Dükkan Açmak

Giyim Mağazası Açmak İsteyenlere Tavsiyeler!

Giyim Mağazası Açmak İsteyenlere Tavsiyeler!

Giyim dükkanı mağazası açmak sektöre hakim olmayı gerektiren popüler işlerden biridir. Giyim sektörü, günümüzde en az gıda sektörü kadar geçerli olan, insanların olmazsa olmazı olan genel ihtiyaçlarındandır. Ancak bu sektörde seçenekler ve rakip firmalar çok olduğundan ayakta kalabilmek oldukça zordur. Özellikle de büyük firmaların bu sektörde hizmet veriyor olması küçük esnafın işini oldukça zorlaştırmaktadır. Buna rağmen doğru iş planı açılacak bir giyim mağazası, sizi ihya edebilir.

Tezgah Seçimi (Satılacak Ürünler ve Hedef Kitle)

Eğer bayilik almayı düşünmüyor iseniz, (lcw, altınyıldız, ustop, collezione, gibi ) hizmet vermek istediğiniz kitleyi seçmelisiniz. Giyim ürünlerinin çeşitleri çok fazla olduğundan eğer büyük bir sermayeniz yoksa, her kitlenin her zevkine hitap etmeniz oldukça zordur. Dolayısıyla, erkek, bayan, çocuk, spor, klasik, iç giyim, çorap gibi hangi kitleye hangi ürünle hitap edeceğinize karar vermelisiniz. Örneğin erkeklere hitap eden ve erkek pantolon satan bir işyeri açtığınızı düşünelim, sadece erkek pantolonunun yüzlerce çeşiti olduğu gibi bu ürünlerinde kendi aralarında birçok farklı modele ayrılmaktadır.

Erkek Pantolon Çeşitleri

 • Klasik kumaş,
 • Dar kesim, bol kesim, yazlık kışlık, takım, tek tek, ucuz, pahalı, markalı, markasız vs.
 • Kot pantolon çeşitleri;
 • Klasik, taşlanmış, spor model, yandan cepli, soldan cepli, yırtık modeller, gençlere hitap eden modeller vb.
 • Keten pantolon, fitilli pantolon, yürüyüş pantolonu vs…

Anlatmak istediğimiz şudur ki, eğer bu iş için 200 bin lira civarında bir sermaye ayırmıyor iseniz, sadece tek kitleye yönelin. Erkek pantolon alacak bir müşteri, dükkanda 3-4 tane çeşit olan bir mağazayı tercih etmeyecektir. Müşteri gibi düşünün ve bulunduğunuz bölgede çok tercih edilen ürünler üzerine mağazanızı açın.

Toptancıların Bulunması

Ülkemizde birçok ilde toptan giyim ürünleri pazarlayan firmalar olduğu gibi, birçok firmada bayilikler vermektedir. Bazı firmalar belli oranlarda bir teminat karşılığında mağazanızı a’ dan z’ ye tüm dizaynını ve gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, yeterli sayıda ürünü mağazanıza göndermektedir. Eğer bayilik almayı düşünmüyor, ürünlerinizi kendi tercihleriniz çerçevesinde seçerek müşterilerinize sunmayı hedefliyor iseniz, geniş çaplı bir araştırma yapmalısınız. Hangi ürün, hangi kalitede, fiyatı ne kadar. Toptan indirimi, sezon indirimi, içeri dışarı ödeme kolaylığı,nakliye, ürün teslimi, yeni ürünlerin seçimi, elde kalan ürünlerin iade olup olmayacağı gibi konuları ayrıntılı olarak görüşmelisiniz. İnternette bayilik veren firmaları veya toptan giyim eşyası satan firmaları inceleyebilirsiniz.

kıyafet-mağazası-açmak

Kıyafet mağazası açmak için tedarikçi bulmalısınız.

Dükkanın Seçimi

Bildiğimiz üzere, giyim mağazası açabilmek için bazı sektörlerde olduğu gibi ağır şartlar aranmıyor. Ancak siz yinede bağlı bulunduğunuz belediyeye giderek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bazı belediyelerde farklılıklar göstermektedir. Dükkan seçiminde de yine müşteri gibi düşünerek, içerisine girildiğinde tasarımı ve dizaynı ile olumlu etkiler yaratacak, fazla abartıdan kaçınılmış bir dükkan tasarlanması uygundur. Tabi bu durumda her konuda olduğu gibi yine maddiyat ile alakalı. Dükkan dizaynı o kadar geniş bir konu ki, eğer bayilik almadıysanız, tasarım size kalmış ise, elinizdeki paraya göre hesaplama yaparak dizaynınızı belirlemelisiniz. Dükkan dizaynına karar vermeden önce büyük şehirlerde bulunan giyim dükkanlarını gezmenizi, incelemenizi, notlar almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca dükkanın içi kadar açılacağı bölgenin seçimi de oldukça önemlidir. Müşteriler genelde çarşıya gezmeye çıktıklarında ihtiyaçları olsun olmasın, bu tür işyerlerini ziyaret ettiklerini düşünerek yine dükkan kirasını hesaplayarak işyerinizi seçin. Giyim mağazanızdan ilk 3-5 ay açılış aşamasında kâr edemeyeceğinizi hesaplayarak, 5-6 aylık kirasını ödeyebileceğiniz bir dükkanı tercih edin.

Personel Seçimi

Genel itibariyle giyim mağazalarında bayan personeller hizmet verirler. İşyerinizde çalışabilecek, diksiyonu ve ikili ilişkileri düzgün, müşterilerinize karşı güleryüzlü davranabilecek çalışma arkadaşlarını tercih edin. Yine giyim mağazanızda 3-5 ay para kazanamayacağınızı düşünerek, sermayenizden işçileriniz için 3-5 aylık bir miktar parayı kenara ayırın. Servis, yemek, sigorta giderlerini eklemeyi unutmayın.

Personel Seçimi

Personel Seçimi

Teknolojiden Yararlanın

İşyerinize kanun gereğince yeni yazarkasa pos cihazlarından birini almak zorundasınız. Bu cihazlar hem yazarkasa hemde pos cihazı olarak işlem gördüklerinden bir bankayla anlaşarak bu cihazı mutlaka alın. Bunun dışında giyim mağazanızı açmadan önce mutlaka kamera sistemi, hırsız alarmı, barkod sistemi, gibi ekipmanlarıda unutmayın. Bunlar içerisinde özellikle dükkanınızın her bölümünü görebilecek şekilde kamera sistemi kurulması ve bu sistemde daha net görüntü veren IP kameraların tercih edilmesi tavsiyemizdir.

Bizden Tavsiye ;

Maliyet hesabınızı iyi yapın, 20.000 TL. sermaye ile bu işe girip, 15.000 TL. ile ürünleri alıp, 5000. Tl. de dükkan için ayırırsanız, işin içinden çıkamazsınız. Geriye mutlaka bir miktar para ayırın.

İşyerinizi büyük mağaza zincirleri ile kıyaslayarak açın, müşterinin sizden alışveriş yapmak istemesi için bir fark oluşturun. Fiyat kalite, ulaşım veya ödeme kolaylığı vs. 100 Metre ilerdeki ABC mağazasında gömlek 20 TL. iken siz 50 Tl. ye satmaya kalkmayın. Markası ne olursa olsun!

Her sezon tüketebileceğiniz kadar ürün getirin. Fazla stok yapmayın.

Modayı takip edin, en çok tercih edilen ürünlerden farklı renkler ve modeller bulundurun.

Bir açılış düzenleyin, animasyon ekibi ile anlaşın, eşe-dosta mağazanızın açıldığını bildirin. Açılış kampanyası düzenleyin

Özel günlere de, kişilere yönelik ürünler satın. Kampanyalar yapın. (babalar gününde gravat, gömlek vs.)

Giyim mağazası açmak  iyi bir fikir ancak, iyi araştırın, ince hesap yapın, ve geriye MUTLAKA biraz para ayırın. Bol kazançlar dileğiyle.

kıyafet-mağazası

Kıyafet mağazası açmak için müşteri kitlenizi belirlemeniz gerekmektedir.

Hangi Ürünlerin Satılacağına Karar Verin

Eğer çok büyük sermayeniz yoksa ve büyük bir giyim dükkanı açmak düşünmüyorsanız, halkın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir mağaza açmanız oldukça zordur. Bu sebeple hangi türden ürünler satacağınıza karar vermelisiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, sadece erkek takım elbise satan bir dükkan açabileceğiniz gibi, sadece erkek spor giyim ürünleri satan bir mağaza da açabilirsiniz. Bu sektörde var olabilmek gıda veya diğer sektörlerden daha zordur. Çünkü günümüzde büyük alışveriş merkezlerinin açılması ve bazı mağazaların ürünlerini toptan fiyatına verebildiği göz önünde bulundurulursa, bu sektörde ayakta kalabilmenin zor olduğu açıkça görülmektedir.

Gözlem Yapın

Giyim mağazanızı açacağınız yerin bulunduğu bölgeyi gözlemleyin. Eğer çarşıda dükkan açmayı düşünmüyor iseniz, bulunduğunuz bölgede ikamet eden halkın alışverişlerini nerelerden yaptığını, daha çok hangi ürünlerin alıcı bulduğunu gözlemleyin. Yine halkın giyim kuşam şeklini gözlemleyerek tercih edilen ürünleri belirleyebilirsiniz. Yine bu bölgede bulunan rakiplerinizi izleyin. Alışveriş yapın. Fiyatları öğrenin. Karşılaştırın.

Mağazanın Açılacağı Yeri Tespit Edin

Giyim mağazanızı açmak istediğiniz yerin seçimini iyi yapın. Bazen en işlek caddelerde pahalı ürünler satan kaliteli mağazalar zarar edebiliyor iken, mahalle arasında sıradan ürünler bulunduran ve belirli bir kitleye hitap eden ufak dükkanlar büyük karlar yapmaktadırlar. Bu sebeple dükkanınız yerini belirlerken kira faktörünü de göz önünde bulundurarak seçiminizi dikkatli yapın. Eğer mahalle veya sokak arasında bir dükkan seçmiş iseniz, dükkanınızın yerini bilmeyen, yoldan geçen diye tabir edilen müşterilerin sizi tercih etmesi imkansızdır. Ancak bizi bilen gelir gibi bir prensibiniz varsa, ve müşterilerinizin sizi seçmeleri için haklı gerekçeler oluşturabildiyseniz dükkanınızın uzakta olması sizi zarara uğratmaz.

Maliyet Hesabınızı Yapın

Size giyim mağazası açmanız için gereken ücretin ne kadar olduğunu söylememiz imkansızdır. Çünkü bu iş çok geniş olduğundan satacağınız ürünlerin ve dükkanınızın seçimi maaliyet miktarını belirlemektedir. Örneğin piyasada bir erkek gömleği 20 Tl. gibi bir fiyata alıcı bulabiliyor iken 400 TL. fiyata alıcı bulan gömleklerde mevcuttur.

Maliyet Hesabınızı Yapın

Maliyet Hesabınızı Yapın

Ancak maliyet hesabını dükkan giderleri, ürün giderleri, işyeri açılış giderleri, sigorta giderleri şeklinde kategoriler haline getirebilirsiniz.

Muhasebeci Tutun

Eğer muhasebe konusunda uzman değilseniz ve bu işi yapabilecek bir ortağınız yoksa mutlaka bir muhasebeci ile anlaşın, Çünkü giyim mağazalarında sirkülasyon yoğun olduğundan ve ürünler sezonluk satıldığından bu ürünlerin muhasebesi oldukça zordur. Konusunda uzman bir muhasebeciyle anlaşmanız sizi büyük yükten kurtaracaktır. Basit Usul Vergi Ödeyen Esnafın Muhasebe Ücretlerini incelediniz mi?

Eleman Alın

Eğer mağazanızda çalışabilecek bu sektörde tecrübeli ve güven duyduğunuz yakınlarınız yok ise, giyim mağazanızda çalışabilecek tecrübeli, müşteri ilişkileri iyi olan, insanlarla iyi iletişim kurabilen bayan ve erkek satış elemanları bulun. Unutmayın ki, müşterilerinizin sizi tercih etmesi için güler yüzlü bir hizmet çok önemlidir. İnternet sitelerinden personel alacağınız dair ilanlar verin.

Toptancılar İle Anlaşın

Belirlediğiniz ürünlerinizi temin etmeye başlamadan önce geniş bir araştırma yapın, İnterneti kullanın, Toptancılara ulaşın ve görüşmeler yapın. İstanbul İzmir Bursa Ankara gibi büyük şehirleri gezin. Unutmayın ki satacağınız ürünleri ne kadar ucuza mal ederseniz, kar oranınız o kadar yüksek olacaktır.

Açılış Kampanyası Düzenleyin

Dükkanınızın açılışı için özel bir kampanya düzenleyin. Açılışa tanıdığınız kim varsa davet edin. Bazı ürünlerde kampanya yapın. Sektöre giriş yaptığınızı ve bu işi iyi yapacağınızı belirtir şekilde güzel bir açılış yapın. Bu açılışta animatörler, ikramlar, açılış davetiyesi, tanıtım broşürleri gibi ilgi çekici şeyler kullanabilirsiniz.

kıyafet-mağazası-açacaklara-tavsiyeler

Açılışa özel kampanyalar ile müşteri kazanabilirsiniz.

Önemli Noktalar;

Müşterilerinize karşı her zaman ve her zaman güler yüzlü olun. Elemanlarınızı bu konuda eğitin.

Aynı ürünü başka bir mağazadan çok daha yüksek bir fiyata satmayın. Eğer ürünü alışınız pahalı ise toptancınızı değiştirin. Müşteriler aldıkları ürünü başka bir mağazada yarı fiyatına görmekten hoşlanmazlar.

Mümkün olduğu kadar sezon içerisinde satılabilecek kadar ürün alın. Deponuzda gelecek sezon için az miktarda ürün bırakın.

Modayı takip edin, diğer illerdeki rakiplerinizi sık sık takip edin.

Giyim bayiliği almak için giyim bayiliği veren firmalar hakkında bilgiler edinin!

Ürünlerin üzerinde fiyat etiketi bulundurun. Şeffaf olun.

 • Toptan giyim ürünleri satan firmalar
 • Giyim mağazasını devretmek isteyenler
 • Devren giyim mağazası arayanlar

Yorumlarınızla bu sektöre yeni giren girişimcilere ışık tutun.

Yorumlar
 1. Ayşenur dedi ki:

  Esenyurt Torium avmnin tam Karşısında butiğimi bazı sebeplerden dolayı devrediyorum. İlgilenenlere duyrulur

 2. Erkan dedi ki:

  Bende ucuza alıp satabileceğim bay bayan çocuk giyim, iç çamaşırı, çorap tarzı Bi yer açmayı düşünüyorum. Bunları toptan alabileceğim Bi yer var mı acaba?

 3. ebrglsh dedi ki:

  Merhabalar ankarada kadin giyim uzerine dukkan acmayi dusunuyorum. Toptanci magazalari nereden bulabilirim?

  1. Ekrem violet icgiyim dedi ki:

   Mrb biz icgiyim üzerine toptanciyiz halen ilgileniyorsanız yardımcı olabiliriz

 4. Dilek cakir dedi ki:

  bende rahatsizligimdan dolayi dukkanimi icindeki kasa raf manken ve tum kiyafetleri satiyorum ic giyim cocuk bayan giyim hersey mevcut cok cazip fiyata ilgilen arkadaslar yardimci olabilirim

  1. yusuf ziya dedi ki:

   ilgileniyorum. dilek hanım yeriniz nerededir? ayrıca resimlerini görebilir miyim?

  2. Zeliha dedi ki:

   Hangi ildesiniz?

  3. demet dedi ki:

   dilek hanım dönüş yaparmısınız ilgileniyorum

 5. Arif dedi ki:

  Ben mağazamı devrediyorum . İzmir kemalpaşada uygun fiyata vericem eşime acmıstım cocuk olunca sehır dısında oturuyoruz gelıp gitme yapamıyoruz.uygun giyata herseyı içinde vericem .. tesettür giyim mağazasıdır..

  1. meryem dedi ki:

   nasıl iletişim kurabiliriz?

 6. Figen ATEŞ dedi ki:

  Merhaba
  Samsun atakum da bebek ve çocuk giyimi üzerine butik açmak istiyorum. Modaya uygun tarz çocuk kıyafetleri arıyorum. Toptancı ya da özel dikim atölyesi olan varsa bana ulaşabilir mi?

  1. Serra dedi ki:

   Butik acmadysaniz ürünler için yardımcı olabilir im

  2. Emine dedi ki:

   Özel dikim yapabilirim çocuk kostümleri dikiyorum

   1. Sertaç dedi ki:

    İletişime gecelim

  3. Htmydreams dedi ki:

   Ozel dikim atolyemiz var isterseniz calisabiliriz. 0546 whatsapptan ulasabilirsiniz.

 7. Hatice dedi ki:

  İş değişikliği yüzünden kapatmış olduğum butigimin (bayan grup) ürünlerini uygun fiyatlara vermeyi düşünüyorum evde duracagina birileri yararlansin ? ürünler güncel ve kalitelidir piyasanin cok cok altina veriyorum araştırabilirsiniz

  1. derya Kaya dedi ki:

   mehaba hatice hanim ürünleriniz icin detayli görusebilimiyiz ne kesime hitap edyor tesetür gibi mi ??

  2. Glsh dedi ki:

   Merhaba ürünlerinizi nasıl görebilirim ?

  3. Yunus Emre dedi ki:

   Butik açacağım yardımcı olabilecek var mı

 8. Sabri demir dedi ki:

  Yeriniz nerde irtibat whatsap verirmisiniz

 9. gokay dedi ki:

  Merhaba bayan canta satisi adina bulgaristan uzerinde satis magzasi acmak uzereyim yurt disina mal gonderebilecek kisiler gokay.yakupoglu @ gmail adresinden ulasabilir

 10. hikmet dedi ki:

  bu iş için sürüm çok önemlidir 3 yıldır bu işi yapıyorum. sürüm olmadığı zaman yeni ürün de getirmek zorlaşıyor eski müşterilerinizi kaybetme sorunu da ortaya çıkıyor. satışınızla stoğunuz belli bir matematikte gitmeli ve ben bunu hala başarabilmiş değilim. zor bir iş vesselam iyi düşünün

 11. Enver dedi ki:

  arayin yardımcı olabilirim

 12. Tekin Güvenç dedi ki:

  Zeytinburnunda aylık 2000 ₺ kira getirisi olan bir dükkanım var.
  Zeytinburnunda tesettüre uygun giysiler satmak oldukça kazançlı gibi gözüküyor.
  Dükkanıma mal koyabilecek, işten anlayan bir bayan olursa ortak iş için görüşebiliriz.

 13. harun dedi ki:

  Arkadaşlar ben gaziantepte oturuyorum magaza açmayı düşünüyorum sizce dogru yoldamıyım

 14. Yağmur dedi ki:

  Arkadaşlar bende bayan giyim mağazası açmayı düşünüyorum fakat yerinde kararsız kaldım en çok nerede işler diye .bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim ?

 15. İsmail dedi ki:

  İstanbul Güngören de mağaza açıyorum yakın zamanda konsinye ürün veren modayı yakından takip eden toptancı mağazalar arıyorum

 16. mehmet salih aslan dedi ki:

  arkadaşlar erkek giyim mağazası açmayı düşünüyorum çakma markalar falan farketmez acil toptancı önerir misiniz ltfen çok acil

  1. hüseyin dedi ki:

   istanbul merter osmanbeyde yeterince marka var

  2. Ibrahim dedi ki:

   Ben toptanciyim watsap iletişim 0505

 17. Müslüme dedi ki:

  Mrb bir butik açmak istiyorum USAK merkez de toptan veya bayilik verecek yer arıyorum. Mail den ulaşmalarını rica ediyorum.

 18. Tskn dedi ki:

  Istanbul sirinevlerde klasik erkek giyim dukkani dusunuyorum neye mal olur bilgisi olan veya o isi yapan lar yardimvi olabilirmi

 19. Nasır dedi ki:

  Arkadaslar bayan özeri mağaza açacam iyi toptancı ve bana yardimci olacak abim Abla larim destek bekliyorum sizden

  1. Müslüme dedi ki:

   Siz hangi şehirde açacaksınız

 20. bahri dedi ki:

  Günlük giyim üzerine üzerine dükkan açmayı planlıyorum ekim başında…toptan ürün verebilecek arkadaşlar ürün listesi katolog vs adresine mail bekliyorum 5413069951

  1. BUTİK EMOZ dedi ki:

   merhaba,
   butiğinizi açtınız mı?

 21. Fuat yildiz dedi ki:

  Istanbul sefaköy merkezi yerde kurulu dükkan 45 bin tl işletmede yardımcı olacağız

  1. Butik acmak isteyen sinem dedi ki:

   Merhaba nasil iletisime geçebiliriz

  2. Gökhan dedi ki:

   Sefakoyun neresinde yerin adi nedir mailinizi bekliyorum

  3. Hakan dedi ki:

   Devirmi ?

 22. beşiktaş dedi ki:

  Beşiktaş sinanpaşa iş merkezinde sağlık sorunları sebebiyle devredicem 69000 tl devir ücreti

  1. İstanbul Eyüp Göktürk dedi ki:

   Merhaba çoğunlukla alışveriş yaptığım mekandır Sinanpaşa . Genellikle tanırım esnafını. Siz hangi kattasınız Ve hangi dükkan acaba? Bilgi alabilir miyim? Erkek bayan giyim ? Hangisine ait?

  2. Aysun Erdoğan dedi ki:

   Gitim mağzası ne üzerine erkek mi kadın mı

 23. Istanbul dedi ki:

  Bende intertten iş yapıyorum toptan biyerle görüşüp iş yapmak istiyorum.

 24. Giyim dedi ki:

  Bende istiyorum biraz on bilgi verirmisiniz

 25. Heva Moda dedi ki:

  Merhaba,
  Kadın giyim ürünleri üreticisiyiz. Butik tarzda özel üretim yapıyoruz. 2016 itibarı ile Türkiye genelinde toptan satışa da başladık.

  1. Bayan Butik dedi ki:

   Bende bayanlara ozel bi butik acmayi dusunuyorum ama daha once bu isle ilgili hic bi tecrübem yok . Fakat acmak istiyorum. Bana bilgi verirmisiniz ordu merkeze acicam.

  2. Butik acmak iatiyorum dedi ki:

   Bende bu isle ilgili bilfi almak istiyorum urunleriniz nasil gorebiliriz internet sayfaniz varmi

   1. ali dedi ki:

    ankara da bulunan butik dikiş atölyesinde kişiye özel kıyafet dikimi yapıyoruz.Butik ve e ticaret yapanların tasarımlarını dikiyoruz

  3. izmir dedi ki:

   merhaba bizde yeni butik açacağız yeriniz nerede acaba

   1. Karaca dedi ki:

    Toptan ucuza kıyafet verilir

  4. Bursa dedi ki:

   Toptan satışınız var mı ? Ve ürünleri görme imkanı ?

  5. Mecidiyekoy dedi ki:

   Merhaba bende marka basvurdum onaylandi,uretim dikim magaza genel olarak fakat ben suan kendi urunlerimi diktirmek internette satmak istiyorum.

  6. Butik dedi ki:

   Hangi bölgedediniz

  7. Elif saracoglu dedi ki:

   butik açmak istiyorum bayan ve çocuk nasil iletisime gecebiliriz

  8. Olcay dedi ki:

   Selamınaleykum yeriniz nerede acaba ulasabilirmisiniz faceden eklermisiniz

 26. Bebe giyim dedi ki:

  Ankara da bebeğim giyim üzerine mağaza açmak istiyorum ürün veya bayilik alabileceğim kişiler bana ulaşabilir mi ?

  1. denizli dedi ki:

   Merhaba hamile ve bebe gitimde bayilik veriyoruz olsukca dusuk yatirim maliyetlerimiz var

   1. Fatma dedi ki:

    Bende Denizli’de yer açmak istiyorum bilgi verebilir misin.

 27. Butikçi dedi ki:

  Toptan bayan butik malzemeleri mobilya yazar kasa klima herseyiyle verilcktr ilgilnnler detaylı bilgi için 507 850 8757

 28. Kazakistada is yapma dedi ki:

  Kazakistan baskenti Astanada magaza acmak isteyen var mi?

  1. Can dedi ki:

   Kazakistanda tekstille ugrasmak isteyen var mi?Egitimimi Turkiyede gordum.Kazakistan vatandasiyim.whatsapp

 29. Izmir dedi ki:

  bayan tesettur tunik uretcisiyiz spor rahat ve tek beden tunik ve elbise almayi disunenlere yurtici ve yurtdisi toptan satisimiz mevcuttur.

  1. Mağaza acmak dedi ki:

   İletişim kurmak isterim

  2. Mağaza acmak dedi ki:

   Nasıl gesebiliriz

  3. butik dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz

  4. elif dedi ki:

   merhaba, irtibata geçermisiniz?

  5. Fatma dedi ki:

   Sizinle nasil iletisim kurabiliriz.

 30. Sevcan dedi ki:

  Bend dutkan bakiyorum karamürsel de bayan üzerine poptan urun almak için nerelere gitmem lazim

  1. Meltem dedi ki:

   Istanbul merter den alabilirsiniz abiye Osmanbey ihracat fazlası uygun fiyatli ürünler Güngören triko penye bayrampaşa ve zeytinburnu ben Tekstille ilgili her yeri biliyorum

   1. Öznur dedi ki:

    Merhaba, butik açmayı düşünüyorum toptancıları bilmiyorum destek verebilir misiniz? İletişime geçebilir miyiz?

   2. ulas dedi ki:

    ben marka urunler alıcagım erkek neryee tavsıye edersın

   3. Ayse dedi ki:

    Urunleri gorebilirmiyim acaba
    Meltem hanim yardimci olabilirmisin acaba

  2. devir mallar dedi ki:

   Slm bende bayan ürünleri var dükkan devretiyorim uygun

 31. pınar dedi ki:

  cocuk giyim imalatı yapan bir firmayız biz.toptan satışlarımız mevcut.isteğe bağlı modellerde calışabiliriz ilgilenen arkadaşlar olursa bu konuda yardımcı olabiliriz .

  1. Anonim dedi ki:

   Merhaba yersiniz nerde acaba Pınar hanım

  2. Anonim dedi ki:

   telefon varmı görüşelim

  3. Mecidiyekoy dedi ki:

   Uretim olunca fiyatlariniz uygunmu?yeriniz nerde acaba kendi markamin etiketini yapmak istiyorum

  4. Mecidiyekoy dedi ki:

   Resmi olarak Markam var,isim hakki verilir.

  5. Çocuk giyimi dedi ki:

   Yeni dükkan açıcam bu dükkan için ne kadar para lazım olur peki

 32. Hursit dedi ki:

  Ankara Mamak ilçesinin en işlek caddesinde çocuk üzerine hiç bir dükkanın olmadığı caddeye çephe 225 m2 dükkanı devir alıp yatırım düşünenler arayabilir

 33. MF dedi ki:

  Selamlar herkese ,

  Bayan ve erkek giyim ürünleri satışı için dükkan açmak isteyen ya da varolan mağazasına takviye ürün satan arkadaşlara yardımcı olmak isteriz.
  Toptan , serili , modelhane ya da showroom ürünleri.. dünya markalarının ihraç fazlalarını uygun fiyata ve en önemlisi güvenli olarak bizden temin edebilirsiniz.
  Türkiyedeki birçok imalatçının ve mümessil firmanın ilk eli olarak kesinlikle taklit / imitasyon ürün satışının olmayacağını rahatlıkla garantiederiz. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  1. Yavuz dedi ki:

   Merhablar;

   Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz.

   5366105187

  2. Turmen dedi ki:

   Iletisim bilgisi verir misiniz

  3. HAKAN dedi ki:

   ILETISIME gecmek ısterım 0523862097

  4. Bayan giyim dedi ki:

   Merhaba sizinle nasil iletisime gecebiliriz ?

  5. butik cafe dedi ki:

   Merhabalar sizinle nasıl iletişime geçebiliriz acaba yardımcı olursanız çok memnun olurum

  6. butik dedi ki:

   merhabalar benim bayan giyim üzerine butiğim var takviye ürünlere ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

   1. Butikçi dedi ki:

    Toptan bayan giyim için irtibata geçebilirsiniz.

  7. Emin dedi ki:

   Sizinle irtibata nasıl geçebilirim 5416083458

  8. İnternet üzerinden satış dedi ki:

   Merhaba benim butiğim var instagram üzerinden satış yapmaktayım butik açmayı düşünüyorum.Ürünlerinizi nasıl görebilirim.

  9. Butık açmak dedi ki:

   Dükkan açmayı düşünüyorum nasıl irtibata gelebilirmisin
   A

  10. Çukurova dedi ki:

   Sizinle irtibata geçmek isterim

  11. Kuzeykent dedi ki:

   İletişim bilgisi verir misiniz?

  12. ordu dedi ki:

   merhaba 0535 283 10 73 görüşebilirmiyiz

  13. kağıthane dedi ki:

   merhaba sizinle nasil irtibata gececegim

  14. fatma dedi ki:

   numaranızı alab ilirmiyim sizinle görüşmek istiyorum ankara butik açmayı düşünüyorum araştırma yapıyorum yardımınız fikirleriniz önemli anlaşırsak sizden alabilirim ürünleri.

  15. Sevgi dedi ki:

   Yeni bir butik açıcam farklı fikirlerim var tecrübem yok yardıma ihtycım var sanırım ulaşırsanz çok sevinirim?

  16. Hakan dedi ki:

   Merhabalar bende böyle bir yer acmak istiyorum hem kaliteli hem güzel acaba nasıl irtibata geçebiliriz birde dolandırıcı değilsinizdir inşalla?

 34. sema dedi ki:

  Arkadaşlar ben istanbulda işlek güzel biyerde küçük bi butik açmak istiyorum kaç para lazım bilgisi olan yazsın lütfen

 35. tugrul dedi ki:

  merhabalar ben bayan üzerine butik dükkanı acmak istiyorum yasadığım ilçede büyük magazalar var fakat sürümden kazanacagımı düşünerekte 30 bin ile piyasaya girmek istiyorum yardımcı olacak arkadaslar olursa sewinirim

 36. SOSYETE AYLİN dedi ki:

  Bayan ürünleri hakkında (Abiye, gündelik, spor, ceket, pantolon, tayt v.s..) mağaza açmak isteyen veya işyerine ürün takviyesi yapmak isteyen arkadaşların dikkatine!
  Adana’da faaliyette bulunan perakende ve toptan satış mağazamızda %70 i geniş ve battal ürün olmak üzere ihraç fazlası ve uygun fiyatta ürün satışımız mevcuttur. Küçük ve orta ölçekli butik tarzı işletmesi olup toptan almak isteyen arkadaşlar aldıkları ürünü satamadıkları takdirde iade etme garantisi veriyoruz, böylece malın elinizde çakılma riskini almamış olacaksınız. Ayrıca ürünlerimizi, müşteri grubunuzu düşünerek, bedenlerini tekleme olarak alabilirsiniz. Böylece müşterileriniz arasındaki pişti olma korkusunu bertaraf ederek ürün çeşidi yapma şansını elde edersiniz.

  1. tugrul dedi ki:

   sizinle görüsmek isterim bende butik acacam cünki

  2. Anonim dedi ki:

   sizinle nasıl iletişim e gecebiliriz

  3. Mehmet dedi ki:

   Ben o tarz bi dükkan açmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  4. Esen dedi ki:

   Ben yurt disinda yasiyorum kiyafet alim satimi yapmak istiyorum haftaya adanaya geliyorum sizinle konusmak isterim yurt disina gonderim yapabiliyormusunuz

  5. Anonim dedi ki:

   Bende bayan tesettür giyim maazasi açmak istiyorum yardimci olur musunuz lutfen

  6. butik dedi ki:

   merhabalar benim bayan giyim üzerine butiğim var nasıl yardımcı olabilirsiniz

  7. bayan giyim dedi ki:

   merhaba,
   genç ve kapalı bayanlara hitap eden tunig tarzı bir kaç model ve fiyat hakkında foto gönderirmisiniz.

  8. Tuğba sarı dedi ki:

   Merhaba ürünleriniz nasıl gorebiliriz

   1. İstanbul içi dedi ki:

    Kocaelinde veya İstanbul’da genç erkek giyim üzerine dükkan açmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  9. Ayse dedi ki:

   Numaranizi alabilirmiyim aylin hanim

 37. Bebekbiberonu dedi ki:

  Merhaba bebek urunleri toptan alabilirsiniz

 38. özlem dedi ki:

  tarık bey firma ismi nedir. incelemek için yazabilirmisiniz. aynı şekilde bende çocuk bebe giyim üzerine dükkan açmak istiyorum.

  1. Anonim dedi ki:

   Özlem hanım nerede açmak istiyorsunuz?

 39. burhan dedi ki:

  Benim Alanyada 1 senedir işlettiğim erkek spor giyim müşterisi oturmuş bir dükkanım var fakat üst grubu satıorum alt grub kalıyor,alt grubu satıyorum üst grub kalıyor bu yuzden yeni ürün getiremiyorum bir bayilik alsam işlerin daha güzel olacağından eminim ama hangi firma bayilik veriyor bu konuda bilgim yok.araştırmaya devam ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 40. gani dedi ki:

  60bin sermaye ile çocuk giyim açmayı düşünüyorum. adanada işlek bir caddede ama büyük mağzaların beni boğmasından korkuyorum ve iş hakkında pek bir bilgim yok. şuan araştırma içerisindeyim

  1. tarık kaymak dedi ki:

   2 şubesi bulunan toptan bebe giyim alanında köklü bir firmayız. dilerseniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

   1. özlem dedi ki:

    tarık bey firma ismi nedir. incelemek için yazabilirmisiniz. aynı şekilde bende çocuk bebe giyim üzerine dükkan açmak istiyorum.

   2. gamze dedi ki:

    tarık bey ürünlerinizi incelemek istiyorum. İnternet adresiniz varmı? Bende düşünüyorum.

  2. giyim dedi ki:

   Hem Modaya, Hem Bütçeniz Uygun Bebek Giyim, İmalat Toptan Satış için iletişim kurabiliriz.

   1. Anonim dedi ki:

    Bana whats app filan bi ulaşım bilgisi paylasirmisinjz lütfen

 41. ayşegül dedi ki:

  toptan tşört atlet tayt iç giyim elbise satıyorum ilgilenenler için

  1. Anonim dedi ki:

   Baymi bayanmi hangi ürünler var

 42. senol dedi ki:

  Merter de erkek pantolon kapri toptan satisi yapiyorum ilgilenn 02125020073

 43. kezban dedi ki:

  Çok paranız varsa bu işe girin çok para kazanmak için sakın girmeyin benden size tavsiye.

 44. kezban dedi ki:

  arkadaşlar benim mağazam var çoğunuzun şu an hayalini kurduğu işi erçekleştirdim . Ama inanın ki şu an keşke siz benim yerimde olsaydınız bende sizin. Hiç bu işe bulaşmasaydım çoook zooor çook anlatamam.

 45. Bağcılarda devren kiralık giyim mağazası dedi ki:

  Bağcılarda taksitle bayan giyim mağazamı devrediyorum. almak isteyenler iletişime geçebilir.

  1. handan dedi ki:

   mrb ben yeni mağaza açtım sizinle nasıl irtiba gecebilirim

 46. Güler35 dedi ki:

  ihraç fazlası ürün satmak istiyorum ama nasıl yapabilirim.

  1. Anonim dedi ki:

   ne tür ürünler

  2. zekai dedi ki:

   ne tür ürünler var aceba güler hanım ??

 47. Güler dedi ki:

  veli bey il olarak nerdesiniz

 48. Bayan ve çocuk giyim mağazası açmak için 10000 lira para yetersiz. en az bu işe girmek için 20000 tl. civarında bir para gereklidir. 10000 liraya açacağınız işyerinde sadece belirli ürünleri satabilirsiniz.

  1. veli durmaz dedi ki:

   Hazir ürünler verilir giyim düşünenlere battal büyük beden msj atın görelim hastalıktan dolayı birakiom

   1. muhammet dedi ki:

    Veli durmaz

 49. Giyim mağazası isimleri varmı. Sizce giyim mağazasına hangi ismi vermeliyim.

 50. Seda dedi ki:

  10.000 Tl. param var giyim mağazası açabilirmiyim.

 51. Efsun dedi ki:

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

 52. giyim bayii dedi ki:

  Giyim mağazası açacağız, bayilik veren firmaları bilen varmı

 53. Giyim mağazası dekorasyonu nasıl yapılır

 54. Elbise dedi ki:

  Elbise dükkanları malzemelerini nerden satın alıyor. Toptancı bulmalıyım yardım edin.

  1. murat dedi ki:

   merhaba hangi ildesiniz ben ist dayim yardimci olmak isterdim

 55. Giyim dükkanı açmak istiyorum nereye başvurmalıyım.

 56. giyim dükkanı nasıl açılır, giyim mağazası açmak istiyorum nasıl açabilirim. kaç para lazım.

  1. veli durmaz dedi ki:

   Ben rahatsızlıklar dolayı ürünlerini satıyorum bayilik verilir kurulu dukkan ucuz fiyata

   1. uğur dedi ki:

    Veli bey ben antalyada giyim üzerine dukkan acmak istiyorum siz hangi ildesiniz ve bana yardımcı olabilirmisiniz no