Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Bazı koşulları sağlayamadıkları için dışarıda bir işte çalışma imkanı olmayan kişiler için evlere iş verilmektedir. Bu yazımızda sizler için Ankara ve Sincan’da evlere ek iş veren firmaları araştırdık. Ankara’da galoş işi, Sincan’da paketleme işi ve evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve isimlerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bazı insanlar gerek fiziksel yetersizlikten, gerekse günümüz şartlarından dolayı evlerinden çıkamamaktadır. Fakat çalışmak zorunda olduğu için evden ek iş veren firmalara başvurmaktadır. Bazıları da çalışıyordur fakat gelen gelirin yetersizliğinden dolayı ek bir işe daha ihtiyacı vardır. Bu yüzden de hali hazırdaki işinden arta kalan zamanlarda evden çalışmalar yapmak istemektedir.

Bazı firmalarda bu şekilde çalışmak isteyen vatandaşlara olanak sağlamaktadır. Aslında bakılırsa bu da firmaların işine gelmektedir. Çünkü evden çalışanlara sigorta yapma, yemek parası verme veya fiziki bir efor sarf etmemeleri adına fazla para vermeyeceği için gider maliyetini düşürmektedir. Bu yüzden evlere iş veren firmalar hemen hemen her il ve ilçede yaygın olarak görülmektedir.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’da evlere ek iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, ek iş arayanlara yani her kesim insana ek iş imkanı sağlanmaktadır. Ankara’da bayanlara verilen ek işleri inceleyerek içlerinden kendi kriterlerinize ve değerlerinize en uygun olanını seçip “ben bu işi yaparım” dedikten sonra faaliyete geçebilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler sizler için firmaları araştırdık. Verilen firmalar ile görüşerek sizde evinize bir ek gelir sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar tarafından; paketleme işleri, galoş işi, davetiye katlama, magnet yapma, nikah şekeri gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmaların evde çalışanlardan tek talebi ürünlerin belirtilen miktarda ve belirlenmiş olan zamanda ellerinde olmasıdır. Evde ek işten kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Bu işi bir toplulukla yaparsanız daha ürün çıkartacağınızdan dolayı firma sizde o yönde bir ödeme yapacaktır. Bu yüzden bu işte ekip işine çok önem vermelisiniz.

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Pipet;  cafeler de, restoranlarda, lokantalarda, kahvelerde, döner salonlarında, fastfood yerlerinde gibi birçok yerde bulunmaktadır. Firmalar, pipet paketleme işi için maliyeti düşürmek ve iş gücünü arttırmak adına evlere pipet paketleme işi vermektedir. Bu işte yapılan adet başına fiyat belirlenmektedir. Örneğin 100 tane pipeti bir araya getirip paketlediğinizde bir adet etmiş olacaktır. Bu sayı üzerinden hesap yapılacaktır. Bu durum firmanın inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir ve sabit bir maaş da alabilirsiniz. Oldukça kolay bu iş için yorum bölümüne paketleme işi istediğinize dair beyan bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Toka paketleme işi gayet kolay ve oldukça pratik bir iştir. Ev hanımlarının, öğrencilerin, ek iş yapmak isteyenlerin yapabilecekleri en rahat işlerden biridir. Bu işten ek bir gelir elde edebilir veya hali hazırda bir işiniz yok ise aylık maaşınızı bu işe bağlayabilirsiniz. Ankara ilinin Keçiören ilçesinde toka paketleme için evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genel olarak öğrencilere öncelik vermektedir. Toka paketleme işinden aylık elde edeceğiniz kazanç ortalama 1.500- 1.600 TL‘yi bulacaktır. Keçiören’de bu iş ile ilgilenen firmaların sizlere ulaşmalarını sağlamak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca Keçiören’de ikâmet ediyorsanız yakınınızda bu işi yapan firmaları araştırabilirsiniz.Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Ankara Polatlı Plastik Kaşık, Çatal, Bıçak, Bardak ve Tabak Paketleme İşi

Ankara büyükşehir olması sebebi ile iş olanakları oldukça fazla olan bir ildir. Hem dışarıdaki iş olanaklarına hem de evlere ek iş imkanı vermektedir. Plastik tabak, çatal, kaşık, bardak malzemeleri gündelik hayatımızda bile gereksinim duyduğumuz şeylerdir. Düğünlerde, mevlitler gibi toplu cemiyetlerde insanlara bir şeyler dağıtmak amacı ile kullanılmalarından dolayı gerekli bir ürün grubudur. Bu sebeple firmalar iş gücünü arttırmak amacı ile evlere de plastik eşya paketleme işi vermektedir.

Firmalar bu işlem için evde çalışanlara kaç adet yapacaklarını ve hangi zamanda bitirmeleri gerektiğini belirtirler. Çalışanlar belirlenen zamanda ve adet fiyatını tamamlamaları halinde ücret alabileceklerdir. Bu işlem için aylık kazancınız ortalama 1000 TL ile 1500 TL olabilecektir. Polatlı ilçesinde ikamet ediyorsanız ve evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Mamak Mısır Paketleme İşi

Ankara ilinin Mamak ilçesinde mısır paketleme işi oldukça ünlenmiş ve firmalar artık evlere de iş vermeye başlamışlardır. Firmalar vatandaşlara  evde ek iş imkanı sağlarken bütün malzemeleri evlerine kadar gönderip gerekli olan miktarı ve zamanını bildirecektir. Daha sonra kişilerin bu ürünleri zamanında ve belirlenen miktarda yapmaları gereklidir. Bu iş için de hemen hemen ortalama 1500 TL’ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak’da ikamet ediyorsanız ve evde yapmak için iş arıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne iletişim adreslerinizi bırakarak bölgenizde bulunan firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bayanlara evde ek iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Sincan Evde Poşet Katlama İşi

Evde ek iş yapmak isteyen öğrenciler, ev hanımları, emekliler için ek gelir sağlayacak bir iş de evde poşet katlama işidir. Bu işi tek başınıza yapmak yorucu bir hal alabilir. Bu yüzden ekip çalışması ile daha yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Firmalar bu işlem için gerekli malzemeleri evlerinize de gönderebilir, gerekli yerlerden sizin de almanızı tavsiye edebilirler. Bu iş için sizlere belirli bir sayı ve zaman verilmektedir. Belirlenen süreçte mevcut adeti tamamladığınızda da paranızı alabilirsiniz. Firmalar iş verdiği kişilerin düzenli ve tertipli çalıştığını tespit ettiği halde sabit bir maaş verebilmektedir.

Sincan’da bulunan poşet katlama üzerine iş gören firmalara ulaşmak için yorum bölümlerine istediğiniz paketleme işini ve iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmalara ulaşmanın bir diğer yolu ise sosyal medyadır. Sosyal medyadan iş ilanları sayfalarını takip ederek verilen ilanlardan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi yetenek gerektirmeyen ancak biraz zor ve uğraştırıcı bir iştir. Firma tarafından 15-20 bin tane kalem gönderilmektedir. Bu kalemlerin her renginden 5’erli gruplar yapmanız istenecektir. Firma size kalemleri ve kalemleri koyacağınız paketi gönderecek ve bir zaman dilimi belirleyerek bu süre zarfında bitirmenizi isteyecektir. Bu işlemde yapılan her 5’li grup bir adet sayılacak ve adet başına 0,20 kuruş civarında olacaktır. Bu kapsamda da çalışma hızınıza göre aylık 1000 TL ile 1300 TL civarında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Sincan Kalem Paketleme

Firmada olan çalışmalarınızda başarı sağlamanız ve ilerlemeniz halinde firma size aylık sabit bir gelir sağlayacaktır. Sincan’da ikamet ediyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarında verilen ilanların takibini yaparak oradaki ilanlara müracaat edebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale yazarak para kazanmak için herhangi bir şehirde olabilirsiniz. Belirli firmalar bu iş için hem fiziki olarak eleman çalıştırıyor hem de evlerde çalıştırmak üzere elemanlar arayabiliyorlar. Bu işlem için firmanın inisiyatifine bağlı olarak kelime başı ücret ya da aylık sabit maaş alabilirsiniz. Eve yapmak için efor sarf etmeden hem gündemden haberdar olarak hem de bilgilerinizi pekiştirerek iş sahibi olabilirsiniz. Bu işten aylık kazancınızı siz belirlersiniz. Ne kadar çok kelime o kadar  çok para kazanırsınız. Aylık kazancınız 1000 TL ile 1500 TL oranında değişebilir.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Yeni İş Fikirleri

Makale Yazarak Para Kazanma

Ankara ev çevresinde evlere verilen işler bu şekildedir. Firmalara ulaşmak için çevrenizde bir araştırma yapabilir ya da sitemizin yorum bölümünden iletişim kurabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 10 Average: 4.3]
Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2019 Konusuna 464 Yorum Yapıldı
 1. Murat şener dedi ki:

  Ankara sincan kalem paketleme işi ile ilgili benimle iletişime geçer mısınız?

 2. Nagihan dedi ki:

  Merhaba Ankara Pursaklarda ikamet ediyorum. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.

 3. Leyla dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum istediğiniz sayıda istediğiniz sürede teslim ederim.dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Rabia duman dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum
  Evde eşime destekolmak için iş arıyorum bana haber verirseniz sevinirim kendim için

  Pipet işi davetiye katlama

 5. Fatma dedi ki:

  Keçiören ufuktepede oturuyorum ufak bi ekibim var evde yapabileceğim paketleme takı vs isler arıyorum

 6. Rabia duman dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum evde paketleme işi yaparak eşime destekolmak için iş arıyorum davetiye katlama işi ve kalem paketlemeisi

 7. Rabia dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum evde eşime destekolmak için iş arıyorum davetiye katlama işi haber verirseniz çok mutlu olurum amma bana hiç bir mesaj gelmediki

 8. Rabia dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum evde eşime destekolmak için iş arıyorum davetiye katlama işi haber verirseniz çok mutlu olurum

 9. meryem dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum istanbulda da bu işi daha önce yapmıştık geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

 10. Meryem dedi ki:

  ankara sincan da oturuyorum daha önce istanbul da da bu işi yapmıştık tecrübemiz vardir dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Dilek dedi ki:

  Merhaba Sincan Fatih de oturuyorum ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum.Donus yapar mısınız Teşekkürler.

 12. Demet dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum.evdepaket işi yapmak istiyorum

 13. Senem dedi ki:

  Admin sesimizi duyarsanız seviniriz mamakda oturuyoruz evde ek iş olarak mandal ve toka paketleme işi yapmak istiyoruz ilgilenirseniz seviniriz

 14. Gülsemin dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 15. Elif dedi ki:

  Çubukta oturuyorum öğrenciyim gelirim yok dönüş bekliyorum

 16. Kadriye dedi ki:

  Evde ek is yapmak.istiyorum ihtiyacim var donus olur sa sevinirim

 17. sevım dedi ki:

  ankara sıncanda oturuyorumevde kalem paketleme ısı ıstıyorum

 18. Büşra dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi ariyorum acil dönuş yaparsaniz sevinirim iyi gunler

 19. Büşra dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi ariyorum acil dönuş yaparsaniz sevinirim

 20. Ahmet dedi ki:

  Ek iş istiyoruz siz de uygun görür senin paketleme olsun yeterli sizde uygun görür seniz neden olmasın ankara karapürçek adres

 21. Zahide dedi ki:

  Merhaba polatlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum gününde teslim edilir

 22. Candan sancar dedi ki:

  Evde ekip olarak çalışıyoruz paketleme katlama işinde uzmanız iletişime geçerseniz sevinirim

 23. Fadime dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Rabia dedi ki:

   Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum evde eşime destekolmak için iş arıyorum davetiye katlama işi haber verirseniz çok mutlu olurum amma bana hiç bir mesaj gelmediki

 24. Gülbahar dedi ki:

  Merhabalar Biz 6 kişilik grubuz eskidende bu işi yapıyorduk eskiden hep çok rahat yetiştiriyorduk gerçekten işe ihtiyacımız var geri dönerseniz seviniriz

 25. Çağla kolcu dedi ki:

  Merhabalar, Keçiören’de ikamet etmekteyim . Bebeğim dolayısıyla çalışamıyorum. Paketleme işi yapabilirim . Nikah şekeri süsleri vs. Bana ulaşabilirsiniz .

 26. Emine Aytekin dedi ki:

  Merhaba ben sincanda oturuyorum esim issiz acil ise ihtiyacım var lutfen

 27. feyza dedi ki:

  mrb batıkentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 28. Emine dedi ki:

  Hayirli sabahlar 21 yasindayim hiperaktifim oyuzden yorulmak bilmiyorum eryamanda ikamet ediyorum ve evde ilgilenebilecegim bir is istiyorum sizin eve gondermenize falan gerek duymuyorum konumunuzdan kendi aracim ile gelip alip birakabilirim

 29. Yasemin dedi ki:

  Merhaba Sincan Malazgirtte oturuyorum kalem paketleme ve poşet katlama ilanınızı gördüm ve başvuru yapıp evde ise başlamak istiyorum olumlu veye olumsuz cevap verirseniz mutlu olurum ilginiz için teşekkür ederim

 30. Ayşe nur dedi ki:

  Merhaba ankara kahramankazanda oturuyorum. Paketleme,mantı, yaprak sarma işi yapıyorum annemle birlikte. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

 31. Canan yavuz duran dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyoruz 3 kişilik ekiple birlikte her türlü paketleme işiniz yapılabilir. İstediğiniz zaman teslim ederiz. Geri dönüşunuzu bekliyoruz.

 32. Cilem dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum. Ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 33. Şengül dedi ki:

  Ankara Mamak’da yaşıyorum. Mısır paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz

 34. Canan yavuz dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyorum . Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşümunuzu bekliyorum.

 35. Canan dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyorum . Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşümunuzu bekliyorum.

 36. Gamze dedi ki:

  Merhaba Ankara Çankaya’da oturuyorum. 3 kişi evde paketleme işi istiyorum. Ihtiyacim var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Hızlı ve düzgün yaparız.

 37. Özlem dedi ki:

  Mrb. Ankara etimesgutta oturuyorum. Aile bütçesine katkıda bulunmak icin işe ihtiyacım var her türlü paketleme süsleme isi titizlik ve önem ile yapılır . Ulaşırsanız sevinirim

 38. hilal dedi ki:

  Ankara çankaya ilçesinde oturuyorum tasarımcıyım . Bu işe çok ihtiyacım var akyurt pipet paketleme işini istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim .

 39. SEzer yıldırım dedi ki:

  merhaba ben Sezer Keçiören’de oturuyorum toka paketleme işini kolaylıkla yapabilirim ve iğrenciyim ihtiyacım var gerçekten bu işe

 40. Sevda dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum kalem paketleme işi istiyorum 8 kişiyiz daha öncede bu işi İstanbul daykende yapmıştık dönüş yaparsaniz çok mutlu oluruz

 41. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ta oturuyorum ek ise ihtiyacim var iletisime gecerseniz cok sevinirim

 42. Eda Yanar dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum ev hanimiyom kızımla birlikte her türlü paketleme işini yapabilirim. Iletisime geçerseniz sevinirim

  1. Cavit ertürk dedi ki:

   3 kişiyiz acil ihtiyacımız var

 43. Beyza dedi ki:

  Ankara sincan fatihte oturmaktayim.Evliyim evde ek ise cok ihtiyacim var.Sağlık Mezunuyum.Hemşirelik bu yüzden elim her işe yatkındır.Lutfen geri dönuş yaparsaniz cok sevinirim

 44. Ayşe Kul dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum civar semtlerde faaliyet gösteren kurumların evde yapılacak paketleme işlerinizi hızla yaparız evde 5 kişilik ekibiz. Is yerinden alır yine iş yerine teslim ederiz.

 45. Mehtap dedi ki:

  Merhaba Ankara’da sincan da oturuyorum lütfen geri dönüş bekliyorum

 46. Sibel Çamtepe dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 47. Seval dedi ki:

  Sincandayim ve ewde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizlidir

 48. Gülay dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiören de oturuyorum evde toka paket işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 49. Melis dedi ki:

  Merhaba, Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Makale yazmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 50. Şennur dedi ki:

  Merhaba. Keçiören de oturuyorum. Toka paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 51. Digdem dedi ki:

  Merhaba ankara keciorende oturuyorum paketleme isi icin geri donusum yaparsaniz sevinirim ev hanimiyim 32 yasindayim butun gun boş bos oturuyorum cocuk yok

 52. Digdem seyhanoglu dedi ki:

  Merhaba ankara keciorende oturuyorum paketleme isi icin geri donusum yaparsaniz sevinirim ev hanimiyim 32 yasindayim butun gun boş bos oturuyorum cocuk yok

 53. Seher dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum ankara Sincan da kalıyorum

 54. Furkan dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum .Misir ve pipet paketlemek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

 55. Meral Gürle dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum demetevlerde oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim elim çok hizlidir

 56. Vahide dedi ki:

  Sincanda poşet katlama ve kalem paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 57. Esin Taşkın dedi ki:

  Merhaba eve ek gelir sağlamak için ek iş yapmak istiyoruz 4 kişiyiz her türlü paketleme katlama işini özenle yaparız Ankara yenimahalle de oturuyoruz

 58. Merve dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum iki tane çocuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamak icin bu işe ihtiyacım var yaptığım işe gereken özeni ve önemi veren biriyim dönüş yaparsaniz çok sevinirim

 59. Damla Arıkan dedi ki:

  Merhaba Ankarada keçiörende oturuyorum üüniversite öğrencisiyim durumum kötü lütfen geri dönüş yapar mısınız elim hızlıdır bu işi iyi yapacağıma inanıyorum

 60. derya dedi ki:

  merhabalar ankara yapracikda ikamet etmekteyim evde paketleme isi icin yardimci olursaniz sevinirim

 61. ezgi dedi ki:

  merhaba ankara sincanda oturuyorum daha önce benzer işler yaptım tecrübem dahilinde kalem paketleme gibi işlerinizde kadronuzda yer almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 62. ezgi dedi ki:

  merhabalar b2ndr paketleme isi istiyorum.lütfen bana yardımcı.olurmusunuz keciören de oturuyorum

 63. Meryem dedi ki:

  Öğrenciyiz 6 kişilik bir ekibiz Sincan da kalem paketleme ve poşet katlama işlerini hızlı bir şekilde yapabiliriz. Kısa süre içerisinde dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 64. Seyma dedi ki:

  Anlara sincan da üniversite öğrencisiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 65. Nuray yüksel dedi ki:

  Merhaba keçiören ataparkta oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var dönüşünüzü beklıyorum

 66. Betül dedi ki:

  Ankara etimesgutta yaşıyoruz öğrenciyim paraya ihtiyacım var yengemle yapmayı düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme olur şimdiden teşekkürler

 67. Esra dedi ki:

  Eğer gercekten dönüş yapılıyorsa mamaktayim bende paketleme isi yapmak istiyorum

 68. HALİL İBRAHİM dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 69. Gözde dedi ki:

  Merhaba ben Batıkent’te oturuyorum .evde paketleme isi yapmak istiyorum geri dönüşüm sağlarsanız sevınırkm.

 70. Aysel dedi ki:

  Merhaba eankara keçiörende oturmaktayim toka paketleme işi titizlikle yapabilirim elim hızlıdır siz bana maddi konuda ben size paketleme konusunda yardimcı olabilirim evime ek gelir yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüslerinizi bekliyorum

 71. Ertan Karataş dedi ki:

  Ankara keçiören de 3 kişilik bir ekibiz her türlü paketleme işini yaparız 3 müzde ögrenciyiz

 72. Sevda dedi ki:

  Çankayada her türlü paketleme işi yaparım galoş boncuk toka vs. Farketmez

 73. MİNE dedi ki:

  MERHABA ANKARA PURSAKLARDA OTURUYORUM TOKA PAKETLEME İŞİNİ YAPMAK İSTİYORUM .İŞSİZİM İŞ ARIYORUM ELİM YATKIN DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 74. EDA AY dedi ki:

  Ankaranin her yerinden paketleme islerinize talibiz zamaninda teslim edebiliriz

 75. Şehriban dedi ki:

  Merhaba bolu merkezde oturuyorum işe cook ihtiyacım var iki çocuğum var lutfen geri dönüş yapın herturlu paketleme yaparım lutfen

 76. şehri aygen dedi ki:

  paketleme işi arıyorum lüğtfen ulaşın

 77. Elif Akbulut dedi ki:

  Merhaba. Ben öğrenciyim. Tatil imkanım olmadığı için evdede boş durmak istemiyorum. Ankara Altındağda yaşıyorum. Okulum için birikim yapmak ve aileme destek olmak istiyorum.

 78. Şeydanur Bilge dedi ki:

  Merhaba ben toka paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara Etimesgut Eryamanda oturuyorum . Boş vaktim çok olduğu için değerlendirmek istiyorum.

 79. nuray altun dedi ki:

  Merhaba Sincanda evde paketleme işi yapabiliriz.

 80. Fadime dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 05302240619

 81. Berivan Karataş dedi ki:

  Öğrenciyim Ankara Gölbaşinda oturuyorum.Toka paketleme işini yapmak istiyorum.Ekip halinde de çalışabiliriz.Kendime güveniyorum.

 82. gamze dedi ki:

  merhabalar demirtepede oturmaktayım..eşimden ayrıldım paketleme işi yapmak istiyorum…Dönüş yaparsanız sevinirim

 83. Eli PIÇAK dedi ki:

  Merhabalar,

  Ankara Eryaman 4. Etapta oturuyorum. Evde 3 kişilik bir ekibimle hijyenik, düzenli bir ortamda paketleme işi yapmak istiyorum. El yeteneğim oldukça yüksek, pratik ve hızlıyımdır. Olası problemlere karşı pratik çözümler üretebilirim. Maddi manevi ihtiyacım mevcuttur. Geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  İyi çalışmalar.

 84. algı dedi ki:

  ankara etlikte öğrenciyim.okulum için para kazanmaya ihtiyacım var. paketleme yaparım.

 85. essen unaydın dedi ki:

  etımesgutta oturuyorum acıl ıse ıhtıyacım var kalem paketleme ısı yapabılırım doersenız sevınırım

 86. Eda Alpsoy dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 87. Beyza Karali dedi ki:

  Adım Beyza Karali, 19 yaşındayım. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünde okuyorum. Yazın Ankara Sincan’a ailemin yanına geliyorum. Okul harçlığımı çıkarmak için evde iş arıyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim.

 88. Esra Eş dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım iki kişiyiz eşim bir aydır iş arıyor ev ekonomisine katkıda bulunmak eşimin yükünü paylaşmak istiyorum paketleme yada boncuk dizme işi istiyorum.

 89. Özlem dedi ki:

  Etimesgitta oturuyorum evde kalem paketleme vb işleri yapabilirim takım arkadaşlarım var

 90. canan dedi ki:

  merhaba acaba yazılan yorumlara geri dönüş yapılıyor mu?
  bende sincan da oturuyorum kalem işi yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

 91. Gizem dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim ve evde paketleme işi yapmak istoyorun, yardımcı olursanız sevinirim.

 92. Vesile dedi ki:

  Ankara sıncan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 93. Rabia Erdogan dedi ki:

  Ankara etimesgut ta ikamet ediyorum sorunsuz ve sıkıntısız her işin üstesinden zamanında yetiştirerek yaparım bu işe çok ihtiyacım var poşet katlama ve kalem paketleme işine çok ama çok talibim iyi çalışmalar.

 94. Aslı Tunç dedi ki:

  Merhaba ben ankarada yaşıyorum. Evde ek iş yapmak için kalabalık bir ekibim var. Her türlü iş alınarak yapılabilir. Iletisime geçmenizi rica ediyorum. Temiz ve düzgün işçilik yapılır.

 95. Burcu dedi ki:

  Ankara batikent paketleme işi ariyorum

 96. Kader dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var elim hızlidir her türlü paketleme yaparım bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 97. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var elimde hızlıdır bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 98. Ekin Taşcılar dedi ki:

  Öğrenciyim üniversite için elimde para bulunsun diye ek iş yapmak istiyorum evde oldukça boş vaktim oluyo bana imkan verirseniz çok memnun olurum.

 99. Nuray dedi ki:

  Merhaba ankara hasköy yıldız da yaşıyorum 4 çocuk annesiyim ..çocuklarımin en küçüğü 13 yaşında 5 kişiyiz ve evde para kazanmaya çok ihtiyacımız var ..acil dönüş yaparsaniz çok sevinirim.. lütfen 😔🙁

 100. Serap OK dedi ki:

  Ankara-Sincan ‘da oturuyorum evde paketleme işi(ne olursa) istiyorum. Ekip halinde çalışmak istiyoruz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz. İşinizi titizikle yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 101. güler bozdemir dedi ki:

  burada bulunan bütün işleri yapabilirim. makale yazmakta dahil. ankara keçiörende oturmaktayım. bu işler için grup oluşturabilirim. yeni mezunum. işleri zamanında yetiştiririm.

 102. Sibel dedi ki:

  Selamınaleyküm ben Ankara etimesguttayım evde paketleme işi istiyorum

 103. Nejla seras dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var Sincan da oturuyorum paketleme işi falan ne olursa yaparım lütfen yardımcı olun mesajlarınızı bekliyorum.

 104. Akif dedi ki:

  Ankara keciorende yasiyorum evde ailemle ek is yapmak istiyorum esim evde surekli yapabilecek durymda paketleme vs evlere verilen islerden yapabiliriz Ankaranin butun ilcelerininden urunleri alip teslim edebiliriz

 105. Seda dedi ki:

  Sincanda oturuyorum…bu ise cok ihtiyacim var…

 106. şeyma dedi ki:

  merhaba eryamanda ikamet ediyorum poşet katlama ve kalem paketleme işlerinize 5 kişilik ekibimle beraber talibiz ilgilenirseniz çok memnun oluruz

 107. TÜLAY dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ ALMAK İSTİYORUM GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM 4 KİŞİ BU İŞİ YAPACAĞIZ

 108. Mustafa dedi ki:

  Ankara sincanda yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum evime ek gelir saglamak icin bu ise cok ihtycm var butun gunum musait bu isi yapmak icn tesekkurler

 109. Rüveyda dedi ki:

  Adım Rüveyda , Ankara’da yaşıyorum. Kardeşimin eğitim hayatında yardımcı olabilmek ve eve katkı sağlamak amaçlı ek iş olarak böyle bir işe ihtiyaç duydum.. Yardımcı olursanız sevinirim . Hangi işte yoğunluk varsa düzenli ve titiz çalışma yapabilirim ..

 110. Tuğba gulal dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 111. Emine ateş dedi ki:

  2 cocugum var evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 112. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yanımda 4 arkadasım ile birlikte yapabiliriz Mamak ta ikamet ediyoruz

 113. İrem dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Sincan’da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 114. Halime dedi ki:

  Ankara Çankaya paketleme işi yapmak isyorum.

 115. Gürkan dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören şehit Kubilay mahallesi nde oturuyorum 2 kişi öğrenciyiz her türlü paketleme işi yaparız geri dönüş yaparsaniz çok iyi olur

 116. Sena Kahramanoğlu dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 117. Nur Mertsöz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ev hanımıyım
  Ankara Etimesgut ta ikamet etmekteyim
  İletişime geçerseniz sevinirim

 118. Nihal Tezcan dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum. Paketleme zaten yapabilirim, el becerisi gerektiren işler de yapabilirim.

 119. Elif Dizer dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 120. Turkan altan dedi ki:

  Ben ankara altindag karapurcekte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 121. duygu dedi ki:

  merhaba ben mamakta yasıyorum 21 yasındayım annemle birlite her turlu paketleme işini yapabiliriz 3 kişiyiz işi daha çabukbitiririz

 122. Dilek tekin dedi ki:

  Merhaba ben keçiören baglumda oturuyorum evde paketleme isi ariyorum hemen hemen her türlü paketleme olabilir çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 123. Arife erik dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparım

 124. Esra dedi ki:

  Merhaba Ankara Etimesgutta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 125. Ceren dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. İşe ihtiyacım var . Annemle birlikte paketleme işi yapabiliriz

 126. Kemal dedi ki:

  Merhaba Ankara Mamak tayım, paketleme işi yapabilirim..

 127. Gizem dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var

 128. Elif dedi ki:

  İyi günler. Ankara / Çankaya da oturuyorum. Paketleme ve katlama işlerini titizlikle ve özenle yaparım. İstenilen kriterlere uyacağımı düşünüyorum. Lütfen iş sahipleri düşünsünler.

 129. Pakize Nur dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.ankara.

 130. Melek Sarı dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum 6 kisilik grubum var paketleme isi yapmak istiyoruz elimiz yatkin ve hizlidir dönüş yaparsaniz seviniriz

 131. Duygu Melisa Şahbaz dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. İhtiyaçlarımı karşılamak ve bir gelir elde etmek için bu işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yaparım.

 132. aybüke dedi ki:

  merhabalar öğrenciyim paraya ihtiyacımız çok. Bol bol vaktim var evde her türlü paketleme işini yapabilirim. temiz düzenli ve hızlı yapıyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 133. Tuana dedi ki:

  Merhaba ben Ankara mamakta ikamet ediyorum. Poşet katlama, toka paketleme, mandal paketleme her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe çok acil ihtiyacım var öğrenciyim ama bol bol vaktim var işi zamanından önce teslim edebilirim, çok hızlı ve temiz çalışırım. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum 😊

 134. Tuğçe dedi ki:

  Ankara eryamandayim fatihe çok yakınım kendimeme guveniyorum

 135. Ceren dedi ki:

  Merhabalar paketleme işi istiyorum deneyimim var geri dönüş yaparsanız.

 136. elif dedi ki:

  ankara mamak her türlü paketleme işini yaparım bolca boş vaktim var nolur geri dönüş yapın nolurr

 137. Selma dedi ki:

  Etlik ayvalı mahallesi keçiören paketleme bonucu işi aryom 4 kişiyiz

  1. Leyla dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 138. eda yıldız dedi ki:

  ankara yenimahalle toka paketleme işi için başvurmak istiyorum. ilanda bulunan kriterler ve istenilen talepler gerekli özen ve titizlik çerçevesinde gerçekleştirilir. geri dönüşünüzü bekliyorum

 139. Firdevs unal dedi ki:

  Ankara sincanda yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum evime ek gelir saglamak icin bu ise cok ihtycm var butun gunum musait bu isi yapmak icn Allah rizasi ici. Geri donus saglarmisnz

  1. Özlem uyanık dedi ki:

   Toka poşet ve kalem paketleme işini bende yapabilirim ve yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 140. berrin dedi ki:

  ankara sincan yenikent te oturuyorum paketleme işi evde yaprak sarma manti yapma gibi vs işleri evimde yaparım irtibat için:054

 141. Burcu dedi ki:

  Ankara mamakda oturuyorum paketleme isi yaonak istiyorum 0531 kalem pipet toka

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba ben Ankara hüseyingazideyim mamak bana yakın sayılır bende elınozde evde yapılacak ile ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 142. Nazlıgül dedi ki:

  Merhaba ben ankara etimeskutta oturuyorum. Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmsk istiyorum. Durumu iyi olmadığından dolayı. Bana geri dönüş yaparsanız beni çok sevindirirsiniz.

 143. Şule dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım bol vaktim ve bu paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız cok mutlu olacagım elim oldukca yatkındır

 144. Neriman dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım elim yaygındır Sincan’da oturuyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 145. Türkan türk dedi ki:

  merhaba ankara sincanda oturuyorum evde paketleme istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Dilek Akkan dedi ki:

   Merhaba Ankara Elvankentte oturuyorum. Sincan da kalem paketleme işine başvuruda bulunmak istiyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 146. pınar dedi ki:

  merhaba, ankara’da oturuyorum üniversite öğrencisiyim. paketleme işini annemle birlikte yapacağız, daha önce de yaptık bu işi. geri dönüş yapmanızı bekliyorum:)

  1. Figen bayraklı dedi ki:

   İyi günler. Ankara – Sincan’da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim 3 kişilik takım halinde çalışacağız bu yüzden teslim süresi daha kısa sürede olacaktır lütfen bana bu numaradan ulaşınız

 147. Rabia dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yaprak da sarabilirlm

 148. Derya dedi ki:

  Ankara evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmısınız

 149. Öykü dedi ki:

  2 tane çocugum var evde yapabileceğim bir iş arıyorum çok zor günler geçiriyoruz birtek eşim asgari ücretle ve barçla çok zor lütfen geri dönüş yapın ne olursa yaparım elim yakındır 05

 150. Ali dedi ki:

  Merhabalar 5kişilik bi ekipimiz var biz yapabiliriz numaranızı bize gönderirseniz ararız biz sizi

 151. Melike öztürk dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var Birtane çocuğum var hızlı ve aktif olurum dönüş yaparsanız çok sevinirim yenikentte oturuyorum

 152. Gülser Aydın dedi ki:

  Merhabalar Sincan yenikentte ikametgah etmekteyim. 1 çoçuğun var aslında mühendisim ama yeni bebeğim olduğu için işten ayrılmak zorunda kaldım. Eşime destek olmak için evde paketleme işini yapmak istiyorum.

 153. abdullah dedi ki:

  Ben abdullah keçiörende oturuyorum toka işini yapmak istiyorum bana mailimden ulaşabilirsiniz acil lütfen geri dönüs yapın. İyi günler

 154. Ayşegül dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum.

 155. Nazlı Ersöz dedi ki:

  Ankara Keçiören de yaşıyorum. İş istiyorum.

 156. Zehra dedi ki:

  Ankara Polatlı evde paketleme işi istiyorum.

 157. Ceren dedi ki:

  Ankara keciörende oturuyorum her türlü paketleme isini yaparım

 158. Nisan Çelik dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum 5 kisilik saglam bir grubumuz var her türlü olur

 159. Hatice dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum bu ise çok uygunum titizlikle çalışırım ve gününde teslim ederim lutfen donus yapın

 160. Hülya dedi ki:

  Ankara polatlı da oturuyorum plastik paketleme istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 161. Çilem dedi ki:

  Merhabalar ben ankara eryaman da oturuyorum evddyım calısıyorum bana donus yapabilirsiniz sevınırım ıhtıyacım var 05

 162. Eda dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum toka paketleme yapa bilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 163. Tuğba dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum bende kalem paketleme istiyorum ev hanımıyım

  1. Gülşen dedi ki:

   Ek iş olarak yapmak istiyorum ulaşın lütfen

 164. Selma zaralı dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum .ise çok ihtiyacım var her çeşit işi yaparım umarım dönüş yapılır evime acil katkıda bulunmak gerekiyor teşekkürler

 165. Ayşe dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum kalem paketleme yapmak istiyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

 166. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben Merve Sincan Fatih’te ikamet ediyorum 22 yaşındayım. Kredi borcundan dolayı eşime yardımcı olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 167. hülya dedi ki:

  merhaba mamak kayaşta oturuyorum işe ihtyacım var elim hızlıdır dönüş yaparsanız cok sevinirim

 168. Sümeyra dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum.Öğrenciyim.Paketleme işi yapmak istiyorum

 169. Sinan dedi ki:

  Merhabalar evde tütün sarma işi yapmayı düşünürseniz tütün satan bir abimizin ihtiyacı var. Numarasını vereyim arayıp görüşün isterseniz. Uğur Bey 0530 ANKARA

  1. Ömer dedi ki:

   Numara gözükmüyor.Nasil ulasirim.

  2. Halit dedi ki:

   Sigara sarmada tecrübeliyiz 2 kişiyiz halit adresinden ulaşırsanız sevinirim

  3. pınar dedi ki:

   numarasını yazmamışsınız

  4. rukiye dedi ki:

   pardaon numara yok burda nasl aryacagiz numara atin biz arayalim

 170. Ayten Özdemir dedi ki:

  Merhaba. İsmim Ayten. 1 çocuğumun var ve eşimde is arayışında. Bu ise ihtiyacım var
  5 kisilik bir grubum var. Ankara Bağlarbaşında yaşıyorum.

 171. Arslan köse dedi ki:

  Merhaba ben arslan sincanda oturuyorum geri-dönüş yaparmisiniz

 172. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum bolca boş vaktim var elimde yatkındır bu işlere nolur bana geri dönüş yapın bu işe ihtiyacım var hayırlı günler

 173. Aslı dedi ki:

  Merhaba. Elmadağ hasanoğlan beldesinde ikamet ediyorum. evde bu tür işlerle ilgilenip gelir elde etmek istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

 174. Şule dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum ulasirsaniz sevinirim

 175. Damla dedi ki:

  Ankara keciorende ikamet ediyorum.paketleme isi yapmak istiyorum.

 176. Nimet dedi ki:

  Merhaba ben nimet Sincan yenıkent de oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 177. elif dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum evde bolca vaktim var bu işede çok ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim tedavi olmam lazım ve bunun için para biriktirmek için bu işi istiyorum nolur bana dönüş yapın iyi günler

 178. Emel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 179. Meltem babayiğit dedi ki:

  Merhaba ben ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum okula giden çocugum oldugu için çalışamıyorum 054

 180. Esra Karakaya dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum 3 4 kişilik ekibim var elimiznyatkın daha önceden de yapmışlığımız var

 181. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar bende Sincan’da oturuyorum evde ek iş paketleme yapmak istiyorum kalem sabun eldiven galoş paketleme işleri yapabilirim paketleme işine elim çok yatkındır

 182. Sıla dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum evde 4 kişiyiz paketleme ve benzeri iş yaparım, tecrübeliyim

 183. Bilge dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yapacak olursanız pişman olmucanıza inanacaksınız .

 184. Nuray dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var çok zor durumdayız bu bile bize yetmeyecek ama bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ne olursunuz yardım edin çok zor durumdayız keçiörende yaşıyoruz el birliğiyle ailecek yapacağız bu işi ne olur bizi görün bir el uzatın ne olur.. geri dönüşünüzü bekliyorum çok acil!

 185. Hatice dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum 4 çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var üç tane kızım okuyo daha öncede paketleme işi yapmıştım elim yatkın 5 kişilik gurup kurabilirim kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Feyyaz dedi ki:

   Ankara Sincan da ikamet ediyorum evde paketleme ve benzeri iş yarıyoruz.

 186. Makbule dedi ki:

  Benim de ev de paketleme işine gerçekten ihtiyacım var 12 yaşında bi oğlum var işsizim lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim temiz güvenilir bi iş teslimi yapabilirim kahraman kazan da ikametgah ediyorum

 187. Emel dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Zahide aksoy dedi ki:

   Ankara Keçiören oturuyorum durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılayacak kadar zor durumdayım ne olur yardımcı olun her işi yaparım lütfen geri dönüş yapın

 188. Yasemin dedi ki:

  Sincanda oturuyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum.elim çok hızlıdır

  1. Hazal dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum 15 kişilik grubumuz var 1 2 saatte verilen işi bitiriyoruz teslim ediyoruz çok acil işe ihtiyacımız var lütfen geri dönün 535

 189. Azime dedi ki:

  Merhaba Bağlıca da oturuyorum paketleme işi yapabilirim tarih ogretmeniyim ve evdeyim ek gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 190. Ezgi dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum öğrenciyim ek gelire çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

  1. Bulent dedi ki:

   Mrb 3 kişilik bir ekiple titiz ve güvenilir iş yapabiliriz

 191. Rukiye dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara’da oturuyorum 4 kişilik bir ekiple zamanında ve titiz teslimat yapılır yardımcı olursanız sevinirim

 192. Şeyma dedi ki:

  Evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum eşim hızlıdır her türkü paketlemeyı titiz bir sekilde dediğiniz tarihte teslim ederim alacagınız hızmet karsılıgında pişman olmayacagınızı temin edebilirsiniz

 193. Fatma dedi ki:

  Merhaba keciorende ikamet etmekteyim paketleme isi yapmak istiyorum ve cok ihtiyacim var donus yaparsaniz cok sevinirim.

 194. Şaziye dedi ki:

  merhabalar………evde paketleme işi istiyorum…….ankarada ikamet ediyorum…….kalabalık bir grubumuz var…..ilginize……

 195. Dilek dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum ve işe ihtiyacım var 3 tane çocuk okutuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 196. Aysel dedi ki:

  Bende evde is yapmak istiyorum tecrübeliyim sincanda oturuyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 197. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba Ankara sincanda ikamet ediyorum yeni düğün yaptım ek ise ihtiyacım var güvenlik görevlisi olduğum için bolca boş vaktim var

 198. Emine dedi ki:

  Yenikentte oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 199. Hatice dedi ki:

  Ankara sincan da ikamet ediyoruz. Eşimle birlikte bu ve bu gibi montaj ve paketleme vs. İşlerine talibiz…ayrıca çeşitli özellikle bu tür el becerisi ve hız gerektiren işlerde çalıştık. İvedi şekilde geri dönüş sağlarsanız seviniriz…şimdiden ve cümleten hayırlı bereketli işler dileriz.
  Görüşmek dileğiyle…

 200. Rukiye dedi ki:

  Ankara keciörendeyim ve toka paketleme işine ihtiyacım var hızlı ve gününden önce teslimat yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 201. Firdevs demir dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek amaçlı daha önce de yaptım temiz ve elim hızlı sincam Ankara

 202. Mine dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum paketleme işi verebilirseniz çok memnun olurum.

 203. Candan demirpençe dedi ki:

  Sincan yenikent oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 204. Filiz dedi ki:

  Merhabalar sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 205. Berna dedi ki:

  Sıncan da oturuyorum eve paketleme işi arıyorum kiracıyım paraya ihtiyacım var bebeğim olduğu için gidip alamam eve getirme işi olursa çok iyi olur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 206. sinem dedi ki:

  merhaba çankaya da ikamet ediyorum işsisim evde paketleme işi yapabılırız kalabalık bı aıleyız 5370643599

 207. Sibel dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorumm8aylık bi kızım var ek gelir e ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok seviniriz

 208. Mine dedi ki:

  Merhaba ankara yenimahallede oturuyorum her turlu paketleme isi yaparim donus yaparsaniz sevinirim

 209. Suna bilgin dedi ki:

  Ben Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 210. Fatih Mehmet Çetin dedi ki:

  Merhaba ,
  Etlik de ikamet ediyorum.Günümüz şartlarında geçinmek artık zanaat olduğundan dolayı ek gelire ihtiyacım var paketleme işleri ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar.

 211. Duygu dedi ki:

  Merhaba ben Sincan’da oturuyorum ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var kutulama ve paketleme işi istiyorum lütfen bana ulaşın

 212. Funda dedi ki:

  Merhaba ben sincan merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

 213. müzeyyen tekpak dedi ki:

  müzeyyen Tekpak 33 yasındayım Ankara Mamak ta oturuyorum 3 çocuğum var 2 si okuyor buyuk kızım 18 yasında okumuyor eşimde çalışmıyor yani 5 kişilik bir ekipim var buyuk kızım hasta olduğu için çalışamıyorum ilik nakil olduğu için kira dayım kızımın ilaçları faturalarım kiramı ödemede zorluk yaşıyorum bu işi 7 24 yapabiliriz elimiz hızlıdır gunu gunune teslim ederim lütfen çok ihtiyacım var bu işe
  son umudum sunuz lütfen iletişime geçin evime erzak bile alamıyorum artık

 214. Fatma dedi ki:

  Toka plastik çatal kaşık kalem ve pipet paketleme işi yapmak istiyorum ACİLLL işe ihtiyacım var

  1. İpek uce dedi ki:

   Ankara etimesgut da oturuyorum 6 baya niz bize eve işi vermek isterseniz arayınız lütfen 05387276931 bugün versen yarına alırsın

 215. Canan dedi ki:

  Merhaba sincanda yaşıyorum kalem Paketleme İşi için dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 216. Senem dedi ki:

  Etimesgut yeşilova da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim

 217. Kader dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler

  1. Kübra dedi ki:

   Ankara elvankentte oturuyorum muhendisim issizim lutfen yardimci olun

 218. Esra dedi ki:

  Merhaba eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 219. Büşra dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorun kucuk kizim var calisamiuorim ihtiyacm var cok fazla sizden ricam.lutfen ulasirmisin her turlu paketleme isi yaparin boncuk dizmw faalan

 220. Funda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 221. Damla dedi ki:

  Merhaba özellikle ev kadınları evde internetten anket yapmak isterseniz mail atın. Ben 3. Ödemedi aldım güvenilir site ödeme garantisini gönderebilirim 2 ayda 182 dolar çektim bu hafta akmasada damlıyor.

 222. Esma dedi ki:

  Ankara sıncan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyom

 223. Ömer BOZOĞLAN dedi ki:

  Merhaba Hayırlı İşler Bol Kazançlar Önceliklikle Nasılsınız ? İyisinizdir İnşallah
  Ankara’da İkamet etmekteyim. Benim Sizlere Rahatsızlık Vermekteki Amacım Bu Yaz Düğünüm Olacak Allah’ın izniyle fakat Gazi Üniversitesin Tıp Fakültesinde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışıyorum 12/36 Şeklinde çalışıyorum. Elde Ettiğim Gelir Şuan Zor Yetiyor Evlenince Dahada Zorlayacak Sizlerden İsteğim Bana Bu Evde Yapabileceğim İşler Konusunda Bana Yardımcı Olmanız. Ankara’nın Her Yerinden Alabilirim İşi zamanında Teslim Ederim.
  İlginiz İçin Şimdiden Teşekkür ederim Olumlu Yada Olumsuz Bi Dönüş Yaparsanız Çok Sevinirim Hayırlı Günler. 0507 662

 224. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır sincan oturuyorum üç kişilik ekibim var yardımcı olursanız sevinirim

 225. Cansu dedi ki:

  Ankara Mamak cengiz Han mahallesi oturuyorum evde paketleme yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 226. sefa dedi ki:

  merhabalar sıncan yenıkent de oturuyorum esım ıle paketleme ısı yapmak ıstıyoruz

 227. Sündüs Özdağ dedi ki:

  Kalem paketleme isi yapmak istiyorum daha önce sayı cubukları abaküs yaptım elim hızlı pratik temiz calisirım evim müsait sincan yenikentte oturuyorum

 228. Semanil dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum öğrenciyim ihtiyacım var

 229. senem dedi ki:

  merhabalar, Ankarada yasıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 230. Gülseren dedi ki:

  Merhaba evde yapabilecegim paketleme işi arıyorum.Ankara çığdemtepe de ikamet ediyorum.

 231. Aybüke bodur dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum 4 kişilik gurubumuz var her türlü paketleme isi yapabiliriz çok ihtiyacimiz var

 232. şenay dedi ki:

  ankara/ batıkentte oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim..3 kişilik ekibim var. dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 233. Şerife çalim dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum .kızım üniversite hazırlanıyor onun yoğunluğu ve psikolojisi açısından çalışamıyorum. Kızımın masrafları ve evime katkı da bulanabilmek için böyle bir iş yapmak istiyorum .Teşekkür ederim

 234. Şaziye dedi ki:

  Her türlü paketleme işine talibim Ankara /Elvankent

 235. Gülçin Türk dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 23 yaşındayım ankara sincanda oturuyorum

 236. Şerife çalim dedi ki:

  Sıncan da oturuyorum .Evde paketle işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 237. Hatice Ünsal dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 238. yelda Kaba dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 239. MEHTAP dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım POLATLİ ‘da oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 240. Lyda dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var öğrenciyim ankara mamak

 241. Tuğçe dedi ki:

  Emirler de oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparım 10 kişilik bir ekibiz nişanlıyım ve gerçekten işe ihtiyacım var.

 242. İbrahim dedi ki:

  Evde paketleme ve herturlü iş yaparım 5kişilik bir yardım arkadaşlarım var bu işe çok ihtiyacım var lütfen acil dönüş yapabilirmisiniz sincan/Ankara

  1. Cemile Kömür dedi ki:

   Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 243. GÜLCAN dedi ki:

  Sincanda evde paketleme işi yapmak istiyorum

 244. Gonul dedi ki:

  Etimesgut civarında oturuyorum beş kişilik ailemle her türlü paketleme işine talibiz gerçekten ihtiyacımız olduğu için baş vurdum lütfen

 245. Funda dedi ki:

  Ev hanımıyım sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 246. dilan dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapabilirim. Döüş yaparsanız sevinirim. Sevgiler.

 247. Dilek dedi ki:

  Merhaba Ankara sincan da oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim

 248. Ilknur dedi ki:

  Acil paketleme işine ihtiyacım var ankara akyurtta ikamet ediyorum

 249. Ayfer dedi ki:

  Ank sincanda ikamet ediyorum evde paketleme isi yapabilirim tskler

 250. Cemile dedi ki:

  Kecioren de oturuyorum evde ek ise ihtiyacim var donus yaparsaniz cok memnun olurum

  1. Şeyma dedi ki:

   Sincan’da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum şans verirseniz sevinirim

   1. vildan dedi ki:

    sincanda oturuyorum 3 kisilik ekibim var plastik catal kaşık bardak kalem paketleme isi yapmak istiyorum elim yatkın hızlı temiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 251. Canan Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme isi yapilir ankara altindağ

 252. Arife dedi ki:

  Kalem paketleme isi yapabilirim Sincanda ikamet ediyorum

 253. Aysun çakır dedi ki:

  Yenimahallede oturuyorum acil paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 254. Bilgehan dedi ki:

  Merhaba Sincan’da oturuyorum evde poşet katlama kalem pipet vs paketleme işi yapmak istiyorum

 255. Zeynep dedi ki:

  Ankara çankaya da oturuyorum evde iş yapabilirim, ihtiyacım var. Mail zetx@ hotmail.com

 256. Plnar dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum .paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyaclm var bu ise gerçekten acil

 257. Plnar dedi ki:

  Merhaba b3n pınar. Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyaclm var bu işe acil

 258. Ayşe dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum kalem paketleme isini yapabilirim.

 259. adalet dedi ki:

  paketleme işi istiyorum

 260. Fatma dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Çok acil ihtiyacım var. Ekibim var kalabalığız. Dönüş yaparsanız sevinirim. Ankara demetevlerde oturuyorum.

 261. Burakcan dedi ki:

  Merhabalar Ankara Sincan Plevne Mahallesi Pazar Sokakta Oturuyorum Evde Kalem Paketleme İşi Yapmak İstiyorum Dönüşünüzü Bekliyorum Saygılarımla

 262. Hazal dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 263. Remziye dedi ki:

  Ankara eryamanda oturuyorum..herturlu paketleme montaj ve poset katlama islrini yapabilirim..6 yasinda ilkokula giden bir kizim var bundan dolayi disarda calisma imkanim yok..esimi kaybettim ve zor durumdayim

 264. Remziye dedi ki:

  Esimi kaybettim ve 6 yasinda ilkokula giden bir kizim var evde is yapmak istiyorum herturlu paketleme poset katlama montaj isi yapabilirim..cok zor durumdayim ve acil ise ihtiyacim var

 265. Havva Ceyhun dedi ki:

  Ankara Mamak da oturuyorum elim çok hızlıdır paketleme işini zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuklarım var lütfen ilgilenirseniz sevinirim

 266. Melek dedi ki:

  Merhabalar sincanda 12 cadde oturuyorum bebeğim var ihtiyaçlarini almak istiyorum paketleme işi yapabilirim ev hanımıyim

 267. Begum dedi ki:

  Evde poset katlama.kalem paketleme isleri super ekibimle itina ile yapilir bgmc adresinden bana ulasabilirsiniz.Ayrica evde hamurisi,borek,sarma,kek de yapiyorum ilginize

 268. Fatma özdemir dedi ki:

  Ankara temelli evde paketleme işi yapmak istiyorum

 269. Kübra Yörük dedi ki:

  Sincan Yenikentte oturuyorum ve acil işe ihtiyacım var. Ekip halinde’ de çalışabiliriz veya tek. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim 🙂

  1. Levent dedi ki:

   Sigara sararsanız 0555

 270. senem dedi ki:

  sincanda oturuyorum evde paketleme poşet katlama işi yaparım

  1. Gizem dedi ki:

   Sincan da oturuyorum paketleme işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var

 271. SULTAN dedi ki:

  SİNCAN MALAZGİRT MAHALLESİNDE İKAMET EDİYORUM EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM

 272. derya dedi ki:

  öğrenciyim harçlığımı çıkarmak istiyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. Sincan /Ankara

  1. Cemile dedi ki:

   Bende evde is isdiyorum kalem isi tam benlik be. Oncedende evde is cokk yapdim sincan yenikent lutfen hizliyim ev hanimiyim

 273. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Mamakta oturuyo m evde ek iş yapmak istiyorum Mısır ve pipet poşetleme olur

 274. Cemile Kömür dedi ki:

  Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 275. Rabia dedi ki:

  Ankara Sincan paketleme katlama ne iş olursa acil ihtiyacım var.esimle birlikte yaparız.kucuk bebeğim var onun ihtiyaçları için istiyorum.

 276. Aylin dedi ki:

  Sincan Gop Mahallesi’nde ikamet ediyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 277. Zehra dedi ki:

  4 kişilik bir ekibiz. Daha öncede paketleme işi yapmıştık. Yine yapmak istiyoruz. Ankara/Sincan/Fatih de oturuyorum.

 278. Ela kaya dedi ki:

  Merhaba ankarada oturyorum paketleme isi yapmak istiyorum he turlu

 279. Sema dedi ki:

  Ben etimesgutta oturuyorum evde paketleme isi yapilir kalem toka pipet farketmez

  1. Büşra Dinç dedi ki:

   Merhaba ismim büşra 20 yaşındayım ankara cubukta yaşıyorum bu ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim nişanlıyim dugunum olcak nisanlima yardim etmek istiyorum masraflari beraber karsiliycaz

 280. funda dedi ki:

  Merhaba sincanda ikamet ediyorum ve kalem paketleme işi yapmak istiyorum ekip arkadaşlarımla beraber yardimci olursaniz sevinirim

 281. Damla Özen dedi ki:

  Evde ek gelir olarak toka kutulama, mum kutulama , fermuar paketleme, ayakkabi bağcıgı paketleme,balon paketleme, boncuk paketleme , makyaj seti kutulama, düğme paketleme gibi işleri yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? ankara sincanda yaşıyorum acil işe ihtiyacim var borçlarimi odemek zorundayim e-posta adresinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederim

 282. isa dedi ki:

  eşimle ek gelir sağlamak istiyoruz sincan

 283. İrem dedi ki:

  Sincanda oturuyorum iki kisiyiz daha once yaptik paketleme isi istiyoruz

 284. OĞUZ ŞAKAR dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta ikamet ediyorum. Evde yapabileceğimiz iş arıyoruz. 5 kişilik ekibimiz vardır.

 285. ömer ugantaş dedi ki:

  merhabalar Keçiören sanatoryumda ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.

 286. Hulya dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 287. Lütfiye dedi ki:

  Ankara Sincan’da ikamet ediyorum ev hanimiyim her tür paketleme ve katlama işini tek veya ekibimle hızlı bir şekilde teslim ederim.

  1. Sevgi dedi ki:

   evden çıkmadan ek gelir

 288. EsraAğören dedi ki:

  Ankara Etimesgut hızlı paketleme yaparım

 289. Nuray dedi ki:

  Evimde bu islere zama ayiracak çok fazla vaktim var özenli hızlı çalışırım sincan yenikentte oturuyorum

 290. melis dedi ki:

  Merhabalar iki kişilik ekibimle evde ek iş yapmak istiyoruz, oldukca ihtiyacımız var, gün boyu boşuz, temiz ve düzgün çalışırız. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 291. Halit Ekici dedi ki:

  Ankara Sincan ikamet ediyorum. Eşimle birlikte çalışacağız garantili temiz çalışıyoruz. Sigara kullanmıyoruz herhangi paketleme işi yapılır. Referanslar verilir. Dönüş yaparsanız sevinirim. 05

 292. Merve Nur dedi ki:

  Ankara Elmadağ da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden evde fermuar işi yaptım bu konuda tecrübem vardır merve mail adresim

 293. Özlem dedi ki:

  Merhaba ankara keçiorende oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme isi yapmak istiyorum

 294. selma dedi ki:

  Merhaba evden para kazanmak üzere bende ilgilenmekteyim.

 295. Rabiaözturk dedi ki:

  Merhaba ankara sincan yenikentte oturuyorum kalem bardak pipet vs paketleme işlerini yapabilirim ayrıca annemle birlikte yapacağım

 296. Sultan dedi ki:

  Merhebe evde paketleme işi varsa istiyorum kalem veya poşet ankara sincan fatihte oturuyorum

 297. Ebru kaya dedi ki:

  Keçiören ankarada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim 22 yaşındayım elim yakındır

  1. Emre ömal dedi ki:

   Ek iş için aradım

   1. nurcan dedi ki:

    Merhaba emre bey benimdim calismiyor ne olursunuz yardim edin lutfen 05330139358

    1. sündüs karaca dedi ki:

     Benim 3 cocugum var bu islere ihtiyacim var kalem paketleme isi cok iyi sincAnd oturuyorum

 298. Arzu murat dedi ki:

  Ankara Sincan ikamet ediyorum bu ise gerçekten çok ihtiyacım var Allah rızası için lütfen dönüş yapin

 299. Sümeyye Eroğlu dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde paketkeme işi yapmak istiorum

 300. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara batıkent ev hanımıyım boş zamanım çok yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

 301. Sevgi dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta oturuyorum. Ev hanımıyım. Poşet katlama ve kalem paketleme işini yapmak istiyorum.

 302. Ceren dedi ki:

  merhaba eryamanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum haftanin 7 gunu evdeyim hamileyim ve esime destek olmak istiyorum olumlu yada olumsuz donus yaoarsaniz cok sevinirim

 303. Hilal dedi ki:

  Mrb kolay gelsin sincanda oturuyorum is ariyorum yardimci olursaniz seviniirm okula giden cocugum var ve ise ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

 304. Gülcan aktaş dedi ki:

  Merhaba. Ankara etimesgutta oturuyoruz iki kişiyiz. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz

 305. Ayşe Boyraz dedi ki:

  Merhaba, Ankara Sincan da oturuyoruz iki kişiyiz, ben Üniversite mezunu işsizim hem Makale yazabilirim hem paketleme (Kalem, Bardak, poşet) işi yapabiliriz. Lütfen geri dönüş yapın

 306. Emine dedi ki:

  Sincan da her türlü paketleme işi yapılır. Gerekmesi halinde ekip kurulur.

 307. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  iyi gunler adım nazmiyeevde lastik toka paketleme isini yapabilirim.hem aileme hem ekonomiye destek icin cevabinizi bekliyorum tesekkürler.

 308. Figen dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acilen işe ihtiyacım var

 309. GÜLSÜM UYSAL dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum fabrikalarda paketleme isleri yaptim simdi ev hanimiyim el becerim cok cok iy cok ihtiyacim var

 310. Tufan dedi ki:

  Ankara Sincan Etimesgut civarı tüm paketleme işleri yapılr

 311. sevda dedi ki:

  Merhaba, Etimesgutta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 312. Ahmet dedi ki:

  Sincan fatihte evde paketleme isi yapabilirim

 313. nursen dedi ki:

  merhabalar Yenimahalle de oturuyorum ev kızıyım evde oldukça boş vaktim oluyor hertürlü paketleme işi alabilirim iki kişi yapıcaz

 314. EMINE dedi ki:

  ev hanımıyım etımesgutta oturuyorum paketleme ısı ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 315. Aysel dedi ki:

  Sincanda her türlü paketleme işi yaparım

 316. aygüzel dedi ki:

  Sincanda oturuyorum kalem poşet davetiye paketleme işi yaparım lütfen cevaplayın

 317. Veysel dedi ki:

  Etimesgut evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 318. banu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut

 319. Muharrem ay dedi ki:

  Ankara etimesgut her türlü paketleme yapilir emirler

 320. Hatice koçak dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum 36 yaşındayım evde ek iş yapmak istiyorum

 321. burcu dedi ki:

  merhabalar sincan fatihde ikamet ediyorum. her türlü paketleme işi yapabilirim. en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevirim.

  1. Neriman dedi ki:

   Ankara batikentte oturuyorum bende herturlu paketleme isi yaparim donus yaparsaniz sevinirim.

 322. Emine dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum 2 kisilik çalışıyoruz evde zaman fazla istedğiniz kadar ypariz ise ayrica cok ihtiyacım var lutfen dönüş yapar mısınız

 323. Vahide dedi ki:

  etimesgutda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparim dönüş yaparsanız çok sevinirim

 324. Tülay dedi ki:

  Sincanda oturuyorum ekibim var paketleme işi yapabilirim

 325. Melek dedi ki:

  Sincan’da oturuyomm 8aylık bebeyim var onun ihtiyaç ları için kalem paketleme işine başvurmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 326. Gül dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum. 3 kişiyiz ve evde paketleme işi arıyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Çünkü gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var.

 327. Muhammet dedi ki:

  Sincan doktor sokakta ikamet ediyorum kalem paketleme işi yapmak.istiyorum hayırlı günler iyi çalışmalar dilerim

 328. Fatma aksu dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 329. fadıme dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 330. Fatma Özellil dedi ki:

  Merhaba Sincanda oturuyorum.Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 331. Funda dedi ki:

  Acil evde ek iş arıyorum Etimesgut

 332. Mustafa dedi ki:

  Sıncan pınarbaşı mahallesinde oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 333. aysel dedi ki:

  sincanda evde poşet katlama işini yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız sevinirim..

 334. aysel dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorumtoka paketleme işini yapmak istiyorum.elim hızlıdır.dönüş yaparsanız sevinirim.

 335. Elif dedi ki:

  Keçiören’de oturuyorum bu işe çöl ihtiyacım var paketleme

 336. fatma yilmaz dedi ki:

  sincan yenikentte oturuyorum.her turku paketleme işi yapabilrim.

 337. Serap dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum.Evde Paketleme işi yapmak istiyorum.İlgili firmalardan cevap gelmesini talepediyorum

 338. Esra dedi ki:

  Sincanda oturuyorum her türlü paketleme yapabilirim ekim çabuktur

 339. Suna dedi ki:

  Merhaba Sincan da oturuyorum. Paketleme işlerini yapabilirim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum

 340. Meryem dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 341. Satı dedi ki:

  Ankara Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Çiçek Uyar dedi ki:

   Merhaba Ankara Mamakta ikamet ediyorum evde mısır paketleme işine talibim

 342. Nuriye ACISU dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum kalem paketleme işi tam benlik.Çok istiyorum.

 343. Eda dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’da evde kalem paketleme işini istiyoruz 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

 344. Esra dedi ki:

  Sincan kalem paketleme

 345. Duygu dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 346. Meliha Aslan dedi ki:

  Ankara altindag karapurcekte oturuyorum paketleme isi yapabilirim acil donus yaparsaniz sevinirim

 347. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da ıkamet edıyorum poset katlama kalem paketleme gıbı ısı yaparım

  1. Zahide Aksoy dedi ki:

   Ankara Keçiören oturuyorum bu işe çok ihyacım var durumum yok borcum var çocukların ihtiyacını karşılayamaz oldum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim her işi yaparım elim hızlıdır

 348. Derya dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isi yapilir

 349. Özlem dedi ki:

  Bingölde yaşıyorum ev hanımıyım kalem paketleme işi olursa yaparım elim çabuktur türkiyenin hangi şehrinde olursa olsun benim için problem olmaz kargolarım

 350. omer dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim paketleme yapılacak ürünü yerinden alıp yerine teslim edebilirim

 351. hanım dedi ki:

  Ankara/ Etimesgutta oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 352. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum ise ihtiyacım var piper paketleme kalem paketleme işleri yaparım

 353. Tülay dedi ki:

  Sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 354. Hatice dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum kalem paketleme isi yapmak istiyorum

 355. Mehmet sarı dedi ki:

  Eşim için başvuruyorum. Mamaktayız

 356. Şerife dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 357. serap dedi ki:

  sincanda oturuyorum öğrenciyim evde kalem paketlemekpaketleme istiyorum.

 358. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ya oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönerse iz çok sevinirim

 359. Mevlüt dedi ki:

  Merhaba sincan da oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 360. Smyye dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum 7 kisilik bir ekibiz paketleme katlama işleri yapmak istiyoruz verimli çcalisacagimiza inanıyoruz ulaşırsaniz seviniriz.

 361. Ebru dedi ki:

  Gölbaşı nda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 362. Zeynep dedi ki:

  Ihtiyacim var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen

 363. Sibel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 364. Canan Göç dedi ki:

  ankara sincan yenikentte oturuyorum poset katlama kalem paketleme ve benzeri paket islerini kolaylikla yapabilirim iki kişiyiz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

 365. kADRİYE dedi ki:

  Ben de ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 366. Handan dedi ki:

  Demetevlerde oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 367. gafur dedi ki:

  Eve destek olmak icin evde paketleme işi yapılır.

 368. Yağmur dedi ki:

  Sincanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Annemle beraber yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 369. Yesim dedi ki:

  Merhabalar ev hanimiyim. Ankara keciorende oturuyorum. Boyle islere yatkinligim da var. Acil dönüs yaparsaniz sevinirim. Kolay gelsin:)

 370. Rana dedi ki:

  Ankara sincanda her türlü paketleme işi yapabilirim

 371. Meltem dedi ki:

  Kalem paketleme, plastik bardak paketleme v.b. yapmak istiyorum. Sincanda ikamet ediyorum.

 372. Melek dedi ki:

  kalem paketleme işi yapabilir im Etimesgut ta oturuyorum lütfen dönüş yapiniz

 373. Canan Göç dedi ki:

  ankara yenikent’de oturuyorum poset kalem farketmez paketleme işi istiyorum esimle beraber yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz teşekkürler…

 374. Tuğba dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum peketleme poset katlama vs.gibi işler yapabilirim cevremde böyle işlere ihtiyaci olan insanlar var bi grup olarak yüklü işler yapabilirim

 375. ŞERİFE ORHAN dedi ki:

  Poşet Katlama İşi

 376. Zehra baş dedi ki:

  Merhaba yenikentte oturuyorum kalem paketleme ek iş yapmak istiyyirun.geri donuslerinizi beklemekteyiz iyi çalışmalar

 377. gamze boz dedi ki:

  sincan kalem paketleme isi yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz sevinirim!

 378. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum .Ek iş olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 379. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapılır.

 380. Dürdane dedi ki:

  Ankara akyurtta ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var

 381. Gulten dedi ki:

  Ev hanımıyım.her turlu paketleme isini yapabilirim.acil ise ihtiyacım var.Ankara/Etimesgutta oturuyorum

  1. Serap dedi ki:

   Merhaba iş buldunuzmu

   1. Mustafa dedi ki:

    Eyer ihtiyacınız varsa ben yaparım ne olursa

 382. Kübra Şahin dedi ki:

  Sincanda oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 383. Kübra Yör. dedi ki:

  Ankara Sincanda Kalem Paketleme işini yapmak istiyorum

 384. Sinem dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ogrenciyim aileme destek olmak istiyorum maddi durumumuz biraz kotu destege ihtiyacim var

  1. Emre dedi ki:

   Ek iş için

 385. Melike dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istoyorum

 386. i.d dedi ki:

  ankarada eryamanda yaşıyorum. bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 387. Sedat dedi ki:

  Merhaba mamak da oturuyorum.mısır paketleme işi ile ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim mamak civarında farklı işlerde olabilir.

 388. Derya dedi ki:

  Merhaba. Mamakta oturuyorum. Mısır paketleme veya diger paketlemeler yapabilirim . geri donuslerinizi bekliyorum.

 389. Özden dedi ki:

  Merhaba
  Ankara çankayada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 390. Esin Babacan dedi ki:

  Merhaba 22 yasindayimm. Anasinifi ögretmeniyim ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Yenimahallede oturuyorum. Benimle beraber bu iş ile ilgilenmek isteyen 3 arkadasım daha var. Iletisime gecmenizi bekliyorum. Tesekkürler

 391. mustafa dedi ki:

  evde Kalem paketleme işi arıyorum Etimesgut …

 392. Ayşe işler dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyom paketleme işine çok ihtiyacım var dönüş sağlarsanız sevinirim

 393. Yusuf dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikent’te oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 394. Betül Çaylak dedi ki:

  Evvisi ariyorum sincan yenikete oturuyorum is ariyorum cevremde var yardimci olursaniz sevinirim

 395. Betül Çaylak dedi ki:

  Ben sincan yenikent te oturuyorum .cevremde is arayan bir cok arkadasim var paketleme islerinden anlarim itina ile kendi isim kadar ozenli yapacagima inanıyorum teşekkür ederim

 396. ferhat dedi ki:

  Kecioren etlik te esim ile yapabilecegimiz bir is ariyoruz

 397. sevda dedi ki:

  ankara sincanda evde paketleme yapmak istiyorum.

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhaba sincanda oturuyorum ev hanımıyım paketleme işi yaptım daha önce geti dönüş yaparsanız sevinirim.

 398. tuba dedi ki:

  mrb elim bu işlere yatkındır geri dönüşüm yaparsanız cok sevinirm

 399. Selma dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum.acil işe ihtiyacım var.paketleme işi istiyorum
  Lütfen dönüş yapalım çok yere başvuruda bulunduk ama cevap gelmiyor

 400. Ayse incekoca dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum Benim elim bu islere cok yatkın ve cok hizli istediginiz kadar paketleme isi yapabilirim ve sizin sayenizde benimde eve katkim saglanmis olur geri donus yaparsaniz eger cok sevinirim haberinizi bekliyorum

 401. Filiz dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum arkadaşlarla paketleme işi yapmak istiyoruz

 402. Gülten dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum.sincanda oturuyorum.Donus yaparsanız sevinirim.

 403. Hatice dedi ki:

  Fatihte oturuyorum eşim işten çıktı acil iş arıyorum itinayla yapılır

 404. Hacer dedi ki:

  Evde paketleme işiyle ilgileniyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim.

 405. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık paketleme işi ne ihtiyacım var kirikkale merkezde oturuyorum lütfen dönüş yapin çok ihtiyacım var

 406. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık pop ey paketleme işi ne ihtiyacım var

 407. Gulbahar dedi ki:

  Mrb sincanda oturuyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Donus yaparsaniz memnun olurim.

 408. ayşe dedi ki:

  ankara mamaktym..evde paketleme isleri ariyorum..yardmci olrsanz sevnrim

 409. ilknur dedi ki:

  üniversite mezunuyum, makale, paketleme her türlü ek iş imkanı için iletişime geçebilirsiniz.
  ankarada ikamet ediyorum aracım var semt mühim değil, kalabalık bir grubuz o nedenle hızlı ve pratik çözüm sağlayabiliriz..
  dönüş bekliyorum..

 410. Gökhan dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var daha önce bir çok kez yaptım paketkeme etiket katlama vb.ekip olarak 3 kişiyle birlikte yapıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim Ankara Etimesgut

 411. Sidika cetinkaya dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum.Dort kisilik ekibim var ek is ariyorum.

 412. Menekşe Saray dedi ki:

  Ankara Sincanda yaşıyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var elim hızlıdır istenilen sayıda yapabilir yetiştirirm lütfen dönüş yapın

 413. Güven dedi ki:

  Merhabalar evde 4 kişilik ekibimle hijyenik bir ortamda paketleme işi yapılır ilgili makamlara duyrulur saygılarımla.
  Mamak ve çevresi her türlü uygundur ulaşım sağlanır

 414. Bülent dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var

 415. emel dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim elimde çabuktur 3 kisilik ekibiz ankara sincan yenikentte oturuyorum lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 416. Fatma Ivgen dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 417. Mukaddes begit dedi ki:

  Ankara mamak oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum daha önce yaptım gününde teslim ederim lütfen bi dönüş yapın ise ck ihtiyacım var

  1. Safiye Demir dedi ki:

   Annem 3 kişilik ekibiyle bu işe yapmak istiyor. Sincan Yenikent’te oturuyor. Ev hanımı işe ihtiyacı var.

 418. Deryaşahindokuyucu dedi ki:

  Evde paketleme işi ile ilgileniyorum işimi severek yapıyorum evim musait gerek tek gerekse 4kişilik ekiple yapıyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim
  Ankara

  1. Ebru dedi ki:

   Merhaba Ankara Etimesgutta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  2. Gamze dedi ki:

   Keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 419. Fatoş dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 420. Seher dedi ki:

  Makale yazma işi mail: xyz

  1. Eda dedi ki:

   Ankara keçiorende oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum evim musait annem ile beraber yapiyoruz.

 421. Atanur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut mail adresim

  1. Fazilet karakus dedi ki:

   Merhaba ben ankara sincanda oturuyorum bana geri donus yaparsaniz sevinirim.05468018768

   1. Gözde daloğlu dedi ki:

    Keçiörende oturuyorum.toka paketleme işi için başvurmak istiyorum.dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

  2. Lale dedi ki:

   Ankara altındağda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum makalede olur paketlemede olur farketmez dönüş yaparsanız sevinirim

Sayfa başına git