Kırklareli Belediyesinden Esnafa Destek

Kırklareli Belediyesinden Esnafa Destek
505 kez okundu.

Türkiye geneli pek çok belediye esnafa destek olarak tüm esnafların beğenisini toplamaktadır. Kırklareli Belediye Başkanlığı aracılığı ile yapılan açıklama da sokakta satış yapmakta olan seyyar satıcılar için kulübeler yapılacağı belirtildi. Kırklareli Belediyesinden esnafa destek.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamasında her zaman belediye olarak esnafın yanında olduklarını duyurduğu gibi seyyar satıcılar için yapılması planlanan kulübeler için belediye olarak İstasyon Caddesinde incelemeler de bulunulduğu belirtildi. Seyyar satıcılar için İstasyon Caddesine kulübeler yapılması beklenmekte olup bu şekilde şehrin daha güzel bir hal alacağına inanılmaktadır.Farklı renklerde kulübeler yapılacak

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamasında İstasyon Caddesinin illerinin en güzel caddelerin biri olduğunu ve caddenin daha da güzel bir hal alması için gerekli çalışmaların yapıldığını duyurdu. İstasyon caddesinde satış yapan seyyar satıcılar için İstasyon caddesinin farklı noktaların farklı renklerde ve çeşitler kulübeler yapılacağını duyuran Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu esnafın yanında olduklarını duyurdu. Kırklareli Belediyesinden esnafa destek.

Seyyar satıcılar için yapılacak olan renkli ve farklı boyutlarda ki kulübeler aracılığı ile seyyar satıcıların satışlarını buralardan yapması planlanmaktadır. Bu sayede seyyar satıcıların satış alanları olacak ve İstasyon Caddesi daha güzel bir hal alacak. Kırklareli Belediyesinden esnafa destek olarak basına düşen bu haber pek çok esnaf tarafından takdir edilerek karşılandı ve tüm Türkiye geneli bu projenin yayılması gerektiği belirtildi. Kırklareli Belediyesinden esnafa destek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git