Dükkan Açmak

Döner Bayiliği Veren Firmalar

Döner Bayiliği Veren Firmalar

Ülkemizin ünlü döner markaları franchising ve bayilik sistemiyle yeni şubeler açıyorlar. Markaların girişimcilerde aradığı koşullar ve yatırım maliyetleri oldukça uygun. Siz de dönerdeki yüksek potansiyeli değerlendirip kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız sizin için Döner bayiliği veren firmaları araştırdık.

Kayıtlara göre 19’uncu yüzyılda Bursalı İskender Efendi tarafından icat edilen döner kebap, Türklerin dünya yemek kültürüne önemli bir katkısı olarak görülüyor. Ancak dönerin henüz ülkemiz fast food sektöründe layıkıyla değerlendirildiği söylenemez. Ucuz ve pratik şekilde hazırlanabildiği için herkes döner yapıp servis edebiliyor. Sokakta ucuza satılan dönerin tamamen etten yapılmadığı çıplak gözle bir görülebiliyor. 2003’e kadar belli başlı standardı bile yoktu. Gerçi şimdi de standartlara uyan, aldıran olmadığı gibi doğru dürüst denetleyen de yok.

 İşte bu belirsizlik ortamı dönerin çok da sağılıklı olmayan bir ortamda yayılmasına neden oldu. Ancak özellikle son yıllarda standart kaliteyi yakalanmaya başlanmıştır.Döneri lokanta köşelerinden çıkarıp başlı başına birer marka haline getirdiler. Standart kaliteyi yakalayan, tek bir merkezde hijyen koşullarına uygun şekilde döner hazırlayan firmalarımızın öncülüğünde yeni pazar doğmaktadır. Şimdi markalı döner dönemi.

Baydöner

2006 yılında kurulan Baydöner, 72 şubesiyle yurt içinde her bölgede yer alıyor. Yurt dışında Azerbaycan ve Irak’ta olmak üzere 4 şubesi var. Baydönerin yurt içi hedefi, 2020 itibariyle 200 restoran; yurt dışı hedefi ise 2020 itibariyle 100 restoran. Açıklanan franhcise bedeli 50.000 dolar+KDV olup, %5 ciro üzerinden pay+%2 reklam gider payı alınmaktadır. Tercih edilen açılacak olan şube yeri işlek cadde ve AVM’ler.Kasap döner

2010 yılında kurulan Kasap döner, İstanbul’da 17 şubeye ulaştı. Markanın isim hakkı bedeli 50.000 dolar olup, yaya trafiği yüksek popüler caddelerde, yola en az 5 metre cepheli, en az 150 m² büyüklüğe sahip mekanlar Kasap döner şubesi olabiliyor.

Öncü döner

Özel soslu Hatay döneri konusunda faaliyet gösteren Öncü döner‘de bayilik vermektedir. İskenderun yöresine özel odun ateşimde yapılan Tavuk dönerin yine yöreye özgü lavaşı odun ateşinde pişirilir. Öncü dönerde ketçap ve mayonez gibi katkı maddelerinin hiçbiri kullanılmaz. Mayonezi ve Öncüye özgü Öncü sosu, Öncü dönerin Hataylı eğitimli ustaları tarafından Öncü mutfağında günlük olarak yapılır.

Hot döner

Hatay’ımızın müthiş lezzetini bütün ülkemize takdim etme hedefiyle piyasaya giren, yerinde pişirilen doğal lavaşıyla, sırrı bizde saklı sosumuzu geleneksel Türk döneriyle birleştirerek herkesinde  beğenisine sunmaktadır. Kurulumdan marka kullandırmaya kadar her türlü desteği sizlere sunmaktadır. Düşük bedellerle kendi yerini açmak isteyenleri beklemektedirler. Herhangi ön koşul aranmaktadır ve hiçbir şart size de sunulmaktadır.

Franchise giriş bedeli: 10.000 TL, Cirodan pay ve reklam bedeli yok. Ortalama işletme sermayesi 60.000 TL

Bursa kebap evi

Bursa kebap evi, uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yöntem anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu. Bursa kebap evi bayisi olmanız için saha mühendislerimizin onayı gerekir. Bu onay sizin için güvenli bir başlangıç demektir. Çünkü Bursa kebap evi, matematiksel verilere dayanarak yatırım kararı alır. İşte bu yüzden herhangi bir sebep aramadan bir yıl içinde şubenizi iade etmek isterseniz maliyetinizin %70’ini size iade edilir.İsim hakkı bedeli 40.000 DOLAR olup detaylı bilgi yüz yüze verilecektir.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Pozanti dedi ki:

    Lokantacılık yaptim yol üzerinde salgam üzerine marketimiz var salgam yanında doğal yiyecek içecek satisları. Ve övgüyle bahsedilen esnafligimiz.

  2. Cafe dedi ki:

    Sicak soguk satış yaparak kendi dükkanımda nakit calismak

  3. Paketleme,kalem isi ,kına,sabun dedi ki:

    10 kişilik ekibimiz hazır tecrübeli yüz ve elimiz çok hızlı.KECIOREN LÜTFEN DÖNÜŞ YAPARMISINIZ.

BİR YORUM YAZ