Erdoğan İş Adamlarına Çağrı’da Bulundu

Erdoğan İş Adamlarına Çağrı’da Bulundu
466 kez okundu.

Ülkemiz de faaliyetlerine devam etmekte ve yatırımlarını sürdürmekte olan iş adamları bilindiği üzere kazanç eld ettiği gibi yine ülke ekonomisine de büyük oran da katkı sağlamaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamasında iş adamlarına çağrı’da bulundu. Recep Tayyip Erdoğan iş adamlarına sınırlarını zorlamalarını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iş adamlarına çağrı’da bulundu. Erdoğan iş adamlarına üretin, ihracatı zorlayın ve istihdamınızı artırın çağrısında bulundu. İş adamlarına çağrı yapan Erdoğan onların ve ülkenin kazanmasını istediğini belirtti.İhracatı zorlayın

Türkiye’nin ihracat oranları geçtiğimiz senelere göre artmaya devam ediyor. Yerli ürünlerin çoğalması ve iş gücünün yüksek olması aracılığı ile pek çok firmanın Türkiye’de ofis, fabrika, üretim tesisi açması ile istihdam artmakta ve yurt dışında ihracat oranı da yükselmektedir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iş adamlarına çağrı da bulunarak ihracatı zorlamaları gerektiği konusunda uyarı da bulundu.

İş adamlarının yatırımlarını artırması ile istihdam sayısında meydana gelen artış ve ihracatın yükselmesi yatırım yapan şirketin ciddi kazançlar elde etmesini sağlayacağı gibi yine Türkiye ekonomisinde de ciddi büyümeler meydana getirecektir.

MÜSİAD Genel Kurulu’nda yapılan görüşme de Erdoğan iş adamlarına çağrı’da bulundu ve yine pek çok gündem konusu hakkında da değerlendirmeler yaptı. OHAL hakkında da değerlendirmeler de bulunan Recep Tayyip Erdoğan OHAL’ın teröristler için uzatıldığı ve OHAL’ın terörle mücadele de etkili olduğunu savundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git