Dükkan Açmak

Kocaeli İzmit Evlere İş Veren Fason Firmalar

Kocaeli İzmit Evlere İş Veren Fason Firmalar

Ekonomik durumun her geçen gün sıkıntıya uğrattığı vatandaşlar, yaptıkları işlere ek olarak evden para kazanmanın yollarını aramaya başladılar. Aynı zamanda belli başlı sebepler dolayısı ile dışarıda çalışama hayatı olmayan ev hanımları evlerinde iş yapmak için evlere iş veren fabrikaları ve firmaları aramaya başlıyorlar. İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde İstoç gibi evlere iş veren firmalar bulunuyor. Bu firmaların telefon numaralarına internet sitelerinden ulaşabiliriz. Bazı firmalar kargo ile iş verirken bazıları da kişilerin kendilerinin gelip ürün teslim almasını talep etmektedir. Aynı şekilde bazı firmalar il içerisinde evlere iş verirken bazıları ise Türkiye geneli olarak çalışabiliyorlar. Biz bu içeriğimiz de sizlere Kocaeli İzmit’te evlere iş gönderen fason firmalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

Ekonomik kriz sebebi ile birçok vatandaş işyerlerinden çıkartılmak durumu ile karşı karşıya kalmıştır. Geçim sıkıntısının yaşandığı şu dönemlerde de ek iş yapmak kaçınılmaz oluyor. Kimisi ek iş uğruna kimisi de fiziksel efor sarf ederek çalışılan işlere çocuklu oldukları için veya bakmakla hükümlü olduğu bir hastası olması sebebi ile gidemiyor. Bazıları da dışarıda kendine uygun bir iş bulamadığından dolayı oturduğu yerden para kazanmak istiyor.

Vatandaşın bu şekilde çalışması tabii ki işverenin de işine geliyor. Her çalışan için ayrı yol, yemek, sigorta, maaş gibi masraflar ödemektense maliyeti en aza düşürerek evden çalışanlara yalnızca yaptıkları iş kadar ödeme yapıyor. Bu da ceplerini oldukça rahatlatıyor. Bu kapsamda fabrikalar bu iş için ilk olarak illerinde bulunan yerlere internet üzerinden veya çeşitli iletişim kanalları ile ilan veriyorlar. Başvuru yapanların arasından da gerekli değerlendirme ve incelemeler yapıldıktan sonra uygun görülen kişilerin başvurularına onay veriliyor. Daha sonra yapılan işe göre gönderilmesi gereken ürünler çalışacak olanlara kargo yolu ile ulaştırılıyor. Ancak bazı firmalar evden çalışacak olan elemanların ürünleri bizzat kendilerinin almasını talep ediyorlar. Evden yapılacak işleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Nikah şekeri ve kına paketleme,
 • Davetiye katlama,
 • Çanta zımbalama,
 • İplik temizleme ve etiket basma,
 • Çorap ve toka paketleme,
Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

 • Boncuk dizme,
 • Kalem montajı,
 • Magnet yapma,
 • Oyuncak montajı,
 • Çikolata paketleme,
 • Elbise paketleme

Gibi sektörlerde faaliyet gösteren fabrikalar evlere iş göndermektedir. Kişilere yapacakları işe ilişkin malzemelerin hepsi firma tarafından gönderilir. Firmalardan iş alan kişilerden yapmaları istenen tek şey talep edilen ürünleri zamanında yetiştirmek olacaktır.

Kocaeli Evlere İş Gönderen Firmalar

Kocaeli ilinde ve pek çok çok ilçesinde ek iş ilanları yayımlanmaktadır. Bu ilanlar sayesinde birçok kişiye iş istihdamı sağlanmıştır. Yalnızca Kocaelinin merkezinde değil ilçelerinde de evlere iş gönderiliyor. Öğrencilere, emeklilere, ev hanımlarına gelir sağlamak adına dukkanacmak.com verilen bu işler sayesinde birçok kişi aylık kazancını sağlayabiliyor, ihtiyaçlarını kendi çabası ile giderebiliyor. Firmalar genel olarak vaktinin büyük bir kısmını evde geçirmek zorunda kalan kişilere iş olanağı sağlıyorlar. Ancak ek iş yapmak isteyenler için de yapılabilecek işler bulunuyor.

Kocaeli Evlere İş Gönderen Firmalar

Kocaeli Evlere İş Gönderen Firmalar

Kocaeli ve bağlı bulunan ilçeleri vatandaşlara sağladığı iş istihdamlarına bakıldığında oldukça zengin bir memlekettir. O civarlarda yaşıyor iseniz iplik temizleme, çorap paketleme, elbise paketleme, davetiye katlama gibi pek çok firmadan iş alabilirsiniz. Bunun için firmalar tarafından verilen ilanları takip etmeli ve konu hakkında sürekli olarak inceleme yapmanız gereklidir. Fabrikalar bazen internet sitelerine ilanlar verirken bazen de el broşürü şeklinde ilan dağıtımı yapabiliyorlar. Kocaeli ilçelerinde işveren firmaları şu şekilde sıralayabiliriz;

İzmit Evlere İş Veren Firmalar

İzmit ilçesinde ikamet ediyor iseniz ve evden iş yapmak istiyorsanız birbirinden değişik işleri yapabilirsiniz. Düzenli olarak gelir sağlayabileceğiniz bu işlere bölgenizde bulunan firmaları ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İzmit iş olanağı fazla olan bir mevki olması sebebi ile büyük firmalar ve fabrikalar işletmelerinde olan iş yükünü en aza indirmek ve maliyeti düşürmek adına evlere iş göndermektedir. Yalnızca İzmit, Kocaeli veya diğer ilçelerinde değil İzmir, Ankara gibi illerde de evlere iş gönderen firmalar bulunuyor.

İzmit Evlere İş Veren Firmalar

İzmit Evlere İş Veren Firmalar

Bu firmalara ulaşmak için şehrin iş ilanları verilmesi adına açılmış olan sayfalarını inceleyerek iletişim numaraları ve adreslerinden firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde sadece 4 veya 5 saatinizi yapacağınız işlere ayırarak gelirinizi sağlayabilirsiniz. Evde yapmak için iş istiyorsanız iş ilanları sitelerini günlük olarak sürekli takipte kalmalısınız. Yapacağınız iş ile ilgili malzemeler firma tarafından sayılı bir şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır. Örneğin fason üretim adına makyaj malzemesi üreten bir firma ile anlaştınız. Sizden sadece ürün paketlemeniz talep edildi. Firma size ürünleri ve kutularını sayılı olarak kargo ile gönderir ve gönderim zamanını bildirir. Belirtilen zamanda istenilen sayıda ürünü yetiştirdiğiniz de paranız eksiksiz olarak teslim edilir.

Gölcük Evlere Fason İş Veren Yerler

Gölcük Kocaeli’nin en büyük ilçelerinden bir tanesidir. 1999 Marmara depreminin ardından büyük hasar görmüş, ancak halkının çabaları ile kısa bir süre içerisinde toparlanmış ve düzene girmiştir. Özgün bir donanıma sahip olan bu şehir Gölcük tersanesini bulundurması sebebi ile sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınmıştır. Vatandaşın rahatça iş bulabileceği şehirlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Gölcük Evlere Fason İş Veren Yerler

Gölcük Evlere Fason İş Veren Yerler

 

İş olanağının fazla olması sebebi ile evlere iş gönderen firmalar da yoğun olarak bulunmaktadır. Bölgeniz de bulunan firmaların internet sitelerine verdiği ilanları takip ederek bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmaların kendileri ile görüşme sağlayarak evlere iş verip vermedikleri hususunda bilgi alabilirsiniz. Şayet iş veren firmalar bulunuyor ise bu firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında sizlere olumlu geri dönüş yapılacak ve gerekli görüşmeler sağlanacaktır. Anlaşma sağlandığında yapacağınız iş anlatılır ve gerekli malzemelerin teslimat tarihine ilişkin bilgiler verilerek, teslim tarihinde ürünler sayısına göre gönderilir ve yapmanız gereken tarihler belirlenir.

Kıyafet Paketleme İşi

Kocaeli, İzmit ve diğer ilçelerinde bulunan, fason giyim üzerine faaliyet gösteren firmalardan kıyafet paketleme işi alabilirsiniz. Tekstil fabrikalarından alacağınız ürünleri öncelikle modellerine ve bedenlerine göre ayırmalısınız. Düzenli bir şekilde ayırdığınız bu ürünler için paketleme işine geçebilirsiniz. Kıyafetler tek parça ya da etek, gömlek vb.  şeklinde iki parça olarak paketlenmesi gerekebilir. Etek gömlek gibi takım olan kıyafetlerin aynı beden olmasına dikkat etmelisiniz.

Kıyafet Paketleme İşi 

Kıyafet Paketleme İşi

Kıyafetleri paketlerine yerleştirdikten sonra firma tarafından verilen mukavva tipi kartonları da yerleştirmeniz istenecektir. Bu kartonlar kıyafetlerin düzenli durmasını sağlamaktadır. Katlama biçimini firmanın belirlediği gibi yaparak poşetlerin ağzını izlerinde belirtildiği gibi yapıştırarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işlemden performansınıza göre 1.200 – 1.500 TL civarında para kazanabilirsiniz.

Toka Paketleme İşi

Fason ürün üretiminde faaliyet gösteren firmalar genel olarak küçük işletmeler olup markası olmayan ürün üretimlerini evde ya da küçük atölyelerde yapmaktadır. Bu sebeple küçük atölyeler çalışanlarının masraflarını en aza indirmek amacı ile evlere daha çok iş göndermektedir. Toka paketleme işinin kazanç oranı kıyafet paketlemeye göre daha az olacaktır.

Toka Paketleme İşi 

Toka Paketleme İşi

Toka paketleme için firmalar tokaları ve kutularını sizlere gönderirler. Tokaları kutulara tek renk olarak dizmeniz de istenebilir, her renkten bir tane yapmanız da.. Sayılarını ve renklerini firma belirleyecektir. Zamanında yetiştirmeniz ve işinizi iyi yapmanız halinde performansınıza bağlı olarak 500 ile 1000 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

İkamet ettiğiniz yerde fason üretim yapan yerler genelde küçük atölyeler olacaktır. Bu sebeple ufak çaplı işyerlerini ziyaret ederek evlere iş verip vermediklerini öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra yapılan ilanlara başvurabilir, sitemizin yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi ve bilgilerinizi yazarak bölgenizde bulunan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Halil dedi ki:

  Evimde yapabileceğim paketleme montaj is leri arıyorum

  (5/5)
 2. Aygül dedi ki:

  Selamün aleyküm ev hanımıyım evden para kazanmak istiyorum tek ben değilim istenyen benim 5 tane ev hanımı ha var yardımcı olursanız sevinirim

  (5/5)
 3. Maral dedi ki:

  Merhaba. Ev hanımıyım. Işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.iyi günler

  1. Aygül dedi ki:

   Selamün aleyküm ev hanımıyım evden para kazanmak istiyorum tek isteyen ben değilim benimle birlikte isteyen 5 ev hanımı daha var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden

   1. Aygül dedi ki:

    Körfez de oturuyoruz

 4. Esengül kayabaşı dedi ki:

  Kocaeli Darıca her türlü paketleme yapılır 4 kişiyizacil ihtiyacım var eşim çalışmıyor

 5. Melek Naz Aslan dedi ki:

  Kocaeli Gölcük de yaşıyorum paketleme işi almak istiyorum

 6. Meryem dedi ki:

  Kocaeli karamürsel de oturuyorum grup kurup iş yapabilirim. Kendim gelip ürünleri alabilirim.

 7. FERAY dedi ki:

  Merhabalar; ev hanımıyım, kocaeli körfezde ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum. Böyle bir işe çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim..!

 8. Müge İşmen dedi ki:

  Kocaeli Gölcük’te yaşıyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.
  Geri dönüş yapılır umarım

 9. Zeynep dedi ki:

  Merhaba gölcük de yaşıyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum 10 kişilik bir ekibim var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Nurcan dedi ki:

   Derince de oturuyorum evde paketle işi yapmak istiyorum lütfen yardım da bulunu

 10. Hatice dedi ki:

  İzmitte yasiyorum herturlu paketleme isini yapabilirim

 11. Berat kan öztürk dedi ki:

  Merhaba ben kocaelide yaşıyorum evde canım sıkıldığı için bi işe ihtiyaç duyuyorum eğer işçi alımınız varsa nolursunuz başvurumu değerlendirirmisiniz

 12. Gülşen titiz dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli Körfez de oturuyorum doğum yaptıgim için işiten ayrılmak zorunda kaldm eşim işsiz bebeğimin masrafları ni karşılamak için iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim Allah rızası çok ihtiyacım var ??

 13. Kader dedi ki:

  Gölcük te oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 14. Aslı kızıl dedi ki:

  Merhabalar kocaeli kartepede ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki arkadaş yapcaz geri dönüş yaparsanız sevinrim

 15. Kadriye dedi ki:

  Kocaeli ismi the yaşıyorum gurupta kura bilirim evde is yapmak istiyorum ilginize

 16. Kadriye dedi ki:

  Merhaba kocaeli izmitte oturuyorum gurup lira bilirim evde iş istiyorum ilgilerinize

 17. Yasemin dedi ki:

  Körfez bölgesindeyim,her türlü paketleme işi yapabilirim

 18. Pınar şarlı dedi ki:

  Kocaeli Gölcük de oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 19. Gülhan dedi ki:

  Ev hanımıyım toka davetiye çorop paketleme yapabilirim bunlardan biri olabilir fark etmez İzmit /Kocaeli tavşantepede ikamet ediyorum

 20. Hanife bicer dedi ki:

  Kocaelide kizimla bir ikamet ediyorum is yerimiz kapandi ve evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz tesekkurler

 21. Elif dedi ki:

  İzmit te yaşıyorum toka paketleme isi veya baska paketleme isleri yapabilirim isimde oldukca temiz çalışırım bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

 22. Didem dedi ki:

  İzmitte yaşıyorum daha önceden boncuk işi ve tülbent yapmışlığım var işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 23. zehrafirat dedi ki:

  Izmitte oturuyorum evde paketleme isi istiyorum maddi durumum iyi dgl calismak istiyorum

 24. hicran dedi ki:

  kocaelinde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 25. Ebru dedi ki:

  Merhaba kocaeli körfezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 26. Zeyneb Ertürk dedi ki:

  Kocaeli Başiskele de oturuyorum 3 cocuğum var evdeyim ve evde ek iş yaparak katkıda bulunmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 27. Serdar dedi ki:

  Gebzede istasyonda oturuyorum ev işi yapmak istiyorum yqrdımcı olursanız sevinirim

  1. Sevim dedi ki:

   Geri donus oldumu acaba

 28. suzan güney dedi ki:

  merhaba kocaelıde oturuyorum evde her turlu paketleme ısı yapabılırım ılgılenırsenız sevınırım

 29. Büşranur hoçur dedi ki:

  Başvuru nereye yapılıyor acaba

 30. Fatma dedi ki:

  Kocaeli körfezde oturuyorum evde paketleme boncuk dizme sabun ve kine paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 31. Fatmanur dedi ki:

  Kocaeli/İzmit’te yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 32. Bülent yalçın dedi ki:

  Ümraniye İstanbul’da oturuyorum paketleme kalem montaşı gibi işler istiyorum lütfen yardımcı olun ekibim de mevcuttur işleri aksatmadan yapacağımızdan şüpheniz de olmasın disiplinli çalışmayı ve çalıştırmayı da severim cvp bekliyorum sizden?

 33. Alev çalışışır dedi ki:

  Ümraniye İstanbul’da oturuyorum paketleme kalem montaşı gibi işler istiyorum lütfen yardımcı olun ekibim de mevcuttur işleri aksatmadan yapacağımızdan şüpheniz de olmasın disiplinli çalışmayı ve çalıştırmayı da severim cvp bekliyorum sizden?

 34. Seda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 35. Hakan dedi ki:

  Kocaeli kartepe de ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum herturlu paketleme isi yapabiliriz esimle. iletisim icin

 36. Su dedi ki:

  Merhaba Kocaeli de ikamet etmekteyim evlere is imkanlarindan yararlanmak istiyorum pandemiden dolayi calisamiyorum. El sanatlari konusunda universite de egitim aldim bu konuda kendime cok guveniyorum ilgilenirseniz yapmis oldugum ürünleride gosterebilirim. Iyi gunler donus yaparsaniz sevinirim

 37. Fatma dedi ki:

  İş arıyorum çorap toka paketleme.işi varsa yapmak istiyorum hayat pahalı olmuş başa cikamiyoruz.

 38. büşra dedi ki:

  Evimiz yandigi icin ek gelire ihtiyacimiz var cocuklari kimseye birakamiyorum paketleme yapmak istiyorum kocaeli gölcükte yaşıyorum.

 39. Esma Akkilinc dedi ki:

  Başiskele de yaşıyorum oturduğun yerde birçok ev hanımı var onlar ve kendim için paketleme işi arıyorum

  1. Nurıye dedi ki:

   Tülbent işi verıyorum yapmak isresenız derıncedeyım

 40. Dilek dedi ki:

  Kocaeli körfezde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 41. Özge dedi ki:

  Gölcük halıderede oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işini yapabilirim mümkünse. Daha öncede yaptım elim hızlıdır

 42. Seher kocacık dedi ki:

  Kocaeli kartepe de ikamet ediyorum 3 cocuk sahibi ev hanımı bir bayanım evime destek amaclı ıs arıyorum yardımcı olursanız cok memnun olurum

 43. halil dedi ki:

  evimde yapabilecegim ek iş arıyorum paketleme ve montaj

 44. Zühal dedi ki:

  Ben paketleme işi yapabilirim benim bu işe ihtiyacım var eşim hasta bir çocuğum var işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim körfezde ikamet ediyorum

 45. Sündüs dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyom evde boncuk dizme isi yapmak istiyorum

  1. leyla güneş dedi ki:

   3 çocuk annesiyim kocaeli gebzede yaşıyorum davetiye paketleme işi için yardımcı olursanız sevinirim

 46. Sündüs dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyom evde boncuk dizme isi yardim ci olursaniz sevinirim

 47. elif doğan şen dedi ki:

  kocaeli darıca da oturuyorum paketleme işlerini yaparım ev hanımıyım geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 48. Emre dedi ki:

  Akşam saat 5 den sonra eşim ile beraber evde çok boş vaktimiz oluyor bu yüzden paketleme montaj vs işlerinizi yapmak istiyoruz. Teşekkürler

 49. Arzu Güler dedi ki:

  adım arzu güler kocaeli izmitte yaşıyorum eşimden boşandım kızım ve annemle yaşıyorum annemin emekli maaşı ile kirada geçinmeye çalışıyoruz pandemide işsiz kaldım kızımın desteği ile ev ihtiyaçlarını karşılıyorduk fakat zorlaşmaya başladı. Kızım ve ben birlikte yaparak ek gelir sağlamak istiyoruz.

 50. Hatice rümeysa dedi ki:

  Kocaeli gölcük te oturuyorum evde paketleme işi yapmak evime eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 51. Tugce demirelli dedi ki:

  Bebegim oldu yeni bu ise ihtiyacim var

 52. Duygu dedi ki:

  İşsizim Kocaeli gölcükte yaşıyorum 22 yaşındayım

 53. Serpil Bostan dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli Derince ilçesinde ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyaçım var bana geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  1. Nurıye dedi ki:

   Tülbent işi var yaparsanız

 54. irem dedi ki:

  merhaba derincede oturuyorum ek işe ihtiyacım var cevap verirseniz çok sevinirim

 55. Zeynep dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim paraya ihtiyacım var toka paketleme işi için bana ulaşabilirsiniz

 56. su dedi ki:

  evde ek iş ımkanlarınızdan yararlanmak ıstıyorum. ilgılenırsenız sevınırım.

 57. Yaren dedi ki:

  Babam beyin ameliyatı olduğu için çalışamıyor maaşı krediye kesiliyor kardeşlerim okuyor eve destek olmak ve kardeşlerimin eğitimini sürdürmeleri için işe çok ihtiyacım var kocaeli kartepede oturuyorum lütfen geri dönüş yapın iş verirseniz çok mutlu olurum işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun mutlu huzurlu sağlıklı iyi günler dilerim

 58. merve dedi ki:

  merhaba evde yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olurmusunuz.

 59. Deniz dedi ki:

  Başiskele ikamet etmekteyiz daha önceden tecrübem var paketleme işlerinde hızlı hizmet verilir

  1. Hakan dundar dedi ki:

   Yuvaciktski oyuncak üretimi yapan firmamız evlere iş verecektir. Kontak kurabilir misiniz

 60. Şeyma dedi ki:

  Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşıyorum. 21 yaşında öğrenciyim. Kardeşimle birlikte eve katkıda bulunmak için paketleme yapmak istiyoruz. Verdiğiniz her iş vaktinde elinize ulaşacaktır emin olabilirsiniz. iletişime geçerseniz memnun olurum.

 61. İpek dedi ki:

  Kocaeli Kartepede oturuyorum 22 yasidayim 4 sene mobilya sektorunde dikis uzerine calistim bildigim el isi paketleme vs ne is olursa yapabilirim TESEKKURLER

 62. Tülay dedi ki:

  Evde iş imkanindan yararlanmak istiyorum dönüs yaparsaniz sevinirim

 63. Şükran dedi ki:

  3 kişiyiz.evde her türlü paketleme işi yapabiliriz.istenilen sürede sorunsuz yetiştiririz.dönüş yaparsanız sevinirim

 64. Elif dedi ki:

  Selamın aleykum bizim gurubumuz bide bakalimiz var sizinle toplu iş yapmak istiyoruz kocaeli karamursel
  is karamursel

 65. Pınar Can dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar dönüş yapılan oldu mu acaba
  Bende Adanada oturuyorum. Evden iş yapmaya ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 66. Gaye dedi ki:

  Öğrenciyiz izmitte oturuyoruz arkadaşımla paketleme işi yapabiliriz pratik bir şekilde universite için paraya ihtiyacımız var

 67. halil dedi ki:

  iş arıyorum..

 68. Gülsen dedi ki:

  Kocaeli kartepe’de yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim öğrenciyim gelire ihtiyacim var

  1. Nermin uygun dedi ki:

   İşe ihtiyacım var. Eve gelirimiz yok. İş için dönüş yaparsanız sevinirim

 69. Özlem dedi ki:

  İki çocuk annesiyim.gelirim yok.geri dönüş yaparsanız sevinirim

 70. Feyza dedi ki:

  Değirmendere Gölcük’te yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim ve işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Ertuğrul dedi ki:

   Bizim şuan bu iş için hazır dukkan ve ekibimiz var. Iş arıyoruz tülbent v.s. Kocaeli/Karamürselde yerimiz iletişime geçmek istiyoruz.

 71. Burcuuu dedi ki:

  Merhaba Kocaeli izmitte yaşıyorum nikah şekeri paketleme süs işlerini çok iyi ve hızlı yapabiliyorum dönüş yapılırsa memnun olurum .

  1. AHSEN RÜMEYSA ASLAN dedi ki:

   Ben yakabilirim. Evlenicem paraya ihtiyacım var. Başiskele de otuuyorum

  2. İlayda Su Maral dedi ki:

   Öğrenciyim ve gündüzlerim tamamen boş hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabilirim

 72. Semra dedi ki:

  Kocaeli izmitte yaşıyorum çocuklardan dolayı dışarıda çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız sevinirim

 73. Umut dedi ki:

  evde kalem montajı , sabun kesme , zımba paketleme işleri yapılır.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum her iş yaparım kocaelide oturuyorum

  2. MERAL dedi ki:

   merhaba yapabiliriz çok acil ihtiyacımız var.Yardımcı olur musunuz .

  3. Hamide dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum Kocaeli’de oturuyorum her. İş yapabilirim

  4. Emine dedi ki:

   Yazdığınız tüm paketleme işlerini yapabilirim. Dönüş sağlarsanız sevinirim.

  5. Seyda dedi ki:

   Evde is icin imkan istiyorum.bende evde paketleme yapabilirim saydiginiz isleri yardimci olun lutfe

   1. filiz dedi ki:

    merhabalar ben izmitte yaşıyorum evde iş arıyorum cevap verirseniz çok sevinirim

   2. Duygu dedi ki:

    İşsizim Kocaeli gölcükte yaşıyorum 22 yaşındayım

 74. Havva dedi ki:

  Merhaba kocaeli Gölcükde oturuyorum evimde paketleme yapacagim işe ihtiyarcimvar bana ulaşa bilirseniz sevinirim

  1. Emin dedi ki:

   Kocaeli Gölcük’te yaşıyorum.Evde paketleme işi yapabilirim.

 75. Havva dedi ki:

  Merhaba evimde yapacagim paketleme işi ariyorum bana ulasa bilirseniz cok memnun olurum

 76. Merve dedi ki:

  İzmitte oturuyorum, bu işe ihtiyacım var . Geri dönüş sağlanırsa çok memnun olurum

  1. Burak dedi ki:

   Kocaeli körfezde oturuyorum ekibimiz var hızlı ve titiz çalışabilirix

   1. AHSEN RÜMEYSA ASLAN dedi ki:

    Bende çok hızlıyım. Evlenicem paraya ihtiyacım var

 77. Büşra dedi ki:

  Kocaeli Kartepe de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 78. Derya dedi ki:

  Merhaba kocaelide yaşıyorm böyle bir işe iğtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 79. Elif yılmaz dedi ki:

  Kocaeli İzmit’te yaşıyorum evliyim 3 çocuk annesiyim kirada oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparım ekibim kalabalık umarım en kısa zamanda dönüş yapılır

 80. Ayşegül Ergün dedi ki:

  Okulum bittiği için zamanımın büyük bir kısmı evde geçiyor bu yüzden bu işi çok hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirim. El becerim üst düzeyde

 81. Kader Kurt dedi ki:

  İzmit kocaeli de yaşıyorum 2 tane çocuğum var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bana ulaşın.

 82. hatice dedi ki:

  merhaba evde 5 kişiyiz kocaeli gebze’de oturuyorum geri dönerseniz sevinirim

  a

 83. hatice dedi ki:

  merhaba kocaeli gebze’de oturuyorum toka paketleme yapabilirim evde 5 kişiyiz geri dönerseniz sevinirim

 84. Zehra Kulaksız dedi ki:

  Merhaba adım zehra 20 yaşındayım kocaeli ‘nde yaşıyorum okuyorum öğrenciyim. Babam öğretmen biz de annemle eve ek bir gelir sağlamak için paketleme işi yapmak istiyoruz. Zaten uzun zamandır el işleriyle uğraştığımız için elimiz bu tarz işlere yatkın. Eğer sizde bizi uygun görürsenin verdiğiniz işleri seve seve yapmayı bekliyoruz..

 85. Hilal dedi ki:

  Kocaeli körfezde ikamet ediyorum iki cocugum var evde paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olursanız

 86. Hatice evliyaoğlu dedi ki:

  Lütfen bi işe çok ihtiyacım var grubum var yapabilecek iki oğlum var biri üniversitede biri asker evd3 paketleme isi istiyorum

 87. Hatice evliyaoğlu dedi ki:

  Kocaeli körfezde ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum lütfen yardımcı olursanız

  1. Reyhan Öner dedi ki:

   Bende körfezde oturuyorum bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 88. emel dedi ki:

  mrb izmitte yaşıyorum ve paketleme işi yapmak iştiyorum

 89. Nursel dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsınız çok memnun olurum

 90. Hasret dedi ki:

  Benimde bu işe ihtiyaç im var. Derince de oturuyorum zamanım oluyor bu işi yapmak için geri dönerseniz sevinirim

 91. Esra dedi ki:

  İzmitte yaşıyorum. 2 çocuğum var ne iş olursa yaparım el becerim var. Vaktimde var. Eşime destek olmak istiyorum borçlarımızdan dolayı. Dönüş yaparsanız çok sevinirim?

  1. Esra dedi ki:

   İzmitte yaşıyorum. 2 çocuğum var ne iş olursa yaparım el becerim var. Vaktimde var. Eşime destek olmak istiyorum borçlarımızdan dolayı. Dönüş yaparsanız çok sevinirim?

 92. Esra dedi ki:

  İzmitte yaşıyorum elim her işe yatkındır. 2 çocuğum var iş yapmaya vaktimde var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim eşime destek olmak istiyorum bu işe ihtiyacım var?

 93. Halil dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum

 94. ELİF N. dedi ki:

  merhaba kocaelide oturuyorum,öğrenciyim bu işe ihtiyacım var.

 95. Ayşe Kaymaz dedi ki:

  Merhaba Kocaeli izmitte oturuyorum,kızımla beraber evde ek iş yapmak istiyoruz. elimiz hızlıdır, bu işe ihtiyacımız var Umarım geri dönüş yaparsınız.

 96. Halil dedi ki:

  Evimde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var

  1. Emine Şen dedi ki:

   Merhaba ek işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın.

 97. ZEYNEP TADEMR . dedi ki:

  Körfezde yaşıyorum Her türlü işi yapabilirim becerim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 98. güler dedi ki:

  Korfezde yasiyorum evde is ariyorum davetiye katlama corap paketleme magnet vb. İsler el yetenegim vardir dikistende anliyorum.

 99. Amine dedi ki:

  İzmitte yaşıyorum 3 çocuğum var üniversite ve lise okuyorlar eşimin geliri bize yetmiyor.

 100. Deniz Günay Deq dedi ki:

  Koceli izmit kurucesme mede oturuyom evde her işi yapabilirim

 101. İbrahim dedi ki:

  Çorap ve davetiye işi yapabilirim. .dönüş yaparsanız sevinirim

 102. Sibel gunden dedi ki:

  Kalabalık Aileyiz evde yapılabilecek işlere ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

 103. Özlem dedi ki:

  Merhaba evde çalışmak istiyorum dönüşlerinizi bekliyorum.

 104. Halil dedi ki:

  Evimde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var

  1. BEHRA dedi ki:

   Merhaba Kocaelide oturuyorum bu işe ihtiyacım var

 105. Halil dedi ki:

  Evimde yapabilecegim is ariyorum

 106. Fatmanur güngör dedi ki:

  İzmit başiskelede oturuyorum. Evdeyim çalışmıyorum bir işe ihtiyacım var. Düzenli yapabilirim. Annemle yapacağım. Davetiye katlama, çorap,takı ve toka paketleme yapmak istiyoruz. Kısa sürede geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 107. Neslihan dedi ki:

  Kocaeli Körfez de yaşıyorum fazla sayıda ekibim var daha öncede bu tür işler yaptık . Deneyimliyiz. Herhangi bir iş olabilir guvenebilirsiniz. Acil geri dönerseniz sevinirim.

 108. Burcu dedi ki:

  İzmit Kuruçeşme de oturuyorum çalışmak istiyorum kızıma bakacak kimse olmadığından evden çalışmak için iş ariyorum her türlü paketleme montaj işi yaparım zamanında teslim ederim

 109. Seda dedi ki:

  Kocaeli Gölcük’te oturuyorum. Evdeyim çalışmıyorum bir işe ihtiyacım var. Düzenli yapabilirim

 110. Fatma dedi ki:

  Merhabalar 3 tane çocuğum okuyor ve eşim iş bulamıyor acil işe ihtiyacım var kocaeli başiskelede oturuyorum

 111. Büşra dedi ki:

  Merhabalar İzmit/Gölcükte kardeşim okuyor ona katkıda bulunmak için evde paketleme davetiye katlama vb bütün işlere elimin yatkın olduğunu düşünüyorum kısa sürede dönüş sağlarsanız sevinirim

 112. Sedanur dedi ki:

  Kocaeli . Arkadaşımla birlikte yapacağız

 113. Aynur dedi ki:

  Evden yapabilecegim is

 114. Gülşen dedi ki:

  Merhaba Kocaeli yaşıyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim ilgilenirseniz çok sevinirim

 115. Mervegül inceoluk dedi ki:

  İyi günler ben evde ne iş olursa yspsrım kocaeli izmit de ikamet ediyorum 2 kişiyiz hızlı bir şklde iş yapılır ve teslim edilir daha önc kutu işi yptk verşdği günün ertesi günü teslim edilirdi temiz ve hızlı çlşrz acil işe ihtycm var acil niş şekilde dönüş yaparsanız sevinirim lütfen yardımcı olun…

 116. Nazlı dedi ki:

  Gölcük de oturuyorum 2 tane çocuğum var bir üniversitede diğeri lisede okuyor onların ihtiyaçlarını gidermek ve katkıda bulunmak istiyorum paketleme işi için lütfen geri dönerseniz sevinirim

 117. Tuğba ergül dedi ki:

  İzmit’te yaşıyorum 4 kişilik aileyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz

 118. Tuğçe sanlialp dedi ki:

  Gölcükte oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var 9 aylık bebeğim var ve borcumuz çok.

 119. Zeynep dedi ki:

  Gölcük’te yaşıyorum 4 kişilik ekibim var paketleme işi yapmak istiyoruz çalışmaya çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olur musunuz.

 120. Fatmanur dedi ki:

  Kocaeli/İzmitte yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 121. Neslihan dedi ki:

  Bu işlerde daha önceden çalıştım. Bilgim ve tecrübem vardır. Ev hanımıyım. 2 kişi yaşıyoruz, yapabileceğimize eminiz. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim degirmendere Gölcük KOCAELİ

 122. ceyda dedi ki:

  Bir süredir işsizim. Ev giderlerine katkı sağlamak için gelire ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 123. büşraa dedi ki:

  Merhabalar Kocaeli Gölcük/Değirmendere de yaşıyorum. Annemle birlikte yapabileceğim bir iş arıyoruz. El becerilerimizin verdiğiniz işler için uygun olduğunu düşünüyoruz. Bu işe ihtiyacımız var. Kısa sürede dönüş yaparsanız seviniriz.

 124. züleyha akgün dedi ki:

  merhaba calişmak istiyorum dişarda calışma imkanım yok kiradayız ve tup bebek tedavisi aşamasındayız eşime katkı olarak evde iş yapmak istiyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz???
  boncuk dizme
  paketle işleri yapabilirim..

 125. Nesrin dedi ki:

  Merhaba,İzmit’te oturuyorum. evde ek işe ihtiyacim var.acil dönüş yapabilirseniz sevinirim

 126. Medina dedi ki:

  Merhaba ben Başiskele de oturuyorum evde iş arıyorum 5 çocuğumuz var yardımcı olabiliriz

 127. Sedanur dedi ki:

  Izmit kocaelide yaşıyorum eşime destek olmak istiyorum kucuk cocugum olduğu icin calisamiyorum ama ewde olan butun isleri yaparim Her ne iş olursa yapmaya hazırım ihtiyacım var ilgilenirseniz cok sevinirim

 128. GÜLLÜHAN dedi ki:

  Kocaeli Derince de yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 129. Nazlı dedi ki:

  Gölcukte oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var daha önce de el işi yapıyordum işe ihtiyacım var geri dönuş yaparsanız sevinirim

 130. Tuğçe şenol dedi ki:

  Ben kocaeli korfez ilimtepede ikamet ediyorum annemle birlikte yasiyorum 1 sene once babami kaybettim eve katkida bulunmak istiyorum annemle birlikte yapmak istiyorum el becerim var yani hizlidir elim isi guvenilir sekilde yapar teslim ederim yardimci olursaniz sevinirim

 131. eda dedi ki:

  kocaeli gebzede yaşıyorum öğrenciyim harçlığımı çıkarmak istiyorum evde yapılabilecek işler için dönüt bekliyorum

 132. halil dedi ki:

  evimde yapabilecegim ek iş arıyorum paketleme montaj

  1. semih dedi ki:

   kocaeli körfezde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 133. Meral dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli kartepe ataevlerdeyim toka paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 134. ciğdem dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum rahatsız oldugum ıcın dısarda calısamıyorum bu ıse cok ıhtıyacım var lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım

 135. Merve dedi ki:

  Merhaba üç çocuk annesiyim evde paketleme vs. İşleri yapabilirim iki çocugum okula gidiyor nolur banada bi iş verin

 136. Busra dedi ki:

  Kolay gelsin kocaeli basiskelede oturuyorum paketleme isi ariyorum ne olursa. Uc cocuk annesiyim ise ihtiyacim var yardimci olursanız sevinirim

 137. Sümeyye dedi ki:

  Kocaeli kartepe tarafında oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 138. GülfeGülfer dedi ki:

  Şuan çalışmıyorum ve işe eşime destek olmak için bu tarz işlere ihtiyacım var dönüş yaparsaniz çok sevinirim

 139. tuncer dedi ki:

  kocaeli izmit ek gelir için kısa zamanda cok sayıda yapabilirim

 140. Ayşe dedi ki:

  Kocaeli de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Cevabınızı bekliyorum.

 141. Elif dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 142. Zeynep dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var 2 çocuk annesiyim ve kaynanam tarafı bana çok kötü nolur yardımcı olun para kazanmam lazım ihtiyaçlarımı karşılamam için ALLAH rızası için dönüş yapın sadece ALLAH rızası için dönün okuyup geçmeyin

  1. Gamze dedi ki:

   Merhaba kocaeli Derince de yasıyorum 26 yadındayım pratik ve hızlıyım dönüş yaparsanız sevinirin

 143. Tuğba Koyuncu dedi ki:

  Merhaba Karamurselde okuyorum arkadaşımla beraber evde iş yapabiliriz

 144. Yeliz dedi ki:

  Kocaelinde yasıyorum evde daveti katlama corap ve taki paketleme yapmam istyorum çok ihtiyacım var acil dönerseniz sevinirim

 145. ciğdem çınar dedi ki:

  kocaeli izmitte yasıyorum işe çok ihtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 146. Meltem uysal dedi ki:

  Derince mersincik mah. Oturuyorum 10yıl tekstil fab. paketlemede çalıştım. Evde yaşlı oldugu için ve sgk ihtiyacım olmadıgı için evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bilginize

 147. Yasemin dedi ki:

  Kocaeli Gölcük’te yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim çorap toka elim çok hızlıdır her iş gelir elimden ihtiyacım var işe dönüş yaparsanız sevinirim. İyi gunler

 148. Zuhal Hoşel dedi ki:

  Kocaeli Izmit’te ikamet etmekteyim. Iki kişiyiz paketleme işlemleri yapabiliriz.

 149. Pınar dedi ki:

  Mrb öğrenciyim kocaelide okuyorum işe ihtiyacım var arkadaşımda beraber yapacaz evde her türlü yapılabilecek işi yapabiliriz derincede kalıyorum sizden geri dönüş bekliyoruz 🙂

 150. Sevdenur dedi ki:

  Merhabalar kocaelinde ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 151. Nevin Karataş dedi ki:

  Merhabalar 10 kişilik bir ekibim var evde nikah şekeri paketleme kına paketleme davetiye paketleme kıyafet paketleme gibi evde yapılabilecek her türlü is yapabiliriz acil dönüş yaparsanız sevinirim

 152. kübra dedi ki:

  iyi gunler kocaeli golcukte oturuyorum iki cocugum var ise ihtiyacim var ltfn

 153. Şükriye dedi ki:

  Kocaeli Gebze de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 154. Burak dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum.Donus yapabilirseniz sevinirim.Kolay gelsin.

 155. Gülsen dedi ki:

  Merhabalar, Kocaelide oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. En kısa zamanda donus sağlarsınız sevinirim.

 156. Ebrar dedi ki:

  İkinci öğretim öğrencisiyim. Davetiye paketleme işi almak istiyorum çok ihtiyacım var bir işe.

 157. emre çet dedi ki:

  merhaba kocaeli/körfez ilçesindeyim paketleme ve davetiye katlama işi yapabiliriz.

  1. Hilal dedi ki:

   Kocaeli merkezde oturuyom evde ek işe ihtiyacım var

 158. ardimo dedi ki:

  merhaba evde ek iş arıyorum gerektiğinde ekip de kurulur.

 159. Özge dedi ki:

  Merhaba,İzmit’te öğrenciyim.Takdir edersiniz ki okurken geçinmek oldukça zor.İşi en iyi şekikde yapacağımın garantisini veriyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 160. Bahar dedi ki:

  Merhaba, Kocaeli Körfez ilçesinde oturuyorum, paketleme işi yapmak istiyorum, titiz ve özenli çalışırım ek kazanca ihtiyacım var, dönüşünüzü bekliyorum.

 161. Banu dülger dedi ki:

  Kocaeli kartepe de oturuyorum.hertürlü paketleme işini yapabilirim.acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

 162. Gamze dedi ki:

  Merhabalar, evde iş yaparak kazanç elde etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Gölcükte oturuyorum.

  1. Canan dedi ki:

   Merhaba. Yeni bebeğim olduğu için işten ayrıldım. Bana da uygun gorruseniz geri dönüşünüzü rica ediyorum.

 163. Yonca dedi ki:

  Kocaeli gebze’de oturuyorum paketleme isine cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok iyi olur

 164. Özlem Dalak dedi ki:

  Aile bütçesine yardım ve kendi masraflarını karşılamam için bu işe çok ihtiyacım var.

 165. canan dedi ki:

  izmit te oturuyorum ve bu işe çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yaparsanız memnun olurum.

  1. Özge dedi ki:

   Merhaba,İzmit’te öğrenciyim.Takdir edersiniz ki okurken geçinmek oldukça zor.İşi en iyi şekikde yapacağımın garantisini veriyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 166. Aylin dedi ki:

  İzmit merkezdeyim evde paketleme işleri yaparım toka nikah şekeri kalem vs hızlı bir şekilde yapılır dönüş yapılırsa iyi olur

 167. Emine dedi ki:

  Kocaeli kartepe mevkisinde oturuyorum ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim, dönüş yaparsanız sevinirim

 168. ayşe dedi ki:

  mrb gebzede oturuyorum engelli çocuğum var ihtiyaçlarını helal yönden kazanmak için evde iş yapmak istiyorum daha önce çok paketleme işi yaptım istenilen sayıyı ve daha fazlasını çıkara bilirim komşularımda var isterseniz ekipte kurabilirim bu işe gerçekten ihtiyacım var.

 169. Yasemin Tezcan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum 10 kişilik bir grubum var İzmit merkezde ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim…

 170. Şükran dedi ki:

  Gölcük merkezde yaşıyorum ek işe ihyiyacım var yardımcı olursanız teşekkürler

 171. Sevcan dedi ki:

  Kayinvalidemle beraber yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 172. arzu dedi ki:

  bu ise ihtiyacim var

 173. Beyza dedi ki:

  Merhaba dilovasında paketleme işi yapmak istiyorum.
  Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 174. Zeynep dedi ki:

  Kocaeli Kartepede oturuyorum ev hanimiyim 21 yaşındayım evde is imkanina ihtiyacım var elim pratiktir eşime destek olmak istiyorum yardimci olmaniz dileğiyle

 175. Fatma kaymaz dedi ki:

  Kocaeli ızmitte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek için istiyorum elim hızlıdır ev hanımıyım boş vaktim coook ihtiyacım var

 176. Ayda Tul dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Kartepe de yaşıyorum.İki çocuk annesiyim. İşe ihtiyacım var ve bir arkadaşımla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

 177. sevgi dedi ki:

  merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok memnun olorum teşekkurler.

 178. sevgi dedi ki:

  ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

 179. bahar dedi ki:

  23 yasindayim 10 kisilik ekibim var paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim körfez fatih mah.oturuyirum

 180. Su dedi ki:

  Merhabalar el sanatlari konusunda yaklaşık 30 yildir tecrubeliyim bir cok dalda bilgim var evde paketleme isi yapmak istiyorum

 181. Sabina dedi ki:

  Kocaeli körfezde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 182. Özge dedi ki:

  Elim hizlidir ve tecrubeliyimdir. Calismaya ihtiyacim var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 183. Ayşenur dedi ki:

  Kocaeli kullar mevkiinde oturuyorum işe cok ihtiyacim var elim herseye gayet yatkindir 23 yasindayim geri donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkur ederim

  1. kübra çelik dedi ki:

   kocaeli gölcük

   acil ?

 184. Merve dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen destek olun

 185. Şeyma dedi ki:

  Kocaeli derince de oturuyorum. Paketleme işlerin yapmak istiyorum sizin için de uygun olursa sevinirim ?

 186. Şeyma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum . Daha yeni öğrendik İkinci bebeğim gelicek Allahın izniyle eve ek gelir lazım haliyle?Evde boş boş oturacağıma bişeyler yapmak çalışmak istiyorum bu yüzden rica ediyorum sizden.. ?

 187. Sevda dedi ki:

  Iyi günler 3 çocuk annesiyim. Ek işe ihtiyacım var. Kocaeli körfezde oturuyorum. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 188. hülya dedi ki:

  kocaeli körfezde oturuyorum paketleme işi yapabilir zamanında teslim ederim.Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 189. Senem dedi ki:

  Koceeli Körfez’de oturuyorum evde yapabilecek ek iş arıyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 190. Gamze dedi ki:

  Evde yapabileceğim herhangi bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 191. Nuran tepe dedi ki:

  Derincede ikamet ediyorum evde her tür iş yaparız ekibim var..

 192. Nihal dedi ki:

  Derincede oturuyorum ek iş yapmak istiyorum dönüş olursa sevinirim

 193. güler dedi ki:

  Paketleme işi kalem yapma isleri yaptım elim yatkındır işlere

 194. Zekiye dedi ki:

  Kocaelide köseköyde oturuyorum evde paketleme iş arıyorum engeli hastam var dışarda çalışma imkanım yok yardımcı olursanız sevinirim?

  1. Demet dedi ki:

   3 çocuğum var ise çok ihtiyacım var Bolu’da n yeni geldim Kocaeli tavşan tepede oturuyorum

 195. Hatice atlı dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 196. Emine dedi ki:

  Evde engelli kardeşim var o yüzden çalışamıyorum paketleme işi yapmak istiyorum Kocaeli gölcükte oturuyorum

 197. Seval dedi ki:

  Kocaeli izmitte yaşıyorum bende evde iş yapmak istiyorum

 198. Bahar dedi ki:

  Kocaeli basiskelede ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 199. Meryem Altsoy dedi ki:

  Kocaeli izmit

 200. Meryem Altsoy dedi ki:

  Hiç bi işim yok evde boş boş oturuyoruz eşimle beraber bu işi yapmak istiyoruz ekipte kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 201. Cansu dedi ki:

  Allah rızası için ise ihtiyacım var cok zor durumdayım eve banada 8s verin ne olur

 202. İlknur dedi ki:

  İzmitte oturuyorum akşamları ve hafta sonları müsaitim ek iş yapmak istiyorum

 203. Merve dedi ki:

  Kocaeli Derince de oturuyorum ihtiyaçtan dolayı evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirm

 204. Duygu Sefertaş dedi ki:

  Kocaeli körfezde oturuyorum. Evime kazanç sağlamak istiyorum,üstelik elim gayet yatkın. Bana geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 205. Hayriye GÜLDEN dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum .yardımcı olursanız çok sevinirim

 206. Zeynep Alp dedi ki:

  İşinizi kendi işim gibi benimseyip özen göstereceğime emin olabilirsiniz.kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

 207. Ayşe kılıç dedi ki:

  Kocaeli gölcükte oturuyorum evde ek is istiyorum

 208. Ayşe kılıç dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Aslı dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum balıkesir edremitte oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim tesekkur ederim

 209. Emine dedi ki:

  İzmit evde paketleme işi yapmak istiyorum

 210. Seda dedi ki:

  Mrb evd3 ek is istyrm yardimci olursanz sevnrm

 211. esma dedi ki:

  Merhaba, 18 yaşındayım. Yaşımın verdiği enerji sayesinde elim çok hızlıdır. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.İzmit/Kocaeli’de ikamet etmekteyim.

 212. Fatma dedi ki:

  Izmitte oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 213. Gülay dedi ki:

  İzmit’te oturuyorum evde paketleme işi arkadaşımla birlikte istiyoruz

 214. Gamze dedi ki:

  Iyi gunler evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim boncuk dizme paketleme etiket basma gbi ürünlerle daha oncede ugrasmisdim o yuzden tecrubeli ve istenirse grup halinde calisa bilcegim ekipde var geri dönüş yaparsaniz sevinirim.
  Kocaeli körfez..

 215. Sema dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 216. Meryem Altsoy dedi ki:

  İzmit te oturuyorum ek ise ihtiyacım var 2 kişiyiz

  1. Nazlı dedi ki:

   Ben evliyim ev kadınıyım 2 çocuğum var Kocaeli gölcukte oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var bana yardımcı olun çocuklarım için allah rızası için bana geri dönuş yapın elim hızlıdır

 217. Esra dedi ki:

  Merhaba adım esra evliyim esimde çalışmiyo o yüzden maddi destek olmak istiyorum nolur yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden allah razı olsun

 218. Mehmet dedi ki:

  Evde paketleme işi ariyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

 219. Melike dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmaya ihtiyacim var paketleme susleme boyama el becerim vardır sorunsuz teslim ederim geri donuş yaparsanız sevinirim izmit gölcük başiskele derince köseköy cevresi olabilir

 220. Hasan Güzel dedi ki:

  Acil iki haftada iş lazım seversek devam ederiz Çayırova da oturuyorum

 221. Seda dedi ki:

  Evde her hangi bir is yapa bilirim acil bu ise ihtiyacım var

 222. Seda dedi ki:

  Evin bütçesine katkıda bulunmak için evden iş almak istiyorum. İki küçük çocuğum olduğu için ve onları bırakıcak kimsem olmadığı için çalışamıyorum. Üniversite mevzunuyum.

 223. Amine dedi ki:

  Gölcükte oturuyorum işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 224. Seher dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ev hanımıyım

 225. Özdem dedi ki:

  Merhaba kocaeli gölcük ilçesinde oturuyorum
  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen donuş yapın

 226. gamze dedi ki:

  körfez yarımcada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım

 227. Zeynep dedi ki:

  Kocaeli alikahyada oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 228. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar benim acil evde yapabileceğim ek ise ihtiyacım var toka paketleme isini yapabilirim bana geri dönüş yapabilirmisiniz lutfen

 229. Sinan dedi ki:

  Merhaba kocaeli derince den yıllardır evde boncuk vs isleri yapıyoruz, uzun yıllar tekstil deneyimim var, ben ve eşim uygun görülen paket vs. Işler alınır tşk.

 230. Pınar dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapıp aileme katkıda bulunmak istiyorum küçük çocuğum olduğu için çalışmaya gidemiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 231. Ayşegül dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var dönüş yaparsaniz çok sev
  indirim

 232. Emine dedi ki:

  İzmitteyim evde paketleme işi istiyorum

 233. Elif dedi ki:

  Elif
  Merabalar kardeşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz hizlidir umarim geri dönüş olur çok ihtiyacimiz var

 234. A. Hüma dedi ki:

  Kızımın okul ve genel ihtiyaçlarını karşılabilmem için acil ek işe ihtiyacım var (paketleme ve montaj) yardımcı olur olumlu olumsuz dönüş yaparsanız minnettar olurum.

  1. Gül Mutluer dedi ki:

   Başiskelede oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 235. Canan dalgıc dedi ki:

  Ek iş istiyorum çok ihtiyaçım var 2 kişiyiz hemen dönerseniz çok sevinirim

 236. Tugce şenol dedi ki:

  Benim ise ihtiyacim var kocaeli korfez ilimtepede ikamaet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 237. Birgül özmen dedi ki:

  Gebze Kocaelide yaşıyorum. Çocuk öksürüyorum. Eşim çalışmıyor. Ihtiyacım var.

 238. Hatice tamam dedi ki:

  Merhabalar evde işe ihtiyacim var gebze beylikbagindan ikamet ediyorum org sanayide daha once seker paketleme ve mandal paketlemede calsdm elim hizli ve kendime guveniyorum lutfen basvurumu dikkate alin

 239. Merve dedi ki:

  Selamün aleyküm ben kocaeli Yeşilova gondogduda oturuyorum 5kisilik gurubumuz var işimizi titizlikle yaparız daha öncede evde iş yapmıştık geri donerseniz seviniriz

 240. Emine dedi ki:

  Evde yapabilcegim iş ariyorum acil ihtiyacim var

 241. Elif dedi ki:

  4 kişilik aileyiz+rahatlıkla yapabileceğimiz boş bir odamız var vermiş olacağınız işi en güvenilir biçimde yapabiliriz.Hangi işi uygun görürseniz dönüş yapmanızı rica ederiz .Teşekkürler iyi günler.

 242. Dilek dedi ki:

  Derindedir yaşıyorum 5 cocuk sahibiyim eşim hastalığından dolayı calisamiyor bu yüzden böyle bir ise ihtiyacim var ilgilenirseniz cok mutlu olurum

 243. Gülşah dedi ki:

  İzmitte oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 244. Seda dedi ki:

  Merhaba evde ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum

 245. Aslı y. dedi ki:

  Selamün aleyküm çorap,toka paketleme işlerine ihtiyacım var. Ablamı evlendirdik bir ton borca girdik. Kalabalık bir ailede (8 kişilik) çalışabilen 1 kişi var. Anlayacağınız zordayız. Bu işi verirseniz istediğiniz gibi paketleme ve zamanında teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

 246. Sibel aydın dedi ki:

  Paketleme olur cok ihtiyacım var donus yaparsanız cok sevinirim

 247. İclal dedi ki:

  Gebze’de oturuyorum.Öğrenciyim. Bu işe ihtiyacım var. Evde 6 kişiyiz.

 248. Gizem dedi ki:

  Merhaba annemle birlikte evde yapabiliceğimiz ek iş arıyoruz daha önce de evden firmalara kalem montajı etiket aksesuar işleri yapmıştık el becerimiz iyidir geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Tuba dedi ki:

   Daha önce evde is yaptım bu konuda tecrübeliyim 4 kişiyiz kocaeli’de ikamet ediyorum

  2. İrem dedi ki:

   Kalem montajı işi için ulaşabileceğim bir yer var mı acaba ? Yardımcı olur musunuz?

 249. Seda kocatürk dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum evde ek ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 250. Rüzgar Esra Yalçın dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim acil işe ihtiyacım var Kocaeli/Dilovasında ikamet etmekteyim lütfen göz önünde bulundurun başvurumu

 251. Sümeyye dedi ki:

  Körfezde oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var

 252. Sümeyye dedi ki:

  Evde yapacak işe ihtiyacım var …

 253. Ayşegül dedi ki:

  Evde ek iş yapıp aileme destek olmak istiyorum. Toka paketleme işini beğendim yapabilirim yardımcı olucak kişiler de mevcut. Acil dönüş yapılırsa sevinirim…

 254. Tuğba dedi ki:

  O kadar çok mesaj varki bana sıra gelirmi bilmem.evden çalışmayı rahatlıkla yapabilirim.tuğba,izmit.başiskele

 255. Sevgi karayazı dedi ki:

  Merhaba! Kocaeli körfezde ikamet ediyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce tekstil işi yaptığım için tecrübeliyim bu konuda,yada başka bir iş de olabilir.uygun görürseniz haber bekliyorum.yardım edecek arkadaşım da var titiz bir şekilde verilen işi yapabiliriz teşekkür ederim

 256. Cansu dedi ki:

  Merhaba gebzede yim evde paketleme veya montaj işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Tuğba dedi ki:

   Gebze’de oturuyorum paket leme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 257. Selma dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 258. Uğur dedi ki:

  Kocaeli Derince de oturuyorum issizim İstanbul’dan geldim evliyim 4 yaşında oğlum var . Rahatsizligim yüzünden iş bulamıyorum yardımcı olursanız çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz evde paketleme çantaya toka takma nikah şekeri kına paketleme v.b dönüş yapmanızı çok istiyorum

 259. Ayşe dedi ki:

  Merhaba 2 kişiyiz derincede oturuyoruz evde her iş yapabiliriz dönüş yapabilir misiniz

 260. Gizem dedi ki:

  Bütün paketleme işlerini yapabilirim lütfen dönüş yaparsanız sevinirim evime ek gelir sağlamk istiyorum kocaeli gölcük

 261. Tuğba dedi ki:

  Evden çalışmaya ihtiyacım var.başiskele/yuvacıkta oturuyorum

 262. Aylin Alkurt dedi ki:

  İzmit’te yaşıyorum parkinson hastası anneme baktığım için sürekli evdeyim maddi durumum çok kötü evde heriş yapabilirim lütfen acil iş verirseniz minnettar kalırım.

 263. Sevda dedi ki:

  Kartepe oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 264. Mücahit dedi ki:

  Şekerpınar TOKİ’den oturuyorum acil işe ihtiyacım
  var yardımcı olursanız sevinirim

 265. Gamze dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.cok ihtiyacım var kocaeli korfez de oturuyorum

 266. Nermin dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyoruz

 267. Kevser dedi ki:

  Merhaba. Bir arkadaşımla beraber bu çeşitte iş arıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 268. erdal dedi ki:

  Kocaeli körfezde ikamet ediyorum iki kişiyiz ve bu ek işe ihtiyacımız var teşekkürler

 269. Nurdan Topcu dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim kocaeli kartepede oturuyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim çok becerikli ve atik bir kisiyim çabucak yapabilirim

 270. Merve dedi ki:

  Kocaeli degirmenderede oturuyorum acil paketleme isi arıyorum 5 kisiyiz

 271. Uğur dedi ki:

  Merhaba bu iş de çalışmak istiyorum acil çok ihtiyacım var evlenecem

 272. FEYZA dedi ki:

  Kocaeli Derince 4 kişiyiz. İş arıyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 273. Gülay ceylan dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 274. Nurdan Topcu dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapabilirim kocaeli kartepede oturuyorum

 275. inci karayiğit dedi ki:

  benim acil işe ihtiyacım var bana dönüş yaparmısınız

 276. Melehat dedi ki:

  Mrb 95 evlerde oturuyorum ek ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim ?

 277. kübra dedi ki:

  sabun paketleme corap paketleme tarzı iş arıyorum

 278. Esra dedi ki:

  Bu işlerden daha önce çok kez yapmisligim var .ve şuan çok ihtiyacım var .dururumum şuan bu işleri yapmaya çok müsait geri donerseniz çok sevinirim.gebze Beylikbağı nda ikamet ediyorum.

 279. Eylül turanoğlu dedi ki:

  Kocaelinde ikamet ediyorum evde her türlü işiniz itina ve eksiksiz yapabilir zamanında teslim ederim

 280. Recep dedi ki:

  Merhaba.Kartepe’de oturuyorum.İşsizim.Davetiye katlama ve paketleme işleri başta olmak üzere verilen çoğu işi seve seve;hızlı,dikkatli ve temiz bir şekilde yaparım.

 281. Recep dedi ki:

  Merhaba İzmit Kartepe’de oturuyorum İşsizim.Davetiye ve paketleme işleri başta olmak üzere verilecek çoğu işi seve seve, hızlı,temiz ve dikkatli bir şekilde yaparım.

 282. Derya dedi ki:

  Evde hali puskulu el isi dikim vesaire yapiyoruz grubumuz var disiplinli ve duzenli calisiyoruz is imkani verilirse memnuniyetle yapabilir izmit yesilovada ikamet ediyoruz

 283. Başak dedi ki:

  Çayırova da oturuyorum. Evde iş talep ediyorum . Teşekkürler.

 284. Nurten dedi ki:

  Daha önce evde iplik temizleme ,boncuk yapma toka yapma gibi işlerim oldu.Deneyimim var bu konuda.Evde oldugum icin cok bos vaktim oluyor.ihtiyacımda var acıkcası.Gölcükte ikamet ediyorum.

 285. Meltem ates dedi ki:

  Kocaeli izmitte yasiyorum ev hanimiyim.24 yasindayim.evlere ek is yapmak istiyorum

 286. aslı demir dedi ki:

  lütfen ek işe ihtiyacım var başiskelede ikamet ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 287. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım bütün gün evdeyım çocuğumda yok evde paketleme işi için çok vaktim var nasıl iletişime geçebiliriz

 288. Bahar dedi ki:

  Ek iş istiyorum

 289. Nbt dedi ki:

  Ekise is yapmak istitorum yardimci olursaniz sevinirim

 290. DUC dedi ki:

  Bütceme katkı işten yeni ayrıldım çocuklar in için

 291. ANU dedi ki:

  Bütceme katkı yapmak istiyordum

 292. Dilek Çakan dedi ki:

  Aile bütceme ek gelir sağlamak istiyorum

 293. Gülcan dedi ki:

  Merhaba 42 evlerde oturuyorum evde ek işe ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 294. Mürvet dedi ki:

  Çayırova fatih CAD. Yakın oturuyorum, eve ek iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 295. Dicle dedi ki:

  Evde ek is yapmam lazim çok ihtiyacım var 4 kişilikte grubum var her türlü paketleme işini yaparız acil dönüş yapılırsa sevinirim.

 296. Şeyda Nur Ersöz dedi ki:

  Ev hanımıyım çocuğum olduğu için çalışamıyorum her tğrlü paketleme vs. Ne gerekiyorsa yaparım dönüş yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler..

 297. Elif dedi ki:

  Öğrenciyim evde ne iş olursa yaparım harçlığımı çıkartmak istiyorum evde 6 kişiyiz halledebiliriz

 298. Beyzanur dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum elimiz çabuktur bende evvde çalışmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 299. Selma dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum.dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 300. Sakine Çavdar dedi ki:

  Mrb İzmit merkeze yakin oturuyorum 50 kişilik bir ekibin gurup liderliğini yapıyorum 4 yıldır ev hanımlarıyla iyi bir firmaya hali püskülu yapıyoruz isimiz devam ediyor yanlız yeterli gelmiyor işçi arttırma potansiyelim var bu nedenle ek iş arayışı içindeyim dönüş olursa sevinirim

 301. Faruk yılmaz dedi ki:

  2 kişiyiz ek iş arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 302. Zeynep dedi ki:

  kıyafet paketleme işi yapmak istiyorum izmit merkezde oturuyorum

 303. Faruk dedi ki:

  2 kisiyiz ve evde is yapmak istiyoruz paketleme isi olabilr miktarda sıkıntı yok fazlasinida yapabiliriz koaceli karamursel de oturuyoruz

 304. Saliha dedi ki:

  Derindece oturuorum 25yasindayim geri donus yaparsaniz sevinirim

 305. Seyma dedi ki:

  Çok ihtiyacım.var lütfen yardım döngeri dönüş yapin

 306. Birsen dedi ki:

  Derincede oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum.

 307. Esra dedi ki:

  İzmitte yaşıyorum. Elim her işe yatkındır bu işe ihtiyacım var borçlarımızdan dolayı çalışmak istiyorum. Lütfen dönüş yapın

 308. EBRU DEMİRÖZ dedi ki:

  İzmitte oturuyorum ek işe ihtiyaçım var lütfen dönüş yapınız

 309. Jale dedi ki:

  Merhabalar ek iş e ihtiyacım var el becerim e güveniyorum ekip kurabilirim

 310. Yuksel erdogan dedi ki:

  Kocaeli korfezde 3 kisiyiz. Geri donus yaparsaniz seviniriz. Cok ihtiyacimiz var

 311. Metu dedi ki:

  Biz evde toka paketleme, davetiye katlama gibi işler yapmak istiyoruz fakat ücretlendirme hakkında bilgimiz yok. Tane başına ücretlendirme nasil oluyor? Bilgilendirirseniz sevinirim

 312. Göksu dedi ki:

  Evde her türlü ek iş yaparım 4 5 kişyiz evde yapabilecek. İzmit derincede oturuyorum

 313. MAİDE AĞDAĞ dedi ki:

  Ev hanımıyım vaktimi değerlendirmek istiyorum.

 314. Dmla dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 315. Elif tılmaz dedi ki:

  Merhaba kocaeli gebze de oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Begüm Tolun dedi ki:

   Gebze deyim bende

 316. fatma dedi ki:

  paketleme iş istiyorum üç çocum oldu için evden çıkamıyorum ama ihtiyacım var hayat şartların biliyorsunuz lütfen dönüş yapın kocaeli karamürselde oturuyorum

  1. Dicle dedi ki:

   Dönüş yapildi mi acaba size bende başvurmak istiyorum ama donmuyorlar

 317. EBRU dedi ki:

  merhaba evde iki kişiyiz elimiz çabuktur kredi borçumuz var annem ve ben evde her türlü işi yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hilal dedi ki:

   Kocaeli değirmenderede oturuyorum.Annemle birlikte evde paketleme ve davetiye katlama işi yapabiliriz.

 318. RAİF dedi ki:

  kocaeli izmit yazıyorum evde 4 kişiyiz evde ek iş istiyoruz

 319. Hakan ALGÜL dedi ki:

  Daha önce yaptık butür işleri elimiz yatkındır kocaeli çenesuyu

 320. Yunus emre atay dedi ki:

  Yeni evlendim 2 kişiyiz boş vaktimiz cok oluyor eger iş imkanı saglarsanız en iyisini alırsıniz

 321. Nursena dedi ki:

  Paraya çok ihtiyacım olduğu için bu işi çok istiyorum

 322. Narin dedi ki:

  Kocaelide yasiyorum bu isi rahat yaparim

 323. Şirin dedi ki:

  Izmitte oturyom goltepe
  Cok istyorum bu işi lotfan yardimci olun

 324. Funda dedi ki:

  Kocaeli körfezde ikamet ediyorum iki kişiyiz ve bu ek işe ihtiyacımız var teşekkürler

  1. Sude yıldız dedi ki:

   Kocaeli izmitte yaşıyorum. 19 yaşındayım. Daha önce bu işi yaptım ve ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 325. Beyza Nur dedi ki:

  Gebze Kocaeli de yaşıyorum bi tane çocuğum var eşimden bosandim bu işe ihtiyacim var basariylada yaparim

 326. Elif dedi ki:

  Ben evliyim cocugum yok daha cok verimli olacagima inaniyorum ek is istiyorum

 327. Pınar dedi ki:

  Kocaeli Körfez de ikamet ediyoruz 6 kişiyiz ek işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok memnun oluruz..

 328. Şeniz gürbüz dedi ki:

  Kocaeli herekede oturuyorum bende bu işleri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 329. Bahar dedi ki:

  Kocaeli korfrzdeyim ek is ariyorum herturlu is elimden gelir geri donus yapmaniz dilegiyle

 330. Yasemin Tezcan dedi ki:

  Merhaba evde yapmak üzere iş arıyorum 4 kişilik bir gruba sahibim yardımcı olursanız sevinirim

 331. İpek dedi ki:

  İzmit başiskele de oturuyorum

 332. Eda dedi ki:

  Kocaeli körfezde 5 kişilik ekibiz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 333. Emine dedi ki:

  Bende kocaeli körfezde oturuyorum iki çocuk okutuyorum lütfen bana da dönermisiniz

 334. Sibel günden dedi ki:

  Biz 4 kişiyiz evde tüm yapilacak işlere talibiz

 335. Zeynep deniz dedi ki:

  20 yaşındayım evliyim ev hanimiyim evde çalışarak esime destek olmak istiyorum yeni evliyim borclarimiz icin is arıyorum yardimci olursaniz sevinirim

 336. Betul dedi ki:

  Elim çok pratik çok hızlıdır evde ek iş istiyorum her türlü iş yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

  1. Elif dedi ki:

   Izmitte oturuyorum. Evden her turlu işi yapabilirim. Kendim alip teslim edebilirim.

   1. Nevra dedi ki:

    İzmit merkezde oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Cevabınızı bekliyorum.

 337. turkan dedi ki:

  kayinvalidem ile birlikte yasiyorum esim cezaevinde evde yapabilicegimiz her is bize uygundur lutfen geri donus yapin

  1. Şeyma dedi ki:

   Ek işe ihtiyacım var,dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Aysenur dedi ki:

   Her turlu paketleme isi yaparim elim hizli ve pratiktik deneyin pisman olmicaksiniz sadce bi sans

  3. Kadriye dedi ki:

   Merhabalar, ev hanımıyım ve böyle bir ise çok ihtiyacım var.Izmit körfezde ikamet ediyorum.

  4. Neslihan acar dedi ki:

   Kocaelinde yaşıyorum iki kişiyiz davetiye katlama ve çorap ve taki paketleme yapmak istiyoruz kısa surede geri dönüş sağlarsanız sevinirim

   1. Fatma Gündüz dedi ki:

    Kocaeli’de yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum

Önemli mi?*