Dükkan Açmak

Bursa Yıldırım Çekirge Evde Ek İş Veren Yerler 2020

Bursa Yıldırım Çekirge Evde Ek İş Veren Yerler 2020

Hemen hemen her il ve ilçede olduğu gibi Bursa’da da evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu işyerlerinin telefon numaraları ve iletişim adresleri iş ilanı için verilen internet sitelerinde yer almaktadır. Bursa kapalı çarşı, Nilüfer, Çekirge, Yıldırım gibi yerlerde evlere iş veren yerler bulunmaktadır. Aynı zamanda İşkur üzerinden de evlere iş imkanı sunulmaktadır. İçeriğimiz de sizlere Bursa ve ilçelerinde evlere iş gönderen firmalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bursa Evde Ek İş İlanları

Bursa Türkiye’nin en kalabalık 4 ilinden bir tanesi olmaktadır. Doğal güzellikleri ve tarihi yapıları açısından gezmek amaçlı yoğunlukla tercih edilen bu şehirde ulaşım da oldukça kolay olmaktadır. Köklü bir tarihi olan şehir Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkentidir. Bu sebeple de birçok tarihi yapıyı bulundurmaktadır. Camiler, han ve hamamlar, eski sokaklar, tarihi köyler gibi yerler turistlerin ilgisini fazlası ile çekmektedir. Yabancı turistleri kendisine çeken bu şehre hem kara yolu ile hem de deniz yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Şehrin gezilecek alanı çok olduğu gibi çalışma alanları da fazladır. Hediyelik eşyalar, deniz kabuğundan kolye, bileklik gibi ürünlerin yapımı, bursa evde paketleme işleri, kıyafet katlama gibi pek çok işi yapan firmalar bulunur. Bu firmalar yılın belirli dönemlerinde evden çalışmak isteyen vatandaşlar için çeşitli ilanlar yayımlanmaktadır. Fabrikaların kendi resmi internet sitelerinden veyahut Bursa iline özel açılmış olan iş ilanları sayfalarından ilanlara ulaşabilirsiniz. Dışarıda çalışamayacak durumda olanlara veya işinden arta kalan zamanlarda evinden ek iş yapmak isteyen kişilere özel işler verilmektedir. Bursa ilinde ikamet ediyor iseniz iş bulma şansınız oldukça yüksek olacaktır.

Bursa Evde Ek İş İlanları 

Bursa Evde Ek İş İlanları

Evlere iş gönderen firmalar genel olarak internet üzerinden irtibata geçen kişileri tercih ederler. Bu kişilerin başvuruları daha hızlı değerlendirilecektir. Evlere iş gönderen kişilerin bazıları aylık düzenli olarak maaş verirken bazıları da yapılan iş karşılığında ürün adet sayısına ve performansa göre para vermektedir. Mesela nikah şekeri işinde faaliyet gösteriyorsunuz. Bir nikah şekeri 1 TL ise 500 tane yaptığınızda 500 TL kazanırsınız. Sizin çalışma hızınıza göre ücrette hızlanacaktır. 🙂

Bursa Yıldırım Evlere İş Veren Yerler

Yıldırım ilçesi Bursa ilinin en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Oldukça gelişmiş ve gelişmeye de devam eden ilçede çalışan oranı yüksektir. Aynı zamanda evden çalışmak isteyen ek gelir ya da aylık gelir sağlamak isteyen öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere gibi her kesim insana iş imkanı veriliyor. Yıldırım ilçesinde ikamet ediyor iseniz küçük çaplı veya daha gelişmiş matbaalardan verilen davetiye katlama gibi işler alabilirsiniz. Bursa da Davetiye katlama işi oldukça kolay ve getirisi yüksek bir iş olacaktır. Davetiyeler sizlere basılmış bir şekilde kargo ile ulaştırılır. Sizden yalnızca zarflara koymanız veya şekline göre kurdele ile bağlamanız gibi detaylar yapmanız talep edilebilir. Bu detayların hepsi firma tarafından belirlenecektir.

Bursa Yıldırım Evlere İş Veren Yerler 

Bursa Yıldırım Evlere İş Veren Yerler

Yaz sezonunun açılması ile birlikte davetiye katlama işlerinin yanı sıra nikah şekeri magnet gibi birçok ürünün üretimi de faaliyete geçecektir. Firmalarda oluşacak yoğunluk sebebi ile de birçok fabrika evlere de iş göndermeye başlayacaktır. Bu gibi işlerden adet başına da para kazanabilirsiniz, patronun inisiyatifine göre aylık maaş anlaşmalı olarak da gelirinizi elde edebilirsiniz. Yıldırım ilçesinde ikamet ediyor iseniz yorum bölümüne bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak cep telefon numaranızı buraya bırakmayınız. Aktif olarak kullandığınız bir mail adresiniz ile sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bursa Çekirge Evlere İş Veren Firmalar

Bursa’nın Çekirge ilçesinde ikamet ediyor iseniz boncuk dizme işi, çorap katlama ve paketleme, tespih dizme, davetiye katlama, kıyafet paketleme, nikah şekeri ve magnet yapımı işleri yapan yerlere başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede ev bütçesine harcadığınız performansa göre 500 ile 2500 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için bulduğunuz ilanlara başvuru yaparken el becerilerinizden bahsedin. Aynı zamanda bu iş için günlük kaç saatinizi ayırabileceğinizi, tek değil de grup olarak çalışıyor iseniz ekip sayısını, iletişim bilgilerinizi net ve doğru bir şekilde belirtin. Ancak iletişim bilgilerinizi verirken sitelere numaranızı yazmayın. Aksi taktirde kötü niyetli insanlar tarafından rahatsız edilebilirsiniz.

Bursa Çekirge Evlere İş Veren Firmalar 

Bursa Çekirge Evlere İş Veren Firmalar

Eğer sermayeniz yok ise ve bu işlere el beceriniz yatkın ise başvuru yaparak kendi kazancınızı elde edebilirsiniz. Bursa ili üzerine açılmış ilan sayfalarını takipte kalırsanız firmaların telefon numaraları ve iletişim adresleri hakkında bilgi alabilir, şahsen veya internet üzerinden online olarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işte yapmanız gereken tek şey pratik olmanız ve kendinizi sürekli olarak geliştirmeniz olacaktır. Ne kadar hareket, o kadar bereket. 🙂

Bursa Kapalı Çarşıda Evlere İş Veren Yerler

Evlere iş veren firmalar küçük çaplı atölye tipi yerler olmaktadır. Çünkü bu tarz yerler fiziki olarak çalıştırdığı personellerin yol+ yemek+ sigorta gibi masraflarını karşılamamak ve maliyeti en aza indirmek adına evden çalışacak bay ve bayan ilanları vermektedir. Evlere verilen işler genel olarak el becerisi ile yapılan işlerdir. Hediyelik eşya paketleme, kutulama işleri, iplik temizleme, kıyafet ütüleme, katlama, boncuk dizme gibi pek çok ürünün üretimi ve satışı Bursa Kapalı Çarşı da çeyizlik eşya satışı yapan yerler tarafından verilmektedir.

Bursa Kapalı Çarşıda Evlere İş Veren Yerler 

Bursa Kapalı Çarşıda Evlere İş Veren Yerler

Kapalı çarşı da bulunan birçok işyeri çeyizlik eşya veya hediyelik eşya üzerine kurulmuştur. Gerek küçük atölye veya dükkanlar, gerekse de büyük firmalar özellikle yaz mevsimlerinde iş yoğunluğu sebebi ile evlere de iş göndermektedir. Kapalı çarşıdan evinizde yapmak için iş almak istiyorsanız dükkanları ziyaret edebilir veya internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bursa’da Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları

. Firmalar iş ilanlarını genel olarak internet üzerinden yayımlayarak eleman aradıklarını duyururlar. Bunun yanı sıra vatandaşlara ulaşması adına İş bul gibi iş ilan sayfalarına da birçok ilan verilmektedir. Kendi parasını kazanmak isteyenlere ve geçinmenin bir yolunu arayanlara imkan çok. Siz yeter ki isteyin. Evde, dışarıda dilediğiniz her yerde ister sanatınız ile ister el beceriniz ile kendi paranızı kazanabilirsiniz.

Bursa'da Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları 

Bursa’da Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Dışarıda çalışma imkanınız bulunmuyor ise düşük meblağlı da olsa bu işlere ve firmalara başvuru yaparak harçlığınızı çıkarabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bazılarının aklını malzemeleri kendilerinin alacakları gibi sorular kurcalamaktadır. Ancak bu konuda endişelenmeyin. Firmalar yapılacak olan işin tüm malzemelerini kendileri kargo ile gönderecektir. Sizin sadece zamanında ve eksiksiz olarak ürünleri teslim etmeniz gereklidir. Şayet talep edilen zamanda ve sayıda ürün yetiştiremezseniz çok para kazanamazsınız ve işveren sizden memnun kalmayacağı için işinizi kaybedebilirsiniz.

Tek başınıza bu işe yetişemiyorsanız ekip olarak da çalışabilirsiniz.


Yorumlar
 1. Tuba dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elimden her iş gelir
  Cekirgede oturuyorum

 2. Selma Akgün dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum acil işe ihtiyacım var 3 tane çocuğum var dışarıda çalışamıyorum eşime destek olmak istiyorum

 3. Ayse dedi ki:

  Bursa osmangazi ilçesinde altiparmakta oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum .ihtiyacım var

 4. Leyla dedi ki:

  Bursa yıldırım demet evler de oturuyom benim acil bi iş bulup çalışmam lazım iki cocugum var onalrin ihtiyacı icin lütfen geri dönüş yapin

 5. Deniz dedi ki:

  Merhaba annem ve eşimle birlikte 3 kişi evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Hem Nilüfer’de hem de Yıldırım’da hanemiz var lütfen ulaşın

 6. Esra dedi ki:

  Ben esra elimiz cok seri işinizi yapmak istiyoruz lutfen 3kişiz bursa Osmangazi de oturuyoruz

 7. Sinem dedi ki:

  Yıldırımda oturuyorum ek kazanc istiyorum

 8. Gözde dedi ki:

  Bursa içi eve iş almak istiyorum

 9. Melek dedi ki:

  Bursa yıldırımda şükraniye ve davutdede civarında oturuyorum 2 kişi çalışmak istiyoruz ulaşırsanız çok seviniriz

 10. Nisanur dedi ki:

  Bursa eğitimde otuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 11. Leyla dedi ki:

  İki kişilik ekibiz katlama paketleme dikiş her türlü işi yapabiliriz

 12. Canan dedi ki:

  Bursa da oturuyom yeni evliyim her türlü paketleme işini yapabilirim elim hızlıdır

 13. Cennet dedi ki:

  Bursa Osmangazide oturuyorum her türlü paketleme dizme işini titizlikle yaparım acil işe ihtiyacım var

 14. Semra dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum ulaşırsanız çok sevinirim🙏🏼

 15. Fatma Nur dedi ki:

  Merhabalar,
  Bursa Osmangazi/ Hüdavendigarda ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum istenilen zaman içerisinde verilen ürünleri yetiştirebilirim.

 16. Sevcan Aydın dedi ki:

  Evde düz dikiş işi yapmak istiyorum yastık kılıfı bez çanta bayrak dikimi vb. Olabilir. Ilgilenirseniz sevinirim.

 17. semra dedi ki:

  ben semra 12 yılık textilde çalıştım hertürlü yetiştirir yapma yeteneğim var ayrıca 3 kişi ve 2yengem var lütfen yardımcı olun

 18. Sümeyye dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum 3 kişi çalışmak istiyoruz ulaşırsanız çok seviniriz

 19. Gonca aydınlık dedi ki:

  Goruklede ikamet etmekteyim ogrenci degilim soguk meze ustasiyim cok bos vaktim var evde ek is yapmak istiyorum

 20. Şeyma Aysel dedi ki:

  Merhaba bursa ışıklarda oturuyorum paketleme katlama işi yapabilirim

 21. Kader dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum bilgi alabilir miyim

 22. Dilek yıldız dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum ek iş istiyorum

 23. Sedef dedi ki:

  Merhaba ben acil iş istiyorum evde yapabileceğim Bursa Gürsu da oturuyorum

 24. Bayan dedi ki:

  Bursa yildirim baglaraltinda oturmaktayim. Evde yapabilecegim nikah sekeri paketleme davetiye katlama vs gibi is rica ediyorum

 25. Ertuğrul dedi ki:

  Yıldırım Duaçınarında ikamet etmekteyim. Katlama işi varsa talibim.
  saygılarımla. Hayırlı günler.

 26. Zeynep Elveren dedi ki:

  Merhaba ben Zeynep Bursa Osmangazi’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz

 27. Melike dedi ki:

  Bursa heykelde oturuyorum elim cok yatkindir evde uc iki kisi calismiyor cok bos vaktimiz var lutfe geri donus yapin mailimden

 28. Gül istan dedi ki:

  Merhaba bursa niliferdeyim acıl işe ihtiyacım var daha önce evde iş yapdım lütfeeeeeen. Bana iş verirmisiniz

 29. Badegül tuzak dedi ki:

  Merhaba ben de eve ek iş almak istiyorum ev alacağım IŞİD’i çok ihtiyacım var siz de bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 30. Mehmet aktas dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazide oturuyoruz yeni taşındık ve acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 31. Tuba dedi ki:

  Bursa /Nilüferdeyim dönüş bekliyorum lütfen t

 32. Gizem dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum Bursa Yıldırım’da oturuyorum geridönüşünüzü bekliyorum.

 33. nuran dedi ki:

  burasada yaşıyorum paketleme işine ihtiyacım var

 34. Elif Fırat dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var Bursa Erikli

 35. Ayşegül Deniz dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum. Evde is yapmak istiyorum yardimci olur musnz

 36. İrem Nur dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 37. pelin dedi ki:

  mezunum tüm gün evdeyim her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır umarım geri dönüş alırım

 38. Kübra dedi ki:

  Merhaba eve iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim…

 39. Özlem dedi ki:

  Işe.ihtiyacım.var.herişiyaparım

 40. Ömral ŞENER dedi ki:

  Merhabalar Gemlik Bursa da ikamet etmekteyim bu işe ihtiyacım var. El becerisi konularında seri ve pratiğimdir. Ekip halinde çalışacak arkadaşlarım vardır

 41. Ahmet dedi ki:

  Merhaba Küçük bir dükkanım var Eşarp katlama ütüleme ve paketleme işi arıyorum 5 kişilik bir ekibim var

 42. hilal dedi ki:

  mrb bursaya yeni tasindk we acil ihtiyacimiz war cocuklarimiz war we calisma sansim yok disarda ewde her turlu paketleme katlama boncuk her turlu isi yapabilirim donus yaparsaniz sewinirm.

 43. Eda dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde hertürlü paketleme işi yaparım geriye dönüş sağlarsanz çok sevınırım

 44. şaban dedi ki:

  merhaba ben şaban bursa zümrüt evlerde oturuyorum tek çalışan oldugum için işler çok durgun ve işe ihtiyacım var evde paketleme yapabilirim evde üç kişiyiz bir oglumuz var maddi durumuz çok kötü ek gelire ne olursa paket boncuk dizme ne iş olursa çok sıkıntıdayım dönüşü beklicem

 45. Eda dedi ki:

  Merhabalar çok acil işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapabilirim evde 4 kişilik bir aileyiz evde sadece bir kişi çalışıyor bir üniversite öğrencisi diğeri ortaokul öğrencisi o yüzden masraflar çok fazla işe ihtiyacım var Bursa Osmangazi Soğukkuyu mahallesinde oturuyorum

 46. Gulay dedi ki:

  El becerim çok iyidir paketleme işi istiyorum yildirim hacivatta oturuyorum her işi yaparim

 47. Gulay dedi ki:

  El becerim çok iyidir paketleme işi istiyorum

 48. Nana dedi ki:

  Merhaba benim adım Nana 27 yaşındayım evliyim üç çocuk annesim çocuklardan dolayı çalışamıyorum oizundan Kendi evimde yapabilecek iş arıyorum paketleme iş arıyorum yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler

 49. Nazlı dedi ki:

  merhaba ben bursa yıldırımda oturuyorum. üniversiteden yeni mezun oldum ve işsizim bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 50. Meryem dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da oturuyorum iş arıyorum

 51. Aslı Aygün dedi ki:

  Bursa / Osmangazi – Dikkaldırım’da oturuyorum. Okulumun olmadığı zamanlarda çok boncuk işi yapıp bu işten para kazanmışlığım oldu. Pandemi sürecinde de evde boş geçen zamanımı tekrar değerlendirmek istiyorum. Bu tarz işlere el yatkınlığımın ve hızımın olduğunu da belirtmek isterim

 52. Sibel dedi ki:

  Iyı gunler Yıldırım millet mahallesinde oturuyorum duz dikiş paketleme boncuk dızme Katlama yapabilirim dönüş yaparsanız da cok memnun olurum

 53. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi ariyorum esime yardimci eve ek gelir olmasi icin bursa yıldırım bolgesinde oturuyorum

 54. berfin dedi ki:

  merhabalar bursa/yıldırım da oturuyorum eve iş istiyorum.

 55. Tuğba Karagöz dedi ki:

  Bursa soğanlı da oturuyorum her türlü paketmeme işi yapa bilirim

 56. Gül dedi ki:

  Paketleme işini yapabilirim

  1. Necip demir dedi ki:

   Ek iş istiyorum acil

 57. fatma tetik dedi ki:

  bursa yıldırım yeşilyaylada oturuyorum evdeh ertürlü iş yapabilirim bir kere görmem yeterli deneyimim var. lütfen bana ulaşın

 58. Kezban dedi ki:

  Çekirge meydan da ikametgah etmekteyim işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 59. Sultan dedi ki:

  Bursa Osmangazi Çirişhanede oturuyorum ev hanımıyım ,, eğer evlere ek işi vermek gibi bir düşünceniz olursa yaparım sorun yok memnun olurum işe ihtiyacım var saygılar

 60. Nisanur dedi ki:

  Bursa eğitim Yıldırım da oturuyorum evde işe ihtiyacım var daha önce eşarp katlama püskül yaptım

  1. Nihal dedi ki:

   05363219858 nihal beni ararmısınız

 61. Sevda dedi ki:

  Bursa yildirimda oturuyorum evde paketleme ve katlama işi istiyorum

 62. Özlem dedi ki:

  Bursa cekirgede ikamet ediyorum evliyim kirada kaliyorum bu ise çok ihtiyacım var ne kadar iş verilirse zamanında yetistirebilirim ekibim de mevcut gerektiği durumlarda işi almaya ben gelirim zamanında da teslim için getiririm geri dönüşünüzu bekliyorum

  1. Coşkun dedi ki:

   Ben bursa / yıldırım samanlıda oturuyorum . Evde ek iş yapmak istiyorum 3 kişiyiz evde paketleme boncuk dizme gibi işleri yapariz bu işe ihtiyacimiz var eşim çalişmiyor bende 3 -4 aydir calisamiyorum lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim .

 63. Sümeyye dedi ki:

  Bursa Yıldırımda oturuyorum. Benimle beraber birkac arkadaş ile evde paketleme isi yapmak istiyoruz. En kisa surede dönüs yapın lütfen.

 64. Sema dedi ki:

  Merhaba. Anaokulu öğretmeniyim evimde bebek çocuk bakabilirim.

 65. Hatice dedi ki:

  Yıldırım Emirsultan da oturuyorum evde paketleme ,süsleme, boncuk ,kesim gibi işler yapabilirim elim yatkındır yıllardır bu tür işler yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

 66. Funda Kazuçuran dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 67. Funds dedi ki:

  Merhaba. Bursa yildirimda oturuyorum.moda tasarımı öğretmenliği mezunuyum. Çocuklarımı kimseye emanet edip dışarıda çalışamıyorum.ama evde işe ihtiyacım var. Vereceğiniz her iş için bana guvenebilirsiniz. Daimi elemaniniz olmak isterim.donerseniz sevinirim.tesekkurler

 68. Asya kuzulu dedi ki:

  Adım Asya Bursa yıldırımda oturuyorum öğrenciyim el işlerine yatkınım düzenli temiz çalışırım evde iş arıyorum okul ihtiyaçlarımı karşılamak adına

 69. Gamze dedi ki:

  Ise ıhtıyacım var donersenız sevınırım

  1. Betül dedi ki:

   Bursada yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum
   Borçlarımjz var. Çok ihtiyacımız var. Lüyfem geri dönüşyaparsanız çok sevinirim

 70. Ayşe dedi ki:

  Bursa Yıldırım da ikamet ediyorum evde ek iş arıyorum

 71. Saliha korkmazlı dedi ki:

  Bursa osmangazi yunuseli de oturuyorum evde düz ve overlok dikiş makinam var takı el işi boncuk ve tekstil de elim yatkındır

 72. Sümeyye dedi ki:

  Bursa cumali kızıkta oturuyorum 2 3 kişi yapabileceğimiz her iş olur zamanında teslim edilir itinayla özenle yapılır lütfen biran önce geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

  1. Hacer dedi ki:

   Merhaba evde çalışmak istiyorum saatlerce boşum 2 kişi evde el becerilerini gerektirecek işleri yapabiliriz.fakat bu gibi eve iş veren firmalara ulaşamıyorum ki bursa /yildirim da oturuyorum

 73. Sümeyye dedi ki:

  Bursa cumali kızıkta oturuyorum 2 3 kişiyiz evde yapabileceğimiz bir iş lazım zamanında teslim itinayla düzenli bir şekilde yapılıp iade edilir lütfen biran önce geri dönüş yapın lütfen lütfen

 74. Sümeyye dedi ki:

  Elimiz pratik ve hızlı 2 3 kişi yapabileceğimiz her is olur düzenli olarak yapılır zamanında teslim edilir lütfen biran önce dönüş yapın

 75. Aylin dedi ki:

  Bursa Yıldırım ilçesinde ikamet etmekteyim evde sürekli yapabileceğim iş arıyorum

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba Aylin hanım. Eğer sizde ek gelir elde etmek istiyorsanız Farmasi ekibime beklerim. 3 farklı kazanç tipimiz vardır. Ve yanı sıra ekibimizin çok güzel çekilişleri ve hediyeleri.. Daha fazla bilgi için mail atabilirsiniz.

 76. Mehtap dedi ki:

  Adım mehtap ev hanımıyım elim yatkındır gerçekten çok ihtiyacım var bu işe bir çocuk annesiyim kiradayim bez ve mama parasını çıkarmak için bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bursa Karacabey de yaşıyorum

 77. Çiğdem dedi ki:

  Bursa gemlikte ikamet ediyorum.evde iş yapmak istiyorum davetiye katlama vs. Gibi

 78. Öznur dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum bu işe ihtiyacim vsr

 79. banu dedi ki:

  çekirgede oturuyorum evde paketleme dizim montaj işi yapmak ıstıyorum

 80. Semih dedi ki:

  Merhaba Bursa Nilüfer kücüksanayide oturuyorum Evden ek iş yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim elim montaj işlerine vs kaçıncı güzel işlere gayet yatkındır çok ihtiyacım var teşekkürler

 81. Nurlan suleymanov dedi ki:

  Evde paketleme yaparım.Gursuda oturuyorum

 82. Merve dedi ki:

  Bursa yunuselin de oturuyorum 23 yaşındayım bütün gün evdeyim evden yapılabilecek hertür işi yapabilirim katlama boncuk dizme paketleme ne olursa yapabilirim bu konularda becerikliyimdir kendime güveniyorum sizde bize güvenerek geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba Merve hanım. Eğer sizde ek gelir elde etmek istiyorsanız Farmasi ekibime beklerim. 3 farklı kazanç tipimiz vardır. Ve yanı sıra ekibimizin çok güzel çekilişleri ve hediyeleri.. Daha fazla bilgi için mail atabilirsiniz.

 83. Merve dedi ki:

  Bursa yunuselinde oturuyom evden paketleme katlama temizleme vb ne olursa ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 84. Makbule dedi ki:

  Bursa Yıldırım da ikamet ediyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Canan Doğukan dedi ki:

   Merhabalar ek gelire ihtiyacım var…
   Dönüş bekliyorum iyi günler…

 85. Eylul dedi ki:

  Evden ise ihtiyacım vr

 86. Fatma dedi ki:

  Bursa Gürsu da ikamet ediyorum 10 kişilik bir ekibim vardır bu tarz işler yaptık temiz ve titiz çalışırız daha önce farklı işlerde tecrübemiz vardır dönüş yaparsanız pişman olmazsınız

 87. Büşra PULLU dedi ki:

  öğrenciyim işe ihtiyacım var

 88. tuba arda dedi ki:

  merhabalar setbaşında oturuyorum.eve paketleme ve boncuk dizme işi almak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım.

 89. Burcu dedi ki:

  Acil evde ek iş yapmak istiyorum

 90. Emine dedi ki:

  Bursa Osmangazi Dikkaldırım mahallesinde oturuyorum evde davetiye katlama , paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 91. Fadime dedi ki:

  Bursa osmangazi hamitlerde oturuyorum. İşinizle ilgili bilgi almak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Iyi çalışmalar

 92. Münevver dedi ki:

  Bursa işe çok ihtiyacım var 3 tane çocuk var kiracıyım eşimin maaşı yetmiyor yardımcı olurmusunuz lütfen her türlü paketleme yaparım

 93. Meryem dedi ki:

  Merhaba ismim Meryem. Evde her türlü paketleme işi veya boncuk el işi vs yapabilirim. Yıldırım da ikamet ediyorumbana ulaşabilirsiniz. İyi günler

 94. ceylan turan dedi ki:

  meraba osmangazi ikamet ediyorum ev hanımıyım daha önce bi çok paketleme işi yaptım elim seridir işe acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Medien dedi ki:

   Merhaba ben ev bayaniyim benimde ise ihtiyacım var bende 6 kisiyiz eve ek ise ihtiyacim var banada yardimci olurmusunuz

 95. TOLGA dedi ki:

  AİLEVİ BİR SEBEPTEN İŞİME BİR SÜRE ARA VERMEM SEBEBİYLE EVDE BULUNMAM GEREKİYOR. EL YATKINLIĞIM VE PRATİKLİĞİM BULUNUR. ÇEŞİTLİ TAMİRAT MONTAJ VB İŞLERİ YAPABİLİR VE ÇEŞİTLİ ALET EDEVAT TAKIMLARIM MEVCUTTUR. GEREKİRSE GÜNDE EN AZ 8 SAAT ZAMAN AYIRABİLİRİM. İZNİKTE OTURMAKTAYIM ANCAK MAL ALIM VE TESLİMAT İŞLERİNİ KENDİ ARACIMLA SAĞLAYABİLİRİM.

 96. Sema dedi ki:

  Iyi akşamlar ben sema 29 yaşındayım bursa yıldırımda oturuyorum evde her türlü paketleme yapabilirim işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 97. Nur dedi ki:

  Bursa yıldırım Arabayatağında oturyorum çok acil işe ihtiyacım var paketleme katlama boncuk işi yapabilrim lütfen yardımcı olun?

 98. Kübra dedi ki:

  Bursa mudanyada oturuyorm biliyorm gerıdonus saglanmıcak ama yıne de sansımı denemek ıistedm

 99. Mine dedi ki:

  Bende ek is yapmak istiyorum paket vs. Bursa yildirim bolgesinde oturuyorum.

 100. Hatice dedi ki:

  ALLAH rızası için çok ihtiyacım var arayın.

 101. Bedriye çakır dedi ki:

  kızım ile yaşıyorum,kira da oturuyoruz. Son bir buçuk senedir yaşadığım sağlık sorunlarında dolayı çalışamıyordum şuan sağlığıma kavuştum fakat iş bulamıyorum. Kızıma destek olmak için evden yapabileceğim bir iş arıyorum.

 102. Ayfer dedi ki:

  Merhaba ben bursa yildirimdayim evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 103. Sümeyra dedi ki:

  Bursa yıldırım da ikamet ediyorum ev de iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 104. AYŞEGÜL dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var. Bursa hamitlerde oturuyorum çocuk gelisimciyim el becerim var sizden haber bekliyorum.

 105. Seyhan dedi ki:

  Bursa yıldırımda yaşıyorum evde iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 106. Kerime dedi ki:

  Bursa yildirim eriklide oturuyorum evde iş olayina olumlu bakiyorum lütfen banada is gonderin

 107. Hacer Gül dedi ki:

  Bursada demirtaşta yaşıyorum 20 yaşındayım ikinci öğretim öğrenciyim akşam derslerine gidiyorum. Gündüz vaktim boş ek gelire ihtiyacım var

 108. Rayme Mutlu dedi ki:

  Bursa Hamitler’de oturuyorum. Okula giden çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum. Ede paketleme, katlama vb iş arıyorum. Elim yatkın ve hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 109. Sibel ŞİMŞEK dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum eşim işten çıkarıldı çok acil ise ihtiyacımız var okula giden 2 çocuğun var

 110. ilknur dedi ki:

  setbaşının üstünde oturuyorum küçük kızım olduğu için çalışamıyorum evde paketleme ve katlama işi yapabilirim.

 111. Emine dedi ki:

  2 kişiyiz. Acil iletişime geçerseniz sevinirim. Bursa

 112. Nurcan dedi ki:

  Merhaba BURSA/YILDIRIM da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum. Kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

 113. Emine dedi ki:

  Evde ekibimizle is her türlü paket v.b. isleri yapabiliriz.Bursa osmangazi ikamet etmekteyiz.

 114. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba siz iş aldinzmi acaba dönüş yapıldımı bnde istiyorumda iş

 115. meltem dedi ki:

  selamlar yıldırım ilçesinde oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var hızlı ve pratik biriyim evde ek iş arıyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 116. Handan dedi ki:

  Bursa yıldırım emir sultanda ikamet etmekteyim.Evde yapabileceğim işler arıyorum.Mail adresimden ulaşabilirsiniz.

 117. Meryem Çakır dedi ki:

  Evde Paketleme işi gibi her türlü ek iş yapabilirim

 118. Selin uzun dedi ki:

  Görükle de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 119. MÜGE dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Ev aldım borçlarım var.

 120. Fatma dedi ki:

  Meraba bursa nilufer de oturuyorum ek iş arıyorum lütfen cevap verin

 121. Arzu dedi ki:

  19 yaşındayım.Bursa Yıldırım’da ikametgâh ediyorum.Her türlü paketleme işi yapıp özenle ve zamanında teslim ederim.Çocuk Gelişimi mezunu olduğum için bu tarz işlere elimin çok yatkın ve yetenekli olduğunu söyleyebilirim.En kısa sürede geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 122. Muhammet Burak makar dedi ki:

  Bursa Osmangazi çirishanede ikametgah etmekteyim annem rahatsız dururumuz biraz kötü orhaneliliyiz ben ve ailemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz çevreme iş dağıtıp iş yaptırabilirim işimi takip edebilirim yerimiz var annem rahatsız olduğu için fazla ağır iş yapamıyor bende böyle bir ilanı gördüm ve bu işi yapmak istiyorum ailemle birlikte uzun vadeli iş olması benim acimdan güzel olacaktır temiz ve güvenli bir şekilde bu işi yapacağıma kendimden çok eminim ve zaman icersinde ise adet sayı ve iş gücünü artırmak adına girişimlerde bulunurum çaba sarf ederim kendi işim gibi dört elle sarılırım ve ailecekte sarilacagizdir

  1. Selin uzun dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorum görükle de oturuyorum temiz bir işçilik istiyorsanız dönüş yapar anız rica ediyorum yıllar önce çok yapardık şal magnet acil dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Emre dedi ki:

   Merhaba, bursa yıldırım arabayataginda ikamet ediyorum.Eşimle beraber evde ek iş arıyoruz.Evde yapilabilecek her türlü evde iş özen ve itina ile yapılır.Söylenen tarih ve saatte istenen iş teslim edilir.Maddi problemlerden dolayı evde işlerinizi bekliyoruz.

 123. Tuğba dedi ki:

  Bursa Demirtaş da oturuyorum .evde iş yapmak istiyorum.paketleme işi de yapabilirim dikiş işi de yapabilirim.

 124. Nesrin dedi ki:

  Evde her türlü ek işi paketleme işi yapabilirim.

 125. Cansever bulut dedi ki:

  Bu ise cok ihtiyacim VAR lütfen donus yapınız

 126. Asuman dedi ki:

  Bursada oturuyorum, 28 yaşındayım, evde her türlü paketleme kesim vb. işleri yapabilirim, elim yatkındır. Dönüş yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 127. Arzu dedi ki:

  Bursa/Yıldırım’da ikamet ediyorum. Evimde ek işlerle ilgilenecek vaktim ve becerim var. Farklı bir işle meşgul olmadığım ve eş çocuk sorumluluğum henüz bulunmadığı için seri ve özenli çalışabilirim. İki taraflı memnuniyet açısından ulaşmanızı bekliyorum.

  1. Ev işi dedi ki:

   Bursa ihsaniyede yaşıyorum evde hertürlü iş yapabilirim daha öncelerindede yapmışlığım var şuandada çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 128. Hacer dedi ki:

  Ev hanımıym kücük cocugum var evde ek is yapmak istiyorum cekirgeye yakın oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim. Cok ihtiyacım var

 129. Seyra dedi ki:

  Namazgah ta ikamet etmekteyiz paketleme katlama işleme vs nikah şekeri vb evimizde yapabileceğimiz iş aramaktayız özelle işlerinizi eksiksiz teslim edeceğimize inanabilirisinzi sürekli olarak yapabiliriz 2 kişiyiz

 130. Buket dedi ki:

  Küçüklüğümden beri bu tarz işler yaptım.El becerim buna yatkındır.Yaşım 30 gözlerim iyi görüyor?

 131. Esmer Tunç dedi ki:

  Slm bursa arabayatağı mahallesinde oturuyorum evde iş arıyorum ben ve eşim herhangi bir iş iyi bir şekilde yaparız lütfen bana dönüş yapın teşekkürler

 132. sibel dedi ki:

  iyi akşmlar evde iş yapmak istiyorum bursa doburcada oturuyorum bnmle yapıcak arkadaşlarım da var.

 133. peri turan dedi ki:

  Davetiye katlama işi varsa sevinirim

 134. Emrah dedi ki:

  İyi günler. Asgari ücretle çalışan bireyim. Bursa inegöl de ikamet etmekteyim. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 135. Ebru dedi ki:

  Merhaba Bursa teleferikte oturuyorum evde ek iş yapabilirim

  1. Ezgi dedi ki:

   Merhaba bursa osmangazide oturuyorum ek işe ihtiyacım var hangisi olursa davetiye magnet vs yapsrım elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 136. Nesrin dedi ki:

  Bursa ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zaman sıkıntım yoktur rica etsem bilgi verebilir misiniz

  1. Nurgül dedi ki:

   bursa teleferik ‘te oturuyorum evde işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 137. Oktay Yıldırım dedi ki:

  Engelli yim acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim 3 cocugum ilginiz için teşekkür ederim

 138. Meryem dedi ki:

  Merhaba bursa hamitlerde oturuyorum. Kiz kardesimle birlikte yapmak istiyoruz bu isi.

 139. Bihter dedi ki:

  Bursa Beşevler de oturuyorum çorap paketleme ve benzeri paket işleri yapabilirim elim yatkındır dönüş yaparsanız çok sevinirim ek işe ihtiyacım var

 140. sevda özkan dedi ki:

  ekibimizle evde davetiye katlama çorap katlama mum ambalajlama işi yapmaktayız 10 kişilik becerikli ekibe sahibiz

 141. Tuğçe dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz Bursa Osmangazi heykelde oturuyoruz daha öncede evde iş yaptık tecrübeliyiz davetiye katlama paketleme işi arıyoruz

 142. Esra keskin dedi ki:

  Merhaba ismim esra bursa yıldırım da yaşıyorum eve ek iş almak istiyorum davetiye katlama , hediyelik eşya paketleme ve kutulama, paketleme , vb gibi ne olursa yapabileceğim is istiyorum

 143. Melda dedi ki:

  öğrenciyim paraya ihtiyacım var ve evde paketleme işi yapmak istiyorum. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. grubumuz da var

 144. ayse güneş dedi ki:

  evde çorap paketleme katlama ne iş olursa yaparız grubumuz vardır daha önce evde ek is yaptık yardımcı olmanızı bekliyoruz

 145. Zeynep dedi ki:

  Cocugum oldugundan dolayi disarda calisamiyorum bu yuzden evde is yapmak istiyorum iki kisiyiz lutfen yardimci olurmusunuz

 146. Nuray Şen dedi ki:

  Ben Nuray evde etiket paketleme işi istiyorum eşime destek olmak istiyorum bir kızım var kiradayım geri dönüş yaparsanız sevinirim Bursa

 147. Dilara dedi ki:

  Merhaba Bursada yaşıyorum öğrenciyim ek ise ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 148. Serpil dedi ki:

  Merhaba Bursa yıldırımda oturuyorum evliyim aileme evime destek için evde iş yapmak istiyorum ve buna ihtiyacım geri dönüşte bulunmanız rica olunur

 149. ayşe gunes dedi ki:

  merhaba evde paketleme ek işi yapmak istiyorum daha öncede evde ek is yaptım ihtiyacım var geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 150. Pınar dedi ki:

  Bursa yildirimda otuyorum kızım küçük olduğu için çalışamıyorum evde paket,katlama ya da tesbih işi yapabilirim

 151. Nazlı dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz çok ihtiyacım var bursa yıldırım doğa çınarda oturuyorum

 152. Sevcan Demir dedi ki:

  Bursa yıldırım ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum yıldırım bursada ikamet ediyorum

 153. Şeyma dedi ki:

  Meraba ben bursa yıldırım mimar sinan mahalesinse oturuyorum evde her türlü iş yapmak istiyorum pakrtleme takı süs kac aydır işsizim işe ihtiyacim var lutfen dönüş yapin bna

 154. Hediye dedi ki:

  Evde iş ypmak istiyorum bu işe çok ama çok ihtiyacim var yardımcı olun lütfen

 155. Mustafa dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 156. Ümmü dedi ki:

  Bursa Gürsu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi çalışıyor ruz lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var ne olur

 157. Ceylan halis dedi ki:

  Ben ceylan halis 2 yıldır evde eşarp kesiyorum ve başka işlerde yapmak istiyorum el becerim var her türlü iş yaptım halı dokuma boncuk dizme buna benzer işler yaptım

 158. Arzu dedi ki:

  Merhaba Yıldırımda oturuyorum çarşıya heykele setbaşına yakınım paketleme gibi evde işler yapabilirim ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 159. Arzu dedi ki:

  Merhaba Yıldırımda oturuyorum çarşıya heykele setbaşına yakınım her türlü paketleme işi yapabilirim. Ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Demet gün dedi ki:

   Bursa nilüfer de oturuyorum evde ek iş istiyorum cocuklarim okula gittiği için bakimlarindan dolayı dışarda çalışmıyorum

   1. Çiğdem dedi ki:

    Merhaba siz iş aldinzmi acaba dönüş yapıldımı bnde istiyorumda iş

 160. gizem dedi ki:

  Merhaba acil ek işe ihtiyacım var. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 161. esra elif dedi ki:

  üniversite el sanatları mezunuyum bursa yıldırım da oturuyorum üniversite döneminde paketleme işi 2 yıl yaptım bu tür işlere talibim

 162. Esmanur dedi ki:

  Meraba Bursa osmangazide oturuyorum paketleme davetiye katlama işi istiyorum acil ihtiyacım var .

 163. Selçuk Ayan, Hacer Ayan dedi ki:

  Merhaba. Bursa, GÜRSU da ikamet ediyorum.Eşimle çocuğumla birlikte evde iş imkanı istiyorum.Paketleme,katlama,boncuk dizme VS. Benzer işler arıyoruz. 3 kişi olarak yapacağız.Temiz ve titizlikle yapılır ve zamanında teslim edilir.İş verenlerden hızlı geri dönüş bekliyorum.

 164. Fatma dedi ki:

  Osmangazide oturuyoruz. 2 kisiyiz paketleme , katlama, boncuk dizme, nikah cekeri , davetiye katlayabilirz Acil donus yaparmsnz.

 165. Elif polat dedi ki:

  Bursa Yıldırım da oturuyorum evimë ek iş arıyorum

 166. Şerife Aladağlı dedi ki:

  Bursa dikkaldırım da oturuyorum bende paketleme davetiye katlama yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz elim çok hızlıdır pratik insanım dır

 167. Gökçe dedi ki:

  Bursa yıldırım erikli de ikamet etmekteyim evde paketleme isi yapmak istiyorum

 168. Beyza dedi ki:

  Osmangazide oturuyorum bu tür işleri yapalirim ve öğrenciyim ihtiyacım var

 169. Aysun KAYA HACIOĞLU dedi ki:

  Merhaba Bursa Elmasbahçeler de oturuyorum Evim çarşı ya, Cumhuriyet cad. Vs yakınlığı var evde yapabileceğim birçok şekilde el becerime güvendiğim için iş arıyorum çok üzücükü hiçbiryerden cvp gelmiyor.
  (lokum paketleme, Toka dizme, Davetiye,
  Mini hediyelik, yapımı ne olursa.)

 170. seviye sert dedi ki:

  Merhaba bursa yildirimda oturuyorum evde is yapmak istiyorum davetiye katlama nikah sekeri paketleme isi cocugum yok pratigim donerseniz sevinirim ihtiyacim var zamanim bol

 171. Meral eroglu dedi ki:

  Merhaba bursa yunuselide oturuyorum evde paketleme davetiye katlama isi istiyirum elim cok hizlidir butun gunumu bu ise ayirabilirim donus yaparsaniz sevinirim acil ise ihtiyacim var

 172. Pelin dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum eve iş veriyomusunuz evde her türlü iş yapa bilirim

  1. Aysun dedi ki:

   Eve iş almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Daha once tekstilde calistim elim hizlidir Disarda calisma imkanim olmadigi icin eve istiyorum. Paket vb. is Yaparim.Bursa ovakcada oturuyorum. Gerekdiginde esimde alip getirebilir. ihtiyacim var.

 173. YELİZ dedi ki:

  BURSA

 174. Özge dedi ki:

  Merhaba ben yıldırım da ikamet ediyorum. Setbaşında kapalı çarşıyada yakınım evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 175. Selma dedi ki:

  Bursa Yıldırım da ikamet ediyorum 27 yaşındayım ev hanımıyım çoçuğum yok bolca vaktim var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 176. Sabriye aktaş dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum elim hızlıdır 2 kişiyiz emirsultan civarı oturmaktayız gelip ürünlri alıp bitirince teslim edebilirim aracımız var

 177. Semra yiğit dedi ki:

  Eve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 2 kişiyiz elimiz hızlıdır

 178. Gülcan Sevim dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum kıyafet yada davetiye geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 179. Melek Yalçın dedi ki:

  Bursa yildirimda oturmaktayim evde ek is yapmak istiyorum

 180. Zeynep dedi ki:

  paketleme işinde tecrübem var çok ihtiyacım var bu işe Osmangazi uturuyurum

 181. merve dedi ki:

  Yıldırım çevresinde oturuyorum eşime destek olmak için eve iş almak istiyorum . Herşey için şimdiden teşekkürler

 182. Sertac dedi ki:

  Bursa nilüferde oturuyorum.butur islere ihtiyacim var simdiden tesekurler.

 183. Runde Tuna Özkul dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Bursa da oturuyorum acil bilginize ihtiyacım var

 184. Kevser dedi ki:

  Bursa Yıldırım Hacıseyfettin mahallesinde oturuyorum. Evde iş paketleme magnet nikah şekeri vesaire iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 185. Ebru dedi ki:

  Bursa yıldırım teleferikte oturuyorum evden ek iş yapmak istiyorum

 186. Hasine dedi ki:

  Bursa Gemlikte oturyorum annemle evde ek iş istiyoruz dönüş yapılırsa sevinirim. Annem el becerisi çok fazla.

 187. Fatma BALI dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum bursa dikkaldırım da oturuyorum

 188. Nazan dedi ki:

  Bursa yıldırımdayım evde ek is yapmak istiyorum

  1. Zeynep dedi ki:

   Bursa gemlikteyim.evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 189. Aysen aydın dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum .lutfen yardimci olun.cok ihtiyacim var .tesekkurler.bursa yıldırım da ikamet ediyorum.

  1. Sabrina dedi ki:

   Merhabalar ben gürsuda oturyorum iki yaşında bi kızım var dışarda çalışamıyorum bursanın heryerinden paketleme nikah şekeri vb işleri alabilirm ihtiyacım var dönüş yaoan olursa çok sevinirim

 190. Pınar dedi ki:

  Merhaba bursa yıldırımda oturyorum evde ek iş arıyorum paketleme katlama davetiye hazırlama nikah şekeri bunların hepsini yapabilirim

 191. Elif koçdemir dedi ki:

  Evde her türlü işi yapabilirim titiz ve temiz calisirim Bursa niluferde oturuyorum lütfen geri dönüş yapın ihtiyacim var

  1. Eda dedi ki:

   Merhaba, Bursa Yıldırım’da ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 192. Nebiye aran dedi ki:

  Burs dikkaldırım da oturuyorum el becerim var evde iş yaparim yardımcı olurmusunuz sevinirim

 193. Seyra dedi ki:

  Bursa yıldırım evde ek iş yapmak istiyorum paketleme zarf vs dönüş yaparsanız sevinirim

 194. YASEMİN dedi ki:

  Bursa’da heykelde oturuyorum 3 çocuğumla birlikte kirada oturuyorum okul nedeniyle çalışamıyorum sabahçı ve öglenci olduklarından dolayı evde iş yapmak istiyorum paketleme olabilir.

 195. Pelin dedi ki:

  Yıldırım da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 196. Nazife uraş dedi ki:

  Evde paketleme iki yapmak istiyorum çoğunlukla evdeyim bütün günümü paketlemeye ayırabilirim

 197. Kübra usta dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim nilüfer Bursa

 198. Hilal dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ev hanımıyım bursa yıldırımda oturuyorum acil evde yapabileceğim iş yapmak istiyorum

 199. Zeynep dedi ki:

  Emekliyim, maaşımla ancak geçiniyorum. Oğlumun üniversite okul masrafları için evde yapılabilen biriş arıyorum.

 200. bahar dedi ki:

  evde ek ise cok igtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 201. YASEMİN dedi ki:

  Bursa heykelde oturuyorum Evde ek iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 202. Mehpare dedi ki:

  Bursa yıldırım yiğitlerde oturuyorum evde ne iş varsa yaparım

 203. İnci dedi ki:

  Bursa,Orhangazi’de oturuyorum evde her türlü işi yapabilirim

 204. İnci dedi ki:

  Evde bütün işleri yapabilirim

 205. Naime K dedi ki:

  Öğretmenim ek olarak evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 206. Nrdn dedi ki:

  Evde her türlü ek iş yapmak istiyorum üç kişiyiz elimiz hızlıdır seri bi şekilde tekstil işinde çalıştık şu an evde boş vakitlerimizi değerlendirmek istiyoruz acil dönüş yaparsanız sevinirim Bursa osmangazi yunuseli

 207. Hümeyra dedi ki:

  Yıldırımda eve iş arıyoruz

 208. Semra büte dedi ki:

  Evde iş arıyorum

  1. Pelin dedi ki:

   Yıldırım da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

   1. Ceylan halis dedi ki:

    İyi günler ben ceylan birşey sorcam

   2. Gülten Babalık dedi ki:

    çocukların okuduğu ve sabahçı olduğu için İş bulamıyorum evde iş imkanı istiyorum paketleme işi de olur davetiye katlama işi de olur

 209. Özge dedi ki:

  Bursa Yenişehirde oturuyorum ev hanımıyım bolca vaktim var titiz ve düzenli olduğumu düşünüyorum el becerm ve yatkınlığım var ayrıca bu işe çok ihtiycım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 210. Sibel yazici dedi ki:

  Evde patekleme işi arıyorum dönüş yapılırsa sevinirim

 211. Gülsüm dedi ki:

  Bursa Nilüfer de oturuyorum öğrenciyim kısa süreliğine iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 212. Fatmagül dedi ki:

  Merhabalar , Gürsu da oturuyorum . Ev de iş yapmak istiyorum paketleme olur nikah şekeri olur katlama olur. Düğünüm olacak ihtiyaçlıyım yardımcı olursanız iş verirseniz memnun olurum

 213. Yıldız dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum en kısa sürede geri dönüş yaparsanız seviniriz

 214. Vahide dedi ki:

  Merhaba nilüfer de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum butun gununumü buna ayılabilirim dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

 215. aynur dedi ki:

  Bursa/Osmangazi’de oturuyorum. Evde iş istiyorum.Çok ihtiyacım var.Acil dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 216. Eda dedi ki:

  Mrb Yıldırım setbaşı da ikamet ediyorum…el becerim her işe yatkındır.. Sizden cvp bekliyorum..

 217. Özlem dedi ki:

  Bursa Kestelde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum bütün günümü buna ayirabilirim

 218. Günes aydemir dedi ki:

  Ben ev hanımıyım daha önce her iste calistım paketlemede de suan evde oldugum icin bu ise ıhtıyacım var elim her ise yatkındır. En kısa surede donüs yaparsanız seviniriz. Tesekürler

 219. Huseyin Eti dedi ki:

  Eve is istiyorum bursa yunuseli osmangazi nilufer cevresi kauçuk temizleme kablo soketleme yerim var

 220. Sema dedi ki:

  Bursa Nilüfer cumhuriyet mahallesinde oturuyorum. Eşimle birlikte evden iş yapmak istiyoruz. Makina işi hariç.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim

 221. Sevgi dedi ki:

  Bursa Hamitler de oturuyorm evde iş yapmak istiyorum paketleme nikah şekeri gibi işler olur geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Dilek üstün dedi ki:

   Bursa yildirim da oturuyorum en az 4 kişi kapasitemiz var evde is arıyorum daha önce de evde is yapmıştım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 222. elif varol dedi ki:

  bursa yildirimda oturuyorum eve iş almak istiyorum yardimci olursaaniz cok mitlu olurum bu ise gercekten ama gerçekten cokk ihtiyacim var lütfen yardimci olun

 223. Nazlıcan Ural dedi ki:

  Bursa Osmangazide oturuyorum yeni evliyim ek ise cok ihtiyacim var.

 224. Burak dedi ki:

  İyi günler biz 5 kişilik bi gruba sahibiz hızlı iş teslim ederiz sizinle çalışmak isteriz .

 225. Yaren Topal dedi ki:

  Birkaç aydır işsizim ve işe ihtiyacım var . Elim hızlı ve yatkındır.

 226. Tülin dedi ki:

  Bu iş tammm bana göre … dönüş yapmanızı sabırsızlıkla bekliyorum ?

 227. Asya taş dedi ki:

  Bursa yıldırım eriklide oturuyorum evde el işçiliği olan bir iş yapmak istiyorum daha önce de inşaat firmalarına maket yaptım elim her işe yatkındır değerlendirmenizi rica ediyorum

 228. Peri Kızılçim dedi ki:

  10 yıldır çalılıyordum. Şımdı işsizim anne oldugumiçin. Evde işe ihtıyacım var. Yardımcı olursanız sevınırım

 229. Emine dedi ki:

  Bursa Yıldırım Setbaşı’nda ikamet ediyorum , 3 kişiyiz . Hemen geri dönüş alırsak seviniriz.

 230. Zuhal dedi ki:

  Bağlarbaşı / Osmangazi / Bursa
  Evde peketleme boncuk dizme davetiye gibi işleri rahatlıkla yapabilirim. Eşim asgari ücretli ev kira destek olmak istiyorum. Bütün günümü bu iş için harcayabilirim. Esim ve kardeşimle beraber istediğiniz zamanda siparişi cikartabilirim elim pratiktir geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

 231. Sevgi dedi ki:

  Osmangazi / Bursa
  Evde paketleme boncuk dizme işi yapabilirim. Bütün gün evdeyim aileme destek olmak istiyorum. Annem kardeşim babamla birlikte de yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 232. Osman dedi ki:

  Mudanya ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Kamu görevlisiyim.

 233. Esragül dedi ki:

  Bursa Kestel de oturuyorum evde yapabileceğim işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 234. elif varol dedi ki:

  merhaba ben elif bursa yavuz selimde oturuyorum çoçugum oldugu icin calisamiyorum eşimde sürekli bir iste calismadigi icin gelir skintisi oluyor o yüzden bende bu benzeri işler yapmak istiyirum donüş yapin lütfen

 235. Sadie dedi ki:

  Yıldırımda oturuyorum eşimle birlikte her türlü paket işini yaparız

 236. Seda temel dedi ki:

  Merhabalar eve iş arıyorum paketleme ip temizleme gibi yardımcı olursanz sevinirim

 237. meryem dedi ki:

  Bursa Nilüferde oturmaktayım. Paketleme katlama vs evde yapabileceğim iş istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 238. Yasin dedi ki:

  Merhaba ben de bir öğrenci olarak ek gelire ihtiyacım var ve evde paketleme işini yapabilecek kabiliyette ve el hızı iyi olan biriyim geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 239. Elif kumru dedi ki:

  Çekirge dikkaldirimda oturuyorum.kız meslek lisesi mezunuyum..elim çok hızlı.izmirden yeni geldim.cevremde olmadığı için.seri calisirim..kiraciyim.ise ihtiyacım var.verilen isi düzen içinde yaparım.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Sema sürücü dedi ki:

   Merhaba su an issizim evde 3 kisi davetiye paketleme istiyorum Bursa osmangazi mehmet AKİF mahallesinde ikamet ediyorum teşekkür ederim

 240. Beyza dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum işe ihtiyacım var paketleme işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim.

 241. Yeliz dedi ki:

  Bursa emekte oturuyorum acil paketleme işi istiyorum en kısa zaman da geri gönüş yaparsanız memnun olurum

 242. Çetin dedi ki:

  Acil evde ek işe ihtiyacım var ailemle birlikte yapabileceğim desteğinizi acilen bekliyorum.

 243. Sibel dedi ki:

  Evde paketleme yada katlama işi arıyorum Bursa Osmangazi de oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 244. DİLEK dedi ki:

  Bursa yıldırım şirinevlerde oturuyorum evde paketleme davetiye katlama işleri arıyorum..

 245. elif dedi ki:

  bursa niluferde calida oturuyorum.evde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizli pratiktir.

 246. Nehir dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum eşim asgari ücretli çalışmaktadır bir çoçuğumuz var ve evimiz kira
  Elim pratikdir istenilen sürede iş çıkartabilirim

 247. Nur dedi ki:

  Bursa Mudanya da oturuyoruz 4 kişilik ek iş için geri dönüş yaparsanız sevinirim

 248. Çiğdem dedi ki:

  Bursa çekirge de oturuyorum iki çocuğum var acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 249. Reyhan Koç dedi ki:

  Merhaba bizde kestelde oturuyoruz. Evde ek işe ihtiyacımız var Yardimci olursaniz sevinirim

  1. Bilge sağlam dedi ki:

   Bursa Osmangazi hamitlerden oturuyorum işten yeni ayrıldım müsait zamanım çok fazla evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 250. Meryem dedi ki:

  Bursa Osmangazi Bağlarbaşında oturuyorum. 4 kişilik bir grubum var. Paketleme işi istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 251. Asiye toprak dedi ki:

  Yıldırım gökdere de oruruyorum yeni evliyim eşime destek olmak için iş istiyorum ne olsa yaparım

  1. Serife dedi ki:

   Besevlerde oturuyorum.evde is ariyorum her isi yapabilirim..acil cevap bekliyorum..

 252. Tuğçe dedi ki:

  Her türlü paketleme ve evde iş yapabilirim ablam ve ben

 253. Zekiye dedi ki:

  Iyi günler efendim bizde evde eşimle ve teyzemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz bursa merinosta oturyoz geri dönüş yaprsaniz seviniriz

 254. Tuğçe dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum annem ben kız kardeşim 3 kişiyiz evde ek gelir olarak iş yapıyoruz elimiz yatkın ve hızlıdır dönerseniz seviniriz

 255. Gülcenur tüten dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazi panayırda oturuyorum ek ise ihtiyacım var elim hizlidir yapabileceğim iş varsa yardımcı olur musunuz

  1. Kader dedi ki:

   Bursa Yıldırım da oturuyorum. Bu işi yapabilceğime inanıyorum.

 256. Duygu dedi ki:

  Bursa gürsuda oturuyorum. Ek iş yapmak istiyorum

 257. Emine yıldırım dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum Uç çocuk annesiyim 7yasinda oğlum var ise giremiyorum evde yapacak olduğum iş bulursam çok sevinirim lütfen yardımcı olur musunuz bos oturmak istemiyorum azda olsa bir gelirim evime faydam olsun istiyorum…

 258. Büşra dedi ki:

  Burada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 259. leyla dorun dedi ki:

  Bursa nilüferde yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 260. Müjgan dedi ki:

  Merhaba bursa yıldırımda oturuyorum . Bu ise yatkinlığım ve ihtiyacım var bu is için gunde 7 saat ayırabilirim geri donerseniz çok memnun olurum iyi günler

 261. Berna kızılkaya dedi ki:

  Bursa yıldırım yavuzselimde evlere paket işi istiyorum ilgilenirmisinz

 262. Tuğba dedi ki:

  Bursa Osmangazi de yaşıyorum. Tüm gün evdeyim. Eşime destek olmak için evde ek işler yaparım. Böyle el işlerinde deneyimim var. Hem de el işlerini severim. Eşimle birlikte de yapabilirim. Dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 263. Merve arsslan dedi ki:

  Evde yapmak için ek iş arıyorum bursa dikkaldırımda yaşıyorum

 264. Yunus söylemez dedi ki:

  Bursa yıldırım yiğitler mahallesinde oturuyorum 2 yıllık evlıyım eşimle birlikte evde yapabılecegımız iş arıyoruz gerı donersenız memnun olurum

 265. Sakine dersinlioglu dedi ki:

  Gaziantepte oturuyorum nikah şekeri yapabilirim

  1. musab konaş dedi ki:

   İş arıyorum erkeğim yıldırımda oturuyorum

 266. Sibel dedi ki:

  Bursa bağlarbaşında ikamet ediyorum boncuk dızme katlama paketlemede tecrübeliyim ve kardeşimle birlikte yaparız cok ihtiyacım var bakmam gereken bı oğlum var

 267. Hatice içen dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazi emek te oturuyorum 24 yaşındayım ek gelire ihtiyacım var lise mezunuyum daha önce bu tarz işler yaptım geri dönerseniz çok sevinirim

 268. Yasemin yetişgin dedi ki:

  Evde paketleme yapabilirim acil işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 269. Nesrin dedi ki:

  Bursa Osmangazi,Nilüfer paket işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz rica etsem

 270. Hilal dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da oturuyorum harçlık çıkarmak için ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 271. Elmira Güneş dedi ki:

  Bursa’da Yeşilyayla da yaşıyorum eve paketleme işi yapmak istiyorum

 272. Nesrin dedi ki:

  Bursa Osmangazi ve Nilüfer paket işi yapmak istiyorum bilgi verebilirmisiniz lütfen rica etsem

 273. Ayşe dedi ki:

  Bursa’da oturuyorum. Çorap katlama ve paketleme işini yapmak istiyorum.

 274. Esma Satık dedi ki:

  Bursa Osmangazi’de oturuyorum.Öğrenciyim.Yaz için evde yapabileceğim bir iş arıyorum.4-5 kişiyiz bu yüzden hızlı bir şekilde verilen işi tamamlayabiliriz.

 275. Ayşen dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var.Elim hızlı ve pratiktir kısa zamanda istenen paketlemeyi hazır edebilirim lütfen geri dönüş yapın

 276. Emel dedi ki:

  Bursa yenisehirde oturuyrm esimle birlikte paketleme işi iyapmak istiyoruz

 277. Gizem dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunz

 278. Vedat dedi ki:

  Ben Vedat bursa yıldırım bağlar altında otuyorum paketleme işi arıyorum evde yapmak için

 279. ELİFNUR dedi ki:

  Yıldırım şirinevler de oturuyorum dışarıda çalışma imkanı olmadığı için evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.. ?

 280. Melike dedi ki:

  Çekirge de ikamet etmekteyim her türlü el işi yapabilirim.

  1. Gülşah dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum.Bursa yıldirmda ikamet ediyorum

 281. buket dedi ki:

  Merhaba, yıldırımda oturuyorum. Herhangi bir paketleme işi yapabilirim. Elim yatkındır. Bana yardımcı olacak iki kız kardeşim de vardır.

 282. İpek dedi ki:

  Bursa nilüferde oturmaktayım. Tüm gün evdeyim. Her türlü paketlemeyi yaparım. Yaz tatili için evde iş istiyorum. Tüm günüm boş.

 283. Tuğçe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Elim yatkındır ve pratiktir.Acil ihtiyacım var.Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.Teşekkür ediyorum.

  1. Tuğçe dedi ki:

   Bursa da ikamet ediyorum.

 284. Rümeysa dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 285. Melahat özcan dedi ki:

  Evde ek is davetiye katlama yada farklı ne varsa iş istiyorum ..El becerim iyi hızlı ve pratiğimdir bu imkanı bana sağlar..Ve benimle iletişime geçerseniz sevinirim ..Bu ise ihtiyacım var..

 286. Tahir Akçin dedi ki:

  Eşim ve kızım evde iş yapmak istiyorlar….Yardımcı olursanız sevinirim…

 287. Canan dedi ki:

  Ben de eve iş istiyorum hepsini yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum

 288. Hatice dedi ki:

  Yıldırım’da oturuyorum, el becerim iyi, evde yapabileceğim iş arıyorum,

  1. Nagihan dedi ki:

   Yıldırım da oturuyorum iş için bilgi alabilir miyim emek okulu na çok yakın dayım

 289. Rıdvan dedi ki:

  Bursa yıldırımda yaşıyorum ev hanımlarına iş istiyoruz toplu iş yaplır evde

 290. merve dedi ki:

  Öğrenciyim bu yaz için paketleme işi istiyorum. Kestelde oturuyorum.

 291. Bahtınur dedi ki:

  Bursa yıldırım’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 292. şengül kuzey dedi ki:

  bursa yıldırımda yaşıyorum kızım ve eşimle beraber ev işi yapabiliriz

 293. merve dedi ki:

  bursa çekirge de oturuyorum 3 kişiyiz makina dikimi hariç diğer işleri yapabiliriz ulaşırsanız seviniriz

 294. Betül dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum tek gelirimiz var yetmiyor 2 çocuğum olduğu için bırakıp işe gidemiyorum lütfen bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ??

 295. sengul dedi ki:

  Emekde oturuyom devamli paketleme isi ariyorum

 296. Umut Berhan dedi ki:

  İş imkanı istiyoruz evde eşim ile birlikte teşekkür ederim

 297. Sümeyye dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum yıldırım samanlı mahallesinde ikamet ediyorum

 298. Kübra dedi ki:

  Bursa yıldırım Hacivat mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi davetiye katlama işi istiyorum ihtiyaçtan dolayı geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler dilerim

 299. Oruç dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyoruz 2kişiyiz
  Evde herçeşit iş yapabiliriz şimdiden teşekkür ederiz

 300. Ayşenur kuş dedi ki:

  Bursa Yıldırım`da oturmaktayım. Öğrenciyim bu yaz için paketleme işi istiyorum

 301. Mehmet emin yedek dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum eşim ve ben paketleme işi yapabiliriz

 302. Kubra dedi ki:

  Evde is yapmak icin os ariyorum. Her turlu is kabul edilir.

 303. Onur Oğuz dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum akşamları evde boş vakitlerimi değerlendirmek be ek gelir elde etmek için ek iş yapmak istiyorum bursanın her yerinden iş alabilirim aracım var ulaşımda problemim yok

 304. Elif dedi ki:

  Bursa yıldırım emek okulu civarında oturan veya teslim alabilecek karton işi yapmak isteyen numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhaba ben yıldırım caddesinde oturuyorum iş için talibim

  2. Senay dedi ki:

   Ilaniniz hala gecerli ise bilgilendirme yapabilir misiniz

  3. Melek dedi ki:

   ben emek ortaokulu yanında oturuyorum nasıl irtibata geçebiliriz.

 305. Seda dedi ki:

  Merhaba;
  Bursa yildirimda oturuyorum evde her turlu paketleme isi ile ilgileniyorum simdiden tesekkurler

 306. Selin arslan dedi ki:

  Davetiye katlama işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim. Bursa yıldırım da oturuyorum.

 307. SEBAHATTİN ORUÇ dedi ki:

  Her türlü paketleme işine ihtiyacım var eşimle beraber evde iş yapmak istiyoruz

  1. Elif dedi ki:

   Bursa yıldırım emek okulu civarında oturan veya teslim alabilicek karton işi yapmak isteyen 054 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

   1. Nisanur ozbey dedi ki:

    Isi almak istiyorum bursa yildirimda oturuyorum mahhelem ulus mahhellsi

   2. HIRA NUR OZBEY dedi ki:

    Okuyorum.Okul harçlığı mı çıkarmak için çalışmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

   3. zeynep dedi ki:

    elif hanim numaranızi yazarsaniz size ulasmak istiyom

   4. Özlem dedi ki:

    Numaranızı yazmamışsınız

   5. Yeliz dedi ki:

    Elif hanım bende emekte oturuyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

   6. Nagihan dedi ki:

    Yıldırım da oturuyorum iş için bilgi alabilir miyim emek okulu na çok yakın dayım

 308. Tuba dedi ki:

  Eve iş istiyorum elimin hızlı olduğunu söylemek işedim geri dönerseniz sevinirim

 309. Sinem dedi ki:

  Bursa yıldırım gökderede oturuyorum evde paketleme davetiye katlama işleri arıyorum..

 310. Irade dedi ki:

  yıldırımda oturuyorum işe çok ihtiyacim var

 311. Bilal Topdagı dedi ki:

  Emekliyim hertürlü iş yapabilirim arabamla sınırsız hizmet her türlü iş yapabilir im 05388346966 bu numaradan ulaşabilirsiniz arayın görüşelim teşekkür ederim

 312. Hilal dedi ki:

  Yıldırım da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var çok acık dönüş olursa sevinirim

 313. Ahsen dedi ki:

  Bebegim oldugu için dışarda çalışamıyorum evde iş istiyorum paketleme katlama vs yardımcı olursanız sevinirim

 314. Sultan dedi ki:

  Bursa gursu da oturuyorum. Eve iş istiyorum ihtiyacim var

  1. Duygu dedi ki:

   Eve iş istediniz ya size dönüş yapıldı mı. Bende gürsuda oturuyorum da

 315. Feride dedi ki:

  İse çok ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yapın. 3 kişiyiz.

 316. Ayşe Ertürk dedi ki:

  Namazgah caddesinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum acilen

 317. Esmira Namazova dedi ki:

  Bursa Yıldırımda oturuyorum.eve iş istiyorum.cevab verseniz sevinirim

 318. Ümran dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Havva dedi ki:

   Bursa osmangazide oturuyorum.Evde paketleme katlama işi istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. Sevda dedi ki:

    Bursa ucevlerde oturuyorum dukkan ev kira bende paketleme istiyorum.

 319. Fitnat dedi ki:

  Eve is istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim iyi gunler

 320. Emine dedi ki:

  Çok ihticaç var olumlu bi dönüş yaparsanız sevinirim (3 ,4 kişiyiz)

  1. Zulal danisman dedi ki:

   Bursada yasiyorum ogrenciyim yazin icin paketleme isi yapmak istiyorum

   1. Özlem dedi ki:

    Bursada yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorumm

   2. Nur dedi ki:

    Bursa Üçevlerde oturuyoruz yaz için arkadaşlarla her türlü paketleme işi yapabiliriz .üniversite öğrencisiyiz Ve bu ek işe çok ihtiyacımız var en kısa sürede geri dönüş sağlarsanız seviniriz.

    1. Yıldız dedi ki:

     Evde iş yapmak istiyorum en kısa sürede geri dönüş yaparsanız seviniriz

     1. Sümeyye dedi ki:

      Bursa Cumali kızıkta oturuyorum 2 3 kisilik eve iş istiyorum elimiz hızlı pratik itinayla düzenli iş yapar zamanında teslim ederiz lütfen geri dönüş yapın en kısa sürede lütfen lütfen

    2. Özkan Memiş dedi ki:

     Çok acil işe ihtiyacımız var

     1. Yeşim dedi ki:

      Merhaba ek iş yapmak istiyorum çok acil dükkanım var en az 30 kişiyiz biz bayanlarda evde oturmak yerine vatana insana ve insanlığa yararlı işler yapmak istiyoruz çok acil lütfen dönüş yaparsanız pişman olmassiniz işimizi en güzel şekilde hakkıyla yapanlardaniz şimdiden teşekkürler