Dükkan Açmak

İşyerleri İçin En İyi Yazıcı Modelleri

İşyerleri İçin En İyi Yazıcı Modelleri

Yazıcılar işyerleri için vazgeçilmez elektronik eşyalardan birisidir.Modern yazıcıların çoğu faks çekme, tarama ve fotokopi çekme gibi özellikleri içeren çok fonksiyonlu makinelerdir. Telefon gibi sürekli kullanılan aletlerden biri olan fotokopi/ ve yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer ve nokta vuruşlu baskı teknolojilerine sahip elektronik ortamdaki bilgileri kağıda basmaya yarayan cihazlardır.

İşyerlerinde yapılan işlere ve kullanıma göre seçim yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Mesela fatura,irsaliye,defter dökümü ve benzeri işlerde kullanmak için nokta vurulu yazıcılar seçmelisiniz.Ayda 100-200 fatura yada irsaliye kesiyorsanız Panasonic  markalı nokta vuruşlu küçük yazıcıları tavsiye edebiliriz. Eğer aylık 200’den fazla çıktı alıyorsanız Oki ve Epson nokta vuruşlu yazıcıları alabilirsiniz  Defter dökümü için muhasebecilere Oki marka yazıcı almaları iyi bir tercih olur. Fiyatına ve modeline ve kullanım alanına göre tercih edebilceğiniz yazıcı marka ve modelleri aşağıdaki gibidir.Yazıcı markaları ve modelleri

Canon, Epson,Oki, HP , Samsung, Panosonic, Brother, Dymo, Xerox gibi markalı yazıcılar başı çeken modellerdir. Yazıcıları seçerken fonksiyonlarına bakarak almalıyız. Etiket Yazıcıları Fax Cihazları ,İnkjet Çok Fonksiyonlu Yazıcılar, Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcılar,Lazer Yazıcılar, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar, Nokta Vuruşlu Yazıcılar, Tanklı Yazıcılar olmak üzere farklı modellerin çeşitli fonksiyonlardaki ürünlerini kullanım ve yapılacak işe göre seçmelisiniz.

En iyi yazıcı markası

İşyerlerinizde sizi uğraştırmayacak, üzmeyecek ve zahmetsiz bir yazıcı tercih etmek istiyorsanız size tavsiye edeceğimiz kartuşları kolay doldurulabilen HPJ 4500 ve HPC4680 i modelini alabilirsiniz. Multifonksiyonel yazıcı modellerinden olan siyah ve renkli kartuş dolum çiftini kullanır ve kolay doldurulur.Fiyatı 190 TL’dir.

A4 boyutunda 8.000 baskı alabileceğiniz Samsung ML-3051N Laser yazıcı modelinide tavsiye edebiliriz. Son yıllarda renkli baskı yapabilen türleri de üretilen lazer yazıcılar, hızlı ve hesaplı olmaları nedeni ile ticari ve ticari olmayan kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılırlar.Daha çok fotokopi çekerek çoğlatma işlerinde kullanıldıkları için tercih edebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ