Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020
1 Nisan 2019 tarihinde eklendi.

Evden para kazanmak artık çok kolay. Paketleme işi alarak siz de para kazanabilirsiniz. Evden yapılacak pek çok iş bulunmaktadır. Özellikle sabun, balon, kına, düğme ve kürdan paketleme işleri ülkemizin genelinde yapılmaktadır. Sizler için bu işleri ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini kaleme aldık. İçeriğimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşerek evden para kazanabilirsiniz. İstanbul, Adana, Ankara gibi büyükşehirlerde evlere paketleme işi veren fason firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri Yapımı

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da paraya ihtiyacı olanlar! Bu içeriğimiz tam da sizler için. Hayat şartları artık zor. Sadece bayanlar aile bütçelerine katkı sağlamak için değil, müsait vakti olanlar bu işleri alarak para kazanıyorlar. Sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş zamanım var ben de para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Evlere verilebilecek işlerden söz etmeden evvel bu işlerin avatajlarından söz etmek istiyoruz. Fiziki olarak bir işte çalışıyorsanız iş ortamını bilirsiniz. Ev hanımları, çocukları olanlar ve bakacak kimsesi olmayanlar bu tarz işleri yaparak para kazanabiliyor.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Paketleme işleri yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Günün istediğiniz saatlerinde iş yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Gideriniz olmaz. Kazandığınız para cebinize kalır. Aile bütçenize düşük miktarlarda da olsa katkı sağlarsınız. Ayrıca bu işler kolay olduğundan dolay efor sarfetmenize gerek yoktur. Fason firmalar ya da fabrikalarda ürünlerin üretimi gerçekleşir. Ancak küçük çaplı firmalar ürettikleri ürünlerin paketlenmesi amacı ile makine almak istemezler. Alınacak olan makine de ekstra bir maliyet anlamına gelmektedir. Makine almakla da iş bitmez, makineyi çalıştıracak ve kullanacak personele de ihtiyaç vardır. Küçük işletmeler genelde makine ve personel masraflarını fuzuli olarak gördüklerinden dolayı işleri evlere verirler.

Belirli bir meblağ karşılılığında bu işler evden çalışmak isteyen kişilere verilir. Bu kişiler işleri verilen süre zarfında tamamlayarak firmalara teslim ederler. Ücretler elden ya da eft yöntemi ile çalışanlara gönderilir. Çevrenizde bu tarz firmalar varsa ya da bu firmalarda çalışan yakınlarınız varsa onlardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üretim tamamlandıktan sonra paketlenmek üzere hazırlanana ürünler adresinize gönderilir. Ayrıca bu ürünlerin yanında paketler ve gerekli ekipmanlar da gönderilir. Sizden ekstra masraf yapmanız beklenmez. Kargo ile ürünleri göndermeniz talep ediliyorsa ürün gönderimi sırasındaki kargo masrafları da firma tarafından karşılanır. 2019 ve 2020 yıllarında en çok yapılan paketleme işleri ve bu işlerin nasıl yapıldığı, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Evlere iş ilanları ve fason firmaları inceleyerek iş alabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme ülke genelinde yapılan en meşhur işlerden bir tanesidir. Kürdan üretimi yapan fabrikalar ve şirketlere başvurmanız halinde iş almanız da mümkündür. Üstelik kolay bir iştir. Bu firmalara başvurarak iş alabilirsiniz. Size kürdan ve paket gönderilecektir. Firma tarafından belirlenen süre içerisinde bu kürdanları paketlemeniz istenecektir. Şayet işi erkenden bitirirseniz sonra tekrar iş talebinde bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Kürdan paketleme işi

Sadece kürdan paketleme işi değil, diğer işler de oldukça zahmetsizdir. Sadece paketlere kaçar tane koymanız istenirse bu sayıya göre kürdanları paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Genel olarak ev hanımları bu tarz işleri aldığından dolayı küçük çocuklara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kürdanlar çocuklar için tehlikelidir. İşi çocuğunuzu uyuttuğunuzda yapabileceğiniz gibi, farklı bir iş de alabilirsiniz. Firma sticker ya da marka gibi yapışkanlar yapıştırmanızı talep ederse ekstradan onları yapıştırmanız gerekir. Bunlar dışında yapmanız gereken bir iş yoktur.

Paketlere koyulan sayılara göre size fiyat verilir. Komşularınız ile birlikte çay içerken de bu tarz işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Kürdan paketleme işlerinden genel olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç sağlanır. Tahta kürdanların yanı sıra sunum için şekilli kürdanları paketlemeniz de talep edilir. Ayrıca tahta kürdanların ucuna aksesuarlar takarak daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Önemli olan işinizi titiz ve zamanında yapmanızdır.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarından ülke geneline kargo ile iş veren firmaları araştırarak iş alabilirsiniz. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız bu tarz işleri bulmanız oldukça zordur. Bu sebeple İstanbul, İzmir, Gaziantep gibi şehirlerimizde bulunan fason firmalar ile de irtibata geçebilirsiniz. İstanbulDiyarbakır ve Mersin gibi şehirlerimizde evlere iş veren firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

 • Kürdan
 • Kürdan kutusu ya da ambalaj
 • Marka yapışkanı
 • Kutu gönderilerek ürünleri paketlemeniz istenecektir. Bunun dışında yapılabilecek ekstra bir iş yoktur.

Evde Balon Paketleme İşi

En yaygın paketleme işlerinden bir tanesi de balon paketlemedir. Özellikle organizasyon firmaları ve oyuncakçılar bu tarz işleri çevrelerine çok verirler. Balon üretimi yapan firmaların da paketleme makineleri olmaması durumunda size iş vermeleri mümkün olacaktır. Paketleme işlerinin ülke genelinde olduğunu söylesek de genel olarak büyük şehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolaydır. Ancak bölgenizde balon paketleme işi veren kişiler varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğlence sektörü balon ihtiyacı olan sektörlerin başında gelmektedir. Oyuncak olmasının yanı sıra çeşitli kutlamalarda da kullanılır.Balonlar renk renk olduğu gibi çeşit çeşittir de. Özellikle artık nişan merasimde gelin ve damadın baş harflerinden oluşan büyük balonlar çok kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra helyum ile şişirilen ve şekil verilen balonlar da çok satılmaktadır. Firmalar sizlere paketler ile birlikte balonları gönderirler. Sipariş tek renk üzerinden olabileceği gibi belirlenen sayıda renklere göre balon yerleştirmeniz de istenir. Örneğin paketin 10’lu olması talep edilirse ve 10 renk gönderilirse her renkten birer tane koyarak paketlemeniz istenecektir. 

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Balon paketleme işi alarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İş almanız durumunda balonlar size toptan gelir. Yapmanız gereken verilen işe göre paketleme yapmaktadır. Firma, marka yapıştırmanızı talep ederse pakete bir de marka yapıştırmanız gerekir. Bunun dışında sizden ekstra yapmanızı istenecek bir iş yoktur. Düğün ve açılış sezonları açıldığında bu tarz balonlar yok satar. Özellikle yaz aylarında daha çok para kazanmanız mümkündür. Firmaya zamanında teslimat sağlarsanız firma sürekli olarak sizinle çalışmak isteyecektir. Şayet Bursa‘da ikamet ediyorsanız da evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Giyim sektöründe ve toptan üretim yapan firmaların en büyük ihtiyaçları şüphesiz düğme. Bu iş bırakın fason firmaları küçük tuhafiyelerde dahi verilebilir. İşi firma sizden nasıl isterse o şekilde yapmanız gerekiyor. Gerekli olan ekipmanların hepsi size yine firma tarafından gönderilir.

 1. Düğme 
 2. Ambalaj paketi
 3. Maket bıçağı
 4. Koli bandı
 5. Koli gönderiliyor.
Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde düğme paketleme işi de alabilirsiniz.

Bu ürünler gönderildikten sonra paketlere kaç adet ve hangi türden düğme koymanız gerektiği de yine firma tarafından belirlenir. Ürünler size sayılı olarak teslim edilir. Firma tarafından özel bir iş yapılması isteniyorsa işin detayları anlatılır. Hangi renk, hangi boyda düğmelerin kaçarlı olarak ambalajlara yerleştirileceği ile ilgili bilgi verilir. Örneğin kırmızı düğmelerden 10’arlı paketler yapmanız talep edilirse yapmanız gereken sayarak düğmeleri ambalajına koymak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki sayıları karıştırmamanız. Teslimatı zamanında yapmanız da bir o kadar önemli. Firmalar, temiz ve dakik çalışan personelleri ile sürekli çalışmak isteyeceklerdir. Bu tarz firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere iş veren fason firmalar hakkında bilgi alabilir ve bu firmalardan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarının evden yapabilecekleri işlerden bir tanesi de sabun paketlemedir. Özellikle toptancıların bulunduğu ve üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz. 2019 yılında tüm ürünlerde doğallık vurgusu öne çıkıyor. Özellikle firmalar tarafından doğal sabun üretimleri yapılıyor. Kabak çekirdeğinden japon kiraz çiçeceğine kadar pek çok sabun üretiliyor. Şayet alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde dikkat ettiyseniz sabun stantları bulunuyor. Bu stantlarda türlü hastalıklara iyi geldiği iddia edilen sabunlar bulunuyor. Sadece buralarda değil, özellikle turistlerin yoğun olduğu ve hediyelik eşya satılan çarşılarda da sabunlara rastlıyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren pek çok fason firma bulunuyor. Bu firmalar evlere, sabunun yanında ambalaj ve marka sticker ları da gönderiyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve belirlenen süre içerisinde firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet paketleme yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelirse, ürünün maliyeti ücretinizden kesiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına firmanın talepleri doğrultusunda iş yapmak ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek gerekiyor.

Sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Sadece biraz el becerinizin olması gerekiyor. Zaten zamanla işi yapa yapa pratiklik kazanırsınız. Jelatin sarmak sureti ile size iş verebilecekleri gibi kokulu ve dekorasyonda kullanılan sabunları da paketlere koymanız ve kurdule takmanız da istenebilir. Firmanın taleplerine göre iş yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, keçi sütü, ısırgan, biberi ve kil gibi çok çeşitli türleri bulunan bu sabunları paketleyerek aylık 1000 TL. gelir elde edebilirsiniz. Antalya Alanya evde iş veren firmalardan vardır. Bu çevrede ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek hediyelik eşya paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Organik makyaj malzemesi satarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabilecekleri işlerin başında geliyor. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri çok sık yapılıyor. Üstelik gerekli ekipman da işi yapacak kişiye firma tarafından gönderiliyor. Herhangi bir el becerisi gerektirmediğinden ve üretimi seri olarak yapıldığından dolayı ülke genelinde düğün salonlarından, organizasyon firmalarından, çeyizcilerden vb. bu işleri alabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde kına paketleme işi yapabilirsiniz.

 • Ambalaj
 • Karton kutu
 • Kına ölçeği 
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Yapıştırıcı
 • Kına paketi
 • Bant kargo yolu ile size gönderiliyor. Ayrıca toz halde bulunan kına çuvalı da beraberinde geliyor.

Firma pakete ne kadar kına koymanız gerektiğini size söylüyor. Bir ölçek ya da iki ölçek talebe göre ambalajlara kına koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleri sıra sıra ve düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeniz gerekiyor. Kına paketleme işi için sabit bir kazanç söylemek doğru değil. Çünkü oldukça çok çeşitli paketler var. Gelinlerin siparişine göre üretim yapılıyor. Pahalı olanları olduğu gibi her bütçeye hitap edenleri de var. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz de oldukça önemli. Adım adım evde kına paketleme işinin nasıl yapılacağı ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Sizler için evlere iş veren firmaların ülkemizde en yaygın gönderdikleri 5 iş türünü yazdık. Bölgenizde bulunan fason firmalarla şahsen ya da internet üzerinden irtibata geçerek iş almanız mümkündür.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Konusuna 71 Yorum Yapıldı
 1. Derya ece dedi ki:

  İstanbul tuzla otuyorum paketleme işi yapdim 4 kisiyiz acil ihtiyacim var dönüs yaparsaniz sevinirim

 2. Pnar dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum kucuk çocuğum var onun için biseyler yapmak için paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Rümeysa dedi ki:

  Tekirdağ kapaklida ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olursanız cok sevinirim hayirli geceler

 4. Ahmet Aksu dedi ki:

  İstanbul Fatih. 3 kişilk bir ekibiz

 5. Zekiye dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Hülya Yücel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 7. Burhan yucel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 8. Elif dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 9. Neslihan Akdağ dedi ki:

  Evde ne iş olsa yaparım becerikli ve şabırlıyım çok ihtiyacım var yarımcı olura nı sevinirim

 10. Reyhan dedi ki:

  🎈 fabrikası sında çalıştım balon paketleme istiyorum. Elim hızlıdır

 11. Nurgül dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum, öğrenciyim. Bir arkadaşımla beraber harçlığımız çıksın diye yapacağız. Bütün paketleme işlerini yapabilirim.

 12. Yasemin dedi ki:

  Babam calisamiyor tek calisan kardesim ve onun kazancida yetmiyor nufus olarak kalabalik bir aileyiz buyuzden destek ckma istiyorum ne is olursa yapabilirim bu arada taki tasarim belgemde bulunmaktadir

 13. selcan dedi ki:

  merhaba tekirdağ corluda yasıyorum. 25 yasında evliyim bu işe ihtiyacım vrdönğş yaparsanız sevınırım acil paketleme işi

 14. Zeliha Açıkgöz dedi ki:

  Ankara dikmende oturuyorum, birçok paketleme işi yaptım, bu konuda tecrübeliyim, boş zamanımı güzel bir şekilde kullanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum,. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler.

 15. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL BECERİMİZ VARDIR DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRIZ

 16. Talha UZUM dedi ki:

  Evde balon paketleme düğme paketleme davetiye katlama işi alabilirim Annem ablam yapmak istiyor
  Bursa ilinde yaşıyoruz

 17. Yudum dedi ki:

  Istanbul bayramtepede oturuyorum is ariyorum evde yapabilecek

 18. elmas tuncel dedi ki:

  İse ihtiyacım var çalışmıyorum hızlı ve kısa süre de verilen işi yapıp teslim ederim Ankara’da yaşıyorum

 19. Gulay dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 20. Burcu Mutlu dedi ki:

  İstanbul /Kartal

 21. Furkan dedi ki:

  Merhabalar bursa osmangazide oturuyorum ve para kazanmam lazım en acil şekilde ve her türlü paketleme yapabilirim tecrübem var haftalık maaş verebilirseniz çok acil dönüş yapmanızı rica ediyorum

 22. Işıl altıngül dedi ki:

  Istanbul Sultangazi de yasıyorum kalabalık bi ekibiz dönerseniz çok sevinirim çok ihtiyacımız var işe çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum lütfen dönün.

 23. Fatma dedi ki:

  Ankara sincandayım evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Titiz ve hızlıyım. Her türden ürünü hızlı ve tam bir şekilde paketler gününde teslim ederim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 24. Emine Ünal dedi ki:

  İsmim Emine İstanbul Beykoz Elmalı köyünde yaşıyorum. 21 yaşındayım. Evin geliri yetmiyor. Annem hasta bende hem annemin yanında olup hem eve destek çıkmak istiyorum. Hızlıyım elimde yatkın geri dönüşünüzü bekliyorum.

 25. Berna dedi ki:

  Merhaba İzmir’de evimde paketleme işi istiyorum

 26. Sakine dersinlioglu dedi ki:

  Gaziantepte yaşıyorum 5 çocugum var bu işe çok ihtiyacım var

 27. Yağmur oğuz dedi ki:

  Ise ihtiyacim var okuyorum oncedende paketleme isi yaptim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 28. azra dedi ki:

  antalya da varmi bu isler evdeyim bosa gecen zamani degerlendirmek isterim

 29. Ayşe sen dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 30. Nevin karaca dedi ki:

  Evde paket işlerinin hangisi olsa fark etmez her türlüsünü yaparim

 31. FATMA dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum istanbul’da oturuyorum.

 32. FATMA dedi ki:

  İYİ GÜNLER. PAKETLEME İŞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM. 7-8 KİŞİLİK BİR GRUBUM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 33. Pinar Er dedi ki:

  Merhabalar istanbul kartalda oturuyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz memnun olurum elim hizli ve pratiktir ev hanimiyim

 34. Tugba can dedi ki:

  Bursa mustafakemalpasada oturuyorum evde bos vaktim var isede ihtiyacm var bir cocugum var birakicak kimse olmadigi icin evde ise ihtiyacm var 24 yasndayim

 35. Berivan dedi ki:

  Vanda oturuyorum evliyim evde her türlü paketleme isi yaparim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 36. Tülin dedi ki:

  Dükkan açmak istiyorum bayanlara evlere iş vermek istiyorum bursada oturuyorum iş vercek firma arıyorum

 37. Zeynep dedi ki:

  İzmir Aliağa dayım evde işe ihtiyacım var paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 38. Gülsün dedi ki:

  İstanbul bostancıda
  oturuyorum.elim çok hızlıdır.
  Temiz çalışırım.

 39. Derya ulusu dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum öğrenciyim işe çok ihtiyacım var el işi becerim de var

 40. Derya ulusu dedi ki:

  Merhaba esenyurtta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var. Öğrenciyim işe ihtiyacım var

 41. Aysun dedi ki:

  Ben İzmir Menemen den Aysun üç çocuk annesiyim bundan dolayı işimi eve getirmek istedim ben işe gidemiycem için ve maddi olarak çok ihtiyacımız var cevap bekliyorum

 42. Melike Arslantürk dedi ki:

  Kocaeli Gebze’de yaşıyorum. Bu tür inçe işleri severim ve iyi yaparım. Evliyim çocuğum yok. İş için müsaitim. Yıllarca tekstilde makinecilik yaptım. Elim hızlıdır. Terziyim ama şehir değişikliği sebebiyle işimi yapamıyorum.

 43. Sevgi ergün dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım Adana’da ikamet ediyorum dışarıda çalışma şansım Yok çocuktan dolayı geçim sıkıntısı çekiyoruz ve para kazanmak zorundayız evde paketleme iş tam istediğim gibi bir iş dönüş yaparsanız sevinirim

 44. Pelin Arslan dedi ki:

  20 yasındayım eve katkım olması için bu işe ihtiyacım var bursa Osmangazi’de ikamet ediyorum hızlı pratık yaparım buna inanıyorum

 45. Elmas dedi ki:

  Balikesir mekezde oturuyorum el cabuklugum vardir titiz calisirim co kjhtiyacim var bu ise yardimci olursaniz sevinirim

 46. ayşe dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de oturuyoruz.İki kişilik ekibimizle her türlü katlama ve paketleme işi yaparız.

 47. Berrak dedi ki:

  İstanbul güngörende oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 48. Bilge Benli dedi ki:

  Merhaba İzmir Mendereste ikamet ediyorum. Ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var. Kendime güveniyorum.

 49. Fatma dedi ki:

  Ankara da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım 20 yaşındayım ev hanımıyım gerekirse ekipte kurarım bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 50. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım. nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

  1. Demet dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işin acilen yapmak istiyorum

 51. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım gerekirse ekipte kurarım bolca boş vaktim de var nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 52. Paketleme dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Üsküdar’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 53. irem dedi ki:

  İstanbul kartal da oturuyorum

 54. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  1. Fatma dedi ki:

   Merhaba ankara Yenimahalle de oturuyorum3 kişilik bir ekibim var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum araç kullanabiliyorum.

 55. Sultan dedi ki:

  Kütahya merkezde oturuyorum paketleme işi yaparim elim hizlidir ihtiyacim cok var bana geri dönerseniz cok sevinirim lütfen acil ise ihtiyacim var

 56. derya yıldırım dedi ki:

  İstanbul bakırköyde ikamet ediyorum.her türlü el işi yapılır

 57. aslı demir dedi ki:

  ek işe çok ihtiyacım var başiskelede ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz

 58. Kezban Eser dedi ki:

  İstanbul yeniçamlıca da oturuyorum.10 Aylık kızım var ve evde çalışarak masraflara ortak olmak istiyorum

 59. Yuliya Sheker dedi ki:

  Merhaba. Bandırmada yaşıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 60. Dilara dedi ki:

  Öğrenciyim. El becerim oldukça iyi. Boş zamanım var ve paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 61. Dilara dedi ki:

  Merhaba. Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla hem zamanımı değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 62. Arzu bulut dedi ki:

  Merhaba.adanadayim.evde paketleme yapmak istiyorum.tesekkur ederim.

 63. Gamze dedi ki:

  Denizli merkez de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım el becerim var hızlı bir şekilde yapıp ürünü teslim ederim ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 64. Fadime ALBAYRAK dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 65. Merve gebeş dedi ki:

  Ankara Keçiören oturuyorum evde ek işe ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 66. Hasan dedi ki:

  İstanbul esenyurta oturuyrm her türlü iş olursa yaparız

 67. Gülcan dedi ki:

  Batıkent’te oturuyorum. Titiz hızlı ve el becerime güveniyorum. Evde vereceğiniz işleri yapıp teslim ederim

 68. Mizgin dedi ki:

  İstanbul bahçelievler de oturuyorum bos zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım çok var acil dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Melek dedi ki:

   Ankara mamak da oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım hızlı ve titizim aynı zamanda tasarımcıyım ve benim için çabuk biten bir iş bakmam gereken annem var ve onun için istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

Sayfa başına git