Dükkan Açmak

Evlere İş Veren Firmalar 2020 İlanları (8 YENİ FASON İŞ FİKRİ)

Evlere İş Veren Firmalar 2020 İlanları (8 YENİ FASON İŞ FİKRİ)

Günümüzde hayat şartları birçok çalışanı ek iş aramak, para kazanmak için değişik yöntemler aramak zorunda bırakmaktadır. Tek maaş ile ev geçindirmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Buna rağmen işçi maaşlarının düşük olması, her gün gıdadan giyime tüm ürünlere zam gelmesi sonucunda ek iş arayanların sayısı her geçen gün çoğalmaktadır. En yoğun illerimiz ise İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya, Eskişehir, Adana ve İzmir illerimizdir. Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkânları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran ve firmalara ulaşarak anlaşma sağlayabilenler, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkânlarından yararlanmakta aylık belirli miktarlarda gelir elde ederler.

Korona Virüs Nedeniyle Evde Yapılacak İş Fikrileri

Sağlığımız için evdekal tedbirleri kapsamında Korona Virüs Evde İş Fikirleri isimli içerimizde yapabileceğiniz yeni iş fikirleri bulunmaktadır. Size uygun olan sektöre karar verip evinizden çalışmaya devam edebilirsiniz.

FİRMALARDAN EVLERE İŞ İMKANI

Evde çalışarak para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bazıları evlerinde üretmiş olduğu ürünleri, firmalara veya perakende olarak satarak para kazanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evde paketleme iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, nikah bebek mevlit şekeri hazırlama, evde havlu hazırlama işi, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Şuan En Çok Verilen İşler Şunlardır;

 1. İplik Temizleme işi (Fason Fabrikalardan)
 2. Boncuk dizme işi,
 3. Her nevi paketleme işi (firmalardan)

Evde Toka Paketleme İşi

Kalabalık aileler için  idealdir.

Evlere iş veren firmalar genel olarak, sürekli olarak çalıştıkları kişiler ile anlaşmayı tercih etmektedirler. Evde yapılan işlerde firma ile çalışanların birbirlerine olan güveni çok önemlidir. Firmalar bazı dönemlerde işlerin yoğunluğu nedeniyle işyerine personel almak yerine, yemek ücreti, sigorta vb. giderleri ödememek için, evde çalışarak para kazanmak isteyen kişilere iş verirler. Yukarıda da bahsettiğimiz bu işler, genel itibariyle bir masa başında yapılabilecek, ince işçilik gerektiren işlerdir. Firmalar ile anlaşarak evde çalışmaya başlamanız durumunda, ayırdığınız zamana göre aylık iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Tabi evde çalışan sayısı, iş için ayrılan zaman ve çalışanın yeteneği aylık gelire etki eden faktörlerdendir. Türkiye genelinde tüm illerde evlere iş gönderen firmalar mevcutken, bu firmalara ulaşmak ve iş almak çok zordur. Bursa ilimizde evde ek iş arıyor iseniz, çevrenizde bu şekilde para kazanan arkadaşlarınızdan bilgi almanızı veya özellikle dikiş işi veren firmalara başvurmanızı öneririz.

Yeteneğinize en uygun olan sektöre başvurmanızı öneririz.

Firma 4 (İplik Paketleme)

240 kişi çalışıyor ve evlere iplik temizleme işi veriyor. Firma tarafından haftalık olarak ipler teslim ediliyor. 1 hafta sonunda genelde Cuma günleri firma verdiği iplikleri geri topluyor. Ödemeler aylık olarak yapılıyor. Eğer evde birden fazla çalışan varsa iplik firmasından aylık 1.000 TL.’den fazla kazanmak mümkün.

Firma 5 Elbise Paketleme

2 Çeşit iş bulunuyor. Bunlardan bir tanesi etiket yapıştırılarak yapılan iken bir diğeri sadece paketleme işidir. Firma tarafından poşet ve koliler çalışan kişilere teslim ediliyor. Küçük atölyelere kamyonla sevkiyat yapılıyor. Küçük firma veya kişiler gelen poşetlere elbiseleri katlayarak paketliyorlar. Sonrasında paketlenmiş bu ürünler tek tek kolilere diziliyor. Gömlekler için ürün etiketi, fiyat amblemi gibi ekstra zaman alacak etiketler eklenebiliyor. Ödemeler paketleme başına günlük olarak yapılır, aylık ödeniyor. Gün veya hafta sonunda teslim edilen ürünler sayılarak geri alınıyor. Aile bireylerinin çalışma performansına göre para kazanılıyor. Yani haftalık 100 adet paketleme yapan ile 2.500 adet paketleyenin kazanacağı para bir olmuyor.
Firma genel itibariyle çalışan sayısı çok olan, geniş alana sahip, indirme ve bindirme işleminin (sevkıyat) rahat yapılabildiği ortamları ve çalışanları tercih ediyor. Paketleme firması ortalama 200 kişiye iş veriyor.

6 Büyük Firma Hediyelik Eşya Montaj Firması

Genelde bimblu, ahşap eşyalar gibi elde ürütilen ancak montajı gereken işleri veriyor. Daha önce oyuncak montajı işi de veren bu firma diğer firmalara nazaran daha az kazandırıyor. Ürün yelpazesi geniş olmasına karşın ödediği paranın az olduğundan söz ediliyor.

hediyelik eşya montajı

Hediyelik eşya montajı

Oyuncak Montaj Firması 7. Firma

Genelde 3 yaş altı çocuklar için kullanılmayan küçük maket tarzında ki plastik oyuncakların montaj işini veren bu firma, birçok evde çalışan bayana destek sağlıyor. Firmaya başvuru internet üzerinden yapılıyor. Aylık 2 kişinin kazanç ortalamasının 1.000 TL. civarında olduğu söyleniyor. Genelde firmanın verdiği işler şunlar;

 • Araba, traktör, tarzında küçük oyuncaklar,
 • Montaj gerektiren plastik bebekler,
 • Zeka geliştirici pratik oyuncaklar
 • Puzzle
 • Eğitici oyuncaklar,
 • Erkek çocuklar için oyuncak silah setleri

Evlere bu oyuncakların paketlenme işini gönderen firma, daha çok aşağıda ki görselde görüntülenmekte olan, çok parçadan oluşan oyuncaklar ev hanımlarına verilmektedir. Titiz olarak montajı ve paketlenmesi gereken bu oyuncaklar, en az 20 parçadan oluşmaktadır. Tek tek birbirleri ile birleştirilen parçalar son olarak koliye yerleştirilir. Paketleme işi özen ve dikkat ister.

Firma 8 Çikolata Paketleme Firması

Özel günlerde çeşit çeşit çikolatalar dağıtıldığını bilirsiniz. Hazır üretimden geçen çikolatalar firma tarafından özel paketleme işi için bayanlara verilebiliyor. İnce ve titiz paketleme konusunda yetenekli olanlar bu işi de alabilirler. Ancak firmanın en önemli detayı ise hijyen oluşturuyor.

Yorumlar
 1. Nur burhan dedi ki:

  Niluferde yaşıyorum evde paketleme boncuk işi alabilirim

 2. Tuba dedi ki:

  Bursa Yıldırım ‘da oturuyorum evde yapılacak iş imkanlarından yararlanmak istiyorum.

 3. Selvinaz Gül dedi ki:

  Yıldırım ilçesinde oturuyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum

 4. azize dedi ki:

  Bursa osmangazide ikamet ediyorum evde is ariyorum acil donus yapin lutfen ihtiyacim var
  Daha once evde araba parcasi isi yaptim ve baska işlerde dantel haric butun isleri yapabilirm

 5. Canan dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 6. sema dedi ki:

  Merhabalar evde is istiyorum .İsleriniz titizlikle alinip teslim edilerek yapilir.

 7. Filiz dedi ki:

  Evde ek iş yapıp para kazanmak istiyorum yardımcı olursanız

 8. Asiye kıvrak dedi ki:

  Bursa eriklide oturuyorum .Evde is yapmak istiyorum.

 9. Asiye kıvrak dedi ki:

  Merhaba bursa eriklide oturuyorum.Evde is yapmak istiyorum.

 10. Mukaddes dedi ki:

  Mrb inegolde oturuyorum ise ihtiyacım var evde is yaparak kızımın ihtiyacını karşılamak istiyorum lütfen dönüş yapın acil ihtiyacım var

 11. Suat dedi ki:

  2 düz makinem ile evde fason işi arıyorum
  Demirtaş Bursa

 12. Firdevs Topkaç dedi ki:

  Bursa/osmangazi de oturuyorum evde dantel hariç tüm işleri yaparım acil evde ek ise ihtiyacım var bilginize telefon.

 13. AYLİN dedi ki:

  BURSA YILDIRIM İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM EVDE YAPABİLECEĞİM İŞ İSTİYORUM PAKETLEME YADA DİKİŞTE OLABİLİR

 14. ayşe dedi ki:

  Evde paketleme isi boncuk isi katlama isi yaparım evimde çocuk bakarım itinayla kendi çocuğum gibi ben çocukları severim dönerseniz sevinirim

 15. Recep dedi ki:

  Bursa Yıldırımda oturuyorum.Evde is imkanlarından faydalanmak isterim.Yardımcı olabilecek var mı

 16. aysun dedi ki:

  merhaba İstanbul sarıyerde oturuyorum eve iş istiyorm

 17. Dilek dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırım’da oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum

 18. Neslihn dedi ki:

  Eve iş arıyorum millet MH boncuk örtü ktlmaisi olur

 19. Aysel dedi ki:

  Evlere isyerlerine çorba yemek pasta börek yapilir. Butik olarak çalışıyorum bursa

 20. nurcan dedi ki:

  bursa yildirimda oturuyorum eve is istiyorun

 21. Meral dedi ki:

  Yıldırım’da oturuyorum ek iş alabilirim

 22. Sevil Sewo dedi ki:

  Bende bursa Yıldırında oturuyorum evde iș yapacak iș aryorum.

 23. Müge dedi ki:

  Bursa yıldırımda otuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim

 24. Leyla dedi ki:

  Acillll evde yapabileceğim iş istiyorum bursa teleferikte oturuyorum lutfen ulasın

 25. RUKİYE TÜRKER dedi ki:

  bursa inegölde oturuyorum evi iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim eevliyim 22 yaşındayım

 26. Özlem bayraktar dedi ki:

  Bursaosmangazi Muradiye ilçesinde ikamet ediyoruz iki kişiyiz tüm gün boşuz acil işe ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın her türlü paker işi yaparız

 27. merve dedi ki:

  Bursa yıldırım güllük mahallesinde otuyorum evde iş yapmak istiyorum

 28. Tuncay dedi ki:

  MERHABA OSMANGAZİ DE OTURUYORUM EVDE İS YAPMAK İSTİYORUM ELİM COK HİZLİDİR DAHA ONCE BONCUK DİZDİM PANTOLONLARA MARKA DİKTİM İLGİLİLERİN BENİ ARAMASİNİ RİCA EDERİM 0553 8744856 SEVDA.

 29. ufuk dedi ki:

  bursa yıldırım da evde overlok ve duz dikiş işi verilir

  1. Leyla dedi ki:

   Merhaba ben telederikte oturuyorum bana ulaşır msiiniz

  2. İPEK dedi ki:

   İyi günler ne tür iş veriyorsunuz duz dikiş yapıyorum

 30. Cicek dedi ki:

  Yıldırım Hacivat mahallesinde oturuyorum

 31. NİHAL dedi ki:

  Merhaba
  Bursa Gorukle de ikamet ediyorum
  Evde ek ış yapmak istiyorum sürekli ve güvenilir şekilde iş yapmak istiyorum Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 32. Rukiye dedi ki:

  Merhaba goruklede oturuyorum. Evde yapmak için arıyorum.

 33. emine şener dedi ki:

  bursa osmangazi darmstadt cad oturuyorum evde sarma sararim yada başka işte olabilir

 34. Cevdet dedi ki:

  Selamünaleyküm evimde boş bir garajım var orada her türlü imalat yapabilirim çalıştığım zamanlar haricinde boş vaktim oluyor

 35. FATİH dedi ki:

  İYİ GÜNLER EVDE İŞ İMKANI İSTİYORUM GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM ÜRÜN TESLİMİ GELİP YILDIRIMDAN ALINIR GETİRİLE BİLİR.

 36. Hacer dedi ki:

  Ben bırsa emkte oturuyorum 4 kişiyiz ve daga önce evde işler yaptm ve şuhan işe cok ihyacımz var dönüş yaparsanı gercekten cok mutlu olurum

 37. Havva dedi ki:

  Merhaba samanlı mah . Olduruyorum eve is isdiyorum

 38. Fatma dedi ki:

  Bende evde iş yapmaistiyorum çok ihtiyacım var

 39. Hatice Yalçın dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum evde ek iş istiyorum

 40. Esra çapkın dedi ki:

  Benesra evde yapmak icin paket veya boncuk dizme isi ariyorum

 41. Melek dedi ki:

  Evde yapabilecegim ek ihtiyacim var simdiden tesekkrler

 42. Dilek dedi ki:

  Evde dikiş ve paketleme işi atiyoruz yıldırım eriklide oturuyoruz 3 kişi olarak çalisilacak

 43. Fatma dedi ki:

  Yıldırım samanlı mah. Oturuyoruz. Birkaç arkadaştan oluşan büyük bir grubumuz var. Daha öncesinde eşarp kıvırma , püskül takma vb. İşlr yaptık. Acil iş istiyoruz

 44. Manço dedi ki:

  Bursa yıldırım merkezde oturuyorum emekli bay ım evde paketleme işi yapabilirim

 45. Hülya dedi ki:

  Yıldırım millette oturuyorum evde ek iş istiyorum

 46. MEHMET ALİ ÇELİK dedi ki:

  merhabalar ;
  Osmangazi Hamitlerde oturuyorum ek işe ihtiyacımız var yardımcı olurmu sunuz.tesekkür eder

  iyi çalışmalar dilerim.

 47. Ayşegül dedi ki:

  Bursa Yıldırım da oturuyorum. 2 tane Tek iğne çift pabuç ve 2 ev tipi düz dikiş makinam var. Uygun iş arıyoru. Teşekkür ederim.

 48. Gül dedi ki:

  Merhaba ismim gül yıldırımda oturuyorum acıl evde iş yapmak istıyorum benim bolgeme yakın iş varsa bana hemen cevap verırmısınız

 49. Hasan dedi ki:

  Bende evde ek iş istiyorum

 50. nurcan dedi ki:

  merhaba ben yildirim davutdedede ikametgah ediyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

 51. Esra çapkın dedi ki:

  Yıldırım Yeşilyayla dayım Evde iş arıyorum

 52. Özlem BİRCAN dedi ki:

  Tekstilde çalıştım eşarp işinde ve 7kisilik ekimim var

 53. Nebahat dedi ki:

  Bursa Yıldırım

 54. Gülay dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde ek iş istiyorum elim hızlıdır istenilen tarihde teslim ederim

 55. Melike dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum teleferik ışıklar askeri lisede oturuyorum

 56. Dilek Silim dedi ki:

  12 kişilik ekibim var hertürlü fason işi arıyorum gürsuda ikamet ediyorum atolyemiz var

 57. Ceylan dedi ki:

  Yıldırım Zümrüt evlerde oturuyorum eve iş istiyorum ihtiyacında var yardımcı olursanız sevınırım daha önceden tecrübem var

 58. EBRU dedi ki:

  Evde gün boyu boş oturuyorum ek gelir ve para kazanmak istiyorum boş durmaktansa bişeyler yapmak istiyorum. Ev hanımıyım. Çocuğum yok. Geri dönmenizi umut ederek bekliyorum.

 59. sinem dedi ki:

  bursa niluferde oturuyorum ise cok ihtiyacim var herturlu isi yaptim tekstilciyim makinalarim var herturlu makinayida biliyorum.yardimci olursaniz sevinirim

 60. Seval dedi ki:

  Yıldırım ortabağlarda ikamet ediyorum kursa gittigim için henüz ise giremedim onlisansimi yeni bitrdim hangi iş olursa yapabileceğimi düşünüyorum

 61. Makbule dedi ki:

  Biz evde 2 kişiyiz ek gelire ihtiyacımız var haftasonu 4 kişi boştayiz yıldırım demet evlerde
  ikamet ediyoruz geri dunuş yapsanız çalımaya hazırız iyi gunler

 62. Nuran Kaya dedi ki:

  Merhaba ben Yıldırım yiğitler de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 63. Emine Zor dedi ki:

  Emirsultanda ikamet etmekteyim evde paketleme işi arıyorum.

 64. Emine dedi ki:

  Merhaba bursa niluferse oturuyorum acil ise ihtiyacim var

 65. eminee dedi ki:

  Iki bayan olarak evdeve is almak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim

 66. Özlem dedi ki:

  Merhaba ben Yıldırım Millet mahellesinde oturuyorum evde is yapmak istiyorum. Geri dönmenizi bekliyorum.

 67. gamze dedi ki:

  Merhaba ben ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapınız bursa özlücede oturuyorum

 68. gamze dedi ki:

  Merhaba ben bursa özlücede oturuyorum ek iş yapmak istiyorum fakat geri dönüş yapılmıyor işe ihtiyaçım var lütfen geri dönüş yapınız

  1. Elif dedi ki:

   Bursa mudanyaa oturmaktayim evde ekiş yapabilirim müsaitim

 69. emel ural dedi ki:

  evde ek iş arıyorum . daha önce taç .boncuk işi. yatak ortüsü boncuları . vb seyler yaptımj ….

 70. Sebile dedi ki:

  Bursa osmangazi

 71. zafer onur dedi ki:

  Bursa osmangazi basaran mahallesi tel

 72. Yesim dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 73. Bekir ciftci dedi ki:

  Merhaba ben bursa yıldırım gursu da oturuyorum acil evde iş arıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz

 74. büşra cıbır dedi ki:

  Mereba ben bursada osmangazide tuuyorum teleferik bana bi dolmuş meswfesindedir evimde dikiş makinam ve overlok akibam var evde sikim yapmak istiyorum lüften bana ulaşın usta makinacıyım eger gerek olursa makina çogaltıp ekip kurabilrim

 75. Hasene dedi ki:

  Bursa Yıldırım kestelde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum grup isterseniz grupta ayarlayabilirim

 76. Sevgi Gökçe dedi ki:

  Ben bursa demirtaş ta ikamet etmekteyim evde iş yapmak ve yaptırmak istiyorum benim bölgeme yakın bir firma adı verirseniz memnun olurum teşekkür ederim

 77. Ömrüye dava dedi ki:

  Ben yenişehirdeyim evde iş yapmak istiyorum geubum var eğer iş verirseniz kendimdr gelip ala bilirim ne il olursa yaparuz lütfen bize iş acil