İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019
3 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

Çalışmak istiyorsunuz ama evden dışarı çıkamıyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizin için evde yapılabilecek harika işler tespit ettik. Evinizde yapabileceğiniz birçok paketleme işi bulunmaktadır. Sizler için İstanbul’da evlere verilen iş ilanlarını araştırdık. Ümraniye, Anadolu Yakası gibi yerlerde evlere verilen ek iş imkanlarını ve İş-kur tarafından evlere verilen iş imkanlarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Hemen hemen birçok il ve ilçede evlere iş veren ve ev hanımlarına gelir kaynağı olan firmalar bulunuyor. Bu mevcut firmalar fiziki olarak iş yerinde çalıştırdıkları elemanların yol, yemek ve sigorta masraflarını ödemek zorundadır. Ancak evlere iş vermeleri halinde bu gibi hususlar için ek bir gider harcanmasına gerek olmuyor. Bu sebeple de işverenler, siparişleri yetiştirmek adına iş yükünün bir kısmını evde çalışmak isteyen veya ek gelir arayan öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere vererek iş yoğunluğunu azaltırken kendisine olacak maliyeti de aynı oranda düşürüyor.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Evinizde; kına, nikah şekeri, kürdan, pipet, toka gibi malzemelerin paketleme işini, takı ve toka tasarımı, internet üzerinden makale yazma, ev yemekleri ve kışlık yiyecekler yapıp satma, el becerinizi kullanarak çeyizlik eşyalar yapma, boncuk dizme gibi birçok iş yapabilir ve kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Mevcut firmalardan ürünleri alıp saatinde ve belirlenen tutarda yapmanız halinde ve düzenli çalışmanız halinde 1500 TL ve 3.000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İstanbul’da Bayan Çantası Toptancılarından ucuza çanta temin ederek de bunları satabilirsiniz.

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin!

Firmalar yaptığı işler için evlere de ek iş göndermektedir. Verilen işler için belirli bir tutar belirlenir ve sipariş süresine kadar yapılması istenir. İnsanlar ne kadar iş yaparsa karşılığında da o miktarda paralar ödenir. Bu neticede de ne kadar fazla ürün alır ve zamanında o ürünleri yetiştirirseniz karşılığında da o kadar para alacaksınız demektir. Örneğin kalem paketleme işi aldığınızda sizlere en az 15 bin tane kalem gönderilir. Bu kalemleri 5’erli olarak paketlere yerleştirmeniz istenir. Oluşturulan her 5’li grup için 0,20 kuruş civarında bir ücret alırsınız. Bu kapsamda da yapacağınız işe bağlı olarak 1.000 TL ile 1.250 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Arttırmak da azaltmak da sizin elinizde..

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İş

Ümraniye İstanbul’un en büyük 4. ilçelerinden biridir. Büyük şehrin iş imkanları da haliyle doğru orantıda büyük olacaktır. Firmalar şahsen işyerinde de eleman çalıştırmakta, evlere de iş göndermektedir. Evlere iş göndermek firmaların daha çok işine gelmektedir. Ümraniye’de yapabileceğiniz işler arasında aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Evde çorap katlama işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1800 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Çorap katlama işi için adet başına fiyat alırsınız. Bazı firmalar 0,20 kuruş verirken bazıları ise 0,50 kuruşa kadar fiyat vermektedir. Firma sizlere bu işlem için gerekli bütün malzemeleri göndermektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çorapları istenilen adetlerde ve istenilen zamanda bitirmek olacaktır. Toplu halde gönderilen çorapların aynı modellerini birbirleri ile eşleştirmeniz gerekmektedir.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye’de çorap katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmek için onlarına sizleri bulmalarına yardımcı olmak adına yorum bölümüne tüm bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medyada veya internet sitelerinde bu işler için verilen ilan sitelerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi evde oturan veya ek iş yapmak isteyen insanlar için son derece basit ve zevkli bir iştir. Öğrenciler okullarından arta kalan zamanlarda, çalışanlar ise mesailerinin bitimlerinde bu işi yapabilirler. Firmalar nikah şekeri için adet başına fiyat vermektedir. Ne kadar çok nikah şekeri yaparsanız aynı orantıda o kadar çok para kazanabilirsiniz. Adet başına verilen fiyatlar modellere göre değişiklik gösterecektir. 0,50 kuruşluk olanı da olacaktır 2 yada 3 TL olanı da. Bu kapsamda önemli olan firmanın belirlediği zamanda ve sipariş alınan adette yapılmasıdır. Evde paketleme işleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

İstanbul’un Pendik semtinde ikamet ediyorsanız ve evde ek bir gelire ihtiyacınız var ise yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak bu iş için evden çalışacak elemanlara ihtiyacı olan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşi

Boncuk dizme ve paketleme işinde hızlı ve basit bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu iş için küçük şehirlerde bulunan firmalar evlere fazla iş vermemektedir. Bu sebeple de küçük bir şehirde yaşıyorsanız kendi imkanlarınız ile evinizde bu işi yapabilirsiniz. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız boncuk dizme ve paketleme işi için evlere ek iş gönderen firmalar bulabilirsiniz. Boncuk paketleme için aylık 1500 TL‘ye kadar para kazanabilirsiniz. Bu miktarı yükseltmek de daha aza indirmek de sizlerin elinde. Ne kadar çok dizme ve paketleme yaparsanız o yönde kazancınız da artar. Davetiye katlama işi hakkında bilginiz var mı?

Maltepe semtinde bulunan boncuk firmalarından iş almak istiyorsanız firmaların sizi görmesini sağlamalısınız. İletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakarak sizler ile iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Sabun Paketleme İşi

Sabun, hem hediyelik ve süs eşyası olarak hem de günlük hayatımızda kullandığımız bir malzemedir. Bu sebeple de getirisi yüksek olan bir ek iştir. Öğrencilerin, evde oturan bayanların, ek iş yapmak isteyenler için basit ve çok zaman almayan bir iştir. Aylık olarak 1000 TL’de kazanabilirsiniz 2 bin TL de. Bu sizin elinizin çabukluğuna kalmış. Sabunları adet olarak ne kadar çok yaparsanız aynı yönde de para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme için firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin haricinde evlere de iş göndermektedir. Hem işlerden geri kalmayalım hem de kendi kazancımı sağlayayım diyorsanız bu iş tam sizlere göre. Bu iş için yapmanız gereken tek şey firmanın size gönderdiği sabunları belirlenen paketlere yerleştirmek olacaktır. Tuzla semtinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Ya da semtte bulunan sabun fabrikalarının ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Anahtarlık yapımı için küçük şehirlerde evlere iş gönderen firmalar bulmanız zor olabilir. Ancak büyükşehirler de bu iş ile uğraşan birçok firma olmasından dolayı kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı hem zevkli hem de kolay bir iştir. Anlaşma yaptığınız firmalar sizlere anahtarlık modelini ve uçlarına takacağınız metalleri gönderecek, nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Anlaşacağınız firmalar adet başına da fiyat verebilir, aylık sabit bir maaşa da bağlayabilir. Bu firmanın inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Bu iş için zaman kavramı da önemli bir rol oynayacaktır. Siparişleri istenilen zamanda bitirirseniz işverenin gözüne girmeyi başardınız demektir.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar’da ikamet eden bayanlar ve ek gelir sağlamak isteyen diğer vatandaşlar, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerini yazabilirler. Ben kendi başıma çalışmak istiyorum diyorsanız da malzemeleri alarak kendi ek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bu iş için aylık 1500 TL ile 2000 TL bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme İşi

Kına düğünlerimizin en önemli parçalarından biridir. Günümüz şartlarında nedime bilekliğinin de bir o kadar revaçta olduğu görülmektedir. bu kapsamda da evlerinizde bu iş üzerine çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Her ikisinin de yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iş olacaktır. Nedime bileklikleri için firmalar tarafından belirlenen modelleri yapmanız gerekmektedir. Kına paketleme işi için ise firma tarafından gönderilen paketlerin içine belirlenen miktarda ve ölçüde kına koymanız gerekmektedir. Bu işlem için adet başına ya da aylık sabit bir ücret alabilirsiniz.

Kadıköy semtinde bu iş ile uğraşan firmalara ulaşmak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden veya iş ilan sayfalarından da bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında bir semtte ikamet ediyorsanız ve evde yapılacak ek işlere ihtiyacınız var ise yukarıdaki verdiğimiz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ankara ve Sincan’da evlere iş gönderen firmalara ulaşabilirsiniz.

Bir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı şöyledir;

Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
elbiseterzisi @ gmail . comOy ver!
[Total: 1 Average: 5]
İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Konusuna 43 Yorum Yapıldı
 1. Ebru dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişilik ekibim var

 2. Zeliha dedi ki:

  Tuzla da oturuyorum evlere iş verirseniz sevinirim.

 3. Merve dedi ki:

  Çok acil ihtiyacim var.uğurmumcu evde paketleme şeker vs. Yapabilirim.teşekkürler.tecrübeliyim.

 4. Hanife arslan dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasi

 5. İbrahim üstünel dedi ki:

  Merhaba ümraniye yavuzturkte 2 kişiyiz evde is almak istiyoruz

 6. Şenay dedi ki:

  Ümraniyede otururyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevirim

 7. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evden yapabileceğim uygun bir iş arıyorum. Teşekkürler!

 8. Rabia Arslan dedi ki:

  Merhabalar,
  İsmim Rabia Arslan, 22 yaşında öğrenciyim. İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. Açıktan okuyorum bu yüzden de çok vaktim oluyor. Bende evde ailemle birlikte bu işi yaparak onlara destek olmak istiyorum. Olumlu veya olumsuz geri bildiriminizi bekliyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 9. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

 10. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul geri dönüş yapılırsa sevinirim

 11. Nazlı dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istıyorumn

 12. Naz dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum bende bu işleri yapmak istiyorum ihtıyacım var inşallah çabucak haber gelır

 13. Özge Aşkın dedi ki:

  Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 14. Zeynep şan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 15. ŞAHİNDER Duman dedi ki:

  Merhabalar Kadıköy Caddebostan’da oturuyorum yeni emekli oldum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 16. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tuzla da oturuyorum

 17. deniz dedi ki:

  acil evde yapabilecegim ise ihtiyacim var ilgilenirseniz memnun olurum

 18. deniz dedi ki:

  evde yapacagim.acil ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz elimden her is gelir

 19. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum.İlginize şimdiden teşekkürler.

 20. Nadime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum çorap paketleme istiyorum

 21. Nadime dedi ki:

  Ben ümraniyede oturuyorum corap katlama işine ihtiyacım var iletişime geçmek istiyorum

 22. özge dedi ki:

  pendikte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 23. gülden kılıçaslan dedi ki:

  ev hanımıyım , bu işlerde tecrübeliyim , maltepe küçükyalı da ikamet etmekteyim.

 24. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba sancaktepe bölgesinde ikamet etmekte olup 4 kişilik bir ekip olarak vaktinde ve tam zamanında iş teslimi etme güvencesi veriyoruz.
  Kadıköy nedime bilekliği ve kına paketleme
  Üsküdar anahtarlık yapim işi
  Paketleme işleri yapılır bizimle mail üzerinden iletişime geçmenizı isteriz.

 25. Ünsal Yılmaz dedi ki:

  Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
  elbiseterzisi @ gmail . com

 26. Canan dedi ki:

  Ben Maltepe gülsuyu da oturuyorum acil iş arıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum ev hanımıyim yeni anne oldum bebegimin masrafını karşılamak için acil iş istiyorum eşimin mail adresini yazdim

 27. Selda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Gülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz üç kişiyiz yardımcı olur musunuz Maltepe Gülsuyu nda oturuyoruz.

 29. gül dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 30. Ilknur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniyedr oturuyorum

 31. Habibe dedi ki:

  Merhaba Pendik ye ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 32. Gülsün aydın dedi ki:

  Ümraniye için evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 33. Fatma ulutaş dedi ki:

  Merhaba evde 4 kişiyiz ve paketlemeişi yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 34. Kübra dedi ki:

  Pendik kaynarcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 35. Mehmet güner dedi ki:

  evde paket leme işi yapmak istiyorum 541

 36. GİZEM dedi ki:

  Merhaba Pendik kurfalıda yaşıyorum evde paketleme işi için uygunsa yardımcı olmak isterim.Teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacagınızı temin ederim

 37. Elif dedi ki:

  Merhaba lar Ataşehir de oturuyoruz iki kişiyiz evde paketleme işi iarıyoruz.

 38. MERVE KULCU dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Ümraniye Çakmak Mahallesinde oturuyorum. Daha öncesinde paketleme yapmış olduğum işler oldu. Tekrar yapmak istiyorum.

 39. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 40. Nevin dedi ki:

  Merbalar
  Kucukyali aydinevlerde oturuyorum. Ev hanimi oldugum icin ek gelir ederek evde is yapmak isteyip ve daha oncelerdede boyle bir kac is yaptim. Oglumun mail adresini yazdim ve calismak isterseniz bana ulasmaniza sevinirim. Guvenilir ve isi zamaninda teslim ederim. İyi gunler.

 41. Birgül bayrak dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

 42. Songül Top dedi ki:

  Çok acil evde is yapmaya ihtiyacım var

 43. merve ıspartalı dedi ki:

  Maltepe

Sayfa başına git