Dükkan Açmak

Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma Yöntemi

Clixsense Mail Okuyarak Para Kazanma Yöntemi

Evde ek iş yapmak isteyenler için clixsense konusundan bahsedeceği. Evde mail okuyarak para kazanma yöntemleri 2007 yılından bu yana en güvenilir internetten  kazanma sitelerinden biridir. Binlerce Türk üyesi bulunmaktadır. Bu sistem ile yüzlerce kişi para kazanmaktadır.

Clixsense sitesine nasıl üye olunur?

Öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Clixsense.com’a girdiğinizde sağ kısımda mor çerçeveli alanda yer alan bilgileri doldurmanız gerekmektedir. İsim-soyisim, e-mail adresiniz ve şifreniz gibi sorular sorar. Üye olurken Pay pal hesabınızın tanımlı olduğu mail adresinizi kullanarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize gelen aktivasyon kodu ile mailinizi doğrulayıp kazanmaya başlayabilirsiniz.  Forex ile para kazanmak çok daha kolaydır.

Clixsense’te iki çeşit üye sistemi vardır. Standart ya da Premium üye olabilirsiniz. Yalnız Premium üyelik için 17 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekir. Bu ücreti ister kredi kartınızdan, ister Pay pal hesabınızdan isterseniz de sitede biriken dolarlarınız ile ödeyebilirsinizPremium üyeliği tercih edebilirsiniz. Para kazanma yolları arasında popüler yöntemlerden biridir.

Clixsense Premium üyelik ve avantajları

Premium olmanın birçok avantajı vardır; Clixgrind oyununda standart üyelerin 25 oyun hakkı varken Premium üyenin 50 oyun hakkı vardır ve reklam tıklamalarınız da bekleme süreniz kısalır. Yaptığınız referans üyeler üzerinden alacağınız kazanç iki katına çıkar, günlük checklisti tamamladığınızda alacağınız bonus %7 oranında artar. Clixsense Premium üyeliğin bunun gibi birçok artısı vardır.

Clixsense ile nasıl para kazanılır?

Siteye üye olduktan sonra açılan ana sayfada ‘View Ads ‘ bölümünde yer alan bazı reklamlar göreceksiniz. Kutucuklara tıkladığınızda üç köpek bir kedinin yer aldığı resimler çıkacaktır. Her seferinde kediyi seçmek gerekir. Beş saniye beklediğinizde 0.001 dolar kazancınız olur. Amaç bu sekmedeki tüm kutucuklardaki reklamlara bu şekilde tıklamak ve beklemektir.‘Surveys’ kısmında ise belli başlı şirketlerin anketleri yer almaktadır. Bunlardan bazıları; Cınt, Yoursurveys, Opinion World, Opinion Surveys dir. Buradaki amacımız da tüm anketlerdeki sorulara tutarlı cevaplar vermektir. Örneğin; Bir anketteki yıllık gelirinizi 15.000 tl olarak işaretlediyseniz, diğer firmaların anketinde de 15.000 tl seçeneğini işaretlemelisiniz. Yoksa zamanla anketlerden atılmaya başlarsınız. Ve anket başı 0.85-1.5 dolar arası en çok gelir getiren seçeneği egale etmiş olursunuz.

‘Offers’ bölümünde genelde radyo dinleyerek ya da bilgisayarınıza/telefonunuza oyun/uygulama indirerek indirdiğiniz uygulamaların telefon hafızasını doldurmasını istemiyorsanız coinsler ya da dolarlar hesabınıza geçince hemen silebilirsiniz.

‘Tasks’ kısmı en komplike kısımdır. Buraya giriş yapabilmek için öncelikle “CROWDFLOWER” sitesine üye olmanız gerekmektedir. Crowdflower’a üye olduğunuzda direk Clixsense’e bağlanacaktır. “<Job title>” kısmından görevleri görebilirsiniz. Tıkladığınızda sayfa açılacaktır. Fakat burada genellikle İngilizce görevler yer almaktadır. Bu konuda bir sözlükten ya da Google translate den yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler örneğin resimdeki şarap varillerini bulmak olabilir ya da bir makaledeki yazarın ismini sorabilir. Bu şekilde görevleri tamamladığınızda task başına bir ödeme alırsınız.

‘Clixgrind’ kısmında ise <play the game> seçeneğine tıkladığınızda puzzle gibi bir resim açılır. Sizden bu resimde herhangi bir kutucuğa tıklamanız ve 10 saniye beklemeniz istenir. Bu kutucuklarda 0.01 dolar ile 10 dolar arası ödüller çıkabilir. Clixsen ile para kazanmak her ne kadar zor gibi görülse de, diğer para kazanma yöntemleri arasında en kolaylarından biridir. Birçok kişi clixsense ile aylık sabit miktarlarda para kazanmaktadır.  Yani bir nevi şans oyunu gibidir boş da çıkabilir. ‘Forum’ bölümünde Türkiye’yi seçerek aklınıza takılan konulara çözüm arayabilir ya da belli bir seviyeye ulaştığınızda siz de bir konu açabilirsiniz. ‘Affiliates’ kısmından referanslarınızı ve sponsorlarınızı görebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ya da çevrenizden standart üye yaparsanız 1 dolar, Premium üye yaparsanız 2 dolar tutarlarını kazanabilirsiniz. Tabi bu kişilerinde sitede aktif olmaları gerekmektedir.

Clixsense toolbarı kullanın

Hiçbir anketi, reklamı kaçırmamak için üst kısımdaki ClixAddon  butonundan Chrome/Firefox unuza uygun eklentiyi seçin ve download edin, bu şekilde sayfayı sürekli yenileme gereği duymadan gelen her bildirimden anında haberdar olabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Balikesir dedi ki:

  Satis uzerine be fabrikalarda calistim

 2. düzce merkez dedi ki:

  Her isi yapabilirim cok ihtiyacim var Allah rizasi icin is istiyorum zor durumdayim.

 3. yokmu.karsda ek iş yapacam dedi ki:

  Yok mu karsda ek iş yapacam

 4. evde iş imkan dedi ki:

  Evde iş imkanı

 5. Farketmez dedi ki:

  Çok ihtiyacım var Yen’i düğünümü yaptım çok ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ