Dükkan Açmak

Diyarbakır da Bayanlara Evde Ek İş 2021 (Bağlar Kayapınar)

Diyarbakır da Bayanlara Evde Ek İş 2021 (Bağlar Kayapınar)

Vatandaşlarımız ülke genelinde ek gelir elde etmek amacı ile evden çalışıyorlar. Diyarbakır ve ilçelerinde bu şekilde paketleme işi veren pek çok fason firma bulunmaktadır. Diyarbakır evde iş veren firmalardan nikah şekeri yapımı ya da kına paketleme gibi işler alabileceğiniz gibi aynı zamanda yöresel üretimi yapılan ürünlerin paketlenmesi konusunda da iş alınabilmektedir. Sizler için Diyarbakır, Bağlar, Karapınar bölgelerinde bulunan ve evlere iş veren firmaları kaleme aldık. İçeriğimizden bilgi alarak firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır Evde İş İmkanı

Ülkemizin her ilinde olduğu gibi Diyarbakır’da da evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Ev hanımlarının tüm vakitleri müsait olduğundan dolayı günün müsait oldukları zamanlarında bu tarz işleri yaparak para kazanabilirler. Sadece ev hanımları değil, ek gelire ihtiyacı olan herkes bu tarz işler ile gelir elde edebilir. Emekliler ve ya da öğrenciler de evlere iş veren fason firmalardan iş alarak gelir elde edebilirler. 

Hanımların elleri bu tarz  işlere daha yatkın olduğundan dolayı firmalar ile görüşerek iş alırlar. Firmalar kendileri ile iletişime geçen kadınların ikametgah adreslerine bu tarz işleri kargo yolu ile gönderir. Kadınlar üretimi yaparak firmaya işi geri gönderirler. Bu tarz işlerde iş alan kişilerin herhangi bir ek masrafları bulunmamaktadır. Kadınlarımıza iş kargo yolu ile gönderildiği gibi geri gönderim esnasında da masraflar firmalar tarafından karşılanmaktadır.

Diyarbakır Evde İş İmkanı 

Diyarbakır Evde İş İmkanı

Evde yapılabilecek pek çok iş var. Özellikle paketleme işleri ile ilgili ilanlar internet üzerinde çok fazla yer almaktadır. Bu işler üretimin tamamlanmasının ardından evlere gönderilerek üretilen ürünlerin paketlenmesi sağlanmaktadır. büyük firmalarda paketleme yapmak amacı ile makineler bulunsa da küçük firmalar maliyetten kar etmek amacı ile bu tarz makineleri almazlar ve evlere iş göndererek paketleme yaptırırlar. Personel masraflarından kar elde etmek isteyen fason firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir ve siz de evden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının vakitleri geniş olduğundan günün belirli saatlerinde işlerini yapabilirler. Normal şartlarda çalışma saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır. Bu saatler arasında kadınlar fiziki olarak iş yerlerinde bulunmak durumunda kalırlar. Oysa ki evlere iş veren firmalarda bu tarz bir zorunluluk yoktur. Sadece belirlenen süre zarfında işin teslimatını gerçekleştirmeniz istenmektedir. Ayrıca yol parası ya da yemek parası gibi harcamalar dukkanacmak.com yapmanıza da gerek kalmaz. Çünkü evden çıkmadığınız için ekstra masraflarınız da olmayacaktır. Fason firmalar ile iletişime geçerek iş ilanları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Diyarbakır ve çevresinde yaşayan kadınlarımız evlere iş alarak geçimlerini sağlıyor ve aile bütçelerine katkıda bulunuyor. Ancak kadınlarımız bu tarz işlere nasıl ulaşacaklarını bilmiyorlar. Özellikle sosyal medya sayfaları üzerinden evlere iş veren firmalar sürekli olarak ilan yayınlıyorlar. Ya da “Türkiye genelinde iş verilir.” şeklinde belirli bir iş veriyorlar. Örneğin kına paketleme işi şeklinde bir grup var. Bu grup üzerinden sürekli olarak iş ilanları yayınlanıyor. Yayınlanan ilanlara yorum yaparak size geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu firmaların adres ve iletişim bilgilerini vermeden evvel sizleri bir konuda uyarmak istiyoruz.

Dolandırıcılık faaliyetleri eskiden fiziki olarak yapılırdı. Artık internet üzerinde yer alan çok fazla dolandırıcı var. Özellikle internet üzerinden kişisel bilgilere ulaşarak dolandırıcılık faaliyetleri yapılıyor. Bu kişilere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle kredi kartı, banka kartı şifresi gibi bilgilerin kesinlikle bu kişilerin eline geçmemesi gerekiyor. Bu firmalar sizin gelir elde etmeniz için faaliyet göstermekte olup kendileri de kazanmaktadır. Ancak siz sadece çalışan olduğunuz için kapora vb. talep etmeleri de mümkün değildir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Diyarbakır'da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Diyarbakır’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bu ilanlara sosyal medya üzerinden ulaşabileceğinizi söyledik. Google üzerinden yapacağınız aramalarla da bu tarz ilanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır. İş bulma sayfaları üzerinden de bu tarz ilanlar sürekli olarak yayınlanmaktadır. Bağlar, Yenişehir, Hani, Hazro, Çüngüş, Sur, Silvan, Lice, Çınar, Kayapınar gibi ilçelerde evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Çevrenizde evlere iş veren firmalardan iş alan yakınlarınız varsa onlarla iletişime geçerek de iş alabilirsiniz.

Organize sanayi bölgelerinde bulunan fabrikalar da bu anlamda işinize yarayacaktır. Evlere iş veren firmalar var ise, onlarla irtibata geçerek paketleme işleri alabilirsiniz.

Bu adresler üzerinden firmalar ile görüşerek iş alabilirsiniz. Özellikle üretim aşamalarından sonra yapılacak paketleme işleri konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Diyarbakır Evde Kına Paketleme 

Diyarbakır Evde Kına Paketleme

Yine sadece Diyarbakır’a özgü olmamakla birlikte ülke genelinde verilen işlerden bir tanesi de nikah şekeri yapımıdır. Davetiye satan yerlerde ya da organizasyon firmalarında kına paketleme gibi bu işler çok fazla yapılsa da internet üzerinden verilen ilanlarda fiziki bir iş yeri olmadan da bu işleri yapanlar vardır. Çok sipariş alındığında işleri yetiştirmek oldukça zor olmaktadır. Özellikle sizden istenen işi zamanında yapmanız durumunda firmalar sürekli olarak sizinle çalışmak isteyeceklerdir.

Üretim alınan siparişlere göre yapılmaktadır. Size verilen siparişe ve gönderilen ürünlere göre üretim yapmanız talep edilir. Ayrıca gerekli olan ekipmanların tamamı da firma tarafından gönderilmektedir. Gönderilen ürünlere göre siz de firmanın tarif ettiği şekilde üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Nikah şekeri paketleme örneklerini inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır Hediyelik Eşya Paketleme

Diyarbakır tarifi ve turistik bir kent olduğundan dolayı özellikle Doğu Turları için çok fazla kişi gelmektedir. Bu turlarda vatandaşlarımız hediyelik eşyalar almaktadır. Özellikle Diyarbakır’da bulunan hediyelik eşya fuarında turistlerin ilgilerini çeken pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin üretimleri firmalar tarafından yapılsa da paketlenmeleri konusunda evlere iş verilmektedir. Diyarbakır’ın geleneksel ürünleri içerisinde ipek böcekçiliği, kuyumculuk ve bakırcılık geliyor. Ayrıca keçecilik, kilim üretimi, dokuma ürünleri de diğer illere nazaran öne çıkmaktadır. Bu ürünlerin paketlenmesi için iş almak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Şanlıurfa ve Antep illerimizde bulunan firmalar da iş alabilirsiniz.

Diyarbakır Hediyelik Eşya Paketleme 

Diyarbakır Hediyelik Eşya Paketleme

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım 4 kişilik bir aile üyesiyiz evde sanayi tipi makinalrim mevcut hertürlü paketme işini de grup halinde yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Aysel ARZAKÇI dedi ki:

  Ben diyarbakir yenisehir seyrantepede oturuyorum kiraciyim esim calismiyo 4 cocugum var bende ev hanimiyim evde paketi isine ihtiyacim var lutfen yardim edermisin

 3. Birgul dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen ihtiyacım var gerçekten de

 4. Semire dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var evde ne iş olsa yaparım lütfen yardımcı olur musunuz

 5. Saliha şahin dedi ki:

  Bende istiyorum ev hanımiyım elimden her işte gelir

 6. Saliha şahin dedi ki:

  Bende evde ek iş istiyorum

 7. Mine ugur dedi ki:

  Arkadaşlar geri dönüş yapan varmı ??? Gerçekten maddi durumu iyi olan hiç kimse zaten gelip bu sitelere başvurmaz okadar zor durumdayız ki başvuruyoruz umarım sesimizi duyan olur ..

 8. Ayşe dedi ki:

  Mrhb diyarbakirda oturuyorum evlere paket işi gönderiyormusunuz ben daha önce bu tür işleri yapmıştım bilgi verirseniz sevinirim lütfen

 9. Güneş dedi ki:

  Merhaba ben de işe çok ihtiyacım var Bağlar Dörtyol’da oturuyorum lütfen bana ulaşır mısınız

  1. Evim dedi ki:

   Diyarbakır/Kayapınar evde 4 kişiyiz evde.Çalışmaya çok ihtiyacımız yardımcı var.lütfen yardımcı olunuz

 10. Ebru dedi ki:

  Ev hanımıyım zor geciniyoruz bu ihtiyacım var lütfen haber beklıyrum

 11. Kadir Oğuz dedi ki:

  Diyarbakır Kayapınar da Oturuyoruz 3 kişiyiz elimizden her iş gelir uzaktan eğitimde bilgisayar gerekli çocuklarım derse giremiyor lütfen geri dönüş yapın

  1. Kadir Oğuz dedi ki:

   Ne olur dönüş yapın

 12. Leyla Bingöl dedi ki:

  Merhaba Diyarbakır da oturuyorum Paketleme işi ne çok ihtiyacım var lütfen bana bu numaradan vatsap üzerinde ulaşabilirmisiniz

 13. sengül dedi ki:

  kayapınarda oturuorum bu iöe ihtiyacım var numara atar mısınız

  1. Esra dedi ki:

   Merhaba az önce sitede aranirken yorumunuzu gordum bn de cakismak istiyorum acaba sizinle is hakkinda iletisime gecildi mi

   1. Hatice dedi ki:

    Sizlere dönüş yapildimi

   2. Evin dedi ki:

    Diyarbakır/Kayapınar evde 4 kişiyiz evde.Çalışmaya çok ihtiyacımız yardımcı var.lütfen yardımcı olunuz

  2. ebru dedi ki:

   nerden başvuru yapıyoruz bilginiz varmı

 14. Müjde dedi ki:

  Işe ihtiyacım var…

 15. Muzeyyen dedi ki:

  İyi gunler bende ev hanımıyım yeni evliyim çok zor durumdayım daha önce tekstlde calisiyodum elim yatkındır herşeye çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmisinz

 16. Zehra dedi ki:

  Bende böyle bir iş buldum tam parayı yatırıcam sizin mesajınızı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu ve benzeri işlerde para isteyenlere asla itimat etmeyiniz ve para göndermeyiniz.

   1. Müzeyyen dedi ki:

    Lütfen yardım edin çok ihtiyacım var elim yatkındır daha öncede çok yaptım bu işi

  2. Zeynep dedi ki:

   Merhaba hanımefendi siz cevap aldınız mı acaba paketleme işinde

 17. Habibe dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen irtibat numarası ni atarmisiniz

  1. Sümeyye yıldız dedi ki:

   Merhaba evde paetle işine cok ihtiyacım var yardimci olabilirmisiniz irtibat numarası lütfen

 18. Gulizar dedi ki:

  Merabalar bende paketleme isi yapmak istiyorum elim hem yatkin hem cok hizliyimdir pisman olmicaksiniz beni secseniz esime maddi konuda destek olmak isiyirum cocuklarimin egitimi icin lutfen geri dònùs yapin tesekurler

 19. Ela dedi ki:

  Pakakleme işi yapabilirim

 20. Kübra dedi ki:

  Benin 3 cocugum var esim mahkum ve oglum okula gidiyor harçlik parasi bile yk sizden ev de yapabilecegim is istiyorum cocuklarima bakacak kimse yok

 21. Hülya kılıç dedi ki:

  Diyarbakır’ın ilçesinde oturuyorum çok ihtiyacım dönüş yaparsanız Allah sizden razı olsun

  1. hilal dedi ki:

   evde ek ose ihtycm var yardmci olursanz sevinrm

 22. Sevdet dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacımız var ve geniş aileyiz küçük çocuk yok

 23. Hasine dedi ki:

  Merhaba ben de paketleme işi yapmak istiyorum . Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 24. Rozerin dedi ki:

  Merhaba diyarbakır sur ilçesinde oturuyorum 7 kardeşiz evden sadece babam çalışıyor kendi ihtiyaçlarımı alamıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun el becerim iyidir boş durmayı sevmiyorum bu işi çok özenle ve titizlikle yaparım 4 kişiyiz çok pratik çalışırız lütfen görün mesajımı

 25. Serpilsis dedi ki:

  Hayırlı günler Diyarbakır’ bağlar bölgesinde oturuyom ev hanımıyım paketleme işi çok istiyordum her şehirde vardı Diyarbakır’da yoktu çok üzülürdüm çok şükür diyarbakirdada oldu çok sevindim ve iş kurda kaydım var mümkünse paketleme işi istiyom serpil sis dönüş alırsanız çok mutlu olacak saygılar

 26. Yıldız dedi ki:

  Evde ek işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun.

 27. Tulay dedi ki:

  Merhaba ben de diyarbakır’da otuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var

  1. Deniz dedi ki:

   Tespih dizme olayı numara bırakın.

 28. Heja dedi ki:

  5 çocuk annesiyim bu işe çok ihtiyacım var Diyarbakırda oturuyorum 4 kişi yapabiliriz ayrıca pratik ellerdeniz

 29. Selime Gezer dedi ki:

  Diyarbakır Bağlar ilçesinde oturuyoruz
  Bu işlere elimiz yatkındır
  48 yaşındayım
  3-4 kişi çalışacağız
  Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum ☺️

 30. elif dedi ki:

  is lazim 3 cocuk ikisi kucuk lutfen yardimci olun

 31. Müslime tombak dedi ki:

  İki üç ev olarak ek iş yapmak istiyoruz bize dönüş yapabilir misiniz

 32. AYNUR dedi ki:

  Mrbalar allahın rahmetti bereketi üzerinizde olsun efendim ben üç çocuk annesiyim maddi durumum yok çocuklarıma bez süt mama alacak param yok alllah razi olsun sizde eşim çırak olarak çalışıyor iş yok geçimimiz hiç yok inanan gün var evimizde bir tl para yok lütfen yardımcı olun allah razı olsun sizlerde benim maddi durumum yok lütfen mine iş olsa yaptım diyarbakırda oturuyorum lütfen yardımcı olun allah razı olsun sizlerde

 33. Derya dedi ki:

  Diyarbakirdayim her turlu isi yaprim ev hanimiyim

 34. Necla dedi ki:

  diyarbakır da oturuyorum. evde yapabileceğim ek iş arıyorum bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 35. Semire dedi ki:

  Merhaba ben evde yapabileceğim uygun bir iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  1. Ebru dedi ki:

   Geri donus yaptilarmi?

 36. Özlem dedi ki:

  Işe.ihtiyacım.var.herişiyaparım

 37. Tuba dedi ki:

  Merhaba ç evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ceylan beki dedi ki:

   Gerçekten işe çok ihtiyacım var üç çocugum var küçük kaynanam yanımda yaşlı eşim çalışmıyor Diyarbakır da oturuyom elim hafiftir

  2. Zeynep dedi ki:

   Diyarbakır yenişehir ev hanımıyım ihtiyacım var paketleme her işi yaparim

 38. Hülya kılıç dedi ki:

  Bende hanide oturuyorum çok ihtiyacım var ne iş olursa fark etmez yaparım

 39. Guler dedi ki:

  Arkasaslar icinizden biri boyle bir ise ulastiksa lutfen banada yardimci olun cok ihtiyacim var boyle vir ise iki kucuk cocugum var disarda calusma imkanim yok

  1. Busra dedi ki:

   Aldinizmi ek is ?

 40. Canan dedi ki:

  Diyarbakır evlere iş veren firmaları bilen varmi.veya ek iş verenler yardımcı olabilirmi

  1. Ebru dedi ki:

   Geri dönüş yapildimi size?

 41. Aysel dedi ki:

  Esim calismiyo kiraciyim 4 cocugum var bu ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 42. ferit dedi ki:

  4kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz paketleme ve montaj işi her turlu yapılır yardımcı olursanız sevinirim

 43. Ayşe dedi ki:

  Toka işi var mış bende 110 ytl yatırdım ama yok iş Allahım 2 katını alsın sizden ve polise şikayet de buluncam

  1. Zehra dedi ki:

   Çelik Toka mı o başvurduğunuz yer

 44. Ayşe dedi ki:

  Arkadaşlar bunlar yalan söylüyorlar bende inandım piclere birde assubay kardeşiyim nasıl inandım bilmiyorum

 45. Zeynep dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın dıyarbakır bismilde oturuyorum

  1. Ayşe dedi ki:

   Toka işi var mış bende 110 ytl yatırdım ama yok iş Allahım 2 katını alsın sizden ve polise şikayet de buluncam

   1. Seher dedi ki:

    Bende başvuracaktım ama emin olmak için araştırma yapmak istedim sizin yorumunuzu gördüm toka işine güvenebilir miyim sizce??

 46. Zeynep dedi ki:

  Diyarbakırın bismil ilcesinde oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen dünüş yapın

  1. Ayşe dedi ki:

   Arkadaşlar bunlar yalan söylüyorlar bende inandım piclere birde assubay kardeşiyim nasıl inandım bilmiyorum

 47. Emine dedi ki:

  Engeli çoçuğum var ihyacım var

 48. Gülşen dedi ki:

  Evde boş zamanım çok ihtiyacım da var böyle bir işe geçim zor geri dönüş yaparsanız sevinirim Diyarbakırda yaşıyorum

 49. Fatma gümüş dedi ki:

  2 çocuğum var evim kira borcum çok evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 50. Seval dedi ki:

  Diyarbakır bağlarda oturuyorum ev hanımıyım ev de çalışmak istiyorum çok zor durumdayım ve acil işe ihtiyacım var destek olursanız sevinirim…

 51. Merve dedi ki:

  Ben oturuyorum 2 kız kardeşim annem ve ben evdeyiz paketleme işini kolaylıkla yapabiliriz

 52. Ishak dedi ki:

  Diyarbakirda oturan var mi evde ek is icin 5 veya 6 kisi lazim olursa haber verecem

  1. Elif dedi ki:

   Evet ben bayramoglunda oturuyorum bilgi alabilirmiyim

  2. Asmin dedi ki:

   Merhaba ben diyarbakırda oturuyorum ben de çalışmak istiyorum numaram 0

  3. Tülay dedi ki:

   Evet var isede ihtiyacm var

  4. Fatma dedi ki:

   Diyarbakır da oturuyorum

  5. Fatmanur dedi ki:

   Hala geçerli mi işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

  6. Şengül dedi ki:

   Ben diyarbakirda bağlar da oturuyorum evde işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

  7. Feride dedi ki:

   Bende diyarbakır’da oturuyorum iş varsa alabilirim

 53. Mekiye dedi ki:

  Ek iş için bana geri donermisiniz

 54. Meryem dedi ki:

  Diyarbakırda bahlarda otryorım kiracıyım paktleme işine çok ihtyacım var sabun paketleme

  1. Hafize dedi ki:

   Ek işe ihtiyacım var dönüş salarmısınız yada iletişim numarası alabilirmiyim

 55. Merve dedi ki:

  İş ihtiyacım var evde yapılabilecek işler için geri dönüş yapar mısınız

  1. Merve dedi ki:

   Ben oturuyorum 2 kız kardeşim annem ve ben evdeyiz paketleme işini kolaylıkla yapabiliriz

 56. Fatma dedi ki:

  Merhabalar 1 çocuk annesiyim kirada oturuyoruz üstelik eşim çalışmıyor işe çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim

 57. Fatma dedi ki:

  Merhaba eşim işsiz ve kirada oturuyoruz çocuğumuzda var işe çok ihtiyacım var elim yatgın dır bu işlere geri dünüşünüzü bekliyorum

 58. Yüksel dedi ki:

  Diyarbakır kayapınar da oturuyorum ev hanımıyım ev de çalışmak istiyorum çok zor durumdayım ve acil işe ihtiyacım var destek olursanız sevinirim

 59. esma dedi ki:

  merhaba diyarbakır da kayapınarda ikamet etmekteyim eşim ceza evinde bu işe çok ihtiyacım var bir tanede kızım var acil bana ulaşabilirmsnz ?

  1. Serkan dedi ki:

   Çocuk bakıciligi yapa bilirmisin

  2. Berivan dedi ki:

   Merhaba acil işe ihtiyacım var 2 öğrencim var kirada oturuyoruz ciddi maddi sıkıntı içerisindeyim dikkate alırsanız çok mutlu olurum

 60. Sibel dedi ki:

  Merhabalar
  İşe çok ihtiyacım var.esim çalışmıyor.beraber çalışmayı düşünüyoruz.evim kira 3 çocuğum var.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.diyarbakirda oturuyorum

 61. Bahar dedi ki:

  Numara iletirmisiniz

  1. Nezahat dedi ki:

   Bu işe ihtiyacım var

 62. Semanur dedi ki:

  Diyarbakir silvanda oturuyorum bu ise ihtiyacim var ek ise cok ihtoyacim var borclarimiz var bu ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 63. Gül dedi ki:

  Diyarbakır da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var ne olsa yaparım

 64. Muhammed dedi ki:

  eee peki firma numaraları nerede bu kadar yazı yazmışsınız

 65. Kübra dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun lütfen elim yetkin bu işlere… lütfen olumlu ya da olumsuz dönüş yapın

 66. Şengül dedi ki:

  Diyarbakirda yasiyorum ev hanimiyim işe ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 67. zeynep dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönün.

 68. zeynep dedi ki:

  kirada oturuyoruz eşim işsiz küçük bebeğim var bu işe çok ihtiyacım var ben ve eşim yapıcaz el alışkanlığımiz var istediğiniz zaman teslim ederiz bize geri dönün lütfen.diyarbakir bağlarda oturuyorum

 69. zeynep dedi ki:

  eşim işsiz iş yok bir çocuğum var bu işe çok ihtiyacım var bana dönün lütfen zamanında teslim edeceğim bu konuda kendime güveniyorum

 70. Semire dedi ki:

  Merhaba ben Bağlar da oturuyorum evden yapabileceğim herhangi bir işe ihtiyacım var dikiş olabilir paketleme işi olabilir farketmez elim her işe yatkındır yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 71. Beril dedi ki:

  Mrb diyarbakırda yaşıyorum işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 72. Gülsüm dedi ki:

  Ben diyarbakir diclekent bulvarinda oturuyorum yani kayapinar a bağlı ev hanımıyım ise çok ihtiyacım var elim çok hızlı lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Arzu koç dedi ki:

   Beş çocuk sahibiyim çocuklara yetişemiyorum

   1. Derys dedi ki:

    Diyarbakrdaym evlere ek is istiyorum

 73. Mevlüde korhan dedi ki:

  Diyarbakır yenişehirde oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen yardımcı olur her işe elim yatkındır. Çok ihtiyacım var yardımcınolun lütfen

 74. Hülya kaplan dedi ki:

  Ev hanımıyım işsizim evde yapabileceğimiz bir ise ihtiyacım var.Ciddiyim iş konusunda kendime güveniyorum yaparım şuanlik iki kişiyiz ama isterseniz sayıyı cogaltabilirimm bizim ise sizinde işçiye ihihtiyaciniz var Erganide yaşıyorum.

 75. Fatma dedi ki:

  Merhaba benimde çok ihtiyacım var herşekilde yapabilirim

 76. Naz dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var daha önce yaptım elim hızlı dönüş yapmanızı rica ederim

 77. Ceren dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim acil ihtiyacım var..

 78. Elif dedi ki:

  Kredi oduyoruz gecinemiyoruz.ek ise ihtiyacim var

 79. Nasıl başvurabilirim dedi ki:

  Nasıl başvurabilirim

 80. filiz dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum ne olsa yaparim yardımcı olurmusunuz saygilar

  1. Emine sevci dedi ki:

   Merhaba bu işe ihtiycim var bana dunrseniz sevinirim

  2. Berivan dedi ki:

   Merhaba acil işe ihtiyacım var 2 öğrencim var kirada oturuyoruz ciddi maddi sıkıntı içerisindeyim dikkate alırsanız çok mutlu olurum

 81. Nuran dedi ki:

  Merhaba benim bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusnuz

 82. Gülşah dedi ki:

  Mrb ek ise ihtiyacim var

 83. Kevser dedi ki:

  Dönen var mı bende istiyorum paketleme işi

 84. Yüksel dedi ki:

  8 kişilik aileyiz gelirimiz bize yetmiyor bende evde paketle ypmak istiyorum bütcede katkıda bulunmak istiyorum lütfen geri dünüş yapın

 85. Diyadin dedi ki:

  Numaranizi alabilir miyim

 86. İrem dedi ki:

  Diyarbakır da oturuyorum işe ihtiyacım var , paketleme vb işler yapabilirim. Çok ihtiyacım var

  1. Esila bozkurt dedi ki:

   Hic dönüş yaptılar mi paket işi için

 87. Berivan benek dedi ki:

  Ben evlim diyabakır baglarda oturuyorum 3cocugum var eşim çalişmıyor çocuklarımın masraflarını karşılamak için istiyorum bu 10 kişilik ekibim var hepside bu işe çok ihtiyaci var

 88. Fikriye turan dedi ki:

  Merhabalar ben diyarbakır diclekentte oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var elim hızlı ve pratiktir lütfen yorumuma geri dönüş yaparsanızsa sevinirim..

 89. Fatma dedi ki:

  Diyarbakır baglar cezaevinde oturuyorum . Her türlüzerinde iş yaparm

 90. Fatma dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var. Ben öğrenciyim babamın tek çalışması bize yetmiyor. Lütfen iş verin bana.

  1. Pinar dedi ki:

   Merhaba diyarbakır bağlarda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 91. yavuz demirci dedi ki:

  Tesbih dizme isi var 1000 tanesi 90 tl ben yapiyorum ayda 450 500 tl geciyor elimize irt 0551

  1. Remziye dedi ki:

   İrtibata nasıl geçebiliriz acaba

  2. Naz dedi ki:

   İrtibat numaranızı verebilir misiniz

  3. Eda dedi ki:

   Nerden aloyosunuz bilgi verirmisiniz

  4. Eda dedi ki:

   Nerden alıyoaunuz acaba

  5. Esila bozkurt dedi ki:

   Bende istiyorum irtibat numarası nedir

  6. Nur dedi ki:

   Bende isterim öyle bir iş

  7. Derya dedi ki:

   Merhabalar tespih dizmesi isi var demssnz bana ulasirmsiniz yardimci olun

 92. Candan dedi ki:

  Kredi ödemem var annem yaşlı ve hasta evde çalışmam gerek ne olur yardımcı olun elim pratiktir istediğiniz zamanda teslim edebilirim grupda oluşturup çalışabilirim lütfen yalvarırım dönüş sağlayın
  Diyarbakır/ Kayapınar

 93. Nur dedi ki:

  Merhaba evliyim iki çocuğum var paletleme işine çok hevesim var işi zamanında yetiştırırım çok ihtiyacım var lutfen bana dönun

 94. Nefise dedi ki:

  Evde ek ise ihtiyacim var

 95. Dilek dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun bu işe çok ihtiyacım var

 96. Gülbeyaz kılınç dedi ki:

  Acil iş lütfen 4 çocuklu bir bayanım bismilde oturuyorum 4 çocuğa bakmak zorundayım küçük çocuğum var dışarda çalışamıyorum

 97. Arzu dedi ki:

  Ek iş ihtiyacım var ekibimle beraber çalışabiliriz.

 98. Meryem dedi ki:

  Bize ulaşın lütfen evde boştayız birçok iş yapabiliriz hepimizin ihtiyacı. Yorum atan herkese ulaşın lütfen

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Meryem Hanım çorap paketleme işi var dönüş yapın lütfen

   1. Şengül dedi ki:

    Ben de çorap paketleme sinde çalışmak istiyorum diyarbakir bağlarda oturuyorum geri dönerseniz sevinirim

   2. Nur dedi ki:

    Merhabalar benimde işe ihtiyacım var.Küçük bebeğim var.O yüzden evde iş yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim.

   3. Hatice demirci dedi ki:

    Bnde corap paketleme isi yapmak istiyorum lutfen bilgi yada numara veriniz

 99. Berivan Elbat dedi ki:

  20 yaşındayım bu işe çok ihtiyacım var. Ekibim hazır. Olumlu veya olumsuz geri dönüş bekliyorum. Diyarbakır/Silvan

 100. İrem dedi ki:

  Diyarbakır bağcılar mahalesinde oturuyorum her türlü paketleme yaparım.

  1. Pinar dedi ki:

   Merhaba ırem hanım size iş için dönüş yaptılarmı

 101. nihayet dedi ki:

  küçük bebegim var eşim işsiz is bulamıyor bi ise çok ihtiyacimiz var lütfen yardımcı olun paketleme işi yapmak istiyorum

 102. nihayet fida dedi ki:

  küçük bebegim var eşim işsiz is bulamıyor bi ise çok ihtiyacimiz var lütfen yardımcı olun paketleme işi yapmak istiyorum

 103. Nevin karaca dedi ki:

  Evde kına hediyelik eşya sabun mandal fark etmez hepsini yapabilirim kendime güveniyorum acil iş istiyorum ihtiyacım var

 104. Gülistan dedi ki:

  Diyarbakır da otuyorum ve bu işe çok ihtiyacım var nasıl başvuru yapacağım

 105. Ebru dedi ki:

  Diyarbakir Bağcılar’da oturuyorum kredi oduyoruz bu işe çok ihtiyacım var lütfen olumlu bir sonuçla geri dönüş yapar misiniz

 106. Fatma dedi ki:

  Ev hanımı yim evde diyarbakır Kayapınar da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 107. Ebru yuva dedi ki:

  Diyarbakırdayım. El becerim var. Haber bekliyorum

 108. Nimet demirci dedi ki:

  Evde paketleme kına yapma duymeisi yaparim

 109. selamet dedi ki:

  kayapınar da oturuyorum daha önce işi yaptım elim cok yatkın kardeşlerimle yapmak istiyorum

 110. Canan özkaya dedi ki:

  Nasıl başvuru yapacaz

 111. Yüksel dedi ki:

  Diyarbakırda yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum ev bücceme katkıda bulunmak ıstiyorum

 112. Sonya dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var. Diyarbakır merkezde oturuyorum.

 113. Vildan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 114. Berivan dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var . Evde paketleme de olur .. ..

  1. ahsen dedi ki:

   size cvp geldimi

   1. Tülay çiftçi dedi ki:

    Bende paketleme işi yapmak istiyorum elimden her iş gelir çok tiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim bana bu numaradan ulaşabilirsiniz

 115. Elif dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var kredi ödüyoruz gecinemiyoruz

  1. Fatma dedi ki:

   Ev hanımı yım evde işe ihtiyacım var kendime güveniyorum