Dükkan Açmak

Antalya Alanya Evde Ek İş 2020 İmkanları

Antalya Alanya Evde Ek İş 2020 İmkanları


Evde ek iş imkanları ile kadınlarımız evde kazanıyor. Antalya Alanya bölgesinde evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. İşkur üzerinden de evde iş ilanları yayınlanıyor. Antalya’da evlere kına paketleme, kalem montajı, nikah şekeri yapımı gibi işler veriliyor. Sizler için evlere iş veren firmaların telefon numaraları araştırdık. Bu firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir ve evinizden para kazanarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Antalya’da Evlere Ek İş Veriliyor

Pek çok kadınımız iş hayatında aktif olarak istihdam ediliyor. Ancak çocuk bakmak zorunda olan ve evlerinin işlerini bırakamayan kadınlarımız evden iş alarak aile bütçelerine katkıda bulunmak istiyor. Aslına bakılırsa sadece çalışmayan kadınlarımız değil ek gelir elde etmek isteyenler de bu tarz işleri araştırıyor. Hayat şartları ve asgari ücretle geçinmek zor. Artık çoğu eş iki kişi çalışsa da tek çalışan, ancak çocuğuna bakacak kimse olmayan ya da kreş, bakıcı gibi masraflar çok gelen ya da çocuğa bakacak bir büyük olmaması durumunda kadınlarımız ek gelir elde etmek amacı ile çeşitli işler araştırıyorlar.

Antalya'da Evlere Ek İş Veriliyor

Antalya’da Evlere Ek İş Veriliyor

Evde yapılacak pek çok iş var. Firmalar özellikle personel masraflarından kurtulmak amacı ile evlere ek iş gönderiyor. Sigorta, yol, yemek derken basit işler için personele para vermek firmalara mantıksız geliyor. Ki mantıksız bir eylem de. Çünkü yapılacak işler zor değil. Fabrikalar ya da bu fason firmalar üretimi fabrikalarda gerçekleştiriyor. Ancak paketleme gibi kolay işler, evlere iş gönderilerek yapılıyor. Örneğin kalem montajı işini ele alalım. Kalemin dışı, iç teli ve mürekkepli bölmeleri bu firmalar tarafından üretiliyor. Üretim tek bir aşamada gerçekleşmediğinden ve parçalar tek tek üretildiğinden dolayı bu parçaları birleştirerek bir kalem elde edecek kişi bulmak mesele olacak.

İşte bu parçalar kargoyla evlere iş olarak gönderiliyor. Sizin yapmanız gereken ise sadece verilen işi zamanında yapmak. Evden iş yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Özellikle kadınlarımız evlerinde olduklarından dolayı herhangi bir ev masraf olmuyor. Günün belirli saatlerinde çalışma imkanı buluyorlar. Örneğin gündüz ev işlerini hallederek akşam çalışmak mümkün. Elde edilecek olan tutarlar ise tamamen yapılan işe göre değişiyor. Tabi sizin el becerinize göre de. Çok hızlı üretim yaparsanız ve bir zamandan sonra pratik kazanırsanız firmalar tarafından sürekli olarak size iş gönderilecektir.

Alanya’da Evlere Ek İş İmkanı

Antalya bir tatil bölgesi ve ülkemizin en büyük 5.şehri olması münasebeti ile özellikle yaz aylarında çok turist çekiyor. Bu da sıcak paranın şehre girmesi manasına geliyor. Antalya’ya geçtiğimiz yıl gelen turist sayısı 13 milyonu geçmiştir. Özellikle plajlara yakın bölgelerde hediyelik eşya satan çok fazla esnaf vardır.

Sadece turizm ve ticaret değil bölgede tarımsal faaliyetler de öndedir. Özellikle turunçgil üretimi yüksek seviyede olduğu için reçel, portakal suyu gibi gıda maddelerini de üreterek satabilirsiniz. Ev hanımları genel olarak bu işlere yönelseler de aslında öğrenciler de bu işleri yaparak harçlıklarını çıkarmaktadır. İş veren pek çok yer olsa da kadınlarımız için işin güvenilir olması da bir o kadar önemli olmaktadır. Bu tarz iş vereceğini iddia eden ve kişisel bilgilerinizi alarak sizi dolandırmak isteyen pek çok şahıs karşınıza çıkabilir. 

Antalya ya da Alanya bölgelerinde değil, Akseki, Aksu, Gazipaşa, Finike, Kaş, Elmalı gibi ilçelerin hemen hemen hepsinde evlere iş veren kişilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Küçük şehirlerde iş imkanı kısıtlı olsa da, büyük şehirlerde bu tarz iş imkanları oldukça fazladır. Organize Sanayi Bölgeleri ile de irtibata geçerek iş alabilirsiniz.

Antalya Alanya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Kadınlar evden iş veren kişilerin iletişim bilgilerini merak ediyorlar. Bu kişilere ulaşmak zor değil. Özellikle sosyal medya kanallarından evlere iş verilir şeklinde ilan yayınlayan pek çok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler ilanlara iletişim bilgilerini ve telefon numaralarını da bırakırlar. Onları arayarak detaylı bilgi alabilir, hangi işi yapabileceğinizi, tane başına ne kadar ücret verildiğini öğrenebilirsiniz.

Antalya Alanya'da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Antalya Alanya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Bu yöntemler tamamen yasaldır. Ancak tefeci gibi kişilerden uzak durunuz. Hem de borç almak yerine sizlere tavsiye edeceğimiz işlerle helalinden alın teri ile para kazanabilirsiniz. İşi ne zaman bitirirseniz ödemeniz o zaman gelir. İşinizi düzgün yapmazsanız firmalar ödemenizi geciktirebilir. Bu kişilerin iletişim bilgilerine ulaştıktan sonra şayet size kart numarası ve şifre gibi sadece sizin bilmeniz gereken bilgileri sorarlarsa uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda evlere iş veren firmalar ile ilgili olumsuz yorumlar çoğaldı. Dolandırıcı vb. kişilere karşı dikkatli olunması gerekiyor.

Antalya’da Evlere Boncuk İşi Verenler

Kadınlarımızın evde yapabilecekleri işlerden bir tanesi boncuk paketleme, boncuk işleme ya da takı tasarımıdır. Antalya turistik bir bölge olması hasebi ile hediyelik üretim ihtiyacı olan ilimizdir. Firmanın talepleri doğrultusunda verilen sayılarda üretim yapmanız istenir. Özellikle toptancılarda bu tarz boncuklar çok satılmaktadır. Sizlere renk renk boncuk gönderirler. Bunları belirlenen sayılarda dizmeniz istenir. Ya da dizili halde gelen boncukları sayarak dizi halinde paketlere koymanız istenir. Paketleme değil, boncuk dizme işi de almış olabilirsiniz. Firmanın talepleri doğrultusunda ve verilen süre içerisinde üretim yaparsanız, sürekli olarak sizinle çalışacaklardır.

Antalya ve ilçelerinde boncuk işi veren pek çok yer vardır. Facebook ya da instagram gibi sosyal medya kanalları üzerinden bu kişilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Çevrenizde bu tarz işleri yapanlar varsa, onlardan da bilgi alabilirsiniz. Ya da oturduğunuz mahallede bu tarz iş yapan kişiler olabilir. Onların teşviki ile de bu işlere başlayabilirsiniz. Yüksek tutarlarda para kazanacağınızı iddia etmiyoruz. Kazanacağınız tutarlar yaptığınız işe göre değişecektir. Güvenilir firmalar ile anlaşarak az da sürekli ve düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

Antalya'da Evlere Boncuk İşi Verenler

Antalya’da Evlere Boncuk İşi Verenler

Organize sanayi bölgelerinde bulunan imalathanelerden de bu tarz iş yapanlara ulaşabilirsiniz. Personel çalıştırmak yerine firmalar uygun maliyetlerde olduğundan dolayı evlere iş veriyorlar. Personele maaş vermek ya da sigorta ödemek yerine kargo yolu ile evlere iş gönderilir ve yapılan işe göre para ödenir. Bu şekilde aylık 500 TL ile 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Şayet siz de Antalya ve çevresinde ikamet ediyorsanız organize sanayi bölgeleri ile görüşerek boncuk işi alabilirsiniz. İnternet üzerinden böyle ilanlar yayınlayanlara ise itibar edilmemesi gerekiyor. Sizden para isteyen, kargo masrafları talep eden kişilerden uzak durun. Ayrıca paketleme işleri bu bölgelerde çok veriliyor.

Antalya Evde Kına Paketleme İşi

Düğün sezonlarının vazgeçilmezi kınadır. Kına gecelerinde çerezle birlikte misafirlere ikram edilir. Ancak gelinlerimiz bu konularda da adete birbirleri ile yarışıyor. Eskiden sadece bir pakete konularak verilen kınalar artık süslü torbalarda ya da karton kutularda dağıtılıyor. Tabi kına ve çerez işi yapan firmalar da yine düğün sezonlarında oldukça yüksek meblağlar kazanıyor. Gelin ve damatların seçtikleri kına paketlerine ve sayıya göre sipariş veriliyor.

Antalya Evde Kına Paketleme İşi 

Antalya Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketlemek için ölçek, jelatin, kese, karton, süsleme aksesuarları ve silikon gönderiliyor. Size işi nasıl yapacağınız firma tarafından tarif ediliyor. İşi ne kadar sürede tamamlamanız gerektiği de önceden söyleniyor. Siz de işi zamanında teslim ettikten sonra eft ya da havale yöntemleri ile ödemenizi alıyorsunuz. Tüm vaktini evde geçiren kadınlar kolaylıkla bu işleri yapabilirler. Kına paketleme işinin adetine 50 kuruş veriliyor. Günde 50 tane yapsanız, aylık 750 TL. kazanırsınız. Ancak çok lüks bir kına paketi olması durumunda daha fazla kazanmanız da mümkün olacaktır. Antalya da Evde kına paketleme işi ile ilgili bilgi alabilir ve aşama aşama işi öğrenebilirsiniz.

Evde Lavanta Paketleme

Lavanta bahçeleri Isparta’da bulunur. Ancak Antalya’da evlere iş veren firmalar genel olarak lavanta paketleme işi verirler. Görsel olarak pek çok alanda kullanabilecek olan lavantaların paketlenme işi hem daha az maliyetli hem de oldukça kolaydır. Verdiğiniz adrese temizlenmiş ve paketlemeye hazır olarak lavantalar gelmektedir. Siparişe göre size paketler gönderilmektedir. İstenilen tarza uygun olarak işi yaparak zamanında teslim etmeniz gerekecektir. Siz de yaptığınız paketleme işine göre verilen keselere ya da torbalara lavantaları yerleştirebilirsiniz. Antalya’da kalem montajı, reçel, network işler ve katalog satışları da yaparak para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Fatma dedi ki:

  Antalya da oturuyom … Evde boncuk yapmak istiyorum … Cvp verirse.iz çok sevinirim🤗🤗🤗

 2. Dilara dedi ki:

  Alanyada oturuyorum evde yapabileceğim paketleme vs. iş arıyorum lutfen mail adresime bildirirseniz sevinirim . Şimdiden teşekkürler..

 3. Sultan arslan dedi ki:

  Antalya aksuda oturuyorum kına vs paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe ihtiyacım

 4. Perihan Taşdemir dedi ki:

  Antalya Belek te yaşıyorum evde boncuk işi yapıyorum. ve iş istiyorum

 5. Musa Özdemir dedi ki:

  Antalya kepez de oturuyorum tecrübem var paketleme yapmak istiyorum zamanında ve hızlı

 6. Arzu öztürk dedi ki:

  Mèrhabalar alanyada evde yapılabilecek iş arıyorum

  1. Gamze dedi ki:

   Merhaba Alanya’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum mail adresimden ulaşabilirsiniz

 7. Vitrinci dedi ki:

  Antalyada evden ek iş yapabilecek bayan arkadaşlar..

  1. Ayşe dedi ki:

   Nasıl bir iş?

 8. canberk dedi ki:

  Merhabalar antalyada oturuyorum boş vakitlerimde ek gelir elde etmek istiyorum.Bu konu hakkında bir iletişim verebilecek birisi varmıdır.

 9. MELEK dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum bilgi verirmisiniz.

 10. Serpil dedi ki:

  Antalya kepezde paketleme işi arıyrm kına şeker v.s benzer işler

 11. Leyla süzmen dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum.evde paketleme işi istiyorum acil.

 12. Emine Esra dedi ki:

  Antalya’da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 13. murat dedi ki:

  akşam 20:00-24:00 arası çalışabileceğim iş arıyorum paketleme vs. yardımcı olabilecekler lütfen mail atsın.teşekkürler

 14. Funda dedi ki:

  Antalya muratpasa konuksever mah
  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 15. Nebiye dedi ki:

  Merhaba Gazipaşa’da yaşıyorum evde yapılabilen paketleme tarzı bir iş istiyorum yardımcı olur musunuz . teşekkür ederim

 16. betul yildirim dedi ki:

  Antalya kepezde paketleme isi yapmak istiyorum

 17. Funda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum antalya ahatli

 18. Gizem dedi ki:

  Antalya muratpaşa da annemle yaşıyorum daha önce evde birçok ek iş yaptık yine bu tarz işler arıyorum

 19. hülya dedi ki:

  Alanya cikcilli de evde yapabilecegim paketleme tarzı iş arıyorum

 20. Diana dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum.Alanya Mahmutlarda oturuyorum.Cevab verirseniz sevinirim.

 21. Yonca dedi ki:

  Geri dönüş yapıldı mı size

 22. Zeynep dedi ki:

  Antalya oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum.

 23. Gülay dedi ki:

  Antalya Konyaaltı yaşıyorum iş arıyorum

 24. leyla dedi ki:

  Leyla evde iş arıyorum antalya da oturiyorum

 25. Hasibe dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum çalışıyorum sekizbuçuk Beşbucuk Elim hızlı ve çok pratiktir ne iş olsa yaparım Muratpaşa Mh sinde oturuyorum

 26. Selda dedi ki:

  Antalyada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz. Cocuk okutuyorum.

 27. Muge dedi ki:

  Merhaba Antalya da oturuyorum. Evime paketleme işi arıyorum.

 28. Suzan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

 29. Ayşegül kaynak dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim elişi yaptığım için elim bu işlere yatkındır Antalyada oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 30. Azime dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Alanya’da oturuyorum günde 6 saatimi ayirabilirim, mail atabilirsiniz,

 31. Burcu dedi ki:

  Alanya da oturuyorum. evde yapılacak işler varsa dönüş yaparsanız sevinirim.

 32. Çiğdem dedi ki:

  Antalya merkezdeyim kepez bölgesinde oturuyorum.evde kına paketleme,her türlü ek iş yaparım isterseniz ekip kurarim. Yardımcı olursanız sevinirim

 33. Elif dedi ki:

  merhabalar biz 3 kişilik bir ekibiz, nikah şekeri paketleme, kına paketleme, davetiye katlama işi gibi işleri yapabiliriz, geri dönüş yaparsanız seviniriz

 34. Evrim Gülşen dedi ki:

  Antayada oturuyorum evde paket leme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 35. Sümeye dedi ki:

  Merhabalar alanyada oturuyorum evde yapılacak boncuk çiçek kına paketi eşya montajı takı tasarımı yapabilirim mail adresimden ulaşabilirsiniz

 36. Funda gerdan dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.. Alanyada yaşıyorum

 37. Öznur dedi ki:

  Antalyada oturuyorum eve iş istiyorum mail adresimden bna ulasabilirsinz

 38. Melike duman dedi ki:

  Evde yapabileceğim ise ihtiyacım var lütfen

 39. Melike duman dedi ki:

  Evde yapabileceğimiz ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 40. Zeynep dedi ki:

  Elim hızlı ve temizdir tek başıma Bi çok işçiye bedelidir evde yapabileceğim iş arıyorum 9aylık bebeğim var

 41. Tugba dedi ki:

  6 kişilik ekıbız acıl donuş ihtıyat

 42. Tugba dedi ki:

  6 kışıyız acıl donuş

 43. ceren dedi ki:

  evde iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 44. zeynep dedi ki:

  mrba alanyada evde iş istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim iyi günler🤗

  1. Nurten dedi ki:

   Antalya’da oturuyorum. Çocuklarım olduğu için çalışamıyorum illaki herkes gibi maddiyata ihtiyaç var. .eğer ki evde paketleme işi var ise benimde bilgim olur ise sevinirim

 45. aydan dedi ki:

  iygunler ben evde is goturmek isdiyorum varsa lutfen meil adresime bildirin

 46. aydan dedi ki:

  alanyada evde is ariyorum