Dükkan Açmak

Gün İçinde Hemen Nakit Bulma Teknikleri

08.01.2021
Gün İçinde Hemen Nakit Bulma Teknikleri

1 saat içinde nakit paraya mı ihtiyacınız var? Borç para veren kişileri mi arıyorsunuz? Ya da para ihtiyacınız karşılanır, nakit para verilir şeklinde el ilanları ya da sosyal medyada bu tarz paylaşımlar mı gördünüz? Şimdi sizlere 1 gün içinde nakit para vereceğiniz tüm yöntemlerden bahsedeceğiz.

Nakit Para Bulmanın Yolları

Acil paraya ihtiyacınız varsa bu anlamda size önerebileceğimiz pek çok yöntem bulunmaktadır. Ancak ilk olarak belirtmek gerekir ki, nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak uğruna, özgürlüğünüzü hiçe saymayın. Yasal yöntemlere başvurun. Böbrek satmak istiyorum diye ilan vererek finansman ihtiyacını gidermek isteyen pek çok kişi var. Bir de bu cümleyi tersine çevirelim. Satılık böbrek ilanlarını takip eden pek çok organ avcısı var. Organ ve Doku ticareti Türk Ceza Kanunu maddelerince kesin olarak yasak kabul edilmiştir. Hatta organı alınan kişinin vefat etmesi durumunda kasten adam öldürme suçundan müebbete çarptırılabilirsiniz. Ya da banka soygunu gibi ütopik dukkanacmak.com film sahnelerini aklınızın bir köşesinden çıkarın.? Anlatacağımız yöntemlerin hukuki açıdan değerlendirildiğinde, hiçbir suç teşkil eden bir tarafı bulunmamaktadır. Ayrıca size nakit para vereceğini ifade ederek, tonla komisyon alan şahıslardan da uzak durmanızı öneriyoruz. Yine Türk Ceza Kanunu’ na göre gelir getirici ve menfaat sağlayıcı her ödünç nakit sunma eylemi tefecilik olarak kabul edilmekte ve cezai yaptırımları bulunmaktadır. Adli para cezasının yanı sıra hapis cezai ile de karşı karşıya kalabilirsiniz.

anında-nakit-broşür

Anında nakit broşür

Acil nakit, evlerine haciz gelen, banka ve kredi kartlarına borcu olan, düğün yapacak, ya da günü gelmiş ödemesi olan herkesin ihtiyaç duyabileceği bir durumdur. Denize düşen yılana sarılır misali insanlar para bulmak uğruna türlü çareler aramaktadır. Bazen bu tutarlar yakınlardan istenemeyecek kadar çok olmaktadır. Ya da kredi kartı limitleri düşük olduğu için çekilecek olan nakit avans ihtiyacı karşılayamamaktadır. Yolda yürürken bile dağıtılan broşürlerinde acil nakit verilir tarzında söylemlere rastlamak mümkündür. Ya da facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarında derdini söyle, derman olalım, borç para verilir şeklindeki paylaşımlar ile karşılaşmış olabilirsiniz. Yıl olmuş 2021. Baba bile evladına borç verirken artık çekiniyor. Bu sebeple dikkatli olmalı, herkese güvenmemeli ve hesap bilgilerinizi kimse ile paylaşmamalısınız. Ancak aşağıda belirtmiş olduğumuz yöntemler ile gün içerisinde nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Bankadan Acil Kredi Çekin!

Nakit ihtiyacı için başvurulacak en güvenilir ve en sağlıklı yöntem olarak bankaları söylemek gerekir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık bankalara bile gitmeye gerek duyulmadan SMS yöntemi ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankalardan kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması ve sicilinizde herhangi bir problem olmaması gerekir. Çünkü evrakların teslimi ile şahsen, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık yöntemlerini kullanarak kredi başvurusu yapmanız durumunda bankalar bir süre hakkınızda incelemede bulunurlar. Hakkınızda yapılacak olan tahkikatın olumsuz sonuçlanması dukkanacmak.com durumunda dukkanacmak.com ne yazık ki hiçbir banka size kredi vermek istemez. Ayrıca bankalar kredi kampanyalarından müşterilerinin faydalanmaları için gelir belgesi sunmalarını talep eder. Belirlenecek olan kredi limiti gelir durumu gözetilerek hesaplanır.

Bugün Para Bulmam Lazım Diyenlere 1 Saatte Nakit Bulma Yöntemini incelediniz mi? Dar zamanda günlük para bulmak için faydalı bilgiler içeriyor.

Kredi notunuzun 1- 699 arasında olması yüksek riskli kabul edilir. 700- 1.099 aralığı da yine risk içermektedir. 1.500 ve 1.900 arasındaki kredi notuna hiçbir bankanın kredi vermeme ihtimali yoktur. Kredi notunuzu öğrenmek ister misiniz? Tabi kredi notum düşük, bana bankalar kredi vermez diye üzülmeyin. İpotekli krediler sayesinde teminat göstererek de kredi almanız mümkündür. Örneğin bir araca sahipsiniz. Ancak nakit ihtiyacınız var. Bu aracı teminat olarak göstererek bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu aşamada banka teminat gösterilen mala satılamaz şerhi koydurmaktadır. Borçlarınızı ödememeniz durumunda teminatınız nakitte dönüştürülerek borcunuz kapatılır.

banka-kredileri

Banka KredileriSenetle Altın ya da Kredi Alın!

Başvurabileceğiniz bir diğer yöntem ise senet yolu ile kuyumculardan altın almak ve bu altınları nakite çevirmek olabilir. İstanbul, İzmir, Ankara, Şanlıurfa, Konya gibi pek çok ilimizde rastlanabilecek durumlardan bir tanesi senetle altın almaktır. Yapacağınız anlaşma ile çeyrek altından bileziğe kadar pek çok altın alabilir, ya da bunların gramları tutarınca karşılığında nakit para alabilirsiniz. Kuyumcular bu şekildeki anlaşmalardan belirli oranlarda komisyon almaktadır. Ancak bu komisyonların çok yüksek meblağlarda alınması da yasal değildir. %10- %20 arasındaki komisyon oranları olağan kabul edilmektedir. Piyasa durumuna altın toptancıları karar vermektedir. Gram altının piyasa fiyatı üzerinden bir hesaplama yapılacak ve komisyon ücreti ile birlikte ödemeniz gereken bedel hesaplanarak vade belirlenecektir. Tıpkı bankalarda olduğu gibi taksit işlemi uygulanacaktır. Senetle gram altın ya da bilezik satan kuyumcular hakkında bilgi almak ister miydiniz?

Senetle nakit para veren pek çok faktoring şirket bulunmaktadır. Bu şirketler tıpkı bankalar gibi çalışmaktadır. Bankalar nasıl faiz alıyorsa, bu firmalar da danışmanlık ücreti adı altında belirli oranlarda komisyon talebinde bulunmaktadır. Senet karşılığı para elden verilmektedir. Bu işlemde karşılıklı güven esastır. Tabi güvenilirlik için komisyon oranlarından da bir çıkarım yapmak mümkündür. Faktoring şirketiz, size para yardımı sağlayacağız diyerek %50, %100 komisyon sunanlar tefeciler olacaktır. Medyada bu şekilde mağdur edilmiş pek çok kişiye rastlamaktayız. 20 bin TL’ ye 100 bin TL ödemek durumunda bırakılan ve hatta vadesi dolunca ödenmediğinde bu oranların ikiye katlanması ile karşı karşıya kalındığı görülmekte ve borç içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. İnternet üzerinden bu firmalar ile ilgili araştırma yapabilir, daha evvel bu şirketlerden nakit para desteği almış kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Bu anlamda güvenilirliği sorgulanamayacak olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu na bağlı olarak faaliyet gösteren faktoring şirketler yardımı ile de nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Faktoring şirketlerin tam listesi için tıklayınız.

senetle-altın-alma

Senetle Altın Alma

Cep Telefonu Bozdurma Yöntemini Deneyin!

Cep telefonu bozdurma da acil finansman karşılanması durumunda size yardımcı olacak yöntemlerden bir tanesidir. Geçtiğimiz yıllarda yapılan düzenleme ile birlikte artık taksitle telefon alınamıyor. Telefon almak için bankaların sağlamış olduğu cep telefonu kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Ya da GSM operatörlerinin kampanyalarını takip ederek, ödemesini faturanıza yansıtabilirsiniz. İşte tüm bu yöntemler ile sahip olabileceğiniz cep telefonunuzu kutusundan çıkarmamanız çok önemlidir. Henüz telefonu almadan müşteri bularak çok da piyasa fiyatının altına olmayacak şekilde satabilirsiniz. Kutusunu açtığınız cihazı çok daha düşük ücretlere satabileceğinizi unutmayın.

 • İNG Bank / Teknosa
 • Fibabanka/ Vatan Bilgisayar
 • Yapı Kredi Bankası/ Samsung
 • Turkcell,
 • Vodafone,
 • Türk Telekom‘ dan da bu yöntemler ile mobil cihaz alabilirsiniz. Seçtiğiniz vade dönemine göre taksitler halinde ödeme yaparsınız. Almış olduğunuz bu mobil cihazı sahibinden.com gibi internet sayfalarında ya da elden satabilirsiniz. Bu sayede nakit ihtyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Özellikle doların arttığı bir dönemde ucuza aldığınız cihazı iyi paraya satabilirsiniz.

Senetle Beyaz Eşya Alıp, Paraya Çevirin!

Nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz diğer bir yöntem senetle beyaz eşya almaktır. Burada yine beyaz eşya borcunuza ek olarak bir komisyon tutarı ödemek durumunda kalırsınız. Ancak alımlarınızı peşin olarak değil de taksitle gerçekleştirmiş olursunuz. Tıpkı cep telefonunda olduğu gibi, satın aldığınız bu elektronik eşyaları elden başka kişilere nakit olarak satarak finansman elde edebilirsiniz. Daha sonra ise kalan taksitlerinizi ödemiş olursunuz. Genel olarak markaların ana bayilerinde senetle beyaz eşya satışı yapılmamaktadır. Ancak pek çok farklı markanın satıldığı şahsi mağazalarda bu tarz uygulamaları rastlamak mümkündür. Senetle beyaz eşya satın alabileceğiniz markalar;

senetle-beyaz-eşya-almak

Senetle Beyaz Eşya Almak

Siz de bankalar aracılığı ile kredi alabilir, teknolojik eşya bozdurabilir ya da bankalardan alacağınız senetli altınları nakite çevirebilirsiniz. Herhangi bir dolandırıcılık vakası ile karşılaşmamak adına güvenilir olmayan firma ve şahıslardan, ponzi işlerden uzak durunuz! Ayrıca organ satmanın yasal olmadığını unutmayınız❗

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Atmaca dedi ki:

  Merhaba, çok samimi bir çevrimiçi doktorla tanıştım.
  Böbrekleri çok düşük bir fiyata satın alırlar, ancak yalan söyleyen Doktorlar’dan daha iyidir ve sonunda sözlerini tutmazlar.
  Fiyatı 220.000,00 $, bu Amerika Birleşik Devletleri’nde orijinal böbrek fiyatıdır ve hazırsanız hemen onlarla iletişime geçebilirsiniz.
  Şu anda 6 böbrek vericisine ihtiyaçları var, şimdi onlarla iletişime geçin …

 2. Ayse tüten dedi ki:

  Allah rızası için çok acil 5.000 bine ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim 2 çocuğum var küçük