Dükkan Açmak

Elegance Parfüm Bayilik Şartları (VİP)

Elegance Parfüm Bayilik Şartları (VİP)

Elegance vip parfüm 2003 yılında kurulmuş, bayilik kategorisi açık parfüm bayiliği olan bir firmadır.

Kriz ortamlarında bile kozmetik sektörünün etkilenmemesi yatırımcılar için büyük önem taşımaktadır. Birçok sektörde rekabet koşulları nedeniyle zor şartlar altında çalışırken  gerek yatırım maliyeti gerek karlılık oranları ile diğer sektörlere oranla daha karlı bir iş olanağı sunmaktadır. Elegance vip parfüm’de zarar eder miyim ya da ürün peşinde koşarak o parfüm satar mı satmaz mı diye düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Elegance vip parfüm belirli bir marka değeri oluşmuş, kurumsal alt yapısı tamamlanmış, belirli bir sistem ile ve perakende tecrübesi ile çalışan bir firmadır.

Bayilik şartları ve yatırım maliyeti

Açık parfüm de kaliteli ve kalıcı kokuların üretimini yapan ve aynı zamanda da bayilik olarak iş imkanları sunmaktadır. Bayilik politikasında öncelik olarak bayilerinin karlılığını yükseltmeyi amaçlamaktadır ve bayileri Elegance vip parfüm için bir müşteri olarak görülmeyip iş ortağı olarak saymaktadır.

Türkiye çapında herhangi bir il veya ilçede franchising yöntemiyle bayilik vermektedir. İstenilen şartlar doğrultusunda uzman danışmanlar eşliğinde yapılacaktır ve fabrikanın onayı sonrasında bayilik süreci kesinlik kazanmış olacaktır.

1.Bayilik için yer seçimini nasıl yapmalıyım?

Yer seçimi yaparken özellikle en işlek cadde olmasına dikkat edilmelidir. Daha sonra bölge nüfusunun 50.000’nin altında olmaması, iş yeri, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri,süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu yerlerde olmalıdır.



2.Belirli bir mağaza konseptine sahip mi?

Belirli bir mağaza konseptine sahiptir. Fabrika onay verdikten sonra size görselleri ve formatları vermektedir. Siz de istenilen şartlara göre mağazanızı düzenleyebilirsiniz. Fabrika sadece konsept bildirmekte ve mağaza için gerekli olan tüm dekorasyon masrafları bayiye aittir.

3. Bir mağazanın açılış maliyeti nedir?

Bir mağazanın açılış maliyetleri ortalama;

-Mağaza konsept düzenlenmesi (Tabela, Raf, Görseller vs.) ortalama 5.000 TL – 10.000 TL arası değişmektedir.

-Ürün bedeli ortalama 10.000 TL – 15.000 TL arası değişmektedir.

4. Mağazayı açtıktan sonra benim bölgemde başka birine de bayilik verilir mi?

Bölgenin kapasitesi ve büyüklüğüne göre talepler değerlendirilir, açılması uygun görülen yerlerde öncelik size verilmektedir.

5.Ödemeleri nasıl yapmalıyım?

Ödemeler peşindir; fatura bedeli, sevkiyat öncesi ödenir ve ürün çıkışı yapılmaktadır.

6.Ürün alış ve satış fiyatı nedir?

Ürünler 50 cc parfüm standart satış fiyatı 5,00 TL’dir. Alış fiyatı ise 2,50 TL’dir. Kargo bedeli ve diğer masraflar bayiye aittir.

İletişim bilgileri

Yetkili Kişi: Hakan YILAN  Cep Tel: 0542 333 91 42  İş Tel: 0212 422 04 34

 Adres Bilgileri: Haramidere Sanayi Sitesi B-Blok No:305 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL

Firmanın facebook sayfası; https://tr-tr.facebook.com/EleganceParfum/

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Farketmez dedi ki:

    Her türlü katlama paketleme montaj ev isleri yapmaktayiz

BİR YORUM YAZ