Dükkan Açmak

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2021

İstanbul da Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler 2021

İstanbul’da evden çalışarak ev gelir elde edebilirsiniz. Evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar ile iletişme geçerek ek gelir elde edebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde evlere iş veren firmaların yanı sıra İstanbul, İstoç, İkitelli gibi yerlerde evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmalar kargo ile iş göndererek ödemeleri eft yolu ile sağlıyor. Sizler için ek iş veren yerlerin telefon numaralarını araştırdık.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Pek çok vatandaşımız evlere iş alarak gelir elde ediyor. Özellikle büyük şehirlerde bu tarz işlere çok sık rastlamak mümkün. İstanbul 15 milyon nüfusu ile en büyük şehrimiz. İnsan sirkülasyonunun olması, sürekli göç hareketleri ile nüfus her geçen gün artıyor. Büyük şehirler insanı yutar sözünden hareketle bir o kadar da geçinmek zor. Ülkemizin her noktasında ek iş yaparak ailesini geçindirmek isteyen ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen pek çok vatandaşımız var. Bu işleri genelde fabrikalar ya da fason firmalar veriyor. Özellikle personel ve ekipman maliyetlerinden kaçınmak isteyen firmalar, bu işleri uygun fiyatla yapacak kişileri arıyor.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere iş veren pek çok firma var. Verilen işler ise genel olarak paketleme işleri oluyor. Vakit anlamında sıkıntısı olmayanlar, ev hanımları, emekliler ya da öğrenciler tarafından bu tarz işler tercih ediliyor. İşlerin kolay olması da vatandaşlarımız tarafından olumlu karşılanıyor. Üretim bu firmalarda gerçekleşiyor. Üretim sonrası elde edilen ürünlerin paketlenmesi için makineler zaten var. Ancak makineleri çalıştırmak için de personele ihtiyaç var. Bu da maaş ve sigorta demek.

Evlerden yapılan işlerin çok fazla getirisi olduğunu söylemek değil. “Sosyal medya siteleri ve gruplar üzerinde 5 bin TL kazançlı paketleme işi” şeklinde ilanlar görürseniz bunlara itimat etmeyin. Bu tarz işlerden kazanacağınız ücretler 1.000 TL. civarında olmaktadır. Tabi işinizi teslimat süresinden önce bitirirseniz yeniden iş alabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. İstanbul evlere iş ilanlarını inceleyerek Anadolu yakasında bulunan fason firmaların adresleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç (İstanbul Ticaret Merkezi) değişik kollarda faaliyet gösteren esnaflarımızın dukkanacmak.com toplanarak oluşturdukları bir kooperatiftir. Eminönü bölgesinde şartların zorlaşması, nüfus artışı ve trafik sebebi ile iş yerleri de sağlıksız bir hal kazanmıştır. Nakliye, maliyet gibi sorunlardan kurtulunması amacı ile iş yerlerinden ayrılarak esnaflar kendilerine ait müstakil iş yerleri oluşturmuştur. Bu amaçla faaliyet gösteren ticaret merkezinde her koldan esnaf vardır.

İstanbul’da daha evvelki yıllarda toptan mal alımları Tahtakale, Beyazıt, Kantarcılar, Mercan, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu, Yeşildirek, Küçükpazar’da bulunan esnaflar bu alanda toplanmıştır. İstanbul Ticaret Merkezi’nde hediyelik eşya, mutfak eşyaları, plastik ambalaj üretimi, oyuncak, temizlik malzemesi, kaşık çatal, zücaciye, madeni eşya, hac malzemeleri, porselen vb. satışı yapan esnafımız bulunmaktadır. Özellikle toptan alımlarda bu bölgede bulunan esnafımızın fiyatları uygundur. Burada bulunan esnaflarımızdan servis seti, tesbih, oyuncak, hediyelik eşya paketleme gibi işler alabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç adres : Mahmutbey Mahallesi

İstoç firma listesini inceleyerek firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilir ve iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar hakkında bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Sizler için semtlere göre verilen iş ilanlarını araştırdık. İstanbul’da bölgelere göre alabileceğiniz işler de farklılık göstermektedir.

Sancaktepe Boncuk İşi

Özellikle Sancaptepe, Yenidoğan bölgelerinde tespih dizme, boncuk paketleme gibi işler verilmektedir. İnternet üzerinde, facebook ve instagram gibi sosyal medya gruplarında bu tarz iş veren firmaların ilanları bulunmaktadır. Firma tespih yaptırıyorsa size yeterli sayıda boncuk ve dizmek için ip gönderecektir. Dizdiğiniz tespihleri kutulayarak firmaya teslim etmelisiniz. Boncuk paketleme işin de boyutları ve sayıları değişen gruplar halinde boncukları gönderilen ambalajlara koymanız gerekiyor. Gayet basit bir iş. Firma sayı verdiğinden dolayı sayıların doğru olmasına özen gösterin. Ayrıca Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaları da inceleyebilirsiniz. Türkiye genelindeki firmalar evlere kargo ile iş göndermektedir.

Sancaktepe Boncuk İşi

Sancaktepe Boncuk İşi

Eyüp Kurdele Bağlama İşi

Baba Haydar semtinde Nazperver Caddesi’nde kurdele bağlama işi verilmektedir. Kurdelelerden fiyonk yapmanız istenir. Bunun işi ambalaj, silikon tabancası, kurdele ve gerekli olan diğer malzemeler gönderilir. Firma nasıl bir bağlama şekli istiyorsa o tarzda bağlamanız gerekiyor. Bağlamanın kolay olması adına size örnek şekiller de gönderebilir. Pastanelerden, tuhafiyelerden de bu tarz işleri almanız mümkündür. Bunların yanı sıra hazır hediye paketlerine de kurdele takmanız istenebilir.

Nişancı Mahallesi Kanatlı Çıkmazı’nda da kutu katlama işi verilmektedir. Özellikle gıda ya da ayakkabı üretimi yapan firmalardan kutu katlama işi alabilirsiniz. Bu kutlular, katlama yerleri kesilmiş ancak birleştirilmemiş şekilde sizlere gönderilir. Yapıştırmanız gerekiyorsa yapıştırma ekipmanı da gönderilecektir. Size kalan tek şey kutuları katlayarak firmaya teslim etmek olacaktır. Kurdele bağlama ve kutu katlamanın yanı sıra nikah şekeri paketleme işi de alabilirsiniz.

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Nişanca Mahallesi Babahaydar Caddesi’nde eşarp üretimi yapan firmalar bulunmaktadır. Üretilen eşarplar kesildikten sonra kenarlarının kıvrılması gerekmektedir. Ayrıca firmanın talebine göre kenarlarına güpür dikmeniz de istenebilir. Makinelerde eşarp kıvırma aparatı da bulunmaktadır. Firmalar, kıvırdığınız eşarplara püskül takmanızı da talep edebilir. Konfeksiyon atölyelerinin bulunduğu noktalarda bu tarz işleri bulmak oldukça kolaydır. Yine sosyal medya üzerinden bu tarz ilanlara ulaşabilirsiniz. Firmalara sürekli olarak çalışmak istediğinizi söylerseniz küçük dikiş makineleri, eşarp kıvırma aparatı, eşarp ve işleri size göndereceklerdir. İpek üretimi Bursa ve Kozahan’da yapılıyor. Bursa’da evlere iş veren firmalardan da eşarp kenarı kıvırma işi alabilirsiniz.

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Vefa Marka Yapıştırma İşi

Küçükpazar Caddesi Mehmet Paşa Yokuşuda pek çok esnafımız var.  Burada bulunan esnaflar evlere marka yapıştırma işi veriyor. Genel olarak uygun maliyetle ve perakende satılan mallara marka yapıştırmanız isteniyor. Ürünler çuvallar halinde evinize gönderiliyor. Marka etiketleri ve gerekli ekipmanlar ile birlikte gönderilen adete göre marka yapıştırma işi yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Özellikle Atmaca Sokak’ta evlere ruj kapağı montajı işi verilmektedir. Rujlar ve kapakları koliler halinde size gönderilir. Yapmanız gereken hazır rujlara kapak takmak ve gerekirse marka yapıştırmak olacaktır. Firmalar, rujların tüplerini yerleştirmek için makine alırlar. Hazırlanmış rujlar evlere gönderilir. Ruj rengine göre de kapat kapatabilirsiniz. Ayrıca diğer makyaj malzemeleri üretiliyor ise paketleme ve kutulama işi de alabilirsiniz. Bitkisel makyaj malzemesi satarak  ve katalog işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Balat Boncuk İşleme İşi

Balat’da bulunan gelinlikçilerden boncuk işleme işi alabilirsiniz. Özellikle bu konuda daha evvelden eğitim aldıysanız ya da el beceriniz varsa gelinlik satan firmalardan ya da küçük esnaftan iş alabilirsiniz. Size boncuk, boncuk iğnesi, ip ve kasnak göndereceklerdir. Ayrıca işlemenin şeklinin yer aldığı bir şablon da gönderebilirler. Ya da güpürlü bir gelinlikse, güpür şekline göre üzerine boncukları, pulları ya da payetleri monte etmeniz istenecektir. Organizasyon firmalarından evde kına paketleme işi de alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama

Sarıgöl Mahallesi Açıkel Sokağı’nda satranç takımları kutulanmaktadır. Gerekli olan ekipmanların hepsi sizlere paketler halinde gönderilir. Her parçadan 2 tane, satranç tahtası da koyarak takımı hazırlayabilirsiniz. Şayet kutu katlanmamış olarak gelirse, kutuyu da katlamanız gerekmektedir.

Pendik İp Temizleme İşi

Özellikle giyim sektörü konusunda çevre ilçelerin yanı sıra illerden de Pendik bölgesine alışverişe gelinmektedir. Burada abiyeden gelinliğe, kazaktan t-shirte kadar pek çok ürün satılmaktadır. Konfeksiyonlarda seri olarak üretilen ürün iplerin birileri tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Tabi ip temizlemek için de personel almak gerekiyor. Ancak dikilen ürünleri firmalar evlere çuvallar halinde gönderiyor. İp temizleme makasları ile birlikte evlerine iş alanlar bu ipleri temizleyerek evden para kazanıyor. Esenler bölgesinde de bu tarz iplik temizleme işleri revaçta.

Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi

Merkez Efendi Cami ve çevresinde özellikle mandal yapımı işi çok yapılan işler arasındadır. Burada bulunan fason firmalara internet üzerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firma tarafından size mandallar parçalar halinde gelecektir. Doğru parçaları bularak arasına teli monte etmeniz gerekiyor. Montajdan sonra firma tarafından mandalları paketlemeniz de talep edilebilir. Verilen sayıya göre boyutları değişen mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar da mandal işi veriyor. Bağlantıdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Kalem Montajı

Yapılabilecek en kolay ve zevkli işlerden bir tanesi de kalem montajıdır. Özellikle Bağcılar bölgesinde parçalar halinde üretilen kalemleri birleştirerek para kazanabilirsiniz. Kalemin dışı, mürekkepli kısmı ve teli parçalar halinde gönderilir. Siz de yapboz yapıyormuş gibi bu parçaları tek tek birleştirirsiniz. Tükenmez kalemleri daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İnternet üzerinden bu tarz ilanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Kalem Montajı

Bağcılar Kalem Montajı

Esenler Kağıt Çanta Katlama

Özellikle son zamanlarda marketlerde naylon poşetlerin yasaklanması ile vatandaşlarımız kağıt çanta ve file kullanmaya başladı. Hediyelik eşya satan mağazalar, kırtasiyeler bu tarz çantaları sürekli olarak satıyorlar. İpleri takılı halde gelebileceği gibi ip takmanız da talep edilebilir. Size gelen çantaların katlama noktaları bulunmaktadır. Firma tarafından tarif edildiği gibi katlama işlemi yaptıktan sonra, biriken çantaları kutulayarak bittikten sonra firmaya teslimat yapmanız gerekiyor. En kolay ve zevkli işlerden bir tanesidir. Bu bölgede yine kalem montajı işi de verilmektedir. Ucuz çanta satan toptancılardan da çanta alarak satabilirsiniz. Sadece İstanbul’da değil, Gaziantep ve İzmir gibi büyükşehirlerimizde de bu tarz işler bulabiliriniz.

İstanbul bir ticaret kentidir. Bu sebeple daha pek çok ilçesinde evlere kına, plastik bardak, düğme, servis takımı, toka paketleme gibi işler veren yerler de bulunmaktadır. Siz de internet üzerinden bu tarz ilanlara ulaşarak para kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Sevgi dedi ki:

  Bende evde paketleme olur veya ne iş olursa yapabilirim antalya pınarlıda yaşıyorum

 2. Başak dedi ki:

  Istanbul asya yakasinda ikamet ediyorum
  Kısa sürede verilen işi eksiksiz tamamlayacagimdan emin olabilirsiniz
  Ulaşırsanız sevinirim. Bu Işe ihtiyacım var. 4 5 kişi birlikte yapacağız

  1. Başak dedi ki:

   Esenkent de oturuyorum

 3. Sevda dedi ki:

  Merhaba eyupte oturuyorum paketleme v.s ev işi ariyorum bilgi verirseniz sevinirim

 4. Ayla dedi ki:

  Çekmeköy de ikamet ediyorum evimde yapabileceğim her türlü isi yapmak istiyorum.bana yardımcı olursaniz sevinirim

 5. İmahan dedi ki:

  Merhaba ümraniye’de oturuyorum evde iş istiyorum.

 6. Cansu dedi ki:

  Merhabalar Gaziosmanpaşa yada Eyüp ilçesindeki işlerden yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 7. sev dedi ki:

  istanbul bağcılarda oturuyorum evde üç kişiyiz ve rahatlıkla yapabiliriz, dönüşünüzü bekliyorum

 8. Vuslat dedi ki:

  Sancaktepe ortadağda oturuyorum paketleme, nikah şekeri, mandal vs. Iş istiyorum 2 kişi olarak düşünüyoruz

 9. volkancapar dedi ki:

  İstanbul Esenyurtta oturyorum eşimle beraber paketleme vs yapabiliriz,

 10. Göktuğ Şengül dedi ki:

  Elimiz çabuktur. İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum

 11. fatoş keskin dedi ki:

  iki çocuk bakıyorum çok ihtiyacım var evde bardak tabak gibi paketleme işi yapmak istiyorum çok acil ise ihtiyacim var lütfen geri dönüş yapın

  1. Zeynep issever dedi ki:

   Ben istanbul kartal da oturuyorum. Çalışmıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Annem ve kardeşlerimle birlikte hızlı ve kısa sürede teslim ederiz. Paketleme işini istiyoruz hazırız.

 12. Seda dedi ki:

  Merhaba gaziosmanpaşa da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum daha oncede bu tarz şeyler yaptım 5 kişi calısabılırz dönüş yaparsanız sevinirim cocgum var işe ihtiyacım var

 13. Mihriban dedi ki:

  Mrhb istanbul Pendik’te oturuyorum işe çok ihtiyacım var eşim tek çalışıyor kiradayız yardımcı olursanız çok sevinirim

 14. Selin dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum çok ihtiyaçim var erzincanda oturuyorum

 15. PERİHAN dedi ki:

  evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz bağcılarda oturuyorum

 16. ahmet dedi ki:

  ümraniyede oturuyorum evde iş istiyorum

 17. GÖRKEM TAŞ dedi ki:

  Merhaba Zeytinburnunda oturuyorum .Paketleme vs iş arıyorum.2 KİŞİYİZ

 18. Nilay Nas dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Avcılar’da oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Düzenli ve titiz çalışırım.

 19. Sibel dedi ki:

  Sibel Arnavutköyde yaşıyorum ev hanımıyım eve paketleme işi istiyorum.

 20. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Eyüp İstanbul da oturuyorum ve elsanatlari mezunuyum elim hızlıdır ekipte kurabilirim seri yapmak için geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 21. İrem dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim paraya ihtiyacım var pandemi dolayısıyla evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorum istanbul/ maltepe de yaşıyorum evde 5 kişi yaşıyoruz vereceğiniz işi hızlıca ve temiz yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Her iş olur

 22. Tuğçe kahraman dedi ki:

  Merhaba istanbul bağcılarda oturuyorum evde paketleme işi icin desteginizi rica ederim

 23. elif dedi ki:

  Merhablar istanbul kadikoyde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum tesekkurler..

 24. Zeynep dedi ki:

  Merhaba 4 kisilik ekibiz evde acil ıse ihtiyacimiz var celaliyede oturuyoruz daha once paketleme ve evde ıs yaptik elimiz hızlı ve temiz is veririz .Acill ıse ihtiyacimiz var

 25. Sultan dedi ki:

  Her türlü paketleme ve benzeri işi yapabilirim dönüş yapabilir mısınız

 26. Bahar dedi ki:

  Merhaba bende eve is almak istiyorum istanbul kucukcekmece halkali da ikamet ediyorum

 27. Eylem dedi ki:

  Merhaba istanbuldan yazıyorum acil evde yapabileceğim işe ihtiyacım var dönersiniz çok sevinirim

 28. Nurcan dedi ki:

  Küçük bir dükkanım var montaj paketleme katlama incik boncuk sanayi makinam da var dikiş IŞİD’e olabilir hiç fark etmez elim her işe yatkındır olumlu yada olumsuz bı cevap verirseniz sevinirim

 29. Füsun dedi ki:

  Merhaba kayaşehirde oturuyorum.Evde paketleme işi istiyorum.Kira ve faturaları ödeyemiyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.

 30. Aydın Gökhan Özen dedi ki:

  Merhaba
  Evde ek iş yapmak istiyorum. Kâğıthanede ikamet ediyorum. Yardımcı olur musunuz.

 31. Gökhan dedi ki:

  Merhaba
  Evde ek iş yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.
  İstanbulda ikamet ediyorum.

 32. Havva dedi ki:

  SULTANBEYLİ DE YAŞIYORUM PAKETLEME MONTAJ PRİZ EL İŞİ TEKSTİL İŞİ ARIYORUM

  1. Nurcan dedi ki:

   Geri dönüş yapiyolarmi

   1. Mahmut ÖZCAN dedi ki:

    gece lambası montaj işi verebiliriz.

    1. BARAN dedi ki:

     Ben yapmak istiyorum evde on kişiyiz

     1. Turkan dedi ki:

      Pendik kaynakçada oturuyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

    2. ramazan çalköy dedi ki:

     merhabalar mahmut bey yerınız nerde acaba benım grubum var 40 kısılık artı 2 dukkan mussaıtsenız ıs alabılırım

     1. Mehtap dedi ki:

      Merhaba eve iş veriyoruz Kağıthane’de yerimiz gruplu çalışan, titiz ve eli hızlı temiz iş yapan kişilere iş verilecek. Beğendiğimizde işler değişiklik göstererek sürekli devamı olacak.

    3. Birsel dedi ki:

     Merhaba ev hanımıyım evde yapa bilirim dönüş sağlarsanız sevinirim iyi calismalar

    4. Pınar dedi ki:

     Ben güvercintepede oturuyorum eşim ve kızımla yapabiliriz bu işe ihtiyacımız var

  2. Yeşim dedi ki:

   Iş buldunuz mu bende ariyorum

   1. Ayla dedi ki:

    Çekmeköy de ikamet ediyorum evimde yapabileceğim her türlü isi yapmak istiyorum.bana yardımcı olursaniz sevinirim

 33. Emine Deniz dedi ki:

  Mrblar ben esenyurtta oturuyorum çocuğumu bırakacak bi yer olmadığından dolayı evde yapabileceğim bi iş istiyorum lütfen yardımcı olun kiradayım

 34. yunus emre tekin dedi ki:

  üsküdar çiçekçide ikamat ediyorum evde 6 kişiyiz iş arıyoruz paketleme işinde bi çok kez çalıştım geridönüşlerinizi bekliyorum

 35. Leyli dedi ki:

  Eve is almak istiyorum

 36. Pınar Başer dedi ki:

  Meraba.İsmim Pınar İstanbul Bağcılarda yaşıyorum 29 yaşındayım.Ek iş yapmaya ihtiyacım var.3 kişilik ekip halinde çalışacağız.Ürünleri istenilen zamanda yetiştirebilirim,elim yatkındır ve hızlıdır.

 37. Elif dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum acil evde yamak için istiyorum

 38. Mediha dedi ki:

  Mrb Pendik guzelyalida oturuyorum evde yapmak için iş arıyorum acil

 39. Nilay dedi ki:

  Merhabalar ben Nilay ev hanımıyım Fatıhte oturuyorum evlere iş veren firmaları arıyorum lütfen dönüş yaparmısınız

  1. Derman dedi ki:

   Size bilgi geldimi acaba bende ESENYALI da oturuyorum paketleme işi veya tekstil işi yapmak istiyorum

 40. Mervenur dedi ki:

  Merhabalar,

  Sultanbeyli’de ikamet ediyorum. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum dönüşünüzü rica ederim.

  Teşekkürler.

  1. Kübra erhan dedi ki:

   İstanbul Esenyurt ta oturuyorum acil işe ihtiyacım var her işi yapabilirim

 41. atalay ülgen dedi ki:

  merhaba,
  elleçleme, paketleme, et,ketleme tecrübelerim var.
  adresten alma ve teslim imkanım bulunmaktadır.
  bu tarz işler için paketleme bandı kurabilecek yer ve imkanlara sahibim,

 42. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 43. Nagihan tunçel dedi ki:

  Merhaba, 5 kişilik ekibim var evde yapabilecek iş istiyorum.

 44. hanım dedi ki:

  esenlerde oturuyoruz işi en iyi şekilde yapabileceğimize inanıyorum.

 45. Ferah dedi ki:

  Merhaba ben de her türlü işi yapabilirim ihtiyacım da var istanbul esenyurtta oturuyorum ek iş arıyorum

 46. zekiye dedi ki:

  istanbuk ümraniye eve iş alabılırım

 47. Merve dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum eşime destek olmak istiyorum

 48. Aslı dedi ki:

  Berhaba ben eve iş almak istiyorum sabun paketleme ola bilir boncuk dizme olur tespih paketleme olur bere dikim olur her tür işe ihtiyacım var Pendik Kaynarca da oturuyorum

 49. Nazan dedi ki:

  Merhaba k.cekmecede halkali merkezde oturuyoruz herturlu baketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 50. Sunay dedi ki:

  Eve iş almak istyrm ikitelli başak şehir de ikamet ediyorum

  1. Eda dedi ki:

   Eve iş almak istiyorum dönüş sağlarsanız sevinirim

 51. sercan bozkurt dedi ki:

  merhaba , sercan bozkurt, ögrenciyim ümraniye/istanbulda yaşıyorum. ailemden ayrı yaşıyorum evimin kirasını ödeme ve günlük masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

 52. Nazan dedi ki:

  K.cekmecede oturuyoruz ev paketleme veya montaj işi arıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. hilal tuzcu dedi ki:

   basaksehir istanbul

 53. Anzela dedi ki:

  Ev hanimiyim borclarim var bu ise ihtiyacim var yardamci olursanz sevinirim sabun paketleme isi almak istyorum istanbul kiracda oturyorum

 54. Derya dedi ki:

  Merhabalar bende kalem paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim çok ihtiyacım var

  Fatih / İstanbul ‘da oturuyorum dönüş yapıp beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum .

  1. Sego73 dedi ki:

   Merhaba iyi günler ben toplu iş almak istiyorum kendim tanıdığım insanlara verip öyle birlikte çalışmak ve uzun vadede çalışalım isterim lütfen geri dönüş sağlar mısınız??

 55. Hasan Bayazıt dedi ki:

  Eşim ve ben bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim

 56. Zehra dedi ki:

  İstanbul sancaktepe
  Paketleme montaj vidalama gibi iş imkanlarından faydalanmak istiyorum

 57. Yasemin dedi ki:

  Merhaba istanbul Bahçelievler de oturuhorum is lazim

 58. Emriye dedi ki:

  Adim emriye esenler arızalanınca ikamet ediyorum 10yillik bir tecrübem var her türlü boncuk takı becerik var elim seridir dönüş yaparsanız sevinirim

 59. Yeşim Pala dedi ki:

  Merhaba ben istanbul küçükköyde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 60. Sermin dedi ki:

  Cok ihtiyacim var ümraniye tarafında oturuyorum elim hızlıdır

 61. Rukiye dedi ki:

  Merhaba Ümraniye de oturuyorum bir çok paketleme işi yaptım iş istiyorum acil dönüş sağlarsanız sevinirim maske paketleme yaptım en son

 62. selen dedi ki:

  cok ihtiyacim var lutfen 3 cocugum var kiradayim ve bende is i yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim kardesimin e mail adresini yaziyorum benim yokta

 63. Fatma dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum. Daha öncede paketleme işi yaptığım için hızlıca bitirip teslim edebileceğim iş arıyorum.

 64. Gülizar dedi ki:

  Merhaba evde işe ihtiyacım var 3 kişiyiiz işi titizlikle yerine getirebiliriz. Değerlendirirseniz çok sevinirim

  1. Serkan dedi ki:

   Iletisime geciniz

   1. Şeval dedi ki:

    Merhabalar ben Şeval İstanbul Avcılar da oturuyorum öğrenciyim ve ailemle yasıyorum ev kirası ve faturaları ödemekte sıkıntı yaşıyoruz aileme yardımcı olmak istiyorum. 3 Kız kardes ve annem olarak elimiz baya yatkındır böyle işlere, geri dönüş yapacağınızı umuyorum teşekkürler.

 65. Gülşen dedi ki:

  Merhaba ben küçükçekmece de oturuyorum eve iş istiyoruz .

 66. Elif dedi ki:

  Sancaktepe yenidogan oturuyorum

 67. Sultan dedi ki:

  Selam hayırlı günler olsun ben esenler oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum

 68. Sumeyye dedi ki:

  Ruj kapağı montaj işi istiyorum istanbul gaziosmanpaşa da otryrm dönüş yaparsanız sevinirim

 69. Buse özlem dedi ki:

  Merhaba üniversitesi son sınıf öğrencisiyim anestezi teknisyeniyim onlie devam ediyorum derslerime ek iş arıyorum sağlıklı bir biçimde paketleme yapabilirim. Annem, annemin arkadaşı, teyzem yapmak istiyoruz paketlemeyi
  İstanbul/kartal

  1. Şeyma Nur dedi ki:

   Merhabalar kendi ekibim var ve dükkan açacağım sürekli iş arıyorum iltibata geçerseniz sevinirim

 70. cemile dedi ki:

  merhaba ;

  eşim ile birlikte evde iş yapmak istiyoruz. ben ön muhasebe işinde çalışıyorum fakat işten çıkmak istiyorum . dikişten anlarım paketleme katlama nikah şekeri gibi bir çok şeyi yapabilirim.
  istanbul sultanbeyli de oturuyorum

 71. ece dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul tasdelende oturuyorum evde yapılacak islere ihtiyacim var dönüş yapın lütfen

 72. Gülüş dedi ki:

  Merhabalar ben pendikte oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi olabir

 73. Cennet dedi ki:

  Ev hanimiyim 1 coxugum var kira da oturuyoruz ve esime yardimcinolmak icin calismak istiyorum borclarjmiz var bu işe ihtiyacim var

 74. saime dedi ki:

  Merhaba İstanbul Esenlere’e iş istiyorum.

 75. Fisun dedi ki:

  Merhaba İstanbul buyukcekmecede oturuyorum, ekıbımde var.

  1. Tülay dedi ki:

   Merhaba ben de Beylikdüzü nde ikamet etmekteyim ek iş yapmak istiyorum size bu başvurunuz sonrası dönüş yapıldı mı

 76. Necmettin dedi ki:

  Mrb urfadan yazıyoruz 4 kişilik ayleyiz paketleme isi arıyoruz her türlü paketleme isi olur

 77. Pınar dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Tuzla da oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum

 78. Ayşe demiraslan dedi ki:

  İstanbul Kağıthane Okmeydanında oturuyorum iki çocuk annesiyim kiracıyım evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim Allah rızası için çok ihtiyacım var 05369404908

 79. Serap dedi ki:

  Merhaba ist sultanbeyli de oturuyorum evime ek iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 80. Büşra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sultangazi de ikamet ediyorum ek gelire ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

 81. Elif dedi ki:

  Merhaba güneşli de oturuyorum kalem montaj işi yapmak istiorm çok ihtiyacım var lütfen donus yaparsanız sevinirim teşekkürler

 82. Elif dedi ki:

  İst Kağıthane Gültepe de ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen şimdiden teşekkürler

 83. Ayşegül dedi ki:

  küçükyalıda ototruyorum paketleme işi istiyorum

 84. Zehra YILDIZ dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum.Ellerim çok hızlıdır.Istanbul Eyüp yeşilpınarda oturmaktayım.Acil dönüşünüzü bekliyorum.

 85. Nuran dedi ki:

  Lütfen ama lütfen banada yardim edin çok ihtiyacım var elim çok yatkındır lütfen geri dönün bana

  1. Betul dedi ki:

   Istanbul bagcilar da eve iş arıyorum yardımcı olur musunuz bagcilar yavuz kemalpasa lütfen paketleme isi olabilir çok ihtiyacım var

   1. Serpil dedi ki:

    Bende bağcılarda iş arıyorum

 86. Yasemin dedi ki:

  Esenlerde yaşıyorum evde iş yapmak istyorum

 87. Aylin dedi ki:

  Ümraniye esenkent de oturuyorum eve is istiyorum

 88. Erdi dedi ki:

  İstanbul Ataşehir iş için müsaitim ve hızlı şekilde teslim ederim

  1. Gülizar dedi ki:

   Bende beykoz’da oturuyorum paketleme işi istiyorum lütven yardımcı olun dönüş yapın istanbul beykoz’da

   1. Selin dedi ki:

    Buldunuzmu paketleme veren sayfalari

 89. Nergiz dedi ki:

  Merhaba bende istanbul fatih yedikule de oturuyorum paketleme işi arıyorum ilgilenirseniz

 90. Bircan dedi ki:

  İstanbul bagcilardayim evde is yapmaknistiyorum bende

 91. Burcu dedi ki:

  Merhaba istanbul istinyede oturuyrum elim hızlıdır bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 92. Merve dedi ki:

  Merhaba İstanbulda yaşıyorum deneyimliyim elim yatkın her işe, hangisi olursa yaparım hızlı bi şekilde ve büyük bir titizlikle çok ihtiyacım var dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 93. Fatma dedi ki:

  Merhabalar BEYOĞLU kulaksizda oturuyorum. Evde ek is ariyorum paketleme yada benzeri isler. Dinus saglayabilirseniz sevinirim.

 94. Ruken dedi ki:

  İstanbul beylikdüzünde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Buna ihtiyacım var

 95. İlknur dedi ki:

  Eyüp yeşilpınards oturuyorum elim hızlıdır bana ulaşırsanız sevinitim

 96. Semihan Şahin dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu ilçesinde oturuyorum.Ailemle beraber işinizi yapmak istiyoruz.Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  1. Tuğba dedi ki:

   Beylikdüzü Gürpınar ikamet etmekteyim 30 kişilik ekibim var sürekliliği olan ev işi arıyorum paketleme terlik benzeri işler

 97. yasemin dedi ki:

  istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum evden iş imkanı arıyorum 2 kişiyiz temiz ve titiz çalışıyoruz

 98. senem dedi ki:

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok ihtiyacim var biz 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim

 99. Deniz dedi ki:

  Ben Beyoglu haskoyde oturuyorum ise ijtiyacim var paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirkm

 100. Leyla dedi ki:

  Merhaba kocaeli körfezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 101. DERYA dedi ki:

  MERHABALAR KAĞITHANE ÇAĞLAYANDA OTURUYORUM EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM MAİLDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 102. Güzel dedi ki:

  Meraba istanbul sultanbeylide oturuyorum evime ek is ustiyorum ekibim de var geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim

 103. ASLI DAĞDEVİREN dedi ki:

  Merhabalar, ek işe iyaım var dönüş yapar mısınız lütfen paketleme boncuk kalem işi ne olursa ümraniye de oturuyorum aslı ben sizden dönüş bekliyorum iyi günler

  1. İzel dedi ki:

   İstanbul Gaziosmanpaşa dan katılıyorum acil eve iş almak istiyorum ihtiyacım var geçim sıkıntısı yaşıyor uz

 104. Nahide dedi ki:

  İstanbul Ataşehir’de oturmaktayım. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 105. Başak dedi ki:

  Merhaba. Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Kağıthane’de ikamet ediyorum. İletişim için gmail’den ulaşabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kübra dedi ki:

   İstanbul Sancaktepe de oturuyorum çorap katlama işi yapabilirim işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 106. Semiha dedi ki:

  Merhaba sultangazide oturuyorum.
  Ekip oluşturabilirim.
  Evde iş arıyorum.
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Nergis yenihan dedi ki:

   S. A h. İşleriniz olsun işinize talibim efenim beykozda sevgiler

 107. Özün dedi ki:

  Merhaba İstanbul Küçükçekmece’de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum 3 kişiyiz evde paketleme işi için bilgi almak istiyorum

 108. Meryem kocc dedi ki:

  Merhaba ben istanbul beylikduzunde oturuyorum ek is bende istiyorum

 109. Meryem kocc dedi ki:

  Merhaba ben istanbul beylikduzunde oturuyorum ek is bende istiyorum

 110. F.Deniz ERDİL dedi ki:

  İstanbul, Bakırköy, Yeşilköy de oturan emekliyim. Emekli maaşım yeterli gelmiyor, evde paketleme veya uygun bir iş aramaktayım.

 111. Sultan Önel dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli istanbul eyüp

 112. Hacer dedi ki:

  Merhaba okmeydanı da oturuyorum iş istiyorum

 113. Busra dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum eve iş istiyorum ne olursa yaparım problem yok

  1. Aygül can dedi ki:

   Evime iş alabilirim 3 kişiyiz elimiz seridir daha öncede iş yaptık çok acil ise ihtiyacımız var cvp bekliyorum sizlerden tskl

 114. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar Esenyurt İstanbul evde iş istiyorum

 115. Rümeysa dedi ki:

  İstanbul Okmeydanı’nda oturuyorum paketleme vs işleri yaparım

 116. Meryem dedi ki:

  Merhabalar ugurmumcuda oturuyorum küçük çocuğum var bırakıp çalışamıyorum daha önce çok yaptım bu işi elim hızlıdır olumlu dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 117. Evin dedi ki:

  Merha Eyüp Sultan da oturuyorum iş istiyorum

 118. Selma Yüce dedi ki:

  Istanbul üsküdarda oturuyorum ,1cocugum var evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba iyi günler. Bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  2. Ümran dedi ki:

   Bnmde çevrem var işe çok ihtiyacım var İstanbul Tuzla da ikamet ediyorum

 119. Arzu dedi ki:

  Evlere plastik oyuncak işi veriyoruz ilgilenler yaza bilir buradan ulaşa bilirsiniz meil adresim

  1. Döndü akduman dedi ki:

   Ataşehir içerenköy tarafındayım evde iş arıyorum ne olursa

  2. AYSEL dedi ki:

   MERHABA BİR BAYAN OLARAK AİLEME DESTEK OLMAK İÇİN EV İŞİ İSTİYORUM FATİHTE İKAMET EDİYORUM İLGİLENİRSENİZ KONUŞABİLİRİZ

  3. Döndü akduman dedi ki:

   Ek işe ihtiyacım var Ataşehir trafında oturuyorum dönüş yaparsanız senirim

  4. şahin dedi ki:

   Adres nedir

  5. Sevil sarmaz dedi ki:

   Esenyurt civarında veriyormusunuz

  6. Sultan Önel dedi ki:

   Benim ihtycm var evde ne iş olsa yaparım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli

  7. Hatice kizilates dedi ki:

   Ben Esenyurt’ta oturiyorum.evde iş yapmak istiyorum.elim yatkın tecrübelerim var.

   1. Nilgün dedi ki:

    Merhaba SEFAKÖY de oturuyorum evde paketleme veya montaj İşi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  8. Ayten Morkoç dedi ki:

   Istanbul Esenyurtta ikamet ediyorum, ayırt ermeksizin evde herhangi paketleme işi yapmak istiyorum. Senelerce yaptım, elim hızlıdır. Olumlu yanıtınızı bekliyorum. ?

   1. Filiz dedi ki:

    Evde paketleme yapilcak is ariyorum elim hizlidir istanbul okmeydaninda oturuyorum

  9. Serap dedi ki:

   Bende evde is yapmak istiyorum oyuncak vb gibi

  10. Ceren dedi ki:

   Merhaba hangi bölgelere veriyorsunuz acaba ek gelire ihtiyacım var

  11. Nazli dedi ki:

   Merhaba ayrintilari ogrenebilir miyim?

  12. Çiğdem dedi ki:

   Yeriniz yerde benim ihtiyacım var iki tane küçük çocuğum var lütfen dönüş yapın

  13. Baver dedi ki:

   Ben alabilirim arnavutköy de ikamet ediyorum

  14. Tuba dedi ki:

   Merhaba bende yapmak istyrm hangi ilcedesniz acaba

  15. Ümran dedi ki:

   Hangi semt Bn İstanbul Tuzla

  16. Zeynep dedi ki:

   Benim gurubumda var bende eve ek iş istiyorum

  17. Şeyma dedi ki:

   Ben Bahçeli evlerde oturuyorum bende yapabilirim elim çok yatkın

  18. Esra dedi ki:

   Mrhba bağcılar gungoren de oturuyrm irtibata geçebilir misinz

  19. Esra dedi ki:

   Mrhba.bagcilar güngören de oturuyorum. Irtibata geçebilir misinz.

 120. Kübra dedi ki:

  Başakşehir 5.etapta oturuyorum. 2 3 kişiyle birlikte yapabiliriz. İstenilen üründen daha fazlasını da çıkartırız gayet başarılı ve hızlı bir şekilde. Elim yatkındır daha önceden de tecrübem mevcut. Öğrenciyim çok ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum.

 121. Sultan Önel dedi ki:

  Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum 19yaşındayım küçük bi kızım var ihtycm var ise lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli.

  1. Serkan dedi ki:

   Merhaba sultanbeylin neresi acaba

 122. Fetiye dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum istanbulda oturuyorum bilgi verin lutfen

 123. Nuran okur dedi ki:

  Esenyurtta oturuyorum ise çok ihtiyacım var lütfen yardım eli uzatın her işi yaparim

  1. Güngor serefoglu dedi ki:

   Merhaba bizde iş sürekli 0

 124. Aleyna dedi ki:

  Ataşehir de yaşıyoruz iş istiyoruz 5 kişiyiz hızlı ve pratiğiz

  1. Erdi dedi ki:

   iş için yazmıştım buldunuzmu acaba ?

 125. esma dedi ki:

  ücretli ogretmenim 2,3 yildir calismiyorum evde4 kisi yapabiliriz

 126. Halime dedi ki:

  Merhabalar 16 kişi ekibimizde temizleme işi yaka sökme işi triko şapka işi yapıyoruz ekibimizle birlikte temizleme yaka sökmeye paketleme işler yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz Bahçelievler çavuşpaşa’da ikamet etmekteyiz

 127. Meryem dedi ki:

  Merhaba istanbul beykoz evde paketle isi istiyorum elim yatkin

 128. FİLİZ ÖZATA dedi ki:

  bahcelievler de oturuyorum evde yapılacak iş arıyorum kalem montaj katlama veya paketleme olabilir

 129. Yasemin dedi ki:

  Evde iki kişiyiz makinamız var iş verenler varsa dikeriz

 130. Fatih dedi ki:

  Slm lar ben eşim için evde yapacak kale montaj işi arıyorum zor durumdayız yardımcı olursanız sevinirim bağcılar çiflikde oturuyorum

 131. Fatih dedi ki:

  Slm lar ben eşim için evde yapacak kale montaj işi arıyorum zor durumdayız yardımcı olursanız sevinirim

 132. Dilara dedi ki:

  Istanbul esenlerde oturuyorum eve iş istiyorum 2 kişiyiz.

 133. ali dedi ki:

  merhaba bagcılarda yasıyorum eve ıs ıstıyorum

 134. Bahar dedi ki:

  Merhaba başakşehirde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 135. Emine dedi ki:

  İstanbul Ümraniye’de oturuyorum eve iş almak istiyorum

 136. Damla dedi ki:

  Merhaba ismim damla alibeyköyde oturuyorum paketleme işi istiyorum daha önce yaptım

  1. Büşra dedi ki:

   Halkalı da oturuyorum ben de paketleme işi istiyorum daha önce yaptım

 137. Hilal dedi ki:

  Evde dikiş ve nakış işi yapa biliyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ebru dedi ki:

   Merhaba benim 15 kişilik bir gurubum var evde paketleme işi istiyorum

 138. Ahmet Susoy dedi ki:

  Bağcılar’da Oturuyorum Eve Ek iş Almak İstiyorum Şimdiden Teşekkürler

 139. Sibel dedi ki:

  Merbalr maltepe findiklida oturuyorum 26 yaşındayım is istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 140. Eda dedi ki:

  Esenler atışalanında oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum şimdiden teşekkürler

 141. Kevser Nezihe Sari dedi ki:

  Merhaba İstanbul Bahçelievler de yaşıyorum öğrenciyim ve bu işe ihtiyacım var

 142. Kevser Nezihe Sari dedi ki:

  Merhaba bahçelievler de yaşıyorum öğrenciyim 3 kişiyiz ve her türlü işi yapabiliriz

 143. Betul KESKIN dedi ki:

  Merhaba İstanbul tahtakale işiniz özenle temiz bir şekilde yapılır

 144. Selmanur dedi ki:

  Merhaba ben evde iş yapmak istiyorum .

 145. Zeynep dedi ki:

  Bende istiyorum elim yatkınesenlerde oturuyorum evde yapmak icin

  1. Fatma dedi ki:

   Merhabalar yaşım 47.Acil ek işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın mali zorluk içindeyiz.

  2. Zehra dedi ki:

   Eve iş istiyorum sefakoyde oturuyorum

 146. Zeynep dedi ki:

  Bende istiyorum elim yatkın

 147. Ergin dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum tecrübeliyim 4 kişik ailemle beraber evde çalışmak istiyorum

 148. kübra dedi ki:

  ,istanbul üsküdarda oturuyorum çok ihtiyacım var elimden her iş gelir

  1. Ezgi dedi ki:

   Merhaba Üsküdar da otuyorum bende eve iş almak istiyorum

 149. İlhami dedi ki:

  Merhaba, İstanbul/Bahçelievlerde oturuyorum, özenli ve düzgün çalışırım.

 150. Hulkiye dedi ki:

  Merhaba ben Hulkiye, ev hanımıyım. 3 çocuk annesiyim 2 kızım 1 oğlum var küçük kızım liseye geçti,büyük kızım üniversiteye geçti, oğlum üniversitede okuyor. Çocuklarımın masrafını karşılamak ve evime katkıda bulunmak için balon,mandal,fermuar,boncuk gibi evlere paketleme işi arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 151. Nurcan dedi ki:

  Merhabalar istanbul ikitelli de oturuyorum çok acil evde paketleme işi arıyorum ne olursa olsun yaparım elim yatkındır ve seridir çocuk okutuyorum işe çok ihtiyacım var bana cvp verirseniz çok dua ederim teşekkür

 152. Ferda Çavdar dedi ki:

  Merhaba Sultangazi de oturuyorum hanımıyım 3 tane çocuğum var üniversitede ögreci okutuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

 153. Yeşim dedi ki:

  Merhaba eve iş istiyorum ve hızlı atik bir şekilde ekip edası işe profesyonel olarak teslim edebilirim

 154. Azize kasamak dedi ki:

  Adım Azize kasamak istanbul Eyüp güzeltepe de oturuyom babam çalışmıyor bende kanser hastasıyım o yüzden dışarda çalışmıyom 26 yaşındayım 6 kardeşiz engeli kardeşim var elimiz yatkındır böyle işlere evde 6 kişiyiz hepimizin eli yatkındır bu işe ihtiyacım var Allah rızası için dönüş yapın

  1. Huriye dedi ki:

   İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum 2 yıl paketleme de çalıştım tecrübeliyim bende iş istiyorum

 155. Hediye dedi ki:

  İstanbul Avcılar da oturuyorum daha önce paketleme de çalıştım, evde de çeşitli işler yaptım. Şu an iş bulamıyorum, annem ve babamın bakımından ve kirasından ben sorumluyum. Ayrıca ünv. öğr. Merhaba bir kız kardeşim daha var. Acil dönüşler bekliyorum.
  Teslimatları za anında yapar ve teslim aldığınız hizmetten memnun kalırsınız. Şimdiden teşekkürler.

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz hala donis yapa bilirsiniz avcilar cihangir adres ailem.kaya01@gmail.com dan ulaşa bilirsiniz

 156. Ayşe dırmıkcı dedi ki:

  Merhaba ben ayşe dırmıkcı istanbul küçükçekmece de oturuyorum evime ek iş ıstiyorum hertürlü paketleme işi yaparım lütfen geri dönüş yaparsaniz sevinirim bu işe çok ihtiyacim var sizden haber bekliyorum teşekkürler

 157. Ayşe dırmıkcı dedi ki:

  Mehaba ben ayşe istanbul küçükçekmece de oturuyorum evime paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirm teşekkürler

 158. Tugçe dedi ki:

  Pendikde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 159. LİKA dizaynz dedi ki:

  Merhabalar evlere iş vercez bizimle irtibata geçin
  İşimiz evde taş dizim işidir bilenler iletişime geçsin

  1. Dilan dedi ki:

   Meraba numaranizi atarmisiniz benimde evde ise ihtiyacim var

  2. cenk dedi ki:

   esenyurt süleymaniye mah

  3. Çağla dedi ki:

   Taş dizimi biliyorum yaptım

  4. Edanur dedi ki:

   Daha önce ona benzer iş yaptım istiyorum esenyurtta oturuyorum

  5. Nazli dedi ki:

   Merhaba ayrintilari ögrenebilir miyim? Sariyerdeyim ekibim de var 15 yil boyunca abiyeye boncuk isleme isi yaptirdik.

  6. Deniz dedi ki:

   Taş dizimi yaptım esenyurt devlet hastanesinin orda yim dönüş bekliyorum 3 kişiyiz

 160. Mahmut alpar dedi ki:

  TUZLADA OTURUYORUM Boncuk işi alabilirim

 161. Pınar dedi ki:

  İstanbul avrupa yakası BAŞAKŞEHİR deyim. Daha önce İzmirde en iyi markalarla gelinlik kına ve gece elbiseleri işlemesi yaptım ewimde. Yani her türlü ew işi için elim yatkındır. Ewde yapabilceğim iş ariyorum şu anda. Benmle adresinden iletişime geçebilirsiniz

 162. Zeynep dedi ki:

  Yeni evliyim 5 ay oldu iş arıyorum evde ne iş olursa yaparım paketlem yaparım ve daha önce 3 sene çalıştım paketde deniyimliyim ,zara daha depota çalışıyordum önceden halkalı küçük çekmecede oturuyorum yardımcı olursanız memnun olurum corana vürs yüzünden iş bulamiyoruz rica ediyorum degerlenirmisiniz başvurum

  1. Dilek kaya dedi ki:

   Bende iş istiyorum nolur ıletısıme gecın

 163. ramazan gider dedi ki:

  bende montaj paketleme işi istiyorum büyükçekmece

 164. Songül dedi ki:

  Merhaba istanbul esenlerde dükkanım vardır. Grup başıyım 20 tane çalışan işçi kadınım var dükkanımda bu tarz işleri yaptırıyorum ve evlere de veriyorum bu işlere çok yatkınım ekstra devamlı iş için sizinle çalışmak isterim geri dönüşünüzü bekliyorum

  1. Zümra dedi ki:

   Yeriniz esenlerin neredinde acaba

 165. Ayla dedi ki:

  Sancaktepede ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

  1. Zeynep dedi ki:

   Istanbul sultangazi de oturuyorum paketleme yada boncuk isi yapabilirim elim yatkin dönüş saglarsaniz sevinirim

 166. Sakine dedi ki:

  Merhaba ben acil is arıyorum ilanınızı gördüm ihtiyacım var dönüş saglarsanız sevinirim. Pendik İstanbul. Teşekkür

 167. Ozlen dedi ki:

  İstanbul Esenyurt’ta oturuyorum çok acil evde yapabileceğim iş arıyorum 3 çocuğum var dönüş şansınız olabilir mi acaba maddi sıkıntı içindeyim

 168. Özlem dedi ki:

  Acil evde yapmak için bir işe ihtiyacım var 3tane çocuğum var maddi sıkıntı içindeyiz geri donuslerinizi bekliyorum lütfen ilgilenen biri varmı

 169. se dedi ki:

  esenlerde evde iş arıyorum

  1. Jaham dedi ki:

   merhaba bizimde ise ihtiyacimiz var eve verebilecek isleriniz varsa ozenle titizlikle yaparis evde uc bayaniz istanbul dudulu

   1. Bahar dedi ki:

    Merhabalar İstanbul Esenyurt’ta oturuyorum çalışmıyorum ve evde paketleme işi yapmaya çok ihtiyacım var 3 yaşında kızımla beraber yaşıyoruz çalışmam mümkün deyil kızım olduğu için ama eve iş gönderirseniz çok memnun kalırım…Acil

 170. kadir dedi ki:

  2aydir issizim su durumdada bulmam cok zor evliyim 2 cocugum var kiraciyim yardimci olursaniz cok sevinirim ne is olursa olsun

 171. Dılek dedi ki:

  Merhaba ben 6 aylık bebek annesiyim kocamda koronadan dolayi evde. Bayrampaşa da oturuyoruz, zor geçiniyoruz eve iş istiyoruz

 172. Nuray özdemir dedi ki:

  Istanbul atasehir de ikamet ediyorum 2 cocugum var evde ek is yaparak cocuklarimin ihtiyaclarini karsilamak istiyorum.

 173. Emre erdem dedi ki:

  Merhaba,
  Ismim emre erdem, istanbul kağıthane de ikamet ediyorum, corona salgını nedeni ile çalıştığımız yerde işler durdu ve işten çıkarıldık. Pek bir geçim kaynağım kalmadi evden eşimle birlikte işler yaparak gelir elde etmek istiyoruz, dönüş olursa çok sevinirim.
  Iyi gunler..

 174. Seda dedi ki:

  Uskudar Istabul iki cocugum var disari cikamiyorum evde yapabilicegim is istyrm

 175. Selma Demiral dedi ki:

  İstanbul Ataşehir Yedpa da ikamet ediyorum 3 yetim çocuğum var çalışıyorum ama yetmiyor paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen

 176. Rozerin dedi ki:

  Merhaba istanbul bayram paşa da yaşıyorum işe ihtiyacim var bilgi verirseniz sevinirim

  1. Zilola dedi ki:

   Ben oʻzbekim şu an korona öldü için evdeyim , evde yapılabilen iş isteyoruz . Yani para kazanmak çok önemli durumdeyim. Tşk ederim.

 177. Emine özmenç dedi ki:

  İsmim emine İstanbul Kayaşehir de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen acil lazım yardımcı olursanız sevinirim

 178. metin dedi ki:

  gazıosmanpasa yıldıztabyada oturuyorum eve ıs arıyorum

 179. Yusuf koçan dedi ki:

  İSTANBUL / TUZLA DA oturuyorum KALEM MONTAJ işine ihtiyacim var.Yasim dan dolayi çoğu fabrikalar işe almiyorlar ve babamin rahatsızlığı da olunca iş imkani olmasi daha da zorlaşıyor. Ve bu işe ihtiyacim var. Montaj işinde elim hizlidir. Kalem montaj işine ihtiyacim var.

 180. yesim toker dedi ki:

  Merhaba ben acil eve ek is arıyorum ilanınızı gördüm elimden gelir hızlıyımdır ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş saglarsanız sevinirim

 181. Elıf uygur dedi ki:

  Meraba ben elif esenyurt meydanına ýakin oturuyorum virus salgınından dolayı işten çıkarıldim bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 182. dilara dedi ki:

  merhaba bahçelievler İstanbulda yaşıyorum eve işi paketleme istiyorum

 183. kadriye çetmilioğlu dedi ki:

  merhaba istanbul kanlıcada oturmaktayım mandal paketleme vs.işler için ekibim var..normalde stilisti 4 yıl önce braktım .elim hızlı ve yatkın bilgi verirseniz .teşekkürler.

 184. emre dedi ki:

  eyüp yeşilpınar da oturuyoruz eve iş istiyorum eşimle bu konu hakkında bilgi verirseniz cok sevinırım sayfa da iletişim numarası olmadığı için kiminle irtibata geciceğimizi bilmiyorum iş vermek isteyen firmalar iletişim numara sı verirlerse cok iyi olur bu konu hakkında yardımcı olıursanız sevinirim

 185. Kader dedi ki:

  İstanbul oturuyom.İhtiyacim var ltf yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

 186. Gülnur dedi ki:

  Eve iş istiyorum.Daha önce evde iş yaptım.Tecrübeliyim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 187. Sevda yağız dedi ki:

  İstanbul oturuyorum evde ek iş paketleme işinde baya tercümeliyim sizden haber bekliyorum

 188. Zübeyde dedi ki:

  İstanbul/Küçükçekmece de oturuyorum.
  Evden çalışmak istiyorum.
  Geri dönüşlerinizi bekliyorum.
  Teşekkürler

  1. Semiha dedi ki:

   Ev hanımiyim bahçelievlerde oturuyum paketleme işi istiyorum bana burdan ulaşa bilirsiniz.
   Semiha

 189. Gülşen dedi ki:

  Merhaba ben Gülşen Pendik Ahmet yesevide oturuyorum evimde yapa bileceğim paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun elim hızlıdır

 190. Yasemin karaca dedi ki:

  İstanbul kurtköy de yaşıyorum evime katkıda bulunmak istiyorum

 191. Betul dedi ki:

  Mrb acil ise ihtiyacim war kucukcekmece istanbul

 192. Gül dedi ki:

  Merhaba istanbul sultangazi cebeci mahallesinde oturuyorum ltfn işe çok ihtiyacım var bana geri dönüş sağlayın sizden ricam

 193. Ferhat dedi ki:

  Merhaba Arnavutköy de yaşıyorum yaklaşık bu işi yapa bilecek 50 den fazla ev var

 194. yonca acet dedi ki:

  merhaba ben yonca eve katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var.

 195. Gamze dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul/Bağcılarda oturuyorum. Ev hanımıyım. Evime ek kazanç sağlamak için paketleme işine ihtiyacım var.
  Teşekkürler

 196. Hanife dedi ki:

  5 kişilik ekibim var evde iş yapmak istiyoruz

 197. Zinet dedi ki:

  Başakşehirde yaşiyorum acil işe ihtiyacmz var 4-5 kişiyiz

 198. Meryem dedi ki:

  2 kişi Bayrampaşa da ikamet etmekteyiz. Evlere iş arıyoruz ve elimiz çok yatkın, pratiğiz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

 199. sibel dedi ki:

  merhaba, istanbul beylikdüzü yakuplu da oturuyorum, 3 aydır işsizim, ödemelerde eşime destek olmak için bu işe ihtiyacım var, işi yapacak olan 5 kişiyiz, dönüş yaparsanız sevinirim.

 200. Zeynep dedi ki:

  Gaziosmanpaşa oturuyorum 3 kişiyiz her işi yapabiliriz

 201. Büşra KARACAOĞLU dedi ki:

  Merhaba Istanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Bu tip ışlere ihtiyacım var açık.

  1. Şahin dedi ki:

   Merhabalar bende sancaktepe oturuyorum günlük depolarda iş oluyor çalışmak istermisiniz

 202. Beyza dedi ki:

  Merhaba . Ben öğrenciyim . Okumak için Acil ek işe ihtiyacım var . Donerseniz çok mutlu olurum . İyi günler . ❤️

 203. TUBA dedi ki:

  Tuzla da oturuyorum bu işi rahatlıkla yapabilirim.

 204. Leyla dedi ki:

  Sultangazi Cebeci de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız seviniriz

 205. Ebru dedi ki:

  Merhaba istanbul Beylikdüzü nde yaşıyorum,3 kişiyiz her türlü paketleme işini itina ile yaparız geri dönüşlerinizi rica ederiz

 206. Dilek dedi ki:

  Eyüp civarında oturuyorum kurdela dikimi yapımı paketleme vs işler yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim ayrıca ekip olusturabilirim

 207. esra ünal dedi ki:

  avcılardayiz 2 kisiyiz

  1. ÖZLEM dedi ki:

   Meraba istanbul avcılarda oturuyoruz ihtiyacimiz var paketleme işi istiyoruz acil dönüş yaparsaniz seviniriz

   1. Arzu dedi ki:

    Merhaba evlere ıs veriyoruz oyuncak paketleme ilgileniyorsanız dan ulaşa bilirsiniz

   2. Arzu dedi ki:

    Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz hala donis yapa bilirsiniz avcilar cihangir adres ailem.kaya01@gmail.com dan ulaşa bilirsiniz

 208. Mubina dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum evde ek iş istiyorum ne olursa olsun paketleme boncuk falan. Lütfen bana dönüş yaparmisiniz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 209. Ahmet Karaca dedi ki:

  Merhaba İstanbul SANCAKTEPE için ilanınız varmı ?

 210. Yasemin dedi ki:

  Bağcılar da yaşıyorum elimde yatkındır

 211. Aylin dedi ki:

  Beşiktaş ta oturuyoruz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz 5 kişiyiz acil dönüş yaparsanız seviniriz

 212. Didem dedi ki:

  İstanbul avcılarda oturuyorum eve iş istiyorum ne olursa paketleme veya başka bir iş yaparım elim hızlı ve pratik kendime güveniyorum bu kadar net sizden haber bekliyorum

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz hala donis yapa bilirsiniz avcilar cihangir arzu.kaya01@gmail.com

 213. Emine dedi ki:

  Merhaba ben emine evde paketleme istiyorum Esenyurt tayim

  1. Nadide dedi ki:

   Merhaba. Buraya yorum yazinca geri donus yapiyorlarmi acaba merakettim

 214. Pelin Demirci dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Kartal da ikâmet ediyorum. Öğrenciyim. Acil olarak bu gibi işlere ihtiyacım var.

 215. Zeynep dedi ki:

  Sancaktepe Yenidoğan’da oturuyorum. boncuk işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 216. Nermin dedi ki:

  Selamlar ben de iş istiyorum maddi manevi olarak ihtiyacim var.

  1. Abdullah Kurt dedi ki:

   manevi olarak nasıl yardım etsinler

 217. Sibel Büyükbaşaran dedi ki:

  Merhaba,
  Ben Sibel. İstanbul’da yaşıyorum. Evde ek işe ihtiyacım var.
  Sokaktaki canlar, insanlar ve okumalarına yardımcı olmak istediğim çocuklar için acil ek gelire ihtiyacım var.
  Gerekirse grup olarak da 3-6 kişi toplanıp evde iş yapabiliriz.
  Bize verilen işleri zamanından önce annem ve ben birlikte pratik, çok hızlı, prensipli, düzenli ve doğru olarak hazırlayıp bitiririz. Önceden aldığım işleri hep zamanından önce teslim ettim. Örneğin 15 günlük işi 10 günde teslim ettim.
  Beylikdüzü/Büyükçekmece de oturuyorum ama adresten alabilirim veya adrese getirebilirsiniz. Atölye şeklinde kullanabileceğim evimde büyük salonum var.
  Memnun kalacağınızdan emin olarak mevcut işlerinize başvurumun değerlendirilmesini talep ediyorum.
  Saygılarımla,

  1. Kenan dedi ki:

   Sancaktepe yenidogan da oturuyorum evde yapilacak ise ihtiyacim var yapabilirim boncuk isi yapabilirim

   1. Hulya duman dedi ki:

    Istanbul esenyurtta beylik duzunde oturuyorum.Elim hizlidir evde yapilicak her isi titizlikle yaparim

 218. Nesil Turnagöl dedi ki:

  Merhaba gaziosmanpasa da oturuyorum eve is istiyorum bilgi verirseniz sevinirim iyi calismalar

  1. Nursen dedi ki:

   Maltepede ikamet ediyorum.eve iş istiyorum,elim hızlıdır.bilgi verirseniz sevinirim.

 219. emine dedi ki:

  İstanbul eyüp e otuyorum evde paketleme boncuk işleme yapmak istiyorum Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler..

 220. Ünsal KARTAL dedi ki:

  Merhaba,
  Sancaktepe’de oturuyoruz.Evde yapılacak işe acil ihtiyacımız var.

 221. Serpil dedi ki:

  Kalem işi yapmak istiyorum okmeydanında oturuyorum

 222. adem dedi ki:

  Silivri de oturuyorum iki kişiyi tam zamanlı evde yapabileceğim is arıyorum

 223. Özlem dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler
  Evde iş ile ilgili dönüşlerinizi bekliyorum
  Teşekkürler

 224. Cangul dedi ki:

  İstanbul esenlerdeyim 20 ye yakın bayanım var iş imkanı olan ulasabılırse sevinirim

  1. murat karaboğa dedi ki:

   Merhaba
   bende ponpon işi var.
   yapabilirmisiniz.?

   1. Nilüfer dedi ki:

    Merhaba , bahsettiğiniz işin ayrıntısını öğrenebilirmiyim. Kargoyla gönderebiliyormusunuz

   2. Sibel dedi ki:

    Merhaba bende çalışmak istiyorum yardımcı olurmusuz

 225. Emine dedi ki:

  Bagcilar yavzselim evde is neolursa isteriz

 226. Semrin dedi ki:

  Bakırköy de ikamet ediyorum evde iş almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  1. Özlem İstanbullu dedi ki:

   Merhabalar, Küçükçekmece’de oturuyorum. Eve iş almak istiyorum. Cevabınızı bekliyorum.

 227. esra dedi ki:

  Bakırköy’de yaşıyorum, eve ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen.

 228. Rabia yurtman dedi ki:

  Ise cok ıhtıyacım var ruj kapagı olayını bol bol yapabılırım herı donus yaparsanız cok sevınırım

 229. Nagihan dedi ki:

  Is almak istiyorum nasıl iletişime geçilir bilmiyorum.yardimci olurmusunuz

 230. selvihan dedi ki:

  Halkalı da oturuyorum arkadaşlarımla beraber eve iştiyorum

 231. Serap Özcan dedi ki:

  Ümraniye iş arıyorum evde

 232. Hatice dedi ki:

  Merhabalar benimde ek işe ihtiyacım var ..istanbul/kadıköy

 233. G.B dedi ki:

  Merhaba
  Halkalı / Kücükcekmece de ikamet ediyorum
  Evde iş arıyorum

  1. sevil mutlu dedi ki:

   ankara dikmende oturuyorum acil evde yapacagim is istiyorum

 234. Mehdiya dedi ki:

  Kağıthane oturuyorum
  Paketleme işi istiyorum

 235. SELİN dedi ki:

  merhaba evde iş yapmak istiyorum.
  istanbul çapada ikamet ediyorum.
  işleriniz temiz ve eksiksiz olarak zamanında teslim edilir.

 236. Burcu dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum iki kişiyiz ise ihtiyacımız var ilgilenirseniz sevinirim.

 237. Esra Şahin dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli’de oturuyorum sancejtepeye yakınım evde ne iş olsa yaparım boncuk paketleme de olur

 238. Tuğrul AKYAZI dedi ki:

  Evde ek iş arıyotum vardiyalı çalışıyorum İSTANBUL AVRUPA YAKASI GAZİOSMANPAŞA/KÜÇÜKKÖY

 239. Demet dedi ki:

  Esenlerde yaşıyorum eve iş istiyorum iki kişiyiz

  1. BURCU dedi ki:

   MERHABA BENDE ESENLERDE OTURUYORUM BENDE EVDE YAPABİLECEĞİM Bİ İŞ İSTİYORUM SİZE CEVAP OLARAK DÖNDÜLERMİ

 240. aylin şimşek dedi ki:

  istanbul

 241. esra dedi ki:

  esanler turgut reismahelesinde yaşıyorum ton bala yada evde paketleme işi vb iş arıyorum

 242. Emine Şahan dedi ki:

  Tam zamanlı çalışıyorum akşam 6 dan sonra yapabilecegim paketleme ve montaj işi istiyorum hafta sonu bosum eve katkıda bulunmam gerek dönüş saglaRsaniz sevjnirim

 243. Hayal dedi ki:

  Istanbul sultangazide oturuyorum hafta ici ful boşum elim hızlıdır

 244. Emine dedi ki:

  Çekmeköy taşdelen oturuyorum 5 kişiyiz paketleme eve is istiyorum

 245. Kudret dedi ki:

  Üsküdarda yaşıyorum paketleme işi istiyorum üniversite mezunuyum işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 246. Fatma Nilgün Akkavuk dedi ki:

  Merhaba Kartal Atalar mahallesinde oturuyorum evde iş almak istiyorum

 247. Serhat dedi ki:

  Kartal soganlikta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

  1. Silva Baloglu dedi ki:

   Merhaba, Istanbul, sisli’de oturuyorum. Evden paketleme yapabilirim. 50 yaşındayım.

 248. Arzu dedi ki:

  Sancaktepe Yenidoğan da oturuyorum ise ihtiyacım var kalabalık bı ailem var oyuzden istenen adeti istenen zamanda yetistirebilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Şükriye Taylan dedi ki:

   Evde yapabilecek iş arıyorum paketleme gibi elle yapılacak her işi yaparım kocaeli de oturuyorum plastik bardak tabak piper en sonda sigara sarma yaptım şimdi iş arıyorum

 249. Ahu dedi ki:

  Merhabalar istanbul Sarıyer de ikamet ediyorum evde paketleme mandal montajı kalem montajı kürdan boncuk dizme vb işler arıyorum bir ekip kurabilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

 250. Yeter dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ferhatpaşa da oturuyorum

 251. Huseyin dedi ki:

  Bağcılar’da oturuyorum evde mandal, kürdan, kulak çöpü ,balon, sabun paketleme işi yapabilirim.

 252. Meltem sarı dedi ki:

  Merhaba 2 kişiyiz ve ürünler sorunsuz teslim edilir
  İstanbul_Tuzla

 253. Dilek dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum

 254. Füsun ak dedi ki:

  Merhaba lar lsmim füsun ak 45 yaşindayim çalışıyorum evde de para kazanabileceğim isler yapmak istiyorum boncuk dizme davetiye katlama kına paketleme vb benzeri her işi yapabilirim istanbul ideal tepede oturuyorum ilgilenenler mail atabilirler

 255. Yıldız dedi ki:

  İstanbul Maltepe eve iş istiyorum

 256. Songül gümüş dedi ki:

  Merhaba ben bağcılar güneşli de oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum

 257. Gönül dedi ki:

  Eve is almak istiyorum avcılarda yasıyorum

 258. Gönül dedi ki:

  Istanbul avcılarda yasıyorum ışe ihtiyacım var

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba avcilarda evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz hala donis yapa bilirsiniz avcilar cihangir dan dönüş sağlayın

 259. Aygül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 260. Sule dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kartalda yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce yapmadım ama ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 261. Hilal dedi ki:

  Istanbul.umraniye

 262. Nilüfer artan dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturyorum bende düşünüyorum evde iş yapmayı cevap bekliyorum

 263. Kezban acikgoz dedi ki:

  Evde ve dukkanda ekip isi yapalirim daha once yaptim tecruben var isimi itana ile yapar zamaninda teslim ederim esim sakat iki kizim unuversitede okuyor yardimci olursaniz memnun olurum

 264. Kezban acikgoz dedi ki:

  İstanbul gaziosmanpasada oturuyorum evde ek is yapabilirim ekibim var isi durumuna gore kucuk dukanim da var ekip de kurabilirim

 265. Celal dedi ki:

  Daha ön önce inşaat sektöründe ince işler ustasıydım sektörün gerileme göstermesiyle iş sıkıntısı çekiyorum arabam var. 6 kişiyiz hem kendi evimde hemde çevremde çalışmak isteyen dostllarla iş arıyorum iş konusunda düzenli ve titizim yardımcı ola bileceğim iş veren arkadaşların bana ulaşmaları..teşekkür ederim.

 266. Çiğdem dedi ki:

  Bağcılar Göztepe de oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 267. Fatoş dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum. 2 kişiyiz. Evde davetiyle katlama, kalem montajı vb. iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 268. Nur dedi ki:

  Daha önce calistim acil eve ek iş ariyorum istanbul arnavutkoyde oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 269. fatma bakıcı dedi ki:

  İstanbul Eyüp’te oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.kurdale bağlama ruj mottajı ve paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen.

 270. Ayşe Nur Küçüksarı dedi ki:

  Bağcılar fatih mahallesi de yaşıyorum kalem montaj yaparım

 271. Seval dedi ki:

  Merhaba pendikte taslibayirda oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum çocuk engelim yok evde 3 kişiyiz geri dönüş yapılırsa sevinirim

 272. Tuba dedi ki:

  Merhaba İstanbul Bağcılar’da oturuyorum ek gelir için iş istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

 273. Esra dedi ki:

  Eyüp’te oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 274. Seval dedi ki:

  Merhaba İstanbul Esenyurt de oturuyorum eve iş almak istiyorum

 275. Hatice dedi ki:

  Ruj kapağı işi istiyorum

 276. Özge cakmak dedi ki:

  Atasehirde yasiyorum ünüversite icin paraya ihtiyacim var ve ailemdende para isteyemiyorum lutfen yardimci olurmussunuz bu ise cok ihtiyacim var

 277. Berre Solak dedi ki:

  İstanbul Çekmeköyde oturuyorum evde iş yapmak istiyoruz 4 kişilik ekiple öğrenciyim hem eve hem okula katkı sağlamak istiyorum ulaşmanızı rica ederim. Şimdiden teşekkürler…

  1. Çiğdem dedi ki:

   Ist. Pendik esenlerdeyim. Evlere iş veren firmaları bulamadim ama bana ulaşan olursa sevinirim.

 278. uğur akbayrak dedi ki:

  kalem montaji yapmak istiyorum gonderirseniz memnun olurum kavacik beykoz istanbulda oturmaktayim

  1. Songul yay dedi ki:

   İstanbul Beykoz’da oturuyorum evde is yapmak istiyorum çorap paketleme vb gibi ekip sağlaya biliım bana ulasmaniİ rica ediyorum

 279. Çağla dedi ki:

  Merhaba , GOP kucukkoydeyim çocuğumun ihtiyaçlarını karsilamam gerek elim seridir evde yapabileceğim bir iş istiyorum ,geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Fikriye topkaya dedi ki:

   Merhaba istanbul sancaktepede otuyorum is icin lutfen donus bekliyorum

 280. gönül dedi ki:

  istambul ümraniye modakoda oturuyorum evde iş yapmsk istiyorum

  1. Zeynep Künk dedi ki:

   İstanbul ümraniyede oturuyorum 5 kişiyiz işe ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapınız

   1. Ayşe dırmıkcı dedi ki:

    Merhaba ben ayşe dırmıkcı ıstanbullu kucukcekmecede oturuyorum ek ise ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim geri dönüş yaparsaniz sevinirim tesekkurler

 281. Gülay dedi ki:

  Esenyurt da oturuyorum evde paketleme işleri yapmak istiyorum lütfen cevap verin

 282. Kübra dedi ki:

  Akca burgaz mahallesi de oturuyorum eve iş almak istiyorum

 283. Yusuf Halil dedi ki:

  İstanbulda Heryerede Her Semtte Evlere Boncuk Dizme, Tesbih Dizme, Paketleme, Kalem Montajı, Ve Davetiye Katlama İşleri Gönderiyorum.. İlgilenen Bayanlar Arayın 24 Saat İş Bulnur İşler ben Gönderiyorum.. Numara. :

  1. Hulya dedi ki:

   Acil evde ek is yapmaknistiyorum tesbih dizme kalem montaji nikah davetiye katlama yaparim yardimci olursaniz sevinirim

  2. Elif dedi ki:

   Bende eve iş istiyorum yardımcı olurmusunu bilen varmı

  3. Anıl akarsu dedi ki:

   Acil evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul sultangazide (Gazi Mahallesi) oturuyorum.

  4. Funda ozge dedi ki:

   Merhaba paketleme işiyle ilgili bilgi alabilir miyim ader ücret teslimat hepsiyle ilgili bilgi verirseniz sevinirim

  5. mucella dedi ki:

   Emekliyum evde ek is yapnak istiyorum

  6. Ayşenur Karabulut dedi ki:

   Merhaba İstanbul Avcılar da oturuyorum evde davetiye katlama işi ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  7. Hediye göldağ dedi ki:

   Numaranızı atar mısınız

  8. Serap karakaş dedi ki:

   İş verdiğinizi beyan etmişsiniz, emekliyim, engelli oğlumun ü niversite eğitim ine destek olmak amaçlı evde iş yapmak istiyorum, kolay gelsin Allah iş rastlığı versin… Üsküdar, fıstıkağacında oturuyorum…

  9. Gönül dönmez dedi ki:

   Merhaba Kagıthanede oturuyorum evimde yapabileceğim ek iş istiyorum saygılar

  10. burcu dedi ki:

   tesbh paketleme kalem hepsi olabılır

  11. Fatma dedi ki:

   Maltepe de ikamet ediyorum dönüş yapabilirmisiniz

  12. Tuğba dedi ki:

   Merhaba küçükçekmece’de evde iş arıyorum işin durumuna göre kadrom da var

  13. BURCU dedi ki:

   MERHABA BENDE ESENLERDE OTURUYORUM BENDE EVDE YAPABİLECEĞİM Bİ İŞ İSTİYORUM

  14. Yuksel dedi ki:

   Merhaba, hala paketleme ve boncuk dizme işi veriyor musunuz?

  15. Zerhanim dedi ki:

   Merhaba,Yusuf bey sizinle nereden nasil iletisime gecebiliriz is arayisindayim esimde bende calismiyorum is ariyorum acilen Tesekkurler simdiden

  16. Hatice dedi ki:

   Merhaba Gaziosmanpaşadayim paketleme işi arıyorum

 284. Nevin Beyhan dedi ki:

  Evde makinalarım var dikimi işi arıyorum fasonolabilir

 285. Sibel. dedi ki:

  Çekmeköydeyim paketleme işi istiyorum bilgi verirseniz

 286. Derya dedi ki:

  İSTANBUL KÜÇÜKYALIDA OTURUYORUM ACİL EK İŞE İHTİYACIM VAR !!!!!

 287. Özlem özdemir dedi ki:

  Esenyurt turgut özal mahallesinde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum paketleme boncuk dizme ne olursa artık iyi günler

 288. Gökhan Altunsu dedi ki:

  Dükkani. Var müsait ofis olarak kullaniyorum ümraniye armaganevlerde hertürlü iş yapabilirim

 289. irem dedi ki:

  Kartalda oturuyorum. Üniversite mezunuyum atamam olmuyor bu yüzden işsizim. Evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

 290. Halime dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum eve iş istiyorum

 291. Beyzanur dedi ki:

  istanbul Esenyurt saadetdere mah. oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 292. Semiha demirci dedi ki:

  Basaksehir de oturuyorum evde is yapmak istiyorum Lütfen geri dünü yapın

 293. murat durukan dedi ki:

  grubum var beyoğlu kasımpaşa ikemet etmekteyim kalem montaj işi
  yapmak istiyoruz saygılar…

 294. Serpil dedi ki:

  Serpil ve arkadaşımlâ birlikte eve is istiyoruz mümkünse Ataşehir de oturuyoruz teşekkürler

  1. Hatice dedi ki:

   Fatihde oturuyorum ruj kapağı işi istiyorum

 295. Eda dedi ki:

  Bağcılar fatih mahallesinde oturuyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 296. Duygu dedi ki:

  Tekirdağ çerkezköy ilçesinde yaşıyorum evde paketleme işi ve montaj işi yapmak istiyorum

 297. SEVDE DEMİRKOL dedi ki:

  Mrhb ,Istanbul Anadolu yakası Maltepe’de ikamet ediyorum.Ev hanimiyim.Kendime guveniyorum ve elim hizlidir.Evde yapabileceğim paketleme ,tesbih veya davetiye katlama işi olabilir.Kısa zamanda dönerseniz sevinirim.

 298. Mine dedi ki:

  Fatihte oturuyorum evde iş yaparak kazanç elde etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 299. Gülnur dedi ki:

  Merhaba istanbul esenlerde oturuyorum evde calismak istiyorum olumlu yada olumsuz donus yapabilirmidiniz

 300. Menşure dedi ki:

  Ben ve 3arkadasim bağcılarda evde evde iş yapmak istiyoruz lütfen bize olasın ???

  1. Nuray özman dedi ki:

   Mrb takı isi yapmak ister misiniz

   1. Songul kaya dedi ki:

    Merhaba goztepede oturuyorum ek gelire ihtiyacim var sizede uygunsa ben taki isi yapmak isterim olumlu yada olumsuz donus yaparsaniz sevinirim hayirli aksamlar

   2. MUTLU dedi ki:

    Çağlayandayım işi gelip alabilirim. Teslim de ederim. Her türlü iş olur.

   3. öznur dedi ki:

    merhabalar e ve t istiyorum

   4. Hanife öztürk dedi ki:

    Nuray hanım merhaba bende bilgi alabilirmiyim

   5. hakan dedi ki:

    merhaba
    evde paketleme vb isler yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz
    yenibosna bahcelievler adres

 301. dükkan dedi ki:

  esenyurtda dükkanım var ekip kurabilirim iş arıyorum

 302. fatma dedi ki:

  Arkadaşlar buradan ne yazık ki paketleme işi veren veya geri dönüş yapan yok eğer arzu ederseniz ben size bir iş teklifi sunayım paketleme yapmadan ellerinizi yormadan katalogla uğraşmadan satış yapmadan buyrun gelin benimle çalışıp paranızı kazanın tek yapacağınız şey üye eklemek sistemimiz bu şekilde detaylı bilgi isteyen olursa buyrun kardeşlerim burdan bana aulaşın size yardımcı olayım

  1. Gülnur dedi ki:

   Merhaba nasil bir is bu uye eklemek

  2. Aynur dedi ki:

   Size nasıl ulaşa bilirim

  3. Hulya dedi ki:

   Bilgilendirirmisin ümraniye de oturuyorum

  4. Şerife dedi ki:

   Ben isterim fatma hanım sizinle calismak işe çalışmaya gerçekten çok ihtiyacım var

 303. Zikriye dedi ki:

  Beyoglu sutlucede evde ek is yapmak istiyoeum ekibim var hem dagitimci hemde yapacak is istiyorum paketleme taki nikah sekeri davetiye ne olursa yaparim susleme islerini severek yapiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 304. Nejla recep dedi ki:

  İstanbul Küçükyalı da oturuyorum eve iş istiyorum

 305. Ayşe Solak dedi ki:

  Üsküdar bulguluda oturuyorum elim hızlı yeteneğim her ışe uygun evde her iş yapa bilirim

 306. aynur dedi ki:

  sancaktepede oturuyorum eve iş istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevınırım

 307. Emine Demirer dedi ki:

  Eyüp güzeltepe de yaşıyorum evde yapabilecegim iş e ihtiyacım var

 308. Sahra dedi ki:

  Beylikdüzünde var mi eve iş alma imkani

 309. Hatice dedi ki:

  Beyoğlunda yaşıyorum ve eve iş istiyorum

 310. Asli dedi ki:

  Yenidoğan sancaktepe 15 kadiniz komşularımızla birliktr evlere is istiyoruz

 311. oğuz çelik dedi ki:

  istanbuk esenyurta yaşıyoruz deneyimiz var

 312. Banu dedi ki:

  Üsküdar çengelköyde yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum.

 313. Sema Kından dedi ki:

  İstanbul eyüpte yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 314. Bircan dedi ki:

  Merhaba 4 kisiyiz ve evde cok vaktimiz var ve bu vakitimizi calisarak ,ureterek gecirmek istiyoruz.iletisime gecmek isterseniz mail yolu ile bize ulasabilirsiniz

 315. Semra dedi ki:

  Ümraniye de yaşıyorum eve paketleme işi boncuk işi istiyorum. Elim hızlıdır.

 316. Zeynep dedi ki:

  Ataşehir de yaşıyorum paketleme işi istiyorum bilgi verir misiniz

 317. Bedriye dedi ki:

  Merhabalar maddi durumda eşime destek olmak istiyorum. Evimde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

 318. Ayse dedi ki:

  Fatihte oturuyom marka yapistitirma isi alabilirim vefa cok yakin bana

 319. Birgül dedi ki:

  Yenidoğan ‘da ikamet ediyorum. İş hakkında bilgi alabilir miyim ?

 320. halise dedi ki:

  Eyupte oturuyorum çocuklarım okula gidicek bende eve is almak istiyorum yardimci olurmusunuz

 321. Zeynep işbilir dedi ki:

  Merhabalar istanbul beylikdüzündeyim. Grup olarak çalışıyor ve depomuz bulunmaktadır. Paketleme işi olarak çalışmak istiyoruz

 322. sümeyra yayla dedi ki:

  paketlemei işini istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 323. Merve dedi ki:

  Ümraniye’de yaşıyorum eve iş istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 324. Zeynep dedi ki:

  Esenlerde oturuyorum..Eve iş istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim..

 325. Dilan dedi ki:

  istanbul kagithane caglayanda yasiyorum . evde is yapmayi dusunuyorum detayli bilgi ile donus yaparsaniz sevinirim .

 326. Hazal dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum eve iş istiyorum

 327. Nilufer duman dedi ki:

  Pendik ip yemizleme isini istiyorum

  1. Büsra şahin dedi ki:

   İstanbulda oturuyorum 7 kisiyiz maddi durumumuz kotu acil işe ihtiyacimiz var yardimci olursaniz seviniriz…

 328. Mehtap dedi ki:

  Acil bir şekilde evlere iş almak istiyorum iki kişilik grubu herhangi paketleme işi bir çocuğum var 5 yaşında anaokuluna gidecek evde ihtiyacım var paraya Esenyurt’ta oturuyorum 40 yaşındayım

 329. Hürşehit Kaytan dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 330. Gülhan dedi ki:

  4 yıl kadar nakış hocalığı yaptım, nakış yaparım. Piko üzerine tecrübem var, beyaz iş de yaparım. Eşarp kenarı da yaparım, el becerim vardır. İstanbul/4.leventte oturuyorum

 331. necla dogancoskun dedi ki:

  beylıkduzunde oturuyorum emeklıyım

  1. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

 332. Necla yalçın dedi ki:

  Umraniyede ikamet ediyorum

 333. merve dedi ki:

  Bagcilarda oturuyorum. Buyuk bir grubum var
  Eve is istiyorum. Donus yaparsaniz sevinirim.

  1. Ayse dedi ki:

   Fatihte oturuyom ne is olursa yaparim donus yapin lutfen

 334. Rıdvan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Gaziosmanpaşada oturuyorum

 335. AYŞE dedi ki:

  Istanbul kartalda yaşıyorum evde her türlü iş yaparım ise ihtiyacım var

  1. Buket Arslan dedi ki:

   Ayşe Hanım mailden geri dönüş yapın lütfen yardımcı olayım

   1. MUTLU dedi ki:

    Çağlayandayım işi gelip alabilirim. Teslim de ederim. Her türlü iş olur.

   2. İsmail Ayarığ dedi ki:

    Merhaba
    İstanbul Üsküdar’da ikamet ediyorum paketleme işine ihtiyacı olan biriyim ekip olarak hızlı olacak şekilde varız lütfen acilen duyarlı mercilerin dikkatine hızlı teslimat süresi siparişin verildiği tarihten itibaren en geç bir kaç gün sonra ürünler hazır olur.

 336. Serpil dedi ki:

  Fatihdeyim.ievde iş istiyorum

 337. sevgi dedi ki:

  kozmetikte çalıştım 20 sene elim yatkın ve hızlıyımdır kutu ambalaj ruj kapak işi kutu katlama işleri istıyorum istanbul kağıthane gulteedeyim

 338. Birgül dedi ki:

  Merhaba ben Eyüp te oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 339. Melek Dundar dedi ki:

  Eve is istiyorum esenlerde oturuyorum tesekkurler

  1. Hilal kaval dedi ki:

   Size donus yapildimi

 340. Pinar er dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum donus istanbul kardalda oturuyorum elim hizli ve pratiktir cevremde yapmak istiyenler var ekipte kurabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 341. Pinar dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yapar bilgi verirseniz sevinirim istanbul kartalda oturuyorum ihtiyacim var ekipte kurabilirim

 342. Demet dedi ki:

  Kağıthane’de yaşıyorum eve iş istiyorum… Lütfen haber verir misiniz???

 343. Ece dedi ki:

  İyi günler İstanbul başakşehirde oturan 7 kişilik bir grubumuz var evde paketleme ve montaj işi arıyoruz.

 344. Gülay dedi ki:

  Gülay
  Pendikte oturuyorum kurdele fiyonk veya aksesuar yapımında iş arıyorum elim çok yatkındır.

 345. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum 38 yaşındayım ev hanımıyım yardımcı olursanız sevinirim evde yapabileceğim iş istiyorum elim hızlıdır

 346. Hatice dedi ki:

  E
  Merhabalar ben eyüpte oturuyorum eşim ve çocuklarımla birlikte ev işi arıyoruz montaj ve paketleme işi olur boncukta olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

 347. Meltem dedi ki:

  Evde nikah sekeri isi istiyoruz 2kisiyiz donus yaparmsnz alibeykoy

 348. Elif dedi ki:

  Bağcılar mahmutbey göztepe de oturuyorm paketleme işlerinden yapmak istiyorm yardımcı olursanız memnun olurum

  1. Derya dedi ki:

   Merhaba Güngören’de yaşıyorum. Evde ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok memnum olurum.

 349. Zehra dedi ki:

  Bağcılarda yaşıyorum eve iş istiyorum

 350. Güler Korkut dedi ki:

  İstanbul Güngören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgili kişilerin dikkatine

 351. Berna dedi ki:

  Fatihde oturuyorum eve iş istiyorum

  1. Buket Arslan dedi ki:

   Paketleme dışında bir iş düşünür müsünüz Berna hanım

   1. irem dedi ki:

    merhaba buket hanım, kartalda oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz? üniversite mezunuyum atamam olmuyor aileme yük olmak istemiyorum.

   2. G.B dedi ki:

    Merhaba
    Ne işi var sizde

   3. Mustafa dedi ki:

    Buket hanım. Biz ogrenciyiz 3 kişiyiz Küçükçekmece de oturuyoruz bizim evde iş yapabilecek imkanımız varmi

 352. Sema dedi ki:

  Merhaba istanbul güngörende yaşıyorum lisans mezunuyum evde ek iş bekliyorum.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba iyi çalışmalar
   İstanbul yaşıyorum
   Kendime güveniyorum eve iş istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

  2. Öznur dedi ki:

   İstanbul gaziosmanpasada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimlarinizi bekliyorum

 353. sema gokcay dedi ki:

  bagcilar güneslide oturuyorum 2 kisiyiz is ariyoruz

 354. Nilufer dedi ki:

  Yenibosna yaşıyorum paketleme işi istiyorum şartlar neler bilgi verirseniz sevinirim

 355. Fatma dedi ki:

  Bağcılar’da yaşıyorum eve iş istiyorum

  1. Selmanur dedi ki:

   Merhaba ben istanbul esenyurtta oturuyorum .

   1. Yeşim dedi ki:

    Merhaba ben esenyurtta oturuyorum ekimçe çalışıyoruz iş istiyoruz

    1. Şükran dedi ki:

     Merhaba Esenler’de oturuyorum iş arıyorum paketleme vs. Fark etmez dönüş yapar mısınız?