İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

İstanbul’da evden çalışarak ev gelir elde edebilirsiniz. Evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar ile iletişme geçerek ek gelir elde edebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde evlere iş veren firmaların yanı sıra İstanbul, İstoç, İkitelli gibi yerlerde evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmalar kargo ile iş göndererek ödemeleri eft yolu ile sağlıyor. Sizler için ek iş veren yerlerin telefon numaralarını araştırdık.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Pek çok vatandaşımız evlere iş alarak gelir elde ediyor. Özellikle büyük şehirlerde bu tarz işlere çok sık rastlamak mümkün. İstanbul 15 milyon nüfusu ile en büyük şehrimiz. İnsan sirkülasyonunun olması, sürekli göç hareketleri ile nüfus her geçen gün artıyor. Büyük şehirler insanı yutar sözünden hareketle bir o kadar da geçinmek zor. Ülkemizin her noktasında ek iş yaparak ailesini geçindirmek isteyen ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen pek çok vatandaşımız var. Bu işleri genelde fabrikalar ya da fason firmalar veriyor. Özellikle personel ve ekipman maliyetlerinden kaçınmak isteyen firmalar, bu işleri uygun fiyatla yapacak kişileri arıyor.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere iş veren pek çok firma var. Verilen işler ise genel olarak paketleme işleri oluyor. Vakit anlamında sıkıntısı olmayanlar, ev hanımları, emekliler ya da öğrenciler tarafından bu tarz işler tercih ediliyor. İşlerin kolay olması da vatandaşlarımız tarafından olumlu karşılanıyor. Üretim bu firmalarda gerçekleşiyor. Üretim sonrası elde edilen ürünlerin paketlenmesi için makineler zaten var. Ancak makineleri çalıştırmak için de personele ihtiyaç var. Bu da maaş ve sigorta demek.

Evlerden yapılan işlerin çok fazla getirisi olduğunu söylemek değil. “Sosyal medya siteleri ve gruplar üzerinde 5 bin TL kazançlı paketleme işi” şeklinde ilanlar görürseniz bunlara itimat etmeyin. Bu tarz işlerden kazanacağınız ücretler 1000 TL. civarında olmaktadır. Tabi işinizi teslimat süresinden önce bitirirseniz yeniden iş alabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. İstanbul evlere iş ilanlarını inceleyerek Anadolu yakasında bulunan fason firmaların adresleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç (İstanbul Ticaret Merkezi) değişik kollarda faaliyet gösteren esnaflarımızın toplanarak oluşturdukları bir kooperatiftir. Eminönü bölgesinde şartların zorlaşması, nüfus artışı ve trafik sebebi ile iş yerleri de sağlıksız bir hal kazanmıştır. Nakliye, maliyet gibi sorunlardan kurtulunması amacı ile iş yerlerinden ayrılarak esnaflar kendilerine ait müstakil iş yerleri oluşturmuştur. Bu amaçla faaliyet gösteren ticaret merkezinde her koldan esnaf vardır.

İstanbul’da daha evvelki yıllarda toptan mal alımları Tahtakale, Beyazıt, Kantarcılar, Mercan, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu, Yeşildirek, Küçükpazar’da bulunan esnaflar bu alanda toplanmıştır. İstanbul Ticaret Merkezi’nde hediyelik eşya, mutfak eşyaları, plastik ambalaj üretimi, oyuncak, temizlik malzemesi, kaşık çatal, zücaciye, madeni eşya, hac malzemeleri, porselen vb. satışı yapan esnafımız bulunmaktadır. Özellikle toptan alımlarda bu bölgede bulunan esnafımızın fiyatları uygundur. Burada bulunan esnaflarımızdan servis seti, tesbih, oyuncak, hediyelik eşya paketleme gibi işler alabilirsiniz.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç adres : Mahmutbey Mahallesi

İstoç firma listesini inceleyerek firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilir ve iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar hakkında bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Sizler için semtlere göre verilen iş ilanlarını araştırdık. İstanbul’da bölgelere göre alabileceğiniz işler de farklılık göstermektedir.

Sancaktepe Boncuk İşi

Özellikle Sancaptepe, Yenidoğan bölgelerinde tespih dizme, boncuk paketleme gibi işler verilmektedir. İnternet üzerinde, facebook ve instagram gibi sosyal medya gruplarında bu tarz iş veren firmaların ilanları bulunmaktadır. Firma tespih yaptırıyorsa size yeterli sayıda boncuk ve dizmek için ip gönderecektir. Dizdiğiniz tespihleri kutulayarak firmaya teslim etmelisiniz. Boncuk paketleme işin de boyutları ve sayıları değişen gruplar halinde boncukları gönderilen ambalajlara koymanız gerekiyor. Gayet basit bir iş. Firma sayı verdiğinden dolayı sayıların doğru olmasına özen gösterin. Ayrıca Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaları da inceleyebilirsiniz. Türkiye genelindeki firmalar evlere kargo ile iş göndermektedir.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

Sancaktepe Boncuk İşi

Eyüp Kurdele Bağlama İşi

Baba Haydar semtinde Nazperver Caddesi’nde kurdele bağlama işi verilmektedir. Kurdelelerden fiyonk yapmanız istenir. Bunun işi ambalaj, silikon tabancası, kurdele ve gerekli olan diğer malzemeler gönderilir. Firma nasıl bir bağlama şekli istiyorsa o tarzda bağlamanız gerekiyor. Bağlamanın kolay olması adına size örnek şekiller de gönderebilir. Pastanelerden, tuhafiyelerden de bu tarz işleri almanız mümkündür. Bunların yanı sıra hazır hediye paketlerine de kurdele takmanız istenebilir.Nişancı Mahallesi Kanatlı Çıkmazı’nda da kutu katlama işi verilmektedir. Özellikle gıda ya da ayakkabı üretimi yapan firmalardan kutu katlama işi alabilirsiniz. Bu kutlular, katlama yerleri kesilmiş ancak birleştirilmemiş şekilde sizlere gönderilir. Yapıştırmanız gerekiyorsa yapıştırma ekipmanı da gönderilecektir. Size kalan tek şey kutuları katlayarak firmaya teslim etmek olacaktır. Kurdele bağlama ve kutu katlamanın yanı sıra nikah şekeri paketleme işi de alabilirsiniz.

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Nişanca Mahallesi Babahaydar Caddesi’nde eşarp üretimi yapan firmalar bulunmaktadır. Üretilen eşarplar kesildikten sonra kenarlarının kıvrılması gerekmektedir. Ayrıca firmanın talebine göre kenarlarına güpür dikmeniz de istenebilir. Makinelerde eşarp kıvırma aparatı da bulunmaktadır. Firmalar, kıvırdığınız eşarplara püskül takmanızı da talep edebilir. Konfeksiyon atölyelerinin bulunduğu noktalarda bu tarz işleri bulmak oldukça kolaydır. Yine sosyal medya üzerinden bu tarz ilanlara ulaşabilirsiniz. Firmalara sürekli olarak çalışmak istediğinizi söylerseniz küçük dikiş makineleri, eşarp kıvırma aparatı, eşarp ve işleri size göndereceklerdir. İpek üretimi Bursa ve Kozahan’da yapılıyor. Bursa’da evlere iş veren firmalardan da eşarp kenarı kıvırma işi alabilirsiniz.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Vefa Marka Yapıştırma İşi

Küçükpazar Caddesi Mehmet Paşa Yokuşu‘da pek çok esnafımız var.  Burada bulunan esnaflar evlere marka yapıştırma işi veriyor. Genel olarak uygun maliyetle ve perakende satılan mallara marka yapıştırmanız isteniyor. Ürünler çuvallar halinde evinize gönderiliyor. Marka etiketleri ve gerekli ekipmanlar ile birlikte gönderilen adete göre marka yapıştırma işi yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Özellikle Atmaca Sokak’ta evlere ruj kapağı montajı işi verilmektedir. Rujlar ve kapakları koliler halinde size gönderilir. Yapmanız gereken hazır rujlara kapak takmak ve gerekirse marka yapıştırmak olacaktır. Firmalar, rujların tüplerini yerleştirmek için makine alırlar. Hazırlanmış rujlar evlere gönderilir. Ruj rengine göre de kapat kapatabilirsiniz. Ayrıca diğer makyaj malzemeleri üretiliyor ise paketleme ve kutulama işi de alabilirsiniz. Bitkisel makyaj malzemesi satarak  ve katalog işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Balat Boncuk İşleme İşi

Balat’da bulunan gelinlikçilerden boncuk işleme işi alabilirsiniz. Özellikle bu konuda daha evvelden eğitim aldıysanız ya da el beceriniz varsa gelinlik satan firmalardan ya da küçük esnaftan iş alabilirsiniz. Size boncuk, boncuk iğnesi, ip ve kasnak göndereceklerdir. Ayrıca işlemenin şeklinin yer aldığı bir şablon da gönderebilirler. Ya da güpürlü bir gelinlikse, güpür şekline göre üzerine boncukları, pulları ya da payetleri monte etmeniz istenecektir. Organizasyon firmalarından evde kına paketleme işi de alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama

Sarıgöl Mahallesi Açıkel Sokağı’nda satranç takımları kutulanmaktadır. Gerekli olan ekipmanların hepsi sizlere paketler halinde gönderilir. Her parçadan 2 tane, satranç tahtası da koyarak takımı hazırlayabilirsiniz. Şayet kutu katlanmamış olarak gelirse, kutuyu da katlamanız gerekmektedir.

Pendik İp Temizleme İşi

Özellikle giyim sektörü konusunda çevre ilçelerin yanı sıra illerden de Pendik bölgesine alışverişe gelinmektedir. Burada abiyeden gelinliğe, kazaktan t-shirte kadar pek çok ürün satılmaktadır. Konfeksiyonlarda seri olarak üretilen ürün iplerin birileri tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Tabi ip temizlemek için de personel almak gerekiyor. Ancak dikilen ürünleri firmalar evlere çuvallar halinde gönderiyor. İp temizleme makasları ile birlikte evlerine iş alanlar bu ipleri temizleyerek evden para kazanıyor. Esenler bölgesinde de bu tarz iplik temizleme işleri revaçta.

Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi

Merkez Efendi Cami ve çevresinde özellikle mandal yapımı işi çok yapılan işler arasındadır. Burada bulunan fason firmalara internet üzerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firma tarafından size mandallar parçalar halinde gelecektir. Doğru parçaları bularak arasına teli monte etmeniz gerekiyor. Montajdan sonra firma tarafından mandalları paketlemeniz de talep edilebilir. Verilen sayıya göre boyutları değişen mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar da mandal işi veriyor. Bağlantıdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Kalem Montajı

Yapılabilecek en kolay ve zevkli işlerden bir tanesi de kalem montajıdır. Özellikle Bağcılar bölgesinde parçalar halinde üretilen kalemleri birleştirerek para kazanabilirsiniz. Kalemin dışı, mürekkepli kısmı ve teli parçalar halinde gönderilir. Siz de yapboz yapıyormuş gibi bu parçaları tek tek birleştirirsiniz. Tükenmez kalemleri daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İnternet üzerinden bu tarz ilanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Yeni İş Fikirleri

Bağcılar Kalem Montajı

Esenler Kağıt Çanta Katlama

Özellikle son zamanlarda marketlerde naylon poşetlerin yasaklanması ile vatandaşlarımız kağıt çanta ve file kullanmaya başladı. Hediyelik eşya satan mağazalar, kırtasiyeler bu tarz çantaları sürekli olarak satıyorlar. İpleri takılı halde gelebileceği gibi ip takmanız da talep edilebilir. Size gelen çantaların katlama noktaları bulunmaktadır. Firma tarafından tarif edildiği gibi katlama işlemi yaptıktan sonra, biriken çantaları kutulayarak bittikten sonra firmaya teslimat yapmanız gerekiyor. En kolay ve zevkli işlerden bir tanesidir. Bu bölgede yine kalem montajı işi de verilmektedir. Ucuz çanta satan toptancılardan da çanta alarak satabilirsiniz. Sadece İstanbul’da değil, Gaziantep ve İzmir gibi büyükşehirlerimizde de bu tarz işler bulabiliriniz.

İstanbul bir ticaret kentidir. Bu sebeple daha pek çok ilçesinde evlere kına, plastik bardak, düğme, servis takımı, toka paketleme gibi işler veren yerler de bulunmaktadır. Siz de internet üzerinden bu tarz ilanlara ulaşarak para kazanabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 7 Average: 3.9]
İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2019 Konusuna 63 Yorum Yapıldı
 1. Mine dedi ki:

  Fatihte oturuyorum evde iş yaparak kazanç elde etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Menşure dedi ki:

  Ben ve 3arkadasim bağcılarda evde evde iş yapmak istiyoruz lütfen bize olasın 🙏🙏🙏

 3. dükkan dedi ki:

  esenyurtda dükkanım var ekip kurabilirim iş arıyorum

 4. fatma dedi ki:

  Arkadaşlar buradan ne yazık ki paketleme işi veren veya geri dönüş yapan yok eğer arzu ederseniz ben size bir iş teklifi sunayım paketleme yapmadan ellerinizi yormadan katalogla uğraşmadan satış yapmadan buyrun gelin benimle çalışıp paranızı kazanın tek yapacağınız şey üye eklemek sistemimiz bu şekilde detaylı bilgi isteyen olursa buyrun kardeşlerim burdan bana aulaşın size yardımcı olayım

 5. Zikriye dedi ki:

  Beyoglu sutlucede evde ek is yapmak istiyoeum ekibim var hem dagitimci hemde yapacak is istiyorum paketleme taki nikah sekeri davetiye ne olursa yaparim susleme islerini severek yapiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 6. Nejla recep dedi ki:

  İstanbul Küçükyalı da oturuyorum eve iş istiyorum

 7. Ayşe Solak dedi ki:

  Üsküdar bulguluda oturuyorum elim hızlı yeteneğim her ışe uygun evde her iş yapa bilirim

 8. aynur dedi ki:

  sancaktepede oturuyorum eve iş istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevınırım

 9. Emine Demirer dedi ki:

  Eyüp güzeltepe de yaşıyorum evde yapabilecegim iş e ihtiyacım var

 10. Sahra dedi ki:

  Beylikdüzünde var mi eve iş alma imkani

 11. Hatice dedi ki:

  Beyoğlunda yaşıyorum ve eve iş istiyorum

 12. Asli dedi ki:

  Yenidoğan sancaktepe 15 kadiniz komşularımızla birliktr evlere is istiyoruz

 13. oğuz çelik dedi ki:

  istanbuk esenyurta yaşıyoruz deneyimiz var

 14. Banu dedi ki:

  Üsküdar çengelköyde yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum.

 15. Sema Kından dedi ki:

  İstanbul eyüpte yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 16. Bircan dedi ki:

  Merhaba 4 kisiyiz ve evde cok vaktimiz var ve bu vakitimizi calisarak ,ureterek gecirmek istiyoruz.iletisime gecmek isterseniz mail yolu ile bize ulasabilirsiniz

 17. Semra dedi ki:

  Ümraniye de yaşıyorum eve paketleme işi boncuk işi istiyorum. Elim hızlıdır.

 18. Zeynep dedi ki:

  Ataşehir de yaşıyorum paketleme işi istiyorum bilgi verir misiniz

 19. Bedriye dedi ki:

  Merhabalar maddi durumda eşime destek olmak istiyorum. Evimde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

 20. Ayse dedi ki:

  Fatihte oturuyom marka yapistitirma isi alabilirim vefa cok yakin bana

 21. Birgül dedi ki:

  Yenidoğan ‘da ikamet ediyorum. İş hakkında bilgi alabilir miyim ?

 22. halise dedi ki:

  Eyupte oturuyorum çocuklarım okula gidicek bende eve is almak istiyorum yardimci olurmusunuz

 23. Zeynep işbilir dedi ki:

  Merhabalar istanbul beylikdüzündeyim. Grup olarak çalışıyor ve depomuz bulunmaktadır. Paketleme işi olarak çalışmak istiyoruz

 24. sümeyra yayla dedi ki:

  paketlemei işini istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 25. Merve dedi ki:

  Ümraniye’de yaşıyorum eve iş istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 26. Zeynep dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum..Eve iş istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim..

 27. Dilan dedi ki:

  istanbul kagithane caglayanda yasiyorum . evde is yapmayi dusunuyorum detayli bilgi ile donus yaparsaniz sevinirim .

 28. Hazal dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum eve iş istiyorum

 29. Nilufer duman dedi ki:

  Pendik ip yemizleme isini istiyorum

  1. Büsra şahin dedi ki:

   İstanbulda oturuyorum 7 kisiyiz maddi durumumuz kotu acil işe ihtiyacimiz var yardimci olursaniz seviniriz…

 30. Mehtap dedi ki:

  Acil bir şekilde evlere iş almak istiyorum iki kişilik grubu herhangi paketleme işi bir çocuğum var 5 yaşında anaokuluna gidecek evde ihtiyacım var paraya Esenyurt’ta oturuyorum 40 yaşındayım

 31. Hürşehit Kaytan dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 32. Gülhan dedi ki:

  4 yıl kadar nakış hocalığı yaptım, nakış yaparım. Piko üzerine tecrübem var, beyaz iş de yaparım. Eşarp kenarı da yaparım, el becerim vardır. İstanbul/4.leventte oturuyorum

 33. necla dogancoskun dedi ki:

  beylıkduzunde oturuyorum emeklıyım

 34. Necla yalçın dedi ki:

  Umraniyede ikamet ediyorum

 35. merve dedi ki:

  Bagcilarda oturuyorum. Buyuk bir grubum var
  Eve is istiyorum. Donus yaparsaniz sevinirim.

  1. Ayse dedi ki:

   Fatihte oturuyom ne is olursa yaparim donus yapin lutfen

 36. Rıdvan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Gaziosmanpaşada oturuyorum

 37. AYŞE dedi ki:

  Istanbul kartalda yaşıyorum evde her türlü iş yaparım ise ihtiyacım var

  1. Buket Arslan dedi ki:

   Ayşe Hanım mailden geri dönüş yapın lütfen yardımcı olayım

 38. Serpil dedi ki:

  Fatihdeyim.ievde iş istiyorum

 39. sevgi dedi ki:

  kozmetikte çalıştım 20 sene elim yatkın ve hızlıyımdır kutu ambalaj ruj kapak işi kutu katlama işleri istıyorum istanbul kağıthane gulteedeyim

 40. Birgül dedi ki:

  Merhaba ben Eyüp te oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 41. Melek Dundar dedi ki:

  Eve is istiyorum esenlerde oturuyorum tesekkurler

  1. Hilal kaval dedi ki:

   Size donus yapildimi

 42. Pinar er dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum donus istanbul kardalda oturuyorum elim hizli ve pratiktir cevremde yapmak istiyenler var ekipte kurabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 43. Pinar dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yapar bilgi verirseniz sevinirim istanbul kartalda oturuyorum ihtiyacim var ekipte kurabilirim

 44. Demet dedi ki:

  Kağıthane’de yaşıyorum eve iş istiyorum… Lütfen haber verir misiniz???

 45. Ece dedi ki:

  İyi günler İstanbul başakşehirde oturan 7 kişilik bir grubumuz var evde paketleme ve montaj işi arıyoruz.

 46. Gülay dedi ki:

  Gülay
  Pendikte oturuyorum kurdele fiyonk veya aksesuar yapımında iş arıyorum elim çok yatkındır.

 47. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum 38 yaşındayım ev hanımıyım yardımcı olursanız sevinirim evde yapabileceğim iş istiyorum elim hızlıdır

 48. Hatice dedi ki:

  E
  Merhabalar ben eyüpte oturuyorum eşim ve çocuklarımla birlikte ev işi arıyoruz montaj ve paketleme işi olur boncukta olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

 49. Meltem dedi ki:

  Evde nikah sekeri isi istiyoruz 2kisiyiz donus yaparmsnz alibeykoy

 50. Elif dedi ki:

  Bağcılar mahmutbey göztepe de oturuyorm paketleme işlerinden yapmak istiyorm yardımcı olursanız memnun olurum

  1. Derya dedi ki:

   Merhaba Güngören’de yaşıyorum. Evde ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok memnum olurum.

 51. Zehra dedi ki:

  Bağcılarda yaşıyorum eve iş istiyorum

 52. Güler Korkut dedi ki:

  İstanbul Güngören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgili kişilerin dikkatine

 53. Berna dedi ki:

  Fatihde oturuyorum eve iş istiyorum

  1. Buket Arslan dedi ki:

   Paketleme dışında bir iş düşünür müsünüz Berna hanım

 54. Sema dedi ki:

  Merhaba istanbul güngörende yaşıyorum lisans mezunuyum evde ek iş bekliyorum.

 55. sema gokcay dedi ki:

  bagcilar güneslide oturuyorum 2 kisiyiz is ariyoruz

 56. Nilufer dedi ki:

  Yenibosna yaşıyorum paketleme işi istiyorum şartlar neler bilgi verirseniz sevinirim

 57. Fatma dedi ki:

  Bağcılar’da yaşıyorum eve iş istiyorum

Sayfa başına git