Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020
30 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Konya ilinde ikamet ediyorsanız ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız eve iş veren firmaların numaralarına internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere fason iş, mandal işi veren firmalar bulunuyor. Mevlana şekeri, bamya çorbası, etli ekmek gibi pek çok yemeği meşhur olan şehirde şeker paketleme, kuru bamya paketleme gibi işler ile uğraşabilirsiniz. Evlere iş gönderen firmalar genel olarak ürünlerini kargo ile göndermektedir. Özel firmaların yanı sıra İşkur tarafından da evde paketleme iş ilanları yayımlanmaktadır. İçeriğimiz de sizlere Konya ilinde evlere iş veren firmaları yazacağız.

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Konya ili ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve yüz ölçümü olarak en büyük şehirdir. Evliya şehri olarak da bilinen il Mevlana’da ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde ise birçok sektörde üretime ön ayak olmuştur. Şeker üretimi, otomotiv sanayi, tarım, kağıt sanayi, makine ve kimya sanayisi vb. alanlarda çeşitli üretimler gerçekleştirmektedir. Ancak daha çok şeker üretim merkezi olan şehirde tarım faaliyeti olarak şeker pancarı, patates, soğan, buğday, haşhaş gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Mevlana şekeri ise herkesçe çok beğenilerek tüketilen ve ülkenin hemen hemen her yerinde satışa sunulan bir yiyecektir. Ana vatanı olan Konya’da ise mevlana şekerinin üretim faaliyetleri yaygın olarak yapılmaktadır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Mevlana şekeri halk dilinde kaba şeker olarak da biliniyor. 🙂 Konya’da kurulmuş firmalarda kaba şekerin yanı sıra akide şekeri, helva, lokum, susam gibi ürünler de üretime koyuluyor. Firmalar bazı durumlarda bünyesinde çalıştırdığı işçilere yüksek tutarlarda masraf yapmak yerine evlere de iş gönderebiliyorlar. Bölgede bulunan şeker fabrikalarının iletişim bilgilerini alarak mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından paketlenecek olan ürünler ve koyulacağı kutular size sayısınca teslim edilecektir. Paketlerin veya kutuların içerisine koyulacak olan adetler de firma tarafından belirlenecektir.

Mevlana şekeri paketlemesini ister standart boyutlardaki minik poşetlere isterseniz de nikah şekeri, mevlit şekerleri gibi davetlerde dağıtılacak olan malzemelerin içerisinde de kullanabilirsiniz. Bu hususta akide şekeri kullanmanız daha doğru olacaktır. Konya’da nikah şekeri paketleme işi ile uğraşan birçok firma olacaktır. Bu firmalardan evinizde çalışmak adına iş alabilirsiniz. Mevlana şekeri paketleme işi için gerekli malzemeler ise şu şekildedir;

 • Şeker sayısına göre paketler,
 • Paketleri bağlamak ve yapıştırmak için malzemeler,
 • Makas,
 • Kilogram hesabı olacaksa tartı,
 • Nikah şekeri yapımında kullanılacak ise süsleme eşyaları, tül, minik kutular, şekilli ve harfli sticker, bebek, gelin, damat vb. figürler gibi malzemeler gereklidir.

Konya Kuru Bamya Paketleme

Konya ilinin meşhur olan yemeklerinden bir tanesi de bizim kültürümüzde de bulunan bamya çorbasıdır. Biz de çorba olarak bilinse de Konya ili ve çevresinde ara sıcak olarak servis edilmektedir. Konya’da hangi düğüne, iftar yemeklerine veya herhangi bir davete giderseniz gidin bu yemeği göreceğinizden emin olabilirsiniz. Bamya çorbası normal şartlarda büyük bamyalar ile de yapılmaktadır. Ancak Konya’da yapılanlar genel olarak marketlerde veya pazarlarda satışa sunulan minik bamyalar ile yapılmaktadır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Kuru Bamya Paketleme

Kuru bamya paketleme iş yalnızca Konya veya ilçelerinde değil ülkemizin birçok yerinde bulunabilir. Ancak Konya veya çevre ilçelerde ikamet ediyor iseniz kuru bamya üretimi yapan firmalardan iş alabilirsiniz. Bu ürünlerin paketleme işini yapmanız için diğer gruplardan farklı olarak teraziye de ihtiyacınız olabilir. Bu işi kilogram veya gram hesabı olarak yapmanız istenebilir. Bu hususta diğer malzemeler gönderilirken firma tarafından terazi de teslim edilebilir.

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

Fason iş yapan firmalar genel olarak küçük çaplı atölye tipi yerler olmaktadır. Markası olmayan, piyasada fiyatları pahalı olan ürünler üretilerek halka satışa sunulmaktadır. Bu işyerleri, kazancı fazla olmayacağı için işletmelerinde bizzat elemanlar çalıştırmak yerine evlere iş göndererek yapılan maliyeti düşürmeyi hedeflemektedir. Fason üretim olarak; kıyafet paketleme, toka paketleme, boncuk dizme gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Konya veya civar il ve ilçelerde fason üretim yapan atölyeler veya küçük işletmeler olacaktır. Bu firmalardan alabileceğiniz işleri şu şekilde sıralayabiliriz; • Kıyafet ütüleme, katlama ve paketleme,
 • İplik temizleme işi,
 • Fason firmalardan paketleme işleri,
Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

işleri alabilirsiniz. Bu işlerden performansınıza göre ortalama 1.000 ile 2 bin TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Dışarıya çıkamıyorum evden çalışmam gerekiyor diyorsanız fason üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz.

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve para kazanmak hayatımızın hem en yorucu hem de en keyifli zamanları olmaktadır. Keyifsiz zamanlar maaş gününü ve ihtiyaçları düşününce inanın ki hemen yok oluveriyor. Emek olmadan yemek olmuyor. Şayet dışarıda çalışma şansınız yok ise de evlere iş gönderen firmalara başvuru yapabilirsiniz. Evinizde makale yazabilirsiniz, yukarıda belirttiğimiz gibi nikah şekeri paketleme yapabilirsiniz, magnet yapımı, hediyelik eşya yapımı gibi işleri el beceriniz ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Catering firmaları ile anlaşarak evinizden yemek yapıp satabilirsiniz. Tarım işi ile uğraş veriyorsanız ürünlerinizi organik ürün pazarlarına çıkartabilirsiniz.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve parasını kazanmak isteyenler evden de olsa harçlıklarını çıkartabilirler. Evlere iş gönderen firmalara ise iş ilanları sayfalarından veya Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi, el becerilerinizi ve yeteneklerinizi açık bir dille yazıp iletişim olarak da yaşadığınız yeri ve mail adresinizi yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Konya ilinin en büyük ilçelerinden biri olan Selçuklu da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmanız gerekiyor ise ya da boş zamanınızı harçlığınızı çıkararak değerlendirmek istiyorsanız evden yapabileceğiniz birçok iş olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer öğrenci iseniz bu işi part time gibi düşünerek derslerinizden arta kalan vakitlerde paketleme işleri veya yukarıda belirttiğimiz diğer işlere başvuru yapabilirsiniz.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Firmalar genel olarak evlerinde boş oturmaktan sıkılmış ve evine katkı sağlamak isteyen, ek iş yapmak için bu işe başvuru yapan kişileri tercih etmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular incelemeye alınmakta olup akla yatan başvuru sahipleri ile birebir görüşme sağlanmaktadır. İlçenizde bulunan firmalara internet üzerinden veyahut sosyal medya üzerinden ulaşabilir, iş başvurusu yaparak iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evinizde yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de mandal paketleme olabilir. Mandal paketleme işleri cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkes tarafından yapılabilir. Hali hazırda işi olanlar mesai bitimlerinde, öğrenciler ders haricinde, ev hanımları ise günün her vakti bu iş ile uğraşabilir. Bu işte kazancınızın düşük veya yüksek olmasını kendi hızınız belirler. Ne kadar pratik olursanız paranız da o kadar artacaktır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya ilinde mandal paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Mandal paketleme işi oldukça kolay olacaktır. Firmanın belirlediği sayılarda gönderilen paketlere yerleştirerek paketlerin ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun kabul olması halinde firma tarafından 50 bin veya 100 bin civarında mandal ve paketleri sizlere ulaştırılacaktır. Mandalları renklerine ve boyutlarına göre eşleştirmekle işe başlayabilirsiniz. Firma mandalların renk renk olmasını isteyebileceği gibi tek renk olarak dizayn edilmesini de talep edebilir. İstenilen zamanda ve sayıda ürünü yetiştirmeniz halinde 1.500 – 2.000 TL civarı bir kazanç elde edebilirsiniz.

Konya veya ilçelerinde ikamet ediyor iseniz evlere iş gönderen firmalardan iş alarak siz de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 18 Average: 2.4]
Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Konusuna 176 Yorum Yapıldı
 1. Emine dedi ki:

  Merhabalar Konya merkezde bulunuyorum. El işi ,paketleme , nikah ,bebek şekeri süsleme, boyama, el nakışi gibi el becerisine de dayali işlerde dahil herşey titizlikle yapılır . Tecrubeliyim.Hobi merkezinde calisiyorum.Kendi işimin yanında ek gelir yapmam gerekiyor . Olumlu olumsuz geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 2. Selma Güran dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 3. Ravza dedi ki:

  Konya sarayönünde oturuyorum paketleme ,mandal, toka ,magmet isleri yapabilirim

 4. FatmaÇelik dedi ki:

  Merhaba ismim fatma 26 yaşındayım konya selcukluda ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim.Elim bu işe yatkın olduğum ve eşimle birlikte yapacağımız için sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isterim.Şimdiden tşk ederim .

 5. Seda Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu’da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 6. Hasibe dedi ki:

  Konya Beyşehirde oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde hertürlü paketleme işini yapabilirim.

 7. Tuba koçak dedi ki:

  Evde boşum paketleme işi yapabilirim ev hanımı iki çocuk annesi eşinden ayrı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Dikek dedi ki:

  Konyadayım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Rabia bağçeci dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 10. Dilek dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.
  mandal paketlemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Leyla dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum öğrenciyim çok boş vaktim oluyor öğrenciyim paketleme işi yapabileceğimi düşünüyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 12. Gül dedi ki:

  Konya Karatay erenler Mahallesi’nde oturuyorum evde 4 kişiyiz her türlü ev de yapılacak işi yapabiliriz

 13. Ayşe dedi ki:

  Merhaba; Zafer Gedavet bölümünde oturuyorum. Evde iki kişiyiz.Paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşleriniz bizim için önemlidir.

 14. Şenay dedi ki:

  Konya Selçuklu ilinde ikamet ediyorum evde her türlü is yaparız 5kisiyiz elimiz hizlidir dönüş bekliyoruz fakiriz paraya ihtiyacimiz car.

 15. Özlem dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 16. Ahmed Ve Hatice dedi ki:

  Konya Meramda oturyorum. Iki kişiyiz . Mandal yada bamya

 17. Semiha dedi ki:

  Evde 4 kişiyiz konya karatay da oturuyorum daha önce deneyimim var evde her türlü paketleme ve benzeri işleri yapabilirim

 18. Hatice dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum mandal toka sabun hangisi omursa evde ek işe ihtiyacım var 2 tane cocugum var lütfen dönüş yapın

 19. Hayriye dedi ki:

  İyi günler Konya karatayda oturuyorum.Üniversite mezunuyum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İki kişiyiz.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 20. Hatice dedi ki:

  Konya selcuklu buharada oturuyorum 2 kişiyiz 15 yıl halk eğitimde çalıştım el beçerim iyidir evde yapabilecegim islere ihtiyacim var

 21. Merve dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum kına mandal şeker vs paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 22. Seref dedi ki:

  Merhaba
  Konya karatay da ikamet ediyorum
  Evde ek iş icin
  Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 23. Serdar dedi ki:

  İyi günler evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum elim hızlıdır eşimle birlikte çok hızlı hareket etmekteyiz

 24. Ayşe dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde kürdan, toka, mandal paketleme işine ihtiyacım var. 3 öğrencim var. Lütfen. Bu işe çok ihtiyacım var. Bana en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 25. Ayse dedi ki:

  Selcukluda oturuyorum yeni evliyim ek gelir amaçlı evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 26. emine dedi ki:

  konya selçukluda evde iş arıyorum

 27. Emine SARI dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum.Her türlü paketleme işi yapabilirim.haber bekliyorum

 28. Şükran ertürk dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum evde her türlü paketleme yapabilirim.

 29. Kübra dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum eşime destek olmak amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 30. Seref dedi ki:

  Merhaba, aliulvi caddesi deyim evde yapilabilecek, paketleme, parca birlestirme, her türlü iş yapabilirim,
  Nakit ihtiyavim vat

 31. eda nur dedi ki:

  konya selcukluda oturuyorum evde ek iş arıyorum

 32. Fadime dedi ki:

  Slm ben Fadime Konya Selçuklu Bosna semtinde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim maddi yönden ise ihtiyaç im var hiç değilse evime katkı sağlamak istiyorum

 33. Songul cali dedi ki:

  Konya selcuklu dq oturuyorum evde her turlu paketleme isi yapabiliirm yardimci olursaniz sevinirim

 34. Serap dedi ki:

  Konya bosnada oturuyorum el becerim yüksektir mandal paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 35. Güzide dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 36. Esra dedi ki:

  Evde boş vaktimiz çok 3 kişiyiz paketleme kına tesbih işleri ne olursa yaparız geri dönüş yaparsanız cok sevinirim haber bekliyorum

 37. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim konya meramda oturuyorum

 38. Büşra dedi ki:

  Her türlü evde ek iş yaparım lütfen dönüş yapın artıkkk selçukluda barış caddesinde oturuyorum

 39. Nazmiye Çetinkaya dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. Acil işe ihtiyacım var. Çalışabilecek 3kişiyiz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba, ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz, araba aldık çalışmam lazım eşime destek olmak istiyorum

 40. Aysun dedi ki:

  Konya selçuklu real avmnin yanında evim eve paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var daha önce paketleme isi yaptım iki kişiyiz

 41. ali dedi ki:

  Evde is arıyorum konyada selcukluda oturuyorum

 42. Betul kacan dedi ki:

  merhaba Ben sarayonu ladikte oturuyorum evde paketleme isleri yapmak istiyorum ihtiyacim var bu ise

 43. ibrahim dedi ki:

  Selamun Aleyküm. Selçuklu/KONYA Bölgesinde İkamet Etmekteyim. Konyada Firmada Ön Muhasebe Elemanı Olarak Çalışmaktayım. Evde Eşimle Yapabileceğim Paketleme İşi Arıyorum. Saygılar, Sevgiler….

 44. Rukıye dedi ki:

  Mrh Konya selçukluda oturuyorum evre paketle işi istiyorum el becerim iyidir

 45. Canan dedi ki:

  Mrh bende paketleme isi yapcam hepside olur

 46. Nazlı kara dedi ki:

  Konya karatay oturum paketleme işi yapmak istiyorum elimden her iş gelir

 47. Fatmanur dedi ki:

  Merhaba mandal, kurdan,toka ve mum paketleme gibi işler yapabilirim konya çumra da ikamet ediyorum

 48. Ayşe SARI dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Anahtarlık montajında deneyimim var.Elim çabuktur.Aldığım işi zamanında teslim ederim. Dönüş yapılmasını rica ederim.

 49. Sedef dedi ki:

  Konya selcukluda öğrenciyim. Okul masraflarım için işe çok çok ihtiyacım var. Lütfen iletişime geçerseniz mutlu olurum

 50. Ali dedi ki:

  Konya Şelçukluda Yaşıyorum İşe Ihtiyacım Var

 51. hülya kazankaya dedi ki:

  Karatayda otryorm bamya mandal seker paketleme isine talibim ihtiyacım var dönerseniz sewinirm

 52. Busra dedi ki:

  Bende Konya Selçuklu da yım evde yapılacak iş var ise yaparız kısa süre içerisinde

  1. Gonul bayram dedi ki:

   Ben on cocuk annesiyim adim gonul bayram konya karatayda oturuyorum tek istegim cocuklarimi okutmak ve paketleme isi veren olursa sevinirim.

 53. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya Meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi ile ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 54. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi yapmak istiyorum geri dünya yaparsanız sevinirim

 55. Münire dedi ki:

  Merhaba ben Münire ev hanimiyim konya Karatay da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum sadece kızlarım için cevap yazarsanız çok sevinirim lütfen

 56. Güleser duman dedi ki:

  Merhabalar küçük çocuğum olduğu için isim den ayrılmak zorunda kaldım konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz…

 57. FATMA dedi ki:

  Konya.Selcukluda ikamet etmekteyim.tesbih dizme,mandal paketleme,taki yapımi islerini yapabiliriz.Okuyan cocuklarim var 5 kisilik bir ekibiz degerlendirirseniz seviniriz ek gelire ihtiyacimız var

  1. Havva dedi ki:

   Konya da karaman yolunda oturuyorum.mandal paketleme.mevlana seker paketleme tesbih dizme taki yapimitoka paketleme.isi hangisi olursa ihtiyacim var ek gelir yapmam lazim geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 58. Akan narin dedi ki:

  Ben Konya Karatay ilçesinde yaşıyorum evliyim 4 çocuğum var ev işi hangi paketleme işi olursayaparım evimiz kira dar gelirli bir aileyiz eğer bizimle iletişime geçerseniz seviniriz

 59. Recep dedi ki:

  Iyi günler ben recep korkmaz evde bosuz ailece yaparız konya meramdayım mandal işini yapabilirim diğer islerden de olabilir.

 60. Batufatma dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme isi ariyorum

 61. Esma dedi ki:

  Merhaba konya selcukludayim evde iş istiyorum daha öncede yaptım yardımcı olursanız sevinirim

 62. Esra dedi ki:

  Konya selcuku bolgesinde oturuyorum 2 cocugumla ve esimle mevlana sekeri bamya paketleme ve mandal paketleme islerinden birine talibim elim cok yatkindir oncedende saat isi ve boncuk isi yaptigimdan kendime guveniyorum evdeki bos vaktimi degerlendirmek istiyorum bana donerseniz cok sevinirim ustelik ihtiyacimda var

 63. Elif dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum çok kalabalık bi ekibiz her türlü paketleme işi yaparız

 64. Melike Sabancılar dedi ki:

  İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

 65. mine dedi ki:

  merhabalar konya meramda oturmaktayim. kucuk cocugum icin isimden ayrilmak zorunda kaldim simdi evden yapilacak her turlu paketleme isi yapabilirim. geri donusunuzu rica ederim.

 66. Selma baran dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde paketleme isi yapabilim

 67. ELİF dedi ki:

  Selçuklu da oturuyorum paketleme işi yapabilirim. Evde ekip sağlam kişi çok

 68. ELİF dedi ki:

  Konya SELÇUKLU da oturuyorum. Evde fazla kişi var ekip sağlam her türlü paketleme işi yapılır. İhtiyacım var öğrenciyim geri dönerseniz sevinirim.

 69. Ayşe dedi ki:

  Ev hanımıyım Konya da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 70. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum Konya

 71. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 72. Nesibe topal dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum her türlü paketleme dikim işi yapablirim daha öncesinde de yapmıştım tekrar ihtyicim olduğu ivin yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 73. Semiha dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum mandal paketleme işini yapabilirim acilen bekliyor um yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 74. Şerife Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum üniversite mezunuyum paketleme işi yapabilirim iletişime geçerseniz sevinirim

 75. IŞIL dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK İHTİYACIM VAR.

 76. Hayriye yiğit dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde 3 kişi paketleme işi yapabiliriz sağolun 🙂

 77. Asiye dedi ki:

  Konya karatay paketleme işine talibim iletişime geçerseniz sevinirim

 78. Figen dedi ki:

  Merhaba,
  Konya Karatayda oturuyorum.Öğrenciyim. Evde yapılacak işe ihtiyacımız var, yardımcı olursanız sevinirim

 79. Ümran dedi ki:

  Ben konya da ikamet ediyorum. Ailemle birlikte ek iş yapmak istiyoruz. Lütfen bana ulaşım.

 80. Canan dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum bu işi yaparım

 81. Muhammet dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.Evde yapabileceğim ek iş istiyorum.Yardimci olursanız sevinirim.

 82. metin dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum paketleme işine acil ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 83. Beyza dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim toka şeker paketleyebilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 84. Denizhan dedi ki:

  Konya selçuklu da oturturum gurubun var evde iş yapmak istiyoruz benimle iletişime geçerseniz sevinirim gurup halinde iş yapiyoruz

 85. Ali dedi ki:

  Çumra’da oturuyorum üniversite masraflarım için iş bılamadım sizin yardımcı olacağınıza inanıyorum😞

 86. Ayşe yarar dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum paketleme işi yapnak istiyorum benimle iletisime gecerseniz sevinirim

 87. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olur musunuz

 88. Gülsüm dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim ekip sağlam dönüş yaparsanız seviniriz

 89. Ayse dedi ki:

  Şeker bamya toka boncuk kurdan mandal vb..her türlü paketleme ve benzeri is yapabilirim ve üç kişilik ekibim var temiz ve hızlı şekilde paketleme ve zamanında yetiş tiririm

 90. Ayse dedi ki:

  Konya selçuklu baskent hastanesi civarında oturuyorum ise ihtiyacım var evden çıkamıyorum 3 kişilik ekibimle titiz ve hızlı biçimde paketleme her türlü işi yapariZ

 91. Emine dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum. Verilen süreden önce bitirip teslim edebilirim. Çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim. 2 kişiyiz. Tüm paketleme işleri olur fark etmez

 92. metin dedi ki:

  evde paketleme işi için iletişime geçermisiniz

 93. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisime gecerseniz cok memnun kalirim

 94. Leyla dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işi yapabiliriz 4 kişi gurup halinde iletişime geçerseniz seviniriz

 95. Fatma dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim
  En kısa zamanda iletişime geçerseniz sevinirim

 96. Gamze dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 97. Hasan dedi ki:

  Selcuklu Konya paketleme isi istiyorum ogrenciyim 1ay kadar için istiyorum

 98. Münüre Gül dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum bende akşamları paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var

 99. Zeynep dedi ki:

  Merhaba KONYA Bosnada ikamet ediyorum mandal paketleme işi istiyorum Düzen ve simetri takındım var en iyi Şekilde yaparım ILETISIME GECERSENIZ SEVINIRIM 😊

 100. Şeyma dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyordum. Bu işe ihtiyacım var. İletişime geçerseniz çok mutlu olurum.

 101. büşra dedi ki:

  konya meram öğrenciyim harc paramı karşılamak için ek gelire ihtiyacım lütfen geri dönüş yapın

 102. abdil çalışkan dedi ki:

  konya selçukluda oturuyorum. dört çocuk okutuyorum işim yok acil işe ihtiyacım var. telefon numaram 05356255119 hemen dönerseniz çok sevinirim.

 103. Gülsüm dedi ki:

  Konya Karatay ek iş istiyorum 5 kişilik aileyiz iletişim kurarsanız sevinirim

 104. Gamze dedi ki:

  Selçukluda ikamet ediyorum iki kişi yapıcaz.

 105. rumeysa dedi ki:

  Selçuklu Konya evde ek iş istiyorum öğrenci harclığımı çıkarmak istiyorum dönüş yaparsanız cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 106. TURAN CANKURT dedi ki:

  Konya Selçuklu da evde iş istiyorum

 107. Ayşenur dedi ki:

  çeyizim i yapmam için evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketlemeyi yaparım lütfen dönüş yapın

 108. Fadim dedi ki:

  Konya Selçuklu bölgesinde ikamet ediyorm
  Evime destekte bulunmak istiyorum
  Lütfen evde yapılacak bütün işlere talibim
  İki çocugm var.
  Eşim ile beraber yaparız

 109. mustafa kocabaş dedi ki:

  Selçuklu konya paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 110. zehra dedi ki:

  konya meramda oturuyorum. paketleme işlerini yapabilirim.

 111. Asiye dedi ki:

  Selçuklu Konya da ikamet ediyorum acil ek işe ihtiyacım var tüm gün boşum paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapiniz

 112. Esma dedi ki:

  Konya meram ek iş istiyorum iletişime gecerseniz sevinirim

 113. Mehmet dedi ki:

  Konya selcuklu ogrenciyim cok fazla bos zamanım var ayrıca bu isi kardesimle beraber yapacagım bu aralar biraz sıkıntıdayım geri donus yaparsanız sevinirim daha once 3 kere paketleme isi yaptım paketleme olur Mandal olır fark etmez

 114. Hatice dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen benimle iletişime geçin

 115. Hayriye dedi ki:

  Konya meram pakeetleme.isi yapabilirim cok ihtiyacim var iki cocuk okutuyorum ve isitme engelliyim

 116. Duruye pekyaman dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme
  Işınını yaparım daha önce de yaptım ellimden gelir yaparım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 117. Rukiye dedi ki:

  Konya çumrada oturuyorum oraya verebileceginiz is varmi

 118. Ayşe dedi ki:

  Ben de çalışmak istiyorum

 119. Müşerref Kuleli dedi ki:

  Ben Konya Selçukludan müşerref 4 kişilik bir grubumuz var evde paketleme işi istiyoruz

 120. meliha dedi ki:

  konyada oturuyorum çocuğum var evde paketleme isi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 121. Türkan Karataş dedi ki:

  Konya meramda oturyyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim yatkindir çok iş yaptım

 122. Gizem Kocalar dedi ki:

  Konya-selçuklu da oturuyorum. Teknoloji Tasarım işinde iyiyim bu yüzden el becerim var. Her türlü paketleme işi uygundur. Ablam ve benim daha önceden oyuncak paketleme işini yapmıştık. Deneyimimiz var. Benimle acil iletişime geçerseniz çok memnun kalırım. Teşekkür ederim

 123. Sevda dedi ki:

  Selçuklu yazırda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 124. Şule dedi ki:

  Paketleme ve toka nikah şekeri gibi isleri yapabilirim tek değil 4 kişi bu isle ilgilenicez ve ihtiyacımız var yardımcı olur musunuz lutfen

 125. Ömür dedi ki:

  Merhaba Konya selçukluda yaşıyorum 28 yalındayım Evliyim evde paketleme süs vs her işi yaparım bebeğim var çalışmıyorum kiramı ödeyemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var iki üniversite mezunuyum ama bebeğim olduğu için çalışma şansım yok olsa da ona bakacak kimsem yok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😌😌

  1. Ayşegül dedi ki:

   Konya Karatay da oturuyorum tıp fakültesi öğrencisiyim sene içindeki masraflarımı karşılamak için işinizi özenle yapacağımı düşünüyorum annem ve kardeşimle yapacağız geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Melek dedi ki:

   Buradan geri donus yapıyorlarmı

 126. Yesil dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum üniversite öğrencisiyim.Eve paketleme işi istiyorum annem ve kardeşimle beraber 3 kişiyiz. Verilen işi titizlikle yaparız.

 127. İsmail dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum ek iş istiyorum lütfen dönüş yapın

 128. neriman dedi ki:

  bende selçuklu dumlu pinarda oturuyorum ararsanız sevinirim

 129. neriman dedi ki:

  bendepaketleme isiinyaparim

 130. Betül Baydar dedi ki:

  Konya selçuklu evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 131. Dürdane dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum bir kızım var kızımın geleceğine katkıda bulunmak onun adına birikim yapmak istiyorum kendi emeğimle dönüş yaparsanız sevinirim

 132. beyza dedi ki:

  ögrencıyım ve ek gelırım yok lutfen yardımcı olur musunuz ?

 133. Merve dedi ki:

  Konya Meram da kavak da ikamaet ediyorum eşime maddi konuda destek çıkmak ve kendimi geliştirmek için bu işi istiyorum her türlü paketleme boncuk tesbih kına vs. işi yapabilirim olumlu dönüşlerinizi bekliyorum

 134. Şeyda dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız 5

 135. VURAL dedi ki:

  Kendi aracımla konya içinde çalışabilirim.

 136. VURAL dedi ki:

  Evde; ellektronik komponentlerin devre üzerinde birleştirilmesi vb. işleri yapabilirim.

 137. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba konya Karatay da oturuyorum. Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 138. Betül dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum annem ve 2 kardeşimle hediyelik eşya montajı yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz.

 139. Zeynep karakoyun dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum 2 kişiyiz temiz çalışırız paketleme ve süsleme işleri yapabiliriz ilgenirseniz sevinirim.

 140. Onur dedi ki:

  Konya karatay otryom ek iş istiyom yardımcı olursanız sevinirim çok itiyacım var

 141. Kübra dedi ki:

  Merhaba
  Bütün gün boşum. Her işi yapabilirim. İrtibata geçebilirsiniz..

 142. Eda dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum paketleme işini istiyorum elim çabuk tur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 143. Şerife coşkun dedi ki:

  Konya’da Selçuklu’da yasiyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 144. melek dedi ki:

  selçukluda oturuyorum. paketleme işi ariyorum bütün günüm boş.

 145. Ebu bekir dedi ki:

  Paketleme ve oyuncak montajı yapabilirim

 146. melek dedi ki:

  evde her türlü iş yapabilirim. 4 yetim çocuk annesiyim Yardımcı olacağınıza inanıyorum

 147. Zeynep dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum işe ihtıyacım var yardım edın lütfen

 148. Güler dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacim var yardımcı olursanız sevirnirm

 149. Çiğdem dedi ki:

  Acil işe ihdiyacın var yardımcı olursanız sevinirim paketleme montaj fark etmez

 150. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum lütfen acil ihtiyacım var

 151. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba adım ebrar. Konya Selçukluda yaşıyorum. Öğrenciyim. Mühendislik okuyoruz. Ve yaptığımız çalışmalar için ek iş yaparak malzeme paramızı çıkarmak istiyoruz. 3ümüzde elimizden geleni yapabiliriz. Ücret sizin tek kişi için belirlediğiniz paraya tabiyiz. Yeterki işi hızlı sürede biterim geri dönüşünüz olur umarım

  1. Eda dedi ki:

   Konya Karatay da ikamet ediyorum. Evde ek iş Paketleme işini yapmak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

 152. Ayşe çat dedi ki:

  Ben konya Selçuklu da oturuyorum evde paketleme iş istiyorum lütfen bilgi vetin

 153. ahmet kaya dedi ki:

  iş istiyorum

 154. ahmet kaya dedi ki:

  iki tane zihinsel engelli çocugum var maddi acıdan onlara bakabilmek icin sizden allahrızası için iş istiyorum konya selçuklu rica ediyorum

 155. Meltem dedi ki:

  Evde yapılabilecek tüm işleri yaparım geri dönüş olur umarım

 156. Döndü dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum Evliyim Çocuğum ve Eşim için katkım olsun istiyorum Lütfen benimle iletişime geçin 🙏 Her türlü Paketleme işini yapabilirim

 157. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum paketleme isi icin acil yardim istigoru.

 158. Tuba dedi ki:

  Meram Havzan da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 159. Nisa dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde bir cok is yaptim el becerim var evde iş istiyorum .

 160. Fatma ışık dedi ki:

  Konya Çumra da oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var

 161. Canan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 162. Fatma dedi ki:

  Konya Selçuklu evde her türlü paketleme işi alabilirim çok acil

 163. Makbule dedi ki:

  Evde daha önce takke işi yaptım dikme sökme yine evde paketleme işi takke işi yapabilirim süreklilik arz etmesi benim için yeterli konya selçuklu hanaybaşı mahallesi oturuyorum

  1. Alime Cetin dedi ki:

   MERHABA KONYA KARATAY DA OTURUYORUM. EVDE PAKETLEME ISI YAPMAK ISTIYORUM. HER TURLU PAKETLEMEYI YAPABILIRIM . LUTFEN GER DONUS YAPIN.

 164. Melek dedi ki:

  Konyada oturuyorum kartay evde iş istiyorum lütfen dönüş yapn

 165. Melek dedi ki:

  Konya karatayda otrym ek ıs istiyorum lütfen dönüş yapn

 166. Kübra dedi ki:

  Selçuklu KONYA paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  1. Beyza dedi ki:

   Konya meram paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Melike Sabancılar dedi ki:

   İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

   1. İsmail dedi ki:

    Konya selcukluda oturuyorum evde herturlu paketleme isi yapabilirim

Sayfa başına git