Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020
30 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Konya ilinde ikamet ediyorsanız ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız eve iş veren firmaların numaralarına internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere fason iş, mandal işi veren firmalar bulunuyor. Mevlana şekeri, bamya çorbası, etli ekmek gibi pek çok yemeği meşhur olan şehirde şeker paketleme, kuru bamya paketleme gibi işler ile uğraşabilirsiniz. Evlere iş gönderen firmalar genel olarak ürünlerini kargo ile göndermektedir. Özel firmaların yanı sıra İşkur tarafından da evde paketleme iş ilanları yayımlanmaktadır. İçeriğimiz de sizlere Konya ilinde evlere iş veren firmaları yazacağız.

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Konya ili ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve yüz ölçümü olarak en büyük şehirdir. Evliya şehri olarak da bilinen il Mevlana’da ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde ise birçok sektörde üretime ön ayak olmuştur. Şeker üretimi, otomotiv sanayi, tarım, kağıt sanayi, makine ve kimya sanayisi vb. alanlarda çeşitli üretimler gerçekleştirmektedir. Ancak daha çok şeker üretim merkezi olan şehirde tarım faaliyeti olarak şeker pancarı, patates, soğan, buğday, haşhaş gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Mevlana şekeri ise herkesçe çok beğenilerek tüketilen ve ülkenin hemen hemen her yerinde satışa sunulan bir yiyecektir. Ana vatanı olan Konya’da ise mevlana şekerinin üretim faaliyetleri yaygın olarak yapılmaktadır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Mevlana şekeri halk dilinde kaba şeker olarak da biliniyor. 🙂 Konya’da kurulmuş firmalarda kaba şekerin yanı sıra akide şekeri, helva, lokum, susam gibi ürünler de üretime koyuluyor. Firmalar bazı durumlarda bünyesinde çalıştırdığı işçilere yüksek tutarlarda masraf yapmak yerine evlere de iş gönderebiliyorlar. Bölgede bulunan şeker fabrikalarının iletişim bilgilerini alarak mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından paketlenecek olan ürünler ve koyulacağı kutular size sayısınca teslim edilecektir. Paketlerin veya kutuların içerisine koyulacak olan adetler de firma tarafından belirlenecektir.

Mevlana şekeri paketlemesini ister standart boyutlardaki minik poşetlere isterseniz de nikah şekeri, mevlit şekerleri gibi davetlerde dağıtılacak olan malzemelerin içerisinde de kullanabilirsiniz. Bu hususta akide şekeri kullanmanız daha doğru olacaktır. Konya’da nikah şekeri paketleme işi ile uğraşan birçok firma olacaktır. Bu firmalardan evinizde çalışmak adına iş alabilirsiniz. Mevlana şekeri paketleme işi için gerekli malzemeler ise şu şekildedir;

 • Şeker sayısına göre paketler,
 • Paketleri bağlamak ve yapıştırmak için malzemeler,
 • Makas,
 • Kilogram hesabı olacaksa tartı,
 • Nikah şekeri yapımında kullanılacak ise süsleme eşyaları, tül, minik kutular, şekilli ve harfli sticker, bebek, gelin, damat vb. figürler gibi malzemeler gereklidir.

Konya Kuru Bamya Paketleme

Konya ilinin meşhur olan yemeklerinden bir tanesi de bizim kültürümüzde de bulunan bamya çorbasıdır. Biz de çorba olarak bilinse de Konya ili ve çevresinde ara sıcak olarak servis edilmektedir. Konya’da hangi düğüne, iftar yemeklerine veya herhangi bir davete giderseniz gidin bu yemeği göreceğinizden emin olabilirsiniz. Bamya çorbası normal şartlarda büyük bamyalar ile de yapılmaktadır. Ancak Konya’da yapılanlar genel olarak marketlerde veya pazarlarda satışa sunulan minik bamyalar ile yapılmaktadır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Kuru Bamya Paketleme

Kuru bamya paketleme iş yalnızca Konya veya ilçelerinde değil ülkemizin birçok yerinde bulunabilir. Ancak Konya veya çevre ilçelerde ikamet ediyor iseniz kuru bamya üretimi yapan firmalardan iş alabilirsiniz. Bu ürünlerin paketleme işini yapmanız için diğer gruplardan farklı olarak teraziye de ihtiyacınız olabilir. Bu işi kilogram veya gram hesabı olarak yapmanız istenebilir. Bu hususta diğer malzemeler gönderilirken firma tarafından terazi de teslim edilebilir.

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

Fason iş yapan firmalar genel olarak küçük çaplı atölye tipi yerler olmaktadır. Markası olmayan, piyasada fiyatları pahalı olan ürünler üretilerek halka satışa sunulmaktadır. Bu işyerleri, kazancı fazla olmayacağı için işletmelerinde bizzat elemanlar çalıştırmak yerine evlere iş göndererek yapılan maliyeti düşürmeyi hedeflemektedir. Fason üretim olarak; kıyafet paketleme, toka paketleme, boncuk dizme gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Konya veya civar il ve ilçelerde fason üretim yapan atölyeler veya küçük işletmeler olacaktır. Bu firmalardan alabileceğiniz işleri şu şekilde sıralayabiliriz; • Kıyafet ütüleme, katlama ve paketleme,
 • İplik temizleme işi,
 • Fason firmalardan paketleme işleri,
Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

işleri alabilirsiniz. Bu işlerden performansınıza göre ortalama 1.000 ile 2 bin TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Dışarıya çıkamıyorum evden çalışmam gerekiyor diyorsanız fason üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz.

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve para kazanmak hayatımızın hem en yorucu hem de en keyifli zamanları olmaktadır. Keyifsiz zamanlar maaş gününü ve ihtiyaçları düşününce inanın ki hemen yok oluveriyor. Emek olmadan yemek olmuyor. Şayet dışarıda çalışma şansınız yok ise de evlere iş gönderen firmalara başvuru yapabilirsiniz. Evinizde makale yazabilirsiniz, yukarıda belirttiğimiz gibi nikah şekeri paketleme yapabilirsiniz, magnet yapımı, hediyelik eşya yapımı gibi işleri el beceriniz ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Catering firmaları ile anlaşarak evinizden yemek yapıp satabilirsiniz. Tarım işi ile uğraş veriyorsanız ürünlerinizi organik ürün pazarlarına çıkartabilirsiniz.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve parasını kazanmak isteyenler evden de olsa harçlıklarını çıkartabilirler. Evlere iş gönderen firmalara ise iş ilanları sayfalarından veya Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi, el becerilerinizi ve yeteneklerinizi açık bir dille yazıp iletişim olarak da yaşadığınız yeri ve mail adresinizi yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Konya ilinin en büyük ilçelerinden biri olan Selçuklu da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmanız gerekiyor ise ya da boş zamanınızı harçlığınızı çıkararak değerlendirmek istiyorsanız evden yapabileceğiniz birçok iş olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer öğrenci iseniz bu işi part time gibi düşünerek derslerinizden arta kalan vakitlerde paketleme işleri veya yukarıda belirttiğimiz diğer işlere başvuru yapabilirsiniz.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Firmalar genel olarak evlerinde boş oturmaktan sıkılmış ve evine katkı sağlamak isteyen, ek iş yapmak için bu işe başvuru yapan kişileri tercih etmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular incelemeye alınmakta olup akla yatan başvuru sahipleri ile birebir görüşme sağlanmaktadır. İlçenizde bulunan firmalara internet üzerinden veyahut sosyal medya üzerinden ulaşabilir, iş başvurusu yaparak iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evinizde yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de mandal paketleme olabilir. Mandal paketleme işleri cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkes tarafından yapılabilir. Hali hazırda işi olanlar mesai bitimlerinde, öğrenciler ders haricinde, ev hanımları ise günün her vakti bu iş ile uğraşabilir. Bu işte kazancınızın düşük veya yüksek olmasını kendi hızınız belirler. Ne kadar pratik olursanız paranız da o kadar artacaktır.

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya ilinde mandal paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Mandal paketleme işi oldukça kolay olacaktır. Firmanın belirlediği sayılarda gönderilen paketlere yerleştirerek paketlerin ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun kabul olması halinde firma tarafından 50 bin veya 100 bin civarında mandal ve paketleri sizlere ulaştırılacaktır. Mandalları renklerine ve boyutlarına göre eşleştirmekle işe başlayabilirsiniz. Firma mandalların renk renk olmasını isteyebileceği gibi tek renk olarak dizayn edilmesini de talep edebilir. İstenilen zamanda ve sayıda ürünü yetiştirmeniz halinde 1.500 – 2.000 TL civarı bir kazanç elde edebilirsiniz.

Konya veya ilçelerinde ikamet ediyor iseniz evlere iş gönderen firmalardan iş alarak siz de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 21 Average: 2.6]
Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2019-2020 Konusuna 254 Yorum Yapıldı
 1. Demet dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum. Evde yapabilecegim iş arıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Rabia dedi ki:

  Konya meram da oturuyorum 6 kişilik ekibim var dönüş yaparsanız çok seviniriz

 3. Fatma dedi ki:

  Konya selçuklu mandal paketleme isi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. Nurcan dedi ki:

  Gerçekten benimde çok ihtiyacım var eşim calismiyo bitane engelli bebegim var 2 yasinda bnmde bu ise ihtycm var eşimle beraber yaparx

 5. Havva dedi ki:

  Konya karatay 2 yaşında çocuklarının ihtiyacını karşılamam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 6. şeyma dedi ki:

  evde yapabileceğim bir iş istiyorum cok ihtiyacım var

 7. Hacer çelebi dedi ki:

  Konya da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim evliyim 2 çocuğum var küçük oldukları için evde çalışarak gelir elde etmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim elim hızlıdır zamanında yetiştiririm verilecek işleri

 8. Esra dedi ki:

  Selçuklu da yaşıyorum bütün paketleme işlerini yapabileceğimi düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 9. Zehra dedi ki:

  Konya selçuklu fatih mahallesinde oturuyorum elim hızlıdır ve işime sadığımdır evde paketleme işi arıyorum

 10. Rzye dedi ki:

  Merak ediyorum yorum yapip is alabilen oldumu acaba simdiye kadr

 11. Fatma dedi ki:

  Konya karatay evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim

 12. Ummahan gültekin dedi ki:

  Merhaba konya selçuklu fatih mah. Oturmaktayım evde işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 13. Merve dedi ki:

  Merhaba ben Merve 32 yasında ev hanımıyım benm acıl bı evde yapabılcegım ıse ıhtıyacım var elım hızlııdr ısıme sadıgumdır verilen ısı zamannda ytstrırım yardımcı olursanız sevınırım Selcuklu da oturuyorum

 14. Merve dedi ki:

  Merhaba ben Merve 32 yasında ev hanımıyım benm acıl bı evde yapabılcegım ıse ıhtıyacım var elım hızlııdr ısıme sadıgumdır verilen ısı zamannda ytstrırım yardımcı olursanız sevınırım

 15. Leyla ozturk dedi ki:

  Meb konya meramda oturuyorum herturlu işi yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Mrb konya kosova mahallesinde oturuyorum. Paketleme işleeini yapabilirim. Çok ihtiyacm var geei dönüş yaparsanız cok sevınirim. Tsk ederm

 16. Şeyma dedi ki:

  Merhaba. Konya Selcuklu dayım. Üniversite öğrencisiyim. Bütün paketleme işlerini yaparım. 4 kişilik bir ekibiz. Acil iş arıyorum. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  1. Sümeyye kaya dedi ki:

   Size dönüş yaptılar mı acaba sormak istedimde

 17. merve tahiroglu dedi ki:

  daha once tesbih isi yaptim elim hizli ve gercekten ise ihtiyacim var lutfen

 18. Sinem dedi ki:

  Merhaba ben konyadan sinem karatayda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim iki çocugum var onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmak için

 19. Nazlı dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işi yapabilirim acill dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 20. Ramazan dedi ki:

  Konya Selçukluda Novada karşısında oturuyorum. Evde mandal paketleme işi için yazıyorum. Öğrenciyim Çok ihtiyacım var. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 21. Ayşe dedi ki:

  Konya meram paketleme ve pason iş yapabilirim dönerseniz sevinirim

 22. Dılek kostekli dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyom ekıbım var her turlu paketleme evde yapılacak ıs olursa yaparım

 23. Kübra Özfırat dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum evde her türlü paketleme işiişi yapabilirim büyük bir ekiple düzgün ve dürüst şekilde çalışmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 24. Gulsum dedi ki:

  Evde paketleme. ip temizleme. Nikah sekeri her turlu is yapabilirim elim yatkindir taki tasarim kursuna gittim boncuk isleride yapabilirimn

 25. Mustafa dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde ek ıs yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 26. Öznur dedi ki:

  Konya Karatay Akabe’de ikamet ediyorum.Evde mandal, sabun,pipet,kına,toka vb. paketleme işi yapmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 27. Sultan dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum eve destek amaclı bu isi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 28. Seren tekin dedi ki:

  Mail atın paketliyelim

 29. Huriye dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum her türlü işi yapabilirim üniversiteye mezunuyum ve.ise ihtiyacım var

 30. Yasemin dedi ki:

  Konyaa Selçuklu dayım paketleme işi yapmak istiyorum

 31. Gamze dedi ki:

  Merhaba ben konya selcukluda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 32. Abdurrahman dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. 4aydır işsizim. 8kişi evde paketleme isi yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim.

 33. Merve dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Eşim 4aydır işsiz. 8kişi evde paketleme isi yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim.

 34. Özlem dedi ki:

  Konya selçukludayım her türlü paketleme montaj işini yaparım çok ihtiyacım var

 35. Dilek karagol dedi ki:

  Konya selcuklu da paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 36. Birgül Gürcan dedi ki:

  Konya 500 evlerde oturuyorum ben ve komsularim evde her turlu paketleme isi yapabiliriz tek bir noktadan paketleme islerinizi yaptirabilirsiniz.

 37. Burcu dedi ki:

  Konya ereğlide oturuyorm. Mevlana şekeri paketleme işini istiyorum çom ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 38. Kübra dedi ki:

  Meram Yeni Yol’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Çok acil ihtiyacım var. 2kişiyiz. Nolur geri dönüş yapın. Öğrenciyim.

 39. Selin dedi ki:

  Konya selcukludayim eve is veriyorsanız bana ulasırmisiniz

 40. Vesile dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var çalışmaya

 41. Emine dedi ki:

  Evde Mevlana şekeri paketleme işini almak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var konyada yaşıyorum selcuklu

 42. Şeyma dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme işinde ellim hizlidir

  1. Hacer dedi ki:

   Konya selcukluda oturuyorum paketleme yaparim

 43. Şeyma dedi ki:

  Konya selçukluda kalıyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim teşekkr ederim şimdiden haberlerinizi bekliyorum

 44. Merve dedi ki:

  Daha önce paketleme işi yaptım bu ip sökme işi teşbih dizme her işi yaptım cok ihtiyacım var işe geri dönüş yaparsanız cok sevinirim ihtiyacım cok var bu işe lütfen

 45. Melike can dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 46. Perihan Pektopal dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum 22 yaşındayım çok boş vaktim var her türlü paketleme işi yapabilirim elim yatkındır

  1. Hamdi dedi ki:

   Konya selçuklu 4 kisiyiz daha onceden yapmış ligimiz var cok hizliyiz

  2. Asiye dedi ki:

   Konya selcukluda oturuyorum ise ihtiyacım var . Geri dönerseniz sevinirim lutfen

 47. tamer dedi ki:

  Merhabalar. konya büyük şehir belediyesinde çalışmaktayım. binkonutlar mahallesinde ikamet ediyorum(otogar karşısı). evde paketleme yapmak üzere.şuan ben dahil 8 ailelik ekibimle bu işi yapmak istiyoruz. uzak oldugu için bize getiremezseniz bizde gelip alabiliriz.ihtiyaç dahilinde aile sayısınıda artırabilirim. paketleme işi yapacak arkadaşların çogu buna benzer işler yaptıgı için paketlemede deneyimliler daha önce degişik ürünler paketlemişler. ekibime her konuda kefilim Allah korkusu olan temiz dürüst arkadaşlar. ilgilenir ve düşünürseniz çok sevinirim . saygılarımla iyi günler…

  1. Pervın güzel dedi ki:

   Konya da kanyon parkının orda oturuyorum evleneceğim için çeyiz paramı çıkarmak istiyorum. Annemle beraber yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim 🙏

 48. Sebahat dedi ki:

  İyi gunler Selçuklu’da oturuyorum her türlü paketleme islemi yapabilirim cevap yazarsaniz sevinirim

 49. Fatıma dedi ki:

  İsmim Fatıma Ayhan 3 çocuk annesiyim 2 çocuğum öğrenci Konya Selçukluda oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim ekibimle yapacağız bu işi lütfen geri dönüş yapın

 50. abdullah dedi ki:

  Konya Karatay’da ikamet ediyorum , mevlana şekeri,düğün şekeri,paketleme işi,tesbih dizme işi yapabilirim, geri dönüş yapabilirseniz sevinirim . . . Saygılarımla . . . Hayırlı günler . . .

 51. Aşkın kodaş dedi ki:

  işe çok ihtiyacım var ev hanımıyım

 52. Asiye dedi ki:

  Ben konya selcukluda oturuyorum iki oğlumun okul masraflarını karşılamak için para lazim ve bu ise ihtiyacım var

 53. Fatmanur dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum geri donerseniz cok sevinirim

 54. Hüseyin ışık dedi ki:

  Konya Meram Bahçeşehir de oturuyorum paketleme işi yapıyorum hertürlü paketleme işi yaparım

 55. Figen dedi ki:

  Ben cihanbeyli de oturuyorum. Hazırda beraber çalışacağm ekibim hazır yeter ki iş olsun çok memnun kalacaksınız. sorunsuz problemsiz bu işe hazırız. Daha önce kendi işimi yapıyordum. İnsan ilişkileri konususnda çok deneyimliyim.Bu işi çok istiyorum kısa zamanda dönerseniz çok memnun kalırım.

 56. Gülay dedi ki:

  Konya Selçuklu’da ikamet ediyorum.Ev hanımıyım.Ek gelire ihtiyacım var.Her türlü paketleme işi yapabilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.Hayırlı işler dilerim.

 57. Özlem dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum işe ihtiyacım Var dönüş yaparsanız sevinirim

 58. Şerife Bacaklı dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim her işi yaparım

 59. Mustafa dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum İki tane çocuğumla kirada oturuyorum akşamları boş vaktim oluyor eşimle birlikte bu işi yapabiliriz.

 60. Rabia dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 61. Kamil bağçeci dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 62. Reyhan dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım ev yemeklerde yaparim çok ihtiyacım var

 63. mehtap dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 64. Emine dedi ki:

  Merhabalar Konya merkezde bulunuyorum. El işi ,paketleme , nikah ,bebek şekeri süsleme, boyama, el nakışi gibi el becerisine de dayali işlerde dahil herşey titizlikle yapılır . Tecrubeliyim.Hobi merkezinde calisiyorum.Kendi işimin yanında ek gelir yapmam gerekiyor . Olumlu olumsuz geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 65. ALİ dedi ki:

  Meram da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

 66. Durana süner dedi ki:

  İyi günler benkonya merkezde oturuyorum hertürlü paketleme işini yaparım

 67. Nur dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 68. Selma Güran dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yadigar dedi ki:

   Konya Selçuklu oturuyorum paketleme iş istiyorum çok acil

 69. Ravza dedi ki:

  Konya sarayönünde oturuyorum paketleme ,mandal, toka ,magmet isleri yapabilirim

 70. FatmaÇelik dedi ki:

  Merhaba ismim fatma 26 yaşındayım konya selcukluda ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim.Elim bu işe yatkın olduğum ve eşimle birlikte yapacağımız için sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isterim.Şimdiden tşk ederim .

 71. Seda Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu’da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 72. Hasibe dedi ki:

  Konya Beyşehirde oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde hertürlü paketleme işini yapabilirim.

 73. Tuba koçak dedi ki:

  Evde boşum paketleme işi yapabilirim ev hanımı iki çocuk annesi eşinden ayrı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 74. Dikek dedi ki:

  Konyadayım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 75. Rabia bağçeci dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 76. Dilek dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.
  mandal paketlemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 77. Leyla dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum öğrenciyim çok boş vaktim oluyor öğrenciyim paketleme işi yapabileceğimi düşünüyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 78. Gül dedi ki:

  Konya Karatay erenler Mahallesi’nde oturuyorum evde 4 kişiyiz her türlü ev de yapılacak işi yapabiliriz

 79. Ayşe dedi ki:

  Merhaba; Zafer Gedavet bölümünde oturuyorum. Evde iki kişiyiz.Paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşleriniz bizim için önemlidir.

 80. Şenay dedi ki:

  Konya Selçuklu ilinde ikamet ediyorum evde her türlü is yaparız 5kisiyiz elimiz hizlidir dönüş bekliyoruz fakiriz paraya ihtiyacimiz car.

 81. Özlem dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 82. Ahmed Ve Hatice dedi ki:

  Konya Meramda oturyorum. Iki kişiyiz . Mandal yada bamya

 83. Semiha dedi ki:

  Evde 4 kişiyiz konya karatay da oturuyorum daha önce deneyimim var evde her türlü paketleme ve benzeri işleri yapabilirim

 84. Hatice dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum mandal toka sabun hangisi omursa evde ek işe ihtiyacım var 2 tane cocugum var lütfen dönüş yapın

 85. Hayriye dedi ki:

  İyi günler Konya karatayda oturuyorum.Üniversite mezunuyum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İki kişiyiz.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 86. Hatice dedi ki:

  Konya selcuklu buharada oturuyorum 2 kişiyiz 15 yıl halk eğitimde çalıştım el beçerim iyidir evde yapabilecegim islere ihtiyacim var

 87. Merve dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum kına mandal şeker vs paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Cuneyt dedi ki:

   Cevap veren oldu mu?

 88. Seref dedi ki:

  Merhaba
  Konya karatay da ikamet ediyorum
  Evde ek iş icin
  Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 89. Serdar dedi ki:

  İyi günler evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum elim hızlıdır eşimle birlikte çok hızlı hareket etmekteyiz

 90. Ayşe dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde kürdan, toka, mandal paketleme işine ihtiyacım var. 3 öğrencim var. Lütfen. Bu işe çok ihtiyacım var. Bana en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 91. Ayse dedi ki:

  Selcukluda oturuyorum yeni evliyim ek gelir amaçlı evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 92. emine dedi ki:

  konya selçukluda evde iş arıyorum

 93. Emine SARI dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum.Her türlü paketleme işi yapabilirim.haber bekliyorum

 94. Şükran ertürk dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum evde her türlü paketleme yapabilirim.

 95. Kübra dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum eşime destek olmak amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 96. Seref dedi ki:

  Merhaba, aliulvi caddesi deyim evde yapilabilecek, paketleme, parca birlestirme, her türlü iş yapabilirim,
  Nakit ihtiyavim vat

 97. eda nur dedi ki:

  konya selcukluda oturuyorum evde ek iş arıyorum

 98. Fadime dedi ki:

  Slm ben Fadime Konya Selçuklu Bosna semtinde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim maddi yönden ise ihtiyaç im var hiç değilse evime katkı sağlamak istiyorum

 99. Songul cali dedi ki:

  Konya selcuklu dq oturuyorum evde her turlu paketleme isi yapabiliirm yardimci olursaniz sevinirim

 100. Serap dedi ki:

  Konya bosnada oturuyorum el becerim yüksektir mandal paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 101. Güzide dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 102. Esra dedi ki:

  Evde boş vaktimiz çok 3 kişiyiz paketleme kına tesbih işleri ne olursa yaparız geri dönüş yaparsanız cok sevinirim haber bekliyorum

 103. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim konya meramda oturuyorum

 104. Büşra dedi ki:

  Her türlü evde ek iş yaparım lütfen dönüş yapın artıkkk selçukluda barış caddesinde oturuyorum

 105. Nazmiye Çetinkaya dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. Acil işe ihtiyacım var. Çalışabilecek 3kişiyiz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba, ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz, araba aldık çalışmam lazım eşime destek olmak istiyorum

 106. Aysun dedi ki:

  Konya selçuklu real avmnin yanında evim eve paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var daha önce paketleme isi yaptım iki kişiyiz

 107. ali dedi ki:

  Evde is arıyorum konyada selcukluda oturuyorum

 108. Betul kacan dedi ki:

  merhaba Ben sarayonu ladikte oturuyorum evde paketleme isleri yapmak istiyorum ihtiyacim var bu ise

 109. ibrahim dedi ki:

  Selamun Aleyküm. Selçuklu/KONYA Bölgesinde İkamet Etmekteyim. Konyada Firmada Ön Muhasebe Elemanı Olarak Çalışmaktayım. Evde Eşimle Yapabileceğim Paketleme İşi Arıyorum. Saygılar, Sevgiler….

 110. Rukıye dedi ki:

  Mrh Konya selçukluda oturuyorum evre paketle işi istiyorum el becerim iyidir

 111. Canan dedi ki:

  Mrh bende paketleme isi yapcam hepside olur

 112. Nazlı kara dedi ki:

  Konya karatay oturum paketleme işi yapmak istiyorum elimden her iş gelir

 113. Fatmanur dedi ki:

  Merhaba mandal, kurdan,toka ve mum paketleme gibi işler yapabilirim konya çumra da ikamet ediyorum

 114. Ayşe SARI dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Anahtarlık montajında deneyimim var.Elim çabuktur.Aldığım işi zamanında teslim ederim. Dönüş yapılmasını rica ederim.

 115. Sedef dedi ki:

  Konya selcukluda öğrenciyim. Okul masraflarım için işe çok çok ihtiyacım var. Lütfen iletişime geçerseniz mutlu olurum

 116. Ali dedi ki:

  Konya Şelçukluda Yaşıyorum İşe Ihtiyacım Var

  1. Saliha Su dedi ki:

   Merhaba ev hanımıyım. Çocuklarımın hepsi şehir dışında okuyor evde çok sıkılıyorum ve yalnız hissediyorum. Meşguliyet arıyorum ve okuma masrafları icin ihtiyacim var. Her türlü paketleme işini yapabilirim elim çok hızlıdır ve becerikliyimdir. Lütfen geri dönüş yapın.

 117. hülya kazankaya dedi ki:

  Karatayda otryorm bamya mandal seker paketleme isine talibim ihtiyacım var dönerseniz sewinirm

 118. Busra dedi ki:

  Bende Konya Selçuklu da yım evde yapılacak iş var ise yaparız kısa süre içerisinde

  1. Gonul bayram dedi ki:

   Ben on cocuk annesiyim adim gonul bayram konya karatayda oturuyorum tek istegim cocuklarimi okutmak ve paketleme isi veren olursa sevinirim.

 119. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya Meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi ile ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 120. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi yapmak istiyorum geri dünya yaparsanız sevinirim

 121. Münire dedi ki:

  Merhaba ben Münire ev hanimiyim konya Karatay da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum sadece kızlarım için cevap yazarsanız çok sevinirim lütfen

 122. Güleser duman dedi ki:

  Merhabalar küçük çocuğum olduğu için isim den ayrılmak zorunda kaldım konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz…

 123. FATMA dedi ki:

  Konya.Selcukluda ikamet etmekteyim.tesbih dizme,mandal paketleme,taki yapımi islerini yapabiliriz.Okuyan cocuklarim var 5 kisilik bir ekibiz degerlendirirseniz seviniriz ek gelire ihtiyacimız var

  1. Havva dedi ki:

   Konya da karaman yolunda oturuyorum.mandal paketleme.mevlana seker paketleme tesbih dizme taki yapimitoka paketleme.isi hangisi olursa ihtiyacim var ek gelir yapmam lazim geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 124. Akan narin dedi ki:

  Ben Konya Karatay ilçesinde yaşıyorum evliyim 4 çocuğum var ev işi hangi paketleme işi olursayaparım evimiz kira dar gelirli bir aileyiz eğer bizimle iletişime geçerseniz seviniriz

 125. Recep dedi ki:

  Iyi günler ben recep korkmaz evde bosuz ailece yaparız konya meramdayım mandal işini yapabilirim diğer islerden de olabilir.

 126. Batufatma dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme isi ariyorum

 127. Esma dedi ki:

  Merhaba konya selcukludayim evde iş istiyorum daha öncede yaptım yardımcı olursanız sevinirim

 128. Esra dedi ki:

  Konya selcuku bolgesinde oturuyorum 2 cocugumla ve esimle mevlana sekeri bamya paketleme ve mandal paketleme islerinden birine talibim elim cok yatkindir oncedende saat isi ve boncuk isi yaptigimdan kendime guveniyorum evdeki bos vaktimi degerlendirmek istiyorum bana donerseniz cok sevinirim ustelik ihtiyacimda var

 129. Elif dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum çok kalabalık bi ekibiz her türlü paketleme işi yaparız

 130. Melike Sabancılar dedi ki:

  İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

 131. mine dedi ki:

  merhabalar konya meramda oturmaktayim. kucuk cocugum icin isimden ayrilmak zorunda kaldim simdi evden yapilacak her turlu paketleme isi yapabilirim. geri donusunuzu rica ederim.

 132. Selma baran dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde paketleme isi yapabilim

 133. ELİF dedi ki:

  Selçuklu da oturuyorum paketleme işi yapabilirim. Evde ekip sağlam kişi çok

 134. ELİF dedi ki:

  Konya SELÇUKLU da oturuyorum. Evde fazla kişi var ekip sağlam her türlü paketleme işi yapılır. İhtiyacım var öğrenciyim geri dönerseniz sevinirim.

  1. Yasemin dedi ki:

   Konya karatayda ikamet etmekteyim. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Acilen iş arıyorum. Lütfen yardım edin

 135. Ayşe dedi ki:

  Ev hanımıyım Konya da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 136. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum Konya

 137. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 138. Nesibe topal dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum her türlü paketleme dikim işi yapablirim daha öncesinde de yapmıştım tekrar ihtyicim olduğu ivin yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 139. Semiha dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum mandal paketleme işini yapabilirim acilen bekliyor um yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 140. Şerife Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum üniversite mezunuyum paketleme işi yapabilirim iletişime geçerseniz sevinirim

 141. IŞIL dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK İHTİYACIM VAR.

 142. Hayriye yiğit dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde 3 kişi paketleme işi yapabiliriz sağolun 🙂

 143. Asiye dedi ki:

  Konya karatay paketleme işine talibim iletişime geçerseniz sevinirim

 144. Figen dedi ki:

  Merhaba,
  Konya Karatayda oturuyorum.Öğrenciyim. Evde yapılacak işe ihtiyacımız var, yardımcı olursanız sevinirim

 145. Ümran dedi ki:

  Ben konya da ikamet ediyorum. Ailemle birlikte ek iş yapmak istiyoruz. Lütfen bana ulaşım.

 146. Canan dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum bu işi yaparım

 147. Muhammet dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.Evde yapabileceğim ek iş istiyorum.Yardimci olursanız sevinirim.

 148. metin dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum paketleme işine acil ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 149. Beyza dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim toka şeker paketleyebilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 150. Denizhan dedi ki:

  Konya selçuklu da oturturum gurubun var evde iş yapmak istiyoruz benimle iletişime geçerseniz sevinirim gurup halinde iş yapiyoruz

 151. Ali dedi ki:

  Çumra’da oturuyorum üniversite masraflarım için iş bılamadım sizin yardımcı olacağınıza inanıyorum😞

 152. Ayşe yarar dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum paketleme işi yapnak istiyorum benimle iletisime gecerseniz sevinirim

 153. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olur musunuz

 154. Gülsüm dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim ekip sağlam dönüş yaparsanız seviniriz

 155. Ayse dedi ki:

  Şeker bamya toka boncuk kurdan mandal vb..her türlü paketleme ve benzeri is yapabilirim ve üç kişilik ekibim var temiz ve hızlı şekilde paketleme ve zamanında yetiş tiririm

 156. Ayse dedi ki:

  Konya selçuklu baskent hastanesi civarında oturuyorum ise ihtiyacım var evden çıkamıyorum 3 kişilik ekibimle titiz ve hızlı biçimde paketleme her türlü işi yapariZ

 157. Emine dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum. Verilen süreden önce bitirip teslim edebilirim. Çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim. 2 kişiyiz. Tüm paketleme işleri olur fark etmez

 158. metin dedi ki:

  evde paketleme işi için iletişime geçermisiniz

 159. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisime gecerseniz cok memnun kalirim

 160. Leyla dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işi yapabiliriz 4 kişi gurup halinde iletişime geçerseniz seviniriz

 161. Fatma dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim
  En kısa zamanda iletişime geçerseniz sevinirim

 162. Gamze dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

 163. Hasan dedi ki:

  Selcuklu Konya paketleme isi istiyorum ogrenciyim 1ay kadar için istiyorum

 164. Münüre Gül dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum bende akşamları paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var

 165. Zeynep dedi ki:

  Merhaba KONYA Bosnada ikamet ediyorum mandal paketleme işi istiyorum Düzen ve simetri takındım var en iyi Şekilde yaparım ILETISIME GECERSENIZ SEVINIRIM 😊

 166. Şeyma dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyordum. Bu işe ihtiyacım var. İletişime geçerseniz çok mutlu olurum.

 167. büşra dedi ki:

  konya meram öğrenciyim harc paramı karşılamak için ek gelire ihtiyacım lütfen geri dönüş yapın

 168. abdil çalışkan dedi ki:

  konya selçukluda oturuyorum. dört çocuk okutuyorum işim yok acil işe ihtiyacım var. telefon numaram 05356255119 hemen dönerseniz çok sevinirim.

 169. Gülsüm dedi ki:

  Konya Karatay ek iş istiyorum 5 kişilik aileyiz iletişim kurarsanız sevinirim

 170. Gamze dedi ki:

  Selçukluda ikamet ediyorum iki kişi yapıcaz.

 171. rumeysa dedi ki:

  Selçuklu Konya evde ek iş istiyorum öğrenci harclığımı çıkarmak istiyorum dönüş yaparsanız cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 172. TURAN CANKURT dedi ki:

  Konya Selçuklu da evde iş istiyorum

 173. Ayşenur dedi ki:

  çeyizim i yapmam için evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketlemeyi yaparım lütfen dönüş yapın

 174. Fadim dedi ki:

  Konya Selçuklu bölgesinde ikamet ediyorm
  Evime destekte bulunmak istiyorum
  Lütfen evde yapılacak bütün işlere talibim
  İki çocugm var.
  Eşim ile beraber yaparız

 175. mustafa kocabaş dedi ki:

  Selçuklu konya paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 176. zehra dedi ki:

  konya meramda oturuyorum. paketleme işlerini yapabilirim.

 177. Asiye dedi ki:

  Selçuklu Konya da ikamet ediyorum acil ek işe ihtiyacım var tüm gün boşum paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapiniz

 178. Esma dedi ki:

  Konya meram ek iş istiyorum iletişime gecerseniz sevinirim

 179. Mehmet dedi ki:

  Konya selcuklu ogrenciyim cok fazla bos zamanım var ayrıca bu isi kardesimle beraber yapacagım bu aralar biraz sıkıntıdayım geri donus yaparsanız sevinirim daha once 3 kere paketleme isi yaptım paketleme olur Mandal olır fark etmez

 180. Hatice dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen benimle iletişime geçin

 181. Hayriye dedi ki:

  Konya meram pakeetleme.isi yapabilirim cok ihtiyacim var iki cocuk okutuyorum ve isitme engelliyim

 182. Duruye pekyaman dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme
  Işınını yaparım daha önce de yaptım ellimden gelir yaparım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 183. Rukiye dedi ki:

  Konya çumrada oturuyorum oraya verebileceginiz is varmi

 184. Ayşe dedi ki:

  Ben de çalışmak istiyorum

 185. Müşerref Kuleli dedi ki:

  Ben Konya Selçukludan müşerref 4 kişilik bir grubumuz var evde paketleme işi istiyoruz

 186. meliha dedi ki:

  konyada oturuyorum çocuğum var evde paketleme isi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 187. Türkan Karataş dedi ki:

  Konya meramda oturyyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim yatkindir çok iş yaptım

 188. Gizem Kocalar dedi ki:

  Konya-selçuklu da oturuyorum. Teknoloji Tasarım işinde iyiyim bu yüzden el becerim var. Her türlü paketleme işi uygundur. Ablam ve benim daha önceden oyuncak paketleme işini yapmıştık. Deneyimimiz var. Benimle acil iletişime geçerseniz çok memnun kalırım. Teşekkür ederim

 189. Sevda dedi ki:

  Selçuklu yazırda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 190. Şule dedi ki:

  Paketleme ve toka nikah şekeri gibi isleri yapabilirim tek değil 4 kişi bu isle ilgilenicez ve ihtiyacımız var yardımcı olur musunuz lutfen

 191. Ömür dedi ki:

  Merhaba Konya selçukluda yaşıyorum 28 yalındayım Evliyim evde paketleme süs vs her işi yaparım bebeğim var çalışmıyorum kiramı ödeyemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var iki üniversite mezunuyum ama bebeğim olduğu için çalışma şansım yok olsa da ona bakacak kimsem yok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😌😌

  1. Ayşegül dedi ki:

   Konya Karatay da oturuyorum tıp fakültesi öğrencisiyim sene içindeki masraflarımı karşılamak için işinizi özenle yapacağımı düşünüyorum annem ve kardeşimle yapacağız geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Melek dedi ki:

   Buradan geri donus yapıyorlarmı

 192. Yesil dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum üniversite öğrencisiyim.Eve paketleme işi istiyorum annem ve kardeşimle beraber 3 kişiyiz. Verilen işi titizlikle yaparız.

 193. İsmail dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum ek iş istiyorum lütfen dönüş yapın

 194. neriman dedi ki:

  bende selçuklu dumlu pinarda oturuyorum ararsanız sevinirim

 195. neriman dedi ki:

  bendepaketleme isiinyaparim

 196. Betül Baydar dedi ki:

  Konya selçuklu evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 197. Dürdane dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum bir kızım var kızımın geleceğine katkıda bulunmak onun adına birikim yapmak istiyorum kendi emeğimle dönüş yaparsanız sevinirim

 198. beyza dedi ki:

  ögrencıyım ve ek gelırım yok lutfen yardımcı olur musunuz ?

 199. Merve dedi ki:

  Konya Meram da kavak da ikamaet ediyorum eşime maddi konuda destek çıkmak ve kendimi geliştirmek için bu işi istiyorum her türlü paketleme boncuk tesbih kına vs. işi yapabilirim olumlu dönüşlerinizi bekliyorum

 200. Şeyda dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız 5

 201. VURAL dedi ki:

  Kendi aracımla konya içinde çalışabilirim.

 202. VURAL dedi ki:

  Evde; ellektronik komponentlerin devre üzerinde birleştirilmesi vb. işleri yapabilirim.

 203. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba konya Karatay da oturuyorum. Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 204. Betül dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum annem ve 2 kardeşimle hediyelik eşya montajı yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz.

 205. Zeynep karakoyun dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum 2 kişiyiz temiz çalışırız paketleme ve süsleme işleri yapabiliriz ilgenirseniz sevinirim.

 206. Onur dedi ki:

  Konya karatay otryom ek iş istiyom yardımcı olursanız sevinirim çok itiyacım var

 207. Kübra dedi ki:

  Merhaba
  Bütün gün boşum. Her işi yapabilirim. İrtibata geçebilirsiniz..

 208. Eda dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum paketleme işini istiyorum elim çabuk tur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 209. Şerife coşkun dedi ki:

  Konya’da Selçuklu’da yasiyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 210. melek dedi ki:

  selçukluda oturuyorum. paketleme işi ariyorum bütün günüm boş.

 211. Ebu bekir dedi ki:

  Paketleme ve oyuncak montajı yapabilirim

 212. melek dedi ki:

  evde her türlü iş yapabilirim. 4 yetim çocuk annesiyim Yardımcı olacağınıza inanıyorum

 213. Zeynep dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum işe ihtıyacım var yardım edın lütfen

 214. Güler dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacim var yardımcı olursanız sevirnirm

 215. Çiğdem dedi ki:

  Acil işe ihdiyacın var yardımcı olursanız sevinirim paketleme montaj fark etmez

 216. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum lütfen acil ihtiyacım var

 217. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba adım ebrar. Konya Selçukluda yaşıyorum. Öğrenciyim. Mühendislik okuyoruz. Ve yaptığımız çalışmalar için ek iş yaparak malzeme paramızı çıkarmak istiyoruz. 3ümüzde elimizden geleni yapabiliriz. Ücret sizin tek kişi için belirlediğiniz paraya tabiyiz. Yeterki işi hızlı sürede biterim geri dönüşünüz olur umarım

  1. Eda dedi ki:

   Konya Karatay da ikamet ediyorum. Evde ek iş Paketleme işini yapmak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

 218. Ayşe çat dedi ki:

  Ben konya Selçuklu da oturuyorum evde paketleme iş istiyorum lütfen bilgi vetin

 219. ahmet kaya dedi ki:

  iş istiyorum

 220. ahmet kaya dedi ki:

  iki tane zihinsel engelli çocugum var maddi acıdan onlara bakabilmek icin sizden allahrızası için iş istiyorum konya selçuklu rica ediyorum

 221. Meltem dedi ki:

  Evde yapılabilecek tüm işleri yaparım geri dönüş olur umarım

 222. Döndü dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum Evliyim Çocuğum ve Eşim için katkım olsun istiyorum Lütfen benimle iletişime geçin 🙏 Her türlü Paketleme işini yapabilirim

 223. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum paketleme isi icin acil yardim istigoru.

 224. Tuba dedi ki:

  Meram Havzan da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 225. Nisa dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde bir cok is yaptim el becerim var evde iş istiyorum .

 226. Fatma ışık dedi ki:

  Konya Çumra da oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var

 227. Canan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 228. Fatma dedi ki:

  Konya Selçuklu evde her türlü paketleme işi alabilirim çok acil

 229. Makbule dedi ki:

  Evde daha önce takke işi yaptım dikme sökme yine evde paketleme işi takke işi yapabilirim süreklilik arz etmesi benim için yeterli konya selçuklu hanaybaşı mahallesi oturuyorum

  1. Alime Cetin dedi ki:

   MERHABA KONYA KARATAY DA OTURUYORUM. EVDE PAKETLEME ISI YAPMAK ISTIYORUM. HER TURLU PAKETLEMEYI YAPABILIRIM . LUTFEN GER DONUS YAPIN.

   1. Meryem Tura dedi ki:

    Konya yazırda oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok sevinirim

 230. Melek dedi ki:

  Konyada oturuyorum kartay evde iş istiyorum lütfen dönüş yapn

  1. Aykut babur dedi ki:

   Mandal işini almak istiyor işe ihtiyacım var ögrenciyim Konya sarayönü de oturuyorum

 231. Melek dedi ki:

  Konya karatayda otrym ek ıs istiyorum lütfen dönüş yapn

 232. Kübra dedi ki:

  Selçuklu KONYA paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  1. Beyza dedi ki:

   Konya meram paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Melike Sabancılar dedi ki:

   İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

   1. İsmail dedi ki:

    Konya selcukluda oturuyorum evde herturlu paketleme isi yapabilirim

Sayfa başına git