Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


Dolar Yılın En Düşük Seviyesini Gördü!

Dolar Yılın En Düşük Seviyesini Gördü!
719 kez okundu.

Dolar uzun süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. Bir dönem hızlı bir şekilde yükselen dolar Türkiye iç pazarınad satılmak olan pek çok ürünü etkiledi ve ülkemiz de satışlar da duraksamalar yaşandı. Uzun bir süredir düşüş yaşamakta olan dolar yılın en düşük seviyesini gördü.

Giderek düşüş yaşamakta olan doların yılın en düşük seviyesini görmesi sevindirici haber olarak kamuoyuna paylaşıldı. Dolar yılın en düşük seviyesini gördü. Peki dolar kaç TL oldu? Geçmiş verilere göre dolarda ki düşüş yüzde kaçtır?

Dolar 3,51 TL seviyesini gördü

Dolar yılın en düşük seviyesi olan 3,51 TL kuruna kadar düşüş yaşadı. Dün ki doların satış fiyatına bakıldığında 3,52 TL’den işlem yapıldığı görülmekte olup şu anda dolar yılın en düşük seviyesi olan 3,51 TL üzerinden işlem görmektedir. Dün ile bugünün kıyaslanmasında doların %0,32’lik bir düşüş yaşadığı görülmektedir.



Dolar hızlı geriledi

Bugün saat: 15.00 surlarına kadar 3,52 TL üzerinden işlem görmekte olan dolarda yükseliş ve azalış meydana gelmez ike saat 15.15’den itibaren dolar hızlı bir şekilde düşüş yaşamaya başladı ve 3,51 TL üzerinden işlem görmeye başladı. Günün ilerleyen saatlerinde düşüşün devam etmesi ile dolar kurunun 3,50 TL üzerinden işlem yapabileceği tahmin edilmektedir. Saat 15.15’den sonra dolarda ki hızlı düşü halen devam etmektedir.

Günün sonunda 3,50 TL’ye düşmesi beklenmekte olan doların ilerleyen haftalarda daha da gerileyebileceği ekonomi uzmanları tarafından tahmin edilmekte olan konular arasında yer almaktadır.



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git