Avm Standları İçin Proje Belirleme

Avm Standları İçin Proje Belirleme
1.323 kez okundu.

Günümüzde gençlerin ve yaşlıların en sık alışveriş yaptığı yerler haline gelen alışveriş merkezleri giderek geliştirilmektedir. Geçmiş verilere bakıldığında alışveriş merkezlerine giden kişi sayısında ciddi artış olduğu görülmekte ve buraların sık kullanılması için belediyeler de otobüs güzergahlarını alışveriş merkezlerine ulaşacak şekilde yapmaktadır.

Alışveriş merkezlerinde kar marjı yüksek ve gideri az en iyi yapılacak iş avm stand kiralama ya ad satın alma işidir. Peki AVM standları için proje belirleme adımları nasıl yapılır. AVM standlarında en iyi tutacak işler nelerdir?Bu makalemiz aracılığı ile alışveriş merkezlerinde stand açmak isteyenlere hangi proje üzerinden çalışmaları konusunda ve hangi projelerin onlar için güzel kazanç getireceğini belirteceğiz.

AVM stand nasıl açılır?

AVD stand açabilmek için öncelikli olarak alışveriş merkezi müşteri hizmetlerini konu hakkında arayarak bilgi almalısınız. Eğer stand açmak için alışveriş merkezinde uygun yer varsa size görüşme için randevu vereceklerdir. Alışveriş merkezlerinde ki standların belirli bir ücreti vardır. Bu ücreti karşılamanız ve yapacağınız projenin kabul edilmesi takdirinde avm stand açma işleminiz onaylanacaktır.AVM stand ücreti ne kadar?

Alışveriş merkezinde ki stand ücretleri AVM’nin büyüklüğüne ve müşteri potansiyeline göre değişmektedir. Bazı yerlerde 250 – 500 TL arası olduğu gibi büyük AVM’lerde standların 7 -8 bin TL’ye kadar kira bedelinin çıktığı görülmektedir.

AVM stand büyüklüğü ne kadar?

Alışveriş merkezlerinde ki standlar oldukça küçüktür. Bazı yerlerde 1 metre karelik stand kiralama işlemleri yapılmaktadır. Ortalam ise 4 metre kare ve 9 metre karedir.

AVM stand proje belirleme

Alışveriş merkezinde stand almak ve proje belirlemek için öncelikli olarak AVM’nin müşteri hacmini incelemelisiniz. Genel olarak gençlerin gittiği merkezler olduğundan dolayı gençlere yönelik takı, toka, süs eşyası, balon gibi satışlarınızı yapacağını bir stand açabilirsiniz.

Yine sanal gerçeklik gözlüğü ile müşterileri kendisine çeken standlar da çok güzel kazançlar elde etmektedir. Bir dev ekran karşısına geçen müşterilere sanal gerçeklik gözlüğü takılmakta ve karşıda ki ekrana göre kendisinin yönlenmesi istenmektedir. Komik olayların yaşandığı bu stand AVM’lerde son zamanlarda en sık kiralanmakta olan sektörler arasına girmiş durumdadır.

Avm Standları İçin Proje Belirleme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali Kardes dedi ki:

    Merhaba AVM Standi yaptirmak isterseniz uzman mimar ve mobilya ustasi kadromuzla yardimci olabiliriz.

Sayfa başına git