Dükkan Açmak

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2020

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2020

Evden para kazanmak artık çok kolay. Paketleme işi alarak siz de para kazanabilirsiniz. Evden yapılacak pek çok iş bulunmaktadır. Özellikle sabun, balon, kına, düğme ve kürdan paketleme işleri ülkemizin genelinde yapılmaktadır. Sizler için bu işleri ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini kaleme aldık. İçeriğimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşerek evden para kazanabilirsiniz. İstanbul, Adana, Ankara gibi büyükşehirlerde evlere paketleme işi veren fason firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri Yapımı

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da paraya ihtiyacı olanlar! Bu içeriğimiz tam da sizler için. Hayat şartları artık zor. Sadece bayanlar aile bütçelerine katkı sağlamak için değil, müsait vakti olanlar bu işleri alarak para kazanıyorlar. Sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş zamanım var ben de para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Evlere verilebilecek işlerden söz etmeden evvel bu işlerin avatajlarından söz etmek istiyoruz. Fiziki olarak bir işte çalışıyorsanız iş ortamını bilirsiniz. Ev hanımları, çocukları olanlar ve bakacak kimsesi olmayanlar bu tarz işleri yaparak para kazanabiliyor.

Evde Paketleme İşleri Yapımı

Paketleme işleri yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Günün istediğiniz saatlerinde iş yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Gideriniz olmaz. Kazandığınız para cebinize kalır. Aile bütçenize düşük miktarlarda da olsa katkı sağlarsınız. Ayrıca bu işler kolay olduğundan dolay efor sarfetmenize gerek yoktur. Fason firmalar ya da fabrikalarda ürünlerin üretimi gerçekleşir. Ancak küçük çaplı firmalar ürettikleri ürünlerin paketlenmesi amacı ile makine almak istemezler. Alınacak olan makine de ekstra bir maliyet anlamına gelmektedir. Makine almakla da iş bitmez, makineyi çalıştıracak ve kullanacak personele de ihtiyaç vardır. Küçük işletmeler genelde makine ve personel masraflarını fuzuli olarak gördüklerinden dolayı işleri evlere verirler.

Belirli bir meblağ karşılılığında bu işler evden çalışmak isteyen kişilere verilir. Bu kişiler işleri verilen süre zarfında tamamlayarak firmalara teslim ederler. Ücretler elden ya da eft yöntemi ile çalışanlara gönderilir. Çevrenizde bu tarz firmalar varsa ya da bu firmalarda çalışan yakınlarınız varsa onlardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üretim tamamlandıktan sonra paketlenmek üzere hazırlanana ürünler adresinize gönderilir. Ayrıca bu ürünlerin yanında paketler ve gerekli ekipmanlar da gönderilir. Sizden ekstra masraf yapmanız beklenmez. Kargo ile ürünleri göndermeniz talep ediliyorsa ürün gönderimi sırasındaki kargo masrafları da firma tarafından karşılanır. 2020 yıllarında en çok yapılan paketleme işleri ve bu işlerin nasıl yapıldığı, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Evlere iş ilanları ve fason firmaları inceleyerek iş alabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme ülke genelinde yapılan en meşhur işlerden bir tanesidir. Kürdan üretimi yapan fabrikalar ve şirketlere başvurmanız halinde iş almanız da mümkündür. Üstelik kolay bir iştir. Bu firmalara başvurarak iş alabilirsiniz. Size kürdan ve paket gönderilecektir. Firma tarafından belirlenen süre içerisinde bu kürdanları paketlemeniz istenecektir. Şayet işi erkenden bitirirseniz sonra tekrar iş talebinde bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz.

kürdan paketleme

Kürdan paketleme işi

Sadece kürdan paketleme işi değil, diğer işler de oldukça zahmetsizdir. Sadece paketlere kaçar tane koymanız istenirse bu sayıya göre kürdanları paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Genel olarak ev hanımları bu tarz işleri aldığından dolayı küçük çocuklara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kürdanlar çocuklar için tehlikelidir. İşi çocuğunuzu uyuttuğunuzda yapabileceğiniz gibi, farklı bir iş de alabilirsiniz. Firma sticker ya da marka gibi yapışkanlar yapıştırmanızı talep ederse ekstradan onları yapıştırmanız gerekir. Bunlar dışında yapmanız gereken bir iş yoktur.

Paketlere koyulan sayılara göre size fiyat verilir. Komşularınız ile birlikte çay içerken de bu tarz işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Kürdan paketleme işlerinden genel olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç sağlanır. Tahta kürdanların yanı sıra sunum için şekilli kürdanları paketlemeniz de talep edilir. Ayrıca tahta kürdanların ucuna aksesuarlar takarak daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Önemli olan işinizi titiz ve zamanında yapmanızdır.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarından ülke geneline kargo ile iş veren firmaları araştırarak iş alabilirsiniz. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız bu tarz işleri bulmanız oldukça zordur. Bu sebeple İstanbul, İzmir, Gaziantep gibi şehirlerimizde bulunan fason firmalar ile de irtibata geçebilirsiniz. İstanbulDiyarbakır ve Mersin gibi şehirlerimizde evlere iş veren firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

 • Kürdan
 • Kürdan kutusu ya da ambalaj
 • Marka yapışkanı
 • Kutu gönderilerek ürünleri paketlemeniz istenecektir. Bunun dışında yapılabilecek ekstra bir iş yoktur.

Evde Balon Paketleme İşi

En yaygın paketleme işlerinden bir tanesi de balon paketlemedir. Özellikle organizasyon firmaları ve oyuncakçılar bu tarz işleri çevrelerine çok verirler. Balon üretimi yapan firmaların da paketleme makineleri olmaması durumunda size iş vermeleri mümkün olacaktır. Paketleme işlerinin ülke genelinde olduğunu söylesek de genel olarak büyük şehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolaydır. Ancak bölgenizde balon paketleme işi veren kişiler varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğlence sektörü balon ihtiyacı olan sektörlerin başında gelmektedir. Oyuncak olmasının yanı sıra çeşitli kutlamalarda da kullanılır.

Balonlar renk renk olduğu gibi çeşit çeşittir de. Özellikle artık nişan merasimde gelin ve damadın baş harflerinden oluşan büyük balonlar çok kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra helyum ile şişirilen ve şekil verilen balonlar da çok satılmaktadır. Firmalar sizlere paketler ile birlikte balonları gönderirler. Sipariş tek renk üzerinden olabileceği gibi belirlenen sayıda renklere göre balon yerleştirmeniz de istenir. Örneğin paketin 10’lu olması talep edilirse ve 10 renk gönderilirse her renkten birer tane koyarak paketlemeniz istenecektir. 

Evde Balon Paketleme İşi

Balon paketleme işi alarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İş almanız durumunda balonlar size toptan gelir. Yapmanız gereken verilen işe göre paketleme yapmaktadır. Firma, marka yapıştırmanızı talep ederse pakete bir de marka yapıştırmanız gerekir. Bunun dışında sizden ekstra yapmanızı istenecek bir iş yoktur. Düğün ve açılış sezonları açıldığında bu tarz balonlar yok satar. Özellikle yaz aylarında daha çok para kazanmanız mümkündür. Firmaya zamanında teslimat sağlarsanız firma sürekli olarak sizinle çalışmak isteyecektir. Şayet Bursa‘da ikamet ediyorsanız da evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Giyim sektöründe ve toptan üretim yapan firmaların en büyük ihtiyaçları şüphesiz düğme. Bu iş bırakın fason firmaları küçük tuhafiyelerde dahi verilebilir. İşi firma sizden nasıl isterse o şekilde yapmanız gerekiyor. Gerekli olan ekipmanların hepsi size yine firma tarafından gönderilir.

 1. Düğme 
 2. Ambalaj paketi
 3. Maket bıçağı
 4. Koli bandı
 5. Koli gönderiliyor.
Evde Düğme Paketleme İşi

Evde düğme paketleme işi de alabilirsiniz.

Bu ürünler gönderildikten sonra paketlere kaç adet ve hangi türden düğme koymanız gerektiği de yine firma tarafından belirlenir. Ürünler size sayılı olarak teslim edilir. Firma tarafından özel bir iş yapılması isteniyorsa işin detayları anlatılır. Hangi renk, hangi boyda düğmelerin kaçarlı olarak ambalajlara yerleştirileceği ile ilgili bilgi verilir. Örneğin kırmızı düğmelerden 10’arlı paketler yapmanız talep edilirse yapmanız gereken sayarak düğmeleri ambalajına koymak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki sayıları karıştırmamanız. Teslimatı zamanında yapmanız da bir o kadar önemli. Firmalar, temiz ve dakik çalışan personelleri ile sürekli çalışmak isteyeceklerdir. Bu tarz firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere iş veren fason firmalar hakkında bilgi alabilir ve bu firmalardan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarının evden yapabilecekleri işlerden bir tanesi de sabun paketlemedir. Özellikle toptancıların bulunduğu ve üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz. 2020 yılında tüm ürünlerde doğallık vurgusu öne çıkıyor. Özellikle firmalar tarafından doğal sabun üretimleri yapılıyor. Kabak çekirdeğinden japon kiraz çiçeceğine kadar pek çok sabun üretiliyor. Şayet alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde dikkat ettiyseniz sabun stantları bulunuyor. Bu stantlarda türlü hastalıklara iyi geldiği iddia edilen sabunlar bulunuyor. Sadece buralarda değil, özellikle turistlerin yoğun olduğu ve hediyelik eşya satılan çarşılarda da sabunlara rastlıyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren pek çok fason firma bulunuyor. Bu firmalar evlere, sabunun yanında ambalaj ve marka sticker ları da gönderiyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve belirlenen süre içerisinde firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet paketleme yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelirse, ürünün maliyeti ücretinizden kesiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına firmanın talepleri doğrultusunda iş yapmak ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek gerekiyor.

Sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Sadece biraz el becerinizin olması gerekiyor. Zaten zamanla işi yapa yapa pratiklik kazanırsınız. Jelatin sarmak sureti ile size iş verebilecekleri gibi kokulu ve dekorasyonda kullanılan sabunları da paketlere koymanız ve kurdule takmanız da istenebilir. Firmanın taleplerine göre iş yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, keçi sütü, ısırgan, biberi ve kil gibi çok çeşitli türleri bulunan bu sabunları paketleyerek aylık 1000 TL. gelir elde edebilirsiniz. Antalya Alanya evde iş veren firmalardan vardır. Bu çevrede ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek hediyelik eşya paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Organik makyaj malzemesi satarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabilecekleri işlerin başında geliyor. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri çok sık yapılıyor. Üstelik gerekli ekipman da işi yapacak kişiye firma tarafından gönderiliyor. Herhangi bir el becerisi gerektirmediğinden ve üretimi seri olarak yapıldığından dolayı ülke genelinde düğün salonlarından, organizasyon firmalarından, çeyizcilerden vb. bu işleri alabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi yapabilirsiniz.

 • Ambalaj
 • Karton kutu
 • Kına ölçeği 
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Yapıştırıcı
 • Kına paketi
 • Bant kargo yolu ile size gönderiliyor. Ayrıca toz halde bulunan kına çuvalı da beraberinde geliyor.

Firma pakete ne kadar kına koymanız gerektiğini size söylüyor. Bir ölçek ya da iki ölçek talebe göre ambalajlara kına koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleri sıra sıra ve düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeniz gerekiyor. Kına paketleme işi için sabit bir kazanç söylemek doğru değil. Çünkü oldukça çok çeşitli paketler var. Gelinlerin siparişine göre üretim yapılıyor. Pahalı olanları olduğu gibi her bütçeye hitap edenleri de var. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz de oldukça önemli. Adım adım evde kına paketleme işinin nasıl yapılacağı ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Sizler için evlere iş veren firmaların ülkemizde en yaygın gönderdikleri 5 iş türünü yazdık. Bölgenizde bulunan fason firmalarla şahsen ya da internet üzerinden irtibata geçerek iş almanız mümkündür.

Yorumlar
 1. ELİF KILIÇ dedi ki:

  lütfen geri dönüş yapar mısınız bir kişi bana yardımcı olabilirmi

 2. Menekşe Usal dedi ki:

  merhaba izmir ödemişte oturuyorum evde paketleme işi yapmak ıstiyorum bilgi alabilirmiyim lütfen teşekkürler

  1. Ezgi Kasap Arslan dedi ki:

   Merhabalar,İstanbul \Beykoz da oturuyorum . Aşırı kredi borcumuzdan dolayı eşimin yükünü hafifletmek için bu ek işi yapmak istiyorum. Elim çok hızlıdır .Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. SuatAsya dedi ki:

  Istanbul da ikamet ediyorum. Pandrmiden dolayı işler durdu.Enazindan mutfak masrafını çıkararak eşimin omuzlarında ki yüke ortak olmak istiyorum .

 4. Güler Çiçek dedi ki:

  Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 5. Fadime bakır dedi ki:

  İzmir Karabağlar da oturuyorum bende evimde iş yapmak istiyorum ekip olarak çalışabilirim her türlü paketleme işi yapabiliriz

 6. Gülnihal dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler de oturuyorum el becerim çok hızlı önceden tecrübelerim var is çok da olsa yaparım vaktim bol 😊

 7. Selin dedi ki:

  Merhabalar İzmirde yaşıyorum daha önce nişan için süsleme paketlemesi yaptım şu an çalışmıyorum vaktim oldukça var size destek olmak isterim iyi günler.

 8. Şeyda aksu dedi ki:

  Evde yapıcak paketleme işi arıyorum cok ihtiyacım var nolursun geri dönüş sağlayın lütfen

 9. Sinem dedi ki:

  Merhabalar, Sizlere Evde Günde Birkaç Saat Çalışarak Mükemmel Ek Gelir Sağlayacağınız Bir İş Sunmak İstiyorum…

  Firmamızın talebi üzerine evde Sabun , Mum , Kına , Karton Bardak , Tel toka , Küpe vb.. Paketleme Ürünlerinden ihtiyaç halindeki birini seçerek Ayda 2500-3000 TL gibi mükemmel kazançlar elde edebilirsiniz.

  Dilerseniz Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz 0538 332 06 43

 10. GULBİN ARPA dedi ki:

  İZMİR de ikamet ediyorum ekibim var acil iş

 11. Zeliha dedi ki:

  İstanbul esenlerde oturuyorum paketleme işi arıyorum daha önce yaptım ekibim var

 12. Kevser Nezihe Sari dedi ki:

  Merhaba İstanbul Bahçelievler de yaşıyorum öğrenciyim her türlü paketleme işini 2 kişiyle beraber yapabiliriz

 13. Melek dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum paketleme işi ve boncuk işi yapabilirim. Temiz ve titiz yapılır zamanında teslim edilir. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 14. Burcu dedi ki:

  Merhaba istanbul maltepe de oturmaktayiz. 3 kisiyiz ve zaman sikintimiz yok. Her turlu paketleme isi yapabiliriz.

 15. Hira dedi ki:

  Tokat niksarda oturuyorum balon paketleme işi istiyorum elim yatkındır işe ihtiyacım var

 16. Derya dedi ki:

  Merhaba ,İstanbul da yaşıyorum . Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum .elim el işine yatkındır . Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .

 17. Ilke dedi ki:

  Adim ilke izmir altindagda oturuyorum 3 çocuk annesiyim elim bu işlere yatkın 2 kişilik ekibiz ilgilenirseniz sevinirim

 18. Ezgi dedi ki:

  Mrb. İşe ihtiacım var iki cocuk annesıym daha cok paketleme işi yaptm elim yatkındır bana ulasır msnz

 19. ali dedi ki:

  internet üzerinde hiç bu tarz iş veren bi şirket yada işverenle karşılaşmadım sürekli blok sayfaları açılıyor şöyle para kazanıyorsunuz böyle para kazanıyorsunuz diyorlar ama kim veriyor bu işleri o yok çok saçma bir durum değil mi sizce de. İnstagramdan bu tarzlı iş ilanı veren yarlar var bakıyorsunuz daha yeni açılmış sayfa, güvence parası 250 TL istiyorlar web sitesine bakıyorsunuz kendileri yapmış com. uzantısı vesair yok blok sayfası çıkıyor QPR Limited A.Ş. diye bir şirketden bahsediyorlar kendilerininmiş gibi ama bu uzantılı şirketler İtalya da bulunuyor yani açık açık ben dolandırıcıyım diyor tabi benim gibi araştırma yapanlar anlıyor anlamayanlar 250 TL yi gönderiyorlar yazık insanlar bu dönemde zaten işsiz kalmış bari birde olmayan paralarını almayın ellerinden…

 20. Sevval dedi ki:

  Istanbul silivride oturuyorum
  19 yasindayim calismiyorum lise mezunuyum
  Hedeflerim icin ise ihtiyacim var
  Hayatta zoru severim kolay kolay pes etmem isimi ozenle ve dikkatle yaparim
  Isinize talibim burdan ulasabilirsiniz

 21. Çağla dedi ki:

  Kocaeli körfezde oturuyorum öğrenciyim daha önce tespih paketleme ve prizlere vida takma işini yaptım annemle birlikte bu işlerden birini yapabiliriz

 22. Sibel dedi ki:

  Merhaba Adana seyhan da oturuyorum ve bu paketleme işine çok ihtiyacım var her daim yaparım boş zamanim var

 23. Demet dedi ki:

  Evde yapılabilen her türlü paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

  1. Şeyma batman dedi ki:

   Mrb ben sakarya ferizlide otryrm esim kaza gecirdigi çalışamıyor lutfen yardimci olursaniz sevinirim dinus yapmanizi beklyrm bir cok yeede calismiskigim var elim yatkindir

 24. Ayşegül Ergün dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyorum. Her türlü el işi paketleme vs yapılır

 25. Yeşim dedi ki:

  Iş bulamıyorum. Bu işler için dönüş yaparsanız sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

 26. Yasemin dedi ki:

  Merhaba izmirde yaşıyorum virüs yüzünden işsiz kaldım 10 aylık bebeğim var ihtiyaçlarını alabilmem için paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 27. kübra dedi ki:

  elimden her iş gelir ekibinize bende katılabilirmiyim işe çok ihtiyacım var

 28. Fatma dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum. 3 kişiyiz ve bu işe ihtiyacımız var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 29. Firdes dedi ki:

  Bende evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var eşimle birlikte yapacağız maddiyata çok daraldım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim sizden haber bekliyorum 😔😔

 30. CANSU dedi ki:

  evliyim bi kızım var ihtiyacım var bu işe eşimin maaşı yeterli olmuyor

 31. Cangul dedi ki:

  Ankara 3 kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var ekip olarak çalışmaktayız hızlı düzenli ve temiz iş yaparız

 32. Nur Keskin dedi ki:

  Merhaba ben Nur sancaktepede oturuyorum tam zamanlı çalışabilirim. İşleri vaktinden önce bitirebilirim.

 33. Hilal dedi ki:

  Samsun da oturuyorum işe ihtiyacım var .üniversite mezunuyum farklı alanlarda eğitim aldım iş bulamıyorum .lütfen dönüş yaparmısınız

 34. Selda dedi ki:

  Aydında yaşıyorum. Evde 4 kişi işsiziz. Bu işe çok ihtiyacımız var. Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 35. Cansu dedi ki:

  Merhaba işe ihtiyacim var izmir menemende oturuyrm işe ihtiyacm var daha önce paketleme isince calstm

 36. Çiğdem sulak dedi ki:

  Merhaba edirne merkez de yaşıyorum iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 37. Mehmet Toprak dedi ki:

  İstanbul Fatih’te ikamet etmekteyim. Ailecek Evde paket işi yapabiliriz. Kalem,balon gibi. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 38. Alime Zorlu dedi ki:

  Slm Ankara Altındağ da oturuyorum 4 çocuğum var giderlerine yetişemiyorum evde paketleme de ne iş olursa yaparım temiz ve hızlı çalışırım çok ihtiyacım var işe dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 39. Cansu keskin dedi ki:

  İhtiyaç sahibiyim.Ev hanımi olarak gelir elde etmek istiyorum üsküdarda oturuyorum 4 kişiyiz

 40. Semra korucu dedi ki:

  Merhaba İstanbul bağcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 41. Kader aytekin dedi ki:

  Paketleme işine talibim işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 42. Ruken dedi ki:

  Yalvariyorum evde paketleme işi istiyorum. Ankarada yaşıyorum.

 43. Sibel biçer dedi ki:

  Merhaba istanbul/maltepde ikamet etmektsyim iki kisilik yapabilceğim evde paketleme işine ihtiyacımiz vardir daha önceden deneyim var cok ihtiyacim var yeni evliyim dönüs yaprsniz sevirim.

 44. Aysen dedi ki:

  3 çocuğum var bu paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır teşekkürler

  1. Ebru dedi ki:

   Öğrenciyim ve paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim .

 45. aslı günay dedi ki:

  ben gaziantep te yaşıyoum bunun gibi işleri daha önce yapyım tecrübeliyim yani bu işi istiyorum.

 46. Özge dedi ki:

  Nevsehirin / avanos ilcesinde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

  1. Nursel dedi ki:

   İyi günler öğrenciyim okulla birlikte işe gidiyordum ama malum durumdan dolayı iş bulamıyorum aileme yardım da bulunmam lazım paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 47. Adem dedi ki:

  Merhaba ben Adem Dolmacı.ek iş olarak paketleme işi yapabilirim.İhtiyacım var.

 48. Gökhan dedi ki:

  Merhaba bursa inegölde oturuyorum evliyim 6 kişilik bir grubumuz var paketleme işi yapabiliriz zamanla sıkıntımız olmaz düzenli ve devamlı calısabiliriz geri dönüş yaparsanız mutlu oluruz

 49. emel dedi ki:

  izmitte yasiyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve temiz çalısırım ………

 50. emel dedi ki:

  izmitte yasiyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve temiz çalısırım

 51. AKIN ÖZKAN dedi ki:

  Adım AKın ÖZKAN,Sakarya da ikamet etmekteyim.Borçlarımdan dolayı ek işte çalışmaya ihtiyacım var.Evde her türlü paketleme işlerini yapabilirim.Bir ek iş bulmak zorundayım,çok ihtiyacım var.
  AKIN ÖZKAN
  SAKARYA

 52. Selma dedi ki:

  3 kişiyiz paketleme işi yapabiliriz istanbul

  1. İlknur kılınç dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme yapmak istiyorum

  2. Emine dedi ki:

   Slm ankara sincanda oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var ilgilenir ararsanız çok sevinirim her türlü paketleme yapabilirim

 53. Salih dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapabilir misiniz sürekli iş için

 54. Canan dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum eşim ve 2 kız çocuğum var onlarında yardımıyla bu işin üstesinden gelmeye çalışırız dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 55. Zeynep özdemir dedi ki:

  Ben öğrenciyim ihtiyacım var

 56. Nejla ketboga dedi ki:

  Merhaba ben manisada oturuyorum bu tur islere elimiz yatkindir daha oncede yapmisligimiz var 5 kisilik bi ekibim var bu isi en titiz ve disiplinli bi sekidle yapacagima guvenim tamdir bize ulasirsaniz sevinorim

 57. Gönül dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  1. Tatyana dedi ki:

   Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Evde ek iş arıyorum

 58. Mürüvet dedi ki:

  Selamün aleyküm. Benimde çok acill işe ihtiyacım var. Kızımla ben, bu işi çok rahat yapabiliriz. Sabun, düğme, kına V. S işleri çok rahat yapabiliriz. Saygılarımla

 59. Nermin dedi ki:

  Bende.istiyorum guvenle ve temiz calisarak yaparim

 60. Funda sav dedi ki:

  Merhaba ise çok ihtiyacım var kiraciyim 2 çocuğum var lütfen geri dönüş yapın paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 61. Salih dedi ki:

  Elimde 18 kişilik bir ekip var ilgilenen firmalar varsa tekliflerini beklerim İstanbul / Eyüp

 62. Medine dedi ki:

  Bende paketlem işi yapmak isterim istegramda 200 tl kapora istediler bende güvenemedim lutfen çok ihtiyacimvar eşim bize bakmıyor 4 çocuğum var mağdurum allah rızası için

 63. FEYZA dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Derincede yaşıyorum.4 Kişilik bir ekibiz.İş arıyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.

 64. pınar dedi ki:

  evde 3 kişiyiz daha önce yapmışlığımız vardır bize verirseniz çabucak yapar ve teslim ederiz teşekkürler

 65. Sara taş dedi ki:

  Merhaba adana/seyhanda oturuyorum koronadan dolayı işe ihtiyacım var 3 çocuğum var ihtiyaçlarını gidermem gerekiyor elim elişine yatkın dır yardımcı olursanız secinirim

 66. mine dedi ki:

  işsizim evdeyim evde kına paketleme veya benzeri iş istiyorum izmir/buca geri dönüş yaparsanız sevinirim

 67. Hilal dedi ki:

  Merhaba ben Istanbul gungorenda oturuyorum ben yabanciğim biliyorsiniz yabancilar için burda yaşamak şimdilik durumda zor oliyor 3 yaş erkek çocogim var eşimi işi kapaldi gitmaknida imkani yoq lutfan ev işi için ehtiyacim var önca etiketik işini yaptim paketlama işini kulay yapabilirim ş olsa bu nomeraga istadiniz zamanda arayabilirsiniz lutfan…

 68. Dılara dedi ki:

  Alo merhabalar efendim 25 yasındayım zeytınburnunda oturuyorum evde ıs yapmak ıstıyorum

 69. Enes dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda yaşıyorum. Kürdan veya sabun paketleme işini eşimle yapmaya talibiz. Eşimin paketleme yapmisligi vardır. Uygun görülürse adres belli. Aldığımız paranın hakkını vermek niyetiyle… Selametle

 70. Fatma Arabacı dedi ki:

  Merhaba, ismim Fatma 22 yaşındayım Eskişehir Tepebaşında oturuyorum, 5 kişilim ekibim vardır her türlü paketleme işini kolayca ve çabucak yaparız zaman açısından hiçbir sorun olmaz vaktinde bitiririz ilgilenirseniz sevinirim

 71. Yılmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Ali dedi ki:

   Bursa/İnegöl paketleme işi arıyorum kargosu olan firmalar ile

 72. hatice dedi ki:

  denizli merkezde oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 73. Sinan dedi ki:

  Selamaleyküm ben istanbulda yaşıyorum boncuk vb. işleri paketleme yapabilirim yalnız değilim ulaşırsanız sevinirim

 74. Sinan dedi ki:

  Selamaleyküm beyoğlunda oturuyorum eksta işe ihtiyacım var düğme paketleme işleri vb işleri yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim

 75. Nurcan Şahin dedi ki:

  Merhaba İstanbul/Ümraniye’den her türlü paketleme ambalaj ve katlama işleri yapabilirim öncesine bu işle ilgilendiğimden elim seri ve hızlıdır…..zamanında itina ile teslimat yapabilirim

  1. Ayse dedi ki:

   merhabalar guvenilir oluyormu acaba vende ilk defa kina paketleme isi yapicamda

 76. Sevcan dedi ki:

  İstanbul Silivri deyim daha önce takı kutusu oyuncak kulak çubuğu pipet tarzı ürünleri paketledik ekibim vardır

  1. Berfin KUTLUAY dedi ki:

   Merhabalar,
   Adım Berfin Kutluay, 7 kişilik bir grubumuz var. Paketleme işi ile ilgileniyoruz,özellikle mum paketleme olursa sevinirim. Evdeki boş zamanlarımızı değerlendirip kazançlı işlerle ilgilenmek istiyoruz.Daha önceden bu tarz işler yaptık tecrübeliyiz diyebilirim.

 77. Esen dedi ki:

  Evde paketmele işi yapmak istiyorum

 78. Elvan dedi ki:

  Evde bu işi yapacak 5 kişilik grubum var.Koronadan dolayı bu işe ihtiyacımız var

 79. Münibe Konuk dedi ki:

  Merhaba aydın sökede yaşıyorum.üniversiteye giden bir kızım var. paketleme işi yapabilirim. işe ihtiyacım var

 80. Leyla Sevil dedi ki:

  Istanbul /Esenyurt paketleme sus islerle ilgileniyoruz
  Donus yaparsaniz sevinirim

 81. Şenay dedi ki:

  Merhaba İstanbul Avcılar da oturuyorum 41 yaşındayım işe ihtiyacım var bu işi yapacağımı düşünüyorum eşim çalışmıyor biraz sıkıntı çekiyoruz evde 4 tane kızım var bu işi hızlı ve kolaylıkla yapacağımızı düşünüyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 82. Serpil dedi ki:

  Merhabalar işe ihtiyacım var 2 çocuğum var bakıcak kimse olmadığı için çalışamıyorum bu yizden evden yapabilecek işlere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim eşimden ayrıyım bu yüzden gerçkten işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız mutlu olurum

 83. Ebru dedi ki:

  İzmir bucada otryom evde paketlme işi yapmak istyorum çok ihtiyacm var

 84. Ayşenur Sena dedi ki:

  Merhabalar adım Ayşenur Sena Gümüş ise ihtiyacım var önceden de paketleme işi yaptım elim hizlidir dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ürünler zamanın da elinize ulaşır

 85. İlknur Şevval Özcan dedi ki:

  Merhaba İlknur Şevval Özcan . İstanbul Pendik’ten yazıyorum..
  Aileme ve kendime şu günlerde katki saglamak istiyorumm.
  Lütfen yardımcı olun lütfen ??

 86. Sultan dedi ki:

  Bende eve iş almak istiyorum acil zor durumdayım

 87. Cemal dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum 3 kişi ile birlikte hızlı ve seri bir şekilde yapacağımız işle ile ilgili ürünleri dilerseniz arabamla belirttiğiniz yerden alıp iş bitimi teslim ederim. Çankaya/Ankara da ikamet etmekteyim.

 88. Feride dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 89. Cemile dedi ki:

  Ev de paketleme işi için bilgi alabilirmiyim.

 90. Samet mete dedi ki:

  Evde 3 arkadaş kalıyoruz her türlü paketleme işı yapılir
  Istanbul zeytinburnu

 91. Berivan dedi ki:

  Merhaba ben berivan manisa da oturuyorum elim bu isle cok yatkindir ev hanimiyim size nasil ulasabilirim paketleme isini cok istiyorum esim calismiyor 2 cocuk annesiyim lutfen donus yapar msnz

 92. Ebrar dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya’da ikamet ediyorum. Evde 3 kişi bu işi yapacağız hızlı ve titiz bir şekilde çalışırız. Daha önce paketleme işi yapmadık ama çok pratik ve hızlıyızdır istediğiniz zaman istediğiniz sayıyı size temin edebiliriz. Bu işe ihtiyacımız var umarım sesimi duyarsınız.??

 93. nilgün göçer dedi ki:

  merhaba ANTALYA/ MURATPAŞA da annem ve kardeşlerim ile yaşıyorum paketleme işi istiyoruz elimiz yatkın bize acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  1. Gurbet dedi ki:

   Merhabalar istanbul anadolu yakası maltepede ikamet etmekteyiz biz evde 4 kisiyiz ek gelir için paketleme işi yapmak istiyoruz .

 94. Mehtap dedi ki:

  Eve hanımıyım çocuğum küçük çalışamıyorum maddi durumum da iyi değil lütfen bana ulaşın elimden herg iş gelir

 95. Aziz dedi ki:

  Istanbulda oturyorum size nasil ulasabilirim

 96. Aziz dedi ki:

  Merebalar banda katilmak istiyorum ish varsa

 97. Özgür dedi ki:

  Merhaba istanbulda oturuyorum 30 yaşında kadınım. Kanser hastası babamın tedavi masraflarını karşılıyorum. Pratik ve hızlıyımdır. Sorunsuz ve temiz çalışırım. Bu işe ihtiyacım var.

 98. Şahin çelik dedi ki:

  Merhaba ben Şahin manisa da yaşıyorum bu işi rahatlıkla yaparım

 99. Hacer taş dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyom ev hanımıyım eşim calismiyo evde düğme paketleme işi yaparım bu işe çok ihtiyacım var elim çok yatkındır

 100. İrem dedi ki:

  İstanbul içerenköyde oturuyorum evim kira iki çocuğum var durumum kötü evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 101. ramazan bulut dedi ki:

  paketleme işi ıstiyorum ihtiyacım var sultanbeyli istanbul evliyim eşimle yapıcaz

 102. Tuğba Şengül dedi ki:

  Merhabalar adım Tuğba Şengül Trabzon/Yomrada oturuyorum 28 yaşındayım kirada oturuyorum yeni evliyim eşimle birlikte ek iş istiyoruz

 103. Tolga Yavuz dedi ki:

  Merhaba, İsmim Tolga Yavuz. Kartal, İstanbul’da ikamet ediyorum. Evliyim ve bir çocuğum var. Ekonomik nedenlerden işime ara verildi ve son zamanlarda iş bulmak çok zorlaştı. Elim oldukça hızlı ve yatkındır. Kürdan, düğme, balon paketleme işlerinde yardımcı olabilirim. Zaman zaman eşim de yardım edebileceği için hızlı ve seri çalışabiliriz. Oldukça titiz ve disiplinli bir şekilde işi yürütebiliriz.

 104. Büşra gül dedi ki:

  Ev geliri malesef yetmemektedir. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 105. Naciye dedi ki:

  Merhabalar
  İstanbul/Tuzla’da ikamet ediyorum. 24 yaşındayım. Daha önce paketleme işi yaptım ve elim hızlıdır. Evimize 3 kişi yaşamaktayız. Hep birlikte yapacağız ve fazla sayıda ürün teslim edebiliriz. Bu işe acil olarak ihtiyacımız vardır. Hemen başlamak istiyoruz.

 106. Esra dedi ki:

  İstanbul başakşehir de oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 107. Öznur dedi ki:

  Isim soyisim…öznur çetin
  Şehir.. istanbul esenyurt
  yas..25
  Daha once paketleme isi yaptinizmi.. evet
  Gunde kac adet paketleme isi yaparsiniz…. elim hizlidir ve titizimdir 2000 ve ustu yapabilirim
  Isleri kac kisi ile yapacaksiniz.. kendim
  Odemeleri aylik mi istersiniz haftalik mi… haftalik

  2 cocugum var evim kira lutfen cok acil ihtiyacim var donus uaparsaniz sevinirim

 108. Ayse dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul sariyer

 109. Özlem dedi ki:

  Merhaba Ben Özlem KARAKAYA.Kocaelinde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

 110. Esra dedi ki:

  İstanbul başakşehir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 111. Şerife Şerife dedi ki:

  Merhaba ben ağrıda yasiyorum paketleme iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 112. Aytunç dedi ki:

  İstanbul kadıköy evde iş paketleme arıyoruz

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba bu işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 113. Memduha dedi ki:

  İstanbul Kağıthane evde paketleme işini yapmak istiyoruz evde bu işi yapacak 4 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var ilgilenirseniz memnun oluruz

 114. Elif dedi ki:

  Evde paketleme iş yaparım çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 115. Furkan Can dedi ki:

  Merhabalar Ben Ve İki Kuzenim İle Birlikte Ankara Pursaklarda Oturuyoruz.Herhangi bir evde paketleme İş Ne Olursa Olsun Yaparız.İşe İhtiyacımız Var.Ürünleri 3 Kişi Olduğumuz İçin Gayet Hızlı Yaparız.Lütfen İletişime Geçin…

  1. Esra dedi ki:

   merhabalar istanbul sancaktepede oturuyorum aldıgım maaş geçimimi saglamam için yetersiz evde paketleme içini acil olarak yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 116. Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar ben istanbul ümraniye de oturyorum ve durumumuz biraz kötü oldugu icin eve bi katkı sağlamak istiyorum ve buna ihtiycam var lütfen geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 117. Dudu dedi ki:

  Merhaba evde her türlü paketleme işi yaparim. Becerim yuksektir istediğiniz miktari fazlasıyla yaparim.

 118. Ahmet Fatih dedi ki:

  Konya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 119. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 120. Ayşe Özdağ dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 121. banu dedi ki:

  bursada oturuyorum bende evde calişmak ıstıyorum

 122. Yeşim dedi ki:

  Adım yeşim işletme mezunuyum evliyim 2 çocuğum var.4 kişiyiz paketleme işinize talibiz.düzenli tertipli çalışırız elimiz hızlıdır. Bu işe çok ihtiyacımız var Ankara sincan da oturuyorum.

 123. Gülbahar gürbüz dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum oldukca elim hızlı ve pratiktir paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Büşra dedi ki:

   Bana yardimci olun lutfen ck ihtiyacim vr paketleme isi istiyom sanliurfada yasiyom ev aldim borcum vr borcu odemek zorunday

 124. Melek çiftci dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturmaktayım paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

 125. Melek çiftci dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Betül dedi ki:

   Merhabalar bilecikte ikamet edyrm hertürlü paketleme işi yapablrm yakın illerdende alablrm

 126. Narin dedi ki:

  bn de yaparım konyadn narin

 127. Gülay dedi ki:

  Merhabalar antalya da yaşıyorum ben de paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

 128. Nebahat dedi ki:

  Adanada oturuyorum esim issiz paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 129. Nebahat dedi ki:

  Esim issiz evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinnirim

  1. Didem dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 130. Aysel dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek olmam gerekiyor bu ise çok ihtiyacim var suan

 131. Nuriye Gündüz dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde paketleme işi istiyorumm

 132. şenay dedi ki:

  tekirdağ süleyman paşada oturuyorum evde peketleme işi yapmak istiyorum

 133. şenay dedi ki:

  tekirdağ süleyman paşada oturuyorum peketleme işi yapmak istiyorum

 134. Büşra Aydoğdu dedi ki:

  Adım Büşra Antalya da yaşıyorum.Evliyim uzun süredir işsizim. 4 kişilik arkadaş grubumuz var. Bu işe çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 135. Nisa dedi ki:

  Merhaba paketleme ve süslemede el becerim var. Nigde borda ikamet ediyorum

 136. Mehmet tekin dedi ki:

  Sizlere nasıl ulaşabiliriz bizim guruptur

  1. Oya dedi ki:

   Merhaba, Konya’da yaşıyorum. Acilen işe ihtiyacım var, her türlü paketleme yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim, teşekkürler…

 137. Büşra avcı dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum 1 cocugum var daha önce Boncuktan bileklik yaptım elım hızlı iş ihtiyacım var dönerseniz cok sevinirim şimdiden allah razı olsun

 138. Büşra Türkoğlu dedi ki:

  Allah rızası için bana iş verin çoooook aciil işe ihtiyacım var kısa zamanda sizden haber bekliyorum Ankara Kayaş da oturuyorum adres küçük kayaş mah

 139. Ebru dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum babam engelli annem ve ben işsiziz 2 okuyan kardeşim var yardımcı olur dönüş yaparsanız sevinirim

 140. Engin dedi ki:

  Eve paketleme veya evde yapabileceğim iş arıyorum

 141. Sonay dedi ki:

  Ekibinizde çalışana ihtiyacınız varsa bende katılmak istiyorum isin boyutu hic önemli degil ise cok ihtiyacim var donusunuzu bekliyorum

  1. Sevcan dedi ki:

   Sevcan bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 142. Serdar Yalçın dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum işin boyutu önemli değil şu an ihtiyacımız var

 143. Sule dedi ki:

  Merhaba be de paketleme işi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim şimdiden teskkurler.

 144. Şeyma dedi ki:

  Sakaryada yaşıyorum. 2 küçük çocuğum var. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen acil geri dönüş yapın. İşe yardımcı olacak arkadaşlarım da var.

 145. FATMA dedi ki:

  Fatma istanbul Tuzlada oturuyorum 39 yaşındayım evde yapa bileceğim paketleme iş istiyorum aileme destek amaclı işe ihtiyacım var elim hızlı daha öncede yapmistim dönüş yaparsanız sevinirim

 146. Nazire dedi ki:

  Ben nazire is ariyorum lutfen yardmci.olsun arcak koyu de oturuyorum karabukte yasiyorun

 147. Ferzan Ortaç egel dedi ki:

  Bende ekibe katılmak istiyorum gerçekten işe ihtiyacım var bana dönerseniz çok sevinirim

 148. Nuray dedi ki:

  Mrb ismim nuray eskişehirde yaşıyorum üç tane çocuğum var 39 yaşındayım paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 149. KAŞİF dedi ki:

  Merhaba Ankara/Keçiörende oturuyoruz. 3 kişi olup evde paketleme işi istiyoruz. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

 150. LEYLA NAZLI dedi ki:

  evliyim eşime yardımcı olabilmek için iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 151. Ozlem dedi ki:

  Merhaba Sakarya hendek teyım..evde iş yapmak istıyorum..hızlı ve titiz biriyım..gerı donüş yaparsanız sevınırım

 152. Yakup dedi ki:

  İstanbul sultangazi de oturuyorum 6 kişilik aileyiz her türlü ev işini yapariz acil ulaşırmısınız

 153. İlayda dedi ki:

  Okulum bitti çalışmıyorum bütün gün evdeyim hep müsaitim bu türden şeylere hevesim de var kendime güveniyorum ve işe çok ihtiyacım var. Mesajıma geri dönmenizi umuyorum şimdiden teşekkürler ☺️

 154. fadime dedi ki:

  annemle bırlıkte evdeyiz paketleme işi yapabılırız istanbul kadıköyde oturuyoruz cevap verrsenız sevınırım…

 155. Meliha çalık dedi ki:

  Bu işe talibim bana dönüş yaparsanız sevinirim kahramanmaraş onikisubat

 156. Gokhan dedi ki:

  Merhaba biz 3 arkadasiz pakrt isi istiyoz

 157. Sevda akyuz dedi ki:

  Isle ilgili banada yardimci olursaniz sevinirim.

 158. Emine aydın dedi ki:

  Arnavutköy merkez mahallesinde ikamet etmekteyiz dönüş yaparsaniz seviniriz

 159. Habibe Altınayak dedi ki:

  Afyon da yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum…

  1. hanife taşpınar dedi ki:

   hanife taşpınar 25 yaşındayım ankara çankaya da yaşıyorum paketleme işine çok ihtiyacım var işsizim

 160. Gönül dedi ki:

  Merhaba Etimesgut Ankara’da oturuyorum bir ay önce eşimi kaybettim üç evladımla bu zor günleri aşmak için birbirimize tutunuyoruz daha öncede benzer işler yaptım lütfen sizden iş istiyorum

 161. Hediye Çakmak dedi ki:

  merhaba ben hediye çakmak istanbul okmeydanında ikamet etmekteyem hayat şartlarıyla mücadele edebilmem ve kendi ayaklarım üstünde kalabilmem için bu işe ihtiyacım .saygılarımla geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 162. Şeymanur dedi ki:

  Merhaba Ankara da yaşıyorum 21 yaşındayım evli 2 çocuk annesiyim cocukların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 163. kübra dedi ki:

  ev hanımıyım bir çocum var onceden çalışmıştım elim yatkın bu işi yapabilirim hiç korkunuz olmasın geri dönerseniz çok sevindirirsiniz

  1. Esra karabağ dedi ki:

   Kocaeli/darıca bilgi lütfen

 164. Birnaz dedi ki:

  Merhaba Ankara altındağda ikamet ediyorum. Öğrenciyim ve sınaca hazırlanıyorum.Harçlığımı çıkarmak ve kitap paramı karşılamak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim…

  1. FATMA koc dedi ki:

   Mesajiniza yanit ala bildinizmi

 165. nurhayat şahin dedi ki:

  adım nurhayat eşime destek olmam gerekiyor lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim elim hızlıdır ve güveninizi boşa çıkarmayacağıma emin olabilirsiniz.

 166. Hülya demir dedi ki:

  Merhaba 23 yaşındayım Kocaelide yaşıyorum 5 yıldır bu işi yapıyorum, 5 kişilik bir ekibimiz var her türlük paketleme işi yapabiliriz

 167. Ayse vural dedi ki:

  Her turlu pakaetleme isi yapalirim bursa iznikte oturuyorum

 168. Vicdan dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum Denizlide oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 169. Merve dedi ki:

  Kocaeli Kandıra’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 170. Selcuk dedi ki:

  Merhaba konyada oturuyorum 2 kisilik evde iş istiyorum cevap verirse sevininim

 171. mine ulus dedi ki:

  ben bodrumda yasıyorum işsiz kaldım işe ihtşiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 172. kudret uğur dedi ki:

  merhaba. ben kudret uğur. mersin yenişehirde yaşıyorum.25 yaşındayım. yeni evlendiğim ve üniversiteden yeni mezun olduğum için bir işe ve para kazanmaya ihtiyacım var. genel olarak el işi ürünler yaparak tatil beldelerine satış yaptığım zamanlar oldu. bu nedenle elim hızlı ve pratiktir. benimle beraber altı kardeşim var. aldığımız işi çok hızlı bir şekilde çıkarabiliriz.

 173. Aleyna Sakallı dedi ki:

  merhaha adım aleyna üniversite öğrencisiyim. işe ihtiyacım var. trendyol fabrikasında paketleme işinde çalıştım. elim hızlıdır. evde bolca vaktim var ve 3 kişiyiz. şimdiden teşekkürler.

 174. Sema Göktürk dedi ki:

  Merhaba Ankara Batıkent te oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var çocuğumun okul masraflarini karşılamakta çok zorlanıyorum lütfen yardımcı olur musunuz elim hızlıdır her türlü paketleme yaparım

 175. Sevgi yalçınkaya dedi ki:

  Merhaba 25 yaşındayım hamileyim o yüzden çalışamıyorum şuan ve eşime destek olmam gerekiyor lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim elim hızlıdır ve güveninizi boşa çıkarmayacağıma emin olabilirsiniz (Bursa osmangazi )

 176. Nil dedi ki:

  Merhaba İstanbul 4 Levent de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. nuran dedi ki:

   daha önce paketleme işi yaptım kızımla birlikte yacağım ilgilenirseniz sevinirim

 177. Fadime dedi ki:

  Uşakta ikamet ediyoruz 4 bayanız evde paketleme işi yapmak istiyoruz .Dönüş sağlarsanız sevinirim

 178. Özgür dedi ki:

  Tekirdağ Süleyman Paşa da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum

 179. Fatoş dedi ki:

  Mugla merkezde oturuyorum işe cok ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönus yaparsaniz sevinirim elim cok yatkındir

 180. CANSU TOPALAK dedi ki:

  merhaba adım cansu yeni evliyim ev kredisinden dolayı eşime destek olmak istiyorum elim hızlı ve pratikdir. iş için dönüş sağlayabilirmisiniz .

 181. BURCU dedi ki:

  MERHABA İZMİR OTURUYORUM EVE EK İŞ İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 182. Kaan dedi ki:

  Ankara iki kişiyiz bu işi yapabiliriz
  İrtibat numaram 0551 7

 183. İKBAL dedi ki:

  Merhaba, İzmir oturyorum. Kızım ve ben yalnız yaşıyoruz. Evimiz kira. İşe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar

 184. Fatma dedi ki:

  Merhaba manisa oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum lütfen ulaşın

 185. zeynep er dedi ki:

  bursada ikamet etmekteyim elim hızlıdır daha öncede benzer işler yapmıştım

  1. Ceren dedi ki:

   Edremitte 2 kişiyiz evde paketleme yapabiliriz

 186. Fikriye turan dedi ki:

  bende her turlu paketleme ışi istıyorum elım hıxlıdı

 187. Aysun dedi ki:

  İzmir oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 188. Zeynep dedi ki:

  Hatayda oturuyorum . Ev hanımıyım çalışamıyorum evde paketleme işi yapabilirim çevremde var kısa sürede temiz ve çabuk bi iş çıkarırım. lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 189. Nezahat dedi ki:

  Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var 2 çocuğum var

 190. Şevval dedi ki:

  Iyı gunler öğrenciyim bu ise çok ihtiyacim var her türlü paketlem işini yaparim

 191. Hülya yay dedi ki:

  Merhaba ben hülya kocaelinde yasiyorum evde ek ise ihriyacim var lutfen geri donus yapin

 192. Emre dedi ki:

  İstanbul da ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Maddi ihtiyacım var ve 4 kişiyiz. Evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olur musunuz.

 193. Hazal Bulut dedi ki:

  İstanbul Paketleme işi. 3 kişiyiz

 194. Merve dedi ki:

  Ben Kayseri oturuyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var her istenileni yapabilirim düzenli ve devamlı çalışırım lütfen bana dönüş yapın

 195. Ayse Bozokul dedi ki:

  Kmaraştan ayşe paketleme iş arıyorum lütfen dönüş yapın evde çocuklarım var beraber yaparız

 196. Yusuf Can dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.
  İş potansiyelim yüksektir..

 197. Gülşah Demirsaban dedi ki:

  Merhaba hatayda yaşıyorum üniversite mezunuyum işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 198. Yağmur dedi ki:

  Merhaba ben yağmur izmirde yaşıyorum 20 yaşındayım paraya ihtiyacım var eşim çalışıyor yetiremiyoruz her türlü paketleme işi yaparım ev hanımıyım

 199. Gunay dedi ki:

  Çocuklarımın eğitimi için katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 200. Esra dedi ki:

  Merhaba erzurumda yasiyorum 5 kisilik bir grubuz hizliyiz cabucak paketleme biliriz zaman sorunumuz yok…

 201. Hatice Yurtseven dedi ki:

  İyi günler. Ben 19 yasındayım, kayseri universitesinde okuyorum ve okul masraflarım için paraya ihriyacım var. Çocuk gelisimi ve plaogramciligi okuyorum. Her türlü konuda el yetenegim vardır. İlgilenirseniz çok sevinirim. Simdiden ilgi ve alakaniza cok tesekkur ederim

  1. FILIZ yılmaz dedi ki:

   Izmir yaşıyorum eşimi kaybettim 1.yıl önce işe ihtiyacım var paketleme boncuk evde ne olursa yapabilirim

 202. Nermin dedi ki:

  Merhaba ev kadiniyim 1 tane cocugum car sadece esim calisiyir bnde paketleme isi istiyorum yaparim elim hizlidir olsa cok seviniyorum bursa kestelde oturuyorum

 203. Merve dedi ki:

  Merhaba Konya’nın seydişehir ilçesinde ikamet ediyorum 24 yaşındayım bakmak zorunda olduğum iki çocuğum var evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim

 204. Oğuz dedi ki:

  Merhabalar istanbul avcilarda ikamet ediyorum,isimin disinda yapabilecegim ek is ariyorum.3 kisiyiz ve her turlu paketleme isini toplu sekilde yapabiliriz

 205. Eren dedi ki:

  Sakarya Erenlerde oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 206. Gülsüm dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 207. Meral dedi ki:

  Meraba İstanbul’da ikamet ediyorum ben sabun paketleme işi yapmak istiyorum bebeğim olduğu için dışarda çalışamıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 208. İbrahim tok dedi ki:

  3 yıldır kına paketleme işi yapıyorum kayserideydim ve İstanbul’a yeni taşındım esenyurttayım yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim

 209. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum.

 210. Yeter ataman dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum adana seyhanda oturuyorum bilginiz olsun

 211. Gönül dedi ki:

  Merhabalar çok ihtiyacim var evde paketleme işine ne paketleme olursa olsun. İki cocugum var onlari birakib çıkamiyorum evden lütfen Allah rizasi için bana iş verin

 212. Mustafa dedi ki:

  Her türlü paketleme işiniz itina ile yapılır zamanında teslim edilir…

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 213. Gülşen dedi ki:

  Merhaba ben Gülşen Pendik Esenyalıda oturuyorum elim hızlıdır her hangi bir paketleme işini yapa bilirim. Boş zamanım fazla oluyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Kevser uzun dedi ki:

   Bende evde paketleme ıstıyorum

   1. Nuriye gunduz dedi ki:

    Ben de evde paketleme istiyorum

 214. Fatos dedi ki:

  Konya dan iyi aksamlar esim hapse girdi ve iki cocugum var bakanim yok evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 215. Ebru dedi ki:

  Merhaba İstanbul Levent’te ikamet ediyorum 7 kişilik bir grubum var zaman sorunumuz yok her türlü paketleme işini yapabiliriz devamlılığı sürekli olarak sağlarız

  1. Gökçe dedi ki:

   Kolay gelsinn üniversite mezunuyum ek is yapmak istiyorum kpssyeye hazirlaniyorum . kitap parası çıkartmak icin calismak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygilarimla

 216. Elif dedi ki:

  Merhabalar evde boşum çalışmıyorum ve paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın teşekkürler

 217. Yasemin dedi ki:

  Evlilik için paraya ihtiyacım var
  Istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum

 218. yasin dedi ki:

  merhaba daha önce karton çanta yapıştırma işi yaptık 4 yıl. Devamlı ve düzenli işlerinizi yapmak istiyoruz. ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

 219. Fatma kök dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören den oturuyorum mum paketleme işi istiyorum elim yatkındır geri dönüş yaparsanız bu işe çok ihtiyacım var

 220. Satiye Yılmaz dedi ki:

  Istanbul gaziosmanpasa 500 evlerde oturuyorum . Ailemle yaşıyorum ve bu ise cok ihtiyacım var. Her turlu paketleme isi yapabilirim. Zaman sorunum yok bu isi duzenli ve titizlikle yapabilirim. Geri dönerseniz cok sevinirim.

 221. Berca dedi ki:

  Merhaba. Üsküdar Acıbadem’de ikamet ediyoruz. Evden paketleme işi yapabiliriz. İki kişiyiz. Tecrübemiz var.

 222. SEMRA dedi ki:

  Ben çorum merkez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum evime katkida bulunmak istiyorum. Elim çok hızlı ve seri oldugunu söylerler. Bilginize teşekürler

 223. kübra dedi ki:

  paketleme isi istiyorum

 224. Buse Sevim dedi ki:

  Meraba ben istanbul Fatih de yurtta kalıyorum öğrenci olduğum için bir gelirim yok yurtta paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul içi ulaşım sıkıntım yoktur istenilen yere gelip iş alabilirim. Boş vaktim bol olduğu için işleri zamanında getirebilirim.

 225. merve dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Şişli’de oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Eğitimi ve masraflarımı karşılamaya çalışıyorum. Başvurumu kabul ederseniz çok yardımcı olursunuz. İyi günler dilerim.

 226. Merve Çelik dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe de oturuyorum iki kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız zamanda sorun yok düzenli ve devamlı çalışabiliriz

 227. Ümmü Gülsüm KAYNAR dedi ki:

  Merhabalar

  İsmim Ümmü Gülsüm KAYNAR, İstanbul Ümraniye’ de yașıyorum, evliyim 6 aydır işsizim ve işe ihtiyacım var. Bu işi eşimle birlikte yapabilirim, Elimiz yatkın ve hızlıdır.
  Konu hakkında geri dönüşlerinizi rica ederim.

 228. Yaprak dedi ki:

  Bodrum’da yaşıyorum Her türlü paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkür ederim

 229. ZEYNEB KÜÇÜKKERNİÇ dedi ki:

  bu işi yapmak istiyorum

 230. Emine dedi ki:

  Merhaba Bn balikesir merkezde oturuyorum sağlık sorunlarımdan dolayı dışarda çalışma olasılığım çok düşük lutfen yardımıcı olursanız çok sevinirim

 231. Aylin dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepete oturyorum annem ile evde paketleme işi yapabiliriz elimiz hızlı zamanın da sorunsuz teslim edebiliriz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 232. Özlem dedi ki:

  Merhaba adım Özlem İstanbul/ Ümraniye’de oturuyorum 2 çocuğum var bu işe çok ihtiyacım var kiracıyım. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.

 233. Gunay dedi ki:

  Merhaba Bursadan ben paketleme isi isyiyorum yardımcı olursanız sevinitim

 234. CANSU dedi ki:

  merhabalar istanbul esenyurttta ikamet etmekteyim her türlü paketleme işini yaparım acil dünüş sağlayanilirseniz sevinirim

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 235. Ozlem Kara dedi ki:

  Esim ile birlikte evde paketleme isi yapmak istiyoruz.Temiz,titiz calisan zamanlama konusunda hassas bir ekibiz,Cevremi de ise dahil edebilecegimi dusunuyorum.

 236. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben Hakkari merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var böyle şeylere elim yatkındır zamanında teslim ederim

 237. Nazmiye dedi ki:

  Nazmiye Üdürgücü Merhaba evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz ve bu işe çok ihtiyacım var geri dönerseniz memnun olurum

 238. Arda dedi ki:

  5kişilik grupum var iş istiyorum

 239. Hatun dedi ki:

  Istanbul sultangazi de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 240. Nazlım dedi ki:

  Merhaba izmir konak ‘ta oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum..

 241. halime daştan dedi ki:

  merhaba erzincan da yaşıyorum evliyim çok fazla maddi sıkıntımız var eşimle paketleme işi yapabiliriz olursa çok memnum oluruz

 242. Semanur dedi ki:

  Merhaba erzincan üzümlüde oturuyorum evlendim ayrıldım paraya çok ihtiyacım var paketleme işinde çok iyiyim acil lütfen donermisiniz

 243. Zehra dedi ki:

  Meraba istanbul da ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var 2 cocugum var eve katkida bulunmak istiyorum lutfen dönüş yaparmisiniz..

 244. aslı dedi ki:

  Merhaba ben aslı İstanbul maltepe fındıklıda yaşıyorum kiradayım evliyim 25 yaşındayım çocuğumuz yok ek gelir olarak bu işe talibiz

 245. gizem kübra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada yasıyorum 3 kişilik bir ekibim var iyi çalışmalar

 246. özkan dedi ki:

  KASTAMONU merkezde yaşıyoruz. Vereceğiniz işi Eşimle birlikte temiz, düzenli ve ürünleri zamanında teslim edecek şekilde yaparız. eşim üniversite mezunu, ben lise mezunuyum.dönüş yaparsanız çok sevinirim

 247. Başak dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum paketleme işine ihtiyacım var 2 arkadaş bu işleri pratik bi şekilde yaprız

 248. Fadime Sağlam dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilginize kocaeli gölcükte yaşıyorum

 249. Fadime Sağlam dedi ki:

  Merhaba kocaelinde yaşıyorum ekibim var paketleme işi arıyorum bilginize

 250. hacer dedi ki:

  Edirne merkezde oturuyorum çalışmaya ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yapabilirim çok acilll

 251. ünzüle dedi ki:

  merhaba istanbul kurtköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz ve düzenli çalışırım geri dönüş yaparsanız sevirim teşekkürler

 252. Sultan dedi ki:

  Merhaba Ankara altındağdayız eşiminde desteğiyle evde paketleme işi yapabiliriz hızlıyız daha öncede birçon iş yaptık.

 253. rabia dedi ki:

  merhaba manisa merkez de ıkamet etmekteyim..evde paketleme işlerini yapablirim..para kaznmam ve aıleme katkıda bulunmam lazım.

 254. Seyhan dedi ki:

  Sakarya SERDİVAN tekstil firmalarda tecrubem var ekibimde var paketleme işine talibimw

 255. Yonca dedi ki:

  Izmır karabağlar da oturuyorum el becerim var ekip kurabilirim istediğiniz kadar paketleme yapabilirim acil dönüş yapabilirmisiniz r

 256. İrem dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum. Öğrenciyim. Eğitim masraflarımı karşılamak için paketleme işi yapmak istiyorum. Pratik ve eli hızlı biriyim ayrıca bu iş için yeterince boş vaktim var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 257. Özlem dedi ki:

  Merhaba adım özlem ev kirası ödüyoruz bebeğim var eşimin bütçesi geçinmemize yetmiyor evde bu işi yapmak istiyorum bilgi lütfen

 258. mutlu dedi ki:

  merhaba istanbul üsküdar cumhuriyet mahallesinde oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 259. NEJDET AYVAT dedi ki:

  ERZURUM YAKUTİYEDE OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

  1. Dilan dedi ki:

   27 yaşında 4 çocuklu ev hanımıyım çocuklarım için bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın lütfen

 260. Begüm dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim. Ek gelire ihtiyacım var. El becerim çok iyidir ve pratiğimdir. İstanbul Esenlerde yaşıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 261. Esma dedi ki:

  Sakarya erenlerde ikamet ediyorum paketleme işi icin geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum☺️

 262. NADİR dedi ki:

  istanbul avcılardayım evde iş yapmak istiyoruz.

 263. Nidanur dedi ki:

  Öğrenciyim, denizlide oturuyorum ve pamukkale üniversitesinde okuyorum, maddi açıdan destek için bu işi yapmak istiyorum düğme, kına, sabun, nikah şekeri, kürdan paketleme, eldiven paketleme hepsini yaparım. Ulaşırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir öğrenciye katkıda bulunmuş olursunuz

 264. Nidanur dedi ki:

  Denizli pamukkale üniversitesinde öğrenciyim ve denizlide oturuyorum 20 yaşındayım, evde kına paketleme yapmak istiyorum, her çeşit kına paketlerim düğün olsun normal olsun,yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Lütfen

 265. elif budak dedi ki:

  yozgat bogazliyanda yasiyorum 23 yasindayim 3 cocugum var ise ihtiyacim var 4 kisiyiz hizli ve temiz yapariz isimizi donus yapin lütfen

 266. Nihal dedi ki:

  Tokat merkezde oturuyorum paketleme evde yapabilirim

 267. Güliz dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Çocuğumu okula gönderdikten sonra boş vaktimi değerlendirip para kazanmak istiyorum.

 268. Kübra dedi ki:

  Merhaba Derince 60 evlerde ikamet ediyorum.Acil ek gelire ihtiyacım var.Merkeze yakınım.Zamanında ve temiz iş yaparım.Hafta sonları istenilen herşeyi teslim edebilirim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 269. Elif dedi ki:

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum Evden yapabileceğim bir iş arıyorum.Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 270. Sevda dedi ki:

  Merhaba sevda sarpkaya kayseri de yaşıyorum. 3 aydır işsizim ve kira ödüyorum. Bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

 271. Nezrin Bağcı dedi ki:

  Adım Nezrin Bağcı, Antalya Manavgatda yașıyorum  evliyim 1 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz kayınvalidemle beraber bu işi yapmaya elimiz yatkındır.

 272. Dilek dedi ki:

  Merhaba malatyalıyım ve paketleme işi yapmak istiyorum ne olduğu önemli değil

 273. Hamza dedi ki:

  Merhabalar 4 kişilik profesyonel ekibim var. Bu tarz işlere çok ihityacımız var. Daha öncede paketleme işi yaptık. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olun. Zamanında teslimat ve kaliteli işçilik için dönüş yapmanızı rica ederim.

 274. Fadime demirtaş dedi ki:

  Merhaba Ankara yenimahallede oturuyorum. 27 yaşındayım.Ekip halinde paketleme işi yapabiliriz.Acil işe ihtiyacımız var.Zamanla sorunumuz yok.Düzenli ve devamlı çalışabiliriz.Lütfen yardımcı olun

 275. Fadime demirtaş dedi ki:

  Merhaba ismim fadime. 27 yaşındayım.2 çocuk annesiyim.Çocuklar okula gittiginden dolayı dışarıda çalışma imkanım yok. Ekip halinde paketleme işi yaparız. Acil işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim..

 276. Belkız dedi ki:

  Ankara keciören evde paketleme işi yapmak istiyorum

 277. Zeynep dedi ki:

  Merhaba İstanbul sultanbeylide oturuyorum
  Elim çok yatkındır çok hızlıyımdır her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen bana ulaşın

 278. Yusuf akkan dedi ki:

  Merhaba yozgatta oturuyorum ek işe ihtiyacim var lütfen yardimcı olursanız sevinirim…

 279. Nazlı Hacıoğlu dedi ki:

  Merhaba İstanbul / Avcılar Semtinde oturuyorum. 3 kişilik sürekli çalışacak bir ekibim var. İşine özen gösteren bir ekibiz her türlü paketleme işi olabilir.

 280. Emine dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum ne her türlü paketleme işini yaparım çok ihtiyacım var

 281. Büşra GENÇ dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Yarımca Altınevlerde ikamet ediyorum.Adım Büşra 24 yaşındayım 1 yıllık evliyim ev ekonomisine ve eşime destek olmak olmak istiyorum.Acilen işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.Bütün paketleme işlerini yaparım Lütfen geri dönüş yapın iyi günler.

 282. Gülden dedi ki:

  Öğrenciyim üniversteyi okumak için birikim yapmam gerekiyor bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim??

  1. Rabia Ayhan dedi ki:

   Merhaba ev hanımıyım ve paketleme işleri yapmak istiyorum buvişleri yapabilirim ve geri dönüş yaparsanız sevinirim e mail eşimin dir.

  2. Nakiye dedi ki:

   Ekip halinde bu işe talibiz

 283. Serkan dedi ki:

  Izmirde oturmaktayiz 3 kisi evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 284. Zeynep dedi ki:

  Evde grup halindeyiz elimiz yatkın dönüş yaparsanız seviniriz

 285. Mehmet dedi ki:

  Istanbul içerenköyden mehmett acil eve paketleme işi istiyorumm yardımcı olursanız sevinirim

 286. Büşra dedi ki:

  Salihli de yaşıyorum 5 kişilik bir ekibim var daha önce de böyle işler aldk devamlı çalışabiliriz ihtiyaçımız var

  1. Büşra dedi ki:

   Bana yardimci olun lutfen ck ihtiyacim vr paketleme isi istiyom sanliurfada yasiyom ev aldim borcum vr borcu odemek zorundayim

 287. Zehra Genç Korkmaz dedi ki:

  Merhaba trabzonda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 288. Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar benim adım Tuğçe. 23 yaşındayım Mersin’de yaşıyorum. Üniversitemi parasal sorunlardan dolayı terk etmek zorunda kaldım. Annem ev hanımı babam İnşaat ta çalışıyor. Ben aileme katkıda bulunmak istiyorum babamın borçlarını bitirmesi rahatlaması için. Ve ilerim için kendime para biriktirmek istiyorum. Yardımınız olursa sevinirim. Kürdan işi Mersin’de oluyor sanırım yapabilirim titiz bir şekilde. Umarım yardımınız dokunur iyi günler dilerim

 289. Bilal dedi ki:

  Merhaba Kocaeli de ikamet ediyorum 4 kişilik ekibiz her türlü evde işlerinizi yapabiliriz en kısa sürede ve temiz bir şekilde çalışırız dönüş olursa sevinirim

  1. Hilal dedi ki:

   Merhabalar evde paketleme işlerini yapabilirim her turlu is yapabilirim Geri donus yaparsaniz sevinirim

 290. Ercan dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum ek gelir sağlamak amacıyla evde ek iş yapmak istiyorum

 291. Ecem dedi ki:

  Merhabalar Denizli’de oturuyorum evde ek iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 292. Seylan dedi ki:

  Merhaba Istanbul Başakşehirde oturuyoruz üç kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 293. Hülya yilmaz dedi ki:

  Merhaba İstanbul maltepe/fındıklida oturuyorum evde yapabilceğim işe ihtiyacim var her iş elimden gelir yardmci olursaniz sevinirim.

 294. Nilay dedi ki:

  İzmir’de evde iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

 295. Canan dedi ki:

  Merhabalar Kocaeli cayirovada oturuyorum 5 kişilik bir ekibiz paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 296. Şeyma Yazıcılar dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Kartal da ikamet ediyorum. Paketleme işlerini yapabilirim deneyimim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

  1. fatma eroğlu dedi ki:

   Merhaba ben Hatay antakya dan fatma çok ihtiyacım var ve deneyimimde var ulaşırsanız sevinirim

  2. ÖZLEM dedi ki:

   Meraba ailemle evde paketleme işi istiyoruz cok ihtiyacimiz var dört aylik bebeğim var ev kira ıstanbul avcılarda oturuyoruz acil dönüş yaparsaniz seviniriz

 297. Busra kızgın dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım varlütfen yardımcı olur musunuz

 298. Neziha dedi ki:

  Merhabalar ; Adım Neziha İstanbul Çekmeköyde ikametgah ediyorum geçim sıkıntısından dolayı evde ek iş yapmak istiyorum evde iş için eşim destekçi olacak çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok memnun olurum ??

  1. Rabia Ayhan dedi ki:

   Merhaba. Ev hanımıyım ve tüm paketleme işlerini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim evime destek de dçbulunmak istiyorum.e mail eşimin dir.

 299. Buket Pazarlioğlu dedi ki:

  Gebze Kocaeli inönü mahallesi 5 kişilik bi ekibim var daha önce boncuk paketleme ve teşbih dizme işi yaptik geri dönüş sağlanirsa çok seviniriz ?

 300. Ece dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum işsizim ve evden yapılacak bir işe çok ihtiyacım var.

 301. hacer gul dedi ki:

  cankirida oturuyom elim hizlidir cok ihtiyacim var donerseniz cok seviniririm

 302. Gamze dedi ki:

  İstanbul’dan yazıyorum bi kızım var dönüş yapılırsa sevinirim

 303. Ebru dedi ki:

  Eve Ek İş İstiyorum İstanbul Pendık Paketleme Tecrubem Vardır

 304. Sevinç URGENÇ dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum. Evde paketleme işini düzenli olarak yapmak istiyorum.

 305. Cangül dedi ki:

  İstanbul esenlerdeyim 20 tane bayanım var paketleme işi yaparız

 306. Esma dedi ki:

  Merhabalar Ankara’da yaşıyorum el becerim bu konularda iyidir memnun kalacağınızı umuyorum.işe ihtiyacım var zaman sıkıntım yok ilgilenirseniz sevinirim

 307. Seyit TARLACI dedi ki:

  Merhabalar…
  Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. 3 yetişkin evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Teşekkürler

 308. Seyit TARLACI dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 3 yetişkin.

 309. Gülcan dedi ki:

  Sakarya karaman da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum Lutfen geri dönüş yapin çok ihtiyacım var 2 cocugum var onlar için elim pratiktir

 310. Hanife dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum bolca vaktim var paketleme yapıcak

 311. Evşen dedi ki:

  Sakarya/Karasuda yaşıyorum evde kürdan paketleme ve düğme paketleme işi yapmak istiyorum anaokul ogretmeniyim.Donus yaparsanız sevinirim

  1. ABDULKERİM YEKELER dedi ki:

   Merhaba. Istanbul EYÜPSULTAN ilçesinde paketleme için yardımcı olabilirmisiniz

 312. Doğukan Özmen dedi ki:

  İstanbul Maltepede Oturuyorum 21 yaşındayım ufak bir ofisim var internet üzeri iş yapıyorum ve böyle bi paketleme işide düşünüyorum boş zamanım çok oluyor varsa sevinirim

 313. Cansever dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Seylan dedi ki:

   Başakşehirde oturuyorum.Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum .

 314. Fatma T dedi ki:

  Istanbul ümraniye de oturuyorum 3 öğrenci okutuyorum masraflarını karşılamak için her türlü paketleme işi yaparım el becerim iyidir

 315. Meryem azan dedi ki:

  Ben meryem bu tür işlere elim yatkindir ev hanımıyım üc öğrencim var ve evde çocuk olmadigı için rahat rahat calisirim verilen isi zamanında bitiririm ihtiyac var van tuşbada oturuyorum

 316. Kader arduç dedi ki:

  Işe ihtiyacım var borcum var lütfen yardımcı olur musunuz

 317. derya gün dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim çalışmıyorum evde paketleme işi yapacak bolca zamanım var

 318. Kader dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum

 319. Ebru dedi ki:

  İzmirde oturuyorum …tekstil paketleme bölümünde çalıştım ellim hızlı ve el becerim oldukça yüksek ..ameliyat oldugum ayaktan çalışamıyorum çocuklarım okuyor ihtiyacım var

 320. Merve dedi ki:

  İstanbul KAĞITHANE oturuyorum bu ise ihtiyacim var

 321. Hilal dedi ki:

  Ek iş olarak düşünüyorum İstanbul’da oturuyorum boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

 322. Gönül dedi ki:

  Istanbul avcılarda yasıyorum

 323. Merve dedi ki:

  Merhaba Konya da oturuyorum. evde yapabilecegmz paketleme kina , davetiye , vb yapariz cvp yazarsnz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 324. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar;
  İzmir karşıyaka çarşıda ikamet etmekteyim kürdan paketleme işi yapmak istiyorum. Ayrıca ekip te kurabilirim.

 325. Rukiye nazlioglu dedi ki:

  Merabalar okula giden uc cocugum var esime destek olmak istiyorum

 326. Ayşegül dedi ki:

  İzmir basmane de oturuyorum. Evde iki kişiyiz istediğiniz kadar paketleme yapabiliriz. Yardımcı olur musunuz

 327. Hatice dedi ki:

  Manisa turgutlu da oturuyorum yeni evliyim çalışıyorum fakat düğün borçlarım var evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 328. Havva dedi ki:

  Konya meram dan yazıyorum el yeteneklerime güveniyorum eğer elinizde iş varsa dönüş yapmanızı bekliyorum

 329. Ayşe Gölcük dedi ki:

  Merhaba Ankara Çankaya da oturuyorum,her türlü paketleme işi yapabilirim.

 330. Aysun dedi ki:

  Merhaba istanbul kucuk cekmecede oturuyoruz evde yapabilecegmz paketleme kina , davetiye , vb yapariz cvp yazarsnz sevinirz

 331. Sırma dedi ki:

  Ankara keçiören de 3 kişiyiz her türlü paketleme isi yaparız okuttugum 2 çocuğum var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 332. Ayşe dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu

 333. Hilal kuşçu dedi ki:

  İhtiyaç +boş zamanları geçirmek için bu tür işleri yapmaktan zevk aldığım için ne tür paketleme işi olursa yaparım ilfiniz için teşekkürler şimdiden dönüş yaparsanız sevinirim

 334. Emine karatay dedi ki:

  Manisa merkezde evde paketleme işi arıyorum

 335. çiğdem dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum üniversitedeki oğlumun masraflarına katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 336. Bahar dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim aileme yüklenmek istemiyorum kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işi çok istiyorum her türlü paketleme süsleme işi yapabilirim

 337. Fatma dedi ki:

  Antalyada evlere iş istiyorum lütfen geri donermisiniz

 338. Suzan dedi ki:

  3çocuğum var evde paketleme işi arıyorum elim piratiktir dönüş yaparsınız sevinirim

 339. Beyza dedi ki:

  Merhaba antakya muratpasa da ikamet ediyorum 25 yasindayim paketleme isine ihtiyacim var dönerseniz cok sevinirim

 340. Arzu yigit dedi ki:

  Merhaba aileme katkıda bulunmak icin evde paketleme iai yapmak istiyorum.Kalabalik nüfuzsuz yardımcı olursanız sevinirim

 341. Derya ece dedi ki:

  İstanbul tuzla otuyorum paketleme işi yapdim 4 kisiyiz acil ihtiyacim var dönüs yaparsaniz sevinirim

  1. HÜLYA dedi ki:

   Evliyim bir okula giden bir oglumvar .borçluyuz onun için eşime destek olmak istiyorum. Ayrıca olmadigim için çalışamıyorum.ama elbecerim oldukça iyi daha önce nikahsekeri azda olsa yaptım.lutfen bana isverin

 342. Pnar dedi ki:

  Ankara mamak oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum kucuk çocuğum var onun için biseyler yapmak için paketleme işi yapmak istiyorum

 343. Rümeysa dedi ki:

  Tekirdağ kapaklida ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olursanız cok sevinirim hayirli geceler

 344. Ahmet Aksu dedi ki:

  İstanbul Fatih. 3 kişilk bir ekibiz

 345. Zekiye dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 346. Hülya Yücel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 347. Burhan yucel dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim biraz nefes darlığı var bedenen aktif olarak çalışamıyorum evden çalışarak aileme yardımcı olmak istiyorum 19 mart tan beri çalışamıyorum İzmir /buca /şirinyer

 348. Elif dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 349. Neslihan Akdağ dedi ki:

  Evde ne iş olsa yaparım becerikli ve şabırlıyım çok ihtiyacım var yarımcı olura nı sevinirim

 350. Reyhan dedi ki:

  ? fabrikası sında çalıştım balon paketleme istiyorum. Elim hızlıdır

 351. Nurgül dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum, öğrenciyim. Bir arkadaşımla beraber harçlığımız çıksın diye yapacağız. Bütün paketleme işlerini yapabilirim.

 352. Yasemin dedi ki:

  Babam calisamiyor tek calisan kardesim ve onun kazancida yetmiyor nufus olarak kalabalik bir aileyiz buyuzden destek ckma istiyorum ne is olursa yapabilirim bu arada taki tasarim belgemde bulunmaktadir

 353. selcan dedi ki:

  merhaba tekirdağ corluda yasıyorum. 25 yasında evliyim bu işe ihtiyacım vrdönğş yaparsanız sevınırım acil paketleme işi

 354. Zeliha Açıkgöz dedi ki:

  Ankara dikmende oturuyorum, birçok paketleme işi yaptım, bu konuda tecrübeliyim, boş zamanımı güzel bir şekilde kullanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum,. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler.

 355. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL BECERİMİZ VARDIR DİSİPLİNLİ ÇALIŞIRIZ

 356. Talha UZUM dedi ki:

  Evde balon paketleme düğme paketleme davetiye katlama işi alabilirim Annem ablam yapmak istiyor
  Bursa ilinde yaşıyoruz

 357. Yudum dedi ki:

  Istanbul bayramtepede oturuyorum is ariyorum evde yapabilecek

 358. elmas tuncel dedi ki:

  İse ihtiyacım var çalışmıyorum hızlı ve kısa süre de verilen işi yapıp teslim ederim Ankara’da yaşıyorum

 359. Gulay dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 360. Burcu Mutlu dedi ki:

  İstanbul /Kartal

 361. Furkan dedi ki:

  Merhabalar bursa osmangazide oturuyorum ve para kazanmam lazım en acil şekilde ve her türlü paketleme yapabilirim tecrübem var haftalık maaş verebilirseniz çok acil dönüş yapmanızı rica ediyorum

 362. Işıl altıngül dedi ki:

  Istanbul Sultangazi de yasıyorum kalabalık bi ekibiz dönerseniz çok sevinirim çok ihtiyacımız var işe çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum lütfen dönün.

 363. Fatma dedi ki:

  Ankara sincandayım evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Titiz ve hızlıyım. Her türden ürünü hızlı ve tam bir şekilde paketler gününde teslim ederim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 364. Emine Ünal dedi ki:

  İsmim Emine İstanbul Beykoz Elmalı köyünde yaşıyorum. 21 yaşındayım. Evin geliri yetmiyor. Annem hasta bende hem annemin yanında olup hem eve destek çıkmak istiyorum. Hızlıyım elimde yatkın geri dönüşünüzü bekliyorum.

 365. Berna dedi ki:

  Merhaba İzmir’de evimde paketleme işi istiyorum

 366. Sakine dersinlioglu dedi ki:

  Gaziantepte yaşıyorum 5 çocugum var bu işe çok ihtiyacım var

 367. Yağmur oğuz dedi ki:

  Ise ihtiyacim var okuyorum oncedende paketleme isi yaptim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 368. azra dedi ki:

  antalya da varmi bu isler evdeyim bosa gecen zamani degerlendirmek isterim

 369. Ayşe sen dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 370. Nevin karaca dedi ki:

  Evde paket işlerinin hangisi olsa fark etmez her türlüsünü yaparim

 371. FATMA dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum istanbul’da oturuyorum.

 372. FATMA dedi ki:

  İYİ GÜNLER. PAKETLEME İŞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM. 7-8 KİŞİLİK BİR GRUBUM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 373. Pinar Er dedi ki:

  Merhabalar istanbul kartalda oturuyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz memnun olurum elim hizli ve pratiktir ev hanimiyim

 374. Tugba can dedi ki:

  Bursa mustafakemalpasada oturuyorum evde bos vaktim var isede ihtiyacm var bir cocugum var birakicak kimse olmadigi icin evde ise ihtiyacm var 24 yasndayim

 375. Berivan dedi ki:

  Vanda oturuyorum evliyim evde her türlü paketleme isi yaparim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 376. Tülin dedi ki:

  Dükkan açmak istiyorum bayanlara evlere iş vermek istiyorum bursada oturuyorum iş vercek firma arıyorum

 377. Zeynep dedi ki:

  İzmir Aliağa dayım evde işe ihtiyacım var paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 378. Gülsün dedi ki:

  İstanbul bostancıda
  oturuyorum.elim çok hızlıdır.
  Temiz çalışırım.

 379. Derya ulusu dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum öğrenciyim işe çok ihtiyacım var el işi becerim de var

 380. Derya ulusu dedi ki:

  Merhaba esenyurtta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var. Öğrenciyim işe ihtiyacım var

 381. Aysun dedi ki:

  Ben İzmir Menemen den Aysun üç çocuk annesiyim bundan dolayı işimi eve getirmek istedim ben işe gidemiycem için ve maddi olarak çok ihtiyacımız var cevap bekliyorum

 382. Melike Arslantürk dedi ki:

  Kocaeli Gebze’de yaşıyorum. Bu tür inçe işleri severim ve iyi yaparım. Evliyim çocuğum yok. İş için müsaitim. Yıllarca tekstilde makinecilik yaptım. Elim hızlıdır. Terziyim ama şehir değişikliği sebebiyle işimi yapamıyorum.

 383. Sevgi ergün dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım Adana’da ikamet ediyorum dışarıda çalışma şansım Yok çocuktan dolayı geçim sıkıntısı çekiyoruz ve para kazanmak zorundayız evde paketleme iş tam istediğim gibi bir iş dönüş yaparsanız sevinirim

 384. Pelin Arslan dedi ki:

  20 yasındayım eve katkım olması için bu işe ihtiyacım var bursa Osmangazi’de ikamet ediyorum hızlı pratık yaparım buna inanıyorum

 385. Elmas dedi ki:

  Balikesir mekezde oturuyorum el cabuklugum vardir titiz calisirim co kjhtiyacim var bu ise yardimci olursaniz sevinirim

 386. ayşe dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de oturuyoruz.İki kişilik ekibimizle her türlü katlama ve paketleme işi yaparız.

 387. Berrak dedi ki:

  İstanbul güngörende oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 388. Bilge Benli dedi ki:

  Merhaba İzmir Mendereste ikamet ediyorum. Ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var. Kendime güveniyorum.

 389. Fatma dedi ki:

  Ankara da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım 20 yaşındayım ev hanımıyım gerekirse ekipte kurarım bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 390. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım. nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

  1. Demet dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işin acilen yapmak istiyorum

 391. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım gerekirse ekipte kurarım bolca boş vaktim de var nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 392. Paketleme dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Üsküdar’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 393. irem dedi ki:

  İstanbul kartal da oturuyorum

 394. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  1. Fatma dedi ki:

   Merhaba ankara Yenimahalle de oturuyorum3 kişilik bir ekibim var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum araç kullanabiliyorum.

 395. Sultan dedi ki:

  Kütahya merkezde oturuyorum paketleme işi yaparim elim hizlidir ihtiyacim cok var bana geri dönerseniz cok sevinirim lütfen acil ise ihtiyacim var

 396. derya yıldırım dedi ki:

  İstanbul bakırköyde ikamet ediyorum.her türlü el işi yapılır

 397. aslı demir dedi ki:

  ek işe çok ihtiyacım var başiskelede ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz

 398. Kezban Eser dedi ki:

  İstanbul yeniçamlıca da oturuyorum.10 Aylık kızım var ve evde çalışarak masraflara ortak olmak istiyorum

 399. Yuliya Sheker dedi ki:

  Merhaba. Bandırmada yaşıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 400. Dilara dedi ki:

  Öğrenciyim. El becerim oldukça iyi. Boş zamanım var ve paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 401. Dilara dedi ki:

  Merhaba. Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla hem zamanımı değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 402. Arzu bulut dedi ki:

  Merhaba.adanadayim.evde paketleme yapmak istiyorum.tesekkur ederim.

 403. Gamze dedi ki:

  Denizli merkez de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım el becerim var hızlı bir şekilde yapıp ürünü teslim ederim ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 404. Fadime ALBAYRAK dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 405. Merve gebeş dedi ki:

  Ankara Keçiören oturuyorum evde ek işe ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 406. Hasan dedi ki:

  İstanbul esenyurta oturuyrm her türlü iş olursa yaparız

  1. Esmer dedi ki:

   Merhabalar bende evde kürdan paketleme olur kına olur bunlara benzer bir iş yapmak istiyorum üç kişiyiz evde rahatlıkla yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

 407. Gülcan dedi ki:

  Batıkent’te oturuyorum. Titiz hızlı ve el becerime güveniyorum. Evde vereceğiniz işleri yapıp teslim ederim

 408. Mizgin dedi ki:

  İstanbul bahçelievler de oturuyorum bos zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım çok var acil dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Melek dedi ki:

   Ankara mamak da oturuyorum boş zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım hızlı ve titizim aynı zamanda tasarımcıyım ve benim için çabuk biten bir iş bakmam gereken annem var ve onun için istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Emel dedi ki:

   Kayseri melikgazi de oturuyorum paketleme işleri yaptım bu işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim…

  3. Güngör dedi ki:

   Merhaba Ankara/Etimesgut da oturuyorum evliyim 5 kişilik grubum ile her türlü paketleme işi yapabiliriz
   Zaman da sorunumuz yok düzenli ve devamlı çalışabiliriz

   1. Merve dedi ki:

    Ekibinizde çalışana ihtiyacınız varsa bende katılmak isterim ihtiyacım var iş bulamıyorum