Dükkan Açmak

Hatay Antakya Evde Ek İş imkanları 2020 (Akdeniz Bölgesi)

Hatay Antakya Evde Ek İş imkanları 2020 (Akdeniz Bölgesi)

Akdeniz Bölgesinin Hatay ilinde ve çevresinde de evlere iş veren firmalar da bulunmaktadır. Antakya, Manavgat gibi Akdeniz Bölgesinin birçok il ve ilçede evde iş ilanları bulunmaktadır. Hatay denilince akla ilk gelenler künefe, kısır, nar ekşisi, pamuk tarlaları olmaktadır. Akdeniz bölgesinde ikamet ediyor iseniz evinizden yapabileceğiniz paketleme ve diğer işler hakkında içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Hatay’da Evlere İş Veren Firmalar

Haritanın güney bölgesinde yer alan Hatay turizm alanında oldukça fazla gelişmiş olup tarım alanında da faaliyet göstermektedir. İklim olarak Akdeniz ikliminin yaşandığı bölge yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı ve ılık geçirmektedir. Yemek kültürünün güzelliği ve turistik bir yer olması sebebi ile gerek yerli turistlerin gerekse de yabancı turistlerin ilgi odağı olmuştur. Şehir ekonomik olarak da imkanlı olup iş istihdamının sağlanacağı birden fazla alan bulunmaktadır. Tarım işi ile uğraşmak isteyen ve organik ürün ticaret yapmak için oldukça olanağı olan bir yerdir.

Hatay'da Evlere İş Veren Firmalar 

Hatay’da Evlere İş Veren Firmalar

Turizm ve yemek konusunda gelişmiş bir şehir olduğundan bahsetmiştik. Aynı zamanda tarım alanında da faaliyet gösterilen ilde turunçgiller, zeytin, pamuk gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Az bir sermaye ile faaliyet gösterebileceğiniz bu ilde dışarıda birçok yerde çalışabileceğiniz gibi evden de çalışabilir ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Hatay ilinde zeytincilik, baharatçılık, veya hediyelik eşya işi gibi işlerle uğraşan yerlerden evinizde çalışmak adına iş alabilir, evinizi çalışma alanınız yapabilir ve kendi çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Antakya Evlere Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Konuya girmeden önce açıklık getirmek istediğim bir husus vardır ki Antakya Hatay’ın diğer adı değildir. Bu ülkemizde genel olarak çok karıştırılsa da Hatay ilin adı Antakya’da Hatay ilinin en büyük ilçelerinin başında gelmektedir. Bu bölge tıpkı Gaziantep ve Şanlıurfa gibi yemeğe çok önem vermektedir. Yöresel olarak bilinen birden fazla yemeği bulunan şehrin bilinen en temel yiyeceği künefedir. Her lezzetin kendine özgü bir lezzeti olup, yapılan bütün yemekler, tatlılar vb. ürünler büyük bir ustalık ve dikkatle yapılmaktadır.

Antakya Evlere Hediyelik Eşya Paketleme İşi 

Antakya Evlere Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Antakya ilinde ikamet ediyorsanız bıçakları ile ünlü olduğunu bilmeniz gereklidir. Bıçak, bakırdan yapılan cezve, yumurta sahanı, baharat değirmeni gibi birçok ürünün üretimini yapan firmalar Antakya’da bulunacaktır. Oldukça nostaljik görüntüye sahip olan bakır eşyalar içerisinde yapılan yiyecek ve içeceklere de ayrı bir lezzet katmaktadır. Bu sebeple hediyelik olarak yapılan bu eşyaların paketlenmesi, montajlanması gibi birçok iş için evlere iş gönderilmektedir. Bu firmalara ulaşmak için Antakya ili adına açılmış iş ilan sitelerini takip ederek evlere hediyelik eşya paketleme işi gönderen yerlerden iş alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinde de ilan takibi yapabilirsiniz.

Hatay Baharat Paketleme İşi

Hatay ilinde hediyelik eşya ürünleri ve yöresel yemeklerin yanı sıra baharatları ile de ünlü bir şehirdir. Mutfaklarımızda genel olarak kullandığımız, Hatay ilinin meşhur baharatları olan, yemeklerimize ayrı bir tat veren birkaç baharatı şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Hibisküs, 
 • Keçi boynuzu tozu, 
 • Acı çehre tohumu, 
 • Kekik, 
 • Dağ kekiği, 
 • Kakule, 
 • Kimyon, 
 • Küflü çökelek sürk baharatı, 
 • Muskat, 
 • Sumak, 
 • Toz kişniş, 
 • Kömbe baharatı, 
 • Öğütülmüş keten tohumu 
 • Muskat 


Hatay Baharat Paketleme İşi 

Hatay Baharat Paketleme İşi

Bu baharatların hepsini yemeklerinizde kullanmanız pek mümkün olmaz. Örneğin acı çehre tohumu aktarlarda sindirim sistemini hızlı çalıştırması sebebi ile zayıflamak isteyen vatandaşlara satılmaktadır. Aynı hibisküs ve keçi boynuzu tozu da kış hastalıklarına ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara iyi gelmektedir. Bulunduğunuz bölgede mevcut baharatların üretimini yapan birçok aktar veya büyük firmalar bulunacaktır. Bu firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin iş yükünü azaltmak ve maliyeti düşürmek adına evlere iş göndermektedir. Bu kapsamda gerekli olan tüm malzemeler firmalar tarafından gönderilecektir.

Paketlenecek olan baharatlar evinize çuval ile gönderilir. Aynı zamanda ürünlerin eşit oranlarda tartılması için bir tartı ve paketlenmeleri için küçük boyutlu poşetler sayısına göre elinize ulaştırılır. Sizin yapmanız gereken verilen paketlere firmanın talep ettiği ölçülerde baharat koymanız olacaktır. Bu hususta hızlı ve pratik olmanız yararınıza olacak olup kazanacağınız ücreti elinizin çabukluğu belirleyecektir. Bu firmalara yine internet sitelerinden ulaşabilir veya sosyal medya üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Başvuruda el becerilerinizi, grup ile çalışacaksanız kaç kişilik gruplar ile çalışacağınızı, günlük kaç saatinizi bu işe ayırabileceğinizi açık ve net bir şekilde belirtmenizi öneririz.

Manavgat İşkur Evde Paketleme İş İmkanları

Manavgat haritanın Akdeniz Bölgesi kısmında yer almaktadır. 2283 km2’lik yüz ölçümü ile Antalya’nın 2. büyük ilçesi olarak bilinmekte olup turistik bir yerdir. Şelaleleri ile ünlü olan ilçe Türkiye’nin en düzenli akan akarsuyu olan Manavgat Irmağı’nın kenarında bulunmaktadır. Turistik açıdan yerli ve yabancı turistlerin tam anlamı ile ilgi odağı olmaktadır. Bu sebeple de gerek fiziki olarak gerekse de evinden çalışacak olan vatandaşlara iş istihdamı sağlanmaktadır. Bölgede yoğun olarak turunçgiller, muz, limon, yer fıstığı, soya, yer fıstığı, kabak gibi birçok ürünün tarımsal faaliyeti yapılmaktadır. Aynı zamanda portakal, greyfurt, bergamot ve limon gibi ürünlerin reçelleri de yoğun olarak satışa sunulmaktadır.

İşkur Manavgat Evde Paketleme İş İmkanları

İşkur Manavgat Evde Paketleme İş İmkanları

Manavgat ilçesinde evden yapabileceğiniz birçok iş bulunuyor. Yer fıstığı paketleme, kıyafet paketleme, hediyelik eşya kutulama, sabun paketleme, çorap ve toka paketleme, düğünler için kına paketleme gibi evinizden birçok iş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz bölgede yetişen ürünlerin reçellerini ve marmeladını yaparak satışa sunabilirsiniz. İlçenizde evlere iş veren firmalara ulaşmak için iş ilan sitelerini takip edebilirsiniz. Antalya ve çevresi turistik bir yer olması sebebi ile hediyelik eşya satışı da yoğun olarak yapılmaktadır. Bu sebeple hediyelik eşya montajı ve paketleme işleri alabilir, evinizden çalışabilirsiniz. Paketleme işlerinden performansınıza göre 1000 TL ile 2500 TL arası ücret kazanabilirsiniz. İş-kur üzerinden de Antalya paketleme işlerine başvuru yapabilirsiniz.

Antalya İşkur Evde İş İlanları

Akdeniz Bölgesinde bulunan Türkiye’nin en büyük 5. şehri olan, tarım ve turizm alanında ticareti geliştirmiş olan şehrin nüfusu da oldukça kalabalıktır. İlin Konyaaltı, Kepez, Manavgat gibi toplamda 19 ilçesi ve 910 mahallesi bulunmaktadır. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde geçim sıkıntısı daha zordur. Özellikle az maaşlı çalışan bireyler geçimlerini sağlamak amacı ile ek işlere başvuru yapmaktadır. Ev hanımları boş zamanlarını değerlendirmek ve ev bütçesine katkı sağlamak adına, çalışanlar ise gelirini biraz daha arttırmak amacı ile evde yapılacak işlere başvuru yapmaktadır. Evde yapılacak olan işler fiziki olarak çalışılan işlere göre daha az gelir sağlamakta olsa da performansınıza göre ücretinizi kendiniz artırabilirsiniz.

Evden yapabileceğiniz işlerin sınırı yoktur. Paketleme işleri, yiyecek ürün üretimleri, kırsal bir alanda yaşıyorsanız ve yeriniz var ise tarımsal faaliyetlerden elde edilecek organik ürünler, turistik bir yerde yaşıyor iseniz hediyelik eşyalar vb. birçok iş yapabilirsiniz. Antalya lavanta bitkisinin yetiştiği yere yakın bir il olması sebebi ile bu alanda faaliyet gösterebilir ve lavanta paketleme işi yapan firmalardan iş alabilirsiniz.

Antalya İşkur Evde İş İlanları 

Antalya İşkur Evde İş İlanları

Akdeniz Bölgesinde ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalara internette bulunan iş ilanları sayfasından veya sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Müjde dedi ki:

  Merhabalar Antakya’da ıkamet edıyorum ve bu işi layıgıyla yapacağıma emin olabilirsiniz geri dönüş sağlarsanız sevinirim teşekkürler

 2. Neslihan dedi ki:

  Hataylıyım işe ihtiyacım var lütfen dönüş sağlarsanız sevinirim

 3. Nezahat dedi ki:

  Merhaba işe ihtiyacım var 😞

 4. Gülşen dedi ki:

  Merhaba,evde iş ile ilgili iletişim e geçiliyor mu, dönüş yapılırsa herkes için de çok iyi olur, herkes aynı durumda ve yardımcı olursanız sevinirim

 5. Ece dedi ki:

  Merhabalar, paket işinde eleman arayan varsa bende çalışmak isterim.

 6. Leyla dedi ki:

  Hatay antakyada yaşıyorum işe ihtiyacım var

 7. Emire dedi ki:

  Hatay Defne’de yaşıyorum ve paletleme işi yapmak istiyorum annem ve kardeşimle birlikte yapabilirim elim çok yatkındır.

 8. besime dedi ki:

  merhaba ben işsiizim bu pandemi sürecinde ev halkı olarak cok zor durumdayız. her türlü paketleme işlerini yapabilirim 3 kişiyiz hızlı bir şekilde teslim edebiliriz. lütfen benimle iletişme geciniz.

 9. Fuat Doğru dedi ki:

  Merhaba Hatay Antakya da şehitler Mahallesi’nde yaşıyorum üniversite öğrencisiyim evde yapabileceğim bir iş istiyorum 5 kişilik bir ekibim var iş istiyorum

 10. Dilan dedi ki:

  İskenderunda oturuyorum 8 kardeşiz evde maddi sıkıntıdan dolayı bu işe çok ihtiyacımız var birtek ben çalışıyom anne baba ayrı bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

 11. savaş dedi ki:

  Merhaba firma ismi ve iletişim numaralarını verirseniz vatandaşa daha iyi olur kanaatindeyim.sadece konulardan bahsedilmiş gerçekten çok ihtiyacı olan insanlarımız var.Lütfen Kolaylaştırınız.Zorlaştırmayınız…

 12. Mahmut Say dedi ki:

  Hatay İskenderun’da yașıyorum Annemle evde paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme işi yapılır.

 13. Arif dedi ki:

  Hatay’da yaklaşık olarak 200 kişilik bir ekip var ve her türlü paketleme dizme montajlama için hazırız.İletişime geçerseniz detayları konuşabiliriz.Hem sizin firmanız için işlerin tek noktadan kontrolü oldukça kolay ve tasarruflu olur.

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 14. Mehmet ali dedi ki:

  Hatay Antakya’da ikamet ediyorum..evde işe ihtiyacım.var

 15. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Antakyada yaşıyorum. 3 kişilik bir grubum var paketleme işi istiyorum.

 16. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Antakyada yaşıyorum ve evde paketleme işi istiyorum 3 kişilik grubumuz var.

 17. Gülşah Demirsaban dedi ki:

  Merhaba antakyada yaşıyorum ve sizinle çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 18. büşra DOĞAN dedi ki:

  merhaba ben büşra DOĞAN HATAY reyhanlı da yaşıyorum evde yapabileceğim acil iş arıyorum

 19. Nazlı dedi ki:

  İyi günler bende Hatay Antakya yaşıyorum evden ek iş arıyorum küçük bebeğim var paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız

 20. Seher dedi ki:

  Merhaba hatay da ikamet ediyorum ise ihtiyacim var paketleme işini titizlikle yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim çok ihtiyacım var

 21. Elru dedi ki:

  Merhaba Hatay Kırıkhan da ikamet ediyorum. İş almak istiyorum.

 22. ÇAGLA YILMAZOGLU dedi ki:

  merhaba ben antakya cumhuriyet cad. sinde ikamet ediyorum. eşim işsiz ben hamileyim çalışamıyorum . 20 yaşındayım 1 çocugum var çok ihtiyacım var bu işe ilgilenirseniz sevinirim.

 23. Gülşah dedi ki:

  Merhaba ben gülşah Hatay/antakya da yaşıyorum üniversite mezunuyum ama iş imkanı olmadığı için evde oturuyorum ek gelir sağlamak istiyorum sizinle çalışmak isterim bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 24. Helen dedi ki:

  Ben Hatay Samandağda yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 25. fatma dedi ki:

  Merhaba ben Hatay antakya da oturyorum çok ihtiyacım var acilen hemde tecrübem var her işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapsanız çok sevinirim

 26. Sibel aydin dedi ki:

  Ben hatay antakyadan evli 2çocuklu eşim hasta diye çalışamıyor evde ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 27. Erva dedi ki:

  UMARIM BİR SONUÇ ALABİLİRİM, EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM.

 28. Nezahat dedi ki:

  Ben antakya esentepede oturuyorum bu işe çok ihtiyacm var eşim iş bulamyo gerekirse ikimiz de yaparz lütfen geri donüş yaparsanız sevinirim

 29. neşe dedi ki:

  becerikli, titiz ve zamanında teslim ederim.

 30. Halit Ali dedi ki:

  Hatay antakya da evde paketleme işi olursa dönüş yapmanızı bekliyorum

 31. Çigdem dedi ki:

  Merhaba ben Çiğdem hatay antakya da oturuyorum..Bu ise çoook ihtiyacım var 2 çocuğum var ve eşim işsiz lütfen geri dönüş yapın

 32. seren arslan dedi ki:

  iş alımı

 33. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben hatay altınözü ne bağlı mahallede oturuyorum 2 çocuğum okuyor bu işe ihtiyacım var yapabilirim

 34. Fatma dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var yapabilirim kendime güveniyorum gerçekten çok ihtiyacım var

 35. Gonca Günay dedi ki:

  Merhaba benim para kazanmaya cok ihtiyacım var.Defne ‘de yaşıyorum. Dönüs yaparsaniz sevinirim.

 36. Zeliha saklar dedi ki:

  Mrhb evde boş zamanımı çalışarak geçirmek istiyorumparaya ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 37. Gülsüm Azra çekinmez dedi ki:

  Merhaba ben Hatay belenden size yazıyorum adım Gülsüm çekinmez 22 yaşındayım ve bir çocuğum var paraya ihtiyacım var evde ek iş yapmaya gayet müsaitim istenilen görevi kusursuz bir şekilde yerine getireceğim dönüş yaparsanız çok sevinirim Lütfen yardımcı olun

  1. Ayşe dedi ki:

   Bende reyhanlidayim Antakyada’dan ulaşabilir misiniz öğrenciyim iş istiyorum

 38. Fatma dedi ki:

  Meraba ben hatay antakya da oturuyorum evliyim ve paraya ihtiyacmiz var o yuzden bende her isi yapabilirim geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler

 39. Merve kefsiz dedi ki:

  Evde hem bebeğime bakmak hemd de aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum Hatay Kırıkhan

  1. Derya dedi ki:

   Merhaba,Antakyada ikamet ediyorum.Paketleme işini yapmak istiyorum…Çalışmayı seven,işini itina ile yapan biriyim…DÖnüş yaparsanız sevinirim…

 40. Özlem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yaparım hatay erzinde ikamet ediyorum ben bu işi yaparım

 41. Arzu dedi ki:

  Ben Hatay Antakya defnede ikamet etmekteyim bende iş istiyorum

  1. Sıla dedi ki:

   Merhaba ben hatay kirikhan da yaşıyorum 55 yaşında yim bir kızım var 15 yaşında bende evde iş yapmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 42. Gülşen dedi ki:

  Merhaba ben Antakya da ikamet ediyorum bende evde iş yapmak istiyorum ayrıca bu işe ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz

 43. Zeynep arık dedi ki:

  Dönüş yapmanızı bekliyorum.

 44. Şerife dedi ki:

  Her türlü paketleme işi seri şekilde yapilir.

 45. Esra dedi ki:

  Merhaba ben reyhanlı da oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum en az 10 kisilik gurubum lütfen bana dönüş yaparmisiniz

  1. Hatice dedi ki:

   Hatayda oturyorum paketleme işi istiyorum

 46. Birsen dedi ki:

  Merhaba Birsen ben Antakya defne de ikamet ediyorum bende iş istiyorum elim hızlıdır 3kişilik grubum var işe gerçekten ihtiyacım var umarım en kısa zamanda dönüş yaparsınız

  1. Melek kılıç dedi ki:

   Merhaba ben evde boş gecen vaktimi çalışarak değerlendirmek istiyorum verilen görevi kusursuz bir şekilde yerine getireceğimden emin olabilirsiniz aynı zamanda nişanlıyım ve paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Hilal dedi ki:

   Merhabalar,
   Ben Esentepe’de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim..