Dükkan Açmak

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar (Tüm İllere)

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar (Tüm İllere)

Çalışmayan ev hanımları gelir elde etmek amacı ile evlere ek iş almak istiyor. Türkiye genelinde evlere iş veren çok fazla firma bulunuyor. Bu firmalar kargo yolu ile evlere iş gönderiyor. Ev hanımları da bu firmaların güvenilir olanları ile irtibata geçmek için telefon numarası arıyor. Özellikle fason firmalar ve fabrikalar kadınlara ek iş imkanı sunan yerlerin başında geliyor. İkitelli’de, Hatipoğlu Ticaret gibi firmalar aracılığı ile evlere kargo yolu yolu ile iş gönderilmektedir. Ödemeler ise eft yolu ile yapılıyor. Sizler için bu firmaları kaleme aldık.

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Üretim bazlı faaliyet gösteren firmaların pek çok çoğu paket sistemi ile çalışmaktadır. Normal şartlarda bu firmaların personel istihdam etmesi pahalıya mal olacaktır. SGK + yemek + yol gibi masraflar sebebi ile bu tarz üretim faaliyeti yapan firmalar evlere iş vererek faaliyet göstermektedir. Küçük şehirlerde çok fazla olmasa da özellikle büyük şehirlerde bu tarz fason firmalara çok fazla rastlanıyor. Büyük firmalar ise kargo yolu ile ülkemizin dört bir yanına iş gönderiyor. Özellikle boş vakti olan, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ve evden ayrılması mümkün olmayan kadınlarımız bu işlere yöneliyor.

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Bazı firmalar genel olarak faaliyet gösterdikleri firmalara iş veriyor. Organize sanayi bölgelerinde de bu tarz işler veren çok fazla fabrika bulunuyor. Örneğin fabrika İstanbul’da bulunuyor ise, ilçelere iş veriliyor. Fakat birebir adreslere teslim etmek demek firmaya yol masrafı olarak yansıyor. Kargo masrafları dikkate alındığında maliyetten de kar sağlanmış oluyor. Örneğin A fason firması üretim ve paketleme işleri için 10 personel alsa, hepsine sigorta, asgari ücret ve yemek verse bu iş çok masraflı olur. Fakat firmalar için evlere iş göndermek daha karlı oluyor. Ev hanımları da bu tarz işleri talep ettiği için bu durum firmaların işine gelmiş oluyor. Sonuç olarak iki taraf da kazanıyor. Evlere iş veren firmaların ilanlarını inceleyerek bu tarz firmalara ulaşabilir ve evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Ev hanımları bu işi biraz da maliyetten kaçmak için yapıyor. Normal şartlarda çalışmaları demek eve fazla zaman ayıramamaları demek. Özellikle küçük çocuğu olanların bakıcı ya da kreş parası ödemesi lazım. İşyeri uzaksa yol ve yemek parası derken zaten maaş bitecek. Kargo ile evlere iş veren firmalarla irtibata geçen ev hanımları efor sarfetmeden para kazanıyor. Öncelikle sosyal medya mecralarından bu ilanlara ulaşmak gerekiyor. Bu tarz facebook sayfaları, gruplar ya da instagramda ilanlar var. Bu sayfalar üzerinden yapacağınız aramalar ile fason firmalara ulaşabilirsiniz.

Bu tarz ilanlara çok fazla başvuru geliyor. Bu sebeple ciddi bir araştırma yapmak gerekiyor. Fason firmalar eleman bulmada sıkıntı yaşamıyor. Çünkü Türkiye genelinde çok fazla talep var. Kadınlarımız bu tarz firmalara ulaşarak yapabilecekleri miktarı belirliyorlar. İş veren firma ise bir kargo şirketi ile anlaşıyor ve gönderilecek olan malzemeleri hazırlıyor. Kadınlarımız malzeme tedarik etmek ile uğraşmıyor.  Firma, gerekli olan bütün malzemeyi hatta yapım için gerekli olan ekipmanları kargo yolu ile gönderiyor.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

İnternet dışında bu tarz firmalara telefon yolu ile de ulaşmak mümkün. Öncelikle organize sanayi bölgelerinin telefon numaralarını arayarak bu tarz firmalar ve evlere iş veren fabrikalar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kargo, ikamet adresiniz ile firma arasında bulunan mesafeye göre değişen zamanlarda adresinize teslim edilecektir. Firmalar için önemli olan işin zamanında bitmesidir. Örneğin 2 gün içinde kargo geldi ve firma tarafından 1 hafta içerisinde teslimat istendi. Gönderilen işi 5 gün içerisinde halledip 5. günde kargoya vermeniz gerekecektir. Bu masrafların tamamı firma tarafından karşılanmaktadır. Siz yapacağınız iş kadar para alırsınız.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Ülke genelinde bu şekilde faaliyet gösteren bir çok fason firma bulunmaktadır. Ayrıca Organize Sanayi Bölgeleri’ne bulunan fabrikalar da evlere iş göndermektedir. Bu firmalara ulaşmak zor değildir. Sosyal medya, el broşürleri gibi kanallardan çok rahat ulaşılabilir. Ancak güvenilir firma bulunması hususunda kadınlarımızın dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu işlerde çok para olduğunu söylemek doğru olmaz. Yaptığınız işe göre tane başına para alırsınız. İnternet üzerinde yayınlanan ilanlarda yüksek meblağlar kazanacağını iddia eden kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle bu işlerden 5-10 bin TL. kazanılacağını iddia eden kesimler bulunmaktadır.

Bu kişilerin dolandırıcı olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle sizden kişisel bilgilerinizi, adres, telefon, kredi kartı numarası, şifre vb. bilgileri talep eden şahıslardan uzak durunuz. Güveninizi kazanmak için herşeyi yapacaklardır. Çevrenizde bu tarz işleri yapan kişiler varsa onlardan işi nereden ve kimden aldıklarına dair bilgi alabilir ve böylece güven arz eden firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Bölgenizde bu tarz firmalar varsa birebir iletişime de geçebilirsiniz.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evden yapılabilecek pek çok iş vardır. Ev hanımlarının bu işte herhangi bir giderleri olmaz. Gerekli ekipmanların hepsi iş veren firmalar tarafından karşılandığından dolayı kadınlarımızın sadece belirlenen zaman dilimleri içerisinde aldıkları işin teslimatını gerçekleştirmeleri gerekecektir. İnternet üzerinden ulaştığınız ve güvenli olduğuna inandığınız kimselere de iletişim adresinizi vermek durumundasınız. İkametgah adresinizin gizli kalmasını talep ediyorsanız bu durumda yapmanız gereken firma hangi kargo şirketi ile çalışıyorsa, size en yakın şubeden alacağınızı söylemeniz olacaktır.

Örneğin İstanbul İkitelli’de ikamet ediyorsunuz ve firma Kargo ile çalışıyor. Siz ise Kartal’da ikamet ediyorsunuz. Adresinizi vermek yerine, kargonun  Kargo Kartal Şubesi’ne gelmesini talep edebilirsiniz.

Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

Firmalar bu işleri yapmak için çalışabilecek kişileri bulmakta zorlanmıyorlar. Çünkü iş hayatında aktif olarak rol alamayan kadınlarımız bu yöntemleri tercih ederek evlerine gelir sağlıyorlar. Evlere teslimat yapmak yerine kargo ile gönderim sağlıyor. Sizlere kargo ile eve gönderilebilecek işler hususunda fikir vermek istiyoruz. Siz de bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Küçük ve orta büyüklükteki firmalar ile iletişime geçmeniz durumunda belirttiğiniz adrese gerekli ekipmanlar gönderilecektir. İşiniz bittikten sonra sizin de geri gönderim yapmanız gerekecektir.

 • Evlere kargo ile paketleme ve ambalajlama işleri gönderilmektedir. Özellikle üretim yapan firmaların bir çoğu maliyet açısından evlere iş vermektedir.
 • Takı tasarımı yapan firmaların bir çoğu da evlere iş göndermektedir. Becerisi ve bu konuya ilgisi olan kadınlarımız firma tarafından talep edilen şekle ve siparişe göre üretim yaparlar.
 • Hac malzemeleri ile ilgili satış yapan firmalar ve küçük esnaflar da evlere iş veriyor.
 • Kalem montajı, kalem paketleme gibi işler de evlere kargo yolu ile gönderim yapıyor.
 • Mandal paketleme işleri de çok yapılıyor.
Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

 • Özellikle düğü sezonlarının vazgeçilmezi nikah şekeri, kına paketleme gibi işler yapan firmalar evlere iş gönderiyor.
 • Matbaalar tarafından davetiye ve kutu kaplama gibi işler veriliyor.
 • Ev dekorasyonu, süs eşyaları gibi ürünler de firmalar tarafından evlere iş olarak gönderiliyor.
 • Yemek ve pastahane sektöründe ise evlere sipariş veriliyor. Bölgenizde meşhur olan tatlı, ev yemeği, kurabiye vb. ürünleri siparişe göre imal ederek satabilirsiniz.
 • Plastik bardak, tabak vb. üretimi yapan firmalar sayı belirleyerek bunları paketlemenizi istiyor.
 • Özellikle Bursa Cumalıkızık gibi kültür bölgelerinde doğal ürünler çok satıyor. Buralardan sipariş alarak reçel, salça vb. yapabilirsiniz.
 • Organik sabun, şampuan ve makyaj malzemesi satabilirsiniz. Avon gibi firmaların katalogları ile satış yapabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Özellikle İstanbul, İzmir, Sakarya, Adana, Ankara gibi büyükşehirlerimizde evlere iş veren çok fazla firma bulunmaktadır. Bu firmalar internet üzerinden yayınladıkları ilanlar ile evlere iş verileceğini duyurmaktadır. Ayrıca iş bulma sayfaları üzerinde de bu şekilde pek çok ilan vardır. Çalışarak para kazanmak kadar güzeli yok. Şayet herhangi bir sebepten dolayı çalışamıyor ve evden iş yapmak istiyorsanız bu firmaların iletişim adreslerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Yukarıda bu firmaların güvenilir olanlarına ulaşmanız konusunda dikkatli olmanız gerektiğinden söz ettik.

Bu firmaların müşterilerinden talep ettiği koşullar hemen hemen aynı olmaktadır. İşlerin sadece en kolay kısımlarını siz yaptığınızdan dolayı yüksek meblağlar kazanmak zordur. Ek gelir elde etmek isteyen kadınların çokça tercih edebileceği işlerdendir. Gerekli olan malzeme, araç, gereçler ise kargo yolu ile gönderilmektedir. Firma işi verdiği kişiye ne kadar sürede tamamlaması gerektiğini söyler. Firmaya da yaptıktan sonra yine kargo yolu ile yaptığınız işleri geri yollarsanız. Facebook, instagram gibi internet sayfaları üzerinden bu firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

EFT İle Ödeme

Kargo ile evlere iş veren firmalar kadınlara ödemeyi de banka kanalıyla sağlıyor. Firmaların sizden bu konuda talep edebilecekleri tek bilgi IBAN numarası ya da hesap numarası olacaktır. Bunun dışında şifre vb. talep ederlerse uzak durunuz. Güvenlik açısından kimse ile herhangi bir bilgi paylaşmayınız. Şayet firmanın hesap numarası ile sizinki aynı bankadan ise havale işlemi yapılacaktır. Havale işleminin yapılmasında herhangi bir saat kısıtı yoktur. Ancak eft işlemleri farklı bankalar arasında yapıldığından dolayı belirli işlem saatleri vardır. Şayet size ödeme eft saati dışında gerçekleştiyse bu durumda hesabınıza ertesi gün geçecektir.

Ülke genelinde bu tarz işler veren ve birlikte çalışabileceğiniz pek çok firma bulunuyor. Yakınlarınız ya da sosyal medya kanallarından bu fason firmalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Güvenilir olmayan kişilere karşı tekrar uyarmakta yarar var. Bu tarz işlerden kazancınız aylık 500 TL ile 1000 TL arasında olacaktır.

Yorumlar
 1. Funda yılmaz dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar, eşim işsiz ve iş arıyoruz ekip ile birlikte işe hazırız

 2. Sadet dedi ki:

  Slm ben boluda ikamet ediyorum bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Esen Karakurt dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum

 4. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Acil olarak ek işe ihtiyacım var. Dönüş yapılırsa memnun olurum.

 5. nur dedi ki:

  benim bu işe çok ihtiyacım var

 6. burcu dedi ki:

  merhaba kocaelide yaşıyorum evde nikah şekerive toka paketleme yapmak istiyorum

 7. Sibel dedi ki:

  Merhaba paketleme isi almak istiyorum lütfen geri dönüş sağlar misiniz 26 yaşındayım istanbul anadolu yakasında oturuyorum

 8. SELİM ARMAĞAN dedi ki:

  istanbul ümraniyede oturuyoruz evde 4 kişiyiz fazla para beklentimiz yok ek gelir amaçlı evde iş yapmak istiyoruz. hızlı teslimat yaparız .

 9. serapbekar dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım lütfen. Dönüş yapabilirmisiniz antalyadan

 10. Kübra nur dedi ki:

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyoruz 4 kişiyiz elimiz her işe yatkındır Yardımcısı olursanız sevinirim

 11. Gülizar Koçak dedi ki:

  Bu firmalar hangileri ilanları Nerde yayınlanıyor nasıl iletişim kurabiliriz gibi soruları yanıtlayan gerçek bilgiler verseniz keşke sosyal medyada ilanları bulabilirsiniz diyorsunuz ama insanların umutlarını sömüren dolandırıcılardan başka bulduğumuz bişey yok

 12. ELİF KILIÇ dedi ki:

  Öğrenciyim. Bu işe çok istiyorum.3 kişilik bir grubum var. ERZURUM/OLUR ‘da yaşıyorum. Geri dönş yaparsınız sevinirim..

  1. Nur dedi ki:

   İstanbul Pendik’te yaşıyorum annemle beraber evde yapılıcak iş arıyoruz geri dönüş yapılırsa sevinirim

 13. Çiğdem dedi ki:

  Sizinle çalışmak isterim

 14. Esim dedi ki:

  2 çocuğum var dışarda calisamiyorum ihtiyacimda var yardımcı olursanız sevinirim Aydın Söke’de ikamet ediyorum

 15. Özge özen dedi ki:

  Evde 7 kişiyiz her türlü işe talibiz elimizden her iş gelmektedir Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyiz değerlendirirseniz seviniriz

 16. Özge özen dedi ki:

  Evde 7 kişiyiz her türlü işe talibiz elimiz yatkındır. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  1. Özge özen dedi ki:

   Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyiz

 17. Kader dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım elim çok yatkındır ve ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 18. Sena nur dedi ki:

  Sakarya adapazarında yaşıyorum merkezdeyim evde paketlenebilcek iş arıyprum acil durumdayım dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.

 19. Merve dedi ki:

  Mardin artuklu bende evde paketleme isi istiyorum cocugumda var lutfen ihtiyacim var allah rizasi icin elimde cok yatkin pratik lutfen donus yapsaniz cok sevinrim

 20. Serap dedi ki:

  merhabalar istanbul yenibosnada ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim

 21. Hülya dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum evden yapılacak her türlü paketleme katlama montaj vs işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız memnun olurum

 22. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba İstanbul bahçelievler soğanlı da ikamet ediyorum üniversite öğrencisiyim 2 tane kız kardeşim var babam şuan işsiz ona destek çıkmak için bu işi yapmak isterim 5 kişiyiz pratik bir şekilde yapıyoruz

 23. Gönül dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim lutfen yardimci olabilirmisiniz

 24. Melis dedi ki:

  Eve ek iş istıyorum çok ihtiyacım var

  1. Mine dedi ki:

   Tuzla istanbulda yaşıyorum ii cocugummvar evim kira durumum yok evde paketleme işi varsa yaparım elim pratik

 25. Zubeyde dedi ki:

  Ankara sokulludayi. Elim hızlıdır. Dönüş bekliyorum teşekkürler

 26. Elif dedi ki:

  Evde her türlü paketleme katlama montajlama işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler:)

 27. Bahar dedi ki:

  Merhaba efendim evde paketleme işi almak istiyoruz her türlü işi yapabiliriz işe ihtiyacımız var dönerseniz seviniriz

 28. Esma dedi ki:

  Bursa’da oturuyorum evde sabun mandal balon çorap işi paket yapa bilirim evde üç kişiyiz işi denilen gün teslim ederim bana dönersiniz memnun olurum

 29. Fatma Bostancı dedi ki:

  Evde iş yapmam istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 30. kübra dedi ki:

  istanbul üsküdarda oturuyorum evde yapılacak bütün işlere ihtiyacım var lütfen

 31. Özge Bertan dedi ki:

  Merhaba adım Özge Gebze’de yaşıyorum 1 çocuğum var onun ihtiyaçlarıni karşılamak için evde iş arıyorum elim yatkındır ve pratiktir.

 32. Alime Zorlu dedi ki:

  Merhaba ben Ankara altındağ da oturuyorum evde yapacak iş arıyorum 4tane kızım var ve hamileyim ihtiyaçlarını karşılaşamıyorum iş arıyorum temiz ve hızlı çalışırım zamanında işlerimi teslim ederim lütfen bana dönüş yaparsanız çok memnun

 33. Kübra dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım ve eşim yaklaşık 4 yıldır rahatsız engelli maaşı alıyor fakat devletin bize sunmuş olduğu miktar sadece 800 lira 4 yaşında bir kızımız var eşim makina kullanıyor ve benim işe ihtiyacım var paketleme işlerinden anlarım nolursunuz bana dönüş sağlayın gitmediğim hiçbir kapı hiçbir devlet kurumu kalmadı her fabrıkaya form bıraktım fakat dönüş sağlanmadı Adapazarı sakarya caybaşı yeniköyde yaşıyorum eşimin ailesiyle yaşıyoruz fakat herkes kendi kazancında nolursunuz sesimw kulak verin yalvarırım..

  1. Ayfer tepegöz dedi ki:

   Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum

 34. Hfzhnm dedi ki:

  25 yaşındayım 5 aylik bebegim var esim insaat iscisi evde ek işe ihtiyacım var lutfen yardimci olurmusunuz

 35. Arzu Maviyıldırım dedi ki:

  Dışarda çalışamıyorum acil işe ihtiyacım var

 36. mehmet kaynar dedi ki:

  nevşehirde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ulaaşşırmısınz

 37. Fatma dedi ki:

  Bursa da otryorum.
  Kürdan , cam tabak plastik davetiye isi olur.
  Günüm boş geçiyor .
  İşime titizimdir

  1. Aliye dedi ki:

   Merhaba istanbul kagithanede oturuyorum 24 yaşındayım elim hızlı ve temizdir evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsaniz çok sevinirim cok ihtiyacım var lutfen

 38. Sibel dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var batikentte oturuyorum elim hızlıdır gününde ve istendigi sekilde alacağınızdan emin olabilirsiniz cevabınızı bekliyorum tesekkür ederim Ankara

 39. Trendegel.com dedi ki:

  Merhaba.
  Yeni kurduğumuz e-ticaret sitemiz için il, ilçe, mahalle temsilcisi arıyoruz.
  Temsilcilerimiz bulundukları bölgede satış, pazarlama ve tanıtım yapacaklar. Temsilcilerin sorumlu oldukları bölgeden yapılan alışverişlerden net kârın %80’i temsilcilerin kazancı olacak.
  Temsilcilerimiz olmak isteyen ve ayrıntılı bilgi için i
  Türkiye geneli

 40. Sevgi dedi ki:

  Sultanbeyli Ahmet Yesevimahallesinde oturuyorum evde yapılacak tekstil balon poşetlemë kalem işi Mandal işi kına nikah şekeri paketleme isleri gibi işler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var (4 kişiyiz)

  1. Asiye dedi ki:

   Ankarada yasiyorum evliyim 32 yasindayum elim hizlidir her türlü paketleme isini itinayla seri bir sekilde yapabilirim lutfen yardimci olun

 41. Yasemin Kaynar dedi ki:

  Evde Paketleme Isi Yapmak Istiyorum 2 Kisiyiz Ulasirmisniz

 42. Emine kalkan dedi ki:

  Slm Adana incelikte oturuyorum. Ev hanımıyım para kazanmaya ihtiyacım var paketleme yapabilirim.

 43. Demet dedi ki:

  Merhabalar adım demet gaziantep şahinbeyde oturuyorum deneyimim var ve 3 kişiyiz seri olarak paketleme işi yapabiliriz. Teşekkürler.

 44. İrem dedi ki:

  Ben irem balıkesir bandırma da yaşıyorum 2 kisi paketleme işi yapabiliriz acil lütfen geri dönüş yaparsanız seviniirm

 45. Sumeyye dedi ki:

  Ev hanimiyim 2 çocuk annesiyim kirada oturuyorum el becerim var hamd olsun ..ihtiyacım var lütfen dönüş yapın..

 46. ferit dedi ki:

  4kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz kalem montaj vede paketleme yapılır

 47. Sibel biçer dedi ki:

  27 yaşinda yeni evliyim evde yapabilecegim işe çok ihtiyacimiz var. Daha önceden deneyim var iki kisilik işe ihtiyac vardir.İSTANBUL/MALTEPE de ikamet etmekteyim geri dönus yaparsaniz sevinirim.

 48. gülbahar dedi ki:

  bu işe çok ihtiyacım var yarfımcı olurmusunız lütfen

  1. Arzu dedi ki:

   Antalyada oturuyorum 3 arkadaş paketleme işi yapmak istiyoruz

 49. Zeynep dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var. Evde ek iş yaparım.

 50. Vildan dedi ki:

  merhabalar ben de evde ek iş yapmak istiyorum

 51. zeynep dedi ki:

  istanbul eyüpte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 52. Nadile dedi ki:

  Ben nizipte oturuyorum evde iş istiyorum

 53. Hatice dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum herturlu paketleme yaparım lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 54. Fatma bulgar dedi ki:

  Malatyada oturuyorum el becerim var kendime güveniyorum her türlü paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 55. Ummuhan dedi ki:

  Merhaba izmir bornava evde her türlü paketleme işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 56. DİLARA dedi ki:

  Merhaba anasınıfı öğretmeniyim el işleri becerim haliyle iyi böyle işlerle uğraşmayı seviyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 57. Yeşim dedi ki:

  Aylardır yazıyorum sadece teminat deniliyor teminat verecek olsak zaten başvuru yapılmayacağını düşünüyorum gerçekten insanların ihtiyacı var ki başvuru yapılıyor rica ediyorum dönüş yaparsanız iyi ya da kötü seviniriz

 58. Salih dedi ki:

  3 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz

 59. Salih dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapabilir misiniz

 60. Didem dedi ki:

  Kocaeli de oturuyorum işten çiktim bende evde yapabılecek bir iş arıyorum geri dönüş ne zaman olur.

 61. Didem dedi ki:

  Kocaeli/İzmitte oturuyorum işten cıktım işim yok paketleme işinde iyiyim geri dönüş olursa sevinirim. İşe ihtiyacım var…

 62. Özge dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve özenli ve titiz çalışırım evde paketleme ek işi istiyorum

 63. Nurgül dedi ki:

  Ankara yenimallede oturuyorum evde paketleme iş yapmak istıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanınız cok sevınırım

 64. Demet dedi ki:

  Merhaba. 3 kadınız elimiz hızlı her türlü paketleme dikişi titizlikle yapabiliriz. Acil işe ihtiyacımız var

  1. Tugce dedi ki:

   Üniversite ögrencisiyim ve evde 3 kişiyiz hizlıca bu isi yapabiliriz

 65. Birgül dedi ki:

  Evde 3 kisiyiz
  Paketleme isi yapabiliriz
  Kuşadası

  1. Demet dedi ki:

   İşverene ulaşabildiniz mi?

 66. sevgili karaca dedi ki:

  bi ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 67. Rana dedi ki:

  Merhaba 20 yaşındayım kırıkkalede de yaşıyorum işe ihtiyacım var. El becerime güveniyorum yardımcı olurmusunuz.

 68. Melek dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme ısı yapmak ıstıyorum ıstanbul gazıosmanpasada oturuyorum

 69. Sultan dedi ki:

  Mrb evde montaj işi istyorm kalem, toka mandal montajı paketleme işi de olabilir elim çok seri istediğiniz sayıyı istediğinz günde teslim edebilirim lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

 70. tuğçe dedi ki:

  merhaba’lar evlere etiket işi verdiğiniz doğrumu eğer doğruysa benim 2 küçük oğlum var eşimden ayrıyım yaşim 24 eve iş veriyorsanız buna ihtiyacım var teşekkürler.izmir

  1. Ceyda dedi ki:

   Merhaba Silivri de yaşıyorum çalışmıyorum ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var elim gayet hızılıdır

 71. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Konya da yaşıyorum. Hem okuyup hem çalışıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Hızlı ve özenli çalışırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Ayşe dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yapabilirim

 72. Beste dedi ki:

  Merhabalar, Ankarada yaşıyorum 26 yaşındayım genelde evde vakit geciriyorum hem size faydam olsun hem benim icinde iyi olur:)

  tesekkur ederim

 73. Enes dedi ki:

  Sakaryadan yazıyorum küçük bütün işlere talibiz 2 kişiyiz selametle

 74. Aynur dedi ki:

  Merhaba Sanliurfada ya yasiyorum. İse cok ihtiyacim var.Donus yaparsaniz sevinirim

 75. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba, herkes gibi benimde paraya ihtiyacım var.Ögrenciyim,işimi özveri ve titizlikle yapan biriyim.Evde her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun.

 76. Canan Solmaz dedi ki:

  merhaba canan solmaz edirne merkezde yaşıyorum bu paketleme ışin yapmak istiyorum elektronik teknisyeniyim teksil bilgim de var her türlü montaj ve paketleme yapabilirim elim hızlıdır tskler.

 77. Fatma kalaycı dedi ki:

  4kisiyiz sabun kuran kinda toka hepsinide yaparim elimiz yatkin

 78. Raşit dedi ki:

  Balıkesir ederemitte yaşıyorum bu işi devamlı olarak yapabilecek durumdayım Paketleme işi tam benim yapacağım ve başarılı olacağım bi iş

 79. Pınar YAŞAR dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım elimden her iş gelir üniversiteye ve liseye giden 4 çocuğum var onların eğitimine ve ev ekonomisine katkı sağlamak için bu işe ihtiyacım var Uşak merkez ilçesinde ikamet etmekteyim.

 80. Havva nur dedi ki:

  Ise ihtiyacım var acil paketleme işi yapmak istiyorum ahlatta oturuyorum

 81. Fatma dedi ki:

  merhabalar,

  annem ve kardeşime evde yapabilecekleri paketleme-bileklik-v.s iş arıyoruz izmirde oturuyoruz.
  eve gönderilen işleri hkkında iletişime geçmenizi rica ederim.

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba adım zeynep
   Paketleme süsleme matbaaa her türlü iş yapabılırım gencim elim hızlıdır cıddı iş verenler ulaşın acıl

 82. şenay dedi ki:

  tekirdağ merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 83. Fatma kalaycı dedi ki:

  Para kazanmak istiyorum yardimci olun lutfen

 84. MUKADDES KARADAŞ dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum hatay iskenderun 5 kişiyiz

 85. Leman akar dedi ki:

  Evde her türlü paketleme yapabilirim mersin ulasabilirsiniz

 86. Soner dedi ki:

  Merhabalar evde 4 kişiyiz işsizim bu işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

  1. Fadime dedi ki:

   Ankara yasiyorum her paketleme yapablrim bu işe ihtycm var luftn dönüş yapn

 87. Beşir dedi ki:

  Orenciyim batmanda yasıyorum burs almıyorum iş ihtiyacım var

 88. Sadet dedi ki:

  İyi günler. Gaziantep yazıyorum. Evde yapılabilecek paketleme işi yapabilirim. Yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkür ederim.

  1. Zehra dedi ki:

   Bingöl yaşıyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim benle birlikte 6 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

 89. Serkan dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi arıyorum

  1. Zeynwp dedi ki:

   Merhaba ben kirikkalede oturuyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 90. Sırma Sadı dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum Çamdibimeriç mahallesinde annem babam ayrı babannemle kalıyorum üvey annem ve çocuğuyla işi istediğiniz zamana yetiştirebiliriz.

  1. Maide sarıboğa dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sabun paketleme mum paketleme mandal paketleme vs el becerim var sivas merkezde yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 91. Rüveyda Şen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstediğiniz zamanda teslim edilecektir. Yardımcı olursanız sevinirim.

 92. Selahattin dedi ki:

  Istanbul beyoglunda oturuyom evlere iş istiyom

 93. Cemile dedi ki:

  Evde paketleme işi için bilgi alabilirmiyim .

 94. nida dedi ki:

  bu sayfadan önce girdiğim her sayfa sadece bilgi verdi ama firma telefonları yok ve bence böyle firmalar o nedenle sürekli birbirine bağlı olarak bu sayfaları kim açıyorsa onun tinsanların neden hevesleriyle oynuyorsunuz. yek ekmeğe muhtaç olursunuz inşallah ve bu mesajlarım için lütfen bana ulaşınki daha fazlasını söyleyeyim size

 95. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ihtiyacım var eğer mümkünse İstanbul Ataşehir oturuyorum 33 yaşındayım

  1. Burak dedi ki:

   Size yardımcı olmak isterim.

 96. Meryem ege dedi ki:

  Merhaba ben ogrenciyim ve ailemin durumu o kadar iyi degil ve üniversitede cok zorluk cekiyorum bana ve aileme yardimci olabilirmisiniz.
  Bende ek is almak istiyorum
  Saygilar.

  1. Maide sarıboğa dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sivasta yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 97. Sedef dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı oturyom acil işe ihtiyacım

 98. Seval dedi ki:

  Diyarbakır da yaşıyorum evde iş imkanından yararlanmak istiyorum ama hiç bir dönüş olmuyo dönerseniz sevinirim teşekkürler

 99. Tugce fil dedi ki:

  Tekirdag da yaşıyorum küçük çocuğum var paketleme işi istiyorum lütfen yardım edin maddi dururum çok sikintili

 100. GONCA VARLIOGLU dedi ki:

  ISPARTA EVDE PAKETLEME VE MONTAJ İŞİ YAPARAK BÜTÇEME KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM.

 101. Ayla dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum İstanbul

 102. Meliha dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum elimden her iş gelir gerçekten ihtiyacım var

 103. Kerime dedi ki:

  Sakaryada oturuyom evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var nolur dönüş yapın

 104. Sevinc dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. Benimle çalışırsanız memnun olurum? teşekkür ederim ?

 105. sevcan dedi ki:

  ek iş almak istıyorum yardımcı olursanız sevinirim izmirde ikamet edıyoruö

  1. Fadime demirci dedi ki:

   Merabalar izmirde yaşıyorum 2 çocuğum var evde paketleme işı yapmak istiyorum Lütfen yardımci olun

 106. Özlem dedi ki:

  İst cekmeköydeyım esım vırusten dolayı evde ev kıra bir de cocugum var 4 yasında paketleme li arıyorum email

 107. Ayşegül SARIER dedi ki:

  MRB
  Ayşegül Sarıer 2 çocuğum var ev hanımıyim ve kirada oturuyorum.Gelir kaynağım yok elim her ise yatkındir.Hızlı ve atık birim.Gerektiğinde kendi ekip arkadaşımı kuracak çevreye sahibim.Eksiksiz ve tam teslimat konusunda kendime güvenim tam.
  ADANA/Çukurova

 108. Furkan dedi ki:

  Acil evde paketleme işi arıyorum

 109. Arzu dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum yardımcı olun Van’da yasiyorum

 110. Semra guzel dedi ki:

  Ankara mamak ta oturuyom evde her türlü paketleme işi gelir elimden mamak şahabgürlerde
  Oturuyom lütfen çok ihtiyacimiz var donerseniz sevinirim acil donerseniz versin

 111. Zeynep dedi ki:

  Merhaba adım zeynep 2 cocuğum var sakarya hendekte oturuyorum ve iş bulamıyorum eşime destek olmak için paketleme yapmak istiyorum.lütfwn yardımcı olurmusunuz.

 112. Hacer taş dedi ki:

  Merhabalar ben hacer taş 27 yaşındayım ankara mamakta otuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yaparım her türlü paketleme işi yaparım eşim çalışmiyo çok zor durumdayım kirada oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 113. Seda dedi ki:

  İstanbul sultanbeylıde ıkametedıyorum
  Acıl evde ek ıs arıyorum

 114. Gulsum dedi ki:

  Evde paketleme işi için bilgi alabilirmiyim

 115. Ayça yeşilnar dedi ki:

  İstanbul kağıthanede ikamet ediyoruz evde 3 bayan olacak şekilde paketleme işi yapabiliriz işe ihtiyacımız var iletişime geçebilir misiniz?

 116. Mızgin ceylan dedi ki:

  Bartında yaşıyorum evde calışmak istiyorum lutfen cvp

 117. Betul dedi ki:

  Merhaba evde paketleme icin detayli bilgi alabilirmiyim? Lütfen cvp

 118. Serpil dedi ki:

  İşe ihtiyacım var

 119. Zehra Akdemir dedi ki:

  İstanbul sancaktepe de hikamet ediyorum 1 çocuğum var gelirim yok her türlü paketleme işini itiina ile yaparız devamlı olarak da evde paketleme işi yapmak istiyorum işe de çok ihtiyacım var

 120. İbrahim Karabulut dedi ki:

  Kocaeli gölcük ikamet ediyorum evde yapılabilecek herturlu ek iş yapabilirim

 121. Kader Türker dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 122. Dilek dedi ki:

  Aydın merkezde oturuyorum koronadan dolayı işsiz kaldım elim beceriklidir evde iş yapmak istiyorum

 123. BÜŞRA KAHREMAN dedi ki:

  ADIM BÜŞRA KAHREMAN KARABÜKTE YAŞIYORUM ELİM YATKINDIR VE BUNA İHTİYACIM VAR

 124. deniz dedi ki:

  istanbul sancaktepede oturuyorum çocuk gelişimi bölümü mezunuyum elim yatkın evde rahatlıkla yapabilirim.

 125. Ceren karaca dedi ki:

  Eşim işsiz kaldı bi çocuğumuz var borcumuz var evde oturacak kanepemiz bile yok kızım 2 yaşında olduğu için onu bırakıp çalışamam bakacak kimsede yok lütfen işe ihtiyacım var ne kadar istenilirse o kadar paket yaparım yeter ki bir kazancım olsun lütfen

 126. Netice dedi ki:

  İstanbulda oturuyom ellim hızlıdır bu işe çok ihtiyacım var en kısa zamanda ulaşın

 127. Seher dedi ki:

  Bizde ailece evdepaketleme isi yapmak istiyoruz dikkatli ve titiz calismalarimizi is bitiminde görmüş olacaksınız

  1. Gülşen mutlu dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul da yaşıyorum

   1. Turna dedi ki:

    İstanbulda kağıthanede oturuyorum. Eşimden ayrıyım 1 oğlum var .2 aylık kiramı ödeyemedim işsizim acil dönüş yapın ltfn

 128. Ayse dedi ki:

  Eve paketleme is almak istiyorum istanbul sariyer

  1. Hüseyin dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. 5 kişilik bir aileyiz.

 129. Beyza dedi ki:

  Merhaba. Üniversite mezunuyum işsizim. İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Hepimizin eli bu tip işlere yatkın. Temiz bir şekilde ürünleri size teslim edebiliriz. İstediğiniz sayıda paketleyebiliriz. Ödeme şekli farketmez. Çok ihtiyacım var ne olur iş istiyorum.

 130. Osman dedi ki:

  Ankara keciörende yaşıyorum her türlü ek iş yapılır .istenildiği kadar iş alınır teslim edilir

 131. CANSU BAKIRCI dedi ki:

  Merhaba Beylikdüzü’nde oturuyorum.Bu işi yapmak istiyorum.Ben ve ailem 5 kişilik ekip halindeyiz.Yüklü miktarda iş alabiliriz.

 132. Deniz Dinçer dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Zeytinburnu’nda oturuyorum evde el işi paketleme işi yapabilirim

 133. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba istanbul Kağıthane de ailemle yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil dönüş yaparsanız memnun oluruz çok ihtiyacımız var kiradayız

 134. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba istanbul Kağıthane de ailemle yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil dönüş yaparsanız memnun oluruz çok ihtiyacımız var kiradayız

 135. Ece dedi ki:

  Merhaba iyi günler benimde bu işe ihtiyacım var Kayseri Kocasinan da yaşamaktayım yardım olabilir misiniz lütfen?

 136. Yelda dedi ki:

  Merhaba İstanbul Esenyurt bende iş istıyorım ihtıyacım var

 137. Zeynep dedi ki:

  Mersin Tarsus

 138. Zy dedi ki:

  Mersin Tarsus dönüş yaparsanız sevinirim

 139. Ebru dedi ki:

  İzmir bende işsizim çok ihtiyacım var işe acil..Izmir
  Eve iş ıstiyorum

 140. Büşra dedi ki:

  İyi günler öğreciyim üniversite masraflarını karşılamak istiyorum acil ek iş arıyorum evde paketleme işi kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

 141. Derya dedi ki:

  Iyi gunler Antalya-Alanya dayim bende evde para kazanabilecegim bir is istiyorum lutfenn

 142. Duygu dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin çok ihtiyacım var bu işe

 143. Filiz dedi ki:

  Ben İstanbul’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum.

 144. Ferihan sarıoğlu dedi ki:

  Ev paketleme işi istiyorum dört çocuğum var çok ihtiyacım var

 145. cansu dedi ki:

  merhaba izmir bucada oturuyorum evde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

 146. hazal dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var sivas huzur mahallesinde yaşıyorum daha önce bu işi yaptım lütfen geri dönüş yapın

 147. Meryem dedi ki:

  Mrb ben diyarbakırda oturyorum kiradayım evd paktleme işine çok ihtyacım var sabun paktlem istyırum

 148. Hatice dedi ki:

  Çalişmiyorim acil işe ihtiyacim var

 149. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum farklı işlerde olabilir lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim ???

 150. Mehmet Ali dedi ki:

  Merhaba ben Eskişehir Tepebaşı Muttalip oturmaktayım eşimle beraber paketleme işi aramaktayız seri olarak paketleme işi yapabiliriz

 151. Ali Karagür dedi ki:

  Mandal ve kina

 152. Suzan karağür dedi ki:

  Mandal ve kına

 153. hılal oran dedi ki:

  ıyı gunler.kucuk cocugum var evden ayrılamıyorum..acıl ek ıse ıhtıyacım var..butun paketlemelrden yapabılırım..hepsı olur..acıl donus yapabılırsenız sevınırım..

 154. Fatoş dedi ki:

  Merhaba koronadan dolayı ucretsiz izne ayrldm ögre ögrenciyim ve ise ihtiyacım var evde paketleme isi verirmisiniz

 155. Habibe dedi ki:

  Van da yaşıyorum evden is arıyorum

  1. Elif dedi ki:

   Ankara Yenimahalle de ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum

 156. nazlı dedi ki:

  Merhaba ben adana dayım evde paketleme işi yaparım dikişten de anlarım

 157. Nurten alaş dedi ki:

  Esenyurt ta Oturuyom bu işe ihtiyacım var cocugun küçük çalışamıyorum bakacak kimsede yok cocuguma geri dönüş saglarsanız sevinirim

  1. Nurcan Canbulat dedi ki:

   Bende evde paketleme işi istiyorum bize ne zaman gelir sıra acaba

   1. Sevcan dedi ki:

    Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

  2. Esra Seyhan dedi ki:

   Ağrıda oturuyorum aci işe ihtiyacım var

 158. Şükran dedi ki:

  Istanbul avcilar ek is istyrm

 159. Muzeyyen dedi ki:

  Merhaba iki tane cocugum var esimden ayriyim bana babam bakiyor cocuklarim kucuk oldugu icin disarida calisamiyorum cocuklarim ve kendim icin gercekten ihtiyacim var her ne paketleme isi olursa yaparim lutfen geri donus yaparmisiniz

  1. Ali duygun dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum. Anahtarlık, kına seti paketleme yapabilirim

 160. Ayşegül dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum bu konuda tecrübeliyim lütfen acil yardımcı olun

 161. Nidaa dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var, Karamanda yaşıyorum

 162. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Kalem montajı işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 163. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Bende iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 164. ilknur dedi ki:

  herkeze selamlar evimde yapabilecegim bir is istiyorum elimden her is gelir ekibim var lutfen ilgilenenler msj atsin cok ihtiyacim var

 165. Ömer Emine dedi ki:

  İstanbul beyoğlu evde iş arıyorum eşimle beraberiz

 166. Gonca dedi ki:

  Ben gonca 23 yaşındayim Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde yaşıyorum küçük bir kızım var lütfen yardımcı olun her türlü paketleme ve montaj işini yapabilirim aksaklık yada sıkıntı yaşatmam lütfen yardımcı olun

 167. Ayşe dedi ki:

  Biz dört kardeşiz. Diyarbakır da oturuyoruz ek iş istiyoruz dönüş yapabilir misiniz

 168. Kübra dedi ki:

  Niğde de oturuyorum 2 kişiyiz paketleme işi arıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 169. Sümeyye dedi ki:

  Evde Paketleme işi istiyorum ankarada oturuyorum..

 170. Hülya dedi ki:

  Yalova da oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 171. Ulker dedi ki:

  Merhaba ben eve paketleme isi istyorum tecrubeliyim adres bursa yildrim egitim mahallesi

 172. Ulker dedi ki:

  Ben bursada otruyorum eve paketleme isi istyorum adres bursa yildrim egitim mahallesi

 173. Fatma Onikidal dedi ki:

  MANİSADA YAŞIYORUMEŞİM VE OĞLUMA BAKMAK ZORUNDAYIM HERHANGİ BİR EK İŞ OLUR

 174. Leyla dedi ki:

  MARDİN MAZIDAĞI bende çalışmak istiyorum eşim mevsimlik işçisi çok ihtiyacım var lütfen donermisiniz

 175. Vahap bulut dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum Sivas merkez deyim dönüş yaparsanız çok sevirim

 176. Osman dedi ki:

  Lütfen yardımcı olunuz.

 177. Sema Demir dedi ki:

  Daha bugun dolandirildim böyle saçma sapan işlere bulaşmayın cunki karşınıza tam tescilli bir şerefsiz çıkabilir

 178. Fatma dedi ki:

  Meraba adanada oturuyorum lutfen yardimci olurmusunuz bnm maddi durum cok kötü bayramda gliyor zor durumdayim bana acil paketleme işi verirmisiniz simdiden tesekkur ederim

 179. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasiz catalcada evimizde is istiyoz

 180. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasix evimoze is istiyoz

 181. Hasret dedi ki:

  Evde ek iş istıyorum

  1. Hanife taşpınar dedi ki:

   Ankara çankaya evde ek iş istiyorum

 182. Duygu dedi ki:

  Kirikkalede yasiyorum bende evde paketleme isi istiyorum lutfen geri donus yapin

 183. Zehra dedi ki:

  Ankara Yenimahallede oturuyorum. Daha önce evde paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve düzenli çalışırım. Ekipte kurabilirim bu işe ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim

  1. Esma dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır dönüş yapmanızı bekleyecem

  2. Mevlüt dedi ki:

   Zehra hanım şuan paketleme işi yapıyor musunuz.Eger yapıyorsanız babada yardımcı olur musunuz

 184. Şeymanur dedi ki:

  Evde paketleme isi arıyorum Ankarada yaşıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 185. Sibel dedi ki:

  Merhaba,
  Aydın/Didime yaşıyorum ve evden bir işe cok ihtiyacım var. Bana geri dönebilirseniz cok memnun olurum.

  Saygılarımla

 186. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum her turlu paketleme yaptım acil dönüş yaparmisiniz

 187. Zeynep dedi ki:

  Benim de ihtiyacım var

 188. Binnur dedi ki:

  Eşimin devamli sgk li bir işi yok evde çalışıp aileme yardımcı olmak istiyorum bir oğlum var onun ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum.

 189. Amine dedi ki:

  Diyarbakıra iş veren firma varmı

 190. Perihan dedi ki:

  Slm iki kızkardeşiz ev hanımlarıyız evde paketleme işi istiyoruz özenli ve zamanında teslim ederiz Ankara batıkentteyiz dönüş yaparsanız sevininiriz teşkrlr.

 191. Sema dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirm.

 192. duygu dedi ki:

  işe cok ihtiyacım var evde iş arıyorum eşime destek amaçlı

 193. Nur dedi ki:

  Merhabalar, Izmir/ Konak’ta ikamet ediyorum. 4 kişilik el pratikliği olan bir aileyiz. Paketleme, süsleme, ambalajlama vb. işlerde yetenekliyiz. Vakit acısından da müsait olduğumuz için titiz va cabuk teslimat gerçekleştirebiliriz. Geri dönüş yapabilirseniz memnun oluruz. Iyi çalışmalar.

 194. Seher dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yarsaniz sevinirim.hatay

 195. Gülşah Demirsaban dedi ki:

  Hatayda yaşıyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 196. Hülya dedi ki:

  Acil evde ek ise ihtiyacım var donus yapın lutfen

 197. Zahide dedi ki:

  Merhaba ben istanbulda yaşıyorum ek iş istiyorum lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

 198. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba ben çiğdem hastalığımdan dolayı dışarda çalışamıyorum 2 çocuğum var okul masraflarını karşılama için evde iş bulmak istiyorm yardımcı olursanız sevinirim

 199. Nadile dedi ki:

  Ben Gaziantep ten bu işe ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

 200. Dursune korkmaz dedi ki:

  merhaba adım Dursune Ataşehirde oturuyorum daha önce yaptım bu işlerden 10 kişilik grubum var yardımcı olursanız sevinirim

 201. Elif dedi ki:

  Paketleme montaj ve benzeri iş arıyorum yardımcı olursanız sevımırım

 202. İdris dedi ki:

  Hangi paketleme işi olursa yaparim

 203. Tugba dedi ki:

  Merhaba acil paketleme işine ihtycm cok istiyorum

 204. CANSU TOPALAK dedi ki:

  Merhaba. Adım cansu topalak istanbul esenyurtta yaşıyorum yeni evliyim ev borcumuz var ve eşime destek olmam gerekiyor oyuzden de bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve pratik.geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 205. Derin dedi ki:

  Adım derin 25 yaşındayım annemle beraber iki kişiyiz elimiz hızlı bu ise ihtiyacım da var yardımcı olursanız sevinirim

 206. Münüre Çetin dedi ki:

  Merhabalar ben münüre çetin İSTANBUL BEYKOZ da oturuyorum 1 çocuk annesiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim

 207. özlem dedi ki:

  benimde ihtiyacım var 2 çocuk annesiyim eve katkım olsun istiyorum lütfen bana yardım ci olun

 208. Yasin Çetin dedi ki:

  Adım Yasin Çetin Antalya kemerde yaşıyorum evliyim eşimde çalışmıyor bende çalışmıyorum bu işe ihtiyacım var ailemizle birlikte yaşıyoruz 6 kişilik ev nüfusuna sahibiz belirttiğiniz sayıların üstünde işler çıkarta biliriz

 209. Amir dedi ki:

  İşe ıhtiyacim var

 210. Nadide dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum, baş vuru formu ve anlaşmali iş şartlarini mail yolu ile göndermenizi rica ediyorum. Lütfen dönüş yapiniz

 211. Deniz dedi ki:

  Gecen sene taki tasarimda yardimci olmustu instagram adresi

 212. Fatmanur dedi ki:

  Kocaeli’de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Sevcan Erdoğan dedi ki:

   Benimde çok ihtiyacım var ise aileme katkıda bulunmak istiyorum isparta

 213. gülbin yavuz dedi ki:

  bu ise cok ihfiyacim var evde kardesimle birlikte yasiyorum iki cocugum var kardesimde bana yardim edicek bu ose haziriz herhangi bir paketleme isi olur yeterki birdefa gosterin hemen ogreniriz istanbul kadıköyde oturuyorum

 214. Dilan dedi ki:

  Merhaba evde ek iş ihtiyacım var ağrıda oturuyorum daha önce kına paketleme yapmıştım tecrübem var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 215. Ebru dedi ki:

  Merhaba İstanbul’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işini yapabilecek ekiplere sahibim ilginize sunulur

 216. Songul dedi ki:

  Merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum 4 cocugum var evime ve onlara bi katkim olsun istiyirum cok zor durumdayim lutfen en kisa surede donus yaparsaniz sevinirim simdiden tesekurler iyi aksmlar

 217. Elif dedi ki:

  Lüleburgaz eve iş alabilirim

  1. Husna dedi ki:

   Geri dönüş yaptılar mı?

 218. Biter dedi ki:

  Merhaba istanbul ümraniye de oturuyom çok ihtiyacim var

 219. Cihan idikut dedi ki:

  Aydin soke kirada oturduğum icin eşime destek amacli çalışmak istyorum daha once kokulu tas paketlemesini yaptim

 220. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba haftasonu çalışmıyorum. Ek iş alabilirim asıl mesleğim Tekstil asistan garment technologist. Haftasonu evde ve işyerlerinde paketleme vs. İş alabilirim.

 221. İlknur düşünceli dedi ki:

  Ben İlknur Şanlıurfa Viranşehir’de yaşıyorum burda iş imkanları yok ve zor durumdayım ise ihtiyacım var evde paketleme işini yapmak istiyorum

 222. Nurgül dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu da oturmaktayım evde paketleme iş istiyorum çok ihtiyacım var cevremdede yapacak insanlar var yardimci olursaniz sevinirim

 223. Semra dedi ki:

  Merhaba çanakkale de yaşıyorum her türlü ek iş yapılır ulaşın lütfen

 224. Aynur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 225. Aynur dedi ki:

  Evde yapabileceğim işler için detaylı bilgi alabilirmiyim durumum yok 3 çocuğum var biri çok küçük dışarda çalışma imkanım yok lütfen dönüş yapabilirmisiniz

 226. Zeynep dedi ki:

  Merhaba Antalya merkezde ikamet ediyorum acil ek ise ihtiyacım var paketleme yapmak istiyorum bilgi dönüşü yaparsanız sevinirim

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 227. Esma dedi ki:

  Merhab kına paketleme vb paketleme işi istiyorum. Ankara etimesgut lise mezunuyum 3 kişiyiz Çok acil işe ihtiyacım var geri dönüş yapın paketleme işi istiyorum

 228. BEYZA dedi ki:

  Terziyim Herhangi el ve dikiş işleri yapabilirim evden çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 229. ZEKİYE dedi ki:

  Çok acil ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim dört dörtlük yapacagimdan emin olabilirsiniz yardımcı olun

  1. Elmas dedi ki:

   merhaba evden tekstil ürünü satarak kazanç elde etmek ister misiniz? ekibi olanlar daha çok kazanç sağlayabilir. çok zor bir iş değil ve gerçekten para kazanmak isteyen birisi işin katalog işi olmasına kesinlikle takılı kalmaz. biz katalog satışı yapmıyoruz biz iç çamaşırı, çorap, tayt, tunik, eşofman takımı, fantazitakımı vs tekstil ürünü satıyoruz yani evim benim mağazam arkadaşlarıma, akrabalarıma, çevremdeki çoğu insana bu ürünleri satıyorum ve kazancımı kendim belirliyorum alıyorum ve satıyorum. elimde bulundurduğum katalog ise sadece benim işimi kolaylaştırıyor 🙂 lütfen ciddi anlamda ben kazanmak istiyorum diyenler geri dönüş saglasın 🙂

 230. Hanife dedi ki:

  Lutfen dnuş yaparmısın gercekten ihtiyacım var ve ekibimle var daha önceden bu işi yaptım sizden donuş bekliyorum

 231. Döndü dedi ki:

  Zeytinburnun oturuyrum evde paketleme işi yapmak istiyiorum yardmcı olurmusunuz

 232. Handan dedi ki:

  Merhaba evde yapılacak iş arıyorum
  Maltepe

  1. Gamze dedi ki:

   Evde paketleme işine çok ihtiyacım var ankarada oturmaktayim

 233. Ilknur cil dedi ki:

  Merhaba antalyadan Ilknurcil kina kurdan corap vs.paketleme isi istiyoruz 5kisiiz simdiden tesekkurler

 234. Merve dedi ki:

  İzmirde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim az gönderip deneyebilir memnun kalırsanız ürünü fazlalastirip paketleme işime devam edebiliriz. Lütfen dönüş bekliyorum.

  1. Gulhan dedi ki:

   Evde ek işe ihtiyacım var kızımla yasıyorum sıkıntılarım var

 235. Şahide dedi ki:

  Bu işe ihtiyacim var dünüş yaparsaniz sevinirim ailece yapacaz dort kişiyiz düzenli işi almak istiyorum

 236. Hakan dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum plastik bardak isi istiyorum

  1. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

 237. Yonca dedi ki:

  Izmır karabağlar da oturuyorum el becerim var ekip kurabilirim istediğiniz kadar paketleme yapabilirim acil dönüş yapabilirmisiniz

 238. Raziye dedi ki:

  Evde paketleme isi ihtiyacım var

  1. Adife dedi ki:

   Merhaba ben dilovasın otiriyorum üç çocuk annesiyim

 239. Nurgül dedi ki:

  Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Istanbul esenyurtta ikamet ediyorum

 240. Beyza Öztürk dedi ki:

  Edirne merkezdeyim. 21 yaşındayım. Evde iş yapabilecek üç kişiyiz. Eğitimime birikim için ek iş arıyorum.

  1. Derya dedi ki:

   Sakarya akyazi eve iş istiyorum acil ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim iki kişiyiz paketleme olursa iyiyi okur

 241. Zeynep Üstüner dedi ki:

  Bursa, Yıldırım da oturuyorum. Emekliyim, her türlü paketleme işi yapabilirim.

 242. Feyza erdoğan dedi ki:

  Merabalar ben evde paketleme işi istiyorum çanakkale merkezdeyim elim hızlıdır memnun kalacağınıza eminim

 243. Handan bilen dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorm önlisans mezunuyum hertürlü paketleme işi yapabilirim mardin derik atlıköyü yayalar mahalesindenim hızlı bi cevap verirseniz memnun olrm

 244. Zeynep dedi ki:

  Geri dönüs yapiyomusunuz litfen ihtiyacim var istanbuldayim

 245. Sena dedi ki:

  Sivas’ta yasiyorum. Babam hasta olduğu için evde yapabilecegim paketleme işi istiyorum.

  1. Fatma dedi ki:

   Evde kalem montaji yapmak istiyorum istanbul pendik

 246. Merve dedi ki:

  İş alan varmı aranızda

 247. Münevver dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 248. Beyza dedi ki:

  Merhaba. Acil ek işe ihtiyacim var . Okuyabilmek için. Donerseniz sevinirim. İyi günler.?

 249. Ana dedi ki:

  Erzincandayim calismak istiyorum

 250. YASEMİN dedi ki:

  Merhaba İstanbul gaziosmanpaşa dayım geri dönüş yapmanızı rica ediyorum iyi çalışmalar

 251. Hülya dedi ki:

  Ben hülya istanbul merterde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Ayşenur Karatay dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var çalışmıyorum yardımcı olabilir misiniz? (sakarya)

 252. Gamze dedi ki:

  Merhabalar evde iş imkanı varsa bende yararlanmak istiyorum bu durumdan lütfen dönüş yaparsanız sevinirim hızlı bi şekilde eksiksiz teslim ederim şimdiden teşekkür ederim ismim Gamze…

 253. Buket dedi ki:

  İzmir bucada ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 254. Melike Karagüzel dedi ki:

  Ev hanımıyım ve 2 çocuğum var bu işe ihtiyaç im var

 255. Bayram dedi ki:

  Cok aratik da gonderen olmadi

 256. Elif ytr dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 257. Dilek dedi ki:

  Ist eyüp civarında oturuyorum paketleme katlama dikim işlerine elim yatkın acil dönüş yaparsanız sevinirim

 258. Saliha dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum çoçuklarım ile birlikte ek iş yapmak istiyorum her işi zamanında teslim ederiz

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba adım hatice ankara da ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılar.

 259. Yeşim Aslan dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapabilirim.

 260. Deniz Özer dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul başakşehir Güvercintepe de oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum lütfen dönüş sağlayın çok acil işe ihtiyacım

 261. Hilkat tuzcu dedi ki:

  Üniversite mezunuyum ne iş olursa yaparım acil ise ihtiyacım var

  1. Özlem dedi ki:

   Ben paketleme işi istiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim.çok ihtiyacım var.titiz ve dikkatliyim s

 262. Şevval Nokay dedi ki:

  Ben İstanbul bagcilarda oturuyrum ev hanimiyim ve ekip arkaslarmzda var lutfen geri donus yapin

 263. Didem dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Küçükçekmece’de oturuyorum. Üniversite, tasarım mezunuyum. İki küçük çocuğum olduğundan şu an çalışamıyorum, paketleme işini yapabilirim.

  1. Mina dedi ki:

   Bende paketleme isi icin kac yere yazdim cevab gelmedi yardimci olursaniz cok sevinirim

 264. Hatice dedi ki:

  Merhabalar Sivas divrigi ilçesinden yazıyorum davetiye paketleme anahtarlık yapımı pipet paketleme vs evde ek iş yapımlarından yararlanmak istiyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var çocuğumun ihtiyaçlarını almak için bu işe ihtiyacım var dikkate alırsanız çok sevinirim iyi günler.

 265. Aysel Avcı dedi ki:

  Ankara Akyurt ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen cevap verin isterseniz ekipte kurabilirim kaç kişi olması gerekiryorsa söyleyiniz yeter kargo ile çalışabilirim

 266. Yeşim yayla dedi ki:

  Tekirdağ da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 267. Nuray dedi ki:

  Merhaba bende iş istiyorum sabun paketleme paketleme işleri yaparım

 268. Şule Türk dedi ki:

  Merhaba Adım Şule. Balıkesir Bandırmada yaşıyorum. Yeni evlendim maddi yönden sıkıntı çekmekteyiz. Evden gelir sağlamak istiyorum.

 269. Hatice dedi ki:

  Eskişehir tepebaşı evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 270. Sema dedi ki:

  Edirne havsada oturuyorum tesbih işi dantel işi her türlü işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 271. Yasemin dedi ki:

  İstanbul/Arnavutköy acil iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 272. Özlem KOÇ dedi ki:

  Verilen işler itina ile hızlı bir şekilde yapılıp teslim edilir

 273. Meva Gültekin dedi ki:

  Kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayız eşimle birlikte işsiziz paketleme işinde başarılı ve seri çalışırız yeterki iş olsun

 274. Ayben dedi ki:

  Evlere ek iş alabilirim

 275. Emine dedi ki:

  Acil evde iş paketleme ne olursa yaparım ihtiyacım var acil donerseniz sevinirim

 276. Mihriban dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum iki çocuk annesiyim. 30 yaşındayım. Evde paketleme isi istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 277. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe Yenidoğan’da oturuyorum. evde ek iş yapmak istiyorum. çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 278. İrem keskinkaya dedi ki:

  Kırıkkale’de oturuyorum elim hızlıdır lütfen geri dönüş yaparmisiniz

  1. Canan dedi ki:

   Merhaba Sakarya Hendek te oturuyorum ve küçük çocuğum olduğu için evde iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 279. Aydın dedi ki:

  Edirne Merkezde oturuyorum.Her türlü ek iş yaparım…

  1. Keziban Eser dedi ki:

   Kızımı bırakıcak kimsem olmadığı için evde çalışarak eve katkıda bulunmak istiyorum.İstanbul Ataşehir de oturuyorum.Lütfen dönüş yapabilirmisiniz?

 280. Narın dedi ki:

  Bn ş urfadan narin evde iş ıstiyorum paketleme olabilir

 281. Aysun dedi ki:

  takı tasarım kursuna gittim örgü biliyorum vitray kursuna giitm cam boyama sipariş aliyorum ama yetmiyor eve is almak istiyorum her türlü iş itina ile yapılır dönüş yapılırsa sevinirim tl

 282. Esra dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabiliriz 2,3 kişilik ekiple iş için hazırız

  1. Derya dedi ki:

   Her turlu paketleme isi yaparim bebegim var zor durumdayim ise ihtiyacim var cocugumu birakacak kimsem yok ek ise ihtiyacim var lutfen dönüs yapin bekliyorum.izmir gurcesmede oturuyorum temiz titiz calisan insanim tesekkurler dönus yapin lutfen

 283. Sevgi dedi ki:

  Eve iş istiyoruz

  1. Medine ozhan dedi ki:

   Nevşehir Acıgöl eve iş istiyorum

   1. Medine ozhan dedi ki:

    Acil geri dönüş lütfen

 284. Perihan dedi ki:

  takı boncuk işi istiyorum Antalya’da yaşıyorum. acil iş istiyorum

 285. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Sultangazide oturuyorum paketleme iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 286. Gülbanu dedi ki:

  istanbul eyüp de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Evde 3 kişiyiz. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ulviye dedi ki:

   Aydın/Nazilli de yaşıyorum. İşe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?

 287. Tuğba dedi ki:

  Çerkezköy Karaağaç de oturuyorum
  Bu işe gerçekten ihtiyacım var.
  Elim hızlı ve seridir
  LÜTFEN ULAŞIN..

 288. Ebru Mavi dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Karasu da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hatta grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacım var.

 289. Ebru Mavi dedi ki:

  Sakarya Karasuda ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacım var. Hatta grupta oluşturabilirim

 290. Şükriye dedi ki:

  Kocaeli Gebze de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 291. Birsen dedi ki:

  Darıca Kocaeli de oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var

 292. İsmail dedi ki:

  Eyüp İstanbul’da oturuyorum mandal veya bardak işi yapmak istiyorum iletişime geçer misiniz

 293. Halime türk dedi ki:

  Nevşehirde oturuyorum.bende evde iş yapmak istiyoRum.elim her işe yakındır.eşim işsiz.çok ihtiyacım var.lütfen dönüş yapın.

  1. Esra dedi ki:

   Konya da yasıyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

 294. melahat dedi ki:

  plastik bardak tabak yapmak istiyorum polatlı ankara bu iş çok istiyorum

 295. Fatma dedi ki:

  Eve vereceğiniz her işi zamanında ve temiz bir şekilde ekibim ile birlikte yapabilirim. Balıkesirde yaşıyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İhtiyacım var….

 296. Mine dedi ki:

  Merhaba istanbul sancaktepede ikamet etmekteyim ..evde paketleme isi almak icin nereye basvurmaliyim

 297. İrem dedi ki:

  20 yaşındayım Balıkesir erdek te oturuyorum paketleme işi yapabilirim 6 aylık oğlum var çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var yardim ederseniz çok mutlu olurım

 298. Fadime dedi ki:

  Uşakta ikamet ediyoruz 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 299. rüya dedi ki:

  ben adanada oturuyorum elimden her iş gelir elim çok hızlı ve yatkındır kendime çok güveniyorum emin olun sizde asla ama asla pişman olmazsınız

 300. Aslıhan dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum 5 arkadaşız istanbul şilede ikamet etmekteyim

 301. Merve Sümer dedi ki:

  İstanbul, YENİBOSNA-Bahçelievler de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş sağlayınız

 302. Sevgi yalçınkaya dedi ki:

  Çok avil evde iş arıuorum zor. Durumdatız 25 yaşındayım eşime destek olmalıyım lütfen dönüş yapın

 303. Züleyha bilgin dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum küçük çoğum olduğu için dışarda çalışamıyorum acil paraya ihtiyacım var borcumuz var lütfen dönüş bekliyorum paketleme işi için

 304. Pinar Ozer dedi ki:

  İstanbul Avrupa Yakasi Kabataş da oturuyorum.

  Evde ek is davetiye,paketleme isleri istiyorum

 305. Yeliz dedi ki:

  İstanbul beykozda oturuyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 306. Yeliz dedi ki:

  Bende iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var iki tane çocuğum var küçük calismiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 307. Fatma ertogan dedi ki:

  Adim fatma 21 yaşındayım bilecik de oturuyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

 308. Melis Vural dedi ki:

  Merhabalar 28 yaşındayım İstanbul çekmeköyde ailemle yaşıyorum.
  .İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Güzel sanatlar mezunuyum elim çok yatkın hızlıdır geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Aksaray Merkezde İkamet ediyorum kesinlikle bu işi yapacağıma inaniyorum.

   1. Esra dedi ki:

    Size dönüş yapıldı mı

 309. Şinasi dedi ki:

  İzmir de ikamet etmekteyim.Ekibimle bu işi yapmak isterim.Hızlı ve kaliteli bir iş için irtibata geçin lütfen.
  Saygılarımla.

 310. Sinem dedi ki:

  Sakarya’da yaşıyorum esım cezaevınde ve çalışma ımlanım yok çocuklarım çok küçük bu ıse çok ıhtıyacım var lutfen bana paketleme ısı gonderın

 311. Aysun dedi ki:

  Sakarya arifiyede oturuyorum 3 kisiyiz ek is yapmak istiyoruz lutfen dönüş yapin

 312. Eftalya dedi ki:

  Denizli yardımcı olursanız sevinirim

 313. Feride dedi ki:

  Şeker mahalle de oturuyorm işe ihtiyacım var

 314. Necibe Altuntaş dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacımız var yer gebze

 315. suat dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum Kırıkkale de yaşıyorum

 316. Burcu özyurt dedi ki:

  Trabzonda oturuyorum paketleme işi yapbilirim yardımcı olursanız sevinirim

 317. Naime dedi ki:

  Paketleme işi istiyoruz biz antalya kepezde otuyoruzu 5 kişiyiz 1?

 318. Ayşegül dedi ki:

  Manisa salihlide kargo ile paketleme isi istiyorum cok ihtiyacım var

 319. Eftalya dedi ki:

  Denizli evde paketleme isi istiyorum bilgi alabilirmiyim

 320. Esma dedi ki:

  Çankırıda oturuyorum evde işe ihtiyacım var

 321. Esra dedi ki:

  Tekirdag merkezde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 322. emel dedi ki:

  Biz dört kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz çok açık iletişime geçersiniz sevinirim kocaeli darica

 323. Sümeyye dedi ki:

  Bende çumrada oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim tek eve iş gelsinde elim hızlıdır

 324. Hulya dedi ki:

  Merhaba elım yatkındır bu tür işlere seri ve düzenle çakırın bu sır cok ıhtıyacım var ıkı çocuğum var izmirde yasıyorum

 325. Busra dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak iatiyirum ihticam var lutfen istanbul zeytin brunu da oturuyon

 326. Rabia ot dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim konyada ikamet ediyorum

 327. Aysu Akın dedi ki:

  Denizli merkezde oturuyorum. Öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var paketleme işini yaparım.

 328. Selma dedi ki:

  Alanya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Rabia dalma dedi ki:

   Merhaba ben gaziantep te oturuyorum acil ise ihtiyacım var

 329. Maria dedi ki:

  MERHABA Diyarbakırdayım. Evde paketleme işi istiyorum elim hızlı

  1. Gülcan dedi ki:

   Bende diyarbakirdayim bende iş istiyorum bulabilirseniz beni de yonlendirirseniz sevinirim

 330. İmran dedi ki:

  Adana da oturuyorum ev hanımıyım dikiş nakış ve el işleri kursuna gittim elim bu tür işlere yatkındır titizlikle ve özenle yaparım günlük 5 saatimi ayirabilirim ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapınız

 331. Ayşe Ülker dedi ki:

  Bursa-Osmangazi de ikamet ediyoruz. Eşimle beraber evde ek iş yapmak istiyoruz.

 332. Kübra dedi ki:

  Paketleme isine ihtiyacim var lutfen ulasin

 333. Ayfer Sazak dedi ki:

  Mandal paketleme işi istiyorum

 334. GAMZE ÖNEY dedi ki:

  ankara nallihanda yasiyorum. acil evde ek işe ihtiyacim var. paketleme ve benzeri el islerinde becerikli hizli ve pratigimdir. donus saglanirsa sevinirim. Grup kurup işlerimizi arttirabiliriz. becerikli elisine yatkin cevrem var.

 335. Devrim deviren dedi ki:

  Merhabalar evde ek işe ihtiyacım var boncuk dizme paketleme ne iş olsa yaparım Geri dönüş yaparsanız sevinirm

 336. suna sökmen dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum acil evde paketleme işine ihtiyacım var

 337. Esin dedi ki:

  İstanbul buyukcekmece kamilobada oturuyorum cocugum oldusgundan bi ise ihtiyacim var iki kisiyiz donus yaparsaniz cok sevinirim

 338. merve dedi ki:

  konya.iki çocuk annesiyim kına paketleme işi yapmak isterdim yardımcı olsanız sevinirim

 339. ZEYNEP dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 340. Zeynep dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 341. Asya dedi ki:

  Merhaba ben aksaraydan asya evde paketleme işi ne olursa yaparım ihtiyacım var lütfen sizden haber bekliyorum ?

 342. Ayşegül yavuz dedi ki:

  İş istiyorum evimde yapacak

 343. Nur Bulut dedi ki:

  istanbul/ kocaeli ek iş arıyorum acil

 344. Gülsemin dedi ki:

  Ankara kahraman Kazan da oturuyorum evde ne işi olursa yaparım yardımcı olursaniz çok sevinirim elektrik teknisyeniyim

 345. Ceylan dedi ki:

  İzmir Karaburun da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var.

 346. Hatice Bahar Ok dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum.Acil ihtiyacım var.

 347. Gizem dedi ki:

  Merhaba; Manisa da öğrenciyim acil ek işe ihtiyacım var. Paketleme işi yapabilirim.

  1. emel dedi ki:

   Meraba geri dönüş yapildi mi acaba size

 348. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum doner seniz sevinirim

 349. Guluzar gokdemir dedi ki:

  Beykoz’da oturuyorum işe çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütven yardımcı olun dönüş

 350. Hatice dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var manisa turgutlu da oturuyorum acil dönüş yaparsanız sevirim

 351. nazlı dedi ki:

  lütfen acil ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 352. Esra dedi ki:

  Bende istiyorum iş paketleme

  1. Murvet Çorlu dedi ki:

   Merhaba 4tane çocuğum işe ihtiyaçI’m var inş dönüş yaparsanız

 353. SÜMEYYE dedi ki:

  MANİSA YUNUSEMRE HER TÜRLÜ İŞ YAPILIR

 354. sevgül dedi ki:

  diyarbakır yenişehir de ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

  1. Aygül dedi ki:

   Antalya kepezde ikamet ediyorum ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yapacak komsularimda var

 355. Paketleme dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu geri dönüş yaparsanız sevinirim

 356. Elif Bilgiç dedi ki:

  merhaba,

  Ailemle birlikte bütçemize katkı sağlamak için her türlü paketleme işini zamanında ve muntazam yapabiliriz.İlgililere duyurulur

 357. Ayşe dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu paketleme işi istiyorum

 358. çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum eşim ceza evinde iki tane küçük çocuğum var çalışmiyorum bu işe çok ihtiyacim var lütfen yardım ederseniz sevinirim

 359. İlhan dedi ki:

  Merhaba tugba ben ist ümraniyede çakmakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönün

 360. büşra yıldırım dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yaparım istanbul/kaynarca

 361. arife dedi ki:

  merhaba biz 2 kişiyiz armutluda oturuyoruz acil işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

 362. AYTAÇ TEMEL dedi ki:

  HER TÜRLÜ PAKETLEME ELEKTRONİK KART MONTAJI.İNSAN SAÇI KERATİNLEME İŞLERİ YAPARIM

 363. Elif demir dedi ki:

  Kusadasinda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim cabuktur

  1. Melike dedi ki:

   Evde paketleme işi yaparım her türlü ise ihtiyacim var Ankara da yasiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 364. Zuleyha dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum antalya kepezde oturuyorum

 365. Merve dedi ki:

  Merhaba ev hanimiyim aksarayda yasiyorum .esime destek icin evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 366. FADİME KOÇ dedi ki:

  Ankara Çankayada oturuyorum,
  Evde her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yapabilirim

 367. Gulay ozturk dedi ki:

  Cok acil ise ihtiyacm var ankara keciorende oturuyorum her turlu paketleme isi yaparm donus saglarsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

  1. Aygül dedi ki:

   Evde iş istiyorum

 368. Sema dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 369. Melek keskinkaya dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 370. Ayten GUNEY dedi ki:

  Evde pqketleme isi yapabilirim

 371. Meryem Altsoy dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 372. Özlem dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi itinali şekilde yapılır hızlı ve temiz iş yapılır. Acil geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 373. Ebru dedi ki:

  Evime katkıda bulunmak istiyorum Tekirdağ Süleymanpaşa yardımcı olursanız sevinirim

 374. Gamze dedi ki:

  Merhaba evde iki kişiyiz paketleme işi arıyorum evde yapabileceğim

 375. Sadie dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum biz 3 kişi beraber yapıcaz her türlü paket işi olur

 376. Merve dedi ki:

  izmir torbalı . evde acil iş istiyoruz…

 377. Gül alan dedi ki:

  Ben gül. Cocuklarımın okulu icin evde is ariyorum biran once mümkünse cevap bekliyoru m hangi is olursada olsu n hic farketmez

 378. Yurdagül Denizer dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var lütfen hızlı cevap bekliyorum ? teşekkür ederim

 379. Gülsemin dedi ki:

  Ankara kahraman Kazan da oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten evde iş yapmaya ihtiyacm var

  1. Hacer dedi ki:

   Elazığ da yaşıyorum evde nikah şekeri davetiye bardak süs eşyası paketleme işlerini yapacak ekibimiz çok fazla çok ihtiyacımız var hemen dönüş yapın lütfen

 380. Gulay dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum evde paketleme isi istiyorm donus saglarsaniz cok sevinirim

 381. Gamze YARICI dedi ki:

  Sakarya’nın Hendek ilcesinde ikamet ediyorum 3 kisiyiz paketleme ve dikis uzerine evde yapabilecegimiz is ariyoruz en kisa surede donus yaparsaniz seviniriz

 382. Gülsemin dedi ki:

  Ben gülsemin Bursa da oturuyorum bende iş istiyorum

 383. Menşure dedi ki:

  Marhaba bende evde iş yapmak istiyorum 4kisiyiz ıstanbul Bağcılarda oturuyorum

 384. Özlem dedi ki:

  Kocaeli de oturuyorum, evde 2 kişiyiz ve ek işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 385. Sibel atar dedi ki:

  Merhaba evde iki kişiyiz Gaziantep’te oturuyoruz evde her işi yaparız

 386. Merve dedi ki:

  Merhaba GAZIANTEP teyim ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz 2 çocuğum var ve dışarda çalma imkanim yok sim

 387. Hüsniye dedi ki:

  Merhaba, evde yapılabilen iş arıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Ankara Keçiören de oturuyorum.

 388. Ayşe dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yapabilirim.

 389. Perihan dedi ki:

  Rahatsiz olduğum icin çalışamıyorum çocuklarima gelir için evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim ihtiyacim var böyle bir işe.

 390. ayşegül dedi ki:

  ben ayşegül antalya kepezde ikamet ediyorum evde 2 kişiyiz ek iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim..

 391. Gülsemin dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten bu işe çok ihtiyaç hamile olduğum için dışarda çalışamıyor ihtiyacım için çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 392. Zinnur dedi ki:

  Bursa da 2 kişiyiz eve iş almak istiyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

  1. Gülsemin dedi ki:

   Dönüş yapıldı mı acaba

 393. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA İKAMET EDİYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL İŞİ BECERİMİZ VARDIR DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRIZ

 394. nur dedi ki:

  eve iş almak istiyorum fakat hiç guvenilir birileri yokmu ya lutfen boyle bir işe ihtiyacım var lutfen ikigun once kına paketleme işi icin vatsaptan iletişim kurdum ve terazi parası istediler tammam dedim güvenden bahsettiler fakat kendileri guvenilir cıkmadı benim boylebi işe ihtiyacım var evim kira faturalarım var esim rahatsız iş bulamadı lütfen yardımcı olun

 395. Yasemin dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum acil işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 396. Ece dedi ki:

  Eve iş istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. ARZU KAYA dedi ki:

   Evimde paketle isi istiyorum lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 397. Emine dedi ki:

  İstanbul esenyurtta oturuyorum iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 398. Ceylan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak isdiyorm bilgi verirmisiniz

 399. Hanife dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Yeliz dedi ki:

   Ümraniye atasehirde. Oturuyorum. 15 kisilik. Ekibimle. Evimde. Yapacagim. Is. Ariyorum. Paketleme. Vb. Isler icin. Lutfen. Donus. Yaparsaniz. Seviniriz

 400. Sultan dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum herhangi engel olacak bisey yok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok iyi olur

  1. Vildan dedi ki:

   Erzurum oturuyorum paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapın ihtiyacim var grup isterseniz var?

 401. Dilara dedi ki:

  Meraba Ataşehirde oturyorum evde calişmak zorundayim yardimci olun evde paketleme işini yaparim

 402. Gülistan dedi ki:

  Diyarbakir da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ekip 4 kişi aileye ek gelir sağlamak istiyorum bu ise çok ihtiyacım var biran önce geri dönüş yaparsanız sevinirim

 403. Gülistan serin dedi ki:

  Ben gülistan iki çocuğum var dışarda çalışma imkanım yok ve onlara bakabilmem icin evde çalışmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın bana bu işe çok ihtiyacım var

 404. büşra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya

 405. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

  1. Gülfen dedi ki:

   Merhaba izmirde yaşıyorum eşimle birlikte montaj paketleme işi yapmak istiyoruz.

 406. Sevgi dedi ki:

  Manisa da ikamet ediyorum evde paketleme işinizden yapmak istiyorum 6 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim.

 407. Asim dedi ki:

  Merhaba Arzu ben evde eşimle birlikte yapacak ise ihtiyacımzihtiyacımiz var acil geri dönüş yaparsanız seviniriz olumlu olumsuz

 408. Yunus ay dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey de ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum 4 kişilik ekip

  1. IŞIL TARHAN dedi ki:

   Merhaba 1 aylık bebeğim var ve eşimin maaşı yetmiyor acil odeme yapmamiz gereken borclarimiz var lütfen kürdan kına paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim tekirdağ Çorlu da oturuyorum

  2. Jiyan dedi ki:

   Mardin’de yaşıyorum elim çok hızlıdır annem teyzem ve iki yetişkin kız kardeşimle çalışmak istiyoruz elimiz çok yatkın ve hızlıdır dönüş yaparsanız çok seviniriz

 409. Ceyda dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum istanbulda oturuyorum r kişiyiz

 410. Ebru kocaslan dedi ki:

  Gazintep yaşıyorum evde paketleme işi yapabilir im lütfen donus yaparsaniz sevinirim

 411. tugba dedi ki:

  Gaziantep sehitkamilde yasiyorum evde yapabilecegim is istiyorum

  1. Eren dedi ki:

   Ben Eren Ankara da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz ne paketlenmesi gerekiyorsa layıkıyla yapar size ulaştırırız.

 412. Necla dedi ki:

  Adım necla evde ek iş ıstiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen gaziantep şehitkamil

 413. Melek dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorumm

 414. Suzan dedi ki:

  İzmir Bornova evde acil ek iş yapmak istiyorum. Mümkünse geri dönüş yapabilirmisiniz olumlu olumsuz. En sinir bozucu olan şey boş yere beklemek.

 415. serap dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum.

  1. Filiz dedi ki:

   İstanbul’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Eşim çalışmıyor işe ihtiyacım var.

 416. Züleyha dedi ki:

  Merhaba züleyha ben adana da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum

 417. Zeynep dedi ki:

  Ben Zeynep Adana’da oturuyorum bende evde ek iş istiyorum

 418. OKAN KIRMIZI dedi ki:

  PAKETLEME ELEKTRONİK KART MONTAJI FİŞ PRİZ MONTAJI YAPILIR

  1. Şükriye din dedi ki:

   Merhaba evde paketleme için detaylı bilgi alabilir miyim ?

   1. Rabia dedi ki:

    Adana da yaşıyorum.Acil ek işe ihtiyacım var

  2. Azize dedi ki:

   Merhabalar evde 8 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız elimiz yatkındır çok ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparmisiniz