Dükkan Açmak

Adapazarı Sakarya 2020 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Adapazarı Sakarya 2020 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Para, maalesef ki hayatımızın en önemli parçalarından biri. Bu önemli etken ise çalışılmadığı sürece havadan gelmiyor. Zengin değilseniz çalışmak ve hayat koşuşturmasına ayak uydurmak zorundasınız demektir. Dışarıda çalışmak için imkanım yok diyenlere de iş fırsatları sunuluyor. Hemen hemen her ilçede evlere iş gönderen firmalar olduğunu görmekteyiz. Bu yazımızda da sizlere Adapazarı Sakarya ilindeki evlere dosya işi, paketleme işi, çeyiz evleri gibi ilanları anlatacağız. Sakarya’da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmaya ihtiyacınız var ise yazımızı dikkatlice inceleyebilir siz de gelir kaynağınızı bu işlerden sağlayabilirsiniz.

Adapazarında Evde Ek İş Fırsatı

Fason ürünler; üretimde belirli bir devamlılık söz konusu olmayan bir tek seferlik üretilen ürünlerdir. Genel anlamda daha küçük boyuttaki  atölye veya işletmeler kanadından alınan siparişlerin ıherhangi bir sebepten dolayı meydana gelen ürün topluluğudur. Fason ürünlerin genelini tekstil olarak bilinen; gömlek, etek, pantolon ve etek gibi mallar oluşturmaktadır. Bu işlemler için firmalar bünyesinde çalıştırdıkları elemanların haricinde bir de evlere iş göndermektedir. Bu firmalardan iş talep ederek evinizin ekonomisine kısa süreli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde işsizlik sıkıntısı ileri derecede yükselmesi sebebi ile vatandaşlar ekonomik sıkıntılar çekmeye başladılar. Bu sebeple de sabit işlerinin dışında evlerinde de ek iş yapmaya başladılar. Sakarya ilinde evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Çeyiz evleri, kına paketleme, nikah şekeri, kürdan paketleme, davetiye katlama, çorap ve poşet katlama gibi birçok iş verilmektedir. Firmalar bünyesinde çalıştırmak zorunda olduğu personellere sigorta, yol, yemek gibi ücretler ödemek zorunda kalmasından dolayı evlere iş vererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışma yoluna gitmeye çalışmaktadır.

Sakarya'da Evlere İş Veren Firmalar 

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş gönderimi yapılmasının işleyişi; firmalar iş verecekleri kişiler ile görüşme sağlarlar, görüşmenin olumlu sonuçlanması neticesinde kişilere verilecek olan malzemeler belirlenir. Daha sonra malzemeler ya kişilerin adresine gönderilir ya da onların gelip almaları istenir. Firmalar ya adet başına ya da sabit bir miktar maaş bağlarlar. Adet başına fiyat verilirse kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok ürün yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Fason ürünlerden para kazanmak istiyorsanız elinizde bulunan ürünleri tekstil fabrikalarına satabilirsiniz. Bu işlem için giyim mağazalarını da önerileriniz arasında tutabilirsiniz. Bu tarz mağazalara ürün satışı yapmak sizin sandığınızdan daha kolay bir işlem olacaktır. Çünkü hemen hemen her işletme sahibi fason mal alımı yapmaktadır. Fason işçiliği için satış değil de işveren arıyorsanız küçük tekstil atölyeleri ile görüşmenizi öneririz. Çünkü bu tarz işyerleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlere iş göndererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışırlar. Bölgenizde bulunan evlere iş gönderen tekstil firmalarına ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya İplik Temizleme İşi

Bu tarz firmalarda genelde 250 kişiye yakın personel çalışmaktadır. Firmalar evlere iş göndereceği kişilere haftalık olarak malzeme gönderirler. Kişilere aylık ya da yapılan iş karşılığı bir ücret ödemesi yapılmaktadır. Gönderilen ürünler için tahmini bir haftalık bir süreç verilmektedir. Adet başına fiyata anlaşmış iseniz elinizin hızlı ve pratik olması gerekiyor. Ancak bu şekilde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Firma bir haftalık sürecin sonunda ürünleri teslim almaktadır. Bu işten yaklaşık 1.000 TL ile 1.500 TL kazancınız olabilir. Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve evde ek gelir sağlamak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve fason firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya Elbise Paketleme İşi

Elbise paketleme işi bir nevi tekstil işi ile aynı olmaktadır. Bu işlem için firmalardan evlere iki çeşit iş gönderilmektedir. Bir elbiseleri yalnızca paketleme vardır bir de etiketlerinin takılması işlemi bulunmaktadır. İşverenler bu işlem için malzemeleri kişilere koliler ile göndermektedir. Kişiler yaptıkları iş kadar para kazanabilirler. Belirlenen zamanda 100 paketleme veya etiketleme yapan kişi ile 2500 ürün yapan kişiye verilecek olan ücret aynı olmayacaktır. Bu sektör için kalabalık çalışmak daha mantıklı olacaktır. Sizin yaptığınız ürünler firmalar tarafından teslim alınacaktır.

Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne yazabilir ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında da mevcut firmaların ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işten kazancınız 1500 TL ile 2000 TL arasında değişecektir.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Evlere iş gönderen bir firma da oyuncak montaj firmasıdır. Oyuncak montajı hem zevkli hem de bir o kadar kazanç elde edebileceğiniz işlerden biridir. Oyuncak montaj işini evde oturan ve maddi katkı sağlamak isteyen ev hanımları, aylık harçlığına  destek olmak isteyen öğrenciler, emekliler ve hali hazırda işi olan ve ek iş yapmak isteyen herkes yapabilir. Bu iş için Ankara, İstanbul, İzmir, Sakarya gibi büyükşehirler de iş bulmanız daha kolay olacaktır.

Firmalar oyuncakların montajlarını kendileri yapmakta olup paketlemek ve kutulamak adına evlere iş göndermektedir. Maaşlara gelen zamlar neticesinde işverenler de ekonomik krizden etkilenmemek adına evlere iş göndererek maliyeti düşürmeye çalışmaktadır. Oyuncalar hazırlanmış bir şekilde size gönderilir ve kutulamak için size belirli bir süre verilir. Bu sürede ya paketlediğiniz ürün kadar ya da firmanın inisiyatifine bağlı olarak aylık bir ücret alabilirsiniz.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Oyuncak kutulama ve paketleme işi için Sakarya’da bulunan oyuncak fabrikalarının ilan sayfalarını takip ederek internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bu tarz sitelerin yorum bölümlerine iletişim bilgilerinizi ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça beyan edebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme

Toka paketleme işi çok vakit kaybına uğratmayan, zevkli ve kalabalık bir grup ile yapıldığında kazancı yüksek bir iş olacaktır. Aylık 1500 TL‘ye kadar gelir sağlayabilirsiniz. Bu iş için yapılması gereken tek şey rengarenk gelen tokaları aynı renkte ve istenilen sayıda birleştirmeniz ya da her renkten birer tane olmak üzere hazırlayarak firmanın istediği zaman diliminde geri göndermek olacaktır. Gayet kolay olan bu işten kazanç sağlamak için evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme 

Sakarya Toka Paketleme

Firmalara ulaşmak için ilanları takip edebilir veya yorum bölümüne bu işi istediğinizi beyan ederek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Kına Paketleme

Kına, düğünlerimizin vazgeçilmeyen en nadide parçasıdır. Bu sebeple de kına paketleme işine girmek sizlere özellikle yaz mevsimlerinde oldukça yüksek kazançlar sağlayacaktır. Kına paketleme için evlere iş gönderen firmalar kına paketlerini ve paketlerin içine konulacak olan kınaları gönderirler. Paketlerin içine konulacak olan kınaların miktarları ölçülü olmaktadır. Kişiler firmaların belirlediği miktarlardaki kınaları, belirlenen zamanda yetiştirerek firmalara göndermeleri gereklidir.

Bu işte de gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Paketlediğiniz kına adeti kadar para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paketleme yaparsanız doğru orantılı olarak o kadar para kazanabilirsiniz. Kına paketleme için evlere iş gönderen birçok firma bulunacağını bilmenizi isteriz. Bu işi kendi çapınızda da yapabilirsiniz. Kınayı ve süsleme malzemelerini tuhafiye tarzı yerlerden temin ederek kendi işletmenizi evinizde kurabilirsiniz. Sakarya ilinde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz. Bu işten 1500-2000 hatta 2500 TL bile kazanmanız mümkün olabilir.

Evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir ve gelirinize ek gelir katabilir ya da sabit gelirinizi bu işler sayesinde sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
 1. BÜŞRA MAYAKAN dedi ki:

  sakarya adapazarı her türlü paketleme işi yapılır

 2. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya şeker mahallesinde oturuyorum her türlü işi titiz temiz hızlı ve dikkatli yapabilirim güvenebilirsiniz

 3. Gamze dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum küçük bebeğim bar evde yapabileceğim fason iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Ilknur dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum 25 yaşında kirada oturuyorum
  esimden ayrildim is arıyorum ama hst lıktan dolayı bulamıyorum kiramı 3 aydır ödeyemiyorum çok zor durumda yim nolur bana hasbi iş olursa olsun yaparım el geçerim var teksitilde çalıştım cv binizi bekliyorum

 5. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Maltepe mahallesi evde iş istiyorum yardımcı olun lütfen ihtiyacı m var bir engelli kızım var lütfen

 6. Melike Kerçin dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum. Evim kira ve şuan işyerleri kapatıldığı için çok zordayım evde ek iş daha önce de yaptım elim yaktın ve hızlıdır eksiksiz kusursuz bir şekilde teslim ederim

  1. Meral yılmaz dedi ki:

   Sakarya adapazarında yaşıyorum eşim yok ayrıyım evim kira oğlumla beraber yaşıyorum bu işe ihtiyacım var elim pratikdir her işede yakındır istediğiniz zamanda istediğiniz kadar iş yetiştiririm dönüş yaparsanız sevinirim Saygılar

  2. Hakan dedi ki:

   Tecrübeniz varmı?

  3. Gül dedi ki:

   Kına paketleme işi almak istiyorum

  4. Meral dedi ki:

   Merhaba yeni evliyim virüsten dolayı iş bulamıyoruz hiçbir gelirimiz yok evde iş yapabiliriz en azından market ve kira masraflarımız karşılanır ihtiyacımız var elimiz pratiktir zamanında teslim ederiz lütfen acil geri dönüş sağlayın

 7. Oltan dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 8. NERMİN ORTAK dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim elim oldukça seridir bilginize

 9. Melisa dedi ki:

  Sakarya yazlıkta oturuyorum, kına paketleme ve toka işi yapmak istiyorum.

 10. DUYGU dedi ki:

  Sakarya Çark caddesinde oturuyorum evde hertürlü paket iplik temizleme boncuk işleri yapabilirim

 11. Rabia dedi ki:

  Sakarya/Serdivan da oturuyorum evde 4 kişiyiz iş hiç farketmez yeterki iş verin işe ihtiyacımız var… bir hafta denersiniz olmadı.. lütfen işe ihiyacımız var….

 12. Asuman kızılkaya dedi ki:

  Adapazarı camili 1. de otururuyorum iplik temizleme ve hertürlü paketleme işini titizlikle ve seri bir şekilde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 13. Kerime dedi ki:

  Sakaryada oturuyom evde paketleme işi yaparım dönerseniz sevinirim

 14. Nurşen Keleş dedi ki:

  Sakarya Söğütlü de oturuyorum kızımla paketleme işi yapmak istiyoruz

 15. Nurşen Keleş dedi ki:

  Kına paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz

 16. TEKSTİL BONCUK İSLEME dedi ki:

  SAKARYA VE CEVRESİNE EL İSİ MAKROME VE BONCUK İŞLEME TAKİ İSİ VERİYORUZ. İLGİLENENLER İCİN yilmazdkts @ mail . com

  1. Yıldız dedi ki:

   Benim işe ihtiyacım var Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz her türlü iş yaparız

  2. Yıldız dedi ki:

   Merhaba ben Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el işi yapmak istiyorum el becerim var 3 kişiyiz her türlü iş yaparız şu an çok ihtiyacım var

  3. Binnur dedi ki:

   Merhaba
   Ben evde çalışmak istiyorum
   Tel

  4. Nimet dedi ki:

   Hala geçerli mi acaba kıyafetlere çok boncuk işledim. Yeriniz nerede

  5. Gamze dedi ki:

   Merhaba Sakarya serdivanda oturuyorum küçük bebeğim var evde bende yapabilirim MSN adresinden ulaşılamıyor size lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 17. TEKSTİL BONCUK İSLEME dedi ki:

  SAKARYADA DEVAMLİ OLARAK CALİSACAGİMİZ BONCUK İSLEMEDE EKİPLER ARİYORUZ.
  (telefon numaranızı sildim. mailden ulaşsınlar. yilazdkts @ mail . com)

  1. Fatma dedi ki:

   Merhaba sakarya ferizliide oturuyorum evde iş yama imkanım var eşime destek olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Mrv dedi ki:

   Merhaba hala geçerli mi?
   Ve nakinada değil elde degil mi.

  3. Gamze dedi ki:

   Günaydın bnde evde boncuk işi yapabilirim çok ihtiyacım var

 18. BAYRAM ALİ KAL dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var 4 kişiyiz verilen tarihte teslim ederiz daha önceden evde iş yaptık

 19. Nurcan dedi ki:

  Sakarya Akyazida yim.Ev hanimi isi ariyorum.

  1. fatih dedi ki:

   Merhaba Adapazarı’nda oturuyorum gündüz çalışıyorum akşamlara ek olarak başka bir iş yapmak istiyorum herhangi bir iş olur

 20. Ayşe Hümeyra Yel dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum.24 yaşindayım.Üniversite öğrencisiyim.Paketleme işi yapmak istiyorum.

 21. Yaren mayatun dedi ki:

  Merhaba sakarya geyvede oturuyorum yeni evliyim bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  1. Hakan dedi ki:

   Daha önceden yaptığınız iş varmı?

 22. Binnur dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Hızlı ve zamanında teslim ayrıca birkaç kişiyiz grup olarak yapabiliriz

 23. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba sakarya serdivanda oturuyorum bütün paketleme islerini yapabilirim hızlı bir biçimde teslim ederim.ogrenciyim ihtiyacim var

  1. Hakan dedi ki:

   Tecrübeniz varmı?

 24. Mücahit egyar dedi ki:

  Sakaryada ikame ediyoruz.Biz evde 4 kişiyiz ve genciz her türlü paketleme işini hızlıca yaparız siz gönderin biz hallederiz.

 25. Seyma dedi ki:

  İyi gunler sakarya akyazida ikametgah ediyorum . Daha oncede bu tarz is evde yapmistim duzenli olarak teslim ederim urunlerinizi ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 26. Ahsen toy dedi ki:

  Adapazarı camili de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 27. İlayda dedi ki:

  Adapazarı/Korucukta ikamet ediyorum annemle birlikte yapacağız bütün gün evdeyiz fazlasıyla bol vaktimiz var ve işlerin yetişeceğini düşünüyorum. Kına paketleme vs işleri olabilir

  1. Ibrahim dedi ki:

   Sakarya patates halinin orada oturuyorum mesleğim elektrik elektronik montaj işi arıyorum evde yapabileceğim yardımcı olursanız sevinirim saygilar

  2. Mustafa dedi ki:

   Adapazari Serdivanda oturuyorum. Esimle birlikte evde yapilacak islerden is almak istiyoruz.

  3. Hakan dedi ki:

   Daha önceden tecrübeniz varmı?

 28. Ahmet dedi ki:

  Montaj ve paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 29. İrem dedi ki:

  Merhaba sakarya/erenlerde oturuyorum evde paketleme isine ihtiyacım var

 30. melek dedi ki:

  merhaa arifiye oturyorum paketleme işi istiyorum lütfen

  1. Eda dedi ki:

   Serdivan da ikamet ediyorum 2yıl önce evde boncuk ve ve makrome bileklik işi yaptım. Hızlı ve becerikliyimdir. Üniversite mezunu genç işsiz olduğum için eve iş arıyorum. Temel geçim sağlamak için işe ihtiyacım var.

 31. Serap dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Montaj paketleme yapabilirim. Ek iş olarak istiyorum.

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba arifiyede oturuyorum 5 kişilik ekibimiz var herhangi bir paketleme veya montaj işini yapabiliriz

 32. Aysel dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var dönüş bekliyorum. Teşekkür ederım

  1. Aysel dedi ki:

   Toka paketlemek istiyorum acil işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim elim yatkındır işe

   1. Hakan dedi ki:

    Daha önce yaptınız mı böyle işler

 33. Yonca dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme, iplik kesme farketmez acil işe ihtiyacım var normalde ön muhasebeciyim ama iş imkanları çok az olduğundan iş bulamadım.

  1. Özge dedi ki:

   Merhaba öğrenciyim çok fazla boş vaktim var daha önce bu tarz işler de yaptım deneyimliyim toka paketleme ve kına paketleme işleri yapabilirim

 34. Burcuu dedi ki:

  Sakaryada 150 kişilik deneyimli ekibim vardır. Penye üzerine boncuk dikimi yapıyoruz. İlgilenenler dönüş yapabilr mi

  1. Yilmaz dedi ki:

   Büyük el işi grubu olan ekipler iletişime geçebilir yılmaz isleme 0530

  2. merve dedi ki:

   SAKARYA maltepe mahallesi de oturuyorum evde paketleme isi yada montaj isi ariyorum

 35. Beyza Nur dedi ki:

  Iyi günler Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Kına ve paketleme işleri yapabilirim zamanindada teslim ederim. Dönüş yaparsanız memnun olurum.

 36. Hasret dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Engelliyim….evde paketleme işi, iplik temizleme vs gibi iş istiyorum. İletişime geçersiniz sevinirim😊

 37. Semih dedi ki:

  Sakarya Sapanca’da oturuyorum evde pakerleme işi yapmak istiyorum (FADİME)

 38. hasan Ata dedi ki:

  Merhabalar.
  Ferizlide bulunan atölyem için fason dikim işi arıyorum. İlginize teşekkür ederim.

 39. Funda dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya adapazarı merkez ilçesinde yaşıyorum iş almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Yaş 23 Ne paketlenmesi gerekse paketlerim 🙏🏻

 40. Mine dedi ki:

  Merhaba ben alifuatpaşa da oturuyorum paketleme işi yapmak istoyorum dönüş yaparsaniz memnun olurum

 41. Serpil dedi ki:

  Ben Sakarya Serdivan da yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 42. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba sakarya erenler de oturuyorum ben de evde paketleme, iplik temizleme VS evde iş istiyorum

  1. Sultan dedi ki:

   Mrblar ben sakarya ferizli sinanoglu koyunde oturuorm eve is is istiorum lutfen yardimci olun cok ihtiyacim var donerseniz sevinirim bilginizeee

 43. Sezer Bahadır dedi ki:

  Sakarya hendekte yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 44. Nur dedi ki:

  Sakarya Karapürçek de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 45. Gülşah dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 46. Burcu dedi ki:

  Evlere penye boncuk işleme işi verilir. Adapazarı /Arifiye ve yakın ilçeler
  Bu işi yapmak isteyenler trend_moda_giyim_aksesuar instagram hesabından ulaşabilirsiniz

 47. Buse Türker dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyoruz. 4 kişilik ekibiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz.

 48. Zevcan sezer dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 49. Sümeyye Temizel dedi ki:

  Sakarya/Adapazarında oturuyorum üniversite öğrencisiyim harçlığımı çıkarabilmek için ek iş istiyorum kına veya toka paketleme işi yapabilirim

 50. Ayşe dedi ki:

  tarih öğretmeni ve aşçıyım fakat çocuğum ufak olduğu için çalışamıyorum. Evden paketleme vb. iş yapmak istiyorum. Serdivandayım.dönüş yaparsaniz sevinirim

 51. Sibel dedi ki:

  Sakarya Adapazarı evimde paketleme , etiketleme , montaj ve katlama işleri yapabilirim ayrıca dikiş makinem var ve dikiş işleride yapabiliyorum sorumluluğunu alabileceğim bir işe ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yapılırsa memnun olurum teşekkürler…

 52. Ece dedi ki:

  Serdivanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 53. Pinar dedi ki:

  Merhaba lar ev hanimiyim evde yapılacak is istiyorum paketleme montaj vs sakarya serdivan ikamet ediyorum acil is istiyorum 2 kisiyiz

 54. Dilara dedi ki:

  Merhaba Sakarya ozanlarda oturuyorum. Evde iş yapabilirim

 55. Melike Karagüzel dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum bu işe çok ihtiyaç var lütfen dönüş yapın

 56. Melike karagüzel dedi ki:

  Bende sakaryadayım 2cocugum var ve bu işe çok ihtıyacım var lütfen dönüş yapın

 57. Tutku Ebru dedi ki:

  Sakarya Erenler de ikamet ediyorum evde her türlü paketleme .kalite kontrol tarzı işler yapabilirim 4 yıla aşkın mağazacılık deneyimim mevcut çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum dönüş sağlarsanız çok sevinirim .

 58. Esra dedi ki:

  Merhaba Sakarya Hendek evde paketleme iş yapmak istiyorum. Daha önce istanbulda paketleme ve tesbih işi yaptım.

 59. Nafiye dedi ki:

  Merhaba;
  Adapazarı Tuzla mahallesinde ikamet ediyorum,küçük yaşlardan beri her türlü el işine yatkınlığım vardır.

 60. Birgül Karakaş dedi ki:

  Sakaryadayım çocuklarda büyüdü evde paketleme işi yapabilirim

  1. Gul dedi ki:

   Evde yapılabilecek tüm paketleme vs islere talibim.6kisiyiz.hayirli bol kazanclar herkese

  2. Merve akal dedi ki:

   Sakarya Arifiye de oturuyorum paketleme işi istiyorum istenilen sayıda yaparım işe ihtiyacım var

  3. Didar dedi ki:

   Toka ve kına paketleme işi yapabilirim Sakarya serdivanda oturuyorum

  4. Seher dedi ki:

   Sakarya da oturuyorum evde toka paketleme işi istiyorum

 61. Züleyha dedi ki:

  Sakarya ferizlide oturuyorum evde işe ihtiyacım var önceden tekstilde çalışıyordum elimden her türlü is gelir tesbih yaptım boncuk yaptım yardimci olursaniz sevinirim acil

 62. Aslı dedi ki:

  Sakarya Adapazari paketleme işi yapabilirim.lutfen dönüş yapiniz.

  1. Seher dedi ki:

   Sakaryada oturuyorum paketleme işi istiyorum evde üç kişiyiz

 63. Zeynep dedi ki:

  Sakarya/Setdiva da yaşıyorum
  her türlü paketleme yaparım
  7 kişilik grubum var
  acil ihtiyacım var bu işe
  dönerseniz sevinirim

 64. Munevver dedi ki:

  Evde is yapmak istyorum paketleme vs hizirtepede oturyom is olursa sevinirim

 65. Irem dedi ki:

  Yeni evliyim paketleme işi yapmak istiyorum nikah şekeri, kürdan paketleme, toka paketleme gibi şeyler yapabilirim serdivanda oturuyorum

  1. Sümeyye dedi ki:

   Adapazarı merkez ve geyvede oturan annem için paketleme işi istiyorum

 66. Kader akan dedi ki:

  Sakarya Hendek de ikamet ediyorum evde yapılabilecek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ümran dedi ki:

   Sakaryada yaşıyorum evde kina mum kurdan gibi paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Seda atagün dedi ki:

   Evlere penye işleme işleri verılır…sakarya nuaveramoda hasırcılar camii yanı

   1. Mrv dedi ki:

    Merhaba hala geçerli mi?

   2. Gamze dedi ki:

    Merhaba Sakarya serdivanda oturuyorum ilan geçerli mi hala

 67. Ayşe Nur dedi ki:

  Merhaba Sakarya serdivan da ikamet ediyorum, 27 yaşındayım, evimden çalışarak para kazanmak istiyorum.

  1. Sudenur dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum toka paketleme ve elbise paketleme yapabilirim ek iş olarak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 68. Fatma dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum bu işlerden çok iyi anlıyorum daha önce kalite kottolxuydum etiket paketleme her türlüsünü yaparım lütfen dönüş yaoarmsisn

 69. Büşra dedi ki:

  Adapazarı Erenler de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım ulaşırsanız çok sevinirim.

 70. Serap dedi ki:

  Sakarya karasu da oturuyorum küçük çocuğum olduğu için evde iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 3 kişiyiz

 71. Eldanur dedi ki:

  Merhabalar sakarya akyazı tarafında oturuyorum eve ek iş arıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin

 72. Ömer dedi ki:

  Serdivan’da oturuyoruz. Evde ek iş yapmak istiyoruz. Öğrenciyiz çok acil ihtiyacımız var.

 73. Sibel tekin dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyotum. Ev hanımıyım evimde ya toka işi ya da elibse paketleme etiket işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba. Sakarya serdivan da oturuyorum her türlü evde paketleme işi vs. yapabilirim. İşlerinizi çabucak halletmek istiyorsanız dönüşlerinizi bekliyorum. Hoşçakalın

  2. Gözde dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum aile bütçesine katkı acil iletişime geçer misin elim Hızlıdır

 74. Bahar dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum evde her tür paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 75. Ebru Mavi dedi ki:

  Sakarya Karasuda ikamet ediyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim hatta grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun saygılarımla

 76. Deniz dedi ki:

  Sakarya Serdivan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olacaklar lütfen dönüş bekliyorum çok ihtiyacım var 🙏

 77. Sena dedi ki:

  Ek iş arıyorum Sakarya yazlıkta oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 78. Sevda dedi ki:

  Sakarya/Erenlerde oturuyorum evlere verilecek paketleme işi süleme işi temizleme işi kesm işi her hangi bir ek iş istiyorum

  1. Tutku dedi ki:

   Sakarya erenlerde oturuyorum evde ek iş paketleme vs gibi iş istiyorum

 79. Nergül dedi ki:

  Adapazarında oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 80. İrem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 81. Neslihan Kurt dedi ki:

  Sakarya Kaynarca da oturuyorum elim hızlıdır eve iş almak istiyorum

 82. Tuğba dedi ki:

  Sakarya geyve de oturuyorum evimde yaoabilceğim bir is istiyorum

 83. Öznur topçu dedi ki:

  Sakarya Akyazı eve hertürlü iş olabilir dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 84. Hatice dedi ki:

  Merhaba Adapazarı korucuk ta oturuyorum evde yapılabilecek iş arıyorum paketleme,iplik temizleme farketmez hepsini yapabilirim .

 85. Serdar dedi ki:

  Sakarya/Adapazarı 15 Temmuz Camili mahallesin de oturuyorum. Paketleme işi yapabiliriz İki kişiyiz

 86. Dilruba dedi ki:

  Evde hangı iş olursa olsun yaparım sorun yok 🙂 elim gayet hızlı yaklaşık 10 kişiyiz :)) lütfen iletişime geçebilirmisiniz

 87. Gamze dedi ki:

  Sakarya Erenler de oturuyorum . Üç öğrenciyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz . Okuldan dolayı çalışmıyoruz ama evde üç kişi iş yapabiliriz

 88. Vildan dedi ki:

  Merhaba Sakarya erenlerde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 89. Gül Filiz dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum evde toka paketleme, kına paketleme, eşya paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 90. Şule dedi ki:

  Sakarya Serdivan’da oturuyorum ev hanımıyım. 3 kişiyiz Evde iplik temizleme, toka,kına paketleme işi istiyoruz.

  1. Elif Kılınç dedi ki:

   Selamünaleyküm Sakarya şeker mahallesinde oturuyorum evde yapılacak her işe Talibim

 91. Gülcan dedi ki:

  Merhaba sakarya karaman da oturuyorum 2 cocugum var çalışamıyor m evde iplik temizleme paketleme yapabilirim Lutfen geri dönüş yapin elim hızlıdır eşimle beraber yapmak istiyoruz

 92. Enise dedi ki:

  Sakarya/Karasu da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 93. DERYA A. dedi ki:

  Merhaba,
  evde yapılabilecek alternatif bir iş arıyorum.Aracım var gelir alır tekrar teslim edebilirim.

 94. Ayşe dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum
  Ev paketleme işi yapmak istiyorum

 95. Beyza Aydogan dedi ki:

  Sakarya adapazarında yaşıyorum daha önce tekstilde paketleme bölümünde çalıştım eve iş almak istiyorum

 96. ilhan akkul dedi ki:

  iş farketmez işe ihtiyacım var sakarya geyvede yaşıyorum

 97. Nurcan dedi ki:

  Adapazarında yaşıyorum. Eve iş almak istiyorum iş fark etmez. İhtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 98. meloçe dedi ki:

  sakarya arifiye çorap paketleme işi istiyorum

 99. Asiye aygın dedi ki:

  Sakarya Akyazı da ikamet ediyorum birçok dalda el işi amaçlı deneyimim var verilen işi gün saat içerisinde yetiştireceğimden eminim

 100. gulseren celik dedi ki:

  sakarya karasuda ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum

 101. Serap dedi ki:

  Merhaba sakarya karasuda yaşıyorum 3 çocuk sahibiyim eşim çalışmıyor evde ek is istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 102. İsmail dedi ki:

  Adapazarı Erenler dilmende oturuyoruz. Evde, dükkanda Dosya föy paketleme ve elektronik devre montaj işi yapabiliriz.

 103. Hacer yaman dedi ki:

  Sakarya Adapazarı yagcılar mah. Oturuyorum. Güpur keserim makınam var. Takı toka montaj ve paketleme yaparım. Evde yapabileceğim iş istıyorum. İlgilenenler ulasabılir.

  1. Fatma dedi ki:

   Sakarya Serdivan altinovada ikamet ediyorum toka paketlemek icin bas vuruyorum evde 5 kisiyiz bize donerseniz cok minetar oluruz

 104. Ayşegül Koç dedi ki:

  Serdivan da ikamet ediyoruz 5 kişiyiz kıyafet katlama tecrübemiz var

 105. Zeynur Fıray dedi ki:

  Bu işi yapabilcegime ianıyorum sakarya çokeklerde oturuyorum elim hızlıdır kına paketleme işini yapabiliceğimi duşünüyorum iletişime geçmenizi bekliyorum

  1. Sena kaya dedi ki:

   Balıkesir edremite yasıyorum daha önce paketleme işinde çalıştım 10 arkadaşız şimdide teşekkürler

 106. Derya dedi ki:

  Sakarya Serdivan paketleme işi yapmak istiyorum

 107. Zümrüt atik dedi ki:

  Sakarya serdivan kazımpaşa çubukluda otruyorum ve bu işe ihtiyacım var

 108. Hatice Dımaoğlu dedi ki:

  Merhaba sakarya erenlerde oturuyorum ailece yapabileceğimiz evde paketleme işi yapmak istiyorum şimdi den teşekküler

 109. Fatma Nisa dedi ki:

  Sakarya Akyazida oturuyorum dikiş mefruşat bilgilerim var süslemelere elim yatkın grup olarak iş vermeyi düşündüğünüzde 8 ,10 kişilik grup kurma imkanın. Var ,donuslerinizi bekliyorum

 110. Fikret dedi ki:

  Adapazarı nda ikamet ediyorm kendi ekibimi kurabilirim paketleme işi almak istiyorum

 111. Şengül dedi ki:

  15 kisilik bir ekibiz paketleme iplik temizleme boncuk elimizden geldigince yapariz lutfen donus yaparsaniz sevinirim

 112. Esra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum sakarya hendek te yaşıyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var. Teşekkürler.

 113. dilara dedi ki:

  merhaba sakarya ozanlarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Emine dedi ki:

   Sakarya Tekeler de oturyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe cok ihtiyacım war

 114. Eda dedi ki:

  Merhaba Karasuda oturuyorum. Evden iş yapmak istitorum. Elim hızlı bu gibi işlerde becerim iyidir. Hangi iş olduğu önemli değil acil olarak iş istiyorum teşekkürler

 115. Büşra dedi ki:

  Merhaba erenler bağlarda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 116. Burcu yaman dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum 5 kişilik bi grub var.herturlu is yapılabilir evde.

 117. Gamze dedi ki:

  Hayırlı aksamlar sakarya arifiye de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum her türlü isi yapabilirim..

 118. Esmanur dedi ki:

  Merhaba sakarya – Hendekte oturuyom evde her işi yaparız çok kalabalık bir grubumuzda var

 119. Eyup Inan dedi ki:

  Marhaba Sakarya Hendek te ikamet ediyorum ek olarak iş imkanı arıyorum ev de 2.3 kişi bostayiz

 120. Fatoş dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum paketleme iplik temizleme vs. Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

 121. Elif çam dedi ki:

  Sakarya geyvede yaşıyorum. Ben bu işi yapmak istiyorum kendime güveniyorum temiz ve hızılıyımdır yapacağıma inanıyorum ve sizden haber bekliyorum inşllah. İlginize teşekkür ederim

 122. Nihal dedi ki:

  Merhaba tekstil ve paketleme tecrübem var evimde is yapmak istiyorum ev hanimi olan arkadaslarim ile grup olabiliriz.Tesekkurler görüşmek üzere.

 123. Feyza dedi ki:

  Merhaba iyi günler sakarya adapazarında oturuyorum yeni evliyim kına paketleme işi yapmak istiyorum geriye dönüş sağlarsanız sevinirim.

 124. Ece dedi ki:

  Sakarya Serdivanda 3 kişiyiz eve her turlu iş alabiliriz

 125. Büşra bayraktar dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum ve evde yapabileceğim bi iş istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 126. Sümeyye Özcan dedi ki:

  Sakarya/Karapürçek te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 127. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya Karapürçek evde paketleme işi yapmak istiyorum

 128. çiğdem dedi ki:

  toka paketleme işi için ne yapmam lazım

 129. Hacer aydın dedi ki:

  Sakarya adapazarı donatımda oturuyorum her türlü iş evde yapabilirim

 130. Onur dedi ki:

  Serdivan’da yaşıyoruz 3 kişiyiz evde iş istiyoruz

 131. İlhan dedi ki:

  Her türlü ek iş yapmak istiyorum… Evde 2 kişiyiz. Ek işe ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 132. Dilara şafak dedi ki:

  Sakarya camili de oturuyoruz 6 kişiyiz kına paketleme isi
  istiyorum

 133. Evşen A dedi ki:

  Sakarya/Karasu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 134. Tugba batu dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde is yapmak istiyorum elim.her ise yatkindir en kisa.zamanda donus bekliyorum sizlerden

 135. Zeynep dedi ki:

  Serdivanda oturuyoruz öğrenciyiz işe çok ihtiyacımız var arkadaşımla beraber hangisi olursa yapabiliriz.

  1. Emine dedi ki:

   Sakarya serdivanda ikamet ediyorum. Paketleme el işi yapmak isterim. Elime herşeye yatkındır teşekkür ederim.

 136. Zahide aslı dedi ki:

  Bende akyazida oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 137. Merve dedi ki:

  İşe ihtiyacım var, ciddi anlamda..
  Teşekkürler

 138. Cansu dedi ki:

  Adapazari maltpede oturyoru.m haber bekliyorum evde yapacak is ariyorum

 139. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya Adapazari Yağcılar da oturuyorum. Evde işe ihtiyacım var, geri dönerseniz sevinirim.

 140. Ömer dedi ki:

  Sakarya Serdivan paketleme işi istiyoruz. 2 kişiyiz

 141. Süeda Turhan dedi ki:

  Sakarya Adapazarı evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

 142. esra karagöz dedi ki:

  apazari karamanda oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim

 143. Aysun dedi ki:

  Sakarya hizirtepede oturuyorum paketleme iplik hiç fark etmez ihtiyacım çok var bu işe lütfen yardımcı olun

 144. Derya dedi ki:

  Çark cad. Oturuyorum kürdan, kına paketleme işi yapmak istiyorum dikkate alırsanız çok sevinirim.

 145. Emine dedi ki:

  Sakarya erenler de ikamet ediyorum evde iş arıyorum 3 kişiyiz

  1. Zümrüt atik dedi ki:

   0sakarya da yasıyorum eşim çalışmama izin vermiyorum lise mezunuyum elim hızlıdır evde iş yapmak istiyorum 5 kişilik çalışma ortamım olcak hızlı kaliteli iş çıkarabliriz geri dönmenizi bana ulaşmanızı bekliyorum

 146. Seyhan dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum.evde işyapmak istiyorum.

 147. Hayriye dedi ki:

  Kuzey terminal de oturuyorum paketleme iplik temizleme işinde yapmak istiyorum 2 kişiyi

  1. Bülent Özkan dedi ki:

   Adapazarı merkezde ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 148. Sarah dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum erenlerde .. bu iş ihtyacım var lütfen

 149. Sumeyye salman dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum adapazari serdivan da oturuyorum donus yaparsaniz cok sevinirim

 150. Nursena dedi ki:

  Sakarya erenler de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 151. Özlem dedi ki:

  Selam adapazarı güneşlerde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum ararsanız sevinirim

 152. Merve Kartal dedi ki:

  Merhaba evde iplik temizleme,elbise paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya-Erenlerde oturuyorum.

 153. Kader Durak dedi ki:

  Serdivan yazlikta oturuyom paket isi ne iş olursa yaparim teşekkürler

 154. Bülent dedi ki:

  Sakarya geyvede oturuyorum paketleme işi istiyorum

 155. Derya Demirtaş dedi ki:

  Akyazı evde yapabileceğim bir iş istiyorum

 156. Hilal dedi ki:

  Sakarya merkez de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 157. Nurselin dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum paketleme işi istiyorum

 158. aslı dedi ki:

  toka paketleme işi istiyorum .akyazida oturuyorum geri dönerseniz sevinirim

 159. Serap dedi ki:

  Merhaba sakarya kazımpasada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 160. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacımız var. Eşim ben komşum kızları olmak üzere 4 -5 kişi halinde seri bir çalışma sağlayabiliriz. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Iyi çalışmalar.

 161. Reyhan dedi ki:

  Merhabalar sakarya serdivan yazlık tarafında ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.
  İlginize teş. Ed.

 162. SENA dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi uygundur. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 163. Kevser balballı dedi ki:

  Evde is yapmak evime katkıda bulunmak için iş istiyorum sakarya merkezde oturuyorum

 164. Elif dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 165. Yasir dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum okul masrafları ı çıkarmak için arta kalan zamanlarımda evde çalışmak istiyorum. İlgilenirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim bu işe çok ihtiyacım var.

 166. Güler dedi ki:

  Merhaba kutrucukta ikamet ediyorum evde tülbent oyalama, paketleme işi yapabilirim

 167. Ünzile Kellam dedi ki:

  Adapazarı camilide oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim.geri donus yaparsaniz sevinirim

 168. Ayşe dedi ki:

  Adapazarı Hızırtepe de ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 169. Melisa dedi ki:

  Sakarya guneslerde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 170. Sümeyye Ş. dedi ki:

  Sakarya üniversitesi mezunuyum 22 yaşındayım. Evde oldukça fazla zamanım var bedensel-ortopedik engelim bulunduğu için evden çalışarak para kazanmak istiyorum 🙂 Korucukta ikamet ediyorum. Dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.

 171. Sümeyye Şener dedi ki:

  Sakarya üniversitesi mezunuyum 22 yaşındayım. Evde oldukça fazla zamanım var bedensel-ortopedik engelim bulunduğu için evden çalışarak para kazanmak istiyorum 🙂 Dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.

 172. Sıdıka dedi ki:

  Sakarya/ serdivanda oturuyorum. 4 5 kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Evde her türlü paketleme vs işi yapabiliriz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz

 173. Didem dedi ki:

  Merhaba ismim Didem Solaka altı senelik evliyim ev hanımıyım evde ek işe ihtiyacım var beş yaşında kızım var ama bana engel olmaz okula gidecek benim böyle işe çok ihtiyacım var Sakarya Arifiye acmalarda ikametgah ediyorum

 174. Mualla dedi ki:

  Dikiş, paketleme, boncuk işi yapılır. 4 kişilik grubum var itinayla gününde teslim edilir. Ovarlok ve düz dikiş makinam var. Acil işe ihtiyacım var

 175. Ayşe şengün dedi ki:

  Sakarya tekelerde oturuyorum is ariyorum paketleme makina işi oladilir

 176. yeşim dedi ki:

  sakarya karamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 177. Gülay dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum ev de iş yapmak istiyorum normal de de tekstil işçisiyim ihtiyacım var paketleme ip temizleme her işi yaparım dönüş bekliyorum

 178. Cennet dedi ki:

  Sakarya ozanlarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 179. Yazgül Topçu dedi ki:

  Sakarya Akyazıda oturmaktayım.
  Paketleme ve ya iplik temizleme işi yapabilirim.
  Yardımcı olursanız sevinirim.

 180. Fatma dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda evde paketleme isi yapmak.istiyorum

 181. Sevinç dedi ki:

  Maltepe mah.oturuyorum evde iş imkanı istiyorum

 182. Sevinç dedi ki:

  Maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 183. Medine dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Karaman mahallesinde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 184. Selma dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum mümkünmüdür sakaryanın söğütlü ilçesinde yaşıyorum

 185. Canan dedi ki:

  Sakarya Serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 186. Rabia dedi ki:

  Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el becerisi ve hızlıyız paketleme işi istiyorum verilen zamanın yarısında teslim ederim asla ürünler gecikmez sevgiler

 187. Fatma dedi ki:

  Adapazarinda oturuyorum cocuklarimim gelecegi icin cabalamam lazim lutfen herturlu paketleme isi yapabilirim allah rizasi icin cok ihtiyacim var lutfen

 188. Buğse karaca dedi ki:

  Sakarya/akyazı da ikamet ediyorum toka paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var iki tane çocuğum var küçük evde çalışacak iş arıyorum toka paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 189. Sevda dedi ki:

  Merhaba evde ip temizleme paketleme ne iş olsa yaparım çok ihtiyacım var.Sakarya Erenler’de oturuyorum.

 190. DUYGU dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde evde çalışabileceğim bir iş imkanı istiyorum

 191. Tuba dedi ki:

  Sakarya sapancada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var

 192. Nesrin dedi ki:

  Serdivan Bahçelievler’de oturuyorum daha öncede evde paketleme işi yaptım tekrar yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 193. Busra dedi ki:

  Merhaba Sakarya Korucuk ta oturuyorum elim çok hızlı evde ek iş yapmak istiyorum

 194. Tuğba dedi ki:

  Sakarya Adapazarın da oturuyorum evde paketleme işi
  yapmak istıyorum

 195. sinan esra dedi ki:

  acaba geri dönüş yapan varmi

 196. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Merkez her türlü paketleme işi yapabilirim

 197. Ayse dedi ki:

  Sakarya yeni camide oturuyorum evde paketleme işi yada herhangi bi istee olabilir

 198. Ayfer dedi ki:

  Sakarya arifiye de oturuyorum paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 199. Merve dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde ikamet ediyorum
  Evde paketleme, iplik temizleme vs. İşler alabilirim
  Teşekkürler

 200. Esra dedi ki:

  Merhaba Sakaryada oturuyorum kına işi varsa yapmak istiyorum bi 20 kişilik iş alabilirim

 201. Züleyha dedi ki:

  Sakarya da öğrenciyim Üniversite harçlığımı çıkarmak istiyorum..Paketleme işi yapabilirim.

 202. Sevda dedi ki:

  Sakarya kent park yanında oturuyorum paketleme ve etiket işlerini yapabilirim grup kurabilir o şekilde de çalışabilirim geri dönüş yapana teşekkür ederim

 203. Ceyhun dedi ki:

  Merhaba Sadece tanıdıklarınıza ve çevrenize ürün satarak extra gelir elde edebilirsiniz. Not : Katalog avon vs değildir.

 204. Nergis dedi ki:

  Korucukta oturuyorum herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum

 205. Burak dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturan annem için paketleme işi istiyorum.Dönüşünüzü bekliyorum…

 206. sevil dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum ev de iplik temizleme yada paketleme isii almak istiyorum

 207. Serap dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum.Erenlerde oturuyorum.

 208. Ay@e dedi ki:

  Merhaba 8 kisilik ev hanimiyiz. Erenlerde oturuyoruz. El becerilerimiz vardir. Evimize is istiyoruz.

 209. Gizem dedi ki:

  Sakarya erenler evde iş yapmak istiyorum daha önce magnet işi yapmıştım ve bu konularda el yatkınlığın var ıyi çalışacağıma inanıyorum en yakın zamanda herhangi her işten dönüş bekliyorum. Teşekkürler.

 210. Güzide Kopal dedi ki:

  Sakarya Karaman’da ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 211. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba sakarya serdivanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 212. dilan öztürk dedi ki:

  sakarya arifiye herhangı bi iş istıyorum evde yapabileceğim

 213. Arzu dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 214. Furkan dedi ki:

  Ne is olursa yaparim

 215. ATİLLA KESKİN dedi ki:

  Ben söğütlüden kına paketleme işi yapmak istiyorum mallari kendim gelip alicağım

 216. erdal dedi ki:

  10 kişilik ekibim var çok iyi işler yapıyoruz dönüş yaparmisiniz

  1. Miray Akgül dedi ki:

   Adapazarı Erenler de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 217. merve dedi ki:

  erenlerde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme isi yapmak istiyoruz .daha once bereket kuşları yapmıştık evde çalışmak istiyoruz.

 218. Gizem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 219. Gizem dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum evde iş imkanı istiyorum.

  1. Semra inanç dedi ki:

   Güneşler cevreyolunda oturuyorum Acil ise ihtiyacım var paketleme, temizleme, yada ne is varsa yaparim yeterki is olsun

 220. Tuğrul yetim dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme yada montaj işi istiyorum.

 221. Merve Kaya dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Buket ozcan dedi ki:

   Merhaba erenlerde oturuyorum evde iş istiyorum iki kişiyiz dönüş yaparmisiniz

 222. Semih dedi ki:

  Sakarya arifiye Hanlı da oturuyorum Evde ek iş yapmak istiyorum

 223. Ayşenur kenaroğlu dedi ki:

  Merhaba,Sakarya hendekte ikamet ediyorum evimde overlok ve reçme makinem var.tekstil işi yapmak istiyorum

 224. gülsüm dedi ki:

  sakarya da oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 225. MELISA dedi ki:

  Sakarya adapazari SERDIVANDA oturuyorum evde yapilabilecek her turlu isi yapmak istiyorum daha once yapmişligim vardir bana ulasmanizi rica ediyorum.

 226. Erva dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum.Oyuncak ve toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 227. Tolga dedi ki:

  Sakarya korucukta evde iş imkanı ariyoruz

 228. Eda ciftci dedi ki:

  Sakarya yagcilar da oturuyorum ek is yapmak ıstıyroum

  1. Meliha Koç dedi ki:

   Sakarya Sapanca da yaşıyorum.Kendi aracımla alım ve teslimat yapabilirim.Ek iş olarak paketleme veya montaj işi yapmak istiyorum.Geçmişte boncuk işleme işi yapmıştım.Titiz ve hızlı iş yapabilirim.Dönüşlerinizi beklerim

 229. Rumeysa Akyürek dedi ki:

  sakarya beşköprü Bu iş tam benlik en hızlı şekilde ayapacagıma ve sizi memnun edecegime inanıyorum hizmetim güzeldir.. bana ulaşmanızı tavsiye ederim .. size destek ve hizmete bulunmak isterim hayırlı bayramlar

 230. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Erenler’ de oturuyorum. Evde boş zamanımı değerlendirebileceğim ek işe ihtiyacım var.

 231. Suat Bıçaj dedi ki:

  Merhaba
  Aracım var, iş bulamadığım için evde iş yapmak istiyorum
  140 m2 kare evim var ve boş duruyor,
  Benim çok vaktim var,
  Her tür kapsamlı iş yapabilirim,

 232. Hünkar dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır

 233. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar evde ek is yapmak istiyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 234. BEYZA dedi ki: