Sosyal Medya

Başkasının WhatsApp Konuşmalarını ve Mesajlarını Nasıl Görürüm? (ÇÖZÜLDÜ!)

Sık kullandığımız ve SMS yerine en kolay yazışma platformu WhatsApp olmuştur. İnternete bağlı olduğumuz her yerden hesabımıza cep telefonu numarası ve şifre girerek mesajlaşmaya başlayabiliyoruz. Peki başkasının WhatsApp mesajlarını anında görebileceğinizi biliyor musunuz? Arkadaşınızın, ailenizin ve sevgilinizin merak ettiğiniz yazışmalarını görmek de mümkün. Gizli konuşmalardan mı şüpheleniyorsunuz? Sevgilinizin başkalarıyla ne konuştuğunu anlamadan okumak mı istiyorsunuz? bu içeriğimiz tam size göre! Android ve IOS telefonlarda mesajları görme, Google Drive ile mesajları okuma, QR kod sayesinde mesaj görme, listeleme hakkında tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Sohbetlerini Görmek

Herkes için güvenmek önemli bir konu olmuştur. Ancak, sosyal medyada yapılan konuşmalar veya sohbetlerle ilgili aklımıza takılan şüpheye düştüğümüz bir çok konu olabilir. Karşımızdaki insana ne kadar güvenirsek güvenelim, özelikle sevgilileriniz tarafından aldatılma şüphesi aklımızda soru işareti olmaktadır. Bu düşünceler kafamızda oldukça davranışlarımız karşı tarafı da üzebiliyor. Onun için, sizler de gizli konuşmaları görerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Bununla birlikte ailemizin veya arkadaşlarımızın söylemek istemediği sorunları da bu sayede görebiliriz. İçimizdeki öğrenme güdüsü bizi bu aşamaları yapmaya itmektedir. Ebeveynler için de çocuklarının konuşmalarını kontrol etmek oldukça önemlidir. Aşağıda sayacağımız aşamaları takip ederek aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim?

Aslında başka birinin özel hayatına müdahale etmek yasal olarak suç teşkil etmektedir. Bunu bilerek hareket etmeniz de fayda var. Ancak, samimi düşüncelerle baktığımız zaman, aldatıldığımızdan, bizim haberimiz olmadan kandırıldığımızdan haberimizin olması gerekmektedir. bunlardan emin olmak zorunluluk haline gelmektedir. Bu yüzden başkasının hesabına nasıl ulaşacağımızın yollarını ararız. Son günlerde bunun için birden fazla yol bulunmaktadır.

Eşinizin, küçük kızınız veya oğlunuzun bu sosyal medyada kimler ile mesajlaştığını, konuştuğunu bilmek için başlıca yöntemleri inceledik.

Google Drive ile WhatsApp Mesajlarını Okumak (Ücretsiz Kolay Yöntem)

WhatsApp kullananların da sıklıkla kullandığı yedeklemeyi hepimiz aslında biliyoruz. Bu yedekleme işlemi seçtiğiniz aylarda ve günlerde, yıl içinde bir çok defa yapılmaktadır. Bu işlem ile birlikte tüm mesajlar, medyalar, fotoğraflar google drive hesabınıza kaydedilir. Burada saklanmaktadır. Konuşmaları önceden yedekleyerek önceki konuşmaları da kaydetmiş olursunuz.

Google Drive yedekleme yapabilmek için;

 • Konuşmalarını görmek istediğiniz eşinizin veya başkasının whatsApp programı açılır.
 • Daha sonra, Ayarlar bölümüne geçilir.
 • Ayarlara tıkladıktan sonra ‘Sohbet Yedeği’ bölümüne tıklanarak hedef mail seçilir. Yani konuşmaların aktarılacağı e-posta hesabı (gmail adresi) yazılır.
 • İşaretleyeceğiniz sürede, aylık, günlük, haftalık olarak hesaptaki tüm paylaşımlar mail adresi ile birlikte Google Drive hesabına yedekleme devam eder.
 • Verdiğiniz gmail adresi sizin de kullandığınız, kolaylıkla girebileceğiniz bir hesap olursa, işiniz çok daha hızlı ve kolay olacaktır.
 • Gireceğiniz gmail hesabının yanında, drive’da da kullanıcı hesabı olmalıdır. Giriş yaparak bunu da kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Üstelik yedekleme yaptığınızda o tarihe kadar olan tüm konuşmaları aktarabiliyorsunuz. Eğer eşiniz veya yakınınızın telefonunda şifre varsa ve giremiyorsanız, rica edebilir, şifresini öğrenmenin yolunu bulabilirsiniz. Sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin diyorsanız kendi mail adresinizi girebilir ve kullanabilirsiniz.

QR Kodu Okutarak WhatsApp Mesajlarına Ulaşmak Çok Kolay!

Sosyal medya kullanıcılarının da çok iyi bildiği gibi çoğu program için barkod okutma sistemi aktif olarak çalışmaktadır. WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasının da QR kod seçeneği mevcuttur. Bu sistemi kullanarak nasıl mesajları görebiliriz ve erişebiliriz inceleyelim.

 • Öncelikle bu okutma işlemini mevcut bilgisayarlarımızdan veya internete bağlı olduğumuz tabletlerden yapıyoruz.
 • Tarayıcınızdan web whatsApp sitesine girilir.
 • Daha sonra karşınıza burada bir QR kod çıkacaktır.
 • Elinizdeki telefonun sağ üstündeki alt alta üç nokta simgesine tıklanır.
 • Buradan WhatsApp Web bölümüne tıklanır.
 • ‘WhatsApp’ı başka cihazlarda kullanın’ seçeneğine ‘Cihaz Bağla’ yanıtı verilir.
 • QR kodu tarama ekranı açılacaktır, masaüstündeki tarayıcıdaki kodu gösterdiğinizde tüm konuşma listesi açılacaktır.
 • Bu sayede merak ettiğiniz tüm mesajlaşmaları tek bir ekranda anında görebilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak İçin 5 Popüler Uygulama

Başka birinin WhatsApp mesajlarına girmek, okuma programını anında indirmek için sizlere en çok kullanılan uzaktan okuma programlarını detaylandırdık. Ücretsiz olabildiği gibi ücretli olarak da uzaktan mesajları okuma fırsatınız bulunmaktadır. Iphone ve Android cep telefonlarından tek tıkla ulaşabiliyorsunuz.

Sevgilinizin, eşinizin mesajlaşmalarını görebilme seçeneklerinden google drive yedekleme ve QR Kod okutma tamamen ücretsizdir. Para ödemeden bu yolları kullanabilirsiniz. Bununla birlikte uzaktan mesaj okuma programları yani halk arasında casus programlar olarak bilinen uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girme Programı İndir

Yasal olarak başkalarının mesajlarını okumanın, gizliliği ihlal ettiği açıktır. O yüzden verilecek siteler ve uygulamalar, WhatsApp kullanan kişinin cep telefonunu istemektedir. Bu talep yasal değildir. Ücretsiz siteler görebildiğiniz gibi uygun ücretlerle de kayıt olabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır. Sitelere giriş yaparken çok dikkatli olmanız sizin lehinize olacaktır.

Birden fazla mesaj okuma sitesi bulunduğundan çoğu site de dolandırıcı çıkabilmektedir. Konuşmaları görürken de kişisel bilgilerinizi vererek, kötü durumlara girmemeniz gerekmektedir. Bu sitelerde işlem yaparken dolandırılmamak için güvenilir bulmadığınız yerlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Cep telefonu bilgisi ile bile çoğu dolandırıcılık işlemi yapılabiliyor. En çok kullanılan casus programlar ise şöyle:

 • The TrueSpy Kodsuz Mesaj Okuma Uygulaması
 • SpyEra Uygulaması
 • PhoneSheriff Uygulaması
 • Highster Mobile Uygulaması
 • İspyoo
 • Mobilespy Uygulaması
 • Flexispy Programı
 • Mspy
 • Mobistealth Uygulaması

The TrueSPY Gizli WhastApp Mesajları Görme

Casusluk adına kullanıma sunulmuş olan bu uygulama, gizli konuşmaları görmenizi sağlıyor. WhatsApp üzerinden yapılan haberleşme adına tüm yazışmalar anında karşınıza çıkabiliyor. Bununla birlikte, en çok kullanılan özelliklerinden kişinin mail adresleri, gelen e postalar, SMS, internet üzerinden yapılan tüm aramalar gibi kişiye özel detaylara da ulaşmanızı sağlıyor. Telefondaki aramalar dışında kimle, ne zaman konuşulduğu da öğrenilen bilgiler arasındadır. Üstelik bu konuşmaların hangi gün, saat ve hangi tarihte yapıldığına kadar dinlenebilmektedir. WhatsApp üzerinden kime hangi mesajların gönderildiğini de kolaylıkla görebilirsiniz.

SpyEra Telefon Dinleme Programı

Hem bilgisayar hem cep telefonlarını uzaktan izleme programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışanlar, eşler, sevgililer ile çocuklarınız için kullanabildiğiniz bu platform ile yine uzaktan mesajları kontrol etme, okuma şansınız vardır. Ayrıca Android ve IOS uyumlu olduğundan, çoğu cep telefonlarından kolaylıkla indirilebilmektedir. Google Play Store, Apple Store aracılığı ile adını yazarak ücretlendirme hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

PhoneSherriff WhatsApp Uzaktan Erişim Programı

Bu uygulama da IOS ve Android uyumlu olarak kullanıma sunulmuştur. Eşimin veya sevgilim mesajlarını görmek istiyorum diyorsanız, ek başka bir şey yapmadan yalnızca bu uygulamayı yükleyerek istediğiniz hesabı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, telefonları dinleyebilme özelliği meraklı kullanıcıların gözdesi olmuş durumda. Bu mesaj okuma hilesi 2022 yılında da oldukça popülerdir.

Highster Telefon Dinleme Uygulaması

Herhangi bir cep telefonu ve tablet kullanıyorsanız, internetten uygulama indirebiliyorsanız bu program tam size göre. Takipte olduğunuz ve merak ettiğiniz en yakınlarınızın bulundukları yerde ne konuştuğunu dinleyebiliyorsunuz. Yanlış duymadınız, bu program size ortamı anında dinleme fırsatı sunuyor. Google Play ve AppStore kullanarak kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

İspyoo Uygulaması ile Telefon Bilgileri ve WhatsApp Hareketleri Görme

Eğer WhatsApp mesajları okumak, telefonun bulunduğu yerdeki sesleri ve konuşmaları dinlemek dışında çok daha detaylı bilgiler arıyorsanız İspyoo uygulamasına göz atabilirsiniz. Bu uygulama, telefonu kullanan sevgilinizin veya çevrenizde kimin bilgilerine erişmek istiyorsanız herkesin bilgilerine ve telefondaki hareketlerine erişebilme imkanı veriyor. Daha çok iş dünyasında, şirket telefonlarında kullanıldığı bilinmektedir. İşverenler çalışanlarını sürekli takip etmek, iş dışında şirket telefonlarının nerelerde kullanıldığını bilmek adına bu programı kullanıyor. Bu sayede çalışanlarınız hakkında şüpheye düştüğünüz konuları netleştirebilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Yasal mı?


Özel hayatın gizliliği açısından başka birinin konuşmalarını görmek, seslerini dinlemek, mesajlarını okumak suç teşkil etmektedir. Yani yasal bir durum değildir. Bu gibi durumlarda ‘özel hayatın gizliliği’ söz konusu olduğundan, bunu yaptığınızı fark eden kişi size dava açabilir. Bu dava sonucunda gizlilik ihlalinden dolayı ceza alabilirsiniz. Gerçekten gerek duyulmadığında yukarıda belirtilen yollara başvurmamanızı öneriyoruz. Kodsuz, ücretsiz mesajları okuma ve görmek için bilgisayara kaydetme, yedekleme işlemleri kişinin de rızası ile yapılırsa sorun olmayacaktır.

Ayrıca WhatsApp’ta silinen mesajların nasıl geri alınacağını merak ediyorsanız tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EDİTÖR TAVSİYESİ

Başa dön tuşu