Yeni İş Fikirleri

Evlere İş Veren Firmalar 2023 İlanları (8 YENİ FASON İŞ FİKRİ)

Evlere İş Veren Firmalar 2023 İlanları sosyal medya üzerinden çeşitli platformlardan verilmeye devam ediyor. Günümüzde hayat şartları birçok çalışanı ek iş aramak, para kazanmak için değişik yöntemler aramak zorunda bırakmaktadır. Tek maaş ile ev geçindirmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Buna rağmen işçi maaşlarının düşük olması, her gün gıdadan giyime tüm ürünlere zam gelmesi sonucunda ek iş arayanların sayısı her geçen gün çoğalmaktadır. En yoğun illerimiz ise İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya, Eskişehir, Adana ve İzmir illerimizdir. Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkânları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran ve firmalara ulaşarak anlaşma sağlayabilenler, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkânlarından yararlanmakta aylık belirli miktarlarda gelir elde ederler.

Korona Virüs Nedeniyle Evde Yapılacak İş Fikrileri

Sağlığımız için evde kal tedbirleri kapsamında Korona Virüs Evde İş Fikirleri isimli içerimizde yapabileceğiniz yeni iş fikirleri bulunmaktadır. Size uygun olan sektöre karar verip evinizden çalışmaya devam edebilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar 2023 Listesi

Evde çalışarak para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bazıları evlerinde üretmiş olduğu ürünleri, firmalara veya perakende olarak satarak para kazanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evde paketleme iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye dukkanacmak.com hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, nikah bebek mevlit şekeri hazırlama, evde havlu hazırlama işi, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Şuan Evlere İş Veren Firmalar 2023 İlanlarında en çok verilen işler şunlardır;

  • İplik Temizleme işi (Fason Fabrikalardan)
  • Boncuk dizme işi,
  • Her çeşit paketleme işi toka, maske, (firmalardan)
Evde Toka Paketleme İşi

Paketleme işleri kalabalık aileler için idealdir.

Evlere iş veren firmalar genel olarak, sürekli olarak çalıştıkları kişiler ile anlaşmayı tercih etmektedirler. Evde yapılan işlerde firma ile çalışanların birbirlerine olan güveni çok önemlidir. Firmalar bazı dönemlerde işlerin yoğunluğu nedeniyle işyerine personel almak yerine, yemek ücreti, sigorta vb. giderleri ödememek için, evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilere iş verirler. Yukarıda da bahsettiğimiz bu işler, genel itibariyle bir masa başında yapılabilecek, ince işçilik gerektiren işlerdir. Firmalar ile anlaşarak evde çalışmaya başlamanız durumunda, ayırdığınız zamana göre aylık iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Tabi evde çalışan sayısı, iş için ayrılan zaman ve çalışanın yeteneği aylık gelire etki eden faktörlerdendir. Türkiye genelinde tüm illerde evlere iş gönderen firmalar mevcutken, bu firmalara ulaşmak ve iş almak çok zordur. Bursa ilimizde evde ek iş arıyor iseniz, çevrenizde bu şekilde para kazanan arkadaşlarınızdan bilgi almanızı veya özellikle dikiş işi veren firmalara başvurmanızı öneririz.

Evlere İş Veren Firmalar 2023:

Yeteneğinize en uygun olan sektöre başvurmanızı öneririz.

Firma 4 (İplik Paketleme)

240 kişi çalışıyor ve evlere iplik temizleme işi veriyor. Firma tarafından haftalık olarak ipler teslim ediliyor. 1 hafta sonunda genelde Cuma günleri firma verdiği iplikleri geri topluyor. Ödemeler aylık olarak yapılıyor. Eğer evde birden fazla çalışan varsa iplik firmasından aylık 1.000 TL’den fazla kazanmak mümkün.

Firma 5 Elbise Paketleme

2 Çeşit iş bulunuyor. Bunlardan bir tanesi etiket yapıştırılarak yapılan iken bir diğeri sadece paketleme işidir. Firma tarafından poşet ve koliler çalışan kişilere teslim ediliyor. Küçük atölyelere kamyonla sevkiyat yapılıyor. Küçük firma veya kişiler gelen poşetlere elbiseleri katlayarak paketliyorlar. Sonrasında paketlenmiş bu ürünler tek tek kolilere diziliyor. Gömlekler için ürün etiketi, fiyat amblemi gibi ekstra zaman alacak etiketler eklenebiliyor. Ödemeler paketleme başına günlük olarak yapılır, aylık ödeniyor. Gün veya hafta sonunda teslim edilen ürünler sayılarak geri alınıyor. Aile bireylerinin çalışma performansına göre para kazanılıyor. Yani haftalık 100 adet paketleme yapan ile 2.500 adet paketleyenin kazanacağı para bir olmuyor.

Firma genel itibariyle çalışan sayısı çok olan, geniş alana sahip, indirme ve bindirme işleminin (sevkiyat) rahat yapılabildiği ortamları ve çalışanları tercih ediyor. Paketleme firması ortalama 200 kişiye iş veriyor.

6 Büyük Firma Hediyelik Eşya Montaj Firması

Genelde bimblu, ahşap eşyalar gibi elde ürütilen ancak montajı gereken işleri veriyor. Daha önce oyuncak montajı işi de veren bu firma diğer firmalara nazaran daha az kazandırıyor. Ürün yelpazesi geniş olmasına karşın ödediği paranın az olduğundan söz ediliyor.

hediyelik eşya montajı
Hediyelik Eşya Montajı

Oyuncak Montaj Firması 7. Firma

Genelde 3 yaş altı çocuklar için kullanılmayan küçük maket tarzında ki plastik oyuncakların montaj işini veren bu firma, birçok evde çalışan bayana destek sağlıyor. Firmaya başvuru internet üzerinden yapılıyor. Aylık 2 kişinin kazanç ortalamasının 1.000 TL civarında olduğu söyleniyor. Genelde firmanın verdiği işler şunlar;

  • Araba, traktör, tarzında küçük oyuncaklar,
  • Montaj gerektiren plastik bebekler,
  • Zeka geliştirici pratik oyuncaklar
  • Puzzle
  • Eğitici oyuncaklar,
  • Erkek çocuklar için oyuncak silah setleri

Evlere bu oyuncakların paketlenme işini gönderen firma, daha çok aşağıda ki görselde görüntülenmekte olan, çok parçadan oluşan oyuncaklar ev hanımlarına verilmektedir. Titiz olarak montajı ve paketlenmesi gereken bu oyuncaklar, en az 20 parçadan oluşmaktadır. Tek tek birbirleri ile birleştirilen parçalar son olarak koliye yerleştirilir. Paketleme işi özen ve dikkat ister.

Firma 8 Çikolata Paketleme Firması

Özel günlerde çeşit çeşit çikolatalar dağıtıldığını bilirsiniz. Hazır üretimden geçen çikolatalar firma tarafından özel paketleme işi için bayanlara verilebiliyor. İnce ve titiz paketleme konusunda yetenekli olanlar bu işi de alabilirler. Ancak firmanın en önemli detayı ise hijyen oluşturuyor.

Sitemizden iş verilmemektedir. SİZE İŞ VERECEĞİNİ TAAHHÜT EDEREK ÖN ÖDEME TALEP EDEN KİŞİLERDEN UZAK DURUNUZ!

EDİTÖR TAVSİYESİ

54 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − two =

Başa dön tuşu