Dükkan Açmak

Elden Taksitle Samsung Iphone Satan Mağazalar 2020

Elden Taksitle Samsung Iphone Satan Mağazalar 2020

Cep telefonu almak isteyenler ve kredi kartlarında limit olmayanlar için elden taksitle telefon satışı yapılan mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar peşinat talep etmezken, yine taksit seçeneği sunarak senetli olarak da telefon satışı yapmaktadır. Arçelik ve Beko mağazaları elden taksitle satış yapan mağazalar arasında yer almaktadır. Iphone 7, 8 ya da Samsung telefonlarınızı 24 aya varan vadeler ile bu mağazalardan alabilirsiniz. Sizler için elden taksitle her türlü cihazı alabileceğiniz mağazaları ve şartlarını araştırdık.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Cep telefonu alımları geçen geçmiş dönemlerde kredi kartına taksit yapılmasına sınırlama getirilmişti. Kuyumcu, akaryakıt harcamaları ve cep telefonu cihazlarının alımı için şahısların kullandıkları kredi kartlarına taksit yapılmazken, ticari kredi kartları yani business kartlar taksit imkanından yararlanabiliyordu. Ancak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yapılan düzenlemeye göre kredi kartlarına taksit yasağı ortadan kaldırıldı.

Bu yasağın kalkmasına rağmen pek çok vatandaşımız hala kredi kartı ile cep telefonu alamıyor. Cevap belli, limit yetersizliği. Tabi bu durum için düşünülmüş olan pek çok alternatif var. Elden taksitle telefon almak da bu seçeneklerden bir tanesi. Öncelikle bu uygulamanın her mağazada yapılmadığını belirtelim. Cep telefonu alma talebinizi ilettiğinizde bazı mağazalar tarafından sadece kredi kartına taksit yapılabileceği söylenmektedir.

elden-taksitle-telefon-almak-istiyorum

Elden taksitle telefon almak istiyorum

Elden taksitle cep telefonu almak bankalar ile arası kötü olanların da tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmadır. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Madiamarkt gibi pek çok teknoloji mağazası çeşitli bankalar ile anlaşarak müşterilerine teknolojik ürün alımlarında kullanmak için tekno krediler sunmaktadır. Ancak bu kredileri almak için de bankalara düzenli gelir sunmanız gerekmektedir. Ayrıca kredi notunuz yüksek ve siciliniz de temiz olmalıdır.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

Bankalar ile arası kötü olanların bu yöntemi tercih ettiğinden bahsettik. Bu uygulama şu şekilde işlemektedir; Son zamanlarda teknoloji sektöründe bozdurma telefon kelimesinin çok sık duymaya başladık. Herhangi bir sebeple bankalardan kredi çekemeyenler taksitle, senetle, peşinatsız telefon almakta bu telefonu henüz kutusunu açmadan evvel elinden çıkarmaktadır. Yani telefonu nakite çevirerek acil finansman ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Senetle cep telefonu satan pek çok mağaza vardır. Bu mağazalara giderek almak istediğiniz ürünü belirlediğinizde sıra ödemeye geldiğinde taksitle ödemek istediğinizi belirtmelisiniz.

Vade sayısı mağazaya göre değişiklik gösterebiliyor. Senetle telefon alırken dikkat edilmesi gereken nokta ise vade kadar senet olmasıdır. Çünkü her taksit ödemenizde size bir adet senet iade edilecektir. Ancak bu uygulamada vade farkı da eklendiğinden peşin alımlardan daha yüksek tutarlara mal olmaktadır. Ancak kefil, teminat vb. talep edilmemektedir. Üstelik peşinat ödeme gibi bir zorunluluğunuz da yoktur. Mağazanın sunacağı şartlara göre eşit taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz gibi bir peşinat tutarı ödeyerek de kalan tutarları taksitlendirebilirsiniz. Bu durum tamamen mağaza ile yapacağınız anlaşmaya bağlıdır. Kredi ile cep tep telefonu satan mağazalar hakkında bilgi alabilisiniz.

peşinatsız-senetle-cep-telefonu

Peşinatsız senetle cep telefonu

Taksitle Telefon Satışı Yapılan Mağazalar

Taksit ile telefon satışı yapan pek çok mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalardan alışveriş yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Çünkü elden taksit yapılabileceği gibi, senetle de telefon satışı yapılmaktadır. Senet imzalanabilmesi için ise reşit olmak gerekmektedir. Yaş şartını tamamlayanların güvenilir mağazalar araştırmaları ve bu mağazalardan alışveriş yapması gerekiyor. Daha sonra satın alınacak olan cihaza karar vermek gerekiyor. Bu mağazalar duruma göre en çok 6 ay ya da 12 ay taksit yapabiliriz şeklinde söylemlerde bulunabilirler. Senet borç ödenmediği taktirde yaptırımı olan bir belge olduğundan dolayı ödemeleri düzenli olarak yapmak gerekmektedir.

Taksitle telefon satışı yapan mağazalar, faturaları düzenlerken sizden kimlik bilgilerinizi isterler. Gerekli bilgilerin temin edilmesi durumunda, ödemeyi tamamlamanıza gerek kalmadan aynı gün içinde size almış olduğunuz ürünü teslim edebilirler. Yaş şartını taşımayanlar anne ya da babalarının senetleri imzalaması şartı ile cep telefonu cihazı alabilirler. İnternet üzerinden de senetle ve taksitle alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Bu firmalar ürünleri satın alan şahıslara aynı gün içinde teslim edemez. Kurye kanalı ile geleceğinden dolayı bir kaç gün beklemeniz gerekecektir. Peşinatsız cep telefonu satan mağazalar hakkında bilgi alarak cep telefon alımlarınızı bu mağazalarda gerçekleştirebilirsiniz.

Senetle Alışveriş Yapmak Güvenilir Mi?

Senetle alışveriş yapmanın güvenilir olup olmadığı, cihazı aldığınız mağazaya göre değişiklik gösterecektir. Genelde mahalle aralarında kalan yerlerde de senetle satış yapılmaktadır. Ancak buraların güvenilir olduğunu iddia etmek mümkün değildir. İmzaladığınız senetleri kontrol etmezseniz vadeler ya da senetlere tutarlar yanlış yazılabilir. Bu sebeple başınız oldukça çok ağrıyabilir. Size güvenilir mağazalar ile ilgili detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

senetle-alışveriş-yapmak-güvenilir-mi

Senetle alışveriş yapmak güvenilir mi?

Mutlu Evim

Sadece cep telefonu değil tüm elektronik eşya alımlarında Mutlu Evim müşterilerine senetle ya da taksitle satış imkanı sunmaktadır. Samsung, Galaxy, Vestel, Nokia, Iphone vb. tüm markalara ait cep telefonlarınızı Mutlu Evim güvencesi ile alabilirsiniz. Mağazanın sunduğu maksimum vade 24 ay olarak belirlenmiştir. Site üzerinden almak istediğiniz cihazı belirleyerek online sipariş vermeniz durumunda adresinize teslimat yapılmaktadır.

Mutlu Evim firmasının adresi Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Caddesi Numara: 23 Kat:29 Ataşehir İstanbul’ dur.  info@mutluevim.com.tr adresine de mail atarak ödeme bilgileri ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünleri görmek için Mutluevim resmi web sitesini tıklayınız.

Arçelik

Arçelik ve Beko gibi firmalar da taksitle elektronik eşya satışı yapmaktadır. Güvenilir ve kaliteli bir marka olması sebebi ile buralardan alışveriş yapabilirsiniz.  Arçelik ürün alımlarına peşin fiyatına 12 taksit yapmaktadır. 3500 TL’ lik bir cep telefonu almak istediğinizde 12 taksitle ayda 208 TL taksit ödemeniz gerekmektedir. 444 0 888 ya da (0212) 314 34 34 numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Mağazalarda tüm Iphone ve Samsung modelleri bulunmaktadır. Cep telefonlarını incelemek ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

arçelik

Arçelik

Bayraktar AVM

Bayraktar Alışveriş Merkezi kredi kartı olmayan müşterilerinin de cep telefonu alımlarını kolaylaştırmak adına kredi kartsız, peşinatsız ve taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır. İnternetten alacağınız ürünler hızlı gönderim ve ücretsiz kargoya tabidir. Aldığınız ürünü firmaya iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Samsung, Iphone, General Mobile, Nokia vb. cep telefonu cihazı alımlarınızda 24 taksit uygulanabilmektedir. 3500 TL’ lik bir cihaz aldığınızda 24 taksit seçeneği ile aylık 145 TL’ ye varan fiyatlar ile hiçbir peşinat ödemeden telefon alımlarınızı yapabilirsiniz. Firma müşterilerinin yapacağı alışverişlerde kendilerinden kefil, teminat vb. talep etmemektedir. Bu sebeple kredi kartı olmayanlar ya da limit sıkıntısı çekenler bu yöntemleri kullanarak alışveriş yapabilirler.

Mağaza adresi: Çamlık Caddesi  Numara:39 İstanbul

Telefon numarası: (0212) 553 79 98

Ayrıca mağazada Beko marka ürünler de satılmaktadır.

Evkur

Evkur en bilindik mağazalardan bir tanesidir. Teknolojik ürünlerden ev tekstiline kadar pek çok ürün satılmaktadır. İnternet üzerinden ya da mağazalardan almak istediğiniz cep telefonunu seçerek satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden verilecek olan siparişlerde ödeme seçeneğinin elden taksitle seçilmesi gerekmektedir. Senet bilgileri ekranına da onay vermeniz gerekiyor. Onaylamadan evvel senetleri kontrol ediniz.

Siparişi tamamladıktan sonra sözleşme oluşturulacak ve bir inceleme süreci başlayacaktır. Ödemeleri 1 ay sonunda mağazalara ya da Evkur’ un Yapı Kredi bankası şubelerine yapabilirsiniz. İnternetten alınan ürünlerin teslimatı hemen yapılmamaktadır. Kargo ile gönderildiğinden dolayı 3-4 günü bulmaktadır. Evkur’ da pek çok cep telefonu markası satılmaktadır. Iphone ve Samsung cihazlarını incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  tıklayınız.

evkur

Evkur

Evkur müşteri hizmetleri numarası 0212 473 46 46‘ dır. Bu numarayı arayarak ödemeler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Evkur şubesini öğrenerek de alışveriş yapabilirsiniz. Akıllı telefon alımlarınızda mağaza 12 taksit imkanı sunmaktadır.

3000 TL değerinde bir cihaz almanız durumunda elden taksit ile aylık 250 taksit ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu firmaların yanı sıra Gencerler, Senet Sepet, Ev Concept, Çetinler A.Ş., Vestel, Vatan Bilgisayar gibi mağazalardan da elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

GSM Operatörlerinden Telefon Almak

Elden taksitle telefon alma yöntemlerinden bir tanesi de GSM operatörlerinden cep telefonu almaktır. Türk Telekom, Turkcell, Vodafone gibi GSM mağazalarından faturalı hattınız ile cep telefonu alabilirsiniz. Almak istediğiniz cihaza karar verdiğinizde taksit tutarınız faturaya yansıtılacaktır. Faturalarınızı ödediğinizde aslında telefon taksitinizi de ödemiş olacaksınız.

Senetle ya da elden bu mağazalara giderek telefon alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetlerin doğru düzenlendiğinden emin olun. Kredi kartına taksit yasağının kalkması ile birlikte limitlerinizin yeterli olması durumunda bu şekilde cihaz alımı yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.