Dükkan Açmak

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2020

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2020

Bazı koşulları sağlayamadıkları için dışarıda bir işte çalışma imkanı olmayan kişiler için evlere iş verilmektedir. Bu yazımızda sizler için Ankara ve Sincan’da evlere ek iş veren firmaları araştırdık. Ankara’da galoş işi, Sincan’da paketleme işi ve evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve isimlerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bazı insanlar gerek fiziksel yetersizlikten, gerekse günümüz şartlarından dolayı evlerinden çıkamamaktadır. Fakat çalışmak zorunda olduğu için evden ek iş veren firmalara başvurmaktadır. Bazıları da çalışıyordur fakat gelen gelirin yetersizliğinden dolayı ek bir işe daha ihtiyacı vardır. Bu yüzden de hali hazırdaki işinden arta kalan zamanlarda evden çalışmalar yapmak istemektedir.

Bazı firmalarda bu şekilde çalışmak isteyen vatandaşlara olanak sağlamaktadır. Aslında bakılırsa bu da firmaların işine gelmektedir. Çünkü evden çalışanlara sigorta yapma, yemek parası verme veya fiziki bir efor sarf etmemeleri adına fazla para vermeyeceği için gider maliyetini düşürmektedir. Bu yüzden evlere iş veren firmalar hemen hemen her il ve ilçede yaygın olarak görülmektedir.

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’da evlere ek iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, ek iş arayanlara yani her kesim insana ek iş imkanı sağlanmaktadır. Ankara’da bayanlara verilen ek işleri inceleyerek içlerinden kendi kriterlerinize ve değerlerinize en uygun olanını seçip “ben bu işi yaparım” dedikten sonra faaliyete geçebilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler sizler için firmaları araştırdık. Verilen firmalar ile görüşerek sizde evinize bir ek gelir sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

Ankara'da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar tarafından; paketleme işleri, galoş işi, davetiye katlama, magnet yapma, nikah şekeri gibi birçok alanda iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmaların evde çalışanlardan tek talebi ürünlerin belirtilen miktarda ve belirlenmiş olan zamanda ellerinde olmasıdır. Evde ek işten kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Bu işi bir toplulukla yaparsanız daha ürün çıkartacağınızdan dolayı firma sizde o yönde bir ödeme yapacaktır. Bu yüzden bu işte ekip işine çok önem vermelisiniz.

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Pipet;  cafeler de, restoranlarda, lokantalarda, kahvelerde, döner salonlarında, fastfood yerlerinde gibi birçok yerde bulunmaktadır. Firmalar, pipet paketleme işi için maliyeti düşürmek ve iş gücünü arttırmak adına evlere pipet paketleme işi vermektedir. Bu işte yapılan adet başına fiyat belirlenmektedir. Örneğin 100 tane pipeti bir araya getirip paketlediğinizde bir adet etmiş olacaktır. Bu sayı üzerinden hesap yapılacaktır. Bu durum firmanın inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir ve sabit bir maaş da alabilirsiniz. Oldukça kolay bu iş için yorum bölümüne paketleme işi istediğinize dair beyan bırakarak sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Toka paketleme işi gayet kolay ve oldukça pratik bir iştir. Ev hanımlarının, öğrencilerin, ek iş yapmak isteyenlerin yapabilecekleri en rahat işlerden biridir. Bu işten ek bir gelir elde edebilir veya hali hazırda bir işiniz yok ise aylık maaşınızı bu işe bağlayabilirsiniz. Ankara ilinin Keçiören ilçesinde toka paketleme için evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genel olarak öğrencilere öncelik vermektedir. Toka paketleme işinden aylık elde edeceğiniz kazanç ortalama 1.500- 1.600 TL‘yi bulacaktır. Keçiören’de bu iş ile ilgilenen firmaların sizlere ulaşmalarını sağlamak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca Keçiören’de ikâmet ediyorsanız yakınınızda bu işi yapan firmaları araştırabilirsiniz.

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Ankara Keçiören Toka Paketleme İşi

Ankara Polatlı Plastik Kaşık, Çatal, Bıçak, Bardak ve Tabak Paketleme İşi

Ankara büyükşehir olması sebebi ile iş olanakları oldukça fazla olan bir ildir. Hem dışarıdaki iş olanaklarına hem de evlere ek iş imkanı vermektedir. Plastik tabak, çatal, kaşık, bardak malzemeleri gündelik hayatımızda bile gereksinim duyduğumuz şeylerdir. Düğünlerde, mevlitler gibi toplu cemiyetlerde insanlara bir şeyler dağıtmak amacı ile kullanılmalarından dolayı gerekli bir ürün grubudur. Bu sebeple firmalar iş gücünü arttırmak amacı ile evlere de plastik eşya paketleme işi vermektedir.

Firmalar bu işlem için evde çalışanlara kaç adet yapacaklarını ve hangi zamanda bitirmeleri gerektiğini belirtirler. Çalışanlar belirlenen zamanda ve adet fiyatını tamamlamaları halinde ücret alabileceklerdir. Bu işlem için aylık kazancınız ortalama 1000 TL ile 1500 TL olabilecektir. Polatlı ilçesinde ikamet ediyorsanız ve evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Mamak Mısır Paketleme İşi

Ankara ilinin Mamak ilçesinde mısır paketleme işi oldukça ünlenmiş ve firmalar artık evlere de iş vermeye başlamışlardır. Firmalar vatandaşlara  evde ek iş imkanı sağlarken bütün malzemeleri evlerine kadar gönderip gerekli olan miktarı ve zamanını bildirecektir. Daha sonra kişilerin bu ürünleri zamanında ve belirlenen miktarda yapmaları gereklidir. Bu iş için de hemen hemen ortalama 1500 TL’ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak’da ikamet ediyorsanız ve evde yapmak için iş arıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne iletişim adreslerinizi bırakarak bölgenizde bulunan firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bayanlara evde ek iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

Sincan Evde Poşet Katlama İşi

Evde ek iş yapmak isteyen öğrenciler, ev hanımları, emekliler için ek gelir sağlayacak bir iş de evde poşet katlama işidir. Bu işi tek başınıza yapmak yorucu bir hal alabilir. Bu yüzden ekip çalışması ile daha yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Firmalar bu işlem için gerekli malzemeleri evlerinize de gönderebilir, gerekli yerlerden sizin de almanızı tavsiye edebilirler. Bu iş için sizlere belirli bir sayı ve zaman verilmektedir. Belirlenen süreçte mevcut adeti tamamladığınızda da paranızı alabilirsiniz. Firmalar iş verdiği kişilerin düzenli ve tertipli çalıştığını tespit ettiği halde sabit bir maaş verebilmektedir.

Sincan’da bulunan poşet katlama üzerine iş gören firmalara ulaşmak için yorum bölümlerine istediğiniz paketleme işini ve iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmalara ulaşmanın bir diğer yolu ise sosyal medyadır. Sosyal medyadan iş ilanları sayfalarını takip ederek verilen ilanlardan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi yetenek gerektirmeyen ancak biraz zor ve uğraştırıcı bir iştir. Firma tarafından 15-20 bin tane kalem gönderilmektedir. Bu kalemlerin her renginden 5’erli gruplar yapmanız istenecektir. Firma size kalemleri ve kalemleri koyacağınız paketi gönderecek ve bir zaman dilimi belirleyerek bu süre zarfında bitirmenizi isteyecektir. Bu işlemde yapılan her 5’li grup bir adet sayılacak ve adet başına 0,20 kuruş civarında olacaktır. Bu kapsamda da çalışma hızınıza göre aylık 1000 TL ile 1300 TL civarında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Sincan Kalem Paketleme 

Sincan Kalem Paketleme

Firmada olan çalışmalarınızda başarı sağlamanız ve ilerlemeniz halinde firma size aylık sabit bir gelir sağlayacaktır. Sincan’da ikamet ediyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarında verilen ilanların takibini yaparak oradaki ilanlara müracaat edebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale yazarak para kazanmak için herhangi bir şehirde olabilirsiniz. Belirli firmalar bu iş için hem fiziki olarak eleman çalıştırıyor hem de evlerde çalıştırmak üzere elemanlar arayabiliyorlar. Bu işlem için firmanın inisiyatifine bağlı olarak kelime başı ücret ya da aylık sabit maaş alabilirsiniz. Eve yapmak için efor sarf etmeden hem gündemden haberdar olarak hem de bilgilerinizi pekiştirerek iş sahibi olabilirsiniz. Bu işten aylık kazancınızı siz belirlersiniz. Ne kadar çok kelime o kadar  çok para kazanırsınız. Aylık kazancınız 1000 TL ile 1500 TL oranında değişebilir.

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma

Ankara ev çevresinde evlere verilen işler bu şekildedir. Firmalara ulaşmak için çevrenizde bir araştırma yapabilir ya da sitemizin yorum bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Saniye hançer dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum paketleme işi istiyorum elim çok yatkındır

 2. Selin dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum. Evde poşet katlama ve kalem paketleme işi yapabilirim. Geri dönerseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

 3. Merve YÜKSEL dedi ki:

  Ankara sincan etimesgut ve kahramankazandan paketleme işi alabilir miyim

 4. Can dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum kalem paketleme ve makale yazma işi yapabilirim. 6 yaşından beri klavye kullanıyorum.

 5. Burcu Karaemir dedi ki:

  Merhaba ismim burcu 24 yaşındayım ev hanımıyım ankara.kecioren de yaşıyorum herturlu paketleme işini yapabilirim lütfen dönüş yapınız

 6. EREN dedi ki:

  Merhaba efendim Ankara/Altındağda oturuyorum evde ek iş arıyorum her türlü iş yaparım öğrenciyim ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Tuğba dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 8. KUMRU dedi ki:

  ANKARA SINCANDA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 9. ipek dedi ki:

  ankara dikmende oturuyorum evde kalem paketleme işini hızlı bir şekilde yapabilirim

 10. Fuat dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde kalem paketlene işi arıyorum

  1. Ceren dedi ki:

   Ankara Çankayada oturuyorum(Mamağa da çok yakınım) evde paketleme yapabilirim teşekkürler

 11. DERYA USLU dedi ki:

  ANKARA CANKAYA DA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME ISI YAPMAMISTIYORUM TESEKKURLER

 12. Burhan dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmaya ihtiyacım var paketleme işini pratik bi şekilde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 13. hilal bilgen dedi ki:

  Merhaba,
  Evde çalışarak para kazanmaya ihtiyacım var. Bu veya buna benzer bir çok başvuru gerçekleştirilen kişiler vardır lakin,
  herkes gibi benim de çok ihtiyacım var. Para kazanmanın ne kadar zor olduğunu bildiğim için, gerek çalışma düzenim,
  iş disiplinim, güvenilirlik ve hakkı/alın teri ile para kazanmanın zorluğunu bildiğim için ihtiyacım bulunmaktadır.
  Siz değerli kişilerin iletişim bilgilerimden geri dönüşlerini bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

 14. Merve tolu dedi ki:

  Merhaba ben merve ev hanımyım 10 kişilik ekibim var lütfen bana ulasın bütün paketleme işini yaparız

 15. Elif dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 16. Çiğdem dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var elim yatkındır yardımcı olursanız sevinirim

 17. celal dedi ki:

  sincan da oturuyorum 2 kişiyiz evde hertürlü paketleme işi yapılır.

  1. Cansu dedi ki:

   Sincanda oturuyoruz evde iki kişiyiz, el sanatları mezunuyum ayrıca farklı bir bölüm okuyorum burs bulamadım paraya ihtiyacım var

 18. Emrah karaman dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum kalem isinize talibim donis yaparsaniz sevinirim.

 19. Ayla kuzu dedi ki:

  Ankara mamak ege MAH oturuyorum kızım ve kendim ev paketleme vs iş arıyoruz elimiz hızlı itinalı ve dikkatli çalışırız yardımcı olursanız çalışmak istiyoruz

 20. Aleyna dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Her türlü paketleme işlemi yaparım. Elim hızlıdır. İşe ihtiyacım var aileme katkıda bulunmak istiyorum

 21. Melike Çeliker dedi ki:

  Merhaba ön lisans el sanatları mezunuyum küçük kızım olduğu için çalışamıyorum o yüzden evde yapabileceğim ek iş arıyorum yer ankara Keçiören yarışmacı olursanız sevinirim

 22. Mehmet dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde paketleme işi için 3 kişiyiz Ankara’da ikamet ediyorum haftanın 7 günü günde 12 saat çalışırız siparişleri istenilen gün ve saatte teslim ederiz.

 23. Muhammed dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yapılır

 24. Ömer dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum öğrenciyim evde her türlü paketleme işini yaparım.İşe acil İhtiyacım var!!!

 25. Ömer dedi ki:

  Ankra sincanda oturuyorum öğrenciyim evde her türlü paketleme işini yapabilirim. İşe acil ihtiyacım var!!!

 26. Musa dedi ki:

  Ankarada oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Nergiz dedi ki:

   Ankara Akyurt Pipet Paketleme İşi ben bu işi yaparim

 27. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Her türlü işi yapabiliriz.

 28. Sıla dedi ki:

  ANKARA ETİMESGUTTA OTURUYORUM, İKİ ÜNİVERSİTE BİRDEN OKUYORUM PARAYA İHTİYACIM VAR VE HER TÜRLÜ İŞİ YAPABİLİRİM.

 29. Reyhan dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum Eryaman da oturuyoruz.

 30. yasemin dedi ki:

  ankara keçiörende oturmaktayım paketleme işi istiyorum elim hızlı iki kişiyiz

 31. Tuğçe dedi ki:

  Merhabalar, işe ihtiyacım var Sincan’da ikamet ediyorum. Paketleme işlerine elim yatkındır hangisi uygun ise yaparım. Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.

 32. Duygu dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde yapilabilcek her ise talibim

 33. Bergen ergin dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum toka paketleme isi yapmak istiyorum

 34. MEHMET FURKAN ÇAKIR dedi ki:

  ankarada öğrenciyim ihtiyaçlarım için evde işe gereksinim duyuyorum yardımcı olursanız mutlu olurum

 35. Yeliz dedi ki:

  Merhaba Ankara yenimahalle ilçesinde oturuyorum evden çalışmak istiyorum her türlü paketleme işini yapabilirim yeteri kadar vaktim oluyor covid 19 nedeni ile baya maddi sıkıntılar çektik açıkçası dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏

  1. Müzeyyen dedi ki:

   Cevap geldi mi

 36. Gülsen yanar dedi ki:

  Lütfen 🙏 çok acil iş 0

  1. Mehtap dedi ki:

   Merhaba öğrenciyim ankara sincanda yaşıyorum. Çok ihtiyacım var ve el becerim yüksek. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

 37. Serap dinç dedi ki:

  Evde plastik bardak paketleme istiyorum lütfen iş verin eşimle yapariz6.7kisiye bedeliz

 38. Fatma Nur dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum. Evde paketleme işlerini ve makale yazma işini yapabilirim. Üniversite mezunuyum.

  1. Mehtap dedi ki:

   Ankara Mamak’ta ikamet ediyorum , evde paketleme işi istiyorum

 39. Kübra dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme isini yapmak istiyorum iki tane cocugum var onunlarin ihtiyaclari icin

 40. Elif dedi ki:

  Merhaba Ankara polatlida oturuyorum her türlü evde paketleme işi yaoabikirz çok ihtiyacımız var pandemiden dolayı iş yerimiz kapandı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 41. berra rabia ilhan dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum. Evde kalem paketleme işini pratik bir şekilde yapabilirim. ailem le birlikte (3 kişi)seri paketleme yapabilliriz

 42. Sabire dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme isi istiyorum

 43. Sabire dedi ki:

  Sincanda oturuyorum kalem paketleme isi istiyorum

  1. Kader dedi ki:

   Ankara sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapın

 44. Emine Çiftçi dedi ki:

  Zor durumda yım bu işe ihtiyaçım var

 45. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Yara Bandı, Telefon Kılıfı, Cımbız, Kalem, Pipet, Anahtarlık Paketleme, abaküs montajı gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması beni çok çok mutlu eder. Hayırlı işler.

 46. Gamze dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum kalem paketleme işini rahatlıkla yapabilirim fazla sayı olması sıkıntı değil

 47. Gülhan dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım. 5 kişilik bir aileyiz.Aileme destek olmak istiyorum. Ankara sincanda yaşıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 48. Gül dedi ki:

  Merhaba Ankara Mamak ta ikamet etmekteyim.ben de eve ek iş istiyorum bu kadar başvurudan bana sıra gelir mi bilmiyorum ama ihtiyacım var

 49. Sevinç Özçiçek dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum eşim işsiz kalabalık bir aileyiz geçimimizi sağlamak için paketleme işi yapmak istiyorum.

 50. Kader dedi ki:

  Merhaba;
  Ankara sincan merkezde ikametgah ediyorum.
  Her türlü paketleme işini kısa sürede yapabilim.
  Geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.
  İyi çalışmalar.

 51. Kübra dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum çocuğum okula başlayacak herseyini almak istiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 52. Kübra dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme isi yapmak istiyorum kendime güveniyorum çalışamıyorum lütfen dönüş yapin

 53. Deniz Akça dedi ki:

  Merhaba Pursaklar saray da oturuyorum.Akyurt pipet paketleme işi bana uygun bir iş.elim hızlıdır ve işi yapacak ekip arkadaşlarım var.

  1. Ayşe dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Zamaninda ve titizlikle çalışırım. Çocuklarım küçük olduğu için çalışmıyorum eşime destek olmak istiyorum

   1. Adalet şen dedi ki:

    Mamak’ta oturuyorum evde kalem ve pipet paketleme işi yapmak istiyorum

 54. Kübra SARI dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin evde paketleme iş ilanlarınızı inceledim pratik bir şekilde yapabilirim .
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim .
  İyi çalışmalar.

  1. Emir damla dedi ki:

   Ankara Keciorende oturuyorum duzenli bi gelirimiz yok 3 cocugum var toka paketleme isinde calismak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

   1. Hayati Tunç dedi ki:

    Her türlü paketleme ve montaj işleri yapmak istiyorum. 8

 55. Rabia Kacar dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum küçük bebeğim var çalışamıyorum böyle bir işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.

 56. Ebru dedi ki:

  Ankara Polatlı da oturuyorum hijyen kurallarına uygun ve titiz bir şekilde paketleme işi yapabilirim

 57. Fatma Kocadağ dedi ki:

  Sincan yenikentte oturuyorum kalem paketleme işini pratik bi sekilde yapabilirim uzun bir zamanimi boş gecirdigim için bu işi yapmak istiyorum

 58. Mehtap dedi ki:

  Ankara Etimesgut da ikamet ediyorum ev hanımıyım paketleme işlerini pratik şekilde yapabilirim bilgilerinize arz ederim

 59. faruk dedi ki:

  Ankara sincanda yasıyıyorum .marrtan beri iş yerim kapalı ve dolayısıyla maaşımı eksik alıyorum .evde yapılabailcek her türlü işe müsaitim bes kişilik bir aileyiz olduça hızlı zamanda bitirebiliriz.umarım geri dönüş yaparsınız

 60. Oğuzhan Ak dedi ki:

  Merhaba, 21 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Çankayada ikamet ediyorum. Maddi sıkıntılar yaşıyorum. Paketleme işlerini yaparım elim yatkındır.

 61. Gizem dedi ki:

  Poşet ve kalem işini yapmak istiyorum

  1. Seher dedi ki:

   Merhabalar kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara sincanda oturuyorum. Bu ile ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz zamanında elinize ulaşım sağlarım güvenebilirsiniz

 62. Ebru dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum öğrenciyim başımda babam yok evde paketleme işi yapmak istiyorum

 63. Meral dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum ev hanımıyım kalem yada pipet paketleme işi yapmak istiyorum

 64. Sefa dedi ki:

  Merhabalar etimesgutta 3 kişiyiz verilen işleri itina ile hızlı bir şekilde yapabiliriz

 65. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Sakız, Kalem, Silgi, Yara Bandı, Poşet Dosya, Düğme, Balon, Zarf, Telefon Kılıfı, Cımbız, Kalem, Pipet, Anahtarlık Paketleme, Abaküs Montaj işi gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması beni çok çok mutlu eder. Hayırlı işler.

 66. Büşra dedi ki:

  Yenikent’te oturuyorum paketleme işi almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 67. Esra seven dedi ki:

  Merhabalar. Ben esra seven bende pıpet paketleme ısınde calısmak ıstoyorum lutfen donus yaparsanız sevınırım

 68. Esra seven dedi ki:

  Ankara Sincanda oturıyorum ve pıpet paketleme ısını yapmak ıstıyorum bana gerı donersenız sevınırım

 69. arzarzarz36@gmail.com dedi ki:

  Verilen işleri temiz ve titizlikle zaninda teslim eder hiç bir aksama yasanmaolumlu
  veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 70. Gül dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum. Universite ogrencisiyim her turlu paketleme işini yapabilirim. Geri dönüş saglarsaniz sevinirim.

  1. Sefa dedi ki:

   Etimesgutta ikamet ediyorum ek iş arıyorum

 71. Eda Nur dedi ki:

  Kalem toka ve pipet paketleme işini yapabilirim

 72. Kürşad dedi ki:

  Ankara Çankaya’da oturuyor. 3 Kişiyiz

 73. Erhan Gül dedi ki:

  Sincan Yenikentte oturuyorum. Hızlı ve özenli bir şekilde paketleme, katlama işini eşimle beraber yapabilirim.

 74. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Yara Bandı, Cımbız, Kalem, Pipet, Silgi, Anahtarlık Paketleme – Abaküs montaj işi gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması beni çok çok mutlu eder. Hayırlı işler.

 75. Semra dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum 9 aylik bir bebegim var dışarda çalışamıyorum evden çalışıp eşime destek olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 76. Seher dedi ki:

  Merhaba bende bu isi yapmak istiyorum suan bu ise cok ihtiyacim var telefon 0

 77. Ceyda dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyaç olduğunda benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler.

 78. halise dedi ki:

  ankara gölbaşında ikamet ediyorum verilecek işleri zamanında teslim ederim zamanım çok ihtyicaım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 79. Zeynep dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum her türlü paket işlemi yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 80. Ayşe dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum pandemi sürecinde işten çıkarıldım bu yıl okula başlayacak olan bir kızım var ve dışarıda çalışmak istemiyorum yanı sıra eşime destek olmak ve kızımın ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum evden paketleme işi için yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Ecem Deniz dedi ki:

   Merdaha, Ankara Keçiören’de oturuyorum. Pandemi döneminde işsiz kaldığım için bu işe aileme bakmak için çok ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ederim.

 81. Aleyna dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işini yapabilirim açil iş için

  1. Pinaraslan dedi ki:

   Ankara demetevlerde oturuyom herturlu paketlemeyi yaparim2kisiyiz

 82. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara/Batıkentte kirada oturuyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ya taşındık. Evimizin ve çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde ek iş yapmak istiyoruz. Zarf, Davetiye Katlama – Mandal, Toka, Plastik Bardak, Yara Bandı, Kalem, Pipet, Anahtarlık Paketleme gibi evde yapılabilecek her türlü işi itina ile ve zamanında yapmak için elimizden geleni yaparız. İşverenlerin mesajıma dönüş yapması beni çok çok mutlu eder. Hayırlı işler.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Ankara Sincan’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Bu işte tecrübeliyim. Birlikte yapacağım arkadaşlarım var. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Sefa dedi ki:

   Etimesgutta ek iş arıyorum

 83. selin dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum. öğrenciyim. Evde paketleme işi arıyoruz 2 kız arkadaş. Acil paraya ihtiyacımız var. Lütfen geri dönüş yapın.

 84. Berrin dedi ki:

  Ankara /sincanda oturuyorum.Evde kalem paketleme işini pratik bir şekilde yapabilirim Lütfen geri dönebilirseniz çok sevinirim

 85. Oğuzhan Ak dedi ki:

  Merhaba , adım Oğuzhan Ak. 21 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Ek gelire ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Çankayada ikamet ediyorum.

 86. FİRDES dedi ki:

  Bende evde paketleme işi arıyorum
  Kalem kürdan toka sabun paketleme gibi işler istiyorum kendim böbrek hastasıyım dışarıda çalışamıyorum
  Maddi açısından dardayım yardımcı olursanız sevinirim sizden en yakın zamanda dönerseniz sevinirim sizden haber bekliyorum lütfen

 87. Sena Ünal dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyorum. El becerim iyidir. Öğrenciyim gelirim yok. Evden her türlü paketleme işi yapabilirim. Lütfen geri dönün. Bir öğrenciyi mutlu etmiş olursunuz.

 88. Güldane dedi ki:

  merhaba, öğrenciyim ve ek bir iş yapmak istiyorum. Bütün paketleme işlerini yapabilirim. geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 89. Sümeyye Ergenç dedi ki:

  Merhaba, Ankara Etimesgut’ta oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Tatilden dolayı evde çok boş vaktim oluyor. Hızlı ve titiz ve çok düzenciyimdir. İşleri ailem ile (4 kişilik bir ekip) daha hızlı yaparız. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 90. satı dursun dogru dedi ki:

  ankara sıncan da oturuyom kalem paketleme yap bilirim diyere işleride olur

 91. busr dedi ki:

  Evdeyim tüm gün.Bu işe zamanımı bolca ayırabilirm eksiksiz yapabilirim.Pandemiden dolayı geçim sıkıntısı yaşıyoruz.Evime Benimde Katkım olmasını istiyorum.Daha öncede Kıyafet Kartları paketleme işi yapmıştım.İlgilenirseniz Sevinirim.☺️🌸

 92. Dilek dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum evde yap
  abilecegim işlere talibim lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim

 93. SELMA KARACABEY dedi ki:

  Merhaba Etimesgut Ankarada oturuyorum.Titizve düzenli biriyim.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim

 94. REYHAN ÖZTÜRK dedi ki:

  altındağda oturuyorum el becerim iyidir geri dönerseniz sevinirim

 95. Recep KAYA dedi ki:

  Ankara Batıkentte oturuyorum. 5 kişilik bir aileyiz. Büyük oğlum üniversiteyi kazandığı için Ankara’ ya taşındık. Evde Toka, Pipet Kalem, Kına Paketleme- Davetiye Katlama gibi işleri evimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yapmak istiyoruz. Bu işe ihtiyacımız var. İş veren firmaların dönüş yaparsa çok sevinirim. Hayırlı işler.

 96. REYHAN ÖZTÜRK dedi ki:

  ankara altındağda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum . dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 97. Nilay Yılmaz dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum. Sincanda olan işleri yapabilirim. Geri dönüş olursa çok sevinirim.

  1. Evrim Irmak dedi ki:

   Ankara keçiören’de ikamet ediyorum. El becerim iyidir. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 98. Recep KAYA dedi ki:

  Merhaba;
  Ankara Batıkentte kirada oturan 5 kişil bir aileyiz. Kalem-Toka- Pipet Paketleme ve Poşet Katlama gibi işler yapmak istiyoruz. Büyük çocuğumuz üniversiteyi kazandığı için bizde peşine geldik. Evimizin giderlerine katkı sağlamak için ailecek bu tür işlerden yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız vede benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum.

 99. Seda dedi ki:

  Merhaba. Sincan Yenikent’te oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Daha evvel evden boncuk dizme ve paketleme işi yaptık. Her türlü paketleme işini hızlı, temiz ve düzenli yapabiliriz.

 100. Sema dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikentte oturuyorum. Kendim kanser hastasıyım evde her türlü işi yaparım. Makale işi, paketleme v.b işler olabilir.

 101. Emre dedi ki:

  Kalem paketleme işi- Sincan

 102. Fuat ÇELİK dedi ki:

  Ankara Etimesgut Elvankentte oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. üç kişiyiz.

 103. Nalan Asuman Şahinli dedi ki:

  Mamak kayaşta oturuyorum. Kalem – toka – mısır paketleme işlerini zamanında ve düzgün bir şekilde yapabilirim. Bu iş için 4 kişiyiz herseyi zamanında yetiştiririz.

  1. Murat dedi ki:

   Evde paketleme işi yapılır. Sincan bölgesi tercihimdir.

 104. Abbas dedi ki:

  Ankara yenimahalle demetevler oturuyorum evde pipet paketleme işi istiyorum hızlı bir şekilde paketlerim .. iş verirseniz sevinirim

 105. Nurcihan Vural dedi ki:

  Sincan merkezde oturuyorum. Poşet katlama ve kalem paketleme işlerini yapabiliriz. Evde 6 kişiyiz çok boş zamanımız var. Daha öncede paketleme işlerini yaptık. Temiz ve hızlı çalışıyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

 106. büşra dedi ki:

  merhaba ankara keciören de ıkamet edıyorum. ıse cok ıhtıyacım var. yardımcı olursanız cok sevınırım her turlu paketleme ısını yapabılırım. geri dönus saglarsanız cok memnun olurum . ıyı gunler.

 107. Gizem Güner dedi ki:

  Merhaba. Ben Ankara sincanda oturmaktayım. Üniversite öğrencisiyim. Vaktimi degerlendirmek ve para kazanmak için sincan bölgesinde paketleme işi yapmak istiyorum. El becerime ve hizima güveniyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 108. Neziha dedi ki:

  Ben Ankara kazanda oturuyorum evde paketleme isi istiyorum hangisi olursa olsun .elim çok pratiktir.bu işe ihtiyacım var

 109. sibel dedi ki:

  13 haziranda basvurdum hala donus yapmadiniz acil ise ihtiyacim var lutfen

  1. Rabianur dedi ki:

   Sincan’da yaşıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim kendime güveniyorum

 110. Sami dedi ki:

  Evde makele işiyle ilgileniyorum kendim bilgisayar mezunuyum excel word iyi derece kullanıyorum

 111. Demet Karatüm dedi ki:

  Merhabalar poşet katlama ve toka paketleme pipet paketleme hepsini yapabilirim lütfen dönüş yapabilir misiniz

  1. Demet Karatüm dedi ki:

   Sincan Fatihte oturuyorum

  2. Berfin dedi ki:

   Evde kalem paketleme işiyle ilgileniyorum. 6 kişilik ekibe sahibiz. Acil geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 112. sibel dedi ki:

  acil donus yaparmisiniz sincan

  1. Hava dedi ki:

   Ankara sincan pipet toka..paketleme yaparim geri donus yaparsaniz svinirim simdiden tesekkurler

 113. sibel dedi ki:

  cok hizli deslimat temiz ve pratik sekilde esim issiz 4 cocugumuz var lutfen donus yaparmisiniz?ankara sincan

 114. Nooruldeen Azeez dedi ki:

  Merhaba. Ankara etimesgut’ta oturuyorum kalp hastasıyım çalışamıyorum çalışanım da yok kirada oturuyorum. Evde eşimle her hangi bir paketleme işi istiyoruz. Lütfen dönüş yapın. İyi günler

 115. Yunus dedi ki:

  Merhabalar ankara sincanda oturuyorum öğrenciyim toka işi yapabilirim en kısa süre içinde bilgi verirseniz sevinirim iyi günler..

 116. Rabia dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ögrenciyim evdeyim boş vaktim çok kalem paketleme işini çok rahat bir şekilde yaparım.

 117. gökmen avcı dedi ki:

  ankara içinde tüm gün boyunca verilen işler aralıksız yapılacaktır. vaktim müsait. kusursuz iş görme taahhüdü .

  1. Sevinç Şenoğlu dedi ki:

   Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme ve poşet katlama işi yapabilirim evde 3 kişiyiz öğrenciyim boş zamanım var dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Fatma dedi ki:

   Sincan’da ikamet etmekteyim.Kalem paketleme,sabun paketleme, poşet katlama,pipet paketleme, kına paketleme,pet bardak,karton bardak kutulama gibi işlere talibim.İstenilen zamanda istenilen adette teslim ederim.En kısa zamanda iletişime geçerseniz sevinirim.

 118. Merve dedi ki:

  Ankara sincandayim kalem peketleme ve poşet katlama işi yapabilirim çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsaniz çok sevinirim.

 119. Safiye dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 120. Cagla dedi ki:

  Oncelikle merhabalar kolay gelsin. Malûm covit 19 ülkemizde görülmesinin etkisiyle çoğu vatandaşımız evlerine kapandı. Bu süreçte bizde aynı durumdayiz. Ankara sincan da oturuyorum. Kalem katlama işinize başvurmak istiyoruz kızım ilr birlikte. Bilginize..

  1. Yusuf Buğra Yılmaz dedi ki:

   Ankara sincan da oturuyorum kalem paketleme işi yapabilirim

  2. Aslı dedi ki:

   Merhabalar Sincan yenikent te oturuyorum evde balon paketleme gibi işler yapabilirim

 121. Nurgül dedi ki:

  Ankara yenimallede oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevınırım.

 122. Satı koyun dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilir kalabalık ailesi yaparım çocuk k ihtiyacı var lütfen tekrar geri dönüşüm yapimiz

 123. Nazile dedi ki:

  Ankara yenmahallede yasiyorum 6 yil.kazaklar penyelere boncuk isi yapti elim hizlidir daha once grup calismasida yaptim

 124. İkbal dedi ki:

  Ankara yenikentte oturuyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. İhtiyacım var. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 125. Sevda dedi ki:

  Merhaba ben ankara yakacikta nmsaj atıyorum lutfen eşim issiz kiraciyim ve evlere verilen l ise ihtiyacım var terturlu paketleme, boncuk , ne olursa yaparim lutfen bir geri dönüşyapın

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 126. İbrahim dedi ki:

  Ankara Etimesguta oturuyorum herturlu evde ek iş için yangalir arıyorum

 127. İbrahim dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi için talibim dönerseniz sevinirim ve itinayla yaparız

 128. Yusuf dedi ki:

  Sincanda ikamet etmekteyim sincan ve çevresi evde ek is yapabileceğim iş aramaktayım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 129. Zehra ASLAN dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım. Daha önceden deneyimim de var paketleme konusunda.

 130. meliha yıldız dedi ki:

  ankara etiimesgutta oturuyorum
  kalem paketleme ve ya kasik catal pipet toka paketlemede olur.

 131. Meral dedi ki:

  Ankara Çubuk 3 kisiyiz el pratikliğimiz vardır yardımcı olursanız seviniriz …

 132. Alime türkmen dedi ki:

  BEN. asla inanmiyorum iş verdiginize yazmadigim yer kalmadi iş istiyorum diye insanlari umutlandirmayin 30 35 tane elemanim var daha önce yaptığım icin AKTEPE KECIOREN de oturuyorum bizde istiyoruz paketlaeme isi

 133. Nevzat dedi ki:

  Selamün aleyküm Altındağ Karapürçek te oturuyorum çalışmak istiyorum sizinle yada evde sizden haber bekliyorum

 134. Zeynep dedi ki:

  Ankara Çankaya da oturuyorum elbecerim çok iyidir istenilen miktarı istenilen zamanda bitirip teslim edebilirim.acil ise ihtiyacım var

 135. Esma dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum. 8 kişilik ekibiz. Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz. Özveri ile yapabilcegimizden şüpheniz olmasin.

 136. Firdevs dedi ki:

  Ankara sincanda yaşıyorum kalem paketleme işini yaparım lütfen geri dönüş sağlarsanız sevinirim ihtiyacım var bu işe

  1. Gülser dedi ki:

   Ankara Sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım. Daha önceden deneyimim de var paketleme konusunda. 22 yaşındayım elim çok pratik ve hızlıdır.

   1. AYDEMİR dedi ki:

    BEN BİRŞEY MEREK EDİYORUM ARKADAŞLAR BURDANKİME YAZIYOZUNUZ V-HİÇ KİMSENİN CEVAP YAZDIGINI GÖRMEDİM AYRICA BU FİRMALARIN NE ADI VAR NE TELİ VAR BURDAN YAZIP İŞ ALAN OLSUMU VE YA BİRNİ ARIYAN OLUDUMU CAAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

   2. Mehtap sütçü dedi ki:

    Ankara Sincan’da oturuyorum her türlü paketkeme işi yaparim

  2. Gülser dedi ki:

   Ankara Sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım. Daha önceden deneyimim de var paketleme konusunda. 22 yaşındayım elim çok pratik ve hızlıdır. Dönüş yaparsanız pişman olmazsınız

   1. Didem dedi ki:

    Ankara/polatlıda oturuyorum böyle işlere elim yetenekli ve hızlıdır bilginize

  3. Beyza dedi ki:

   Ankara Altındağ da yaşıyorum. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim

  4. Çağla dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum annemle yaşıyorum 20 yaşındayım acil işe ihtiyacımız var ek gelirimiz yok ne iş olursa yapabiliriz

 137. Zahide dedi ki:

  Merhaba. Böyle işlerde elim yetenekli ve hızlıdır. Herkesin olduğu gibi bende bu işe ihtiyaç duyuyorum. Hiç bir ürün fark etmeksizin hepsini yaparım. Sincan merkez de yaşıyorum teşekkür ederim.

 138. Emine dedi ki:

  Ankara sinsanda oturuyorum kalem paketleme işini yapmak istiyorum. Eğer dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Emine dedi ki:

   Ankara aldindagda oturuyorum ogrenciyim annemle beraber kolaylikla yapabilcegim isler ek is ariyorum

  2. Tuğçe dedi ki:

   ankara sincanda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum her günüm evde geçiyor

  3. Refika dedi ki:

   Ankara Sincan’da oturuyorum kalem paketleme işini yapabilirim

  4. Hava dedi ki:

   Ankara sincanda oturuyom uc cogugum var evim ara lutfen geri donus yapin ihtiyacim var pipet toka pardak paketleme isi istiyorum yardimci olun

 139. Yakut EFİL dedi ki:

  Merhaba Ankara Pursaklarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 140. Döndü dedi ki:

  Ankara Sincan da yaşıyorum kalem paketleme yaparım ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 141. Meral Dumanoğlu dedi ki:

  Ankara Keçiörende ikamet etmekteyim..Evde paketleme işi yapmak istiyorum..Geri dönüş yapmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler..i

  1. Sezgin dedi ki:

   Merhaba, üniversite mezunuyum. Kpss hazırlığı yapıyorum. Nişanlımla birlikte evden iş yapmak istiyoruz, şu an herhangi bir gelirimiz yok. Ankara Çankaya – Mamak arasında ikamet ediyoruz. Verilen işi titizlikle en kısa zamanda teslim edebileceğimizden emin olabilirsiniz

 142. Meral Dumanoğlu dedi ki:

  Ankara Keçiörende ikamet etmekteyim..Evde paketleme işi yapmak istiyorum ve gerçekten ihtiyacım var ..Geri dönüş yapmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler..

 143. Betül dedi ki:

  Ankara Sincan’da ikamet edıyorm evde paketleme işine çok ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevnırım

  1. Mehtap dedi ki:

   Ankara sincanda yaşıyorum annem ben ve ablam her cesit paketleme işini yapabiliriz. Babamız asgari ücretle 2 üniversite öğrencisi okutmaya çalışıyor. Bu yüzden çok ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 144. Fatma dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum.ev hanımıyım Kalem ve poşetleme işi yapmak istiyorum. paketlemelerin tarafimca size en kısa zamanda ulaşmasını saglaya bilirim cevap yazmanız dileğiyle umarım en kısa zamanda dönüş yaparsınız teşekkürler

  1. Yahya dedi ki:

   Ankara sincanda oturuyorum evde iki kişiyiz elimiz yatkindir gerekirse kendi arabamla isleri teslim alabilirim bizede is verirseniz seviniriz

   1. Refika dedi ki:

    Ankara Sincan’da oturuyorum evde kalem paketleme işi yapabilirim

 145. Mustafa dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim

 146. Meryem dedi ki:

  Merhaba 7 aydır işsizim ve evim kira evde yapabileceğim her türlü paketleme işi yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Ebru dedi ki:

  Ankara ALTINDAĞ da ikamet ediyorum.ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bu işi istiyorum.el becerime kendime güveniyorum her konuda olduğu gibi iş konusunda da özverili ve titiz bir insanım,dönüş yaparsanız sevinirim.

 148. nalan bağ çelik dedi ki:

  ANKARA MAMAKTAYIM EK İŞ İSTİYORUM EV HANIMIYIM

 149. emine dedi ki:

  merhaba ankarada oturuyorum.emekli öğretmenim makale yazabilirim.ayrıca dikişte profösyönelim. dikiş elişi vs. hepsi olabilir.

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 150. Serpil dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Büşra dedi ki:

   Ankara Sincan da oturuyorum evde kalem paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusn

 151. Züleyha Bektaş dedi ki:

  ANKARA ÇANKAYA’da ikamet etmekteyim. Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 152. fatma dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum.ev hanımıyım Kalem ve poşetleme işi yapmak istiyorum. paketlemelerin tarafimca size en kısa zamanda ulaşmasını saglaya bilirim cevap yazmanız dileğiyle umarım en kısa zamanda dönüş yaparsınız teşekkürler

 153. Furkan dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum ankara sincan da oturuyorum

  1. Kyzburak dedi ki:

   Ankarada oturuyorum her türlü paketleme işin yapabilirim,arkadaşlarım da olduğu için hızlı yapa bilirim

 154. AYŞENUR dedi ki:

  MERHABA ANKARA DA İKAMETGAH EDİYORUM. OLABİLECEK BÜTÜN PAKETLEME İŞLERİNİ YAPABİLİRİM. TEK KİŞİ OLMADIĞIM İÇİN DAHA PRATİK HIZLI BİR ŞEKİLDE VERİLEN İŞİ TESLİM EDEBİLİRİZ. GAYET ÖZENLİ PAKETLEME YAPILACAĞINDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN. DAHA ÖNCE BU TARZ İŞLER KONUSUNDA DENEYİM SAHİBİ OLUNDUĞU İÇİN VERİLEN İŞLER KOLAYLIKLA YAPILABİLİR. BU İŞİ İSTİYORUZ. OLUMLU GERİ DÖNÜŞ BEKLİYORUZ. İYİ GÜNLER.

 155. Seda dedi ki:

  Ankarada oturuyorum her turlu paketleme isi yaparim yardimci olursaniz sevinirim

 156. Burcu ege Gökçe dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum poşet katlama ve pipet paketleme yapabilirim eşim virüs sebebi ile iş yeri çıkardı bende hamileyim ve yeni evliyiz bu işe gerçekten çok ihtiyacım var kira taksitler falan çok ihtiyacım var

 157. emrah akcaoğlu dedi ki:

  ankara elvankentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 158. Betül Atılgan dedi ki:

  Ankara sincan törekentte oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ne olursa yaparım

  1. BARIŞ dedi ki:

   Ankara Mamakta paketleme işi yapmak istiyorum.

 159. cemal dedi ki:

  Ankara Yakacık Kırandağında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 160. Selma dedi ki:

  10 yıllık paketleme işçisi olarak deneyimim var evde paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Ayşe akpinar dedi ki:

   Ankarada oturuyorum paketleme işi istiyorum

  2. AYNUR dedi ki:

   Evde paketleme işini titizlikle yapabileceğime eminim.Dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 161. Ceylan gorpe dedi ki:

  Ankara sincan Tandoğan da oturuyorum ihtiyacım var düzenli ve özenli çalışırım bu işi yapabileceğime inanıyorum dönuş yaparsanız sevinirim

 162. Sibel dedi ki:

  Ankara batikentte oyuruyorum 7 yil fabrikada paketleme iscisi olarak calistim suan da issizim ve evde paketleme isi yapmak istiyorum

 163. Ayşenur Koçer dedi ki:

  Merhabalar, Ankara’da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yapabilerseniz sevinirim.

 164. taha dedi ki:

  Her türlü iş için epostam dan ulaşabilirsiniz

 165. Hilal ORAN dedi ki:

  Evde iş yapmaya ihtiyacım var .

 166. Aydan dedi ki:

  Ankara yaşamkentte oturuyorum,evde paketleme işi olursa özenle çalışırım,amacım hem evde boş vaktimi değerlendirmek hemde aile bütçesine katkıda bulunmak,bu imkanı verirseniz çok sevinirim,teşekkürler

 167. Emine dedi ki:

  Ankara Mamak’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum, dönüş yaprsanız sevinirim, teşekkür ederim.

  1. Nesrin dedi ki:

   Sıncan poşet ve kalem paketleme işi istiyorum.Ankara eryaman da oturmaktayım. Iki arkadaşız.

 168. Nilüfer dedi ki:

  Pursaklarda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum düzenli temiz bir şekilde yapılır

  1. Ali dedi ki:

   Ali sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim iş arıyorum

 169. Mustaf Koç dedi ki:

  Şu insanların umutları ile oynamaya ne hakkınız var.
  Hepsi bir umut kendilerinin yapabileceği işi anlatmışlar.
  Bir kişide Allah razı olsun bu iş için teşekkür ederim dememiş. Tek kelime ile kınıyorum. İnsanlarla dalga geçmeyin.

 170. gizem dedi ki:

  merhabalar evdeher türlü iş paketlemesi yapabşlirim keçiörende oturuyorum

  1. hanife taşpınar dedi ki:

   ankara çankaya da yaşıyorum pakteleme işine çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum şuan işsizim elim hızlıdır daha önce yaptım bu işi

  2. Özge dedi ki:

   Merhaba Keçiören de oturuyorum evde ise ihtiyacım var her türlü iş yapabilirim evde

 171. Birsen Öztürk dedi ki:

  Ankara da yenikentte oturuyorum evde paketleme işi yapmakmak istiyorum

  1. Şaziye dedi ki:

   Sincan yenikentte oturuyorum. Her türlü paketleme poset katlama yaprak sarma vs yapabilirim

  2. Zinnur dedi ki:

   Merhabalar ankara çubukta oturuyoruz 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz . He türlü paketleme işi yapılır elimiz pratik ve hızlıdır.

 172. Nezahat dedi ki:

  İyi günler Ankara/ Sincan da yaşıyorum. 5 kardeşiz tek babam çalışıyor ve kardeşlerim okuyor acil işe ihtiyacım var annemle birlikte yapıcaz.hijyen sertifikam var. Ne iş olursa paketleme yaparım .Daha önceplastik tabak paketledik

 173. Gonca dedi ki:

  Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde yaşıyorum 23 yaşındayim küçük bir kızım var eşimin haftalığı yetmiyor lütfen geri dönüş yapın her türlü paketleme ve montaj işini yapabilirim aksaklık yada sıkıntı yaşatmam lütfen yardımcı olun güzel haberlerinizi bekliyorum

 174. Buse dedi ki:

  Ankara sincanda otuuyorum. Her turlu paketleme katlama vs isleri yapabilirim. Ayrica kalabaligiz vok kisa surede isleri bitirebiliriz. Geri donus yaparsanoz sevinirim .

 175. tolga dedi ki:

  ankara batıkente oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 176. Hatice korkmazlı dedi ki:

  Mamakta oturuyorum. Uygun işi yapabilirim. Ulaşırsanız sevinirim

  1. Didem dedi ki:

   Ankara Yenimahalle oturuyorum magnet vs.paketleme isine ihtiyaç im var ilgilenirseniz sevinirim

 177. Merve Ünal dedi ki:

  Merhaba ben sizler için evde makale yazabilirim. İyi bir iş birlikçiyimdir, karşılıklı memnuniyetle çalışabileceğimizi düşünüyorum

  1. Hüseyin Şen dedi ki:

   Merhaba Ankara/Sincan’ da oturuyorum bu salgın nedeniyle evde durmak zorundayım evde paketleme işi yapabilirim. Seri ve hızlı bir yapıya sahibim.

  2. Yağmur dedi ki:

   Merhaba etimesgut da oturuyorum 3 kişiyiz her türlü paketleme işini yapabiliriz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 178. Özge dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum farketmez ankarada sincanda oturuyorum ihtiyacim var 21 yaşındayım eşimi işten ayrıldı yardimci olursaniz sevinirim

 179. Sümeyye dedi ki:

  Ankara mamak/ akderede oturuyorum herhangi bir paket işini yapacağıma inanıyorum lütfen dönüş yapın

 180. Melike dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum poşet katlama ve kalem paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var

 181. hakan dedi ki:

  sincan yenikentte fason atölyem var istenilirse malzeme alımlarını adresten alıp işi tamamlayıp adrese teslim edebilirim yaptığım hizmet için fatura kesebilirim mail adresimizden ulaşırsanız taleplerinize cevap verelim

 182. Tarık dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde ek iş istiyorum eşim ile hızlı ve temiz bir şekilde paketleme yapabiliriz yardımcı olabilirmisin.

 183. Rabia Akçalı dedi ki:

  Ankara Keçiören de kalaba mahallesinde oturuyorum eve iş almak istiyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum toka ve kalem paketleme olursa benim için iyi olur.

 184. Nihat dedi ki:

  Ankara sincan da ikamet ediyorum her türlü ev işini çok seri ve istenildiği gibi düzgün bir şekilde yapabilirim

 185. hanim kiraz dedi ki:

  ankara mamak ta oturuyorum aracım var ulaşımım sorun değil ürünleri kendim alıp kendim teslim edebilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Ebru dedi ki:

   Ankara yenimahalle de oturuyorum her turlu paketleme isini yapabilirim lutfen geri donus yapin cok ihtiyacim var

   1. sevda dedi ki:

    iyi günler ankara sincan da yaşıyorum kalem paketleme işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Neslihan dedi ki:

   Merhaba dıskapida oturuyorum keciogren toka paketleme isiyle ilgileniyorum. Bir oglum birde kizim var bakacak kimse yok. Tek basma yardmlarla evimi gecndirmeye calisiyorum. Cocuklarim kucuk oldugu icin dolayisiyla disarida calisamiyorum lutfen geri donus yapin rica ediyorum…

 186. Büşra dedi ki:

  Merhabalar. Ben Çankaya da arkadaşım Sincan da ikamet ediyor. Birbirimizde kalabiliriz. Beraber evden iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  1. Elif dedi ki:

   Merabalar.Elvankentte ikametgah ediyorum ailece paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 187. Aysel dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum . Paketleme isi yapmak istiyorum . Donus yaparsaniz sevinirim

  1. ayşenur dedi ki:

   ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. Nilüfer dedi ki:

    Pursaklar da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum hızlı ve temiz bir şekilde yapılır

 188. Şeymanur dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardımcı olun.

 189. Şeymanur dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim .

 190. Nur dedi ki:

  Merhaba Ankara dikmende oturuyrm evde paketleme işi yapabilirim kalem kürdan toka dönüş sağlarsınız sevinirim işten çıkarıldım

 191. Tolga dedi ki:

  Ben Ankara Mamak’ta oturmaktayım işten çıkarıldım evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler

 192. Büşra dedi ki:

  Merhaba. Ben Çankaya’da arkadaşım Sincan’da ikamet ediyor. Birbirimizde de kalabiliriz sorun değil. Beraber evden iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 193. Mehmet Atilla dedi ki:

  Merhaba Eryamanda ikamet etmekteyim yakınımda olan bütün işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Sema dedi ki:

   Ankara da ikamet ediyorum . Evde çok boş zaman olduğu için çok iş yaparım paketleme işi daha önce yaptım temiz çalışırım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Aleyna Maraş dedi ki:

   Ankara batıkentte oturuyorum üniversite öğrencisiyim evde yapılan tüm işleri yapabilirim lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  3. NURAN dedi ki:

   ANKARADA YAŞIYORUM DAHA ÖNCE PAKETLEME İŞİ YAPTIM 3 KİŞİ BİRLKTE YAPACAĞIZ HIZLI VE TEMİZ ÇALIŞMYA ÖZEN GÖSTERİRİM

  4. nuran dedi ki:

   eryamanda yaşıyorum kızımla birlikte yapacağım daha önce yardım ettiğim bir iş hızlı ve temiz çalışırım daha önce takı toka kına gibi şeyler paketledim ilgilenirseniz sevinirim

   1. emre koska dedi ki:

    merhaba ankara sincanda oturuyorum ve her türlü paketleme katlama işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 194. Ayşe keskin dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum kızımla evde iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz

 195. Zehra dedi ki:

  Merhabalar. Ankara pursaklarda oturmaktayım. Arkadasım ile paketleme işin yapmaktayız kişisel ihtiyaçlarımızı çıkarmakta adina.

 196. Sümeyye dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum poset katlama ve kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 197. Ömer dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum Kızılay da çalışıyorum çalışmama rağmen geçinemiyorum ek iş arıyorum elimden her türlü iş gelir seri ve titiz çalışırım çalışmamdan memnun kalmazsanız para bile almam lütfen geri dönüşlerinizi bekliyorum

 198. Burcu dedi ki:

  Merhabalar. Ankara ikamet ediyorum, ev hanımıyım, kalem Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Sinem dedi ki:

   Merhabalar bende ANKARA /SİNCAN da oturuyorum ve hamile oldugum icin işe giremiyorum kirada oturuyoruz eşimi de işten çıkardılar elim her işe yatkındır ve hızlıdır. Lütfen geri dönüş yapın cok ihtiyacım var ..

 199. nagihan dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum. Paketleme işi istiyorum

 200. Nihal çevik dedi ki:

  Merhaba ben Ankara da oturuyorum 23 yaşında 2 çocuk annesiyim aile apartmanında oturuyorum işiniiz düzenli güzel yapacağıma eminim dönüş yaparsanız sevinirim

 201. ismihan canal dedi ki:

  makale yada paketleme ankara

  1. Arzu dedi ki:

   Ankara Sincan Fatih te oturuyorum evde iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işi olur

 202. murat dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum makalede olur paketlemede olur farketmez dönüş yaparsanız sevinirim

 203. Melek dedi ki:

  Ankara da oturuyorum kalem paketleme işini yapmak istiyorum elim hızlıdır geri düşün yaparsanız çok memnun olurum

 204. Nur dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorun ankarada oturuyorum bi bayan arkadaşımda var beraber is almak istiyoruz yardimci olursaniz cok sevinirim ?

 205. ilknur dedi ki:

  ankarada oturuyorum iki kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 206. Kadriye ünlü dedi ki:

  Ben Polatlı da öğrenciyim orda evde kalıyorum ailemde 3 kişi daha okuyor ve bu yüzden işlerinize talibim elim çok hızlıdır çocuk gelişimi mezunuyum bu yüzden elimden her iş gelir. Ama Ankara Mamak Keçiören Altındağ daki işleri de alabilirim normalde Ankara Altındağ da ikamet ediyorum. Geri dönüşünüz olursa sevinirim m

 207. Aynur. dedi ki:

  ek iş arıyorum mısır paketleme

 208. Seda dedi ki:

  Merhabalar Evde Kalabalığız Paketleme Işini Daha önce yapmadık deneyimimiz yok lakin yapabileceğimizi düşünüyoruz ulaşım sağlanırsa sevinirim

 209. berkant tulga dedi ki:

  öveçlerde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 210. Ender kula dedi ki:

  Merhaba evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim çok ihtiyacım var Mamak da oturuyorum

 211. Merve dedi ki:

  Merhaba Ankara paketleme işi istiyoruz ve 3 kişiyiz,pratik hızlı ve düzenli bir şekilde bu işi yapmak istiyoruz

 212. Derya ÖZEN dedi ki:

  Merhaba eşim asgari ücretle çalışıyor fakat ihtiyaçlarımıza yetmiyor iki oğlum var biri öğrenci kayınvalidemle beraber yaşıyoruz Keçiören de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum maddi sıkıntılar yüzünden üniversite eğitimimi bırakmak zorunda kaldım evde boş oturmak beni kötü etkiliyor lütfen ev hanımlarına öncelik gösterin

 213. Sultan Zengin dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikent`te oturuyorum
  3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz
  Geri dönüş yaparsanız seviniriz

  1. Yusuf dedi ki:

   eşimle birlikte toka paketleme işini yapmak istiyoruz. Teşekkür eder en kısa sürede dönüşümünü bekliyoruz. ?

 214. Orhan dedi ki:

  Ankara pursaklarda oturuyorum evde paketleme isi istiyorum bilgi verirseniz sevinirm

  1. Rabia dalkilic dedi ki:

   Kalem paketleme isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 215. Tugce dedi ki:

  Sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim

 216. Rabiya dedi ki:

  Merhaba ben keçiören de ikamet ediyorum.Evde paketleme işine ihtiyacım var.Bana en kısa zamanda dönüş yapabilir misniz?

 217. Bayram Ekim dedi ki:

  Sincan’da ikamet ediyoruz nişanlım gün boyu evde kalem paketleme işi için ulaşırmısınız

 218. Gül dedi ki:

  Merhaba Sincan kalem peketleme işi için yazıyorum hızlı çalışabilirim

 219. Nur dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum paketleme işi için yazıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 220. Burçin dedi ki:

  Ankara Keçiören’deyim 18 yaş evde sıkıldığım için iş arıyorum

 221. Pınar dedi ki:

  Merhabalar,evde ek işe ihtiyacım var elim hızlıdır ev hanımıyım uygun görürseniz sevinirim

 222. Nilay Köse dedi ki:

  Merhaba. Ankara Çankaya’da yaşıyorum. Öğrenciyim. Ek gelire ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

 223. Şeyda dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok seviniriö

 224. Müge Sefercioğlu dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle/Ankara’da oturuyoruz. 3 kişilik bir ekibiz. Her türlü paketleme işini yapabiliriz.

 225. havva simit dedi ki:

  Merhaba,

  Ankara’da Emek’te oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim işe yatkın olduğu için değerlendirilmesini rica ederim.

  Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim

  1. Sümeyye dedi ki:

   Merhaba Ankara Sincan’da oturuyorum 22 yaşındayım paketleme olarak verilen bütün işeri kabul edebilirim. 3 arkadaşımla hızlı ve pratik bir şekilde yapacağımıza inanıyorum

 226. Gökhan dedi ki:

  Merhabalar sincanda yaşıyorum ailede 3 kişi aktif olarak işi yapabilecek durumdayız bütün işler olabilir farketmez ulaşırsanız çok sevinirim

 227. Nilgün Atacan dedi ki:

  Ankara keçiören, mamak, altındağ, çankaya civari evde paketleme nikah şekeri vs yapabiliriz.

  1. Ecem dedi ki:

   Merhaba etimesgutta oturuyorum çalışıyorum ek işe ihtiyacım var acil olarak iki kişiyiz paketleme işleri arıyoruz dönüş olursa sevinirim

 228. Nejla dedi ki:

  Ankara sincan da ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim

 229. Büşra dedi ki:

  Ankara akyurtta ikamet ediyorum Ankara akyurta pipet paketleme işi görünüyor başka paketleme işleri olursa onları da kabul ederim bu işe ihtiyacım var ve elim böyle şeylere çok yatkın hızlıca hareket edebilecek biriyim lütfen acil yardım.

 230. deniz çekiç dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keçiörende oturuyorum. Paketleme yapmak istiyorum. Özel sektörde öğretmenim. Bazı durumlardan dolayı acil ek gelire ihityacım var.

 231. hazim ALJASİM dedi ki:

  ankarada altındağ da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacim var

  1. Esra dedi ki:

   Meraba 36 yaşında 3 çocuk annesiyim evde iş yapmak istiyorum elim pratikdir ekmeğe almaya muhtacız cocuklarimida bırakıp dışarda çalışamıyorum mümkünse iş talep ediyoeum

 232. Dilek dedi ki:

  Mamak a çok yakın oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız s

 233. Fatma dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok zor durumdayım gerçekten çok ihtiyacım var bu ise lütfennn dönüş yapinn

 234. Oğuzhan dedi ki:

  Ankara Sincan/Fatih semtinde oturuyorum .Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 235. OZAN dedi ki:

  merhaba On Parmak Klavye yazabiliyorum. genel kültürüme güveniyorum. makale yazmak istiyorum. Ankara da yaşıyorum. dönüş yaparsanız mutlu olurum.

 236. Tuğba dedi ki:

  ankara yenimahallede oturuyorum evde paketleme işi yapıp evimin geçimini sağlamak zorundayım

 237. Sedef Oflaz dedi ki:

  İyi günler K.ören merkezde güçlükaya mah. Oturuyorum 21 yaşındayım 3 yaşında oğlum var evladımı kimseye bırakamadığım için Asıl mesleğim olan hemşireliği bıraktım sosyal hizmetlerden yardım alıyorum sizden ricam mesajımı okursanız lütfen geri dönüş iş gösterildikten sonra her türlü paketleme işini yapabilirim.

 238. Gülşen Çalışkan dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta oturuyorum.Pipet,kalem,bardak,toka paketleme işlerini yapmak istiyorum.Ev hanımıyım.Geri dönüş olursa sevinirim.

 239. Derya dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 240. SAMET KOÇSUZ dedi ki:

  MERHABA BİZ ANKARADA YAŞIYORUZ 2 KİŞİYİZ .HAFTA SONLARI ÇALIŞMAK İÇİN EVDE PAKETLEME İŞİ ARIYORUZ . EVİMİZ KİRA .PARAYA İHTİYACIMIZ VAR.LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 241. Haluk yüksel dedi ki:

  Ankara etimesgutda oturuyorum pipet ve herhangi bir paketleme işini itina ile yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 242. Leyla Bolat dedi ki:

  Merhaba ben pursaklar sarayköyde oturuyorum paketleme işi yapmakta istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 243. Sevim fidan dedi ki:

  Sevim fidan 39 yaş keciorende oturuyorum ilanlardaki bütün paketleme işlerini yapabiliriz ekibim mevcuttur 10 kişiyiz grup sorumlusu olarak isleri ben teslim alip ben teslim ediyorum ise gore daha cokda eleman temin edebilirim

 244. Gizem dedi ki:

  Merhaba sincan yenikentte oturuyorum iki çocuğum olduğu için çalışamıyorum şu anda evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var ne paketleme olursa farketmez herşeyi yaparım ilgilenirseniz çok sevinirim…

 245. Elif dedi ki:

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 246. Şafak BAŞARIR dedi ki:

  Merhablar sincan fatih de oturuyorum evde pipet veya poşet katlama işi yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var 20 yaşında erkek öğrenciyim lise mezunuyum

  1. Esra dedi ki:

   Merhabalar ismin esra lise mezunuyum mamak ta oturuyorum mısır paketleme işini yapmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var küçük bebegim var eşim işsiz evim kira paraya ihtiyacım var

  2. Seren dedi ki:

   Ankara akyurtta oturuyorum pipet paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım

  3. Esra arpaçukuruoğlu dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum işe ihtiyacım var zor durumdayız mısır paketleme işini yapabilirim

 247. aysun dedi ki:

  merhaba.Ankara keçiören de yasıyorum.paketleme işi yapmak ,istıyorum.özenli ve hızlıyım.universite mezunuyum.bu işe ihtiyacım var.dönüs olursa memnun olurum.

  1. Fatoş dedi ki:

   Paketleme işleri yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız memnuniyet duyarım.Keçiören Ankara

 248. MAKBULE dedi ki:

  ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM DAHA ONCE YAPTIM EVE KATKIDA BULUNMAK ISTIYORUM GERI DONUS YAPARSANIZ SEVINIRIM ?

 249. burcu şahin dedi ki:

  Ankara keçiören gazinoda oturuyorum. paketleme işi yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim

 250. Cennet dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 251. Hilal dedi ki:

  Anlarada oturuyorum bilgisayar sertifikam var çok hızlı ve düzenli bir şekilde mekale yazabirim evde işe ihtiyacım var

 252. Hilal dedi ki:

  Meraba ankara mamakta oturuyum maaga yakın yerlerdende paketleme alabilirim ekim hızlıdır atrıca bilgisayar sertifikam var cok düzenli ve hızlı bir şekildede mekale yazabirim

 253. Elif dedi ki:

  Etimesgut’ ta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum gerçekten ihtiyacım var. Dönüş olursa sevinirim.

 254. Kevser ÇÖRDÜK dedi ki:

  Merhaba esimden ayrıldım paraya ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum. Daha önce de paketleme işi çok yaptım elim yatkındır. dönüş yaparsanız sevinirim.

 255. Esma dedi ki:

  Sincanda ikamet ediyorum, 26 yaşındayım evime katkıda bulunmak istiyorum, elim oldukça yatkındır, dönüşünüz için simdiden teşekkür ederim.

 256. Esma dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum 26 yaşındayım paketleme işi yapmak istiyorum, dönüş yaparsaniz çok sevinirim, teşekkürler.

 257. Feyza dedi ki:

  Plastik catal kasik bicak pipet paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 258. Dilek dedi ki:

  Ankara cubukta oturuyorum evde ek iş almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 259. Melike Y. dedi ki:

  Ankara Altındağ ilçesinde yaşıyorum öğrenciyim paketleme işlerini yapabilirim

  1. Yağmur dedi ki:

   Sincan’da oturuyorum işlerden hangisi olursa yapmak istiyorum.

 260. Ayfer kandemir dedi ki:

  Merhabalar, ankara keçiorende yaşıyorum. ev hanımıyım bütçeme katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum. Gelirim yok. Lütfen geri dönerseniz sizinle çalışmak isterim. Her şeyin üstesinden geldiğim gibi bununda üstesinden en iyi şekilde geleceğim.

 261. Ayfer kandemir dedi ki:

  Merhabalar, ev hanımıyım bütçeme katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum. Gelirim yok. Lütfen geri dönerseniz sizinle çalışmak isterim. Her şeyin üstesinden geldiğim gibi bununda üstesinden en iyi şekilde geleceğim.

 262. Meltem dedi ki:

  Ankara pursaklar sarayda oturuyorum.paketleme işini yapmak istiyorum .elim çok hızlı ve düzenlidir.

 263. Lale çınar dedi ki:

  Yenimahalle Çiğdemtepe de oturuyorum çok iyi bilgisayar kullanırım daha önce hastanede tıbbi sekreter olarak çalıştım makale yazabilirim çok acil işe ihtiyacım var oaketlemede yaparım lütfen bana acilen iş cevap verirseniz sevinirim

 264. Lale dedi ki:

  Evde boş oturmak çok sıkıcı paketleme yapabilirim Pipet toka kalem poşet magnet işleri gibi çok ihtiyacım var Ankara Yenimahalle çiğdemtepe de oturuyorum acil iş istiyorum lütfen bana yardımcı olun Lütfen çok acil

 265. Ebru Atlas dedi ki:

  merhaba Ankara Yakacık da oturuyorum eşim çalışmıyor çocuğumun okul masrafları ve ev geçimimize yardımcı olması için ek iş olarak evde paketleme işleri ve takı yapım işleri yapmak istiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 266. Hatice dedi ki:

  Ankara batıkentte oturuyorum paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır ve pratigimdir

 267. HATİCE KARAKUŞ dedi ki:

  MERHABA İSMİM HATİCE ANKARA ÇUBUKTA İKAMET EDİYORUM.EVLİYİM.EŞİM ESNAF OLDUĞU İÇİN MAAŞIYLA GEÇİNEMİYORUZ.ÇOCUĞUMUN EĞİTİMİ İÇİN EK GELİRE İHTİYACIM VAR.TEŞEKKÜR EDERİM.

 268. Hanife dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım acilen dönüş yaparsanız sevinirim eşim işsiz iki cocgum war zor durumdayı

 269. zeynep dedi ki:

  Ankara toki turkuazda oturuyorum toka paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsınız çok sevinirim

 270. ömer dedi ki:

  keçiörendeyim. acil olarak evden yapılacak işler ihtiyacım var.

 271. Nazile dedi ki:

  Ankara mamakta yaşıyorum evde çalışmak ıstiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Ankara’da ikametgah ediyorum ekibimle paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

   1. Melisa dedi ki:

    Ankara sincanda oturuyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var ablamla beraber yapıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 272. orhan şenli dedi ki:

  eryamanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 273. Büşra dedi ki:

  Ankara mamakda oturuyorum ve bu ise cok ihtiyacim var lutfrn donus yaparmisiniz

 274. Damla ergan dedi ki:

  Merhaba ankara dikmen de oturuyorum.paketleme yapabilirim.lutfen geri dönüş yapin

 275. Ebru dedi ki:

  Ankara mamak tayim paketleme işi istiyorum 4 kisilik ekibim var borçlar için çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevnirim tesekkurler

 276. Asiye duman dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum. evde paketleme yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim

 277. Emine dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde otuyorum paketleme işini titiz bi şekilde yaparım lütfen gerin dönüş sağlayın

 278. Havva koyun dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim işim yok

 279. Zeynep dedi ki:

  merhaba ismim zeynep ankara mamakta yaşıyorum üniversite mezunuyum işsizim evde sınavlara hazırlanıyorum masralarımı karşılamam lazım paketleme işi yapmak istiyorum

 280. Mustafa Erbir dedi ki:

  Ankara Eryaman’da oturuyorum. Emekli elektronik teknikeriyim. Daha önce evde elektronik kart montajı yaptım. Hemen hemen elimden her iş gelir. Evde yapılabilecek işleri zamanında ve düzgün olarak teslim ederim. Zamana riayet benim için önemlidir. Teklifleri bekliyorum.

 281. MERVE dedi ki:

  MERHABA ;

  ANKARA SİNCAN- YENİKENTTE OTRUYORUM PAKETLEME İŞİNİN HANGİSİ OLURSA YAPARIM ELİM HIZLIDIR 2 KİŞİYİZ DÖNÜŞ YAPMANIZI RİCA EDERİM.

 282. Ayşe Demirel dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde paketleme işi yada poşet katlama işi gibi işleri yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 283. sevim dedi ki:

  ANKARA YENİMAHALLEDE OTURUYORUM elim işe çok yatkındır 13 yıl bir firmanın paketleme katlama işini yaptım ekibim vardır banada iş verirseniz sevinirim bugüne kadar ne kadar iş varsa hepsine yazdım hiç ses çıkmadı sanalda olan sanal kalıyor biliyorum sizdende ses çıkmayacak ama allahtan umut kesilmez diyorum ve yazıyorum

  1. zeynep dedi ki:

   Ankara Yenimahalle de oturuyorum. bende evde paketleme isi yapmak istiyorum. rahatsızlığımdan dolayı çalıšamıyorum. evde paketleme isi yapmak tam bana gore. lutfen görün mesajımı?

 284. Esra dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde cok ihtiyaci olan bi arkadasimla paketleme isi yapmak istiyorum

 285. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Ankara sincanda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 286. Zeynep dedi ki:

  işe çok ihtiyacım var..

 287. Zuhal dedi ki:

  Ankara keciorende oturyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 288. Yasemin balkoca dedi ki:

  Küçük bebeğimi bırakacak kimsem yok çalışmak için o yüzden evde iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın evde kalem paketleme veya poşet katlama ne olursa yaparım

 289. hüsne türker dedi ki:

  sincanda oturuyorum bu işe ihtiyacım var paketleme işi yapabilirim

  1. Gülay dedi ki:

   Merhaba Ankarada oturmaktayım evde paketleme ve davetiye katlama işi yapa bilirim 6 kişilik ekibim var ulaşırsanız çok memnun olurum.

  2. Zehra Mercan dedi ki:

   Keçiörende oturuyoruz, evde paketleme işiniz temiz ve titizlikle yapılır. Lütfen maddi olarak bu işe çok ihtiyacımız var, geri dönüş yaparsanız seviniriz

 290. Hüsne dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum paketleme işi istiyorum 4 kişilik ekibim var temiz ve düzenli çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Betül dedi ki:

   Sincan’da yaşıyorum evde paketleme işlerinin hepsını yapabılırım 3 kişilik ekıbımvar sağlam düzenli çalışırız.

 291. Merve dedi ki:

  Bunlarin hepsini yapabilirim öğrenciyim ise ihtiyacım var umarım geri dönüş yaparsiniz

 292. Elif Taşan dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum .Evde ek iş yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

  1. İrem dedi ki:

   Üniversite mezunuyum evdeyim. Çok ihtiyacım var. Hepsini yapabilirim. Ankara sincanda yaşıyorum.

 293. Mehmet dedi ki:

  Sincan da oturuyorum acil işe ihtiyacım var

  1. Pelin ogut dedi ki:

   Ankara Mamakta oturuyorum.5 kisilik bir grubumuz var .evde ek is yapmak istiuoruz.ihtiyac halinde daha fazla kisi bulunabilir

 294. Duygu dedi ki:

  Evde toka paketlemek istiyorum okul masraflarım için ihtiyacım var lutfennnn

  1. Esma Yardımcı dedi ki:

   Ankara Çankaya/Türkkonut da oturuyorum 3 kişiyiz herhangi bir paketleme işi olabilir farketmez her işi yaparız.

 295. Nimet İşçi dedi ki:

  Ankara Mamak Hüseyin Gazi de oturuyorum mısır paketleme vs işi yapmak istiyorum ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorum üç kişi yapıcaz işe çok acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 296. Ahmet dedi ki:

  Keçiögrendeyiz 3 ögrenciyiz her türlü paketleme işini yaparız ihtiyacımız var

 297. Ayşenur dedi ki:

  Merhabalar benimde işe çok ihtiyacım var el becerim çok fazladır her işin üzerinden gelirim kendime ve ekibimide güveniyorum bütün işler ustalık la yapılacaktır

 298. Fadime demirtaş dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var. Vaktinde teslim ederim. Elim hızlıdır.Evde paketleme işi arıyorum acil

 299. Burcu dedi ki:

  Polatlıda ikamet ediyorum paketleme işi için oldukça vaktim var

  1. Nurettin dedi ki:

   Paketleme ici n dönüş yaptılar mı merak ediyorum

 300. Tugce dedi ki:

  Benim evde paketleme işine çok ihitiyacım var lütfen en iyi şekildede yaparım ankara mamakta oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 301. Tugce dedi ki:

  Benim işe çok ihtiyacım var küçük bi kızım var evde paketleme işi tam bana göre en iyi şekildede yapa bilirim lütfen

 302. Birsen dedi ki:

  Merhaba, Etimesgut’ ta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 303. gamze bozkurt dedi ki:

  merhabalar, Ankara Elvankent’te oturuyorum. Pipet, toka, kalem paketleme işlerini yapabilirim.İletişime geçerseniz sevinirim.

 304. Aysel Avcı dedi ki:

  Ankara Akyurt ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen cevap verin

 305. Ayse dedi ki:

  Sincan tandoganda oturuyorum paketleme işi yapabiliriz iki kişiyiz tsk ederim

 306. Emine Agcakaya dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan da oturuyorum. Evde paketleme isine ihtiyacim var.

 307. Pınar dedi ki:

  Merhaba…Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Öğrenciyim…

  1. OğuzhanÖzden dedi ki:

   Merhaba 7/24 evde paketleme işi yapmak istiyorum .
   Durumum çok kötü 3 kişilik bi ekibimiz var. Jet hızıyla yapıp gönderebiliriz.

  2. Cigdem dedi ki:

   BENDE EVDE İŞ YAPMAK ISTIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 308. Tuba Mercan dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişi yapıcaz hızlıca yapıp teslim edebiliriz ulaşırsanız çok sevinirim

 309. Tuğba Karadeniz dedi ki:

  Merhabalar biz iki kişiyiz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz Ankara Sincan da oturuyoruz ihtiyaçımız var geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 310. Leyla dedi ki:

  Merhaba Ankara da oturuyorum. 37 yaşındayım, ürün paketleme işi yapmak istiyorum.Ek işe ihtiyacım var.Lütfen dönüş yapınız.İyi çalışmalar diliyorum.

 311. Esma dedi ki:

  Merhabalar ben ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 312. Elif dedi ki:

  Keçiörende de oturuyorum yeterli ve gerekli olan tecrübeye sahibim. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

 313. Gülcan dedi ki:

  Sincandakine oturuyorum bir işim yok zamanim çok itina ile yaparim

 314. Berivan dedi ki:

  Sondandaki paketleme işlerini rahatlıkla yapabilirim

  1. Berivan dedi ki:

   Sincandaki bütün paketlemeleri yapabilirim

 315. Gizem dedi ki:

  Sincanda oturuyorum eve ek gelir için kalem paketleme yada poşet katlama yapmak istiyorum

  1. Nazire cesur dedi ki:

   Sincanda oturuyorum ek ise ihtiyacım var

 316. Kenan Kırsolak dedi ki:

  Merhaba ;
  Ankara Mamak’ta ikamet etmekteyim. Evde paketleme (fabrikada paketleme part time olarak) işlerinize talibim. Evli ve 1 çocuk babasiyim , işe ihtiyacım var ,olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  Saygılarımla

  1. emir dedi ki:

   size geri dönüş yapıldı mı acaba

 317. Ahmet dedi ki:

  Mamak’ta oturuyorum. İstediğiniz işi istediğiniz sayıda ve zamanda yapabilecek tecrübeli ve titiz ekibimle birlikte çalışmak isterseniz bana ulaşmanızı bekliyorum.

 318. Büşra dedi ki:

  İyi günler ben Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönerseniz çok sevinirim

 319. Adile dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum kalem paketleme işi yapabilirim ve verilen tarihte ürünu teslim edebilirim. Vaktimi faydalı değerlendirmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 320. Sultan Aktaş dedi ki:

  Ankara Keçiören atapark ta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparmısınız

  1. Özlem dedi ki:

   Merhaba keçiörende oturuyorum hızlı şekilde paketleme yapabilirim. Lutfen geri dönüş sağlar mısınız ???

   1. Serdar pekgoz dedi ki:

    Ankara mamakda oturmaktayim evde paketleme işi aramaktayim

 321. Demet dedi ki:

  Merhaba evde toka paketleme isi yapiyorum lutfen benimle iletisime gecebilirmisiniz Keçiören de oturuyorum bu ise ihtiyacim var

 322. Aybala Aykaç dedi ki:

  Ankara etimesgut/Eryaman da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim el becerım gayet iyidir zamanında teslımatta sıkıntı yaşamıcağınıza teminat getırırım haberınızı beklıyorum teşekkürler iyi günler

 323. Cansel Özkan dedi ki:

  Paketleme ve davetiye katlama işi yapabilirim. Ankara kolejde oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var ve el becerim iyidir. Başvurumu olumlu değerlendirirseniz sevinirim.

 324. Müslüm dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sabırlı birisiyim ve el becerim vardır

 325. Gülden dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum hızlı ve düzenli paketleme işi yapabilirim kalem paketleme poşet katlama yapabilirim bazı firmalara günde 1000 adet sigara (tütün) sarabiliyorum iş için dönüş yapabilir misiniz ? Teşekkür ediyorum

 326. Mehtap dedi ki:

  Merhaba evde toka poset her tur paketleme işi yapmak istiyorum Ankara etlik de oturuyorum

 327. Meryem dedi ki:

  MRB ANKARA KECIORENDE OTURUYORUM PAKETLEME ISI YAPMAK ISTIYORUM DONERSENIZ SEVINIRIM

 328. Sevgiye kolbay dedi ki:

  Ben paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 329. Tuğba dedi ki:

  Hanımlar buradan bir dönüş saglanmıyor ek iş için bana instagramdan dönüş yapabilirsiniz yardımcı olurum .

  1. Sema dedi ki:

   Ankara da oturuyorjm 21yaşindayım çalişmiyorum kalem veya poşet hepsini yapa bilirim ihitiyacim var yardim ederseniz sevinirim

  2. Büşra dedi ki:

   İnstagram hesabınız nedir

 330. Tuğba dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum 22 yaşındayım çalışmıyorum. kalem paketleme yada poşet katlama işi için ilgili firmalardan geri dönüş sağlanırsa çok memnun olurum teşekkürler.

 331. Tuğba dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum . Evdeyim paketleme işi için fazlasıyla vaktim var. Geri dönüş bekliyorum.

  1. Murat dedi ki:

   Evde 5 kişiyiz ek işe ihtiyacımız var daha once
   Çorap cevirme
   Çorap çiftleme
   Lokum kutusu katlama
   Paketleme gibi aile ce ev içerisinde yapmıstık.
   Suan fazlası ile işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz. BAGLUM/KEÇİÖREN/ ANKARA da ikamet ediyoruz.

 332. Esma özkalp dedi ki:

  Merhabalar bu işlerden herhangi birine ihtiyacım var el becerim iyidir bu konuda yardımcı olacak kişilerde var Ankara Yenimahalle de yaşıyorum İşe acil ihtiyacım var

 333. Ceren dedi ki:

  Ankara Altındağ 2 kişiyiz

 334. Ebubekir dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde ek iş arıyorum elimizden her iş gelir Allah’a şükür kalem paketleme poşet katlama bardak paketleme ne olursa elimizden gelir ailemle beraber günlük yüklü mevlada iş cıkartırız

 335. Meryem yılmaz dedi ki:

  Merhaba ankara etimesgut da oturuyorum poset katlama işi yapmak istiyorum

 336. Görkemsu köksal dedi ki:

  Ankara keciogrende ikamet ediyorum tel toka paketleme yapavilirim dönus yararsaniz sevinirim

 337. Öznur dedi ki:

  Merhaba. Ankara keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla

 338. Cansu dedi ki:

  Merhaba, Ankara Mamak’ta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. alternatif farklı bir iş de olabilir. Ürünün ne olduğu önemli değil, her türlü el işini yapabilrim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 339. Hilal dedi ki:

  Ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 340. Hilal dedi ki:

  Ankara eryaman da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 341. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum evde yapmak için ek iş arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 342. Muhteber dedi ki:

  Merhaba Ankara Batıkent’te oturuyorum evde paketleme ve davetiye katlama işi yapa bilirim 4 kişilik ekibim var ulaşırsanız çok memnun olurum evime destekle bulunmak istiyorum

 343. Merve dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme işini düzenli ve uzun bir süre yapabilirim.

 344. ASLAN GÜNGÖR dedi ki:

  Keçiören basınevlerinde oturuyorum bu işi yapabilirim. şimdiden teşekkürler.

 345. Bilge dedi ki:

  Merhaba keciorende oturuyorum toka paketleme isi istiyorum

 346. yeliz devrengeç dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yapmak istiyorum

 347. Çiğdem dedi ki:

  Ankara Etimesgut’da ikamet etmekteyim. Paketleme işi yapabilirim. Ayrıca makale yazma konusunda da bilgi almak isterim. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 348. Derya dedi ki:

  Ankara eryamandayım gerçekten varmısınız bilmiyorum ama evde paketleme işi istiyorum

 349. Hüsne dedi ki:

  Ankara Sincanda ikamet etmekteyim. Paketleme işi almak istiyorum

 350. Hatice dedi ki:

  akşamları evde çalışarak para kazanmak istiyorum .Paketleme ve montaj işi yapablirim…

  1. Imran dedi ki:

   Elvankente oturuyorum her türlü paketleme yapabilirim

  2. Berna dedi ki:

   Merhaba ben öğrenciyim ve bir de ablam var onunla birlikte paketleme işi yaparak harçlığımızı çıkarmak istiyoruz. Yaptığımız her işte temiz ve titiz çalışmak önceliğimizdir. Daha öncede paketleme işi yapmıştık Ankara Yenimahalle’de oturuyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 351. Hatice Akbulut dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan da oturuyorm her türlü paketleme işi yaparım iki çocugum var maddi sıkıntılarımız var yardımcı olursanız çok sevinirim

 352. melike dedi ki:

  Merhaba bu işi yapmak istiyorum.

 353. Dilek dedi ki:

  Merhaba. Ankara Etimesgut ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 354. oğulcan demir dedi ki:

  Ankara Batıkentte ikamet ediyorum hafta sonları evde paketleme işi yapabilirim. Olumlu yada olumsuz geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

 355. Meral dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum geeçekten madurum

 356. Canan dedi ki:

  İyi akşamlar.Ankara Keçiören de tokat paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 357. Aleyna dedi ki:

  Mamakta oturuyorum Öğrenciyim okul ihtiyaçlarım ve kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyorum

 358. Yüksel şener dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

 359. Kübra dedi ki:

  Bağlıcada oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 360. Gaye dedi ki:

  Ankara Yenimahalle’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik bir ekibiz verilen işi istenilen titizlikte yapacağımıza eminiz daha öncede paketleme işinde deneyimliyiz dönüş yaparsanız seviniriz

 361. F.KATIRCI dedi ki:

  MERHABA;
  ANKARA MAMAK ta ikamet ediyoruz esnafız ve kalablık aileyiz 3 4 aile bir arada yaşıyoruz ve elimiz paketleme işine işimizden dolayı çok yatkın istenilen işi zamanında ve en iyi şekilde teslim ediceğimizden eminim sizinle çalışmak isterim annemde sincanda oturyor ordanda iş teslimatı alabilirz

 362. Nejat ertaşdelen dedi ki:

  emekliyim sincan,da ikamet etmekteyim ortopedik özurluyum evde iş yapmak istiyorum paketleme evde tutun sarma işlerine talibim donus yparsanız sevinirim Tesekurler

 363. Bahar dedi ki:

  Merhaba eryamanda ikamet ediyorum.evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 364. yelda dedi ki:

  yelda ben 42 yaşındayım. pursaklarda kızımla birlikte yaşıyorum. hayatta hiçkimsem yok. kirada oturuyorum. kızım da biraz rahatsız. evden çok fazla uzaklaşamıyorum. bu ek gelire çok ihtiyacım var. en azından evimde çalışır kızımın da yanında olurum. paketleme işi yapmak istiyorum. 05

 365. Kübra K dedi ki:

  Ankara dikimevinde oturuyorum her türlü paketleme işine talibim

 366. Ayşe dedi ki:

  Merhaba 4 kişiyiz kuzenlerimde var Evde her türlü paketleme işi yaparız elimiz çabuktur

 367. gökay gündüz dedi ki:

  eryamanda otursamda lokasyon farketmez paketlemede makale yazmada yapabilirim daha önce tütün sarma yaptım… teslim alıp teslim ederim verilen fiyatta pazarlık yapmam

 368. Tuğba dedi ki:

  Ankara keçiören deyim evde paketleme işi arıyorum gerek görülürse birçok kişiyi de dahil edebilirim

 369. Buse Aydoğdu dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum.
  Paketleme işi yapmak istiyorum.

 370. Melek dedi ki:

  Ankara/Çankayada yaşayan 2 üniversite öğrencisi kızız, elimiz bu işlere yatkındır ve gün içinde çok az dersimiz olduğundan bu işlerle uğraşacak bolca vaktimiz var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 371. Seda Nur dedi ki:

  Ankara akyurtta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 372. meryem başar dedi ki:

  Sincan yenikent te oturuyorum evde ek is kapmak istiyorum. Paketleme acil işe ihtiyac vardir.

  1. Esra dedi ki:

   Elvankent te oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 373. Münevver dedi ki:

  Ankara’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yaprim

 374. Mehtap dedi ki:

  Batıkentte oturuyorum. 2 çocuğum var şu anda evde çalışmam gerekiyor paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 375. Ümran dedi ki:

  Ankara çankaya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum tüm paketleme işlerini yapabilirim.

 376. Polatkan taş dedi ki:

  Merhaba ben polatkan kalem paketleme işine talibim

 377. Zafer dedi ki:

  Emekliyim, hertürlü paketleme, kolileme, etiketleme, ayrıştırma v.s. işlerine talipim. Ankara sincan

 378. Hacer dedi ki:

  Sincan kalem paketleme işini istiyorum

 379. Selver dedi ki:

  İyi akşamlar ankara mamak da oturuyorum elimizden her türlü paketleme işi gelir5kişilik gurubuz gerçekten çok ihtiyacımız var okadarki seçme şansımız yok dönüş yaparsanız çok seviniriz

 380. Ayse dedi ki:

  Ankara kecioren de oturuyorum calisiyorum ama kizimi okutmak icin paraya ihtiyacim var en kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim

 381. Havva aruk dedi ki:

  Mrb sincanda oturuyorum kalem pketleme işini yapmak istiyorum

 382. Kadriye dedi ki:

  Yenikentte oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 383. Kadriye dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş oluyordur inş

 384. Gözde dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim

 385. İlayda dedi ki:

  Merhaba ankara sincan fatihte oturuyorum ms hastasi olduğum için disarda calisamiyorum elim pratik kendime tedavi icin ek gelir sağlamak istiyorum..

 386. Burcu dedi ki:

  Sincan /törekent de ikamet ediyorum acilen işe ihtiyacım var

 387. hülya dedi ki:

  Merhaba ben hülya dizgi işinde çaışıyorum indesign ve illustrator programlarına hakimim işimi evimden yapmak için makale yazmaya talibim

 388. Mahri dedi ki:

  Merhaba ankara etimedgutda oturuyorum evde hertürlü paketleme işini yaparım yardıcı olursanız seviniriz

 389. Hülya dedi ki:

  Ankara yenimahalle oturuyorum elim yatkın dır ise ihtiyacim var

 390. Seher dedi ki:

  Gölbaşı’nda oturuyorum. Pipet vb. paketleme işi yapmak istiyorum.

 391. Sevda dedi ki:

  Merhaba ismim Sevda Dalarslan Ankara da yaşıyorum evliyim 21 yaşındayım ve bir çocuğum var daha önce İstanbul’da bir çok yerde çalıştım elim çok yatkındır bana güvenebilirsiniz?? Eşim askerden yeni geldi iş bulamıyor evime destek olmak istiyorum

 392. Hacer dedi ki:

  Ankara Mamak’da yaşıyorum. Mısır paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim Zor durumdayız.

 393. Gamze Yıldız dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum. Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum.

 394. Tuba dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum

 395. Yasemin dedi ki:

  Ankara sincan ek işe ihtiyacım var paketleme yapabilirim

 396. Hüsne dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 397. Figen dedi ki:

  Ankarada yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var ilgilenirseniz sewinirim sevinirim

 398. Fatma dedi ki:

  Bartın’da yaşıyorum 2 çocuk annesiyim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum

  1. Tuba dedi ki:

   Merhaba evde iş ilanı için yazıyorum evde 4 kişiyiz kalem paketleme veya poşet işi icin yazıyorum ihtiyacım var gerçekten tessekkür ederim

 399. Emine sert dedi ki:

  Makale yazabilirim klavyede elim hızlıdır.

 400. Emine sert dedi ki:

  Merhaba, Mamakta oturuyorum. Ehliyetim var uzak yerlerden de iş alabilirim. Evde bol vaktim var ve bir işe ihtiyacım var. Bu tür işlere de ilgim var ilanlarınızda ki her işi yapabilecek potansiyeldeyim. İşinizi özenle yapacağımdan ve zamanında teslim edeceğinizden şüpheniz olmasın. İyi günler dilerim…

 401. Canan aşık dedi ki:

  Ankara sincan da ikametgah ediyorum evlere verilen ek islerini Yaparım özellikle kalem paketleme ve diğer işler

 402. Fatma dedi ki:

  Makale yazma dışında bütün işlere talibim.Ankara Etimesgut ikametgahım

  1. Gamze dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum evde ise ihtiyacım var el becerim vardır

 403. Hilal dedi ki:

  MAMAK ‘ta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum el çabukluğum oldukça iyidir titizlik ve düzen konusu hakkında hassasım

 404. TUBA NUR GÜLEÇ dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapmak veya makale yazmak istiyorum.Lisans mezunuyum

  1. Semra dedi ki:

   Ankara cankayada evde ek is yapmak istiyorum el becerim iyidir

 405. Hakan GÖKBAŞ dedi ki:

  Çankaya bölgesinde oturuyorum %46 engelliyim engelim çalışmama engel değil her türlü paketleme makale yazma iş takibi bilgisayar işleri el beceri işleri yaparım.

 406. zübeyde dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum .Paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Nihal Şanlı dedi ki:

   Çankaya bölgesinde oturuyorum yukarıda belirtilen tüm işleri yapabilirim makale dışındaki işler için ekip kurabilirim

 407. Esra dedi ki:

  İşe ihtiyacım var her iş gelir elimden dönüş yaparsanız sevinirim ankara Gölbaşında oturuyorum

 408. şerife dedi ki:

  sincan/yenikentte oturuyorum lise 1e giden kızımla birlikte toka paketleme işi yapmak istiyorum daha önce yapmışlığım var tecrübeliyim ilgilenirseniz sevinirim

 409. Şirin çetinceviz dedi ki:

  Merhaba kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 410. Hilal dedi ki:

  Ankara cankayada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 411. mercan önal dedi ki:

  sincan da ikamet ediyorum. 3 kisi ekip halinde calisiyorum. sincanda kalem paketleme veya diger paketleme isleri yapmak istiyoruz.

 412. Kader dedi ki:

  Merhabalar Mamakta oturuyorum paketleme işi için başvurmak istiyorum.. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 413. Büşra dedi ki:

  Ankara pursaklarda oturuyorum paketleme işi için bilği alabilirmiyim

 414. Ayse dedi ki:

  Merabalar 3 kişiyiz etimesgutta oturuyoruz aynı binada ekip çalışması yaparak hızlı iş cikara biliriz

 415. Serpil dedi ki:

  Ankarada yasiyorum ekis yapmaya ihtiyacim var el becerim iyidir ekip olusturabilecek kapasitem vardir

 416. Selma dedi ki:

  Evde ek iş kalem paketleme yapmak istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim

 417. Müge Çiftci dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Bahcelievler

 418. Beren dedi ki:

  Mamak bölgesindeyiz evde yapabileceğimiz iş arayışındayız

 419. şadiye yıldız dedi ki:

  etimesgutta oturuyorum ise cok ihtiyacim var paketleme yapmak istiyorum dönüs yaparsaniz sevinirim

 420. nafiye bas dedi ki:

  sincanda her turlu paketleme isi yapabilirim

 421. Cihangir Özlük dedi ki:

  Ankara mamak ege mahallesindeyim 8 kişilik gurubuz bipet mısır paketleye biliriz işlere talibiz

 422. gonca öngel dedi ki:

  ankara etimesgutta oturuyorum.evden ek iş arıyorum.teşekkürler

 423. Yasemin Evirgen dedi ki:

  Ankara Karacaören Toki Bloklarında oturuyorum. Toka paketleme işi için dönüş yapmanızı bekliyorum.

 424. Nihal Cantürk dedi ki:

  Ben Nihal yenimahalleden bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ziya doğan dedi ki:

   zaman sıkıntısı olmayan birisiyim ankara mamakta oturuyorum

 425. Didem şen dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 426. Öznur Şimşek dedi ki:

  Paketleme isi için başvuruyorum. Etimesgut ve sincan için.

 427. gonul celik dedi ki:

  ankara elvankentte oturuyorum paketleme isine cokk ihtiyacimm var lutfen donus yaprmisniz gercekten cok ihtiyacimm var

  1. Şeyma Kutlu dedi ki:

   Mamakta ikamet ediyorum. Mısır paketleme işini kolaylıkla yapabilirim. İstendiği kadar ürünü istendiği zaman diliminde yapıp teslim edebilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

 428. Esra dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 429. Nurcan dedi ki:

  Eryaman da imamet ediyorum ekiş olarak planlıyorum

 430. Ayse dedi ki:

  Ankara mamak ta oturuyorum paketleme isi bende yapabilirim.iletisime gecmenizi bekliyorum

 431. Tuba dedi ki:

  Ankara /Polatlida ikamet ediyorum. Evde yapabilecegim bir işe çok ihtiyacim var ilgilenirseniz çok sevinirim,teşekkürler.

 432. Esma Bahar dedi ki:

  Bende evde çalışmak istiyorum. Her türlü paketleme işi yaparım.

 433. Birgül dedi ki:

  Ankara mamak türközüne oturuyorum banada dönüş yaparsanız sevinirim

 434. Tülay Tosun dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum. Yeni tasindim. Kızımın okul ihtiyaclarini karsilamak ve kirami ödemek icin bu ise ihyiyacim var. Ana kiz hayat zor her türlü paketleme isi olur lütfen olumlu olumsuz dönüş yapin. Tesekkürler

 435. Fatma dedi ki:

  Merhaba Ankara pursaklar da oturuyorum eşim işsiz ona destek olmak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın.

 436. Selda dedi ki:

  Her tür paketleme işi yaparım çok acil işe ihtiyacım iş bulamadıgım için evde paketleme işi yaparım .Annemle beraber yapmak istiyoruz ailemle yaşıyorum Sincan ankarada yaşıyorum .ulaşırsanız memnun olurum

 437. gülsüm dedi ki:

  merhaba keçiören dutlukta oturuyorum toka paketleme işine başvurmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuğum var yardımcı olursanız çok sevinirim.

 438. lale dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum yapabilirim kalem paketleme her türlü paketleme işi yaparim

 439. Sevil Kartal dedi ki:

  4 kişilik çalışma ekibim var her türlü katlama paketleme süsleme poşetleme işleri yapılır kısa sürede ve güvenilir bir şekilde işiniz teslim edilir geri dönüş yaparsanız sevinirim

 440. nilgün dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturmaktayım evde paketleme boncuk işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 441. Duygu dedi ki:

  Ankara mamak kucukkayasda evde yapabilcegim is ariyorum tecrubem yok ama yapabilirim

 442. Cansu dedi ki:

  Ankara sincan/eryaman
  Hertürlü paketleme işini yaparım ayrıca yabancı dil var ana dil seviyesinde almanca .

 443. Mine erdogan dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum mısır paketleme yapa bilirim diğer paketleme işlerinizde yapa bilirim

 444. nilgün dedi ki:

  Mamak Saime kadında oturmaktayım evde iş yapmak istiyorum .daha önce gelinlik ve boncuk işi yaptım makale olur paketleme olur bilginize

 445. Cennet toraman dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum kalem paketleme işine başvurmak istiyorum ulaşabilirmisiniz evde 3 bayan yaşıyoruz

 446. abdurrahman aksoy dedi ki:

  ankara keçiören

 447. Büşra Yıldız dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum. Üniversite mezunuyum. Evde iş yapmak zorundayım. Elim hızlıdır.

 448. Bilge dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum evde yapılabilecek işleri itina ile yaparım {toka paketleme, davetiye katlama, etiket, nikah şekeri gibi vb} yardımcı olursanız sevinirim

 449. Gurbet dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum ek işi ihtiyacım var çalışamıyorum. Her türlü paketleme yapabilirim.

 450. Serihan Özer dedi ki:

  Ankara KEÇİÖREN de ikamet ediyorum. Paketleme,etiket vs. İşleri yapıyorum.

  1. Ezgi dedi ki:

   Ankara mamamda oturuyorum paketleme işi ne ihtiyacım var gero dönüş yaparsaniz sevinirim

 451. DERYA AA dedi ki:

  ANKARA KEÇİÖREN VE YENİMAHALLE ÇEVRESİNDE EVDE YAPABİLECEĞİM PAKETLEME İŞİ ARIYORUM

 452. Hava dedi ki:

  Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var

  1. Meryem dedi ki:

   Ankara yeni mahalle de oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim

 453. Hanım dedi ki:

  Ankara has köyde oturuyorum paketleme ısı istiyorum çok ihtiyacım var yardım olursanız sevinirim

  1. Kübra dedi ki:

   Evde kalem paketleme ve toka paketleme işine talibim sincanda oturuyorum.

 454. Ayşenur dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum çok acil is arıyorum elim hızlıdır her türlü paketleme işi yaparım

 455. Emel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapbilirm. tesekkurler

 456. Kübra dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum ogrenciyim evden ek is olarak toka paketlemek istiyorum

 457. Meral dedi ki:

  Ankara Altındağ siteler deyim maddi sıkıntılar yüzünden bir şeyler yapmak istiyorum

 458. Nil dedi ki:

  Ankara batıkentte oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 459. eylem şafak dedi ki:

  evde kalem pipet paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim ANKARA/eryaman

 460. Emel aydoğan dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum toka vs. Paketleme işleri evimizde yapabiliriz

  1. Özlem dedi ki:

   Keçiören deyim bu çevrede bu işi veren yer neresi ulaşırsanız sevininirom

 461. Yaprak çırağ dedi ki:

  Sincan yenikent te oturuyorum her türlü paketleme işi yaparız istenilen sürede teslim ederiz

 462. Müslüm dedi ki:

  Keçiören kuşçağızda oturuyorum pipet paketleme işi yapabilirim ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız memnun olurum

 463. Feyza dedi ki:

  Ankara Elvankentte ikamet ediyorum her alanda paketleme işi yapabilirim

 464. Derya dedi ki:

  Ankara sincan fatih de oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım 4 kişiyiz

 465. hatice dedi ki:

  slm sincan ve etimesgutta ikamet eden 2 kız kardeşiz.paketleme işi yapmak istiyoruz….yardımcı olur musunuz.

 466. NİLGÜN BEKTAŞ dedi ki:

  evde yapılabilecek her işi yaparım.

  1. Ayşin Genç dedi ki:

   Ankara ETIMESGUT’ta oturuyorum. Her turlu paketleme işini en temiz ve tertipli bir şekilde yapabilirim.

 467. Kübra dedi ki:

  Ankara Yenikent’te ikamet ediyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 468. Buse dedi ki:

  Merhaba ankara temelli de oturuyorum hem Sincan hem polatlıya çok yakınım paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 469. Fikriye dedi ki:

  Ben Sincan Fatih de oturuyorum. kalem paketleme işini yapabilirim

 470. Kader dedi ki:

  Ankara Polatlıda yaşıyorum ve öğrenci olduğum için biraz paraya da ihtiyacım var , kargo ilede paketleme işi alabilirim.
  Günlük 6 8 saatimi rahatlıkla bu iş için ayırabilirim
  Paketleme işi istenilen güne saate yetişir hiç bir sorun yaşamazsınız bana ulaşırsanız sevinirim.

 471. YASEMİN dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 472. Arif dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum 4 kisilik ekibim var ve hızlıyız paketleme isi yapariz çok ihtiyacimiz var

 473. Ceylan dedi ki:

  Ben Ceylan sincan yenikentte oturuyorum bir oğlum var eşim asker taksitlerimiz çok eşime yardım etmek istiyorum bu işe çok ihtiyacım var inanın paketleme işi yaparım elim hızlıdır lütfen geri dönün

 474. Tuğba dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum mısır paketleme işi yapmak istiyorum

 475. Fatma dedi ki:

  Sincan’da ikamet etmekteyim her türlü paketleme isini itina ve titizlikle zamanında yetistiririm

 476. Ceylan dedi ki:

  Ben Ceylan sincan Yenikentte oturuyorum bir oğlum var eşim asker taksitlerimiz çok eşime yardım etmek istiyorum her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olun

 477. Zeliha dedi ki:

  Makak da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 478. Kamile bülbül dedi ki:

  İyi akşamlar ankara mamak ta ikamet ediyorum yukarıda belirtilen bütün işleri yapabilirim annem ile birlikte evde belirtilen işleri yapabiliriz belirtilen zamanda ve istenilen ürünü elinize ulaştırabiliriz lütfen bi dönüş yaparmısınız ciddi anlamda bu işe ihtiyacımız var

 479. Nermin aras dedi ki:

  Ankara batikentteyim paketleme isi icin bavuruda bulunsam geri donus olmuyor neden acaba

 480. Hatice dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum ev de paketleme işi yapmak istiyorum

 481. Feray dedi ki:

  Ankara Sincan/Yenikent te oturuyorum. Elim hızlıdır, Şeçme lüksüm yok her türlü paketleme işi yaparım dönüş yapın lütfen iyi çalışmalar.

 482. Güler tascj dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım Mamakta ikamet ediyorum ise çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 483. Fatma taşdemir dedi ki:

  Ben ankara sincamda oturuyorum ben acil evde iş almak istiyprum

 484. GÜLFİDAN Işık dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi evde ek iş yapmak istiyorum elim hizlidir bu konularda donusunuzu bekliyorum… Ne is olursa hepsinin ustesinden gelirim

 485. Şengül Yoldaş dedi ki:

  Ankara Keçiören İncirli de oturuyrum.Paketketleme işi yapabilirim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 486. Neslihan Biçer dedi ki:

  Ankara batıkent te oturuyorum evden çalışıp gelir elde etmek zorundayım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 487. Merve dedi ki:

  Ankara batıkent de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 488. songül dedi ki:

  Merhaba ankara etlik keciögrende oturuyorum toka paketleme yapmak istiyorum

 489. Tülin dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 490. sevim sevimli dedi ki:

  batıkentde oturuyorum sincan eryaman batıkente paketleme işi yapabilirim

 491. Fatma taşdemir dedi ki:

  veden paketleme işi almak istiyorum sincan dan oturuyorum

 492. Ali Göçer dedi ki:

  Ankara Sincan’da ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum iş vermek isteyen firmalarla görüşebilirim.

  1. Didem dedi ki:

   Merhaba adim didem Ankarada yasiorum ve issizim paketleme,etiketleme islerine talibim hizli ogrenirim ve pratigim

 493. Burcu tuncay dedi ki:

  Merhaba adım burcu Ankara keçiörende oturuyorum 2 çocuğum var çocuklarım küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum en azından çocuklarımın masraflarını çıkarmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

 494. kader dedi ki:

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  05372952696 iş verme dışında lütfen aramayın

 495. Cansu sarıyıldız dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum paketleme işi arıyorum

 496. Ceylan dedi ki:

  Ben ceylan sincanda oturuyorum eşim asker bi var annem ve kız kardeşimle birlikte kalıyorum annemle birlikte yapıcaz çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışırım kalem paketleme işinde çalışmak istiyorum lütfen geri dönün ihtiyacım var bu işe

 497. Betül dedi ki:

  Merhaba kendimi ziraat mühendisiyim 14 aylık bir bebeğim olduğu için aktif çalışma hayatına katılmamak dayım maddi durumum yetersizliğinden dolayı evde iş imkanı istiyorum her türlü evdeki ek iş imkanı na kapım açıktır hepsini titizlikle yapabileceğinden emin olabilirsiniz sorumluluklarını yerine getiren biriyim hiçbir sıkıntı hiçbir sorun yaşamayacaksınız acil dönüş yapmanızı temenni ediyorum

  1. Gönül dedi ki:

   Sincan yenikentte oturuyorum 24 yasindayim toka paketleme isi yapmak istiyorum daha oncesinde fabrika da calistim paketleme deneyiyim var

 498. Yasemin dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum poşet paketleme veya kalem paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Aslı yıldırım dedi ki:

   Merhabalar ben sincandan aslı 45 yaşındayım 3 çocuk annesiyim ikisi ünüversite biri lise öğrencisi.çalışmak zorudayım fakat iş bulamıyorum.evde hertürlü paketleme işi yapmak istiyorum.lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekürler.

 499. Betül dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 500. Saniye dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 501. Kübra dedi ki:

  Merhaba, Ankara Mamak’ta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 502. Dönsel dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 503. Müslüm Tursunoğlu dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 504. Gamze dedi ki:

  Merhaba. Ankara keçiörende oturuyorum. 24 yaşındayım. 1 yaşında kızım var. Çalışmaya ihtiyacım var. Her türlü paketleme işlemi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 505. Esra dedi ki:

  Ankara sincan da yasiyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 506. Büşra güreşen dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum 19 yaşındayım evde annem ve diğerleriyle beraber 5 6 kişiyiz her türlü evde paketleme işlerine talibim

 507. asmin dedi ki:

  merhaba evde yapabileceğim bi işe ihtiyacım var dönüş yaparsınız sevinirim

 508. Müsade Alkan dedi ki:

  Ankara/Eryamanda oturuyorum.Evde paketleme işlerine talibim.Ilgilenirseniz sevinirim.

  1. Semra metin dedi ki:

   Bende ek is istiyorum bu isleri yapabilirim

 509. Meryem Tütüncü dedi ki:

  Merhabalar Etimesgutta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 510. Kübra dedi ki:

  Merhaba. Ankara yenimahallede ikamet ediyorum. İki kişiyiz. Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Dönüşünüzü bekliyorum.

 511. Fatma taşdemir dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda ikamet ediyorum evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 512. Iklima dedi ki:

  Ankara keciorende ikamet ediyorum ev hanimiyim elim yatkindir isimi itinayla severek yaparim cevrem genistir elemanda yonlendirebilirim cevabinizi bekleyecegim

 513. Nazife dedi ki:

  Merhaba iki tane küçük çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum ek gelire ihtiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

 514. Fatma dedi ki:

  Merhaba Keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iki tane cocuk var ve okul masrafları çok.

  1. Esengül dedi ki:

   Merhabalar keçiörende oturuyorum toka paketleme işini istiyorum

 515. Fatma Güleç dedi ki:

  Merhaba Keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki tane okuyan çocuğum var okul masrafları çok. dönüş yaparsanız sevinirim

 516. Pelin dedi ki:

  Sincan da oturuyprum ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim

 517. Dilan acar dedi ki:

  Ankara Etimesgut ta oturuyorum annemin rahatsızlığından dolayı dışarda çalışma imkanım yok evde her türlü paket işi yapabilirim.ilgilenirseniz çok sevinirim.

 518. Nazife dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim..

 519. Hümeyra dedi ki:

  Ankara keçiörende paketleme işi yapmak istiyorum

 520. Aslı dedi ki:

  Ankara altındagda oturuyorum paketleme işini yapabilecek evde boş odam var bekarım elim hızlıdır toka paketleme yaparak gelir elde etmek istiyorum ulaşırsanız çok sevinirim

 521. Aliye baytemur dedi ki:

  Ankara mamakta ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

 522. Murat dedi ki:

  Kalem paketleme işine talibim Etimesgut da ikamet ediyorum.3 günde bir işe gidiyorum.

 523. Esra dedi ki:

  Benimde işe çok ihtiyacım var kahramankazanda ikamet ediyorum yardımcı olun lütfen paketleme işine

 524. Nuriye Taşkesen dedi ki:

  Ankara mamak da ikametgah ediyorum. Çocuklarimin ihtiyaçları için çalışmak istiyorum. Paketleme işini zamanında teslim edebilirim.

 525. Arzu dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum. Kına ,sabun paketleme işi poşet katlama, gelin buketi yaptım. Tekrar yapmak isterim.Kalem işi de olur. Evde yapabileceğim iş arıyorum

 526. Eda dedi ki:

  Ankara mamakta oturmaktayım paketleme işi yapmaktayım eşime destek olmak için geri dövüşünüzü bekliyorum

 527. Özlem kılınç dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum toka paketleme işi yaparım tek başıma bi çocuğum var ve işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 528. Sevim dedi ki:

  Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Daha önce bunlara benzer çok iş yaptım paketleme işinde oldukça iyiyimdir ulaşabilirsiniz.

 529. Ebru dedi ki:

  Pursaklar Ankara’da oturuyorum evde paket ısı veya dıkıs makınem var dıkıs ısı arıyorum

  1. Kumru dedi ki:

   Merhaba geri dönüş oldumu acaba

 530. Meltem dedi ki:

  Sincan’da kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 531. Nur dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum paketleme işi arıyorum kalem, poşet vs.

 532. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Sincanda otutuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 533. rabia dedi ki:

  merhaba keciorende oturuyorum toka paketleme isi yapmak istiyorum

 534. kübra koçak dedi ki:

  iy günler ankara sincanda ikamet etmekteyim. evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum. daha önce tecrübem vardır

 535. Gülbahar dedi ki:

  Keçiören de toka paketleme işi yapmak istiyorum

 536. Arif dedi ki:

  Ankara akyurt paketleme yapılır.

 537. Kübra Koçak dedi ki:

  Sincanda ikamet ediyorum kalem paketleme işini almak istiyorum daha önceden tecrübem vardır

 538. Merve dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 539. berat dedi ki:

  yer
  ankara mamak

 540. musade asmahan dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 541. Mehmet S Y dedi ki:

  Merhaba, keçe aplikeler yapılacak. Her renk ayrı birer parça olarak size teslim edilecek. Siz de silikon tabancasıyla bunları yapıştıracaksınız. Bunun gibi birçok farklı ürün olacak. Modele göre tamamladığınız her bir ürün için 10 kuruş 15 kuruş 20 kuruş gibi ücret alacaksınız. Mesela size 100 adet baykuş için gereken parçalar verilecek. Siz de 2-3 gün sonra teslim edeceksiniz. Bizimle çalışmayı düşünürseniz öncelikle farklı numuneler yapacaksınız ve işiniz kabul görürse hemen çalışmaya başlarız. ——— e-mail adresine cevaplarınızı bekliyoruz. Etimesgut’ta ikamet edenler tercih sebebidir.

  1. Hafize Anılır dedi ki:

   Merhabalar ben Etimesgut da oturuyorum hamile olduğum için isten cikarildim evde yapabileceğim iş ariyorum5 ilaniniz bana çok cazip geldi geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Gönül dedi ki:

   Bu işi yapabikirim

  3. Öznur Şimşek dedi ki:

   Merhaba is için basvuruyorum. Teşekkürler.

  4. Aynur dedi ki:

   Etimesgut elvankent de ikamet ediyorum daha önce ev de ek iş yaptım

 542. Müzeyyen dedi ki:

  ANKARA sincan kalem paketleme iş için başvuru yapmak istiyorum 6 kişilik bayan gurubu olarak

 543. Zeynep dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 544. Şehri dedi ki:

  İy günler ben ankara sincandan şehri paketleme katlama montaj yda boncuk isleme ne iş olursa yaparım ekibim çok verdiginiz işi istenilen şekilde titizlikle ve gününde teslim ederim açıklamalarınızı okudum dönüş yaparsanız sevirinim .

 545. Aslıhan dedi ki:

  Ankara çankayada ikamet ediyorum evde yapabıleceğim iş arıyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

 546. Inci dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum paketleme isi yapmak istiyprum

 547. gonul celik dedi ki:

  ankara elvankannette oturuyorum paketleme isi istiyorum

 548. Songül berçin dedi ki:

  Merhabalar ankara keçiörende ikamet ediyorum pipet paketleme işi ile ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim

 549. Burcu dedi ki:

  Ankara batikent paketleme işi yapabilirim

 550. SERPİL dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum. Üniversiteye giden kızım ve liseye giden oglumla bırlıkte evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Dönüş yapmanızı bekliyoruz. Saygılar.

 551. Yıldız dedi ki:

  Merhaba etlik te oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum üniversite okuyan kızım ve annem le birlikte bu işe ihtiyacımız var dönüşünüzü bekliyoruz saygılar.

 552. Fevziye dedi ki:

  Ankara mamak ‘ta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum hertürlü iş olur bana ulaşırsanız sevinirim

 553. Rabia duma dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum acilen iş arıyorum davetiye katlama işi bardak paketleme işi yaparak eşime destek olmak için iş arıyorum

 554. Filiz Filiz dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum. Evde kalem paketlene işi yapabilirim iki kişiyiz. Teşekkür ederim. Çok eskiden de Diş fırçası etiketi yaptım. Yani tecrübem var. Teşekkür ederim.

 555. Beyzanur dedi ki:

  1 tane çocuğum vsr esimden ayrıldım ankara çubukta oturuyorum pipet paketleme yapabilirim yardimci olursanız sevinirim..

 556. Reyhan Karaşahin dedi ki:

  Merhaba Ankara Etimesgut da oturuyorum KPSS ye hazırlanıyorum öğrenciyim dershane masraflarımı karşılamak için evde kalem paketlemek istiyorum .

 557. Sergen dedi ki:

  Merhaba ben sergen cardak mamak da ikamet ediyorum 15 eylul 2019 dugunum var ozel bir firma da calisiyorum ve esim simdilik calismiyor elim gayet hizlidir teknik personelim zaten kurulum vs musteri memnuniyetine onem veriyoruz hali ile bu isde ek gelir olmasi icin tarafiniza ulasirsaniz memnuniyet duyarim

 558. Ayse dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 559. Ömeyra koç dedi ki:

  Bende ankara mamak başak mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen cvp verin

 560. Gület dedi ki:

  Bende altındağda oturuyorum her hangi iş olursa evde yapmak istiyorum

 561. murat dedi ki:

  keçiören toka paketleme iş

 562. Seda koca dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketlemeyi yapabilirim elim hızlı ve beceriklidir.kucuk çocuğum olduğu için ev işi arıyorum her türlü paketleme süsleme işi elimden gelir cevabınızı bekliyorum

 563. Hülya dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum

 564. elif kaya dedi ki:

  Ankara sincan ynikent te ev hanımıyım eşime katkida bulunmak icin evde yapabileceim islere talibim…tesekkurlr

 565. ezel dedi ki:

  Merhaba çok acil ihtiyacım var ise lütfen yardımcı olsun ne turu ne yeri fark etmez yaparim hepsini

 566. Sümeyye dedi ki:

  Ankara Sincan Fatih’te oturuyoruz komşularla paketleme işini yapmak istiyoruz ulaşırsanız seviniriz 🙂

 567. Senem dedi ki:

  Ankara mamak abidinpaşada ikamet ediyorum. 3 tane oğlum var. 2 si okuyor. Evim kira. İhtiyaçlarına yetişebilmek için işe ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.

  1. seda dedi ki:

   Ben ankara k.orende oturuyorum toka paketleme isi yapmak istiyorum

 568. Rabia dedi ki:

  Merhaba ankara etlik keciögrende oturuyorum toka paketleme yapmak istiyorum

 569. MUSA celikel dedi ki:

  Ankara sincan etimesgut evde paketleme işi yapmak istiyorum güvenlik olarak çalışıyorum daimi olarak yapabilirim tesekkurler

  1. Döne dedi ki:

   paketleme işini rahatlıkla yapacağıma ve belirli zamanda teslim edeceğime güveniyorum ev hanımıyım ankara sincan da oturuyorum

 570. Fadime dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

  1. Sinem dedi ki:

   Ankara keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum zamanında teslim edebilirim

 571. Meryem dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme vs. İşleri yapabiliriz

 572. Eda dedi ki:

  Sincan da kalem paketleme işini almak istiyorum 5 kişiyiz

 573. Şadiye dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her turlu paketleme isi yaparim

  1. Cansu dedi ki:

   Ankara Mamak ta oturuyorum evde mısır paketleme de başka paketleme de olur her işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 574. Dilay dedi ki:

  İşe çok ihtiyacı var borclarim var Mamak’ta oturuyorum her türlü paketleme işi yapsrim

 575. Hüseyin Yılmaz dedi ki:

  Etimesgutta ikamet etmekdeyim ek iş olarak paketleme işleri arıyorum

 576. Alperen dedi ki:

  Ankara Mamak’da yaşıyorum her türlü paketleme işini yapabilirim acil ihtiyacım var teşekkürler

 577. Latife Demirbaş dedi ki:

  Slm Etimesgut ta ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Meltem dedi ki:

   Ankara Etimesgutta oturuyorum ek işe çok çok ihtiyacım var ne iş olursa yapabilirim el becerim vardır ve çok hızlıyımdır geri dönüşünüzü bekliyorum

 578. Sadık dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 579. Tulay dedi ki:

  Ankara etımesgutta oturuyorum acil evde yapılacak paketleme işi arıyorum cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 580. Emine içöz dedi ki:

  Ankara etlikte oturuyorum.toka paketleme vs.işi yapmak istşyorum.bu işe acil ve cidden ihtiyacım var geri gönüş yaparsanız memnun olurum.

 581. Emine içöz dedi ki:

  Ankara etlikde oturuyorum.toka paketleme vs.yapabilirm.bu işe acil ve cidden çok ihtiyacım var.geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 582. LÜTFÜ dedi ki:

  Iyi günler ankara keçiöğren de oturuyorum benim bu ise cok ihtiyacim var bana geri dönüş yaparsanız cok sevinirim

 583. DENIZ dedi ki:

  Sincanda oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum

 584. Melahat altay dedi ki:

  Merhaba ankara etlikte oturyorum herhangi bir pakrtleme isini yapabilirim cok kisi istersenuz dha onceden yapritimiz bir grubumuzda var geri donerseniz sevinirim :))

 585. Vahide dedi ki:

  Merhaba mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim ankara etimesgut sincan eskişehir yolu

 586. Elif dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 587. Bengüsu dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim annem kanser hastası kardeşim tıp öğrencisi ve kredilerimiz var evde yapılabilecek işlere ihtiyacımız var toka paketleme mısır paketleme hepsi olur Ankara Dikmen de oturuyoruz.

 588. Yusuf dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 589. Ceyda dedi ki:

  Ankara Gölbaşında ikamet ediyoruz iki kişi paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz yatkın kendimize güveniyoruz,öğrenciyiz ihtiyacımız var,geri dönüş yaparsınız çok mutlu oluruz…

 590. Gül dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 591. Özlem Bozkurt dedi ki:

  Çok ihtiyacim evde paketleme işi yapmak istiyorum yapabilirim ankara etlikte ikamet ediyorum

 592. Ahmet kara dedi ki:

  Şivan Etimesgut bölgesinde oturuyorum her türlü paketleme işine talibim. Makale yazma ve her türlü paketleme işi yaparım

 593. Büşra Gürsoy dedi ki:

  Merhaba, Ankara Mamak ta oturuyorum. Daha öncede evden paketleme işi yapmıştım, tecrübem var. Gerekirse 3 4 kişi akrabamda var beraberde yapabiliriz.ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var.

  1. Semra Öztürk dedi ki:

   Demet evlerde paketleme işi yapabilirim ulaşmanızı rica ederim

  2. seda gül dedi ki:

   sincanda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 594. Seda dedi ki:

  Keçiörende paketleme işi almak istiyorum. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

  1. ibrahim dedi ki:

   sincan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. simdiden teşekkür ederim.

   1. Neslihan dedi ki:

    Ankara sincanda otuyorum her türlü paketleme işini yaparım

 595. nazar dedi ki:

  sincan oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 596. Handan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır Ankara/Etimesgut mail adresin

  1. Duru eker dedi ki:

   Keciorende oturuyorum evde ek is istiyorum grup olarak calismak istiyorum

   1. Gül topal dedi ki:

    Eryamanda oturuyorum.acil evden işe ihtiyacim var.ekip kurabilecek.kapasitem var

 597. Rafettin dedi ki:

  Evde paketleme katlama işi arıyorum.
  Evim Sincan ankarada her türlü evde iş yapabilirim

 598. Sevgi dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum geri donerseniz sevinirim teşekkürler

  1. Suna bıyık dedi ki:

   Bende paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Keçiören de oturuyorum lütfen en kısa zaman cevap bekliyorum

 599. KADER dedi ki:

  Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım.

 600. Hulya dedi ki:

  Asagi yahyalar paketleme isi yaparim

 601. Mehtap dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum polatli da oturuyorum

 602. Samet Arıcı dedi ki:

  Ankara Sincan Yenikentte ikamet ediyorum evliyim ek işe ihtiyacım var her çeşit paketleme işini itina ile yaparım acil bu işe ihtiyacım var

 603. tuğba dedi ki:

  eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ve çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 604. Şeyma ünlü dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum ev hanımıyım bolca vaktim var istenilen malzemeyi istenilen sürede çıkarabilirim ekibim de var fazla kişiyle çok ürün çıkartırız dönüş bekliyorum ihtiyacım var teşekkürler

  1. Mehmet S Y dedi ki:

   Merhaba, keçe kumaşlardan aplikeler yapılacak. Her renk ayrı birer parça olarak size teslim edilecek. Siz de silikon tabancasıyla bunları yapıştıracaksınız. Bunun gibi birçok farklı ürün olacak. Modele göre tamamladığınız her bir ürün için 10 kuruş 15 kuruş 20 kuruş gibi ücret alacaksınız. Mesela size 100 adet baykuş için gereken parçalar verilecek. Siz de 2-3 gün sonra teslim edeceksiniz. Bizimle çalışmayı düşünürseniz öncelikle farklı numuneler yapacaksınız ve işiniz kabul görürse hemen çalışmaya başlarız.

   1. Bahar dedi ki:

    Merhaba.evde iki kişiyiz paketleme ve her bir türlü işi yaparız çok temiz ve titiz çalışırız. Bu işe çok ihtiyacım var. Eryamanda oturuyorum

 605. Nuray dedi ki:

  Ankara Mamakta ikamet ediyorum ve evde paketleme işi yapabilirim

 606. Ebru çağlar dedi ki:

  İşe ihtiyacım var acil dönüş yapılırsa sevinirim

 607. Gulay dedi ki:

  Keciorende oturuyorum her turlu paketleme isi yaparm

 608. Filiz dedi ki:

  Ankara Sincan’dan ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme yapılır.

 609. şengül dedi ki:

  ankarada kızılayda ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim

 610. Medine dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum paketleme vb işler yapabilirim bu işe çok ihtiyacımız var komşular ve görümcelerimle pratik şekilde işleri teslim edebiliriz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 611. Merve dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda 5 kisilik ekibiz paketleme isi ariyoruz

  1. Kübra dedi ki:

   Ankara/balgatta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 612. Fatih celik dedi ki:

  Her türlü paket işi yaparım haskoy de ikamel ediyorum acil iş ihtiyacım var

 613. Fatih dedi ki:

  Ankara Hasköy de ikamet ediyorum her paketleme isini yaparım acil iş ihtiyacım var

 614. Pınar dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 615. Pınar dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim

 616. Tuğba Güler dedi ki:

  Ankara Keçiören Bağlum da oturuyorum ev hanımıyım 23 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 617. Ayşe Nur dedi ki:

  Ankara sincanda ikametgah ediyorum ogrenciyim annem evhanimi beraber yapacagimiz evde paketleme isi istiyoruz

 618. Aleyna dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum annem kardeşim arkadaşım paketleme işini yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır

 619. Aslı Dikkaya dedi ki:

  Sincan Yenikent te oturuyorum üç bayanız temiz ve düzgün iş yaparız işe ihtiyacımız var bize ulaşırsınız seviniriz paketleme katlama her türlü işi yapa biliriz

  1. Münevver dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum evim ankara Eryaman da

 620. Turkan dedi ki:

  Hayirli gunler Etimesgutta ikamet ediyorum Etimesgut Sincan civari paketleme isi ariyorum elimden her is gelir daha oncesinde keceden tasarimlar yaptim yine evimde cocuklarimin yaninda calisarak gelir elde edebilecegim paketleme isi ariyorum geri donus yapabilirseniz cok sevinirim

 621. Zeynep Karakaş dedi ki:

  merhabalar. sincanda ikamet etmekteyim. bana geri dönüş yapaarsanız sevinirim.

 622. Şöhret dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 623. İsa dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum iki kızım ve eşim ile paketleme işi yapmak istiyoruz bu işe çok ihtiyacımız var kızımızın gulutensiz yiyecekleri pahalı olması nedeniyle maaşımız yetmiyor bize vereceğiniz iş bu kızımıza çok faydalı olacak ailemize de mutluluk getirecek teşekkürederiz yüzer ailesi olarak

 624. selma dedi ki:

  ankara yenimahallede ikamet ediyorum pipet ve toka paketleyebilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 625. Ezgi dedi ki:

  Merhabalar ismim ezgi 2çocuğum var ev bütçesine katkıda bulunmak için Sincan ve Keçiören’den paketleme işleri alıp yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 626. Tuğçe çon dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum evde ek iş olanagından faydalanmak istiyorum

 627. Dilek Ayhan dedi ki:

  Ankara Sincandayın her türlü paketleme işini yapabilirimm

 628. Ayşenur sevinc dedi ki:

  Ankara yaşar kemalde oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var

 629. Aslı Açıkgöz dedi ki:

  Merhaba Ankara sincanda ikamet ediyorum kısacası elimden her iş gelir disiplinli ve cabuk çalışırım kalem pipet veya poşet katlamalardada pratik olacağımı düşünüyorum acil dönüş yaparsanız cok sevinirim.

 630. Tugba dedi ki:

  Ek iş istıyorum cok ihtiyacım var lutfen geri donus yapabılurmusınuz

 631. Elif alan dedi ki:

  Merhaba bende sincan plevne mh sinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 632. Nazan dedi ki:

  Mrb ben ankara keçiören aktepe de oturmaktayım eşimin tek maaşı yetmiyor ben de evde iş yapabilirim dönüş yaparmisiniz

  1. Alev Fettahli dedi ki:

   Fisto üzerine kristal boncuk işermisiniz

   1. rumeysa dedi ki:

    Ankara Keçiören de ikamet ediyorum 2 kişiyiz biz boncuk işleyebiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

    1. Leyla dedi ki:

     Mrb keçiören de oturuyorum evde maske işi yapıyordum iş bitti şimdi yeni işe ihtiyacim var çocuktan dolayı işe çıkamıyorum bana dönüş yaparsanız çk sevinirim

   2. Funda dedi ki:

    Mrb bende etlikteyim iş hala geçerli mi

 633. Kadriye ilkitoğlu dedi ki:

  Ankara batıkent te oturuyorum iş imkanınızdan yararlanmak istiyorum paketleme işini yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 634. hilal yilmazer dedi ki:

  evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 635. Güngör Pehlivan dedi ki:

  Sincan gazı mah.hürriyet cad. Oturuyorum. Evde paketleme işi arıyorum. Kale,bone,eldiven,mandal paketleme gibi evde yapılabilen paketleme işi arıyorum. Boş dükkan ve her çeşit alet edavat mevcut.sadece okullar açılacak olduğundan bir an önce bu işe ihtiyacım var Teşekkür ederim.

 636. İmren dedi ki:

  Merhabalar ankara mamakta yaşıyorum ve ekibim var çok acil ihtiyacım var her türlü paketleme işini rahatlıkla yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 637. Erhan ayaz dedi ki:

  Ankara yenimahallede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 638. Hediye Özdemir dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ise ihtiyacım var he türlü paketleme yaparim

  1. ESRA dedi ki:

   Merhaba Ankara Batikentte oturuyorum toka, poset ve pipet paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsaniz sevinirim.

 639. Emel dedi ki:

  Paketleme işine çok ihtiyacım var yer Ankara

  1. Semra metin dedi ki:

   Sincanda oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var

 640. Sefa çelenk dedi ki:

  Ankara keciorende oturuyorum evde yapilabilecek butun isler yapiyorum ekip olarak 6 kisilik ekiple tel:0541

 641. Sinan dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum kalem paketleme yada pipet paketleme işi yapabilirim 4 kişiyiz

 642. Sevda Yaman dedi ki:

  Merhabalar ben sevda yaman. Ankara Gazi Mahallesi’nde oturuyorum . Ev hanımıyım maddi sıkıntılardan kaynaklı çalışmam gerekiyor. Dışarıda herhangi bir yerde küçük oğlum olduğundan kaynaklı çalışamıyorum. Bu yüzden evde yapabileceğim bir iş arıyorum . Sizden ricam bana en kısa sürede geri dönüş yapınız. Teşekkür ederim.

  1. Alev fettahlı dedi ki:

   Fisto üzerine kristal boncuk işleyebilir misiniz

 643. menşure dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum her türlu paketleme işine talıbım yardımlarınızı beklerım

 644. Aynur şimşek dedi ki:

  Pursaklarda oturuyorum paketleme yada montaj olabilir

  1. deniz dedi ki:

   Ankara sincan da oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum tandogan mahallesinde yim kalem paketleme isi yapabilirim

 645. Asiye Fil dedi ki:

  Ankara altındağda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 646. Maksut dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi için başvuruyorum.

 647. Rukiye dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyorum 25 yaşındayım ev hanımıyım dışarda çalışma imkanım olmadığı için evde boş vaktimi değerlendirmek istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır verilen işi özenle yapar ve vaktinde bitirebilirim geri dönüş yapılırsa sevinirim iyi günler

  1. Münevver Sakarya dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum evim ankara Eryaman da oturuyorum gerçekten çok ihtiyacım var

 648. Çiğdem özdemir dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum ..Daha öncesinde evde paketleme işi yaptım

 649. Döndü dedi ki:

  Sincanda ikamet ediyorum paketleme işi arıyorum acil hertürlü paketleme işi yaparim acil dönüş bekliyorum.

 650. Gizem dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 651. Meryem Gün dedi ki:

  Ankara keciörende oturuyorum küçük bir kiz bebegim var kocama destek olmak istiyorum evde temiz ve nizahlı paket işi yapabilirim memnun kalırsınız

 652. Ezgi dedi ki:

  Merhaba altindagda oturuyorum ailecek bu işi titizlik ve özenle yapabileceğimize inanıyoruz lütfen geri dönüş saģlayınız.

 653. tuğçe dedi ki:

  Ankara mamakta ikamet ediyorum paketleme etiket vs işleri yapabilirim. dönüşünüzü bekliyorum, teşekkürler

 654. Selina NİKEL dedi ki:

  Ankara nin Mamak ilcesinde ikamet etmekteyim. 15 kisilik bir ekibim var. Paketleme işi yapmak istiyoruz

  1. Hanife dedi ki:

   Sincan da ikamet ediyoruz paketleme işi yapmak istiyoruz

 655. Gül topal dedi ki:

  Ankara eryamanda ikamet ediyorum.evde ek ise ihtiyacim var.elimden her turlü iş gelir.ekip kurabilirim.dönuş yaparsaniz sevinirim

  1. Özlem Özcan dedi ki:

   Sincan’da kalem paketleme işini yapmak istiyorum

 656. Tülin dedi ki:

  Ankara emek de oturuyorum her türlü evde paketleme işi yapma kabiliyetim var daha önce az da olsa ek iş bilgilerim var zamanım boldur sizi üzmüceğimi belirtmek isterim gereğinin yapılmasını arz ederim.

  1. Hatice ozdemir dedi ki:

   Ankara sincan yenikentte oturuyorum kalem paketleme işi yaparım her türlü paketlemeyi yapabilirim benm ise ihtiyacım var sizinde elamana varsa bekliyorum

 657. Fatma dedi ki:

  merhabalar ankara mamakta oturuyorum. öğrenciyim. bir maaşım ve gelirim yok kendi harçlıklarımı çıkarmak için evde ek iş yapmak istiyorum. toka paketleme işi için uygun olduğumu düşünüyorum. evim müsait. teslimat gününde sıkıntı yaşamazsınız. lütfen bana ulaşın

 658. Nurcan dedi ki:

  Mamak ta oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim çalışmıyorum vaktim çok

 659. Neval dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum Annem ve kendim i tüm paketleme katlama etiket işleri arıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 660. meryem dedi ki:

  İyi günler. Ankara mamakta oturuyorum.Daha önceden paketleme işi yaptım.Her türlü paketleme işini itina ile yapabilirim.Yeniden paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 661. Hazal göçer dedi ki:

  Ankara keciören etlikte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum tecrübem vardır geri dönüşlerinizi bekliyorum

 662. Osman melih dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum . Öğrenciyim okul masrafları ve eve destek olmak için çalışmam gerekiyor. Evde bolca boş zamanım var .Bu boş zamanı değerlendirmek istiyorum . Annemle beraber paketleme işine girmek istiyoruz . Bizimle çalışırsanız farkı göreceksiniz .

 663. Eda çevlik dedi ki:

  Merhaba elim cok hızlıdır hertürlü paketleme işi yaparım

 664. filiz dedi ki:

  merhaba bütün paketleme işleri titizlikle yapılır..10kişilik ekibim var..dönüş yaparsanız sevinirim…

 665. tuğçe erdem dedi ki:

  ankara mamakta ikamet ediyorum. hertür paketleme ,etiket vb işleri yapabilirim,bana ulaşırsanız sevinirim.05446216033

 666. Berna dedi ki:

  Ankara sincnda oturyorm paketleme isi icin basvurmak isdiyorum her türlü paketleme yapablrm

 667. Sultan Ceylan dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var verdiğiniz iş zamanında teslim edilir geri dönüş yaparsanız bir anneyi çok mutlu edeceksiniz şimdiden teşekkür ederim.

 668. Hüseyin şahin dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum paketleme işleriniz yapılır.

 669. sibel sezer dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum daha öncede paketleme işi yaptım bana ulaşırsanız sevinirim.

 670. Naciye er dedi ki:

  Sincan fatihde oturuyorum 3 kişiyiz her türlü paketleme işini titizlikle yapabiliriz teşekkürler

 671. Ceylan arıcı dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var

 672. Ömer dedi ki:

  Sincan da oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var 3 kişilik grubumuz var

 673. Sinem özkan dedi ki:

  Sincanda oturuyorum annemle birlikte yapmak istiyoruz hangi iş olursa olsun farketmez yapmak istiyoruz

 674. Eflatun dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kisiyiz. Yenimahallede oturuyoruz isimizi duzgun ve zamaninda ulasirsaniz yaparız. Ulasirsaniz bize sevinirim

 675. sabire dedi ki:

  sincandayim evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum acil ihtitacim var tesekkurler

 676. fili dedi ki:

  iyi günler Ankara dikmen de oturuyorum daha öncede paketleme işleri yaptık…eleman ihtiyacınız varsa 10 kişilik ekiple çalışıyoruz…olumlu dönüş yapılmasını bekliyoruz…

 677. Yaren özcan dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ünverste öğrencisiyim lara yetmediği için ihtiyacım var

 678. Hazal dedi ki:

  Sıncan da ikamet ediyorum hamilelikten dolayı işten çıktım paraya çok ihtiyacım var paketleme işlerini yaparım dönüş yaparsanız çok sevinirim

 679. Ebru Karagöz dedi ki:

  Merhaba üniversite mezunuyum ev işi ariyorum Ankara Mamakta ikamet etmekteyim paketleme işi için müracaat etmek istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 680. Damla dedi ki:

  Merhaba işe ihtiyacım var. Ankara Eryaman da oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

 681. Dilara dedi ki:

  Ankaradan dilara bu ise ihtoyacim var lutfen ama lutfen geri donus yapin lutfen

 682. yağmur kurt dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara Keçiören ikamet ediyorum. Öğrenciyim . Bu konularda yeteneğim var kendime güveniyorum. Babam maaşlı ve sigortalı çalışmadığı için kazancı yetersiz geliyor bu yüzden kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var. Annem ve kardeşim ile güzel işler çıkarırız. geri dönüşünüzü bekliyorum..

 683. Meryem Demir dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keçiören Aktepe de oturuyorum. Öğrenciyim. Bu işe çok ihtiyacım var. Bu tarz şeyleri yaparım. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 684. Zeliha dedi ki:

  Ankara Eryaman/Etimesgut/Sincan bölgesi tütün sarma işi arayanlar whatsapp dan msj atın

 685. Bilge uyar dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum. Öğrenciyim okul masrafını çıkarmak için bu işi istiyorum.

 686. Esra Yiğit dedi ki:

  ETIMESGUTA IKAMET EDIYORUM EVDE EK IS YAPMAK ISTIYORUM DÖNÜS YAPARSANIZ MUTLU OLURUM

 687. Gamze Esen dedi ki:

  Merhabalar Ankara mamakta oturmaktayım 2 yaşındayım elim oldukça hızlı ben pratiktir evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var zor durumdayım yardımcı olursanız çok sevirim

 688. Derya Bilgiç dedi ki:

  Ankara keciorende oturmamtayim paketleme isi daha oncede yaptim elimden her is gelir ne is olursa tek maas yetmiyo oğlum okula başlıyacak çalışmam lazım masraf çok olucak ne olur bi yardimci olun memnun kalırsınız hayırlı gunler

  1. Emine dursun dedi ki:

   Evde her türlü paketleme işi yaparız 3 bayanız şimdiden teşekkürler

 689. Mehtap dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum Annem ve ablam ile tüm paketleme katlama etiket işleri arıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 690. Merve dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum ve çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın kalem paketleme işi istiyorum lütfen lütfen lütfen çok zor durumdayım yardım lütfen

 691. Samet dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum üniversite mezunuyum evde paketleme ve makale işleri yaparım.

  1. Nuran dedi ki:

   Elvankent ye oturuyorum evde paketleme işi tam bana göre bir iş dönüş yaparsanız sevinirim.

 692. Melike Öztürk dedi ki:

  Ankara elvankent de oturuyorum iş imkanınızdan yararlanmak istiyorum 2 kişiyiz her türlü ev. İşini yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 693. Ümit bozkus dedi ki:

  Ankara Etimesgutta ikamet ediyoruz. Ekip halindeyiz. Her türlü paketleme işi yapıyoruz.

 694. ESRA ÇIRACI dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan Yenikentte oturmaktayım çalışmayı seviyorum ek iş yapmak istiyorum bunun içinde kalem paketleme ve poşet katlama işlerini yapabileceğimi düşünüyorum.

 695. Burcu dedi ki:

  Merhabalar ismim burcu polatli da oturuyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olunursa çok sevinirim iyi çalışmalar

  1. Ebru dedi ki:

   Ankara oturuyorum paketleme işine cok ihtiyacın var geri donus yaparsanız cok mutlu olurum

 696. Sevda dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım çok ihtiyacım var

 697. Sümeyye Özkaya dedi ki:

  Merhaba kendi dükkanımızda Paketleme işi yapmak istiyoruz. Isı ile yapıştırma bant makinamız mevcuttur. Bizimle iletişime burdan geçebilirsiniz.

  1. nurhan dedi ki:

   Yerlnlz nerde acaba

  2. Merve dedi ki:

   Dönüş yaparmısnız acaba?

   1. Şeyda dedi ki:

    Merhabalar ben Çankaya birlik mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 698. furkan aktepe dedi ki:

  ANKARADA PROFESYONEL VE TAM ZAMANLI OLARAK HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPILIR.

 699. FURKAN KÜÇÜK dedi ki:

  ANKARA KEÇİÖRENDE OTURUYORUZ 2 KİŞİYİZ. HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ HAFTA İÇİ SAAT 17.00 24.00 HAFTA SONU FULL ZAMANLI YAPILACAKTIR.

 700. yılmaz ergül dedi ki:

  merhaba etimesgut suvari mahallesinde oturuyom ek işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız yardımcı olursanız sevinirim

 701. Derya Bilgiç dedi ki:

  Ankara keciorendeyim ise çok ihtiyacim var olur dönün daha oncede yaptim memnun kalirsiniz

 702. Esra5864 dedi ki:

  Bende evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 703. Hilal dedi ki:

  Ankara Mamak ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum boş vaktim çok fazla var

 704. Hacerr dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Her türlü paketlemeyi kolaylıkla yapabilirim
  Dönerseniz sewinirim

 705. Gul dedi ki:

  Her türlü paketleme iş i yapmak istiyorum keçiören de oturuyorum

 706. Neslihan dedi ki:

  Ankara Mamak’ta yasiyorum her türlü paketleme işi yaparim ev hanimiyim elim hızlıdır zamaninda teslim ederim acil ek gelire ihtiyacımiz var lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

  1. Busra dedi ki:

   Ankara haskoyde oturuyorum iki cocuk var ve tek maas yetmiyor cok borcumuz var paketleme.islerini yaparim zamaninda teslim ederim cok ihtiyacimiz var cok zor durumdayiz acil olarak donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler

 707. ahmet dedi ki:

  ankara sincan fatih te oturuyorum hertürlü paketleme ii yaparım

 708. irem dokumacı dedi ki:

  MERHABA ADIM İREM. ANKARA KEÇİÖREN’DE KİRADA OTURUYORUM. ÖĞRENCİYİM VE KENDİ GEÇİMİMİ KENDİM SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM. PAKETLEME İŞLERİNDE HIZLI VE TİTİZİM. GERİ DÖNÜŞÜNÜZÜ BEKLİYORUM.

 709. Berke dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum öğrenciyim. Her türlü paketleme işini yaparım.

 710. sercan dedi ki:

  sincanda ikimatgeh ediyorum evde paketleme işine ihtiyacım var

 711. Sibel Akgül dedi ki:

  İyi günler Sincan’da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim.Grup oluşturup toplu işler yapabilirim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 712. Melih Uğur dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde 6 kişiyiz ve her türlü paket işini yapabiliriz.

 713. Döne dalkane dedi ki:

  Sincanda oturuyorum paket leme işi arıyorum

 714. Yagmur dedi ki:

  Ben ve ailem ekip olarak evde yapabiliriz daha önce babamlada da yapmıştık Ankara Sincan da ikamet ediyorz

 715. Hande dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum. Ögrencigim. Bilgisiyar bölümü mezunuyum. Klavyem hızlıdir. Makale yazabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 716. Zeynep dedi ki:

  Paketleme isini yapmak istiyorum 3 kisiyiz temiz ve düzenli yapılır

 717. melike dedi ki:

  her türlü paketleme isi yaparim ankara etimesgutta oturuyorum

  1. Gül dedi ki:

   Dönüş yapan oldu mu ? 3 senedir arıyorum dönüş yapan olmadı

 718. Hatice aras dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Şuan herhangi bir işle uğraşmadigim icin paketleme işini yapabilecegimi düşünüyorum

  1. zehra dedi ki:

   Gerçekten burdan iş bulunabiliyor mu acaba? İş imkanı sğlanıyorsa keçiören basınevlernde ve akyurta yakınım.

 719. Sevil Dogangür dedi ki:

  Ankara mamak ta yaşıyorum üniversite mezunuyum iki çocuk annesiyim düzenli ve hızlı çalışırım daha önce ilaç paketleme firmasında da çalıştım bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapınız

 720. Hakan Asiltürk dedi ki:

  Ankara Batıkent de yaşıyorum. Evde iş yapabilmek için iş olanaklarına talibim. Saygılar…

 721. Kübra dedi ki:

  Merhabalr Ben Ankara Sincan dan Paketleme isi yapmak istiyorum her ne is olursa yaparim ise ihtiyacim var yeni evlendim ihtiyacimiz var Lutfen bana donerseniz sevinirim

 722. Emre Can dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyoruz 2 kişiyiz 1bay 1bayan evde hijyenik bir ortamda paketleme işlerinizi yapabiliriz bunun yanı sıra internet, bilgisayar, montaj, tanıtım, reklam, logo tasarım, boyama, makale vs. gibi her türlü işlerinizi ek olarak yapabiliriz. Araç lazım olursa aracımız ve ehliyetimiz de mevcut. Ödemekte olduğumuz krediden dolayı ek gelir olarak tercih ediyoruz işine sadık insanlarız. Yaş ortalaması 25 yaşın üzerinde hafta içi akşam 18:00’dan sonra hafta sonu saat sınırlaması olmaksızın çalışabiliriz. İlgilenen arkadaşlar dönüş yaparlarsa sevinirim. İyi çalışmalar. Kolay gelsin.

 723. Rabia nur çakır dedi ki:

  Merhaba sincan bölgesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum küçük bebegim olduğu için çalışıyorum

 724. BANU dedi ki:

  Ankara Yenimahalle de oturuyorum. paketleme işi yapabilirim.

 725. Hanife yüksel dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım lütfen kısa zaman da dönüş yapınn paraya çok ihtiyacım varr

 726. Meral dedi ki:

  Acil evde iş arıyorum işimiz temiz yapa öz zamanında teslim ederiz acil evde iş arıyorum

  1. Nuray dedi ki:

   Merhaba her türlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var kiradayım ve zor durumdayım dönüş yaparsanız çok sevinirim

 727. Defne nisa candemir dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim çabuktur bana yakın olan yerlerden de ben gelip alırım ve tekrar paketledikten sonra getiririm eşime yardım etmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun.

 728. Derya dal dedi ki:

  Ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme işi stiyorum lutfen dönüş yapın

  1. Arzu Çam dedi ki:

   Ankara Batıkent de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 729. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Keçiören de oturuyorum ögrenciyim başka bir işte çalışmıyorum paketleme işi yapmak istiyorum annem de bana yardımcı olacak. İşleri zamanında yapar teslim ederim el becerim iyidir. İlanlarda bahsedilen tüm işleri yapabilirim.

  1. Sevda dedi ki:

   Mrblar Ankara Sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım.

 730. Songül dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyoruz 2 kişiyiz her türlü ev işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz.

 731. Tuğrul dedi ki:

  Altındağda oturuyorum evde paketleme işi için iletişime geçer misiniz tüm işleri yapabilirim

 732. Cevda dedi ki:

  Ankara Keçiören Ufuktepe de oturuyorum evde toka paketleme işiyle ilgili dönüş yapmanızı rica ederim.

 733. Hasan dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum öğrenciyim ve iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 734. hacer karakuş dedi ki:

  Kalem paketleme işi için talibim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum

 735. Büşra dedi ki:

  Ankara/akyurt bölgesinde oturuyorum bana da yardımcı olur musunuz benimde boyle paketleme islerine cok ihtiyacim var

 736. Ezgi dedi ki:

  Ankara Keçiören’de ikamet ediyorum ve evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 737. Azize Yıldız dedi ki:

  Merhaba Ankara sincan da oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim ulaşabilirsiniz

 738. Ceylan dedi ki:

  ANKARA MAMAK TA OTURUYORUM . HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM . NİŞANLIYIM DÜĞÜNÜM OLACAK PARA KAZANMAM LAZIM YARDIMCI OLURSANUZ COK BÜYÜK SEVABA GİRERSİNİZ .
  ALLAH RIZASI İÇİN LÜTFEN AŞAGIDAKİ E POSTA ADRESİME DÖNÜŞ YAPARSANIZ COK SEVİNİRİM ..

 739. Nülüfer dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 740. Tarık dedi ki:

  Ankara keçiören etlikte oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 741. Mümin altun dedi ki:

  İsmim mümin evde paketleme isi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var 4 kişiyiz daha fazla da olabiliriz teşekkürler

 742. Duygu dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum ankara elvanknette oturuyorum burdan dönüş yapılmıyor galiba yalan haber olabilir

 743. bekir dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiörende ikamet ediyorum. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.

 744. Çetin dedi ki:

  Keçiören de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 745. Handan dedi ki:

  Mrb Mamak’ta ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 746. Makbule dedi ki:

  Ankaranin kahraman kazan ilçesinde ikamet ediyorum böyle ek işlere gerçekten ihtiyacım var ilgilenirseniz temiz ve düzenli yapabilirim

 747. Kader dedi ki:

  Merhabalar Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi için başvuruda bulunmak istiyorum 3 kişilik bir ekibimiz var en kısa sürede yardımcı olmak için dönüş yaparsanız sevinirim

 748. Hatice dedi ki:

  Sincan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum daha önce evde iş yaptım firmam İstanbul’a taşınması nedeni ile bıraktım hızlı ve güvenilir bir şekil de işiniz teslim edilir

 749. Gözde dedi ki:

  Merhabalar Ankara Aydinlikevlerde oturuyorum issizim ve egitim masraflari icin bu paraya ihtiyacim var toka paketleme ve benzeri isleri itinayla ekibimle yapabiliriz ilgilenirseniz cok memnun olurum tesekkurler

 750. yasemin dedi ki:

  Sincan Kalem Paketleme işini yapmak istiyorum Ankara sincan da oturuyorum

 751. Gülay dedi ki:

  Merhaba Ankara Mamak ilçesinde oturmaktayım evde yapabileceğim bir iş aramaktayım

 752. TUĞBA TOKGÖZ dedi ki:

  Mrb evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim ankara mamak oturuyorum

 753. Tunahan dedi ki:

  Ankara Keçiörendeyim bütün günüm boştur paketleme işi yapabilirim

 754. yusuf can dedi ki:

  ankara yenimahalle batıkentte oturuyorum emekliyim eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız memnun olurum

 755. Azize Yıldız dedi ki:

  Merhaba lar Ankara sincanda oturuyorum poşet katlama işi için ulaşabilirsiniz her türlü işi yaparım

 756. Eylem buse dedi ki:

  Merhaba biz 2 arkadaş Etimesgut ta oturuyoruz evde zamanimizi değerlendirmek İçin is arıyoruz

 757. Selami dedi ki:

  Merhaba,
  Ankara gölbaşın da oturuyorum ek iş olarak eşimle evde paketleme işi yapmak istiyoruz her türlü paketleme işini süresine göre yapabiliriz ilgili firmalar mail hesabımdan iletişime gecebilirler. Saygılar görüşmek üzere…

 758. Gülnur dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum kalem paketleme isi icin basvuru yapmak istiyorum 2kisilik ekibim var

 759. Fatoş dedi ki:

  Meraba ankara eryaman da oturuyorum daha onceden yaptım ihtiyacım var

 760. Nebahat ucar dedi ki:

  Polatlı da oturuyorum ihtiyacım var evde ek ise dönüş yaparsanız çok sevinirim

 761. Betül dedi ki:

  Merhaba Sincan Fatihte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var

 762. Fatma Asena şengül dedi ki:

  Ankara/ Pursaklarda Altınova mahallesinde ikamet ediyorum. Öğrenciyim bu işi yapabilirim

 763. Ayşe Nur dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim evde küçük kardesim olduğu için dışarda çalışamıyorum kırtasiye masrafları için paraya ihtiyacım var keçiörende oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 764. merve ilgiç dedi ki:

  merhabalar Ankara keçiörende ikametgah etmekteyim makale yazabilirim üniversite mezunuyum.Annemde evde paketleme işlerinden herhangi birini yapabilir evde ek gelir için başvurmaktayız.Geri döüş sağlarsanız seviniriz.İyi günler teşekürler

 765. Hilal aydin dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorumm ekibim var hizli bi sekilde yapabilirz acil ihtycm var

  1. melek dedi ki:

   ankara sentepede oturuyorum her turlu paketleme işi yapabilirim

 766. Nur dedi ki:

  Aynı zamanda makalede yazabilirim birçok ingilizce çeviri makaleleri yaptım ve bitirme tezi hazırladım.

 767. Nur dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum kalem ve poşet paketleme işini yapabilirim ekibim var iletişime geçerseniz çok memnun olurum.

 768. Murat şener dedi ki:

  Ankara sincan kalem paketleme işi ile ilgili benimle iletişime geçer mısınız?

 769. Nagihan dedi ki:

  Merhaba Ankara Pursaklarda ikamet ediyorum. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.

 770. Leyla dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum istediğiniz sayıda istediğiniz sürede teslim ederim.dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba bn Ankara Hüseyin gazi Mamak ta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. elim hızlıdır istediğiniz zamanda surede verdiğiniz işi teslim ederimihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.l utfen szden cvp bekliyorum

 771. Fatma dedi ki:

  Keçiören ufuktepede oturuyorum ufak bi ekibim var evde yapabileceğim paketleme takı vs isler arıyorum

 772. meryem dedi ki:

  ankara sincanda oturuyorum istanbulda da bu işi daha önce yapmıştık geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

  1. zahide dedi ki:

   Merhaba Çankaya Birlik’te oturuyorum.Her türlü paketleme işini itinayla yaparim.

 773. Meryem dedi ki:

  ankara sincan da oturuyorum daha önce istanbul da da bu işi yapmıştık tecrübemiz vardir dönüş yaparsanız sevinirim

 774. Dilek dedi ki:

  Merhaba Sincan Fatih de oturuyorum ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum.Donus yapar mısınız Teşekkürler.

 775. Demet dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum.evdepaket işi yapmak istiyorum

 776. Senem dedi ki:

  Admin sesimizi duyarsanız seviniriz mamakda oturuyoruz evde ek iş olarak mandal ve toka paketleme işi yapmak istiyoruz ilgilenirseniz seviniriz

 777. Gülsemin dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 778. Elif dedi ki:

  Çubukta oturuyorum öğrenciyim gelirim yok dönüş bekliyorum

 779. Kadriye dedi ki:

  Evde ek is yapmak.istiyorum ihtiyacim var donus olur sa sevinirim

 780. sevım dedi ki:

  ankara sıncanda oturuyorumevde kalem paketleme ısı ıstıyorum

 781. Büşra dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi ariyorum acil dönuş yaparsaniz sevinirim iyi gunler

 782. Büşra dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme işi ariyorum acil dönuş yaparsaniz sevinirim

 783. Ahmet dedi ki:

  Ek iş istiyoruz siz de uygun görür senin paketleme olsun yeterli sizde uygun görür seniz neden olmasın ankara karapürçek adres

 784. Zahide dedi ki:

  Merhaba polatlıda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum gününde teslim edilir

 785. Candan sancar dedi ki:

  Evde ekip olarak çalışıyoruz paketleme katlama işinde uzmanız iletişime geçerseniz sevinirim

 786. Fadime dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 787. Gülbahar dedi ki:

  Merhabalar Biz 6 kişilik grubuz eskidende bu işi yapıyorduk eskiden hep çok rahat yetiştiriyorduk gerçekten işe ihtiyacımız var geri dönerseniz seviniriz

 788. Çağla kolcu dedi ki:

  Merhabalar, Keçiören’de ikamet etmekteyim . Bebeğim dolayısıyla çalışamıyorum. Paketleme işi yapabilirim . Nikah şekeri süsleri vs. Bana ulaşabilirsiniz .

 789. Emine Aytekin dedi ki:

  Merhaba ben sincanda oturuyorum esim issiz acil ise ihtiyacım var lutfen

 790. feyza dedi ki:

  mrb batıkentte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 791. Emine dedi ki:

  Hayirli sabahlar 21 yasindayim hiperaktifim oyuzden yorulmak bilmiyorum eryamanda ikamet ediyorum ve evde ilgilenebilecegim bir is istiyorum sizin eve gondermenize falan gerek duymuyorum konumunuzdan kendi aracim ile gelip alip birakabilirim

 792. Yasemin dedi ki:

  Merhaba Sincan Malazgirtte oturuyorum kalem paketleme ve poşet katlama ilanınızı gördüm ve başvuru yapıp evde ise başlamak istiyorum olumlu veye olumsuz cevap verirseniz mutlu olurum ilginiz için teşekkür ederim

 793. Ayşe nur dedi ki:

  Merhaba ankara kahramankazanda oturuyorum. Paketleme,mantı, yaprak sarma işi yapıyorum annemle birlikte. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

 794. Canan yavuz duran dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyoruz 3 kişilik ekiple birlikte her türlü paketleme işiniz yapılabilir. İstediğiniz zaman teslim ederiz. Geri dönüşunuzu bekliyoruz.

 795. Cilem dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum. Ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 796. Şengül dedi ki:

  Ankara Mamak’da yaşıyorum. Mısır paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz

 797. Canan yavuz dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyorum . Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşümunuzu bekliyorum.

 798. Canan dedi ki:

  Merhaba Ankara Altındağ da oturuyorum . Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüşümunuzu bekliyorum.

 799. Gamze dedi ki:

  Merhaba Ankara Çankaya’da oturuyorum. 3 kişi evde paketleme işi istiyorum. Ihtiyacim var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Hızlı ve düzgün yaparız.

 800. Özlem dedi ki:

  Mrb. Ankara etimesgutta oturuyorum. Aile bütçesine katkıda bulunmak icin işe ihtiyacım var her türlü paketleme süsleme isi titizlik ve önem ile yapılır . Ulaşırsanız sevinirim

 801. hilal dedi ki:

  Ankara çankaya ilçesinde oturuyorum tasarımcıyım . Bu işe çok ihtiyacım var akyurt pipet paketleme işini istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim .

 802. SEzer yıldırım dedi ki:

  merhaba ben Sezer Keçiören’de oturuyorum toka paketleme işini kolaylıkla yapabilirim ve iğrenciyim ihtiyacım var gerçekten bu işe

 803. Sevda dedi ki:

  Sincan’da oturuyorum kalem paketleme işi istiyorum 8 kişiyiz daha öncede bu işi İstanbul daykende yapmıştık dönüş yaparsaniz çok mutlu oluruz

 804. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ta oturuyorum ek ise ihtiyacim var iletisime gecerseniz cok sevinirim

 805. Eda Yanar dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum ev hanimiyom kızımla birlikte her türlü paketleme işini yapabilirim. Iletisime geçerseniz sevinirim

  1. Cavit ertürk dedi ki:

   3 kişiyiz acil ihtiyacımız var

   1. Bircan dedi ki:

    Merhaba evde her türlü paketleme işi yaparım

 806. Beyza dedi ki:

  Ankara sincan fatihte oturmaktayim.Evliyim evde ek ise cok ihtiyacim var.Sağlık Mezunuyum.Hemşirelik bu yüzden elim her işe yatkındır.Lutfen geri dönuş yaparsaniz cok sevinirim

 807. Ayşe Kul dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum civar semtlerde faaliyet gösteren kurumların evde yapılacak paketleme işlerinizi hızla yaparız evde 5 kişilik ekibiz. Is yerinden alır yine iş yerine teslim ederiz.

 808. Mehtap dedi ki:

  Merhaba Ankara’da sincan da oturuyorum lütfen geri dönüş bekliyorum

 809. Sibel Çamtepe dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen geri dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 810. Seval dedi ki:

  Sincandayim ve ewde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizlidir

 811. Gülay dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiören de oturuyorum evde toka paket işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 812. Melis dedi ki:

  Merhaba, Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Makale yazmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 813. Şennur dedi ki:

  Merhaba. Keçiören de oturuyorum. Toka paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 814. Digdem dedi ki:

  Merhaba ankara keciorende oturuyorum paketleme isi icin geri donusum yaparsaniz sevinirim ev hanimiyim 32 yasindayim butun gun boş bos oturuyorum cocuk yok

 815. Digdem seyhanoglu dedi ki:

  Merhaba ankara keciorende oturuyorum paketleme isi icin geri donusum yaparsaniz sevinirim ev hanimiyim 32 yasindayim butun gun boş bos oturuyorum cocuk yok

  1. Derya Bilgiç dedi ki:

   Ankara keçiören incirlide oturmaktaym 2 kisiyiz daha oncede yaptim paketleme isi elimden her is gelir ise çok ihtiyacim var dönus yaparsaniz sevinirim memnun kalirsiniz

 816. Seher dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum ankara Sincan da kalıyorum

 817. Furkan dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum .Misir ve pipet paketlemek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

 818. Meral Gürle dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum demetevlerde oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim elim çok hizlidir

 819. Vahide dedi ki:

  Sincanda poşet katlama ve kalem paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 820. Esin Taşkın dedi ki:

  Merhaba eve ek gelir sağlamak için ek iş yapmak istiyoruz 4 kişiyiz her türlü paketleme katlama işini özenle yaparız Ankara yenimahalle de oturuyoruz

 821. Merve dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde kalem paketleme isi yapmak istiyorum iki tane çocuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamak icin bu işe ihtiyacım var yaptığım işe gereken özeni ve önemi veren biriyim dönüş yaparsaniz çok sevinirim

 822. Damla Arıkan dedi ki:

  Merhaba Ankarada keçiörende oturuyorum üüniversite öğrencisiyim durumum kötü lütfen geri dönüş yapar mısınız elim hızlıdır bu işi iyi yapacağıma inanıyorum

 823. derya dedi ki:

  merhabalar ankara yapracikda ikamet etmekteyim evde paketleme isi icin yardimci olursaniz sevinirim

 824. ezgi dedi ki:

  merhaba ankara sincanda oturuyorum daha önce benzer işler yaptım tecrübem dahilinde kalem paketleme gibi işlerinizde kadronuzda yer almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 825. ezgi dedi ki:

  merhabalar b2ndr paketleme isi istiyorum.lütfen bana yardımcı.olurmusunuz keciören de oturuyorum

 826. Meryem dedi ki:

  Öğrenciyiz 6 kişilik bir ekibiz Sincan da kalem paketleme ve poşet katlama işlerini hızlı bir şekilde yapabiliriz. Kısa süre içerisinde dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 827. Seyma dedi ki:

  Anlara sincan da üniversite öğrencisiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 828. Nuray yüksel dedi ki:

  Merhaba keçiören ataparkta oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var dönüşünüzü beklıyorum

 829. Betül dedi ki:

  Ankara etimesgutta yaşıyoruz öğrenciyim paraya ihtiyacım var yengemle yapmayı düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme olur şimdiden teşekkürler

 830. Esra dedi ki:

  Eğer gercekten dönüş yapılıyorsa mamaktayim bende paketleme isi yapmak istiyorum

 831. HALİL İBRAHİM dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 832. Gözde dedi ki:

  Merhaba ben Batıkent’te oturuyorum .evde paketleme isi yapmak istiyorum geri dönüşüm sağlarsanız sevınırkm.

 833. Aysel dedi ki:

  Merhaba eankara keçiörende oturmaktayim toka paketleme işi titizlikle yapabilirim elim hızlıdır siz bana maddi konuda ben size paketleme konusunda yardimcı olabilirim evime ek gelir yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim geri dönüslerinizi bekliyorum

 834. Ertan Karataş dedi ki:

  Ankara keçiören de 3 kişilik bir ekibiz her türlü paketleme işini yaparız 3 müzde ögrenciyiz

 835. Sevda dedi ki:

  Çankayada her türlü paketleme işi yaparım galoş boncuk toka vs. Farketmez

 836. MİNE dedi ki:

  MERHABA ANKARA PURSAKLARDA OTURUYORUM TOKA PAKETLEME İŞİNİ YAPMAK İSTİYORUM .İŞSİZİM İŞ ARIYORUM ELİM YATKIN DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 837. EDA AY dedi ki:

  Ankaranin her yerinden paketleme islerinize talibiz zamaninda teslim edebiliriz

 838. Şehriban dedi ki:

  Merhaba bolu merkezde oturuyorum işe cook ihtiyacım var iki çocuğum var lutfen geri dönüş yapın herturlu paketleme yaparım lutfen

 839. şehri aygen dedi ki:

  paketleme işi arıyorum lüğtfen ulaşın

 840. Elif Akbulut dedi ki:

  Merhaba. Ben öğrenciyim. Tatil imkanım olmadığı için evdede boş durmak istemiyorum. Ankara Altındağda yaşıyorum. Okulum için birikim yapmak ve aileme destek olmak istiyorum.

 841. Şeydanur Bilge dedi ki:

  Merhaba ben toka paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara Etimesgut Eryamanda oturuyorum . Boş vaktim çok olduğu için değerlendirmek istiyorum.

 842. nuray altun dedi ki:

  Merhaba Sincanda evde paketleme işi yapabiliriz.

 843. Fadime dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 05302240619

 844. Berivan Karataş dedi ki:

  Öğrenciyim Ankara Gölbaşinda oturuyorum.Toka paketleme işini yapmak istiyorum.Ekip halinde de çalışabiliriz.Kendime güveniyorum.

 845. gamze dedi ki:

  merhabalar demirtepede oturmaktayım..eşimden ayrıldım paketleme işi yapmak istiyorum…Dönüş yaparsanız sevinirim

 846. Eli PIÇAK dedi ki:

  Merhabalar,

  Ankara Eryaman 4. Etapta oturuyorum. Evde 3 kişilik bir ekibimle hijyenik, düzenli bir ortamda paketleme işi yapmak istiyorum. El yeteneğim oldukça yüksek, pratik ve hızlıyımdır. Olası problemlere karşı pratik çözümler üretebilirim. Maddi manevi ihtiyacım mevcuttur. Geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  İyi çalışmalar.

 847. algı dedi ki:

  ankara etlikte öğrenciyim.okulum için para kazanmaya ihtiyacım var. paketleme yaparım.

 848. essen unaydın dedi ki:

  etımesgutta oturuyorum acıl ıse ıhtıyacım var kalem paketleme ısı yapabılırım doersenız sevınırım

 849. Eda Alpsoy dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 850. Beyza Karali dedi ki:

  Adım Beyza Karali, 19 yaşındayım. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünde okuyorum. Yazın Ankara Sincan’a ailemin yanına geliyorum. Okul harçlığımı çıkarmak için evde iş arıyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim.

 851. Esra Eş dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım iki kişiyiz eşim bir aydır iş arıyor ev ekonomisine katkıda bulunmak eşimin yükünü paylaşmak istiyorum paketleme yada boncuk dizme işi istiyorum.

 852. Özlem dedi ki:

  Etimesgitta oturuyorum evde kalem paketleme vb işleri yapabilirim takım arkadaşlarım var

 853. canan dedi ki:

  merhaba acaba yazılan yorumlara geri dönüş yapılıyor mu?
  bende sincan da oturuyorum kalem işi yapmak istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

 854. Gizem dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim ve evde paketleme işi yapmak istoyorun, yardımcı olursanız sevinirim.

 855. Vesile dedi ki:

  Ankara sıncan da oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 856. Rabia Erdogan dedi ki:

  Ankara etimesgut ta ikamet ediyorum sorunsuz ve sıkıntısız her işin üstesinden zamanında yetiştirerek yaparım bu işe çok ihtiyacım var poşet katlama ve kalem paketleme işine çok ama çok talibim iyi çalışmalar.

 857. Aslı Tunç dedi ki:

  Merhaba ben ankarada yaşıyorum. Evde ek iş yapmak için kalabalık bir ekibim var. Her türlü iş alınarak yapılabilir. Iletisime geçmenizi rica ediyorum. Temiz ve düzgün işçilik yapılır.

 858. Burcu dedi ki:

  Ankara batikent paketleme işi ariyorum

 859. Kader dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var elim hızlidir her türlü paketleme yaparım bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 860. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var elimde hızlıdır bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 861. Ekin Taşcılar dedi ki:

  Öğrenciyim üniversite için elimde para bulunsun diye ek iş yapmak istiyorum evde oldukça boş vaktim oluyo bana imkan verirseniz çok memnun olurum.

 862. Nuray dedi ki:

  Merhaba ankara hasköy yıldız da yaşıyorum 4 çocuk annesiyim ..çocuklarımin en küçüğü 13 yaşında 5 kişiyiz ve evde para kazanmaya çok ihtiyacımız var ..acil dönüş yaparsaniz çok sevinirim.. lütfen ??

 863. Serap OK dedi ki:

  Ankara-Sincan ‘da oturuyorum evde paketleme işi(ne olursa) istiyorum. Ekip halinde çalışmak istiyoruz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz. İşinizi titizikle yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 864. güler bozdemir dedi ki:

  burada bulunan bütün işleri yapabilirim. makale yazmakta dahil. ankara keçiörende oturmaktayım. bu işler için grup oluşturabilirim. yeni mezunum. işleri zamanında yetiştiririm.

 865. Sibel dedi ki:

  Selamınaleyküm ben Ankara etimesguttayım evde paketleme işi istiyorum

 866. Nejla seras dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var Sincan da oturuyorum paketleme işi falan ne olursa yaparım lütfen yardımcı olun mesajlarınızı bekliyorum.

  1. Hanife dedi ki:

   Ben Hanife Ankara/Akyurt bölgesinde oturuyorum bana yardımcı olur musunuz benimde boyle paketleme islerine ihtiyacim var ?

   1. Dilek dedi ki:

    Merhaba Ankara keciorende oturuyoruz.bes kislik grubuz.bilgi almak istiyirum ihyardımcı olursanız seviniriz

 867. Akif dedi ki:

  Ankara keciorende yasiyorum evde ailemle ek is yapmak istiyorum esim evde surekli yapabilecek durymda paketleme vs evlere verilen islerden yapabiliriz Ankaranin butun ilcelerininden urunleri alip teslim edebiliriz

 868. Seda dedi ki:

  Sincanda oturuyorum…bu ise cok ihtiyacim var…

 869. şeyma dedi ki:

  merhaba eryamanda ikamet ediyorum poşet katlama ve kalem paketleme işlerinize 5 kişilik ekibimle beraber talibiz ilgilenirseniz çok memnun oluruz

 870. TÜLAY dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ ALMAK İSTİYORUM GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM 4 KİŞİ BU İŞİ YAPACAĞIZ

 871. Mustafa dedi ki:

  Ankara sincanda yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum evime ek gelir saglamak icin bu ise cok ihtycm var butun gunum musait bu isi yapmak icn tesekkurler

 872. Rüveyda dedi ki:

  Adım Rüveyda , Ankara’da yaşıyorum. Kardeşimin eğitim hayatında yardımcı olabilmek ve eve katkı sağlamak amaçlı ek iş olarak böyle bir işe ihtiyaç duydum.. Yardımcı olursanız sevinirim . Hangi işte yoğunluk varsa düzenli ve titiz çalışma yapabilirim ..

 873. Tuğba gulal dedi ki:

  Merhaba sincanda oturuyorum evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 874. Emine ateş dedi ki:

  2 cocugum var evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum

 875. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yanımda 4 arkadasım ile birlikte yapabiliriz Mamak ta ikamet ediyoruz

 876. İrem dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Sincan’da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 877. Halime dedi ki:

  Ankara Çankaya paketleme işi yapmak isyorum.

 878. Gürkan dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören şehit Kubilay mahallesi nde oturuyorum 2 kişi öğrenciyiz her türlü paketleme işi yaparız geri dönüş yaparsaniz çok iyi olur

 879. Sena Kahramanoğlu dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 880. Nur Mertsöz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ev hanımıyım
  Ankara Etimesgut ta ikamet etmekteyim
  İletişime geçerseniz sevinirim

 881. Nihal Tezcan dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum. Paketleme zaten yapabilirim, el becerisi gerektiren işler de yapabilirim.

 882. Elif Dizer dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 883. Turkan altan dedi ki:

  Ben ankara altindag karapurcekte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 884. duygu dedi ki:

  merhaba ben mamakta yasıyorum 21 yasındayım annemle birlite her turlu paketleme işini yapabiliriz 3 kişiyiz işi daha çabukbitiririz

 885. Dilek tekin dedi ki:

  Merhaba ben keçiören baglumda oturuyorum evde paketleme isi ariyorum hemen hemen her türlü paketleme olabilir çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 886. Arife erik dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparım

 887. Esra dedi ki:

  Merhaba Ankara Etimesgutta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 888. Ceren dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. İşe ihtiyacım var . Annemle birlikte paketleme işi yapabiliriz

 889. Kemal dedi ki:

  Merhaba Ankara Mamak tayım, paketleme işi yapabilirim..

 890. Gizem dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var

 891. Elif dedi ki:

  İyi günler. Ankara / Çankaya da oturuyorum. Paketleme ve katlama işlerini titizlikle ve özenle yaparım. İstenilen kriterlere uyacağımı düşünüyorum. Lütfen iş sahipleri düşünsünler.

 892. Pakize Nur dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.ankara.

 893. Melek Sarı dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum 6 kisilik grubum var paketleme isi yapmak istiyoruz elimiz yatkin ve hizlidir dönüş yaparsaniz seviniriz

 894. Duygu Melisa Şahbaz dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. İhtiyaçlarımı karşılamak ve bir gelir elde etmek için bu işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yaparım.

 895. aybüke dedi ki:

  merhabalar öğrenciyim paraya ihtiyacımız çok. Bol bol vaktim var evde her türlü paketleme işini yapabilirim. temiz düzenli ve hızlı yapıyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 896. Tuana dedi ki:

  Merhaba ben Ankara mamakta ikamet ediyorum. Poşet katlama, toka paketleme, mandal paketleme her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe çok acil ihtiyacım var öğrenciyim ama bol bol vaktim var işi zamanından önce teslim edebilirim, çok hızlı ve temiz çalışırım. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum ?

 897. Tuğçe dedi ki:

  Ankara eryamandayim fatihe çok yakınım kendimeme guveniyorum

 898. Ceren dedi ki:

  Merhabalar paketleme işi istiyorum deneyimim var geri dönüş yaparsanız.

 899. elif dedi ki:

  ankara mamak her türlü paketleme işini yaparım bolca boş vaktim var nolur geri dönüş yapın nolurr

 900. Selma dedi ki:

  Etlik ayvalı mahallesi keçiören paketleme bonucu işi aryom 4 kişiyiz

  1. Leyla dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 901. eda yıldız dedi ki:

  ankara yenimahalle toka paketleme işi için başvurmak istiyorum. ilanda bulunan kriterler ve istenilen talepler gerekli özen ve titizlik çerçevesinde gerçekleştirilir. geri dönüşünüzü bekliyorum

 902. Firdevs unal dedi ki:

  Ankara sincanda yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum evime ek gelir saglamak icin bu ise cok ihtycm var butun gunum musait bu isi yapmak icn Allah rizasi ici. Geri donus saglarmisnz

  1. Özlem uyanık dedi ki:

   Toka poşet ve kalem paketleme işini bende yapabilirim ve yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 903. berrin dedi ki:

  ankara sincan yenikent te oturuyorum paketleme işi evde yaprak sarma manti yapma gibi vs işleri evimde yaparım irtibat için:054

 904. Burcu dedi ki:

  Ankara mamakda oturuyorum paketleme isi yaonak istiyorum 0531 kalem pipet toka

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba ben Ankara hüseyingazideyim mamak bana yakın sayılır bende elınozde evde yapılacak ile ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 905. Nazlıgül dedi ki:

  Merhaba ben ankara etimeskutta oturuyorum. Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmsk istiyorum. Durumu iyi olmadığından dolayı. Bana geri dönüş yaparsanız beni çok sevindirirsiniz.

 906. Şule dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım bol vaktim ve bu paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız cok mutlu olacagım elim oldukca yatkındır

 907. Neriman dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım elim yaygındır Sincan’da oturuyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 908. Türkan türk dedi ki:

  merhaba ankara sincanda oturuyorum evde paketleme istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Dilek Akkan dedi ki:

   Merhaba Ankara Elvankentte oturuyorum. Sincan da kalem paketleme işine başvuruda bulunmak istiyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 909. pınar dedi ki:

  merhaba, ankara’da oturuyorum üniversite öğrencisiyim. paketleme işini annemle birlikte yapacağız, daha önce de yaptık bu işi. geri dönüş yapmanızı bekliyorum:)

  1. Figen bayraklı dedi ki:

   İyi günler. Ankara – Sincan’da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim 3 kişilik takım halinde çalışacağız bu yüzden teslim süresi daha kısa sürede olacaktır lütfen bana bu numaradan ulaşınız

 910. Rabia dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yaprak da sarabilirlm

 911. Derya dedi ki:

  Ankara evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmısınız

 912. Öykü dedi ki:

  2 tane çocugum var evde yapabileceğim bir iş arıyorum çok zor günler geçiriyoruz birtek eşim asgari ücretle ve barçla çok zor lütfen geri dönüş yapın ne olursa yaparım elim yakındır 05

 913. Ali dedi ki:

  Merhabalar 5kişilik bi ekipimiz var biz yapabiliriz numaranızı bize gönderirseniz ararız biz sizi

 914. Melike öztürk dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var Birtane çocuğum var hızlı ve aktif olurum dönüş yaparsanız çok sevinirim yenikentte oturuyorum

 915. Gülser Aydın dedi ki:

  Merhabalar Sincan yenikentte ikametgah etmekteyim. 1 çoçuğun var aslında mühendisim ama yeni bebeğim olduğu için işten ayrılmak zorunda kaldım. Eşime destek olmak için evde paketleme işini yapmak istiyorum.

 916. abdullah dedi ki:

  Ben abdullah keçiörende oturuyorum toka işini yapmak istiyorum bana mailimden ulaşabilirsiniz acil lütfen geri dönüs yapın. İyi günler

 917. Ayşegül dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum. Paketleme işi istiyorum.

 918. Nazlı Ersöz dedi ki:

  Ankara Keçiören de yaşıyorum. İş istiyorum.

 919. Zehra dedi ki:

  Ankara Polatlı evde paketleme işi istiyorum.

 920. Ceren dedi ki:

  Ankara keciörende oturuyorum her türlü paketleme isini yaparım

  1. Rabia duman dedi ki:

   Merhaba ben Ankara Etimesgut emirlerde oturuyorum acilen iş arıyorum evde eşime destek olmak için

 921. Nisan Çelik dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum 5 kisilik saglam bir grubumuz var her türlü olur

 922. Hatice dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum bu ise çok uygunum titizlikle çalışırım ve gününde teslim ederim lutfen donus yapın

 923. Hülya dedi ki: