Dükkan Açmak

D-Smart Bayilik Başvuru Formu

D-Smart Bayilik Başvuru Formu

D-Smart Doğan Tv bünyesinde 2007 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. Pazarda ki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren D-Smart, tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 12 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 66’sı HD, 270’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır.

D-Smart

D Smart çeşitli kanal paketlerini müşterilerine sunmakta olan firmada Sinema Kanalları, Dizi Kanalları, Belgesel Kanalları, Çocuk Kanalları, Yaşam Kanalları, Müzik Kanalları, Spor, Haber, Yetişkin Kanalları, Ulusal Kanallar, Uluslararası Kanallar, Radyo Kanalları bulunmaktadır. D Smart Hd ve D Smart Hd Plus teknolojilerini barındıran firmanın, Aile Paketi, Aile – Spor Paketi, Sinema – Dizi Paketi, Sinema – Dizi – Spor Paketi, Mega Paket, Xtra, Blu gibi paketleri bulunmaktadır.Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın hazırlık karşılaşmaları, Bundesliga,  Rusya Kupası, NBA, Moto GP, Voleybol Şampiyonlar Ligi ve Hentol Şampiyonlar Ligi gibi spor içeriğinin yansıra, platformda yer alan film ve dizi kanalları, 12 farklı belgesel kanalı, çocuk, yaşam ve müzik kanalları D-Smart’ın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

Ülkemizin birçok bölgesinde bayileri bulunan D Smart, halen bayilik vermeye devam etmektedir. Genel itibariyle uydu sistemleri ve benzeri işlerle uğraşan esnaflar, D Smart bayilik paketlerine ilgi göstermektedir.

D Smart bayiliği alabilmek için firmanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup, firmanız adına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. D Smart tarafından yapmış olduğunuz başvurunun incelenmesi neticesinde tarafınıza olumlu yada olumsuz yanıt verildiği bilinmektedir.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İSTANBUL, FATİH dedi ki:

    ELEKTRİK AYDINLATMA UYDU KURULUMU ÇANAK MONTAJI UYDU MALZEMESİ SATIŞI

BİR YORUM YAZ