Esnaf Alt Yapı Çalışmalarından Dolayı Yol Kapattı

Esnaf Alt Yapı Çalışmalarından Dolayı Yol Kapattı
414 kez okundu.

Ülkemizin dört bir yanında farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan esnaf yapılan çalışmalardan dolayı aralıklarla madur olabilmektedir. Samsun ilinin Bafra ilçesinde gerçekleşen olayda esnaf yol çalışmalarından dolayı dükkanlarını açamadıklarını ve mağdur oldukları gerekçesini belirterek yol kapattı.

Bafra Fevzi Çakmak Mahallesi Kızılırmak Sanayi Sitesi bulunmakta olan esnaf yaptığı açıklamasında 3 aydır alt yapı çalışmaları nedeni ile her tarafın toz olduğunu, bu tozun sağlık sorunlarına yol açtığı gibi çalışmalardan dolayı ne kulağın kaldığını ne burunlarının kaldığını ve toz dumanından dolayı cihazlarının da sürekli olarak arıza yaptığını belirterek araçları ile yol kapattı. Basına haber esnaf alt yapı çalışmalarından dolayı yol kapattı olarak düştü.Nefes alamıyoruz

Samsun ilinin Bafra ilçesinde gerçekleşen olay da esnaf alt yapı çalışmalarının çok uzun sürdüğünü ve toz dumanın dan dolayı nefes dahi alamadıklarını belirtti. Araçlarını yıkayan esnaf toz bulutundan dolayı araçarının dahi kısa süre içerisinde kirlendiğini ve tüm cihazlarının arıza yaptığını belirtmektedir.

Esnaf alt yapı çalışmalarından dolayı yol kapattı ve Bafra Belediyesinden alt yapı çalışmalarını kısa zaman içerisinde bitirmesini istedi. Esnafın yol kapatması haberinin ardından Bafra Belediyesinden konu hakkında açıklama yapıldı. Bafra Belediyesinden yapılan açıklama ile Samsun Büyükşehir Belediyesi ile görüşme yapıldığını ve alt yapı çalışmalarının birkaç gün içerisinde tamamlanacağı duyuruldu. Bafra Belediyesinde ki alt yapı çalışmalarının birkaç gün içerisinde tamamlanması ile esnafta derin bir nefes alacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git