Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


Beşiktaş Borsa da Düşmeye Devam Ediyor

Beşiktaş Borsa da Düşmeye Devam Ediyor
680 kez okundu.

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ın rakibin yenmesi ile şampiyonluğunu matematiksel olarak garantilemişti. Bugün adeta şampiyonluğunu garantileyerek çıktığı son maçında da Beşiktaş, rakibi Osmanlıspor’u 4 – 0 yenerek ligi zirvede şampiyon olarak bitirdi.

Beşiktaş’ın bu sene Vodafone Park Stadyumun da full çeken seyircileri ile maçlara çıkması sonucu 500 milyon lira kazanç elde ettiği duyuruldu. Ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu garanti etmesi ve ligin son haftasında da farklı skor ile maçı galip tamamlaması ile Beşiktaş’ın borsada ki değerinin artması bekleniyordu ancak Beşiktaş borsa da düşmeye devam ediyor. Peki Beşiktaş’ın hisseleri borsa da neden düşmeye devam ediyor?Beşiktaş borsada ki kaybı önleyemiyor

Beşiktaş borsa da düşmeye devam ediyor. Yıllık olarak Beşiktaş’ın borsa hisseleri incelendiğinde Beşiktaş’ın 13 Şubat 2017 tarihinden bu yana borsa da sürekli olarak düşüş yaşadığı görülmektedir. Beşiktaş borsa da düşmeye deavm ediyor ve düşüş en zaman duracak bilinmiyor.

Beşiktaş’ın borsa da ismi Beşiktaş Futbol Yatırımları, BJKASolarak geçmektedir. 16 Şubatta 5,11’den işlem gören Beşiktaş’ın hisseleri 23 Şubat’ta 5,88’e kadar çıktı ve bu tarihten sonra düşüş yaşamaya başladı. Beşiktaş’ın şu anda hisselerinin 4,38 üzerinden işlem görmektedir. Beşiktaş borsa da düşmeye devam ediyor peki Beşiktaş’ın borsada ki düşüşü ne zaman duracak. Ligi şampiyon olarak kapatan Beşiktaş’ın bilindiği üzere bir milyardan fazla borcu bulunmaktadır. Borçların kapatılmamasından dolayı Beşiktaş’ın borsalarının düşmeye devam edeceği tahmin edilmektedir.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git