İş Yeri Ruhsatı Alan Esnafa Bisiklet Hediyesi

İş Yeri Ruhsatı Alan Esnafa Bisiklet Hediyesi
542 kez okundu.

Ülkemiz de çeşitli eğitim kurumlarında devam eden seminer ve eğitimler ile pek çok belge, sertifika verilmektedir. İş yeri ruhsatı bilindiği üzere esnaf olabilmek ve dükkan açabilmek için oldukça önemli bir belgedir. İş yeri ruhsatı almak isteyen adaylar Türkiye’nin dört bir yanından iş yeri ruhsatı alabilmektedir.

Mersin ilinin Mezitli ilçesinde de iş yeri ruhsatı verilmektedir. Mezitli Belediyesinde gerçekleşen olay da 1 Mayıs – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında iş yeri esnafı alacak her esnafa bisiklet hediye edileceği belirtilmişti. 31 Mayıs’ın gelmesi ve esnafın iş yeri ruhsatını alması ile sözler tutuldu. Dukkanacmak.com İş yeri ruhsatı alan esnafa bisiklet hediyesi verildi. Mezitli Belediyesinde toplam 45 esnaf iş yeri ruhsatı almıştı ve 45 esnafın tamamına iş yeri ruhsatı aldığı gerekçesi ile bisiklet hediye edildi.Bisiklet kullanımına teşvik

Mersin Mezitli Belediyesinde toplam 16 kilometrelik alana bisiklet yolları kuruldu. Bu yollarda halk ve esnaf bisikletlerii le ulaşımını kolay bir şekilde sağlayabilmektedir. Mezitli Belediyesinin bu çalışmasını tebrik etmek amacı ile Sağlık Bakanlığı Mezitli Belediyesine bin 350 adet bisiklet hediyesinde bulundu.

Mezitli Belediyesi Sağlık Bakanlığının armağan etmiş olduğu bin 350 bisikleti kabul ederek çeşitli kuruluşlara, muhtalara, ihtiyaç sahiplerine dağıtarak bisiklet kullanımına teşvik etmek için dukkanacmak.com kampanya başlattı. Yine Mezitli Belediyesinde 1 Mayıs – 31 Mayıs 2017 tarihlerinde iş yeri ruhsatı alan 45 esnafa da Mezitli Belediyesi toplam 45 adet bisiklet hediye edildi.

İş yeri ruhsatı alan esnafa bisiklet hediyesi ile basının gündemine düşen olay yurt genelinde de ilgi topladı. Mezitli Belediyesine yapılan 16 kilometrelik dukkanacmak.com bisiklet yolunun kullanılması için teşvikler edildiği gibi iş yeri ruhsatı alan esnafa bisiklet hediyesi verildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git