Dükkan Açmak

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2020

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2020

Çalışmak istiyorsunuz ama evden dışarı çıkamıyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizin için evde yapılabilecek harika işler tespit ettik. Evinizde yapabileceğiniz birçok paketleme işi bulunmaktadır. Sizler için İstanbul’da evlere verilen iş ilanlarını araştırdık. Ümraniye, Anadolu Yakası gibi yerlerde evlere verilen ek iş imkanlarını ve İş-kur tarafından evlere verilen iş imkanlarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Hemen hemen birçok il ve ilçede evlere iş veren ve ev hanımlarına gelir kaynağı olan firmalar bulunuyor. Bu mevcut firmalar fiziki olarak iş yerinde çalıştırdıkları elemanların yol, yemek ve sigorta masraflarını ödemek zorundadır. Ancak evlere iş vermeleri halinde bu gibi hususlar için ek bir gider harcanmasına gerek olmuyor. Bu sebeple de işverenler, siparişleri yetiştirmek adına iş yükünün bir kısmını evde çalışmak isteyen veya ek gelir arayan öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere vererek iş yoğunluğunu azaltırken kendisine olacak maliyeti de aynı oranda düşürüyor.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Evinizde; kına, nikah şekeri, kürdan, pipet, toka gibi malzemelerin paketleme işini, takı ve toka tasarımı, internet üzerinden makale yazma, ev yemekleri ve kışlık yiyecekler yapıp satma, el becerinizi kullanarak çeyizlik eşyalar yapma, boncuk dizme gibi birçok iş yapabilir ve kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Mevcut firmalardan ürünleri alıp saatinde ve belirlenen tutarda yapmanız halinde ve düzenli çalışmanız halinde 1500 TL ve 3.000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İstanbul’da Bayan Çantası Toptancılarından ucuza çanta temin ederek de bunları satabilirsiniz.

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin!

Firmalar yaptığı işler için evlere de ek iş göndermektedir. Verilen işler için belirli bir tutar belirlenir ve sipariş süresine kadar yapılması istenir. İnsanlar ne kadar iş yaparsa karşılığında da o miktarda paralar ödenir. Bu neticede de ne kadar fazla ürün alır ve zamanında o ürünleri yetiştirirseniz karşılığında da o kadar para alacaksınız demektir. Örneğin kalem paketleme işi aldığınızda sizlere en az 15 bin tane kalem gönderilir. Bu kalemleri 5’erli olarak paketlere yerleştirmeniz istenir. Oluşturulan her 5’li grup için 0,20 kuruş civarında bir ücret alırsınız. Bu kapsamda da yapacağınız işe bağlı olarak 1.000 TL ile 1.250 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Arttırmak da azaltmak da sizin elinizde..

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İş

Ümraniye İstanbul’un en büyük 4. ilçelerinden biridir. Büyük şehrin iş imkanları da haliyle doğru orantıda büyük olacaktır. Firmalar şahsen işyerinde de eleman çalıştırmakta, evlere de iş göndermektedir. Evlere iş göndermek firmaların daha çok işine gelmektedir. Ümraniye’de yapabileceğiniz işler arasında aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Evde çorap katlama işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1800 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Çorap katlama işi için adet başına fiyat alırsınız. Bazı firmalar 0,20 kuruş verirken bazıları ise 0,50 kuruşa kadar fiyat vermektedir. Firma sizlere bu işlem için gerekli bütün malzemeleri göndermektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çorapları istenilen adetlerde ve istenilen zamanda bitirmek olacaktır. Toplu halde gönderilen çorapların aynı modellerini birbirleri ile eşleştirmeniz gerekmektedir.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye’de çorap katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmek için onlarına sizleri bulmalarına yardımcı olmak adına yorum bölümüne tüm bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medyada veya internet sitelerinde bu işler için verilen ilan sitelerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi evde oturan veya ek iş yapmak isteyen insanlar için son derece basit ve zevkli bir iştir. Öğrenciler okullarından arta kalan zamanlarda, çalışanlar ise mesailerinin bitimlerinde bu işi yapabilirler. Firmalar nikah şekeri için adet başına fiyat vermektedir. Ne kadar çok nikah şekeri yaparsanız aynı orantıda o kadar çok para kazanabilirsiniz. Adet başına verilen fiyatlar modellere göre değişiklik gösterecektir. 0,50 kuruşluk olanı da olacaktır 2 yada 3 TL olanı da. Bu kapsamda önemli olan firmanın belirlediği zamanda ve sipariş alınan adette yapılmasıdır.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

İstanbul’un Pendik semtinde ikamet ediyorsanız ve evde ek bir gelire ihtiyacınız var ise yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak bu iş için evden çalışacak elemanlara ihtiyacı olan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşi

Boncuk dizme ve paketleme işinde hızlı ve basit bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu iş için küçük şehirlerde bulunan firmalar evlere fazla iş vermemektedir. Bu sebeple de küçük bir şehirde yaşıyorsanız kendi imkanlarınız ile evinizde bu işi yapabilirsiniz. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız boncuk dizme ve paketleme işi için evlere ek iş gönderen firmalar bulabilirsiniz. Boncuk paketleme için aylık 1500 TL‘ye kadar para kazanabilirsiniz. Bu miktarı yükseltmek de daha aza indirmek de sizlerin elinde. Ne kadar çok dizme ve paketleme yaparsanız o yönde kazancınız da artar.

Maltepe semtinde bulunan boncuk firmalarından iş almak istiyorsanız firmaların sizi görmesini sağlamalısınız. İletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakarak sizler ile iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Sabun Paketleme İşi

Sabun, hem hediyelik ve süs eşyası olarak hem de günlük hayatımızda kullandığımız bir malzemedir. Bu sebeple de getirisi yüksek olan bir ek iştir. Öğrencilerin, evde oturan bayanların, ek iş yapmak isteyenler için basit ve çok zaman almayan bir iştir. Aylık olarak 1000 TL’de kazanabilirsiniz 2 bin TL de. Bu sizin elinizin çabukluğuna kalmış. Sabunları adet olarak ne kadar çok yaparsanız aynı yönde de para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme için firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin haricinde evlere de iş göndermektedir. Hem işlerden geri kalmayalım hem de kendi kazancımı sağlayayım diyorsanız bu iş tam sizlere göre. Bu iş için yapmanız gereken tek şey firmanın size gönderdiği sabunları belirlenen paketlere yerleştirmek olacaktır. Tuzla semtinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Ya da semtte bulunan sabun fabrikalarının ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Anahtarlık yapımı için küçük şehirlerde evlere iş gönderen firmalar bulmanız zor olabilir. Ancak büyükşehirler de bu iş ile uğraşan birçok firma olmasından dolayı kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı hem zevkli hem de kolay bir iştir. Anlaşma yaptığınız firmalar sizlere anahtarlık modelini ve uçlarına takacağınız metalleri gönderecek, nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Anlaşacağınız firmalar adet başına da fiyat verebilir, aylık sabit bir maaşa da bağlayabilir. Bu firmanın inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Bu iş için zaman kavramı da önemli bir rol oynayacaktır. Siparişleri istenilen zamanda bitirirseniz işverenin gözüne girmeyi başardınız demektir.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar’da ikamet eden bayanlar ve ek gelir sağlamak isteyen diğer vatandaşlar, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerini yazabilirler. Ben kendi başıma çalışmak istiyorum diyorsanız da malzemeleri alarak kendi ek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bu iş için aylık 1500 TL ile 2000 TL bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme İşi

Kına düğünlerimizin en önemli parçalarından biridir. Günümüz şartlarında nedime bilekliğinin de bir o kadar revaçta olduğu görülmektedir. bu kapsamda da evlerinizde bu iş üzerine çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Her ikisinin de yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iş olacaktır. Nedime bileklikleri için firmalar tarafından belirlenen modelleri yapmanız gerekmektedir. Kına paketleme işi için ise firma tarafından gönderilen paketlerin içine belirlenen miktarda ve ölçüde kına koymanız gerekmektedir. Bu işlem için adet başına ya da aylık sabit bir ücret alabilirsiniz.

Kadıköy semtinde bu iş ile uğraşan firmalara ulaşmak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden veya iş ilan sayfalarından da bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı

Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
elbiseterzisi @ gmail . com

Yorumlar
 1. Rukiye Baş dedi ki:

  İstanbul pendikteyim. İsmim Rukiye evde paketleme işii yapmak istiyorum ihtiyacım var

 2. senem oz dedi ki:

  istanbul ümraniye 5 kişilik ekibim var vereceğiniz işler zamanında yetiştirilir lütfen dönüş yapın

 3. SONGÜL dedi ki:

  hayırlı günler ümraniye elmalıkent te ıkamet edıyorum.evde paketleme işi yapabilirim.

 4. Remziye Dağoğlu dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Kağıthane’de oturuyoruz. 3 kişilik ekibim var. Paketleme işi konusunda tecrübeliyiz.
  İletişime geçerseniz çalışma konusunda istekliyiz.
  Teşekkürler, iyi günler.

 5. Nur pehlivan dedi ki:

  Merhaba Ümraniye de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 6. Neslihan dedi ki:

  İyi günler çekmeköy de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Birsen Selçuk dedi ki:

   Merhaba esenevlerde oturuyorum Üsküdar ve Ümraniye den firmalardan gelebilecek evde her türlü işi yapabilirim.

 7. tuğba dedi ki:

  merhaba istanbul maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 8. Merve dedi ki:

  Ümraye dudullu da oturuyorum çorap katlama işi yapabilirim

 9. Derya dedi ki:

  Merhaba Pendik te oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 10. bahriye dedi ki:

  üsküdarda ikamet ediyorum.el işine yatkınım fazla sayıda alabilirim

 11. Sude dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul pendik’te oturuyorum. Elim oldukça hızlıdır. Paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
  İyi günler

 12. Begul dedi ki:

  İstanbul Maltepe Zümrütevler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 13. Nur dedi ki:

  Ümraniye çorap katlama işi için geri dönüş yaparmısınız.Bilgi verir misiniz lütfen

 14. Nevin dubaşı dedi ki:

  Selam üsküdar brylerbeyinde oturuyorum evde paketleme yapmak için yatdımcı olursanız sevinirim

 15. Havva Köse dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum. Üniversitesiye gidiyorum. Babam emekli çalışmıyor. Daha önce evde boncuk dizme işleri yaptık. İşi 3 kişi yapacağız. Boncuk dizme veya paketleme işleri yapabiliriz. Acil dönüş yapılırsa sevinirim.

 16. Havva Köse dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum. Üniversitesiye gidiyorum. Babam emekli çalışmıyor. Daha önce evde boncuk dizme işleri yaptık. İşi 3 kişi yapacağız. Boncuk dizme veya paketleme işleri yapabiliriz. Acil dönüş yapılırsa sevinirim.

 17. Pınar dedi ki:

  Pendik güzelyalıda oturuyorum elim hızlıdır dönüş yapılırsa sevinirim tuzladada ekibim var

 18. Berfin dedi ki:

  Merhabalar ben İstanbul Tuzla Da oturuyorum ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 19. Gözde dedi ki:

  İstanbul Ümraniye kalite kontrol paketleme yapabilirim

 20. Nuray dedi ki:

  Pendikte bulunuyorum evimde yapabileceğim iş istiyorum

 21. Fadimana dedi ki:

  Iyi günler Istanbul pendikte ikamet ediyoruz 3 kişiyiz paketleme işi almak istiyoruz yardimci olursaniz sevinirim.

 22. şahin dedi ki:

  istanbul pendik nikah şekeri paketleme işini almak istiyorum iletişim guld

  1. Deniz dedi ki:

   İstanbul tuzla da oturuyorum paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var.

 23. Çağla dedi ki:

  Merhaba ben stanbul pendikte oturuyorum evde nikah şekerleri paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻

  1. Deniz dedi ki:

   Merhabalar, Tuzlada oturuyorum evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum, çok ihtiyacım var oldukça da vaktim var. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  2. Deniz dedi ki:

   Tuzlada oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi yapabilirim.

 24. GAMZE dedi ki:

  Merhaba, biz 5 kişiden oluşan bir grubuz. Öğrenci olduğumuzdan dolayı okul harçlığımızı çıkarmak istiyoruz. İstanbul- Ümraniyede ikamet ediyoruz. Paketleme veya katlama işi yapabiliriz.

 25. Gamze dedi ki:

  İstanbul maltepe fındıklı mahallesinde oturuyorum düzenli ve titizim buna ihtiyacım var… geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙂

 26. Yeşim Nazlı dedi ki:

  İstanbul pendik’de oturuyorum.Evde nikah sekeri paketleme isi icin basvuru yapmak istiyorum. Üniversite ögrencisi olduğum icin iş bulamiyorum ancak paraya cok ihtiyacim var. Lütfen yardimci olun.

 27. mehmet dedi ki:

  Üsküdarda ikamet Ediyoruz Anahtarlık Yapımı İşi için evde iş istiyoruz

 28. Cansu dedi ki:

  İstanbul Maltepe Zümrütevler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 29. Cansu dedi ki:

  Merhaba Maltepe Zümrütevler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 30. orhan dedi ki:

  Istanbul Tuzlandayız. Evde paketleme işi aramaktayız…

 31. Fikriye topkaya dedi ki:

  Merhaba istanbul sancaktepe oturuyorum paketleme isi istiyorum isten ayrildim evde kizimla paketleme isi istiyoruz acil donus rica ederiz hayirli gunler

 32. Nahide dedi ki:

  Merhabalar, Ataşehir’de oturuyorum, evde iş yapmak istiyorum.

 33. Büşra dedi ki:

  Merhabalar Maltepe fındıklı da oturuyorum işe ihtiyacım var elim yatkındır pandemi den dolayı iş yok çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim elimden her iş gelir çok ihtiyacım var. Teşekkürler iyi günler

 34. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba Maltepe Fındıklı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlayabilir misiniz

 35. Sibel dedi ki:

  Umraniyeyede ikamet etmekteyim evde yapılabilen paketleme işi yapmak istiyorum

 36. Caner dedi ki:

  Merhabalar, istanbul kartal’da ikamet ediyorum. Eve iş istiyorum her türlü iş olur. Iyi günler

 37. Esra dedi ki:

  Merhaba içrenköyde oturuyorum her türlü paketleme işlerini yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 38. İlknur dedi ki:

  Merhaba İst.pendikte oturuyorum paketleme işini yapabilirim evde yardımcı olursanız sevinirim

 39. Ayşe dedi ki:

  İstanbul Beykoz da oturuyorum iki kişiyiz evde paketleme işi istiyorum

 40. Gülseri Turna dedi ki:

  Anadolu Yakasında her yerden iş alabilirim. Evde paketleme yapmak istiyorum.

 41. Aysel Yürür dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Sancaktepe’de ikamet etmekteyim. Evde çorap paketleme veya anahtarlık yapımı işlerinden birinini yapmak istiyorum. Geri dönüşlerinizi merakla beklemekteyim. Teşekkürler…

 42. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar ben İstanbul Maltepe findikli da otrym evde oldukca boş vaktim var verilen işi kısa sürede bitirip teslim edebilrim

 43. Zeynep dedi ki:

  Maltepe Fındıklı da oturuyorum evde oldukça boş zamanım var verilen işi kısa sürede bitirip teslim edebilrim

 44. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar ben lise mezunuym evde oldukca boş vaktim var verilen işi kısa sürede bitirip teslim edebilrim

  1. Zeliha dedi ki:

   Ben pendikte oturuyorum nikah sekeri yada sabun paketleme isi istiyorum ekiple calisacagiz

 45. İlayda dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim İstanbul Üsküdarda oturuyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Diba dedi ki:

   Merhaba ev hanimiyim
   İstanbul Maltepede oturuyorum. El becerime guveniyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 46. fatoş dedi ki:

  Merhaba,

  Daha önce paketleme ve boncuk işleme işleri yaptım, şuan tekrar yapmak istiyorum. Ulaşmanızı rica ederim.

 47. Nur dedi ki:

  Ben İstanbul ümraniyede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 48. Büşra Musti dedi ki:

  İstanbul Maltepe de oturuyorum ev hanımıyım yeni doğan çocuğumun masraflarını karsılamak için işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 49. Merve dedi ki:

  Merhaba Ümraniye Dudulluda oturuyorum evde yapilabilecek herhangi bir is icin geri donusunuzu belliyorum, ailemle yapabilecegim bir iste hep beraber el emegimizle para kazanmayi istiyoruz

 50. Büşra Keleş dedi ki:

  Merhaba. Pendik’te oturuyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 51. esra dedi ki:

  Merhaba.pendikte oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum

 52. Rabia dedi ki:

  Ümraniye tepeüstü’nde oturuyorum iletişime geçer mısınız

 53. Vuslat dedi ki:

  Tuzladayım. Sabun paketleme isi yapmak istiyorum. Ekibim bulunmaktadır

 54. nilüfer aydın dedi ki:

  Merhabalar, İstanbul Maltepe’de oturuyorum Üsküdar, Ümraniye ve Maltepe civarında el işi paketleme işi dikişi işi için iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler

 55. Aylin Korkmaz dedi ki:

  merhaba, bende istanbul ümraniye de oturuyorum diş hekimliği fakültesinde öğrenciyim el becerime güveniyorum, tatili değerlendirmek ve aileme katkıda bulunup eğitim masraflarımı karşılamak istiyorum, iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler

 56. sevim atmaca dedi ki:

  Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi veya herhangi evde yapılabilcek is ilanları olur istanbul pendik çamcesmede oturuyorum evde 10 kisiyiz her türlü ev islerine acıgız

 57. Hulya dedi ki:

  Merhaba kartakda oturuyorum evde paketleme yapabilirim eğer ilgilenirseniz sevinirim

 58. Güneş dedi ki:

  Merhaba Pendik Kurtköy deyim sabun , nikah şekeri yada çorap katlama yapabilirim burada bi gurup bile kurabilirim bunun için. Böyle bir ek işeihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 59. Hümeyra tokaç dedi ki:

  Pendikte oturuyorum nikah şekeri paketleme işini düşünüyorum bu gelırı çeyizim için kullanıcam geri dönüş olursa sevinirim

 60. nurcan dedi ki:

  tuzla şifa mahallesinde oturuyorum evde sabun paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

 61. Behice dedi ki:

  Ev hanimiyim dikis haric hepsi olur corap paketleme nedime bilekligi vs hepsi ihtiyacim var bu ise

 62. Leyla dedi ki:

  Pendikte ikamet ediyom usta BAYAN TERZİSİYİM .Evde fason dikim özel dikim yapmak istiyom.

  1. Refiye dedi ki:

   Merhaba Sancaktepede oturuyorum. El sanatları menzunuyum eve destek için paketleme nikah şekeri, sabun , çorap katlama , boncuk işi bir çok el işi yapabilirim.

 63. dilara çavuş dedi ki:

  dilara çavuş 09.11.2000 liyim öğrenciyim ümraniye çakmakta oturuyorum evim kira elim böyle şeylere yatkındır part time cafede çalışıyorum

 64. Zale dedi ki:

  Merhabalar Dudullu tarafında oturuyorum eşime destek olmak istiyorum eve is almak istiyorum donus yaparsanız çok sevinirim

  1. Aykut dedi ki:

   Atasehir de oturuyorum yakin cevrelerinde is ariyorum yardimci olacsk varsa ulasabilir

 65. Yeşim dedi ki:

  Merhaba Istanbul Maltepe’de oturuyorum. Üniversiteden yeni mezunum ve iş bulamadığım için boncuk dizme ve paketleme ve anahtarlık yapımı işlerini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

  1. Dilan dedi ki:

   Ümraniye tavukçuyolunda oturuyorum 20 yasındayım annemle birlikte evde iş istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ihtiyacım var

  2. Dilan dedi ki:

   Merhaba ümraniye tavukçuyolunda oturuyorum 20 yasındayım annemle birlikte evde iş istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ihtiyacım var

 66. Pınar dedi ki:

  İyi günler.İstanbul sultanbeylide oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Lütfen geri dönüş yapın.

 67. ışıl ocak dedi ki:

  merhaba 3 kişiyiz istanbul/ümraniyede oturuyorum öğrenciyim paketleme işleri yapabilirim.

  1. Nesrin Ece dedi ki:

   Merhaba,
   Pendik te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen ulaşır mısınız?

 68. Cansu keskin dedi ki:

  İhtiyaç sahibiyim.Ev hanımi olarak gelir elde etmek istiyorum üsküdarda yaşıyorum evde 4 kişiyiz 0538 987 95 86

 69. Tansu Aktaş dedi ki:

  istanbul kartalda oturuyorum evde iş için paketleme kalem toplama işi istiyorum

 70. Gizem dedi ki:

  Istanbul sultanbeyli de oturuyirum 2 kişiyiz paketleme isi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Nehir dedi ki:

   İstanbul kurtköy’de oturuyorum 2 kişi iş yapacağız dönerseniz sevinirim

 71. Arzu dedi ki:

  Merhaba Üsküdar Ünalan da oturuyorum daha önce evde makrome bileklik ve boncuk işleri yaptım. İstenilen zamanda istenilen kadar iş yetiştirebilirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. Selma dedi ki:

   İstanbul Pendik’te oturuyorum işi pratik titiz hızlı yapabilirim , geri dönüş yaparsanız sevinirim

 72. Sema nur dedi ki:

  Merhaba ben Sema Nur ümraniye de oturuyorum 2 küçük bebeğim var eşim işten çıkarıldı ve zor durumdayız her türlü paketleme işi yapabiliriz bu işe ihtiyacımız var acil geri dönüş yaparsanız sevinirim ?

 73. Hayal Nehir dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi istiyorum.Öğrenciyim.Pendik Esenyalıda oturuyorum.

  1. Hümeyra yanka dedi ki:

   Merhaba İstanbul Pendikte oturuyorum daha önce paketleme işi yaptım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 74. İsmail Ayarığ dedi ki:

  Merhaba;
  İstanbul Üsküdar şuan acilen paketleme işine ihtiyacı olan biriyim lütfen msj dikkate almanızı istiyorum bilginize. 05059899464

 75. Hilal dedi ki:

  Merhabalar , ek iş imkanı olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Ödememiz gereken kredilerimiz var. 3 kişi olarak yapmayı planlıyoruz. Ümraniye de ikamet ediyoruz. Geri dönüş sağlarsanız seviniriz..

 76. Fatma Safak dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Maltepe Zümrütevlerde oturuyorum Evde nakış dikiş işleri yapıyorum ilgimi çekti ihtiyacım var dönüş sağlanırsa memnun olurum.

 77. Esra dedi ki:

  Merhaba ben pendikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yapıyorsun iş olsa yaparım lütfen cevap bekliyorum

 78. Pınar dedi ki:

  Ataşehir kayışdagında oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim ihtiyacım var

 79. Sema nur dedi ki:

  Merhabalar kardeşimin ilaç masrafları ve okul taksitlerim için paraya ihtiyacım var İstanbul Maltepe de oturuyorum kalabalık olduğumuz için her türlü işi halledebiliriz ulaşırsınız sevinirim

 80. Nuran dedi ki:

  Meraba ben ümraniye esenkent mah. Oturuyorum kiradayım eşime destek olmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 81. Esra kuzeyi dedi ki:

  İstanbul Ümraniye paketleme işi istiyorum

 82. Özgür Güngör dedi ki:

  Merhabalar verilen işleri titizlik ve temiz bir şekilde eşimle birlikte yaparız. Memnun kalmazsanız ücret talep etmeyiz

 83. Nurcan Şahin dedi ki:

  merhaba ümraniyede oturuyorum evde çorap,kalem vs paketleme katlama işeri itina ile yapabilirim…titizlikle çalışılır zamnında teslimat yapılır

 84. Sevda YAMAN dedi ki:

  merhaba, istanbul pendikte yaşıyorum. işten yeni ayrıldım. evim kira olduğu için eşime destek amaçlı evde yapabileceğim ek iş arıyorum. daha önce de bir firmada paketleme işleri yaptım. bu tarz işlere elim yatkındır. dönüşlerinii bekliyorum.

  1. gül duran dedi ki:

   Pendikde oturuyorum. Eve nikah şekeri paketleme işini istiyorum. Paraya ihtiyacım var. Lütfen bana ulaşın.

 85. Rabia dedi ki:

  İstanbul-pendik. Ulaşırsanız sevinirim

 86. EFSUN IREM YILMAZ dedi ki:

  PENDİK GÜZELYALI A İKAMET ETMEKTEYİM EVDE 4 KİŞİYİZ BU IŞE ÇOK IHTİYACIMIZ VAR LÜTFEN ULAŞIN

  1. Kıymet dedi ki:

   Ümraniyede oturuyorum işle ilgili dönüş yapar mısınız?

 87. EFSUN IREM YILMAZ dedi ki:

  PENDİK GÜZELYALIDA İKAMET EDİYORUM 4 KİŞİYİZ ÜCRETSİZ IZİNE ÇIKARILDIM KRONİK OLDUĞUM IÇİN IŞE IHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN

 88. Harika sakizcioglu dedi ki:

  Paraya ihtiyacim.var kirami odeyemiorum.malesef ist.cekmekoyde oturuyorm.bende bu isten yararlanmak istiorum.lutfen yardimci olun.paketleme isi yapabilirim.

 89. zekiye dedi ki:

  tuzla aydinli da oturuyorum baketleme olan her işi yaparım

 90. Seda buyuk dedi ki:

  İyi günler ben sultanbeylinde ikamet ediyorum,acil evde paketleme katlama ve montaj isi ariyorum.gerı donus yaparsanız sevınırım ıyı gunler

 91. Fatoş dedi ki:

  Selamlar. Tuzla’da oturuyorum. Sabun paketleme işi yapmak istiyorum. Sağlıklı mutlu günler….

 92. Fatma Güney dedi ki:

  Merabalar. Pendik’te oturuyorum. Nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Yeni tasarımlar da ekleyebilirim. Sağlıklı ve mutlu günler…

 93. beyaz dedi ki:

  Merhabalar ümraniyede oturuyorum ev hanımıyım bol vaktim m var kalem işi veya fiyata göre yükseklik gösteren işler yapmk istiyorum

 94. Sultan dedi ki:

  Yine arayan yok!

 95. Mehmet dedi ki:

  Merhaba maltepe de oturuyorum evden is yapmak istiyorum vürüsten dolayi calisamiyorum.donus yaparsaniz sevinirim..

  1. Havva dedi ki:

   Merhaba Üsküdarda yaşıyorum evde ek gelir için paketleme işi yapmak ıstiyorum paketleme yapma işinde ıyiyim

  2. Guldane dedi ki:

   Kaynarca oturu yorum evde paketleme yaparım gerı donuş yaparsanız sevınırım

   1. Ümit dedi ki:

    Üsküdar Bulgurlu 5 kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız

 96. Gökhan dedi ki:

  Üsküdar da ve ümraniye de evimizde paketleme üçlü uzatma kablo montaj yapabiliriz.genç emeklileriz yaş 52

 97. Emel gundogdu dedi ki:

  Merhabalar, kendi aracim var anadolu yakasi heryerden malzeme alip birakabilirim.maltepede oturuyorum.donusunuzu beklerim. Iyi gunler.

 98. İPEK dedi ki:

  Üsküdar yavuztürkte oturuyorum.Evde iş imkanlarını değerlendirebilirim.

 99. burcak kemahlı dedi ki:

  Merhaba İstanbul Pendik te oturuyorum. 1 kızım var bakmakla yükümlüyüm.Evim kira. Evden iş yapmak zorunda kaldım işten ücretsiz izine çıkartılmıştım şimdi tamamen çıkartıldım.Acil iş bulmam gerek.yardımcı olursanız memnun olurum.

 100. Didem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz eşimle birlikte yapıcaz kirada oturuyorum İstanbul’da Pendik de oturuyorum

 101. Sevgi istekli dedi ki:

  Çekmeköyde oturuyorum evde iş istiyorum yardımcı olurmusunuz

 102. Zeycan akkus dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Yer maltepe idealtepe

 103. Lale Koçak dedi ki:

  Merhba pendikte oturuyorum evde iş imkanı arıyorum nikah şekeri paketleme yapabilirim üç tane çocugum var ama büyükler ve bana yardımcıda olurlar paketleme işinde çalışmıştım önceden geri dönüş olursa çok iyi olur

 104. Lale dedi ki:

  Merhba pendikte oturuyorum evde iş imkanı arıyorum nikah şekeri paketleme yapabilirim üç tane çocugum var ama büyükler ve bana yardımcıda olurlar paketleme işinde çalışmıştım önceden geri dönüş olursa çok iyi olur

 105. FATMA dedi ki:

  Merhaba istanbul tuzlada oturuyorum evde yapacağım paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 106. Nur dedi ki:

  Merhaba ben Tuzla’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 107. gülşah dedi ki:

  merhaba; istanbul küçükyalıda oturuyorum. evde çalışarak yapabileceğim bir iş arıyorum.boncuk işi vs yapabilirim elim yatkındır seviyorumda.geri dönüş yaparsanız sevinirim. iyi günler.

 108. Musa dedi ki:

  İstanbul Pendik te oturuyorum evde ek iş istiyorum

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhabalar evde calismak istiyoruz 2 kisiyiz ise cok ihtiyacimiz var her türlü el işçiliği ve paketleme isi yapabiliriz ben terziyim

 109. Somer dedi ki:

  Merhaba ben Somer yakacıkta oturuyorum nikah paketleme işi olabilir evde iş arıyorum

 110. Esra dedi ki:

  Mrb. Istanbul maltepede oturuyorum evde ise ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim iyi calismalar

 111. Berivan dedi ki:

  Merhabalar ümraniyede 10 dk mesafesinde otuuyorum çorap katlama işini yapabilirim öğrenciyim çok fazla boş günlerim var ve işe ihtiyacım var geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim

  1. Esra dedi ki:

   Mrb geri donus yapildimi size

   1. Melek dedi ki:

    Merhaba bende Ümraniye santralde oturuyorum evde paketleme boncuk corap katlama anahtarlık ne olursa yaparım 3 kisiyiz

 112. Dursune Korkmaz dedi ki:

  merhaba istanbul ataşehirdeyim işe ihtiyacım var uzun yıllardır bu işi yapıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim memnun kalıcağınıza emin olabilirsiniz lütfen geri dönüş yaparmısınız

 113. Özge dedi ki:

  Merhaba tuzla tarafında ikamet ediyorum, daha önce paketleme işi yaptım deneyimliyim. Öğrenciyim ve bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hüdanur Yaşar dedi ki:

   Merhaba İstanbul Pendik’te ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Paketleme işi yapmak istiyorum.

  2. Ali riza dedi ki:

   Elimde paketleme işi var boncuk 20 boncuk 1 kutuya tanesi 1 tl

   1. Fatm Girdik dedi ki:

    İst. Ümraniyede oturuorz şuan eşimle evdeyis alabilirmiyiz bizde?

   2. Deniz dedi ki:

    Biz de kalabalığı yapabiliriz ulaşır mısınız

   3. Ebru dedi ki:

    Ümraniye sondurakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum üç kişiyiz

   4. Pınar dedi ki:

    Bende paketleme işi istiyorum

 114. Sahile Çetinkaya dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum Üsküdar da ikamet ediyorum hızlı ve pratiğim Üsküdar anahtarlık işiçin yapma istiyorum.

 115. Hilal Karagöz dedi ki:

  Merhabalar ben Hilal. Üsküdar,da yaşıyorum öğrenciyim. Evde çalışmak için iş imkanı arıyorum.

 116. Sıla dedi ki:

  Merhaba pendikte ikamet ediyorum öğrenciyim daha önce paketleme işi yaptım deneyimliyim bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Gökçenur uğur dedi ki:

   Merhaba istanbul kartalda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var bu ise eşim ıssız lutfendonus yapın

  2. Utkucan yerli dedi ki:

   Merhaba istanbul kadikoydeyim is arıyorum her isi yaparim evde

 117. İrem dedi ki:

  Öğrenciyim İstanbul maltepe de oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işini yapabilirim

 118. Necla gunaydin dedi ki:

  Istanbul pendik de oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme yapmak istiyorum ulasa bilirseniz sevinirim

 119. Şerife dedi ki:

  Merhaba ümraniye ‘de oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 120. Elif dedi ki:

  Pendik de oturuyorum nikah şekeri paketleme işi ni yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 121. Asif Mustafayev dedi ki:

  Merhaba. Kocaeli de ogrenciyim. ek ise cok ihtiyacim var. gecimimi saglamak icin. lutfen yardimci olabilirmisiniz. ise ihtiyacim var.

 122. Elif dedi ki:

  Merhaba biz 3 kişilik gurubuz Üsküdar’da oturuyoruz her türlü paketleme işinde deneyimliyiz ise ihtiyacimiz var yardımcı olursanız sevinirim

 123. Duygu dedi ki:

  Merhaba
  Ek gelire ihtşyacım var ve kalem paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz çok acil ihtşyacım var

 124. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Pendik’te ikamet ediyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür

 125. derya ışık dedi ki:

  Merhaba maltepe ben ve ekibim iş yapmaktayız tüm işlere el yatkınlığımız vardır 5330

 126. Pınar SEMİZOĞLU dedi ki:

  Pendik oturuyorum boş zamanlarimda evde iş yapmak istiyorum

 127. Filiz dedi ki:

  Bulgurlu mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum umudum yok hiç dönüş yapılmıyor inşallah dönersiniz

 128. Ayça dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum işsizim paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var çocuğum yok

 129. Somer dedi ki:

  Merhaba ben evde iş arıyorum yakacıkta oturuyorum

 130. İpek dedi ki:

  İstanbul Pendik’te oturuyorum. Nikah şekeri işini yapabilirim.

 131. Fatoş metin dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme isi yapmak istiyorum ümraniyede oturuyorum

 132. Zeynep dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. çok ihtiyacım var. dönüş yaparsanız sevinirim. İyi akşamlar. saygılarımla..

 133. Kübra dedi ki:

  Ümraniye oturuyordum ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum

  1. Merve dedi ki:

   Merhabalar
   Daha önce de bu işleri yaptım. Kartalda oturuyorum. Nikâh şekeri ve kalem paketleme yapabiliriz . Yardımcı olursanız çok sevinirim

 134. MERYEM dedi ki:

  Merhaba adım Meryem evde ne iş olursa yaparım çorap katlama, sabun paketleme, kurdela yapma… yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  saygılar…

 135. sevcan dedi ki:

  evde uc kisiyiz nikah sekeri paketleme isi istiyoruz

 136. Çağla dedi ki:

  Merhaba, pendik de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum

 137. Senem aydenk dedi ki:

  Merhaba senem aydenk pendik kaynarcada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 138. Mehmet dedi ki:

  Merhaba istanbul dudulluda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim

 139. Şengül karabay dedi ki:

  Merhabalar Maltepe Fındıklı da oturuyoruz evde ek iş olarak paketleme işi almak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz iyi çalışmalar kolay gelsin

 140. Emine ç. dedi ki:

  Merhaba pendikte oturuyorum evde paketleme nikah şekeri elimden gelir düzenli güzel şekilde teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim

 141. adnan dedi ki:

  merhaba istanbul naltepede oturuyorum boncuk işi almak istyorum

 142. Sibel kablan dedi ki:

  İstanbul /Sancaktepe Bölgesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 143. Gülşen kipri dedi ki:

  Merhaba
  Evde işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmısıniz çok ihtiyacım var
  istanbul arnavutköy de oturuyorum

 144. Sadullah DEMİRTAŞ. dedi ki:

  İstanbul Tuzla da Oturuyorum.Romatizma Hastası Olmamdan dolayı Uzun Süre Ayakta Çalışamıyorum Fakat İş e İhtiyacım var.Ev de iş Arıyorum.Uzun Süre Tezgahtarlık Yaptığım dan El Çabukluğuma Güveniyorum.Eşim le birlikte İş i Zamanın da Tezlim Edeceğime Garanti Veriyorum.Tuzla , Pendik ve Gebze bölgesinden iş Alabilirim.

 145. Rıfat dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında ikametgah etmekteyim her türlü paketleme işi yapılır istenilen zamanda teslim edilir

 146. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Ümraniye Şerifali Hatboyu da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.. Olumlu olumsuz dönüş yapmanızı rica ederim.

 147. Büşra KARACAOĞLU dedi ki:

  Merhaba Istanbul Sancaktepe de oturuyorum. Öğrenciyim. Boş vaktim çok fazla evde iş yaparak para kazanmaya ihtiyacım var. Işlere elim yatkindir. Ilgilenirseniz sevinirim.

 148. ilhan dedi ki:

  Merhaba üsküdarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 149. üzüle dedi ki:

  iyi günler pendik kurtköyde oturuyorum evde her türlü paketleme işi olur elim yatkındır evde üç kişi olarak bu işe ihtiyacımız var dönüş yaparasanız cok makbule geçer teşekküler

 150. Fatma dedi ki:

  İstanbul sanacktepe de oturuyorum kalabalık bir ekibe sahibim kısa sürede paketlemeleri teslim alırsınız.

  1. fatoş dedi ki:

   Merhaba,

   bende sancaktepe de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum.

   dönüş yaparsanız sevinirim

 151. şerife dedi ki:

  merhaba evde ek işe ihtiyacım var

 152. Songül kocaer dedi ki:

  Merhaba.Istanbul ünalan da oturuyorum.Daha önce evde paketleme montaj abiye süsleme boncuk gibi bir-çok iş yaptım.Deneyimim ve zamanim var.ilgilenirseniz sevinirim.

 153. Ilknur dedi ki:

  Istanbul Ataşehir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 154. Hülya dedi ki:

  Merhaba bende umraniyede istiklalde oturuyorum ve evde paketleme isi ariyorum yardimci olursaniz sevinirsin

 155. Leyla dedi ki:

  Merhaba Ümraniye Çakmak’ta oturuyorum eşim ile oldukça boş vaktimiz oluyor,elim paketleme işlerine yatkındır ,borçlarımız için paketleme işi istiyorum,en kısa sürede dönmenizi diliyorum.

  1. Gizem dedi ki:

   Merhaba Pendik de yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 156. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba pendik kaynarcada ikamet ediyorum evde yapabileciğim nikah şekeri yada paketleme işi yapmak isterim .

  1. Somer dedi ki:

   Merhaba bende evde iş arıyorum yakacıkta oturuyorum

 157. Yasemin dedi ki:

  Merhaba Ümraniye çarşıda oturuyorum. Evden paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlı ve pratik biriyimdir. İstenilen taktirde ekip olarakta çalışabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 158. Yagmur dedi ki:

  Merhabalar ben istanbul anadolu yakası pendik kartal arasında ikamet ediyorum ve evde paketleme işi almak istiyorum ulaşabilirseniz sevinirim.

 159. Nur dedi ki:

  Pendikte oturuyorum nikah şekeri paketlemesi için başvurmak istiyorum. İhtiyacım var.

  1. Zehra altun dedi ki:

   Merhabalar umraniyede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum 2 tane okuyan çocuğum var maddi açıdan dardayiz nikah sekeri çorap katlama işi olur

 160. Hülya yilmaz dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum elimden herşey gelir. yardimci olursaniz sevinirim

 161. Dilşah dedi ki:

  Paketleme işi ile ek gelir sağlamak istiyorum.üsküdar ciwarında oturuyorum

 162. NURAY GÜRSOY dedi ki:

  MERHABA BEN NURAY İSTANBUL ÜMRANİYE DE OTURUYORUM. 2 ÇOCUĞUM VAR. EVDE YAPABİLECEĞİM PAKETLEME İŞİ ARIYORUM.CEVABINIZI HEYECENLA VE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

 163. Zeynep Yardımcı dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de oturuyorum. Anadolu yakasında her semt olur öğrenciyim paraya ihtiyacım var, elim hızlıdır tüm paketleme işlerini yapabilirim.

 164. Yunus dedi ki:

  istiklal mh Ümraniye Ev işi paket iğne gibi işler ve yazma olabilir

 165. Duygu Özkaynak dedi ki:

  Merhaba, pendikte oturuyorum sabun paketleme yapmak istiyorum elim hızlı ve yatkındır. Daha önceden nikah şekeri yaptım ve lavanta koku keseleri, en sonda bebek kıyafet kutusu yaptım. Ulaşırsınız çok memnun olurum

 166. TÜRKAN dedi ki:

  İstanbul Bostancıda ikamet ediyorum,, evde çok boş vaktim oluyor, paketleme işi yapmak istiyorum,titizlik ve zamanında teslimat en önemli ilkemdir, geri dönüş yaparsanız sevinirim

 167. Ebru dedi ki:

  Merhaba ben pendikte yasiyirum dukkan acmak istiyorum cevrem cok is alip dagitmak istiyorum bana ulasmanizi istiyorum

 168. pınar dedi ki:

  merhaba ümraniye çakmak ta oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 169. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sancaktepe Yenidoğan’da oturuyorum. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 170. Neslihan dedi ki:

  Merhaba tuzlada oturuyorum sabun paketleme işi için müracat ediyorum daha önceden tuhafiye dükanımız vardi süsleme nikah süslemesine elim yatkındır

 171. Yasemin dedi ki:

  Çalıştığım işten yeni ayrıldım ev hanımıyım. Çok fazla boş vaktim olduğu için evde boş vakitlerimi değerlendirmek ve aileme maddi katkıda bulunmak istiyorum. Paketleme işleri gönderen firmalar ilgilenirse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler. Ümraniye de ikamet etmekteyim

 172. Tülin Aykın dedi ki:

  Ümraniye de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 173. Melek demirtürk dedi ki:

  İşe ihtiyacım var Pendik de oturuyorum mesafe önemli değil elim cok hızlıdır yapabilirim

 174. Elif dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum çorap katlama işiyle ilgilenmek istiyorum yada ümraniyede ki diğer işlerle

 175. Medine dedi ki:

  Merhaba uskudar haremde oturuyorum teksilde çalıştım elim cok yatkindir paketleme yaparim sabun da paketleme yaparım elim bu tarz is için çok yatkındır ve marifetliyimdir geri dönerseniz çok sevinirim tesekur ederim

 176. Ezgi Gökdemir dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ümraniye de oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. İnstagram adresimden ulaşabilirsiniz mrs_gkdmr

 177. Semra dedi ki:

  10 kişilik ekibim mevcuttur elimiz hızlı ve temiz paketleme ve montajlama isleri yaparız yerimiz tepeüstü ümraniye, yakın mesafedeki isleri kendimiz yerinden teslim alıp bitince teslim edebiliriz aracımız mevcuttur.
  Yaş ortalaması 40 her türlü montaj ve paketleme isleri yapılır

 178. Hülya dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var nikah şekeri için geri dönerseniz memnun olurum

 179. Erdem durmuş dedi ki:

  Üsküdar zeynepkamil de oturmaktayız eve ek iş olarak çalışmak istiyoruz yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilir

 180. Havva Çavun dedi ki:

  Merhaba ÜMRANİYE de ikamet ediyorum ev de paketleme işi yapmak istiyorum hamileligimden dolayı kendi isimden ayrilmak zorunda kaldım biraz zor durumdayız ulaşırsanız sevinirim

 181. Gölgem ock dedi ki:

  Merhaba Maltepe fındıklı da oturuyorum Evde Boncuk işi yapmak istiyorum bostancı ya cok yakınım evde cok boş zamanım oluyor ve ihtiyacım var bu işe olumlu dönerseniz cok sevinirim buraya email atıyorum inşallah geri dönüş saglarsınız çogu firma dönüş yapmıyor teşekkürler

 182. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Sancaktepe’de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum . Bana ulaşabilirsiniz .

 183. Necla karabacak dedi ki:

  Merhabalar istanbul maltepe findiklida oyturuyorum paketlame boncuk işleme ve boncuk dizme islerini yapabiliyorum iletişime gecerseniz sevinirim

 184. Murat Yazıcı dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli ek gelir için iş imkanı arıyorum.

 185. Yeter Bavlı dedi ki:

  Merhaba.Ben Yeter Bavlı Tuzla’da Sabun Paketleme işi yapmal istiyorum.Öncedende el işi yapmışlığım var.Bu işe çok ihtiyacim var.İletişime geçerseniz çok mutlu olurum.

 186. Aynur dedi ki:

  Çekmeköyde ikamet ediyorum. Evde yapılabilecek iş imkanı istiyorum

 187. Tuğba Akbalık dedi ki:

  Merhaba ben Ümraniye de oturuyorum üst komsum ile birlikte paketleme isi yapmak istiyoruz corap, anahtar, nedime bilekligi yazmissiniz bilgi almak istiyorum acil lutfen donus bekliyorum.

 188. Yağmur dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum evde paketleme boncuk dizme işi yapmak istiyorum.
  Teşekkürler.

 189. Esmanur dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 190. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Küçükyalı Maltepe de oturuyorum. Gelire ihtiyacım var evde iş yapabilecek durumdayım. Firmaların iletişime geçmesini rica ediyorum.

 191. Emine dedi ki:

  Merhaba evde peketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 192. Hatice Alçay dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum evde yapabileceğim ek is arıyorum gerçekten çok ihtiyacımız var paketleme işi olursa çok sevinirim lütfen geri dönüş yapın

  1. Melek dedi ki:

   İstanbul üsküdarda ikamet ediyorum 4 kişilik ekibim var

 193. Furkan dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum eve iş istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Filiz dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniye namazgaha yakın oturuyorum ınşallah burası dönüş yaparsa sevinirim

 194. Büşra öztürk dedi ki:

  Merhabalar çekmeköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 195. Sevda Durmaz dedi ki:

  Merhabalar ismim Sevda
  Ümraniye de ikamet ediyorum
  Ev hanımıyım 30 yaşındayım
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 196. ??? dedi ki:

  Üsküdar ümraniye civarında evde paketleme işi yapabiliriz

 197. Gökhan balta dedi ki:

  Tuzla sabun paketleme işi için başvuruyoruz… Acil dönüş yaparmısınız eşimle beraber yapıcaz.

 198. Hanife dedi ki:

  Pendik kaynarca da oturuyorum eve is veren firmalar iletisime gecerse sevinirim.

 199. melike dedi ki:

  merhaba,
  istanbul tuzlada ikamet ediyorum sabun paketleme işi için 4-5 kişiyiz tekte yaparım sıkıntı yok geri dönüşlerinizi rica ederim

 200. Nida dedi ki:

  Merhaba istanbul topselvi oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 201. Tülay dedi ki:

  Merhaba tuzla da oturuyorum. Paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 202. Hansa Nur TOPCU dedi ki:

  iyi günler kadıköyde oturuyorum acil işe ihtiyacım var emekli babama yardımcı olmak için okul ihtiyaçlatı karşılamak için

 203. Cumhur Arda Teksur dedi ki:

  İstanbul Küçükyalı’da oturuyorum…Evde iş yapmak istiyorum..Bu konuda tecrübeliyim…Dönüş yaparsanız sevinirim….

 204. Semra dedi ki:

  Merhaba pendikte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var tesekkurker

 205. Tulin dedi ki:

  Ümraniye de oturuyoruz. 3 arkadaşız ve paketleme veya çorap katlama işi almak istiyoruz. Elimiz çok hizlidir

 206. Aygül dedi ki:

  Merhaba Ümraniye’de oturuyorum paketleme işleri yapmak istiyorum.

 207. Merve dedi ki:

  İstanbul kartal yaşıyorum evde is yapmak istiyoruz ekibim var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 208. Gülsen dedi ki:

  Merhaba ümraniyede oturuyorum. Evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum.

 209. Sibel dedi ki:

  Merhaba istanbul Ümraniye’deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 210. Şerife dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun acil ? elim yatkın acil olduğunda bile yetiştirir işi size

 211. Bayram pilak dedi ki:

  Atasehirde oturuyorum her turlu paketleme isi yapariz gurup olarak calisiyoruz

 212. Emine dedi ki:

  5 kişiyiz paketleme işi istiyorum tecrübe vsr

 213. Emine dedi ki:

  Evde sabun paketleme çorap paketleme gibi isler istiyorum çekmeköy taşdelen deyim 4 kişiyiz

 214. Çiler Taraktaş dedi ki:

  merhaba istanbul maltepede oturuyorum bu işi hem istiyorum hemde ihtiyacım var.

 215. defne dedi ki:

  maltepe de oturuyorum kalabalık aileyiz paketlema katlama her türlü evde iş alıp yapariz teşekkürler

 216. Ünsal dedi ki:

  Sancaktepede evde paketleme vb işler yapabiliriz.

 217. Nuray ebik dedi ki:

  evde ek iş istiyorum istanbul örnek mahallesi ataşehirde oturuyorum

 218. Ömer ERYİKİT dedi ki:

  Ümraniye yamanevler mahallesi de ikamet ediyorum günlük ortalama 6-8 çalışabilirim işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 219. Gülşen dedi ki:

  Ümraniye bölgesine iş alabilirim

 220. Betül Çelik dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Tuzla da yaşıyorum. Sabun paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Bahar dedi ki:

   Merhaba evde iş imkanına ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum 10 aylık bebeğim var dışardaki iş imkanlarını değerlendiremiyorum evde iş imkanına ihtiyacım var 2 kişiyiz verilen işleri zamanında yaparız temiz ve özenli çalışır işleri teslim ederiz

  2. nesrin dedi ki:

   bulgurluda oturuyorum. Emekliyim evde çalışmak istiyorum.Çorap katlama işini yapmak istiyorum.

 221. Gözde dedi ki:

  Pendik Kaynarca da oturuyorum.evde paketleme işi yapnak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 222. Çiler Taraktaş dedi ki:

  Merhaba
  Maltepe de oturuyorum ve gelire ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok mutlu olurum.

 223. Derya dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 224. esra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Beykoz’da ikamet ediyorum.Çorap katlama işini yapmak istiyorum. Dönüş sağlanırsa memnun olurum.

 225. Meltem dedi ki:

  Evde seri hızlı şekilde paketleme işi yaparım.

 226. Pınar SEMİZOĞLU dedi ki:

  Pendikte ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 227. Türkan Gürsoy dedi ki:

  merhaba evde 2 kisiyiz istanbul üsküdar da oturuyoruz. Evde paketleme yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 228. fatma dedi ki:

  Atasehirde oturuyorum her turlu paketleme isi yapariz gurup olarak calisiyoruz

 229. Esin dedi ki:

  Merhaba sultangazi de oturuyorum evimde yapabilecegim ış arıyorum

 230. Hülya yıldırım dedi ki:

  Ümraniye çorap katlama işi istiyorum

 231. Merve dedi ki:

  Merhaba tuzla da oturuyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum

 232. Emine dedi ki:

  Maltepede oturuyorum iş imkanından yararlanmak istiyorum ihtiyacım var teşekkür ederim

 233. hülya kayitmaz dedi ki:

  merhabalar bende evde iş yapmak istiyorum çekmeköyde oturuyorum.

 234. hülya kayitmaz dedi ki:

  merhabalar bende evde iş yapmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum

 235. Abdullah dedi ki:

  Maltepe de iki öğrenciyiz bu işe ihtiyacımız var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 236. Suzan kartal dedi ki:

  Merhaba istanbul pendikte kaynarcada oturyorm evde nikah şekeri yapmak istiyorum

 237. Şeyma dedi ki:

  Paketleme yada nikah şekeri yapabilirim yakacık kartalda oturuyorum eşime azda olsa katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacımız var

 238. Nurdan dedi ki:

  U.raniye cakmakrayim corap katlama paketleme isi yapmak.ostiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 239. Rumeysa dedi ki:

  İstanbul Maltepe de oturuyorum 2 kişilik ekibim var her türlü paketleme işini yapmaktayim

 240. rümeysa dedi ki:

  üsküdar anahtarlık yapımı işini istiyorum

 241. Aleyna dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim evde paketleme işine ve ek gelire ihtiyacım var annemle birlikte hızlı bir şekilde verilen işleri yapıp teslim edebiliriz lütfen dönüş yapar mısınız

 242. Sevil dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim cok ihtiyacım var

 243. Sevil altun dedi ki:

  S a istanbul dudulluda oturuyorum evde paketleme isi arıyorum yardimcı olursaniz sevinirim cok ihtiyacım var

 244. Nevin Canavar dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepe de ikamet etmekteyim Pendik’te evlere verilen nikah şekeri yada Ümraniye deki çorap paketleme işi yada evlere verilen ek kazanç sağlayan işlere takibim takım kurma olanağım var bu nedenle alınan siparişleri çabuk bitirip teslim edebilirim bana bu konuda dönüş yaparsanız çok sevinirim işe ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim saygılar

 245. Serkan dedi ki:

  Merhaba pendik yeşilbağlar da oturuyorum nikah şekeri katlama işi için müracaat etmek istiyorum

 246. Aynur dedi ki:

  Umraniyede çorap paketlemek işi istiyorum

  1. Semra dedi ki:

   Pendikte oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapabilirim

  2. Nurdan dedi ki:

   Geri donus sagladnmizi size acaba bende istiyorum corap isini

 247. Elif dedi ki:

  Merhabalar ben pendikte oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var

 248. Gülçin dedi ki:

  Merhaba Maltepe Küçükyalı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak ıstiyorum

 249. Rüya dedi ki:

  İstanbul-Botancı da oturuyorum. Seri ve titizlikle paketleme yaparım.

  1. Muhammed dedi ki:

   Merhaba Maltepe Fındıklı mahallesinde ikamet etmekteyim evde paketleme işleri için geri dönüşlerinizi bekliyorum

 250. Rüya dedi ki:

  Seri ve titizlikle paketleme yaparım.

 251. niran irem kırca dedi ki:

  Kadıköyde yaşıyorum üniversite öğrencisiyim el işlerinde becerikliyim paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 252. suat dedi ki:

  ümraniyede ikamet etmekteyiz çorap katlama işini yapabiliriz dönüş saglarsanız 5313433169 seviniriz

 253. funda yüksel şener dedi ki:

  Merhaba Fikirtepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 254. Lale dedi ki:

  Mrba maltepede oturuyorum kalem yada corapisi yapmak istiyorum inşallah yardımcı olursunuz

 255. Şengül dedi ki:

  Corap katlama ve paketleme işi yapmak istiyorum

 256. canan gurkan dedi ki:

  merhabalar ben evde yapabilecegim bir is istiyorum kitkanat geciniyoruz esim isten cikti kina olut nikah seki paketleme olur corap paketleme olur evime 3 de 5de olsa evime destek olmakistoyorum enazindan elimn bisey geldigini bilmek guzel bisey olacak benim.icin evde 1yasinda bebegim.var lutfen bana donus yapin gercekten cok ihtiyacim var bu ise sizde bir yardim eli uzatin.bize

 257. Aslı dedi ki:

  Merhaba ümraniye dudulluda ikamet ediyorum kalem paketleme vb işlerden yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız seviniriz

 258. Nimet dedi ki:

  Merhabalar Pendik’te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var ilginiz için teşekkürler

  1. Neslihan dedi ki:

   Merhaba maltepe aydinevlerde oturuyorum evde iş yapmak istiyor um fark etmiyor ne olduğu her işi yaparım

  2. Mihrinaz dedi ki:

   Sancakteoede oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum

 259. Elif Öztürk dedi ki:

  Kartal Esentepe de oturuyorum eve paketleme işi arıyorum

 260. kadiriye dedi ki:

  maltepe zumrutevlerde ablamla beraber ayrı ayri is almak istiyoruz maltepede boncuk isi yada umraniyede corap katlama isi yada baska evde yapilcak iste olur donuslerinizi bekliyorum

 261. Erdem Kasapoglu dedi ki:

  Istanbul ümraniye Ihlamurkuyuda oturuyorum

 262. Aynur Erdoğan dedi ki:

  Merhaba ümraniye hekimbaşında oturuyorum 10 kişilik grubum var daha önce paketleme işi yaptık tekrar yapmak istiyoruz acil dönüş yaparmısınız

 263. Reyhan özer dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum corap veya sabun pakketlleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik gurup arkadaşız ellimiz hızlıdır dönüş yaparsınız sevinirim

 264. Guluzar gokdemir dedi ki:

  Beykoz’da oturuyorum işe çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütven yardımcı olun

 265. Erkan Bayraktutan dedi ki:

  İstanbul pendik te ikamet ediyorum Evde paket işleri yapmak istiyorum

 266. Süheyla dedi ki:

  Merhabalar ümraniye de ikamet ediyorum çorap paketleme işi istiyorum yada başka da olabilir teşekkür ediyorum

 267. Emine dedi ki:

  Merhaba Kartal yunus mahallesinde oturuyorum. ek işe ihtiyacım var ,
  paketleme işleri, çorap katlama, anahtarlık yapımı bu işlere elim yatkındır severek çalışbilirim.
  Görüşmek dileğiyle

 268. Nurbike dedi ki:

  Istanbul Ümraniye de yaşamaktayım.Evimde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardimlarinizi rica ederim.
  Saygilarimla

 269. nilay dedi ki:

  istanbul sancaktepe yenidoğan. paketleme işi yapmak istiyorum.

 270. saime dedi ki:

  istanbul umraniyede oturuyorum corap paketleme isini istiyorum ihtiyacim var ise yardimci olursaniz sevinirim

 271. Berna dedi ki:

  Pendik’te ikamet ediyorum nikah şekeri yapımı işi için yazıyorum
  Dönüş yaparsanız sevinirim

 272. Canan keles dedi ki:

  Merhaba Çorap katlama ve kalem paketleme işi uygundur ihtiyacım var teşekkürler

 273. Figen Kader dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum Çorap paktleme işi yakmak istiyorum

 274. Sehriban dedi ki:

  Merhabalar ümraniye armağan evlerdeyim evde sabun çorap kalem ve benzeri işler yapmak istiyorum ilginize duyurulur

 275. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba. Bende paketleme işi istiyorum. Ümraniye.

  1. Damla Karadenkz dedi ki:

   İstanbul, Maltepe de oturuyorum evde paket işi istiyorum

 276. gülistan dedi ki:

  Merhabalar ;

  Pendik güzelyalıda oturuyorum. Ev hanımıyım daha önce de evlere boncuk işi aldım. Evde paketleme ve nikah şekeri işi arıyorum. Acil dönüş rica ederim..

 277. Tugba dedi ki:

  istanbul maltepe de yaşamaktayım. ACİL işe ihtiyacımız var.Evde paketleme işi aramaktayım annem ve komşulardan da başvurmak isteyenler var. cevap bekliyorum

 278. Ilknur dedi ki:

  Merhaba, ben ilknur kadıköyde oturuyorum evden çalışma imkanı Bilgi almak istiyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  1. Nesrin dedi ki:

   Merhaba ben Maltepe de oturuyorum iş imkanı dan yararlanmak istiyorum

 279. seda dedi ki:

  merhaba adım seda istanbul kadıköyde yasıyorum şuanda çalısmıyorum epeyce zaman boşum 7 kişik ekibim var gelire ihtiyacımız var istenilen zaman da işi bitirip düzenli bir şekilde teslim edebilirim.

 280. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar çorap katlama ve sabun işi istenildiği gibi yapacağım bir iş iki yaşında lösemi taramasından geçen bir oğlum var maddi anlamda ciddi ihtiyacım var ve oğlumun hastaligindan dolayı ev dışında çalışamıyorum mesajıma cevap verirseniz çok mutlu olurum iyi gunler

 281. kezbam dedi ki:

  maltepe de oturuyorum.cocuklarimin eğitim masraflarına katkıda bulunmak için evde is yapmak istiyorum .disipli bir insanım.verilen işi zamanında teslim etmek için elimden geleni yaparım.

 282. Sevda dedi ki:

  İstanbul Pendik Kaynarca da oturuyorum. Evde nikah şekeri yapmak istiyorum. Kına paketleme işi veya sabun IŞİD’e yapabilirim.

 283. Tuğba dedi ki:

  Maltepe deki ek iş imkanından istiyorum kartal da ikamet ediyorum lütfen dönüş sağlarsanız sevinirim ihtiyacım var acil

 284. Yağmur dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum evde çorap katlama işi istiyorum

 285. Betül dedi ki:

  Merhaba Ümraniyede oturuyorum evde paketleme vs.. is istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz….

 286. Derya dedi ki:

  Merhaba maltepede ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum teşekkürler çorap kalama veya paketleme işi olabilir

 287. Esma zurnaci dedi ki:

  Esma zurnaci ümraniye de oturuyorum çorap katlama işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var ev hanimiyim iki çocuğum var okul ihtiyaç larına destek olmak istiyorum

 288. Melek dedi ki:

  Merhaba 5 kişilik ekibiz Üsküdarda ikamet ediyoruz geri dönüş yaparsanız memnun oluruz

 289. Melek dedi ki:

  Merhaba, istanbul Maltepe de oturuyorum. 21 yaşındayım. Üniversite okuyorum okul masraflarımı kendim karşılamak ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum. Okulum erken saatlerde bittiği için evde boş oturup zaman kaybım olsun istemiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

 290. derya dedi ki:

  Pendik de oturuyorum. Daha önce de evde bu tür işler yaptım.Elim yatkındır. Çalışmak istiyorum.

 291. Tuğba Şimşek dedi ki:

  Istanbul Çekmeköy’de ikamet ediyorum. Ev hanımıyım. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 292. Tugce dedi ki:

  Umraniye carsida oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 293. Elisa dedi ki:

  Evde corap katlama kına paketleme işi yapmak istiyorum haber bekliyorum

 294. Aynur dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum bilginize.

 295. Deniz dedi ki:

  Üsküdar İcadiye de genç emekliyim. Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Eminönü vb. bulunduğum yer heryere yakın. Evde yapabileceğim her türlü işlerinize talibim.

 296. Kadir dedi ki:

  Pendik üst Kaynarca nikah şekeri paketleme işi yapabilirim

 297. Fatma demir dedi ki:

  Merhaba Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim 43 yaşındayım üsküdar da ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 298. Songül Yılmaz dedi ki:

  Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme İşi yapmak istiyorum

 299. Derya dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var . 3 kişiyiz. Pendikte oturuyorum.

 300. Merve dedi ki:

  Merhaba maltepede oturuyorum kredi borçlarında eşime destek için evde paketleme işine ihtiyacım var bir çocuğum var istanbul gibi bir yerde maaş yetersiz güzel haberleriniz beklıyoruz

 301. SEVGİ ÖZDEMİR dedi ki:

  altayçeşme /MALTEPE adresindeyim.
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Güvenilir ve işi zamanında teslim ederim.
  İyi günler ve şi,mdiden teşekkürler.

 302. Pınar dedi ki:

  Merhaba Maltepe de oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 303. Dilan dedi ki:

  Corap paketleme işi yapmak istiyorum

 304. Nazmiye dedi ki:

  Merhaba atasehir ferhatpasada oturuyorum bu ise ihtiyacim var 2 cocugum var donus yaparsaniz sevinirim
  Kina paketleme veya çorap farketmez

 305. Sevim dedi ki:

  Ben evde çorap paketleme işi istiyorum ek ise ihtiyacım var atasehir de oturuyorum çorap firmalarına sesleniyorum

 306. saadet çelik dedi ki:

  Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi ile ilgileniyorum .pendikte oturuyorum

 307. Berat can dedi ki:

  Ümraniye dudullu evde iş istiyorum

 308. Sevda dedi ki:

  Istanbul gaziosmanpadadayim evde paketleme isi istiyorum kurdan cetvel paketleme olabilir

 309. Yasemin dedi ki:

  Merhaba istanbul/ataşehir’de yaşıyorum
  El gelirim için
  Evde paketleme işi arıyorum.

 310. Zeynepk dedi ki:

  İstanbul Pendikte ikametgah ediyorum. Acilen ise ihtiyacım var.

 311. Hadiye dedi ki:

  Çok ihtiyacım var pendik sapanbağları nda oturuyorum. Lütfen dönüş yapın.

 312. Melek dedi ki:

  Üsküdarda ikamet ediyorum 4 kişilik ekibim var lütfen acil dönüş yapın

 313. Yakup özkan dedi ki:

  İst Ümraniye çorap katlama işi

 314. Öznur dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum.size nasıl ulaşabilirim

 315. Kamile dedi ki:

  Merhaba istanbul umraniyede oturuyorum çorap kalem isi yaparım lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 316. Enes dedi ki:

  Sancaktepe yakınında evde iş yapılır (Ümraniye’den Çayırova’dan iş alıp teslim ederim)

 317. Sebile dedi ki:

  Evde çorap katlama işi istiyorum Dudullu da oturuyorum daha öncede evde temizlik işi yapıyordum zamanında teslim olur çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 318. Naz dedi ki:

  Istanbul Sancaktepe Ümraniye çorap katlama işi yapmak istiyorum

 319. Nilgün Gecegezer dedi ki:

  Ataşehir İçerenköy’de oturuyorum. Evde çorap katlama işi yapmak istiyorum.
  İlgilenenlerin bilgisini rica ederim.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 320. özge dedi ki:

  Merhaba

  Üsküdarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Tarafıma dönüş yapmanızı rica ederim

 321. Zarife Çağlayan dedi ki:

  Pendik merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 322. ek iş verilir dedi ki:

  Evde paket işleri yapmak isteyen hanımlar pendik Gebze ve çevresi sms yada whatsap’tan bu numaradan ulaşabilirler

 323. mustafa dedi ki:

  çorap katlama işi uygundur

 324. Uğur dedi ki:

  Evde çorap katlama işi Istanbul ümraniye

  1. Gül dedi ki:

   3 kişiyiz ümraniye merkezdeyiz

 325. BEYZA dedi ki:

  MERHABA PENDİK KURTKÖY UYDUKENTTE İKAMET EDİYORUM. EK GELİR SAĞLAM ADI ALTINDA İŞE İHTİYACIM VAR. OTURDUĞUM BÖLGEYE YAKIN OLAN FİRMALARIN GERİ DÖNÜŞ YAPMALARINI RİCA EDER. İYİ GÜNLER DİLERİM.

 326. Beyhan Haktanir dedi ki:

  Uskudar ve umraniyede ek is istiyorum

 327. Zeynep dedi ki:

  Çorap katlama işi için başvuru yapmak istiyorum 20 yaşındayım lise mezunuyum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Gizem Akyüz dedi ki:

   Çekmeköy/Istanbul’da oturmaktayım. Ek iş olarak bu gibi şeyler yapmak istiyorum. Tesekkürler, kolay gelsin.

 328. elif dedi ki:

  istanbul sancaktepe yenidoğan mahallesi her türlü paketleme katlama montaj işi yapılır ekibim var

  1. Binnaz dedi ki:

   Elif hanım bende yeni doğanda oturuyorum ne tür iş yapıyorsunuz ve nerden iş buluyorsunuz acaba benim de ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 329. Nuran dedi ki:

  Düzenli ve istekli çalışırım.

 330. Nuran dedi ki:

  Nuran KÜÇÜK cekmekoy rastgelende oturuyorum.

 331. Zeynep dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum çorap paketleme işi yapabilirim ihtiyacimda var

 332. Busenur atmaca dedi ki:

  İstanbul çekmeköyde yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 333. Kaşıkçı dedi ki:

  Pendik Kurtköy

 334. Sibel dedi ki:

  Pendik aydos

 335. esra can dedi ki:

  kartalda oturuyorum pendik işinide yapabilirim

 336. Seda dedi ki:

  Tuzla İstanbul

 337. Betül Kaya dedi ki:

  istanbul ataşehirde yaşıyorum kiracıyız ve borçlarımız var bu sebeble evde ek iş yapmak istiyorum paketleme süsleme hazırlama vs her tür iş tecrübem var daha önceden bu işede ihtiyacım var ve yapabileceğime sonuna kadar inanıyorum. sevgilerr.

 338. Azize özdemir dedi ki:

  Evde paketleme yapma işine cok ihtiyacım var yakın ayda düğünüm var masrafım cok lütfen bana yardımcı olun

 339. Betul dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum çalışmıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum.

 340. Arzu dedi ki:

  Merhabalar Pendik merkezde oturuyorum paketleme işi olabilir acil lütfen teşekkürler

 341. Tuba dedi ki:

  Maltepe küçükyalı kadıköy bölgesinde iş yapmak istyrm yardımcı olursanız sevinirim

 342. Özlem dedi ki:

  Merhaba
  Ümraniye de oturuyorum ek gelir olarak çorap katlama işi yapmak istiyorum

 343. elif dedi ki:

  kartal da oturuyorum evde ek iş arıyorum

 344. leyla elfidan dedi ki:

  üsküdar merkez anahtarlik yapim işi acil

 345. Nilufer dedi ki:

  Pendik tuzla

  1. Adem dedi ki:

   Merhaba ben tuzlada oturuyorum. Evde yapmak üzere her türlü işe ailem ile birlikte talibim. Kartal pendik ve tuzla daki evde yapılabilecek her türlü işe talibim.

 346. Nilufer dedi ki:

  Pendik ve tuzla acil cok ihtiyacim var bu ise

 347. Kübra dedi ki:

  Merhaba, beykoz çavuşbaşında oturuyorum kardeşim ve annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Gönül sarıoğlu dedi ki:

   Merhabe ev hanımıyım 3 kişiyiz evde iş arıyorum dönüş yaparsanız sevirim diger yazıyorum ama dönüş olmuyo siz tarafıdan lütfen dönüş ihtiyacımız var

 348. Hanife karaçuha dedi ki:

  Çocuğum olduğu için çalışamıyorum.evde iş yapmak istiyorum.pendik esenyalı oturmaktayım.Yardımcı olursanız sevinirim

 349. Hilal dedi ki:

  Pendik nikah şekeri paketleme işi yapabilirim

  1. Buket dedi ki:

   İstanbul sancaktepe de oturuyorum arkaşım ile yaz tatilinde okul haraçlığımızı çıkarmak istiyoruz elimiz hızlıdır verilen zamanda işler bitmiş olur

 350. Zeynep dedi ki:

  Merhaba evde yapabileceğim iş istiyorum

 351. Sevgi dedi ki:

  Merhaba annemle beraber evde ek iş yapmak
  istiyoruz Ümraniyede çorap paketleme işini
  İstiyoruz elimiz hızlıdır

 352. Nilgün bakıner dedi ki:

  Kartal pendik

 353. Gulay dedi ki:

  Gülay cifcibasi İstanbul Ataşehir’de oturuyorumm çorap paketleme işini yapmak istiyoruz 4kisilik gurubuz

 354. Damla batan dedi ki:

  Maltepe çok acil ek is ihtiyacim var

 355. Esra ergül dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorum çocuklarım küçük işe gidemiyorum okul masraflarını karşılıcak işe ihtiyacım var 4kışıyız işin yoğunluğuna göre aynı semtten daha fazla ekip bulabilirim çorap paketleme boncuk paketleme ve bu benzeri işler sorunsuz teslim ederiz

 356. aysenur dedi ki:

  İstanbul tuzlada ikamet etmekteyim , bir bayan arkadaşım ile evde ek iş paketleme vs. yapmak istiyoruz.

 357. Elif dedi ki:

  Pendik

 358. maviş yakışır dedi ki:

  28 yaşındayım. Ümraniye dudullu da oturuyorum ek gelir sağlamak istiyorum. evime kargo şeklinde iş arıyorum. çalışıyorum akşam için yapabileceğim ücreti iyi iş tekliflerinizi bekliyorum.

  iyi çalışmalar….

 359. Reyhan dedi ki:

  İstanbul kartalda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 360. Yıldız dedi ki:

  Merhabalar Anadolu yakası uğur mumcu 3 kişiyiz ve paketleme işi istiyoruz en yakın zamanda dönüş yaparsanız memnun olurum iyi akşamlar.

  1. Serdar dedi ki:

   Dudulluda oturuyorum evde yapabilinecek iş istiyorumm

 361. Hatice ncr dedi ki:

  Ümraniye altınşehirdeyiz. üniversite öğrencisiyiz eşimle paketleme işi yapabilirz

 362. Yıldız dedi ki:

  Umraniye civarında paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 363. Büşra Yirmibeşli dedi ki:

  Merhaba İstanbul maltepe fındıklı da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 364. Ozlem dedi ki:

  pendik yayalarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum.cok ihtiyacim var

 365. Erdal dedi ki:

  Merhaba, Istanbul Pendiktenim. 4 kisiyiz. Evde nikah sekeri yapmak istiyoruz

 366. İzabel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum maltepe fındıklıda oturuyorum. Eşimin mail adresini veriyorum

 367. Tuba dedi ki:

  Bende pendikte ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 368. Pinar er dedi ki:

  Istanbul kartalda kurfalida oturuyorum evde yapmak icin is ariyorum paketleme isi olur donus yaparsaniz memnun olurum

 369. Aysun dedi ki:

  Pendik güzelyalıda oturuyorum

 370. Yeter dedi ki:

  Merhaba 3 kisiyiz Annem ben ve kardesim evde el isi yapmak istiyoruz bu ise cok ihtiyacimiz var Kadikoy Fikirtepe’de oturuyoruz.Geri donus yaparsaniz tesekkur ederiz.

 371. Neslihan aksoy dedi ki:

  4 kız çocuğunu okutuyorum ümraniyede oturuyorum işe ihtiyacım var

 372. İrem dedi ki:

  Merhabalar Pendik te ikamet ediyoruz evde 4 kişiyiz uygun olan işler için iletişime geçebilirsiniz

 373. fatih dedi ki:

  istanbul sultanbeyli evde ek iş yapmak istiyorum

 374. Betül dedi ki:

  Merhabalar İstanbul pendik te ikamet ediyorum. Pendik kartal tuzla… Ek iş arıyorum.

 375. Gülçin dedi ki:

  Merhaba Ümraniye’de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 376. Elif dedi ki:

  Tuzla sifada oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 377. Sedef dedi ki:

  merhaba ist atasehir de ikamet ediyorum.26 yasindayim.bir suredir calismiyorum bks vaktimi degerlendirmek ve gelir adına evde herhangi bir ürün paketleyebilirim.donus olursa sevinirim..

 378. Sena Nur Civan dedi ki:

  Tuzla pendik civarı evde paketleme işi arıyorum 3 kişilik bir grubuz

 379. Aylin dedi ki:

  İstanbul Ümraniye lise mezunuyum işe ihtiyacım var

 380. Elif dedi ki:

  3 kişiyiz iş arıyoruz

  1. Gizem ŞİRİN dedi ki:

   Istanbul cekmekoyde oturuyorum. Ögrenci evinde kalıyorum. Harcliklarimi cikarmak icin ise ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim. Gerekli verimi alacaginizin garantisini veriyorum

   1. Menice keleş dedi ki:

    Merhabalar İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum ev hanımıyım kına, düğün şekeri ve kürdan paketleme işi yapabilirim işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız gerçekten çok çok sevinirim. İyi günler dilerim

 381. Yasemin kılıç dedi ki:

  Evde paketleme boncuk dizme toka yapabilirim cevizlide oturuyorum

 382. umut özer dedi ki:

  pendik

 383. Hürriyet aydın dedi ki:

  Pendik güzelyalı da oturuyorum evde paketleme nikah şekeri yaparım bankada ulaşırsanız memnun olurum

 384. Elif dedi ki:

  Eşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz acil

 385. Mert Kayacan dedi ki:

  Merhaba

  Evde ek iş arıyorum. İkametgah Samandıra Osmangazi Mahallesi

 386. Zuhal dedi ki:

  Pendik nikah şekeri için yazıyorum ihtiyacım var bu işe donüş yaparsanız sevinirim

  1. Sibel dedi ki:

   İstanbul deresekide oturuyorum herhangi paketleme işi yapıp okul paramı çıkartmak istiyorum

 387. Figen dedi ki:

  Pendik İstanbul

 388. Gülden ÖZ dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Ūmraniye’de oturuyorum.

 389. YAMAN dedi ki:

  Tuzlada oturuyorum sabun paketleme işini yapabilirim

 390. Zehfa dedi ki:

  Pendik nikah şekeri için yazıyorum evde nikah şekeri yaptırmak istryenler ulaşabilirler

 391. Hatice çepni dedi ki:

  Ümraniye de yukarı dudullu da oturuyorum çorap paketleme işi yapabilirim bebeğime bakıyorum acil ile ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum

 392. Burcu dedi ki:

  Uskudar da ikamet etmekteyim acilen is arıyorum yardimci olurmusunuz

 393. Burcu dedi ki:

  Anadolu yakası beykoz yeni mahallede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 394. Banu dedi ki:

  Uskudarda oturuyorum paketleme isi veya anahtarlik isi istiyorum acil

 395. TÜLAY dedi ki:

  Pendik de ikamet ediyorum.nikah şekeri paketleme işini yapmak istiyorum.
  ilgilenirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.

  1. Seda Pıçak Eren dedi ki:

   Merhabalar 36 yaşındayım bir cocuk annesiyim cok ihtiyacim var daha once evde doğum günü susleri paketledim elim yatkin ve hızlıdır Anadolu yakasi Maltepede ikamet ediyorum Maltepe’de boncuk paketleme isi yada sizin sectiginiz paketleme isini yapabilirim en kisa zamanda donus yapmanizi rica ediyorum

  2. Berna dedi ki:

   Ümranıyede oturuyorum corap katlama işini yapabılırım

 396. arzu münevver dedi ki:

  maltepe zümrütevler de oturuyorum kayinvalidem ile bu isi yapabilirim elim pratiktir boncuk dizme ve paketleme işine talibim yapabilirim.

 397. SEVİNÇ AKTAŞ dedi ki:

  MERHABALAR ÜSKÜDAR MERKEZDE OTURUYORUZ 2 KİŞİYİZ

 398. Müberra dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum paketleme işi istiyorum

 399. goncagül sarıçiçek dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Çekmeköyde de oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce senelerce bu tarz işleri yaptım elim çok yatkındır.Düzenli,disiplinli ve ivediyle işlerinizi halledebilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim
  Bu işe ihtiyacım var.

 400. Cansu dedi ki:

  Merhaba ist kartal da oturuyorum evde paketleme nikah şekeri vb işler yapmak istiyorum ekip kırabilirim

 401. Zeynep dedi ki:

  İyi günler herkese internet üzerinden tesettür giyim satışı yapmaktayım. Toptancılar ile çalışıyorum. Hanımlara ek iş olarak sadece instagram facebook veya dilediği yerden satış yapması adına ürün başına 5-7.5-10-15-20₺ olarak değişen komisyonla satış veriyorum. Sizler sadece sayfanızda ürünleri paylaşıyorsunuz satışını yapıyorsunuz ürünün gönderilmesi faturalanması bize ait. Her ayın 15-20 si arasında kazanmış olduğunuz komisyonlar hesabınıza yatırılıyor. İletişim ve detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

 402. Esin portakal dedi ki:

  Istanbul/Kadıköyde oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Annemle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 403. Tugce yılmaz dedi ki:

  Merhabalar evde iş yapmak istiyorum corap katlama flan bana yardımcı olun zor durumdayım ümraniye armagan evler de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim mübarek ayın sevabına

 404. Filiz dedi ki:

  Ataşehirde Butiğimde boş otururken yardımcımla her türlü paketleme işi yapabilirim.memnun kalacağınızdan eminim kolay gelsin..

 405. Elif karagoz dedi ki:

  Mrb iş istiyorum cok acil ihtiyacim var dönüş yaparsaniz cok sevinirim Allah razi olsun simdiden

 406. Tugca yılmaz dedi ki:

  Ümraniye armagan evlerde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum evim kirada lütfen yardım edin

 407. Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Tuzla

 408. Naz dedi ki:

  Kadıköy de oturuyorum ev de ek iş yapmak istiyorum, saygılar.

 409. Tülay Durmuş dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de oturuyorum evde kına paketleme çorap paketleme nikah şekeri vb. iş arıyorum daha önce paketleme ve süsleme işinde çalıştım elim yatkındır yardımcı olurmusunuz

 410. AYLİN YILDIRIM dedi ki:

  İstanbul bulgurlu’da ikamet ediyorum.Daha önceden paketleme avize montajı otel urunleri etiketleme ve boncuk isleme isi yaptim .evde paketleme veya etiketleme işi yapabilirim.Dört yıllık deneyimim bulunmaktadır.

 411. Arzu kulakçı dedi ki:

  İstanbul maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 412. Sunay dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 413. serpil dedi ki:

  merhaba İSTANBUL ATAŞEHİR
  her türlü paketleme, düzenleme, kes ,yapıştır işi en ince detayına kadar en kısa zamanda yapabilirim.

 414. Yasemin Bilgib dedi ki:

  Merhaba , Ümraniye çakmakta oturuyorum, evde çorap katlama vb işler yapmak istiyorum. Dönüş yapılmasını rica ederim saygılar

 415. Azize dedi ki:

  Merhaba ben uskudar cengelkoyde oturuyorum 4 kisilik bir ekibiz

 416. Fatma dedi ki:

  Sancaktepe de ikamet ediyorm

 417. Duygu dedi ki:

  Çorap paketleme işini istiyorum

 418. SEVDA KÖROĞLU dedi ki:

  MERHABA,
  Pendikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum .
  Aynı zamanda çalışıyorum geriye kalan vakitlerde yapabilirim.

  1. Ebru dedi ki:

   Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum üç kişiyiz İstanbul Ataşehir de ikamet ediyoruz çorap paketleme işi yapmak istiyoruz

 419. candan dedi ki:

  Merhabalar tuzla pendik taraflarında oturuyorum 10 kisilik ekibim var

 420. Aleyna dedi ki:

  Merhaba pendik’te oturuyorum evde paketleme işi istiyorum.

 421. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Merhaba pendikte ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  1. Ercan dedi ki:

   Mrb umraniye dudulda otryorum takı paket işi veren sirketlerin ulaşbilrler

 422. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Pendik – tuzla

 423. Ebru dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz 🙂

 424. Dilek sönmez dedi ki:

  Mrh ben maltepe fındıklı da ikamet etmekteyim evda işe çok ihtıyacım var lütfen sizden ricam hertürlü iş yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var yardımcı olmanızı istiyorum acil dönüş bekliyorum

  1. Özlem yıldırır dedi ki:

   İstanbul üslüdar ünalanda oturmaktayım her türlü paketleme işi yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var hayırlı günler

 425. Neslihan dedi ki:

  Umraniye cakmakta ikamet ediyorum 4 kişilik grubumuz var evde is istiyoruz geri dönüşlerinizi bekliyoruz teşekkürler

 426. muharrem uysal dedi ki:

  merhaba ümraniye veya çekmeköy farketmez evde çorap,paketleme, kalem montajı vb. olabilir. 2 kişi ile bu tür işlemleri sağlıklı bir şekilde yetiştirebileceğimize inanıyoruz. irtibata geçilirse seviniriz. teşekkürler

 427. MEVLÜT TÜRK dedi ki:

  Merhaba TUZLA’da ikamet ediyorum evde iş imkanından faydalanmak istiyorum yakın çevre ilçelerde olur aracım var zamanında teslim edilir

 428. Ebru dedi ki:

  Istanbul sancaktepede oturuyorum ev hanimiyim..bolca vaktim var paketleme isi yapmak istiyorum

 429. Zehra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz seri ve titiz iş yaparız bana geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 430. Sena dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorum çorap katlama işi için dönüş yaparsanız sewinirim.

 431. turhan şahin dedi ki:

  Merhaba calışma durumum 24-48 yani 24 saat calışıyorum 48 saat boş um evde bakeyleme ve buna benser iş aramaktayım
  saygılarımla

 432. Nergis dedi ki:

  EVLERE püskül işi veriyorum ilgilenen mesaj atsin nergis aydogan

  1. Neslihan dedi ki:

   Merhaba umraniye cakmakta otuuruyorm 4 kişilik grubum var ve ise çok ihtiyacimz var geri dönüş saglarsanız çok sevinirim.

  2. Candan tokgün dedi ki:

   Umraniye çarşıya yakinim ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil iki kisiyiz

  3. Havva dedi ki:

   Iyi günler ben sultanbeylide oturuyorum sizin yeriniz nerde

  4. Bircan dedi ki:

   Nasıl ulasirim

  5. Bahar dedi ki:

   Merhaba nergiz hanım ben ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Umayhan arabova dedi ki:

   Eyüpsultan da oturuyoruz. Evde 3 bayan bu işiyapabiliriz. Uygunmudur.

  7. turan kısa dedi ki:

   PENDİKTE OTURUYORUM İLANINIZLA İLGİLENİYORUM

  8. Sümeyye dedi ki:

   İstanbul pendik de oturuyorum ve evde çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için gelir elde etmek isyorum ltfen yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

  9. Gozds dedi ki:

   Umraniye madrnlerde oturuyorum ek is yapmak istiyorum yrdimci olurmusujuz

 433. Nuran dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum evde iş arıyorum acil dönüş yapın lütfen

 434. Guler cakir dedi ki:

  Daha önce mesaj attım istanbul ümraniye istiklal mahallesi de oturuyorum çorap paketleme işi ıstiyorum lütfen ihtiyacım var güler çakır

 435. Sibel dedi ki:

  Merhaba yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum

 436. YILDIRAY BALIKCI dedi ki:

  Evde kalem yapma paketleme işi almak istiyorum istanbul soğanlık dan

 437. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba tuzlada ikametgah etmekteyim evde yapıcak işlere ihtiyacım var

 438. Yildiz dedi ki:

  Ümraniye hekimbasinda ikamet ediyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 439. Hülya tunc dedi ki:

  Gerçekten ne iş olsa yaparım cok ihtiyacın var

 440. Kevser Yürür dedi ki:

  Pendik velibaba da oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var acilllll bana ulaşın.

 441. Merve a dedi ki:

  Merhaba,
  Esatpasada ikamet ediyorum 2 kişi paketleme çorap katlama anahtarlık işleri yapabiliriz mail ile iletişime geçmeniz rica ederim

 442. Hira dedi ki:

  Kartalda oturuyorum. İsterseniz calısabılırım

  1. Rukiye dedi ki:

   Camlicada oturuyorum paketleme isi yapabilirim

 443. Canan dedi ki:

  Merhabalar pendikde otoruyorum evde paketleme işi ariyorum

 444. Sevgi erdem dedi ki:

  3kisilikbir ekibiz her türlü işi yapabiliyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz

 445. Gül dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum elim yatkın lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 446. özlem dedi ki:

  Merhaba,
  pendikte oturuyorum.4 kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz , deneyimliyiz.
  çevre illerden iş alabiliriz.
  iyi çalışmalar.

 447. ayten bayram dedi ki:

  ÜMRANİYE İSKİDE YAŞIYORUM KIZLARIM İLE EVDE PAKETLEME KAPI SÜSÜ GİBİ İŞLER İSTİYORUZ

 448. fazlı aksoy dedi ki:

  emekliyim evde paketleme işi yapmak istiyorum.dönerseniz memnun olurum.tel

 449. Emine dedi ki:

  Çekmeköyde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.

 450. Oğuz dedi ki:

  Üsküdarda oturmaktayım. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 451. EDA dedi ki:

  MERHABA KALABALIK BİR AİLEYİZ PAKETLEME İŞİ İSTİYORUZ LÜTFEN NOLUR ;(

 452. Ören bayan dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi yaptık

 453. Fatma dedi ki:

  Ümraniye istiklal mh oturuyorum evde her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim ümraniye dönüş yaparsanız sevinirim

 454. Yusuf dedi ki:

  Pendik kurtkoyde oturuyorum Evde yapabileceğim nikah şekeri vs işler arıyorum

 455. Funda dedi ki:

  Kartal da ikamet ediyorum. Pendik ve maltepe bana uyar

 456. Selmaaa dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum.

 457. esra simge sönmez dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK ACİL ÜSKÜDAR

 458. İpek dedi ki:

  Mrhb ben ümraniye ferah mahallesinde oturuorum ihtiyacim oldugu icin ek is yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz memnun olurum

 459. Damla üçüncü dedi ki:

  Merhaba kartalda ikamet ediyorum 2 kisiyiz hizliyiz acil ihtiyacimiz var donus yaparsaniz mutlu oluruz

 460. Tuğçe dedi ki:

  Evde çorap paketleme işi arıyorum ümraniye çarşı

 461. Neslihan dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 462. Emine dedi ki:

  Merhabalar sancaktepede oturuyorum istanbula yeni taşındım eve iş almak istiyorum.müsaitlik durumum fazla olduğu için

 463. Gamze dedi ki:

  İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 464. Zeynep yıldırım dedi ki:

  Anadolu yakası tamamı evde iş istiyorum taahhüt edilen zamanda iş teslim yapılacaktır

  1. Merve dedi ki:

   Yakacikta oturuyorum pendikteki paketleme isini yapabilirim

 465. Ceren dedi ki:

  Istanbul maltepe oturuyorum paketleme taki yapimi boyamaya vb işleri evde yapabilirim

 466. Çalışan dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 467. A dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 468. Ebru dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişilik ekibim var

 469. Zeliha dedi ki:

  Tuzla da oturuyorum evlere iş verirseniz sevinirim.

 470. Merve dedi ki:

  Çok acil ihtiyacim var.uğurmumcu evde paketleme şeker vs. Yapabilirim.teşekkürler.tecrübeliyim.

 471. Hanife arslan dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasi

 472. İbrahim üstünel dedi ki:

  Merhaba ümraniye yavuzturkte 2 kişiyiz evde is almak istiyoruz

 473. Şenay dedi ki:

  Ümraniyede otururyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevirim

 474. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evden yapabileceğim uygun bir iş arıyorum. Teşekkürler!

 475. Rabia Arslan dedi ki:

  Merhabalar,
  İsmim Rabia Arslan, 22 yaşında öğrenciyim. İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. Açıktan okuyorum bu yüzden de çok vaktim oluyor. Bende evde ailemle birlikte bu işi yaparak onlara destek olmak istiyorum. Olumlu veya olumsuz geri bildiriminizi bekliyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 476. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

  1. İsmail dedi ki:

   Tuzlada oturuyoruz iki kişiyiz paketleme işi yapabiliriz

 477. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul geri dönüş yapılırsa sevinirim

 478. Nazlı dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istıyorumn

 479. Naz dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum bende bu işleri yapmak istiyorum ihtıyacım var inşallah çabucak haber gelır

 480. Özge Aşkın dedi ki:

  Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 481. Zeynep şan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 482. ŞAHİNDER Duman dedi ki:

  Merhabalar Kadıköy Caddebostan’da oturuyorum yeni emekli oldum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 483. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tuzla da oturuyorum

  1. Bilal dedi ki:

   Daha önce bu tarz işleri evde paketleme işleri yaptım bu işte tecrübeliyim paraya ihtiyacımız var iş verirseniz memnun kalırız teşekkürler

 484. deniz dedi ki:

  acil evde yapabilecegim ise ihtiyacim var ilgilenirseniz memnun olurum

 485. deniz dedi ki:

  evde yapacagim.acil ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz elimden her is gelir

 486. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum.İlginize şimdiden teşekkürler.

 487. Nadime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum çorap paketleme istiyorum

 488. Nadime dedi ki:

  Ben ümraniyede oturuyorum corap katlama işine ihtiyacım var iletişime geçmek istiyorum

 489. özge dedi ki:

  pendikte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 490. gülden kılıçaslan dedi ki:

  ev hanımıyım , bu işlerde tecrübeliyim , maltepe küçükyalı da ikamet etmekteyim.

 491. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba sancaktepe bölgesinde ikamet etmekte olup 4 kişilik bir ekip olarak vaktinde ve tam zamanında iş teslimi etme güvencesi veriyoruz.
  Kadıköy nedime bilekliği ve kına paketleme
  Üsküdar anahtarlık yapim işi
  Paketleme işleri yapılır bizimle mail üzerinden iletişime geçmenizı isteriz.

 492. Ünsal Yılmaz dedi ki:

  Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
  elbiseterzisi @ gmail . com

  1. Sevgierdem dedi ki:

   Ben kız meslek lisesi giyim bölümü bitirdim her türlü dikiş yapabilirim bu senede modelistlik kursuna gidiyorum kendimi geliştirmek için ararsanız sevinirim Küçükyalı da oturuyorum cep:05

 493. Canan dedi ki:

  Ben Maltepe gülsuyu da oturuyorum acil iş arıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum ev hanımıyim yeni anne oldum bebegimin masrafını karşılamak için acil iş istiyorum eşimin mail adresini yazdim

 494. Selda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 495. Gülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz üç kişiyiz yardımcı olur musunuz Maltepe Gülsuyu nda oturuyoruz.

 496. gül dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 497. Ilknur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniyedr oturuyorum

 498. Habibe dedi ki:

  Merhaba Pendik ye ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 499. Gülsün aydın dedi ki:

  Ümraniye için evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 500. Fatma ulutaş dedi ki:

  Merhaba evde 4 kişiyiz ve paketlemeişi yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 501. Kübra dedi ki:

  Pendik kaynarcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Mine sarı dedi ki:

   Evde paketleme işi yapabilirim tuzla istanbul

 502. Mehmet güner dedi ki:

  evde paket leme işi yapmak istiyorum 541

 503. GİZEM dedi ki:

  Merhaba Pendik kurfalıda yaşıyorum evde paketleme işi için uygunsa yardımcı olmak isterim.Teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacagınızı temin ederim

 504. Elif dedi ki:

  Merhaba lar Ataşehir de oturuyoruz iki kişiyiz evde paketleme işi iarıyoruz.

 505. MERVE KULCU dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Ümraniye Çakmak Mahallesinde oturuyorum. Daha öncesinde paketleme yapmış olduğum işler oldu. Tekrar yapmak istiyorum.

 506. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 507. Nevin dedi ki:

  Merbalar
  Kucukyali aydinevlerde oturuyorum. Ev hanimi oldugum icin ek gelir ederek evde is yapmak isteyip ve daha oncelerdede boyle bir kac is yaptim. Oglumun mail adresini yazdim ve calismak isterseniz bana ulasmaniza sevinirim. Guvenilir ve isi zamaninda teslim ederim. İyi gunler.

 508. Birgül bayrak dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

  1. Elif kanal aksu dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

   1. Nurdan dedi ki:

    Merhaba istanbul/ataşehir’de yaşıyorum
    El gelirim için
    Evde paketleme işi arıyorum.

 509. Songül Top dedi ki:

  Çok acil evde is yapmaya ihtiyacım var

  1. KADRİYE KARACA dedi ki:

   Merhaba İstanbul Tuzla da oturuyorum evde sanayi düz dikiş ve overlok makinam var evde iş yapmak istiyorum evlere dikis işi veren firmalar bana ulaşırsa sevinirim.

 510. merve ıspartalı dedi ki:

  Maltepe

  1. Şule sezer dedi ki:

   Istanbul pendik de ikamet ediyorum . Sadece eşim sağlıyor kirada oturuyorum . Ihtiyacim var çok. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  2. Hava G. dedi ki:

   Selam pendikde ikamet ediyorum evde kazanc sagliyacak ise ihtiyacim var tuzladan alabilirim donus saglanirsa menmun olurum ..

  3. Havva Kazan dedi ki:

   Merhaba İstanbul Erenköy de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var teşekkürler

   1. Neslihan dedi ki:

    Merhaba istanbul çekmeköyde ikamet ediyorum işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi evliyim çocuğum yok geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  4. Büşra KARACAOĞLU dedi ki:

   Merhabalar ıstanbul Sancaktepe de oturuyorum öğrenciyim boş günlerim çok boş zamanımı değerlendirmek ve para kazanmak için evde işe ihtiyacım var. Paketleme işleri yapabilirim. Ihtiyacım var. Işleri yapabilirim elim yatkindir. Geri dönüş olursa sevinirim. Teşekkürler iyi günler.

   1. Derya dedi ki:

    İstanbul Sultanbeyli de merkezde oturuyorum her tür paketleme evde yapılacak işleri yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Teşekkürler iyi günler