Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Bazı koşulları sağlayamadıkları için dışarıda bir işte çalışma imkanı olmayan kişiler için evlere iş verilmektedir. Bu yazımızda sizler için Ankara ve Sincan’da evlere ek iş veren firmaları araştırdık. Ankara’da galoş işi, Sincan’da paketleme işi ve evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve isimlerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bazı insanlar gerek fiziksel yetersizlikten, gerekse günümüz şartlarından dolayı evlerinden çıkamamaktadır. Fakat çalışmak zorunda olduğu için evden ek iş veren firmalara başvurmaktadır. Bazıları da çalışıyordur fakat gelen gelirin yetersizliğinden dolayı ek bir işe daha ihtiyacı vardır. Bu yüzden de hali hazırdaki işinden arta kalan zamanlarda evden çalışmalar yapmak istemektedir.

Bazı firmalarda bu şekilde çalışmak isteyen vatandaşlara olanak sağlamaktadır. Aslında bakılırsa bu da firmaların işine gelmektedir. Çünkü evden çalışanlara sigorta yapma, yemek parası verme veya fiziki bir efor sarf etmemeleri adına fazla para vermeyeceği için gider maliyetini düşürmektedir. Bu yüzden evlere iş veren firmalar hemen hemen her il ve ilçede yaygın olarak görülmektedir.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’da evlere ek iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, ek iş arayanlara yani her kesim insana ek iş imkanı sağlanmaktadır. Ankara’da bayanlara verilen ek işleri inceleyerek içlerinden kendi kriterlerinize ve değerlerinize en uygun olanını seçip “ben bu işi yaparım” dedikten sonra faaliyete geçebilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler sizler için firmaları araştırdık. Verilen firmalar ile görüşerek sizde evinize bir ek gelir sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar tarafından; paketleme işleri, galoş işi, davetiye katlama, magnet yapma, nikah şekeri gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmaların evde çalışanlardan tek talebi ürünlerin belirtilen miktarda ve belirlenmiş olan zamanda ellerinde olmasıdır. Evde ek işten kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Bu işi bir toplulukla yaparsanız daha ürün çıkartacağınızdan dolayı firma sizde o yönde bir ödeme yapacaktır. Bu yüzden bu işte ekip işine çok önem vermelisiniz.

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Pipet;  cafeler de, restoranlarda, lokantalarda, kahvelerde, döner salonlarında, fastfood yerlerinde gibi birçok yerde bulunmaktadır. Firmalar, pipet paketleme işi için maliyeti düşürmek ve iş gücünü arttırmak adına evlere pipet paketleme işi vermektedir. Bu işte yapılan adet başına fiyat belirlenmektedir. Örneğin 100 tane pipeti bir araya getirip paketlediğinizde bir adet etmiş olacaktır. Bu sayı üzerinden hesap yapılacaktır. Bu durum firmanın inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir ve sabit bir maaş da alabilirsiniz. Oldukça kolay bu iş için yorum bölümüne paketleme işi istediğinize dair beyan bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Toka paketleme işi gayet kolay ve oldukça pratik bir iştir. Ev hanımlarının, öğrencilerin, ek iş yapmak isteyenlerin yapabilecekleri en rahat işlerden biridir. Bu işten ek bir gelir elde edebilir veya hali hazırda bir işiniz yok ise aylık maaşınızı bu işe bağlayabilirsiniz. Ankara ilinin Keçiören ilçesinde toka paketleme için evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genel olarak öğrencilere öncelik vermektedir. Toka paketleme işinden aylık elde edeceğiniz kazanç ortalama 1.500- 1.600 TL‘yi bulacaktır. Keçiören’de bu iş ile ilgilenen firmaların sizlere ulaşmalarını sağlamak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca Keçiören’de ikâmet ediyorsanız yakınınızda bu işi yapan firmaları araştırabilirsiniz.Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Ankara Polatlı Plastik Kaşık, Çatal, Bıçak, Bardak ve Tabak Paketleme İşi

Ankara büyükşehir olması sebebi ile iş olanakları oldukça fazla olan bir ildir. Hem dışarıdaki iş olanaklarına hem de evlere ek iş imkanı vermektedir. Plastik tabak, çatal, kaşık, bardak malzemeleri gündelik hayatımızda bile gereksinim duyduğumuz şeylerdir. Düğünlerde, mevlitler gibi toplu cemiyetlerde insanlara bir şeyler dağıtmak amacı ile kullanılmalarından dolayı gerekli bir ürün grubudur. Bu sebeple firmalar iş gücünü arttırmak amacı ile evlere de plastik eşya paketleme işi vermektedir.

Firmalar bu işlem için evde çalışanlara kaç adet yapacaklarını ve hangi zamanda bitirmeleri gerektiğini belirtirler. Çalışanlar belirlenen zamanda ve adet fiyatını tamamlamaları halinde ücret alabileceklerdir. Bu işlem için aylık kazancınız ortalama 1000 TL ile 1500 TL olabilecektir. Polatlı ilçesinde ikamet ediyorsanız ve evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Mamak Mısır Paketleme İşi

Ankara ilinin Mamak ilçesinde mısır paketleme işi oldukça ünlenmiş ve firmalar artık evlere de iş vermeye başlamışlardır. Firmalar vatandaşlara  evde ek iş imkanı sağlarken bütün malzemeleri evlerine kadar gönderip gerekli olan miktarı ve zamanını bildirecektir. Daha sonra kişilerin bu ürünleri zamanında ve belirlenen miktarda yapmaları gereklidir. Bu iş için de hemen hemen ortalama 1500 TL’ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak’da ikamet ediyorsanız ve evde yapmak için iş arıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne iletişim adreslerinizi bırakarak bölgenizde bulunan firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bayanlara evde ek iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Sincan Evde Poşet Katlama İşi

Evde ek iş yapmak isteyen öğrenciler, ev hanımları, emekliler için ek gelir sağlayacak bir iş de evde poşet katlama işidir. Bu işi tek başınıza yapmak yorucu bir hal alabilir. Bu yüzden ekip çalışması ile daha yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Firmalar bu işlem için gerekli malzemeleri evlerinize de gönderebilir, gerekli yerlerden sizin de almanızı tavsiye edebilirler. Bu iş için sizlere belirli bir sayı ve zaman verilmektedir. Belirlenen süreçte mevcut adeti tamamladığınızda da paranızı alabilirsiniz. Firmalar iş verdiği kişilerin düzenli ve tertipli çalıştığını tespit ettiği halde sabit bir maaş verebilmektedir.

Sincan’da bulunan poşet katlama üzerine iş gören firmalara ulaşmak için yorum bölümlerine istediğiniz paketleme işini ve iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmalara ulaşmanın bir diğer yolu ise sosyal medyadır. Sosyal medyadan iş ilanları sayfalarını takip ederek verilen ilanlardan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi yetenek gerektirmeyen ancak biraz zor ve uğraştırıcı bir iştir. Firma tarafından 15-20 bin tane kalem gönderilmektedir. Bu kalemlerin her renginden 5’erli gruplar yapmanız istenecektir. Firma size kalemleri ve kalemleri koyacağınız paketi gönderecek ve bir zaman dilimi belirleyerek bu süre zarfında bitirmenizi isteyecektir. Bu işlemde yapılan her 5’li grup bir adet sayılacak ve adet başına 0,20 kuruş civarında olacaktır. Bu kapsamda da çalışma hızınıza göre aylık 1000 TL ile 1300 TL civarında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Sincan Kalem Paketleme

Firmada olan çalışmalarınızda başarı sağlamanız ve ilerlemeniz halinde firma size aylık sabit bir gelir sağlayacaktır. Sincan’da ikamet ediyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarında verilen ilanların takibini yaparak oradaki ilanlara müracaat edebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale yazarak para kazanmak için herhangi bir şehirde olabilirsiniz. Belirli firmalar bu iş için hem fiziki olarak eleman çalıştırıyor hem de evlerde çalıştırmak üzere elemanlar arayabiliyorlar. Bu işlem için firmanın inisiyatifine bağlı olarak kelime başı ücret ya da aylık sabit maaş alabilirsiniz. Eve yapmak için efor sarf etmeden hem gündemden haberdar olarak hem de bilgilerinizi pekiştirerek iş sahibi olabilirsiniz. Bu işten aylık kazancınızı siz belirlersiniz. Ne kadar çok kelime o kadar  çok para kazanırsınız. Aylık kazancınız 1000 TL ile 1500 TL oranında değişebilir.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Makale Yazarak Para Kazanma

Ankara ev çevresinde evlere verilen işler bu şekildedir. Firmalara ulaşmak için çevrenizde bir araştırma yapabilir ya da sitemizin yorum bölümünden iletişim kurabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 5 Average: 4.2]
Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Konusuna 253 Yorum Yapıldı
 1. Hatice dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum 4 çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var üç tane kızım okuyo daha öncede paketleme işi yapmıştım elim yatkın 5 kişilik gurup kurabilirim kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim

 2. Makbule dedi ki:

  Benim de ev de paketleme işine gerçekten ihtiyacım var 12 yaşında bi oğlum var işsizim lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim temiz güvenilir bi iş teslimi yapabilirim kahraman kazan da ikametgah ediyorum

 3. Emel dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

 4. Yasemin dedi ki:

  Sincanda oturuyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum.elim çok hızlıdır

 5. Azime dedi ki:

  Merhaba Bağlıca da oturuyorum paketleme işi yapabilirim tarih ogretmeniyim ve evdeyim ek gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Ezgi dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum öğrenciyim ek gelire çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 7. Rukiye dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara’da oturuyorum 4 kişilik bir ekiple zamanında ve titiz teslimat yapılır yardımcı olursanız sevinirim

 8. Şeyma dedi ki:

  Evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum eşim hızlıdır her türkü paketlemeyı titiz bir sekilde dediğiniz tarihte teslim ederim alacagınız hızmet karsılıgında pişman olmayacagınızı temin edebilirsiniz

 9. Fatma dedi ki:

  Merhaba keciorende ikamet etmekteyim paketleme isi yapmak istiyorum ve cok ihtiyacim var donus yaparsaniz cok sevinirim.

 10. Şaziye dedi ki:

  merhabalar………evde paketleme işi istiyorum…….ankarada ikamet ediyorum…….kalabalık bir grubumuz var…..ilginize……

 11. Dilek dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum ve işe ihtiyacım var 3 tane çocuk okutuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Aysel dedi ki:

  Bende evde is yapmak istiyorum tecrübeliyim sincanda oturuyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 13. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba Ankara sincanda ikamet ediyorum yeni düğün yaptım ek ise ihtiyacım var güvenlik görevlisi olduğum için bolca boş vaktim var

 14. Emine dedi ki:

  Yenikentte oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 15. Hatice dedi ki:

  Ankara sincan da ikamet ediyoruz. Eşimle birlikte bu ve bu gibi montaj ve paketleme vs. İşlerine talibiz…ayrıca çeşitli özellikle bu tür el becerisi ve hız gerektiren işlerde çalıştık. İvedi şekilde geri dönüş sağlarsanız seviniriz…şimdiden ve cümleten hayırlı bereketli işler dileriz.
  Görüşmek dileğiyle…

 16. Rukiye dedi ki:

  Ankara keciörendeyim ve toka paketleme işine ihtiyacım var hızlı ve gününden önce teslimat yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 17. Firdevs demir dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek amaçlı daha önce de yaptım temiz ve elim hızlı sincam Ankara

 18. Mine dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum paketleme işi verebilirseniz çok memnun olurum.

 19. Candan demirpençe dedi ki:

  Sincan yenikent oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 20. Filiz dedi ki:

  Merhabalar sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 21. Berna dedi ki:

  Sıncan da oturuyorum eve paketleme işi arıyorum kiracıyım paraya ihtiyacım var bebeğim olduğu için gidip alamam eve getirme işi olursa çok iyi olur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 22. sinem dedi ki:

  merhaba çankaya da ikamet ediyorum işsisim evde paketleme işi yapabılırız kalabalık bı aıleyız 5370643599

 23. Sibel dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorumm8aylık bi kızım var ek gelir e ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok seviniriz

 24. Mine dedi ki:

  Merhaba ankara yenimahallede oturuyorum her turlu paketleme isi yaparim donus yaparsaniz sevinirim

 25. Suna bilgin dedi ki:

  Ben Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 26. Fatih Mehmet Çetin dedi ki:

  Merhaba ,
  Etlik de ikamet ediyorum.Günümüz şartlarında geçinmek artık zanaat olduğundan dolayı ek gelire ihtiyacım var paketleme işleri ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar.

 27. Duygu dedi ki:

  Merhaba ben Sincan’da oturuyorum ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var kutulama ve paketleme işi istiyorum lütfen bana ulaşın

 28. Funda dedi ki:

  Merhaba ben sincan merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

 29. müzeyyen tekpak dedi ki:

  müzeyyen Tekpak 33 yasındayım Ankara Mamak ta oturuyorum 3 çocuğum var 2 si okuyor buyuk kızım 18 yasında okumuyor eşimde çalışmıyor yani 5 kişilik bir ekipim var buyuk kızım hasta olduğu için çalışamıyorum ilik nakil olduğu için kira dayım kızımın ilaçları faturalarım kiramı ödemede zorluk yaşıyorum bu işi 7 24 yapabiliriz elimiz hızlıdır gunu gunune teslim ederim lütfen çok ihtiyacım var bu işe
  son umudum sunuz lütfen iletişime geçin evime erzak bile alamıyorum artık

 30. Fatma dedi ki:

  Toka plastik çatal kaşık kalem ve pipet paketleme işi yapmak istiyorum ACİLLL işe ihtiyacım var

 31. Canan dedi ki:

  Merhaba sincanda yaşıyorum kalem Paketleme İşi için dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 32. Senem dedi ki:

  Etimesgut yeşilova da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim

 33. Kader dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler

  1. Kübra dedi ki:

   Ankara elvankentte oturuyorum muhendisim issizim lutfen yardimci olun

 34. Esra dedi ki:

  Merhaba eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 35. Büşra dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorun kucuk kizim var calisamiuorim ihtiyacm var cok fazla sizden ricam.lutfen ulasirmisin her turlu paketleme isi yaparin boncuk dizmw faalan

 36. Funda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 37. Damla dedi ki:

  Merhaba özellikle ev kadınları evde internetten anket yapmak isterseniz mail atın. Ben 3. Ödemedi aldım güvenilir site ödeme garantisini gönderebilirim 2 ayda 182 dolar çektim bu hafta akmasada damlıyor.

 38. Esma dedi ki:

  Ankara sıncan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyom

 39. Ömer BOZOĞLAN dedi ki:

  Merhaba Hayırlı İşler Bol Kazançlar Önceliklikle Nasılsınız ? İyisinizdir İnşallah
  Ankara’da İkamet etmekteyim. Benim Sizlere Rahatsızlık Vermekteki Amacım Bu Yaz Düğünüm Olacak Allah’ın izniyle fakat Gazi Üniversitesin Tıp Fakültesinde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışıyorum 12/36 Şeklinde çalışıyorum. Elde Ettiğim Gelir Şuan Zor Yetiyor Evlenince Dahada Zorlayacak Sizlerden İsteğim Bana Bu Evde Yapabileceğim İşler Konusunda Bana Yardımcı Olmanız. Ankara’nın Her Yerinden Alabilirim İşi zamanında Teslim Ederim.
  İlginiz İçin Şimdiden Teşekkür ederim Olumlu Yada Olumsuz Bi Dönüş Yaparsanız Çok Sevinirim Hayırlı Günler. 0507 662

 40. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır sincan oturuyorum üç kişilik ekibim var yardımcı olursanız sevinirim

 41. Cansu dedi ki:

  Ankara Mamak cengiz Han mahallesi oturuyorum evde paketleme yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 42. sefa dedi ki:

  merhabalar sıncan yenıkent de oturuyorum esım ıle paketleme ısı yapmak ıstıyoruz

 43. Sündüs Özdağ dedi ki:

  Kalem paketleme isi yapmak istiyorum daha önce sayı cubukları abaküs yaptım elim hızlı pratik temiz calisirım evim müsait sincan yenikentte oturuyorum

 44. Semanil dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum öğrenciyim ihtiyacım var

 45. senem dedi ki:

  merhabalar, Ankarada yasıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 46. Gülseren dedi ki:

  Merhaba evde yapabilecegim paketleme işi arıyorum.Ankara çığdemtepe de ikamet ediyorum.

 47. Aybüke bodur dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum 4 kişilik gurubumuz var her türlü paketleme isi yapabiliriz çok ihtiyacimiz var

 48. şenay dedi ki:

  ankara/ batıkentte oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim..3 kişilik ekibim var. dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 49. Şerife çalim dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum .kızım üniversite hazırlanıyor onun yoğunluğu ve psikolojisi açısından çalışamıyorum. Kızımın masrafları ve evime katkı da bulanabilmek için böyle bir iş yapmak istiyorum .Teşekkür ederim

 50. Şaziye dedi ki:

  Her türlü paketleme işine talibim Ankara /Elvankent

 51. Gülçin Türk dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 23 yaşındayım ankara sincanda oturuyorum

 52. Şerife çalim dedi ki:

  Sıncan da oturuyorum .Evde paketle işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 53. Hatice Ünsal dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 54. yelda Kaba dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 55. MEHTAP dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım POLATLİ ‘da oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 56. Lyda dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var öğrenciyim ankara mamak

 57. Tuğçe dedi ki:

  Emirler de oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparım 10 kişilik bir ekibiz nişanlıyım ve gerçekten işe ihtiyacım var.

 58. İbrahim dedi ki:

  Evde paketleme ve herturlü iş yaparım 5kişilik bir yardım arkadaşlarım var bu işe çok ihtiyacım var lütfen acil dönüş yapabilirmisiniz sincan/Ankara

  1. Cemile Kömür dedi ki:

   Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 59. GÜLCAN dedi ki:

  Sincanda evde paketleme işi yapmak istiyorum

 60. Gonul dedi ki:

  Etimesgut civarında oturuyorum beş kişilik ailemle her türlü paketleme işine talibiz gerçekten ihtiyacımız olduğu için baş vurdum lütfen

 61. Funda dedi ki:

  Ev hanımıyım sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 62. dilan dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapabilirim. Döüş yaparsanız sevinirim. Sevgiler.

 63. Dilek dedi ki:

  Merhaba Ankara sincan da oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim

 64. Ilknur dedi ki:

  Acil paketleme işine ihtiyacım var ankara akyurtta ikamet ediyorum

 65. Ayfer dedi ki:

  Ank sincanda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapabilirim tskler

 66. Cemile dedi ki:

  Kecioren de oturuyorum evde ek ise ihtiyacim var donus yaparsaniz cok memnun olurum

  1. Şeyma dedi ki:

   Sincan’da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum şans verirseniz sevinirim

 67. Canan Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme isi yapilir ankara altindağ

 68. Arife dedi ki:

  Kalem paketleme isi yapabilirim Sincanda ikamet ediyorum

 69. Aysun çakır dedi ki:

  Yenimahallede oturuyorum acil paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 70. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba Sincan’da oturuyorum evde poşet katlama kalem pipet vs paketleme işi yapmak istiyorum

 71. Zeynep dedi ki:

  Ankara çankaya da oturuyorum evde iş yapabilirim, ihtiyacım var. Mail zetx@ hotmail.com

 72. Plnar dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum .paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyaclm var bu ise gerçekten acil

 73. Plnar dedi ki:

  Merhaba b3n pınar. Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyaclm var bu işe acil

 74. Ayşe dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum kalem paketleme isini yapabilirim.

 75. adalet dedi ki:

  paketleme işi istiyorum

 76. Fatma dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Çok acil ihtiyacım var. Ekibim var kalabalığız. Dönüş yaparsanız sevinirim. Ankara demetevlerde oturuyorum.

 77. Burakcan dedi ki:

  Merhabalar Ankara Sincan Plevne Mahallesi Pazar Sokakta Oturuyorum Evde Kalem Paketleme İşi Yapmak İstiyorum Dönüşünüzü Bekliyorum Saygılarımla

 78. Hazal dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 79. Remziye dedi ki:

  Ankara eryamanda oturuyorum..herturlu paketleme montaj ve poset katlama islrini yapabilirim..6 yasinda ilkokula giden bir kizim var bundan dolayi disarda calisma imkanim yok..esimi kaybettim ve zor durumdayim

 80. Remziye dedi ki:

  Esimi kaybettim ve 6 yasinda ilkokula giden bir kizim var evde is yapmak istiyorum herturlu paketleme poset katlama montaj isi yapabilirim..cok zor durumdayim ve acil ise ihtiyacim var

 81. Havva Ceyhun dedi ki:

  Ankara Mamak da oturuyorum elim çok hızlıdır paketleme işini zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuklarım var lütfen ilgilenirseniz sevinirim

 82. Melek dedi ki:

  Merhabalar sincanda 12 cadde oturuyorum bebeğim var ihtiyaçlarini almak istiyorum paketleme işi yapabilirim ev hanımıyim

 83. Begum dedi ki:

  Evde poset katlama.kalem paketleme isleri super ekibimle itina ile yapilir bgmc adresinden bana ulasabilirsiniz.Ayrica evde hamurisi,borek,sarma,kek de yapiyorum ilginize

 84. Fatma özdemir dedi ki:

  Ankara temelli evde paketleme işi yapmak istiyorum

 85. Kübra Yörük dedi ki:

  Sincan Yenikentte oturuyorum ve acil işe ihtiyacım var. Ekip halinde’ de çalışabiliriz veya tek. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim 🙂

  1. Levent dedi ki:

   Sigara sararsanız 0555

 86. senem dedi ki:

  sincanda oturuyorum evde paketleme poşet katlama işi yaparım

  1. Gizem dedi ki:

   Sincan da oturuyorum paketleme işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var

 87. SULTAN dedi ki:

  SİNCAN MALAZGİRT MAHALLESİNDE İKAMET EDİYORUM EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM

 88. derya dedi ki:

  öğrenciyim harçlığımı çıkarmak istiyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. Sincan /Ankara

  1. Cemile dedi ki:

   Bende evde is isdiyorum kalem isi tam benlik be. Oncedende evde is cokk yapdim sincan yenikent lutfen hizliyim ev hanimiyim

 89. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyo m evde ek iş yapmak istiyorum Mısır ve pipet poşetleme olur

 90. Cemile Kömür dedi ki:

  Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 91. Rabia dedi ki:

  Ankara Sincan paketleme katlama ne iş olursa acil ihtiyacım var.esimle birlikte yaparız.kucuk bebeğim var onun ihtiyaçları için istiyorum.

 92. Aylin dedi ki:

  Sincan Gop Mahallesi’nde ikamet ediyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 93. Zehra dedi ki:

  4 kişilik bir ekibiz. Daha öncede paketleme işi yapmıştık. Yine yapmak istiyoruz. Ankara/Sincan/Fatih de oturuyorum.

 94. Ela kaya dedi ki:

  Merhaba ankarada oturyorum paketleme isi yapmak istiyorum he turlu

 95. Sema dedi ki:

  Ben etimesgutta oturuyorum evde paketleme isi yapilir kalem toka pipet farketmez

 96. funda dedi ki:

  Merhaba sincanda ikamet ediyorum ve kalem paketleme işi yapmak istiyorum ekip arkadaşlarımla beraber yardimci olursaniz sevinirim

 97. Damla Özen dedi ki:

  Evde ek gelir olarak toka kutulama, mum kutulama , fermuar paketleme, ayakkabi bağcıgı paketleme,balon paketleme, boncuk paketleme , makyaj seti kutulama, düğme paketleme gibi işleri yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? ankara sincanda yaşıyorum acil işe ihtiyacim var borçlarimi odemek zorundayim e-posta adresinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederim

 98. isa dedi ki:

  eşimle ek gelir sağlamak istiyoruz sincan

 99. İrem dedi ki:

  Sincanda oturuyorum iki kisiyiz daha once yaptik paketleme isi istiyoruz

 100. OĞUZ ŞAKAR dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta ikamet ediyorum. Evde yapabileceğimiz iş arıyoruz. 5 kişilik ekibimiz vardır.

 101. ömer ugantaş dedi ki:

  merhabalar Keçiören sanatoryumda ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.

 102. Hulya dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 103. Lütfiye dedi ki:

  Ankara Sincan’da ikamet ediyorum ev hanimiyim her tür paketleme ve katlama işini tek veya ekibimle hızlı bir şekilde teslim ederim.

 104. EsraAğören dedi ki:

  Ankara Etimesgut hızlı paketleme yaparım

 105. Nuray dedi ki:

  Evimde bu islere zama ayiracak çok fazla vaktim var özenli hızlı çalışırım sincan yenikentte oturuyorum

 106. melis dedi ki:

  Merhabalar iki kişilik ekibimle evde ek iş yapmak istiyoruz, oldukca ihtiyacımız var, gün boyu boşuz, temiz ve düzgün çalışırız. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 107. Halit Ekici dedi ki:

  Ankara Sincan ikamet ediyorum. Eşimle birlikte çalışacağız garantili temiz çalışıyoruz. Sigara kullanmıyoruz herhangi paketleme işi yapılır. Referanslar verilir. Dönüş yaparsanız sevinirim. 05

 108. Merve Nur dedi ki:

  Ankara Elmadağ da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden evde fermuar işi yaptım bu konuda tecrübem vardır merve mail adresim

 109. Özlem dedi ki:

  Merhaba ankara keçiorende oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme isi yapmak istiyorum

 110. selma dedi ki:

  Merhaba evden para kazanmak üzere bende ilgilenmekteyim.

 111. Rabiaözturk dedi ki:

  Merhaba ankara sincan yenikentte oturuyorum kalem bardak pipet vs paketleme işlerini yapabilirim ayrıca annemle birlikte yapacağım

 112. Sultan dedi ki:

  Merhebe evde paketleme işi varsa istiyorum kalem veya poşet ankara sincan fatihte oturuyorum

 113. Ebru kaya dedi ki:

  Keçiören ankarada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim 22 yaşındayım elim yakındır

  1. Emre ömal dedi ki:

   Ek iş için aradım

   1. nurcan dedi ki:

    Merhaba emre bey benimdim calismiyor ne olursunuz yardim edin lutfen 05330139358

 114. Arzu murat dedi ki:

  Ankara Sincan ikamet ediyorum bu ise gerçekten çok ihtiyacım var Allah rızası için lütfen dönüş yapin

 115. Sümeyye Eroğlu dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde paketkeme işi yapmak istiorum

 116. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara batıkent ev hanımıyım boş zamanım çok yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

 117. Sevgi dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta oturuyorum. Ev hanımıyım. Poşet katlama ve kalem paketleme işini yapmak istiyorum.

 118. Ceren dedi ki:

  merhaba eryamanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum haftanin 7 gunu evdeyim hamileyim ve esime destek olmak istiyorum olumlu yada olumsuz donus yaoarsaniz cok sevinirim

 119. Hilal dedi ki:

  Mrb kolay gelsin sincanda oturuyorum is ariyorum yardimci olursaniz seviniirm okula giden cocugum var ve ise ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

 120. Gülcan aktaş dedi ki:

  Merhaba. Ankara etimesgutta oturuyoruz iki kişiyiz. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz

 121. Ayşe Boyraz dedi ki:

  Merhaba, Ankara Sincan da oturuyoruz iki kişiyiz, ben Üniversite mezunu işsizim hem Makale yazabilirim hem paketleme (Kalem, Bardak, poşet) işi yapabiliriz. Lütfen geri dönüş yapın

 122. Emine dedi ki:

  Sincan da her türlü paketleme işi yapılır. Gerekmesi halinde ekip kurulur.

 123. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  iyi gunler adım nazmiyeevde lastik toka paketleme isini yapabilirim.hem aileme hem ekonomiye destek icin cevabinizi bekliyorum tesekkürler.

 124. Figen dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acilen işe ihtiyacım var

 125. GÜLSÜM UYSAL dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum fabrikalarda paketleme isleri yaptim simdi ev hanimiyim el becerim cok cok iy cok ihtiyacim var

 126. Tufan dedi ki:

  Ankara Sincan Etimesgut civarı tüm paketleme işleri yapılr

 127. sevda dedi ki:

  Merhaba, Etimesgutta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 128. Ahmet dedi ki:

  Sincan fatihte evde paketleme isi yapabilirim

 129. nursen dedi ki:

  merhabalar Yenimahalle de oturuyorum ev kızıyım evde oldukça boş vaktim oluyor hertürlü paketleme işi alabilirim iki kişi yapıcaz

 130. EMINE dedi ki:

  ev hanımıyım etımesgutta oturuyorum paketleme ısı ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 131. Aysel dedi ki:

  Sincanda her türlü paketleme işi yaparım

 132. aygüzel dedi ki:

  Sincanda oturuyorum kalem poşet davetiye paketleme işi yaparım lütfen cevaplayın

 133. Veysel dedi ki:

  Etimesgut evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 134. banu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut

 135. Muharrem ay dedi ki:

  Ankara etimesgut her türlü paketleme yapilir emirler

 136. Hatice koçak dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum 36 yaşındayım evde ek iş yapmak istiyorum

 137. burcu dedi ki:

  merhabalar sincan fatihde ikamet ediyorum. her türlü paketleme işi yapabilirim. en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevirim.

  1. Neriman dedi ki:

   Ankara batikentte oturuyorum bende herturlu paketleme isi yaparim donus yaparsaniz sevinirim.

 138. Emine dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum 2 kisilik çalışıyoruz evde zaman fazla istedğiniz kadar ypariz ise ayrica cok ihtiyacım var lutfen dönüş yapar mısınız

 139. Vahide dedi ki:

  etimesgutda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparim dönüş yaparsanız çok sevinirim

 140. Tülay dedi ki:

  Sincanda oturuyorum ekibim var paketleme işi yapabilirim

 141. Melek dedi ki:

  Sincan’da oturuyomm 8aylık bebeyim var onun ihtiyaç ları için kalem paketleme işine başvurmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 142. Gül dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum. 3 kişiyiz ve evde paketleme işi arıyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Çünkü gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var.

 143. Muhammet dedi ki:

  Sincan doktor sokakta ikamet ediyorum kalem paketleme işi yapmak.istiyorum hayırlı günler iyi çalışmalar dilerim

 144. Fatma aksu dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 145. fadıme dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 146. Fatma Özellil dedi ki:

  Merhaba Sincanda oturuyorum.Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Funda dedi ki:

  Acil evde ek iş arıyorum Etimesgut

 148. Mustafa dedi ki:

  Sıncan pınarbaşı mahallesinde oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 149. aysel dedi ki:

  sincanda evde poşet katlama işini yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız sevinirim..

 150. aysel dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorumtoka paketleme işini yapmak istiyorum.elim hızlıdır.dönüş yaparsanız sevinirim.

 151. Elif dedi ki:

  Keçiören’de oturuyorum bu işe çöl ihtiyacım var paketleme

 152. fatma yilmaz dedi ki:

  sincan yenikentte oturuyorum.her turku paketleme işi yapabilrim.

 153. Serap dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum.Evde Paketleme işi yapmak istiyorum.İlgili firmalardan cevap gelmesini talepediyorum

 154. Esra dedi ki:

  Sincanda oturuyorum her türlü paketleme yapabilirim ekim çabuktur

 155. Suna dedi ki:

  Merhaba Sincan da oturuyorum. Paketleme işlerini yapabilirim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum

 156. Meryem dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 157. Satı dedi ki:

  Ankara Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 158. Nuriye ACISU dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum kalem paketleme işi tam benlik.Çok istiyorum.

 159. Eda dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’da evde kalem paketleme işini istiyoruz 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

 160. Esra dedi ki:

  Sincan kalem paketleme

 161. Duygu dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 162. Meliha Aslan dedi ki:

  Ankara altindag karapurcekte oturuyorum paketleme isi yapabilirim acil donus yaparsaniz sevinirim

 163. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da ıkamet edıyorum poset katlama kalem paketleme gıbı ısı yaparım

  1. Zahide Aksoy dedi ki:

   Ankara Keçiören oturuyorum bu işe çok ihyacım var durumum yok borcum var çocukların ihtiyacını karşılayamaz oldum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim her işi yaparım elim hızlıdır

 164. Derya dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isi yapilir

 165. Özlem dedi ki:

  Bingölde yaşıyorum ev hanımıyım kalem paketleme işi olursa yaparım elim çabuktur türkiyenin hangi şehrinde olursa olsun benim için problem olmaz kargolarım

 166. omer dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim paketleme yapılacak ürünü yerinden alıp yerine teslim edebilirim

 167. hanım dedi ki:

  Ankara/ Etimesgutta oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 168. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum ise ihtiyacım var piper paketleme kalem paketleme işleri yaparım

 169. Tülay dedi ki:

  Sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 170. Hatice dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum kalem paketleme isi yapmak istiyorum

 171. Mehmet sarı dedi ki:

  Eşim için başvuruyorum. Mamaktayız

 172. Şerife dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 173. serap dedi ki:

  sincanda oturuyorum öğrenciyim evde kalem paketlemekpaketleme istiyorum.

 174. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ya oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönerse iz çok sevinirim

 175. Mevlüt dedi ki:

  Merhaba sincan da oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 176. Smyye dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum 7 kisilik bir ekibiz paketleme katlama işleri yapmak istiyoruz verimli çcalisacagimiza inanıyoruz ulaşırsaniz seviniriz.

 177. Ebru dedi ki:

  Gölbaşı nda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 178. Zeynep dedi ki:

  Ihtiyacim var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen

 179. Sibel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 180. Canan Göç dedi ki:

  ankara sincan yenikentte oturuyorum poset katlama kalem paketleme ve benzeri paket islerini kolaylikla yapabilirim iki kişiyiz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

 181. kADRİYE dedi ki:

  Ben de ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 182. Handan dedi ki:

  Demetevlerde oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 183. gafur dedi ki:

  Eve destek olmak icin evde paketleme işi yapılır.

 184. Yağmur dedi ki:

  Sincanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Annemle beraber yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 185. Yesim dedi ki:

  Merhabalar ev hanimiyim. Ankara keciorende oturuyorum. Boyle islere yatkinligim da var. Acil dönüs yaparsaniz sevinirim. Kolay gelsin:)

 186. Rana dedi ki:

  Ankara sincanda her türlü paketleme işi yapabilirim

 187. Meltem dedi ki:

  Kalem paketleme, plastik bardak paketleme v.b. yapmak istiyorum. Sincanda ikamet ediyorum.

 188. Melek dedi ki:

  kalem paketleme işi yapabilir im Etimesgut ta oturuyorum lütfen dönüş yapiniz

 189. Canan Göç dedi ki:

  ankara yenikent’de oturuyorum poset kalem farketmez paketleme işi istiyorum esimle beraber yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz teşekkürler…

 190. Tuğba dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum peketleme poset katlama vs.gibi işler yapabilirim cevremde böyle işlere ihtiyaci olan insanlar var bi grup olarak yüklü işler yapabilirim

 191. ŞERİFE ORHAN dedi ki:

  Poşet Katlama İşi

 192. Zehra baş dedi ki:

  Merhaba yenikentte oturuyorum kalem paketleme ek iş yapmak istiyyirun.geri donuslerinizi beklemekteyiz iyi çalışmalar

 193. gamze boz dedi ki:

  sincan kalem paketleme isi yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz sevinirim!

 194. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum .Ek iş olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 195. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapılır.

 196. Dürdane dedi ki:

  Ankara akyurtta ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var

 197. Gulten dedi ki:

  Ev hanımıyım.her turlu paketleme isini yapabilirim.acil ise ihtiyacım var.Ankara/Etimesgutta oturuyorum

  1. Serap dedi ki:

   Merhaba iş buldunuzmu

   1. Mustafa dedi ki:

    Eyer ihtiyacınız varsa ben yaparım ne olursa

 198. Kübra Şahin dedi ki:

  Sincanda oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 199. Kübra Yör. dedi ki:

  Ankara Sincanda Kalem Paketleme işini yapmak istiyorum

 200. Sinem dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ogrenciyim aileme destek olmak istiyorum maddi durumumuz biraz kotu destege ihtiyacim var

  1. Emre dedi ki:

   Ek iş için

 201. Melike dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istoyorum

 202. i.d dedi ki:

  ankarada eryamanda yaşıyorum. bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 203. Sedat dedi ki:

  Merhaba mamak da oturuyorum.mısır paketleme işi ile ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim mamak civarında farklı işlerde olabilir.

 204. Derya dedi ki:

  Merhaba. Mamakta oturuyorum. Mısır paketleme veya diger paketlemeler yapabilirim . geri donuslerinizi bekliyorum.

 205. Özden dedi ki:

  Merhaba
  Ankara çankayada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 206. Esin Babacan dedi ki:

  Merhaba 22 yasindayimm. Anasinifi ögretmeniyim ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Yenimahallede oturuyorum. Benimle beraber bu iş ile ilgilenmek isteyen 3 arkadasım daha var. Iletisime gecmenizi bekliyorum. Tesekkürler

 207. mustafa dedi ki:

  evde Kalem paketleme işi arıyorum Etimesgut …

 208. Ayşe işler dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyom paketleme işine çok ihtiyacım var dönüş sağlarsanız sevinirim

 209. Yusuf dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikent’te oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 210. Betül Çaylak dedi ki:

  Evvisi ariyorum sincan yenikete oturuyorum is ariyorum cevremde var yardimci olursaniz sevinirim

 211. Betül Çaylak dedi ki:

  Ben sincan yenikent te oturuyorum .cevremde is arayan bir cok arkadasim var paketleme islerinden anlarim itina ile kendi isim kadar ozenli yapacagima inanıyorum teşekkür ederim

 212. ferhat dedi ki:

  Kecioren etlik te esim ile yapabilecegimiz bir is ariyoruz

 213. sevda dedi ki:

  ankara sincanda evde paketleme yapmak istiyorum.

 214. tuba dedi ki:

  mrb elim bu işlere yatkındır geri dönüşüm yaparsanız cok sevinirm

 215. Selma dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum.acil işe ihtiyacım var.paketleme işi istiyorum
  Lütfen dönüş yapalım çok yere başvuruda bulunduk ama cevap gelmiyor

 216. Ayse incekoca dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum Benim elim bu islere cok yatkın ve cok hizli istediginiz kadar paketleme isi yapabilirim ve sizin sayenizde benimde eve katkim saglanmis olur geri donus yaparsaniz eger cok sevinirim haberinizi bekliyorum

 217. Filiz dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum arkadaşlarla paketleme işi yapmak istiyoruz

 218. Gülten dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum.sincanda oturuyorum.Donus yaparsanız sevinirim.

 219. Hatice dedi ki:

  Fatihte oturuyorum eşim işten çıktı acil iş arıyorum itinayla yapılır

 220. Hacer dedi ki:

  Evde paketleme işiyle ilgileniyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim.

 221. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık paketleme işi ne ihtiyacım var kirikkale merkezde oturuyorum lütfen dönüş yapin çok ihtiyacım var

 222. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık pop ey paketleme işi ne ihtiyacım var

 223. Gulbahar dedi ki:

  Mrb sincanda oturuyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Donus yaparsaniz memnun olurim.

 224. ayşe dedi ki:

  ankara mamaktym..evde paketleme isleri ariyorum..yardmci olrsanz sevnrim

 225. ilknur dedi ki:

  üniversite mezunuyum, makale, paketleme her türlü ek iş imkanı için iletişime geçebilirsiniz.
  ankarada ikamet ediyorum aracım var semt mühim değil, kalabalık bir grubuz o nedenle hızlı ve pratik çözüm sağlayabiliriz..
  dönüş bekliyorum..

 226. Gökhan dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var daha önce bir çok kez yaptım paketkeme etiket katlama vb.ekip olarak 3 kişiyle birlikte yapıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim Ankara Etimesgut

 227. Sidika cetinkaya dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum.Dort kisilik ekibim var ek is ariyorum.

 228. Menekşe Saray dedi ki:

  Ankara Sincanda yaşıyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var elim hızlıdır istenilen sayıda yapabilir yetiştirirm lütfen dönüş yapın

 229. Güven dedi ki:

  Merhabalar evde 4 kişilik ekibimle hijyenik bir ortamda paketleme işi yapılır ilgili makamlara duyrulur saygılarımla.
  Mamak ve çevresi her türlü uygundur ulaşım sağlanır

 230. Bülent dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var

 231. emel dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim elimde çabuktur 3 kisilik ekibiz ankara sincan yenikentte oturuyorum lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 232. Fatma Ivgen dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 233. Mukaddes begit dedi ki:

  Ankara mamak oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum daha önce yaptım gününde teslim ederim lütfen bi dönüş yapın ise ck ihtiyacım var

  1. Safiye Demir dedi ki:

   Annem 3 kişilik ekibiyle bu işe yapmak istiyor. Sincan Yenikent’te oturuyor. Ev hanımı işe ihtiyacı var.

 234. Deryaşahindokuyucu dedi ki:

  Evde paketleme işi ile ilgileniyorum işimi severek yapıyorum evim musait gerek tek gerekse 4kişilik ekiple yapıyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim
  Ankara

  1. Ebru dedi ki:

   Merhaba Ankara Etimesgutta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 235. Fatoş dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 236. Seher dedi ki:

  Makale yazma işi mail: xyz

 237. Atanur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut mail adresim

  1. Fazilet karakus dedi ki:

   Merhaba ben ankara sincanda oturuyorum bana geri donus yaparsaniz sevinirim.05468018768

Sayfa başına git