Dükkan Açmak

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2020

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Yerler 2020

Konya ilinde ikamet ediyorsanız ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız eve iş veren firmaların numaralarına internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere fason iş, mandal işi veren firmalar bulunuyor. Mevlana şekeri, bamya çorbası, etli ekmek gibi pek çok yemeği meşhur olan şehirde şeker paketleme, kuru bamya paketleme gibi işler ile uğraşabilirsiniz. Evlere iş gönderen firmalar genel olarak ürünlerini kargo ile göndermektedir. Özel firmaların yanı sıra İşkur tarafından da evde paketleme iş ilanları yayımlanmaktadır. İçeriğimiz de sizlere Konya ilinde evlere iş veren firmaları yazacağız.

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Konya ili ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve yüz ölçümü olarak en büyük şehirdir. Evliya şehri olarak da bilinen il Mevlana’da ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde ise birçok sektörde üretime ön ayak olmuştur. Şeker üretimi, otomotiv sanayi, tarım, kağıt sanayi, makine ve kimya sanayisi vb. alanlarda çeşitli üretimler gerçekleştirmektedir. Ancak daha çok şeker üretim merkezi olan şehirde tarım faaliyeti olarak şeker pancarı, patates, soğan, buğday, haşhaş gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Mevlana şekeri ise herkesçe çok beğenilerek tüketilen ve ülkenin hemen hemen her yerinde satışa sunulan bir yiyecektir. Ana vatanı olan Konya’da ise mevlana şekerinin üretim faaliyetleri yaygın olarak yapılmaktadır.

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi 

Konya Mevlana Şekeri Paketleme İşi

Mevlana şekeri halk dilinde kaba şeker olarak da biliniyor. 🙂 Konya’da kurulmuş firmalarda kaba şekerin yanı sıra akide şekeri, helva, lokum, susam gibi ürünler de üretime koyuluyor. Firmalar bazı durumlarda bünyesinde çalıştırdığı işçilere yüksek tutarlarda masraf yapmak yerine evlere de iş gönderebiliyorlar. Bölgede bulunan şeker fabrikalarının iletişim bilgilerini alarak mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından paketlenecek olan ürünler ve koyulacağı kutular size sayısınca teslim edilecektir. Paketlerin veya kutuların içerisine koyulacak olan adetler de firma tarafından belirlenecektir.

Mevlana şekeri paketlemesini ister standart boyutlardaki minik poşetlere isterseniz de nikah şekeri, mevlit şekerleri gibi davetlerde dağıtılacak olan malzemelerin içerisinde de kullanabilirsiniz. Bu hususta akide şekeri kullanmanız daha doğru olacaktır. Konya’da nikah şekeri paketleme işi ile uğraşan birçok firma olacaktır. Bu firmalardan evinizde çalışmak adına iş alabilirsiniz. Mevlana şekeri paketleme işi için gerekli malzemeler ise şu şekildedir;

 • Şeker sayısına göre paketler,
 • Paketleri bağlamak ve yapıştırmak için malzemeler,
 • Makas,
 • Kilogram hesabı olacaksa tartı,
 • Nikah şekeri yapımında kullanılacak ise süsleme eşyaları, tül, minik kutular, şekilli ve harfli sticker, bebek, gelin, damat vb. figürler gibi malzemeler gereklidir.

Konya Kuru Bamya Paketleme

Konya ilinin meşhur olan yemeklerinden bir tanesi de bizim kültürümüzde de bulunan bamya çorbasıdır. Biz de çorba olarak bilinse de Konya ili ve çevresinde ara sıcak olarak servis edilmektedir. Konya’da hangi düğüne, iftar yemeklerine veya herhangi bir davete giderseniz gidin bu yemeği göreceğinizden emin olabilirsiniz. Bamya çorbası normal şartlarda büyük bamyalar ile de yapılmaktadır. Ancak Konya’da yapılanlar genel olarak marketlerde veya pazarlarda satışa sunulan minik bamyalar ile yapılmaktadır.

Konya Kuru Bamya Paketleme 

Konya Kuru Bamya Paketleme

Kuru bamya paketleme iş yalnızca Konya veya ilçelerinde değil ülkemizin birçok yerinde bulunabilir. Ancak Konya veya çevre ilçelerde ikamet ediyor iseniz kuru bamya üretimi yapan firmalardan iş alabilirsiniz. Bu ürünlerin paketleme işini yapmanız için diğer gruplardan farklı olarak teraziye de ihtiyacınız olabilir. Bu işi kilogram veya gram hesabı olarak yapmanız istenebilir. Bu hususta diğer malzemeler gönderilirken firma tarafından terazi de teslim edilebilir.

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

Fason iş yapan firmalar genel olarak küçük çaplı atölye tipi yerler olmaktadır. Markası olmayan, piyasada fiyatları pahalı olan ürünler üretilerek halka satışa sunulmaktadır. Bu işyerleri, kazancı fazla olmayacağı için işletmelerinde bizzat elemanlar çalıştırmak yerine evlere iş göndererek yapılan maliyeti düşürmeyi hedeflemektedir. Fason üretim olarak; kıyafet paketleme, toka paketleme, boncuk dizme gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Konya veya civar il ve ilçelerde fason üretim yapan atölyeler veya küçük işletmeler olacaktır. Bu firmalardan alabileceğiniz işleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kıyafet ütüleme, katlama ve paketleme,
 • İplik temizleme işi,
 • Fason firmalardan paketleme işleri,


Konya'da Evlere Fason İş Veren Firmalar 

Konya’da Evlere Fason İş Veren Firmalar

işleri alabilirsiniz. Bu işlerden performansınıza göre ortalama 1.000 ile 2 bin TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Dışarıya çıkamıyorum evden çalışmam gerekiyor diyorsanız fason üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz.

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve para kazanmak hayatımızın hem en yorucu hem de en keyifli zamanları olmaktadır. Keyifsiz zamanlar maaş gününü ve ihtiyaçları düşününce inanın ki hemen yok oluveriyor. Emek olmadan yemek olmuyor. Şayet dışarıda çalışma şansınız yok ise de evlere iş gönderen firmalara başvuru yapabilirsiniz. Evinizde makale yazabilirsiniz, yukarıda belirttiğimiz gibi nikah şekeri paketleme yapabilirsiniz, magnet yapımı, hediyelik eşya yapımı gibi işleri el beceriniz ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Catering firmaları ile anlaşarak evinizden yemek yapıp satabilirsiniz. Tarım işi ile uğraş veriyorsanız ürünlerinizi organik ürün pazarlarına çıkartabilirsiniz.

Konya'da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çalışmak ve parasını kazanmak isteyenler evden de olsa harçlıklarını çıkartabilirler. Evlere iş gönderen firmalara ise iş ilanları sayfalarından veya Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi, el becerilerinizi ve yeteneklerinizi açık bir dille yazıp iletişim olarak da yaşadığınız yeri ve mail adresinizi yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Konya ilinin en büyük ilçelerinden biri olan Selçuklu da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmanız gerekiyor ise ya da boş zamanınızı harçlığınızı çıkararak değerlendirmek istiyorsanız evden yapabileceğiniz birçok iş olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer öğrenci iseniz bu işi part time gibi düşünerek derslerinizden arta kalan vakitlerde paketleme işleri veya yukarıda belirttiğimiz diğer işlere başvuru yapabilirsiniz.

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar 

Konya Selçuklu İş Veren Firmalar

Firmalar genel olarak evlerinde boş oturmaktan sıkılmış ve evine katkı sağlamak isteyen, ek iş yapmak için bu işe başvuru yapan kişileri tercih etmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular incelemeye alınmakta olup akla yatan başvuru sahipleri ile birebir görüşme sağlanmaktadır. İlçenizde bulunan firmalara internet üzerinden veyahut sosyal medya üzerinden ulaşabilir, iş başvurusu yaparak iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evinizde yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de mandal paketleme olabilir. Mandal paketleme işleri cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkes tarafından yapılabilir. Hali hazırda işi olanlar mesai bitimlerinde, öğrenciler ders haricinde, ev hanımları ise günün her vakti bu iş ile uğraşabilir. Bu işte kazancınızın düşük veya yüksek olmasını kendi hızınız belirler. Ne kadar pratik olursanız paranız da o kadar artacaktır.

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları 

Konya Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya ilinde mandal paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Mandal paketleme işi oldukça kolay olacaktır. Firmanın belirlediği sayılarda gönderilen paketlere yerleştirerek paketlerin ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun kabul olması halinde firma tarafından 50 bin veya 100 bin civarında mandal ve paketleri sizlere ulaştırılacaktır. Mandalları renklerine ve boyutlarına göre eşleştirmekle işe başlayabilirsiniz. Firma mandalların renk renk olmasını isteyebileceği gibi tek renk olarak dizayn edilmesini de talep edebilir. İstenilen zamanda ve sayıda ürünü yetiştirmeniz halinde 1.500 – 2.000 TL civarı bir kazanç elde edebilirsiniz.

Konya veya ilçelerinde ikamet ediyor iseniz evlere iş gönderen firmalardan iş alarak siz de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim Konya karatay

 2. Gülcan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.Konya selçukluda oturuyorum şeker toka boncuk her türlü paketleme işi yaparım

 3. Sariye bayrak dedi ki:

  İş farketmez ama paketleme olursa daha iyi olur çünkü elim alışkın daha hızlı yaparım günlük 500 ila 1000 arası ürün cikarabilirim konya selcuklu

 4. ümmügülsüm dedi ki:

  merhaba konya Selçukluda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 5. Abdussamet Göçtü dedi ki:

  Bütün işler itina ile yapılır paketleme montaj öğrenciyim.

 6. Nuriye aydin dedi ki:

  Buda benim telim lutfen size kac defa mesaj yazdim niye cevap vermiyorsunuz allah rizasi icin 4 ne cocugum var

 7. Nuriye aydin dedi ki:

  Ne iş olursa olsun ihtiyacim var ne olursunuz allah rizasi icin cevap verseniz cok mutlu olurum konya selcukluda yazirda oturuyom

 8. Aysel inci dedi ki:

  Merhaba bn konya selcukludan basvuruyorum evliyim bi kizim var ise cok ihtiyacim var yardimci olurdaniz cok sevinirim allah rizasi icin lutfen geri donus yapin.

 9. Aysel inci dedi ki:

  Merhaba bn konya selcukludan basvuruyorum evliyim bi kizim var ise cok ihtiyacim var yardimci olurdaniz cok sevinirim

 10. Nuriye dedi ki:

  Iş icin size nasil ulaşabilirim cok ityacim var lutfen yardimci olabilirmisiniz

 11. Emine dedi ki:

  Konya selcukluda yaşıyorum paketleme işi yapabilirim ogrenciyim

 12. Elif çığır dedi ki:

  Iyi akşamlar ben selçuklu sızma da ikamet ediyorum evde para kazanmaya ihtiyacım var daha önce ayakkabı diktim penyelere boncuk diktim lokumlara ceviz defter kabi paketleme vb işler yaptım hepsine elim yatkın işe ihtiyacım var

 13. Melek Nur Erdoğan dedi ki:

  Konya Selçuklu Evde paketleme işi istiyorum

 14. Filiz dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum,iki kişi evde paketleme işi yapmak istiyoruz,çok ihtiyacımız var, iletişime geçerseniz çok sevinirim

 15. Filiz dedi ki:

  Merhaba Konya meram da oturuyorum.Evde iki kişi paketleme işi yapmak istiyoruz,çok ihtiyacımız var,iletişime geçerseniz çok sevinirim.

 16. Dilek dedi ki:

  ALLAH rızası için bana da iş verin gercekten cok ihtiyacım var iki çocuguma bakıyorum ne iş olursa yaparım van erçiş de oturuyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Fatma dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum her türlü tığ işi örgü amigurumi ve takı tasarım el yatkınlığım vardır bu tarz işlerde kendime guveniyorum paketleme iside yapabilirim

 18. Fatma Kurt dedi ki:

  Ev hanımıyım evde rahatlıkla yapabilirim Konya’da yaşıyorum

 19. Selim dedi ki:

  İyi günler konya Karatay da ikamet ediyoruz 5 kişiyiz evde ek iş olarak ne iş verilirse yaparız geri dönüş sağlanırsa hemen memnun oluruz

 20. Nurcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işi yapmak için kişi sayımız fazla. Verilen işi titizlikle ve düzgün şekilde yaparız. En kısa sürede de teslimini gerçekleştiririz.

 21. AMİNE GAMZE YILDIZ dedi ki:

  Merhabalar Konya/Karatay da oturmaktayım daha önce paketleme tarzı işler yaptım nasıl yapıldığını bilmekteyim geri dönüş sağlarsanız sevinirim çok fazla borçlarım olduğu için bu işi istemekteyim.

 22. Şeyma dedi ki:

  Konya ili karatay ilçesi 3 kişiyiz her türlü paketleme işi alabiliriz

 23. melike dedi ki:

  benim çevremde çalışıcak ekip arkadaşlarım var hep birlikte yapmak istiyoruz lütfen bizimle iletişime geçin

 24. Nurgül dedi ki:

  Konya Selcuklu paketme vs hertürlü işi yaparım

  1. Şerife dedi ki:

   Konya meramda yaşıyorum bende yapmak istiyorum kolayca yapabilirim

 25. Tuba dedi ki:

  Ben konya selcuklu yaşıyorum paketleme işine ihtiyacım var

 26. Cihat dedi ki:

  Öğrenciyim hafızlık yapıyorum işe ihtiyacım var daha önce böle bir iş yaptım dönersiniz mutlu olurum

 27. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ne iş olsa yaparim bu işe çok ihtiyacim var

 28. Ayşe dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 29. Şeyma dedi ki:

  Meraba konya selçukluda kalıyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim yardımcı olur musunz

  1. Durmuş dedi ki:

   Konya selçuklu da oturuyom evde iş arıyorum

   1. Durmuş dedi ki:

    Konya selçuklu da oturuyom evde İş itiyorum

 30. hacer dedi ki:

  meram konyada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 31. Tuba kahramam dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 32. Nimet dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum hızıyımdır eşime katkı

 33. Nimet dedi ki:

  Mandal paketleme işi istiyorum Ev de yapılabilecek her türlü paketleme olur eşime destek amaclı

 34. Gülcihan Berber dedi ki:

  Konya Erenköy tarafında oturuyorum.Tesbih dizme mandal paketleme gibi işler yapabilirim.Evdeyim ek işe ihtiyacım var hızlı bir şekilde dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 35. Büşra dedi ki:

  İletişim bilgilerinize nerden ulaşabiliriz

 36. Ela Eliza Bilir dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar Ben Azerbaycan li burda Konya da evli ek işe ihtiyacim var yardim ediniz lütfen…bir kaç ağır ameliyat larim olduğu için evde çalışmam gerek…teşekkür ler.

 37. Rumeysa dedi ki:

  İyi günler evde iş arıyorum. Paketleme vs. Herşey olur. Mandal kına paketleme hepsi olur.Geri dönüşünüzü bekliyorum.
  Konya/Selçuklu.

 38. Mevlut koprulu dedi ki:

  merhaba konya meramda oturuyorum.paketleme isi yapmak istiyorum.2 cocuk annesiyim.toka maske galos kalem vb..

 39. Nesibe solmaz dedi ki:

  Merhabalar konya meram ev boş boş oturuyoruz her iş olsa olur farketmez geri dönüş yapın lütfen.

 40. Merve Kartal dedi ki:

  Karatay da oturuyorum evime destek için paketleme işi yapmak istiyorum temiz iş yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 41. Makbule dedi ki:

  Konya karatay da oturuyorum evde paketleme, tesbih dizme işi yapmak istiyorum

 42. Dilber AVCI dedi ki:

  Meramda oturuyorum evimiz çarşı içine yakin ev hanımıyım evde is yapmak istiyorum eli. Yatkındır her turlu işi yapabilirim paketleme mandal takma vesaire geri dönüş yaparsanız sevinirim

 43. Dilber AVCI dedi ki:

  Meramda oturuyorum evimiz çarşı içine yakin ev hanımıyım evde is yapmak istiyorum eli. Yatkındır her turlu işi yapabilirim paketleme mandal takma vesaire geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Konya/Selcuklu da oturuyorum. Ogrenciyim. Paketleme tesbih dizme vb. Isleri cabucak yapabilirim.

 44. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Konya seydişehir de oturuyorum

 45. Ali Ceylan dedi ki:

  Konya Meramda oturuyorum ek iş yapmak istiyorum. Ayrıca yedek parça sektöründe çalışıyorum. Paketleme, kutulama, montaj türü işleri iyi yapabileceğimi düşünüyorum.

 46. Ayşe dedi ki:

  Konya karatay da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var elimde çabuktur gününde teslim ederim

  1. Şerife dedi ki:

   Konya meramda yaşıyorum bende yapmak istiyorum kolayca yapabilirim

 47. Eylul Köse dedi ki:

  Merhaba ben konyada yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 48. sena dedi ki:

  merhabalar evde paketleme işi için talepte bulunuyorum, geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Çok teşekkürler.

 49. Kadriye dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum use ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim teksil firmalarında işini yapabilirim elim yatkindir

 50. Sibel dedi ki:

  Ben konya Selçuklu da yaşıyorum bu işe çok ihtıcım var nolursunuz dikkate alın.Biz kaza yaptık ve eşim kronik hasta olduğu için çalışmıyo arabayı yaptırmanız gerekiyor nolursunuz dikkate alın…

 51. Serdar dedi ki:

  Selamünaleyküm, biz 2 kişiyiz mandal paketleme işine talibiz

  1. Durmuş dedi ki:

   Konya selçuklu da oturuyom evde iş arıyorum

 52. Feride dedi ki:

  Konya Karatayda oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız.

 53. Öznur dedi ki:

  Acil cevap verirseniz sevinirim

 54. Öznur dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var eşim aylardır işsiz ve bende kronik şeker hastası olduğum için çalışamıyorum ama işimi titizlikle yaparım ve vaktinde teslim ederim

 55. Ayşenur Sena dedi ki:

  Merhabalar konya da Selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var

 56. Hatice dedi ki:

  Merhaba konya karatay da oturuyorum evde kalabalığız eşim çalışmıyor o yüzden acil işe ihtiyacım var evde ne iş okursa yaparım el becerim iyi ve hızlı daha önce boncuk işi yapmıştım

 57. Ümran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz maddi sıkıntılardan dolayı bu işe ihtiyacım var konya selcukluda yim

  1. Şerife dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 58. Ümran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz maddi sıkıntılardan dolayı bu işe ihtiyacım var

 59. Beyza dedi ki:

  Konya selçukluda yaşıyorum işe ihtiyacım var elim hızlıdır

 60. Mücahit AKIN dedi ki:

  Konya da ikamet etmekteyim her türlü paketleme yapabilirim

 61. Ümran dedi ki:

  Merhaba konya selcukluda oturuyorum ev hanımıyım 3 çocuğum var maddi sıkıntılardan dolayı bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim mandal toka düğme boncuk kurdan her türlü paketleme işi yapabilirim cevabinizi belkiyorum iyigunler

 62. BİLAL dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM ARAYAN OLURSA SEVİNİREİM SELÇUKLU BOSNA HERSEKTE OTURUYOM

 63. Orhan dedi ki:

  Eğer qeri dönmeseler siz kendiniz alıp yapıp ve pazarlardaa rahatlıkla satıp para kazanabilirsnz

 64. Funda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.Konyada oturuyorum.Gün içinde yapacak başka hiç bir işim yok hızlı bir şekilde çok fazla paketleme yapabilirim.

 65. Rabia dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum 18 yasındayım duzenlemeyı paketleme el becerim vardır ünüveriteye katkı saglamak istiyorum

 66. Ayşe dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 67. Ayşe dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 68. Şeyma dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum ulaşmanızı bekliyorum

 69. Melissa dedi ki:

  konyada meramda oturuyorum acil evde ek iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 70. Sinem dedi ki:

  Dönüş oluyorum gerçekten evde iş imkanı varsa gerçekten bende isterim

 71. Serap dedi ki:

  İyi günler …çok acil işe ihtiyacim var…paketleme işi yapabilirim..gere dönüş yaparsanız sevinirim…

 72. Şeyma dedi ki:

  Tek yasiyorum ve ise ihtiyacım var hamile olduğum için dışarda çalışamıyorum

  1. Orhan dedi ki:

   Eğer qeri dönmeseler siz kendiniz alıp yapıp ve pazarlardaa rahatlıkla satıp para kazanabilirsnz

 73. Fatma dedi ki:

  Merhaba ismim Fatma Konya Meram da oturuyorum ev hanımıyım evde Mandal paketleme işini rahat yapabileceğimi düşünüyorum dikkate alırsanız sevinirim

 74. Fatma dedi ki:

  BEN KONYA SELÇUKLUDAN BAŞVURUYORUM İSMİM FATMA AKTÜRK EŞİMİN GELİRİ YETİSMEDIĞİ İÇİN KATKIDA BULUNMAK ISTIYORUM EV KALABALIK OLDUGU İÇİN GEÇİNMEK BİRAZ ZOR OLUYOR HALİYLE YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM MANDAL PAKETLEME İSTİYORUZ BİRAZ ACİL OLURSA SEVİNİRİM İLETİŞİME GEÇERSENİZ SEVİNİRİM SAYGILAR…

 75. Merve dedi ki:

  Konya selcukluda otuyorum evde 6 kişiyiz sadace babam çalışıyor çok ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 76. Saray dedi ki:

  Konya karatayda yasıyorum Moda tasarım bölümünü okudum mezunum paketleme işlerine elim çok yatkındır her türlü işi yaparım Kendime güveniyorum lütfen acil döner misiniz ?

 77. Gül dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum ev hanımıyım ihtiyacım var ek iş olarak istiyorum

 78. Güldeniz dedi ki:

  Merhaba ben konya selçukluda oturuyorum evime ek iş almak istiyorum

 79. Fatma dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 80. Bahar dedi ki:

  Konya Selçuklu da yaşıyorum bu işlere elim yatkın hızlı gününde teslim ederim ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 81. Zeynep dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum eğer yardımcı olursanız sevinirim

 82. Öznur dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var çok titiz çalışırım hızlıyımdır yardımcı olursanız çok sevinirim

 83. Sinem dedi ki:

  Iyi gunler ben karatayda oturuyorum ve evde.mandal sabun toka gibi paketleme isleri yapmak istiyorum daha once seccade isi yapmistim.hizli ve titiz calisirim.lutfen baba geri donus yaparsaniz memnun olurum

  1. Hacer dedi ki:

   Merhabalar
   Konya/meram
   Mandal paketleme işi yapabilirim. Evdeyim vaktimin tamamı boş olduğu için verimli ve hızlı çalışmaya çok müsaitim. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  2. nurçin Çakmak dedi ki:

   Iyi günler kolay gelsin boyle islere kadınlarımızın cok ihtiyacı var benimde var ihtiyacım daha önceleri taki tasarim yaptim malzeme ve modele göre calisabiliriyorum elim yatkın boyle paketleme nikah şekeri islerine ince isi severim desteklerinizi bekliyorum bilgilendirip geri dönüş yaparsanız sevinirim

 84. Keziban dedi ki:

  Merhabalar
  Konya/selçuklu
  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Evdeyim vaktimin tamamı boş olduğu için verimli ve hızlı çalışmaya çok müsaitim. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  1. Rabia Güntekin dedi ki:

   Konya meramda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var.

 85. Kerem dedi ki:

  Merhaba Konya çumrada ikamet ediyorum 3 kışlık aileyız bu işe çok ihtiyacım var üçümüz paketlemeyı yapabiliriz 2 senedır çalişamıtorum

 86. Kerem dedi ki:

  Merhaba Konya çumrada ikamet ediyorum 3 kışlık aileyız bu işe çok ihtiyacım var üçümüz paketlemeyı yapabiliriz 2 senedır çalişamıtorum

  1. İkra dedi ki:

   Öğrenciyim çok fazla boş vaktim var oldukça iyi yapabilirim konya meram da oturuyorum hepsini yapabilirim

 87. Zeynep dedi ki:

  Ben ve arkadaşlarım öğrenci ve ek iş yapmaya ihtiyacımız var. Ekibimiz 6 kişiliktir.
  Lütfen dönüş yaparsanız çok iyi olur

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 88. Duriye asıroglu dedi ki:

  Ne ıs olsa yaparım Konya selcuklu

 89. Büşra cevahir dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum evde her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim

 90. Ahmet dedi ki:

  Merhaba konya Selçuklu’da oturuyorum bütün paketleme işlemlerini yaparız iki kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 91. Ahmet dedi ki:

  Merhaba konya Selçuklu yazirda oturuyorum evde 2 kişiyiz paketleme işi arıyoruz Kürdan, nikah sekeri, toka, boncuk, mandal olabilir geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Ayse aysen dedi ki:

   Evde her türlü paketleme isi titizlikle yapilir 4 kisiyiz geri donerseniz sevinirim.

 92. emine dedi ki:

  konya selçukluda oturuyorum paketleme işi arıyorum

 93. Cennet dedi ki:

  Merhabalar Mersin Gülnar da ikamet ediyorum okuyorum ve kardeşlerimide okutuyorum ek gelire ihtiyacım var her turlu paketleme işini yaparım işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 94. Gamze dedi ki:

  Merhabalar Konya Selçuklu da oturuyorum paketleme işi ve benzeri işler yapabilirim daha önce bu sekile işler yaptım işede ihtiyacım var yardım ederseniz cok sevinirim

 95. Sule dedi ki:

  Merhaba konya selcukluda yasıyorum paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 96. Rabia dedi ki:

  Merhaba konya karatayda oturuyorum 20 yaşındayım her türlü paketleme işi yapabilirim

 97. Rabia Yıldız dedi ki:

  Meraba ben rabia konya karatayda yasıyorum evde ise ihtiyacim var.ev hanimiyim bos vaktimi isle gecirmek istiyorum evim kira 2 kişiyiz paketleme konusunda elimiz yatkın lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 98. Hatice dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum boş zamanlarımzamanlarımı değerlendirmek için ev hanimiyimilgilenirseniz sevinirim konya selçuklu buhara mahallesi barış caddesinde oturmaktayim

  1. DENİZ dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum evde 4 kişiyiz fazlası ile en iyi şekilde paketleme yapabiliriz dönüş yaparsanız çok sevinirim şuan gelirimiz yok ihtiyacım var

 99. Nisa dedi ki:

  22 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum aynı zamanda 4-5 kişilik ekip de kurabilirim gelir sağlamak istiyorum ulaşırsanız memnun olurun

 100. Samet dedi ki:

  Konya da oturuyorum paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 101. RECEP dedi ki:

  Adım Recep , Konya Selçuklu’da yașıyorum.Evliyim 3 çocuğum var.Kirada oturuyoruz. Haftada en az 75 saat boşa geçirdiğim vaktim var. Bu boşa geçen vakitlerimi değerlendirmek istiyorum.Bu işi yapmaya elim yatkındır

  1. Ayşe dedi ki:

   Merha adim ayse konya da oturuyorum her türlü paletle işi yapabilirim evliyim 2 çocuğum var her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim el geçerim iyidir

 102. Özge dedi ki:

  Merhaba ismim özge bayrak Konya Selçuklu hocacihanda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var çocuğum olduğu için evde aile gelirine yardımcı olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 103. Fadime dedi ki:

  Esim hapiste esim tarafi evden kovdu iki kucuk cocugumla ailemin yanina geldim evde her turlu isi yapabilirim paraya cok ihtiyacim var lutfen yardim edin

 104. Rana dedi ki:

  Konya Bosna mahallesinde ikamet ediyorum öğrenciyim. Verilen işi hızlı ve itinalı bir şekilde yapacağımı düşünüyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 105. Hilmi dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum her türlü iş olur acil is lazım

 106. Havva onuk dedi ki:

  Konya meram da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 107. Merve dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim ek işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 108. Özge dedi ki:

  Konya ladikde ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum sabun mandal paketlerim yardımcı olur musunuz

 109. Özge dedi ki:

  Konya ladikde ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum sabun mandal farketmez yardımcı olur musunuz

 110. Dilara dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 111. Selma dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme işi arıyorum 4 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

 112. Polat eser dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum evliyim bı çocuğum var eşimle birlikte yapabiliriz ihtiyacımız var

 113. Nur dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum evde işe ihtiyacım var 3 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim

 114. Serife dedi ki:

  Merhabalar bizim işe çok ihtiyacımız var.Esim kaza geçirdi evde çalışamıyor. Üç aylık bebeğim var.4kisiyiz çabucak işi teslim ederiz.Konya karatay

 115. Rukiye dedi ki:

  Konya ılgında oturuyorum eve paketleme işi istiyorum

 116. Merve dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum her türlü evde ek işi yapabilirim .

  1. Rabia dedi ki:

   Merhaba konya karatayda oturuyorum 20 yaşındayım her türlü paketleme işi yapabilirim

 117. Zeynep dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum 4 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız dönüş yaparsanız sevinirim

 118. Gul dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum.B u ise çok ihtiyacım var.Elim hızlı ve pratiktir. Dikkate almanıza rica ederim.

  1. Elanur dedi ki:

   Konya selcuklu sancakta oturuyorum ise ihtiyacim var lutgen donus yapin

 119. Tuuba dedi ki:

  Konya merkezde oturıyorum uzun süreli çalışmayı düşünüyorum 4-8 kişilik ekip de ayarlayabilirim

 120. Emine dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum 4 çocuğum var işe çok ihtiyacım var

 121. Seher dedi ki:

  Konya karatay’da oturuyorum aileme destek amaçlı, hırslı ve azimli düzgün ve tertipli iş yaparım her türlü paketleme işi elimden gelir. 4 kişi yiz 8 kişilik iş yaparız Allahin izniyle. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  1. Esra dedi ki:

   Merhaba adım esra Konyada yaşıyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var sınavlarım olduğundan ful time çalışamıyorum istesemde iş bulamıyorum zaten yardımcı olursanız sevinirim elim yatkındır her işi yaparım şüpheniz olmasın. Umarım geri dönüş yaparsınız. İlginiz için teşekkür

 122. Gül dedi ki:

  Konya Selçuklu ikamet etmekteyim 5 6 kişilik gurubum var her türlü paketleme işi yapabiliriz

  1. RABİA dedi ki:

   Merhaba işler nasıl öğrenebilir miyim

 123. Büşra dedi ki:

  Merhaba konya karatayda oturuyorum. Çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde çalışıp eşime destek olmak istiyorum. Elim hızlıdır ve el yatkınlığım var. Paketleme işi yapmak istiyorum

 124. Emine akova dedi ki:

  Konya eregliden emine akova her türlü paketleme işini yapmak istiyorum evime destek için geri dönerseniz sevinirim.

 125. Muhammet dedi ki:

  Konya karatay bolgesinde ikamet ediyorum lutfen banada yardimci olurmusunuz

 126. Emine Keleş dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum onun için paketleme işleri yapmak istiyorum

 127. Barış dedi ki:

  Yeni evlendim borçlarımı kapatmam için evde mandal paketleme yapmak istiyorum. Zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.

 128. Miyase dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorm dört kişiyiz elimiz hızlıdır her türlü paketleme isini yapabiliriz.

 129. mine dedi ki:

  merhabalar ismim mine.Konya Meram da oturuyorum. iki çocuğum olduğundan mevcut işimden ayrılmak zorunda kaldım. bu nedenle yarım gün çalışabileceğim bir ofis işi veya evden yapılabilecek paketleme işi aramaktayım. geri dönüşünüzü rica ederim.

  1. Sevhi dedi ki:

   Slm paketleme her türlü iş yaparım çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz evde 5 kişiyiz elim hızlı fason iş çok yaptım.

 130. emine dedi ki:

  konya meram da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparım iki kişiyiz dönerseniz çok mutlu olurum

 131. Mustafa çalış dedi ki:

  Merhaba ben eşimle birlikte evde yapabilinecek is arıyoruz paraya ihtiyacımız var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 132. Sebiha dedi ki:

  Iyi günler.Hamile olduğum için dışarıda iş bulamıyorum.Eve katkıda bulunmak gerekiyor böyle bir işe ihtiyacım var.El yapımı ürünler ya da paketleme gibi bütün işleri yapabilirim.Karatay da oturuyorum

 133. Emine dedi ki:

  Bende is ostiyorum ne olir donus yapin allah rizasi icin

 134. Esma dedi ki:

  Bu yorumlara dönülüyor mu acaba bende eve iş istiyorum ne olursa konya selçuklu dayım

  1. Uygar dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var evde lütfen geri dönün

 135. Yusuf Özdemir dedi ki:

  Iyi gunler bende mandal işi istiyorum evde 5 kisiyiz benimle irtibata gecermisiniz simdiden tesekkur ederim

  1. Ayşe dedi ki:

   Merhaba her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 136. Ahmet Keleş dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim ihtiyacım var

 137. Serpil dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum mandal toka vs herhangi paketleme işini yapabilirim evde 3 kişiyiz elimiz lütfen geri dönüş yaparmısınız bu işe çok ihtiyacımız var

 138. Şükran dedi ki:

  Merhaba konya novaland yakını ikamet ediyorum. mum, sabun, mandal,davetiye katlama
  Paketleme işi istiyorum. 2 kişiyiz ürünleri günüde teslim ederiz. cavap bekliyorum hayırlı günler

  1. Esra dedi ki:

   Evde her türlü paketleme yapabilirim Selçuklu da oturuyorum ama Konya geneli iş alabilirim

   1. Ramazan Ak dedi ki:

    Yardimci olabilurmisiniz

 139. Pınar d dedi ki:

  İhtiyacımız var paketleme işlerinden biri olsun evde yapmak istiyoruz annemle birlikte Bosna’da oturuyorum ama Karatay Selçuklu fark etmez gelip alabiliriz

 140. NİSA dedi ki:

  Merhaba Konya da yaşıyorum 6-7 kişilik bir ekibimiz var Karatay mevkinde evde iş almak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 141. Melike dedi ki:

  Merhaba bende selçuklu sancak tan evde yapılabilecek paketleme vs işler arıyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 142. Rabia Nur Öztürk dedi ki:

  Hamileyim ve sosyal bir şekilde aktif olarak calisamadigim için evden iş imkanı ariyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

 143. Eren dedi ki:

  Konya Selçuklu da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum .hızlı temiz ve dikkatli iş yaparim

 144. Eda dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla paketleme işi yada başka herhangi bir ne varsa yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 145. Sevtap Inal dedi ki:

  Konya Karatay ikamet ediyorum.Evde mandal, sabun,pipet,kına,toka vb. paketleme işi yapmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 146. Rabia Güntekin dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 147. Tuğba Aksöz dedi ki:

  konya karatyda ysiyorm pktleme isi istiyorm lutfen yrdmci olr msnz

 148. Havva dedi ki:

  Konya meram da oturuyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var her türlü paketleme işi olur lütfen bilgi verirseniz sevinirim

  1. Hasan ince dedi ki:

   Konya Selçuklu da evde iş yapmak istiyorum

 149. Naciye dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin evde yapabileceğim paketleme tesbih çizme magnet yapma gibi bir iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 150. Demet dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum. Evde yapabilecegim iş arıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 151. Rabia dedi ki:

  Konya meram da oturuyorum 6 kişilik ekibim var dönüş yaparsanız çok seviniriz

 152. Fatma dedi ki:

  Konya selçuklu mandal paketleme isi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Fatma dedi ki:

   Karatayda oturuyorum. Evde iş ne olursa yaparım pratigim ve yeterince vaktim var 2 yasindaki kizimi birakack kimsem olmadigi icin disarda calismiyorum acil ise ihtiyacim var

 153. Nurcan dedi ki:

  Gerçekten benimde çok ihtiyacım var eşim calismiyo bitane engelli bebegim var 2 yasinda bnmde bu ise ihtycm var eşimle beraber yaparx

  1. RABİA dedi ki:

   Konya Selçuklu yazır mahallesin de oturuyorum paketleme işine çok ihtiyacım var her türlü paketleme işi olabilir

 154. Havva dedi ki:

  Konya karatay 2 yaşında çocuklarının ihtiyacını karşılamam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Rabia dedi ki:

   Konya meramda oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var 6 kişilik ekibim var geri dönüşünüzü bekliyorum

 155. şeyma dedi ki:

  evde yapabileceğim bir iş istiyorum cok ihtiyacım var

  1. Sinem dedi ki:

   Evde erişte yaparmisiniz ?

 156. Hacer çelebi dedi ki:

  Konya da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim evliyim 2 çocuğum var küçük oldukları için evde çalışarak gelir elde etmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim elim hızlıdır zamanında yetiştiririm verilecek işleri

 157. Esra dedi ki:

  Selçuklu da yaşıyorum bütün paketleme işlerini yapabileceğimi düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 158. Zehra dedi ki:

  Konya selçuklu fatih mahallesinde oturuyorum elim hızlıdır ve işime sadığımdır evde paketleme işi arıyorum

 159. Rzye dedi ki:

  Merak ediyorum yorum yapip is alabilen oldumu acaba simdiye kadr

 160. Fatma dedi ki:

  Konya karatay evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim

 161. Ummahan gültekin dedi ki:

  Merhaba konya selçuklu fatih mah. Oturmaktayım evde işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 162. Merve dedi ki:

  Merhaba ben Merve 32 yasında ev hanımıyım benm acıl bı evde yapabılcegım ıse ıhtıyacım var elım hızlııdr ısıme sadıgumdır verilen ısı zamannda ytstrırım yardımcı olursanız sevınırım Selcuklu da oturuyorum

 163. Merve dedi ki:

  Merhaba ben Merve 32 yasında ev hanımıyım benm acıl bı evde yapabılcegım ıse ıhtıyacım var elım hızlııdr ısıme sadıgumdır verilen ısı zamannda ytstrırım yardımcı olursanız sevınırım

 164. Leyla ozturk dedi ki:

  Meb konya meramda oturuyorum herturlu işi yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Mrb konya kosova mahallesinde oturuyorum. Paketleme işleeini yapabilirim. Çok ihtiyacm var geei dönüş yaparsanız cok sevınirim. Tsk ederm

 165. Şeyma dedi ki:

  Merhaba. Konya Selcuklu dayım. Üniversite öğrencisiyim. Bütün paketleme işlerini yaparım. 4 kişilik bir ekibiz. Acil iş arıyorum. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  1. Sümeyye kaya dedi ki:

   Size dönüş yaptılar mı acaba sormak istedimde

 166. merve tahiroglu dedi ki:

  daha once tesbih isi yaptim elim hizli ve gercekten ise ihtiyacim var lutfen

 167. Sinem dedi ki:

  Merhaba ben konyadan sinem karatayda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim iki çocugum var onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmak için

 168. Nazlı dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işi yapabilirim acill dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 169. Ramazan dedi ki:

  Konya Selçukluda Novada karşısında oturuyorum. Evde mandal paketleme işi için yazıyorum. Öğrenciyim Çok ihtiyacım var. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 170. Ayşe dedi ki:

  Konya meram paketleme ve pason iş yapabilirim dönerseniz sevinirim

 171. Dılek kostekli dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyom ekıbım var her turlu paketleme evde yapılacak ıs olursa yaparım

 172. Kübra Özfırat dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum evde her türlü paketleme işiişi yapabilirim büyük bir ekiple düzgün ve dürüst şekilde çalışmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 173. Gulsum dedi ki:

  Evde paketleme. ip temizleme. Nikah sekeri her turlu is yapabilirim elim yatkindir taki tasarim kursuna gittim boncuk isleride yapabilirimn

 174. Mustafa dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde ek ıs yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 175. Öznur dedi ki:

  Konya Karatay Akabe’de ikamet ediyorum.Evde mandal, sabun,pipet,kına,toka vb. paketleme işi yapmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 176. Sultan dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum eve destek amaclı bu isi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 177. Seren tekin dedi ki:

  Mail atın paketliyelim

 178. Huriye dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum her türlü işi yapabilirim üniversiteye mezunuyum ve.ise ihtiyacım var

 179. Yasemin dedi ki:

  Konyaa Selçuklu dayım paketleme işi yapmak istiyorum

 180. Gamze dedi ki:

  Merhaba ben konya selcukluda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 181. Abdurrahman dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. 4aydır işsizim. 8kişi evde paketleme isi yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim.

 182. Merve dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Eşim 4aydır işsiz. 8kişi evde paketleme isi yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim.

 183. Özlem dedi ki:

  Konya selçukludayım her türlü paketleme montaj işini yaparım çok ihtiyacım var

 184. Dilek karagol dedi ki:

  Konya selcuklu da paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 185. Birgül Gürcan dedi ki:

  Konya 500 evlerde oturuyorum ben ve komsularim evde her turlu paketleme isi yapabiliriz tek bir noktadan paketleme islerinizi yaptirabilirsiniz.

 186. Burcu dedi ki:

  Konya ereğlide oturuyorm. Mevlana şekeri paketleme işini istiyorum çom ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 187. Kübra dedi ki:

  Meram Yeni Yol’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Çok acil ihtiyacım var. 2kişiyiz. Nolur geri dönüş yapın. Öğrenciyim.

 188. Selin dedi ki:

  Konya selcukludayim eve is veriyorsanız bana ulasırmisiniz

 189. Vesile dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var çalışmaya

 190. Emine dedi ki:

  Evde Mevlana şekeri paketleme işini almak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var konyada yaşıyorum selcuklu

 191. Şeyma dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme işinde ellim hizlidir

  1. Hacer dedi ki:

   Konya selcukluda oturuyorum paketleme yaparim

 192. Şeyma dedi ki:

  Konya selçukluda kalıyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim teşekkr ederim şimdiden haberlerinizi bekliyorum

 193. Merve dedi ki:

  Daha önce paketleme işi yaptım bu ip sökme işi teşbih dizme her işi yaptım cok ihtiyacım var işe geri dönüş yaparsanız cok sevinirim ihtiyacım cok var bu işe lütfen

 194. Melike can dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 195. Perihan Pektopal dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum 22 yaşındayım çok boş vaktim var her türlü paketleme işi yapabilirim elim yatkındır

  1. Hamdi dedi ki:

   Konya selçuklu 4 kisiyiz daha onceden yapmış ligimiz var cok hizliyiz

  2. Asiye dedi ki:

   Konya selcukluda oturuyorum ise ihtiyacım var . Geri dönerseniz sevinirim lutfen

 196. tamer dedi ki:

  Merhabalar. konya büyük şehir belediyesinde çalışmaktayım. binkonutlar mahallesinde ikamet ediyorum(otogar karşısı). evde paketleme yapmak üzere.şuan ben dahil 8 ailelik ekibimle bu işi yapmak istiyoruz. uzak oldugu için bize getiremezseniz bizde gelip alabiliriz.ihtiyaç dahilinde aile sayısınıda artırabilirim. paketleme işi yapacak arkadaşların çogu buna benzer işler yaptıgı için paketlemede deneyimliler daha önce degişik ürünler paketlemişler. ekibime her konuda kefilim Allah korkusu olan temiz dürüst arkadaşlar. ilgilenir ve düşünürseniz çok sevinirim . saygılarımla iyi günler…

  1. Pervın güzel dedi ki:

   Konya da kanyon parkının orda oturuyorum evleneceğim için çeyiz paramı çıkarmak istiyorum. Annemle beraber yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim ?

 197. Sebahat dedi ki:

  İyi gunler Selçuklu’da oturuyorum her türlü paketleme islemi yapabilirim cevap yazarsaniz sevinirim

 198. Fatıma dedi ki:

  İsmim Fatıma Ayhan 3 çocuk annesiyim 2 çocuğum öğrenci Konya Selçukluda oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim ekibimle yapacağız bu işi lütfen geri dönüş yapın

 199. abdullah dedi ki:

  Konya Karatay’da ikamet ediyorum , mevlana şekeri,düğün şekeri,paketleme işi,tesbih dizme işi yapabilirim, geri dönüş yapabilirseniz sevinirim . . . Saygılarımla . . . Hayırlı günler . . .

 200. Aşkın kodaş dedi ki:

  işe çok ihtiyacım var ev hanımıyım

 201. Asiye dedi ki:

  Ben konya selcukluda oturuyorum iki oğlumun okul masraflarını karşılamak için para lazim ve bu ise ihtiyacım var

 202. Fatmanur dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum geri donerseniz cok sevinirim

 203. Hüseyin ışık dedi ki:

  Konya Meram Bahçeşehir de oturuyorum paketleme işi yapıyorum hertürlü paketleme işi yaparım

 204. Figen dedi ki:

  Ben cihanbeyli de oturuyorum. Hazırda beraber çalışacağm ekibim hazır yeter ki iş olsun çok memnun kalacaksınız. sorunsuz problemsiz bu işe hazırız. Daha önce kendi işimi yapıyordum. İnsan ilişkileri konususnda çok deneyimliyim.Bu işi çok istiyorum kısa zamanda dönerseniz çok memnun kalırım.

 205. Gülay dedi ki:

  Konya Selçuklu’da ikamet ediyorum.Ev hanımıyım.Ek gelire ihtiyacım var.Her türlü paketleme işi yapabilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.Hayırlı işler dilerim.

 206. Özlem dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum işe ihtiyacım Var dönüş yaparsanız sevinirim

 207. Şerife Bacaklı dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim her işi yaparım

 208. Mustafa dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum İki tane çocuğumla kirada oturuyorum akşamları boş vaktim oluyor eşimle birlikte bu işi yapabiliriz.

 209. Rabia dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

  1. RABİA koçyiğit dedi ki:

   Selçuklu cumhuriyet mahallesinde oturuyorum bütçemiz yetersiz aileme destek olmak istiyorum lütfen teşekkürler simdiden

 210. Kamil bağçeci dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 211. Reyhan dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım ev yemeklerde yaparim çok ihtiyacım var

 212. mehtap dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 213. Emine dedi ki:

  Merhabalar Konya merkezde bulunuyorum. El işi ,paketleme , nikah ,bebek şekeri süsleme, boyama, el nakışi gibi el becerisine de dayali işlerde dahil herşey titizlikle yapılır . Tecrubeliyim.Hobi merkezinde calisiyorum.Kendi işimin yanında ek gelir yapmam gerekiyor . Olumlu olumsuz geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 214. ALİ dedi ki:

  Meram da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

 215. Durana süner dedi ki:

  İyi günler benkonya merkezde oturuyorum hertürlü paketleme işini yaparım

 216. Nur dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 217. Selma Güran dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yadigar dedi ki:

   Konya Selçuklu oturuyorum paketleme iş istiyorum çok acil

 218. Ravza dedi ki:

  Konya sarayönünde oturuyorum paketleme ,mandal, toka ,magmet isleri yapabilirim

 219. FatmaÇelik dedi ki:

  Merhaba ismim fatma 26 yaşındayım konya selcukluda ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim.Elim bu işe yatkın olduğum ve eşimle birlikte yapacağımız için sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isterim.Şimdiden tşk ederim .

 220. Seda Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu’da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 221. Hasibe dedi ki:

  Konya Beyşehirde oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde hertürlü paketleme işini yapabilirim.

 222. Tuba koçak dedi ki:

  Evde boşum paketleme işi yapabilirim ev hanımı iki çocuk annesi eşinden ayrı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 223. Dikek dedi ki:

  Konyadayım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 224. Rabia bağçeci dedi ki:

  Merhaba Konyada ikamet ediyorum Evde ek iş icin Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 225. Dilek dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.
  mandal paketlemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 226. Leyla dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum öğrenciyim çok boş vaktim oluyor öğrenciyim paketleme işi yapabileceğimi düşünüyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 227. Gül dedi ki:

  Konya Karatay erenler Mahallesi’nde oturuyorum evde 4 kişiyiz her türlü ev de yapılacak işi yapabiliriz

 228. Ayşe dedi ki:

  Merhaba; Zafer Gedavet bölümünde oturuyorum. Evde iki kişiyiz.Paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşleriniz bizim için önemlidir.

 229. Şenay dedi ki:

  Konya Selçuklu ilinde ikamet ediyorum evde her türlü is yaparız 5kisiyiz elimiz hizlidir dönüş bekliyoruz fakiriz paraya ihtiyacimiz car.

 230. Özlem dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 231. Ahmed Ve Hatice dedi ki:

  Konya Meramda oturyorum. Iki kişiyiz . Mandal yada bamya

 232. Semiha dedi ki:

  Evde 4 kişiyiz konya karatay da oturuyorum daha önce deneyimim var evde her türlü paketleme ve benzeri işleri yapabilirim

 233. Hatice dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum mandal toka sabun hangisi omursa evde ek işe ihtiyacım var 2 tane cocugum var lütfen dönüş yapın

 234. Hayriye dedi ki:

  İyi günler Konya karatayda oturuyorum.Üniversite mezunuyum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İki kişiyiz.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 235. Hatice dedi ki:

  Konya selcuklu buharada oturuyorum 2 kişiyiz 15 yıl halk eğitimde çalıştım el beçerim iyidir evde yapabilecegim islere ihtiyacim var

 236. Merve dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum kına mandal şeker vs paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Cuneyt dedi ki:

   Cevap veren oldu mu?

 237. Seref dedi ki:

  Merhaba
  Konya karatay da ikamet ediyorum
  Evde ek iş icin
  Her türlü paketleme işi almak istiyorum

 238. Serdar dedi ki:

  İyi günler evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum elim hızlıdır eşimle birlikte çok hızlı hareket etmekteyiz

 239. Ayşe dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde kürdan, toka, mandal paketleme işine ihtiyacım var. 3 öğrencim var. Lütfen. Bu işe çok ihtiyacım var. Bana en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 240. Ayse dedi ki:

  Selcukluda oturuyorum yeni evliyim ek gelir amaçlı evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 241. emine dedi ki:

  konya selçukluda evde iş arıyorum

 242. Emine SARI dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum.Her türlü paketleme işi yapabilirim.haber bekliyorum

 243. Şükran ertürk dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum evde her türlü paketleme yapabilirim.

 244. Kübra dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum eşime destek olmak amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 245. Seref dedi ki:

  Merhaba, aliulvi caddesi deyim evde yapilabilecek, paketleme, parca birlestirme, her türlü iş yapabilirim,
  Nakit ihtiyavim vat

 246. eda nur dedi ki:

  konya selcukluda oturuyorum evde ek iş arıyorum

 247. Fadime dedi ki:

  Slm ben Fadime Konya Selçuklu Bosna semtinde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim maddi yönden ise ihtiyaç im var hiç değilse evime katkı sağlamak istiyorum

 248. Songul cali dedi ki:

  Konya selcuklu dq oturuyorum evde her turlu paketleme isi yapabiliirm yardimci olursaniz sevinirim

 249. Serap dedi ki:

  Konya bosnada oturuyorum el becerim yüksektir mandal paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 250. Güzide dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 251. Esra dedi ki:

  Evde boş vaktimiz çok 3 kişiyiz paketleme kına tesbih işleri ne olursa yaparız geri dönüş yaparsanız cok sevinirim haber bekliyorum

 252. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim konya meramda oturuyorum

 253. Büşra dedi ki:

  Her türlü evde ek iş yaparım lütfen dönüş yapın artıkkk selçukluda barış caddesinde oturuyorum

  1. Elif dedi ki:

   Konya beysehirde oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 254. Nazmiye Çetinkaya dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. Acil işe ihtiyacım var. Çalışabilecek 3kişiyiz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba, ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz, araba aldık çalışmam lazım eşime destek olmak istiyorum

 255. Aysun dedi ki:

  Konya selçuklu real avmnin yanında evim eve paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var daha önce paketleme isi yaptım iki kişiyiz

 256. ali dedi ki:

  Evde is arıyorum konyada selcukluda oturuyorum

 257. Betul kacan dedi ki:

  merhaba Ben sarayonu ladikte oturuyorum evde paketleme isleri yapmak istiyorum ihtiyacim var bu ise

 258. ibrahim dedi ki:

  Selamun Aleyküm. Selçuklu/KONYA Bölgesinde İkamet Etmekteyim. Konyada Firmada Ön Muhasebe Elemanı Olarak Çalışmaktayım. Evde Eşimle Yapabileceğim Paketleme İşi Arıyorum. Saygılar, Sevgiler….

 259. Rukıye dedi ki:

  Mrh Konya selçukluda oturuyorum evre paketle işi istiyorum el becerim iyidir

 260. Canan dedi ki:

  Mrh bende paketleme isi yapcam hepside olur

 261. Nazlı kara dedi ki:

  Konya karatay oturum paketleme işi yapmak istiyorum elimden her iş gelir

 262. Fatmanur dedi ki:

  Merhaba mandal, kurdan,toka ve mum paketleme gibi işler yapabilirim konya çumra da ikamet ediyorum

 263. Ayşe SARI dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Anahtarlık montajında deneyimim var.Elim çabuktur.Aldığım işi zamanında teslim ederim. Dönüş yapılmasını rica ederim.

 264. Sedef dedi ki:

  Konya selcukluda öğrenciyim. Okul masraflarım için işe çok çok ihtiyacım var. Lütfen iletişime geçerseniz mutlu olurum

 265. Ali dedi ki:

  Konya Şelçukluda Yaşıyorum İşe Ihtiyacım Var

  1. Saliha Su dedi ki:

   Merhaba ev hanımıyım. Çocuklarımın hepsi şehir dışında okuyor evde çok sıkılıyorum ve yalnız hissediyorum. Meşguliyet arıyorum ve okuma masrafları icin ihtiyacim var. Her türlü paketleme işini yapabilirim elim çok hızlıdır ve becerikliyimdir. Lütfen geri dönüş yapın.

 266. hülya kazankaya dedi ki:

  Karatayda otryorm bamya mandal seker paketleme isine talibim ihtiyacım var dönerseniz sewinirm

 267. Busra dedi ki:

  Bende Konya Selçuklu da yım evde yapılacak iş var ise yaparız kısa süre içerisinde

  1. Gonul bayram dedi ki:

   Ben on cocuk annesiyim adim gonul bayram konya karatayda oturuyorum tek istegim cocuklarimi okutmak ve paketleme isi veren olursa sevinirim.

 268. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya Meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi ile ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 269. Fahriye Demirkol dedi ki:

  Merhaba konya meram da oturuyorum ev hanımıyım mandal ve toka paketleme işi yapmak istiyorum geri dünya yaparsanız sevinirim

 270. Münire dedi ki:

  Merhaba ben Münire ev hanimiyim konya Karatay da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum sadece kızlarım için cevap yazarsanız çok sevinirim lütfen

 271. Güleser duman dedi ki:

  Merhabalar küçük çocuğum olduğu için isim den ayrılmak zorunda kaldım konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz…

 272. FATMA dedi ki:

  Konya.Selcukluda ikamet etmekteyim.tesbih dizme,mandal paketleme,taki yapımi islerini yapabiliriz.Okuyan cocuklarim var 5 kisilik bir ekibiz degerlendirirseniz seviniriz ek gelire ihtiyacimız var

  1. Havva dedi ki:

   Konya da karaman yolunda oturuyorum.mandal paketleme.mevlana seker paketleme tesbih dizme taki yapimitoka paketleme.isi hangisi olursa ihtiyacim var ek gelir yapmam lazim geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 273. Akan narin dedi ki:

  Ben Konya Karatay ilçesinde yaşıyorum evliyim 4 çocuğum var ev işi hangi paketleme işi olursayaparım evimiz kira dar gelirli bir aileyiz eğer bizimle iletişime geçerseniz seviniriz

 274. Recep dedi ki:

  Iyi günler ben recep korkmaz evde bosuz ailece yaparız konya meramdayım mandal işini yapabilirim diğer islerden de olabilir.

 275. Batufatma dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum evde paketleme isi ariyorum

 276. Esma dedi ki:

  Merhaba konya selcukludayim evde iş istiyorum daha öncede yaptım yardımcı olursanız sevinirim

 277. Esra dedi ki:

  Konya selcuku bolgesinde oturuyorum 2 cocugumla ve esimle mevlana sekeri bamya paketleme ve mandal paketleme islerinden birine talibim elim cok yatkindir oncedende saat isi ve boncuk isi yaptigimdan kendime guveniyorum evdeki bos vaktimi degerlendirmek istiyorum bana donerseniz cok sevinirim ustelik ihtiyacimda var

 278. Elif dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum çok kalabalık bi ekibiz her türlü paketleme işi yaparız

 279. Melike Sabancılar dedi ki:

  İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

 280. mine dedi ki:

  merhabalar konya meramda oturmaktayim. kucuk cocugum icin isimden ayrilmak zorunda kaldim simdi evden yapilacak her turlu paketleme isi yapabilirim. geri donusunuzu rica ederim.

 281. Selma baran dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde paketleme isi yapabilim

 282. ELİF dedi ki:

  Selçuklu da oturuyorum paketleme işi yapabilirim. Evde ekip sağlam kişi çok

 283. ELİF dedi ki:

  Konya SELÇUKLU da oturuyorum. Evde fazla kişi var ekip sağlam her türlü paketleme işi yapılır. İhtiyacım var öğrenciyim geri dönerseniz sevinirim.

  1. Yasemin dedi ki:

   Konya karatayda ikamet etmekteyim. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Acilen iş arıyorum. Lütfen yardım edin

 284. Ayşe dedi ki:

  Ev hanımıyım Konya da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 285. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum Konya

 286. Berna Atalay dedi ki:

  Açıl evde iş arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 287. Nesibe topal dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum her türlü paketleme dikim işi yapablirim daha öncesinde de yapmıştım tekrar ihtyicim olduğu ivin yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 288. Semiha dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyorum mandal paketleme işini yapabilirim acilen bekliyor um yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 289. Şerife Nur dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum üniversite mezunuyum paketleme işi yapabilirim iletişime geçerseniz sevinirim

 290. IŞIL dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK İHTİYACIM VAR.

 291. Hayriye yiğit dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde 3 kişi paketleme işi yapabiliriz sağolun 🙂

 292. Asiye dedi ki:

  Konya karatay paketleme işine talibim iletişime geçerseniz sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Merhabalar Konya Kozagac’ta oturuyorum. Evde 2-3 kisi bosuz ailecek eve is almak istiyoruz. Kürdan, nikah sekeri, toka, boncuk, mandal vb. gibi her paketleme işini yapabiliriz. Biraz acil olursa sevinirim. İletisime gecerseniz sevinirim tesekkurler..

 293. Figen dedi ki:

  Merhaba,
  Konya Karatayda oturuyorum.Öğrenciyim. Evde yapılacak işe ihtiyacımız var, yardımcı olursanız sevinirim

 294. Ümran dedi ki:

  Ben konya da ikamet ediyorum. Ailemle birlikte ek iş yapmak istiyoruz. Lütfen bana ulaşım.

 295. Canan dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum bu işi yaparım

 296. Muhammet dedi ki:

  Konya selçukluda ikamet ediyorum.Evde yapabileceğim ek iş istiyorum.Yardimci olursanız sevinirim.

 297. metin dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum paketleme işine acil ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 298. Beyza dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim toka şeker paketleyebilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 299. Denizhan dedi ki:

  Konya selçuklu da oturturum gurubun var evde iş yapmak istiyoruz benimle iletişime geçerseniz sevinirim gurup halinde iş yapiyoruz

 300. Ali dedi ki:

  Çumra’da oturuyorum üniversite masraflarım için iş bılamadım sizin yardımcı olacağınıza inanıyorum?

 301. Ayşe yarar dedi ki:

  Konya meramda oturuyorum paketleme işi yapnak istiyorum benimle iletisime gecerseniz sevinirim

 302. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olur musunuz

 303. Gülsüm dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim ekip sağlam dönüş yaparsanız seviniriz

 304. Ayse dedi ki:

  Şeker bamya toka boncuk kurdan mandal vb..her türlü paketleme ve benzeri is yapabilirim ve üç kişilik ekibim var temiz ve hızlı şekilde paketleme ve zamanında yetiş tiririm

 305. Ayse dedi ki:

  Konya selçuklu baskent hastanesi civarında oturuyorum ise ihtiyacım var evden çıkamıyorum 3 kişilik ekibimle titiz ve hızlı biçimde paketleme her türlü işi yapariZ

 306. Emine dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum. Verilen süreden önce bitirip teslim edebilirim. Çok acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim. 2 kişiyiz. Tüm paketleme işleri olur fark etmez

 307. metin dedi ki:

  evde paketleme işi için iletişime geçermisiniz

 308. Ayşe Betül Çil dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum iletisime gecerseniz cok memnun kalirim

 309. Leyla dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işi yapabiliriz 4 kişi gurup halinde iletişime geçerseniz seviniriz

 310. Fatma dedi ki:

  Karatay Konya paketleme işi yapabilirim
  En kısa zamanda iletişime geçerseniz sevinirim

 311. Gamze dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

  1. Öznur dedi ki:

   meram da oturuyorum. fason haricinde bütün paketlemeleri yaparım. öğrenciyim ve maddi sıkıntılarım olduğu icin iş ariyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum. biraz acil

 312. Hasan dedi ki:

  Selcuklu Konya paketleme isi istiyorum ogrenciyim 1ay kadar için istiyorum

 313. Münüre Gül dedi ki:

  Konya selcuklu da oturuyorum bende akşamları paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var

 314. Zeynep dedi ki:

  Merhaba KONYA Bosnada ikamet ediyorum mandal paketleme işi istiyorum Düzen ve simetri takındım var en iyi Şekilde yaparım ILETISIME GECERSENIZ SEVINIRIM ?

 315. Şeyma dedi ki:

  Konya Karatay da oturuyordum. Bu işe ihtiyacım var. İletişime geçerseniz çok mutlu olurum.

 316. büşra dedi ki:

  konya meram öğrenciyim harc paramı karşılamak için ek gelire ihtiyacım lütfen geri dönüş yapın

 317. abdil çalışkan dedi ki:

  konya selçukluda oturuyorum. dört çocuk okutuyorum işim yok acil işe ihtiyacım var. telefon numaram 05356255119 hemen dönerseniz çok sevinirim.

 318. Gülsüm dedi ki:

  Konya Karatay ek iş istiyorum 5 kişilik aileyiz iletişim kurarsanız sevinirim

 319. Gamze dedi ki:

  Selçukluda ikamet ediyorum iki kişi yapıcaz.

 320. rumeysa dedi ki:

  Selçuklu Konya evde ek iş istiyorum öğrenci harclığımı çıkarmak istiyorum dönüş yaparsanız cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 321. TURAN CANKURT dedi ki:

  Konya Selçuklu da evde iş istiyorum

 322. Ayşenur dedi ki:

  çeyizim i yapmam için evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketlemeyi yaparım lütfen dönüş yapın

 323. Fadim dedi ki:

  Konya Selçuklu bölgesinde ikamet ediyorm
  Evime destekte bulunmak istiyorum
  Lütfen evde yapılacak bütün işlere talibim
  İki çocugm var.
  Eşim ile beraber yaparız

 324. mustafa kocabaş dedi ki:

  Selçuklu konya paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 325. zehra dedi ki:

  konya meramda oturuyorum. paketleme işlerini yapabilirim.

 326. Asiye dedi ki:

  Selçuklu Konya da ikamet ediyorum acil ek işe ihtiyacım var tüm gün boşum paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapiniz

 327. Esma dedi ki:

  Konya meram ek iş istiyorum iletişime gecerseniz sevinirim

 328. Mehmet dedi ki:

  Konya selcuklu ogrenciyim cok fazla bos zamanım var ayrıca bu isi kardesimle beraber yapacagım bu aralar biraz sıkıntıdayım geri donus yaparsanız sevinirim daha once 3 kere paketleme isi yaptım paketleme olur Mandal olır fark etmez

 329. Hatice dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen benimle iletişime geçin

 330. Hayriye dedi ki:

  Konya meram pakeetleme.isi yapabilirim cok ihtiyacim var iki cocuk okutuyorum ve isitme engelliyim

 331. Duruye pekyaman dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum paketleme
  Işınını yaparım daha önce de yaptım ellimden gelir yaparım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 332. Rukiye dedi ki:

  Konya çumrada oturuyorum oraya verebileceginiz is varmi

 333. Ayşe dedi ki:

  Ben de çalışmak istiyorum

 334. Müşerref Kuleli dedi ki:

  Ben Konya Selçukludan müşerref 4 kişilik bir grubumuz var evde paketleme işi istiyoruz

 335. meliha dedi ki:

  konyada oturuyorum çocuğum var evde paketleme isi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 336. Türkan Karataş dedi ki:

  Konya meramda oturyyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim yatkindir çok iş yaptım

 337. Gizem Kocalar dedi ki:

  Konya-selçuklu da oturuyorum. Teknoloji Tasarım işinde iyiyim bu yüzden el becerim var. Her türlü paketleme işi uygundur. Ablam ve benim daha önceden oyuncak paketleme işini yapmıştık. Deneyimimiz var. Benimle acil iletişime geçerseniz çok memnun kalırım. Teşekkür ederim

 338. Sevda dedi ki:

  Selçuklu yazırda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 339. Şule dedi ki:

  Paketleme ve toka nikah şekeri gibi isleri yapabilirim tek değil 4 kişi bu isle ilgilenicez ve ihtiyacımız var yardımcı olur musunuz lutfen

 340. Ömür dedi ki:

  Merhaba Konya selçukluda yaşıyorum 28 yalındayım Evliyim evde paketleme süs vs her işi yaparım bebeğim var çalışmıyorum kiramı ödeyemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var iki üniversite mezunuyum ama bebeğim olduğu için çalışma şansım yok olsa da ona bakacak kimsem yok ????????

  1. Ayşegül dedi ki:

   Konya Karatay da oturuyorum tıp fakültesi öğrencisiyim sene içindeki masraflarımı karşılamak için işinizi özenle yapacağımı düşünüyorum annem ve kardeşimle yapacağız geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Melek dedi ki:

   Buradan geri donus yapıyorlarmı

 341. Yesil dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum üniversite öğrencisiyim.Eve paketleme işi istiyorum annem ve kardeşimle beraber 3 kişiyiz. Verilen işi titizlikle yaparız.

 342. İsmail dedi ki:

  Konya Selçukluda oturuyorum ek iş istiyorum lütfen dönüş yapın

 343. neriman dedi ki:

  bende selçuklu dumlu pinarda oturuyorum ararsanız sevinirim

 344. neriman dedi ki:

  bendepaketleme isiinyaparim

 345. Betül Baydar dedi ki:

  Konya selçuklu evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 346. Dürdane dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum bir kızım var kızımın geleceğine katkıda bulunmak onun adına birikim yapmak istiyorum kendi emeğimle dönüş yaparsanız sevinirim

 347. beyza dedi ki:

  ögrencıyım ve ek gelırım yok lutfen yardımcı olur musunuz ?

 348. Merve dedi ki:

  Konya Meram da kavak da ikamaet ediyorum eşime maddi konuda destek çıkmak ve kendimi geliştirmek için bu işi istiyorum her türlü paketleme boncuk tesbih kına vs. işi yapabilirim olumlu dönüşlerinizi bekliyorum

 349. Şeyda dedi ki:

  Konya Selçuklu da ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız 5

 350. VURAL dedi ki:

  Kendi aracımla konya içinde çalışabilirim.

 351. VURAL dedi ki:

  Evde; ellektronik komponentlerin devre üzerinde birleştirilmesi vb. işleri yapabilirim.

 352. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba konya Karatay da oturuyorum. Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 353. Betül dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum annem ve 2 kardeşimle hediyelik eşya montajı yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz.

 354. Zeynep karakoyun dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum 2 kişiyiz temiz çalışırız paketleme ve süsleme işleri yapabiliriz ilgenirseniz sevinirim.

 355. Onur dedi ki:

  Konya karatay otryom ek iş istiyom yardımcı olursanız sevinirim çok itiyacım var

 356. Kübra dedi ki:

  Merhaba
  Bütün gün boşum. Her işi yapabilirim. İrtibata geçebilirsiniz..

 357. Eda dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum paketleme işini istiyorum elim çabuk tur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 358. Şerife coşkun dedi ki:

  Konya’da Selçuklu’da yasiyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 359. melek dedi ki:

  selçukluda oturuyorum. paketleme işi ariyorum bütün günüm boş.

 360. Ebu bekir dedi ki:

  Paketleme ve oyuncak montajı yapabilirim

 361. melek dedi ki:

  evde her türlü iş yapabilirim. 4 yetim çocuk annesiyim Yardımcı olacağınıza inanıyorum

 362. Zeynep dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum işe ihtıyacım var yardım edın lütfen

 363. Güler dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacim var yardımcı olursanız sevirnirm

 364. Çiğdem dedi ki:

  Acil işe ihdiyacın var yardımcı olursanız sevinirim paketleme montaj fark etmez

 365. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum lütfen acil ihtiyacım var

 366. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba adım ebrar. Konya Selçukluda yaşıyorum. Öğrenciyim. Mühendislik okuyoruz. Ve yaptığımız çalışmalar için ek iş yaparak malzeme paramızı çıkarmak istiyoruz. 3ümüzde elimizden geleni yapabiliriz. Ücret sizin tek kişi için belirlediğiniz paraya tabiyiz. Yeterki işi hızlı sürede biterim geri dönüşünüz olur umarım

  1. Eda dedi ki:

   Konya Karatay da ikamet ediyorum. Evde ek iş Paketleme işini yapmak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

 367. Ayşe çat dedi ki:

  Ben konya Selçuklu da oturuyorum evde paketleme iş istiyorum lütfen bilgi vetin

 368. ahmet kaya dedi ki:

  iş istiyorum

 369. ahmet kaya dedi ki:

  iki tane zihinsel engelli çocugum var maddi acıdan onlara bakabilmek icin sizden allahrızası için iş istiyorum konya selçuklu rica ediyorum

 370. Meltem dedi ki:

  Evde yapılabilecek tüm işleri yaparım geri dönüş olur umarım

 371. Döndü dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum Evliyim Çocuğum ve Eşim için katkım olsun istiyorum Lütfen benimle iletişime geçin ? Her türlü Paketleme işini yapabilirim

 372. fatma dedi ki:

  konya selçuklu da oturuyorum paketleme isi icin acil yardim istigoru.

 373. Tuba dedi ki:

  Meram Havzan da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 374. Nisa dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde bir cok is yaptim el becerim var evde iş istiyorum .

 375. Fatma ışık dedi ki:

  Konya Çumra da oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var

 376. Canan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 377. Fatma dedi ki:

  Konya Selçuklu evde her türlü paketleme işi alabilirim çok acil

 378. Makbule dedi ki:

  Evde daha önce takke işi yaptım dikme sökme yine evde paketleme işi takke işi yapabilirim süreklilik arz etmesi benim için yeterli konya selçuklu hanaybaşı mahallesi oturuyorum

  1. Alime Cetin dedi ki:

   MERHABA KONYA KARATAY DA OTURUYORUM. EVDE PAKETLEME ISI YAPMAK ISTIYORUM. HER TURLU PAKETLEMEYI YAPABILIRIM . LUTFEN GER DONUS YAPIN.

   1. Meryem Tura dedi ki:

    Konya yazırda oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok sevinirim

 379. Melek dedi ki:

  Konyada oturuyorum kartay evde iş istiyorum lütfen dönüş yapn

  1. Aykut babur dedi ki:

   Mandal işini almak istiyor işe ihtiyacım var ögrenciyim Konya sarayönü de oturuyorum

   1. Fatma dedi ki:

    Konya selcuklu da oturuyorum her türlü tığ işi örgü amigurumi ve takı tasarım boncuk dizme ve bu tarzislere el yatkınlığım vardır bu tarz işlerde kendime guveniyorum paketleme iside yapabilirim

  2. Büşra dedi ki:

   Konya Çumra da yaşıyorum elim yatkındır paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 380. Melek dedi ki:

  Konya karatayda otrym ek ıs istiyorum lütfen dönüş yapn

 381. Kübra dedi ki:

  Selçuklu KONYA paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  1. Beyza dedi ki:

   Konya meram paketleme işi yapabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Melike Sabancılar dedi ki:

   İyi günler ben Melike hem evliyim hem öğrenciyim mandal paketleme toka paketleme gibi işler yapabilirim gelir sağlamak istiyorum masraflarımı karşılamak için konya Selçuklu da ikamet ediyorum

   1. İsmail dedi ki:

    Konya selcukluda oturuyorum evde herturlu paketleme isi yapabilirim

  3. Songül dedi ki:

   Evde paketleme işi yapabilirim

   1. Merve dedi ki:

    Merhabalar Konya Kozagac’ta oturuyorum. Evde 2-3 kisi bosuz ailecek eve is almak istiyoruz. Kürdan, nikah sekeri, toka, boncuk, mandal vb. gibi her paketleme işini yapabiliriz. Biraz acil olursa sevinirim. İletisime gecerseniz sevinirim tesekkurler..

   2. Duriye asıroglu dedi ki:

    Ne ıs olsa yaparım Konya selcuklu