Dükkan Açmak

İşsiz Bayanlara Elden Taksitle Beyaz Eşya Satılır mı?

08.01.2021
İşsiz Bayanlara Elden Taksitle Beyaz Eşya Satılır mı?

Kredi kartı kullanmayan ve kullanmak istemeyen vatandaşlar için bazı firmalar elden senetli taksit ile cep telefonu, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi ürünlerin satışını gerçekleştirebiliyorlar. Ankara, Mersin, Bursa, İstanbul gibi pek çok il ve ilçede elden taksit ve senetli satış ile ürün satışı gerçekleştiriliyor. Biz de bu yazımızda sizler için elden taksit yapan mağazaları ve senetle satış yapan yerleri araştırdık. Arçelik, Ev-Kur, Bosch gibi mağazaların elden taksitlerini ve senetli taksit satışları hakkında detaylı bilgileri sizlerle içeriğimiz de paylaşacağız.

İşsiz Bayanlara Elden Taksitle Beyaz Eşya

Kredi kartı olmayan vatandaşlar elektronik ev aletleri, teknolojik eşyalar veya beyaz eşya alabilmeleri için gerek küçük mağazalar gerekse kurumsallaşmış firmalar elden taksit ve senet ile satış imkanı vermektedir. Özellikle yaz mevsimlerinde düğünlerin artması ve evliliğe hazırlanan çiftler için birçok kampanya ve indirimler sağlanmaktadır. Elden taksit ile satış yapan bazı firmalar gelir belgesi talep ederken bazıları ise yalnızca bir adet kefil talebinde bulunuyor. Kredi kartınız bulunmuyor ise aşağıda vereceğimiz firmalardan 36 ay hatta firmanın inisiyatifine bağlı olarak 48 aya varan vadeler ile senetli ya da elden taksitle beyaz eşya satın alabilirsiniz.  Öğrenciye senetle telefon verilir mi? İnceleyebilirsiniz.

İşsiz Bayanlara Elden Taksitle Beyaz Eşya 

İşsiz Bayanlara Elden Taksitle Beyaz Eşya Veriliyor.

Beyaz eşya denilince akla Bosch, Arçelik, Beko, Siemens, Vestel, LG gibi markalar önde olarak gelmektedir. Bu firmaların il veya ilçelerde bulunan asıl şubeleri, kişilerin adına şube üzerinde hesap açarlar ve elden taksit ile, senetli alışverişle ya da kredi kullanımı ile beyaz eşya satışı yapmaktadır. Bu firmaların elden taksit ve senetli satış şartlarını inceleyelim.

Arçelik Elden Taksitle Beyaz Eşya

Arçelik mağazalarında tabii ki yalnızca beyaz eşya satışı yapılmamaktadır. Telefon, televizyon, bilgisayar, kişisel bakım aletleri, küçük ev aletleri, set üstü ocak, fırın gibi birçok ürün grubunu bünyesinde barındırmaktadır. Firma tüm ürün grupları için elden taksit ya da senetle satışa izin vermektedir. Ürün alımı için ister site üzerinden isterseniz de direkt olarak en yakın şubeye müracaat ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik Elden Taksitle Beyaz Eşya 

Arçelik Elden Taksitle Beyaz Eşya

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde elden taksit yapılmayacağı için ödemelerinizi senetle yapabilirsiniz. Elden taksit ile ödeme yapmak istiyorsanız sizin için en sağlıklı olanı en yakın Arçelik şubesini ziyaret etmeniz olacaktır. Firma bu kapsamda dukkanacmak.com sizden gelir belgesi talep etmese de bir adet kefil talep edebilir. Buradan daha önce alışveriş yapmış ve ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmişseniz kefile bile gerek kalmadan firma sizin elden taksit ile ödeme yapmanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik uygun vadeler, aylık eşit taksitler ile ödemelerde kolaylık da sağlanmaktadır. Çalışmayan ev hanımına senetle telefon verilir mi? İnceleyerek öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: 444 0 888 çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Markanın beyaz eşya modellerini incelemek için linke tıklayınız.

Bosch Elden Taksit İle Beyaz Eşya

Firmalar elden taksit veya senet ile satış gerçekleştirirken ürünleri normal fiyatından daha üst miktarlara satmaktadır. Örneğin bir buzdolabının normal fiyatı 4 bin TL ise senetle ya da elden taksit ile almanız halinde üzerine bir miktar daha konularak 4 bin 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Vade uzadıkça eklenecek miktarda da artış gözlemlenecektir. Bosch firmasından ilk defa alışveriş yapıyorsanız ve herhangi bir gelir belgeniz yok ise firmanın size güvenmesi pek de mümkün olmayacaktır. Bu sebeple ürünlerin satışını gerçekleştirmek için sizlerden bir adet kefil talep edecektir.

Bosch Elden Taksit İle Beyaz Eşya 

Bosch Elden Taksit İle Beyaz Eşya

Bu hususta küçük bir şehirde yaşıyorsanız tanıdık bir firmadan alışveriş yaparak elden taksit ile geri ödeyebilirsiniz. Bu ürünlerin alışverişini internet üzerinden yapmanız halinde elden taksite müsaade edilmeyebilir. Bu sebeple ilinizde veya ilçenizde bulunan Bosch mağazalarına şahsen müracaat ederek beğendiğiniz ürün üzerine kendinize bir hesap açtırarak aylık esnek ödeme seçenekleri yaptırabilir 36 ay vadeye kadar böldürebilirsiniz. Ancak söylediğimiz gibi vade sayısını arttırdıkça ödeyeceğiniz miktarda da artış söz konusu olacaktır.

Markanın beyaz eşya modellerini incelemek için linke tıklayınız.

Ev-Kur Beyaz Eşya

Evkur hemen hemen her il ya da ilçede bulunan, beyaz eşya, elektronik eşyalar, ev tekstili, spor aletleri, motorlu araçlar, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, mobilya, ısıtma ve soğutma makineleri, araç gibi grupların satışını gerçekleştiren köklü ve büyük bir firmadır. Firma ürünlerin satışı için kredi kartı bulunmayan kişiler için de bir formül geliştirmiş ve senetle satışa öncü olmuştur. Elektronik eşya, motorlu araçlar ve beyaz eşya alımlarında 24 aya varan vadeler ve senetli taksitli ödeme seçeneği ile ürün alabilirsiniz. Bunun için ister Ev-kur resmi internet sitesi üzerinden, isterseniz de Ev-kur mağazalarına şahsen müracaat ederek beğendiğiniz ürünü senet ile satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ürün almak için;

 • İlk olarak sitenin beyaz eşya bölümüne girerek beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra “Alışverişi Tamamla” butonundan alışverişi tamamladıktan sonra sepet ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Açılan ekranda taksit sayısını seçtikten sonra “Sipariş Ver”  butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçiş yapabilirsiniz.
 • Bir sonraki ekranda karşınıza “Müşteri Bilgileri” ekranı açılacaktır. Eğer bu bölümü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurursanız teslimat süresini hızlandırabilirsiniz.
 • Müşteri Bilgileri sayfasını da atladıktan sonra karşınıza “Teslimat Bilgileri” ekranındaki talep edilen bilgileri de eksiksiz doldurduğunuzda sıradaki ekranda “Senet Bilgileri” açılacaktır.
Ev-Kur Beyaz Eşya 

Ev-Kur Beyaz Eşya

 • Senet bilgileri ekranında verilenler sizin sözleşme kurallarınız olacaktır. Buradaki şartları detaylıca incelemeden diğer sekmeye geçmeyiniz.
 • Daha sonra “Devam Et” butonuna basarak “Sepet Onay” ekranına yönlendirileceksiniz. Karşınıza gelecek ekranda senet bilgilerini kontrol ederek “Tamamla” butonuna basmanız halinde siparişiniz oluşmuş ve Ev-kur Mağazalarına ulaşmış olacaktır.
 • Siparişin firmalara ulaşması halinde formda doldurduğunuz bilgiler araştırılacak ve kısa süreli bir değerlendirme sürecine tabii tutulacaksınız. Değerlendirme süreci olumlu sonuçlanması halinde teslimat süresi en geç bir hafta sürecektir. Bir hafta içerisinde ürününüz formda verdiğiniz iletişim adresinize ulaşacaktır.
 • Ürününün ödemelerini ise teslim alınan tarihi takiben 1 ay sonra Evkur Mağazalarına ya da Yapı ve Kredi Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

MutluEvim Beyaz Eşya

MutluEvim üzerinden senetle birçok eşya alabilirsiniz. Teknolojik eşyalar, beyaz eşya, bilgisayar gibi birçok ürünün alımını senet ile yapabilirsiniz. MutluEvim’den ister internet üzerinden online olarak isterseniz de firmaya şahsen müracaat ederek alışveriş yapabilirsiniz. Senet ile yapılan alışverişlerde 24 aya varan vade yapılmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için;

 • İlk olarak MutluEvim sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için verilen formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
 • Üyelik işlemleri bittikten sonra sipariş süreciniz otomatik olarak başlayacaktır. Beğendiğiniz ürün seçip “Sepete Ekle” butonuna basmanız gerekmektedir. Sepetinizdeki ürünlere sağ üst kısımdaki “Sepetim” kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Açılan pencereden “Satın Al” butonuna tıklayıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Firmanın beyaz eşya ürünlerine ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Bu firmaların bazıları gelir belgesi talep ederken bazıları yalnızca bir kefil karşılığında elden taksit ya da senetle beyaz eşya satışı yapmaktadır. Bu firmalara müracaat ederek beyaz eşya alabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış.

Önemli mi?*