Dükkan Açmak

Bayilik Veren Turizm Acenteleri

Bayilik Veren Turizm Acenteleri

Özellikle yaz aylarında ülkemizde büyük bir patlama yaşayan turizm acenteleri, yerli ve yabancı müşterilere hizmet sunmaktadır. Acenteler, yurt dışına gezi amaçlı gitmek isteyen insanlara bir nevi yol gösterici rol üstleniyor. Bayilik veren turizm acenteleri sayesinde kendi şirketini açmak isteyen bireyler, bu işin pekte kolay olmadığını bilmesi gerekir. Çünkü acente sahibi olabilmek için firmalarla tek tek anlaşarak her firmanın biletini satma konusunda anlaşmak gerekir. Pek çok firmanın biletini aynı anda satabilecek bir potansiyele sahip olan acentalar, uçak, otobüs, gemi gibi ulaşım araçlarının biletlerini satmaya öncelik verir. Özellikle uçak biletlerinin yoğun olarak satıldığı bu yerleri faaliyetlerini internet üzerinden de sürdürür. Tanınmış bir turizm bayiliği satın almak demek, daha çok para ve prestij kazanma anlamına gelir. Çünkü iyi bir turizm acentesinin reklamı daha önceden çok iyi yapılmış demektir.

Şirketlerin bayilik vermesindeki amaç, büyüme ve iş hacminin artmasını sağlamak olurken verimliliği üst seviyede tutmak esastır. Mal ve hizmetlerin daha çok satılması demek bayilik veren şirketin kredi bulmasını kolaylaştırır. Ekonomik pazarla ilgili sürekli bilgi akışı sağlanır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanı sıra sisteme giriş sırasında bazı bayilerin üyelik aidatını ödemek istememesi başlı başına bir sorun teşkil eder. Bu nedenle bayilik veren turizm acenteleri sadece yılın belirli dönemlerinde daha çok aktif çalışır. Yaz dönemine hazırlanırken tempolu bir çalışma şeklini kendisine ilke edinen bu firmalar, bayilik başvurusunda bulunurken de bu durumu dikkate almaktadırlar.İrem tur

Türkiye’nin iç pazardaki ilk kurulan turizm seyahat acentesi İremtur, 45 yıldır kendi bünyesinde barındırdığı personeliyle birçok departmanda hizmet vermektedir. Bugüne kadar müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş olan İremtur, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için mevcut olan kadrosunu daha da ileri seviyeye taşıyarak geliştirme düşüncesi içerisinde. İremtur’ dan bayilik almak isteyenlerin yapması gereken şey ise, firmanın web adresine ulaşarak gerekli bilgilere ulaşılabilirken, yine firmanın web sayfasından şirketin telefon numarası aracılığıyla yetkili kişilerle görüşerek bilgi sahibi olmak mümkündür.

Anıtur Bayilik Veriyor!

Türkiye genelinde birçok firması ile hizmet veren Anı tur firması bayilik vermektedir. Başvuru yapmak isteyen kullanıcıların http://www.anitur.com.tr/acente-basvuru-formu adresinden başvurabilirler.

Türk Hava Yolları Kolay Bilet Acenteliği

Türk Hava Yolları bilet acenteliği veriyor. Başvurmak isteyenlerin http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kolay-bilet-acentesi-olmak adresinden acente sözleşmesini okumaları bu sayfadan başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ardahan göle dedi ki:

    kurye, şöförlük, satış pazarlama, süt ürünleri, satış elemanı,

  2. turizm acenteligi dedi ki:

    Bende umre organizasyonu açmak istiyoruz da

BİR YORUM YAZ