İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020
29 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Vakitlerinin büyük çoğunlukla evde geçiren, çocuklarına bakmak durumunda kaldığı için çalışamayan ya da aileme bir katkım olsun diyen kadınlar evden çalışıyor. İzmir’de evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. Çiğli Organize Sanayi Bölgesi, Kemeraltı, Karabağlar, Bornova gibi yerlerde evlere ek iş imkanı sağlayan pek çok fason firma bulunuyor. İçeriğimizde İzmir’de ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar bu firmaların telefon numaralarını kaleme aldık. Bu firmalar ile görüşerek siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

Kadınların sürekli olarak iş hayatlarında aktif olmaları gerektiğinden söz ediyoruz. Ancak bazı kadınlarımız çocuklarının olması, onlara bakacak kimse olmaması gibi durumlardan dolayı evlerii bırakarak aktif olarak çalışma hayatına katılamıyor. Aileme bir katkım olsun, üç beş kuruş da ben kazanayım, pazar param çıksın gibi düşünceler ile kadınlarımız evde iş yapabiliyor. Bu işleri veren pek çok firma var. Özellikle kına paketleme, kalem montajı, çerez paketleme, amigurumi bebek, şekerleme, aksesuar yapımı gibi işler, adet başına belirlenen ücretler karşılığında çalışmak isteyen ev hanımlarına veriliyor.

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

İzmir, denize kıyısı olan bir şehir olması münasebeti ile çok fazla turist çeken bir ilimiz. Hal böyle olunca tatil beldelerinde satılan ürünler de genel olarak el yapımı oluyor. Bu ürünlerin fazla miktarlarda üretilmesi için de İzmir ve ilçelerinde bulunan fason firmalar evlere iş gönderebiliyor. Bu firmalara ulaşmanın pek çok yolu var. İnternet  üzerinden ya da sosyal medya sayfalarında evlere iş verilir şeklinde ilanlara rastlamak mümkün.

Özellikle bu tarz ilanları araştırırken dikkatli olmak gerekiyor. Size verilen ücret belirli olmayıp, yaptığınız işe ve adete göre değişiklik gösterecektir. Hem de 5 bin – 10 bin TL kazanç sağlamak mümkün değildir. Çünkü adet tutarları kuruşlarla ifade ediliyor. Bu sebeple kadınlarımızın dolandırıcılara karşı dikkatli olması, kişisel bilgilerini kimse ile paylaşmaması gerekiyor. Özellikle işe gidip, yol ve yemek parası vermek yerine kadınlar bu işleri tercih edebiliyor.

Aslında saatlerin geniş olması da kadınlar için oldukça önem taşıyor. Evinin işini halleden kadın, müsait olduğunda, belirli bir saat olmaksızın işini yapabiliyor. Yani faaliyet açısından özgür. Bu durum da pek çok kadına cazip geliyor. Ayrıca evden çıkılmadığı için masraflar da firmaya ait. Siz sadece ne kadarlık iş yapabileceğinizi ve ikametgah adresinizi belirtiyorsunuz. Firma elden ulaştırılabileceği gibi kargo yolu ile işleri size teslim ediyor. Yine geri gönderimde kargo masrafları firmaya ait olduğundan kazandığınız temiz para cebinize kalıyor.

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Bornova İzmir’in en çok turist çeken ilçeleri arasında yer alıyor. Özellikle hediyelik eşyalar çok gidiyor. Fason firmalar da evlere iş göndererek üretimin hızlı yapılmasını sağlıyorlar. Bornova’da ikamet eden kadınlarımız bölgelerinde bulunan bu firmalar ile anlaşarak onlardan iş alabilir ve değişen ücretler karşılığında bu işleri yapabilir. Kadınlarımız tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi malzemelerin teminidir. Bazı kadınlarımız, malzemeleri kendilerinin alacaklarını düşünerek bu tarz işlere girmek istemiyorlar.

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Gerekli olan malzemeler firmalar tarafından gönderiliyor. Örneğin davetiye katlama işi yapıyorsanız. Davetinin ne şekilde katlanacağı size tarif ediliyor. Zarfa herhangi bir aksesuar yapıştırılacaksa silikon ve silikon tabancı da malzemeler ile birlikte size ulaştırılıyor. Bu işleri yapmak oldukça kolay olduğundan, vakti boş olan kadınlarımız bu firmalar ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirler. Özellikle facebook ve instagram gibi internet kanalları üzeriden bu tarz işlere ulaşmak oldukça kolaydır. Bu siteler üzerinden “bornova evlere iş” şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza pek çok ilan çıkacaktır.

Çiğli Organizede Evlere İş Veren Fabrikalar

Asıl adı ile Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar özellikle internet siteleri üzerinden evlere iş verdiklerini ilan ediyor. Çiğli bölgesinde ikamet eden ve evden iş yapmak isteyen kadınlarımız internet, telefon ya da şahsen yapacakları müracaatlar ile evlere iş alabilirler.

Özellikle bölgede bulunan esnaflardan paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Çiğli bölgesinde bulunan düğün salonları ile irtibata geçerek kına ve nikah şekeri paketlemesi de yapabilirsiniz. Fabrikalardan montaj işleri de almanız mümkündür. Bu işler kolay ve el becerisi olan herkesin yapabileceği tarzda işlerdir. Yeter ki zamanınız olsun, yemekleri yapınca, çocuğu uyutunca, hatta misafir geldiğinde bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir efor sarfetmenize de gerek yoktur. İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Çiğli Organize

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’de ikamet edenler bilir, Kemeraltı Konak ilçesinde Mezarlıkbaşı’ndan meydana kadar alım satım işlerinin yani ticaret faaliyetlerinin yoğun olduğu yerler arasındadır. Çarşı, turistlerin uğrak noktaları olduğundan dolayı özellikle bu bölgelerde turistik ve hediyelik eşyalar satılmaktadır. Kemeraltı çarşısı özellikle çeyizcilerin yoğun olduğu mekanlardandır. Gelinlikçi, düğün ve kına malzemesi satan çok fazla yer vardır. Özellikle sabun ve süs eşyaları da çok satılıyor. Bu esnaflar kadınlar ile iletişime geçerek evlere iş veriyor. Kına paketleme, gelin çiçeği yapımı, çerez paketleme, nikah şekeri yapımı, şeker hamurundan kurabiye, nişan masası için aksesuarlar vb. yaparak para kazanabilirsiniz. Çarşıdaki esnaf ile birebir görüşerek iş alabilirsiniz.

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

Sadece bu ilçelerde değil, Menemen, Torbalı, Selçuk, Tire, Karşıyaka, Gaziemir, Buca gibi ilçelerde kadınlarımıza iş veren pek çok fason firma bulunmaktadır. Oturduğunuz semtte bu şekilde çalışan kişileriniz ya da komşularınız varsa onlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmir’de kuyumcular çarşısında imalathanelerde gümüş işi yapılıyor.

İzmir Kına Paketleme İşi

Kadınların evde yapabilecekleri en kolay işlerden bir tanesi kına paketlemedir. Özellikle düğün sezonları başladığında organizasyon  firmaları ya da esnaflar tarafından en çok ihtiyaç duyulan hazır paketlenmiş kınalardır. Ancak bu işte müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Bu sebeple kim ne kadar sipariş vermiş ve hangi süslemeden beğenmiş ise o şekilde yapmak gerekecektir. Öncelikle size verilen ölçeğe göre kınayı ambalaja koymalısınız. Daha sonra size verilen karton, paket, plastik maddelere bu ambalajları yerleştirmeniz gerekiyor. Kazancınız tane üzerinden hesaplanıyor. İzmir’de bu işin maliyeti 50 kuruş ile 1 TL arasında değişiyor. 50 kuruştan günce 100 tane kına paketleseniz 50 TL kazanırsınız.

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Kına Paketleme İşi

Nikah Şekeri Paketleme

Kadınlarımızın yapabilecekleri en kolay ve eğlenceli işlerden bir tanesi nikah şekeri paketlemedir. Nikah şekerleri tasarım bakımından çok farklı şekillerde olabilmektedir. Genel olarak badem şekeri konsa da lokum ve çikolatalı versiyonları da vardır. Gelin ve damadın tercihlerine göre sipariş alınır ve iş size buna göre verilir. Nikah şekerlerinin fiyatları da oldukça pahalıdır. Lüks olanları ve orta halli olanları vardır. Yaptığınız işe göre tane hesabı 1 ya da 2 TL alırsınız. Günde 1 TL’den yine 100 tane yapsanız 100 TL kazanırsınız.

Evde Sabun Paketleme İşi

İzmir ve çevrelerinde özellikle tatil bölgelerinde ve doğallığın vurgulandığı yerlerde, el yapımı sabunlar satılır. Bunların çeşitli rahatsızlık ve cilt problemlerine iyi geldiği söylenir. Ayrıca çeşitli şekil, renk ve desenlerde olabilirler. İşte Kemeraltı gibi yerlerde bu tarz sabunlar çok fazla satılır. Esnaf ile görüşerek iş alabilirsiniz. Sabunları ve paketleri onlar temin edeceklerdir.

Lokma Yapmak

İzmir’in en meşhur yiyeceklerinden biri olan lokma  tatlısını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Özellikle mevlitlerde, özel günlerde lokma dökülür. Yemek yapan lokantalar, tatlıcılar ile ya da şahıslarla anlaşarak tatlı yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Lokma tatlısı çok malzeme gerektirmediğinden dolayı da yüksek tutarlar kazanabilirsiniz.

İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Lokma Yapmak

Katalog İşleri Yapmak

Özellikle çevresi geniş olan kadınların yapabilecekleri işlerin başında katalog işleri geliyor. Avon, Farmasi, Oriflame gibi firmalardan alacağınız kataloglar ile makyaj malzemesi, parfüm, yaz aylarında güneş kredi vb. satarak gelir elde edebilirsiniz. Öncelikle internet üzerinden bu firmalara üye olun. Daha sonra temsilci olmak istediğinizi söylediğinizde size tester ve aylık kataloglardan gönderirler. Bu kataloglardan satış yaparsınız. Temsilci olarak size de çeşitli indirimler sağlanır, hediye ürünler verilir.

Deniz Kabuklarından Aksesuar Yapımı

Tatil beldelerinde bu tarz aksesuarlara çok fazla rastlıyoruz. Ev dekorasyonunda ya da takı olarak deniz kabukları çok kullanılıyor. Mumluklar, kolyeler, bileklikler, çerçeve gibi çeşitli aksesuarlar yapılıyor. Bu firmalar size neyi nasıl yapacağınızı söylüyor. Biraz el becerisi olanlar ve bu işe ilgilisi olanların kolaylıkla yapabileceği işler. Plajlara yakın noktalarda bulunan esnaftan bu konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir ve çevre illerinde evde ek iş imkanı sunan pek çok fabrika ve esnaf vardır. Sosyal medya üzerinden iletişime geçerek iş alabilir ve evden çıkmadan para kazanabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar 2019-2020 Konusuna 84 Yorum Yapıldı
 1. Gayde gündüz dedi ki:

  38 yaşındayım ev hanimiyim daha önce ayakkabı dikme çanta sapı dikme tesbih örgü gibi isler yaptım izmirde yaşıyorum

 2. Sibel dedi ki:

  Izmır bornovada oturuyorum evde paketleme vb. Iş yaparım

 3. Neslişah dedi ki:

  Işe ihtiyacim var paketleme işlerinden anlarim elim cok hızlıdır lütfen geri dönüş yapın

 4. Hatice Şümür dedi ki:

  Merhabalar izmir bayraklıda oturuyorum 1.2 arkadaşım daha var evde paketleme işi yapmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 5. Gamze dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum paketleme işinizi yapmak istiyorum teşekkürler

 6. Ciğdem dedi ki:

  İzmir zeytinalanında oturuyorum evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 7. Dilek dedi ki:

  İzmir Bucada oturuyorum eşimden ayrıyım 2 çocuğum okuyo ve tek başıma yetmiyo ek iş yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

 8. canan dedi ki:

  izmir egekentte oturuyorum paketleme ısı yaparım

 9. Gülsüm dedi ki:

  İzmir yesilyurtta oturuyorum bende iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. Mert dedi ki:

  Her turlu paketleme yaparim mert

 11. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Gül dedi ki:

  Evimde her türlü paketleme yapıştırma işinyaparım

 13. Hava dedi ki:

  Evimde paketleme.iğne oyası. Tig oyası. Ayakkabı dikimi .terlik kesimi yapabiliyorum izmir bornava

 14. Seda dedi ki:

  2 kişiyiz evimde paketleme isi yapmak istiyorum. geri dönüş sağlarsanız seviniriz

  1. Fikriye dedi ki:

   Merhaba ben Fikriye evde iş istiyorum çorap paketleme eldiven paketleme örgü vs. gibi işler istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 15. ozlem dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapin izmir ödemiş te oturuyorum

 16. Fatos dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum İzmir karabaglar semti yurtoglu mh sinde oturuyorum

 17. Nezahat dedi ki:

  Bucadayim evde paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var.

 18. Sonnur dedi ki:

  İzmir çiğlide oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 19. fadime dedi ki:

  18 yaşındayım ve işe ihtiyacım var

 20. Nezahat dedi ki:

  Bucadayim evde paketleme işi yapabilirim

 21. Gülay Aktülün dedi ki:

  İzmir Buca her türlü paketleme yaparım evde

 22. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 23. Yeliz BALKI dedi ki:

  Merhaba ben YELIZ BALKI
  Izmir gültepe’de oturuyorum.
  Evde paketleme işine cok ihtiyacim var her turlu paketleme isi yapabilirim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkur ederim kolay gelsin

 24. Ayşe sen dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 25. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme süsleme vb. Işler ariyorum urla da oturuyorum. Istenirse ekipde kurabilirim. Lütfen geri dönüş saglarsaniz çok sevinirim

 26. Yıldız dedi ki:

  Arkadaslar izmir buca civarında Makrome bileklik dagitiyorum isi siz alıp siz teslim ediyorsunuz ciddi bir şekilde evde is yaparak para kazanmak istiyorsaniz yazin haftada birkez dagitiyorum 200tlile 250tl arasi fiyatlar değişiyor
  Not.sadece bayanlara

  1. Yeliz dedi ki:

   Merhaba ben bucada oturuyorum.size nasıl ulaşabiliriz

  2. Emel Ergen dedi ki:

   Ben de bu iki yapmak istiyorum

  3. Melis dedi ki:

   Merhabalar facebook adresiniz varsa eğer iletişime geçebiliriz

  4. fatma şen dedi ki:

   Selamun aleykum. Nasil bir iş bu dediginiz bilmiyorum ama işe ihtiyacim var.

  5. Ecem kıdak dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim. Ben de bucada oturuyorum.

  6. Beyza nur yilmaz dedi ki:

   Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum daha önce de yapmışlığım var bana da iş verir misiniz

  7. Semra dedi ki:

   Meraba ben semra yapmak istiyorum bileklik işini evde iki bayaniz mail adresim eşime ait .

 27. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Zeynep dedi ki:

  Zeynep evde her tur işe elim yatkindir menemende oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim

 29. Ayşe sen dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 30. Şebnem dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim.2 kişiyiz.

 31. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir bucada oturuyorum

 32. Özge dedi ki:

  Evde her turlu paketleme işi yapabilirim lutfen geri dönüş yapın izmir bayraklıda oturuyorm

 33. Özge dedi ki:

  Evde her turlu paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 34. GÜLfeda dedi ki:

  Merhaba ismim gülfeda Ayrancılarda oturuyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüş sağlarsanız sevinirim iyi günler

 35. Nazlıcan Aydın dedi ki:

  merhaba annemle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. İzmir konakta oturuyorum

 36. Sevda dedi ki:

  Şirinyerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 37. Tuğçe Gülşen dedi ki:

  karşıyakada yaşıyorum ek işe ihtiyacım var tekstil mezunuyum

 38. Kısmet üşenmez dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz şemikler karşıyaka izmir de oturuyoruz

 39. oguz keskinkilic dedi ki:

  Ailemle evde is yapmak istiyorum. Ekipte kurulur.

 40. ecem dedi ki:

  merhaba ben makrome bileklik yapıyorum ekibimde var iş verirsenız cok sewınırım gercekten ıhtıyacım var

 41. Hesna hoskilimci dedi ki:

  Merhaba evimde her turlu paketleme isi yapabilirim.izmir kemalpasada oturuyorum.gercekten ihtiyacim var.

 42. Yasemin elmas dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme yapıştırma kına aletlere davetiye kürdan doldurma vs ihtiyacım geri dönüş yaparsanız sevinirim ve mümkünse uzun süre çalışmak istiyorum

 43. Dilek dedi ki:

  İzmir Menderes’e oturuyırum evde iş almak istiyorum ekip isterseniz sağlam 8 kişilik ekibimde var hızlı ve temiz iş çıkarırız işimize engel çocuk vb. Durumda yoktur dönüşünüzü bekliyoruz

 44. Necla kahraman dedi ki:

  Merhaba ben necla izmir bucada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 45. figen özkılçık dedi ki:

  Ben aslen İzmir Devlet Hastanesinde memurum yan gelir olarak acilen şeker paketleme işi yapabilirim ilginiz için teşekkurler.

 46. Yaseminn dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olun

 47. Hayriye dedi ki:

  Merhaba evde 3 çocuğumla beraber paketleme işi yapmak istiyorum

 48. Serpil dedi ki:

  Grubunda evimde her türlü paketleme işi yapabilirim.bucada oturuyorum

  1. Yıldız dedi ki:

   Makrome bileklik veriyorum yapacak ekip arkadaslari aranmaktadir izmir buca civarında yapmak isterseniz iletisime geçebilirsiniz isi siz alip siz teslim ediyorsunuz 200tl ile 250tl ararsi degisiyor fiyatları evde yaptigimiz icin sadece bayanlara veriliyor

   1. Mucu dedi ki:

    Dönüş yaparmisiniz

   2. Pelin Temelli dedi ki:

    Merhaba Çiğli de oturuyorum. 10 kişilik ekibim var. Toplu iş almak istiyorum.

 49. gökhan dedi ki:

  Evde her turlu paketleme isi yaparim izmir torbali

  1. Yıldız dedi ki:

   Makrome bileklik veriyorum yapacak ekip arkadaslari aranmaktadir izmir buca civarında yapmak isterseniz iletisime geçebilirsiniz isi siz alip siz teslim ediyorsunuz 200tl ile 250tl ararsi degisiyor fiyatları evde yaptigimiz icin sadece bayanlara veriliyor

   1. Fulya Akkaptan dedi ki:

    Merhaba iş almak istiyorum tam olarak nasıl yapıldığı konusunda bilgi verebilirseniz hemen gelip iş alabilirim

   2. Gulsum dedi ki:

    Yeşilyurt da oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum verirmisiniz acaba

 50. Semra dedi ki:

  İzmir Bucada ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursaniz sevinirim.

 51. iklima dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim. İzmir üçyolda ikamet etmekteyim.
  yaz tatilimi değerlendirmek ve harçlık biriktirebilmek için iş aramaktayım.
  daha önceden evde ek işler yapmıştım, el becerim var

 52. Yonca dedi ki:

  Izmır bayraklida oturuyorum paketleme işi yaparım

 53. DUYGU YANIK dedi ki:

  Merhaba izmir buca da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 54. Ozden Yavuz dedi ki:

  Merhaba bornovada oturuyorum evliyim ve 1 yasinda kizim var ise ihtiyacim var evde paketleme isi istiyorum hizli bir sekilde yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 55. Fatmabil dedi ki:

  Eve iş ariyorum

 56. SERAP SÖĞÜTCÜ dedi ki:

  Merhaba ismim serap izmir bucada ikamet ediyorum evimde sürekli olarak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 57. Pınar dedi ki:

  Merhabar bende evde her tulu is yapabiliri. Paketleme nikah sekerleri tercubem var bana donerseniz sevinirim

 58. Remziye Anaç dedi ki:

  6 aylık bebegim var Çalışmak zorundayım Acil Işe Ihtiyacim Var Izmir Buca

 59. Meryem dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 60. Esra dedi ki:

  1,2 arkadaşım ve ben evde paketleme işi yapabiliriz. Bolca vaktimiz var ve bu konuda hızlıyız, daha öncede kulaklık paketlemiştik

 61. Canan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim

 62. Suzan dedi ki:

  İzmir Acil paketleme işi yapabilirim.

 63. Suzan dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim. Acil lütfen geri dönüş yaparmışsınız.

 64. Semra Erdoğan dedi ki:

  Merhaba evimde her türlü işi yaparım. Çok hızlı ve becerikliyim. Tek başıma çoğu kişinin yaptığını yaparım. Mesajima donerseniz sevinirim Teşekkürler

 65. Sevim Albağlar dedi ki:

  Merhaba ismim Sevim Albağlar izmir bucada ikamet ediyorum evimde sürekli olarak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ezgi dedi ki:

   İzmir menemende oturuyorum. Evde paketleme yapıştırma gibi işler yapabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

 66. Meral Çayhan dedi ki:

  Tığ işi yapabilirim

 67. Saniye dedi ki:

  Merhaba ben bucada oturuyorum. Evde her türlü ek iş yaparım. Tecrübem var.

 68. Zerrin dedi ki:

  Evimde iki kişi çalışmak üzere her türlü paketleme işi yapabiliriz

 69. Leyla dedi ki:

  Evimde.her türlü.paketleme yapıştırma işi yaparım

Sayfa başına git