Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


Euro’da Son Durum Nedir? Yatırımcısı Zarar Mı Ediyor

Euro’da Son Durum Nedir? Yatırımcısı Zarar Mı Ediyor
623 kez okundu.

Borsa da yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyenlerin bir diğer kazanç kapısı bilindiği üzere Euro kurudur. Ancak Euro kuru uzun bir süredir aynı ayar da seyir etmekte çok fazla düşüp çok fazla yükselmemektedir. Peki Euro şu anda yatırımcısına zarar mı ettiriyor. Euro’da son durum nedir?

Euro kurunun dün ki işlem gördüğü rakama baktığımız da 3,9716 olduğu görülmektedir. Şu anda ise Euro 3,9709’dan işlem gördüğü görülmektedir. Kısaca Euro kurunda dün ile bugün arasınad büyük bir fark yok yani yatırımcısına Euro şu aralar pekte bir kazanç elde ettirmiyor.

%0,02’lik bir düşüş yaşandı

Euro kurunun dün 3,9709 ile kapatması ve şu anda kurun 3,9716’da olması Euro’nun dün ki kapanış rakamına göre %0,02’lik bir düşüş olduğunu göstermektedir. Bu düşüş her dakika değişmekte olup %0,02’lik düşüş %0,05’e çıktığı gibi yine Euro’da ki artışa göre %0,02’lik bir artış veya düne göre %0,05’lik te artış meydana gelmektedir.ABD’nin kararı Euro’yu etkileyebilir

Bilindiği üzere bugün saat 16.00 surlarında Amerika Birleşik Devletleri aracılığı ile yapılan duyuru da ABD’nin Paris İklim Anlaşmasından çekildiği belirtilmişti. Ekonomi uzmanları bu konu da açıklama yaparak Euro kurunun bu karardan pekte etkilenmeyeceğini duyurdu. İlgili karar Avrupa Birliğinin zararına olursa Euro’da ilerleyen saatlerde bir düşüşün yaşaması beklenebilir ancak bu küçük bir durum olarak bilindiğinden dolayı Euro kurunun düşüşünden sonra tekrar eski halegelmsi beklenmektedir.

Euro kuru şu aralar yatırımcısına çok fazla kazanç elde ettirmiyor. Euro’da son durumun 3,9716 olduğu görülmekte ve uzun bir süre kurun aşağı yukarı bu değerler de kalacağı tahmin ediliyor.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git