Sosyal Medya

5 Ekim-11 Ekim Bu Hafta Burçlarınız Size Neler Söylüyor? Aşk, Para, Sağlık, Kariyer!

Burçlarınız size ne söylüyor? Bu hafta başınıza neler gelecek, sizleri neler bekliyor, yeni dönemde ve aşk hayatınızda neler değişecek, hepsini araştırdık. Koç, Aslan, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Başak, akrep, Yay, Oğlak, Balık ve Kova burçlarını neler bekliyor? 5 Ekim ve 11 Ekim için sizleri aydınlattık. Koşun neler bekliyor sizleri hemen görelim!

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcunu bu hafta neler bekliyor bir bakalım…

Koç burçları yaklaşın! Bu hafta yüksek tempolu günlere adım atıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerinizde sigortaları bu hafta kapatmak isteyebilirsiniz! Aman dikkat. bu nedenle strese fazla yüklenmeyin, olayları biraz akışına bırakın ve izleyici taraf olun. Aksi takdirde çarşamba ve perşembe günleri biraz fiziksel ve ruhsal açıdan yorulabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçının. Duygu ve mantık karmaşasından aman uzak durun. İkili ilişkinizde bu hafta iyi bir dinleyici olun bu sizi iyi bir yere götürecek. Kariyerinizde köklü değişikliklere girebilirsiniz hazırlanın! Eskiyi bırakın ve yeni yerler açın. Kıymetinizi bilin ve sosyal hayatınıza zaman ayırın. Mükemmeliyetçi tavrınızı koruyun. Mutlu bir hafta sizinle olsun.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa burçları buraya koşsun! Geçen haftaki rüzgarın etkisiyle bu hafta biraz olup bitenlere yetişmekte zorlanabilirsiniz aman diyelim! Aynı gün içerisinde hem iş hem özel hayatınız sizi yetişmeye çalışırken biraz yoracak bu hafta. Biraz olsun mücadeleyi bırakında doğal hayatın akışına doğru adım adın. Çalışma hayatınızda ki kısıtlamalar nedeni ile üstlerinize şikayetleriniz dile getirebilirsiniz. Özgür olmak isteyen ruhunuza uygun ortamı sağlamanız başarınızı arttıracak. Ağır sorumluluklardan bu hafta kaçının. Ani bir hareket belinize bu hafta zarar verebilir. Diğer yandan gayrimenkul ve miraslarınız ile ilgili bir sonuca adım atıyor gibisiniz. Hadi bakalım. 🙂 Cuma günü aileniz ve akrabalarınız ile vakit geçirebilir, hasret giderebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sizi hatırlatan yakınlaşmalar gözüküyor. Aileniz ve sevdiğiniz ile bol vakitler dileriz.

İkizler Burcu ( 21 Mayıs- 21 Haziran)

Aman dikkat! Hafta ortasında gelecek hayatınız ile ilgili önemli kararlar almanıza sebep olacak olaylar gözüküyor. Vergiler, banka borçları gibi ortak paylaşımlar hafta gündeminizde gibi. Kararsızlıklardan artık kurtulun. Yeni ortaklık tekliflerinden biraz uzak durun. Öfkeyle kalkan dukkanacmak.com zararla oturur aman unutmayın. İş hayatınızda alınganlıklardan uzak durun ve işinize odaklanın. Beden sağlığınıza özen gösterin. Hafta içi biraz yalnız kalmak sizi dinginleştirebilir. Cumartesi günü biraz çevrenize, ailenize ve aşk hayatınıza vakit ayırın onlara odaklanın. Bu haftanın stresi ancak böyle geçecek gibi…

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta yengeç burçları yine adrenalin dolu bir haftada! Özellikle iş hayatınızda geleceğinizi değiştirecek teklifler ile karşılaşacaksınız. Reddetmeyin. Yeni dönemler size mutluluk getirebilir. Uzun zamandır ektiğiniz mutluluk tohumlarını artık görebilirsiniz. Bu süreçte koruma ve kollamayı seven karakteriniz ve sağ duyulu yapınız ile kalarak kibirden ve kabalıktan uzak durarak kendinize ait tohumları toplayın. Anaç ruhunuzun kanatlarına bu hafta sevdikleriniz girecek ve huzurlu bir ana sebep olacaksınız. Aşk hayatınızda ki soğuk tavrınızın yerini artık sıcacık gülümsemeler ve mutluluklar alacak. Bu haftaki stresten sevdikleriniz ve destekleri ile başarılı bir şekilde ayrılacaksınız. Bu hafta biraz gizemli kalın. Gelecek hafta görüşmek üzere…

Yay Burcunda Neler Oluyor?
Aslan Burcunda Neler Oluyor?

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burçları koşun! Bu hafta temposu yüksek günlere adım atıyorsunuz. Zorlu koşullarda bu hafta kontrolünüzü sağlayın. Aksi takdirde yanlış kararlar alabilirsiniz. Ayrıca bu hafta hırsızlara karşı dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınız da çalıştığınız kişilerin istifaları ile karşılaşabilirsiniz. Sakin olun. Sizin uyumlu çalışkan tavrınız yeni bir ekip kurmaya yeterli olacaktır. Maddi kazancınızda sürpriz bir artış gündeme gelebilir. Üretken bir dönemdesiniz ve çok şanslısınız. Artık eskisi atıp yeniyi monte etmelisiniz. Çarşamba günü ev ortamında fikir ayrılıklarına girebilirsiniz. Ancak yapıcı çözümler bulmaya çalışın. Aile özlemi çekiyor gibisiniz… İlişkinizi bir adım ileriye götürmek için partneriniz ile konuşmanızda fayda var. Sevginiz mutluluğu tatmak istiyor. Mutlu haftalar.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Bu hafta başak burçları çok hareketli olabilir. Hem iş hayatınız hem de özel hayatınız da sizi zorluklar bulabilir. Ancak siz mükemmeliyetçi ruhunuz ve sakin yaklaşımınız ile tüm bunların üstesinden gelerek emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Hafta boyunca kayıplarınız ve maddi sıkıntılarınız sizi strese sokabilir, panik yok! Başarılı bir mücadele ile halledebilirsiniz. Sakin olun ve her şeyin bir zamanı olduğunu unutmayın. Yaşamınızdaki aksilikler bu hafta biraz sizi yorabilir. Yeni sürprizlere hazır olun. İlişkinizde ki iletişiminiz sadelikle ile yeni bir yol çizmek adına duygularınıza baskı yapabilir. Zorlukları geride bırakmalısınız. Bu sayede bu hafta çocuksu ruhunuzu tekrar görebilirsiniz. Mutluluk sizinle olsun.

Terazi Burcu (23 Eylül- 23 Ekim)

Gergin dönemlerden geçerek, bu dönemlerin ardından gelecek sakin günleri ümit ederek kendinize olan inancınızı ve güveninizi hiç eksik etmeyin. Boş heyecanlı bir hafta sizi bekliyor. Yüksek adalet duygunuz sizi bu hafta güzel şeylere götürecek hazırlanın. Kendinize biraz vakit ayırın. Gerginliklerden uzak durun. Kendi kimliğiniz ve çevrenizdeki kişiler ile yaşadığınız kimlik çatışmalarından uzak durmalısınız. Kendinizden ödün vermekten kaçının. Yanlış olan her yoldan bu hafta kaçının. Bu stresli süreyi yalnız ve sizi mutlu edecek aktiviteler ile geçirmenizde fayda var. Ayrıca aileniz ile bol bol vakit geçirin.

Akrep Burcu (24 Ekim ve 21 Kasım)

Güçlü olan sezgilerinizi bu hafta dinlemek size yol gösterebilir. Çalışma ortamınızdaki yoğun harekete olgun bir davranış göstermek sizi bir üst kademeye taşıyabilir. Kendinizi ifade edemediğiniz yanlış kullandığınız cümlelerin yerini yeni bir perde ile aralayarak güzel şeylere adım atıyorsunuz. Sessizce ilerleme göstereceğiniz bir hafta sizinle. Aman dikkat! Kendinizi kazalardan ve migren ağrılarınızdan koruyun. Bu hafta evcil hayvan alma kararları alabilirsiniz. Uzaklarda olan arkadaşlarınızdan güzel haberler ve seyahat planları yapabilirsiniz. İlişkilerinizin sosyal hayatta yaratacağı şeylere karşı tedbirli olun. Yapılan dedikodulara ve konuşmalara amaaan boşver diyin ve geçin.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Gelelim Yay burcuna! Aşk hayatınız da patlama durumlarına gelebilirsiniz. Mücadele vereceğiniz bir haftadasınız. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz titizlik sizi başarıya götürecek. Sosyal çevrenize koyduğunuz mesafe sizi huzurlu bir haftaya itecek ve mutlu olacağınız bir başlangıçtasınız. Finansal sıkıntılarınız bu hafta biraz daha geçecek. Yaptığınız hatalara dikkat edin tekrar yapmamak için gayret etmelisiniz. Bu hafta iş veya sağlık konusunda bir kriz ile mücadele edebilirsiniz. Stresten uzak kalmaya özen gösterin. Çözüm bulmak için kendinizi yormayın, kalbinizin temizliği ile layık olmayan olay ve kişilerden kolayca sıyrılacaksınız. Biraz sabırlı olun ve sevdikleriniz ile vakit geçirin. Mutluluklar sizinle olacak sabredin.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 20 Ocak)

Bu hafta kararlı ve baskıcı tavırlar ile ilişkilerinizi yönetebilirsiniz. Sert duruşunuz bazı kişilerin sizden uzak kalmasına sebep olabilir ancak özel hayatınızda ve sosyal çevrenizden uzak olmak size iyi de gelse bunu depresifliğe çevirmeyin. Sosyal ilişkilerinizde bir takım arkanızdan konuşmalar olabilir. Siz bu durumda soğuk kanlılığınızı korumalı ve doğrularınızdan uzaklaşmamalısınız. Hafta sonuna doğru partneriniz ile sert rüzgarlardan geçebilir ve kariyerinizi ön planda tutabilirsiniz. Ona verdiğiniz değeri gösterin. Mutlu olmaya adım adın! Eskileri atın arının. Güzel bir hafta sizinle olsun!

İkizler Burcunda Bu Hafta Neler Oluyor?
Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Kova Burcu ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Neler oluyor neler?. Bu hafta yine heyecan, gerilim, kurallar sizinle olacak. İş hayatınızda çalkantılı bir süreçte olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız ile ayrılmak gündeme gelebilir ancak cesur adımlardan korkmayın. Duygusal yaptırımlardan kaçının. Çıkış yolunu bulmaya kararlar almanıza izin verin. Eskileri bırakın yenileri kabul edin ve çevrenizi yenileyin. Direnmeyin yahu, biraz çevrenize odaklanın. Yeteneklerinize ve ilişkinize odaklanın. Bu hafta biraz dinlenin haftaya tekrar yenilenin.

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart)

Parasal konular sizi inişli ve çıkışlı bir yola itebilir. Görevinizi ve sizi riske atacak kararlardan uzak durun. Sinirsel ve olumsuz tepkilere karşı hazırlıklı ve güçlü olun. Duygularınızı mantığınızla birleştirerek kararlar alın. Hukuki meseleler, akademik konularla ilgili aniden kararınız değişebilir. Sakin olun ve her şeyi baştan düşünün. bu dönem sizin için biraz sancılı olabilir. İkili ilişkinizdeki olumlu gelişmeleri değerlendirin. Hislerinizi dinleyin. Çevrenizi ve arkadaşlarınızı gözden geçirin derim. Hislerinizde haklı çıkabilirsiniz. Birde biraz duygusallığı bırakın. Sıcak dostluklara önem verin. Kalbinizin incinmesine izin vermemek için kendinizi bu hafta koruyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EDİTÖR TAVSİYESİ

Başa dön tuşu