Dükkan Açmak

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar (Tüm İllere)

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar (Tüm İllere)

Çalışmayan ev hanımları gelir elde etmek amacı ile evlere ek iş almak istiyor. Türkiye genelinde evlere iş veren çok fazla firma bulunuyor. Bu firmalar kargo yolu ile evlere iş gönderiyor. Ev hanımları da bu firmaların güvenilir olanları ile irtibata geçmek için telefon numarası arıyor. Özellikle fason firmalar ve fabrikalar kadınlara ek iş imkanı sunan yerlerin başında geliyor. İkitelli’de, Hatipoğlu Ticaret gibi firmalar aracılığı ile evlere kargo yolu yolu ile iş gönderilmektedir. Ödemeler ise eft yolu ile yapılıyor. Sizler için bu firmaları kaleme aldık.

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Üretim bazlı faaliyet gösteren firmaların pek çok çoğu paket sistemi ile çalışmaktadır. Normal şartlarda bu firmaların personel istihdam etmesi pahalıya mal olacaktır. SGK + yemek + yol gibi masraflar sebebi ile bu tarz üretim faaliyeti yapan firmalar evlere iş vererek faaliyet göstermektedir. Küçük şehirlerde çok fazla olmasa da özellikle büyük şehirlerde bu tarz fason firmalara çok fazla rastlanıyor. Büyük firmalar ise kargo yolu ile ülkemizin dört bir yanına iş gönderiyor. Özellikle boş vakti olan, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ve evden ayrılması mümkün olmayan kadınlarımız bu işlere yöneliyor.

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

Bazı firmalar genel olarak faaliyet gösterdikleri firmalara iş veriyor. Organize sanayi bölgelerinde de bu tarz işler veren çok fazla fabrika bulunuyor. Örneğin fabrika İstanbul’da bulunuyor ise, ilçelere iş veriliyor. Fakat birebir adreslere teslim etmek demek firmaya yol masrafı olarak yansıyor. Kargo masrafları dikkate alındığında maliyetten de kar sağlanmış oluyor. Örneğin A fason firması üretim ve paketleme işleri için 10 personel alsa, hepsine sigorta, asgari ücret ve yemek verse bu iş çok masraflı olur. Fakat firmalar için evlere iş göndermek daha karlı oluyor. Ev hanımları da bu tarz işleri talep ettiği için bu durum firmaların işine gelmiş oluyor. Sonuç olarak iki taraf da kazanıyor. Evlere iş veren firmaların ilanlarını inceleyerek bu tarz firmalara ulaşabilir ve evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Ev hanımları bu işi biraz da maliyetten kaçmak için yapıyor. Normal şartlarda çalışmaları demek eve fazla zaman ayıramamaları demek. Özellikle küçük çocuğu olanların bakıcı ya da kreş parası ödemesi lazım. İşyeri uzaksa yol ve yemek parası derken zaten maaş bitecek. Kargo ile evlere iş veren firmalarla irtibata geçen ev hanımları efor sarfetmeden para kazanıyor. Öncelikle sosyal medya mecralarından bu ilanlara ulaşmak gerekiyor. Bu tarz facebook sayfaları, gruplar ya da instagramda ilanlar var. Bu sayfalar üzerinden yapacağınız aramalar ile fason firmalara ulaşabilirsiniz.

Bu tarz ilanlara çok fazla başvuru geliyor. Bu sebeple ciddi bir araştırma yapmak gerekiyor. Fason firmalar eleman bulmada sıkıntı yaşamıyor. Çünkü Türkiye genelinde çok fazla talep var. Kadınlarımız bu tarz firmalara ulaşarak yapabilecekleri miktarı belirliyorlar. İş veren firma ise bir kargo şirketi ile anlaşıyor ve gönderilecek olan malzemeleri hazırlıyor. Kadınlarımız malzeme tedarik etmek ile uğraşmıyor.  Firma, gerekli olan bütün malzemeyi hatta yapım için gerekli olan ekipmanları kargo yolu ile gönderiyor.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

İnternet dışında bu tarz firmalara telefon yolu ile de ulaşmak mümkün. Öncelikle organize sanayi bölgelerinin telefon numaralarını arayarak bu tarz firmalar ve evlere iş veren fabrikalar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kargo, ikamet adresiniz ile firma arasında bulunan mesafeye göre değişen zamanlarda adresinize teslim edilecektir. Firmalar için önemli olan işin zamanında bitmesidir. Örneğin 2 gün içinde kargo geldi ve firma tarafından dukkanacmak.com 1 hafta içerisinde teslimat istendi. Gönderilen işi 5 gün içerisinde halledip 5. günde kargoya vermeniz gerekecektir. Bu masrafların tamamı firma tarafından karşılanmaktadır. Siz yapacağınız iş kadar para alırsınız.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Ülke genelinde bu şekilde faaliyet gösteren bir çok fason firma bulunmaktadır. Ayrıca Organize Sanayi Bölgeleri’ne bulunan fabrikalar da evlere iş göndermektedir. Bu firmalara ulaşmak zor değildir. Sosyal medya, el broşürleri gibi kanallardan çok rahat ulaşılabilir. Ancak güvenilir firma bulunması hususunda kadınlarımızın dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu işlerde çok para olduğunu söylemek doğru olmaz. Yaptığınız işe göre tane başına para alırsınız. İnternet üzerinde yayınlanan ilanlarda yüksek meblağlar kazanacağını iddia eden kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle bu işlerden 5-10 bin TL. kazanılacağını iddia eden kesimler bulunmaktadır.

Bu kişilerin dolandırıcı olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle sizden kişisel bilgilerinizi, adres, telefon, kredi kartı numarası, şifre vb. bilgileri talep eden şahıslardan uzak durunuz. Güveninizi kazanmak için herşeyi yapacaklardır. Çevrenizde bu tarz işleri yapan kişiler varsa onlardan işi nereden ve kimden aldıklarına dair bilgi alabilir ve böylece güven arz eden firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Bölgenizde bu tarz firmalar varsa birebir iletişime de geçebilirsiniz.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evden yapılabilecek pek çok iş vardır. Ev hanımlarının bu işte herhangi bir giderleri olmaz. Gerekli ekipmanların hepsi iş veren firmalar tarafından karşılandığından dolayı kadınlarımızın sadece belirlenen zaman dilimleri içerisinde aldıkları işin teslimatını gerçekleştirmeleri gerekecektir. İnternet üzerinden ulaştığınız ve güvenli olduğuna inandığınız kimselere de iletişim adresinizi vermek durumundasınız. İkametgah adresinizin gizli kalmasını talep ediyorsanız bu durumda yapmanız gereken firma hangi kargo şirketi ile çalışıyorsa, size en yakın şubeden alacağınızı söylemeniz olacaktır.

Örneğin İstanbul İkitelli’de ikamet ediyorsunuz ve firma Kargo ile çalışıyor. Siz ise Kartal’da ikamet ediyorsunuz. Adresinizi vermek yerine, kargonun  Kargo Kartal Şubesi’ne gelmesini talep edebilirsiniz.

Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

Firmalar bu işleri yapmak için çalışabilecek kişileri bulmakta zorlanmıyorlar. Çünkü iş hayatında aktif olarak rol alamayan kadınlarımız bu yöntemleri tercih ederek evlerine gelir sağlıyorlar. Evlere teslimat yapmak yerine kargo ile gönderim sağlıyor. Sizlere kargo ile eve gönderilebilecek işler hususunda fikir vermek istiyoruz. Siz de bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Küçük ve orta büyüklükteki firmalar ile iletişime geçmeniz durumunda belirttiğiniz adrese gerekli ekipmanlar gönderilecektir. İşiniz bittikten sonra sizin de geri gönderim yapmanız gerekecektir.

 • Evlere kargo ile paketleme ve ambalajlama işleri gönderilmektedir. Özellikle üretim yapan firmaların bir çoğu maliyet açısından evlere iş vermektedir.
 • Takı tasarımı yapan firmaların bir çoğu da evlere iş göndermektedir. Becerisi ve bu konuya ilgisi olan kadınlarımız firma tarafından talep edilen şekle ve siparişe göre üretim yaparlar.
 • Hac malzemeleri ile ilgili satış yapan firmalar ve küçük esnaflar da evlere iş veriyor.
 • Kalem montajı, kalem paketleme gibi işler de evlere kargo yolu ile gönderim yapıyor.
 • Mandal paketleme işleri de çok yapılıyor.
Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

Kargo İle Eve Gönderilebilecek İşler

 • Özellikle düğü sezonlarının vazgeçilmezi nikah şekeri, kına paketleme gibi işler yapan firmalar evlere iş gönderiyor.
 • Matbaalar tarafından davetiye ve kutu kaplama gibi işler veriliyor.
 • Ev dekorasyonu, süs eşyaları gibi ürünler de firmalar tarafından evlere iş olarak gönderiliyor.
 • Yemek ve pastahane sektöründe ise evlere sipariş veriliyor. Bölgenizde meşhur olan tatlı, ev yemeği, kurabiye vb. ürünleri siparişe göre imal ederek satabilirsiniz.
 • Plastik bardak, tabak vb. üretimi yapan firmalar sayı belirleyerek bunları paketlemenizi istiyor.
 • Özellikle Bursa Cumalıkızık gibi kültür bölgelerinde doğal ürünler çok satıyor. Buralardan sipariş alarak reçel, salça vb. yapabilirsiniz.
 • Organik sabun, şampuan ve makyaj malzemesi satabilirsiniz. Avon gibi firmaların katalogları ile satış yapabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Özellikle İstanbul, İzmir, Sakarya, Adana, Ankara gibi büyükşehirlerimizde evlere iş veren çok fazla firma bulunmaktadır. Bu firmalar internet üzerinden yayınladıkları ilanlar ile evlere iş verileceğini duyurmaktadır. Ayrıca iş bulma sayfaları üzerinde de bu şekilde pek çok ilan vardır. Çalışarak para kazanmak kadar güzeli yok. Şayet herhangi bir sebepten dolayı çalışamıyor ve evden iş yapmak istiyorsanız bu firmaların iletişim adreslerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Yukarıda bu firmaların güvenilir olanlarına ulaşmanız konusunda dikkatli olmanız gerektiğinden söz ettik.

Bu firmaların müşterilerinden talep ettiği koşullar hemen hemen aynı olmaktadır. İşlerin sadece en kolay kısımlarını siz yaptığınızdan dolayı yüksek meblağlar kazanmak zordur. Ek gelir elde etmek isteyen kadınların çokça tercih edebileceği işlerdendir. Gerekli olan malzeme, araç, gereçler ise kargo yolu ile gönderilmektedir. Firma işi verdiği kişiye ne kadar sürede tamamlaması gerektiğini söyler. Firmaya da yaptıktan sonra yine kargo yolu ile yaptığınız işleri geri yollarsanız. Facebook, instagram gibi internet sayfaları üzerinden bu firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Kargo İle Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

EFT İle Ödeme

Kargo ile evlere iş veren firmalar kadınlara ödemeyi de banka kanalıyla sağlıyor. Firmaların sizden bu konuda talep edebilecekleri tek bilgi IBAN numarası ya da hesap numarası olacaktır. Bunun dışında şifre vb. talep ederlerse uzak durunuz. Güvenlik açısından kimse ile herhangi bir bilgi paylaşmayınız. Şayet firmanın hesap numarası ile sizinki aynı bankadan ise havale işlemi yapılacaktır. Havale işleminin yapılmasında herhangi bir saat kısıtı yoktur. Ancak eft işlemleri farklı bankalar arasında yapıldığından dolayı belirli işlem saatleri vardır. Şayet size ödeme eft saati dışında gerçekleştiyse bu durumda hesabınıza ertesi gün geçecektir.

Ülke genelinde bu tarz işler veren ve birlikte çalışabileceğiniz pek çok firma bulunuyor. Yakınlarınız ya da sosyal medya kanallarından bu fason firmalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Güvenilir olmayan kişilere karşı tekrar uyarmakta yarar var. Bu tarz işlerden kazancınız aylık 500 TL ile 1000 TL arasında olacaktır.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğimiz internette yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Sitemiz tarafından hiçbir şekilde iş verilmemektedir. Ayrıca internet ortamında size iş vereceğini taahhüt ederek, ÖDEME TALEP EDEN kişilerden uzak durunuz!


Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Funda Şengel dedi ki:

  Edirne merkezde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum elim çok pratiktir

 2. çiğdem dedi ki:

  sakarya/karasu da ikamet ediyorum tecrübem var evde paketleme işi almak istiyorum

 3. Serap dedi ki:

  Serap

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum istanbul maltepe paketleme, sabun işlerini yaparım bi süreç de işe ihtiyacım var.

 4. Aygül dedi ki:

  Paketleme yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursun

 5. Semiha dedi ki:

  Merhaba adım semiha evde boncuk paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Keçiören de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Nermin k. dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum… MALATYA

 7. Ayşe dedi ki:

  Mrb ben Ayşe uşak’ta yasıyorum ve eve iş istyrm düzenli ve işimi iyi yaparım 25 yaşındayım işe ihtycm var paketleme v.b iş olablr

 8. Rabia dedi ki:

  Eskişehir’de oturuyorum evde paketleme işi istiyorumilgilenirseniz sevinirim

 9. Fatma çelik dedi ki:

  Samsunda oturuyorum evde paketleme işi istiyorumilgilenirseniz sevinirim

 10. Beyhan dedi ki:

  işsizim.maaş ve sigortam yok.acil evde paketleme işleri ve terzilik gerektiren işler yaparım.giyim sertifikam var.acil dönüş yaparsınız sevinirim.

 11. Gümüş dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var evde iki çocuğum var dışarıda çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok iyi olcak

 12. Ayşe Nur dedi ki:

  Merhabalar zonguldak kdz.eregli ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum bu ise cok ihtiyacim var.geri donerseniz cok sevinirim cok ihtiyacim var

 13. Hatice gires dedi ki:

  Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 14. Raziye dedi ki:

  Merhaba ismim Raziye Konya da yaşıyorum 27 yaşındayım evliyim iki çocuğum var lise mezunuyum eşimin maaşı yeterli olmadığı için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 15. Emine dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var gerçekten

 16. Özkem dedi ki:

  İstanbul gaziosmanpasada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 17. Bahar dedi ki:

  Merhaba Ankarada yaşıyorum, öğrenciyim ihtiyaçlarımı gidermek için evde ek iş yapmak istiyorum. 2 kişiyiz hızlı bir şekilde yaparız. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günlet.

 18. Kardelen dedi ki:

  21 yaşındayım daha önce paketleme yaptım elim yatkın Erzincanda yaşıyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 19. Neslihan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var . Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏

 20. Ayşegül bülbül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var daha önce teksil firmasında ütücü olarak son ütüye kadar yaptım el becerim mevcut verdiğiniz paketleme işini özenle yaparım bütün paketleme işi yapabilirim güven konusunda endişeniz olmasın ama bizim de sizlere güven mememiz önemli burda ihtiyacı olan kişiler sizlere msj atıyorlar bende olmak üzere eyer geri dönüş yapılmayacak ise insanları neden evde paketleme işi başvurusu yaptiriyorsunuz bizler ihtiyacımız olduğu için başvurumuz kabul olacak hevesiyle msj yazıyoruz

 21. gamze dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum.ankara keciörende oturuyorum.elim yatkındır.ihtiyac halinde dönerseniz sevinirim..bu isi yapavak 4 kisiyiz cabuk teslim ederiz

 22. Umut dedi ki:

  merhabalar adım umut trabzonda yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum evimde 4 kişilik bi ekibim var geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 23. Yusuf dedi ki:

  Merhaba 2 kişiyiz evde paketleme işi arıyoruz

  1. Gülcan dedi ki:

   Merhaba biz evde ikişiz paketleme işi yapmak istiyoruz yardım eder misiniz

 24. Tansu dedi ki:

  Merhabalar; Ankara’da ikametgâh etmekteyim evde paketleme işine ihtiyacım var ek gelir elde etmek istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 25. zeynep yayla dedi ki:

  Ankara/batıkent de oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız memnun olurum

 26. Ayşegül dedi ki:

  İsmim Ayşegül daha önce teksil firmasında çalışan biriyim tekstilde ütücü olarak çalıştım son ütüye kadar yapan biriyim ütü seri bir iştir yani uzunlafin kısası el becerim mevcut ve seri çalışan verilen işin başkasının değil kendi işim gibi yapan biriyim ise çok ihtiyacım var herkezin olduğundan daha fazla maddi olarak hiçbir kazancım ge gelirim olmadığı için ise coooook ihtiyacım var olumlu donulmesini isterim saygılarımla Ayşegül

  1. Fatma dedi ki:

   Mamak’ta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 27. mehmet dedi ki:

  Mehmet YILMAZ
  İstanbul / esenler
  evde ek iş arıyorum.
  daha önce etiket işi yaptım.
  işleri 3-4 kişi yapacağız.
  güven açısından yüzyüzede görüşebiliriz.
  iletişime geçerseniz seviirim.
  mail attıktan sonra telefonlada görüşebiliriz.

 28. ELİF dedi ki:

  Merhaba,
  Antalyada yaşıyorum. Evde kendim makromeden magnet, anahtarlık kapısüsü vs. işler yapıyorum elim hızlıdır. vericeğiniz işi zamanında teslim edebilirim. sizinle çalışmak istiyorum. geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  1. Helin dedi ki:

   Dönüş yapan oldu mu

  2. Fatoş dedi ki:

   Dönüş yapan oldu mu sizlere ?

 29. Beyzs dedi ki:

  Erzurum palandöken ilçesinden yazıyorum öğrenciyim lütfen geri dönüş yapın elim hızlı

 30. Feride B dedi ki:

  Selamun aleyküm önceleri iş aldığım yer pandemiden dolayı kapandı türlü iş yaparım yardım ederseniz sevinirim

 31. Özgül dedi ki:

  Daha önce bir çok ürün paketleme katlama işi yaptım evde paketleme işi arıyorum Ankara Batıkentte ikamet ediyorum ekibim de var

 32. Ümit Ürkmez dedi ki:

  Merhaba Mersin’de yaşıyorum ismim ümit Ürkmez eşim engelli çalışan iki çocuğum var evim kira bir maaş yetmiyor malesef ek gelire çok ihtiyacım var evde yapılabilecek paketleme benzeri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 33. Ümit Ürkmez dedi ki:

  Mersin’de yaşıyorum ismim ümit Ürkmez eşim engelli çalışan iki çocuğum var evim kira ek gelire çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 34. dilek sayan dedi ki:

  evde iş almak istiyorum izmir narlıdere ikamet adresim tesekkurler.

  1. Berivan keleď dedi ki:

   Size geri döndüler mi

 35. Seda dedi ki:

  Merhaba Ankarada yasıyorum paketleme işi temiz ve duzenli bir şekilde yaparız 3 kişiyiz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Eda dedi ki:

   Merhaba evde iş yapmak istiyorum iki kişiyiz lütfrn yardımcı olurmusunuz

 36. RAMAZAN dedi ki:

  BENDE ESENYURTTA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ VARSA YAPMAK İSTİYORUM 0544

 37. Tuğba dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu pandemi yüzünden işsiz kaldık eşimle iş yapabiliriz lütfen geri donus yapın

 38. Sibel dedi ki:

  Merhaba adım sibel van gürpınar da yaşıyorum evime ve eşime yardım etmek istiyorum her işe elim yatkın geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 39. Zeynep dedi ki:

  Acil iş arıyorum elim hızlıdır evde paketleme isi özenle paketlerim. ücret talep edenler yazmasın yazan olursa tüm yasal haklarimla şikayet ederim

  1. Hacer sever dedi ki:

   Evde paketleme yada boncuk isi ariyorum elim hizli ve yatkındır istanbul maltepe anadolu yakasinda oturuyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

  2. Fırat dedi ki:

   Ben burdurdan yazıyorum eşim ve ben 3 aydır işsiziz ve evde yapabileceğimiz bir iş arıyoruz lütfen cvp verirseniz seviniriz teşekkürler

  3. Damla dedi ki:

   Size geri dönüş sağlandı mı acaba

   1. Sakin algur dedi ki:

    Evde ek iş istiyorum Mardin Artuklu Ortaköy yeni yol caddesi

 40. Sila oz dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum daha önceden medikal ve bazı paketleme işlerini yaptım şuan ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Songül dedi ki:

   Merhaba ben de Şanlıurfa’da yaşıyorum bana evde eşime destek olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz

  2. Bahar dedi ki:

   Paketleme ishi istiyorum elim yatgindir Antalyada

 41. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

  1. Hatice Gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 42. Faden Güney dedi ki:

  Merhaba Burdur Ağlasun da ikamet ediyorum 3 çocuk annesiyim işe ihtiyacım var acil lütfen yardımcı olun

 43. Fatos dedi ki:

  Hayirli isler ne paketleme isi olursa yaparim yet3rki olsun lütfen ilgilenin cok ihtiyacim var

  1. Fatime dedi ki:

   selamün aleyküm size bir soru soracam da ben bu sayfaya kaçkez mesaj atıyorum kimse bana geri dönüş yapmıyor size dönüş yapan yada iş veren oldu mu

 44. Havva dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Tecrübem var. Antalya/Kepez

  1. Sakin algur dedi ki:

   Evde ek iş istiyorum Mardin Artuklu Ortaköy yeni yol caddesi

 45. Gül dedi ki:

  Kayseride oturuyrz 4 kisiyiz evde ek is ariyoruz.

  1. Reyhan Demircan dedi ki:

   Evime katkıda bulunmak istiyorum

 46. Mihriban dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var eşim tek çalışıyor kiradayız yardımcı olursanız çok sevinirim

 47. Gülbahar Minyas dedi ki:

  Bu işe acil ihtiyacım var

  1. İlhan Günseren dedi ki:

   Ben Muğla Bodrumdan ilhan 44 yaşındayım engelli olduğum için çalış tıgım işyerinde emekli ediliyorum takdir edersiniz emekli maaşıyla geçinmek imkansız bu yüzden ek işe ihtiyacımvar vereceğiniz işleri en iyi şekilde yapacağından emin olabilirsiniz bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 48. ikra gözübüyük dedi ki:

  merhabalar ben ikra evde ek gelir ve boş zamanlarımı değerlendirmek için ek iş arıyorum kahraman maraş pazarcıkta yaşıyorum paketleme işlerin yapabilirim bana bir şans verirseniz . hızlı çalışırım . sağlıklı günler dilerim

 49. Semra dedi ki:

  Elazığda yaşıyorum , kalıp kesilmiş her türlü dikim işi alabilirim

 50. Meral Uzun dedi ki:

  Trabzonda n ben evde iş istiyorum eşim diyaliz hastası geçimim çok zor 2 evlâdım okuyor durumum yok lütfen yardimci olurmusunuz

 51. Kamile dedi ki:

  Merhaba İzmir’ de yaşıyoruz oğlumla birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz şimdiden teşekkürler.

 52. Ömer ÇELİKCİ dedi ki:

  Ömer ÇELİKCİ
  Konya
  28
  Paketleme
  Banka havalesi

 53. Kader dedi ki:

  Eskişehir’de oturuyorum pandemiden dolayı dükkanım kapandı acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 54. Melek dedi ki:

  Sarıyer Tarabya da oturuyorum maddi anlamda sıkıntıdayim her türlü evde ek iş yapabilirim bu işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 55. Nevriye dedi ki:

  Bende iş istiyorum eve ihtiyacım var üç çocuk annesiyim eşimden boşandım şu an ailemle kalıyorum bana yardımcı olur musunuz adim Nevriye Yalova’nın ilçesinde yasiyorum altinovada 28 yaşındayım

 56. ibrahim yılmaz dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum

 57. Gul dedi ki:

  Merhaba ben gul antalyada yaşıyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum.

 58. Gizem dedi ki:

  Adım Gizem Taşgüzen 19 yaşındayım Edirne/ Merkez de yaşıyorum. Daha önceden paketleme işi yaptım. Bu konuda hızlı pratik ve tecrübe sahibiyim. Ek gelire ihtiyacım var. Üç kişilik ekibim var. Anahtarlık yapma işi veya ürün paketleme işi gibi şeyler yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 59. Hakimye arslan dedi ki:

  Merhaba adım hakimye kayseri de oturuyorum 4 cocuk annesiyim yaşım 39 bu işe ihtiyacım var

 60. ZEYNEP KAYA dedi ki:

  Merhaba. Gaziantep’te yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 61. kübra ezber dedi ki:

  merhabalar ben istanbul bagcilar dan kubra daha once bir cok evde is yaptim temiz titiz ve gununde teslime ozen gosteririm lutfen donus yaparsaniz sevinirim

 62. Sinem paralı dedi ki:

  Merhaba Usak esmede oturyorum evde her turlu paketlrne isi yapabilirim cok ihtiyacim var bütün gun bosum is bulamiorum yardimci olursaniz sevinirim

 63. Ezgi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara ikamet ediyorum

 64. Şeyda dedi ki:

  Karaman merkezde yaşıyorum ev de her türlü iş imkanına açığım becerikli biriyimdir düzgün ve özenle işi teslim ederim ve işe ihtiyacım var teşekkür ederim anlayışıniz için geri dönüş sağlanırsa memnun olurum .

  1. Leyla dedi ki:

   Bu ise ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Hülya dedi ki:

   Evde paketleme logo tasarlama isi yapabilirim .burdurda ikamet ediyirum. Ayrica gib uzerinden evde fatura kesebilirim. Smmm ruhsatim var.yazarsaniz sevinirim.

  3. Sevinç dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

   1. Gönül bicakci dedi ki:

    Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 65. Süreyya Aldırma dedi ki:

  İhtiyaç 3 çocuğum var

  1. İlhan Günseren dedi ki:

   Ben evde paketleme işi almak istiyorum Muğla Bodrumda yaşıyorum engelliyim lütfen yardımcı olun evimin geçimini saglamak zorundayım yardımcı olursanız sevinirim

 66. Yıldız birgül dedi ki:

  Ise çok ihtiyacım var elim hızlıdır yardımcı olun lütfen

 67. Özge dedi ki:

  Merhaba adım Özge. İstanbul Bağcılar’da ikamet etmekteyim.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş sağlarsanız sevinirim ,iyi çalışmalar dilerim.

 68. İsmail dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Balıkesir Bandırma da oturuyorum. 40 yaşındayım.

  1. Engin dedi ki:

   Rize deyim paketleme işi yapmak istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim

 69. Kübra dedi ki:

  Benim adım kübra ev haminiyim 22 yasindayim lise mezunuyum .3 yasinda oglum var ve esim calismiyor .isinizi zamaninda ve temiz bir sekilde teslim ederim.luften geri donus saglayin

 70. GÜLER. dedi ki:

  Merhaba mardin de oturuyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 71. Sükran dincer dedi ki:

  Denizli bilgi lütfen iki kişiyiz

 72. Suat dedi ki:

  Ek.iş yapmak istiyorum

 73. kübra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum master öğrencisiyim. ankara

  1. Hatice Gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 74. Kübra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

 75. Yasemin dedi ki:

  Merhaba
  28 yaşındayım Siirtte ikamet etmekteyim
  Her türlü paketleme işine talibim
  Geri dönüş sağlamanızı bekliyorum

 76. Songül dedi ki:

  Kocaelinden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim elim hızlıdır

  1. Kardelen Karakaya dedi ki:

   Merhaba İzmir Bucada Oturuyorum Ben kardelen 23yaşındayım daha önce paketleme işi yaptım hızlı ve pratik bir şekilde işinizi yapacağım İşsiz kaldım pandemiden dolayı bu işe çok ihtiyacım var Geri dönüş yaparsanız çok sevinim Bu işi karabalık bir ekiple yapacağız bilginiz olsun🙏

 77. Derya dedi ki:

  İstanbul Üsküdar’da zeynepkamilde ikamet ediyorum maddi sıkıntından dolayı evde ek iş istiyorum ,

  1. Emine dedi ki:

   Benimde işe ihtiyacım var hemde çok çok acil lütfen dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz

 78. Beyaznur dedi ki:

  Çok çaresizim evde iş almak istiyorum pandemiden dolayı calışamayım ?lütfen Allah rısası için yardımcı olun erzurum’da oturuyom

 79. Gülçin Şengül dedi ki:

  Merhaba. Manisa Akhisarda ikamet ediyorum. 3 çocuk annesiyim ve paketleme işini çok istiyorum ve ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin. Teşekkür ederim

 80. Nazlı Sarıkaya dedi ki:

  Bir tane çocuğum var küçük evde paketleme işi istiyorum lütfen

  1. Esmer dedi ki:

   Cvp aldinizmi

 81. Hatice dedi ki:

  Slm. Bu işe cok ihtiyacım var. El becerim çok iyidir guvenebilirsiniz. Catalcadan ikamet etmekteyim. Dönüş yaparsaniz çok sevinirim. Simdiden Teşekkürler

 82. Merve dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş imkanı arıyorum 21 yaşındayım günlük 4 yada 5 saat ayırabilirim elim yatkındır. Kalabalık bir aileyiz kendi haşlığımı çıkarmak istiyorum. Lütfen bana geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.” Kütahya”

  1. Ece dedi ki:

   Merhabalar Merve Hanım, Farmasi Ekip üyesi Ece ben 24 yaşındayım ve bu iş ile ayda ekstra ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorumEğer sende bu fırsattan faydalanmak istersen benimle iletişime geçebilirsin 🙂

 83. Merve dedi ki:

  Merhaba evde eşime destek amaçlı paketleme işi yapmak istiyotum.El becerim vardır meslek lisesi mezunuyum .

 84. kamile dedi ki:

  istanbul kartal da oturuyorum elimde her iş gelir titiz biriyim paketleme işi istiyorum

  1. Hürriyet dedi ki:

   Malatyada oturuyorum evde iş imkanından yararlanmak istiyorum paket işi yapabilirim

 85. Kamile dedi ki:

  istanbul kartal oturuyorum elimde her iş gelir titiz biriyim paketleme işi istiyorum iki kisiyiz geri dönüsünüzü bekliyorum

 86. Birsen TÜRKER dedi ki:

  Merhaba ben Birsen TÜRKER ek iş istiyorum. Şu evde paketleme. İşi her ne olursa yapabilim.İhtiyacım var, 3 çocuğum var , bocumuz var.Yardımcı olursanız sevinirim.Konya Meram’da yaşıyorum

 87. Emine dedi ki:

  Ben de evde ek iş yapmak istiyorum Tokat da ikamet ediyorum el hızı temizlik ve beceri konusunda guvenebilirsiniz

 88. Semiha dedi ki:

  Evde iş almak istiyorum diyarbakırda oturuyorum lütfen geri dünüş yapar mısınız

 89. Ayşe sifil dedi ki:

  İzmir de de oturuyorum hertürlü paketleme işini yaparim deneyimim de var bu işe çok ihtiyacım var

 90. Hülya çakmak dedi ki:

  Bartın merkezde oturuyorum 3tane cocugum var kiradayim ve buyuzden disarda calisma imkanim yok lütfen yardimci olun evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yapın lütfen simdiden tesekkur ederim.

 91. Zehra dedi ki:

  Muğla menteşe de oturuyorum 24 yaşındayım 2 çocuğum var lütfen bu işe ihtiyacım var .

 92. Berivan dedi ki:

  Merhaba izmirde oturuyorum 24 yasindayim bir cocucgum var butun gum evdeyim isleri zamaninda teslim eder titiz duzenli be ekverisli calisirim geri donus bekliyorum

 93. GÜLER dedi ki:

  MERHABA ANKARA SİNCAN / FATİHDE OTURUYORUM ACİL PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM EVDEN KIZIMLA BİRLİKTE YAPACAGIZ İŞİ

  1. Hava dedi ki:

   Bulabildinizmi

 94. Yenal Dalkıran dedi ki:

  Açil iş arıyorum ayleme ben bakıyorum
  18 yaşındayım adana seyhan yeşiloba sarı hugular mahlesinde yaşıyorum

  1. nimet dedi ki:

   evde ek is ariyorum mugla ortaca da yasiyorum.bu işe ihtiuacim var lutfen

   1. Zakera dedi ki:

    İstanbul Sultangazi de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 95. Bahar karağaaçlı dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum 3 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız dönüş yaparsanız seviniriz

 96. Gül dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 97. Galip Duyar dedi ki:

  Merhaba,
  Alanya’da ikamet etmekteyim. Vergi borcumu ödeyebilmek için ek iş arayışındayım. Desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, keyifli günler dilerim.
  Saygılarımla,

  1. Süreyya karimova dedi ki:

   Merhaba ben istanbul Ataşehir’de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 98. vahide dedi ki:

  evlere verilen ek işlerden hangisi olursa kabul ederim satış hariç konyadayım ek yapmak istiyorum

 99. Dilek Kılıç dedi ki:

  Ankara Mamakta yaşıyorum. Çalışmıyorum ve işe ihtiyacım var. Her türlü el becerisi isteyen işleri yapabilirim. 5 kişilik grubumuz var.

 100. Erdem dedi ki:

  Sakarya adapazarında
  Karaosman mahallesinde oturuyorum
  Evde yapılabilecek bütün işlerden yapabilirim montaj da dahil

 101. Gülseren canoglu dedi ki:

  23 yasindayim evde paketleme isi yapmak istiyorum

 102. Esra dedi ki:

  Işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim istanbul

 103. Selma binay dedi ki:

  Adim Selma samsunda ikamet etmekteyim üç kizim var bir downlu özel bakıma muhtaç kızım var eşimden boşanmak üzereyim evde mandal maske bardak alltligi paketleme yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmisiniz teşekkürler.

 104. yeliz dedi ki:

  Bursa osmangazi’de oturuyorum. Her türlü paketleme işlerini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 105. Zeynep dedi ki:

  Lutfn yardimci olun bizim de eve is verin bursa osmangazi

 106. Özlem tutak dedi ki:

  4 çocuğum var ve eşim tek çalışıyor evdeyim ve işe ihtıyacım var dişarda çalışmak gibi bir şansım yok ne olur bana iş verin her türlü iş yapabilirim

  1. Özlem tutak dedi ki:

   Gerçekten işe ihtıyacım var ne olur geri dönüş yapın zor durumdayım elim çok hızlıdır daah önce işkur sayesinde evde iş yapma şansım oldu bana iş verin ne olur

 107. Zeynep dedi ki:

  Evime is istyom lutfn yardimci olun bursa osmangazi

 108. MUSTAFA dedi ki:

  Fazla söze gerek yok bana ulasırsanız calısabiliriz kolay gelsin

  1. Fırat dedi ki:

   Merhaba Van’da yaşıyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  2. Sevcan dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum

  3. Alev 05423299294 dedi ki:

   Ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  4. Helin dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum

 109. Duygu dedi ki:

  Merhaba evde 2 kişiyiz ev ihtiyaçlarımızı gidermek için bu işle uğraşmak istiyoruz her türlü evde paketleme işi yapabiliriz elimiz bu tür faaliyetlere yatkın ve hızlıdır böylece ürünler hem seri hem de titiz bir şekilde elinize geçmiş olur. Geri dönüş yaparsanız sevinirim
  Merkez/Karabük

 110. Gülsah dedi ki:

  Kargo ile alıp kargo ile gönderebileceğim paketleme işi olursa çok iyi olur .6 tane halk eğitim sertifikam mevcut düzgün ve temiz yaparım alıcağım işi .saygılarımla

 111. ali pasa aciklin dedi ki:

  Evde kalem isi yapmak istiyoruz esimle maddi durumumuz kot
  u pendik alt kaynarcada oturuyoruz

 112. Aslıhan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar iki tane çocuğum var ve dışarıda çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

  1. Perihan güneş dedi ki:

   Merhabalar bartında ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen 5 kişiyiz

 113. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ikitelli de yaşıyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum fakat iletişim numarası yok ulaşabilir misiniz?

 114. Necla dedi ki:

  Merhaba Mersin de ikamet ediyorum ev hanımıyım. eşim emekli . iki çocuğum da üniversiteye gidiyor. evde yapabileceğim paketleme vb. iş arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 115. Ayşe ERGüN dedi ki:

  Merhaba İSTANBUL/ÇEKMEKÖY,de oturuyorum ismim ayşe 3 çocuk annesiyim 3 yaşında kızım var bakacak kimsem olmadığı için çalışamıyorum eşim asgari ücretli işte çalışıyor evmiz kira maddi sıkıntıdayız işe çok ihtiyacım var hertürlü paketleme şi yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim.

 116. Ali yakobi dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme gibi şeyler olur evde 4 kişiyız konya karatay elmacı mahallesi duran sokak no 26 geri dünüş yaparsanız memnun oluruz iyi günler

  1. Aylın dedi ki:

   Cvp geldımı sıze acaba

 117. gamze dedi ki:

  Şabanözü / ÇANKIRI geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum

  1. Yeşim Kaynar dedi ki:

   Merhaba, İstanbul Çekmeköy’de yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ümraniye/ Üsküdar Pendik’ten teslim alıp edebilirim, lütfen acil dönüş yapılsın…

 118. Fatma dedi ki:

  Evde ek is istiyorum

 119. gülçin dedi ki:

  merhaba ben gülçin bende evde ek iş yapmak istiyorum 4 kişilik ekibimde var

 120. İrem Güçlü dedi ki:

  Adım İrem kayseri de yaşıyorum. Annem ve babam çalışamadığı için abimin askeri ücret maaşıyla geçiniyoruz. Üniversite öğrencisiyim 2 kardeşim de okuyor bu yüzden işe ihtiyacım var

 121. BUSRA HAFIZOĞLU dedi ki:

  Pendik te ikamet ediyorum …..evde paketleme isi yapmak istiyorum…..kendi arabamla alip teslim edebilirim…..

 122. NESİBE TEKİN dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var her türlü paket işlerini yaparım güvenebiliriniz KAHRAMANMARAŞ

 123. NESİBE dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var her türlü paket işini yaparım güvenebilirsiniz KAHRAMANMARAŞ

 124. Behiye alkan dedi ki:

  Merhaba Hatay erzinde oturuyorum işsizim paketleme işine uygunum yardım edecek 3 kişi daha var evde 2 çocuk annesiyim

 125. evin dedi ki:

  Ben evin agri patnosta 3 çocuğum var eşim işsiz çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın yardım edin başka çaremiz yok eşimle beraber yapacaz olumlu olumsuz dönüş yapın teşekkür ediyorum

 126. Tuğba dedi ki:

  Merhaba evde iş almak istiyorum

 127. Selcan argın dedi ki:

  Merhabalar ben Selcan argın uşak merkez de kirada oturuyorum arkadaşımla beraber öğrenciyiz bu işi yapabileceğimizi düşünüyoruz lütfen yardımcı olun (dönüş yapmazsınız ama şansımı denemek istedim ?) iş aramaktanda yoruldum valla son çarem siniz.

 128. Afak dedi ki:

  Elazığ Merkez otryorum 30 yaşındayım ev hanımyım daha önce istanbulda tekstilde çalıştım elimden her iş geliyor bana iş gönderin işe ihdyacım var

 129. Ebru dedi ki:

  Iyi gunler ankara akyurtta yasiyorum yeni evliyim maddi destege Ihtiyacim var yardimci olursaniz sevirim

 130. Seda dedi ki:

  Ek iş arıyorum 2 aylık bebeğim var işe ihtiyacım var yardım edin lütfen eşimin geliri yetmiyor bebeğim için çok ihtiyacım var

  1. Seda dedi ki:

   MERSİN erdemlide oturuyorum

 131. Melek Toprakçı dedi ki:

  Ben melek tokat merkezde ikamet ediyorum herhangi bir paketleme is olursa sevinirim eşim engelli iki tane okula giden çocuğum var işe çok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim

 132. Gözde dedi ki:

  Büyükcekmece de oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 133. Gamze dedi ki:

  Evde paketleme icin bilgi alabilir miyim adana seyhanda ikamet ediyorum

  1. Gül dedi ki:

   Adana Seyhanda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bilgi verir misiniz

 134. Fatma dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 135. Secvan dedi ki:

  Hertürlü paketleme ve montaj işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var
  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum

 136. Esra dedi ki:

  Merhaba evime ek is istiyorum ulasabilrseniz bana

 137. Şeyma dedi ki:

  Van’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 138. Ceylan dedi ki:

  Merhaba ben Ceylan Niğde de ikamet etmekteyim iki çocuk annesiyim evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim çok sıkıntı dayım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var

  1. Kwziban dedi ki:

   Evde yapabileceğim her türlü iş olur haber bekliyorum

 139. Sümeyra dedi ki:

  Merhabalar ben Sümeyra 27 yaşındayım.ankara Keçiören Sanatoryumda oturuyorum.10 yıllık anasınıfı öğretmeniyim.bir kolejde çalışıyordum fakat pandemiden dolayı şuanda evdeyim.temiz titiz planlı hızlı ve düzenli çalışırım.evde boş durmayı sevmediğim için ve de ev bütçesine katkı sağlamak için çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 140. Gülderen özgenç dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz grup halinde yardımcı olur musunuz lütfen

  1. Gülderen özgenç dedi ki:

   İst kagithane

 141. Sedef dedi ki:

  Lise mezunuyum bu işe çok ihtiyacım bebeğim var eşim calismiyo kirada oturuyorum bebeğim olduğu için disariya çıkamıyorum bu işe coook ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 142. muzo kiliç dedi ki:

  ankara keçiörende iş yapacak onlara kişiye aynı anda evde paketleme işi verebilirseniz çok mükemmel olacak hepsinin adına ben yazıyorum. benimle iletişe geçerseniz gerekli konuda bilgilendiririm sizi..

 143. muzo kiliç dedi ki:

  ankara keçiörende iş yapacak onlara kişiye aynı anda evde paketleme işi verebilirseniz çok mükemmel olacak hepsinin adına ben yazıyorum. benimle iletişe geçerseniz gerekli konuda bilgilendiririm sizi..

 144. Emire KAYA dedi ki:

  Merhaba Hatay da oturuyorum ailemle yaşıyorum 21 yaşındayım paketleme işi yapmak istiyorum çok titiz çalışırım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 145. Burcu Mutlu dedi ki:

  Kartalda ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz.

 146. selen dedi ki:

  ise ihtiyacim var 3 cocugum var kiradayim esim calismiyor evde is istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim kardesimin adresini veriyorum benim yok iletisime gecmek isterseniz

 147. Necal atalay dedi ki:

  Acil işe ihtiyaçım var evde paketleme işi arıyorum antalya

 148. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum engelli oğlum var işe giremiyorum onu bırakıp bana dönerseniz sevinirim

 149. Fatmanur dedi ki:

  Fatma akyazıcı
  Samsun Bafra da ikamet ediyorum
  Bebeğim olduğundan dolayı çalışamıyorum
  Evde yapabileceğim iş arıyorum
  Maddi sıkıntı larim var

  1. fatma dedi ki:

   ben fatma 31 yasındayım afyonda yasıyorum evde paketleme ışı ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

 150. Müberra dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum titiz çalışırım

 151. Cem ekelik dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul Üsküdar’da oturuyoruz. Güngören ve Zeytinburnu ile de bağlantımız vardır. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. İşleri en kısa sürede ve titizlikle eşimle birlikte teslim edebiliriz.

 152. şengül dedi ki:

  evde 8 kişiyiz cok rahatlıkla paketleme yapabiliriz iş istiyorum 25 yasımda 2 çocuk annesiyim

 153. Tugba dedi ki:

  Mehaba 8 kisiyiz hizli olacagimizida dusunuyorum paketleme isi istiyorum malatya darendede oturuyorum

  1. işi dedi ki:

   Izmir çiğli makrome bileklik isi istiyorum

 154. Yusuf dedi ki:

  Evde ek iş itiyorum kartal istanbul

 155. Güzide Değer dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 156. Ayşe dedi ki:

  Isparta da ikamet ediyorum evde 3 yetişkin kişiyiz paketleme işine elimiz yatkın nasiplendirirseniz mutlu oluruz teşekkürler

 157. Arife dedi ki:

  Merhaba ben Arife ek iş istiyorum. Şu evde paketleme. İşi her neolursa yapabilim ihtiyacım var çünkü çocuk okutuyorum lise son öğrencisi hem onun ihtiyaçları için yardımcı olursanız sevinirim İzmir üçyol da yaşıyorum ?????????

 158. Orhan dedi ki:

  Merhabalar. Ben Orhan Evde Paketleme ve El Becerisi İşi Yapmak İstiyorum.
  Kocaeli/Körfezde Oturuyorum.
  İlgilenirseniz Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim.
  10 Kişilik Bir Aileyiz Günlük İş Çıkarma Miktarımız Çok Yüksek Olur.
  Teşekkürler. İyi Geceler.

 159. EMEL Atak dedi ki:

  Merhaba adım Emel Ankara polatlıda oturuyorum işe ihtiyacım var acilen düzenli ve disiplinli bir şeklilde iş yapmayı işin hakkını vermek için ugraşırım bundan emin olacaksınız eğer birlikte çalışabilirsek

 160. Fatma dedi ki:

  Mrb ben ağrı merkez de oturuyorum lütfen küçük şehir diye es geçmeyin salgından dilayı ailem dışarda çalımama izin vermiyor bende gün boyu evdeyim bu işi rahatlıkla ve zamanında bitirir teslim ederim 3 kişilik ekibiz lütfen yardımcı olun bana da artık bir iş verin başvuru yapmaktan çok yoruldum iş başvurusunda bulunacam diye tlfonla kafayı yedim lütfen yardımcı olun lütfen

 161. Gamze dedi ki:

  Istanbul Çekmeköy evde iş imkanı arıyorum elim hızlı ve temizdir

 162. Buse özlem dedi ki:

  Merhaba üniversitesi son sınıf öğrencisiyim anestezi teknisyeniyim onlie devam ediyorum derslerime ek iş arıyorum sağlıklı bir biçimde paketleme yapabilirim annem, teyzem, annemin arkadaşı ile yapmak istiyoruz.
  İstanbul/kartal

 163. Cennet dedi ki:

  Iyi gunler paketleme işinden hangisi olursa yaparim bilgilerinzi bekliyorum.

 164. Fulya dedi ki:

  Merhaba sancaktepe de yaşıyorum acil evde iş istiyorum 4 yavrum var okul ihtiyaçları var

 165. Yeter dedi ki:

  Issızım iş arıyorum evde paketleme isi hakkında bilgi verir misiniz

 166. ŞEBNEM dedi ki:

  merhaba tekirdağ şarköyde oturuyorum. 3 cocugum var biri bebek .işe ihtiyacım var .paketleme işi yaparım.lütfen cevap verirseniz sevinirim.

 167. Selma dedi ki:

  Antalya alanyada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha once magnet boyama yapmıştım elim yatkındır

 168. elif dedi ki:

  İsim Soyisim: nuray eminoğlu
  Şehir:ankara/polatlı
  Yaş:30
  Daha önce paketleme işi yaptınız mı: evet
  Günde kaç adet paketleme yapabilirsiniz:1000
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:4
  Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz: Haftalık MERHABA ANKARA POLATLIDA İKAMET EDİYRUM 30YAŞINDAYIM HASTAM OLDUĞU İÇİN DISARDA ÇALISMA İMKANIM YOK 4 KİŞİLİK Bİ EKİBİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TESEKKÜRLER

 169. Secvan dedi ki:

  Evde paketleme ve montaj işinide yapabilirim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen dönüş yapın

 170. Tugba dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 171. Zehra bora dedi ki:

  Mardin dargecitte oturuyorum. Taki tasarimi çok yaptim iyi biliyorum. Bu işe çok ihtiyacim var geri donerseniz cok sevinirim.

  1. Melek dedi ki:

   20 kişilik ekibim var evlere iş arıyoruz lütfen bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz

 172. Halime karakaya dedi ki:

  Ismim halime yeni evlendim ve düğün borçlarını ödemek için eşime yardim etmek istiyorum 23 yaşındayım daha önce bu işler ile ilgili bir dukkanda çalıştım hertürlü süsleme gibi seyleri yapabilirim evlenmeden önce aktif olarak çalışıyordum evlenince işi bıraktım şimdi evden yapmak istiyorum Afyonkarahisar /merkez oturuyorum yardımcı olurmusunuz.

 173. Yağmur KARACİL dedi ki:

  Merhaba ben Kars merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var 3 çocuk annesiyim evde paketleme işi yaparak gecimimi sağlamak istiyorum çocuklarım küçük onların ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var ciddiye alıp dönüş sağlanırsa çok mutlu olurum

 174. Derya Olgun dedi ki:

  Dönüş yapılmıyor neden

 175. Esengül Bakırtaş dedi ki:

  Merhaba , evde sürekli olduğum için çok iyi yapabilieceğim bir iş arayabilirseniz çok sevinirim.

 176. emine dalkıran dedi ki:

  iyi günler kayseri yalas ta ikamet etmekteyim ev yapılabilecek tüm işlere talibim .umarım en kısa sürede dönüş sağlamır.şimdiden teşekkürler.

 177. Nuran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil

 178. Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 179. Gizem dedi ki:

  İyi günler 24 yaşındayım eşim cezaevinde bir bebeğim evde paketleme işine ihtiyacım var paketleme işi anahtarlık tesbih yapımı yapabilirim bu işe gerçekten ihtiyacım var gününde teslim ederim Muğla Fethiye de oturuyorum

 180. Züleyha dedi ki:

  Balıkesir gönen de oturuyorum el becerim çok güzeldir kaliteli ve çabuk iş cikaracagimdan emin olabilirsiniz iletişim için lütfen arayın görüşelim

 181. sema dedi ki:

  Merhaba:ümraniyede ikamet etmekteyim ek iş evde yapmak istiyorum

 182. Edanur dedi ki:

  Merhaba .Düzce merkezde otuyorum ve paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 183. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’nde oturuyorum paketleme işi hakkında bilgi alabilir miyim?

 184. Meriç Eren dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız memnun olurum iyi günler

  1. zeynep alakuş dedi ki:

   acil ise ihtiyacım var

 185. Sedanur dedi ki:

  Merhaba ismim sedanur yalova da çalıcaköyundeyim.Ek gelire ihtiyacım var evde ek iş yapmak istiyorum evliyim maddi durumumuz sıkışık esime destek cikmak istiyorum geri donüs yaparsanız çok mutlu olurum saygılarımla..

 186. Özlem gülbetekin dedi ki:

  Acil işe ihtiyacımız var

  İzmir Kemalpaşa aşağı kızılca

 187. Merve dedi ki:

  Merhabalar,
  Muğla Ortacada oturuyorum. Evde her türlü el becerisi gerektiren işler büyük bir titizlikle ve hızlılıkla yapılır.
  Lütfen geri dönüşlerinizi rica ederim.
  Şimdiden çok teşekkürler…

 188. Sevgi Ateş dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum elim çok çabuktur hertürlü paketleme işini yapabilirim ekip kurabilirim özenle çalışırım çok ihtiyacım var borcum çok

 189. Metin dedi ki:

  Meraba ben Urfa’da eyùbiyede oturuyorum 4kişyiz çoook ihtiyacımız var lùtfen eve i ş istiyorum

 190. Hatice dedi ki:

  Merhabalar esenler yüzyılda oturuyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 191. Merve dedi ki:

  Antalya /Alanya yaşıyorum
  Herhangi paketleme işi yaparım

  1. Sema dedi ki:

   Benim ihtiyacım var

 192. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen

 193. tuğba dedi ki:

  merhaba ben tekirdağ şarköyde oturuyorum.3 çoçugum var biri küçük oldugu için çalışamıyoum. acilen işe ihtiyacım var .dönüş yaparsanız sevinirim .iyi günler

 194. Aslı dedi ki:

  Merhaba aydın didimde ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

  1. _bebeksisabun2_ dedi ki:

   Merhaba iyi günler , Gano Excel yetkili satıcısıyım. Evde iş yapmak istiyorum, paraya ihtiyacım var , asgari ücrete çalışıyorum yetmiyor diyen arkadaşlar bana ulaşır mısınız? Ücretsiz bayilik veriyorum , iş detaylarını öğrenmek için bana mesaj atabilirsiniz
   ?Instagram: _bebeksisabun2_

   1. Merve dedi ki:

    Merablar bana yardimci olun

   2. Şeyma dedi ki:

    Benimde ise ihtiyacım var

   3. Öznur gül dedi ki:

    Nolur banada ulasin ise cok ihtiyacim var esim askerde bebegimle twk basimayim lutfen yardimci olun

   4. Özlem tutak dedi ki:

    4 çocuğum var ve eşim tek çalışıyor evdeyim ve işe ihtıyacım var dişarda çalışmak gibi bir şansım yok ne olur bana iş verin her türlü iş yapabilirim

 195. Aylin dedi ki:

  İstanbul uskudar, en kisa surede tum paketleme islerinizi yapabilirim

 196. Rabia dedi ki:

  Sivasta oturuyom evde paketleme yapabilirim yardımci olursaniz sevinirim

 197. Ayşe özdemir dedi ki:

  Selm aleyküm hayırlı günler ben evde paketleme işi yapmak istiyiyorum buna ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 198. Mehtap dedi ki:

  Merhaba ismim Mehtap Ankara mamak ta oturuyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum mümkünse yardımcı olursanız sevinirim 3 çocuğum var ve kiracıyım 2 kızım okuyor okul masraflarına yetişemiyorum eşim varla yok arası çocuklarımın ihtiyacını karşılamak için gerçekten çok ihtiyacım var bu işe temiz ve titiz çalışırım gününde teslim ederim iş konusunda ciddiyimdir sizi mahcup etmeyeceğime dair söz verebilirim allahın izniyle lütfen yardımcı olun lütfen

 199. Sinem oyanik dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum ne isi olursa yaparim ankarada oturuyorun

 200. Selma dedi ki:

  Bende evden calıs ak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 201. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

 202. Zeliha güneş dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 203. Beyice eryılmaz dedi ki:

  Merhabalar balıkesir susurlukta oturmaktayım evde bu tarz işlerle uğraşmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 204. Nermin Acar dedi ki:

  Merhaba bende artık evde çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Sabun toka takı çorap paketleme yapabilirim. Tsk ler

  1. Hasan k. dedi ki:

   Bursa görükle de ikamet ediyoruz hertürlü paketleme işini yapabiliriz

 205. Gulcan dedi ki:

  Mrb ben gulcan van merkezde yasiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen donus yapin

 206. Fatma dedi ki:

  Merhabalar.Muğla merkezde otuyorum.Evde paket
  Leme oso yapmak istiyorum.Daha önce yaptım. Deneyimim var.Yardimci olursanız sevinirim

 207. Seher dedi ki:

  Merhaba Aksaray merkezde oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim yatkındır evde paketleme işi arıyorum

 208. Dilan dedi ki:

  Merhaba biz 6 kisiyiz cok rahat yapariz bu ise ihtiyacimiz var donuş yaparsaniz cok sevinirim kuşadasındayim

 209. Meryem dedi ki:

  Bu kadar insan varken benim iş isteğimin dikkate alınacağını sanmıyorum ama yinede evde paketleme işi yapmak isterim bu arada Kocaeli İzmit ten müracaat ediyorum

 210. şenay dedi ki:

  tekirdağ süleyman paşada oturuyorum 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş yapın işe ihtiyacımız var

 211. Süreyya dedi ki:

  Merhaba evli ev hanımıyım Edirne merkezde oturuyorum banka borçlarımız var ve bu işe çok ihtiyacım var elim yatkın ve hızlıyımdır daha önce bu türler işler yaptım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 212. Cansel dedi ki:

  Merhaba ben hatay serinyol da ikamet ediyorum evde 4 kişi oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 213. Selver dedi ki:

  Merhaba maraşta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum 4 kişiyiz

 214. dilek dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde ek işe ihtiyacim var elim yatkindir daha oncede yaptım ekibim vardi

 215. Hava kartal dedi ki:

  merhaba ben yozgat yenifakili bektasli koyu nde 6 kisiyiz evimiz kira bu ise cok iktiyacimiz var

 216. Gamze dedi ki:

  Evde iş ypmk istyrm pendik Kaynarca paketleme işi iyi olur

 217. senem oz dedi ki:

  istanbul ümraniye bu işi alabilirmiyim ekibim var

 218. Azize dedi ki:

  Mrb ben muş merkeze oturuyorum .Ev hanımıyım 9 cocugum var bu işe cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim

 219. Sumeyra Genç dedi ki:

  Daha once paketleme ve boncuk isleme isi taki isi yaptim her turlu is gelir elimden her ile gonderim yapiyomusunuz

 220. Nilgün dedi ki:

  MERHABALAR ANKARA BATIKENTTE OTURUYORUM EVDE PAKETLEME ISI YAPMAK İSTİYORUM DONUS YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 221. Durmuş dedi ki:

  Merhaba ek iş yapmak istiyorum paraya cok ihtiyacim var 2 kişiyiz bilgi veririseniz sevinirim

 222. Ceren dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 223. Selma dedi ki:

  Alanya da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 224. Betül kocaöz dedi ki:

  Merhaba. Muğla ortacada yaşıyorum. Bol bol noş vaktim var yapabileceğime de inanıyorum ve bu işe ihtiyacım var

 225. özlem arslan dedi ki:

  20 yaşındayım evde boşum 1 çocuğum var her türlü paketleme işi yapabilirim tekirdağ hayraboluda yaşıyorum ihtiyacım iş istiyorum

  1. Derya Çoban dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim . Giresun/Bulancak

 226. ŞEYMA dedi ki:

  Merhaba malatyada yasiyorum paketleme isi yapmk istiyorum ihtiyacim var yardimci olurmusnz ?

 227. Selver dedi ki:

  Merhaba Tekirdag hayrabolu nun buyukkarakarli mah. Ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum buna cok ihtiyacim var

 228. Gülşen Turan dedi ki:

  Merhaba ben Gülşen Muğla Milas ta yaşıyorum 5 kişilik ekiple evde paketleme, montaj veya boncuk işleri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 229. Ümmü solak dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim yatkındır ve pratiktir dönüş yaparsanız sevinirim

  1. eda sasmaz dedi ki:

   lutfen banada donus yapiniz cok ihtiyacim var

 230. Günay dedi ki:

  Merhab ismim Günay istanbul şirinevlerde yaşiyorum kucuk çocuğum var önceler calişiyordum şimdi çocuktan dolayi calişamiyorum işe cok ihtiyacim var ev kiramizi bile odeyemedik 4 ay oldu

 231. melis arslan dedi ki:

  Merhabalar. Biz 4 kişilik bir öğrenci grubuyuz, 20 yaşlarındayız. Ek gelir elde etmek istiyoruz. Bilecik’te ikamet ediyoruz. Lütfen geri dönüş sağlar mısınız ? Teşekkürler.

 232. Nisa Nur dedi ki:

  Sivas’ta yaşıyorum paketlmeme işi yapmak istiyorum 4 kişilik ekibim var sürekli olarak çalışmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sebahat Arı dedi ki:

   iyi akşamlar bursa nilüfer goruklede oturuyorum paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 233. çiğdem dedi ki:

  merhaba;
  bu işe çok ihtiyacım var. 4 kişiyiz .. istanbul

 234. teslime dedi ki:

  izmir/bayraklı da oturuyoruz paketleme işi yapabilirz kızlarımla birlikte

 235. Nur dedi ki:

  Acil iş ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 236. Filiz dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var elim çok pratiktir ve titiz iş yaparım zamanında itinayla yaparım lütfen bana dönüş yapın

 237. Gülay dedi ki:

  Merhabalar ben evde paketleme işi istiyorum maddi durumumuz hiç yok bir sürü borcumuz var birde nişanlıyım eve yardımcı olmak istiyorum lütfen bana ulaşin

 238. Kaya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 239. Merve tolu dedi ki:

  Merhaba ben merve iki cocuk annesıyım esımın anne vefat etti bır oksuze bakıyoruz bu paraya cok ıhtıyacımız var lütfen bana ulasın

  1. Esma dedi ki:

   Milas Güllük te oturuyorum evde dikiş isi olur el isi her iş gelir elimdn

 240. Canan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce yapmışım tecrübeliyim

 241. Filiz Ç. dedi ki:

  Merhaba. Antalya Muratpaşa’da ikamet ediyorum. Evden paketleme işi arıyorum. Ev hanımıyım. Elim hızlıdır. Geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  1. Yasar dedi ki:

   Balıkesir altınoluk eve is istiyorum

 242. Sevgi dedi ki:

  Merhaba eve iş veren firmalara sesleniyorum bana yardımcı olur musunuz

 243. Yıldız dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var geri dönermisiniz

 244. AYŞEGÜL dedi ki:

  Denizlide oturuyorum. Evde ek iş istiyorum

 245. Ayjemal Shafi dedi ki:

  Merhaba tekirdag suleymanpasa da oturyorum kargo ile eve is veriyosaniz ise ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

 246. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar Konyada yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 247. faruk dedi ki:

  merhabalar kocaeli darıcada yaşıyorum engelliyim yürüyemiyorum evde çalışmak istiyorum nikah şekeri kına sabun işleri vs yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim . . .

 248. fatma dedi ki:

  izmit’te yaşıyorum 4 çocuğum ile yaşıyorum evde işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkür ler

 249. şerife karabakla dedi ki:

  merhaba eve ek iş istiyorum lütfen yardımcı lütfen görmezlikten gelmeyin

 250. Neslihan dedi ki:

  Dışarda çalışma imkanım yok evde iş istiyorum

 251. senem dedi ki:

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok caresizim bide bizim 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim cunku cok ihtiyacim var

 252. Melike dedi ki:

  Kırıkkale de oturuyorum evde yapabilecegım paketleme işi arıyorum dönüş yapan olursa sevinirim

 253. Hude Aktürk dedi ki:

  Merhaba batmanda oturuyorum 6 kardeşiz pamdemiden dolayı bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 254. Özlem dedi ki:

  Merhaba Bitlis,te yaşıyorum işe ihtiyacım var.?

 255. Rengin dedi ki:

  Merhaba, Eskişehir’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve geçinmek için bu işe ihtiyacım var. Aldığım işi özenle yapacağımdan emin olabilirsiniz. Dönerseniz memnun olurum sağlıklı günler.

 256. Cemile dedi ki:

  Merhabalr issizim gercekten ihtiyacim va evde paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 257. Emine dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi almak istiyorum

 258. Maryam dedi ki:

  Ben de ıstiyorum nasıl bir iş çok lazım vallah

 259. Saile dedi ki:

  Merhabalar evde ek is istiyorum lutfen geri donus yapiniz

 260. Serap dedi ki:

  He bu arada biz izmir karabaglar
  Belki ses verirsiniz umudum yok ama
  Neyse

 261. Serap dedi ki:

  Ya bunlar ne boş şeyler adamlara yazıyoruz bi Allahın kulu geri dönüş yapmıyor ya evde dört kişiyiz iş istiyoruz koymuşlar buraya yazın diyorlar yazıyoruz ses yok bu nasıl saçmalık ya

 262. Rabia dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keçiören’de oturuyorum elimden her iş gelir bende bu işi istiyorum ve çok ihtiyacım var.

 263. Elif dedi ki:

  Merhaba 2 çocuğum var ise giremesidim icin evde calismak istiyorum ne olursa yaparim yardimcilarim var edirne ipsala mailden ulasabilirsiniz

 264. Fatma dedi ki:

  Selamün aleyküm Hatay’da oturuyorum herturlu paketleme işi yaparım.. teşekkürler

 265. Aysel dedi ki:

  Kastamonuda yaşıyorum küçük çocuğum var ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 266. Aysun aşık dedi ki:

  Merhaba BN İzmir selcuktan evde çalışmak istiyorum bir oğlum var evim kira paketleme isi yapabilirim yardımcı olursanız Tşk ederim

 267. Nazan dedi ki:

  Dükkanımızda ekibimizle toplu olarak paketleme montaj işi yapılır

  1. Ayşegül dedi ki:

   Evlere gönderme gibi bi şeyiniz var mı?

 268. oktay dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ek iş arıyorum

 269. Zeynep girik dedi ki:

  Ismim zeynep k.maraş elbistan da yaşıyorum 35 yaşındayım şuan çalışmıyorum bu işe çok ihtiyacım var elim çabuktur istediğiniz zamanda ürünler hazır olur sıkıntı yasamazsiniz

 270. Meral dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim evde günde 10-12 saat çalışma imkanım var evime ek gelir sağlamak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum işe ihtiyacım var.

 271. Yasemin dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum çok acil

 272. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Esenler’de oturuyorum

 273. merve dedi ki:

  Merhaba ben merve cok acil işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsaniz cok sevinirim

 274. serap hamamcıoğlu dedi ki:

  Ben serap Kayseri hacılar da oturuyorum 2 oglum var bu zor durumda bana yardımcolur saniz sevinirim

 275. İlknur dedi ki:

  Kocaeli izmitte ikamet ediyorum Ek işe ihtiyacım var

 276. şenay dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum tekirdağ merkez

 277. Gülsen yanar dedi ki:

  Evde ne iş olursa yaparım çok acil iş lütfen dönüş yapın

  1. Gülsen Yanar dedi ki:

   Lütfenn dönüş yapın acil iş

   1. Mehtap dedi ki:

    Ankarada sincanda yaşıyorum annem ben ve ablam 3 kişi olarak her türlü paketleme işi yapabiliriz. Babamız asgari ücretle 2 üniversite öğrencisi okutmaya çalışıyor. Bu yüzden çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

   2. YAŞAR ÇAYIRLI dedi ki:

    Emekliyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Emine lacin dedi ki:

   Merhaba ben emine kayseri de ikamet ediyorum 38 yasindayim ev hanimiyim is arıyorum evde paketleme yapmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim.

 278. Gülsen Yanar dedi ki:

  Lütfendönüş yapın. Çok acil iş

  1. Aslıhan dedi ki:

   Hayırlı akşamlar iki tane çocuğum var ve dışarıda çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun.

 279. Gülsen yanar dedi ki:

  Elimde her iş gelir

  1. Ali TOPCU dedi ki:

   Evde iş yapmak istiyorum. Çocuklarımın okulu nedeniyle sürekli veya evden uzak bir iş ile meşgul olamıyorum. Bu yüzden evde yapabileceğim bir iş vermek isteyenlerin işini büyük bir özveri ile yapmak istiyorum. Memnuniyet duyacağınızi umut ediyorum. İyi çalışmalar…

 280. Melehat Orhan dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim

 281. Elif dedi ki:

  Selamın aleykum bizim gurubumuz var bide bakalimiz var sizinle toplu iş yapmak istiyoruz kocaeli karamursel

 282. İnci dedi ki:

  Merhaba Yalova oturuyom ev hanımı yım 3 coçuğum var evde paketleme işi yapmak istiyorum ailem e destek vermek istiyorum

  1. Sibel dedi ki:

   Merhaba ben antalya dayım evde paketleme yapmak istiyorum

 283. Hatice dedi ki:

  Merhabalar Gebze bölgesinde yaşıyorum paketleme işine ihtiyacım var 5 kişilik ekibim var hemen dönüş yaparsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

 284. Tuba dedi ki:

  Eve ek iş almak istiyorum çok ihtiyacım var 3 kişilik ekibiz acil dönüşünüzü bekliyorum

 285. Medine dedi ki:

  Van’da yasiyorum Üniversite ögrencisiyim ise ihtiyacim var

 286. Kader Acar dedi ki:

  Merhabalar Kastamonu da yaşıyorum. Her türlü paketleme süsleme tarzı işlere elim yatkındır. Temiz disiplinli çalışırım. Herhangi bir aksaklık olmaz herşeyi zamanında telsim edebilirim. Evden çalışabilceğim iş arıyorum. Döbüş yaparsanız çok sevinirim. İyi günler

 287. Güzide ikbal yürük dedi ki:

  İstanbul daha yaşıyorum öğrenciyim okul masraflarını karşılamak için acil iş arıyorum düğme paketleme işi yapmak istiyorum işi iki kişi yapıcaz lütfen bir an önce dönüş yapın

 288. Güzide ikbal yürük dedi ki:

  Öğrenciyim okul masraflarım çok fazla olduğu için acil iş arıyorum düğme paketleme işi yapmak istiyorum işi iki kişi yapıcaz lütfen bir an önce dönüş yapın

 289. Hakan pişkin dedi ki:

  Evde paketleme isi verirmisiniz

 290. Melek dedi ki:

  Bende eve iş almak istiyorum paketleme montaj gelir elimden

  1. Rumeysa Yiğit dedi ki:

   Merhabalar, üniversite öğrencisiyim. Tüm günüm boş okullar uzaktan eğitim olduğu için. Her türlü işi en güzel şekilde yaparım. İnce detaycı bir insanım.

 291. Fatma dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum cocuklarim olduğundan disarda çalışamıyorum o nedenle eve iş almak istiyorum herturlu el becerim var vede çok hızlıyım umarım dönüş yaparsınız şimdiden tesekkurler

 292. Dilek dedi ki:

  Merhaba Aydın da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 293. Yeliz dedi ki:

  Ben Körfez Kocaelin de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum saygılarımı sunuyorum

 294. Aygül dedi ki:

  Merhabbalar İstanbul Pendik Kavakpınarda oturuyorum işe çok itiyacım var eşim hasta 1 çoçuğumuz var eşimin çalışdığı yetmiyo tedavi olması lazım bende eve iş arıyorum ona yardımcı olmak için lütfen geri dönüş yaparmısınız işe çok itiyacım var.?

 295. Ayten Şevval dedi ki:

  Merhaba istanbul üsküdarda oturuyorum evde mandal ve kalem paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 296. Seval dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 297. Derya Sarı dedi ki:

  Merhaba…Kastamonu’da yaşıyorum..evde ek iş yapmak istiyorum.yardimci olursanız sevinirim..

 298. Seval dedi ki:

  Bende Malatyadan paketleme ve montaj işi yapabilirim.

 299. Kamile özyurt dedi ki:

  Evimde iş yapmak istiyorum Eskişehir’de oturuyorum ayağımdan rahatsızım

 300. Kamile özyurt dedi ki:

  Evimde iş yapmak istiyorum Eskişehir’de oturuyorum ayağımdan rahatsızım

 301. Fahriye dedi ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Emine dedi ki:

   Issizim gercekten ihtiyacim va evde paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 302. Aysun dedi ki:

  3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  1. Tuğba dedi ki:

   3 kişiyiz çok hızlı çalışırız ankarada yaşıyoruz acil iş istiyoruz

 303. Güler dedi ki:

  Merhabalar bende üsküdar da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum evde yapılacak bütün işlere ihtiyacım var lütfen ?teşekkür ediyorum.

 304. Damla dedi ki:

  Merhaba hatay İskenderun da yaşıyorum üniversite sınavına hazırlanıyorum bu yüzden evden çalışmam gerekiyor paketleme işine ihtiyacım var lütfen yardımcı olun dakik ve titiz çalışırım çok çabuk bitiririm işleri el çabuklugum var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 305. Pınar Can dedi ki:

  Merhaba Adanada oturuyorum. Evde yapacağım işe ihtiyacım var. Elim hızlı ve el işlerine çok yatkındır. Dönüş yaparsanız sevinirim

 306. Büşra dedi ki:

  Mrb evde paketleme isi ariyom ise cok ihtiyacım var

 307. Tuğba nur akan dedi ki:

  Merhaba ekibim var paketleme işi istiyoruz dönüş yaparsanız çok sevinirim

 308. MUSTAFA DURSUN dedi ki:

  Merhaba aydın merkezde oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim çok yatkindir çok acil bu işe ihtiyacım var sizden haber bekliyorum dönüş yaparsanız

 309. Çiğdem dedi ki:

  Merhabalar bende Adana da yazıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen iletişime geçerseniz sevinirim.

 310. Nıhal dedi ki:

  Hızlı ve duzenlı temız calısırım acele işe ihtiyacım var

 311. Gulizar dedi ki:

  Merhaba Sivas merkezde oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim çok yatkindir çok acil bu işe ihtiyacım var sizden haber bekliyorum dönüş yaparsanız

 312. Sehriban dedi ki:

  Bolu merkezde oturuyorum kapıcılık yapıyorum iki kızım var lutfen yardım ci olun mandal paketleme boncuk paketleme yaparım allah için eşim ile beraber yaparız elim hızlıdır sürekli evdeyim boş vaktim çok

 313. Melek dedi ki:

  Mrb gaziantep islahiye ilcesinde oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum lutfen bana donermisiniz

 314. hanen ayan dedi ki:

  hatay iskenderunda yaşıyorum ev hanımıyım 2 çocuğum okuyor eşim çalışmıyor bu işe ihtiyacım var temiz ve hızlı çalışırım paketleme davetiye katlama işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim .

 315. betül ayan dedi ki:

  hatay iskenderunda yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var . temiz ve hızlı çalışırım zamanından önce teslim edebilirim. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim .iyi günler dilerim.

 316. Gül dedi ki:

  Sabun paketleme işiyle bilgi almak istiyorum kocaeli

 317. Lale dedi ki:

  Hatay da yaşıyorum evde yapılabilecek iş arıyorum

 318. seda güneş dedi ki:

  Merhaba İstanbul Avrupa yakasında yasıyorum. evde paketleme işi arıyorum. elim yatkındır. süresınde gönderıcegımden emın olabılırsınız. sıkıstıgımda yardıma yetıscek arkadaslarım var.

  1. Dilek dedi ki:

   Merhaba ben Dilek Adana da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum, paketleme, mum, sabun, süs, tesbih, boncuk, davetiye vb işleri yapabilirim

  2. Sacide dedi ki:

   Iyi günler Bnde evde iş arıyorum ama guvenilmiyor kapora felan istiyorlar bn 23 yaşındayım iki çocuk annesiyim kütahya altıntaş ilçesinde oturuyorum dönüş olursa çok sevinirim

 319. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben ayşegül istanbul bahçeli evlerde oturuyorum ev hanımıyım paketme işi arıyorum kına sabun çerez pipet toka mum gibi pakatleme işi arıyorum evde yapabiliceğim iş arıyorum

 320. Fidan dedi ki:

  Acil evimde iş istiyorum

 321. Islim dedi ki:

  İs almak istyorum her turlu urunnun hakkindan gele bilirim ell becerim cok iyi

 322. Kübra dedi ki:

  Başakşehir 5.etapta oturuyorum. 2 3 kişiyle birlikte yapabiliriz. İstenilen üründen daha fazlasını da çıkartırız gayet başarılı ve hızlı bir şekilde. Elim yatkındır daha önceden de tecrübem mevcut. Öğrenciyim çok ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum.

 323. Gökser dedi ki:

  IZMİR de ikamet ediyoeuz
  Her türlü paketleme işi yapilir

 324. Tuba dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 325. Hatice dedi ki:

  Merhaba aydinda yasiyorum esim askerde sakatlandigindan dolayi kit kanaat gecinmeye calisiyoruz birde kucuk cocugumuz var bu yuzden calisamiyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Nejmiye dedi ki:

   İyi akşamlar geri dönüş yapıldımı acaba bilgi verir misiniz

  2. Meryem dedi ki:

   Esenler Tuna mahallesi de oturuyorum ek iş yapmaya ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlarsanız sevinirim lütfen

 326. Hazal dedi ki:

  Izmirde oturuyorum paketleme firmasinda calistim grup arkadaslarimla birlikte paketleme işlerine hazırız

 327. Ayla bahadır dedi ki:

  Merhaba bende iş almak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim cok ihtiyacım var bu işe lütfen

 328. Cansu dedi ki:

  Çanakkale Çan paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 329. Aynur Fidan dedi ki:

  Merhaba manisada oturuyorum işe cok ihtiyacım var iki cocuğum var eşime destek olmak istiyorum ararsanız cok sevinirim

 330. Selin Karaca dedi ki:

  Samsun’dayim.Her turlu paketleme isini temiz ve hizli yapabilirim.Ekibimde var.

 331. Fikriye kaya dedi ki:

  Antalya’nın Manavgat ilçesinde oturuyorum ailemle beraber evde iş imkanından yaralanmak istiyorum.Titiz çalışma ve zamanında teslim garantisi…

 332. Selin Karaca dedi ki:

  Samsundayim
  Paketleme isi yapabilirim

 333. zehra dedi ki:

  dönüş yaparsanız sevinirim anlizehra58@gmail.com

 334. Cihan dedi ki:

  Merhabalar Bursa Yıldırımda oturuyorum .Evden paketleme işi yapmak istiyorum günde 6 ve 8 saat arası paketleme işi yapabilirim

 335. Busra dedi ki:

  Meraba lar her türlü paketleme işi olur fark etmez ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 336. Ömral ŞENER dedi ki:

  Merhabalar gemlik Bursa da ikamet etmekteyim. El becerilerim ii ve seridir. Bu işe ihtiyacım var. Sürekli yapabilirim.

 337. Beray dedi ki:

  merhaba beray ismim 24 yasındayım daha önce paketleme işinde caiısmıstım deneyımım olmuştu azimli ve sabırlıyım her ne olursa olsun yaparım uygulararım fazlasıyla ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sağlarsanız sevinirim

 338. Tezcan icke dedi ki:

  Merhabalar Bursa Görüklede oturuyorum. İşe ihtiyacım var. Paketleme, montaj, vs. yapabilirim. Temiz iş yapıp zamanında teslim ederim. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günler.

 339. şanli dedi ki:

  6 sene bir fabrikada paketleme ve sevkiyat isi yaptim.
  evde paketleme isi yapabilirim. kalabalik bi aileyim. en kisa surede isi teslim ederim.engelli durumundan dolayi is bulmakta kolay olmuyor.

  1. Aysun dedi ki:

   Ekibimle birlikte paketleme işi istiyorum

 340. Pelin COŞKUN dedi ki:

  Izmir’de yaşıyorum ailemle birlikte paketleme işleri yapabiliriz.

  1. Reyhan dedi ki:

   Merhaba bende paketleme işi yapmakistiyorum reyhan sarac Kütahyatavsanli da oturuyorum ev hanımıyım firması olan ercan bey benimle irtibata geçin lutfen

 341. Filiz dedi ki:

  Paketleme isimse elim çok hızlıdır grubum vardır is çok istiyorum

 342. Beril dedi ki:

  Kına kuruyemiş ve kalem montaj isi yapmak istiyoruz

 343. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben batmanda oturuyorum batmanda evlere iş veren firmalar varsa lütfen cevap bekliyorum yada kargoyla evlere iş veren firmalar varsa dönüş bekliyorum 5 kışlık gurubumuz var elimiz yetkin dir daha önce istanbul’da paketleme işi yaptım

 344. ercan dedi ki:

  kendime ait işyerinde türkiyenin bir çok şehrine evlere pakatleme yaptrıyorum kargo ile yolluyoruz burda bir çok insana ekmek kazandırmak istiyoruz ama her nedense mesajımızı kaydetmiyorsunuz lütfen kaydedin bu ülkede herkes namusuz değil..sadece mail adresi ile iletşim kurulur

  1. Leyla dedi ki:

   sakaryada oturuyprum yardımcı olursaniz sevinirim. Elim hizlidir her turlu paket isi yapabilirim

  2. Betül dedi ki:

   Merhaba eşim cezaevinde küçük çocuklarım olduğu için çalışamıyorum. Daha önce de yaptım evde paketleme lütfen yardımcı olur musunuz

  3. Serap kilic dedi ki:

   Merhaba iş ariyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ekip kurabilir seri üretim yapabiliriz iletişime geçerseniz sevinirim

  4. tahir dedi ki:

   işe ihtiyacım var

  5. Armağan dedi ki:

   Çorumda otururuyorum hızlı ve pratik biriyim 1 yıl paketlemede deneyim sahibiyim.bence pişman olmazsınız.

  6. Nuray dedi ki:

   Merhabalar malatya merkez elimden paketleme işi gelir rica ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim işe ihtiyacım var

  7. Sümeyye dedi ki:

   Mrb paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  8. Meryem dedi ki:

   Ben de paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 345. halise dedi ki:

  ankara gölbaşında ikamet ediyorum verilecek işleri zamanında teslim ederim zamanım çok ihtyicaım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 346. Fatih Deniz dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum talebime cevap verirseniz sevinirim Bayrampaşa İstanbul

  1. Kader aksu dedi ki:

   Bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın lütfen

 347. Eda dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’de oturuyorum hızlı ve titiz çalışıyorum siparişlerinizi bekliyorum.

 348. Eda dedi ki:

  Merhaba hızlı ve titiz çalışıyorum siparişlerinizi bekliyorum.

 349. Bilgin dedi ki:

  Bu işe cok ihtiyavım var donersenız sevırnırım 21 yasındayım

 350. ESİN dedi ki:

  İyi Günler;
  Adım Esin Bursa’da ailemle ikamet etmekteyim.
  Davetiye paketleme işini öncelik veriyorum.
  Minimum 2 kişi maksimum 5 kişilik ekiple gelen işi yapabilirim.
  Elim hızlı, kendime güvencem ve ekibin becerisine güveniyorum..
  Karşı tarafında bu şekilde olacak bir iş tekliflerine açığım..
  İyi Günler..

  1. Ayşe Eroglu dedi ki:

   Iyi gunler konyada yaşıyorum 3 çocuğum var işe çok ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 351. Ecem Yağcı dedi ki:

  Merhaba, ismim Ecem Bursa Osmangazi de yaşıyorum, evliyim çocuğum yok, annem ve ben daha önce evde ek iş fırsatlarından yararlandık, elimiz oldukça yatkındır şuan maddi sıkıntılardan dolayı bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yapılırsa çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim

 352. Halime dedi ki:

  Merhaba ben Adana’dan evde yapılabilecek iş istiyorum elim hizli çok iyi dikiş overluk isleride yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 353. Funda yılmaz dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar, eşim işsiz ve iş arıyoruz ekip ile birlikte işe hazırız

 354. Sadet dedi ki:

  Slm ben boluda ikamet ediyorum bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Duygu dedi ki:

   Öğrenciyim 2 grubumuz vardır bu işe ihtiyacım vardır geri dönüş yapmanızı bekliyorum
   Saygılar…
   Aydın/Çine

 355. Esen Karakurt dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum

 356. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Acil olarak ek işe ihtiyacım var. Dönüş yapılırsa memnun olurum.

 357. nur dedi ki:

  benim bu işe çok ihtiyacım var

 358. burcu dedi ki:

  merhaba kocaelide yaşıyorum evde nikah şekerive toka paketleme yapmak istiyorum

 359. Sibel dedi ki:

  Merhaba paketleme isi almak istiyorum lütfen geri dönüş sağlar misiniz 26 yaşındayım istanbul anadolu yakasında oturuyorum

 360. SELİM ARMAĞAN dedi ki:

  istanbul ümraniyede oturuyoruz evde 4 kişiyiz fazla para beklentimiz yok ek gelir amaçlı evde iş yapmak istiyoruz. hızlı teslimat yaparız .

 361. serapbekar dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım lütfen. Dönüş yapabilirmisiniz antalyadan

  1. Şükriye Taylan dedi ki:

   Evde yapabilecek iş arıyorum paketleme gibi elle yapılacak her işi yaparım kocaeli de oturuyorum plastik bardak tabak piper en sonda sigara sarma yaptım şimdi iş arıyorum

 362. Kübra nur dedi ki:

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyoruz 4 kişiyiz elimiz her işe yatkındır Yardımcısı olursanız sevinirim

 363. Gülizar Koçak dedi ki:

  Bu firmalar hangileri ilanları Nerde yayınlanıyor nasıl iletişim kurabiliriz gibi soruları yanıtlayan gerçek bilgiler verseniz keşke sosyal medyada ilanları bulabilirsiniz diyorsunuz ama insanların umutlarını sömüren dolandırıcılardan başka bulduğumuz bişey yok

 364. ELİF KILIÇ dedi ki:

  Öğrenciyim. Bu işe çok istiyorum.3 kişilik bir grubum var. ERZURUM/OLUR ‘da yaşıyorum. Geri dönş yaparsınız sevinirim..

  1. Nur dedi ki:

   İstanbul Pendik’te yaşıyorum annemle beraber evde yapılıcak iş arıyoruz geri dönüş yapılırsa sevinirim

  2. Özlem bolak dedi ki:

   Merhaba istanbul üsküdar paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 365. Çiğdem dedi ki:

  Sizinle çalışmak isterim

 366. Esim dedi ki:

  2 çocuğum var dışarda calisamiyorum ihtiyacimda var yardımcı olursanız sevinirim Aydın Söke’de ikamet ediyorum

 367. Özge özen dedi ki:

  Evde 7 kişiyiz her türlü işe talibiz elimizden her iş gelmektedir Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyiz değerlendirirseniz seviniriz

 368. Özge özen dedi ki:

  Evde 7 kişiyiz her türlü işe talibiz elimiz yatkındır. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  1. Özge özen dedi ki:

   Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyiz

 369. Kader dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım elim çok yatkındır ve ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 370. Sena nur dedi ki:

  Sakarya adapazarında yaşıyorum merkezdeyim evde paketlenebilcek iş arıyprum acil durumdayım dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.

 371. Merve dedi ki:

  Mardin artuklu bende evde paketleme isi istiyorum cocugumda var lutfen ihtiyacim var allah rizasi icin elimde cok yatkin pratik lutfen donus yapsaniz cok sevinrim

 372. Serap dedi ki:

  merhabalar istanbul yenibosnada ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim

 373. Hülya dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum evden yapılacak her türlü paketleme katlama montaj vs işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız memnun olurum

 374. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba İstanbul bahçelievler soğanlı da ikamet ediyorum üniversite öğrencisiyim 2 tane kız kardeşim var babam şuan işsiz ona destek çıkmak için bu işi yapmak isterim 5 kişiyiz pratik bir şekilde yapıyoruz

 375. Gönül dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim lutfen yardimci olabilirmisiniz

 376. Melis dedi ki:

  Eve ek iş istıyorum çok ihtiyacım var

  1. Mine dedi ki:

   Tuzla istanbulda yaşıyorum ii cocugummvar evim kira durumum yok evde paketleme işi varsa yaparım elim pratik

 377. Zubeyde dedi ki:

  Ankara sokulludayi. Elim hızlıdır. Dönüş bekliyorum teşekkürler

 378. Elif dedi ki:

  Evde her türlü paketleme katlama montajlama işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler:)

 379. Bahar dedi ki:

  Merhaba efendim evde paketleme işi almak istiyoruz her türlü işi yapabiliriz işe ihtiyacımız var dönerseniz seviniriz

 380. Esma dedi ki:

  Bursa’da oturuyorum evde sabun mandal balon çorap işi paket yapa bilirim evde üç kişiyiz işi denilen gün teslim ederim bana dönersiniz memnun olurum

 381. Fatma Bostancı dedi ki:

  Evde iş yapmam istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  1. Gonca ersoy dedi ki:

   Herhangi paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var covidden dolayi sıkıntılı işlerimiz bir cocugum var tek başıma bakıyorum ve evim kira

 382. kübra dedi ki:

  istanbul üsküdarda oturuyorum evde yapılacak bütün işlere ihtiyacım var lütfen

  1. Güler dedi ki:

   Merhabalar bende üsküdar da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum evde yapılacak bütün işlere ihtiyacım var lütfen ?teşekkür ediyorum.

 383. Özge Bertan dedi ki:

  Merhaba adım Özge Gebze’de yaşıyorum 1 çocuğum var onun ihtiyaçlarıni karşılamak için evde iş arıyorum elim yatkındır ve pratiktir.

 384. Alime Zorlu dedi ki:

  Merhaba ben Ankara altındağ da oturuyorum evde yapacak iş arıyorum 4tane kızım var ve hamileyim ihtiyaçlarını karşılaşamıyorum iş arıyorum temiz ve hızlı çalışırım zamanında işlerimi teslim ederim lütfen bana dönüş yaparsanız çok memnun

 385. Kübra dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım ve eşim yaklaşık 4 yıldır rahatsız engelli maaşı alıyor fakat devletin bize sunmuş olduğu miktar sadece 800 lira 4 yaşında bir kızımız var eşim makina kullanıyor ve benim işe ihtiyacım var paketleme işlerinden anlarım nolursunuz bana dönüş sağlayın gitmediğim hiçbir kapı hiçbir devlet kurumu kalmadı her fabrıkaya form bıraktım fakat dönüş sağlanmadı Adapazarı sakarya caybaşı yeniköyde yaşıyorum eşimin ailesiyle yaşıyoruz fakat herkes kendi kazancında nolursunuz sesimw kulak verin yalvarırım..

  1. Ayfer tepegöz dedi ki:

   Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum

  2. ünal dedi ki:

   kübra kardeşim bana dönüş yap

  3. ünal dedi ki:

   kübra kardeşim maile dönüş yapın

 386. Hfzhnm dedi ki:

  25 yaşındayım 5 aylik bebegim var esim insaat iscisi evde ek işe ihtiyacım var lutfen yardimci olurmusunuz

 387. Arzu Maviyıldırım dedi ki:

  Dışarda çalışamıyorum acil işe ihtiyacım var

 388. mehmet kaynar dedi ki:

  nevşehirde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ulaaşşırmısınz

 389. Fatma dedi ki:

  Bursa da otryorum.
  Kürdan , cam tabak plastik davetiye isi olur.
  Günüm boş geçiyor .
  İşime titizimdir

  1. Aliye dedi ki:

   Merhaba istanbul kagithanede oturuyorum 24 yaşındayım elim hızlı ve temizdir evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsaniz çok sevinirim cok ihtiyacım var lutfen

 390. Sibel dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var batikentte oturuyorum elim hızlıdır gününde ve istendigi sekilde alacağınızdan emin olabilirsiniz cevabınızı bekliyorum tesekkür ederim Ankara

 391. Trendegel.com dedi ki:

  Merhaba.
  Yeni kurduğumuz e-ticaret sitemiz için il, ilçe, mahalle temsilcisi arıyoruz.
  Temsilcilerimiz bulundukları bölgede satış, pazarlama ve tanıtım yapacaklar. Temsilcilerin sorumlu oldukları bölgeden yapılan alışverişlerden net kârın %80’i temsilcilerin kazancı olacak.
  Temsilcilerimiz olmak isteyen ve ayrıntılı bilgi için i
  Türkiye geneli

 392. Sevgi dedi ki:

  Sultanbeyli Ahmet Yesevimahallesinde oturuyorum evde yapılacak tekstil balon poşetlemë kalem işi Mandal işi kına nikah şekeri paketleme isleri gibi işler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var (4 kişiyiz)

  1. Asiye dedi ki:

   Ankarada yasiyorum evliyim 32 yasindayum elim hizlidir her türlü paketleme isini itinayla seri bir sekilde yapabilirim lutfen yardimci olun

 393. Yasemin Kaynar dedi ki:

  Evde Paketleme Isi Yapmak Istiyorum 2 Kisiyiz Ulasirmisniz

 394. Emine kalkan dedi ki:

  Slm Adana incelikte oturuyorum. Ev hanımıyım para kazanmaya ihtiyacım var paketleme yapabilirim.

  1. Sibel dedi ki:

   Merhabalar antalya ya ev işleri veriyormusunu

 395. Demet dedi ki:

  Merhabalar adım demet gaziantep şahinbeyde oturuyorum deneyimim var ve 3 kişiyiz seri olarak paketleme işi yapabiliriz. Teşekkürler.

 396. İrem dedi ki:

  Ben irem balıkesir bandırma da yaşıyorum 2 kisi paketleme işi yapabiliriz acil lütfen geri dönüş yaparsanız seviniirm

 397. Sumeyye dedi ki:

  Ev hanimiyim 2 çocuk annesiyim kirada oturuyorum el becerim var hamd olsun ..ihtiyacım var lütfen dönüş yapın..

 398. ferit dedi ki:

  4kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz kalem montaj vede paketleme yapılır

 399. Sibel biçer dedi ki:

  27 yaşinda yeni evliyim evde yapabilecegim işe çok ihtiyacimiz var. Daha önceden deneyim var iki kisilik işe ihtiyac vardir.İSTANBUL/MALTEPE de ikamet etmekteyim geri dönus yaparsaniz sevinirim.

 400. gülbahar dedi ki:

  bu işe çok ihtiyacım var yarfımcı olurmusunız lütfen

  1. Arzu dedi ki:

   Antalyada oturuyorum 3 arkadaş paketleme işi yapmak istiyoruz

 401. Zeynep dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var. Evde ek iş yaparım.

 402. Vildan dedi ki:

  merhabalar ben de evde ek iş yapmak istiyorum

 403. zeynep dedi ki:

  istanbul eyüpte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 404. Nadile dedi ki:

  Ben nizipte oturuyorum evde iş istiyorum

 405. Hatice dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum herturlu paketleme yaparım lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 406. Fatma bulgar dedi ki:

  Malatyada oturuyorum el becerim var kendime güveniyorum her türlü paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 407. Ummuhan dedi ki:

  Merhaba izmir bornava evde her türlü paketleme işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 408. DİLARA dedi ki:

  Merhaba anasınıfı öğretmeniyim el işleri becerim haliyle iyi böyle işlerle uğraşmayı seviyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 409. Yeşim dedi ki:

  Aylardır yazıyorum sadece teminat deniliyor teminat verecek olsak zaten başvuru yapılmayacağını düşünüyorum gerçekten insanların ihtiyacı var ki başvuru yapılıyor rica ediyorum dönüş yaparsanız iyi ya da kötü seviniriz

 410. Salih dedi ki:

  3 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz

 411. Salih dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapabilir misiniz

 412. Didem dedi ki:

  Kocaeli de oturuyorum işten çiktim bende evde yapabılecek bir iş arıyorum geri dönüş ne zaman olur.

 413. Didem dedi ki:

  Kocaeli/İzmitte oturuyorum işten cıktım işim yok paketleme işinde iyiyim geri dönüş olursa sevinirim. İşe ihtiyacım var…

 414. Özge dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve özenli ve titiz çalışırım evde paketleme ek işi istiyorum

 415. Nurgül dedi ki:

  Ankara yenimallede oturuyorum evde paketleme iş yapmak istıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanınız cok sevınırım

  1. ünal dedi ki:

   nurgül hanım dönüş yapın mail olarak

 416. Demet dedi ki:

  Merhaba. 3 kadınız elimiz hızlı her türlü paketleme dikişi titizlikle yapabiliriz. Acil işe ihtiyacımız var

  1. Tugce dedi ki:

   Üniversite ögrencisiyim ve evde 3 kişiyiz hizlıca bu isi yapabiliriz

 417. Birgül dedi ki:

  Evde 3 kisiyiz
  Paketleme isi yapabiliriz
  Kuşadası

  1. Demet dedi ki:

   İşverene ulaşabildiniz mi?

 418. sevgili karaca dedi ki:

  bi ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 419. Rana dedi ki:

  Merhaba 20 yaşındayım kırıkkalede de yaşıyorum işe ihtiyacım var. El becerime güveniyorum yardımcı olurmusunuz.

 420. Melek dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme ısı yapmak ıstıyorum ıstanbul gazıosmanpasada oturuyorum

 421. Sultan dedi ki:

  Mrb evde montaj işi istyorm kalem, toka mandal montajı paketleme işi de olabilir elim çok seri istediğiniz sayıyı istediğinz günde teslim edebilirim lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

 422. tuğçe dedi ki:

  merhaba’lar evlere etiket işi verdiğiniz doğrumu eğer doğruysa benim 2 küçük oğlum var eşimden ayrıyım yaşim 24 eve iş veriyorsanız buna ihtiyacım var teşekkürler.izmir

  1. Ceyda dedi ki:

   Merhaba Silivri de yaşıyorum çalışmıyorum ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var elim gayet hızılıdır

  2. ünal dedi ki:

   tuğçe hanım dönüş yapın lütfen mail adresine

 423. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Konya da yaşıyorum. Hem okuyup hem çalışıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Hızlı ve özenli çalışırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Ayşe dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yapabilirim

  2. Huriye Balta dedi ki:

   Merhaba ben evde iş istiyorum hicbir geririm yok bende evde ufak tefek bi şeyler yapmak istiyorum ne yollar sanız yaparım çünkü ben ev hanımıyım para kazmak istiyorum inşallah bana yardımcı olursunuz

 424. Beste dedi ki:

  Merhabalar, Ankarada yaşıyorum 26 yaşındayım genelde evde vakit geciriyorum hem size faydam olsun hem benim icinde iyi olur:)

  tesekkur ederim

 425. Enes dedi ki:

  Sakaryadan yazıyorum küçük bütün işlere talibiz 2 kişiyiz selametle

 426. Aynur dedi ki:

  Merhaba Sanliurfada ya yasiyorum. İse cok ihtiyacim var.Donus yaparsaniz sevinirim

 427. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba, herkes gibi benimde paraya ihtiyacım var.Ögrenciyim,işimi özveri ve titizlikle yapan biriyim.Evde her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun.

 428. Canan Solmaz dedi ki:

  merhaba canan solmaz edirne merkezde yaşıyorum bu paketleme ışin yapmak istiyorum elektronik teknisyeniyim teksil bilgim de var her türlü montaj ve paketleme yapabilirim elim hızlıdır tskler.

 429. Fatma kalaycı dedi ki:

  4kisiyiz sabun kuran kinda toka hepsinide yaparim elimiz yatkin

 430. Raşit dedi ki:

  Balıkesir ederemitte yaşıyorum bu işi devamlı olarak yapabilecek durumdayım Paketleme işi tam benim yapacağım ve başarılı olacağım bi iş

 431. Pınar YAŞAR dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım elimden her iş gelir üniversiteye ve liseye giden 4 çocuğum var onların eğitimine ve ev ekonomisine katkı sağlamak için bu işe ihtiyacım var Uşak merkez ilçesinde ikamet etmekteyim.

 432. Havva nur dedi ki:

  Ise ihtiyacım var acil paketleme işi yapmak istiyorum ahlatta oturuyorum

 433. Fatma dedi ki:

  merhabalar,

  annem ve kardeşime evde yapabilecekleri paketleme-bileklik-v.s iş arıyoruz izmirde oturuyoruz.
  eve gönderilen işleri hkkında iletişime geçmenizi rica ederim.

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba adım zeynep
   Paketleme süsleme matbaaa her türlü iş yapabılırım gencim elim hızlıdır cıddı iş verenler ulaşın acıl

 434. şenay dedi ki:

  tekirdağ merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 435. Fatma kalaycı dedi ki:

  Para kazanmak istiyorum yardimci olun lutfen

 436. MUKADDES KARADAŞ dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum hatay iskenderun 5 kişiyiz

 437. Leman akar dedi ki:

  Evde her türlü paketleme yapabilirim mersin ulasabilirsiniz

 438. Soner dedi ki:

  Merhabalar evde 4 kişiyiz işsizim bu işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

  1. Fadime dedi ki:

   Ankara yasiyorum her paketleme yapablrim bu işe ihtycm var luftn dönüş yapn

 439. Beşir dedi ki:

  Orenciyim batmanda yasıyorum burs almıyorum iş ihtiyacım var

 440. Sadet dedi ki:

  İyi günler. Gaziantep yazıyorum. Evde yapılabilecek paketleme işi yapabilirim. Yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkür ederim.

  1. Zehra dedi ki:

   Bingöl yaşıyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim benle birlikte 6 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

 441. Serkan dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi arıyorum

  1. Zeynwp dedi ki:

   Merhaba ben kirikkalede oturuyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 442. Sırma Sadı dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum Çamdibimeriç mahallesinde annem babam ayrı babannemle kalıyorum üvey annem ve çocuğuyla işi istediğiniz zamana yetiştirebiliriz.

  1. Maide sarıboğa dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sabun paketleme mum paketleme mandal paketleme vs el becerim var sivas merkezde yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 443. Rüveyda Şen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstediğiniz zamanda teslim edilecektir. Yardımcı olursanız sevinirim.

 444. Selahattin dedi ki:

  Istanbul beyoglunda oturuyom evlere iş istiyom

 445. Cemile dedi ki:

  Evde paketleme işi için bilgi alabilirmiyim .

 446. nida dedi ki:

  bu sayfadan önce girdiğim her sayfa sadece bilgi verdi ama firma telefonları yok ve bence böyle firmalar o nedenle sürekli birbirine bağlı olarak bu sayfaları kim açıyorsa onun tinsanların neden hevesleriyle oynuyorsunuz. yek ekmeğe muhtaç olursunuz inşallah ve bu mesajlarım için lütfen bana ulaşınki daha fazlasını söyleyeyim size

 447. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ihtiyacım var eğer mümkünse İstanbul Ataşehir oturuyorum 33 yaşındayım

  1. Burak dedi ki:

   Size yardımcı olmak isterim.

 448. Meryem ege dedi ki:

  Merhaba ben ogrenciyim ve ailemin durumu o kadar iyi degil ve üniversitede cok zorluk cekiyorum bana ve aileme yardimci olabilirmisiniz.
  Bende ek is almak istiyorum
  Saygilar.

  1. Maide sarıboğa dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sivasta yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 449. Sedef dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı oturyom acil işe ihtiyacım

 450. Seval dedi ki:

  Diyarbakır da yaşıyorum evde iş imkanından yararlanmak istiyorum ama hiç bir dönüş olmuyo dönerseniz sevinirim teşekkürler

 451. Tugce fil dedi ki:

  Tekirdag da yaşıyorum küçük çocuğum var paketleme işi istiyorum lütfen yardım edin maddi dururum çok sikintili

 452. GONCA VARLIOGLU dedi ki:

  ISPARTA EVDE PAKETLEME VE MONTAJ İŞİ YAPARAK BÜTÇEME KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM.

 453. Ayla dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum İstanbul

 454. Meliha dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum elimden her iş gelir gerçekten ihtiyacım var

 455. Kerime dedi ki:

  Sakaryada oturuyom evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var nolur dönüş yapın

 456. Sevinc dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. Benimle çalışırsanız memnun olurum? teşekkür ederim ?

 457. sevcan dedi ki:

  ek iş almak istıyorum yardımcı olursanız sevinirim izmirde ikamet edıyoruö

  1. Fadime demirci dedi ki:

   Merabalar izmirde yaşıyorum 2 çocuğum var evde paketleme işı yapmak istiyorum Lütfen yardımci olun

   1. Şermin dedi ki:

    Merhaba İzmir de yaşıyorum eşimin borçları yüzünden geçinemiyoruz 5 yaşında kızım var evde iş istiyorum

 458. Özlem dedi ki:

  İst cekmeköydeyım esım vırusten dolayı evde ev kıra bir de cocugum var 4 yasında paketleme li arıyorum email

 459. Ayşegül SARIER dedi ki:

  MRB
  Ayşegül Sarıer 2 çocuğum var ev hanımıyim ve kirada oturuyorum.Gelir kaynağım yok elim her ise yatkındir.Hızlı ve atık birim.Gerektiğinde kendi ekip arkadaşımı kuracak çevreye sahibim.Eksiksiz ve tam teslimat konusunda kendime güvenim tam.
  ADANA/Çukurova

 460. Furkan dedi ki:

  Acil evde paketleme işi arıyorum

 461. Arzu dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum yardımcı olun Van’da yasiyorum

 462. Semra guzel dedi ki:

  Ankara mamak ta oturuyom evde her türlü paketleme işi gelir elimden mamak şahabgürlerde
  Oturuyom lütfen çok ihtiyacimiz var donerseniz sevinirim acil donerseniz versin

 463. Zeynep dedi ki:

  Merhaba adım zeynep 2 cocuğum var sakarya hendekte oturuyorum ve iş bulamıyorum eşime destek olmak için paketleme yapmak istiyorum.lütfwn yardımcı olurmusunuz.

 464. Hacer taş dedi ki:

  Merhabalar ben hacer taş 27 yaşındayım ankara mamakta otuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yaparım her türlü paketleme işi yaparım eşim çalışmiyo çok zor durumdayım kirada oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 465. Seda dedi ki:

  İstanbul sultanbeylıde ıkametedıyorum
  Acıl evde ek ıs arıyorum

 466. Gulsum dedi ki:

  Evde paketleme işi için bilgi alabilirmiyim

 467. Ayça yeşilnar dedi ki:

  İstanbul kağıthanede ikamet ediyoruz evde 3 bayan olacak şekilde paketleme işi yapabiliriz işe ihtiyacımız var iletişime geçebilir misiniz?

 468. Mızgin ceylan dedi ki:

  Bartında yaşıyorum evde calışmak istiyorum lutfen cvp

 469. Betul dedi ki:

  Merhaba evde paketleme icin detayli bilgi alabilirmiyim? Lütfen cvp

 470. Serpil dedi ki:

  İşe ihtiyacım var

 471. Zehra Akdemir dedi ki:

  İstanbul sancaktepe de hikamet ediyorum 1 çocuğum var gelirim yok her türlü paketleme işini itiina ile yaparız devamlı olarak da evde paketleme işi yapmak istiyorum işe de çok ihtiyacım var

 472. İbrahim Karabulut dedi ki:

  Kocaeli gölcük ikamet ediyorum evde yapılabilecek herturlu ek iş yapabilirim

 473. Kader Türker dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 474. Dilek dedi ki:

  Aydın merkezde oturuyorum koronadan dolayı işsiz kaldım elim beceriklidir evde iş yapmak istiyorum

 475. BÜŞRA KAHREMAN dedi ki:

  ADIM BÜŞRA KAHREMAN KARABÜKTE YAŞIYORUM ELİM YATKINDIR VE BUNA İHTİYACIM VAR

 476. deniz dedi ki:

  istanbul sancaktepede oturuyorum çocuk gelişimi bölümü mezunuyum elim yatkın evde rahatlıkla yapabilirim.

 477. Ceren karaca dedi ki:

  Eşim işsiz kaldı bi çocuğumuz var borcumuz var evde oturacak kanepemiz bile yok kızım 2 yaşında olduğu için onu bırakıp çalışamam bakacak kimsede yok lütfen işe ihtiyacım var ne kadar istenilirse o kadar paket yaparım yeter ki bir kazancım olsun lütfen

 478. Netice dedi ki:

  İstanbulda oturuyom ellim hızlıdır bu işe çok ihtiyacım var en kısa zamanda ulaşın

 479. Seher dedi ki:

  Bizde ailece evdepaketleme isi yapmak istiyoruz dikkatli ve titiz calismalarimizi is bitiminde görmüş olacaksınız

  1. Gülşen mutlu dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul da yaşıyorum

   1. Turna dedi ki:

    İstanbulda kağıthanede oturuyorum. Eşimden ayrıyım 1 oğlum var .2 aylık kiramı ödeyemedim işsizim acil dönüş yapın ltfn

 480. Ayse dedi ki:

  Eve paketleme is almak istiyorum istanbul sariyer

  1. Hüseyin dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. 5 kişilik bir aileyiz.

 481. Beyza dedi ki:

  Merhaba. Üniversite mezunuyum işsizim. İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Hepimizin eli bu tip işlere yatkın. Temiz bir şekilde ürünleri size teslim edebiliriz. İstediğiniz sayıda paketleyebiliriz. Ödeme şekli farketmez. Çok ihtiyacım var ne olur iş istiyorum.

 482. Osman dedi ki:

  Ankara keciörende yaşıyorum her türlü ek iş yapılır .istenildiği kadar iş alınır teslim edilir

 483. CANSU BAKIRCI dedi ki:

  Merhaba Beylikdüzü’nde oturuyorum.Bu işi yapmak istiyorum.Ben ve ailem 5 kişilik ekip halindeyiz.Yüklü miktarda iş alabiliriz.

 484. Deniz Dinçer dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Zeytinburnu’nda oturuyorum evde el işi paketleme işi yapabilirim

 485. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba istanbul Kağıthane de ailemle yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil dönüş yaparsanız memnun oluruz çok ihtiyacımız var kiradayız

 486. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba istanbul Kağıthane de ailemle yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil dönüş yaparsanız memnun oluruz çok ihtiyacımız var kiradayız

 487. Ece dedi ki:

  Merhaba iyi günler benimde bu işe ihtiyacım var Kayseri Kocasinan da yaşamaktayım yardım olabilir misiniz lütfen?

 488. Yelda dedi ki:

  Merhaba İstanbul Esenyurt bende iş istıyorım ihtıyacım var

 489. Zeynep dedi ki:

  Mersin Tarsus

 490. Zy dedi ki:

  Mersin Tarsus dönüş yaparsanız sevinirim

 491. Ebru dedi ki:

  İzmir bende işsizim çok ihtiyacım var işe acil..Izmir
  Eve iş ıstiyorum

 492. Büşra dedi ki:

  İyi günler öğreciyim üniversite masraflarını karşılamak istiyorum acil ek iş arıyorum evde paketleme işi kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

 493. Derya dedi ki:

  Iyi gunler Antalya-Alanya dayim bende evde para kazanabilecegim bir is istiyorum lutfenn

 494. Duygu dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin çok ihtiyacım var bu işe

 495. Filiz dedi ki:

  Ben İstanbul’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum.

 496. Ferihan sarıoğlu dedi ki:

  Ev paketleme işi istiyorum dört çocuğum var çok ihtiyacım var

 497. cansu dedi ki:

  merhaba izmir bucada oturuyorum evde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

 498. hazal dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var sivas huzur mahallesinde yaşıyorum daha önce bu işi yaptım lütfen geri dönüş yapın

 499. Meryem dedi ki:

  Mrb ben diyarbakırda oturyorum kiradayım evd paktleme işine çok ihtyacım var sabun paktlem istyırum

 500. Hatice dedi ki:

  Çalişmiyorim acil işe ihtiyacim var

 501. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum farklı işlerde olabilir lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim ???

 502. Mehmet Ali dedi ki:

  Merhaba ben Eskişehir Tepebaşı Muttalip oturmaktayım eşimle beraber paketleme işi aramaktayız seri olarak paketleme işi yapabiliriz

 503. Ali Karagür dedi ki:

  Mandal ve kina

 504. Suzan karağür dedi ki:

  Mandal ve kına

 505. hılal oran dedi ki:

  ıyı gunler.kucuk cocugum var evden ayrılamıyorum..acıl ek ıse ıhtıyacım var..butun paketlemelrden yapabılırım..hepsı olur..acıl donus yapabılırsenız sevınırım..

 506. Fatoş dedi ki:

  Merhaba koronadan dolayı ucretsiz izne ayrldm ögre ögrenciyim ve ise ihtiyacım var evde paketleme isi verirmisiniz

 507. Habibe dedi ki:

  Van da yaşıyorum evden is arıyorum

  1. Elif dedi ki:

   Ankara Yenimahalle de ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum

 508. nazlı dedi ki:

  Merhaba ben adana dayım evde paketleme işi yaparım dikişten de anlarım

 509. Nurten alaş dedi ki:

  Esenyurt ta Oturuyom bu işe ihtiyacım var cocugun küçük çalışamıyorum bakacak kimsede yok cocuguma geri dönüş saglarsanız sevinirim

  1. Nurcan Canbulat dedi ki:

   Bende evde paketleme işi istiyorum bize ne zaman gelir sıra acaba

   1. Sevcan dedi ki:

    Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

  2. Esra Seyhan dedi ki:

   Ağrıda oturuyorum aci işe ihtiyacım var

  3. Ayse dedi ki:

   Ben Ayşe Mardin de yaşıyorum 25 yaşındayım evde yapabilecek bir iş arıyorum borcum var ne olur bana dönüş yapın

 510. Şükran dedi ki:

  Istanbul avcilar ek is istyrm

 511. Muzeyyen dedi ki:

  Merhaba iki tane cocugum var esimden ayriyim bana babam bakiyor cocuklarim kucuk oldugu icin disarida calisamiyorum cocuklarim ve kendim icin gercekten ihtiyacim var her ne paketleme isi olursa yaparim lutfen geri donus yaparmisiniz

  1. Ali duygun dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum. Anahtarlık, kına seti paketleme yapabilirim

 512. Ayşegül dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum bu konuda tecrübeliyim lütfen acil yardımcı olun

 513. Nidaa dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var, Karamanda yaşıyorum

 514. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Kalem montajı işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 515. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Bende iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 516. ilknur dedi ki:

  herkeze selamlar evimde yapabilecegim bir is istiyorum elimden her is gelir ekibim var lutfen ilgilenenler msj atsin cok ihtiyacim var

 517. Ömer Emine dedi ki:

  İstanbul beyoğlu evde iş arıyorum eşimle beraberiz

 518. Gonca dedi ki:

  Ben gonca 23 yaşındayim Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde yaşıyorum küçük bir kızım var lütfen yardımcı olun her türlü paketleme ve montaj işini yapabilirim aksaklık yada sıkıntı yaşatmam lütfen yardımcı olun

 519. Ayşe dedi ki:

  Biz dört kardeşiz. Diyarbakır da oturuyoruz ek iş istiyoruz dönüş yapabilir misiniz

 520. Kübra dedi ki:

  Niğde de oturuyorum 2 kişiyiz paketleme işi arıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 521. Sümeyye dedi ki:

  Evde Paketleme işi istiyorum ankarada oturuyorum..

 522. Hülya dedi ki:

  Yalova da oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 523. Ulker dedi ki:

  Merhaba ben eve paketleme isi istyorum tecrubeliyim adres bursa yildrim egitim mahallesi

 524. Ulker dedi ki:

  Ben bursada otruyorum eve paketleme isi istyorum adres bursa yildrim egitim mahallesi

 525. Fatma Onikidal dedi ki:

  MANİSADA YAŞIYORUMEŞİM VE OĞLUMA BAKMAK ZORUNDAYIM HERHANGİ BİR EK İŞ OLUR

 526. Leyla dedi ki:

  MARDİN MAZIDAĞI bende çalışmak istiyorum eşim mevsimlik işçisi çok ihtiyacım var lütfen donermisiniz

 527. Vahap bulut dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum Sivas merkez deyim dönüş yaparsanız çok sevirim

 528. Osman dedi ki:

  Lütfen yardımcı olunuz.

 529. Sema Demir dedi ki:

  Daha bugun dolandirildim böyle saçma sapan işlere bulaşmayın cunki karşınıza tam tescilli bir şerefsiz çıkabilir

 530. Fatma dedi ki:

  Meraba adanada oturuyorum lutfen yardimci olurmusunuz bnm maddi durum cok kötü bayramda gliyor zor durumdayim bana acil paketleme işi verirmisiniz simdiden tesekkur ederim

 531. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasiz catalcada evimizde is istiyoz

 532. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasix evimoze is istiyoz

 533. Hasret dedi ki:

  Evde ek iş istıyorum

  1. Hanife taşpınar dedi ki:

   Ankara çankaya evde ek iş istiyorum

 534. Duygu dedi ki:

  Kirikkalede yasiyorum bende evde paketleme isi istiyorum lutfen geri donus yapin

 535. Zehra dedi ki:

  Ankara Yenimahallede oturuyorum. Daha önce evde paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve düzenli çalışırım. Ekipte kurabilirim bu işe ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim

  1. Esma dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır dönüş yapmanızı bekleyecem

  2. Mevlüt dedi ki:

   Zehra hanım şuan paketleme işi yapıyor musunuz.Eger yapıyorsanız babada yardımcı olur musunuz

 536. Şeymanur dedi ki:

  Evde paketleme isi arıyorum Ankarada yaşıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 537. Sibel dedi ki:

  Merhaba,
  Aydın/Didime yaşıyorum ve evden bir işe cok ihtiyacım var. Bana geri dönebilirseniz cok memnun olurum.

  Saygılarımla

 538. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum her turlu paketleme yaptım acil dönüş yaparmisiniz

 539. Zeynep dedi ki:

  Benim de ihtiyacım var

 540. Binnur dedi ki:

  Eşimin devamli sgk li bir işi yok evde çalışıp aileme yardımcı olmak istiyorum bir oğlum var onun ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum.

 541. Amine dedi ki:

  Diyarbakıra iş veren firma varmı

 542. Perihan dedi ki:

  Slm iki kızkardeşiz ev hanımlarıyız evde paketleme işi istiyoruz özenli ve zamanında teslim ederiz Ankara batıkentteyiz dönüş yaparsanız sevininiriz teşkrlr.

 543. Sema dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirm.

 544. duygu dedi ki:

  işe cok ihtiyacım var evde iş arıyorum eşime destek amaçlı

 545. Nur dedi ki:

  Merhabalar, Izmir/ Konak’ta ikamet ediyorum. 4 kişilik el pratikliği olan bir aileyiz. Paketleme, süsleme, ambalajlama vb. işlerde yetenekliyiz. Vakit acısından da müsait olduğumuz için titiz va cabuk teslimat gerçekleştirebiliriz. Geri dönüş yapabilirseniz memnun oluruz. Iyi çalışmalar.

 546. Seher dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yarsaniz sevinirim.hatay

 547. Gülşah Demirsaban dedi ki:

  Hatayda yaşıyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 548. Hülya dedi ki:

  Acil evde ek ise ihtiyacım var donus yapın lutfen

 549. Zahide dedi ki:

  Merhaba ben istanbulda yaşıyorum ek iş istiyorum lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

 550. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba ben çiğdem hastalığımdan dolayı dışarda çalışamıyorum 2 çocuğum var okul masraflarını karşılama için evde iş bulmak istiyorm yardımcı olursanız sevinirim

 551. Nadile dedi ki:

  Ben Gaziantep ten bu işe ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

 552. Dursune korkmaz dedi ki:

  merhaba adım Dursune Ataşehirde oturuyorum daha önce yaptım bu işlerden 10 kişilik grubum var yardımcı olursanız sevinirim

 553. Elif dedi ki:

  Paketleme montaj ve benzeri iş arıyorum yardımcı olursanız sevımırım

 554. İdris dedi ki:

  Hangi paketleme işi olursa yaparim

 555. Tugba dedi ki:

  Merhaba acil paketleme işine ihtycm cok istiyorum

 556. CANSU TOPALAK dedi ki:

  Merhaba. Adım cansu topalak istanbul esenyurtta yaşıyorum yeni evliyim ev borcumuz var ve eşime destek olmam gerekiyor oyuzden de bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve pratik.geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 557. Derin dedi ki:

  Adım derin 25 yaşındayım annemle beraber iki kişiyiz elimiz hızlı bu ise ihtiyacım da var yardımcı olursanız sevinirim

 558. Münüre Çetin dedi ki:

  Merhabalar ben münüre çetin İSTANBUL BEYKOZ da oturuyorum 1 çocuk annesiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim

 559. özlem dedi ki:

  benimde ihtiyacım var 2 çocuk annesiyim eve katkım olsun istiyorum lütfen bana yardım ci olun

 560. Yasin Çetin dedi ki:

  Adım Yasin Çetin Antalya kemerde yaşıyorum evliyim eşimde çalışmıyor bende çalışmıyorum bu işe ihtiyacım var ailemizle birlikte yaşıyoruz 6 kişilik ev nüfusuna sahibiz belirttiğiniz sayıların üstünde işler çıkarta biliriz

 561. Amir dedi ki:

  İşe ıhtiyacim var

 562. Nadide dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum, baş vuru formu ve anlaşmali iş şartlarini mail yolu ile göndermenizi rica ediyorum. Lütfen dönüş yapiniz

 563. Deniz dedi ki:

  Gecen sene taki tasarimda yardimci olmustu instagram adresi

 564. Fatmanur dedi ki:

  Kocaeli’de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Sevcan Erdoğan dedi ki:

   Benimde çok ihtiyacım var ise aileme katkıda bulunmak istiyorum isparta

 565. gülbin yavuz dedi ki:

  bu ise cok ihfiyacim var evde kardesimle birlikte yasiyorum iki cocugum var kardesimde bana yardim edicek bu ose haziriz herhangi bir paketleme isi olur yeterki birdefa gosterin hemen ogreniriz istanbul kadıköyde oturuyorum

 566. Dilan dedi ki:

  Merhaba evde ek iş ihtiyacım var ağrıda oturuyorum daha önce kına paketleme yapmıştım tecrübem var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 567. Ebru dedi ki:

  Merhaba İstanbul’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işini yapabilecek ekiplere sahibim ilginize sunulur

 568. Songul dedi ki:

  Merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum 4 cocugum var evime ve onlara bi katkim olsun istiyirum cok zor durumdayim lutfen en kisa surede donus yaparsaniz sevinirim simdiden tesekurler iyi aksmlar

 569. Elif dedi ki:

  Lüleburgaz eve iş alabilirim

  1. Husna dedi ki:

   Geri dönüş yaptılar mı?

 570. Biter dedi ki:

  Merhaba istanbul ümraniye de oturuyom çok ihtiyacim var

 571. Cihan idikut dedi ki:

  Aydin soke kirada oturduğum icin eşime destek amacli çalışmak istyorum daha once kokulu tas paketlemesini yaptim

 572. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba haftasonu çalışmıyorum. Ek iş alabilirim asıl mesleğim Tekstil asistan garment technologist. Haftasonu evde ve işyerlerinde paketleme vs. İş alabilirim.

 573. İlknur düşünceli dedi ki:

  Ben İlknur Şanlıurfa Viranşehir’de yaşıyorum burda iş imkanları yok ve zor durumdayım ise ihtiyacım var evde paketleme işini yapmak istiyorum

 574. Nurgül dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu da oturmaktayım evde paketleme iş istiyorum çok ihtiyacım var cevremdede yapacak insanlar var yardimci olursaniz sevinirim

 575. Semra dedi ki:

  Merhaba çanakkale de yaşıyorum her türlü ek iş yapılır ulaşın lütfen

 576. Aynur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 577. Aynur dedi ki:

  Evde yapabileceğim işler için detaylı bilgi alabilirmiyim durumum yok 3 çocuğum var biri çok küçük dışarda çalışma imkanım yok lütfen dönüş yapabilirmisiniz

 578. Zeynep dedi ki:

  Merhaba Antalya merkezde ikamet ediyorum acil ek ise ihtiyacım var paketleme yapmak istiyorum bilgi dönüşü yaparsanız sevinirim

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 579. Esma dedi ki:

  Merhab kına paketleme vb paketleme işi istiyorum. Ankara etimesgut lise mezunuyum 3 kişiyiz Çok acil işe ihtiyacım var geri dönüş yapın paketleme işi istiyorum

 580. BEYZA dedi ki:

  Terziyim Herhangi el ve dikiş işleri yapabilirim evden çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 581. ZEKİYE dedi ki:

  Çok acil ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim dört dörtlük yapacagimdan emin olabilirsiniz yardımcı olun

  1. Elmas dedi ki:

   merhaba evden tekstil ürünü satarak kazanç elde etmek ister misiniz? ekibi olanlar daha çok kazanç sağlayabilir. çok zor bir iş değil ve gerçekten para kazanmak isteyen birisi işin katalog işi olmasına kesinlikle takılı kalmaz. biz katalog satışı yapmıyoruz biz iç çamaşırı, çorap, tayt, tunik, eşofman takımı, fantazitakımı vs tekstil ürünü satıyoruz yani evim benim mağazam arkadaşlarıma, akrabalarıma, çevremdeki çoğu insana bu ürünleri satıyorum ve kazancımı kendim belirliyorum alıyorum ve satıyorum. elimde bulundurduğum katalog ise sadece benim işimi kolaylaştırıyor 🙂 lütfen ciddi anlamda ben kazanmak istiyorum diyenler geri dönüş saglasın 🙂

 582. Hanife dedi ki:

  Lutfen dnuş yaparmısın gercekten ihtiyacım var ve ekibimle var daha önceden bu işi yaptım sizden donuş bekliyorum

 583. Döndü dedi ki:

  Zeytinburnun oturuyrum evde paketleme işi yapmak istiyiorum yardmcı olurmusunuz

 584. Handan dedi ki:

  Merhaba evde yapılacak iş arıyorum
  Maltepe

  1. Gamze dedi ki:

   Evde paketleme işine çok ihtiyacım var ankarada oturmaktayim

 585. Ilknur cil dedi ki:

  Merhaba antalyadan Ilknurcil kina kurdan corap vs.paketleme isi istiyoruz 5kisiiz simdiden tesekkurler

  1. Gökhan ÖZTÜRK dedi ki:

   Selamunaleykum Trabzon’da ikamet ediyorum.
   4 kişilik ekibim var paketleme işi talep ediyorum.

 586. Merve dedi ki:

  İzmirde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim az gönderip deneyebilir memnun kalırsanız ürünü fazlalastirip paketleme işime devam edebiliriz. Lütfen dönüş bekliyorum.

  1. Gulhan dedi ki:

   Evde ek işe ihtiyacım var kızımla yasıyorum sıkıntılarım var

 587. Şahide dedi ki:

  Bu işe ihtiyacim var dünüş yaparsaniz sevinirim ailece yapacaz dort kişiyiz düzenli işi almak istiyorum

 588. Hakan dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum plastik bardak isi istiyorum

  1. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

 589. Yonca dedi ki:

  Izmır karabağlar da oturuyorum el becerim var ekip kurabilirim istediğiniz kadar paketleme yapabilirim acil dönüş yapabilirmisiniz

 590. Raziye dedi ki:

  Evde paketleme isi ihtiyacım var

  1. Adife dedi ki:

   Merhaba ben dilovasın otiriyorum üç çocuk annesiyim

 591. Nurgül dedi ki:

  Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Istanbul esenyurtta ikamet ediyorum

 592. Beyza Öztürk dedi ki:

  Edirne merkezdeyim. 21 yaşındayım. Evde iş yapabilecek üç kişiyiz. Eğitimime birikim için ek iş arıyorum.

  1. Derya dedi ki:

   Sakarya akyazi eve iş istiyorum acil ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim iki kişiyiz paketleme olursa iyiyi okur

 593. Zeynep Üstüner dedi ki:

  Bursa, Yıldırım da oturuyorum. Emekliyim, her türlü paketleme işi yapabilirim.

 594. Feyza erdoğan dedi ki:

  Merabalar ben evde paketleme işi istiyorum çanakkale merkezdeyim elim hızlıdır memnun kalacağınıza eminim

 595. Handan bilen dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorm önlisans mezunuyum hertürlü paketleme işi yapabilirim mardin derik atlıköyü yayalar mahalesindenim hızlı bi cevap verirseniz memnun olrm

 596. Zeynep dedi ki:

  Geri dönüs yapiyomusunuz litfen ihtiyacim var istanbuldayim

 597. Sena dedi ki:

  Sivas’ta yasiyorum. Babam hasta olduğu için evde yapabilecegim paketleme işi istiyorum.

  1. Fatma dedi ki:

   Evde kalem montaji yapmak istiyorum istanbul pendik

 598. Merve dedi ki:

  İş alan varmı aranızda

 599. Münevver dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 600. Beyza dedi ki:

  Merhaba. Acil ek işe ihtiyacim var . Okuyabilmek için. Donerseniz sevinirim. İyi günler.?

 601. Ana dedi ki:

  Erzincandayim calismak istiyorum

 602. YASEMİN dedi ki:

  Merhaba İstanbul gaziosmanpaşa dayım geri dönüş yapmanızı rica ediyorum iyi çalışmalar

 603. Hülya dedi ki:

  Ben hülya istanbul merterde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Ayşenur Karatay dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var çalışmıyorum yardımcı olabilir misiniz? (sakarya)

 604. Gamze dedi ki:

  Merhabalar evde iş imkanı varsa bende yararlanmak istiyorum bu durumdan lütfen dönüş yaparsanız sevinirim hızlı bi şekilde eksiksiz teslim ederim şimdiden teşekkür ederim ismim Gamze…

 605. Buket dedi ki:

  İzmir bucada ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 606. Melike Karagüzel dedi ki:

  Ev hanımıyım ve 2 çocuğum var bu işe ihtiyaç im var

 607. Bayram dedi ki:

  Cok aratik da gonderen olmadi

 608. Elif ytr dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 609. Dilek dedi ki:

  Ist eyüp civarında oturuyorum paketleme katlama dikim işlerine elim yatkın acil dönüş yaparsanız sevinirim

 610. Saliha dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum çoçuklarım ile birlikte ek iş yapmak istiyorum her işi zamanında teslim ederiz

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba adım hatice ankara da ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılar.

 611. Yeşim Aslan dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapabilirim.

 612. Deniz Özer dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul başakşehir Güvercintepe de oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum lütfen dönüş sağlayın çok acil işe ihtiyacım

 613. Hilkat tuzcu dedi ki:

  Üniversite mezunuyum ne iş olursa yaparım acil ise ihtiyacım var

  1. Özlem dedi ki:

   Ben paketleme işi istiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim.çok ihtiyacım var.titiz ve dikkatliyim s

 614. Şevval Nokay dedi ki:

  Ben İstanbul bagcilarda oturuyrum ev hanimiyim ve ekip arkaslarmzda var lutfen geri donus yapin

 615. Didem dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Küçükçekmece’de oturuyorum. Üniversite, tasarım mezunuyum. İki küçük çocuğum olduğundan şu an çalışamıyorum, paketleme işini yapabilirim.

  1. Mina dedi ki:

   Bende paketleme isi icin kac yere yazdim cevab gelmedi yardimci olursaniz cok sevinirim

 616. Hatice dedi ki:

  Merhabalar Sivas divrigi ilçesinden yazıyorum davetiye paketleme anahtarlık yapımı pipet paketleme vs evde ek iş yapımlarından yararlanmak istiyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var çocuğumun ihtiyaçlarını almak için bu işe ihtiyacım var dikkate alırsanız çok sevinirim iyi günler.

 617. Aysel Avcı dedi ki:

  Ankara Akyurt ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen cevap verin isterseniz ekipte kurabilirim kaç kişi olması gerekiryorsa söyleyiniz yeter kargo ile çalışabilirim

 618. Yeşim yayla dedi ki:

  Tekirdağ da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 619. Nuray dedi ki:

  Merhaba bende iş istiyorum sabun paketleme paketleme işleri yaparım

 620. Şule Türk dedi ki:

  Merhaba Adım Şule. Balıkesir Bandırmada yaşıyorum. Yeni evlendim maddi yönden sıkıntı çekmekteyiz. Evden gelir sağlamak istiyorum.

 621. Hatice dedi ki:

  Eskişehir tepebaşı evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 622. Sema dedi ki:

  Edirne havsada oturuyorum tesbih işi dantel işi her türlü işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 623. Yasemin dedi ki:

  İstanbul/Arnavutköy acil iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 624. Özlem KOÇ dedi ki:

  Verilen işler itina ile hızlı bir şekilde yapılıp teslim edilir

 625. Meva Gültekin dedi ki:

  Kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayız eşimle birlikte işsiziz paketleme işinde başarılı ve seri çalışırız yeterki iş olsun

 626. Ayben dedi ki:

  Evlere ek iş alabilirim

 627. Emine dedi ki:

  Acil evde iş paketleme ne olursa yaparım ihtiyacım var acil donerseniz sevinirim

 628. Mihriban dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum iki çocuk annesiyim. 30 yaşındayım. Evde paketleme isi istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 629. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe Yenidoğan’da oturuyorum. evde ek iş yapmak istiyorum. çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 630. İrem keskinkaya dedi ki:

  Kırıkkale’de oturuyorum elim hızlıdır lütfen geri dönüş yaparmisiniz

  1. Canan dedi ki:

   Merhaba Sakarya Hendek te oturuyorum ve küçük çocuğum olduğu için evde iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 631. Aydın dedi ki:

  Edirne Merkezde oturuyorum.Her türlü ek iş yaparım…

  1. Keziban Eser dedi ki:

   Kızımı bırakıcak kimsem olmadığı için evde çalışarak eve katkıda bulunmak istiyorum.İstanbul Ataşehir de oturuyorum.Lütfen dönüş yapabilirmisiniz?

   1. fatma dedi ki:

    merhaba ben afyonda yasıyorum paketleme işi iştıyorum yardımcı olurmusunuz

 632. Narın dedi ki:

  Bn ş urfadan narin evde iş ıstiyorum paketleme olabilir

 633. Aysun dedi ki:

  takı tasarım kursuna gittim örgü biliyorum vitray kursuna giitm cam boyama sipariş aliyorum ama yetmiyor eve is almak istiyorum her türlü iş itina ile yapılır dönüş yapılırsa sevinirim tl

 634. Esra dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabiliriz 2,3 kişilik ekiple iş için hazırız

  1. Derya dedi ki:

   Her turlu paketleme isi yaparim bebegim var zor durumdayim ise ihtiyacim var cocugumu birakacak kimsem yok ek ise ihtiyacim var lutfen dönüs yapin bekliyorum.izmir gurcesmede oturuyorum temiz titiz calisan insanim tesekkurler dönus yapin lutfen

 635. Sevgi dedi ki:

  Eve iş istiyoruz

  1. Medine ozhan dedi ki:

   Nevşehir Acıgöl eve iş istiyorum

   1. Medine ozhan dedi ki:

    Acil geri dönüş lütfen

 636. Perihan dedi ki:

  takı boncuk işi istiyorum Antalya’da yaşıyorum. acil iş istiyorum

 637. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Sultangazide oturuyorum paketleme iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 638. Gülbanu dedi ki:

  istanbul eyüp de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Evde 3 kişiyiz. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ulviye dedi ki:

   Aydın/Nazilli de yaşıyorum. İşe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?

 639. Tuğba dedi ki:

  Çerkezköy Karaağaç de oturuyorum
  Bu işe gerçekten ihtiyacım var.
  Elim hızlı ve seridir
  LÜTFEN ULAŞIN..

 640. Ebru Mavi dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Karasu da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hatta grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacım var.

 641. Ebru Mavi dedi ki:

  Sakarya Karasuda ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacım var. Hatta grupta oluşturabilirim

 642. Şükriye dedi ki:

  Kocaeli Gebze de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 643. Birsen dedi ki:

  Darıca Kocaeli de oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var

 644. İsmail dedi ki:

  Eyüp İstanbul’da oturuyorum mandal veya bardak işi yapmak istiyorum iletişime geçer misiniz

 645. Halime türk dedi ki:

  Nevşehirde oturuyorum.bende evde iş yapmak istiyoRum.elim her işe yakındır.eşim işsiz.çok ihtiyacım var.lütfen dönüş yapın.

  1. Esra dedi ki:

   Konya da yasıyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

 646. melahat dedi ki:

  plastik bardak tabak yapmak istiyorum polatlı ankara bu iş çok istiyorum

 647. Fatma dedi ki:

  Eve vereceğiniz her işi zamanında ve temiz bir şekilde ekibim ile birlikte yapabilirim. Balıkesirde yaşıyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İhtiyacım var….

 648. Mine dedi ki:

  Merhaba istanbul sancaktepede ikamet etmekteyim ..evde paketleme isi almak icin nereye basvurmaliyim

 649. İrem dedi ki:

  20 yaşındayım Balıkesir erdek te oturuyorum paketleme işi yapabilirim 6 aylık oğlum var çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var yardim ederseniz çok mutlu olurım

 650. Fadime dedi ki:

  Uşakta ikamet ediyoruz 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 651. rüya dedi ki:

  ben adanada oturuyorum elimden her iş gelir elim çok hızlı ve yatkındır kendime çok güveniyorum emin olun sizde asla ama asla pişman olmazsınız

 652. Aslıhan dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum 5 arkadaşız istanbul şilede ikamet etmekteyim

 653. Merve Sümer dedi ki:

  İstanbul, YENİBOSNA-Bahçelievler de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş sağlayınız

 654. Sevgi yalçınkaya dedi ki:

  Çok avil evde iş arıuorum zor. Durumdatız 25 yaşındayım eşime destek olmalıyım lütfen dönüş yapın

 655. Züleyha bilgin dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum küçük çoğum olduğu için dışarda çalışamıyorum acil paraya ihtiyacım var borcumuz var lütfen dönüş bekliyorum paketleme işi için

 656. Pinar Ozer dedi ki:

  İstanbul Avrupa Yakasi Kabataş da oturuyorum.

  Evde ek is davetiye,paketleme isleri istiyorum

 657. Yeliz dedi ki:

  İstanbul beykozda oturuyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 658. Yeliz dedi ki:

  Bende iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var iki tane çocuğum var küçük calismiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 659. Fatma ertogan dedi ki:

  Adim fatma 21 yaşındayım bilecik de oturuyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

 660. Melis Vural dedi ki:

  Merhabalar 28 yaşındayım İstanbul çekmeköyde ailemle yaşıyorum.
  .İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Güzel sanatlar mezunuyum elim çok yatkın hızlıdır geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  1. Fatma dedi ki:

   Aksaray Merkezde İkamet ediyorum kesinlikle bu işi yapacağıma inaniyorum.

   1. Esra dedi ki:

    Size dönüş yapıldı mı

 661. Şinasi dedi ki:

  İzmir de ikamet etmekteyim.Ekibimle bu işi yapmak isterim.Hızlı ve kaliteli bir iş için irtibata geçin lütfen.
  Saygılarımla.

 662. Sinem dedi ki:

  Sakarya’da yaşıyorum esım cezaevınde ve çalışma ımlanım yok çocuklarım çok küçük bu ıse çok ıhtıyacım var lutfen bana paketleme ısı gonderın

 663. Aysun dedi ki:

  Sakarya arifiyede oturuyorum 3 kisiyiz ek is yapmak istiyoruz lutfen dönüş yapin

 664. Eftalya dedi ki:

  Denizli yardımcı olursanız sevinirim

 665. Feride dedi ki:

  Şeker mahalle de oturuyorm işe ihtiyacım var

 666. Necibe Altuntaş dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacımız var yer gebze

 667. suat dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum Kırıkkale de yaşıyorum

 668. Burcu özyurt dedi ki:

  Trabzonda oturuyorum paketleme işi yapbilirim yardımcı olursanız sevinirim

 669. Naime dedi ki:

  Paketleme işi istiyoruz biz antalya kepezde otuyoruzu 5 kişiyiz 1?

 670. Ayşegül dedi ki:

  Manisa salihlide kargo ile paketleme isi istiyorum cok ihtiyacım var

 671. Eftalya dedi ki:

  Denizli evde paketleme isi istiyorum bilgi alabilirmiyim

 672. Esma dedi ki:

  Çankırıda oturuyorum evde işe ihtiyacım var

 673. Esra dedi ki:

  Tekirdag merkezde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 674. emel dedi ki:

  Biz dört kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz çok açık iletişime geçersiniz sevinirim kocaeli darica

 675. Sümeyye dedi ki:

  Bende çumrada oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim tek eve iş gelsinde elim hızlıdır

 676. Hulya dedi ki:

  Merhaba elım yatkındır bu tür işlere seri ve düzenle çakırın bu sır cok ıhtıyacım var ıkı çocuğum var izmirde yasıyorum

 677. Busra dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak iatiyirum ihticam var lutfen istanbul zeytin brunu da oturuyon

 678. Rabia ot dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim konyada ikamet ediyorum

 679. Aysu Akın dedi ki:

  Denizli merkezde oturuyorum. Öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var paketleme işini yaparım.

 680. Selma dedi ki:

  Alanya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Rabia dalma dedi ki:

   Merhaba ben gaziantep te oturuyorum acil ise ihtiyacım var

 681. Maria dedi ki:

  MERHABA Diyarbakırdayım. Evde paketleme işi istiyorum elim hızlı

  1. Gülcan dedi ki:

   Bende diyarbakirdayim bende iş istiyorum bulabilirseniz beni de yonlendirirseniz sevinirim

 682. İmran dedi ki:

  Adana da oturuyorum ev hanımıyım dikiş nakış ve el işleri kursuna gittim elim bu tür işlere yatkındır titizlikle ve özenle yaparım günlük 5 saatimi ayirabilirim ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapınız

 683. Ayşe Ülker dedi ki:

  Bursa-Osmangazi de ikamet ediyoruz. Eşimle beraber evde ek iş yapmak istiyoruz.

 684. Kübra dedi ki:

  Paketleme isine ihtiyacim var lutfen ulasin

 685. Ayfer Sazak dedi ki:

  Mandal paketleme işi istiyorum

 686. GAMZE ÖNEY dedi ki:

  ankara nallihanda yasiyorum. acil evde ek işe ihtiyacim var. paketleme ve benzeri el islerinde becerikli hizli ve pratigimdir. donus saglanirsa sevinirim. Grup kurup işlerimizi arttirabiliriz. becerikli elisine yatkin cevrem var.

 687. Devrim deviren dedi ki:

  Merhabalar evde ek işe ihtiyacım var boncuk dizme paketleme ne iş olsa yaparım Geri dönüş yaparsanız sevinirm

 688. suna sökmen dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum acil evde paketleme işine ihtiyacım var

 689. Esin dedi ki:

  İstanbul buyukcekmece kamilobada oturuyorum cocugum oldusgundan bi ise ihtiyacim var iki kisiyiz donus yaparsaniz cok sevinirim

 690. merve dedi ki:

  konya.iki çocuk annesiyim kına paketleme işi yapmak isterdim yardımcı olsanız sevinirim

 691. ZEYNEP dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 692. Zeynep dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 693. Asya dedi ki:

  Merhaba ben aksaraydan asya evde paketleme işi ne olursa yaparım ihtiyacım var lütfen sizden haber bekliyorum ?

 694. Ayşegül yavuz dedi ki:

  İş istiyorum evimde yapacak

 695. Nur Bulut dedi ki:

  istanbul/ kocaeli ek iş arıyorum acil

 696. Gülsemin dedi ki:

  Ankara kahraman Kazan da oturuyorum evde ne işi olursa yaparım yardımcı olursaniz çok sevinirim elektrik teknisyeniyim

 697. Ceylan dedi ki:

  İzmir Karaburun da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var.

 698. Hatice Bahar Ok dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum.Acil ihtiyacım var.

 699. Gizem dedi ki:

  Merhaba; Manisa da öğrenciyim acil ek işe ihtiyacım var. Paketleme işi yapabilirim.

  1. emel dedi ki:

   Meraba geri dönüş yapildi mi acaba size

 700. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum doner seniz sevinirim

 701. Guluzar gokdemir dedi ki:

  Beykoz’da oturuyorum işe çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütven yardımcı olun dönüş

 702. Hatice dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var manisa turgutlu da oturuyorum acil dönüş yaparsanız sevirim

 703. nazlı dedi ki:

  lütfen acil ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 704. Esra dedi ki:

  Bende istiyorum iş paketleme

  1. Murvet Çorlu dedi ki:

   Merhaba 4tane çocuğum işe ihtiyaçI’m var inş dönüş yaparsanız

 705. SÜMEYYE dedi ki:

  MANİSA YUNUSEMRE HER TÜRLÜ İŞ YAPILIR

 706. sevgül dedi ki:

  diyarbakır yenişehir de ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

  1. Aygül dedi ki:

   Antalya kepezde ikamet ediyorum ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yapacak komsularimda var

 707. Paketleme dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu geri dönüş yaparsanız sevinirim

 708. Elif Bilgiç dedi ki:

  merhaba,

  Ailemle birlikte bütçemize katkı sağlamak için her türlü paketleme işini zamanında ve muntazam yapabiliriz.İlgililere duyurulur

 709. Ayşe dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu paketleme işi istiyorum

 710. çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum eşim ceza evinde iki tane küçük çocuğum var çalışmiyorum bu işe çok ihtiyacim var lütfen yardım ederseniz sevinirim

 711. İlhan dedi ki:

  Merhaba tugba ben ist ümraniyede çakmakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönün

 712. büşra yıldırım dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yaparım istanbul/kaynarca

 713. arife dedi ki:

  merhaba biz 2 kişiyiz armutluda oturuyoruz acil işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

 714. AYTAÇ TEMEL dedi ki:

  HER TÜRLÜ PAKETLEME ELEKTRONİK KART MONTAJI.İNSAN SAÇI KERATİNLEME İŞLERİ YAPARIM

 715. Elif demir dedi ki:

  Kusadasinda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim cabuktur

  1. Melike dedi ki:

   Evde paketleme işi yaparım her türlü ise ihtiyacim var Ankara da yasiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 716. Zuleyha dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum antalya kepezde oturuyorum

 717. Merve dedi ki:

  Merhaba ev hanimiyim aksarayda yasiyorum .esime destek icin evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 718. FADİME KOÇ dedi ki:

  Ankara Çankayada oturuyorum,
  Evde her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yapabilirim

 719. Gulay ozturk dedi ki:

  Cok acil ise ihtiyacm var ankara keciorende oturuyorum her turlu paketleme isi yaparm donus saglarsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

  1. Aygül dedi ki:

   Evde iş istiyorum

 720. Sema dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 721. Melek keskinkaya dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum geri dönüs yaparsaniz sevinirim

 722. Ayten GUNEY dedi ki:

  Evde pqketleme isi yapabilirim

 723. Meryem Altsoy dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 724. Özlem dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi itinali şekilde yapılır hızlı ve temiz iş yapılır. Acil geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 725. Ebru dedi ki:

  Evime katkıda bulunmak istiyorum Tekirdağ Süleymanpaşa yardımcı olursanız sevinirim

 726. Gamze dedi ki:

  Merhaba evde iki kişiyiz paketleme işi arıyorum evde yapabileceğim

 727. Sadie dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum biz 3 kişi beraber yapıcaz her türlü paket işi olur

 728. Merve dedi ki:

  izmir torbalı . evde acil iş istiyoruz…

 729. Gül alan dedi ki:

  Ben gül. Cocuklarımın okulu icin evde is ariyorum biran once mümkünse cevap bekliyoru m hangi is olursada olsu n hic farketmez

 730. Yurdagül Denizer dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var lütfen hızlı cevap bekliyorum ? teşekkür ederim

 731. Gülsemin dedi ki:

  Ankara kahraman Kazan da oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten evde iş yapmaya ihtiyacm var

  1. Hacer dedi ki:

   Elazığ da yaşıyorum evde nikah şekeri davetiye bardak süs eşyası paketleme işlerini yapacak ekibimiz çok fazla çok ihtiyacımız var hemen dönüş yapın lütfen

 732. Gulay dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum evde paketleme isi istiyorm donus saglarsaniz cok sevinirim

 733. Gamze YARICI dedi ki:

  Sakarya’nın Hendek ilcesinde ikamet ediyorum 3 kisiyiz paketleme ve dikis uzerine evde yapabilecegimiz is ariyoruz en kisa surede donus yaparsaniz seviniriz

 734. Gülsemin dedi ki:

  Ben gülsemin Bursa da oturuyorum bende iş istiyorum

 735. Menşure dedi ki:

  Marhaba bende evde iş yapmak istiyorum 4kisiyiz ıstanbul Bağcılarda oturuyorum

 736. Özlem dedi ki:

  Kocaeli de oturuyorum, evde 2 kişiyiz ve ek işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 737. Sibel atar dedi ki:

  Merhaba evde iki kişiyiz Gaziantep’te oturuyoruz evde her işi yaparız

 738. Merve dedi ki:

  Merhaba GAZIANTEP teyim ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz 2 çocuğum var ve dışarda çalma imkanim yok sim

 739. Hüsniye dedi ki:

  Merhaba, evde yapılabilen iş arıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Ankara Keçiören de oturuyorum.

 740. Ayşe dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini titizlikle ve zamanında yapabilirim.

 741. Perihan dedi ki:

  Rahatsiz olduğum icin çalışamıyorum çocuklarima gelir için evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim ihtiyacim var böyle bir işe.

 742. ayşegül dedi ki:

  ben ayşegül antalya kepezde ikamet ediyorum evde 2 kişiyiz ek iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim..

 743. Gülsemin dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten bu işe çok ihtiyaç hamile olduğum için dışarda çalışamıyor ihtiyacım için çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 744. Zinnur dedi ki:

  Bursa da 2 kişiyiz eve iş almak istiyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

  1. Gülsemin dedi ki:

   Dönüş yapıldı mı acaba

 745. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA İKAMET EDİYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL İŞİ BECERİMİZ VARDIR DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRIZ

 746. nur dedi ki:

  eve iş almak istiyorum fakat hiç guvenilir birileri yokmu ya lutfen boyle bir işe ihtiyacım var lutfen ikigun once kına paketleme işi icin vatsaptan iletişim kurdum ve terazi parası istediler tammam dedim güvenden bahsettiler fakat kendileri guvenilir cıkmadı benim boylebi işe ihtiyacım var evim kira faturalarım var esim rahatsız iş bulamadı lütfen yardımcı olun

 747. Yasemin dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum acil işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 748. Ece dedi ki:

  Eve iş istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. ARZU KAYA dedi ki:

   Evimde paketle isi istiyorum lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 749. Emine dedi ki:

  İstanbul esenyurtta oturuyorum iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 750. Ceylan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak isdiyorm bilgi verirmisiniz

 751. Hanife dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Yeliz dedi ki:

   Ümraniye atasehirde. Oturuyorum. 15 kisilik. Ekibimle. Evimde. Yapacagim. Is. Ariyorum. Paketleme. Vb. Isler icin. Lutfen. Donus. Yaparsaniz. Seviniriz

 752. Sultan dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum herhangi engel olacak bisey yok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok iyi olur

  1. Vildan dedi ki:

   Erzurum oturuyorum paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapın ihtiyacim var grup isterseniz var?

 753. Dilara dedi ki:

  Meraba Ataşehirde oturyorum evde calişmak zorundayim yardimci olun evde paketleme işini yaparim

 754. Gülistan dedi ki:

  Diyarbakir da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ekip 4 kişi aileye ek gelir sağlamak istiyorum bu ise çok ihtiyacım var biran önce geri dönüş yaparsanız sevinirim

 755. Gülistan serin dedi ki:

  Ben gülistan iki çocuğum var dışarda çalışma imkanım yok ve onlara bakabilmem icin evde çalışmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın bana bu işe çok ihtiyacım var

 756. büşra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya

 757. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

  1. Gülfen dedi ki:

   Merhaba izmirde yaşıyorum eşimle birlikte montaj paketleme işi yapmak istiyoruz.

 758. Sevgi dedi ki:

  Manisa da ikamet ediyorum evde paketleme işinizden yapmak istiyorum 6 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim.

 759. Asim dedi ki:

  Merhaba Arzu ben evde eşimle birlikte yapacak ise ihtiyacımzihtiyacımiz var acil geri dönüş yaparsanız seviniriz olumlu olumsuz

 760. Yunus ay dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey de ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum 4 kişilik ekip

  1. IŞIL TARHAN dedi ki:

   Merhaba 1 aylık bebeğim var ve eşimin maaşı yetmiyor acil odeme yapmamiz gereken borclarimiz var lütfen kürdan kına paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim tekirdağ Çorlu da oturuyorum

  2. Jiyan dedi ki:

   Mardin’de yaşıyorum elim çok hızlıdır annem teyzem ve iki yetişkin kız kardeşimle çalışmak istiyoruz elimiz çok yatkın ve hızlıdır dönüş yaparsanız çok seviniriz

 761. Ceyda dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum istanbulda oturuyorum r kişiyiz

 762. Ebru kocaslan dedi ki:

  Gazintep yaşıyorum evde paketleme işi yapabilir im lütfen donus yaparsaniz sevinirim

 763. tugba dedi ki:

  Gaziantep sehitkamilde yasiyorum evde yapabilecegim is istiyorum

  1. Eren dedi ki:

   Ben Eren Ankara da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz ne paketlenmesi gerekiyorsa layıkıyla yapar size ulaştırırız.

 764. Necla dedi ki:

  Adım necla evde ek iş ıstiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen gaziantep şehitkamil

 765. Melek dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorumm

 766. Suzan dedi ki:

  İzmir Bornova evde acil ek iş yapmak istiyorum. Mümkünse geri dönüş yapabilirmisiniz olumlu olumsuz. En sinir bozucu olan şey boş yere beklemek.

 767. serap dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum.

  1. Filiz dedi ki:

   İstanbul’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Eşim çalışmıyor işe ihtiyacım var.

 768. Züleyha dedi ki:

  Merhaba züleyha ben adana da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum

 769. Zeynep dedi ki:

  Ben Zeynep Adana’da oturuyorum bende evde ek iş istiyorum

 770. OKAN KIRMIZI dedi ki:

  PAKETLEME ELEKTRONİK KART MONTAJI FİŞ PRİZ MONTAJI YAPILIR

  1. Şükriye din dedi ki:

   Merhaba evde paketleme için detaylı bilgi alabilir miyim ?

   1. Rabia dedi ki:

    Adana da yaşıyorum.Acil ek işe ihtiyacım var

  2. Azize dedi ki:

   Merhabalar evde 8 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız elimiz yatkındır çok ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparmisiniz

   1. Melek dedi ki:

    Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum. İşe ihtiyacım var. Paketleme, montaj, boncuk işleme vs. yapabilirim. Temiz iş yapıp zamanında teslim ederim. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günler.

    1. Fatma dedi ki:

     Merhaba:Üsküdarda ikamet etmekteyim ek iş evde yapmak istiyorum

     1. Selver dedi ki:

      Merhaba Adım Selver Balıkesir Bandırmada oturuyorum 40 yaşındayım 2 çocuk annesiyim maddi sıkıntılardan evde ek iş istiyorum

   2. Sema dedi ki:

    Merhaba adım sema evde iş yapmak ek gelır ıstıyorum istanbul sarıyer pketleme montaj ve benzerı işler donus yaparsanız sevınırım