Dükkan Açmak

Klasik Bayan Giyim 2020 Kombineleri

Klasik Bayan Giyim 2020 Kombineleri

Kadınların gardrobunda genelde her ortama uygun ve her parça ile uyum sağlayacak kıyafetler bulunur. Spor, klasik, düğünlük, günlük yerlere uygun en az bir tane kombini dolaplarımızda bulundururuz. Biz de bu içeriğimiz de sizler için klasik bayan kombinlerini inceleyeceğiz. Artık davetlere veya gündelik bir yere giderken ne giysem diye düşünmenize gerek kalmayacak. 2020 yılının klasik giyimde kış modası kombinleri ve trend renklerini de sizler için araştırdık. Bayan giyimde 4 mevsime uygun kombinler ile ilgili tüm detaylar haberimiz de..

2020 Klasik Kış Modası

Klasik giyim denilince “buda benim serseri serbest stilim” modundan biraz olsun uzaklaşılıyor. Klasik giyim, davranış olarak da ağır olmayı gerektiriyor. Bu tarz klasik kıyafetler genel anlamda biraz olsun erkeksi bir görünüm yaratabiliyor. Klasik giyim modası daha çok işyerlerinde veya sosyetik mekanlarda tercih edilebilir. Sırası ile kombinleri inceleyerek nerelere uygun olduklarını sizlere açıklayacağım.

Klasik Takım Elbise Kombini

Klasik takım elbise kombini

Klasik takım elbise kombini

Verilen görsel klasik modaya tam uygun bir kombin olarak tasarlanmıştır. Bu tarz ceketli pantolonlu takım kombinleri genel olarak olgun bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Belirlenen kombinin üzerine pembe çanta yerine siyah çanta takarak daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz. İşyerleri için daha uygun olan bu kıyafet ile arkadaş buluşmalarında da tercih edebilirsiniz. 2020 Popüler bayan ayakkabı modellerini de inceleyebilirsiniz.

Blazer Ceket Kombini

Klasik ceketli kış kombini

Klasik ceketli kış kombini

Kombininizi boyfriend kotlar ile de klasik hale getirebilirsiniz. Görselde belirtilen Blazer Ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Görselde görünen kombinin üzerinde değişiklik yapacak olursak da belinize taba rengi bir kemer alabilir ayakkabılarınızı da taba rengi topuklu bootie olarak değiştirebilirsiniz. yine taba rengi bir çanta alarak görüntüyü güzelleştirebilirsiniz. Yeşil ve taba renkleri oldukça uyumlu olacaktır.

Kürk Kombini

Klasik kürk kombini

Klasik kürk kombini

Soğuk ve çetin geçen kış şartlarında kürk en büyük yardımcınız olacaktır. 2020 yılında kürklerin olduğundan daha fazla revaçta olacağını söyleyebiliriz. Şıklıkta bir numara olmak için kürk yelekler veya ceketler alabilirsiniz. Gerek görselde belirtildiği gibi elbiseler veya etekler ile gerekse de klasik pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Bot yerine çorap çizme de tercihiniz olabilir. 2020 yılında açık renkli, hayvan figürlü, geometrik desenli ve çiçekli kürklerin moda olacağını söyleyebiliriz. En popüler bayan giyim tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Kürk kombini

Kürk kombini

Bir diğer kürk modeli ise peluşa yakın olanlardır. Bu tarz kürkleri de tulum tarzı kıyafetlerle ve pantolon kombinlerinde kullanabilirsiniz. Elbise ve etek kombinleri için bu boy kürkler arada kalıyor ve hoş bir görünüm yaratmıyor. Kıyafetlerinizin modeline göre çantanız da da değişiklik yapabilirsiniz.

Klasik Palto ve Elbise Kombini

Klasik palto kombinleri

Klasik palto kombinleri

Bu tarz elbiseler sonbaharda bu şekilde kombinlenebilir. Ancak kış sezonunda topuklu stilettolar biraz abes kaçacağından bunların yerine bootie şeklinde botlar tercih edilebilir. Palto olarak görselde ki boyları tercih etmenizde yarar olacaktır. Paltonun altından çıkan valonlu elbiseler hoş bir görüntü yaratmıyor. Tesettürlüyüm diyenler için en çok tercih edilen kombinleri inceleyebilirsiniz.

Palto ve elbise kombinleri

Palto ve elbise kombinleri

Bu tarz kısa elbiseler ile palto kombinleri fazlası ile uyum sağlamaktadır. Kombininizi ister bilek boy botlar ile, isterseniz de topuklu çorap çizmeler ile kombinleyebilirsiniz. Klasik kombinizi tamamlamak için elinize portföy bir çanta alabilirsiniz.

Klasik Giyimde Salaş Modası

Salaş ve cool görünüm

Salaş ve cool görünüm

Kış için uygun klasik giyimlerden bir tanesi de salaş modasıdır. Ekose ceketler, uzun bol çizmeler, boğazlı kazaklar ve bol pijama tarzı pantolonlar birbirinin tamamlayıcısı olacaktır. Salaş kıyafetler çoğu zaman havanızı bir kat daha arttıracaktır. Yeni başlayanlara makyaj tavsiyeleri!

Deri Kombinleri

klasik giyim deri kombinleri

Klasik giyim deri kombinleri

Bu tarz deri etekler ve diz üstü çorap çizmeler de kış aylarında oldukça yoğun kullanılıyor. Bu tarz bir kombin ile şık bir yemeğe çıkabilir, arkadaş buluşmalarına gidebilirsiniz. Üzerinize alacağınız paltonun boyu biraz daha kısa olabilir.

2020 Klasik Sonbahar Kombinleri

Sonbahar mevsiminin renkleri kışa göre biraz daha softlaşarak sarı, taba, yeşil gibi renkler olarak bilinmektedir. Kullanılacak olan kıyafetler kış mevsimindeki kadar kalın olmayacak olup, daha çok deri ceketler, trençkotlar, hırka gibi modeller kullanılacaktır. Kışlık botların ve çizmelerin yanı sıra spor ayakkabılar, yağmur çizmeleri kullanılabilir.

Sonbahar Etek Kombinleri

Sonbahar etek kombini

Sonbahar etek kombini

Sonbahar renklerine uygun olan tasarlanan bu kombin ile birçok yere gidebilirsiniz. Bu kombinin üzerine ceket olarak ara boy ince bir palto alabilirsiniz.

Sonbahar deri etek kombini

Sonbahar deri etek kombini

Deri etek mevsim fark etmeksizin İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış aylarında değişik şekillerde kombin yapılabilir. Sonbahar için yukarıda belirtilen kombinden yola çıkarak bir takım daha klasikleştirmek adına altına topuklu çizme ve siyah portföy çantalar ile kombinleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra başınıza aksesuar amaçlı güneş gözlüğü takabilirsiniz.

Sonbahar uzun etek kombini

Sonbahar uzun etek kombini

Görselde verilen renkler Sonbahar mevsimine oldukça uygun olarak tasarlanmıştır. Mini etek sevmeyenler bu şekilde etek tercihi yapabilir. Klasik kombinin dışına çıkmak için ise çok fazla spor olmayan daha çık spor ayakkabılardan tercih edebilirler. Tüm bunların yanı sıra ise güneş gözlüğü alarak kombininizi daha cool bir hale getirebilirsiniz. ?

Sonbahar Klasik Pantolon Kombinleri

Sonbahar palto kombini

Sonbahar palto ve pantolon kombini

Beyaz pantolon sonbahar mevsimlerinin yağmur yağmayan günlerinde tercih edilebilir. Görselde belirtilen renkler sonbahar renklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Havanın soğuk olmadığı dönemlerde siz de paltonuzu bu şekilde omuzlarınıza alabilirsiniz. Ayakkabı tercihi olarak çantanın renginde veya ten rengi bir stiletto tercih edebilirsiniz.

Sonbahar pantolon kombini

Sonbahar pantolon kombini

Pembe ne zaman Sonbahar rengi oldu demeyin. 2020 yılının en trend renkleri siyah ve pembe olacak. Bu sebeple de pembeyi her mevsim kullanabilirsiniz. 🙂 Görselde ki kombinin üzerinde oynayacak olursak; altınıza siyah bir pantolon ve boynunuza da daha klasik bir şal takarak bu kombine klasik bir hal aldırabilirsiniz. İçinize triko bir kazak giyebilir çanta olarak omzunuza büyük bir çanta tercih edebilirsiniz.

2020 Klasik Yaz ve İlkbahar Kombinleri

İlkbahar ve yaz ayları insanların tamamı ile coşkulandığı ve içlerinin de kıpır kıpır olduğu mevsimdir. Bu sebeple tercih edilen renkler de bu yönde canlılık göstermektedir. Bu mevsimler klasik olmak için renklerden dolayı bir tık daha zordur. Zıt ve canlı renklerin fazlası ile kullanıldığı bu mevsimde içinizdeki çocuğu bulmanız dileğimle.. 🙂

İlkbahar ve Yaz Etek Kombinleri

İlkbahar etek kombinleri

İlkbahar etek kombinleri

Bu tarz klasik kombinler İlkbahar mevsimi başlangıcının ilk zamanlarında, havanın biraz daha ılık olduğu günlerde uygulanabilir. Kombin renkleri tam anlamı ile ilkbahar mevsimini yansıtmaktadır. Bu kombin ile kız buluşmasına, erkek arkadaşınız ile buluşmaya, sahil gezintisine veya alışverişe gidebilirsiniz. Kombinde değişiklik yapacak olursak bilekliği çıkartabiliriz. Uzun kollu kıyafetler zaten bileğe kadar olduğu için o bir fazlalık olmuştur.

İlkbahar elbise kombini

İlkbahar elbise kombini

Bu tarz ara boy elbiseler ilkbaharın geldiğinin habercisidir diyebiliriz. Salaşlığı ile tüm asaletini ortaya koyan bu parçayı birçok şekilde kombinleyebilirsiniz. Klasik sevmiyorum diyorsanız sandalet ayakkabıların yerine şık bir spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Harici olarak görselde değişiklik yapacak olursak kolyenin yerine daha uygun renklerde ve modellerde bir kolye tercihi yapabiliriz.

Yaz elbise kombini

Yaz elbise kombini

Yaz aylarında bilindiği üzere bu tarz elbiseler çok tercih edilir. Gerek rahatlığı gerekse şık duruşu ile bu elbiseleri birçok şekilde kombin yapabilirsiniz. Hasır çantayı yine hasır ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Bir kolye veya bileklik ile de kombinizi zenginleştirebilirsiniz. Tabii coolluk yaratan güneş gözlükleri olmazsa olmazımız. ?

İlkbahar ve Yaz Pantolon Kombinleri

İlkbahar pantolon kombinleri

İlkbahar pantolon kombinleri

İlkbahara girdiğimiz dönemlerde bu tarz topuklu ayakkabılar elbiselerinizi olabildiğince klasikleştirecektir. Bu kombin ile iş yerinize, iş yemeğine, davetlere gidebilirsiniz. Gerek bayanlar açısından rahatlığı gerekse de kombinin tam anlamı ile şıklığının bulunması sebebiyle tercihlerin en üst sırasında sayılabilir.

İlkbahar ve yaz pantolon kombini

İlkbahar ve yaz pantolon kombini

Yine bir takım modeli. 🙂 Olduğunuzdan daha zayıf ve fiziğinizi düzgün gösteren bu kombin ile alışverişe, arkadaşlarınızla buluşmaya, işyerinize ve daha birçok yere gidebilirsiniz. Daha şık bir mekana gitmeniz halinde ayakkabı tercihinizi topukludan yana kullanabilirsiniz.

Siz de kendi kombin fikrinizi yorum bölümünde paylaşabilir, bize destek, diğer arkadaşlarımıza fikir olabilirsiniz. Güçlerimizi birleştirmenin zamanı gelmedi mi? 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.