KOSGEB Müdürü Veda Etti

KOSGEB Müdürü Veda Etti
690 kez okundu.

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren, küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri destekleyen ve yeni girişimcileri verdiği eğitimler dahilinde maddi imkanlar sağlamakta olan KOSGEB için bugün atama kararları yayımlandı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı atama kararları yayımlandı.

Yayımlanan atama kararları ile pek çok mertebede ki isimler değiştirildi. KOSGEB Müdürü, KOSGEB Başkanı olarak bilinen Recep Biçer’in görevden alındığı atama kararlarının ilan edilmesi ile duyuruldu. Peki KOSGEB Müdürü Recep Biçer neden görevden alındı? Recep Biçer hakkında soruşturma mı başlatıldı? KOSGEB cephesinden açıklama yapıldı mı? Bu makalemiz de sizlere KOSGEB Müdürü Recep Biçer’in neden görevden alındığına dair bilgiler vereceğiz.

Atama kararları duyuruldu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı için yayımlanan atama kararlarına göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı  Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne, Başbakanlık Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Abdulhalim Türkkan’ın atandığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Ramazan Ersoy’un atandığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer’in görevden alındığı duyuruldu.Recep Biçer neden görevden alındı

Yayımlanan atama kararına göre KOSGEB Müdürü Recep Biçer’in görevden alındığı belirtildi. Peki Recep Biçer neden görevden alındı. Buna göre KOSGEB Müdürü Recep Biçer’in başka bir göreve atanmak üzere bu mertebeden alındığı belirtildi. Recep Biçer’in yakın zaman da başka bir mevkiye ataması yapılması beklenmiyor.

Recep Biçer hangi kuruma atanacak

KOSGEB Müdürü, KOSGEB Başkanı Recep Biçer’in şu an için nereye atanacağına dair her hangi bir bilgi yok. Ancak Recep Biçer hakkında her hangi bir soruşturma olmadığı belirtilmekte olup ilan edilen atama kararında Recep Biçer’in başka bir mevkiye atanması için görevden alındığı belirtildi. Recep Biçer’in yakın zaman içerisinde tespit edilmesi beklenmekte olan ilgili farklı bir kuruma atamasının yapılması beklenmektedir. Recep Biçer atamasının yapılması ile kamuoyuna konu hakkında duyuru yapılacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git