Dükkan Açmak

Kahve Bayiliği Veren 5 Popüler Firma

Kahve Bayiliği Veren 5 Popüler Firma

Kahve işi  günümüzün popüler sektörlerinden biridir. İş kurmak, dükkan açmak isteyen birçok girişimcinin yöneldiği sektörlerin başında gelen kahveciler yeterli sermaye ile en çok para kazandıran işlerden biridir. Ülkemizde yerli ve yabancı birçok firma tarafından kahve bayiliği verilmektedir. Dükkan Açmak ekibi olarak sizler için en popüler kahve bayiliklerini inceledik.

Kahve Durağı

Kahve Durağı kafe restaurant konsepti ile hizmet vermektedir. Kahve durağı kahve çeşitleri ile birlikte pasta ve waffle çeşitlerini de içermektedir.  Franchising bedeli : 25.000$ talep eden firmalar anahtar teslim 1.900-2.750TL/m2 fiyat belirlemiştir. Bayilik başvurusu yapmanız ve teminatı ödemeniz durumunda 45 ile 60 gün arasında iş yeriniz teslim edilmektedir.

Neşve Çay Kahve Evi

Tatlı ve kahve sektöründe hizmet vermekte olan Neşve çay kahve evi bayilik vermeye devam ediyor. Merkezi Kayseri’ de bulunan firma 2008 yılında bu yana güler yüzlü hizmeti ve popülaritesi ile göz dolduruyor. Kahve bayiliği alarak işyeri açmak isteyen girişimcilere personel eğitimi ve finansman gibi hizmetleri sunmayı hedefliyor. Bayilik için 25.000 TL. ücret talep eden firma çeşitli imkanlar ile girişimcileri bekliyor.Gönül Kahvesi

“Gönüllü olun” sloganı ile ülkemizde birçok ilde hizmet vermeyi amaçlayan Gönül Kahvesi, girişimciler için bayilik vermeye devam ediyor. Zonguldak, Diyarbakır, Kocaeli ve İstanbul’ da yeni şubeler açan gönül kahvesi, çeşitli franchising ve bayilik fırsatları ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Firmaya internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Tarihi Beyoğlu Kuru Kahvecisi

Tarihi Beyoğlu Kahvecisi geçmişten genel popülerliği ve müşteri potansiyeli ile kahve dükkanı açmak isteyen girişimcilere bayilik veriyor. 30.000 $ + KDV isim hakkı bedeli talep eden firmanın ortalama dekor maliyeti 850$ civarındadır.

The Bad Ass Coffee

Son dönemde adını duyuran The Bad Ass Coffe bayilik vermeye devam ediyor. Ülkemizde 33 civarında şubesi olan firma, reklamdan pazarlamaya, finansmana kadar birçok alanlarda destek veriyor. Firmanın iletişim numarası ; 0242 317 07 57

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bursa dedi ki:

    Grafik tasarımcılığı, teknik ressamlık

BİR YORUM YAZ