Dükkan Açmak

İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar Arşivi

İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar Arşivi

Polat Yıldız İç giyim bayilik başvurusu

İç giyim bayilik veren firmalar kapsamında yer alan ünlü marka toptan olarak iç çamaşırı bayiliği vermektedir. Kendi üretimi olan iç çamaşırı modelleri ile pazarda yer alan firma sektörde binlerce özel çeşitte ürünü tüketiciye sunmakta. Faaliyetlerini hızlandıran firma sektörde ilgi uyandırdı.

Toplamda 52 bayilik kapsamında faaliyet ilerlemesinde bulunan firma bayilik vererek hizmetini daha da ileri düzeye taşımayı hedeflemektedir.
Bayilik almak için irtibat numarası ile çağrı merkezlerinden Polat Yıldız iç çamaşırı firması kapsamında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doliche Tekstil

Patentini genişleterek Ülkemizde gümüş çorap üretimi yapan firma yenilikçi ürünleri ile piyasada önemli bir konuma sahip olmaktadır. Birbirinden kaliteli iç çamaşırı modelleri diğer firmaların ürünlerinden farklı ve özellik bakımından hijyenik bir yapıya sahiptir.

Gümüş iç giyimleri ile ilgili üretilen ürünler kasık mantarı, rahatsız edici kaşıntılar, koku ve pişik gibi rahatsızlıkların ortadan kaldırılması ve bireye rahatsızlık vermesi önlenmesi amacı ile üretilmektedir.

Erkekler için ise terleme oluşan bölgelerde pişik ve benzeri rahatsızlıkları önleyerek bakterilerin çoğalmasını engellemektedir. Organik olarak oluşan bakteriler son derece rahatsız edici bir ortam oluşturarak deride tarhişlerin meydana gelmesine sebep vermektedir.
Son derece kaliteli bir bayilik sistemine sahip olan firmadan bayilik almak için web sayfası üzerinden irtibat kurarak forum doldurmanız gerekmektedir.Tutku iç çamaşır bayiliği

1990’lı yıllarda sektörde kurulan Tutku İç Çamaşırı firması ufak bir dükkanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Genellikle iç çamaşı ve çorap alanında üretim faaliyetlerini başlatan firma her ihtiyaca yönelik çalışmalarda bulunarak ürün çeşitliliği sağlayarak Perakendecilik işlemlerine girerek sektörde bende varım dedi.

Kaliteli düzeyde üretimi gerçekleştirilen iç çamaşırı ürünleri kapsamında iç giyim alanında son derece kaliteli ve rahatsız edici nitelikteki ürünlerin aksine her bireyin tercih edeceği nitelikte ürünler piyasada yer almakta. Bayilik sistemine dahil olmak isteyen bireyler kurumsal web sayfası üzerinden erişim sağlayarak bayilik alma imkanına sahip olabilirler.

Dagi

İç ve dış ticaret faaliyetleri kapsamında hizmet veren firma yasal olarak işlemlerini sürdürerek ayrım yapmaksızın tüm ülkelerde tüketiciye ürünlerini sunmakta. Satışa sunulan tüm ürünler tebliğ kapsamında uygun olup son derece sağlıklı ve kaliteli olarak üretilmektedir. Sağlık koşulları ile ilgili tüketici hakları çerçevesinde satış işlemlerini gerçekleştiren Dagi koşulsuz olarak her zaman önceliği müşteri memnuniyetine bırakmaktadır.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. murat dedi ki:

  Bayilik icin konusmak istiyorum.

 2. Meryem dedi ki:

  Merhaba ben iç giyim bayiliği almak iştiyorum şartlarını nelerdir

 3. nilüfer karakaş dedi ki:

  iç giyim bayilik açmak istiyorum detaylı bilgi alablirmiyim

 4. SUAT dedi ki:

  SELAM! YUrtdışı bayilikleri olan firmalarla iletişime geçmek istiyorum. Rusya’nın Kaliningrad şehrinde iç giyim mağazası açmayı düşünüyorum. ilgilenen firmalar benimle irtibata geçmelerini bekliyorum

 5. Kürşat Erdoğan dedi ki:

  İç giyim bayiliği almak istiyorum. Detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

 6. Kars Sarıkamış dedi ki:

  Esnafim bayilik açmak istiyorum ulasirsaniz sevinirim sartlarinizz nelerdir

 7. Akçakale dedi ki:

  Daha önce market islettim giyim mağazası açmak istiyorum

 8. Kırıkkale dedi ki:

  Giyim sekteründe ankarada magzamız vardı iş nedeniyle kırıkkaleye taşındık burdada iç giyim bayiligini acmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Kırıkkale dedi ki:

  Kırıkkalde iç giyim bayilik acmak istiyorum yarfımcı olursanız sevinirim

 10. Siirt eruh dedi ki:

  Giyim sektöründe çalıştım

 11. Çorlu TEKİRDAĞ dedi ki:

  Merhaba hali hazırda emekliliğe hazır memurum eşim le birlikte Çorlu /TEKİRDAĞ da bayilik alarak hizmet vereceğimiz bir arayışımız var….

 12. İzmit/yenişehir mah dedi ki:

  Bayilik almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim kocaeli de ikamet ediyom

 13. Tutku ic giyim bayiliği almak istiyorum dedi ki:

  Bn 4 senedir evden iç giyim ürünlerinizi satiyorum dükkan acacam bunun için sizdende bayilik istiyoruk

 14. mustafa bolat dedi ki:

  daha once ben ic giyimde cok calistim prosudurleri biliyorum bana yardimci olmanizi bekliyorum

 15. mustafa bolat dedi ki:

  ic giyim bayilik acmak istiyorum

BİR YORUM YAZ