Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar
5 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

Para, maalesef ki hayatımızın en önemli parçalarından biri. Bu önemli etken ise çalışılmadığı sürece havadan gelmiyor. Zengin değilseniz çalışmak ve hayat koşuşturmasına ayak uydurmak zorundasınız demektir. Dışarıda çalışmak için imkanım yok diyenlere de iş fırsatları sunuluyor. Hemen hemen her ilçede evlere iş gönderen firmalar olduğunu görmekteyiz. Bu yazımızda da sizlere Adapazarı Sakarya ilindeki evlere dosya işi, paketleme işi, çeyiz evleri gibi ilanları anlatacağız. Sakarya’da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmaya ihtiyacınız var ise yazımızı dikkatlice inceleyebilir siz de gelir kaynağınızı bu işlerden sağlayabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Fason Firmalar

Fason ürünler; üretimde belirli bir devamlılık söz konusu olmayan bir tek seferlik üretilen ürünlerdir. Genel anlamda daha küçük boyuttaki  atölye veya işletmeler kanadından alınan siparişlerin herhangi bir sebepten dolayı meydana gelen ürün topluluğudur. Fason ürünlerin genelini tekstil olarak bilinen; gömlek, etek, pantolon ve etek gibi mallar oluşturmaktadır. Bu işlemler için firmalar bünyesinde çalıştırdıkları elemanların haricinde bir de evlere iş göndermektedir. Bu firmalardan iş talep ederek evinizin ekonomisine kısa süreli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde işsizlik sıkıntısı ileri derecede yükselmesi sebebi ile vatandaşlar ekonomik sıkıntılar çekmeye başladılar. Bu sebeple de sabit işlerinin dışında evlerinde de ek iş yapmaya başladılar. Sakarya ilinde evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Çeyiz evleri, kına paketleme, nikah şekeri, kürdan paketleme, davetiye katlama, çorap ve poşet katlama gibi birçok iş verilmektedir. Firmalar bünyesinde çalıştırmak zorunda olduğu personellere sigorta, yol, yemek gibi ücretler ödemek zorunda kalmasından dolayı evlere iş vererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışma yoluna gitmeye çalışmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında Bayanlara Evde Ek İş veren firmalar ile ilgili hazırladığımız içerik hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu firmalar ile görüşebilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş gönderimi yapılmasının işleyişi; firmalar iş verecekleri kişiler ile görüşme sağlarlar, görüşmenin olumlu sonuçlanması neticesinde kişilere verilecek olan malzemeler belirlenir. Daha sonra malzemeler ya kişilerin adresine gönderilir ya da onların gelip almaları istenir. Firmalar ya adet başına ya da sabit bir miktar maaş bağlarlar. Adet başına fiyat verilirse kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok ürün yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Fason ürünlerden para kazanmak istiyorsanız elinizde bulunan ürünleri tekstil fabrikalarına satabilirsiniz. Bu işlem için giyim mağazalarını da önerileriniz arasında tutabilirsiniz. Bu tarz mağazalara ürün satışı yapmak sizin sandığınızdan daha kolay bir işlem olacaktır. Çünkü hemen hemen her işletme sahibi fason mal alımı yapmaktadır. Fason işçiliği için satış değil de işveren arıyorsanız küçük tekstil atölyeleri ile görüşmenizi öneririz. Çünkü bu tarz işyerleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlere iş göndererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışırlar. Bölgenizde bulunan evlere iş gönderen tekstil firmalarına ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya İplik Temizleme İşi

Bu tarz firmalarda genelde 250 kişiye yakın personel çalışmaktadır. Firmalar evlere iş göndereceği kişilere haftalık olarak malzeme gönderirler. Kişilere aylık ya da yapılan iş karşılığı bir ücret ödemesi yapılmaktadır. Gönderilen ürünler için tahmini bir haftalık bir süreç verilmektedir. Adet başına fiyata anlaşmış iseniz elinizin hızlı ve pratik olması gerekiyor. Ancak bu şekilde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Firma bir haftalık sürecin sonunda ürünleri teslim almaktadır. Bu işten yaklaşık 1.000 TL ile 1500 TL kazancınız olabilir. Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve evde ek gelir sağlamak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve fason firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya Elbise Paketleme İşi

Elbise paketleme işi bir nevi tekstil işi ile aynı olmaktadır. Bu işlem için firmalardan evlere iki çeşit iş gönderilmektedir. Bir elbiseleri yalnızca paketleme vardır bir de etiketlerinin takılması işlemi bulunmaktadır. İşverenler bu işlem için malzemeleri kişilere koliler ile göndermektedir. Kişiler yaptıkları iş kadar para kazanabilirler. Belirlenen zamanda 100 paketleme veya etiketleme yapan kişi ile 2500 ürün yapan kişiye verilecek olan ücret aynı olmayacaktır. Bu sektör için kalabalık çalışmak daha mantıklı olacaktır. Sizin yaptığınız ürünler firmalar tarafından teslim alınacaktır.

Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne yazabilir ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında da mevcut firmaların ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işten kazancınız 1500 TL ile 2000 TL arasında değişecektir. Nikah şekeri paketleme işini inceleyebilirsiniz.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Evlere iş gönderen bir firma da oyuncak montaj firmasıdır. Oyuncak montajı hem zevkli hem de bir o kadar kazanç elde edebileceğiniz işlerden biridir. Oyuncak montaj işini evde oturan ve maddi katkı sağlamak isteyen ev hanımları, aylık harçlığına  destek olmak isteyen öğrenciler, emekliler ve hali hazırda işi olan ve ek iş yapmak isteyen herkes yapabilir. Bu iş için Ankara, İstanbul, İzmir, Sakarya gibi büyükşehirlerde iş bulmanız daha kolay olacaktır. Evde para kazandıran diğer iş fikirlerini de inceleyebilirsiniz.

Firmalar oyuncakların montajlarını kendileri yapmakta olup paketlemek ve kutulamak adına evlere iş göndermektedir. Maaşlara gelen zamlar neticesinde işverenler de ekonomik krizden etkilenmemek adına evlere iş göndererek maliyeti düşürmeye çalışmaktadır. Oyuncalar hazırlanmış bir şekilde size gönderilir ve kutulamak için size belirli bir süre verilir. Bu sürede ya paketlediğiniz ürün kadar ya da firmanın inisiyatifine bağlı olarak aylık bir ücret alabilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Oyuncak kutulama ve paketleme işi için Sakarya’da bulunan oyuncak fabrikalarının ilan sayfalarını takip ederek internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bu tarz sitelerin yorum bölümlerine iletişim bilgilerinizi ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça beyan edebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme

Toka paketleme işi çok vakit kaybına uğratmayan, zevkli ve kalabalık bir grup ile yapıldığında kazancı yüksek bir iş olacaktır. Aylık 1500 TL‘ye kadar gelir sağlayabilirsiniz. Bu iş için yapılması gereken tek şey rengarenk gelen tokaları aynı renkte ve istenilen sayıda birleştirmeniz ya da her renkten birer tane olmak üzere hazırlayarak firmanın istediği zaman diliminde geri göndermek olacaktır. Gayet kolay olan bu işten kazanç sağlamak için evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara ve Sincan’da evlere ek iş gönderen firmaları inceleyebilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Toka Paketleme

Firmalara ulaşmak için ilanları takip edebilir veya yorum bölümüne bu işi istediğinizi beyan ederek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Kına Paketleme

Kına, düğünlerimizin vazgeçilmeyen en nadide parçasıdır. Bu sebeple de kına paketleme işine girmek sizlere özellikle yaz mevsimlerinde oldukça yüksek kazançlar sağlayacaktır. Kına paketleme için evlere iş gönderen firmalar kına paketlerini ve paketlerin içine konulacak olan kınaları gönderirler. Paketlerin içine konulacak olan kınaların miktarları ölçülü olmaktadır. Kişiler firmaların belirlediği miktarlardaki kınaları, belirlenen zamanda yetiştirerek firmalara göndermeleri gereklidir. İstanbul Anadolu Yakası bayanlara ek işler verildiğini biliyor muydunuz?

Bu işte de gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Paketlediğiniz kına adeti kadar para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paketleme yaparsanız doğru orantılı olarak o kadar para kazanabilirsiniz. Kına paketleme için evlere iş gönderen birçok firma bulunacağını bilmenizi isteriz. Bu işi kendi çapınızda da yapabilirsiniz. Kınayı ve süsleme malzemelerini tuhafiye tarzı yerlerden temin ederek kendi işletmenizi evinizde kurabilirsiniz. Sakarya ilinde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz. Bu işten 1500-2000 hatta 2500 TL bile kazanmanız mümkün olabilir.

Evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir ve gelirinize ek gelir katabilir ya da sabit gelirinizi bu işler sayesinde sağlayabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 2 Average: 5]
Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Konusuna 164 Yorum Yapıldı
 1. Handan dedi ki:

  Merhaba lar Sakarya Karapürçek te duruyor um ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Sumru Ceren Kahraman dedi ki:

  Bizde öğrenciyiz daha öncede yaptık boş zamanınız var ve bu sene bu işi yapmak istiyoruz Serdivan/Sakarya da ikamet ediyoru

 3. Ebru Demiröz dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Paketleme, iplik temizleme, nikah şekeri, davetiye katlama, boncuk işleme iş fark etmez. Daha önceden perdeler için boncuk diktim, İstanbul’un bir firmasına dansöz kıyafeti ve shakira kemerine pul ve boncuk işlemesi yaptım. Geri dönüş bekliyorum

 4. Melike dedi ki:

  Sakarya adapazarı merkez de oturuyorum kürdan paketleme, toka paketleme işi istiyorum bütün gün evdeyim yapabilirim

 5. Şeyma dedi ki:

  Evde her türlü iş yapılır.Ev hanımıyım dönüş yaparsanız sevinirim.Sakarya Arifiye

 6. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabilirim cvp beklıyorum

 7. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabılırım

 8. Nejla dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyoruz. 3 kişilik grubuz daha önce ip temizleme boncuk işleme yaptık. 3 çoçuğum var okuyorlar.Bu işe çok ihyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. Eren dedi ki:

  Sakarya adapazarı her türlü paketleme işi olur.

 10. Fatma sözer dedi ki:

  Adım Fatma sözer sakarya maltepe de oturuyorum.Fason iş yapabilirim.

 11. ilknur dedi ki:

  adapazarinda oturuyorum eve is istiyorum her is olabilir

 12. Aysel Hatipoğlu dedi ki:

  Sakarya merkez sokakta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum..

 13. Pınar dedi ki:

  Merhabalar çaybaşıyeniköyde ikametkah ediyoruz eve iş istiyoruz

 14. Pınar dedi ki:

  Merhaba Sakarya Merkezde ikamet ediyorum, evde paketleme iş imkanı için dönüşlerinizi bekliyorum..

 15. Nurselin dedi ki:

  Sakarya Erenler paketle më işi istiyorum

 16. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Serdivan Beşköprü de ikamet ediyorum,evde yapabileceğim paketleme veya her hangi bir iş istiyorum.

 17. Muhammed dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum.İşe ihtiyacımız var evde 2 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz.dönüş yaparsanız sevinirim.

 18. Nadir PEKER dedi ki:

  Sakarya Erenler’de oturuyorum. Şu an işsizim. Eşim ve ben birlikte çalışmak istiyoruz. Acil işe ihtiyacım var. Toka paketleme, iplik paketleme işini yapabiliriz. Acil dönüş bekliyoruz.

 19. gülcan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 20. Handan dedi ki:

  Sakaryada ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum ,14 yıllık tekstil tecrübem .4 kişilik ekibimiz var gerektiğinde 4 kişi paketleme yapabiliriz

 21. Arzu dedi ki:

  Sakarya karaman mh 15 kişilik gurubu la suan bosuz

 22. Sezer akar dedi ki:

  5 kişilik bir aileyiz küçük bir atölyenin var.
  Değerlendirmek isteyenler arasin

 23. dilek dedi ki:

  evde yapabileceğim iş herhangi is olabilir sakarya merkezde otuyorum geri dönüşüm yaparsanız sevinirim gerekirse 5 kişi de bulabirim

 24. Zeynep dedi ki:

  Bende Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Evde yapacağım bir iş istiyorum. Elim çok hızlı ve temizimdir verilen herşeyi zamanında yaparım lütfen geri dönüş yapın

 25. Busra dedi ki:

  Merhaba
  Suan calismiyorum ve esime destek olmak istiyorum.sakaryada yasiyorum her türlü paketleme isini yapabilirim yardimci olursanız cok sevinirim

 26. Cahide dedi ki:

  Biz dar gelirli bir aileyiz eşime destek amaçlı iş talep ediyorum lütfen bana ulasin

 27. Gamze dedi ki:

  Sakarya Erenlerde paketleme isi yapmak istiyorum .

 28. Güler dedi ki:

  Bende sakaryada yaşıyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var

 29. Güler dedi ki:

  5 çocuk annesiyim tek böbrekliyim dışarda çalışamıyorum evde bu tarz işler yapabilirim lütfen bana geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var.

 30. Songül dedi ki:

  Sakarya Hendek te oturuyorum evde paketleme veya iplik temizleme işi farketmez iş yapmak istiyorum 26 yaşında ev hanımıyım mail adresinden ulaşırsanız sevinirim

 31. Songül dedi ki:

  Karasuda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyoruz hangisine ihtiyaç varsa hiç farketmez biz işimizi itinayla ve özenle yaparız memnun kalacağınızdan eminiz dönüş yaparsanız seviniriz

 32. Betul dedi ki:

  Benim bu ise ihtiyacım var sakaryada oturuyorum geri dönüş yaparsanız.sevinirim

 33. Büşra dedi ki:

  İş ne olursa olsun çalışmak istiyorum elinizde mevcut iş var ise lütfen dönüş yapın sakarya hendek teşekkür ederim

 34. ebru dedi ki:

  dukkanim var fason is ariyorum hher isi yapabilirim istenilen sayida kadro bulabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 35. Duygu Demir dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Sapanca da oturuyorum,
  Hamile olduğum İçin evde çalışmak istiyorum.
  Elim hızlıdır.

 36. Güzide dedi ki:

  Sakarya serdivanda 7 kişilik bir grubum var evlere iş alıyorum

 37. Kader dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum evde iş istiyorum hiç farketmez paketleme boncuk

 38. Büşra dedi ki:

  Adapazari merkezde oturuyorum elim cok hızlı ve temizdir zamanında elimdeki işi bitirmeyi severim daha önceden tecrübeliyim paketleme ip temizleme kesme her türlü iş elimden gelir küçük çocuğum olduğu için evde iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinir.

 39. gönül dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum emekli devlet memuruyum

 40. Nurdanşimşek dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum 3 çocuk annesiyim her şey yaparım lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Burcu dedi ki:

   Mrb elim yatkındır bu tarz işlere bende evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 41. Fikriye dedi ki:

  Sakarya adapazarında maltepedeyim daha önce toka ve bonibon paketlediğimiz oldu iş arıyorum çabuk ve hızlı hallediyorum 3 kişiden oluşuyoruz bazen yardım etmeye 4. Kişide oluyor

 42. Dilara dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum geri dönerseniz sevinirim Sakarya Hendek

  1. Yıldız dedi ki:

   Sakarya/Hendek te oturuyorum grubumuz var iş alıp yapmak istiyoruz mail adresimden ulaşabilirsiniz

 43. Sinem Çagatay dedi ki:

  Evde yapılabilecek her turlu işe talibim.

 44. Fatma yoğurtçu dedi ki:

  Acilişe ihtiyacım var evde oğlumla birlikte yapmak için çok acil

 45. Esra dedi ki:

  Merhaba Serdivan’da oturuyorum toka paketleme kına paketleme ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 46. Firdevs dedi ki:

  Evlere paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 47. Deniz dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum paketleme boncuk makinem var vs iş arıyorum

 48. Müzeyyen dedi ki:

  Sakaryada yaşıyorum 3 kişiyiz evde ek gelir elde edebilceğimiz bir iş yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır kendimize güveniyoruz

 49. Gülsüm dedi ki:

  Sakarya / söğütlü de ikamet ediyorum. Evde çalışmak istiyorum.

 50. Arzu dedi ki:

  Paket temizleme veya montaj farketmez donus yaparsanız sevinirim

 51. tugba dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum işin ne olduğu hiç fark etmez hepsini yaparım

 52. Ayşen dedi ki:

  4 kişilik grubumuz var.sapancada ikamet ediyoruz.her türlü paketleme işinde çalışabiliriz.

 53. filiz dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum eve iş istiyorum çok ihtiyacım var ip temizleme paketme v.s işler istiyorum nolur çok ihtiyacım var

 54. didem dedi ki:

  kına paketleme hakkında bilgi alabilir miyim? öğrenciyim serdivanda oturuyorum işe ihtiyacım var.

 55. merve durgut dedi ki:

  sakarya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 56. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben arifiye yukari kirazcada oturuyorum evde paket isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var 2 tane cocugum var onlara bakiyorum nolur bana yardim edin lutfen cok zor durumdayim..

 57. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Adapazarı Serdivan da oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve çok titiz çalışırım bana dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 58. Merve dedi ki:

  Toka paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız şimdiden tskler

 59. AYÇA dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum annem ve kendim için.

 60. nurten dedi ki:

  ev hanımıyım,kocaeli körfezde yasıyorum calışmak istiyorum evimde

 61. Gönül dedi ki:

  Gönül Akdemir
  Sakarya/Arifiye
  Çocuğum olduğu için evde iş isitiyorum

 62. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya’da yaşıyorum aileme katkıda bulunmak amacıyla evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve titiz çalışırım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 63. Özcan dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM ozcan

 64. Besra ASLAN dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum
  Tecrübeliyim geri dönüşünüzü bekliyorum bes

 65. Sümeyye dedi ki:

  Ev hanımıyım. Sakarya merkezde oturuyorum paketleme işine elim yatkın geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 66. Zehra dedi ki:

  Sakarya da evde yapabileceğim iş istiyorum

 67. harun dedi ki:

  ek gelir elde etmek istiyorum.sakarya / arifiye

 68. Seda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz.3 kişiyiz.

 69. Havva dedi ki:

  Bos dükkanım var yerim mevcut ekibimde var paketleme isi istiyorum

 70. Miraç Önlütürk dedi ki:

  Tekstil teknolojisi mezunuyum eve is ariyorum ip temizleme köprü temizleme etiket takma paket yapma hic farketmez ne is olursa yaparim.Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 71. bahar dedi ki:

  Evde paketleme ise ihtiyacim var 5 kisilik gurubuz. adapazari sakarya merkezdeyiz. donus yapmanizi bekliyoruz.

 72. Esra dedi ki:

  2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz öğrenciyiz yardımcı olursanız sevinirim.

 73. neslihan dedi ki:

  evde ip temizleme paketleme ne olursa çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun 3 kişiyiz

 74. Aslı Şahin dedi ki:

  Eve iş istiyorum sakarya merkezdeyim

 75. Aslı kızmaz dedi ki:

  Evde ip temizleme paketme fark etmez calismak istiyoruz 2 kisiyiz bilgi verirseniz sevinirim

 76. Aşkın Acar dedi ki:

  sakarya serdivanda kampüsün orda yaşıyorum. acil evde işe ihtiyacım var.

 77. Belgüzar Saldız dedi ki:

  Sakarya hendekte ikamet ediyorum.

  Acil evde ek işe ihtiyacim var.

 78. Meryrm atılgan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketlemeiplik temizleme yapabilirim camilide oturuyorum

 79. Nilüfer dedi ki:

  Serdivan ek iş için detay verirmisiniz

 80. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum toka paketleme veya kına paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden yapmıştım elim hızlı ve titiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 81. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum daha önceden paketleme işi yapmıştım elim çok hızlıdır ve temiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 82. Sevil dedi ki:

  Arifiye de oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönerseniz sevinirim

 83. leyla dedi ki:

  Arifiyede oturuyorum 4 kisilik ekibimiz var lutfen is istiyoruz geri donerseniz sevinirim

 84. Elfide dedi ki:

  SAKARYA serdivanda oturuyorum paketleme iplik temizleme diğer ek işler olabilir.

 85. Neslihan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya’da yaşıyorum. Mail adresimden iletişime geçebilirsiniz.

  1. Deniz dedi ki:

   Sakarya serdivan da oturuyorum evde ek iş istiyorum hızlı ve temiz iş yaparım

 86. Gokhan dedi ki:

  Slm irtibat nasıl kuracak

 87. Kübra dedi ki:

  Merhaba, sakarya şeker mahallesinde oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Kız kardeşim var, onunla birlikte yaparız iş imkanı olursa. hızlı ve pratiğizdir. Çabuk bitiririz fazlasıyla. İletişime geçmeniz rica olunur. Teşekkürler hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

 88. şeyma çabaş dedi ki:

  sakarya adapazrında oturuyorum evde bi iş fark etmez parketleme boncuk farkı yok geri dönüş yapılırsa sevinirim

 89. ÖZLem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte oturuyorum. Yaklaşık 10 kişilik bir ekibiz ve evde ek iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz

 90. Tuğçe dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyrm paketleme işi istiyorum iş farketmez elimden her iş gelir.

 91. Beyhan dedi ki:

  Çorap paketleme,perde ucu boncuk,tekstil kenar temizlik v.s bir çok iş yaptık zamanında teslim sözüyle acil işe ihtiyacımız var grup olarak dönüş bekliyoruz

 92. Elif dedi ki:

  Karasu da evde iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 93. Şuheda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır. Dönüş yapar mısınız lütfen..

 94. hatice koral dedi ki:

  evde yapabilecegim iş istiyorum

 95. Argun öznur dedi ki:

  Hendekte oturuyorum gurup kurabiliriz her işe talibiz

 96. pınar dedi ki:

  Merhaba adapazari Karaman mah oturuyorum evde kına veya toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 97. oguzhan dedi ki:

  Evde paketleme veya ip temizleme isi yapmak istyorum donus yaparsaniz sevinirin adapazari merkezde otryorum

 98. özlem dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM

 99. Yunus emre dedi ki:

  Sakarya serdivanda evde paketleme vs gibi iş istiyorum eve ek kazanç sağlamak istiyorum annem adına yazıyorum bu yorumu yakın zamanda cvb bekliyorum

 100. Esra çil dedi ki:

  Evde toka paketleme isi istiyorum sakarya serdivanda oturuyorum.

 101. Fadile dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi istiyorum

 102. Demet dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum. Elim hızlıdır. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 103. Emel dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 104. nurten dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum,paketleme işi yapabilirim.Saygılar

 105. Sema dedi ki:

  Iyi günler paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

 106. Belgüzar Saldız dedi ki:

  İp temizleme paketleme v.s.
  Sakarya hendek

 107. Özlem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 108. Ümmügül dedi ki:

  Evde paketleme ip temizleme vs.işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 109. duygu dedi ki:

  bende evde ek is yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 110. Elif dedi ki:

  Sakarya Geyve de oturuyorum . dönüş yapılırsa sevinirim

 111. Gökcan dedi ki:

  Sakarya kuzey terminalde oturuyorum bende iş yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 112. Beyza dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var kına toka vs paketleme işlerini yapabilirim cevabınızı bekliyorum

 113. Sühendan Bayraktaroglu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız memnun olurum

 114. Selcuk dedi ki:

  Sakarya hizirtepede oturuyorum evde iş istiyorum toka paketleme yada kına paketleme istiyorum elim hızlıdır titiz çalışırım ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim 0548

 115. Burcu dedi ki:

  Paketleme iş istiyorum serdivan

 116. Halime dedi ki:

  Evde ise ihtiyacım var paketleme olur

 117. Halime dedi ki:

  Adapazari arifiyede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım da var sizden haber bekliyorum

 118. Semanur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var paketleme veya ip temizleme isi istiyorum fark etmez sakarya serdivanda oturuyorum

 119. burhan dedi ki:

  erenler yenimalledeyim 4 kişiyim ek iş evde yaıpabılcek her ne olursa

 120. Nalan dedi ki:

  Sakarya söğütlüde yaşıyoruz üç kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz en kısa zamanda.

 121. burçin dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 122. Hanife dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 123. büşra dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde yapılabilecegim iş arıyorum elim hızlı ve pratiktir. yardımcı olursanız sevinirim grupta hulabilirim kendime

 124. nazım dedi ki:

  sakarya tekeler mh. ek iş arıyoruz dönüs yaparsanız sevirim

 125. Zehra dedi ki:

  Sakarya kara abtilerde oturuyorum işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 126. Nalan dedi ki:

  Sakarya Söğütlüde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz acil yardımcı olabilir misiniz.

 127. Nilüfer aygün dedi ki:

  Evde iş imkanına ihtiyacım var .paketleme olabilir ip temizleme vs.elim hızlıdır dönüş bekliyorum… korucuk sakarya

 128. Gürpınar dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum el becerim iyidir daha öncede yaptm paketlems işi istiyorum

 129. Ş. M dedi ki:

  Sakarya şeker mah. deyim evde yapılabilecek işlerden birine talibim, elim pratik ve hızlıdır, seri parti teslim edebilirim.

 130. emelkısaoglu dedi ki:

  sakarya yunus emrede oturuyorum yıllarca terzılık yaptım artık evde ek ıs arıyorum

 131. seyda dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum adapazari maltepe mah. Oturuyorum onceden tekstilde calismistim elim hizlidir donus bekliyorum

 132. Nevin dedi ki:

  Adapazari merkezden yazıyorum el becerisi yüksek biriyim ve daha önceleri de evde işler yaptım is istiyorum

 133. özlem dedi ki:

  sakarya akyazıda oturuyorum evde kına paketleme yada toka paketleme işi yapmak istiyorum

 134. Filiz dedi ki:

  Evde paketlemeisi yapmak istiyorum nolursa farketmez

 135. Yağmur dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz.

 136. ilknur kelis dedi ki:

  sakarya erenlerde oturuyorum evde ek is istiyorum

 137. Busra dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum bilgi alabilir miyim lütfen bu konuda cevap verirseniz sevinirim

 138. Nurcan Karabacak dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacım var geri dönüş bekliyorum teşekkür ler.

 139. Nurdan dedi ki:

  Merhaba Sakarya ozanlarda oturuyorum evde ekise ihtiyaçim var gerekirse ekipde kurabilirim geri donuslerinizi bekliyorum

 140. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme istiyorum.elim hizli ve titizimdir bu ise cok ihtiyacim var.donus yaparsaniz sevinirim.

 141. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme yapabilirim bu ise cok ihtiyacim var elim hizlidir titizlikle yaparim geri donus yaparsaniz sevinirim.

 142. Fatma dedi ki:

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba. Paketleme işi istiyorum. Adapazarı

 143. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 144. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum

 145. Gülseren dedi ki:

  Merhaba
  Sakarya Beşköprüde oturuyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

 146. Berna camoglu dedi ki:

  Elbise paketleme etiketlemek istiyorum Sakarya arifiye geri dinlerseniz sevınırım

 147. hanife dedi ki:

  Evde ip temizliği yada paketleme işi yapmak istiyorum.

 148. Kübra dilsiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum Sakarya serdıvan da oturuyorum.

 149. Selin dedi ki:

  Evdepaketleme iplik te temizlme işi arıyorum 2 kişiyiz arıfıye

  1. Muhammed dedi ki:

   Sakaryada yazlık bölgesinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. işin duruma göre kişi sayısı artabilir
   Geri dönüs yaparsanız sevinirim.

 150. Gülsüm Günay Mavili dedi ki:

  Sakarya da evde herhangi bir iş yapmak istiyoruz grubumuz 15 kişiliktir. Bizlerden güzel performans alacagınıza inanıyoruz biran önce dönüş saglamanızı bekliyoruz.

 151. Hava yalçın dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum acil

 152. Semanur dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 153. Hüdanur Bektaş dedi ki:

  Evde kına paketleme işi Sakarya karasu

 154. Burak dedi ki:

  Sakarya Serdivan her branşı yapabiliriz

 155. Aysun dedi ki:

  Sakarya serdivan paketleme işi arıyorum

 156. Hazal dedi ki:

  Eğer ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim Sakarya güneşler

 157. Muhammet dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum sakarya erenler

 158. Meryem dedi ki:

  Evde ip temizleme paketleme hiç fark etmez çalşımak istiyoruz 7 kişilik gurubumuz var

Sayfa başına git