Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar
1 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

Bazı koşulları sağlayamadıkları için dışarıda bir işte çalışma imkanı olmayan kişiler için evlere iş verilmektedir. Bu yazımızda sizler için Ankara ve Sincan’da evlere ek iş veren firmaları araştırdık. Ankara’da galoş işi, Sincan’da paketleme işi ve evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve isimlerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bazı insanlar gerek fiziksel yetersizlikten, gerekse günümüz şartlarından dolayı evlerinden çıkamamaktadır. Fakat çalışmak zorunda olduğu için evden ek iş veren firmalara başvurmaktadır. Bazıları da çalışıyordur fakat gelen gelirin yetersizliğinden dolayı ek bir işe daha ihtiyacı vardır. Bu yüzden de hali hazırdaki işinden arta kalan zamanlarda evden çalışmalar yapmak istemektedir.

Bazı firmalarda bu şekilde çalışmak isteyen vatandaşlara olanak sağlamaktadır. Aslında bakılırsa bu da firmaların işine gelmektedir. Çünkü evden çalışanlara sigorta yapma, yemek parası verme veya fiziki bir efor sarf etmemeleri adına fazla para vermeyeceği için gider maliyetini düşürmektedir. Bu yüzden evlere iş veren firmalar hemen hemen her il ve ilçede yaygın olarak görülmektedir.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’da evlere ek iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, ek iş arayanlara yani her kesim insana ek iş imkanı sağlanmaktadır. Evde para kazanabileceğiniz iş imkanlarını inceleyerek içlerinden kendi kriterlerinize ve değerlerinize en uygun olanını seçip “ben bu işi yaparım” dedikten sonra faaliyete geçebilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler sizler için firmaları araştırdık. Verilen firmalar ile görüşerek sizde evinize bir ek gelir sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar Yeni İş Fikirleri

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar tarafından; paketleme işleri, galoş işi, davetiye katlama, magnet yapma, nikah şekeri gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmaların evde çalışanlardan tek talebi ürünlerin belirtilen miktarda ve belirlenmiş olan zamanda ellerinde olmasıdır. Evde ek işten kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Bu işi bir toplulukla yaparsanız daha ürün çıkartacağınızdan dolayı firma sizde o yönde bir ödeme yapacaktır. Bu yüzden bu işte ekip işine çok önem vermelisiniz.

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Pipet;  cafeler de, restoranlarda, lokantalarda, kahvelerde, döner salonlarında, fastfood yerlerinde gibi birçok yerde bulunmaktadır. Firmalar, pipet paketleme işi için maliyeti düşürmek ve iş gücünü arttırmak adına evlere pipet paketleme işi vermektedir. Bu işte yapılan adet başına fiyat belirlenmektedir. Örneğin 100 tane pipeti bir araya getirip paketlediğinizde bir adet etmiş olacaktır. Bu sayı üzerinden hesap yapılacaktır. Bu durum firmanın inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir ve sabit bir maaş da alabilirsiniz. Oldukça kolay bu iş için yorum bölümüne paketleme işi istediğinize dair beyan bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar Yeni İş Fikirleri

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Toka paketleme işi gayet kolay ve oldukça pratik bir iştir. Ev hanımlarının, öğrencilerin, ek iş yapmak isteyenlerin yapabilecekleri en rahat işlerden biridir. Bu işten ek bir gelir elde edebilir veya hali hazırda bir işiniz yok ise aylık maaşınızı bu işe bağlayabilirsiniz. Ankara ilinin Keçiören ilçesinde toka paketleme için evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genel olarak öğrencilere öncelik vermektedir. Toka paketleme işinden aylık elde edeceğiniz kazanç ortalama 1.500- 1.600 TL‘yi bulacaktır. Keçiören’de bu iş ile ilgilenen firmaların sizlere ulaşmalarını sağlamak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca Keçiören’de ikâmet ediyorsanız yakınınızda bu işi yapan firmaları araştırabilirsiniz.Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar Yeni İş Fikirleri

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Ankara Polatlı Plastik Kaşık, Çatal, Bıçak, Bardak ve Tabak Paketleme İşi

Ankara büyükşehir olması sebebi ile iş olanakları oldukça fazla olan bir ildir. Hem dışarıdaki iş olanaklarına hem de evlere ek iş imkanı vermektedir. Plastik tabak, çatal, kaşık, bardak malzemeleri gündelik hayatımızda bile gereksinim duyduğumuz şeylerdir. Düğünlerde, mevlitler gibi toplu cemiyetlerde insanlara bir şeyler dağıtmak amacı ile kullanılmalarından dolayı gerekli bir ürün grubudur. Bu sebeple firmalar iş gücünü arttırmak amacı ile evlere de plastik eşya paketleme işi vermektedir.

Firmalar bu işlem için evde çalışanlara kaç adet yapacaklarını ve hangi zamanda bitirmeleri gerektiğini belirtirler. Çalışanlar belirlenen zamanda ve adet fiyatını tamamlamaları halinde ücret alabileceklerdir. Bu işlem için aylık kazancınız ortalama 1000 TL ile 1500 TL olabilecektir. Polatlı ilçesinde ikamet ediyorsanız ve evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Mamak Mısır Paketleme İşi

Ankara ilinin Mamak ilçesinde mısır paketleme işi oldukça ünlenmiş ve firmalar artık evlere de iş vermeye başlamışlardır. Firmalar vatandaşlara  evde ek iş imkanı sağlarken bütün malzemeleri evlerine kadar gönderip gerekli olan miktarı ve zamanını bildirecektir. Daha sonra kişilerin bu ürünleri zamanında ve belirlenen miktarda yapmaları gereklidir. Bu iş için de hemen hemen ortalama 1500 TL’ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak’da ikamet ediyorsanız ve evde yapmak için iş arıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne iletişim adreslerinizi bırakarak bölgenizde bulunan firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bayanlara evde ek iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Sincan Evde Poşet Katlama İşi

Evde ek iş yapmak isteyen öğrenciler, ev hanımları, emekliler için ek gelir sağlayacak bir iş de evde poşet katlama işidir. Bu işi tek başınıza yapmak yorucu bir hal alabilir. Bu yüzden ekip çalışması ile daha yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Firmalar bu işlem için gerekli malzemeleri evlerinize de gönderebilir, gerekli yerlerden sizin de almanızı tavsiye edebilirler. Bu iş için sizlere belirli bir sayı ve zaman verilmektedir. Belirlenen süreçte mevcut adeti tamamladığınızda da paranızı alabilirsiniz. Firmalar iş verdiği kişilerin düzenli ve tertipli çalıştığını tespit ettiği halde sabit bir maaş verebilmektedir.

Sincan’da bulunan poşet katlama üzerine iş gören firmalara ulaşmak için yorum bölümlerine istediğiniz paketleme işini ve iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmalara ulaşmanın bir diğer yolu ise sosyal medyadır. Sosyal medyadan iş ilanları sayfalarını takip ederek verilen ilanlardan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi yetenek gerektirmeyen ancak biraz zor ve uğraştırıcı bir iştir. Firma tarafından 15-20 bin tane kalem gönderilmektedir. Bu kalemlerin her renginden 5’erli gruplar yapmanız istenecektir. Firma size kalemleri ve kalemleri koyacağınız paketi gönderecek ve bir zaman dilimi belirleyerek bu süre zarfında bitirmenizi isteyecektir. Bu işlemde yapılan her 5’li grup bir adet sayılacak ve adet başına 0,20 kuruş civarında olacaktır. Bu kapsamda da çalışma hızınıza göre aylık 1000 TL ile 1300 TL civarında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sincan Kalem Paketleme

Firmada olan çalışmalarınızda başarı sağlamanız ve ilerlemeniz halinde firma size aylık sabit bir gelir sağlayacaktır. Sincan’da ikamet ediyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarında verilen ilanların takibini yaparak oradaki ilanlara müracaat edebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale yazarak para kazanmak için herhangi bir şehirde olabilirsiniz. Belirli firmalar bu iş için hem fiziki olarak eleman çalıştırıyor hem de evlerde çalıştırmak üzere elemanlar arayabiliyorlar. Bu işlem için firmanın inisiyatifine bağlı olarak kelime başı ücret ya da aylık sabit maaş alabilirsiniz. Eve yapmak için efor sarf etmeden hem gündemden haberdar olarak hem de bilgilerinizi pekiştirerek iş sahibi olabilirsiniz. Bu işten aylık kazancınızı siz belirlersiniz. Ne kadar çok kelime o kadar  çok para kazanırsınız. Aylık kazancınız 1000 TL ile 1500 TL oranında değişebilir.

Ankara ve Sincan'da Evlere Ek İş Veren Firmalar Yeni İş Fikirleri

Makale Yazarak Para Kazanma

Ankara ev çevresinde evlere verilen işler bu şekildedir. Firmalara ulaşmak için çevrenizde bir araştırma yapabilir ya da sitemizin yorum bölümünden iletişim kurabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar Konusuna 85 Yorum Yapıldı
 1. Suna dedi ki:

  Merhaba Sincan da oturuyorum. Paketleme işlerini yapabilirim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum

 2. Meryem dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Satı dedi ki:

  Ankara Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Nuriye ACISU dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum kalem paketleme işi tam benlik.Çok istiyorum.

 5. Eda dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’da evde kalem paketleme işini istiyoruz 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

 6. Esra dedi ki:

  Sincan kalem paketleme

 7. Duygu dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Meliha Aslan dedi ki:

  Ankara altindag karapurcekte oturuyorum paketleme isi yapabilirim acil donus yaparsaniz sevinirim

 9. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da ıkamet edıyorum poset katlama kalem paketleme gıbı ısı yaparım

 10. Derya dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isi yapilir

 11. Özlem dedi ki:

  Bingölde yaşıyorum ev hanımıyım kalem paketleme işi olursa yaparım elim çabuktur türkiyenin hangi şehrinde olursa olsun benim için problem olmaz kargolarım

 12. omer dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim paketleme yapılacak ürünü yerinden alıp yerine teslim edebilirim

 13. hanım dedi ki:

  Ankara/ Etimesgutta oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Yasmin dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum ise ihtiyacım var piper paketleme kalem paketleme işleri yaparım

 15. Tülay dedi ki:

  Sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 16. Hatice dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum kalem paketleme isi yapmak istiyorum

 17. Mehmet sarı dedi ki:

  Eşim için başvuruyorum. Mamaktayız

 18. Şerife dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 19. serap dedi ki:

  sincanda oturuyorum öğrenciyim evde kalem paketlemekpaketleme istiyorum.

 20. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ya oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönerse iz çok sevinirim

 21. Mevlüt dedi ki:

  Merhaba sincan da oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 22. Smyye dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum 7 kisilik bir ekibiz paketleme katlama işleri yapmak istiyoruz verimli çcalisacagimiza inanıyoruz ulaşırsaniz seviniriz.

 23. Ebru dedi ki:

  Gölbaşı nda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Zeynep dedi ki:

  Ihtiyacim var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen

 25. Sibel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 26. Canan Göç dedi ki:

  ankara sincan yenikentte oturuyorum poset katlama kalem paketleme ve benzeri paket islerini kolaylikla yapabilirim iki kişiyiz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

 27. kADRİYE dedi ki:

  Ben de ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 28. Handan dedi ki:

  Demetevlerde oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 29. gafur dedi ki:

  Eve destek olmak icin evde paketleme işi yapılır.

 30. Yağmur dedi ki:

  Sincanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Annemle beraber yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 31. Yesim dedi ki:

  Merhabalar ev hanimiyim. Ankara keciorende oturuyorum. Boyle islere yatkinligim da var. Acil dönüs yaparsaniz sevinirim. Kolay gelsin:)

 32. Rana dedi ki:

  Ankara sincanda her türlü paketleme işi yapabilirim

 33. Meltem dedi ki:

  Kalem paketleme, plastik bardak paketleme v.b. yapmak istiyorum. Sincanda ikamet ediyorum.

 34. Melek dedi ki:

  kalem paketleme işi yapabilir im Etimesgut ta oturuyorum lütfen dönüş yapiniz

 35. Canan Göç dedi ki:

  ankara yenikent’de oturuyorum poset kalem farketmez paketleme işi istiyorum esimle beraber yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız seviniriz teşekkürler…

 36. Tuğba dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum peketleme poset katlama vs.gibi işler yapabilirim cevremde böyle işlere ihtiyaci olan insanlar var bi grup olarak yüklü işler yapabilirim

 37. ŞERİFE ORHAN dedi ki:

  Poşet Katlama İşi

 38. Zehra baş dedi ki:

  Merhaba yenikentte oturuyorum kalem paketleme ek iş yapmak istiyyirun.geri donuslerinizi beklemekteyiz iyi çalışmalar

 39. gamze boz dedi ki:

  sincan kalem paketleme isi yapmak istiyorum acil donus yaparsaniz sevinirim!

 40. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum .Ek iş olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 41. Döne dedi ki:

  Sincan Fatih mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapılır.

 42. Dürdane dedi ki:

  Ankara akyurtta ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var

 43. Gulten dedi ki:

  Ev hanımıyım.her turlu paketleme isini yapabilirim.acil ise ihtiyacım var.Ankara/Etimesgutta oturuyorum

  1. Serap dedi ki:

   Merhaba iş buldunuzmu

 44. Kübra Şahin dedi ki:

  Sincanda oturuyorum Kalem Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 45. Kübra Yör. dedi ki:

  Ankara Sincanda Kalem Paketleme işini yapmak istiyorum

 46. Sinem dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ogrenciyim aileme destek olmak istiyorum maddi durumumuz biraz kotu destege ihtiyacim var

  1. Emre dedi ki:

   Ek iş için

 47. Melike dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istoyorum

 48. i.d dedi ki:

  ankarada eryamanda yaşıyorum. bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 49. Sedat dedi ki:

  Merhaba mamak da oturuyorum.mısır paketleme işi ile ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim mamak civarında farklı işlerde olabilir.

 50. Derya dedi ki:

  Merhaba. Mamakta oturuyorum. Mısır paketleme veya diger paketlemeler yapabilirim . geri donuslerinizi bekliyorum.

 51. Özden dedi ki:

  Merhaba
  Ankara çankayada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 52. Esin Babacan dedi ki:

  Merhaba 22 yasindayimm. Anasinifi ögretmeniyim ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Yenimahallede oturuyorum. Benimle beraber bu iş ile ilgilenmek isteyen 3 arkadasım daha var. Iletisime gecmenizi bekliyorum. Tesekkürler

 53. mustafa dedi ki:

  evde Kalem paketleme işi arıyorum Etimesgut …

 54. Ayşe işler dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyom paketleme işine çok ihtiyacım var dönüş sağlarsanız sevinirim

 55. Yusuf dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikent’te oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 56. Betül Çaylak dedi ki:

  Evvisi ariyorum sincan yenikete oturuyorum is ariyorum cevremde var yardimci olursaniz sevinirim

 57. Betül Çaylak dedi ki:

  Ben sincan yenikent te oturuyorum .cevremde is arayan bir cok arkadasim var paketleme islerinden anlarim itina ile kendi isim kadar ozenli yapacagima inanıyorum teşekkür ederim

 58. ferhat dedi ki:

  Kecioren etlik te esim ile yapabilecegimiz bir is ariyoruz

 59. sevda dedi ki:

  ankara sincanda evde paketleme yapmak istiyorum.

 60. tuba dedi ki:

  mrb elim bu işlere yatkındır geri dönüşüm yaparsanız cok sevinirm

 61. Selma dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum.acil işe ihtiyacım var.paketleme işi istiyorum
  Lütfen dönüş yapalım çok yere başvuruda bulunduk ama cevap gelmiyor

 62. Ayse incekoca dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum Benim elim bu islere cok yatkın ve cok hizli istediginiz kadar paketleme isi yapabilirim ve sizin sayenizde benimde eve katkim saglanmis olur geri donus yaparsaniz eger cok sevinirim haberinizi bekliyorum

 63. Filiz dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum arkadaşlarla paketleme işi yapmak istiyoruz

 64. Gülten dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum.sincanda oturuyorum.Donus yaparsanız sevinirim.

 65. Hatice dedi ki:

  Fatihte oturuyorum eşim işten çıktı acil iş arıyorum itinayla yapılır

 66. Hacer dedi ki:

  Evde paketleme işiyle ilgileniyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim.

 67. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık paketleme işi ne ihtiyacım var kirikkale merkezde oturuyorum lütfen dönüş yapin çok ihtiyacım var

 68. Fatma.dmbsn dedi ki:

  Kirikkale Merkez Yakacık pop ey paketleme işi ne ihtiyacım var

 69. Gulbahar dedi ki:

  Mrb sincanda oturuyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Donus yaparsaniz memnun olurim.

 70. ayşe dedi ki:

  ankara mamaktym..evde paketleme isleri ariyorum..yardmci olrsanz sevnrim

 71. ilknur dedi ki:

  üniversite mezunuyum, makale, paketleme her türlü ek iş imkanı için iletişime geçebilirsiniz.
  ankarada ikamet ediyorum aracım var semt mühim değil, kalabalık bir grubuz o nedenle hızlı ve pratik çözüm sağlayabiliriz..
  dönüş bekliyorum..

 72. Gökhan dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var daha önce bir çok kez yaptım paketkeme etiket katlama vb.ekip olarak 3 kişiyle birlikte yapıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim Ankara Etimesgut

 73. Sidika cetinkaya dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum.Dort kisilik ekibim var ek is ariyorum.

 74. Menekşe Saray dedi ki:

  Ankara Sincanda yaşıyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var elim hızlıdır istenilen sayıda yapabilir yetiştirirm lütfen dönüş yapın

 75. Güven dedi ki:

  Merhabalar evde 4 kişilik ekibimle hijyenik bir ortamda paketleme işi yapılır ilgili makamlara duyrulur saygılarımla.
  Mamak ve çevresi her türlü uygundur ulaşım sağlanır

 76. Bülent dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var

 77. emel dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim elimde çabuktur 3 kisilik ekibiz ankara sincan yenikentte oturuyorum lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 78. Fatma Ivgen dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 79. Mukaddes begit dedi ki:

  Ankara mamak oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum daha önce yaptım gününde teslim ederim lütfen bi dönüş yapın ise ck ihtiyacım var

 80. Deryaşahindokuyucu dedi ki:

  Evde paketleme işi ile ilgileniyorum işimi severek yapıyorum evim musait gerek tek gerekse 4kişilik ekiple yapıyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim
  Ankara

 81. Fatoş dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 82. Seher dedi ki:

  Makale yazma işi mail: xyz

 83. Atanur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut mail adresim

Sayfa başına git