AVM’lerin Ramazan Ayına Özel Mesai Saatleri

AVM’lerin Ramazan Ayına Özel Mesai Saatleri
403 kez okundu.

Ramazan ayında olmamız ve yaz döneminde iftar saatinin geç saatlerde olması nedeni ile İstanbul’daki AVM’ler çalışma saatlerinde yeni düzenlemeler yaptı. Birçok AVM kapanış saatini iftar sonrasında insanların rahatça alışveriş yapmasını sağlamak için 23.00’a kadar uzatma kararı aldı.

İstanbul’da özellikle yoğun şekilde ziyaretçi alan AVM’ler çalışma saatlerini geç saatte olan iftara göre düzenlemeye başladı. Saat 20.00’dan sonra olan iftarda yemek sonrasının 21.00 veya 21.30 saatlerini bulması mümkün oluyor. AVM’ler için genel olarak kapanış saatlerinin 22.00 olduğu düşünüldüğünde iftar sonrasında pek AVM gezilmesi mümkün olmuyor. Bu durumda yaşanılan sorunların önüne geçilmesi için birçok AVM kapanış saatlerini 23.00’a çekti. Bu şekilde iftar sonrasında da insanların AVM’lere gelerek alışveriş yapması ve gezmesi mümkün oluyor.Ramazanda AVM’ler de özel etkinlikler yaparak insanların hoşça vakit geçirmesini ağlamaya çalışıyor. Buna göre birçok AVM ramazan için iftar saatinden sonra veya önce fasıl dinletisi, çeşitli sergiler ile hacıvat ve karagöz oyunları sergiletiyor.

AVM yönetimleri ramazanda insanların bu atmosferi yaşaması için birçok etkinliği gerçekleştirdiklerini belirterek özellikle belirli günlerde özel etkinlikler ile insanların alışveriş dışında da AVM’lere gelmesini de sağlıyoruz şeklinde ifadelerde bulundu. Ramazan ayının her kesimde coşku ile karşılanması ile birçok alanda yapılan etkinlikler ile bu duygunun daha iyi yaşatılmasına çalışıldığı ifade edildi. Belediyelerin yaptığı ramazan etkinlikleri gibi AVM içlerinde de birçok farklı ramazan etkinliği yapılabilmektedir. İnsanların yemek ve sinema gibi alışkanlıklarını da AVM içerisinde gidermesinin arttığı günümüzde iftar ve ramazan eğlenceleri AVM’ler için kaçınılmaz oluyor.

AVM’lerin Ramazan Ayına Özel Mesai Saatleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. kredi dedi ki:

  Gayrimenkullerinizin ekspertiz değerinin %50 sine siciliniz bozuk olsada anında kredi

  Örnek hesaplama

  Ekspertiz raporuna göre
  100.000 TL değerinde eviniz var
  Biz size %50 değerine kredi cikartirsak
  50 milyarlık krediniz hazır.

Sayfa başına git