İlçelerde Açılabilecek Dükkanlar

İlçelerde Açılabilecek Dükkanlar
2.113 kez okundu.

Esnaf olmak ve işletme sahibi olmak isteyenler dükkan açmaya devam ediyor. Açılan dükkan bölgenin bulunduğu konum ve satıma uygun olan ürünlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Pek ilçelerde açılabilecek dükkanlar nelerdir? Bilindiği üzere ilçe denildiğinde akıllara nüfusu az olan bölgeler gelmektedir. Nüfusun çok olduğu yerlerde açılan dükkanların büyük bir bölümü problem olmadığı sürece kazanç getirmektedir ancak ilçelerde dükkan açıldığında nüfus az olduğu için satış hacmi de ona göre azdır.

Peki ilçelerde açılabilecek dükkanlar nelerdir? İlçelere hangi dükkanları açmak güzel kazanç getirir. Bu makalemiz de sizlere ilçeler de ne gibi dükkanların güzel kazanç getireceğini maddeler halinde sıralayacağız.

İlçeler için kazanç getirecek dükkanlar

1-) Tamir dükkanları

Tamir dükkanlarında aklınıza gelmeyecek kadar güzel para bulunmaktadır. Özellikle ilçeniz küçükse ve araç tamiri konusunda bilginiz varsa sizlere mutlaka tamir dükkanı açmayı önermekteyiz. Tamir dükkanı açarsanız ilçenin vazgeçilmezi olabileceğiniz gibi yine elde edeceğiniz kazançta buna göre iyi olacaktır.

2-) Takı ve süs dükkanlarıİlçenizde genç nüfus fazla ise sizlere kesinlikle takı ve süs dükkanları önermekteyiz. Özellikle bayan nüfusun olduğu yerlerde takı, toka, süs eşyalarının satış hacmi çok gelişmiştir. Birkaç ilçe de açılan takı, toka, süs eşya dükkanlarına bakıldığında cirolarının oldukça iyi olduğu görülmektedir. İlçenizin güzel bir yerine şirin bir şekilde takı, toka ve süs dükkanı açabilirsiniz

3-) Eğitmen kurs

Pek çok alanda eğitimler vereceğiniz bir kurs açabilirsiniz. Açacağınız bu kurs aracılığı ile sizler eğitimler verebilir ve ilçede genel olarak kurs dükkan sayısı az olduğundan dolayı kursunuza daha çok kişi katılacaktır. Katılıma bağlı olarak da kazancını bir hayli artacaktır.

4-) Fırın dükkanları

Fırın işin de güzel para olduğu bilinmektedir ancak şunun bilinmesi gerekiyor ki fırın işi bir hayli emek ister. Gece saat 4 – 5 gibi kalkmalı ve ekmek, poğaça gibi satışını yaptığınız hamur işlerini yapmalısınız. Daha sonra anlaştığınız market, manav vb. gibi dükkanlara hamur işlerinizi iletmelisiniz. Fırın işini yapmak istiyor ancak çalışmak istemiyorsanız fırın dükkanını açtıktan sonra bir usta alabilir ve siz sadece marketler, manavlar ile görüşmeler yaparak onlara ürün satmaya çalışırsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git