İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Çalışmak istiyorsunuz ama evden dışarı çıkamıyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizin için evde yapılabilecek harika işler tespit ettik. Evinizde yapabileceğiniz birçok paketleme işi bulunmaktadır. Sizler için İstanbul’da evlere verilen iş ilanlarını araştırdık. Ümraniye, Anadolu Yakası gibi yerlerde evlere verilen ek iş imkanlarını ve İş-kur tarafından evlere verilen iş imkanlarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Hemen hemen birçok il ve ilçede evlere iş veren ve ev hanımlarına gelir kaynağı olan firmalar bulunuyor. Bu mevcut firmalar fiziki olarak iş yerinde çalıştırdıkları elemanların yol, yemek ve sigorta masraflarını ödemek zorundadır. Ancak evlere iş vermeleri halinde bu gibi hususlar için ek bir gider harcanmasına gerek olmuyor. Bu sebeple de işverenler, siparişleri yetiştirmek adına iş yükünün bir kısmını evde çalışmak isteyen veya ek gelir arayan öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere vererek iş yoğunluğunu azaltırken kendisine olacak maliyeti de aynı oranda düşürüyor.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Evinizde; kına, nikah şekeri, kürdan, pipet, toka gibi malzemelerin paketleme işini, takı ve toka tasarımı, internet üzerinden makale yazma, ev yemekleri ve kışlık yiyecekler yapıp satma, el becerinizi kullanarak çeyizlik eşyalar yapma, boncuk dizme gibi birçok iş yapabilir ve kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Mevcut firmalardan ürünleri alıp saatinde ve belirlenen tutarda yapmanız halinde ve düzenli çalışmanız halinde 1500 TL ve 3.000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İstanbul’da Bayan Çantası Toptancılarından ucuza çanta temin ederek de bunları satabilirsiniz.

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin!

Firmalar yaptığı işler için evlere de ek iş göndermektedir. Verilen işler için belirli bir tutar belirlenir ve sipariş süresine kadar yapılması istenir. İnsanlar ne kadar iş yaparsa karşılığında da o miktarda paralar ödenir. Bu neticede de ne kadar fazla ürün alır ve zamanında o ürünleri yetiştirirseniz karşılığında da o kadar para alacaksınız demektir. Örneğin kalem paketleme işi aldığınızda sizlere en az 15 bin tane kalem gönderilir. Bu kalemleri 5’erli olarak paketlere yerleştirmeniz istenir. Oluşturulan her 5’li grup için 0,20 kuruş civarında bir ücret alırsınız. Bu kapsamda da yapacağınız işe bağlı olarak 1.000 TL ile 1.250 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Arttırmak da azaltmak da sizin elinizde..

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İş

Ümraniye İstanbul’un en büyük 4. ilçelerinden biridir. Büyük şehrin iş imkanları da haliyle doğru orantıda büyük olacaktır. Firmalar şahsen işyerinde de eleman çalıştırmakta, evlere de iş göndermektedir. Evlere iş göndermek firmaların daha çok işine gelmektedir. Ümraniye’de yapabileceğiniz işler arasında aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Evde çorap katlama işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1800 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Çorap katlama işi için adet başına fiyat alırsınız. Bazı firmalar 0,20 kuruş verirken bazıları ise 0,50 kuruşa kadar fiyat vermektedir. Firma sizlere bu işlem için gerekli bütün malzemeleri göndermektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çorapları istenilen adetlerde ve istenilen zamanda bitirmek olacaktır. Toplu halde gönderilen çorapların aynı modellerini birbirleri ile eşleştirmeniz gerekmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye’de çorap katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmek için onlarına sizleri bulmalarına yardımcı olmak adına yorum bölümüne tüm bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medyada veya internet sitelerinde bu işler için verilen ilan sitelerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi evde oturan veya ek iş yapmak isteyen insanlar için son derece basit ve zevkli bir iştir. Öğrenciler okullarından arta kalan zamanlarda, çalışanlar ise mesailerinin bitimlerinde bu işi yapabilirler. Firmalar nikah şekeri için adet başına fiyat vermektedir. Ne kadar çok nikah şekeri yaparsanız aynı orantıda o kadar çok para kazanabilirsiniz. Adet başına verilen fiyatlar modellere göre değişiklik gösterecektir. 0,50 kuruşluk olanı da olacaktır 2 yada 3 TL olanı da. Bu kapsamda önemli olan firmanın belirlediği zamanda ve sipariş alınan adette yapılmasıdır.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

İstanbul’un Pendik semtinde ikamet ediyorsanız ve evde ek bir gelire ihtiyacınız var ise yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak bu iş için evden çalışacak elemanlara ihtiyacı olan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşi

Boncuk dizme ve paketleme işinde hızlı ve basit bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu iş için küçük şehirlerde bulunan firmalar evlere fazla iş vermemektedir. Bu sebeple de küçük bir şehirde yaşıyorsanız kendi imkanlarınız ile evinizde bu işi yapabilirsiniz. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız boncuk dizme ve paketleme işi için evlere ek iş gönderen firmalar bulabilirsiniz. Boncuk paketleme için aylık 1500 TL‘ye kadar para kazanabilirsiniz. Bu miktarı yükseltmek de daha aza indirmek de sizlerin elinde. Ne kadar çok dizme ve paketleme yaparsanız o yönde kazancınız da artar.

Maltepe semtinde bulunan boncuk firmalarından iş almak istiyorsanız firmaların sizi görmesini sağlamalısınız. İletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakarak sizler ile iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Sabun Paketleme İşi

Sabun, hem hediyelik ve süs eşyası olarak hem de günlük hayatımızda kullandığımız bir malzemedir. Bu sebeple de getirisi yüksek olan bir ek iştir. Öğrencilerin, evde oturan bayanların, ek iş yapmak isteyenler için basit ve çok zaman almayan bir iştir. Aylık olarak 1000 TL’de kazanabilirsiniz 2 bin TL de. Bu sizin elinizin çabukluğuna kalmış. Sabunları adet olarak ne kadar çok yaparsanız aynı yönde de para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme için firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin haricinde evlere de iş göndermektedir. Hem işlerden geri kalmayalım hem de kendi kazancımı sağlayayım diyorsanız bu iş tam sizlere göre. Bu iş için yapmanız gereken tek şey firmanın size gönderdiği sabunları belirlenen paketlere yerleştirmek olacaktır. Tuzla semtinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Ya da semtte bulunan sabun fabrikalarının ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Anahtarlık yapımı için küçük şehirlerde evlere iş gönderen firmalar bulmanız zor olabilir. Ancak büyükşehirler de bu iş ile uğraşan birçok firma olmasından dolayı kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı hem zevkli hem de kolay bir iştir. Anlaşma yaptığınız firmalar sizlere anahtarlık modelini ve uçlarına takacağınız metalleri gönderecek, nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Anlaşacağınız firmalar adet başına da fiyat verebilir, aylık sabit bir maaşa da bağlayabilir. Bu firmanın inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Bu iş için zaman kavramı da önemli bir rol oynayacaktır. Siparişleri istenilen zamanda bitirirseniz işverenin gözüne girmeyi başardınız demektir.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar’da ikamet eden bayanlar ve ek gelir sağlamak isteyen diğer vatandaşlar, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerini yazabilirler. Ben kendi başıma çalışmak istiyorum diyorsanız da malzemeleri alarak kendi ek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bu iş için aylık 1500 TL ile 2000 TL bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme İşi

Kına düğünlerimizin en önemli parçalarından biridir. Günümüz şartlarında nedime bilekliğinin de bir o kadar revaçta olduğu görülmektedir. bu kapsamda da evlerinizde bu iş üzerine çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Her ikisinin de yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iş olacaktır. Nedime bileklikleri için firmalar tarafından belirlenen modelleri yapmanız gerekmektedir. Kına paketleme işi için ise firma tarafından gönderilen paketlerin içine belirlenen miktarda ve ölçüde kına koymanız gerekmektedir. Bu işlem için adet başına ya da aylık sabit bir ücret alabilirsiniz.

Kadıköy semtinde bu iş ile uğraşan firmalara ulaşmak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden veya iş ilan sayfalarından da bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı

Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
elbiseterzisi @ gmail . comOy ver!
[Total: 3 Average: 5]
İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2019 Konusuna 235 Yorum Yapıldı
 1. Aynur dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum bilginize.

 2. Deniz dedi ki:

  Üsküdar İcadiye de genç emekliyim. Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Eminönü vb. bulunduğum yer heryere yakın. Evde yapabileceğim her türlü işlerinize talibim.

 3. Merve dedi ki:

  Merhaba maltepede oturuyorum kredi borçlarında eşime destek için evde paketleme işine ihtiyacım var bir çocuğum var istanbul gibi bir yerde maaş yetersiz güzel haberleriniz beklıyoruz

 4. SEVGİ ÖZDEMİR dedi ki:

  altayçeşme /MALTEPE adresindeyim.
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Güvenilir ve işi zamanında teslim ederim.
  İyi günler ve şi,mdiden teşekkürler.

 5. Pınar dedi ki:

  Merhaba Maltepe de oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 6. Dilan dedi ki:

  Corap paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Nazmiye dedi ki:

  Merhaba atasehir ferhatpasada oturuyorum bu ise ihtiyacim var 2 cocugum var donus yaparsaniz sevinirim
  Kina paketleme veya çorap farketmez

 8. Sevim dedi ki:

  Ben evde çorap paketleme işi istiyorum ek ise ihtiyacım var atasehir de oturuyorum çorap firmalarına sesleniyorum

 9. saadet çelik dedi ki:

  Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi ile ilgileniyorum .pendikte oturuyorum

 10. Berat can dedi ki:

  Ümraniye dudullu evde iş istiyorum

 11. Sevda dedi ki:

  Istanbul gaziosmanpadadayim evde paketleme isi istiyorum kurdan cetvel paketleme olabilir

 12. Yasemin dedi ki:

  Merhaba istanbul/ataşehir’de yaşıyorum
  El gelirim için
  Evde paketleme işi arıyorum.

 13. Zeynepk dedi ki:

  İstanbul Pendikte ikametgah ediyorum. Acilen ise ihtiyacım var.

 14. Hadiye dedi ki:

  Çok ihtiyacım var pendik sapanbağları nda oturuyorum. Lütfen dönüş yapın.

 15. Melek dedi ki:

  Üsküdarda ikamet ediyorum 4 kişilik ekibim var lütfen acil dönüş yapın

 16. Yakup özkan dedi ki:

  İst Ümraniye çorap katlama işi

 17. Öznur dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum.size nasıl ulaşabilirim

 18. Kamile dedi ki:

  Merhaba istanbul umraniyede oturuyorum çorap kalem isi yaparım lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 19. Enes dedi ki:

  Sancaktepe yakınında evde iş yapılır (Ümraniye’den Çayırova’dan iş alıp teslim ederim)

 20. Sebile dedi ki:

  Evde çorap katlama işi istiyorum Dudullu da oturuyorum daha öncede evde temizlik işi yapıyordum zamanında teslim olur çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 21. Naz dedi ki:

  Istanbul Sancaktepe Ümraniye çorap katlama işi yapmak istiyorum

 22. Nilgün Gecegezer dedi ki:

  Ataşehir İçerenköy’de oturuyorum. Evde çorap katlama işi yapmak istiyorum.
  İlgilenenlerin bilgisini rica ederim.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 23. özge dedi ki:

  Merhaba

  Üsküdarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Tarafıma dönüş yapmanızı rica ederim

 24. Zarife Çağlayan dedi ki:

  Pendik merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 25. ek iş verilir dedi ki:

  Evde paket işleri yapmak isteyen hanımlar pendik Gebze ve çevresi sms yada whatsap’tan bu numaradan ulaşabilirler

 26. mustafa dedi ki:

  çorap katlama işi uygundur

 27. Uğur dedi ki:

  Evde çorap katlama işi Istanbul ümraniye

 28. BEYZA dedi ki:

  MERHABA PENDİK KURTKÖY UYDUKENTTE İKAMET EDİYORUM. EK GELİR SAĞLAM ADI ALTINDA İŞE İHTİYACIM VAR. OTURDUĞUM BÖLGEYE YAKIN OLAN FİRMALARIN GERİ DÖNÜŞ YAPMALARINI RİCA EDER. İYİ GÜNLER DİLERİM.

 29. Beyhan Haktanir dedi ki:

  Uskudar ve umraniyede ek is istiyorum

 30. Zeynep dedi ki:

  Çorap katlama işi için başvuru yapmak istiyorum 20 yaşındayım lise mezunuyum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Gizem Akyüz dedi ki:

   Çekmeköy/Istanbul’da oturmaktayım. Ek iş olarak bu gibi şeyler yapmak istiyorum. Tesekkürler, kolay gelsin.

 31. elif dedi ki:

  istanbul sancaktepe yenidoğan mahallesi her türlü paketleme katlama montaj işi yapılır ekibim var

  1. Binnaz dedi ki:

   Elif hanım bende yeni doğanda oturuyorum ne tür iş yapıyorsunuz ve nerden iş buluyorsunuz acaba benim de ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 32. Nuran dedi ki:

  Düzenli ve istekli çalışırım.

 33. Nuran dedi ki:

  Nuran KÜÇÜK cekmekoy rastgelende oturuyorum.

 34. Zeynep dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum çorap paketleme işi yapabilirim ihtiyacimda var

 35. Busenur atmaca dedi ki:

  İstanbul çekmeköyde yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 36. Kaşıkçı dedi ki:

  Pendik Kurtköy

 37. Sibel dedi ki:

  Pendik aydos

 38. esra can dedi ki:

  kartalda oturuyorum pendik işinide yapabilirim

 39. Seda dedi ki:

  Tuzla İstanbul

 40. Betül Kaya dedi ki:

  istanbul ataşehirde yaşıyorum kiracıyız ve borçlarımız var bu sebeble evde ek iş yapmak istiyorum paketleme süsleme hazırlama vs her tür iş tecrübem var daha önceden bu işede ihtiyacım var ve yapabileceğime sonuna kadar inanıyorum. sevgilerr.

 41. Azize özdemir dedi ki:

  Evde paketleme yapma işine cok ihtiyacım var yakın ayda düğünüm var masrafım cok lütfen bana yardımcı olun

 42. Betul dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum çalışmıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum.

 43. Arzu dedi ki:

  Merhabalar Pendik merkezde oturuyorum paketleme işi olabilir acil lütfen teşekkürler

 44. Tuba dedi ki:

  Maltepe küçükyalı kadıköy bölgesinde iş yapmak istyrm yardımcı olursanız sevinirim

 45. Özlem dedi ki:

  Merhaba
  Ümraniye de oturuyorum ek gelir olarak çorap katlama işi yapmak istiyorum

 46. Oğuzhan dedi ki:

  Tuzla’da ikamet ediyorum. Sabun paketleme işi yapabilirim. İletişim için : 555 893 45 66

 47. elif dedi ki:

  kartal da oturuyorum evde ek iş arıyorum

 48. leyla elfidan dedi ki:

  üsküdar merkez anahtarlik yapim işi acil

 49. Nilufer dedi ki:

  Pendik tuzla

 50. Nilufer dedi ki:

  Pendik ve tuzla acil cok ihtiyacim var bu ise

 51. Kübra dedi ki:

  Merhaba, beykoz çavuşbaşında oturuyorum kardeşim ve annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 52. Hanife karaçuha dedi ki:

  Çocuğum olduğu için çalışamıyorum.evde iş yapmak istiyorum.pendik esenyalı oturmaktayım.Yardımcı olursanız sevinirim

 53. Hilal dedi ki:

  Pendik nikah şekeri paketleme işi yapabilirim

  1. Buket dedi ki:

   İstanbul sancaktepe de oturuyorum arkaşım ile yaz tatilinde okul haraçlığımızı çıkarmak istiyoruz elimiz hızlıdır verilen zamanda işler bitmiş olur

 54. Zeynep dedi ki:

  Merhaba evde yapabileceğim iş istiyorum

 55. Sevgi dedi ki:

  Merhaba annemle beraber evde ek iş yapmak
  istiyoruz Ümraniyede çorap paketleme işini
  İstiyoruz elimiz hızlıdır

 56. Nilgün bakıner dedi ki:

  Kartal pendik

 57. Gulay dedi ki:

  Gülay cifcibasi İstanbul Ataşehir’de oturuyorumm çorap paketleme işini yapmak istiyoruz 4kisilik gurubuz

 58. Damla batan dedi ki:

  Maltepe çok acil ek is ihtiyacim var

 59. Esra ergül dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorum çocuklarım küçük işe gidemiyorum okul masraflarını karşılıcak işe ihtiyacım var 4kışıyız işin yoğunluğuna göre aynı semtten daha fazla ekip bulabilirim çorap paketleme boncuk paketleme ve bu benzeri işler sorunsuz teslim ederiz

 60. aysenur dedi ki:

  İstanbul tuzlada ikamet etmekteyim , bir bayan arkadaşım ile evde ek iş paketleme vs. yapmak istiyoruz.

 61. maviş yakışır dedi ki:

  28 yaşındayım. Ümraniye dudullu da oturuyorum ek gelir sağlamak istiyorum. evime kargo şeklinde iş arıyorum. çalışıyorum akşam için yapabileceğim ücreti iyi iş tekliflerinizi bekliyorum.

  iyi çalışmalar….

 62. Reyhan dedi ki:

  İstanbul kartalda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 63. Yıldız dedi ki:

  Merhabalar Anadolu yakası uğur mumcu 3 kişiyiz ve paketleme işi istiyoruz en yakın zamanda dönüş yaparsanız memnun olurum iyi akşamlar.

  1. Serdar dedi ki:

   Dudulluda oturuyorum evde yapabilinecek iş istiyorumm

 64. Hatice ncr dedi ki:

  Ümraniye altınşehirdeyiz. üniversite öğrencisiyiz eşimle paketleme işi yapabilirz

 65. Yıldız dedi ki:

  Umraniye civarında paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 66. Büşra Yirmibeşli dedi ki:

  Merhaba İstanbul maltepe fındıklı da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 67. Ozlem dedi ki:

  pendik yayalarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum.cok ihtiyacim var

 68. Erdal dedi ki:

  Merhaba, Istanbul Pendiktenim. 4 kisiyiz. Evde nikah sekeri yapmak istiyoruz

 69. İzabel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum maltepe fındıklıda oturuyorum. Eşimin mail adresini veriyorum

 70. Tuba dedi ki:

  Bende pendikte ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 71. Pinar er dedi ki:

  Istanbul kartalda kurfalida oturuyorum evde yapmak icin is ariyorum paketleme isi olur donus yaparsaniz memnun olurum

 72. Aysun dedi ki:

  Pendik güzelyalıda oturuyorum

 73. Yeter dedi ki:

  Merhaba 3 kisiyiz Annem ben ve kardesim evde el isi yapmak istiyoruz bu ise cok ihtiyacimiz var Kadikoy Fikirtepe’de oturuyoruz.Geri donus yaparsaniz tesekkur ederiz.

 74. Neslihan aksoy dedi ki:

  4 kız çocuğunu okutuyorum ümraniyede oturuyorum işe ihtiyacım var

 75. İrem dedi ki:

  Merhabalar Pendik te ikamet ediyoruz evde 4 kişiyiz uygun olan işler için iletişime geçebilirsiniz

 76. fatih dedi ki:

  istanbul sultanbeyli evde ek iş yapmak istiyorum

 77. Betül dedi ki:

  Merhabalar İstanbul pendik te ikamet ediyorum. Pendik kartal tuzla… Ek iş arıyorum.

 78. Gülçin dedi ki:

  Merhaba Ümraniye’de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 79. Elif dedi ki:

  Tuzla sifada oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 80. Sedef dedi ki:

  merhaba ist atasehir de ikamet ediyorum.26 yasindayim.bir suredir calismiyorum bks vaktimi degerlendirmek ve gelir adına evde herhangi bir ürün paketleyebilirim.donus olursa sevinirim..

 81. Sena Nur Civan dedi ki:

  Tuzla pendik civarı evde paketleme işi arıyorum 3 kişilik bir grubuz

 82. Aylin dedi ki:

  İstanbul Ümraniye lise mezunuyum işe ihtiyacım var

 83. Elif dedi ki:

  3 kişiyiz iş arıyoruz

  1. Gizem ŞİRİN dedi ki:

   Istanbul cekmekoyde oturuyorum. Ögrenci evinde kalıyorum. Harcliklarimi cikarmak icin ise ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim. Gerekli verimi alacaginizin garantisini veriyorum

 84. Yasemin kılıç dedi ki:

  Evde paketleme boncuk dizme toka yapabilirim cevizlide oturuyorum

 85. umut özer dedi ki:

  pendik

 86. Hürriyet aydın dedi ki:

  Pendik güzelyalı da oturuyorum evde paketleme nikah şekeri yaparım bankada ulaşırsanız memnun olurum

 87. Elif dedi ki:

  Eşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz acil

 88. Mert Kayacan dedi ki:

  Merhaba

  Evde ek iş arıyorum. İkametgah Samandıra Osmangazi Mahallesi

 89. Zuhal dedi ki:

  Pendik nikah şekeri için yazıyorum ihtiyacım var bu işe donüş yaparsanız sevinirim

  1. Sibel dedi ki:

   İstanbul deresekide oturuyorum herhangi paketleme işi yapıp okul paramı çıkartmak istiyorum

 90. Figen dedi ki:

  Pendik İstanbul

 91. Gülden ÖZ dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Ūmraniye’de oturuyorum.

 92. YAMAN dedi ki:

  Tuzlada oturuyorum sabun paketleme işini yapabilirim

 93. Zehfa dedi ki:

  Pendik nikah şekeri için yazıyorum evde nikah şekeri yaptırmak istryenler ulaşabilirler

 94. Hatice çepni dedi ki:

  Ümraniye de yukarı dudullu da oturuyorum çorap paketleme işi yapabilirim bebeğime bakıyorum acil ile ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum

 95. Burcu dedi ki:

  Uskudar da ikamet etmekteyim acilen is arıyorum yardimci olurmusunuz

 96. Burcu dedi ki:

  Anadolu yakası beykoz yeni mahallede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 97. Banu dedi ki:

  Uskudarda oturuyorum paketleme isi veya anahtarlik isi istiyorum acil

 98. TÜLAY dedi ki:

  Pendik de ikamet ediyorum.nikah şekeri paketleme işini yapmak istiyorum.
  ilgilenirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.

  1. Seda Pıçak Eren dedi ki:

   Merhabalar 36 yaşındayım bir cocuk annesiyim cok ihtiyacim var daha once evde doğum günü susleri paketledim elim yatkin ve hızlıdır Anadolu yakasi Maltepede ikamet ediyorum Maltepe’de boncuk paketleme isi yada sizin sectiginiz paketleme isini yapabilirim en kisa zamanda donus yapmanizi rica ediyorum

  2. Berna dedi ki:

   Ümranıyede oturuyorum corap katlama işini yapabılırım

 99. arzu münevver dedi ki:

  maltepe zümrütevler de oturuyorum kayinvalidem ile bu isi yapabilirim elim pratiktir boncuk dizme ve paketleme işine talibim yapabilirim.

 100. SEVİNÇ AKTAŞ dedi ki:

  MERHABALAR ÜSKÜDAR MERKEZDE OTURUYORUZ 2 KİŞİYİZ

 101. Müberra dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum paketleme işi istiyorum

 102. goncagül sarıçiçek dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Çekmeköyde de oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce senelerce bu tarz işleri yaptım elim çok yatkındır.Düzenli,disiplinli ve ivediyle işlerinizi halledebilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim
  Bu işe ihtiyacım var.

 103. Cansu dedi ki:

  Merhaba ist kartal da oturuyorum evde paketleme nikah şekeri vb işler yapmak istiyorum ekip kırabilirim

 104. Zeynep dedi ki:

  İyi günler herkese internet üzerinden tesettür giyim satışı yapmaktayım. Toptancılar ile çalışıyorum. Hanımlara ek iş olarak sadece instagram facebook veya dilediği yerden satış yapması adına ürün başına 5-7.5-10-15-20₺ olarak değişen komisyonla satış veriyorum. Sizler sadece sayfanızda ürünleri paylaşıyorsunuz satışını yapıyorsunuz ürünün gönderilmesi faturalanması bize ait. Her ayın 15-20 si arasında kazanmış olduğunuz komisyonlar hesabınıza yatırılıyor. İletişim ve detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

 105. Esin portakal dedi ki:

  Istanbul/Kadıköyde oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Annemle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 106. Tugce yılmaz dedi ki:

  Merhabalar evde iş yapmak istiyorum corap katlama flan bana yardımcı olun zor durumdayım ümraniye armagan evler de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim mübarek ayın sevabına

 107. Filiz dedi ki:

  Ataşehirde Butiğimde boş otururken yardımcımla her türlü paketleme işi yapabilirim.memnun kalacağınızdan eminim kolay gelsin..

 108. Elif karagoz dedi ki:

  Mrb iş istiyorum cok acil ihtiyacim var dönüş yaparsaniz cok sevinirim Allah razi olsun simdiden

 109. Tugca yılmaz dedi ki:

  Ümraniye armagan evlerde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum evim kirada lütfen yardım edin

 110. Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Tuzla

 111. Naz dedi ki:

  Kadıköy de oturuyorum ev de ek iş yapmak istiyorum, saygılar.

 112. Tülay Durmuş dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de oturuyorum evde kına paketleme çorap paketleme nikah şekeri vb. iş arıyorum daha önce paketleme ve süsleme işinde çalıştım elim yatkındır yardımcı olurmusunuz

 113. AYLİN YILDIRIM dedi ki:

  İstanbul bulgurlu’da ikamet ediyorum.Daha önceden paketleme avize montajı otel urunleri etiketleme ve boncuk isleme isi yaptim .evde paketleme veya etiketleme işi yapabilirim.Dört yıllık deneyimim bulunmaktadır.

 114. Arzu kulakçı dedi ki:

  İstanbul maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 115. Sunay dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 116. serpil dedi ki:

  merhaba İSTANBUL ATAŞEHİR
  her türlü paketleme, düzenleme, kes ,yapıştır işi en ince detayına kadar en kısa zamanda yapabilirim.

 117. Yasemin Bilgib dedi ki:

  Merhaba , Ümraniye çakmakta oturuyorum, evde çorap katlama vb işler yapmak istiyorum. Dönüş yapılmasını rica ederim saygılar

 118. Azize dedi ki:

  Merhaba ben uskudar cengelkoyde oturuyorum 4 kisilik bir ekibiz

 119. Fatma dedi ki:

  Sancaktepe de ikamet ediyorm

 120. Duygu dedi ki:

  Çorap paketleme işini istiyorum

 121. SEVDA KÖROĞLU dedi ki:

  MERHABA,
  Pendikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum .
  Aynı zamanda çalışıyorum geriye kalan vakitlerde yapabilirim.

  1. Ebru dedi ki:

   Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum üç kişiyiz İstanbul Ataşehir de ikamet ediyoruz çorap paketleme işi yapmak istiyoruz

 122. candan dedi ki:

  Merhabalar tuzla pendik taraflarında oturuyorum 10 kisilik ekibim var

 123. Aleyna dedi ki:

  Merhaba pendik’te oturuyorum evde paketleme işi istiyorum.

 124. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Merhaba pendikte ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

 125. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Pendik – tuzla

 126. Ebru dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz 🙂

 127. Dilek sönmez dedi ki:

  Mrh ben maltepe fındıklı da ikamet etmekteyim evda işe çok ihtıyacım var lütfen sizden ricam hertürlü iş yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var yardımcı olmanızı istiyorum acil dönüş bekliyorum

  1. Özlem yıldırır dedi ki:

   İstanbul üslüdar ünalanda oturmaktayım her türlü paketleme işi yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var hayırlı günler

 128. Neslihan dedi ki:

  Umraniye cakmakta ikamet ediyorum 4 kişilik grubumuz var evde is istiyoruz geri dönüşlerinizi bekliyoruz teşekkürler

 129. muharrem uysal dedi ki:

  merhaba ümraniye veya çekmeköy farketmez evde çorap,paketleme, kalem montajı vb. olabilir. 2 kişi ile bu tür işlemleri sağlıklı bir şekilde yetiştirebileceğimize inanıyoruz. irtibata geçilirse seviniriz. teşekkürler

 130. MEVLÜT TÜRK dedi ki:

  Merhaba TUZLA’da ikamet ediyorum evde iş imkanından faydalanmak istiyorum yakın çevre ilçelerde olur aracım var zamanında teslim edilir

 131. Ebru dedi ki:

  Istanbul sancaktepede oturuyorum ev hanimiyim..bolca vaktim var paketleme isi yapmak istiyorum

 132. Zehra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz seri ve titiz iş yaparız bana geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 133. Sena dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorum çorap katlama işi için dönüş yaparsanız sewinirim.

 134. turhan şahin dedi ki:

  Merhaba calışma durumum 24-48 yani 24 saat calışıyorum 48 saat boş um evde bakeyleme ve buna benser iş aramaktayım
  saygılarımla

 135. Nergis dedi ki:

  EVLERE püskül işi veriyorum ilgilenen mesaj atsin nergis aydogan

  1. Neslihan dedi ki:

   Merhaba umraniye cakmakta otuuruyorm 4 kişilik grubum var ve ise çok ihtiyacimz var geri dönüş saglarsanız çok sevinirim.

  2. Candan tokgün dedi ki:

   Umraniye çarşıya yakinim ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil iki kisiyiz

  3. Havva dedi ki:

   Iyi günler ben sultanbeylide oturuyorum sizin yeriniz nerde

  4. Bircan dedi ki:

   Nasıl ulasirim

  5. Bahar dedi ki:

   Merhaba nergiz hanım ben ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Umayhan arabova dedi ki:

   Eyüpsultan da oturuyoruz. Evde 3 bayan bu işiyapabiliriz. Uygunmudur.

 136. Nuran dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum evde iş arıyorum acil dönüş yapın lütfen

 137. Guler cakir dedi ki:

  Daha önce mesaj attım istanbul ümraniye istiklal mahallesi de oturuyorum çorap paketleme işi ıstiyorum lütfen ihtiyacım var güler çakır

 138. Sibel dedi ki:

  Merhaba yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum

 139. YILDIRAY BALIKCI dedi ki:

  Evde kalem yapma paketleme işi almak istiyorum istanbul soğanlık dan

 140. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba tuzlada ikametgah etmekteyim evde yapıcak işlere ihtiyacım var

 141. Yildiz dedi ki:

  Ümraniye hekimbasinda ikamet ediyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 142. Hülya tunc dedi ki:

  Gerçekten ne iş olsa yaparım cok ihtiyacın var

 143. Kevser Yürür dedi ki:

  Pendik velibaba da oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var acilllll bana ulaşın.

 144. Merve a dedi ki:

  Merhaba,
  Esatpasada ikamet ediyorum 2 kişi paketleme çorap katlama anahtarlık işleri yapabiliriz mail ile iletişime geçmeniz rica ederim

 145. Hira dedi ki:

  Kartalda oturuyorum. İsterseniz calısabılırım

  1. Rukiye dedi ki:

   Camlicada oturuyorum paketleme isi yapabilirim

 146. Canan dedi ki:

  Merhabalar pendikde otoruyorum evde paketleme işi ariyorum

 147. Sevgi erdem dedi ki:

  3kisilikbir ekibiz her türlü işi yapabiliyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz

 148. Gül dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum elim yatkın lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 149. özlem dedi ki:

  Merhaba,
  pendikte oturuyorum.4 kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz , deneyimliyiz.
  çevre illerden iş alabiliriz.
  iyi çalışmalar.

 150. ayten bayram dedi ki:

  ÜMRANİYE İSKİDE YAŞIYORUM KIZLARIM İLE EVDE PAKETLEME KAPI SÜSÜ GİBİ İŞLER İSTİYORUZ

 151. fazlı aksoy dedi ki:

  emekliyim evde paketleme işi yapmak istiyorum.dönerseniz memnun olurum.tel

 152. Emine dedi ki:

  Çekmeköyde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.

 153. Oğuz dedi ki:

  Üsküdarda oturmaktayım. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 154. EDA dedi ki:

  MERHABA KALABALIK BİR AİLEYİZ PAKETLEME İŞİ İSTİYORUZ LÜTFEN NOLUR ;(

 155. Ören bayan dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi yaptık

 156. Fatma dedi ki:

  Ümraniye istiklal mh oturuyorum evde her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim ümraniye dönüş yaparsanız sevinirim

 157. Yusuf dedi ki:

  Pendik kurtkoyde oturuyorum Evde yapabileceğim nikah şekeri vs işler arıyorum

 158. Funda dedi ki:

  Kartal da ikamet ediyorum. Pendik ve maltepe bana uyar

 159. Selmaaa dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum.

 160. esra simge sönmez dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK ACİL ÜSKÜDAR

 161. İpek dedi ki:

  Mrhb ben ümraniye ferah mahallesinde oturuorum ihtiyacim oldugu icin ek is yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz memnun olurum

 162. Damla üçüncü dedi ki:

  Merhaba kartalda ikamet ediyorum 2 kisiyiz hizliyiz acil ihtiyacimiz var donus yaparsaniz mutlu oluruz

 163. Tuğçe dedi ki:

  Evde çorap paketleme işi arıyorum ümraniye çarşı

 164. Neslihan dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 165. Emine dedi ki:

  Merhabalar sancaktepede oturuyorum istanbula yeni taşındım eve iş almak istiyorum.müsaitlik durumum fazla olduğu için

 166. Gamze dedi ki:

  İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 167. Zeynep yıldırım dedi ki:

  Anadolu yakası tamamı evde iş istiyorum taahhüt edilen zamanda iş teslim yapılacaktır

 168. Ceren dedi ki:

  Istanbul maltepe oturuyorum paketleme taki yapimi boyamaya vb işleri evde yapabilirim

 169. Çalışan dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 170. A dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 171. Ebru dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişilik ekibim var

 172. Zeliha dedi ki:

  Tuzla da oturuyorum evlere iş verirseniz sevinirim.

 173. Merve dedi ki:

  Çok acil ihtiyacim var.uğurmumcu evde paketleme şeker vs. Yapabilirim.teşekkürler.tecrübeliyim.

 174. Hanife arslan dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasi

 175. İbrahim üstünel dedi ki:

  Merhaba ümraniye yavuzturkte 2 kişiyiz evde is almak istiyoruz

 176. Şenay dedi ki:

  Ümraniyede otururyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevirim

 177. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evden yapabileceğim uygun bir iş arıyorum. Teşekkürler!

 178. Rabia Arslan dedi ki:

  Merhabalar,
  İsmim Rabia Arslan, 22 yaşında öğrenciyim. İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. Açıktan okuyorum bu yüzden de çok vaktim oluyor. Bende evde ailemle birlikte bu işi yaparak onlara destek olmak istiyorum. Olumlu veya olumsuz geri bildiriminizi bekliyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 179. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

 180. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul geri dönüş yapılırsa sevinirim

 181. Nazlı dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istıyorumn

 182. Naz dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum bende bu işleri yapmak istiyorum ihtıyacım var inşallah çabucak haber gelır

 183. Özge Aşkın dedi ki:

  Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 184. Zeynep şan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 185. ŞAHİNDER Duman dedi ki:

  Merhabalar Kadıköy Caddebostan’da oturuyorum yeni emekli oldum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 186. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tuzla da oturuyorum

 187. deniz dedi ki:

  acil evde yapabilecegim ise ihtiyacim var ilgilenirseniz memnun olurum

 188. deniz dedi ki:

  evde yapacagim.acil ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz elimden her is gelir

 189. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum.İlginize şimdiden teşekkürler.

 190. Nadime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum çorap paketleme istiyorum

 191. Nadime dedi ki:

  Ben ümraniyede oturuyorum corap katlama işine ihtiyacım var iletişime geçmek istiyorum

 192. özge dedi ki:

  pendikte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 193. gülden kılıçaslan dedi ki:

  ev hanımıyım , bu işlerde tecrübeliyim , maltepe küçükyalı da ikamet etmekteyim.

 194. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba sancaktepe bölgesinde ikamet etmekte olup 4 kişilik bir ekip olarak vaktinde ve tam zamanında iş teslimi etme güvencesi veriyoruz.
  Kadıköy nedime bilekliği ve kına paketleme
  Üsküdar anahtarlık yapim işi
  Paketleme işleri yapılır bizimle mail üzerinden iletişime geçmenizı isteriz.

 195. Ünsal Yılmaz dedi ki:

  Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
  elbiseterzisi @ gmail . com

  1. Sevgierdem dedi ki:

   Ben kız meslek lisesi giyim bölümü bitirdim her türlü dikiş yapabilirim bu senede modelistlik kursuna gidiyorum kendimi geliştirmek için ararsanız sevinirim Küçükyalı da oturuyorum cep:05

 196. Canan dedi ki:

  Ben Maltepe gülsuyu da oturuyorum acil iş arıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum ev hanımıyim yeni anne oldum bebegimin masrafını karşılamak için acil iş istiyorum eşimin mail adresini yazdim

 197. Selda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 198. Gülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz üç kişiyiz yardımcı olur musunuz Maltepe Gülsuyu nda oturuyoruz.

 199. gül dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 200. Ilknur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniyedr oturuyorum

 201. Habibe dedi ki:

  Merhaba Pendik ye ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 202. Gülsün aydın dedi ki:

  Ümraniye için evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 203. Fatma ulutaş dedi ki:

  Merhaba evde 4 kişiyiz ve paketlemeişi yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 204. Kübra dedi ki:

  Pendik kaynarcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Mine sarı dedi ki:

   Evde paketleme işi yapabilirim tuzla istanbul

 205. Mehmet güner dedi ki:

  evde paket leme işi yapmak istiyorum 541

 206. GİZEM dedi ki:

  Merhaba Pendik kurfalıda yaşıyorum evde paketleme işi için uygunsa yardımcı olmak isterim.Teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacagınızı temin ederim

 207. Elif dedi ki:

  Merhaba lar Ataşehir de oturuyoruz iki kişiyiz evde paketleme işi iarıyoruz.

 208. MERVE KULCU dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Ümraniye Çakmak Mahallesinde oturuyorum. Daha öncesinde paketleme yapmış olduğum işler oldu. Tekrar yapmak istiyorum.

 209. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 210. Nevin dedi ki:

  Merbalar
  Kucukyali aydinevlerde oturuyorum. Ev hanimi oldugum icin ek gelir ederek evde is yapmak isteyip ve daha oncelerdede boyle bir kac is yaptim. Oglumun mail adresini yazdim ve calismak isterseniz bana ulasmaniza sevinirim. Guvenilir ve isi zamaninda teslim ederim. İyi gunler.

 211. Birgül bayrak dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

  1. Elif kanal aksu dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

   1. Nurdan dedi ki:

    Merhaba istanbul/ataşehir’de yaşıyorum
    El gelirim için
    Evde paketleme işi arıyorum.

 212. Songül Top dedi ki:

  Çok acil evde is yapmaya ihtiyacım var

 213. merve ıspartalı dedi ki:

  Maltepe

Sayfa başına git