Eskişehirspor’a Esnaftan 100 Bin Lira Destek!

Eskişehirspor’a Esnaftan 100 Bin Lira Destek!
553 kez okundu.

Eskişehirspor bilindiği üzere önümüz de ki hafta İzmir temsilcisi Göztepe ile tarafsız saha da maça çıkacak. Antalya’da oynanması beklenmekte olan bu maçın değeri oldukça büyük. Eskişehir temsilcisi Eskişehirspor ve İzir temsilcisi Göztepespor’un oynayacağı bu maç TFF 1. Lig Süper Lig’e yükselme final maçı olarak bilinmektedir. İki takım da TFF 1. lig’de Play-Off mücadelelerine kalmış ve rakiplerini eleyerek finale yükselmeyi başarmıştı.

Tarafsız saha da oynanacak maçta Eskişehir spor ile Göztepe spor kıran kırana vereceği bu maçta kazanan süper lige çıkacak. Tek maç olarak oynanacak maç sonucunda Eskişehir spor eğer süper lige çıkarsa Eskişehirspor’a esnaftan 100 bin lira destek gelecek. Esnaf oyunculara prim vereceği için takımın moral kazanmasını istiyor.Tüm esnaflar destek veriyor

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından yapılan açıklama ile 4 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olan Göztepespor – Eskişehirspor maçında takımlarının iyi oynaması ile esnaflardan toplanacak olan 100 liralık prim ücretinin şampiyonluğun elde edilmesi ile Eskişehirspor’a verileceği belirtildi.

4 Haziran 2017 tarihinde Antalya’da oynanacak olan Eskişehirspor – Göztepespor maçının önemi oldukça büyük. Kazanan takım direkt olarak süper lige yükselen üçüncü takım olacak. Eskişehirspor ve Göztepespor TFF 1. Lig play – off maçlarında karşılaştıkları takımlar ile rövanşlı şekilde oynadı. Ancak bu maçta rövanş olmayacak ve hatanın kabul edilmediği bir karşılaşma olacak. Eskişehir halkından Eskişehirspor’a tam destek veriliyor ve halk Antalyaya otobüsler ile gidecek. Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından da Eskişehirspor’a destek veriliyor eğer takım üst lige yükselirse Eskişehirspor’a esnaftan 100 bin lira destek verilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git