Dükkan Açmak

Avm Stand Fiyatları 2017 Yılı Kiraları

Avm Stand Fiyatları 2017 Yılı Kiraları

Avm’de stand açmak

Gündelik hayatımızda ve normal formlarda eğer yakınımızda kurulu bir pazar ve çarşı alanı gibi bir takım halka açık alanlar mevcut değilse veya sürekli olarak markalarda kapsamında alışveriş işlemlerimizi gerçekleştirmekte isek o vakit çoğunlukla Avm’ leri tercih ediyoruz demektir.

 Avm’ de standa açmak için bilmeniz gereken bilgiler ve açılabilecek düzeyde olan mağazalar bölümler nelerdir?
Girişimcilerin en fala tercih ettiği iş mekanlarından bir tanesi de işlek cadde ve pasajların yanı sıra Alışveriş Merkezleri olmakta. Avm’ ler de mutlak ki en fazla tercih edilen satış alanlarından bir tanesidir. Bir çok firma ve marka Alışveriş Merkezi kapsamında yapılanmış olabilir. Lakin bunlar arasında sizlerinde yer alması az kar alacağınız anlamına gelmez.

Stand açarak satabileceğiniz ürünler

Alışveriş Merkezlerinde stand açarak kazanç sağlayabileceğiniz bir takım ürünler yer almaktadır.  Bunlardan bir kaçı Pilavcı, Dönerci, Hediyelik Eşya, Patiseri, Oyuncakçı, Lokma, Kahve, Waffle, İçecek (Çay, Kahve, Meyve Suları, Meşrubat, Boza v.b), Kozmetik, Mısır, Kumpir, Dondurma, Mantı, Tava Dondurma, Çiğ Köfteci, Fast Food, Çikolata, Şeker, Kuruyemiş, Künefe, Bazlama, Cep Telefonu, Parfümeri, Yiyecek (Sandaviç, Tost, Hamburger, v.b), Gümüşçü, Gülsuyu gibi standları açabilme imkanına sahipsiniz.

Alıveriş Merkezinde Stand Bayiliği Veren Firmalar

İyi bir firmadan stand bayiliği almanız durumunda, yüksek meblağlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Stand bayiliği veren firmaların her ne kadar bayilik ücretleri yüksek olsa da, bu firmalar uzun vadede iyi para kazandırmaktadırlar. Sizde stand bayilik veren firmalar ile iletişim kurarak, kazancınızı katlayabilirsiniz.

Avm’de stand açmak için ödenecek aylık bazında fiyatlandırmalar

Aylık stand açmak için ödenen fiyat ortalaması genellikle dolar ve euro bazında hesaplanmaktadır.
İl il fiyat bilgisini sizlere sunacak olursak Avm’de stand açmak için;Ankara Armada stand açmak: 2000 dolar ve üzeri,
Atakule’ de stand açmak: 1000 dolar ve üzeri,
Deepo standları fiyatı:1000 dolar ve üzeri,
Antalium stand ücretleri:500 dolar ve 2000 dolar arasıdır.

İstanbul Avm’de stand açmak için ise;
Nişantaşı City’s Stand Ücreti: 2500 dolar ile 4000 bin dolar arası
Bakırköy Carousel Stand Fiyatları: 2500 dolar
İçerenköy Carrefour’ da stand açmak: 2000 ile 2700 dolar
Bakırköy Galleria standları: 2000 ile 2500 dolar
Şişli Cevahir AVM Stand Ücretleri: 2500 ile 3000 dolar arası
Bakırköy Fiyinn stand: 1500 dolar ile 300 dolar arası,
Sİlivri Maxi Mega Standlar: 1500 dolar ile 2000 dolar
İstinye Park Stand açma fiyatı: 2500 Euro
Levent Kanyon stand fiyatları: 1500 ile 2700 dolar arası
Acıbadem Nautilus stand açmak: 2500 dolar ile 4000 dolar arasındadır.

Talep edilen Avm’de stand açmak kira bedeli şehirlere ve AVM işleyiş sistemine göre belirlenmektedir. Genellikle fiyatlandırma yapılırken satılacak üründe kat mevkiine kadar tek tek fiyat planlaması yapılır. AVM içinde mağaza açmak fikrine göre daha fazla cazip kazanç imkanı sağlamaktadır.

Satış işlemini gerçekleştirmekte olacağınız ürünler için belirli konseptler uygulamalı ve ürünlerinizi kat planına göre uygun alan içerisinde satışa sunmalısınız.

Avm içerisinde açacağınız 3-5 metre karelik alanlara Kurulu olan standlar ile çok  fazla kar etme imkanınız bulunmakta. Az bir alan içinde çok daha ileri düzeyli kar etme imkanına sahip bulunmaktasınız. Yazı içerisinde yer alan kira bedelleri araştırmalar sonucunda ortaya çıkan ortalam tutarlar olmakta. Daha fazla bilgi edinmek için direk stand açmak istediğiniz Alışveriş Merkezinin departman sorumluları ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

Avm’ de stand açmak için başvuru

Alışveriş merkezinde stand açmak için, öncelikle fast food yada stand bayilikleri veren bir firma ile görüşüp, anlaşmalısınız. Bayilik veren firmalara sitemiz üzerinden ulaşabilir veya çok kazandıran iş fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ