İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019
3 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

Çalışmak istiyorsunuz ama evden dışarı çıkamıyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizin için evde yapılabilecek harika işler tespit ettik. Evinizde yapabileceğiniz birçok paketleme işi bulunmaktadır. Sizler için İstanbul’da evlere verilen iş ilanlarını araştırdık. Ümraniye, Anadolu Yakası gibi yerlerde evlere verilen ek iş imkanlarını ve İş-kur tarafından evlere verilen iş imkanlarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Hemen hemen birçok il ve ilçede evlere iş veren ve ev hanımlarına gelir kaynağı olan firmalar bulunuyor. Bu mevcut firmalar fiziki olarak iş yerinde çalıştırdıkları elemanların yol, yemek ve sigorta masraflarını ödemek zorundadır. Ancak evlere iş vermeleri halinde bu gibi hususlar için ek bir gider harcanmasına gerek olmuyor. Bu sebeple de işverenler, siparişleri yetiştirmek adına iş yükünün bir kısmını evde çalışmak isteyen veya ek gelir arayan öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere vererek iş yoğunluğunu azaltırken kendisine olacak maliyeti de aynı oranda düşürüyor.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Evinizde; kına, nikah şekeri, kürdan, pipet, toka gibi malzemelerin paketleme işini, takı ve toka tasarımı, internet üzerinden makale yazma, ev yemekleri ve kışlık yiyecekler yapıp satma, el becerinizi kullanarak çeyizlik eşyalar yapma, boncuk dizme gibi birçok iş yapabilir ve kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Mevcut firmalardan ürünleri alıp saatinde ve belirlenen tutarda yapmanız halinde ve düzenli çalışmanız halinde 1500 TL ve 3.000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İstanbul’da Bayan Çantası Toptancılarından ucuza çanta temin ederek de bunları satabilirsiniz.

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin!

Firmalar yaptığı işler için evlere de ek iş göndermektedir. Verilen işler için belirli bir tutar belirlenir ve sipariş süresine kadar yapılması istenir. İnsanlar ne kadar iş yaparsa karşılığında da o miktarda paralar ödenir. Bu neticede de ne kadar fazla ürün alır ve zamanında o ürünleri yetiştirirseniz karşılığında da o kadar para alacaksınız demektir. Örneğin kalem paketleme işi aldığınızda sizlere en az 15 bin tane kalem gönderilir. Bu kalemleri 5’erli olarak paketlere yerleştirmeniz istenir. Oluşturulan her 5’li grup için 0,20 kuruş civarında bir ücret alırsınız. Bu kapsamda da yapacağınız işe bağlı olarak 1.000 TL ile 1.250 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Arttırmak da azaltmak da sizin elinizde..

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İş

Ümraniye İstanbul’un en büyük 4. ilçelerinden biridir. Büyük şehrin iş imkanları da haliyle doğru orantıda büyük olacaktır. Firmalar şahsen işyerinde de eleman çalıştırmakta, evlere de iş göndermektedir. Evlere iş göndermek firmaların daha çok işine gelmektedir. Ümraniye’de yapabileceğiniz işler arasında aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Evde çorap katlama işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1800 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Çorap katlama işi için adet başına fiyat alırsınız. Bazı firmalar 0,20 kuruş verirken bazıları ise 0,50 kuruşa kadar fiyat vermektedir. Firma sizlere bu işlem için gerekli bütün malzemeleri göndermektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çorapları istenilen adetlerde ve istenilen zamanda bitirmek olacaktır. Toplu halde gönderilen çorapların aynı modellerini birbirleri ile eşleştirmeniz gerekmektedir.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye’de çorap katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmek için onlarına sizleri bulmalarına yardımcı olmak adına yorum bölümüne tüm bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medyada veya internet sitelerinde bu işler için verilen ilan sitelerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi evde oturan veya ek iş yapmak isteyen insanlar için son derece basit ve zevkli bir iştir. Öğrenciler okullarından arta kalan zamanlarda, çalışanlar ise mesailerinin bitimlerinde bu işi yapabilirler. Firmalar nikah şekeri için adet başına fiyat vermektedir. Ne kadar çok nikah şekeri yaparsanız aynı orantıda o kadar çok para kazanabilirsiniz. Adet başına verilen fiyatlar modellere göre değişiklik gösterecektir. 0,50 kuruşluk olanı da olacaktır 2 yada 3 TL olanı da. Bu kapsamda önemli olan firmanın belirlediği zamanda ve sipariş alınan adette yapılmasıdır. Evde paketleme işleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

İstanbul’un Pendik semtinde ikamet ediyorsanız ve evde ek bir gelire ihtiyacınız var ise yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak bu iş için evden çalışacak elemanlara ihtiyacı olan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşi

Boncuk dizme ve paketleme işinde hızlı ve basit bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu iş için küçük şehirlerde bulunan firmalar evlere fazla iş vermemektedir. Bu sebeple de küçük bir şehirde yaşıyorsanız kendi imkanlarınız ile evinizde bu işi yapabilirsiniz. Ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız boncuk dizme ve paketleme işi için evlere ek iş gönderen firmalar bulabilirsiniz. Boncuk paketleme için aylık 1500 TL‘ye kadar para kazanabilirsiniz. Bu miktarı yükseltmek de daha aza indirmek de sizlerin elinde. Ne kadar çok dizme ve paketleme yaparsanız o yönde kazancınız da artar. Davetiye katlama işi hakkında bilginiz var mı?

Maltepe semtinde bulunan boncuk firmalarından iş almak istiyorsanız firmaların sizi görmesini sağlamalısınız. İletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakarak sizler ile iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Sabun Paketleme İşi

Sabun, hem hediyelik ve süs eşyası olarak hem de günlük hayatımızda kullandığımız bir malzemedir. Bu sebeple de getirisi yüksek olan bir ek iştir. Öğrencilerin, evde oturan bayanların, ek iş yapmak isteyenler için basit ve çok zaman almayan bir iştir. Aylık olarak 1000 TL’de kazanabilirsiniz 2 bin TL de. Bu sizin elinizin çabukluğuna kalmış. Sabunları adet olarak ne kadar çok yaparsanız aynı yönde de para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme için firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin haricinde evlere de iş göndermektedir. Hem işlerden geri kalmayalım hem de kendi kazancımı sağlayayım diyorsanız bu iş tam sizlere göre. Bu iş için yapmanız gereken tek şey firmanın size gönderdiği sabunları belirlenen paketlere yerleştirmek olacaktır. Tuzla semtinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Ya da semtte bulunan sabun fabrikalarının ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Anahtarlık yapımı için küçük şehirlerde evlere iş gönderen firmalar bulmanız zor olabilir. Ancak büyükşehirler de bu iş ile uğraşan birçok firma olmasından dolayı kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı hem zevkli hem de kolay bir iştir. Anlaşma yaptığınız firmalar sizlere anahtarlık modelini ve uçlarına takacağınız metalleri gönderecek, nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Anlaşacağınız firmalar adet başına da fiyat verebilir, aylık sabit bir maaşa da bağlayabilir. Bu firmanın inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Bu iş için zaman kavramı da önemli bir rol oynayacaktır. Siparişleri istenilen zamanda bitirirseniz işverenin gözüne girmeyi başardınız demektir.

İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Yeni İş Fikirleri

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar’da ikamet eden bayanlar ve ek gelir sağlamak isteyen diğer vatandaşlar, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerini yazabilirler. Ben kendi başıma çalışmak istiyorum diyorsanız da malzemeleri alarak kendi ek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bu iş için aylık 1500 TL ile 2000 TL bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Nedime Bilekliği ve Kına Paketleme İşi

Kına düğünlerimizin en önemli parçalarından biridir. Günümüz şartlarında nedime bilekliğinin de bir o kadar revaçta olduğu görülmektedir. bu kapsamda da evlerinizde bu iş üzerine çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Her ikisinin de yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iş olacaktır. Nedime bileklikleri için firmalar tarafından belirlenen modelleri yapmanız gerekmektedir. Kına paketleme işi için ise firma tarafından gönderilen paketlerin içine belirlenen miktarda ve ölçüde kına koymanız gerekmektedir. Bu işlem için adet başına ya da aylık sabit bir ücret alabilirsiniz.

Kadıköy semtinde bu iş ile uğraşan firmalara ulaşmak için iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden veya iş ilan sayfalarından da bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında bir semtte ikamet ediyorsanız ve evde yapılacak ek işlere ihtiyacınız var ise yukarıdaki verdiğimiz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ankara ve Sincan’da evlere iş gönderen firmalara ulaşabilirsiniz.

Bir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı şöyledir;

Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
elbiseterzisi @ gmail . comOy ver!
[Total: 1 Average: 5]
İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş İmkanı 2019 Konusuna 103 Yorum Yapıldı
 1. Azize dedi ki:

  Merhaba ben uskudar cengelkoyde oturuyorum 4 kisilik bir ekibiz

 2. Fatma dedi ki:

  Sancaktepe de ikamet ediyorm

 3. Duygu dedi ki:

  Çorap paketleme işini istiyorum

 4. SEVDA KÖROĞLU dedi ki:

  MERHABA,
  Pendikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum .
  Aynı zamanda çalışıyorum geriye kalan vakitlerde yapabilirim.

 5. candan dedi ki:

  Merhabalar tuzla pendik taraflarında oturuyorum 10 kisilik ekibim var

 6. Aleyna dedi ki:

  Merhaba pendik’te oturuyorum evde paketleme işi istiyorum.

 7. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Merhaba pendikte ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

 8. Nuray cennetoglu dedi ki:

  Pendik – tuzla

 9. Ebru dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz 🙂

 10. Dilek sönmez dedi ki:

  Mrh ben maltepe fındıklı da ikamet etmekteyim evda işe çok ihtıyacım var lütfen sizden ricam hertürlü iş yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var yardımcı olmanızı istiyorum acil dönüş bekliyorum

  1. Özlem yıldırır dedi ki:

   İstanbul üslüdar ünalanda oturmaktayım her türlü paketleme işi yaparım çalışmaya çok ihtiyacım var hayırlı günler

 11. Neslihan dedi ki:

  Umraniye cakmakta ikamet ediyorum 4 kişilik grubumuz var evde is istiyoruz geri dönüşlerinizi bekliyoruz teşekkürler

 12. muharrem uysal dedi ki:

  merhaba ümraniye veya çekmeköy farketmez evde çorap,paketleme, kalem montajı vb. olabilir. 2 kişi ile bu tür işlemleri sağlıklı bir şekilde yetiştirebileceğimize inanıyoruz. irtibata geçilirse seviniriz. teşekkürler

 13. MEVLÜT TÜRK dedi ki:

  Merhaba TUZLA’da ikamet ediyorum evde iş imkanından faydalanmak istiyorum yakın çevre ilçelerde olur aracım var zamanında teslim edilir

 14. Ebru dedi ki:

  Istanbul sancaktepede oturuyorum ev hanimiyim..bolca vaktim var paketleme isi yapmak istiyorum

 15. Zehra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz seri ve titiz iş yaparız bana geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 16. Sena dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorum çorap katlama işi için dönüş yaparsanız sewinirim.

 17. turhan şahin dedi ki:

  Merhaba calışma durumum 24-48 yani 24 saat calışıyorum 48 saat boş um evde bakeyleme ve buna benser iş aramaktayım
  saygılarımla

 18. Nergis dedi ki:

  EVLERE püskül işi veriyorum ilgilenen mesaj atsin nergis aydogan

  1. Neslihan dedi ki:

   Merhaba umraniye cakmakta otuuruyorm 4 kişilik grubum var ve ise çok ihtiyacimz var geri dönüş saglarsanız çok sevinirim.

  2. Candan tokgün dedi ki:

   Umraniye çarşıya yakinim ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil iki kisiyiz

  3. Havva dedi ki:

   Iyi günler ben sultanbeylide oturuyorum sizin yeriniz nerde

 19. Nuran dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum evde iş arıyorum acil dönüş yapın lütfen

 20. Guler cakir dedi ki:

  Daha önce mesaj attım istanbul ümraniye istiklal mahallesi de oturuyorum çorap paketleme işi ıstiyorum lütfen ihtiyacım var güler çakır

 21. Sibel dedi ki:

  Merhaba yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum

 22. YILDIRAY BALIKCI dedi ki:

  Evde kalem yapma paketleme işi almak istiyorum istanbul soğanlık dan

 23. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba tuzlada ikametgah etmekteyim evde yapıcak işlere ihtiyacım var

 24. Yildiz dedi ki:

  Ümraniye hekimbasinda ikamet ediyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 25. Hülya tunc dedi ki:

  Gerçekten ne iş olsa yaparım cok ihtiyacın var

 26. Kevser Yürür dedi ki:

  Pendik velibaba da oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var acilllll bana ulaşın.

 27. Merve a dedi ki:

  Merhaba,
  Esatpasada ikamet ediyorum 2 kişi paketleme çorap katlama anahtarlık işleri yapabiliriz mail ile iletişime geçmeniz rica ederim

 28. Hira dedi ki:

  Kartalda oturuyorum. İsterseniz calısabılırım

  1. Rukiye dedi ki:

   Camlicada oturuyorum paketleme isi yapabilirim

 29. Canan dedi ki:

  Merhabalar pendikde otoruyorum evde paketleme işi ariyorum

 30. Sevgi erdem dedi ki:

  3kisilikbir ekibiz her türlü işi yapabiliyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz

 31. Gül dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum elim yatkın lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 32. özlem dedi ki:

  Merhaba,
  pendikte oturuyorum.4 kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz , deneyimliyiz.
  çevre illerden iş alabiliriz.
  iyi çalışmalar.

 33. ayten bayram dedi ki:

  ÜMRANİYE İSKİDE YAŞIYORUM KIZLARIM İLE EVDE PAKETLEME KAPI SÜSÜ GİBİ İŞLER İSTİYORUZ

 34. fazlı aksoy dedi ki:

  emekliyim evde paketleme işi yapmak istiyorum.dönerseniz memnun olurum.tel

 35. Emine dedi ki:

  Çekmeköyde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.

 36. Oğuz dedi ki:

  Üsküdarda oturmaktayım. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 37. EDA dedi ki:

  MERHABA KALABALIK BİR AİLEYİZ PAKETLEME İŞİ İSTİYORUZ LÜTFEN NOLUR ;(

 38. Ören bayan dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi yaptık

 39. Fatma dedi ki:

  Ümraniye istiklal mh oturuyorum evde her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim ümraniye dönüş yaparsanız sevinirim

 40. Yusuf dedi ki:

  Pendik kurtkoyde oturuyorum Evde yapabileceğim nikah şekeri vs işler arıyorum

 41. Funda dedi ki:

  Kartal da ikamet ediyorum. Pendik ve maltepe bana uyar

 42. Selmaaa dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum.

 43. esra simge sönmez dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK ACİL ÜSKÜDAR

 44. İpek dedi ki:

  Mrhb ben ümraniye ferah mahallesinde oturuorum ihtiyacim oldugu icin ek is yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz memnun olurum

 45. Damla üçüncü dedi ki:

  Merhaba kartalda ikamet ediyorum 2 kisiyiz hizliyiz acil ihtiyacimiz var donus yaparsaniz mutlu oluruz

 46. Tuğçe dedi ki:

  Evde çorap paketleme işi arıyorum ümraniye çarşı

 47. Neslihan dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 48. Emine dedi ki:

  Merhabalar sancaktepede oturuyorum istanbula yeni taşındım eve iş almak istiyorum.müsaitlik durumum fazla olduğu için

 49. Gamze dedi ki:

  İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 50. Zeynep yıldırım dedi ki:

  Anadolu yakası tamamı evde iş istiyorum taahhüt edilen zamanda iş teslim yapılacaktır

 51. Ceren dedi ki:

  Istanbul maltepe oturuyorum paketleme taki yapimi boyamaya vb işleri evde yapabilirim

 52. Çalışan dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 53. A dedi ki:

  Ümraniye Dudullu ve civarı

 54. Ebru dedi ki:

  İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişilik ekibim var

 55. Zeliha dedi ki:

  Tuzla da oturuyorum evlere iş verirseniz sevinirim.

 56. Merve dedi ki:

  Çok acil ihtiyacim var.uğurmumcu evde paketleme şeker vs. Yapabilirim.teşekkürler.tecrübeliyim.

 57. Hanife arslan dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasi

 58. İbrahim üstünel dedi ki:

  Merhaba ümraniye yavuzturkte 2 kişiyiz evde is almak istiyoruz

 59. Şenay dedi ki:

  Ümraniyede otururyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevirim

 60. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evden yapabileceğim uygun bir iş arıyorum. Teşekkürler!

 61. Rabia Arslan dedi ki:

  Merhabalar,
  İsmim Rabia Arslan, 22 yaşında öğrenciyim. İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. Açıktan okuyorum bu yüzden de çok vaktim oluyor. Bende evde ailemle birlikte bu işi yaparak onlara destek olmak istiyorum. Olumlu veya olumsuz geri bildiriminizi bekliyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 62. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

 63. Emine dedi ki:

  İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul geri dönüş yapılırsa sevinirim

 64. Nazlı dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istıyorumn

 65. Naz dedi ki:

  Tuzla aydınlıda oturuyorum bende bu işleri yapmak istiyorum ihtıyacım var inşallah çabucak haber gelır

 66. Özge Aşkın dedi ki:

  Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 67. Zeynep şan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 68. ŞAHİNDER Duman dedi ki:

  Merhabalar Kadıköy Caddebostan’da oturuyorum yeni emekli oldum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 69. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tuzla da oturuyorum

 70. deniz dedi ki:

  acil evde yapabilecegim ise ihtiyacim var ilgilenirseniz memnun olurum

 71. deniz dedi ki:

  evde yapacagim.acil ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz elimden her is gelir

 72. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum.İlginize şimdiden teşekkürler.

 73. Nadime dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum çorap paketleme istiyorum

 74. Nadime dedi ki:

  Ben ümraniyede oturuyorum corap katlama işine ihtiyacım var iletişime geçmek istiyorum

 75. özge dedi ki:

  pendikte oturuyorum paketleme isi istiyorum

 76. gülden kılıçaslan dedi ki:

  ev hanımıyım , bu işlerde tecrübeliyim , maltepe küçükyalı da ikamet etmekteyim.

 77. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba sancaktepe bölgesinde ikamet etmekte olup 4 kişilik bir ekip olarak vaktinde ve tam zamanında iş teslimi etme güvencesi veriyoruz.
  Kadıköy nedime bilekliği ve kına paketleme
  Üsküdar anahtarlık yapim işi
  Paketleme işleri yapılır bizimle mail üzerinden iletişime geçmenizı isteriz.

 78. Ünsal Yılmaz dedi ki:

  Butik için evinden veya atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için gerekli sanayi tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üzerine olup haftada 20-25 adet olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Sadece İstanbul içinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.
  elbiseterzisi @ gmail . com

  1. Sevgierdem dedi ki:

   Ben kız meslek lisesi giyim bölümü bitirdim her türlü dikiş yapabilirim bu senede modelistlik kursuna gidiyorum kendimi geliştirmek için ararsanız sevinirim Küçükyalı da oturuyorum cep:05

 79. Canan dedi ki:

  Ben Maltepe gülsuyu da oturuyorum acil iş arıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum ev hanımıyim yeni anne oldum bebegimin masrafını karşılamak için acil iş istiyorum eşimin mail adresini yazdim

 80. Selda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 81. Gülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz üç kişiyiz yardımcı olur musunuz Maltepe Gülsuyu nda oturuyoruz.

 82. gül dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 83. Ilknur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniyedr oturuyorum

 84. Habibe dedi ki:

  Merhaba Pendik ye ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 85. Gülsün aydın dedi ki:

  Ümraniye için evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 86. Fatma ulutaş dedi ki:

  Merhaba evde 4 kişiyiz ve paketlemeişi yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 87. Kübra dedi ki:

  Pendik kaynarcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Mine sarı dedi ki:

   Evde paketleme işi yapabilirim tuzla istanbul

 88. Mehmet güner dedi ki:

  evde paket leme işi yapmak istiyorum 541

 89. GİZEM dedi ki:

  Merhaba Pendik kurfalıda yaşıyorum evde paketleme işi için uygunsa yardımcı olmak isterim.Teslimat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacagınızı temin ederim

 90. Elif dedi ki:

  Merhaba lar Ataşehir de oturuyoruz iki kişiyiz evde paketleme işi iarıyoruz.

 91. MERVE KULCU dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul Ümraniye Çakmak Mahallesinde oturuyorum. Daha öncesinde paketleme yapmış olduğum işler oldu. Tekrar yapmak istiyorum.

 92. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 93. Nevin dedi ki:

  Merbalar
  Kucukyali aydinevlerde oturuyorum. Ev hanimi oldugum icin ek gelir ederek evde is yapmak isteyip ve daha oncelerdede boyle bir kac is yaptim. Oglumun mail adresini yazdim ve calismak isterseniz bana ulasmaniza sevinirim. Guvenilir ve isi zamaninda teslim ederim. İyi gunler.

 94. Birgül bayrak dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

 95. Songül Top dedi ki:

  Çok acil evde is yapmaya ihtiyacım var

 96. merve ıspartalı dedi ki:

  Maltepe

Sayfa başına git