Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020
1 Nisan 2019 tarihinde eklendi.

Evden para kazanmak artık çok kolay. Paketleme işi alarak siz de para kazanabilirsiniz. Evden yapılacak pek çok iş bulunmaktadır. Özellikle sabun, balon, kına, düğme ve kürdan paketleme işleri ülkemizin genelinde yapılmaktadır. Sizler için bu işleri ve iş veren firmaların iletişim bilgilerini kaleme aldık. İçeriğimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşerek evden para kazanabilirsiniz. İstanbul, Adana, Ankara gibi büyükşehirlerde evlere paketleme işi veren fason firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri Yapımı

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da paraya ihtiyacı olanlar! Bu içeriğimiz tam da sizler için. Hayat şartları artık zor. Sadece bayanlar aile bütçelerine katkı sağlamak için değil, müsait vakti olanlar bu işleri alarak para kazanıyorlar. Sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa ve boş zamanım var ben de para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Evlere verilebilecek işlerden söz etmeden evvel bu işlerin avatajlarından söz etmek istiyoruz. Fiziki olarak bir işte çalışıyorsanız iş ortamını bilirsiniz. Ev hanımları, çocukları olanlar ve bakacak kimsesi olmayanlar bu tarz işleri yaparak para kazanabiliyor.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Paketleme işleri yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Günün istediğiniz saatlerinde iş yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Gideriniz olmaz. Kazandığınız para cebinize kalır. Aile bütçenize düşük miktarlarda da olsa katkı sağlarsınız. Ayrıca bu işler kolay olduğundan dolay efor sarfetmenize gerek yoktur. Fason firmalar ya da fabrikalarda ürünlerin üretimi gerçekleşir. Ancak küçük çaplı firmalar ürettikleri ürünlerin paketlenmesi amacı ile makine almak istemezler. Alınacak olan makine de ekstra bir maliyet anlamına gelmektedir. Makine almakla da iş bitmez, makineyi çalıştıracak ve kullanacak personele de ihtiyaç vardır. Küçük işletmeler genelde makine ve personel masraflarını fuzuli olarak gördüklerinden dolayı işleri evlere verirler.

Belirli bir meblağ karşılılığında bu işler evden çalışmak isteyen kişilere verilir. Bu kişiler işleri verilen süre zarfında tamamlayarak firmalara teslim ederler. Ücretler elden ya da eft yöntemi ile çalışanlara gönderilir. Çevrenizde bu tarz firmalar varsa ya da bu firmalarda çalışan yakınlarınız varsa onlardan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Üretim tamamlandıktan sonra paketlenmek üzere hazırlanana ürünler adresinize gönderilir. Ayrıca bu ürünlerin yanında paketler ve gerekli ekipmanlar da gönderilir. Sizden ekstra masraf yapmanız beklenmez. Kargo ile ürünleri göndermeniz talep ediliyorsa ürün gönderimi sırasındaki kargo masrafları da firma tarafından karşılanır. 2019 ve 2020 yıllarında en çok yapılan paketleme işleri ve bu işlerin nasıl yapıldığı, firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Evlere iş ilanları ve fason firmaları inceleyerek iş alabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme ülke genelinde yapılan en meşhur işlerden bir tanesidir. Kürdan üretimi yapan fabrikalar ve şirketlere başvurmanız halinde iş almanız da mümkündür. Üstelik kolay bir iştir. Bu firmalara başvurarak iş alabilirsiniz. Size kürdan ve paket gönderilecektir. Firma tarafından belirlenen süre içerisinde bu kürdanları paketlemeniz istenecektir. Şayet işi erkenden bitirirseniz sonra tekrar iş talebinde bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Kürdan paketleme işi

Sadece kürdan paketleme işi değil, diğer işler de oldukça zahmetsizdir. Sadece paketlere kaçar tane koymanız istenirse bu sayıya göre kürdanları paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Genel olarak ev hanımları bu tarz işleri aldığından dolayı küçük çocuklara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Kürdanlar çocuklar için tehlikelidir. İşi çocuğunuzu uyuttuğunuzda yapabileceğiniz gibi, farklı bir iş de alabilirsiniz. Firma sticker ya da marka gibi yapışkanlar yapıştırmanızı talep ederse ekstradan onları yapıştırmanız gerekir. Bunlar dışında yapmanız gereken bir iş yoktur.

Paketlere koyulan sayılara göre size fiyat verilir. Komşularınız ile birlikte çay içerken de bu tarz işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Kürdan paketleme işlerinden genel olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında kazanç sağlanır. Tahta kürdanların yanı sıra sunum için şekilli kürdanları paketlemeniz de talep edilir. Ayrıca tahta kürdanların ucuna aksesuarlar takarak daha sonra paketlemeniz de istenebilir. İşin nasıl yapılacağını firma size bildirecektir. Önemli olan işinizi titiz ve zamanında yapmanızdır.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanallarından ülke geneline kargo ile iş veren firmaları araştırarak iş alabilirsiniz. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız bu tarz işleri bulmanız oldukça zordur. Bu sebeple İstanbul, İzmir, Gaziantep gibi şehirlerimizde bulunan fason firmalar ile de irtibata geçebilirsiniz. İstanbulDiyarbakır ve Mersin gibi şehirlerimizde evlere iş veren firmalar ile irtibat kurabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

 • Kürdan
 • Kürdan kutusu ya da ambalaj
 • Marka yapışkanı
 • Kutu gönderilerek ürünleri paketlemeniz istenecektir. Bunun dışında yapılabilecek ekstra bir iş yoktur.

Evde Balon Paketleme İşi

En yaygın paketleme işlerinden bir tanesi de balon paketlemedir. Özellikle organizasyon firmaları ve oyuncakçılar bu tarz işleri çevrelerine çok verirler. Balon üretimi yapan firmaların da paketleme makineleri olmaması durumunda size iş vermeleri mümkün olacaktır. Paketleme işlerinin ülke genelinde olduğunu söylesek de genel olarak büyük şehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolaydır. Ancak bölgenizde balon paketleme işi veren kişiler varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğlence sektörü balon ihtiyacı olan sektörlerin başında gelmektedir. Oyuncak olmasının yanı sıra çeşitli kutlamalarda da kullanılır.Balonlar renk renk olduğu gibi çeşit çeşittir de. Özellikle artık nişan merasimde gelin ve damadın baş harflerinden oluşan büyük balonlar çok kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra helyum ile şişirilen ve şekil verilen balonlar da çok satılmaktadır. Firmalar sizlere paketler ile birlikte balonları gönderirler. Sipariş tek renk üzerinden olabileceği gibi belirlenen sayıda renklere göre balon yerleştirmeniz de istenir. Örneğin paketin 10’lu olması talep edilirse ve 10 renk gönderilirse her renkten birer tane koyarak paketlemeniz istenecektir. 

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Balon paketleme işi alarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İş almanız durumunda balonlar size toptan gelir. Yapmanız gereken verilen işe göre paketleme yapmaktadır. Firma, marka yapıştırmanızı talep ederse pakete bir de marka yapıştırmanız gerekir. Bunun dışında sizden ekstra yapmanızı istenecek bir iş yoktur. Düğün ve açılış sezonları açıldığında bu tarz balonlar yok satar. Özellikle yaz aylarında daha çok para kazanmanız mümkündür. Firmaya zamanında teslimat sağlarsanız firma sürekli olarak sizinle çalışmak isteyecektir. Şayet Bursa‘da ikamet ediyorsanız da evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi

Giyim sektöründe ve toptan üretim yapan firmaların en büyük ihtiyaçları şüphesiz düğme. Bu iş bırakın fason firmaları küçük tuhafiyelerde dahi verilebilir. İşi firma sizden nasıl isterse o şekilde yapmanız gerekiyor. Gerekli olan ekipmanların hepsi size yine firma tarafından gönderilir.

 1. Düğme 
 2. Ambalaj paketi
 3. Maket bıçağı
 4. Koli bandı
 5. Koli gönderiliyor.
Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde düğme paketleme işi de alabilirsiniz.

Bu ürünler gönderildikten sonra paketlere kaç adet ve hangi türden düğme koymanız gerektiği de yine firma tarafından belirlenir. Ürünler size sayılı olarak teslim edilir. Firma tarafından özel bir iş yapılması isteniyorsa işin detayları anlatılır. Hangi renk, hangi boyda düğmelerin kaçarlı olarak ambalajlara yerleştirileceği ile ilgili bilgi verilir. Örneğin kırmızı düğmelerden 10’arlı paketler yapmanız talep edilirse yapmanız gereken sayarak düğmeleri ambalajına koymak olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki sayıları karıştırmamanız. Teslimatı zamanında yapmanız da bir o kadar önemli. Firmalar, temiz ve dakik çalışan personelleri ile sürekli çalışmak isteyeceklerdir. Bu tarz firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Konya’da evlere iş veren fason firmalar hakkında bilgi alabilir ve bu firmalardan iş alarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarının evden yapabilecekleri işlerden bir tanesi de sabun paketlemedir. Özellikle toptancıların bulunduğu ve üretim yapan firmalardan iş alabilirsiniz. 2019 yılında tüm ürünlerde doğallık vurgusu öne çıkıyor. Özellikle firmalar tarafından doğal sabun üretimleri yapılıyor. Kabak çekirdeğinden japon kiraz çiçeceğine kadar pek çok sabun üretiliyor. Şayet alışveriş merkezlerinde, dinlenme tesislerinde dikkat ettiyseniz sabun stantları bulunuyor. Bu stantlarda türlü hastalıklara iyi geldiği iddia edilen sabunlar bulunuyor. Sadece buralarda değil, özellikle turistlerin yoğun olduğu ve hediyelik eşya satılan çarşılarda da sabunlara rastlıyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren pek çok fason firma bulunuyor. Bu firmalar evlere, sabunun yanında ambalaj ve marka sticker ları da gönderiyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve belirlenen süre içerisinde firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet paketleme yaparken ürünlere herhangi bir zarar gelirse, ürünün maliyeti ücretinizden kesiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına firmanın talepleri doğrultusunda iş yapmak ve teslimatı zamanında gerçekleştirmek gerekiyor.

Sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Sadece biraz el becerinizin olması gerekiyor. Zaten zamanla işi yapa yapa pratiklik kazanırsınız. Jelatin sarmak sureti ile size iş verebilecekleri gibi kokulu ve dekorasyonda kullanılan sabunları da paketlere koymanız ve kurdule takmanız da istenebilir. Firmanın taleplerine göre iş yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, keçi sütü, ısırgan, biberi ve kil gibi çok çeşitli türleri bulunan bu sabunları paketleyerek aylık 1000 TL. gelir elde edebilirsiniz. Antalya Alanya evde iş veren firmalardan vardır. Bu çevrede ikamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar ile irtibata geçerek hediyelik eşya paketleme tarzı işler alabilirsiniz. Organik makyaj malzemesi satarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabilecekleri işlerin başında geliyor. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri çok sık yapılıyor. Üstelik gerekli ekipman da işi yapacak kişiye firma tarafından gönderiliyor. Herhangi bir el becerisi gerektirmediğinden ve üretimi seri olarak yapıldığından dolayı ülke genelinde düğün salonlarından, organizasyon firmalarından, çeyizcilerden vb. bu işleri alabilirsiniz.

Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Evde kına paketleme işi yapabilirsiniz.

 • Ambalaj
 • Karton kutu
 • Kına ölçeği 
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Yapıştırıcı
 • Kına paketi
 • Bant kargo yolu ile size gönderiliyor. Ayrıca toz halde bulunan kına çuvalı da beraberinde geliyor.

Firma pakete ne kadar kına koymanız gerektiğini size söylüyor. Bir ölçek ya da iki ölçek talebe göre ambalajlara kına koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleri sıra sıra ve düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeniz gerekiyor. Kına paketleme işi için sabit bir kazanç söylemek doğru değil. Çünkü oldukça çok çeşitli paketler var. Gelinlerin siparişine göre üretim yapılıyor. Pahalı olanları olduğu gibi her bütçeye hitap edenleri de var. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz de oldukça önemli. Adım adım evde kına paketleme işinin nasıl yapılacağı ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Sizler için evlere iş veren firmaların ülkemizde en yaygın gönderdikleri 5 iş türünü yazdık. Bölgenizde bulunan fason firmalarla şahsen ya da internet üzerinden irtibata geçerek iş almanız mümkündür.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
Evlere En Çok Verilen 5 Paketleme İşi 2019-2020 Konusuna 20 Yorum Yapıldı
 1. Fatma dedi ki:

  Ankara da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım 20 yaşındayım ev hanımıyım gerekirse ekipte kurarım bu işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 2. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım. nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 3. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım gerekirse ekipte kurarım bolca boş vaktim de var nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 4. Paketleme dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Üsküdar’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. irem dedi ki:

  İstanbul kartal da oturuyorum

 6. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 7. Sultan dedi ki:

  Kütahya merkezde oturuyorum paketleme işi yaparim elim hizlidir ihtiyacim cok var bana geri dönerseniz cok sevinirim lütfen acil ise ihtiyacim var

 8. derya yıldırım dedi ki:

  İstanbul bakırköyde ikamet ediyorum.her türlü el işi yapılır

 9. aslı demir dedi ki:

  ek işe çok ihtiyacım var başiskelede ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz

 10. Kezban Eser dedi ki:

  İstanbul yeniçamlıca da oturuyorum.10 Aylık kızım var ve evde çalışarak masraflara ortak olmak istiyorum

 11. Yuliya Sheker dedi ki:

  Merhaba. Bandırmada yaşıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Dilara dedi ki:

  Öğrenciyim. El becerim oldukça iyi. Boş zamanım var ve paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 13. Dilara dedi ki:

  Merhaba. Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla hem zamanımı değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 14. Arzu bulut dedi ki:

  Merhaba.adanadayim.evde paketleme yapmak istiyorum.tesekkur ederim.

 15. Gamze dedi ki:

  Denizli merkez de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım el becerim var hızlı bir şekilde yapıp ürünü teslim ederim ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 16. Fadime ALBAYRAK dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Merve gebeş dedi ki:

  Ankara Keçiören oturuyorum evde ek işe ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

 18. Hasan dedi ki:

  İstanbul esenyurta oturuyrm her türlü iş olursa yaparız

 19. Gülcan dedi ki:

  Batıkent’te oturuyorum. Titiz hızlı ve el becerime güveniyorum. Evde vereceğiniz işleri yapıp teslim ederim

 20. Mizgin dedi ki:

  İstanbul bahçelievler de oturuyorum bos zamanım çok her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım çok var acil dönüş yaparsanız sevinirim

Sayfa başına git