Dükkan Açmak

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar

Vakitlerinin büyük çoğunlukla evde geçiren, çocuklarına bakmak durumunda kaldığı için çalışamayan ya da aileme bir katkım olsun diyen kadınlar evden çalışıyor. İzmir’de evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. Çiğli Organize Sanayi Bölgesi, Kemeraltı, Karabağlar, Bornova gibi yerlerde evlere ek iş imkanı sağlayan pek çok fason firma bulunuyor. İçeriğimizde İzmir’de ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar bu firmaların telefon numaralarını kaleme aldık. Bu firmalar ile görüşerek siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

Kadınların sürekli olarak iş hayatlarında aktif olmaları gerektiğinden söz ediyoruz. Ancak bazı kadınlarımız çocuklarının olması, onlara bakacak kimse olmaması gibi durumlardan dolayı evlerini bırakarak aktif olarak çalışma hayatına katılamıyor. Aileme bir katkım olsun, üç beş kuruş da ben kazanayım, pazar param çıksın gibi düşünceler ile kadınlarımız evde iş yapabiliyor. Bu işleri veren pek çok firma var. Özellikle kına paketleme, kalem montajı, çerez paketleme, amigurumi bebek, şekerleme, aksesuar yapımı gibi işler, adet başına belirlenen ücretler karşılığında çalışmak isteyen ev hanımlarına veriliyor.

İzmir'de Evlere iş Veren Firmalar 

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

İzmir, denize kıyısı olan bir şehir olması münasebeti ile çok fazla turist çeken bir ilimiz. Hal böyle olunca tatil beldelerinde satılan ürünler de genel olarak el yapımı oluyor. Bu ürünlerin fazla miktarlarda üretilmesi için de İzmir ve ilçelerinde bulunan fason firmalar evlere iş gönderebiliyor. Bu firmalara ulaşmanın pek çok yolu var. İnternet  üzerinden ya da sosyal medya sayfalarında evlere iş verilir şeklinde ilanlara rastlamak mümkün.

Özellikle bu tarz ilanları araştırırken dikkatli olmak gerekiyor. Size verilen ücret belirli olmayıp, yaptığınız işe ve adete göre değişiklik gösterecektir. Hem de 5 bin – 10 bin TL kazanç sağlamak mümkün değildir. Çünkü adet tutarları kuruşlarla ifade ediliyor. Bu sebeple kadınlarımızın dukkanacmak.com  dolandırıcılara karşı dikkatli olması, kişisel bilgilerini kimse ile paylaşmaması gerekiyor. Özellikle işe gidip, yol ve yemek parası vermek yerine kadınlar bu işleri tercih edebiliyor.

Aslında saatlerin geniş olması da kadınlar için oldukça önem taşıyor. Evinin işini halleden kadın, müsait olduğunda, belirli bir saat olmaksızın işini yapabiliyor. Yani faaliyet açısından özgür. Bu durum da pek çok kadına cazip geliyor. Ayrıca evden çıkılmadığı için masraflar da firmaya ait. Siz sadece ne kadarlık iş yapabileceğinizi ve ikametgah adresinizi belirtiyorsunuz. Firma elden ulaştırılabileceği gibi kargo yolu ile işleri size teslim ediyor. Yine geri gönderimde kargo masrafları firmaya ait olduğundan kazandığınız temiz para cebinize kalıyor.

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Bornova İzmir’in en çok turist çeken ilçeleri arasında yer alıyor. Özellikle hediyelik eşyalar çok gidiyor. Fason firmalar da evlere iş göndererek üretimin hızlı yapılmasını sağlıyorlar. Bornova’da ikamet eden kadınlarımız bölgelerinde bulunan bu firmalar ile anlaşarak onlardan iş alabilir ve değişen ücretler karşılığında bu işleri yapabilir. Kadınlarımız tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi malzemelerin teminidir. Bazı kadınlarımız, malzemeleri kendilerinin alacaklarını düşünerek bu tarz işlere girmek istemiyorlar.

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı 

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Gerekli olan malzemeler firmalar tarafından gönderiliyor. Örneğin davetiye katlama işi yapıyorsanız. Davetinin ne şekilde katlanacağı size tarif ediliyor. Zarfa herhangi bir aksesuar yapıştırılacaksa silikon ve silikon tabancı da malzemeler ile birlikte size ulaştırılıyor. Bu işleri yapmak oldukça kolay olduğundan, vakti boş olan kadınlarımız bu firmalar ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirler. Özellikle facebook ve instagram gibi internet kanalları üzeriden bu tarz işlere ulaşmak oldukça kolaydır. Bu siteler üzerinden “bornova evlere iş” şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza pek çok ilan çıkacaktır.

Çiğli Organizede Evlere İş Veren Fabrikalar

Asıl adı ile Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar özellikle internet siteleri üzerinden evlere iş verdiklerini ilan ediyor. Çiğli bölgesinde ikamet eden ve evden iş yapmak isteyen kadınlarımız internet, telefon ya da şahsen yapacakları müracaatlar ile evlere iş alabilirler.

Özellikle bölgede bulunan esnaflardan paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Çiğli bölgesinde bulunan düğün salonları ile irtibata geçerek kına ve nikah şekeri paketlemesi de yapabilirsiniz. Fabrikalardan montaj işleri de almanız mümkündür. Bu işler kolay ve el becerisi olan herkesin yapabileceği tarzda işlerdir. Yeter ki zamanınız olsun, yemekleri yapınca, çocuğu uyutunca, hatta misafir geldiğinde bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir efor sarfetmenize de gerek yoktur. 

Çiğli Organizede Evlere İş Veren Fabrikalar

Çiğli Organize

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’de ikamet edenler bilir, Kemeraltı Konak ilçesinde Mezarlıkbaşı’ndan meydana kadar alım satım işlerinin yani ticaret faaliyetlerinin yoğun olduğu yerler arasındadır. Çarşı, turistlerin uğrak noktaları olduğundan dolayı özellikle bu bölgelerde turistik ve hediyelik eşyalar satılmaktadır. Kemeraltı çarşısı özellikle çeyizcilerin yoğun olduğu mekanlardandır. Gelinlikçi, düğün ve kına malzemesi satan çok fazla yer vardır. Özellikle sabun ve süs eşyaları da çok satılıyor. Bu esnaflar kadınlar ile iletişime geçerek evlere iş veriyor. Kına paketleme, gelin çiçeği yapımı, çerez paketleme, nikah şekeri yapımı, şeker hamurundan kurabiye, nişan masası için aksesuarlar vb. yaparak para kazanabilirsiniz. Çarşıdaki esnaf ile birebir görüşerek iş alabilirsiniz.

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar 

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

Sadece bu ilçelerde değil, Menemen, Torbalı, Selçuk, Tire, Karşıyaka, Gaziemir, Buca gibi ilçelerde kadınlarımıza iş veren pek çok fason firma bulunmaktadır. Oturduğunuz semtte bu şekilde çalışan kişileriniz ya da komşularınız varsa onlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmir’de kuyumcular çarşısında imalathanelerde gümüş işi yapılıyor.

İzmir Kına Paketleme İşi

Kadınların evde yapabilecekleri en kolay işlerden bir tanesi kına paketlemedir. Özellikle düğün sezonları başladığında organizasyon  firmaları ya da esnaflar tarafından en çok ihtiyaç duyulan hazır paketlenmiş kınalardır. Ancak bu işte müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Bu sebeple kim ne kadar sipariş vermiş ve hangi süslemeden beğenmiş ise o şekilde yapmak gerekecektir. Öncelikle size verilen ölçeğe göre kınayı ambalaja koymalısınız. Daha sonra size verilen karton, paket, plastik maddelere bu ambalajları yerleştirmeniz gerekiyor. Kazancınız tane üzerinden hesaplanıyor. İzmir’de bu işin maliyeti 50 kuruş ile 1 TL arasında değişiyor. 50 kuruştan günce 100 tane kına paketleseniz 50 TL kazanırsınız.

Kına Paketleme İşi 

Kına Paketleme İşi

Nikah Şekeri Paketleme

Kadınlarımızın yapabilecekleri en kolay ve eğlenceli işlerden bir tanesi nikah şekeri paketlemedir. Nikah şekerleri tasarım bakımından çok farklı şekillerde olabilmektedir. Genel olarak badem şekeri konsa da lokum ve çikolatalı versiyonları da vardır. Gelin ve damadın tercihlerine göre sipariş alınır ve iş size buna göre verilir. Nikah şekerlerinin fiyatları da oldukça pahalıdır. Lüks olanları ve orta halli olanları vardır. Yaptığınız işe göre tane hesabı 1 ya da 2 TL alırsınız. Günde 1 TL’den yine 100 tane yapsanız 100 TL kazanırsınız.

Evde Sabun Paketleme İşi

İzmir ve çevrelerinde özellikle tatil bölgelerinde ve doğallığın vurgulandığı yerlerde, el yapımı sabunlar satılır. Bunların çeşitli rahatsızlık ve cilt problemlerine iyi geldiği söylenir. Ayrıca çeşitli şekil, renk ve desenlerde olabilirler. İşte Kemeraltı gibi yerlerde bu tarz sabunlar çok fazla satılır. Esnaf ile görüşerek iş alabilirsiniz. Sabunları ve paketleri onlar temin edeceklerdir.

Lokma Yapmak

İzmir’in en meşhur yiyeceklerinden biri olan lokma  tatlısını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Özellikle mevlitlerde, özel günlerde lokma dökülür. Yemek yapan lokantalar, tatlıcılar ile ya da şahıslarla anlaşarak tatlı yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Lokma tatlısı çok malzeme gerektirmediğinden dolayı da yüksek tutarlar kazanabilirsiniz.

Lokma Yapmak

Lokma Yapmak

Katalog İşleri Yapmak

Özellikle çevresi geniş olan kadınların yapabilecekleri işlerin başında katalog işleri geliyor. Avon, Farmasi, Oriflame gibi firmalardan alacağınız kataloglar ile makyaj malzemesi, parfüm, yaz aylarında güneş kredi vb. satarak gelir elde edebilirsiniz. Öncelikle internet üzerinden bu firmalara üye olun. Daha sonra temsilci olmak istediğinizi söylediğinizde size tester ve aylık kataloglardan gönderirler. Bu kataloglardan satış yaparsınız. Temsilci olarak size de çeşitli indirimler sağlanır, hediye ürünler verilir.

Deniz Kabuklarından Aksesuar Yapımı

Tatil beldelerinde bu tarz aksesuarlara çok fazla rastlıyoruz. Ev dekorasyonunda ya da takı olarak deniz kabukları çok kullanılıyor. Mumluklar, kolyeler, bileklikler, çerçeve gibi çeşitli aksesuarlar yapılıyor. Bu firmalar size neyi nasıl yapacağınızı söylüyor. Biraz el becerisi olanlar ve bu işe ilgilisi olanların kolaylıkla yapabileceği işler. Plajlara yakın noktalarda bulunan esnaftan bu konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir ve çevre illerinde evde ek iş imkanı sunan pek çok fabrika ve esnaf vardır. Sosyal medya üzerinden iletişime geçerek iş alabilir ve evden çıkmadan para kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Nurcan piskin dedi ki:

  İzmir torbalıda oturuyom cok açil işe ihtiyacım var lutfen. Cocuğumm var

  (3/5)
 2. Huriye dedi ki:

  Slm yüksek okul mezunuyum izmir tirede oturuyorum acil ise ihtiyacım var fason temizleme ve paketle isi yapabilirm el becerim iyidir

 3. Elif dedi ki:

  Evde paketleme ve benzeri iş almak istiyorum

 4. dilşah dedi ki:

  pandemiden dolayı işten çıkarıldığım için boş zamanımı kazanca çevirmek istiyorum

 5. Ayça Demir dedi ki:

  Izmir Bucada ikamet ediyorum.Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Geri donus yaparsaniz sevinirim.

 6. Fadime dedi ki:

  Ben fadime bucada oturuyorum paketleme işi fason elim pratiktir işe ihtiyacım var evde çalışa bilceğim iş arıyorum değerlendirseniz sevinirim

 7. Handan dedi ki:

  Ismail bey size nasil ulasabiliriz,bilgi almak istiyorum

 8. Dilek dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum daha once telefon kılıfı paketledim bu iste cok hızliyim acil donus yaparmisiniz

 9. Rabia Demir dedi ki:

  Ben Rabia evliyim buca da oturuyorum . Verilen tüm işi yaparım. El becerim çok iyi Verilen işi titizlikle ve temiz bir şekilde yaparım . Bu işe çok ihtiyacım var çünkü Borçlarımız var. Değerlendirmeye alırsaniz çok sevinirim .
  Şimdiden teşekkür ederim
  İyi günler dilerim

 10. Ebru dedi ki:

  Izmır bucada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum maske paketleme ola bilir

 11. ilknur çoban dedi ki:

  merhabalar adım ilknur işe itiyacım var 1 cocugum var evde 3 kişiyizz her
  işi yaparz cevap verirsenz sevinirm

 12. İlayda top dedi ki:

  Merhaba iki kişiyiz üniversite okuyorum eğitim masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var. Nikah şekeri yada kına paketleme işini yaparim.

  1. Cansel dedi ki:

   Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum Bornova Yeşilova mahallesi nde ikamet ediyorum

 13. Ayla dedi ki:

  Merhaba, 3 kişiyiz. Hızlı ve düzgün çalışırız. Karşıyaka’da ikamet ediyoruz.

 14. Ayten dedi ki:

  Meb izmir de yaşıyorum 3 kişi yapmak istiyoruz ihtiyacımız var lütfen yardımcı olursaniz çok mutlu olurum

 15. Gamze dedi ki:

  İzmir Karabağlar ‘da yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım acil işe ihtiyacım var.

 16. Şengül çelik dedi ki:

  Merhabalar evden düzenli temiz bir şekilde her türlü paketleme yapabiliriz .Bunun için ekibimiz mevcuttur.

 17. İBRAHİM GARDİYAN dedi ki:

  İZMİR/BUCA PAKETLEME MONTAJ İŞİ ARIYORUM

 18. Sezer dedi ki:

  merhaba izmirden yazıyorum ailemle evde iş yapabiiliriz lütfen bize ulaşın ( paketleme vs..)

 19. Hande dedi ki:

  Merhabalar, merhaba evde ek iş yapmak istiyorum. Gündüz İzmire hukuk bürosunda çalışıyorum 25 yaşındayım. Akşamları evde çalışabilirim daha önce bu işi yaptım. Elim yatkındır. Telefon numaram:

 20. Pınar dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işini ailemle özenle yerine getiririm memnun kalırsınız

 21. İlayda dedi ki:

  Öğrenciyim aileme destek olmak istiyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz 2 kişiyiz

 22. Sümeyye aksoy dedi ki:

  İzmir menemende oturuyoruz. Evde paketleme işi istiyoruz. Üç kişiyiz şimdilik bu sayı artabilir. Temiz titiz hızlı ve özenli calisiriz. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 23. Sümeyye aksoy dedi ki:

  İzmir menemende oturuyoruz . Evde çalışabileceğim paketleme islerini yapabiliriz Üç kişilik bir ekibimuz var şimdilik bu sayı artabilir. Temiz titiz hızlı ve özenli calisiriz. Çok acil işe ihtiyacimiz var geri dönüşlerinizi bekliyoruz

 24. Nur PASİNLİOĞLU dedi ki:

  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR. HER TÜRLÜ EVDE PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM

 25. Büşra dedi ki:

  Ben ek iş bakıyorum kına paketleme nikah şekeri paketleme davetiye hazırlama vs. Olur

 26. Zeynep dedi ki:

  Ben zeynep bornova yesilovada oturuyorum ise cok ihtiyacim var donus saglarsaniz sevinirim daha once boyle islerle cok ugrastim elim yatkin ve seridir

 27. Ecem dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum öğrenciyim acil işe ihtiyacım var paketleme işlerinin hepsini yapabilirim

 28. Bihter güler dedi ki:

  Merhaba Buca ızmırde oturuyorum evde yapabılecegım acil iş arıyorum ıhtıyacım var

  1. Zeynep Boyacı dedi ki:

   İzmir Buca’da yaşıyorum. Evliyim. Evde iş yapabilirim.

 29. hanita dedi ki:

  Ek is istiyorum hertürlü olabilir zor durumdayım iki çocuğum var is için bornovada oturuyorum

 30. Ceyda sevim dedi ki:

  Meraba izmir bornovada ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 31. Yeşim dedi ki:

  Izmir mendereste oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olur msnz

 32. ÇİĞDEM DURAK dedi ki:

  EVDEN ANNEMLE İKİ KİŞİ ÇALIŞMAK ÜZERE PAKETLEME HER TÜRLÜ İŞİ YAPABİLİRİZ. İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 33. Sedra dedi ki:

  bende eve ek is alabilirmiyim

 34. Çiğdem Durak dedi ki:

  Merhabalar,
  Gaziemir de yaşıyorum annemle birlikte evden bu işi yapabiliriz. numaramla iletişime geçebilirsiniz.
  İyi çalışmalar

 35. Kübra dedi ki:

  Evde ek iş olarak paketleme işi yapabilirim izmir bayraklıda yaşıyorum acil ihtiyacım var lütfen dönüş yapın lütfenn..

 36. Gökser dedi ki:

  Evde paketleme vb. Gibi iş yapabilirim 2 kişiyiz

 37. Rukiye dedi ki:

  Rukiye ben izmir bucada oturuyorum

 38. Rukiye dedi ki:

  Merhaba ben Rukiye evde boş boş oturuyoruz paketleme işi ve ya yemek yapma gibi iş almak istiyorum işler durgun eşler boş dört öğrencim var çok ihtiyacımız var lütfen

 39. Suzan dedi ki:

  İzmir Bucada oturuyorum paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var

 40. Yukser dedi ki:

  Merhaba farmasıye üye olarak kendı ihtiyaçlarınızı indirimli alıp aynı zamanda satış yapıp para kazanabilirsiniz üyelik ücretsiz ve hiçbir zorunluluk kota yoktur ister sipariş verirsiniz ister vermezsınız size kalmış

 41. neziha dedi ki:

  merhaba İzmir’de oturuyorum çok fazla boş vaktim var evde paketleme işi yapabiliriz toplam beş kişiyiz elimiz pratiktir.

 42. Aynur dedi ki:

  Evimde her turlu paketleme işi yapabilirim

 43. sema düzgün karakoç dedi ki:

  adım sema düzgün karakoç evliyim 1 çocuğum var kirada oturuyorum eşimin aldığı maaş yeterli gelmediği için eşime destek olmak için bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum karabağlar İzmir

  1. Birgül Bıçakçı dedi ki:

   Merhaba iki kişiyiz eşim vefat etti üniversite okuyan bir kızım var kina-nikah şekeri paketleme işlerinden birine bile çok ihtiyacım var.

 44. melis dedi ki:

  merhabalar paketleme işi için en kısa sürede dönüşünüzü bekliyorum.iyi çalışmalar

 45. Sevda dedi ki:

  Merhaba İzmir Buca’da oturuyorum paketleme işi istiyorum ne olursa yaparım paraya ihtiyacim var

 46. Cansu dedi ki:

  Ek işe ihtiyacm var evde paketleme izmir menemen 25 yaşındaym

 47. Derya dedi ki:

  Merhaba İzmir Karabağ’larda oturuyorum her turlu paketleme işi yaparım yardım ederseniz sevinirim

  1. Ilayda dedi ki:

   Merhaba ben izmir karabağlardayım çok ihtiyacım var 5 kişiyiz yaparız

 48. CÜNEYT dedi ki:

  MERHABA ANNEME VE EŞİME EVDE EK GELİR SALAYACAK İŞ İMKANI ARIYORUM TEŞEKKÜRLER

 49. Gamze dedi ki:

  Kredi borcumu kapatmak için ek işe ihtiyacım var

 50. İsmail kabak dedi ki:

  İzmir Bayraklı’da evde paketleme işi yapıyorum ulaşarak bilgi alabilirsiniz

  1. Nur dedi ki:

   Bende evdeyim boştayım iş almak istiyorum

  2. Kadriye dedi ki:

   İsmail Kabak bey bilgi almak için size nasıl ulaşabilirim.

  3. Buse dedi ki:

   Ismail bey bende bayraklida hikamet ediyorum is hakkinda yardimci olursaniz duaciniz olurum

  4. Sevda dedi ki:

   Bende istiyorum yardımvi olabilirmisniz

  5. Elif dedi ki:

   Ismail bey iletişim numarası alabilirmiyim

  6. elif dedi ki:

   bende bayraklı da oturuyorum yardımıcı olursanız sevininrim

  7. Faruk dedi ki:

   İsmail bey size nasıl ulaşırız

   1. Mehmet dedi ki:

    Merhaba irtibat numarası alabilirmiyim iş icin

  8. Nursel dedi ki:

   Merhabalar bılgı alabılırmıyım

  9. İBRAHİM GARDİYAN dedi ki:

   bilgi alabilir miyim

  10. Handan dedi ki:

   İsmail bey şuan hala devam ediyorsanız iş ile ilgili size ualasabilirmiyiz acaba.

 51. Fatoş dedi ki:

  Evimde her türlü paketleme işi yapabilirim çiğli egekent de oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 52. Tuğba dedi ki:

  Ben Tuğba evde işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 53. Büşra dedi ki:

  EVDE YAPILABILECEK HER TURLU IŞI YAPABILIRIM. YENI MEZUNUM VE İŞSİZİM. DONÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVINIRIM.

 54. cahit aksoy dedi ki:

  cahit aksoy
  54 yaşındayım
  geçim sıkıntısından ek iş yapmak istiyorm
  izmir aliağa da oturuyorum

 55. Nazif dedi ki:

  Paketleme işi yapabılrım

 56. azra dedi ki:

  işe ihtiyacım var

 57. belma dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum.ev hanımıyım karabağlarda oturuyorum.bu işe ihtiyacım var.

 58. Dilek Agırtaş dedi ki:

  Her türlü paketleme işi kına işi nikah şekeri işi yapabilirim buca da oturuyorum

 59. Cemre dedi ki:

  Makinam ve ovarlogum var evde maske dikimi istiyorum

 60. Neşe dedi ki:

  NEŞE SAVRAN
  Evde kına,davetiye,mum,bant,düğün şekeri gibi paketleme işleri yapabilirim.Bornova merkezde yaşıyorum evde iki kişi yapacağız malzemeleri gelip alabiliriz teslim edebiliriz.

 61. Cansu dedi ki:

  Merhabalar ismim Cansu evde paketleme işi yapmak istiyorum el işçiliğim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 62. Nurşin eken dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım. Elim hızlıdır. Izmirde yaşıyorum.

  1. Zeliha dedi ki:

   Bnde her türlü paketleme işi yapabilirim izmir/kemalpaşa da otutuyorum lütfen yardımcı olun tanidiğım bazı arkadaşlarımda var onlarda ihtiyaç duyuyor ise lütfen cvp verin

 63. Somay dedi ki:

  Evimde her türlü paketleme işi yapıştırma işi yapılır.4 kişilik kadroyuz titiz çalışırız zamanında teslimat yapılır.simdiden teşekkür ederiz

 64. Gülsüm dedi ki:

  İsim Soyisim: GÜLSÜM TOPCU
  Şehir: İZMİR/BUCA
  Yaş: 34
  Daha önce paketleme işi yaptınız mı: EVET
  Günde kaç adet paketleme yapabilirsiniz: ÜRÜNE BAĞLI NE KADAR İSTENİRSE YAPARIZ YETİŞTİRİZ ELİMİZ HIZLIDIR
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız: 2
  Ödeme: HAFTALIK /AYLIK /GÜNLÜK farketmez

 65. Cengiz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 66. Berkant dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2kişiyiz evde

 67. Gönül Sevim dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum evde paketleme işi yapmak isityorum

 68. Gülsüm Topcu dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Tugba dedi ki:

   Bayraklida oturuyorum ve paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var cok hizli elimbecerikliyim

 69. Özge dedi ki:

  Merhabalar izmir bucada ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 70. Begüm dedi ki:

  merhaba balçovada oturuyorum aracım var getir götür sağlarım aynı zamanda bu işi yapmak istiyorum

 71. Hülya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir de oturuyorum geri dönüş yapın lütfen

 72. Handan dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 73. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum İzmir Buca’da oturuyorum yardımcı olur musunuz

 74. Dilşah dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 75. Dilber dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 76. Ayfer sevindir dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 77. özlem dedi ki:

  izmir konak ta ikamet ediyorum el sntları alanı mezunuyum hamile olduğum için çalışamıyorum evde ek iş olarak paketleme üretim yapabilirim daha önce yaptım dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 78. Aynur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Eşimle birlikte emekliyiz. İzmir/Gaziemir’de oturuyoruz.

 79. Pınar bilgiç dedi ki:

  Merhaba İzmir Karşıyaka da oturuyorum ürünleri almaya her türlü yere gelebilirim sorun olmaz ekibim de var dönüş yapmanızı bekliyorum

 80. Leman dedi ki:

  Konak gültepe de oturuyorum. Hertürlü paketleme süsleme işi yaparım. Cevap bekliyorum

 81. Derya dedi ki:

  Benim ufak bebegim var daha yasinda degil evde paketleme isi istiyorum izmir sirinyere yakinim evim nutubetli ve esimin aldigi ucret yetmiyo ise ihtiyacim var lutfen yardim edin dönüs yapin

 82. Arif dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz. Eşimle birlikte emekliyiz. Gaziemirde oturuyoruz.

 83. Aysel dedi ki:

  BEN İZMİR BUCADAN NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM…

  1. Nursen dedi ki:

   Izmir menemen paketleme işi istiyorum kürdan, mandal da olabilir acil lütfen.

 84. Pınar bilgiç dedi ki:

  İzmir Karşıyaka da oturuyorum daha önce paketleme işleri yaptım ve hertürlü paketleme yapabilirim dönüş yapmanızı bekliyorum.

 85. Emine dedi ki:

  Bende her türlü paketleme işi yapabilirim acil ihtiyacım var

 86. Ayşe dedi ki:

  Izmir buca da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 87. Emine dedi ki:

  Buca göksuda oturuyorum işe ihtiyacım var.

 88. Yağmur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Gerçekten bu işi yapan veya yaptıran var mı ?Güvenmek çok zor

 89. asiye dedi ki:

  evde yapabilceğim iş arıyorum. paketleme katlama her türlü işi yapabilirim.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Cemre samur dedi ki:

   Karı koca evde el yeteneği gerektiren her türlü paketleme işini yapmak istiyoruz

 90. Merve dedi ki:

  Merhaba evde herturlu paketleme yaparım bucada oturuyorum

 91. Cahit dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapar misiniz lütfen

 92. Yudum dedi ki:

  Merhaba. İzmir Buca da oturuyorum. Evde paketleme boncuk işi ve evde yapılabilecek çoğu işi yapabilirim çocuğum olduğundan dışarıda çalışamıyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 93. Burcu Yılmaz dedi ki:

  Evde ek iş ariyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Nisa dedi ki:

   Evde ek iş ariyorum. Her türlü paketleme işi yaparım İzmir gaziemir de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 94. Burcu Yılmaz dedi ki:

  Buca da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 95. ÖZLEM dedi ki:

  İzmir Bucada oturuyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Daha önce evde nikah şekeri yaptım
  İçme sodası paketledim

 96. Ece dedi ki:

  Merhaba, ben İzmir, Buca da yaşıyorum, şuan işsizim ve acil işe ihtiyacım var. Yaptığım işi titizlikle ve en iyi şekilde yapmak için elimden geleni yaparım.

 97. Figen kelkit dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 98. Ayşe dedi ki:

  Merhaba izmir mendereste oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim hamile olduğun için çok ihtiyacım var

 99. tülay dedi ki:

  çiğli egekent oturuyorum. evde iş yapmak istiyorum

 100. Yasemin dedi ki:

  Merhaba izmir hatayda oturmakdayım daha.önce mağnet ve paketleme işi.yaptım tekrar evimde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim. Tşkler

  1. Adile dedi ki:

   İzmir buca da oturuyorum paketleme isi yapabilrim

 101. Serpil dedi ki:

  Merhaba evde paketleme nikah şekeri gibi işler yapabilirim buca çamlıkulede oturuyorum

 102. Funda dedi ki:

  Bornova Mevlana mahallesinde ikamet ediyorum.Evimde paketleme işi arıyorum.

 103. SADRİYE dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 104. SEMA dedi ki:

  izmir bucada oturuyorum evde paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 105. Fırat dedi ki:

  Hertürlü paketleme işleri itina ile yapılır el becerisi yüksek ve gelişmiş bir aileyiz dönüş yaparsanız seviniriz.

 106. Pınar dedi ki:

  1.5 yaşında çocuğumuz olduğu için eşimin ev dışında çalışma gibi bir durumum bulunmuyor. Eşime maddi destek olmak istiyorum. Lütfen geri dönüş yaparmısınız.

 107. Naime dedi ki:

  Merhaba izmir karabağlarda oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapmak ıstiyorum çünkü çok ihtiyacım var lütfen evlere iş veren firmalar bana ulaşsın çok ihtiyaçlıyım

 108. Ebru dedi ki:

  Evde her paketleme isi yapabilirim acil paketleme isi ariyorum

 109. Rojda dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapabilirim izmir menderes te oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 110. Nazlı Bozkurt dedi ki:

  İzmir Menderes’te oturuyorum. Üniversite mezunuyum evdeyim maddi ihtiyaçlarım için evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler…

 111. Ayşegül dedi ki:

  İzmir basmane de oturuyorum. Evde iki kişiyiz istediğin kadar paketleme yapabiliriz. Yardımcı olur musunuz

 112. Canan dedi ki:

  Izmir konakta oturuyorum ise cok ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimcu olun

 113. pelin karataş dedi ki:

  Evimde paketleme sabun paketleme vb işleri yapabilirm

 114. Zuhal keleş dedi ki:

  Mrb İzmir bornvda otrtrm geri dönş inşllh olur…

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaa İzmir Buca’da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım

 115. Özlem kaya dedi ki:

  Benimde ewde vaktim hep boş geçiyor dışarda çalışmaya izin yok ewde çalışma imkanı varsa alabilirim

 116. Buket dedi ki:

  Izmir bayraklida oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 117. Özlem dedi ki:

  Merhaba izmir Kemalpaşa oturuyorum esim ve ben iki kişiyiz yuksek ödemelerim var ek işe cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 118. Esra dedi ki:

  Halamla paketleme işi yapmak istiyoruz bilgi verebilir misiniz

 119. birgül dedi ki:

  İzmir çiğlide yaşıyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum.Teşekkürler.

 120. nejla dedi ki:

  yardimci olan olursa tel vericem 10 kisi arkadaslarimla is yapcaz

 121. Emine dedi ki:

  Evimde her türlü paketleme işi yapabilirim.el becerime güveniyorum bayraklı 75. Yıl da oturuyorum

 122. Betül Eskiçakıt dedi ki:

  Izmır karşıyakada oturuyorum.Evde paketleme örgü vb. Işler arıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 123. Feryal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 124. Betul dedi ki:

  Izmirmenemen de yasıyorum bu ise çok istiyorum çocuk icin bana güvene bilirsiniz cabuk naparin

 125. Cahit aslan dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi arıyorum. Çigli de oturuyorum.

 126. Sinem dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme işi süs eşyaları yaparım

 127. Büşra dedi ki:

  Merhaba ben bayraklıda oturuyorum iki kişiyiz her tũrlü paketleme işini yapabiliriz yardımcı olursaniz sevinirim

 128. yeter sabuncu dedi ki:

  İzmir Bornova camkule de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız

 129. nebahat dedi ki:

  bornova kazımdirik mahallesinde oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım .bu işe ihtiyacım var .yardımcı olursanız sevinirim.

 130. sevil karayünlü dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum çocuklarim büyük hem katkı hem zaman degerlendirmek için

 131. fatma dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Evinde el yapımı ve ev yapımı ürünler üreten ve başka işte çalışmayanlar varsa gelin bizim facebook üretici grubumuza ve mağazamıza katılın.
  Ürünleriniz yayınlansın,
  Siparişleri size iletelim,
  Kargoyu gönderin,
  Ücreti kapıda posta çeki hesabınıza ödensin.
  Herkese kolay gelsin.

 132. Sevcan bayrak dedi ki:

  Evde iş yapmak istyrum 4aylık bebeğim var yardımcı olun

  1. fatma dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar,
   Evinde el yapımı ve ev yapımı ürünler üreten ve başka işte çalışmayanlar varsa gelin bizim facebook üretici grubumuza ve mağazamıza katılın.
   Ürünleriniz yayınlansın,
   Siparişleri size iletelim,
   Kargoyu gönderin,
   Ücreti kapıda posta çeki hesabınıza ödensin.
   Herkese kolay gelsin.

   1. Deniz dedi ki:

    Facebook hesabınız nedir

   2. Sezen akdeniz dedi ki:

    Merhaba irtibat no alabilirmiyim

 133. Burhan yucel dedi ki:

  Merhaba benim koah sorunum bedenen aktif olarak çalışamıyorum evde çalışmam lazım zaman sorunum yok evde çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum İzmir /buca/şirinyer

 134. Ece dedi ki:

  Ek ise çok ihtiyacım var bornovada oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 135. Meltem dedi ki:

  Merhaba bayraklı da oturuyorum. Daha önce paketlemede çalıiştım. Evde paketleme işi yapabilirim.

 136. Hicran turgay dedi ki:

  Elim hızlı ve pratiktir her türlü paketleme katlama işini yaparım ise ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapİn iyi gunler

 137. Hülya dedi ki:

  Ç odunlarıma bakan olmadığı için çalışamıyorum ihtiyacım var evde ipaketleme işi istiyorum teşekkür edeim

 138. erhan dedi ki:

  Merhaba, izmir karabağlar’da oturuyorum. Haftasonu ve akşam mesai sonrası boş zamanlarımı doldurma için ek iş bakıyorum.

 139. sema dedi ki:

  Bende paketleme isi istiyorum acil

 140. yunus dedi ki:

  her türlü işi itina ile yaparız ben tesisatcıyım boş zamanlarım çok oluyor ailem kalabalık bu işlere uygunuz

 141. Seda dağdelen dedi ki:

  Zor durumdayım cok ihtiyacım var paketleme isi yapmak istiyorum ek iş olarak

 142. ersin dedi ki:

  Her turlu paketleme yapariz 5 kisiyiz

 143. Zeynep dedi ki:

  İzmir konak yenişehirde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlı haber bekliyorum iyi günler.

 144. Hüseyin Kılınçpınar dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum. İhtiyaçtan dolayı evde ek iş yapmak istiyoruz.

 145. Şengül dedi ki:

  Merhaba İzmir Gaziemirde ikamet ediyorum. Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Bu işi yapmak için oldukça vaktim var . Elim becerikli hızlı ve düzenlidir. Sorumluluk sahibiyimdir. Istenilen işi zamanında teslim edebilirim. Daha önce de bu tür işler yaptım. 8-9 kişilik ekip de kurabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 146. Gamze dedi ki:

  Bucada oturuyorum Evde paketleme işi yapmaya çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 147. Yasemin dedi ki:

  Karşıyakada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 148. Hayriye Özcan dedi ki:

  Evimde her türlü iş yapmak genellikle paketleme işlerini tercih ediyorum.İzmir Bayraklıda oturuyoruz 4kişiyiz paketleme işlerini hızlıca yapabiliriz.

 149. Gayde gündüz dedi ki:

  38 yaşındayım ev hanimiyim daha önce ayakkabı dikme çanta sapı dikme tesbih örgü gibi isler yaptım izmirde yaşıyorum

 150. Sibel dedi ki:

  Izmır bornovada oturuyorum evde paketleme vb. Iş yaparım

 151. Neslişah dedi ki:

  Işe ihtiyacim var paketleme işlerinden anlarim elim cok hızlıdır lütfen geri dönüş yapın

 152. Hatice Şümür dedi ki:

  Merhabalar izmir bayraklıda oturuyorum 1.2 arkadaşım daha var evde paketleme işi yapmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 153. Gamze dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum paketleme işinizi yapmak istiyorum teşekkürler

 154. Ciğdem dedi ki:

  İzmir zeytinalanında oturuyorum evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 155. Dilek dedi ki:

  İzmir Bucada oturuyorum eşimden ayrıyım 2 çocuğum okuyo ve tek başıma yetmiyo ek iş yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

 156. canan dedi ki:

  izmir egekentte oturuyorum paketleme ısı yaparım

 157. Gülsüm dedi ki:

  İzmir yesilyurtta oturuyorum bende iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 158. Mert dedi ki:

  Her turlu paketleme yaparim mert

 159. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 160. Gül dedi ki:

  Evimde her türlü paketleme yapıştırma işinyaparım

 161. Hava dedi ki:

  Evimde paketleme.iğne oyası. Tig oyası. Ayakkabı dikimi .terlik kesimi yapabiliyorum izmir bornava

 162. Seda dedi ki:

  2 kişiyiz evimde paketleme isi yapmak istiyorum. geri dönüş sağlarsanız seviniriz

  1. Fikriye dedi ki:

   Merhaba ben Fikriye evde iş istiyorum çorap paketleme eldiven paketleme örgü vs. gibi işler istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 163. ozlem dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapin izmir ödemiş te oturuyorum

 164. Fatos dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum İzmir karabaglar semti yurtoglu mh sinde oturuyorum

 165. Nezahat dedi ki:

  Bucadayim evde paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var.

 166. Sonnur dedi ki:

  İzmir çiğlide oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 167. fadime dedi ki:

  18 yaşındayım ve işe ihtiyacım var

 168. Nezahat dedi ki:

  Bucadayim evde paketleme işi yapabilirim

 169. Gülay Aktülün dedi ki:

  İzmir Buca her türlü paketleme yaparım evde

 170. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 171. Yeliz BALKI dedi ki:

  Merhaba ben YELIZ BALKI
  Izmir gültepe’de oturuyorum.
  Evde paketleme işine cok ihtiyacim var her turlu paketleme isi yapabilirim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkur ederim kolay gelsin

 172. Ayşe sen dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 173. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme süsleme vb. Işler ariyorum urla da oturuyorum. Istenirse ekipde kurabilirim. Lütfen geri dönüş saglarsaniz çok sevinirim

 174. Yıldız dedi ki:

  Arkadaslar izmir buca civarında Makrome bileklik dagitiyorum isi siz alıp siz teslim ediyorsunuz ciddi bir şekilde evde is yaparak para kazanmak istiyorsaniz yazin haftada birkez dagitiyorum 200tlile 250tl arasi fiyatlar değişiyor
  Not.sadece bayanlara

  1. Yeliz dedi ki:

   Merhaba ben bucada oturuyorum.size nasıl ulaşabiliriz

   1. Fatma dedi ki:

    Acaba geri dönüş yapıldı mı size

  2. Emel Ergen dedi ki:

   Ben de bu iki yapmak istiyorum

  3. Melis dedi ki:

   Merhabalar facebook adresiniz varsa eğer iletişime geçebiliriz

  4. fatma şen dedi ki:

   Selamun aleykum. Nasil bir iş bu dediginiz bilmiyorum ama işe ihtiyacim var.

  5. Ecem kıdak dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim. Ben de bucada oturuyorum.

   1. Gamze dedi ki:

    Merhabalar Gamze ben.evde bileklik yapım işi isterseniz bu numaradan ulaşabilirsiniz 05 iiimiz keyifli ve çok basittir.

  6. Beyza nur yilmaz dedi ki:

   Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum daha önce de yapmışlığım var bana da iş verir misiniz

  7. Semra dedi ki:

   Meraba ben semra yapmak istiyorum bileklik işini evde iki bayaniz mail adresim eşime ait .

  8. Ayşe dedi ki:

   Bileklik işi veriyormusunuz

  9. Sultan dedi ki:

   Merhaba daha önce buna benzer işler yapmistim elimden herşey gelir geri dönüş yaparsanız sevinirim

  10. Reyhan dedi ki:

   Merhaba ben yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

  11. EMİNE dedi ki:

   yapmayı bilmiyorum ama gösterildiğinde hemenkapabiilirim

  12. Gizem dedi ki:

   Buca çamlıkuledeyim , uygunsa iş almak isterim

  13. melahat dedi ki:

   Altindagada dagıtıyormusunuz bende yapmak istiyOrum uzak derseniz kendim alıp getirebilirim

  14. memet dedi ki:

   çok ihtiyacım var ek işe bana ulaşırmısınız

  15. Arzu dedi ki:

   Dönüs yaparmisiniz nasil ulasicaz size

  16. asiye dedi ki:

   bilgi alabilir miyim

  17. Sevda dedi ki:

   Bende istiyorum

 175. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 176. Zeynep dedi ki:

  Zeynep evde her tur işe elim yatkindir menemende oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim

 177. Ayşe sen dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 178. Şebnem dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim.2 kişiyiz.

 179. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir bucada oturuyorum

 180. Özge dedi ki:

  Evde her turlu paketleme işi yapabilirim lutfen geri dönüş yapın izmir bayraklıda oturuyorm

 181. Özge dedi ki:

  Evde her turlu paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 182. GÜLfeda dedi ki:

  Merhaba ismim gülfeda Ayrancılarda oturuyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüş sağlarsanız sevinirim iyi günler

 183. Nazlıcan Aydın dedi ki:

  merhaba annemle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. İzmir konakta oturuyorum

 184. Sevda dedi ki:

  Şirinyerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 185. Tuğçe Gülşen dedi ki:

  karşıyakada yaşıyorum ek işe ihtiyacım var tekstil mezunuyum

 186. Kısmet üşenmez dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz şemikler karşıyaka izmir de oturuyoruz

 187. oguz keskinkilic dedi ki:

  Ailemle evde is yapmak istiyorum. Ekipte kurulur.

 188. ecem dedi ki:

  merhaba ben makrome bileklik yapıyorum ekibimde var iş verirsenız cok sewınırım gercekten ıhtıyacım var

 189. Hesna hoskilimci dedi ki:

  Merhaba evimde her turlu paketleme isi yapabilirim.izmir kemalpasada oturuyorum.gercekten ihtiyacim var.

 190. Yasemin elmas dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme yapıştırma kına aletlere davetiye kürdan doldurma vs ihtiyacım geri dönüş yaparsanız sevinirim ve mümkünse uzun süre çalışmak istiyorum

 191. Dilek dedi ki:

  İzmir Menderes’e oturuyırum evde iş almak istiyorum ekip isterseniz sağlam 8 kişilik ekibimde var hızlı ve temiz iş çıkarırız işimize engel çocuk vb. Durumda yoktur dönüşünüzü bekliyoruz

 192. Necla kahraman dedi ki:

  Merhaba ben necla izmir bucada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 193. figen özkılçık dedi ki:

  Ben aslen İzmir Devlet Hastanesinde memurum yan gelir olarak acilen şeker paketleme işi yapabilirim ilginiz için teşekkurler.

 194. Yaseminn dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olun

 195. Hayriye dedi ki:

  Merhaba evde 3 çocuğumla beraber paketleme işi yapmak istiyorum

 196. Serpil dedi ki:

  Grubunda evimde her türlü paketleme işi yapabilirim.bucada oturuyorum

  1. Yıldız dedi ki:

   Makrome bileklik veriyorum yapacak ekip arkadaslari aranmaktadir izmir buca civarında yapmak isterseniz iletisime geçebilirsiniz isi siz alip siz teslim ediyorsunuz 200tl ile 250tl ararsi degisiyor fiyatları evde yaptigimiz icin sadece bayanlara veriliyor

   1. Mucu dedi ki:

    Dönüş yaparmisiniz

   2. Pelin Temelli dedi ki:

    Merhaba Çiğli de oturuyorum. 10 kişilik ekibim var. Toplu iş almak istiyorum.

   3. Reyhan dedi ki:

    Merhaba bende yapmak istiyorum iş hakkında bilgi verirseniz sevinirim

   4. Özlem dedi ki:

    Merhaba geri dönüş yaparmisiniz

   5. buket dedi ki:

    ben bu işi yapabilirim lütfen dönüş yapın

 197. gökhan dedi ki:

  Evde her turlu paketleme isi yaparim izmir torbali

  1. Yıldız dedi ki:

   Makrome bileklik veriyorum yapacak ekip arkadaslari aranmaktadir izmir buca civarında yapmak isterseniz iletisime geçebilirsiniz isi siz alip siz teslim ediyorsunuz 200tl ile 250tl ararsi degisiyor fiyatları evde yaptigimiz icin sadece bayanlara veriliyor

   1. Fulya Akkaptan dedi ki:

    Merhaba iş almak istiyorum tam olarak nasıl yapıldığı konusunda bilgi verebilirseniz hemen gelip iş alabilirim

   2. Gulsum dedi ki:

    Yeşilyurt da oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum verirmisiniz acaba

   3. Türkan dedi ki:

    Bende ek iş almak istiyorum nasıl ulaşabilirim Buca da oturuyorum

   4. Sultan dedi ki:

    İş için bilgi alabilirmiyim

   5. Aslı Bayhan dedi ki:

    Merhaba evde 4 arkadaşız bu işi yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

   6. Gülsüm dedi ki:

    İrtibata gecebilirmiyiz

   7. Raziye dedi ki:

    İzmir Buca da oturuyorum iletişime geçebilir misiniz

   8. Ozgul dedi ki:

    Size nasıl ulasabiliriz

 198. Semra dedi ki:

  İzmir Bucada ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursaniz sevinirim.

 199. iklima dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim. İzmir üçyolda ikamet etmekteyim.
  yaz tatilimi değerlendirmek ve harçlık biriktirebilmek için iş aramaktayım.
  daha önceden evde ek işler yapmıştım, el becerim var

 200. Yonca dedi ki:

  Izmır bayraklida oturuyorum paketleme işi yaparım

 201. DUYGU YANIK dedi ki:

  Merhaba izmir buca da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 202. Ozden Yavuz dedi ki:

  Merhaba bornovada oturuyorum evliyim ve 1 yasinda kizim var ise ihtiyacim var evde paketleme isi istiyorum hizli bir sekilde yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 203. Fatmabil dedi ki:

  Eve iş ariyorum

 204. SERAP SÖĞÜTCÜ dedi ki:

  Merhaba ismim serap izmir bucada ikamet ediyorum evimde sürekli olarak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 205. Pınar dedi ki:

  Merhabar bende evde her tulu is yapabiliri. Paketleme nikah sekerleri tercubem var bana donerseniz sevinirim

 206. Remziye Anaç dedi ki:

  6 aylık bebegim var Çalışmak zorundayım Acil Işe Ihtiyacim Var Izmir Buca

  1. Gulcın Kapıcı dedi ki:

   Paketleme ısı arıyorum cok acil bayraklı

 207. Meryem dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 208. Esra dedi ki:

  1,2 arkadaşım ve ben evde paketleme işi yapabiliriz. Bolca vaktimiz var ve bu konuda hızlıyız, daha öncede kulaklık paketlemiştik

 209. Canan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim

 210. Suzan dedi ki:

  İzmir Acil paketleme işi yapabilirim.

 211. Suzan dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim. Acil lütfen geri dönüş yaparmışsınız.

 212. Semra Erdoğan dedi ki:

  Merhaba evimde her türlü işi yaparım. Çok hızlı ve becerikliyim. Tek başıma çoğu kişinin yaptığını yaparım. Mesajima donerseniz sevinirim Teşekkürler

 213. Sevim Albağlar dedi ki:

  Merhaba ismim Sevim Albağlar izmir bucada ikamet ediyorum evimde sürekli olarak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ezgi dedi ki:

   İzmir menemende oturuyorum. Evde paketleme yapıştırma gibi işler yapabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

 214. Meral Çayhan dedi ki:

  Tığ işi yapabilirim

 215. Saniye dedi ki:

  Merhaba ben bucada oturuyorum. Evde her türlü ek iş yaparım. Tecrübem var.

 216. Zerrin dedi ki:

  Evimde iki kişi çalışmak üzere her türlü paketleme işi yapabiliriz

 217. Leyla dedi ki:

  Evimde.her türlü.paketleme yapıştırma işi yaparım

  1. Nese siskolu dedi ki:

   Ben neşe şişkolu işe ihtiyacım var evde paketleme fason temizleme yapabilirim bu konuda tecrübeliyim izmir hatayda oturmaktadayım acil

Önemli mi?*