Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


İzmir İş Dünyası İftar Sofrasında Buluştu

İzmir İş Dünyası İftar Sofrasında Buluştu
548 kez okundu.

Ramazan ayının gelmesi ile pek çok alanda yeni etkinlikler yapılmaya başlandı ve iftar sofralarında genci, yaşlısı, fakiri, zengini beraber yemek yemeye başladı. Ramazan ayında her sene olduğu gibi iş dünyasından önemli isimler iftar sofrasında buluşmaktadır. Bu sene iş dünyasının İzmir’de ki iftar sofrasında buluştuğu görüldü.

Ramazan ayı vesilesi ile İzmir iş dünyası iftar sofrasında buluştu. KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem tarafından organize edilen düzenleme ile İzmir iş dünyası iftar sofrasında buluştu. İftar sofrasında İzmir Vali Yardımcısı başta olmak üzere pek çok önemli kuruluş üyesi ve yöneticisi de bulundu.Şehitler için Mevlid okutuldu

KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem tarafından oraganize edilmiş iftar yemeğine önemli isimler katıldı. İftar yemeğinde Şırnak ilinin Uludere ilçesinde gerçekleşmiş olan vahim helikopter kazasında Şehit olan 13 asker için mevlid okutuldu ve Şehit ailelerine sabır dilendiği gibi Şehitlere de Allah’tan rahmet dilendi.

BORTAR etkinlik alanında düzenlenen iftar yemeğine İzmir Vali Yardımcısı, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Yönetim Kurulu Başkanı, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı,  Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Yönetim Kurulu Başkanı başta olmak üzere çok sayıda farlı bölgeden gelmiş davetliler katıldı.

Ramazan ayı vesilesi ile düzenlenmiş olan iftar yemeği aracılığı ile İzmir iş dünyası iftar sofrasında buluştu. Yine iş dünyasından önemli isimler Türkiye’nin dört bir yanında organize edilmesi beklenen iftar yemeklerinde bir araya gelmesi beklenmektedir.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git