2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor
27 Eylül 2018 tarihinde eklendi.

Rahatınıza düşkün müsünüz? Veya fiziksel olarak bir iş yerine gidebilecek durumda değilsiniz ya da imkanınız mı yok? Evden yapabileceğiniz işlerin arasında yine en kolayı ve kazancı size yetecek kadar olduğunu tahmin ettiğim işlerden birini size anlatmaya çalışacağım. Davetiye katlama işi gayet kolay rahat bir şekilde yapılabilecek, evden çalıştığınız için diğer ev işlerinizi veya çocuklarınız varsa onlarla da ilgilenebileceğiniz ek iş için muhteşem bir iş fırsattır. Tabi ki sadece ev hanımları değil öğrenci iseniz, ailenizin gönderdiği harçlık yetmiyor ve rahat bir öğrencilik hayatı geçirmek istiyorsanız derslerinizden arta kalan zamanlarda vaktinizi değerlendirip para kazanmanız için güzel bir deneyim olabilir. Şahsen ben öğrenciyken yetmiyordu ve böyle imkanların var olduğunu bilseydim kesinlikle değerlendirirdim. Tabi ki kimseyi suçlayamam araştırılınca bulunabilirdi. Davetiye katlama işinin maliyetinin sağladığı rahatlığa göre gayet kazançlı olduğunu düşünüyorum. Evde boş olanlar işim yok diye üzülenler artık kendinizi kötü hissetmeyin! Biz sizin için düşündük ve sizleri bilgilendirmek için harekete geçtik. Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak, Konya, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde sizde firmalarla iletişim kurabilir ve aylık 1.000 Tl. civarında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

Davetiye her düğünün, davetin, kına gecelerinin, nişanların, film açılış galalarının, filmlerini, konferansların, tiyatroların, sinemaların, yeni bir iş yeri açılışlarının gibi aklınıza gelebilecek bir çok sosyal etkinliğin olmazsa olmazıdır. Bu yüzden süregelen ve kazançlı bir iş olacaktır. Davetiye yapan firmaları araştırarak kendinize en yakın olanıyla çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu iş için eleman arayan firmalar bulamıyorsanız kendinize en yakın matbaaya, davetiye basımı yapan yerlere yada bir fotoğrafçıya giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Davetiyeler matbaadan düz kağıt ve baskılı olarak gelir. Matbaacıların basılmış şeklinde olan davetiyeleri katlaması fazla zaman alacaktır. Bu yüzden matbaacılar bu iş için ev hanımlarına veya başvuran öğrencilere basılmış şekilde olan davetiyeleri göndererek katlamalarını talep etmektedir.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

İlk önce 100 davetiye ile işe başlarsınız daha sonra alışma durumunuza, hızınıza ve eksiksiz hizmet göstermeniz halinde 200-300 diye yükselebilir. Davetiye katlamak için size gerekli bazı malzemeler vardır. Bu malzemelerde hem tertipli, düzenli ve temiz çalışabilirsiniz hem de yaptığınız işi eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için size bir adet maket bıçağı, büyük bir örtü ve büyük uzun bir cetvel yeterli olacaktır. Bir keresinde arkadaşım düğünü için davetiye bastırmıştı. Davetiyeler katlanmış hazırlanmış değil normal basım olarak gelmişti. 1000 tane davetiyeyi bir gecede hem katlayıp hem zarflarına koymuştuk. Normal zarf da değildi baya uğraştırıcı bir zarfı vardı. Velhasıl kelam anlatmak istediğim bu işin kolaylığıdır. Bir gecede 1000 tane davetiye katlanıp zarflanabiliyorsa, kendinize ayırdığınız zamanlarda hızınıza ve el becerinize bağlı olarak bir gecede siz  de 100,200,300 hatta 1000 tane bile davetiye katlaması yapabilirsiniz. Ben üşengeç bir insan olarak bunu becerdiysem siz de en ala şekilde bu işi yapabilirsiniz. 🙂

Evde bu işi tek başına yapan vatandaşlarımız ile ailece çalışanların kazancı bir olmaz. Bu nedenle aylık 200 Tl. kazanabileceğiniz gibi, aylık 1.500 TL.‘de kazanabilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar?

Davetiye katlama firmalarıyla çalışma işlemine başladıktan sonra firma sizin için düz baskılı davetiyeler gönderir. Bu davetiyeleri aldığınızda belirli katlama yerlerinden düzenli bir şekilde katlar zarflarına koyar ve firmanın size verdiği süre zarfında bitirmeye çalışırsınız. Davetiye katlama için iş veren firmaları illeriniz de araştırabilir, çeşitli matbaacılara giderek size ulaşabilecekleri isim soy isim ve numara bırakabilirsiniz. Matbaa harici fotoğrafçılara da başvuru yapabilirsiniz. Bazı fotoğrafçıların da bu iş için vakti kalmayabiliyor. Bir üst yazıda anlattığım bizim fotoğrafçı gibi yani. 🙂 Genel de küçük ilçelerde böyle işler için eleman aramıyorlar pek. Ama büyük şehirlerde büyük fotoğrafçılar ve organizasyoncular bu işe daha sıcak bakabiliyorlar.  Bulunduğunuz bölgede bunun için uygun bu işi yaptırmak için eleman arayan matbaalar varsa hemen iletişime geçebilirsiniz. Ya da zor ama denenmeye değer bir şey olarak evde kendi davetiyelerinizi tasarlayıp sosyal medya aracılığıyla kendinizi kanıtlayabilir. Güzel gelirler elde edebilirsiniz. Ama sizin için en mantıklı ve en kolay seçenek olan bulunduğunuz ildeki davetiye katlama işi veren firmalarla görüşme yapmanız. İlk başlardaki maliyet düşüklüğü gözünüzü korkutmasın. Bu iş bana en fazla ne kadar gelir sağlayabilir ki diye düşünmeyin.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalara Ulaşarak Aylık Sabit Bir Gelir Sağlayabilirsiniz.

Eliniz hızlandıkça ve kendinizi geliştirdikçe aylık kazancınız 1500 TL’ye kadar çıkabilir. Aslında davetiye katlama işi evde kına paketleme işi kadar kolay ve kazançlı bir iştir. Esnek çalışma saatleriyle hem evinize destek olur hem de artık kendi ihtiyacınız için eşinizden para istemek zorunda kalmazsınız. Kocalara muhtaç olmaya son 🙂 Yapmanız gerekenler zor değil. Yalnızca biraz araştırma yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz ilde araştırma yapıp bu iş için firmalar bulduktan sonra başvuruda bulunarak el beceriniz ve hızınızla güzel paralar kazanmak.Davetiye Katlama Nasıl Yapılır ?

Evde yapılabilecek ek işlerden biridir. Evinize en kolay ve en rahat şekilde gelir sağlayabileceğiniz mantıklı bir iştir. Davetiye katlama işi için önce bir firmayla anlaşmalı daha sonra bu firmanın size gönderdiği düz basım halinde gelen davetiyeleri gösterildiği yerlerden katlayıp zarflarına koyarak, firmanın istediği zaman diliminde ulaştırmaktır. İlk başlarda az davetiye ile başlarsınız. Zaten eliniz pratik yapa yapa hızlanır ve artık daha fazla davetiyeler yaparak gelirinizi her seferinde bir üst noktaya taşırsınız. Davetiye katlama işi ucu olmayan devamlı bir iştir. Bizde düğünler bitse tiyatrolar bitmez tiyatrolar bitse davetler bitmez. Sonuçta eğlenmeyi seven bir milletiz. Davetiye de bu eğlencelerin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden de yapılabilecek karlı, uzun zamanlı bir iştir. Bayanlar için evde yapılabilecek diğer ek iş imkanlarını görmek için tıklayınız.

Örnek Davetiye Modelleri

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

basit sayılabilecek düğün davetiyesi

En basit sayılabilecek davetiyelerden biridir. Sadece baskı yapılır katlanılmasına gerek yoktur. Eğer bir firmayla çalışabiliyor iseniz bu davetiye size baskılı olarak gelir sizin tek yapmanız gereken davetiyeyi zarf içerisine yerleştirmek olur. Fakat evinizde kendiniz davetiye hazırlayarak kendiniz baskı yapıyorsanız bilgisayar aracılığıyla davetiyenizi tasarlayarak bu iş için uygun yazıcılar tedarik ettikten sonra, tasarladığınız davetiyeyi çıkartabilir öyle zarflayıp alıcıya sunabilirsiniz.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Lüks davetiye

Bu davetiye diğerlerine göre biraz daha zahmetli sayılabilecek bir türdür. Katlama işlemleri  zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir. Bir firmaya bağlı çalışmıyorsanız eğer malzemeleri pahalı olabileceğinden maliyeti biraz daha fazla olabilir. Ama eğer birlikte çalıştığınız bir firma var ise iç basımını, gösterişli zarfını da göndereceklerdir. Size sadece kadifeleri birleştirmek ve içine baskıdan davetiyeyi koymak kalabilir.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Dantelli davetiye

Yine evinizde şahsi olarak çalışıyorsanız bu iş için baya uğraşmanız gerekmektedir. El beceriniz olması durumunda dışındaki danteli siz bile yapabilirsiniz. 🙂 Ama bu şekil davetiyeler için firmalarla anlaşmalı çalışmanız sizi daha az uğraştırır. Firmanın hazır olarak gönderdiği danteli kurdelayı düz baskı olan davetiyenin üstüne sabitler ve bağlayabilirsiniz.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Kişilere özel tasarlanmış davetiye

Bu şekil davetiyeleri kişinin evinde yapması için çok profesyonel makineleri ve çok ileri düzey el becerisi olmalıdır. Çünkü bu şekil davetiyeler kişilere özel tasarlandığı gibi açılma kapanma modelleri biraz farklıdır. Çok ince işçilikle uğraşılmalı, ayarlanması zor bir davetiyedir. Bu yüzden firma ile çalışanların işi daha kolay olacaktır.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Modern sünnet davetiyesi

Bu davetiye de zor gibi görünse de hizası güzel olanların çok da kolay yapabilecekleri bir davetiyedir. Muhtemelen firmadan düz şekilde gelir ve küçük yerleri de dahil olmak üzere katlama yerleri belirli olur. Buralardan katlayarak davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Evde yapmak isteyenler ise iç baskısını yine bilgisayardan yapabilir, dışı için de bu iş için kullanılan uygun renkteki kartonlar ile hazırlayıp satışa sunabilirsiniz.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Nazar boncuklu sünnet davetiyesi

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan nazar boncuğuyla karşı karşıyayız yine. 🙂 Sünnet düğünü davetiyeleri genel de aynı modellerden oluşur. Ya bu şekilde nazar boncuğu ile, ya at üzerine binmiş çocuklar ile ya da sünnet çocuklarının resimleri ile oluşturulur.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Sünnet kıyafeti gibi tasarlanmış davetiye

Sünnet kıyafeti şeklinde tasarlanmış bu davetiye zor gibi gözükebilir ama gözünüzü korkutmasın. Diğer davetiyelerde olduğu gibi katlama yerlerinden güzel bir şekilde katlarsanız ortaya gösterişli güzel bir davetiye çıkabilir.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

İftar davetiyesi

Bir de düğün davetiyelerinin dışında ilde gerçekleşebilecek olan topluluk yemeklerine bazen tüm il-ilçe halkına bazen de orada bulunan başkan, başkan yardımcısı gibi üst düzey insanlara gönderilen davetiyeler vardır.

2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Yeni İş Fikirleri

Kişiye özel doğum günü davetiyesi

Son olarak da kişiye özel yapılan doğum günlerinde davetlilere doğum gününü bildirmek amacıyla isteğe bağlı resimli veya resimsiz hazırlanan davetiyeler bulunmaktadır. Bu davetiyeleri de bu iş için uygun materyalleriniz var ise evde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Davetiye modelleri tabi ki de bunlarla sınırlı değildir. Ben sadece örnek olarak göstermek için bunları seçtim. Siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız davetiye katlama işi sizin için uygun bir fırsat olabilir. Bu işi yapmaya karar verdiğiniz an hemen gidip uygun firma bulup ya da kendi becerileriniz ile davetiye katlama işine girebilirsiniz.Oy ver!
[Total: 1 Average: 1]
2019 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor Konusuna 115 Yorum Yapıldı
 1. Gul su dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum davetiye katlama işi yapmak isteriz 4kisiyiz

 2. Rukiye dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum ve davetiye katlama paketleme işlerine ihtiyacım var elim çok yatkın hızlı seri düzgün ve temiz zamanında teslim edebilirim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 3. aliyenur dedi ki:

  Merhaba ben adanada yaşıyorum ve paketleme işini yapmak istiyorum titiz ve hızlı bir şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz geri dönüş yaparsanız sevinirim tesekkurler

 4. Hesna dedi ki:

  Izmir kemalpasada oturuyorum ev hanimiyim .4cocuk annesiyim cocuklarima bakacak kimse olmadigi icin bende evde yapabilecegim is ariyorum ve cok 8htiyacim var .

 5. Kübra dedi ki:

  Merhabalar evli bayanım bir musteri temsilciyim normalde cocuk gelisim mezunuyim elim bu işlere oldukca yatkındır suan isparta merkezdeyim lakin 2 aya kadar adana cukurovaya gidecegim orda blunacagım is nedeni ile esimin tayini cikar ise tekrar bölge drgisikligi olucak paraya ihtiyacım vardir desteğinizi beklerim . Saygılarımla

 6. melek tekdal dedi ki:

  bende evde davetiye katlamak istiyorum hızlı ve becerikliimdir evli ve cocuk sahibiyim

 7. NESRİN çelik küpeli dedi ki:

  ankara çubukta oturuyorum evliyim yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

 8. Yüsra yazılıkaya dedi ki:

  İzmir bucada ikamet etmekteyim ev hanımıyım kiradayım ve eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

 9. Nezahat Türkmen dedi ki:

  Merhaba izmir’de oturuyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum çok ihtiyacımız olduğu için evde eşime yardım etmek için bu işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 10. derya herek dedi ki:

  Merhaba:İzmir Çankaya Mahallesinde oturuyorum.Zarf katlama vb işler yapmak istiyorum.0532

 11. Gülşah dedi ki:

  Adim Gülşah İzmir menemen ilçesinde yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 12. Zehra gürsu dedi ki:

  Oğlum okula başlocak onu isteklerini rahat yerine getirmek icin istiyorum

 13. Ceyda biga dedi ki:

  Adana da oturmaktayım evde ek iş yapmak istemekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim

 14. İrem EBRAR Kantarcı dedi ki:

  elim çabuktur böyle işleri çok seviyorum severek yapacağıma inanıyorum 17 yaşındayım devamlı bir şekilde yapmak istiyorum

 15. Selin dedi ki:

  Merhaba, üniversite mezunuyum evlendikten sonra artık ev hanımıyım. Ek gelir için eve iş almak istiyorum. İstanbul Küçükçekmece’ de ikamet ediyorum. Kendi nişan ve düğünümdeki davetiyeleri de çok kısa sürede yapmıştım.

 16. Nuray dedi ki:

  Keciörende oturuyorum evde davetiye katlama işine ihtiyati var mutak ihtiyaç larimi karşılamak amacıyla

 17. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İstanbul , istinyede ikamet ediyorum.

 18. Gülçin Türk dedi ki:

  Ev hanımıyım 23 yaşındayım bir çocuk annesiyim ankara sincanda oturuyorum evde yapmak için iş istiyorum şimdiden teşekkür ederim

 19. Tuba dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 20. Gonca dedi ki:

  Merhaba paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim aile bütçesine katkı sağlamak istiyorum…

 21. Tuğçe Alkan dedi ki:

  2 arkadaşım ile grup halinde çalışmak istiyoruz acil sakarya adapazarinda oturuyoruz saat ve gün sıkıntımız yoktur .

 22. İSMAİL BOZKURT dedi ki:

  Evde ek iş istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

 23. Bahar dedi ki:

  Bende adana da oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum birazda gelirim olsun istiyorum

 24. Esin dedi ki:

  Ben bursa kestelde oturuyorum ek ise cok ihtiyacimiz var esimle birlikte yapmak istiyoruz zor durumdayiz yardimci olursaniz cok sevi iriz acilll

 25. Durcan dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum ise çok ihtiyacim var lütfen efendim biraz acil dönüş yaparsanız sevinirim tsklr

 26. Bahar dedi ki:

  Sakarya geyvede ikamet ediyorum davetiye katlama işi istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler …

 27. Semiha dedi ki:

  Merhaba.Edirne Keşanda ikamet ediyorum evde yapılacak bir işe acil ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok sevinirim. Teşekkürler

 28. Sunay tolun dedi ki:

  Eve iş istiyorum adım sunay

 29. Fadime dedi ki:

  Ogrenciyim konya karatayds oturuyorum ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 30. Sevtap Şengül dedi ki:

  Eve hanımıyım eşime destek olmak içinistiyorum

 31. Bahar dedi ki:

  Ev hanımıyim 2 çocuğum var annemden bizde kalıyor kendime bir gelirim olsun istiyorum adana

 32. tugba akan dedi ki:

  istanbul maltepe oturuyorum sürekli olarak çalışmak istiyorum

 33. Süreyya EGE dedi ki:

  Ankara keçiören bağlumda oturuyorum iki kişiyiz elim her işe yatkindir davetiye işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum işe ihtiyacım var

 34. Sunay Aslanoğlu dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum
  3 çocuk okutuyorum ve paraya ihtiyacım var
  Boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

 35. MİNE TANJU dedi ki:

  emekliyim kiracıyım maddi sıkıntım çok.kızımla yaşıyorum.artık kiramıda ödeyemez hale geldim.tüm paketleme işlerini özenle yaparım.geri dönüş yapmanız ricasıyla

 36. oh_ask dedi ki:

  Bolu da yaşıyorum evde yapılabilecek is imkânlarından faydalanmak istiyorum

 37. Tahireyumusak dedi ki:

  Ev hanimiyim 1 çocuğum var borclarimiz var eşime destek olmak istiyorum çok dardayiz

 38. Nurgül Bıçakcı dedi ki:

  Merhaba.iş deneyimim olmadığı için evde iş yapmak istiyorum.antalya kepez de yaşıyorum. eşime ve evime destek olmak istiyorum.dönüş yaparsanız çok sevinirim.ilginize tşk ederim şimdiden.

 39. Ilknur dedi ki:

  Çok zor durumdayi bende evde paketleme işi yapmsk istiyorum ankara Eryaman da oturuyorum 3 çocuğum var geri dönüş olursa sevinirim

 40. Gül aktaş dedi ki:

  Ev hanımıyım bi tane kızım var annemle birlikte yapıcam bu ise ihtiyacımız var bizden memnun kalıcagınizdan eminiz lutfen geri donus yaparsanız cok sevinirim istanbul pendik kavakpınar mahalesinde oturuyirum iyi gunler hoscakalın

 41. sümeyye akbey dedi ki:

  Sayın Yetkili,

  Yayınlanan ilanınızla ilgileniyorum ve Ataşehir’de ikamet ediyorum. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Sümeyye Akbey

 42. Dilek tas dedi ki:

  İşe ihtiyacım var

 43. Hatice dedi ki:

  Istanbul dan davetiye katlama işi istiyorum çok ihtiyacım var

 44. Murat dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var bu işe lütfen geri dönün Ankara’da oturuyorum.

 45. elif sude eren dedi ki:

  balıkesirde üniversite öğrencisiyim kendi harçlığımı çıkarmam gerekiyor işe ihtiyacım var

 46. Serap dedi ki:

  Bende evde davetiye paketi yapmak istiyorum

 47. Fatma Sevil dedi ki:

  Ev hanimiyim.para cok lazim . Davetiye katlamak istiyorum.Lūtfen yardimci olursaniz sevinirim.

 48. Fatma dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var bu işe lütfen geri dönün gebze darıca da oturuyorum evliyim

  1. hulya dedi ki:

   adim hulya beylikduzunde oturuyorum bende paketleme isi yapip esime muhtac olmak istemiyorum

 49. Can dedi ki:

  Konyada yaşıyorum ihtiyaçtan dolayı çoğu işe uygunum derslerim yoğun değil az da olsa biraz kazanabileceğim iş olsun elim yatkındır cevap bekliyorum.

 50. Merve altun dedi ki:

  Merve altun bütün gün evde boş boş oturuyorum elülde dügünüm aileme katkı amaçlı bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 51. Esin Akın dedi ki:

  Ek iş ihtiyacım var. İstanbul /Şişli

 52. Filiz dedi ki:

  K. Çekmece inönü mh oturuyorum ihtiyaçtan evde ek iş yapmak istiyorum

 53. Zeynep dedi ki:

  Konya selcukluda yazıyorum paketleme davetiye işlerı yapmak istiyorum acıl işe ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen

 54. HALİL dedi ki:

  10 kişilik ekibim var paketleme işi istiyorum uygun görürseniz bana ulasın

 55. Zeynep dedi ki:

  Konyada yasıyorum katlama paketleme işi istiyorum yardımcı olun lütfen

 56. Zeynep dedi ki:

  Havalimanı çalışanym . Ek iş yapmak istiyorum lütfen iletişime geçin. İstanbul avcılar ikamet

 57. davetiye dedi ki:

  Merhaba severek yapabileceğim bir iş ve ihtiyacım var. Ankara/Keçiören

 58. meryem çimen dedi ki:

  merhabalar, Konya’da yaşıyorum, 4 kişiyiz kısa sürede bitme garantimiz vardır katlama işinize talibim dönüş yaparsanız sevinirim.

 59. Seda Memiş dedi ki:

  İstanbul Maltepe de oturuyorum acil iş arıyorum

 60. Remziye yigit dedi ki:

  Adana çukurova ilçesinde ikamet ediyorum

 61. Esma dedi ki:

  Atasehirde oturuyorum evde katlama işi yapabilirim

 62. Nergiz dedi ki:

  Merhaba. Bende evde davetiye katlamak istiyorum. Bu işe ihtiyacim var

  1. Gülsüm aslan dedi ki:

   Merhaba ben gaziantepe oturyorm el becerim var çocuğum yok işler zamanda.yetiştre bilirim aylık 2 katın yapa bilirm

 63. Seda güneş dedi ki:

  8 aylık bebeğim var ve çalışmaya ihtiyacım var kimse olmadığı için bırakıp çalışamıyorum sürekli calışırım hızlı pratigim dönüş yaparsanız çok sevinirim

 64. Zeynep dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 65. Nagihan dedi ki:

  Merhaba ben evden davetiye katlama işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 66. Şengül Gürbüz dedi ki:

  K.maraşta oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var el becerim vardır ve evde kalabalığız kısa sürede bitirip teslim ederim , yardımcı olursanız sevinirim

 67. Seval dedi ki:

  Istanbul sancaktepe de ikamet ediyoruz 5 kişilik ekibimizle katlama paketleme işleri yapabiliriz

 68. huriii dedi ki:

  merhabalar karabük merkezde ikamet etmekteyim 8 kişilik bir ekibiz verdiğiniz işi en kısa ve güvenilir bir şekilde yapma garantisi veririz

 69. Sevda dedi ki:

  Ankara akderede oturuyorum titiz ve duzenli calisirim elin yatkindir donus yaparsaniz sevinirim

 70. elif çoban dedi ki:

  sultangazi istanbul ikamet ediyoruz ek iş istiyoruz yardimci olurmusunuz

 71. Zeynep dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da oturuyorum. Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum.

 72. Merve dedi ki:

  Antalyada yaşı yorum evden katlama isi yaparım

 73. Ceren dedi ki:

  Istanbul maltepe oturuyorum acil is ariyorum evimde getirdiginiz ürünleri yapıp kısa sürede bitirebilirim

 74. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, 25 yaşındayım, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evde davetiye katlama işi yapabilirim.

 75. Suna dedi ki:

  Konyada ikamet ediyorum katlama işi yapabilirim öğrenciyim

 76. Yasmin dedi ki:

  İse ihtiyacım var ankara

 77. EBRU dedi ki:

  HAYIRLI GÜNLER..BATMAN MERKEZDE OTURUYORUM.DAHA ÖNCE DAVETİYE KATLAMA İŞİ YAPTIM.KALABALIK BİR GRUBUZ.AZİMLİ VE İSTEKLİYİZ.AYNI ZAMANDA ÇALIŞKANIZ.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.

 78. Leyla dedi ki:

  Benimde cok cok ihtoyacim ins en kisa zamanda donus yaparsiniz ins

 79. Kezban Kurtcan dedi ki:

  Merhaba Istanbul Gaziosmanpasa da oturuyorum bu isi yapmak istiyorum 3 kisiyiz.

 80. Ferat kara dedi ki:

  Küçükçekmece inönü mahallesinde oturuyorum akşamları evde ek iş aramaktayım

 81. gülsüm dedi ki:

  ek işe ihtiyacımvar lütfen yardımcı olur musunuz

 82. Dicle can dedi ki:

  21 yaşındayım yeni evliyim elim hızlı ve seriyim daha önce bu tarz işlerde çok bulundum cevabınızı bekliyorum

 83. dilşad dedi ki:

  Bilecikte oturuyorum çok zamanım var öğrenciyim çok ihtiyacım var hemen dönerseniz çok sevinirim.

 84. Ebru dedi ki:

  Gölbaşı nda oturuyorum paketleme iş yapmak istiyorum

 85. seyhan dedi ki:

  Davetiye katlama işini yapmak isterim. Bir grafik tasarımcı olarak bu işe yatkın olduğumu belirtmek istedim.

 86. Hatice dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum Bursa nilüfer de oturuyorum en kısa zamanda dönüş yaparmısiniz

 87. Merve altun dedi ki:

  Mersin de yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 88. Fatma Gözsüz dedi ki:

  Iyi günler bende evde ek iş yapmak istiyorum size nasil ulaşabilirim

 89. Merve kesici dedi ki:

  Ev hanımıyım 25 yaşında pratik ve hızıyım kendi parami kazanmak için istiyorum

 90. Tuğba dedi ki:

  Merhaba paketleme isi bi kaç kere yaptım şuan da bu isi yapabilirim el becerim iyi zamanında teslim ederim

 91. zeynep yilmaz dedi ki:

  Zeynep yilmaz konya karatay da oturuyorum davetiye katlama paketleme isi yapabilirim

 92. Cengizhan dedi ki:

  Selamunaleykum evde esimle birlikte yapabilecegimiz bi is istiyorum kizimiz icin keciorende ikamet ediyorum surekli ve titiz bir is sunariz evvellalah

 93. Elif dedi ki:

  Evde davetiye katlama işini istiyorum . Dönüş yaparsanız sevinirim

 94. Semanur dedi ki:

  Sakarya serdivan davetiye katlama yapmak istiyorum donerseniz sevinirim

 95. Fatma Nur KÖTEK dedi ki:

  Yeni evlendim ise ihtiyacim var normalde özel güvenliğim iş bulamadım ilgilenirseniz sevinirim. Evde davetiye katlamak istiyorum.

 96. Havva Erel dedi ki:

  Merhaba. boş zamanım oldukça fazla ve bu zamanı bu şekilde değerlendirip hem vaktimi değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. düzenli ve itinalı şekilde belirtilen zamanda işi teslim edebilirim. geri dönüşleriniz beklenmektedir. iyi Çalışmalar.

 97. Havva Erel dedi ki:

  Merhaba. boş zamanım oldukça fazla ve bu zamanı bu şekilde değerlendirip hem vaktimi değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. düzenli ve itinalı şekilde belirtilen zamanda işi teslim edebilirim.

 98. Ferda Erdoğan dedi ki:

  Merhaba,evde 6 kişiyiz(2 kişi emekli). Sinanoba/Büyükçekmece/İSTANBUL da oturuyoruz.Evde paketleme işi le ek gelir sağlamak istiyoruz.Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.Saygılar.

 99. sevda dedi ki:

  evde davetiye katlama işi yapmak isyiyorum 2 tane çocuğum var okuyan bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim tşk ederim

 100. Elif dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Ataşehir de oturuyoruz 4 kişilik bir ekibimiz var davetiye paketleme işini istiyoruz teşekkürler

 101. Rezzan Çetin dedi ki:

  Evde davetiye katlamak istiyorum..bilginize teşekkürler.0

 102. Gülizar dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum eğitim için bu paraya ihtiyacım çok var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim daha önceden de farklı işlerde deneyimliyim..

 103. Habibe dedi ki:

  2 çocuğum olacak eşimde çalışmıyor acil evde işe ihtiyacım var kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim

 104. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 105. Fadime Bakşi dedi ki:

  Merhaba evliyim çalışmıyorum evimin bütçesıne katkıda bulunmak istiyorum. İstanbul büyükçekmeceye bağlı türkoba da oturuyorum. Ben ve arkadaşım iş almak istiyoruz. Sizden cevap bekliyorum.

 106. Pelin ural dedi ki:

  Babmin rahatsızlığindan dolayı evde bulunmam gerekmektedir,Bu yuzden devamlı olarak bu işi yapmak isterim. Cevabinizi bekliyorum.iyi gunler

 107. Mehmet Ali dedi ki:

  Bende evde davetiye katlamak istiyorum elim becerikli hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim numaram

 108. Feray dedi ki:

  Gurubun var bende yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 109. Gülşen dedi ki:

  Yarıda bırakmamak üzere (Devamlı bir şekilde) eşime ve evime katkıda bulunmak adına Evimde ek iş olarak sizden Davetiye katlama işi almak istiyorum.Bu konuda Olumlu veya Olumsuz sizden bir cevap vermenizi RİCA EDİYORUM.

 110. Davetiye katlamak istiyorum ihtiyacım var dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Halime ağaç dedi ki:

   Halime ağaç 3 çocuk annesiyim acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım olumlu yada olymsuz szdwn haber beklıyorum

   1. Hatice dedi ki:

    Benimde evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsaniz sevinirim nazilliden yaziyorum

 111. Denız sahın dedi ki:

  Ev hanim 2 cocuk anesiyim esime yardm icin cocuklarin ihtyac karsilamk icin istiyorum mumkunse

Sayfa başına git