Dükkan Açmak

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2021

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2021

Evde ek is yapmak istiyorum ne yapabilirim Evlere is veren güvenilir firmalar iletişim numaralarını nereden bulabilirim diyenler buraya. Kargo ile evlere is veren firmalar telefon numarası almak için ve evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarına ulaşarak, evde paketleme iş ilanları ve Evde sabun, kürdan, balon v.b paketleme işi yapanların ve yaptıranların yorumlarını okuyarak evden çıkmadan evden para kazanmanın yolları arıyorsanız içeriğimizde ilanlara başvuru yaparak evden kısa çalışma ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Evden para kazanmak artık çok kolay. Paketleme işi alarak siz de para kazanabilirsiniz. Evden yapılacak pek çok iş bulunmaktadır. Özellikle sabun, balon, kına, düğme ve kürdan paketleme işleri ülkemizin genelinde yapılmaktadır. Sizler için bu işleri ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini kaleme aldık. İçeriğimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşerek evden para kazanabilirsiniz. İstanbul, İstoç Adana, Ankara Yeni Mahalle gibi büyükşehirlerde evlere paketleme işi veren fason firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri Yapımı 2021

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da paraya ihtiyacı olanlar! Bu içeriğimiz tam da sizler için. Hayat şartları artık zor. Sadece bayanlar aile bütçelerine katkı sağlamak için değil, müsait vakti olanlar bu işleri alarak para kazanıyorlar. Sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş zamanım var ben de para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Evlere verilebilecek işlerden söz etmeden evvel bu işlerin avatajlarından söz etmek istiyoruz. Fiziki olarak bir işte çalışıyorsanız iş ortamını bilirsiniz. Ev hanımları, çocukları olanlar ve bakacak kimsesi olmayanlar bu tarz işleri yaparak para kazanabiliyor.

Evde Paketleme İşleri Yapımı

Paketleme işleri Yaparak Evden Para Kazanabilirsiniz.

Günün istediğiniz saatlerinde iş yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Gideriniz olmaz. Kazandığınız para cebinize kalır. Aile bütçenize düşük miktarlarda da olsa katkı sağlarsınız. Ayrıca bu işler kolay olduğundan dolay efor sarfetmenize gerek yoktur. Fason firmalar ya da fabrikalarda ürünlerin üretimi gerçekleşir. Ancak küçük çaplı firmalar ürettikleri ürünlerin paketlenmesi amacı ile makine almak istemezler. Alınacak olan makine de ekstra bir maliyet anlamına gelmektedir. Makine almakla da iş bitmez, makineyi çalıştıracak ve kullanacak personele de ihtiyaç vardır. Küçük işletmeler genelde makine ve personel masraflarını fuzuli olarak gördüklerinden dolayı işleri evlere verirler.

Belirli bir meblağ karşılılığında bu işler evden çalışmak isteyen kişilere verilir. Bu kişiler işleri verilen süre zarfında tamamlayarak firmalara teslim ederler. Ücretler elden ya da eft yöntemi ile çalışanlara gönderilir. Çevrenizde bu tarz firmalar varsa ya da bu firmalarda çalışan yakınlarınız varsa onlardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üretim tamamlandıktan sonra paketlenmek üzere hazırlanana ürünler adresinize gönderilir. Ayrıca bu ürünlerin yanında paketler ve gerekli ekipmanlar da gönderilir. Sizden ekstra masraf yapmanız beklenmez. Kargo ile ürünleri göndermeniz talep ediliyorsa ürün gönderimi sırasındaki kargo masrafları da firma tarafından karşılanır. En çok yapılan paketleme işleri ve bu işlerin nasıl yapıldığı, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Evlere iş ilanları ve fason firmaları inceleyerek iş alabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme ülke genelinde yapılan en meşhur işlerden bir tanesidir. Kürdan üretimi yapan fabrikalar ve şirketlere başvurmanız halinde iş almanız da mümkündür. Üstelik kolay bir iştir. Bu firmalara başvurarak iş alabilirsiniz. Size kürdan ve paket gönderilecektir. Firma tarafından belirlenen süre içerisinde bu kürdanları paketlemeniz istenecektir. Şayet işi erkenden bitirirseniz sonra tekrar iş talebinde bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz.

kürdan paketleme

Kürdan Paketleme İşi

Sadece kürdan paketleme işi değil, diğer işler de oldukça zahmetsizdir. Sadece paketlere kaçar tane koymanız istenirse bu sayıya göre kürdanları paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Genel olarak ev hanımları bu tarz işleri aldığından dolayı küçük çocuklara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kürdanlar çocuklar için tehlikelidir. İşi çocuğunuzu uyuttuğunuzda yapabileceğiniz gibi, farklı bir iş de alabilirsiniz. Firma sticker ya da marka gibi yapışkanlar yapıştırmanızı talep ederse ekstradan onları yapıştırmanız gerekir. Bunlar dışında yapmanız gereken bir iş yoktur.

Paketlere koyulan sayılara göre size fiyat verilir. Komşularınız ile birlikte çay içerken de bu tarz işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Kürdan paketleme işlerinden genel olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç sağlanır. Tahta kürdanların yanı sıra sunum için şekilli kürdanları paketlemeniz de talep edilir. Ayrıca tahta kürdanların ucuna aksesuarlar takarak daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Önemli olan işinizi titiz ve zamanında yapmanızdır.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarından ülke geneline kargo ile iş veren firmaları araştırarak iş alabilirsiniz. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız bu tarz işleri bulmanız oldukça zordur. Bu sebeple İstanbul, İzmir, Gaziantep gibi şehirlerimizde bulunan fason firmalar ile de irtibata geçebilirsiniz. İstanbulDiyarbakır ve Mersin gibi şehirlerimizde evlere iş veren firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz.

 • Kürdan
 • Kürdan kutusu ya da ambalaj
 • Marka yapışkanı
 • Kutu gönderilerek ürünleri paketlemeniz istenecektir. Bunun dışında yapılabilecek ekstra bir iş yoktur.


Evde Balon Paketleme İşi

En yaygın paketleme işlerinden bir tanesi de balon paketlemedir. Özellikle organizasyon firmaları ve oyuncakçılar bu tarz işleri çevrelerine çok verirler. Balon üretimi yapan firmaların da paketleme makineleri olmaması durumunda size iş vermeleri mümkün olacaktır. Paketleme işlerinin ülke genelinde olduğunu söylesek de genel olarak büyük şehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolaydır. Ancak bölgenizde balon paketleme işi veren kişiler varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğlence sektörü balon ihtiyacı olan sektörlerin başında gelmektedir. Oyuncak olmasının yanı sıra çeşitli kutlamalarda da kullanılır.

Balonlar renk renk olduğu gibi çeşit çeşittir de. Özellikle artık nişan merasimde gelin ve damadın baş harflerinden oluşan büyük balonlar çok kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra helyum ile şişirilen ve şekil verilen balonlar da çok satılmaktadır. Firmalar sizlere paketler ile birlikte balonları gönderirler. Sipariş tek renk üzerinden olabileceği gibi belirlenen sayıda renklere göre balon yerleştirmeniz de istenir. Örneğin paketin 10’lu olması talep edilirse ve 10 renk gönderilirse her renkten birer tane koyarak paketlemeniz istenecektir. 

Evde Balon Paketleme İşi

Balon Paketleme İşi Alarak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.

İş almanız durumunda balonlar size toptan gelir. Yapmanız gereken verilen işe göre paketleme yapmaktadır. Firma, marka yapıştırmanızı talep ederse pakete bir de marka yapıştırmanız gerekir. Bunun dışında sizden ekstra yapmanızı istenecek bir iş yoktur. Düğün ve açılış sezonları açıldığında bu tarz balonlar yok satar. Özellikle yaz aylarında daha çok para kazanmanız mümkündür. Firmaya zamanında teslimat sağlarsanız firma sürekli olarak sizinle çalışmak isteyecektir. Şayet Bursa‘da ikamet ediyorsanız da evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Giyim sektöründe ve toptan üretim yapan firmaların en büyük ihtiyaçları şüphesiz düğme. Bu iş bırakın fason firmaları küçük tuhafiyelerde dahi verilebilir. İşi firma sizden nasıl isterse o şekilde yapmanız gerekiyor. Gerekli olan ekipmanların hepsi size yine firma tarafından gönderilir.

 • Düğme 
 • Ambalaj paketi
 • Maket bıçağı
 • Koli bandı
 • Koli gönderiliyor.
Evde Düğme Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşi de Alabilirsiniz.

Bu ürünler gönderildikten sonra paketlere kaç adet ve hangi türden düğme koymanız gerektiği de yine firma tarafından belirlenir. Ürünler size sayılı olarak teslim edilir. Firma tarafından özel bir iş yapılması isteniyorsa işin detayları anlatılır. Hangi renk, hangi boyda düğmelerin kaç adet olarak ambalajlara yerleştirileceği ile ilgili bilgi verilir. Örneğin kırmızı düğmelerden 10’arlı paketler yapmanız talep edilirse yapmanız gereken sayarak düğmeleri ambalajına koymak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki sayıları karıştırmamanız. Teslimatı zamanında yapmanız da bir o kadar önemli. Firmalar, temiz ve dakik çalışan personelleri ile sürekli çalışmak isteyeceklerdir. Bu tarz firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere iş veren fason firmalar hakkında bilgi alabilir ve bu firmalardan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarının evden yapabilecekleri işlerden bir tanesi de sabun paketlemedir. Özellikle toptancıların bulunduğu ve üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz. Tüm ürünlerde doğallık vurgusu öne çıkıyor. Özellikle firmalar tarafından doğal sabun üretimleri yapılıyor. Kabak çekirdeğinden japon kiraz çiçeceğine kadar pek çok sabun üretiliyor. Şayet alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde dikkat ettiyseniz sabun stantları bulunuyor. Bu stantlarda türlü hastalıklara iyi geldiği iddia edilen sabunlar bulunuyor. Sadece buralarda değil, özellikle turistlerin yoğun olduğu ve hediyelik eşya satılan çarşılarda da sabunlara rastlıyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren pek çok fason firma bulunuyor. Bu firmalar evlere, sabunun yanında ambalaj ve marka sticker ları da gönderiyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve belirlenen süre içerisinde firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet paketleme yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelirse, ürünün maliyeti ücretinizden kesiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına firmanın talepleri doğrultusunda iş yapmak ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek gerekiyor.

Sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Sadece biraz el becerinizin olması gerekiyor. Zaten zamanla işi yapa yapa pratiklik kazanırsınız. Jelatin sarmak sureti ile size iş verebilecekleri gibi kokulu ve dekorasyonda kullanılan sabunları da paketlere koymanız ve kurdule takmanız da istenebilir. Firmanın taleplerine göre iş yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, keçi sütü, ısırgan, biberi ve kil gibi çok çeşitli türleri bulunan bu sabunları paketleyerek aylık 1000 TL. gelir elde edebilirsiniz. Antalya Alanya evde iş veren firmalardan vardır. Bu çevrede ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek hediyelik eşya paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Organik makyaj malzemesi satarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi 2021

Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabilecekleri işlerin başında geliyor. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri çok sık yapılıyor. Üstelik gerekli ekipman da işi yapacak kişiye firma tarafından gönderiliyor. Herhangi bir el becerisi gerektirmediğinden ve üretimi seri olarak yapıldığından dolayı ülke genelinde düğün salonlarından, organizasyon firmalarından, çeyizcilerden vb. bu işleri alabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Yapabilirsiniz.

 • Ambalaj
 • Karton kutu
 • Kına ölçeği 
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Yapıştırıcı
 • Kına paketi
 • Bant kargo yolu ile size gönderiliyor. Ayrıca toz halde bulunan kına çuvalı da beraberinde geliyor.

Firma pakete ne kadar kına koymanız gerektiğini size söylüyor. Bir ölçek ya da iki ölçek talebe göre ambalajlara kına koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleri sıra sıra ve düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeniz gerekiyor. Kına paketleme işi için sabit bir kazanç söylemek doğru değil. Çünkü oldukça çok çeşitli paketler var. Gelinlerin siparişine göre üretim yapılıyor. Pahalı olanları olduğu gibi her bütçeye hitap edenleri de var. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz de oldukça önemli. Adım adım evde kına paketleme işinin nasıl yapılacağı ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Sizler için evlere iş veren firmaların ülkemizde en yaygın gönderdikleri 5 iş türünü yazdık. Bölgenizde bulunan fason firmalarla şahsen ya da internet üzerinden irtibata geçerek iş almanız mümkündür. Ancak;

 • Sitemizden iş verilmemektedir.
 • Kargo ile size iş göndereceğini taahhüt eden ve sizden ön ödeme talep eden kişilerden uzak durunuz!

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Fatma EYNALLI dedi ki:

  Merhaba Osmaniye’de oturuyorum daha önce yaptım bilkim var ise ihtiyacım var iki çocuğum var yardımcı olurmusunuz

  (5/5)
 2. Elmas dedi ki:

  İŞ ihtiyacım var yeni doğmuş bebeğim var eşim çalışmıyo pandemi süresinde iş bulamıyo

  (4/5)
  1. Kübra Avşar dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. Melike dedi ki:

  Paketleme işi istiyoeum 2 kişiyiz bu işi bliyoruz yardımcı olursanız seviniriz

  1. Suza dedi ki:

   Ankara/Sincan eve paketleme işine çok ihtiyacım var 3 çocuğum var askeri ücretle gecinmeye çalışıyoruz ve elim cok hızlıdır daha öncelerdede böyle isler yaptım elim yatkındır çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın bana

 4. Dilek dedi ki:

  Merhaba ,
  İsmim Dilek. İstanbul/Sultanbeyli’de ikamet etmekteyim. Elim çok pratik ve hızlıdır. Paketleme ürünlerini düzenli ve titizlikle yapacağıma ayrıca zamanında teslim edeceğimden de süpheniz olmasın. Daha önce kırtasiye ürünleri paketlemesi yaptım. Dönüş sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 5. Funda dedi ki:

  İzmir Bornovada yaşıyorum elim her işe yatkın ve çok titiz çalışırım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. Semer hallok dedi ki:

  işe nasıl olaşabiliriz

 7. Gizem dedi ki:

  Hatay samandağ da oturuyorum 20 yaşındayım evliyim evde ek iş yapmak istiyorum

 8. TUĞBA dedi ki:

  MERHABA YALOVA ‘DA İKAMET ETMEKTEYİZ.EVDE PAKETLEME İŞİ İÇİN GEREKLİ ZAMANIMIZ MEVCUT. KÜRDAN PAKETLEME.. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME VS..

 9. Birdane parapan dedi ki:

  Merhaba istanbul bagcılar göztepe oturuyorun bende iş yapmak istiyorum paketleme

 10. Elif buldu dedi ki:

  Iyi gunler ben adanadan evde paket isi olursa yapmak istiyorum

 11. betül dedi ki:

  ankarada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 12. serap dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum evde davetiye paketleme isi istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 13. Hülya Dağlık dedi ki:

  Merhaba,
  Evde başka bir uğraşım olmadığı için tüm enerjimi paketleme işine verebilirim. İstenilen sayıda ve zaman aralığındanözenli ve hızlı paketleme yapabilirim.

 14. Fatos dedi ki:

  Düğme paketleme isi yapmak istoyorum lutfen cok ihtiyacim var Allah rizasi icin yardim ci olun

 15. Mahri dedi ki:

  Alanyada oturuyoruz, Ögrenciyiz. İşe çok ihtiyacımız var, evde yapma işi verirmisiniz…

 16. reha dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorum balon ya da düğme ya da ataç ya da kalem ya da fermuar paketleyip para kazanmak istiyorum

 17. metin dedi ki:

  acil ek işe ihtiyacım var evde düğme , balon , mandal paketleme işinden almak istiyorum düzgün ve eksiksiz yapacğıma emin olabilirsiniz lütfen mail adresime dönüş yaparsınız

  1. Türkan dedi ki:

   Merhaba istanbul avrupa yakasında oturuyorum her türlü paketleme yaparım eksiksiz teslim ederim tercübeliyim cok ihtiyacim var açil dönüş yaparmısınız rica etsem teşekkürler

 18. Muhammet dedi ki:

  Meraba Ben ŞANLIURFADA oturuyorum universite ogrencisiyim ve 5 kardesim var benden bir kucugu daha uni okuyor ve digerleride ogrenci maddi durumumuz kotu babam yaşli oldugundan calisamiyor. Vereceginiz isi en iyi, en kaliteli ve duzenli sekilde yapacagimdan emin olabilirsiniz. Simdiden tesekkurler

 19. suzan dedi ki:

  sl evde ayilece 4kisiyiz dahaonce paketleme isi yaptik ise ihtiyacimizvar bize donus saglarsaniz iyiolur itibat kucukcekmece kanarya

  1. Hacer dedi ki:

   Yazmissiniz iyi hosda nasilalabilecegiz

 20. Fatma dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde paketleme olabilir Akhisarda yaşıyorum

  1. Hatice Gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Hatice Gires dedi ki:

   evde paketleme işi yapmak istiyorum Sivas Divriği deyim

 21. Eda Coşkun dedi ki:

  Istanbul eyupte yaşıyorum pandemiden dolayi çalışamıyoruz annemle beraber gun de 1000 2000 bintane yaparız. Lutfen dönüş sağlayın

  1. Hülya dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum diyarbakır da yaşıyorum

 22. Münasip dedi ki:

  Merhaba bursa/iznik de ikamet ediyorum kirada oturuyoruz evde kimse çalışmıyor paketleme işini ilk defa yapicam inaniyorum yapicağımada aileme destek ve evlenicem için çeyiz alicam icin bu işe ihtiyaçim var ne olur bi yardimci olur musunuz en azindan bu zor zamanda evde yapicam bu işle ailemin sırtından kendi yükümü almış olurum sizden rica ediyorum yardımcı olun

 23. Fatos dedi ki:

  Düğme paketleme isi yapmak istoyorum düşünemeyevegi iz kadar cok ihtiyacım var lütfen yardım cı olun lütfen

 24. Ebru dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum çok ıyı yapıyorum bu işi ayrıca ıhtıyacım var

 25. Muharrem dedi ki:

  İstanbul sultangazi de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 26. Plnbsr dedi ki:

  4 kişilik ekibim var. Her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli yapabiliriz. Manisa/Turgutlu

 27. Htctrn dedi ki:

  Benide ise çok ihtiyacım var lütfen banada geri dönüş yaparmisiniz

  1. Saadet dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum 2 çoçugum var

 28. ayça aslan dedi ki:

  ekibim hazır. işe ihtiyacımız var. sinop merkez

 29. Hasret dedi ki:

  Bende istiyorum acil çok becerikliyim çünkü el işi çok yaparım dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 30. Derya dedi ki:

  Zeynepkamil Üsküdar İstanbul’da ikamet ediyorum evde iş istiyorum , hiçbir zaman dönüş olmuyor bize dönüş yapın lütfen

 31. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Telefon Kılıfı, Yara Bandı, Cımbız, Silgi, Kürdan, Kalem, Balon, Pipet, Anahtarlık Paketleme, abaküs montajı gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması bizleri çok çok mutlu eder. Hayırlı işler. Ek işe ihtiyacımız var.

 32. Neslihan dedi ki:

  Merhaba pandemiden dolayı işyerimiz kapandı işsizim içevde yapabilecegim iş arıyorum daha önce paketleme işi yapmıştım elim pratik uygun bir iş varsa iletişime geçerseniz sevinirim 3 kişilik ekibimde var şimdiden teşekkür ederim

 33. Zeynep dedi ki:

  Merhaba benim bu ıse cok ihtiyacim var evde ek is yapmak istiyoruz 4 kisilik bir aileyiz büyükçekmece celaliyede oturuyoruz yardimci olursaniz sevinirim.Lütfen çok acil evde işe ihtiyacım var elimiz yatkindir ve uzun dönem yaptık

 34. Hatice dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz ekibimiz hazır

 35. Aydın Gökhan Özen dedi ki:

  Merhaba
  Evde eşimle birlikte iş yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.
  İstanbulda ikamet ediyorum.

 36. Beyza dedi ki:

  Merhaba evde iş için uygun ve müsaitimdir zaman sorunum yoktur istediğiniz gibi yapacağıma emin olabilirsiniz

 37. Dilber EFE dedi ki:

  Merhaba,Bursada oturuyorum.ekibim ile Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Nikah Şekeri Paketleme, Toka, Plastik Bardak, Telefon Kılıfı, Yara Bandı, Makas, Cımbız, Paket Lastiği, Kalem, Pipet, Kürdan, Balon, Anahtarlık Paketleme,cep telefon kılıfı,el kremi, plastik bardak,sabun,maske paketleme gibi evde yapılabilecek işleri sorunsuz ve güvenilir teslim alabilirisniz.

 38. Emel dedi ki:

  Merhabalar istanbul atasehir bölgesinde ikamet ediyorum 5 yıllık fabrika geçmişim var hızlı ve pratik biriyimdir 3 4 kişilik ekibim var bu işe çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar

 39. arzu dedi ki:

  İzmir Bornova 2 çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim paketleme işi

 40. Özlem dedi ki:

  Kayseride yasıyorum paketle yaparım ihtiyacım var

 41. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Nikah Şekeri Paketleme, Toka, Plastik Bardak, Telefon Kılıfı, Yara Bandı, Makas, Cımbız, Paket Lastiği, Kalem, Pipet, Kürdan, Balon, Anahtarlık Paketleme, abaküs montajı gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması bizleri çok çok mutlu eder. Hayırlı işler. Ek işe ihtiyacımız var.

 42. Leyla Nağıyeva dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var. istanbul çekmeköyde oturuyorum.3 kişilik ekibimizle çok hızlı sonuçlar alacağınıza emin ola bilirsiniz

 43. Kadriye dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum tecrübeliyim sinop boyabat

 44. PINAR dedi ki:

  Evde işe çok ihtiyacım var yeni evliyim birsürü borcum var pandemiden maaşları alamıyoruz eşim çıkartıldı ve ben çok zor durumdayım işten çıkışta paketleme yapmak zorundayım çünkü bize destek olacak ve yardım edecek kimsemiz yok Allah’tan başka.Lütfen geri dönüş yapınız.

 45. Nurhan Aydın dedi ki:

  İş almak istiyorum cokkkkkk acilllllllllllllllllllllllllllll çok acilll cevap verirmisinnizzz

  1. Htctrn dedi ki:

   Geri dönüş yapıldığı size

 46. Nurhan Aydın dedi ki:

  İş almak istiyorum da bakalım geriye dönüş yapılacak mi???

 47. Gülsüm dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 48. Esra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum (sabun kına vb) 24 yaşındayım işsizim gelir kazanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim özenli titiz çalışırım çocuk gelişimi mezunuyum elim yatkındır

 49. Mehmet dedi ki:

  Yeni evliyim işe ihtiyacım var karsta yasıyorum bu işleri çok rahatlıkla ve temiz bir şekilde yapabilirim

 50. Meltem dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen çok ihtiyacım var 3 çocuğum var

 51. Gözde Targın dedi ki:

  Merhaba Sinop/Merkez de ikamet ediyorum bekarım çalışma arkadaşlarım var yardımcı olursanız sevinirim

 52. Kezban dedi ki:

  Ankara sincanda paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketleme işini yapabilirim itinalı bı şekilde ve hızlıca lütfen geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  1. Zeynep akbaş dedi ki:

   İşe ihtiyacım var

 53. Barış Şahin dedi ki:

  Kocaeli Darica da oturuyorum.Engelliyim evde is yapmak istiyorum

 54. Naime dedi ki:

  “Adım Naime Şanlıurfa Eyübbiye de yașıyorum evliyim 2 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır. Sabun paket leme olur bardak altı kına paketleme yani ne olursa yaparım elimden gelir lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 55. Feride Alca dedi ki:

  Merhaba. Ben Feride Alca, 24 yaşındayım ve İstanbul’da ikamet ediyorum. Eğer iş olursa 4 kişi birlikte çalışacağız. Yeni mezun ve işsizim. Bir maddi gelire ihtiyacım var. İşi dilediğiniz zaman gecikmesiz, temiz şekilde teslim edebilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

 56. Gulizar dedi ki:

  Lise mezunuyum evde paketleme işleri yapabilirim elim yatkındır İzmir Karabağlar da oturuyom

 57. Buket dedi ki:

  Merhaba 26 yaşındayım 1 yıllık evliyim çocuğum yok pandemiden dolayı iş bulamıyorum yardımcı olur musunuz

 58. Melis dedi ki:

  Paketleme işini titizlikle yapabilirim daha önce tecrübem oldu

 59. Hatice Korkmaz dedi ki:

  Konya da yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum .

 60. Cennet celik dedi ki:

  Merhaba ben cennet çelik istanbul pendik de oturuyorum ev hanımıyım 2 küçük çocuğum var çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum böyle evde yapabilecegim işlere ihtiyacım var çıkmada ihtiyacım var geri-dönüş yaparsanız çok sevinirim

 61. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara dan evde paketleme işini bende çok istiyorum evde 4 kişiyiz elimde bu işlere yatkın yardımcı olursanız sevinirim

 62. ÖZDEN dedi ki:

  o kadar yazıyorum artık birine donuş yapın lutfen

  1. Nurhan dedi ki:

   Evde sabun paketleme işinizi yapmak istiyorum

 63. ÖZDEN dedi ki:

  izmir de oturuyorum 4 kişilik grubum var evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek için

 64. sercan bozkurt dedi ki:

  merhaba , ismim sercan bozkurt, ögrenciyim ümraniye/istanbulda yaşıyorum. ailemden ayrı yaşıyorum evimin kirasını ödeme ve günlük masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

  1. Hatice dedi ki:

   Geldimi peki paketleme işleri size

 65. Tuğçe Eroğlu dedi ki:

  Ankara da oturuyorum İşe ihtiyacım var 25 yaşındayım 2 çocuğum var bakacak kimsem olmadığı için evden çalışmak istiyorum elim hızlıdır daha önce harman çektim işimi temiz ve hızlı yaparım

 66. Tugba dedi ki:

  Konyada ikamet ediyorum ev hanimiyim bu ise ihtiyacim var bos vaktim oldukca fazla geri donus yaparsaniz sevinirim

 67. duygu dedi ki:

  merhaba;

  arkadasımla beraber bu işe ihtiyacımız var elimiz hızlıdır evdeki boş zamanlar için değerlndirme yapmak istıyoruz

  bursada yıldırımda ikamet etmekteyız

 68. Cansel canan duman dedi ki:

  Merhaba bende eve iş istiyorum. 5 6 kişilik bir ekibim var. Büyüçekmece mimarsinanda oturuyorum. Dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 69. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar. Elim bu tür işlere çok yatkındır. Yeni mezunum iş arıyorum hala. Fakat bulamadım. Ek işe ihtiyacım bulunmakta.

 70. Yasemin uyanık dedi ki:

  KONYA Karatay da oturuyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum

 71. Ayşe demiraslan dedi ki:

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparmısınız gerçekten ihtiyacım var İstanbul okmeydınında oturuyorum

  1. Selime dedi ki:

   Konya meram da yaşıyorum 1 cocugum var ve paketleme işi ne olursa olsun yapabilirim el pratigim var bu işe ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 72. Fatma dedi ki:

  Kayseri’de oturyorum evde yapılacak ise ihtycim var iletişime geçerseniz sevinirum

 73. DİLEK dedi ki:

  İSTANBUL ESENYURTTA OTURUYORUM. EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM. ÇOK İHTİYACIM VAR. LÜTFEN YARDIM EDİN.

  1. Emine dedi ki:

   Istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum 4kisilik ekibim var daha önce den de paketleme işi yaptık acil paketleme işine ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

 74. Durdunur UZAR dedi ki:

  Merhaba ben durdunur Antalya da yaşıyorum düzenli ve disiplinli evde paketleme isi ariyorum ek iş olarak geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 75. Sibel dedi ki:

  Ankara Kuzeykent te ikamet ediyorum. Eşim ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Gerekli el becerisine sahibiz.

 76. Sevcan dedi ki:

  Bende paketleme işi almak istiyorum 2 çocuk okutuyoruz kiracıyız mersinde yaşıyoruz gerçekten ihtiyacımız var

  1. Yasemin dedi ki:

   Slm istanbul esenler atisalaninda oturuyorum ve bende kurdan isini yspmak istiyorum

   1. umut dedi ki:

    bulduysanıza banada dönüş yaparmısınız bende esenler nenehatundayım

    1. Nur dedi ki:

     Merhaba osmaniye merkezde ikamet ediyorum daha önce galoş paketleme yaptim ..

     1. Nazile dedi ki:

      Bende kocaeli daricada oturuyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum eşimle birlikte kurdan işi balon pipet ne olursa dönüş yaparsananiz cok sevinirim iyi akşamlar

   2. Elif dedi ki:

    iş hala geçerli mi yardımcı olurmusunuz lütfen

 77. Emine dedi ki:

  İstanbul kagithanede oturuyorum işe ihtiyacım var

  1. Acelya dedi ki:

   Meraba Tekirdağdan yazıyorum işe ihtiyacım var elimde yatkındır

 78. Ebrar dedi ki:

  Bir işe cok ihtiyacım var sakarya /sapanca da oturuyorum iş bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 79. Leyla dedi ki:

  İki kişilik ekibiz zamanımız çok keyifli bir iş olduğunu düşünüyoruz para da kazanmak zorundayız bu işi yapmak istiyoruz kesinlikle temiz titiz çalışırız
  Bursa yıldırım

 80. Emine dedi ki:

  Konya Selçuklu da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz

 81. Gonul dedi ki:

  Merhabalar evde dört kişiyiz paketleme işi istiyoruz lütfen bize dönüş sağlayın çok ihtiyacımız var istanbul sancaktepede oturuyoruz

 82. Mustafa dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Konya Meram da oturuyorum

 83. Bircan dedi ki:

  İyi günler biz ev hanımı 130 kişiyiz iş istiyoruz gerisi iş alıp almaya geliriz bakma ya da gelebilir size geri dönüş sağlarsanız çok sevinir

 84. Dilan Coşkun dedi ki:

  Merhaba acil işe ihtiyacım var adım dilan yeni evlendim borçlarım var yardımcı olur musunuz

 85. Gamze dedi ki:

  Merhaba İzmir de yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım vaktimin çoğunu işi yaparak geçiririm ev hanımıyım acil işe ihtiyacım var.

 86. Yagmur kaya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum geri donus saglarsaniz sevinirim ankara etimesgutta oturuyom

 87. suzan ülker dedi ki:

  merhaba ben izmitte oturuyorum ihtayacim var evde is yapmak istiyorum bana yardimci olursunuz cok sevinirim

 88. TÜLAY dedi ki:

  İSTANBUL Ümraniye de ikamet etmekteyiz. Eşim ile evde yapabilecegimiz paketleme işleri için yardımcı olursanız seviniriz. İletişim için e-mail. teşekkürler.

 89. Emire kaya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum HATAY Antakya da oturuyorum 21 yaşındayım ailemle yaşıyorum elim çok yatkındır ve titiz çalılırım yardımcı olur musunuz

 90. Şengül çelik dedi ki:

  Merhabalar izmirde oturuyorum.Evden istenildiği gibi düzenli temiz bir şekilde paketleme yapabiliriz .Bunun için ekibimiz mevcuttur.El becerime çok güveniyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 91. Dilan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var bu işe

 92. Özge Çalış dedi ki:

  Merhabalar daha önce de evde iş yaptım balon paketleme bileklik kolye yapımı tecrübelerim var. Kürdan sabun düğme kına paketleme işleri yapabilirim evde üç kişi calisiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim İstanbul bahçelievler de oturuyorum

 93. Fidan dedi ki:

  Ben Fidan nazlıer Manisa sahlıhli de yaşıyorum 4 aydır iş arıyorum ama bulamıyorum bu işe cok ihtiyacım var lütfen destek olun 2 cocuğu için eşim çalışmıyor yardım istiyorum ilginizi cekerim el becerim var cok seriyim bana bi şans verin cocuklarım için lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 94. Mustafa dedi ki:

  Istanbul sancaktepede oturuyorum eşim ile evde yapabilecegimiz paketleme işleri için yardımcı olabilirmisiniz

 95. Selda dedi ki:

  Merhaba iki kişiyiz bu isi yapacak ve cevremizde var. zamaninda tekstilde paketcilik yaptim. İstanbul Bahçeşehir de oturuyorum. lütfen benimle iletişime geçin

 96. Sümeyra dedi ki:

  Kütahya/Merkez’de yaşıyoruz. Evde paketleme işi yapabiliriz 4 kişiyiz.

 97. Sibel dedi ki:

  İst Ümraniye tavukçuyolunda oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 98. Ceyhan Güler dedi ki:

  İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum Evde yapmak için devamlı yapacagım iş istiyorum

 99. Nurcan dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik de yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum kiradayim bir oğlum var eşim yok bu işe ihtiyacım var vaktim de yeteri kadar var daha öncede yaptım tecrübem var iki kişi yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

 100. Nazlıcan dedi ki:

  Düzce de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 101. Mertcan Saldere dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler Paketleme işi yapabilirim

 102. Feride dedi ki:

  Mehaba antalya kepezde oturuyorum evde çalışabileceğim iş arıyorum paketle işi montaj işi gibi çok ihtiyacım var

 103. Zeynep Aydın dedi ki:

  Evde balon paketleme işi istiyorum istanbul pendikte oturyorum işi zamanında yapıp teslim ederim yardımcı olursanız sevinirim

 104. Zeynep dedi ki:

  Evde düğme paketleme işi istiyorum istanbul pendik te otuyorum zamanında yapıp teslim ederim yardımcı olursanız sevinirim .

 105. Önder dedi ki:

  İstanbul Güngörendeyim. Pandemiden dolayı çalışamıyorum. Paketleme işi için yardımcı olursanız çok sevinirim.

 106. Onur çetiner dedi ki:

  Merhabalar bizde paketleme işi istiyoruz kirada oturuyoruz batmanda yasiyoruz bize ulaşırsaniz seviniriz

 107. Buse özlem dedi ki:

  Merhaba üniversitesi son sınıf öğrencisiyim anestezi teknisyeniyim onlie devam ediyorum derslerime ek iş arıyorum sağlıklı bir biçimde paketleme yapabilirim annem, teyzem, annemin arkadaşı paketleme işini yapmak istiyoruz. değerlendirirseniz sevinirim

 108. NEŞE IŞIK dedi ki:

  Merhaba, Üsküdar/Bulgurlu da ikamet etmekteyim. İki çocuk annesiyim. Çocuklarımla birlikte yaşamaktayım. Onların geçimini sağlayabilmek için gelire ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 109. Ece kopuz dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul kadıköyde yaşıyorum. Lisans öğrensiyim 22 yaşındayım.iki kişi paketleme işi yapmak istiyoruz. elimiz hızlı ve temizdir günde 200’den fazla paketleme yapabiliriz

 110. Rozerin dedi ki:

  Merhaba bende peketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun diyarbakırda oturuyorum diye kimse geri dönüş yapmıyor bana lütfen siz yardımcı olun el becerim iyidir boş durmayı sevmiyorum bu işi çok özenle ve titizlikle yaparım 4 kişiyiz çok pratik çalışırız

 111. Hatice bazik dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum

 112. Seda Kalyoncu dedi ki:

  Merhabalar istanbul da yaşıyorum malum pandemiden dolayı paraya ihtiyacım var. Hızlıyım düzenli ve pratiğim. Her türlü paketleme işi yapabilirim

 113. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işlerine başvurmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 114. Pervin dedi ki:

  Çalışmıyorum bir çocugum var ve işe ihtiyacım var ankarada yaşıyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim grup şeklindede çalışabiliriz

 115. Büşra dedi ki:

  Merhaba firmalara nasıl ulaşabilirim bilgi alabilirmiyim

 116. Gül Turgut dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme işi olur yardımcı olursanız sevinirim

  1. Arzu dedi ki:

   Merhaba İstanbul büyükçekmece de oturuyorum, her türlü evde yapılabilen kolileme paketleme vs işe ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim

 117. Melike dedi ki:

  kayseri Melikgazi de oturuyorum Okulum bitti hem derslerime calışıp hemde annemle evde ek iş yapıp kitap ihtiyacımı karşılamak istiyorum çocuk gelişimi mezunuyum elimden her türlü iş gelir evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 118. Melike Yüksel dedi ki:

  Kayseri Melikgazi de oturuyorum Okulum bitti hem derslerime calışıp hemde annemle evde ek iş yapıp kitap ihtiyacımı karşılamak istiyorum çocuk gelişimi mezunuyum elimden her türlü iş gelir evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 119. Esra dedi ki:

  Tüm günüm evde geçiyor. Kolaylıkla yapabilirim. Evde bana yardım edecek kişiler de var. Lütfen geri dönerseniz sevinirim. Ankara karapürçek

 120. Gülçin dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 121. Derya Özgel dedi ki:

  Merhaba,
  İzmir/bayraklı’da ikamet ediyorum.daha önce de paketleme işi yaptık.kardeşimle beraber yapacağız.bu işe ihtiyacımız var,yardımlarınızı rica ediyorum.her türlü paketlemeye yapabiliriz.teşekkürler

 122. Nazire dedi ki:

  Merhaba, İstanbulda ikamet etmekteyim. Ev hanımıyım. Evde bana yardım edecek kişiler mevcuttur.

 123. ZEYNEP dedi ki:

  merhaba istanbulda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evde yapacak insanlar mevcut.

  1. Serpil mesci dedi ki:

   Antalyada oturan ablam var evde paketleme işi arıyor

 124. Kaan dedi ki:

  Merhaba ben kaan, mugla milas ilcesinde yașıyorum 17 yasinda 1 çocuğum var ve kirada oturuyoruz virus sebebi ile de ișim yok oglumla beraber bu işi yapmak istiyorum.

 125. TUBA dedi ki:

  merhaba mardin de oturuyoruz her türlü paketleme işini yapabiliriz 7 kişilik aile grubuyuz zaman problemi vb yok devamlı düzenli bir şekilde çalışabiliriz.

 126. Öznur dedi ki:

  Merhaba İstanbul Pendik evde paketleme işine benim de çok ihtiyacım var ilgilenen iş verenler iletişime geçerse çok mutlu olurum…

 127. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme. Yapmak istiyorum 2 kızım var evim kira

 128. ezgi dedi ki:

  istanbul şişli de oturuyorum boş zamanım çok ben de çalışmak isterim.

 129. Erkan Durğun dedi ki:

  Merhaba efendim bende evde iş imkanınızdan yararlanmak istiyorum sitenize bende üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz İstanbul yenibosnada ikamet ediyorum eşim icin başvuruda bulunuyorum kendi ismimi ve meyil adresimi sunucam size yardımınızı bekliyorum

 130. Nurcan dedi ki:

  İhtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce bu işi yaptım ellerim yatkındir evd ebenimle bu işi yapacak 4 çocuğumda var bu sayede daha hızlı ve daha iyi bir iş cikaracagimizdan şüpheniz olmasın.dönüş yaparsanız sevinirim

 131. neslihan dedi ki:

  merhabalar evde düğme paketleme işi yapmak istiyorum istanbul üsküdar da yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merve dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 kızım var Bilecik bozüyük de yaşıyorum acil işe ihtiyacım var

 132. Gökçen dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de oturuyorum işe ihtiyacımız var

 133. Semiha dedi ki:

  Ev hanımiyim istanbul bahçelievlerde oturuyorum paketleme işi istiyorum

 134. Gamze dedi ki:

  İstanbul Beyoğlunda oturuyorum, paketleme işleri yapabilirim, ihtiyacım var.

  1. Sibel dedi ki:

   İst Ümraniye tavukçuyolunda oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 135. Gözde dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Ataşehirde ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 136. Kübra torun dedi ki:

  Merhaba bende evde is imkani istiyorum dönüs yaparsaniz sevinirim

 137. Ayşe Aslan dedi ki:

  İyi günler İstanbul Maltepe de oturuyorum işsizim her türlü paketleme yaparım

 138. Ayşe Aslan dedi ki:

  İyi günler bende öğretmenim işsizim evde paketleme yapmak istiyorum

 139. Aylin dedi ki:

  İstanbul uskudarda oturuyorum. Tum paketleme islerinizi yapabilir 1 gun icinde teslim edebilirim

 140. büşra arslantaş dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul tuzlada oturuyorum her türlü paketleme yapabilirim bu iş konusunda geri dönüşünüzü bekliyorum

 141. Ayşe demiraslan dedi ki:

  Merhaba ben iki çocuk annesiyim kiracıyım İstanbul okmeydınıda oturuyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim Allah rızası için çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işini titizlikle ve itinayla yaparım

 142. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim işime engel sorunum yok

 143. oğuzhan aksoy dedi ki:

  Merhaba, Beyoglu sütlücede ikamet etmekteyim eşim ile beraber evden paketleme işi arıyoruz çalışma arkadasları arıyor iseniz iletişime geçebilirsiniz.

 144. EREN dedi ki:

  MERHABA EFENDİM ANKARA/ALTINDAĞDA OTURUYORUM UZUN ZAMANDIR İŞ ARIYORUM AMA BULAMADIM BUNA AİLECEK İHTİYACIMIZ VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ LÜTFEN.

 145. Beyhan Demirhan dedi ki:

  Merhabalar ,
  Ümraniye -istanbul da oturuyorum. Paketleme işine ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini hızlı ve sorunsuz yapabilirim.

 146. Lara SEVİNDİK dedi ki:

  Merhaba istanbul üsküdarda yaşıyorum öğrenciyim annem sağlık çalışanı ona yardımcı olmak için bu işe ihtiyacım var daha önce paketleme deneyimim var çevremde bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım da var aynı zaman da elim pratiktir eğer uygun görürseniniz geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler.

  1. Nesrin dedi ki:

   Merhaba istanbul yenibosnada oturuyorum ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 147. Büşra ÖZTÜRK dedi ki:

  Adım Büşra Öztürk
  İstanbul Ataşehir’de yaşıyorum 29 yaşındayım.
  eşim pandemiden dolayı çalışmıyor kendisi de evde olduğundan birlikte hızlı pratik ve düzenli bir şekilde yapabiliriz.

 148. Aygül Arpacıoğlu dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde çalışmak istiyorummm 23 yaşındayım elim hızlı ve pratik çalışırım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 149. Hatice dedi ki:

  Merhaba, İstanbul küçükçekmece deyim. Evde paketleme veya montaj işi yapmak istiyorum eşimle beraber.seriyiz daha önce tesbih işide yaptım lütfen dönüş yapınız.

 150. Gülsüm Kal dedi ki:

  Merhaba Ben gülsüm istanbulda yaşıyorum 2 çocuğum var eşim işsiz geçinemiyoruz kiracıyım bu iş için 2 3 kişilik ekip var yapabilirim. iletişime geçerseniz memnun olurum.

 151. Özge dedi ki:

  Pandemi sürecinden dolayı zor durumdayız. Ek iş imkanı istiyoruz. Elim hızlıdır. Geri dönüş yapan firma pişman olmaz. Dönüş yapılırsa çok sevinirim.

  1. Sevda atunbey dedi ki:

   Merhaba ben Ümraniye de ikametgah etmekteyim pandemi den dolayı çocukların ve eşinle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz daha önce de yaptın cevap verirseniz sevinirim

 152. Gülay dedi ki:

  Çorum merkezde oturuyorum 22 yaşındayım ailem çalışmama izin vermiyor ek işe çok ihtiyacım var ekibimde var epilepsi hastasıyım lütfen dönüş yaparmısınız

 153. Mihriban dedi ki:

  Merhaba Bu işe çok ama çok ihtiyacım var elim çok hızlı ve paketleme işine yatkın ekibimde var

 154. Hatice dedi ki:

  Merhabalar ben kayseride yaşıyorum bu ise ihtiyacım var paketleme işini bende istiyorum annemle beraber yapacağız lütfen yardımcı olun.

 155. Merve tolu dedi ki:

  Merhaba ben merve ev hanımyım 10 kişilik ekibim var lütfen bana ulasın

 156. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben antaly kemer de oturuyorum.uc çocuk annesiyim okula giden çocuklarım var onların ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum eşime yardımcı olmak istiyorum ailecek yapıcaz.elim seridir çok çabuk yaparım.balon paketleme işini çok yapmak istiyorum

 157. Hülya dedi ki:

  Merhaba 4 kişilik bir grubuz evde ek iş yapmak istiyoruz. Daha önce bu tür işler yaptık

 158. Fatma Özyurt dedi ki:

  Merhaba: Üsküdarda ikamet etmekteyim paketleme işlerinde çalışmak istiyorum

 159. salih beldek dedi ki:

  paketleme işi almak istiyorum ankarada oturuyorum

 160. Şevval dedi ki:

  Öğrenciyim, Üsküdar da ikamet etmekteyim ve paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlı ve temiz çalışırım.

 161. Begul dedi ki:

  İstanbul Maltepe Zümrütevler de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.Evde 3 Kişi bu isi yapacağiz hizli ve titiz halde calişiriz.şimdiden teşekkürler

  1. Ruyq dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum İstanbul sislide ikamet ediyorum

 162. Reyhan dedi ki:

  Balon paketleme işi istiyorum evimde ….Ankara Sincan yenikent te varsa çok sevinirim

 163. Nejla ALTINDAĞ dedi ki:

  Aydın Kuyucak’ta yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Ailecek’de hızlı bir şekilde yapabiliriz. Düğme paketleme, kına paketleme, sabun paketleme, anahtarlık paketleme vs. olabilir.

 164. Nevin sibaşı dedi ki:

  Selam üsküdar beylerbeyinde oturuyorum. evde paketleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 165. Nurdane Türkarslan dedi ki:

  Merhaba iyi günler kayseri ildemde Oturuyorum,evde paketleme işi yapmak istiyorum verilen işi titizlikle yapacağım konusunda sizi temin ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 166. Nuray argüç dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorum iki çocuk annesiyim el becerime güveniyorum ne iş olursa yaparm işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 167. senem dedi ki:

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok caresizim bide bizim 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim cunku cok ihtiyacim var

 168. Medine dedi ki:

  Selamünaleyküm herkese eşimin cok borcu bende ona yardım etmek istiyorum evde 2yasinda oğlum var paketleme işi istoyorum yardım ederseniz çok sevinirim

 169. Ayşe Halıcı dedi ki:

  Merhaba Kayseri Talasta oturuyorum iki yıl özel şirkette çalıştım evlendiğim için işten ayrıldım paketleme işi için bolca vaktim var dönüş yaparsanız sevinirim

 170. güney Mirzaoğlu dedi ki:

  Evlere iş verebileceğimiz, titiz ve temiz bir şekilde kalite kontrolü yapılarak paketleme yapacak arkadaş arıyoruz.
  Montaj, temizlik ve paketleme işi çok basittir.
  En dikkat edeceğimiz nokta hijyen ve koşulsuz steril olarak malzemelerin paketlenmesidir.

  Aşağıdaki mail adresine dönüş yapabilirsiniz.
  ercintemirtas@gmail.com

  1. Sümeyye dedi ki:

   Merhabalar istanbul esenlerden ikamet ediyorum 4 kişi ayrı ayrı bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparmısınız

 171. Güney Mirzaoğlu dedi ki:

  Evlere iş verebileceğimiz, titiz ve temiz bir şekilde kalite kontrolü yapılarak paketleme yapacak arkadaş arıyoruz. Montaj, temizlik ve paketleme işi çok basittir.

  En dikkat edeceğimiz nokta hijyen ve koşulsuz steril olarak malzemelerin paketlenmesidir.

  Aşağıdaki mail adresine dönüş yapabilirsiniz.

  1. Ayşe dedi ki:

   Merhaba bende paketleme işi istiyorum verirseniz çok sevinirim çok ihtiyacim var

  2. Nadiye dedi ki:

   Merhaba Antalya da yaşıyorum gün boyu evdeyim boş zamanım çok temiz ve titiz çalışırım yardımcı olursanız sevinirim

  3. Beyza dedi ki:

   Merhaba ben istediklerinizi yerine getirerek yapacağıma inaniyorum antalya muraypasada oturuyorum . Bu dönemde gerçekten en cok dikkat edilmesi gereken bir konu sizlerinde seçici olması çok normal . Umarım dönüş sağlarsınız ?

  4. Gozde dedi ki:

   Merhaba istanbul umraniye cekmekoyde oturuyorum elim yatkindir bi cok kez yaptim bende is istiyorum mumkunse

  5. Nermin dedi ki:

   Merhaba
   İstediğiniz koşulları sağlayabilirim.

  6. özcan erez dedi ki:

   merhaba istanbul maltepe de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  7. Sibel dedi ki:

   İst Ümraniye tavukçuyolunda oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 172. Nazlı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmayı istiyorum cok ihtiyacım var iki kişiyiz ne olsa yaparız İstanbul beylikdüzü gurpınarda oturuyorum ulasırsanız bana cok mutlu oluruö

 173. Mehmet dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde paketleme işi için 3 kişiyiz Ankara’da ikamet ediyorum haftanın 7 günü günde 12 saat çalışırız siparişleri istenilen gün ve saatte teslim ederiz.

 174. Ferah dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacımız var zor durum dayız bu işle ilgili deneyimimiz var bu işi yapmak istiyorum esenyurtta oturuyorum düğme işini herhangi bir iş olabilir ama düğme isine elim daha yatkin

 175. furkan dedi ki:

  balon paketleme ve diyerleride olur iki kısıyız aneem ve ben annem engeli çok güzel bir iş yapmak istiyoruz

 176. Burcu Östüzün dedi ki:

  Iyigunler ben istanbul istinyede oturuyrum 38 yaşındayım bu işi 2 kişi yapicaz elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim saygilar

 177. DÖNDÜ dedi ki:

  Merhaba bu isi yapmak istiyorum

  1. Özlem dedi ki:

   Ben alanyada yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum evde

 178. DÖNDÜ dedi ki:

  Mehavdondu a bu isi yapmak istiyorum ev hanımı yim

 179. Zeynep dedi ki:

  Calismak istiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum sabun paketi istiyorum

 180. Halime dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum tam 7kisiyiz elimiz çok hızlıdır dönüş yaparsanız çok sevinirim

 181. Dilara dedi ki:

  Ihtiyacım var

  1. Sibel dedi ki:

   İst Ümraniye tavukçuyolunda oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 182. Hatice dedi ki:

  Dönüş yaparmasnz paketleme işi yapabilirim

 183. NİYAZİ NEDİM dedi ki:

  adana yaşıyıorum ek iş yapmak isterim

 184. Zeynep dedi ki:

  Kiradayim işe ihtiyacım var Van’da yaşıyorum

 185. Şeyma dedi ki:

  Meraba Osmaniye de oturuyorum daha önce bu işi yaptım 5 kişilik bir ekibim ilgilenirmisiniz teşekkür ederim şimdiden

  1. Merve dedi ki:

   Bilecik in bozüyük ilçesinde yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 186. Elif tez dedi ki:

  Selamın aleykum bizim gurubumuz bide bakalimiz var sizinle toplu iş yapmak istiyoruz kocaeli karamursel elif tez

 187. Gülsen Yanar dedi ki:

  Çok acil iş lütfen ?

 188. Gülsen yanar dedi ki:

  Elimde her iş gelir Ankara Sincan acil olarak lütfen ?

 189. Fatma uzkan dedi ki:

  İstanbul balıkyolu’nda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum mum olur sabun olur kürdan olabilir geri dönüş yapar mısınız lütfen

 190. Aleyna Nur Özkan dedi ki:

  Merhaba ben ankarada öğrenciyim ve ek ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız

 191. Elif dedi ki:

  Öğrenciyim bu işe ihtiacım var. Aynı zamanda annemle beraber yapacağımdn normalden fazla ve temiz işlerle size geri dönüşümüz sağlanır. Kabul görürem size müteşekir olrum..

  1. Muhammet yılmaz dedi ki:

   Muhammet yılmaz İstanbul da yaşıyorum 6 kişilik aileyiz evde ek iş yapmak istiyoruz 0545 665 28 02

 192. Yunus dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum sürekli devamlı çalışırım

 193. Didem Gün dedi ki:

  Merhaba benim iki çocuğum var ev hanımıyım EVDE paketleme işi istiyorum

 194. Başaka dedi ki:

  Merhaba istanbul şişli de yaşıyorum paketleme işi arıyorum 2 arkadaşız el becerimiz vardır

 195. Sultan Önel dedi ki:

  Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum evde işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim ?

 196. Ayten Şevval dedi ki:

  Merhaba istanbul üsküdarda oturuyorum evde kürdan paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Cemile dedi ki:

   Merhabalar İstanbul /Güngören de oturuyoruz işe ihtiyacım var iki kişiyiz zamanında ve düzenli iş çıkarırız.1

 197. emre dedi ki:

  Ekibinizde çalışana ihtiyacınız varsa bende katılmak isterim ihtiyacım var iş bulamıyorum

 198. sevda nazım dedi ki:

  ist kadıköyde ikamet etmekteyim.6 kişilik bir ekipim var.her türlü paketleme işi vaktinden önce teslim edilir.

  1. Şevval Özalp dedi ki:

   Merhabalar benide ekibinize alırmısınız . Istanbulda yaşıyorum

 199. Arzu dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben istanbul avcılarda evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail.com

 200. murat dedi ki:

  İstanbul. Şişli. 5 ta 7 Kişi bir profesiyonel ekibiz. Adım Murat Kaya.

 201. harun dedi ki:

  Merhabalar iki öğrenciyiz istanbul bahcelievler de yaşıyoruz daha önce paketleme isi yaptık el becerimiz iyidir

 202. Sevgi dedi ki:

  Merhaba iş ilanınız guncelse iş almak istiyorum pandemiden dolayı evdeyiz ailecek geri dönüş yapar iseniz sevinirim

 203. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Avrupa’da oturuyorum halkalı’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var 25 yaşındayım evde ek iş yapmak istiyorum paketleme temizleme ne iş olursa her iş yaparım lütfen acil geri dönüş yapar mısınız

 204. ŞENGÜL ÖLMEZ dedi ki:

  Merhaba ben evliyim iki çocuk annesi yim dışarıda çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara da oturuyorum

  1. Melike dedi ki:

   İyi günler dönüş yapıldımı

 205. zeynep şahın dedi ki:

  merhaba kocaeli izmit de ikamet edıyorum 3 kişiyiz bu işe ihtıyacım var dönüş yaparsanız sevınırım

 206. seda dedi ki:

  Merhabalar

  ben seda güneş. Şu an maaşım yetmediği için düğün masraflarını çıkarmak amaçlı ek ıs yapmak istiyorum. her türlü paketleme yapabilirim. yanımda yardımcı 3 arkadasım daha var. suan İstanbul Avrupa yakasındayım. her yerden iş alabilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

 207. Gökçe dedi ki:

  Merhaba iki çocuk annesiyim çocuklarımı bırakıp çalışamıyorum evde yapabilirim paketleme de çalıştık daha önce

 208. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba.Antalya Kepez’de yaşıyoruz. Ben ve kız arkadaşım Üniversite öğrencisiyiz. Ikinci öğretim olduğumuz için gündüzleri çok boş vaktimiz oluyor. Bunu bu şekilde çalışarak değerlendirmek istiyoruz.Paketleme işi yapabiliriz. Bizimle iletişime geçerseniz mutlu oluruz.

 209. Tuba dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim diyarbakır

  1. Hatice gires dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 210. Semaa dedi ki:

  Evde paketleme işi alabilirim Adana yüreğir

 211. Şaadet dedi ki:

  İzmir bornova da oturuyorum Çok zor geçiniyorum 8 aylık bebeğim var ihtiyaçlarını karşılayamıyorum evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 212. Aslıhan dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Esenyurt a oturuyorum paketleme işi istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 213. ismail dedi ki:

  S.aleykum evde ek iş yapmak istiyoruz ailecek İstanbul Sultangazi de oturuyorz tesekkurler

 214. Cihan dedi ki:

  Merhabalar bursa yıldırımda oturuyorum evde balon paketleme işi yapmak istiyorum

 215. Cihan dedi ki:

  Methabalar bursa yıldırımda oturuyorum evde balon paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Ömral ŞENER dedi ki:

   Merhabalar Gemlik Bursa da oturmaktayım. Evde paketleme işleri yapmak istiyorum. El becerileri seri ve iyidir. Ekip halinde çalışacak arkadaşlarım vardır

 216. Bahar dedi ki:

  İstanbul küçükçekmeceden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 217. Derya dedi ki:

  Merhaba İstanbul da yaşıyorum küçük bebeğim olduğu için dışarıda çalışamıyorum. Onun için evde pakatleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok ihtiyacım var böyle bir işe lürfen

  1. Gulsum dedi ki:

   Hamileyim ve küçük kızım var. Paketleme işine o kadar ihtiyacım varki balon kürdan şeker boncuk paketleyebilirim lütfen.

 218. Kübra dedi ki:

  Merhabalar Bursa Yıldırım ilçesinde yaşıyorum Pandemiden dolayı işsizim konuyla ilgili geri dönüş sağlayabilirseniz sevinirim teşekkürler

 219. Veysi dedi ki:

  Merhaba, ben İstanbul/Bahçelievler’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve paraya ihtiyacım olduğu için evde iş yapmak istiyorum. Bana ulaşırsanız çok memnun olurum.

 220. Ceren dedi ki:

  Merhaba ismim Ceren evde ek iş yapmak istiyorum işe ihtiyacım var

  1. Gulsum dedi ki:

   Ben konya dan gülsüm bir tane kızım var ve hamileyim paketleme işine çok ihtiyacım var boncuk balon şeker paketleyebilirim inşallah. Mesajımı görürsünüz şimdiden çok tesekkurler

 221. Aysu dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

 222. Zeynep Elveren dedi ki:

  Merhaba ben Zeynep Bursa Osmangazi’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 223. halise dedi ki:

  ankara gölbaşında ikamet ediyorum verilecek işleri zamanında teslim ederim zamanım çok ihtyicaım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 224. Ceren dedi ki:

  Merhaba ismim Ceren,İstanbul Eyüp/Alibeyköy’de yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Pandemi sürecinden ötürü iş yerim kapandığı için bu işe ihtiyaç duyuyorum. Kalabalık bir aileyiz işi düzenli ve titiz bir şekilde yapıp teslim ederiz, Geri dönüşünüzü bekliyoruz,şimdiden teşekkürler.

  1. güney dedi ki:

   ceren hanım aşağıdaki mail adresine dönerseniz yardımcı olabiliriz.
   dönemsel olarak paketleme işlerimiz olmaktadır.

 225. Fatma dedi ki:

  Ben Ankara Mamak’ta yaşıyorum Benimde paketleme işine ihtiyacım var Lütfen öyle bir imkanınız varsa bana ulaşın

 226. fatoş dedi ki:

  Merhaba,

  Daha önce paketleme ve boncuk işi yaptım, Ümraniye-Çakmakta ikamet ediyorum, dönüş beklerim

 227. Ece dedi ki:

  Merhaba Ankara’da oturuyorum çalışmak istiyorum aileme yardımcı olmak istiyorum eğer eleman açığıniz varsa geri dönüş yaparsanız çok sevinirim zaman da sıkıntı yok düzenli ve devamlı calisabilirim

 228. FİNANS dedi ki:

  mali müşaviriz ve bugün sunduğumuz en düşük oranda kredi sunduğumuz işletmeler için mali yardım veriyoruz.

 229. Berrin dedi ki:

  Telefon numaranızı alabilirmiyiz

  1. Gulsum dedi ki:

   Ben konya dan gülsüm bir tane kızım var ve hamileyim paketleme işine çok ihtiyacım var boncuk balon şeker paketleyebilirim inşallah. Mesajımı görürsünüz evim kira. Şimdiden çok tesekkurler

 230. GİZem dedi ki:

  Eşimin aldığı maaş yetmiyor 1 yasında bir oğlum var ve cok ihtiyacım var elim yatkındır

 231. duygu dedi ki:

  Ankara altındağ da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnjn olurum

 232. rabia dedi ki:

  merhaba ben rabia istanbul bağcılarda ailemle yaşamaktayım covid19 nedeni ile işsiz kaldım ve bu işe ihtiyaç duymaktayım

 233. Hatice Ulubey dedi ki:

  Meraba 3 kişilik grubimiz var sabun paketleme yada başka paketlemeler yapabiliriz . Evdeyim 2 tane cocugum var o yuzdan işe ihtiyacim var grub olarka daha hizli yapariz işlere eminem geri donuş yaparsaniz sevinirim. İstanbul , basaksehir

 234. ELİF KILIÇ dedi ki:

  lütfen geri dönüş yapar mısınız bir kişi bana yardımcı olabilirmi

 235. Menekşe Usal dedi ki:

  merhaba izmir ödemişte oturuyorum evde paketleme işi yapmak ıstiyorum bilgi alabilirmiyim lütfen teşekkürler

  1. Ezgi Kasap Arslan dedi ki:

   Merhabalar,İstanbul \Beykoz da oturuyorum . Aşırı kredi borcumuzdan dolayı eşimin yükünü hafifletmek için bu ek işi yapmak istiyorum. Elim çok hızlıdır .Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 236. SuatAsya dedi ki:

  Istanbul da ikamet ediyorum. Pandrmiden dolayı işler durdu.Enazindan mutfak masrafını çıkararak eşimin omuzlarında ki yüke ortak olmak istiyorum .

 237. Güler Çiçek dedi ki:

  Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 238. Fadime bakır dedi ki:

  İzmir Karabağlar da oturuyorum bende evimde iş yapmak istiyorum ekip olarak çalışabilirim her türlü paketleme işi yapabiliriz

 239. Gülnihal dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler de oturuyorum el becerim çok hızlı önceden tecrübelerim var is çok da olsa yaparım vaktim bol ?

 240. Selin dedi ki:

  Merhabalar İzmirde yaşıyorum daha önce nişan için süsleme paketlemesi yaptım şu an çalışmıyorum vaktim oldukça var size destek olmak isterim iyi günler.

 241. Şeyda aksu dedi ki:

  Evde yapıcak paketleme işi arıyorum cok ihtiyacım var nolursun geri dönüş sağlayın lütfen

 242. Sinem dedi ki:

  Merhabalar, Sizlere Evde Günde Birkaç Saat Çalışarak Mükemmel Ek Gelir Sağlayacağınız Bir İş Sunmak İstiyorum…

  Firmamızın talebi üzerine evde Sabun , Mum , Kına , Karton Bardak , Tel toka , Küpe vb.. Paketleme Ürünlerinden ihtiyaç halindeki birini seçerek Ayda 2500-3000 TL gibi mükemmel kazançlar elde edebilirsiniz.

  Dilerseniz Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz 0538 332 06 43

  1. Nilufer dedi ki:

   Lütfen ck ihtiyacım var bnm iş istiyom

 243. GULBİN ARPA dedi ki:

  İZMİR de ikamet ediyorum ekibim var acil iş

 244. Zeliha dedi ki:

  İstanbul esenlerde oturuyorum paketleme işi arıyorum daha önce yaptım ekibim var

 245. Kevser Nezihe Sari dedi ki:

  Merhaba İstanbul Bahçelievler de yaşıyorum öğrenciyim her türlü paketleme işini 2 kişiyle beraber yapabiliriz

 246. Melek dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum paketleme işi ve boncuk işi yapabilirim. Temiz ve titiz yapılır zamanında teslim edilir. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 247. Burcu dedi ki:

  Merhaba istanbul maltepe de oturmaktayiz. 3 kisiyiz ve zaman sikintimiz yok. Her turlu paketleme isi yapabiliriz.

 248. Hira dedi ki:

  Tokat niksarda oturuyorum balon paketleme işi istiyorum elim yatkındır işe ihtiyacım var

  1. Gulsum dedi ki:

   Ben konya dan gülsüm bir tane kızım var ve hamileyim paketleme işine çok ihtiyacım var boncuk balon şeker paketleyebilirim inşallah. Mesajımı görürsünüz şimdiden çok tesekkurler

 249. Derya dedi ki:

  Merhaba ,İstanbul da yaşıyorum . Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum .elim el işine yatkındır . Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .

 250. Ilke dedi ki:

  Adim ilke izmir altindagda oturuyorum 3 çocuk annesiyim elim bu işlere yatkın 2 kişilik ekibiz ilgilenirseniz sevinirim

 251. Ezgi dedi ki:

  Mrb. İşe ihtiacım var iki cocuk annesıym daha cok paketleme işi yaptm elim yatkındır bana ulasır msnz

 252. ali dedi ki:

  internet üzerinde hiç bu tarz iş veren bi şirket yada işverenle karşılaşmadım sürekli blok sayfaları açılıyor şöyle para kazanıyorsunuz böyle para kazanıyorsunuz diyorlar ama kim veriyor bu işleri o yok çok saçma bir durum değil mi sizce de. İnstagramdan bu tarzlı iş ilanı veren yarlar var bakıyorsunuz daha yeni açılmış sayfa, güvence parası 250 TL istiyorlar web sitesine bakıyorsunuz kendileri yapmış com. uzantısı vesair yok blok sayfası çıkıyor QPR Limited A.Ş. diye bir şirketden bahsediyorlar kendilerininmiş gibi ama bu uzantılı şirketler İtalya da bulunuyor yani açık açık ben dolandırıcıyım diyor tabi benim gibi araştırma yapanlar anlıyor anlamayanlar 250 TL yi gönderiyorlar yazık insanlar bu dönemde zaten işsiz kalmış bari birde olmayan paralarını almayın ellerinden…

 253. Sevval dedi ki:

  Istanbul silivride oturuyorum
  19 yasindayim calismiyorum lise mezunuyum
  Hedeflerim icin ise ihtiyacim var
  Hayatta zoru severim kolay kolay pes etmem isimi ozenle ve dikkatle yaparim
  Isinize talibim burdan ulasabilirsiniz

 254. Çağla dedi ki:

  Kocaeli körfezde oturuyorum öğrenciyim daha önce tespih paketleme ve prizlere vida takma işini yaptım annemle birlikte bu işlerden birini yapabiliriz

 255. Sibel dedi ki:

  Merhaba Adana seyhan da oturuyorum ve bu paketleme işine çok ihtiyacım var her daim yaparım boş zamanim var

 256. Demet dedi ki:

  Evde yapılabilen her türlü paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

  1. Şeyma batman dedi ki:

   Mrb ben sakarya ferizlide otryrm esim kaza gecirdigi çalışamıyor lutfen yardimci olursaniz sevinirim dinus yapmanizi beklyrm bir cok yeede calismiskigim var elim yatkindir

 257. Ayşegül Ergün dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyorum. Her türlü el işi paketleme vs yapılır

 258. Yeşim dedi ki:

  Iş bulamıyorum. Bu işler için dönüş yaparsanız sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

 259. Yasemin dedi ki:

  Merhaba izmirde yaşıyorum virüs yüzünden işsiz kaldım 10 aylık bebeğim var ihtiyaçlarını alabilmem için paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 260. kübra dedi ki:

  elimden her iş gelir ekibinize bende katılabilirmiyim işe çok ihtiyacım var

 261. Fatma dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum. 3 kişiyiz ve bu işe ihtiyacımız var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 262. Firdes dedi ki:

  Bende evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var eşimle birlikte yapacağız maddiyata çok daraldım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim sizden haber bekliyorum ??

 263. CANSU dedi ki:

  evliyim bi kızım var ihtiyacım var bu işe eşimin maaşı yeterli olmuyor

 264. Cangul dedi ki:

  Ankara 3 kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var ekip olarak çalışmaktayız hızlı düzenli ve temiz iş yaparız

 265. Nur Keskin dedi ki:

  Merhaba ben Nur sancaktepede oturuyorum tam zamanlı çalışabilirim. İşleri vaktinden önce bitirebilirim.

 266. Hilal dedi ki:

  Samsun da oturuyorum işe ihtiyacım var .üniversite mezunuyum farklı alanlarda eğitim aldım iş bulamıyorum .lütfen dönüş yaparmısınız

 267. Selda dedi ki:

  Aydında yaşıyorum. Evde 4 kişi işsiziz. Bu işe çok ihtiyacımız var. Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 268. Cansu dedi ki:

  Merhaba işe ihtiyacim var izmir menemende oturuyrm işe ihtiyacm var daha önce paketleme isince calstm

 269. Çiğdem sulak dedi ki:

  Merhaba edirne merkez de yaşıyorum iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 270. Mehmet Toprak dedi ki:

  İstanbul Fatih’te ikamet etmekteyim. Ailecek Evde paket işi yapabiliriz. Kalem,balon gibi. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 271. Alime Zorlu dedi ki:

  Slm Ankara Altındağ da oturuyorum 4 çocuğum var giderlerine yetişemiyorum evde paketleme de ne iş olursa yaparım temiz ve hızlı çalışırım çok ihtiyacım var işe dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 272. Cansu keskin dedi ki:

  İhtiyaç sahibiyim.Ev hanımi olarak gelir elde etmek istiyorum üsküdarda oturuyorum 4 kişiyiz

 273. Semra korucu dedi ki:

  Merhaba İstanbul bağcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 274. Kader aytekin dedi ki:

  Paketleme işine talibim işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 275. Ruken dedi ki:

  Yalvariyorum evde paketleme işi istiyorum. Ankarada yaşıyorum.

 276. Sibel biçer dedi ki:

  Merhaba istanbul/maltepde ikamet etmektsyim iki kisilik yapabilceğim evde paketleme işine ihtiyacımiz vardir daha önceden deneyim var cok ihtiyacim var yeni evliyim dönüs yaprsniz sevirim.

 277. Aysen dedi ki:

  3 çocuğum var bu paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır teşekkürler

  1. Ebru dedi ki:

   Öğrenciyim ve paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim .

 278. aslı günay dedi ki:

  ben gaziantep te yaşıyoum bunun gibi işleri daha önce yapyım tecrübeliyim yani bu işi istiyorum.

 279. Özge dedi ki:

  Nevsehirin / avanos ilcesinde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

  1. Nursel dedi ki:

   İyi günler öğrenciyim okulla birlikte işe gidiyordum ama malum durumdan dolayı iş bulamıyorum aileme yardım da bulunmam lazım paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 280. Adem dedi ki:

  Merhaba ben Adem Dolmacı.ek iş olarak paketleme işi yapabilirim.İhtiyacım var.

 281. Gökhan dedi ki:

  Merhaba bursa inegölde oturuyorum evliyim 6 kişilik bir grubumuz var paketleme işi yapabiliriz zamanla sıkıntımız olmaz düzenli ve devamlı calısabiliriz geri dönüş yaparsanız mutlu oluruz

 282. emel dedi ki:

  izmitte yasiyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve temiz çalısırım ………

 283. emel dedi ki:

  izmitte yasiyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve temiz çalısırım

 284. AKIN ÖZKAN dedi ki:

  Adım AKın ÖZKAN,Sakarya da ikamet etmekteyim.Borçlarımdan dolayı ek işte çalışmaya ihtiyacım var.Evde her türlü paketleme işlerini yapabilirim.Bir ek iş bulmak zorundayım,çok ihtiyacım var.
  AKIN ÖZKAN
  SAKARYA

 285. Selma dedi ki:

  3 kişiyiz paketleme işi yapabiliriz istanbul

  1. İlknur kılınç dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme yapmak istiyorum

  2. Emine dedi ki:

   Slm ankara sincanda oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var ilgilenir ararsanız çok sevinirim her türlü paketleme yapabilirim

 286. Salih dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapabilir misiniz sürekli iş için

 287. Canan dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum eşim ve 2 kız çocuğum var onlarında yardımıyla bu işin üstesinden gelmeye çalışırız dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 288. Zeynep özdemir dedi ki:

  Ben öğrenciyim ihtiyacım var

 289. Nejla ketboga dedi ki:

  Merhaba ben manisada oturuyorum bu tur islere elimiz yatkindir daha oncede yapmisligimiz var 5 kisilik bi ekibim var bu isi en titiz ve disiplinli bi sekidle yapacagima guvenim tamdir bize ulasirsaniz sevinorim

  1. Ayşe dedi ki:

   Evde iş alıp yapmak istiyorum elim yakındır becerikliyimdir 2 kişi yapıcaz Konya karatay da oturuyorum ailemle bebegim var onun için istiyorum

 290. Gönül dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  1. Tatyana dedi ki:

   Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Evde ek iş arıyorum

 291. Mürüvet dedi ki:

  Selamün aleyküm. Benimde çok acill işe ihtiyacım var. Kızımla ben, bu işi çok rahat yapabiliriz. Sabun, düğme, kına V. S işleri çok rahat yapabiliriz. Saygılarımla

 292. Nermin dedi ki:

  Bende.istiyorum guvenle ve temiz calisarak yaparim

  1. Nurseda dedi ki:

   Merhabalar ismim nurseda izmirdeyim bende paket işi istiyorum lütfen geri dönuş yapın.lütfen

 293. Funda sav dedi ki:

  Merhaba ise çok ihtiyacım var kiraciyim 2 çocuğum var lütfen geri dönüş yapın paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 294. Salih dedi ki:

  Elimde 18 kişilik bir ekip var ilgilenen firmalar varsa tekliflerini beklerim İstanbul / Eyüp

 295. Medine dedi ki:

  Bende paketlem işi yapmak isterim istegramda 200 tl kapora istediler bende güvenemedim lutfen çok ihtiyacimvar eşim bize bakmıyor 4 çocuğum var mağdurum allah rızası için

 296. FEYZA dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Derincede yaşıyorum.4 Kişilik bir ekibiz.İş arıyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.

 297. pınar dedi ki:

  evde 3 kişiyiz daha önce yapmışlığımız vardır bize verirseniz çabucak yapar ve teslim ederiz teşekkürler

 298. Sara taş dedi ki:

  Merhaba adana/seyhanda oturuyorum koronadan dolayı işe ihtiyacım var 3 çocuğum var ihtiyaçlarını gidermem gerekiyor elim elişine yatkın dır yardımcı olursanız secinirim

 299. mine dedi ki:

  işsizim evdeyim evde kına paketleme veya benzeri iş istiyorum izmir/buca geri dönüş yaparsanız sevinirim

 300. Hilal dedi ki:

  Merhaba ben Istanbul gungorenda oturuyorum ben yabanciğim biliyorsiniz yabancilar için burda yaşamak şimdilik durumda zor oliyor 3 yaş erkek çocogim var eşimi işi kapaldi gitmaknida imkani yoq lutfan ev işi için ehtiyacim var önca etiketik işini yaptim paketlama işini kulay yapabilirim ş olsa bu nomeraga istadiniz zamanda arayabilirsiniz lutfan…

 301. Dılara dedi ki:

  Alo merhabalar efendim 25 yasındayım zeytınburnunda oturuyorum evde ıs yapmak ıstıyorum

 302. Enes dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda yaşıyorum. Kürdan veya sabun paketleme işini eşimle yapmaya talibiz. Eşimin paketleme yapmisligi vardır. Uygun görülürse adres belli. Aldığımız paranın hakkını vermek niyetiyle… Selametle

 303. Fatma Arabacı dedi ki:

  Merhaba, ismim Fatma 22 yaşındayım Eskişehir Tepebaşında oturuyorum, 5 kişilim ekibim vardır her türlü paketleme işini kolayca ve çabucak yaparız zaman açısından hiçbir sorun olmaz vaktinde bitiririz ilgilenirseniz sevinirim

 304. Yılmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Ali dedi ki:

   Bursa/İnegöl paketleme işi arıyorum kargosu olan firmalar ile

 305. hatice dedi ki:

  denizli merkezde oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 306. Sinan dedi ki:

  Selamaleyküm ben istanbulda yaşıyorum boncuk vb. işleri paketleme yapabilirim yalnız değilim ulaşırsanız sevinirim

 307. Sinan dedi ki:

  Selamaleyküm beyoğlunda oturuyorum eksta işe ihtiyacım var düğme paketleme işleri vb işleri yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim

 308. Nurcan Şahin dedi ki:

  Merhaba İstanbul/Ümraniye’den her türlü paketleme ambalaj ve katlama işleri yapabilirim öncesine bu işle ilgilendiğimden elim seri ve hızlıdır…..zamanında itina ile teslimat yapabilirim

  1. Ayse dedi ki:

   merhabalar guvenilir oluyormu acaba vende ilk defa kina paketleme isi yapicamda

 309. Sevcan dedi ki:

  İstanbul Silivri deyim daha önce takı kutusu oyuncak kulak çubuğu pipet tarzı ürünleri paketledik ekibim vardır

  1. Berfin KUTLUAY dedi ki:

   Merhabalar,
   Adım Berfin Kutluay, 7 kişilik bir grubumuz var. Paketleme işi ile ilgileniyoruz,özellikle mum paketleme olursa sevinirim. Evdeki boş zamanlarımızı değerlendirip kazançlı işlerle ilgilenmek istiyoruz.Daha önceden bu tarz işler yaptık tecrübeliyiz diyebilirim.

  2. Ebru dedi ki:

   Nerede yapıyorsunuz acaba ben alanyadayım bende yapmak istiyorum

 310. Esen dedi ki:

  Evde paketmele işi yapmak istiyorum

 311. Elvan dedi ki:

  Evde bu işi yapacak 5 kişilik grubum var.Koronadan dolayı bu işe ihtiyacımız var

 312. Münibe Konuk dedi ki:

  Merhaba aydın sökede yaşıyorum.üniversiteye giden bir kızım var. paketleme işi yapabilirim. işe ihtiyacım var

 313. Leyla Sevil dedi ki:

  Istanbul /Esenyurt paketleme sus islerle ilgileniyoruz
  Donus yaparsaniz sevinirim

 314. Şenay dedi ki:

  Merhaba İstanbul Avcılar da oturuyorum 41 yaşındayım işe ihtiyacım var bu işi yapacağımı düşünüyorum eşim çalışmıyor biraz sıkıntı çekiyoruz evde 4 tane kızım var bu işi hızlı ve kolaylıkla yapacağımızı düşünüyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 315. Serpil dedi ki:

  Merhabalar işe ihtiyacım var 2 çocuğum var bakıcak kimse olmadığı için çalışamıyorum bu yizden evden yapabilecek işlere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim eşimden ayrıyım bu yüzden gerçkten işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız mutlu olurum

 316. Ebru dedi ki:

  İzmir bucada otryom evde paketlme işi yapmak istyorum çok ihtiyacm var

 317. Ayşenur Sena dedi ki:

  Merhabalar adım Ayşenur Sena Gümüş ise ihtiyacım var önceden de paketleme işi yaptım elim hizlidir dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ürünler zamanın da elinize ulaşır

 318. İlknur Şevval Özcan dedi ki:

  Merhaba İlknur Şevval Özcan . İstanbul Pendik’ten yazıyorum..
  Aileme ve kendime şu günlerde katki saglamak istiyorumm.
  Lütfen yardımcı olun lütfen ??

 319. Sultan dedi ki:

  Bende eve iş almak istiyorum acil zor durumdayım

 320. Cemal dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum 3 kişi ile birlikte hızlı ve seri bir şekilde yapacağımız işle ile ilgili ürünleri dilerseniz arabamla belirttiğiniz yerden alıp iş bitimi teslim ederim. Çankaya/Ankara da ikamet etmekteyim.

 321. Feride dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 322. Cemile dedi ki:

  Ev de paketleme işi için bilgi alabilirmiyim.

 323. Samet mete dedi ki:

  Evde 3 arkadaş kalıyoruz her türlü paketleme işı yapılir
  Istanbul zeytinburnu

 324. Berivan dedi ki:

  Merhaba ben berivan manisa da oturuyorum elim bu isle cok yatkindir ev hanimiyim size nasil ulasabilirim paketleme isini cok istiyorum esim calismiyor 2 cocuk annesiyim lutfen donus yapar msnz

 325. Ebrar dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya’da ikamet ediyorum. Evde 3 kişi bu işi yapacağız hızlı ve titiz bir şekilde çalışırız. Daha önce paketleme işi yapmadık ama çok pratik ve hızlıyızdır istediğiniz zaman istediğiniz sayıyı size temin edebiliriz. Bu işe ihtiyacımız var umarım sesimi duyarsınız.??

 326. nilgün göçer dedi ki:

  merhaba ANTALYA/ MURATPAŞA da annem ve kardeşlerim ile yaşıyorum paketleme işi istiyoruz elimiz yatkın bize acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  1. Gurbet dedi ki:

   Merhabalar istanbul anadolu yakası maltepede ikamet etmekteyiz biz evde 4 kisiyiz ek gelir için paketleme işi yapmak istiyoruz .

 327. Mehtap dedi ki:

  Eve hanımıyım çocuğum küçük çalışamıyorum maddi durumum da iyi değil lütfen bana ulaşın elimden herg iş gelir

 328. Aziz dedi ki:

  Istanbulda oturyorum size nasil ulasabilirim

 329. Aziz dedi ki:

  Merebalar banda katilmak istiyorum ish varsa

 330. Özgür dedi ki:

  Merhaba istanbulda oturuyorum 30 yaşında kadınım. Kanser hastası babamın tedavi masraflarını karşılıyorum. Pratik ve hızlıyımdır. Sorunsuz ve temiz çalışırım. Bu işe ihtiyacım var.

 331. Şahin çelik dedi ki:

  Merhaba ben Şahin manisa da yaşıyorum bu işi rahatlıkla yaparım

 332. Hacer taş dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyom ev hanımıyım eşim calismiyo evde düğme paketleme işi yaparım bu işe çok ihtiyacım var elim çok yatkındır

 333. İrem dedi ki:

  İstanbul içerenköyde oturuyorum evim kira iki çocuğum var durumum kötü evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 334. ramazan bulut dedi ki:

  paketleme işi ıstiyorum ihtiyacım var sultanbeyli istanbul evliyim eşimle yapıcaz

 335. Tuğba Şengül dedi ki:

  Merhabalar adım Tuğba Şengül Trabzon/Yomrada oturuyorum 28 yaşındayım kirada oturuyorum yeni evliyim eşimle birlikte ek iş istiyoruz

 336. Tolga Yavuz dedi ki:

  Merhaba, İsmim Tolga Yavuz. Kartal, İstanbul’da ikamet ediyorum. Evliyim ve bir çocuğum var. Ekonomik nedenlerden işime ara verildi ve son zamanlarda iş bulmak çok zorlaştı. Elim oldukça hızlı ve yatkındır. Kürdan, düğme, balon paketleme işlerinde yardımcı olabilirim. Zaman zaman eşim de yardım edebileceği için hızlı ve seri çalışabiliriz. Oldukça titiz ve disiplinli bir şekilde işi yürütebiliriz.

 337. Büşra gül dedi ki:

  Ev geliri malesef yetmemektedir. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 338. Naciye dedi ki:

  Merhabalar
  İstanbul/Tuzla’da ikamet ediyorum. 24 yaşındayım. Daha önce paketleme işi yaptım ve elim hızlıdır. Evimize 3 kişi yaşamaktayız. Hep birlikte yapacağız ve fazla sayıda ürün teslim edebiliriz. Bu işe acil olarak ihtiyacımız vardır. Hemen başlamak istiyoruz.

 339. Esra dedi ki:

  İstanbul başakşehir de oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 340. Öznur dedi ki:

  Isim soyisim…öznur çetin
  Şehir.. istanbul esenyurt
  yas..25
  Daha once paketleme isi yaptinizmi.. evet
  Gunde kac adet paketleme isi yaparsiniz…. elim hizlidir ve titizimdir 2000 ve ustu yapabilirim
  Isleri kac kisi ile yapacaksiniz.. kendim
  Odemeleri aylik mi istersiniz haftalik mi… haftalik

  2 cocugum var evim kira lutfen cok acil ihtiyacim var donus uaparsaniz sevinirim

 341. Ayse dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul sariyer

 342. Özlem dedi ki:

  Merhaba Ben Özlem KARAKAYA.Kocaelinde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

 343. Esra dedi ki:

  İstanbul başakşehir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 344. Şerife Şerife dedi ki:

  Merhaba ben ağrıda yasiyorum paketleme iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 345. Aytunç dedi ki:

  İstanbul kadıköy evde iş paketleme arıyoruz

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba bu işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 346. Memduha dedi ki:

  İstanbul Kağıthane evde paketleme işini yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var ilgilenirseniz memnun oluruz

 347. Elif dedi ki:

  Evde paketleme iş yaparım çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 348. Furkan Can dedi ki:

  Merhabalar Ben Ve İki Kuzenim İle Birlikte Ankara Pursaklarda Oturuyoruz.Herhangi bir evde paketleme İş Ne Olursa Olsun Yaparız.İşe İhtiyacımız Var.Ürünleri 3 Kişi Olduğumuz İçin Gayet Hızlı Yaparız.Lütfen İletişime Geçin…

  1. Esra dedi ki:

   merhabalar istanbul sancaktepede oturuyorum aldıgım maaş geçimimi saglamam için yetersiz evde paketleme içini acil olarak yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 349. Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar ben istanbul ümraniye de oturyorum ve durumumuz biraz kötü oldugu icin eve bi katkı sağlamak istiyorum ve buna ihtiycam var lütfen geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 350. Dudu dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme işi yaparim. Becerim yuksektir istediğiniz miktari fazlasıyla yaparim.

 351. Ahmet Fatih dedi ki:

  Konya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 352. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 353. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 354. banu dedi ki:

  bursada oturuyorum bende evde calişmak ıstıyorum

 355. Yeşim dedi ki:

  Adım yeşim işletme mezunuyum evliyim 2 çocuğum var.4 kişiyiz paketleme işinize talibiz.düzenli tertipli çalışırız elimiz hızlıdır. Bu işe çok ihtiyacımız var Ankara sincan da oturuyorum.

 356. Gülbahar gürbüz dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum oldukca elim hızlı ve pratiktir paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Büşra dedi ki:

   Bana yardimci olun lutfen ck ihtiyacim vr paketleme isi istiyom sanliurfada yasiyom ev aldim borcum vr borcu odemek zorunday

 357. Melek çiftci dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturmaktayım paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

 358. Melek çiftci dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Betül dedi ki:

   Merhabalar bilecikte ikamet edyrm hertürlü paketleme işi yapablrm yakın illerdende alablrm

 359. Narin dedi ki:

  bn de yaparım konyadn narin

 360. Gülay dedi ki:

  Merhabalar antalya da yaşıyorum ben de paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

 361. Nebahat dedi ki:

  Adanada oturuyorum esim issiz paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 362. Nebahat dedi ki:

  Esim issiz evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinnirim

  1. Didem dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 363. Aysel dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek olmam gerekiyor bu ise çok ihtiyacim var suan

 364. Nuriye Gündüz dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde paketleme işi istiyorumm

 365. şenay dedi ki:

  tekirdağ süleyman paşada oturuyorum evde peketleme işi yapmak istiyorum

 366. şenay dedi ki:

  tekirdağ süleyman paşada oturuyorum peketleme işi yapmak istiyorum

 367. Büşra Aydoğdu dedi ki:

  Adım Büşra Antalya da yaşıyorum.Evliyim uzun süredir işsizim. 4 kişilik arkadaş grubumuz var. Bu işe çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 368. Nisa dedi ki:

  Merhaba paketleme ve süslemede el becerim var. Nigde borda ikamet ediyorum

 369. Mehmet tekin dedi ki:

  Sizlere nasıl ulaşabiliriz bizim guruptur

  1. Oya dedi ki:

   Merhaba, Konya’da yaşıyorum. Acilen işe ihtiyacım var, her türlü paketleme yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim, teşekkürler…

 370. Büşra avcı dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum 1 cocugum var daha önce Boncuktan bileklik yaptım elım hızlı iş ihtiyacım var dönerseniz cok sevinirim şimdiden allah razı olsun

 371. Büşra Türkoğlu dedi ki:

  Allah rızası için bana iş verin çoooook aciil işe ihtiyacım var kısa zamanda sizden haber bekliyorum Ankara Kayaş da oturuyorum adres küçük kayaş mah

 372. Ebru dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum babam engelli annem ve ben işsiziz 2 okuyan kardeşim var yardımcı olur dönüş yaparsanız sevinirim

 373. Engin dedi ki:

  Eve paketleme veya evde yapabileceğim iş arıyorum

 374. Sonay dedi ki:

  Ekibinizde çalışana ihtiyacınız varsa bende katılmak istiyorum isin boyutu hic önemli degil ise cok ihtiyacim var donusunuzu bekliyorum

  1. Sevcan dedi ki:

   Sevcan bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 375. Serdar Yalçın dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum işin boyutu önemli değil şu an ihtiyacımız var

 376. Sule dedi ki:

  Merhaba be de paketleme işi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim şimdiden teskkurler.

 377. Şeyma dedi ki:

  Sakaryada yaşıyorum. 2 küçük çocuğum var. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen acil geri dönüş yapın. İşe yardımcı olacak arkadaşlarım da var.

 378. FATMA dedi ki:

  Fatma istanbul Tuzlada oturuyorum 39 yaşındayım evde yapa bileceğim paketleme iş istiyorum aileme destek amaclı işe ihtiyacım var elim hızlı daha öncede yapmistim dönüş yaparsanız sevinirim

 379. Nazire dedi ki:

  Ben nazire is ariyorum lutfen yardmci.olsun arcak koyu de oturuyorum karabukte yasiyorun

 380. Ferzan Ortaç egel dedi ki:

  Bende ekibe katılmak istiyorum gerçekten işe ihtiyacım var bana dönerseniz çok sevinirim

 381. Nuray dedi ki:

  Mrb ismim nuray eskişehirde yaşıyorum üç tane çocuğum var 39 yaşındayım paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 382. KAŞİF dedi ki:

  Merhaba Ankara/Keçiörende oturuyoruz. 3 kişi olup evde paketleme işi istiyoruz. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

 383. LEYLA NAZLI dedi ki:

  evliyim eşime yardımcı olabilmek için iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 384. Ozlem dedi ki:

  Merhaba Sakarya hendek teyım..evde iş yapmak istıyorum..hızlı ve titiz biriyım..gerı donüş yaparsanız sevınırım

 385. Yakup dedi ki:

  İstanbul sultangazi de oturuyorum 6 kişilik aileyiz her türlü ev işini yapariz acil ulaşırmısınız

 386. İlayda dedi ki:

  Okulum bitti çalışmıyorum bütün gün evdeyim hep müsaitim bu türden şeylere hevesim de var kendime güveniyorum ve işe çok ihtiyacım var. Mesajıma geri dönmenizi umuyorum şimdiden teşekkürler ☺️

 387. fadime dedi ki:

  annemle bırlıkte evdeyiz paketleme işi yapabılırız istanbul kadıköyde oturuyoruz cevap verrsenız sevınırım…

 388. Meliha çalık dedi ki:

  Bu işe talibim bana dönüş yaparsanız sevinirim kahramanmaraş onikisubat

 389. Gokhan dedi ki:

  Merhaba biz 3 arkadasiz pakrt isi istiyoz

 390. Sevda akyuz dedi ki:

  Isle ilgili banada yardimci olursaniz sevinirim.

 391. Emine aydın dedi ki:

  Arnavutköy merkez mahallesinde ikamet etmekteyiz dönüş yaparsaniz seviniriz

 392. Habibe Altınayak dedi ki:

  Afyon da yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum…

  1. hanife taşpınar dedi ki:

   hanife taşpınar 25 yaşındayım ankara çankaya da yaşıyorum paketleme işine çok ihtiyacım var işsizim

 393. Gönül dedi ki:

  Merhaba Etimesgut Ankara’da oturuyorum bir ay önce eşimi kaybettim üç evladımla bu zor günleri aşmak için birbirimize tutunuyoruz daha öncede benzer işler yaptım lütfen sizden iş istiyorum

 394. Hediye Çakmak dedi ki:

  merhaba ben hediye çakmak istanbul okmeydanında ikamet etmekteyem hayat şartlarıyla mücadele edebilmem ve kendi ayaklarım üstünde kalabilmem için bu işe ihtiyacım .saygılarımla geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 395. Şeymanur dedi ki:

  Merhaba Ankara da yaşıyorum 21 yaşındayım evli 2 çocuk annesiyim cocukların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 396. kübra dedi ki:

  ev hanımıyım bir çocum var onceden çalışmıştım elim yatkın bu işi yapabilirim hiç korkunuz olmasın geri dönerseniz çok sevindirirsiniz

  1. Esra karabağ dedi ki:

   Kocaeli/darıca bilgi lütfen

 397. Birnaz dedi ki:

  Merhaba Ankara altındağda ikamet ediyorum. Öğrenciyim ve sınaca hazırlanıyorum.Harçlığımı çıkarmak ve kitap paramı karşılamak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim…

  1. FATMA koc dedi ki:

   Mesajiniza yanit ala bildinizmi

 398. nurhayat şahin dedi ki:

  adım nurhayat eşime destek olmam gerekiyor lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim elim hızlıdır ve güveninizi boşa çıkarmayacağıma emin olabilirsiniz.

 399. Hülya demir dedi ki:

  Merhaba 23 yaşındayım Kocaelide yaşıyorum 5 yıldır bu işi yapıyorum, 5 kişilik bir ekibimiz var her türlük paketleme işi yapabiliriz

 400. Ayse vural dedi ki:

  Her turlu pakaetleme isi yapalirim bursa iznikte oturuyorum

 401. Vicdan dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum Denizlide oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 402. Merve dedi ki:

  Kocaeli Kandıra’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 403. Selcuk dedi ki:

  Merhaba konyada oturuyorum 2 kisilik evde iş istiyorum cevap verirse sevininim

 404. mine ulus dedi ki:

  ben bodrumda yasıyorum işsiz kaldım işe ihtşiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Gulsum dedi ki:

   Hamileyim ve küçük kızım var. Paketleme işine o kadar ihtiyacım varki balon kürdan şeker boncuk paketleyebilirim lütfen.

   1. Gulsum dedi ki:

    Konya selçuklu. Lütfen arayın

 405. kudret uğur dedi ki:

  merhaba. ben kudret uğur. mersin yenişehirde yaşıyorum.25 yaşındayım. yeni evlendiğim ve üniversiteden yeni mezun olduğum için bir işe ve para kazanmaya ihtiyacım var. genel olarak el işi ürünler yaparak tatil beldelerine satış yaptığım zamanlar oldu. bu nedenle elim hızlı ve pratiktir. benimle beraber altı kardeşim var. aldığımız işi çok hızlı bir şekilde çıkarabiliriz.

 406. Aleyna Sakallı dedi ki:

  merhaha adım aleyna üniversite öğrencisiyim. işe ihtiyacım var. trendyol fabrikasında paketleme işinde çalıştım. elim hızlıdır. evde bolca vaktim var ve 3 kişiyiz. şimdiden teşekkürler.

 407. Sema Göktürk dedi ki:

  Merhaba Ankara Batıkent te oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var çocuğumun okul masraflarini karşılamakta çok zorlanıyorum lütfen yardımcı olur musunuz elim hızlıdır her türlü paketleme yaparım

 408. Sevgi yalçınkaya dedi ki:

  Merhaba 25 yaşındayım hamileyim o yüzden çalışamıyorum şuan ve eşime destek olmam gerekiyor lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim elim hızlıdır ve güveninizi boşa çıkarmayacağıma emin olabilirsiniz (Bursa osmangazi )

 409. Nil dedi ki:

  Merhaba İstanbul 4 Levent de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. nuran dedi ki:

   daha önce paketleme işi yaptım kızımla birlikte yacağım ilgilenirseniz sevinirim

 410. Fadime dedi ki:

  Uşakta ikamet ediyoruz 4 bayanız evde paketleme işi yapmak istiyoruz .Dönüş sağlarsanız sevinirim

 411. Özgür dedi ki:

  Tekirdağ Süleyman Paşa da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum

 412. Fatoş dedi ki:

  Mugla merkezde oturuyorum işe cok ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönus yaparsaniz sevinirim elim cok yatkındir

 413. CANSU TOPALAK dedi ki:

  merhaba adım cansu yeni evliyim ev kredisinden dolayı eşime destek olmak istiyorum elim hızlı ve pratikdir. iş için dönüş sağlayabilirmisiniz .

 414. BURCU dedi ki:

  MERHABA İZMİR OTURUYORUM EVE EK İŞ İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 415. Kaan dedi ki:

  Ankara iki kişiyiz bu işi yapabiliriz
  İrtibat numaram 0551 7

 416. İKBAL dedi ki:

  Merhaba, İzmir oturyorum. Kızım ve ben yalnız yaşıyoruz. Evimiz kira. İşe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar

 417. Fatma dedi ki:

  Merhaba manisa oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum lütfen ulaşın

 418. zeynep er dedi ki:

  bursada ikamet etmekteyim elim hızlıdır daha öncede benzer işler yapmıştım

  1. Ceren dedi ki:

   Edremitte 2 kişiyiz evde paketleme yapabiliriz

 419. Fikriye turan dedi ki:

  bende her turlu paketleme ışi istıyorum elım hıxlıdı

 420. Aysun dedi ki:

  İzmir oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 421. Zeynep dedi ki:

  Hatayda oturuyorum . Ev hanımıyım çalışamıyorum evde paketleme işi yapabilirim çevremde var kısa sürede temiz ve çabuk bi iş çıkarırım. lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 422. Nezahat dedi ki:

  Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var 2 çocuğum var

 423. Şevval dedi ki:

  Iyı gunler öğrenciyim bu ise çok ihtiyacim var her türlü paketlem işini yaparim

 424. Hülya yay dedi ki:

  Merhaba ben hülya kocaelinde yasiyorum evde ek ise ihriyacim var lutfen geri donus yapin

 425. Emre dedi ki:

  İstanbul da ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Maddi ihtiyacım var ve 4 kişiyiz. Evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olur musunuz.

 426. Hazal Bulut dedi ki:

  İstanbul Paketleme işi. 3 kişiyiz

 427. Merve dedi ki:

  Ben Kayseri oturuyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var her istenileni yapabilirim düzenli ve devamlı çalışırım lütfen bana dönüş yapın

 428. Ayse Bozokul dedi ki:

  Kmaraştan ayşe paketleme iş arıyorum lütfen dönüş yapın evde çocuklarım var beraber yaparız

 429. Yusuf Can dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.
  İş potansiyelim yüksektir..

 430. Gülşah Demirsaban dedi ki:

  Merhaba hatayda yaşıyorum üniversite mezunuyum işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 431. Yağmur dedi ki:

  Merhaba ben yağmur izmirde yaşıyorum 20 yaşındayım paraya ihtiyacım var eşim çalışıyor yetiremiyoruz her türlü paketleme işi yaparım ev hanımıyım

 432. Gunay dedi ki:

  Çocuklarımın eğitimi için katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 433. Esra dedi ki:

  Merhaba erzurumda yasiyorum 5 kisilik bir grubuz hizliyiz cabucak paketleme biliriz zaman sorunumuz yok…

 434. Hatice Yurtseven dedi ki:

  İyi günler. Ben 19 yasındayım, kayseri universitesinde okuyorum ve okul masraflarım için paraya ihriyacım var. Çocuk gelisimi ve plaogramciligi okuyorum. Her türlü konuda el yetenegim vardır. İlgilenirseniz çok sevinirim. Simdiden ilgi ve alakaniza cok tesekkur ederim

  1. FILIZ yılmaz dedi ki:

   Izmir yaşıyorum eşimi kaybettim 1.yıl önce işe ihtiyacım var paketleme boncuk evde ne olursa yapabilirim

 435. Nermin dedi ki:

  Merhaba ev kadiniyim 1 tane cocugum car sadece esim calisiyir bnde paketleme isi istiyorum yaparim elim hizlidir olsa cok seviniyorum bursa kestelde oturuyorum

 436. Merve dedi ki:

  Merhaba Konya’nın seydişehir ilçesinde ikamet ediyorum 24 yaşındayım bakmak zorunda olduğum iki çocuğum var evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim

 437. Oğuz dedi ki:

  Merhabalar istanbul avcilarda ikamet ediyorum,isimin disinda yapabilecegim ek is ariyorum.3 kisiyiz ve her turlu paketleme isini toplu sekilde yapabiliriz

 438. Eren dedi ki:

  Sakarya Erenlerde oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 439. Gülsüm dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 440. Meral dedi ki:

  Meraba İstanbul’da ikamet ediyorum ben sabun paketleme işi yapmak istiyorum bebeğim olduğu için dışarda çalışamıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 441. İbrahim tok dedi ki:

  3 yıldır kına paketleme işi yapıyorum kayserideydim ve İstanbul’a yeni taşındım esenyurttayım yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim

 442. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum.

 443. Yeter ataman dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum adana seyhanda oturuyorum bilginiz olsun

 444. Gönül dedi ki:

  Merhabalar çok ihtiyacim var evde paketleme işine ne paketleme olursa olsun. İki cocugum var onlari birakib çıkamiyorum evden lütfen Allah rizasi için bana iş verin

 445. Mustafa dedi ki:

  Her türlü paketleme işiniz itina ile yapılır zamanında teslim edilir…

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 446. Gülşen dedi ki:

  Merhaba ben Gülşen Pendik Esenyalıda oturuyorum elim hızlıdır her hangi bir paketleme işini yapa bilirim. Boş zamanım fazla oluyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Kevser uzun dedi ki:

   Bende evde paketleme ıstıyorum

   1. Nuriye gunduz dedi ki:

    Ben de evde paketleme istiyorum

 447. Fatos dedi ki:

  Konya dan iyi aksamlar esim hapse girdi ve iki cocugum var bakanim yok evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 448. Ebru dedi ki:

  Merhaba İstanbul Levent’te ikamet ediyorum 7 kişilik bir grubum var zaman sorunumuz yok her türlü paketleme işini yapabiliriz devamlılığı sürekli olarak sağlarız

  1. Gökçe dedi ki:

   Kolay gelsinn üniversite mezunuyum ek is yapmak istiyorum kpssyeye hazirlaniyorum . kitap parası çıkartmak icin calismak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygilarimla

 449. Elif dedi ki:

  Merhabalar evde boşum çalışmıyorum ve paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın teşekkürler

 450. Yasemin dedi ki:

  Evlilik için paraya ihtiyacım var
  Istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum

 451. yasin dedi ki:

  merhaba daha önce karton çanta yapıştırma işi yaptık 4 yıl. Devamlı ve düzenli işlerinizi yapmak istiyoruz. ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

 452. Fatma kök dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören den oturuyorum mum paketleme işi istiyorum elim yatkındır geri dönüş yaparsanız bu işe çok ihtiyacım var

 453. Satiye Yılmaz dedi ki:

  Istanbul gaziosmanpasa 500 evlerde oturuyorum . Ailemle yaşıyorum ve bu ise cok ihtiyacım var. Her turlu paketleme isi yapabilirim. Zaman sorunum yok bu isi duzenli ve titizlikle yapabilirim. Geri dönerseniz cok sevinirim.

 454. Berca dedi ki:

  Merhaba. Üsküdar Acıbadem’de ikamet ediyoruz. Evden paketleme işi yapabiliriz. İki kişiyiz. Tecrübemiz var.

 455. SEMRA dedi ki:

  Ben çorum merkez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum evime katkida bulunmak istiyorum. Elim çok hızlı ve seri oldugunu söylerler. Bilginize teşekürler

 456. kübra dedi ki:

  paketleme isi istiyorum

 457. Buse Sevim dedi ki:

  Meraba ben istanbul Fatih de yurtta kalıyorum öğrenci olduğum için bir gelirim yok yurtta paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul içi ulaşım sıkıntım yoktur istenilen yere gelip iş alabilirim. Boş vaktim bol olduğu için işleri zamanında getirebilirim.

 458. merve dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Şişli’de oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Eğitimi ve masraflarımı karşılamaya çalışıyorum. Başvurumu kabul ederseniz çok yardımcı olursunuz. İyi günler dilerim.

 459. Merve Çelik dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe de oturuyorum iki kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız zamanda sorun yok düzenli ve devamlı çalışabiliriz

  1. Fidan dedi ki:

   Ben Fidan nazlıer Manisa sahlıhli de yaşıyorum 4 aydır iş arıyorum ama bulamıyorum bu işe cok ihtiyacım var lütfen destek olun 2 cocuğu için eşim çalışmıyor yardım istiyorum ilginizi cekerim el becerim var cok seriyim bana bi şans verin cocuklarım için lütfen yardımcı olursanız sevinirim zengin

 460. Ümmü Gülsüm KAYNAR dedi ki:

  Merhabalar

  İsmim Ümmü Gülsüm KAYNAR, İstanbul Ümraniye’ de yașıyorum, evliyim 6 aydır işsizim ve işe ihtiyacım var. Bu işi eşimle birlikte yapabilirim, Elimiz yatkın ve hızlıdır.
  Konu hakkında geri dönüşlerinizi rica ederim.

 461. Yaprak dedi ki:

  Bodrum’da yaşıyorum Her türlü paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkür ederim

 462. ZEYNEB KÜÇÜKKERNİÇ dedi ki:

  bu işi yapmak istiyorum

 463. Emine dedi ki:

  Merhaba Bn balikesir merkezde oturuyorum sağlık sorunlarımdan dolayı dışarda çalışma olasılığım çok düşük lutfen yardımıcı olursanız çok sevinirim

 464. Aylin dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepete oturyorum annem ile evde paketleme işi yapabiliriz elimiz hızlı zamanın da sorunsuz teslim edebiliriz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 465. Özlem dedi ki:

  Merhaba adım Özlem İstanbul/ Ümraniye’de oturuyorum 2 çocuğum var bu işe çok ihtiyacım var kiracıyım. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

 466. Gunay dedi ki:

  Merhaba Bursadan ben paketleme isi isyiyorum yardımcı olursanız sevinitim

 467. CANSU dedi ki:

  merhabalar istanbul esenyurttta ikamet etmekteyim her türlü paketleme işini yaparım acil dünüş sağlayanilirseniz sevinirim

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 468. Ozlem Kara dedi ki:

  Esim ile birlikte evde paketleme isi yapmak istiyoruz.Temiz,titiz calisan zamanlama konusunda hassas bir ekibiz,Cevremi de ise dahil edebilecegimi dusunuyorum.

 469. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben Hakkari merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var böyle şeylere elim yatkındır zamanında teslim ederim

 470. Nazmiye dedi ki:

  Nazmiye Üdürgücü Merhaba evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz ve bu işe çok ihtiyacım var geri dönerseniz memnun olurum

 471. Arda dedi ki:

  5kişilik grupum var iş istiyorum

 472. Hatun dedi ki:

  Istanbul sultangazi de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 473. Nazlım dedi ki:

  Merhaba izmir konak ‘ta oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum..

  1. Ruken dedi ki:

   Merhaba nazlı hanım imeilinizi atın ben size yardımcı olacağım

 474. halime daştan dedi ki:

  merhaba erzincan da yaşıyorum evliyim çok fazla maddi sıkıntımız var eşimle paketleme işi yapabiliriz olursa çok memnum oluruz

 475. Semanur dedi ki:

  Merhaba erzincan üzümlüde oturuyorum evlendim ayrıldım paraya çok ihtiyacım var paketleme işinde çok iyiyim acil lütfen donermisiniz

 476. Zehra dedi ki:

  Meraba istanbul da ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var 2 cocugum var eve katkida bulunmak istiyorum lutfen dönüş yaparmisiniz..

 477. aslı dedi ki:

  Merhaba ben aslı İstanbul maltepe fındıklıda yaşıyorum kiradayım evliyim 25 yaşındayım çocuğumuz yok ek gelir olarak bu işe talibiz

 478. gizem kübra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada yasıyorum 3 kişilik bir ekibim var iyi çalışmalar

 479. özkan dedi ki:

  KASTAMONU merkezde yaşıyoruz. Vereceğiniz işi Eşimle birlikte temiz, düzenli ve ürünleri zamanında teslim edecek şekilde yaparız. eşim üniversite mezunu, ben lise mezunuyum.dönüş yaparsanız çok sevinirim

 480. Başak dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum paketleme işine ihtiyacım var 2 arkadaş bu işleri pratik bi şekilde yaprız

 481. Fadime Sağlam dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilginize kocaeli gölcükte yaşıyorum

 482. Fadime Sağlam dedi ki:

  Merhaba kocaelinde yaşıyorum ekibim var paketleme işi arıyorum bilginize

 483. hacer dedi ki:

  Edirne merkezde oturuyorum çalışmaya ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yapabilirim çok acilll

 484. ünzüle dedi ki:

  merhaba istanbul kurtköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz ve düzenli çalışırım geri dönüş yaparsanız sevirim teşekkürler

 485. Sultan dedi ki:

  Merhaba Ankara altındağdayız eşiminde desteğiyle evde paketleme işi yapabiliriz hızlıyız daha öncede birçon iş yaptık.

 486. rabia dedi ki:

  merhaba manisa merkez de ıkamet etmekteyim..evde paketleme işlerini yapablirim..para kaznmam ve aıleme katkıda bulunmam lazım.

 487. Seyhan dedi ki:

  Sakarya SERDİVAN tekstil firmalarda tecrubem var ekibimde var paketleme işine talibimw

 488. Yonca dedi ki:

  Izmır karabağlar da oturuyorum el becerim var ekip kurabilirim istediğiniz kadar paketleme yapabilirim acil dönüş yapabilirmisiniz r

 489. İrem dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum. Öğrenciyim. Eğitim masraflarımı karşılamak için paketleme işi yapmak istiyorum. Pratik ve eli hızlı biriyim ayrıca bu iş için yeterince boş vaktim var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 490. Özlem dedi ki:

  Merhaba adım özlem ev kirası ödüyoruz bebeğim var eşimin bütçesi geçinmemize yetmiyor evde bu işi yapmak istiyorum bilgi lütfen

 491. mutlu dedi ki:

  merhaba istanbul üsküdar cumhuriyet mahallesinde oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 492. NEJDET AYVAT dedi ki:

  ERZURUM YAKUTİYEDE OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

  1. Dilan dedi ki:

   27 yaşında 4 çocuklu ev hanımıyım çocuklarım için bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın lütfen

 493. Begüm dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim. Ek gelire ihtiyacım var. El becerim çok iyidir ve pratiğimdir. İstanbul Esenlerde yaşıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 494. Esma dedi ki:

  Sakarya erenlerde ikamet ediyorum paketleme işi icin geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum☺️

 495. NADİR dedi ki:

  istanbul avcılardayım evde iş yapmak istiyoruz.

 496. Nidanur dedi ki:

  Öğrenciyim, denizlide oturuyorum ve pamukkale üniversitesinde okuyorum, maddi açıdan destek için bu işi yapmak istiyorum düğme, kına, sabun, nikah şekeri, kürdan paketleme, eldiven paketleme hepsini yaparım. Ulaşırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir öğrenciye katkıda bulunmuş olursunuz

 497. Nidanur dedi ki:

  Denizli pamukkale üniversitesinde öğrenciyim ve denizlide oturuyorum 20 yaşındayım, evde kına paketleme yapmak istiyorum, her çeşit kına paketlerim düğün olsun normal olsun,yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Lütfen

 498. elif budak dedi ki:

  yozgat bogazliyanda yasiyorum 23 yasindayim 3 cocugum var ise ihtiyacim var 4 kisiyiz hizli ve temiz yapariz isimizi donus yapin lütfen

 499. Nihal dedi ki:

  Tokat merkezde oturuyorum paketleme evde yapabilirim

 500. Güliz dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Çocuğumu okula gönderdikten sonra boş vaktimi değerlendirip para kazanmak istiyorum.

 501. Kübra dedi ki:

  Merhaba Derince 60 evlerde ikamet ediyorum.Acil ek gelire ihtiyacım var.Merkeze yakınım.Zamanında ve temiz iş yaparım.Hafta sonları istenilen herşeyi teslim edebilirim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 502. Elif dedi ki:

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum Evden yapabileceğim bir iş arıyorum.Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 503. Sevda dedi ki:

  Merhaba sevda sarpkaya kayseri de yaşıyorum. 3 aydır işsizim ve kira ödüyorum. Bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

 504. Nezrin Bağcı dedi ki:

  Adım Nezrin Bağcı, Antalya Manavgatda yașıyorum  evliyim 1 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz kayınvalidemle beraber bu işi yapmaya elimiz yatkındır.

 505. Dilek dedi ki:

  Merhaba malatyalıyım ve paketleme işi yapmak istiyorum ne olduğu önemli değil

 506. Hamza dedi ki:

  Merhabalar 4 kişilik profesyonel ekibim var. Bu tarz işlere çok ihityacımız var. Daha öncede paketleme işi yaptık. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olun. Zamanında teslimat ve kaliteli işçilik için dönüş yapmanızı rica ederim.

 507. Fadime demirtaş dedi ki:

  Merhaba Ankara yenimahallede oturuyorum. 27 yaşındayım.Ekip halinde paketleme işi yapabiliriz.Acil işe ihtiyacımız var.Zamanla sorunumuz yok.Düzenli ve devamlı çalışabiliriz.Lütfen yardımcı olun

 508. Fadime demirtaş dedi ki:

  Merhaba ismim fadime. 27 yaşındayım.2 çocuk annesiyim.Çocuklar okula gittiginden dolayı dışarıda çalışma imkanım yok. Ekip halinde paketleme işi yaparız. Acil işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim..

 509. Belkız dedi ki:

  Ankara keciören evde paketleme işi yapmak istiyorum

 510. Zeynep dedi ki:

  Merhaba İstanbul sultanbeylide oturuyorum
  Elim çok yatkındır çok hızlıyımdır her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen bana ulaşın

 511. Yusuf akkan dedi ki:

  Merhaba yozgatta oturuyorum ek işe ihtiyacim var lütfen yardimcı olursanız sevinirim…

 512. Nazlı Hacıoğlu dedi ki:

  Merhaba İstanbul / Avcılar Semtinde oturuyorum. 3 kişilik sürekli çalışacak bir ekibim var. İşine özen gösteren bir ekibiz her türlü paketleme işi olabilir.

 513. Emine dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum ne her türlü paketleme işini yaparım çok ihtiyacım var

 514. Büşra GENÇ dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Yarımca Altınevlerde ikamet ediyorum.Adım Büşra 24 yaşındayım 1 yıllık evliyim ev ekonomisine ve eşime destek olmak olmak istiyorum.Acilen işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.Bütün paketleme işlerini yaparım Lütfen geri dönüş yapın iyi günler.

 515. Gülden dedi ki:

  Öğrenciyim üniversteyi okumak için birikim yapmam gerekiyor bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim??

  1. Rabia Ayhan dedi ki:

   Merhaba ev hanımıyım ve paketleme işleri yapmak istiyorum buvişleri yapabilirim ve geri dönüş yaparsanız sevinirim e mail eşimin dir.

  2. Nakiye dedi ki:

   Ekip halinde bu işe talibiz

 516. Serkan dedi ki:

  Izmirde oturmaktayiz 3 kisi evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 517. Zeynep dedi ki:

  Evde grup halindeyiz elimiz yatkın dönüş yaparsanız seviniriz

 518. Mehmet dedi ki:

  Istanbul içerenköyden mehmett acil eve paketleme işi istiyorumm yardımcı olursanız sevinirim

 519. Büşra dedi ki:

  Salihli de yaşıyorum 5 kişilik bir ekibim var daha önce de böyle işler aldk devamlı çalışabiliriz ihtiyaçımız var

  1. Büşra dedi ki:

   Bana yardimci olun lutfen ck ihtiyacim vr paketleme isi istiyom sanliurfada yasiyom ev aldim borcum vr borcu odemek zorundayim

 520. Zehra Genç Korkmaz dedi ki:

  Merhaba trabzonda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 521. Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar benim adım Tuğçe. 23 yaşındayım Mersin’de yaşıyorum. Üniversitemi parasal sorunlardan dolayı terk etmek zorunda kaldım. Annem ev hanımı babam İnşaat ta çalışıyor. Ben aileme katkıda bulunmak istiyorum babamın borçlarını bitirmesi rahatlaması için. Ve ilerim için kendime para biriktirmek istiyorum. Yardımınız olursa sevinirim. Kürdan işi Mersin’de oluyor sanırım yapabilirim titiz bir şekilde. Umarım yardımınız dokunur iyi günler dilerim

 522. Bilal dedi ki:

  Merhaba Kocaeli de ikamet ediyorum 4 kişilik ekibiz her türlü evde işlerinizi yapabiliriz en kısa sürede ve temiz bir şekilde çalışırız dönüş olursa sevinirim

  1. Hilal dedi ki:

   Merhabalar evde paketleme işlerini yapabilirim her turlu is yapabilirim Geri donus yaparsaniz sevinirim

 523. Ercan dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum ek gelir sağlamak amacıyla evde ek iş yapmak istiyorum

 524. Ecem dedi ki:

  Merhabalar Denizli’de oturuyorum evde ek iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 525. Seylan dedi ki:

  Merhaba Istanbul Başakşehirde oturuyoruz üç kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 526. Hülya yilmaz dedi ki:

  Merhaba İstanbul maltepe/fındıklida oturuyorum evde yapabilceğim işe ihtiyacim var her iş elimden gelir yardmci olursaniz sevinirim.

 527. Nilay dedi ki:

  İzmir’de evde iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

 528. Canan dedi ki:

  Merhabalar Kocaeli cayirovada oturuyorum 5 kişilik bir ekibiz paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 529. Şeyma Yazıcılar dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Kartal da ikamet ediyorum. Paketleme işlerini yapabilirim deneyimim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

  1. fatma eroğlu dedi ki:

   Merhaba ben Hatay antakya dan fatma çok ihtiyacım var ve deneyimimde var ulaşırsanız sevinirim

  2. ÖZLEM dedi ki:

   Meraba ailemle evde paketleme işi istiyoruz cok ihtiyacimiz var dört aylik bebeğim var ev kira ıstanbul avcılarda oturuyoruz acil dönüş yaparsaniz seviniriz

 530. Busra kızgın dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım varlütfen yardımcı olur musunuz

 531. Neziha dedi ki:

  Merhabalar ; Adım Neziha İstanbul Çekmeköyde ikametgah ediyorum geçim sıkıntısından dolayı evde ek iş yapmak istiyorum evde iş için eşim destekçi olacak çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok memnun olurum ??

  1. Rabia Ayhan dedi ki:

   Merhaba. Ev hanımıyım ve tüm paketleme işlerini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim evime destek de dçbulunmak istiyorum.e mail eşimin dir.

 532. Buket Pazarlioğlu dedi ki:

  Gebze Kocaeli inönü mahallesi 5 kişilik bi ekibim var daha önce boncuk paketleme ve teşbih dizme işi yaptik geri dönüş sağlanirsa çok seviniriz ?

 533. Ece dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum işsizim ve evden yapılacak bir işe çok ihtiyacım var.

  1. Sinem korkmaz dedi ki:

   Antalya dan yazıyorum ve ise çok ihtiyacım var

 534. hacer gul dedi ki:

  cankirida oturuyom elim hizlidir cok ihtiyacim var donerseniz cok seviniririm

 535. Gamze dedi ki:

  İstanbul’dan yazıyorum bi kızım var dönüş yapılırsa sevinirim

 536. Ebru dedi ki:

  Eve Ek İş İstiyorum İstanbul Pendık Paketleme Tecrubem Vardır

 537. Sevinç URGENÇ dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum. Evde paketleme işini düzenli olarak yapmak istiyorum.

 538. Cangül dedi ki:

  İstanbul esenlerdeyim 20 tane bayanım var paketleme işi yaparız

 539. Esma dedi ki:

  Merhabalar Ankara’da yaşıyorum el becerim bu konularda iyidir memnun kalacağınızı umuyorum.işe ihtiyacım var zaman sıkıntım yok ilgilenirseniz sevinirim

 540. Seyit TARLACI dedi ki:

  Merhabalar…
  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. 3 yetişkin evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Teşekkürler

 541. Seyit TARLACI dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 3 yetişkin.

 542. Gülcan dedi ki:

  Sakarya karaman da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum Lutfen geri dönüş yapin çok ihtiyacım var 2 cocugum var onlar için elim pratiktir

 543. Hanife dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum bolca vaktim var paketleme yapıcak

 544. Evşen dedi ki:

  Sakarya/Karasuda yaşıyorum evde kürdan paketleme ve düğme paketleme işi yapmak istiyorum anaokul ogretmeniyim.Donus yaparsanız sevinirim

  1. ABDULKERİM YEKELER dedi ki:

   Merhaba. Istanbul EYÜPSULTAN ilçesinde paketleme için yardımcı olabilirmisiniz

 545. Doğukan Özmen dedi ki:

  İstanbul Maltepede Oturuyorum 21 yaşındayım ufak bir ofisim var internet üzeri iş yapıyorum ve böyle bi paketleme işide düşünüyorum boş zamanım çok oluyor varsa sevinirim

 546. Cansever dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Seylan dedi ki:

   Başakşehirde oturuyorum.Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum .

 547. Fatma T dedi ki:

  Istanbul ümraniye de oturuyorum 3 öğrenci okutuyorum masraflarını karşılamak için her türlü paketleme işi yaparım el becerim iyidir

 548. Meryem azan dedi ki:

  Ben meryem bu tür işlere elim yatkindir ev hanımıyım üc öğrencim var ve evde çocuk olmadigı için rahat rahat calisirim verilen isi zamanında bitiririm ihtiyac var van tuşbada oturuyorum

 549. Kader arduç dedi ki:

  Işe ihtiyacım var borcum var lütfen yardımcı olur musunuz

 550. derya gün dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim çalışmıyorum evde paketleme işi yapacak bolca zamanım var

 551. Kader dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum

 552. Ebru dedi ki:

  İzmirde oturuyorum …tekstil paketleme bölümünde çalıştım ellim hızlı ve el becerim oldukça yüksek ..ameliyat oldugum ayaktan çalışamıyorum çocuklarım okuyor ihtiyacım var

 553. Merve dedi ki:

  İstanbul KAĞITHANE oturuyorum bu ise ihtiyacim var

 554. Hilal dedi ki:

  Ek iş olarak düşünüyorum İstanbul’da oturuyorum boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

 555. Gönül dedi ki:

  Istanbul avcılarda yasıyorum

 556. Merve dedi ki:

  Merhaba Konya da oturuyorum. evde yapabilecegmz paketleme kina , davetiye , vb yapariz cvp yazarsnz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 557. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar;
  İzmir karşıyaka çarşıda ikamet etmekteyim kürdan paketleme işi yapmak istiyorum. Ayrıca ekip te kurabilirim.

 558. Rukiye nazlioglu dedi ki:

  Merabalar okula giden uc cocugum var esime destek olmak istiyorum

 559. Ayşegül dedi ki:

  İzmir basmane de oturuyorum. Evde iki kişiyiz istediğiniz kadar paketleme yapabiliriz. Yardımcı olur musunuz

 560. Hatice dedi ki:

  Manisa turgutlu da oturuyorum yeni evliyim çalışıyorum fakat düğün borçlarım var evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 561. Havva dedi ki:

  Konya meram dan yazıyorum el yeteneklerime güveniyorum eğer elinizde iş varsa dönüş yapmanızı bekliyorum

 562. Ayşe Gölcük dedi ki:

  Merhaba Ankara Çankaya da oturuyorum,her türlü paketleme işi yapabilirim.

 563. Aysun dedi ki:

  Merhaba istanbul kucuk cekmecede oturuyoruz evde yapabilecegmz paketleme kina , davetiye , vb yapariz cvp yazarsnz sevinirz

 564. Sırma dedi ki:

  Ankara keçiören de 3 kişiyiz her türlü paketleme isi yaparız okuttugum 2 çocuğum var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 565. Ayşe dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu

 566. Hilal kuşçu dedi ki:

  İhtiyaç +boş zamanları geçirmek için bu tür işleri yapmaktan zevk aldığım için ne tür paketleme işi olursa yaparım ilfiniz için teşekkürler şimdiden dönüş yaparsanız sevinirim

 567. Emine karatay dedi ki:

  Manisa merkezde evde paketleme işi arıyorum

 568. çiğdem dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum üniversitedeki oğlumun masraflarına katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 569. Bahar dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim aileme yüklenmek istemiyorum kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işi çok istiyorum her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim

 570. Fatma dedi ki:

  Antalyada evlere iş istiyorum lütfen geri donermisiniz

 571. Suzan dedi ki:

  3çocuğum var evde paketleme işi arıyorum elim piratiktir dönüş yaparsınız sevinirim

 572. Beyza dedi ki:

  Merhaba antakya muratpasa da ikamet ediyorum 25 yasindayim paketleme isine ihtiyacim var dönerseniz cok sevinirim

 573. Arzu yigit dedi ki:

  Merhaba aileme katkıda bulunmak icin evde paketleme iai yapmak istiyorum.Kalabalik nüfuzsuz yardımcı olursanız sevinirim

 574. Derya ece dedi ki:

  İstanbul tuzla otuyorum paketleme işi yapdim 4 kisiyiz acil ihtiyacim var dönüs yaparsaniz sevinirim

  1. HÜLYA dedi ki:

   Evliyim bir okula giden bir oglumvar .borçluyuz onun için eşime destek olmak istiyorum. Ayrıca olmadigim için çalışamıyorum.ama elbecerim oldukça iyi daha önce nikahsekeri azda olsa yaptım.lutfen bana isverin

 575. Pnar dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum kucuk çocuğum var onun için biseyler yapmak için paketleme işi yapmak istiyorum

 576. Rümeysa dedi ki:

  Tekirdağ kapaklida ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olursanız cok sevinirim hayirli geceler

 577. Ahmet Aksu dedi ki:

  İstanbul Fatih. 3 kişilk bir ekibiz

 578. Zekiye dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 579. Hülya Yücel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 580. Burhan yucel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 581. Elif dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 582. Neslihan Akdağ dedi ki:

  Evde ne iş olsa yaparım becerikli ve şabırlıyım çok ihtiyacım var yarımcı olura nı sevinirim

 583. Reyhan dedi ki:

  ? fabrikası sında çalıştım balon paketleme istiyorum. Elim hızlıdır

 584. Nurgül dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum, öğrenciyim. Bir arkadaşımla beraber harçlığımız çıksın diye yapacağız. Bütün paketleme işlerini yapabilirim.

 585. Yasemin dedi ki:

  Babam calisamiyor tek calisan kardesim ve onun kazancida yetmiyor nufus olarak kalabalik bir aileyiz buyuzden destek ckma istiyorum ne is olursa yapabilirim bu arada taki tasarim belgemde bulunmaktadir

 586. selcan dedi ki:

  merhaba tekirdağ corluda yasıyorum. 25 yasında evliyim bu işe ihtiyacım vrdönğş yaparsanız sevınırım acil paketleme işi

 587. Zeliha Açıkgöz dedi ki:

  Ankara dikmende oturuyorum, birçok paketleme işi yaptım, bu konuda tecrübeliyim, boş zamanımı güzel bir şekilde kullanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum,. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler.

 588. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL BECERİMİZ VARDIR DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRIZ

 589. Talha UZUM dedi ki:

  Evde balon paketleme düğme paketleme davetiye katlama işi alabilirim Annem ablam yapmak istiyor
  Bursa ilinde yaşıyoruz

 590. Yudum dedi ki:

  Istanbul bayramtepede oturuyorum is ariyorum evde yapabilecek

 591. elmas tuncel dedi ki:

  İse ihtiyacım var çalışmıyorum hızlı ve kısa süre de verilen işi yapıp teslim ederim Ankara’da yaşıyorum

 592. Gulay dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 593. Burcu Mutlu dedi ki:

  İstanbul /Kartal

 594. Furkan dedi ki:

  Merhabalar bursa osmangazide oturuyorum ve para kazanmam lazım en acil şekilde ve her türlü paketleme yapabilirim tecrübem var haftalık maaş verebilirseniz çok acil dönüş yapmanızı rica ediyorum

 595. Işıl altıngül dedi ki:

  Istanbul Sultangazi de yasıyorum kalabalık bi ekibiz dönerseniz çok sevinirim çok ihtiyacımız var işe çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum lütfen dönün.

 596. Fatma dedi ki:

  Ankara sincandayım evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Titiz ve hızlıyım. Her türden ürünü hızlı ve tam bir şekilde paketler gününde teslim ederim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 597. Emine Ünal dedi ki:

  İsmim Emine İstanbul Beykoz Elmalı köyünde yaşıyorum. 21 yaşındayım. Evin geliri yetmiyor. Annem hasta bende hem annemin yanında olup hem eve destek çıkmak istiyorum. Hızlıyım elimde yatkın geri dönüşünüzü bekliyorum.

 598. Berna dedi ki:

  Merhaba İzmir’de evimde paketleme işi istiyorum

 599. Sakine dersinlioglu dedi ki:

  Gaziantepte yaşıyorum 5 çocugum var bu işe çok ihtiyacım var

 600. Yağmur oğuz dedi ki:

  Ise ihtiyacim var okuyorum oncedende paketleme isi yaptim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 601. azra dedi ki:

  antalya da varmi bu isler evdeyim bosa gecen zamani degerlendirmek isterim

 602. Ayşe sen dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 603. Nevin karaca dedi ki:

  Evde paket işlerinin hangisi olsa fark etmez her türlüsünü yaparim

 604. FATMA dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum istanbul’da oturuyorum.

 605. FATMA dedi ki:

  İYİ GÜNLER. PAKETLEME İŞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM. 7-8 KİŞİLİK BİR GRUBUM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 606. Pinar Er dedi ki:

  Merhabalar istanbul kartalda oturuyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz memnun olurum elim hizli ve pratiktir ev hanimiyim

 607. Tugba can dedi ki:

  Bursa mustafakemalpasada oturuyorum evde bos vaktim var isede ihtiyacm var bir cocugum var birakicak kimse olmadigi icin evde ise ihtiyacm var 24 yasndayim

 608. Berivan dedi ki:

  Vanda oturuyorum evliyim evde her türlü paketleme isi yaparim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 609. Tülin dedi ki:

  Dükkan açmak istiyorum bayanlara evlere iş vermek istiyorum bursada oturuyorum iş vercek firma arıyorum

 610. Zeynep dedi ki:

  İzmir Aliağa dayım evde işe ihtiyacım var paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 611. Gülsün dedi ki:

  İstanbul bostancıda
  oturuyorum.elim çok hızlıdır.
  Temiz çalışırım.

 612. Derya ulusu dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum öğrenciyim işe çok ihtiyacım var el işi becerim de var

 613. Derya ulusu dedi ki:

  Merhaba esenyurtta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var. Öğrenciyim işe ihtiyacım var

 614. Aysun dedi ki:

  Ben İzmir Menemen den Aysun üç çocuk annesiyim bundan dolayı işimi eve getirmek istedim ben işe gidemiycem için ve maddi olarak çok ihtiyacımız var cevap bekliyorum

 615. Melike Arslantürk dedi ki:

  Kocaeli Gebze’de yaşıyorum. Bu tür inçe işleri severim ve iyi yaparım. Evliyim çocuğum yok. İş için müsaitim. Yıllarca tekstilde makinecilik yaptım. Elim hızlıdır. Terziyim ama şehir değişikliği sebebiyle işimi yapamıyorum.

 616. Sevgi ergün dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım Adana’da ikamet ediyorum dışarıda çalışma şansım Yok çocuktan dolayı geçim sıkıntısı çekiyoruz ve para kazanmak zorundayız evde paketleme iş tam istediğim gibi bir iş dönüş yaparsanız sevinirim

 617. Pelin Arslan dedi ki:

  20 yasındayım eve katkım olması için bu işe ihtiyacım var bursa Osmangazi’de ikamet ediyorum hızlı pratık yaparım buna inanıyorum

 618. Elmas dedi ki:

  Balikesir mekezde oturuyorum el cabuklugum vardir titiz calisirim co kjhtiyacim var bu ise yardimci olursaniz sevinirim

 619. ayşe dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de oturuyoruz.İki kişilik ekibimizle her türlü katlama ve paketleme işi yaparız.

 620. Berrak dedi ki:

  İstanbul güngörende oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 621. Bilge Benli dedi ki:

  Merhaba İzmir Mendereste ikamet ediyorum. Ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var. Kendime güveniyorum.

 622. Fatma dedi ki:

  Ankara da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım 20 yaşındayım ev hanımıyım gerekirse ekipte kurarım bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 623. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım. nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

  1. Demet dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işin acilen yapmak istiyorum

 624. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım gerekirse ekipte kurarım bolca boş vaktim de var nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 625. Paketleme dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Üsküdar’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 626. irem dedi ki:

  İstanbul kartal da oturuyorum

 627. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  1. Fatma dedi ki:

   Merhaba ankara Yenimahalle de oturuyorum3 kişilik bir ekibim var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum araç kullanabiliyorum.

 628. Sultan dedi ki:

  Kütahya merkezde oturuyorum paketleme işi yaparim elim hizlidir ihtiyacim cok var bana geri dönerseniz cok sevinirim lütfen acil ise ihtiyacim var

 629. derya yıldırım dedi ki:

  İstanbul bakırköyde ikamet ediyorum.her türlü el işi yapılır

 630. aslı demir dedi ki:

  ek işe çok ihtiyacım var başiskelede ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz

 631. Kezban Eser dedi ki:

  İstanbul yeniçamlıca da oturuyorum.10 Aylık kızım var ve evde çalışarak masraflara ortak olmak istiyorum

 632. Yuliya Sheker dedi ki:

  Merhaba. Bandırmada yaşıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 633. Dilara dedi ki:

  Öğrenciyim. El becerim oldukça iyi. Boş zamanım var ve paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Arzu dedi ki:

   Donis yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail.com

 634. Dilara dedi ki:

  Merhaba. Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla hem zamanımı değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 635. Arzu bulut dedi ki:

  Merhaba.adanadayim.evde paketleme yapmak istiyorum.tesekkur ederim.

 636. Gamze dedi ki:

  Denizli merkez de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım el becerim var hızlı bir şekilde yapıp ürünü teslim ederim ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 637. Fadime ALBAYRAK dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 638. Merve gebeş dedi ki:

  Ankara Keçiören oturuyorum evde ek işe ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 639. Hasan dedi ki:

  İstanbul esenyurta oturuyrm her türlü iş olursa yaparız

  1. Esmer dedi ki:

   Merhabalar bende evde kürdan paketleme olur kına olur bunlara benzer bir iş yapmak istiyorum üç kişiyiz evde rahatlıkla yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

  2. Arzu dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben istanbul avcılarda evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail.com

   1. birsen ay dedi ki:

    merhaba istanbul sancaktepede oturuyorum bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 640. Gülcan dedi ki:

  Batıkent’te oturuyorum. Titiz hızlı ve el becerime güveniyorum. Evde vereceğiniz işleri yapıp teslim ederim

 641. Mizgin dedi ki:

  İstanbul bahçelievler de oturuyorum bos zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım çok var acil dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Melek dedi ki:

   Ankara mamak da oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım hızlı ve titizim aynı zamanda tasarımcıyım ve benim için çabuk biten bir iş bakmam gereken annem var ve onun için istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Emel dedi ki:

   Kayseri melikgazi de oturuyorum paketleme işleri yaptım bu işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim…

   1. Arzu dedi ki:

    Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz hala donis yapa bilirsiniz avcilar cihangir arzu.kaya01@gmail.com dan dönüş sağlayın 05424667719

    1. Gülsüm dedi ki:

     Ben istiyorum fakat Fatih’te oturuyorum inşallah olumlu dönüş yaparsınız?

     1. Zeynep dedi ki:

      Merhaba tuzlada oturuyorum elim hızlıdır ev işine ıhtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Güngör dedi ki:

   Merhaba Ankara/Etimesgut da oturuyorum evliyim 5 kişilik grubum ile her türlü paketleme işi yapabiliriz
   Zaman da sorunumuz yok düzenli ve devamlı çalışabiliriz

   1. Merve dedi ki:

    Ekibinizde çalışana ihtiyacınız varsa bende katılmak isterim ihtiyacım var iş bulamıyorum

   2. Gulsum dedi ki:

    Konya selcuklu

Önemli mi?*