Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları

Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları
30 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Evde ek iş imkanları ile kadınlarımız evde kazanıyor. Antalya Alanya bölgesinde evlere iş veren pek çok firma bulunuyor. İşkur üzerinden de evde iş ilanları yayınlanıyor. Antalya’da evlere kına paketleme, kalem montajı, nikah şekeri yapımı gibi işler veriliyor. Sizler için evlere iş veren firmaların telefon numaraları araştırdık. Bu firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir ve evinizden para kazanarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Antalya’da Evlere Ek İş Veriliyor

Pek çok kadınımız iş hayatında aktif olarak istihdam ediliyor. Ancak çocuk bakmak zorunda olan ve evlerinin işlerini bırakamayan kadınlarımız evden iş alarak aile bütçelerine katkıda bulunmak istiyor. Aslına bakılırsa sadece çalışmayan kadınlarımız değil ek gelir elde etmek isteyenler de bu tarz işleri araştırıyor. Hayat şartları ve asgari ücretle geçinmek zor. Artık çoğu eş iki kişi çalışsa da tek çalışan, ancak çocuğuna bakacak kimse olmayan ya da kreş, bakıcı gibi masraflar çok gelen ya da çocuğa bakacak bir büyük olmaması durumunda kadınlarımız ek gelir elde etmek amacı ile çeşitli işler araştırıyorlar.

Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları Yeni İş Fikirleri

Antalya’da Evlere Ek İş Veriliyor

Evde yapılacak pek çok iş var. Firmalar özellikle personel masraflarından kurtulmak amacı ile evlere ek iş gönderiyor. Sigorta, yol, yemek derken basit işler için personele para vermek firmalara mantıksız geliyor. Ki mantıksız bir eylem de. Çünkü yapılacak işler zor değil. Fabrikalar ya da bu fason firmalar üretimi fabrikalarda gerçekleştiriyor. Ancak paketleme gibi kolay işler, evlere iş gönderilerek yapılıyor. Örneğin kalem montajı işini ele alalım. Kalemin dışı, iç teli ve mürekkepli bölmeleri bu firmalar tarafından üretiliyor. Üretim tek bir aşamada gerçekleşmediğinden ve parçalar tek tek üretildiğinden dolayı bu parçaları birleştirerek bir kalem elde edecek kişi bulmak mesele olacak.

İşte bu parçalar kargoyla evlere iş olarak gönderiliyor. Sizin yapmanız gereken ise sadece verilen işi zamanında yapmak. Evden iş yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Özellikle kadınlarımız evlerinde olduklarından dolayı herhangi bir ev masraf olmuyor. Günün belirli saatlerinde çalışma imkanı buluyorlar. Örneğin gündüz ev işlerini hallederek akşam çalışmak mümkün. Elde edilecek olan tutarlar ise tamamen yapılan işe göre değişiyor. Tabi sizin el becerinize göre de. Çok hızlı üretim yaparsanız ve bir zamandan sonra pratik kazanırsanız firmalar tarafından sürekli olarak size iş gönderilecektir.

Alanya’da Evlere Ek İş İmkanı

Antalya bir tatil bölgesi ve ülkemizin en büyük 5.şehri olması münasebeti ile özellikle yaz aylarında çok turist çekiyor. Bu da sıcak paranın şehre girmesi manasına geliyor. Antalya’ya geçtiğimiz yıl gelen turist sayısı 13 milyonu geçmiştir. Özellikle plajlara yakın bölgelerde hediyelik eşya satan çok fazla esnaf vardır.

Sadece turizm ve ticaret değil bölgede tarımsal faaliyetler de öndedir. Özellikle turunçgil üretimi yüksek seviyede olduğu için reçel, portakal suyu gibi gıda maddelerini de üreterek satabilirsiniz. Ev hanımları genel olarak bu işlere yönelseler de aslında öğrenciler de bu işleri yaparak harçlıklarını çıkarmaktadır. İş veren pek çok yer olsa da kadınlarımız için işin güvenilir olması da bir o kadar önemli olmaktadır. Bu tarz iş vereceğini iddia eden ve kişisel bilgilerinizi alarak sizi dolandırmak isteyen pek çok şahıs karşınıza çıkabilir. 

Antalya ya da Alanya bölgelerinde değil, Akseki, Aksu, Gazipaşa, Finike, Kaş, Elmalı gibi ilçelerin hemen hemen hepsinde evlere iş veren kişilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Küçük şehirlerde iş imkanı kısıtlı olsa da, büyük şehirlerde bu tarz iş imkanları oldukça fazladır. Organize Sanayi Bölgeleri ile de irtibata geçerek iş alabilirsiniz.

Antalya Alanya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Kadınlar evden iş veren kişilerin iletişim bilgilerini merak ediyorlar. Bu kişilere ulaşmak zor değil. Özellikle sosyal medya kanallarından evlere iş verilir şeklinde ilan yayınlayan pek çok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler ilanlara iletişim bilgilerini ve telefon numaralarını da bırakırlar. Onları arayarak detaylı bilgi alabilir, hangi işi yapabileceğinizi, tane başına ne kadar ücret verildiğini öğrenebilirsiniz.Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları Yeni İş Fikirleri

Antalya Alanya’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Bu yöntemler tamamen yasaldır. Ancak tefeci gibi kişilerden uzak durunuz. Hem de borç almak yerine sizlere tavsiye edeceğimiz işlerle helalinden alın teri ile para kazanabilirsiniz. İşi ne zaman bitirirseniz ödemeniz o zaman gelir. İşinizi düzgün yapmazsanız firmalar ödemenizi geciktirebilir. Bu kişilerin iletişim bilgilerine ulaştıktan sonra şayet size kart numarası ve şifre gibi sadece sizin bilmeniz gereken bilgileri sorarlarsa uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda evlere iş veren firmalar ile ilgili olumsuz yorumlar çoğaldı. Dolandırıcı vb. kişilere karşı dikkatli olunması gerekiyor.

Antalya’da Evlere Boncuk İşi Verenler

Kadınlarımızın evde yapabilecekleri işlerden bir tanesi boncuk paketleme, boncuk işleme ya da takı tasarımıdır. Antalya turistik bir bölge olması hasebi ile hediyelik üretim ihtiyacı olan ilimizdir. Firmanın talepleri doğrultusunda verilen sayılarda üretim yapmanız istenir. Özellikle toptancılarda bu tarz boncuklar çok satılmaktadır. Sizlere renk renk boncuk gönderirler. Bunları belirlenen sayılarda dizmeniz istenir. Ya da dizili halde gelen boncukları sayarak dizi halinde paketlere koymanız istenir. Paketleme değil, boncuk dizme işi de almış olabilirsiniz. Firmanın talepleri doğrultusunda ve verilen süre içerisinde üretim yaparsanız, sürekli olarak sizinle çalışacaklardır.

Antalya ve ilçelerinde boncuk işi veren pek çok yer vardır. Facebook ya da instagram gibi sosyal medya kanalları üzerinden bu kişilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Çevrenizde bu tarz işleri yapanlar varsa, onlardan da bilgi alabilirsiniz. Ya da oturduğunuz mahallede bu tarz iş yapan kişiler olabilir. Onların teşviki ile de bu işlere başlayabilirsiniz. Yüksek tutarlarda para kazanacağınızı iddia etmiyoruz. Kazanacağınız tutarlar yaptığınız işe göre değişecektir. Güvenilir firmalar ile anlaşarak az da sürekli ve düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları Yeni İş Fikirleri

Antalya’da Evlere Boncuk İşi Verenler

Organize sanayi bölgelerinde bulunan imalathanelerden de bu tarz iş yapanlara ulaşabilirsiniz. Personel çalıştırmak yerine firmalar uygun maliyetlerde olduğundan dolayı evlere iş veriyorlar. Personele maaş vermek ya da sigorta ödemek yerine kargo yolu ile evlere iş gönderilir ve yapılan işe göre para ödenir. Bu şekilde aylık 500 TL ile 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Şayet siz de Antalya ve çevresinde ikamet ediyorsanız organize sanayi bölgeleri ile görüşerek boncuk işi alabilirsiniz. İnternet üzerinden böyle ilanlar yayınlayanlara ise itibar edilmemesi gerekiyor. Sizden para isteyen, kargo masrafları talep eden kişilerden uzak durun. Ayrıca paketleme işleri bu bölgelerde çok veriliyor.

Antalya Evde Kına Paketleme İşi

Düğün sezonlarının vazgeçilmezi kınadır. Kına gecelerinde çerezle birlikte misafirlere ikram edilir. Ancak gelinlerimiz bu konularda da adete birbirleri ile yarışıyor. Eskiden sadece bir pakete konularak verilen kınalar artık süslü torbalarda ya da karton kutularda dağıtılıyor. Tabi kına ve çerez işi yapan firmalar da yine düğün sezonlarında oldukça yüksek meblağlar kazanıyor. Gelin ve damatların seçtikleri kına paketlerine ve sayıya göre sipariş veriliyor.

Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları Yeni İş Fikirleri

Antalya Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketlemek için ölçek, jelatin, kese, karton, süsleme aksesuarları ve silikon gönderiliyor. Size işi nasıl yapacağınız firma tarafından tarif ediliyor. İşi ne kadar sürede tamamlamanız gerektiği de önceden söyleniyor. Siz de işi zamanında teslim ettikten sonra eft ya da havale yöntemleri ile ödemenizi alıyorsunuz. Tüm vaktini evde geçiren kadınlar kolaylıkla bu işleri yapabilirler. Kına paketleme işinin adetine 50 kuruş veriliyor. Günde 50 tane yapsanız, aylık 750 TL. kazanırsınız. Ancak çok lüks bir kına paketi olması durumunda daha fazla kazanmanız da mümkün olacaktır. Antalya da Evde kına paketleme işi ile ilgili bilgi alabilir ve aşama aşama işi öğrenebilirsiniz.

Evde Lavanta Paketleme

Lavanta bahçeleri Isparta’da bulunur. Ancak Antalya’da evlere iş veren firmalar genel olarak lavanta paketleme işi verirler. Görsel olarak pek çok alanda kullanabilecek olan lavantaların paketlenme işi hem daha az maliyetli hem de oldukça kolaydır. Verdiğiniz adrese temizlenmiş ve paketlemeye hazır olarak lavantalar gelmektedir. Siparişe göre size paketler gönderilmektedir. İstenilen tarza uygun olarak işi yaparak zamanında teslim etmeniz gerekecektir. Siz de yaptığınız paketleme işine göre verilen keselere ya da torbalara lavantaları yerleştirebilirsiniz. Antalya’da kalem montajı, reçel, network işler ve katalog satışları da yaparak para kazanabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 2 Average: 3]
Antalya Alanya Evde Ek İş 2019 İmkanları Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Zeynep dedi ki:

  Elim hızlı ve temizdir tek başıma Bi çok işçiye bedelidir evde yapabileceğim iş arıyorum 9aylık bebeğim var

 2. Tugba dedi ki:

  6 kişilik ekıbız acıl donuş ihtıyat

 3. Tugba dedi ki:

  6 kışıyız acıl donuş

 4. ceren dedi ki:

  evde iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 5. zeynep dedi ki:

  mrba alanyada evde iş istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim iyi günler🤗

 6. aydan dedi ki:

  iygunler ben evde is goturmek isdiyorum varsa lutfen meil adresime bildirin

 7. aydan dedi ki:

  alanyada evde is ariyorum

Sayfa başına git