Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


İş Dünyası Susuzluktan Ölen Çocuklara Çare Arayacak!

İş Dünyası Susuzluktan Ölen Çocuklara Çare Arayacak!
564 kez okundu.

Yaşadığımız dünya da pek çok bölgede bulunmakta olan sıkıntılardan dolayı genci, yaşlısı çok sayıda kişi hayatını kaybedebilmektedir. Özellikle pek çok ülke de çocuklar susuz kaldığından dolayı ölebilmektedir. Bu konuda pek çok ülkenin çalışmaları da olsa henüz istendik yerlere gelinebilmiş değil.

Susuzluktan ölen çocuklara çare bulunabilmesi için iş dünyasından ve yetkili makamlardan önemli kişiler bir araya geldi. İş dünyası susuzluktan ölen çocuklara çare arayacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Tüm Sanayici ve İş Adamları (TÜMSİAD) Derneği Kocaeli Şubesini kendini makamında susuzluktan ölen çocuklara çare bulunabilmesi için ağırladı. Önemli fikirler atıldı ve konu hakkında çözüm önerileri sunuldu.Çocuklar için çare aranacak

Dünyanın pek çok ülkesinde sıkıntıların yaşandığı konuları konuşulurken yine güçlü ülkelerin güçsüz ülkeleri sömürge altına alması ile buralarda ki kişilerin büyük sorunlar yaşadığı özellikle çocukların dayanamayarak hayatlarını kaybettiği belirtildi. Çocuklar için çare aranması gerektiği ifade edilirken susuzluktan ölen çocuk sayısının da olmaması için çalışmaların yapılması gerektiği belirtildi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları (TÜMSİAD) Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Erdoğan Yılmaz yaptığı açıklamasında Ramazan ayı vesilesi ile Afrika ülkelerinde çeşitli organizasyonlar yapacaklarını belirterek yine Afrika ülkelerin de bin kuyu açma projelerinin olduğunu ifade etti. Gerekli noktalara kuyu açma projeleri yapılır ve bu noktaların su çıkarma işlemleri yapılırsa susuz çocukların hayata tutunabilmesi sağlanabilecektir.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git