Krediler

Bugün Para Bulmam Lazım 1 Saatte Nakit Bulma Yöntemi

Gün içinde bir çok sebepten dolayı paraya ihtiyacımız olabiliyor. Parasız adım atılmıyor sonuçta. Gün içinde acil paralar genellikle ani hastalık anlarında, unutulmuş bir borçta, borç yüzünden evlere gelen haciz sebebi ile veya acil gidilmesi gereken bir yerler için gerekli olabilir. Para bulmanız gereken sadece 1 saatiniz var ve nereden bulacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok. Peki o anlık para bulamama anında ne yapılmalıdır? 1 saat içinde acil para bulma yolları nelerdir? Gelin birlikte izlemeniz gereken yolları inceleyelim.

1 Saat İçinde İhtiyacınız Olan Nakit Parayı Bulma Yolları

Acil durumlarda, para ihtiyacımızın bulunduğu anlarda birçok yola başvurmak zorunda kalabiliriz. Bankalara borç sıkıştığında, aniden çıkabilecek hastalıklarda veya aniden çıkan bir borçta aniden paraya sıkışabiliriz. Bu durumlarda aniden para bulmamız için bazı yollar gereklidir. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz;

1 Saat İçinde İhtiyacınız Olan Nakit Parayı Bulma Yolları
1 Saat İçinde İhtiyacınız Olan Nakit Parayı Bulma Yolları

Teknolojik Eşya Alıp Satarak Nakit Para Kazanma

Anlık nakit para kazanmanın en kolay yollarından biridir. Bir elektronik eşya mağazasına giderek kendi üzerinize cep telefonu, televizyon gibi eşyaları taksitle satın alıp daha sonra paketlerini dahi açmadan başka ihtiyacı olan birine satarak o anlık nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonra yavaş yavaş taksitlerinizi uygun ödeme seçenekleriyle ödersiniz. Bunun için en garanti yol bir cep telefonu almaktır. Cep telefonu günümüzde çoğu teknolojik dukkanacmak.com eşyanın dukkanacmak.com yerine kullanılabilmesi amacı ile birçok insanın ucuz yollu da olsa cep telefonuna ihtiyacı olmaktadır. Cep telefonunu satacak bir insan bulamasanız bile ikinci el telefon alan bir sürü telefon mağazası bulunmaktadır. Buralara da satabilirsiniz. Bilgisayar, televizyon veya benzeri eşyalar büyük olduğu için satışını gerçekleştirmek için zorlanabilirsiniz. İnsanlar bu tarz eşyaları güvenerek almak isterler. Özellikle televizyon için kurulum gereklidir. İnsanlar hazır hem satan hem de kurulum yapan bayiler varken tek başına televizyon almayı pek uygun görmeyebilir.

Ama acil para bulmak için kredi ile cep telefonu satan yerlere başvuruda bulunarak kredi notunuza göre cep telefonu alarak kolay bir şekilde bir şahsa olmasa bile telefon bayilerine satarak o anlık masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi notunuzun yetmediği yerlerde ise peşinat ödemeden senet imzalayarak cep telefonu satın alabilirsiniz. Peşinat ödemeden senet imzaladıktan sonra cep telefonu satıcısı size telefonu elinde senetler güvence olarak kaldığı için gönül rahatlığı ile verir. Ya da bir tablet taksitine girebilir, daha sonra da ihtiyacı olan birine peşin fiyatına satabilirsiniz. Tablette şimdi az da olsa laptopların ve masa üstü bilgisayarların yerini almaya başlamış bulunmaktadır. Kredi sistemi ile cep telefonu satan yerlere peşinat ödemenize gerek kalmayacağından dolayı işleminiz gayet kolay olacaktır. Eğer kredi notunuz cep telefonu veya başka bir teknolojik eşya almaya yetmiyor ise, daha önceden alışveriş yaptığınız mağazalara gitmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tarz mağazalara güven verdiğinizi düşünürsek mağazalar size koşulsuz şartsız, kefilsiz elden taksitle cep telefonu satışı yapmayı kabul edebilirler.  Bu mağazalardan teknolojik eşya alıp nakitte çevirerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Teknolojik Eşya Alıp Satarak Nakit Para Kazanma
Kredi Sistemi Veya Senet ile Teknolojik Aletleri Taksitle Satın Alarak Peşin Fiyatına Satabilir Nakit Para Kazanabilirsiniz.

Bankalardan İhtiyaç Kredisi Çekin 

Bir saatte para bulmanın ikinci bir seçeneği ise, bankalara başvurarak nakit para desteği isteyebilirsiniz. Bankalar her zaman için vatandaşa yardım edebilecek kredi fırsatları sunmaktadır. Bankadan ihtiyacınız olan parayı o anlık karşılayabilirsiniz. Çoğu banka bunun için gelir belgesi bile talep etmeden istediğiniz parayı sizin için tedarik edebilir. İnternet üzerinden veya şubelere giderek ihtiyacınız olan miktar kadar para talebinde bulunabilirsiniz. Bankalar ihtiyacınız olan parayı bir saatte size açtıkları hesaba yatırabilirler ya da banka şubelerinden almanızı isteyebilirler. Durumunuza göre uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Yalnızca bunun için mesai saatleri içerisinde olmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinde bütün bankaların mobil internet bankacılığı uygulamaları bulunmaktadır.

Bu mobil bankacılık üzerinden bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, hiçbir evrak işlemi yapmadan hesap numaranıza para aktarımı yapmalarını sağlayabilirsiniz. Para aktarma işleminiz gerçekleştikten sonra gidip ihtiyacınız olan parayı başvuruda bulunduğunuz bankalardan çekebilir, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabii ki bunun için en büyük şart banka kredi notunuzun yüksek olması ve bankaya gerekli güveni verebilmiş olmaktan geçer. Bankalar ile aranız ne kadar iyi olur ise o kadar kolay bir şekilde ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Kredi notunuz 1.500 puanı geçmiş ise hiçbir çaba sarf etmeye gerek kalmadan bankalardan dilediğiniz parayı çekebilirsiniz. Bankalarla olan işlemlerinizde doğru ödeme planları yaptıysanız, sicilinize işlemiş herhangi bir işleminiz yok ise bankalar size ihtiyacınız olan parayı bir saatte verebilir. Siz de ihtiyacınız olan parayı çeker bütün işinizi görürsünüz. Eğer banka size kredi vermiyor ama daha önceden verilmiş bir kredi kartınız var ise bunu da fırsata çevirebilir nakit para ihtiyacınızı kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalardan İhtiyaç Kredisi Çekmek 
İhtiyaç Anında Bankalardan İhtiyaç Kredisi Talebinde Bulunabilirsiniz.

Limiti Yeterli Kredi Kartlarınız İle Kuyumculardan Altın Alıp Bozdurma

Kredi kartlarından direk nakit para çekmenin yüksek faizleri olabiliyor maalesef ki. Çektiğiniz paranın neredeyse çeyreğinden fazlasını ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Limiti yeterli bir kredi kartınız var ise bu iki saydığım seçeneğe de gerek kalmadan daha kolay bir şekilde kredi almanız mümkün olacaktır. Kredi limitleri altın alacak kadar uygun kredi kartlarınız ile bir kuyumcuya giderek çeyrek, yarım veya tam altın alıp bozdurarak nakit para elde edebilirsiniz. Kar yapamazsınız belki de zarar yapabilirsiniz fakat o anki para ihtiyacınızı karşılamak için doğru ve kolay bir yol olacaktır.

1 saatte para bulma yöntemleri isimli başlığımızda paraya ihtiyacı olanlar için tefecilerden başka yollar olduğu açıklanmaktadır.

Kuyumcudan aldığınız altını düşük fiyata satarak zarar yapma ihtimaliniz de bulunmakta ama en fazla 5-10 TL oynar. İhtiyacınız olan para miktarına göre ve kredi kartınızın içerisinde bulunan limite uygun bir altın alarak bir saat içerisinde ihtiyacınız olan nakit parayı elde edebilirsiniz. Altın fiyatlarının şu dönemlerde yükselmesi sebebi ile kredi kartı limitinizin biraz yüksek olması gerekebilir. Bulunduğunuz bölgedeki en yakın post cihazı olan kuyumculara hemen giderek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer bir kredi kartınız yok ve bankalardan da ihtiyaç kredisi çıkmıyor ise seçenek olarak aşağıdaki seçenekleri de değerlendirebilir, nakit ihtiyacınızı bu şekilde de gidermeye çalışabilirsiniz.

Limiti Yeterli Kredi Kartlarınız İle Kuyumculardan Altın Alıp Bozdurma
Yeterli Limiti Olan Kredi Kartlarınız ile Kuyumculardan Altın Alıp Bozdurarak Nakit Para Elde Edebilirsiniz.

Sigortalı Bir İşte Çalışıyorsanız İş Verenden Nakit Avans İsteyebilirsiniz

Eğer sabit bir işiniz var ise ve sigortalı bir çalışan iseniz ihtiyacınız olan parayı iş verenden maaşınızdan düşmek şartıyla nakit avans isteyebilirsiniz. İş veren size kasasında bulunan para durumuna göre ihtiyacınız olan parayı verecektir. İhtiyacınız olan parayı o anlık alırsınız ve maaş günü geldiğinde geri ödemiş olursunuz.

Sigortalı Bir İşte Çalışıyorsanız İş Verenden Nakit Avans İsteyebilirsiniz
İş Vereninizden İhtiyacınız Kadar Avans İsteyebilirsiniz.

Yakınlarınızdan Borç Alın

İhtiyaç anlarında aklımıza hiç muhabbetimizin olmadığı insanlar bile gelebilir. Yüzüne bakmadığımız insanlar bizim için bir şeyler yapabilir. Durumunuzu doğru ve eksiksiz bir şekilde anlatmanız halinde yakınlarınız size eğer durumları yeterli ise finans desteğinde bulunabilir. İhtiyacınız olan parayı o anlık alır daha sonra da geri ödeyebilirsiniz. Yukarıda 2. seçenekte bahsettiğimiz bankalardan kredi alma imkanını kendiniz yaratamıyorsanız, yakınlarınızdan bunun için de destek alabilirsiniz. Sizin kredi puanınız yetmiyor ise yakın arkadaşınızın veya akrabalarınızdan kredi notu yüksek olanlar var ise onların üzerine kredi çekebilirsiniz.

Senetle Nakit Para Temin Edin!

Elinizde faturalı bir senediniz var ise, bu senedi nakitte çevirebilirsiniz. Bu işlem için bankaların faktoring hizmetlerine veya senetle para veren faktoring şirketlerine başvurabilirsiniz.

Bu saydığımız şekillerde anlık para ihtiyacınızı giderebilir, nakit sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Para hayatımızın en önemli parçası olması sebebi ile her yere ve her şeye lazım maalesef ki. Çaresiz kaldığınızı ve yolun sonuna geldiğinizi düşündüğünüzde hemen bir silkelenin. Çünkü her zaman bir çözüm yolu vardır unutmayın. 🙂

8 Yorum

  1. slmm arkdaslar bana kredi konsunda bırı yardımcı oldu ön ödeme dahi istemeden bankadan kredi cıakrttı sagolsun tefecien kurtuldum yazın arkdaslar ısmı poyraz

  2. Herkese .merhaba bizde kredi isleri yapiyoruz danismalik ofisimiz vardir önden hic bir para talep etmeyiz krediniz cikar paranizi elinize alirsiniz sonra biz komisyonumuzu aliriz. Sizde önden ucret isteyenlere irtibat etmeyin dolandiricidir inanmayin onden para alan insanlara gelim biz yarimci olalim dogrusu neyse sizinle paylasalim tedayli bilgi icin mesaj atın whatsaptan :

  3. Borcum var acil 70bintl lazım geri ödemeli olabilir bana ulaşın lütfen acilllll

Bir cevap yazın

Önemli mi?*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu