Dükkan Açmak

Adapazarı Sakarya 2020 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Adapazarı Sakarya 2020 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Para, maalesef ki hayatımızın en önemli parçalarından biri. Bu önemli etken ise çalışılmadığı sürece havadan gelmiyor. Zengin değilseniz çalışmak ve hayat koşuşturmasına ayak uydurmak zorundasınız demektir. Dışarıda çalışmak için imkanım yok diyenlere de iş fırsatları sunuluyor. Hemen hemen her ilçede evlere iş gönderen firmalar olduğunu görmekteyiz. Bu yazımızda da sizlere Adapazarı Sakarya ilindeki evlere dosya işi, paketleme işi, çeyiz evleri gibi ilanları anlatacağız. Sakarya’da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmaya ihtiyacınız var ise yazımızı dikkatlice inceleyebilir siz de gelir kaynağınızı bu işlerden sağlayabilirsiniz.

Adapazarında Evde Ek İş Fırsatı

Fason ürünler; üretimde belirli bir devamlılık söz konusu olmayan bir tek seferlik üretilen ürünlerdir. Genel anlamda daha küçük boyuttaki  atölye veya işletmeler kanadından alınan siparişlerin ıherhangi bir sebepten dolayı meydana gelen ürün topluluğudur. Fason ürünlerin genelini tekstil olarak bilinen; gömlek, etek, pantolon ve etek gibi mallar oluşturmaktadır. Bu işlemler için firmalar bünyesinde çalıştırdıkları elemanların haricinde bir de evlere iş göndermektedir. Bu firmalardan iş talep ederek evinizin ekonomisine kısa süreli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde işsizlik sıkıntısı ileri derecede yükselmesi sebebi ile vatandaşlar ekonomik sıkıntılar çekmeye başladılar. Bu sebeple de sabit işlerinin dışında evlerinde de ek iş yapmaya başladılar. Sakarya ilinde evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Çeyiz evleri, kına paketleme, nikah şekeri, kürdan paketleme, davetiye katlama, çorap ve poşet katlama gibi birçok iş verilmektedir. Firmalar bünyesinde çalıştırmak zorunda olduğu personellere sigorta, yol, yemek gibi ücretler ödemek zorunda kalmasından dolayı evlere iş vererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışma yoluna gitmeye çalışmaktadır.

Sakarya'da Evlere İş Veren Firmalar 

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş gönderimi yapılmasının işleyişi; firmalar iş verecekleri kişiler ile görüşme sağlarlar, görüşmenin olumlu sonuçlanması neticesinde kişilere verilecek olan malzemeler belirlenir. Daha sonra malzemeler ya kişilerin adresine gönderilir ya da onların gelip almaları istenir. Firmalar ya adet başına ya da sabit bir miktar maaş bağlarlar. Adet başına fiyat verilirse kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok ürün yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Fason ürünlerden para kazanmak istiyorsanız elinizde bulunan ürünleri tekstil fabrikalarına satabilirsiniz. Bu işlem için giyim mağazalarını da önerileriniz arasında tutabilirsiniz. Bu tarz mağazalara ürün satışı yapmak sizin sandığınızdan daha kolay bir işlem olacaktır. Çünkü hemen hemen her işletme sahibi fason mal alımı yapmaktadır. Fason işçiliği için satış değil de işveren arıyorsanız küçük tekstil atölyeleri ile görüşmenizi öneririz. Çünkü bu tarz işyerleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlere iş göndererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışırlar. Bölgenizde bulunan evlere iş gönderen tekstil firmalarına ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya İplik Temizleme İşi

Bu tarz firmalarda genelde 250 kişiye yakın personel çalışmaktadır. Firmalar evlere iş göndereceği kişilere haftalık olarak malzeme gönderirler. Kişilere aylık ya da yapılan iş karşılığı bir ücret ödemesi yapılmaktadır. Gönderilen ürünler için tahmini bir haftalık bir süreç verilmektedir. Adet başına fiyata anlaşmış iseniz elinizin hızlı ve pratik olması gerekiyor. Ancak bu şekilde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Firma bir haftalık sürecin sonunda ürünleri teslim almaktadır. Bu işten yaklaşık 1.000 TL ile 1.500 TL kazancınız olabilir. Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve evde ek gelir sağlamak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve fason firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya Elbise Paketleme İşi

Elbise paketleme işi bir nevi tekstil işi ile aynı olmaktadır. Bu işlem için firmalardan evlere iki çeşit iş gönderilmektedir. Bir elbiseleri yalnızca paketleme vardır bir de etiketlerinin takılması işlemi bulunmaktadır. İşverenler bu işlem için malzemeleri kişilere koliler ile göndermektedir. Kişiler yaptıkları iş kadar para kazanabilirler. Belirlenen zamanda 100 paketleme veya etiketleme yapan kişi ile 2500 ürün yapan kişiye verilecek olan ücret aynı olmayacaktır. Bu sektör için kalabalık çalışmak daha mantıklı olacaktır. Sizin yaptığınız ürünler firmalar tarafından teslim alınacaktır.

Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne yazabilir ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında da mevcut firmaların ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işten kazancınız 1500 TL ile 2000 TL arasında değişecektir.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Evlere iş gönderen bir firma da oyuncak montaj firmasıdır. Oyuncak montajı hem zevkli hem de bir o kadar kazanç elde edebileceğiniz işlerden biridir. Oyuncak montaj işini evde oturan ve maddi katkı sağlamak isteyen ev hanımları, aylık harçlığına  destek olmak isteyen öğrenciler, emekliler ve hali hazırda işi olan ve ek iş yapmak isteyen herkes yapabilir. Bu iş için Ankara, İstanbul, İzmir, Sakarya gibi büyükşehirler de iş bulmanız daha kolay olacaktır.

Firmalar oyuncakların montajlarını kendileri yapmakta olup paketlemek ve kutulamak adına evlere iş göndermektedir. Maaşlara gelen zamlar neticesinde işverenler de ekonomik krizden etkilenmemek adına evlere iş göndererek maliyeti düşürmeye çalışmaktadır. Oyuncalar hazırlanmış bir şekilde size gönderilir ve kutulamak için size belirli bir süre verilir. Bu sürede ya paketlediğiniz ürün kadar ya da firmanın inisiyatifine bağlı olarak aylık bir ücret alabilirsiniz.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Oyuncak kutulama ve paketleme işi için Sakarya’da bulunan oyuncak fabrikalarının ilan sayfalarını takip ederek internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bu tarz sitelerin yorum bölümlerine iletişim bilgilerinizi ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça beyan edebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme

Toka paketleme işi çok vakit kaybına uğratmayan, zevkli ve kalabalık bir grup ile yapıldığında kazancı yüksek bir iş olacaktır. Aylık 1500 TL‘ye kadar gelir sağlayabilirsiniz. Bu iş için yapılması gereken tek şey rengarenk gelen tokaları aynı renkte ve istenilen sayıda birleştirmeniz ya da her renkten birer tane olmak üzere hazırlayarak firmanın istediği zaman diliminde geri göndermek olacaktır. Gayet kolay olan bu işten kazanç sağlamak için evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme 

Sakarya Toka Paketleme

Firmalara ulaşmak için ilanları takip edebilir veya yorum bölümüne bu işi istediğinizi beyan ederek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Kına Paketleme

Kına, düğünlerimizin vazgeçilmeyen en nadide parçasıdır. Bu sebeple de kına paketleme işine girmek sizlere özellikle yaz mevsimlerinde oldukça yüksek kazançlar sağlayacaktır. Kına paketleme için evlere iş gönderen firmalar kına paketlerini ve paketlerin içine konulacak olan kınaları gönderirler. Paketlerin içine konulacak olan kınaların miktarları ölçülü olmaktadır. Kişiler firmaların belirlediği miktarlardaki kınaları, belirlenen zamanda yetiştirerek firmalara göndermeleri gereklidir.

Bu işte de gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Paketlediğiniz kına adeti kadar para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paketleme yaparsanız doğru orantılı olarak o kadar para kazanabilirsiniz. Kına paketleme için evlere iş gönderen birçok firma bulunacağını bilmenizi isteriz. Bu işi kendi çapınızda da yapabilirsiniz. Kınayı ve süsleme malzemelerini tuhafiye tarzı yerlerden temin ederek kendi işletmenizi evinizde kurabilirsiniz. Sakarya ilinde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz. Bu işten 1500-2000 hatta 2500 TL bile kazanmanız mümkün olabilir.

Evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir ve gelirinize ek gelir katabilir ya da sabit gelirinizi bu işler sayesinde sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Özlem dedi ki:

  Merhaba Adapazarı tekeler mah oturuyorum sizden paketleme işi istiyorum

 2. Munise dedi ki:

  Sakarya şeker mahallesi ikamet ediyorum gupur temizliği paket işi evde yapabileceğim iş arıyorum aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum

 3. Betül dedi ki:

  Öğrenciyiz, erenlerde oturuyoruz evde yapabiliceğimiz ve bize ek gelir sağlayacak bir iş istiyoruz. Toka paketleme istiyooruz Mailden detaylı bilgilendirme yaparsanız seviniriz.

 4. Nazlı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Ece dedi ki:

   Sakaryada ikamet ediyorum öğrenciyim fazlasıyla boş vaktim var el becerilerim de çok iyidir. Bu yüzden herhangi bir paketleme işini yapabilirim

  2. Ece dedi ki:

   Sakarya Adapazarı’nda ikamet ediyorum öğrenciyim fazlasıyla boş vaktim var el becerilerim de çok iyidir ve ek işe ihtiyacım var

 5. Cansu dedi ki:

  Ev hanımıyım evde yapabileceğim bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim hızlıyım ve çalışkan yapım var

 6. Mervan dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum ihtiyaçlarım icin para lazım bu yüzden paketleme işlerine çalışırım günde 4-5 saat ayırırım

 7. Haluk dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme vs işleri yapabilirim. Acil geri dönüş yapmanızı rice ediyorum.

 8. Kubra Kurnaz dedi ki:

  Merhaba erenlerde ikamet ediyorum dikis makinam var evde dikis paket ek is yapabilirim geri donus yaparsaniz sevinirim

 9. Ebru dedi ki:

  Adapazari karamanda oturuyoruz.cocuklarim küçük olduğu için çalışamıyorum. Evde temizleme işi yapmak istiyoruz.3 kişiyiz şu anda . Evde yapabilecek iş arıyoruz

 10. Beyza nur aslan dedi ki:

  Iyi gunler. Sakarya merkezde oturuyorum. 25 yaşindayim ev hanimiyim. Paketleme, telefon kılıfı susleme, davetiye yapma hepsini yaparim el becerim var kendime guveniyorum. Bana donuş yaparsaniz cok sevinirim pisman olmazsiniz. Azımli ve hırsliyim sorumluluk sahibiyim memnun kalcanizdan %100 eminim. Teşekurler

 11. gizem dedi ki:

  Sakarya Söğütlüde oturuyorum Toka Paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Havva dedi ki:

  İyi günler sakarya erenlerde oturuyorum iplik temizleme gibi işleri yapabilirim bana ulaşabilirsiniz sevinirim

 13. Semanur Şar dedi ki:

  Merhaba, 25 yaşındayım. Covidden dolayı çalışamıyorum. Okul öncesi öğretmeniyim aslinda. Sakarya/Adapazarı’nda oturuyorum. Kardeşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 14. Semanur Şar dedi ki:

  Merhaba, Sakarya/Adapazarı’nda oturuyorum. Covidden dolayı dışarda çalışamıyorum, kardeşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Normalde okul öncesi öğretmeniyim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

 15. Funda dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 16. Safiye dedi ki:

  İyi günler ben 10 yıllık tesktilde çalışıyorum makinaciyim duz, ovarlok, recme makinalarini biliyorum bebeğim çok küçük o yüzden dışarıda çalışamıyorum o yüzden evde is istiyorum makina isi olmasa da uygun görülen ne is olsa yaparım elim her ise yatkındır sakarya sogutlude oturuyorum sizden olumlu veya olumsuz bir cevap bekliyorum

  1. Ertuğrul dedi ki:

   Kumaş sipersiz şapka üretimi yapıyoruz ekibimize dahil olbilirsiniz

   1. Talip CEVAHİR dedi ki:

    Bende ekibinize dahil olmak isterim 0553

 17. Melek dedi ki:

  Sakaryada yenicamide oturuyorum evde dikiş makinam var paketleme yada dikiş işi yapabilirim 2 kişiyiz

  1. Ertuğrul dedi ki:

   Kumaş sipersiz şapka üretiyoruz ekibimize evden dahil olabilirsiniz

   1. Kubra dedi ki:

    Benimde evde dikis makinem var profosyonel makine bende dikis yapabilirim yada paketleme bana da donus yaparsaniz sevinirim

  2. Hakan dedi ki:

   Merhaba 6 kişilik bir ekibiz Sakarya Serdivan yaşıyoruz öğrenciyiz evde paketleme ve montaj işlerini yapabiliriz günde 12 saat çalışabiliriz

 18. Rumeysa dedi ki:

  Sakarya Erenlerde ikamet etmekteyim evde ek iş kapsamındaki tüm paketleme işleri yapabilirim.

 19. Betül dedi ki:

  sakarya edenlere ikamet etmekteyim evde ek iş kapsamındaki tüm paketleme işleri yapabilirim

 20. Semanur dedi ki:

  Sakarya Erenlerde ikamet etmekteyim evde ek iş kapsamında her türlü paketlemeyi yapabilirim

 21. Arzu dedi ki:

  Sakarya erenler de oturuyorum evde paketleme kına işi hangisi olursa yapabilirim

 22. Zeliş dedi ki:

  5 kişilik ekibiz kına ve vs paketleme işi yapabiliriz zamanında teslim ederiz

 23. Betül dedi ki:

  Sakarya maltepede oturuyorum hertürlğ işe açığım.evde dikiş makinam var eskiden tekstilde çalışıyodum makinada dikiş yapıyodum.hertürlü işe açığım

  1. Ayse dedi ki:

   Merhabalar her turlu is temiz ve duzenli bir sekilde itinayla yapilir lutfen iletisime geciniz.

   1. Ayse dedi ki:

    Sakarya merkezde ikamet ediyorum toka paketleme iplik temizleme ve oyuncak paketleme yapabilirim

  2. Sevgi dedi ki:

   Merhaba evde iş yapmak istiyorum ne olursa gorüşebiliriz

   1. Sevgi dedi ki:

    Sakarya Güneşlerdeyim

  3. gulden dedi ki:

   mwrhaba. sakaarya serdıvanda oturuyorum. evde 9mm. bılgısayarlı pıko makınem var. sanayı tıpı overlok ve dıkıs makınam var. evde herturlu ıs yapabılırım

  4. Fadime dedi ki:

   Sakarya taraklida oturuyorum paketleme işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 24. Fatma dedi ki:

  Sakarya maltepedeyim,

 25. Ahmet Altay dedi ki:

  Sakarya/Hendek te ikamet ediyorum evde yapabilicegim herhangi bir iş ile ilgileniyorum

 26. Kübra D. dedi ki:

  Sakarya karasu da oturuyorum. Evimde paketleme işi yapmak istiyorum. Deneyim ve tecrübem var bu konularda. Şimdiden teşekkür ederim.

 27. elif dedi ki:

  SAKARYA SERDİVAN İLÇESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM. EVDE PAKETLEME,İPLİK KESME GİBİ İŞ YAPMAK İSTİYORUM. GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİR.

 28. Gamze dedi ki:

  Meraba ben temizleme işi iyiyim tercubem var yapa bilirim

 29. seher çoker dedi ki:

  Seher sakarya da otryrum evde paketleme oturum lütfen yaaa çok ihtiyacım var 3 çocuğuma bakmak zorundayım. 0

 30. İlknur dedi ki:

  Merhaba Arifiye de ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz 5 kişiyiz

  1. Su dedi ki:

   Merhaba adapazarı merkezde oturuyprum evden paketleme işi yapmak istiyorum

 31. filiz dedi ki:

  Sakarya Elbise Paketleme İşi ihtiyaç varsa lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 32. Nihal dedi ki:

  Sakarya Karapürçekte oturuyorum kına toka paketlemek istitorum

 33. Gülhan dedi ki:

  Hendek de oturuyorum.. Evde iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim.. Geri dönüş yapmıyorsanız sayfayı kapatın zaman kaybı yaşamayalım

  1. Türkan dedi ki:

   Merhaba sapanca da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 34. Sevda dedi ki:

  Sakarya Ferizli de ikamet ediyorum evde paketleme vs iş yapmak istiyorum 3 4 kişiyiz toplu iş alınır

 35. FERHAT dedi ki:

  MRB SAKARYA ADAPAZARI ERENLER İLCESİNDE İKAMET EDİYORUM EVDE İŞ İSTİYORUM.

 36. Beyzanur Semerci dedi ki:

  Üniversite mezunuyum annemle beraber evde yapabileceğim is arıyorum daha önce mendil katlama paketleme boncuk dizme gibi işler yaptık geri dönerseniz çok memnun oluruz

 37. Dila dedi ki:

  Sakarya /karasuda hikamet ediyorum cocuklarimdan dolayı tam zamanlı bir iste çalışamıyorum evimde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacim var geri dönüş sağlanırsa memnun olurum.

  1. Vale Mecbur dedi ki:

   4 çocuğum var ve çok gerekli bir iş arıyorum

 38. Miraç dedi ki:

  Merhaba,Sapanca merkezde oturuyorum evde paketleme,iplik ayırma,toka paketleme vs..gibi işler yapabilirim elim oldukça hızlı ve pratiktir..Böyle bir işe acil ihtiyacım var okuyan 1 kızım var..Olum yada olumsuz geri dönüş sağlanabilirse memnun olurum,teşekkürler..

 39. Reyhan öksüz dedi ki:

  Sakarya yagcilarda oturuyorum ocuklarim oldugu icin evde laketleme isi istiyorum

 40. Oğuzhan dedi ki:

  Sakarya Erenler ilçesinde oturuyorum öğrenciyim paketleme işi yapabilirim

 41. Rümeysa dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum

 42. Ebru dedi ki:

  Merhabalar Adapazarı / Altındere de oturuyorum . Evde iş yapmaya çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 43. Kubra dedi ki:

  Sakarya camili de oturuyorum ek is yapabilirim tecrubem var lutfen donus yapin

 44. Tuğba dedi ki:

  İşe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yaparım Sakarya / Pamukova

 45. Gamze dedi ki:

  Sakarya’nın Sapanca ilçesinde oturuyorum. Şuan çalışmıyorum. bu işe çok ihtiyacım var. Aileme destek olmak ve kendi ihtiyaçlarımı almak için paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.Bir genç kızı sevindirmiş olacaksınız.

 46. Zeynep Öztürk dedi ki:

  Sakarya akyazi da oturuyorum evde yapmak için iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 47. Belgin dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum .yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler .

 48. Gonul dedi ki:

  Adapazari merkezde oturuyorum lütfen evde ek is için acil ihtiyacım var çok zor durumdayım

 49. Buse dedi ki:

  Sakarya/Adapazarı yenigün mah. Oturuyorum virüsten dolayı evde boş vakitlerimi değerlendirmek için yazdım geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

 50. Ummu meryem dedi ki:

  Kocaeli Karamürselde ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Daha önceden de tecrübem var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Nalan dedi ki:

   Sakarya söğütlü de oturuyorum 3 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz ihtiyacımız var acil yardımcı olursanız sevinirim.

 51. Gönül dedi ki:

  Sakarya yazlıkta oturuyorum haftalık geliri olan evde iş istiyorum

 52. Ayşenur dedi ki:

  Üniversite mezunuyum evde toka paketleme işi yapmak istiyorum

 53. İlknur Topal dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim elim bu işlere çok yatkındır. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapın

 54. Filiz dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum evde ek ıs yapmak ıstıyorum.
  Paketleme olarak her ısı yapabılırım

 55. Birgül dedi ki:

  Ben hangi iş olursa olsun elim çok hızlıdır 4 öğrenci okutuyorum bana yardım edin Allah ta size yardım etsin ne olursunuz

  1. Derya erdem dedi ki:

   Merhaba sakarya korucukta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işlerını yapabılırım.

 56. GÖNÜL ALTINTAŞ dedi ki:

  sakarya arifiye de oturuyorum . evde paketleme işi yapmak istiyorum . bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 57. SENA dedi ki:

  SAKARYA TEKELER DE OTURUYORUM EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM.

 58. Tuba dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Nesrn dedi ki:

   Sakarya Adapazarı erenlerde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 59. Beyza dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya adapazarında oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım

 60. Yüsra y dedi ki:

  Sakarya erenlerde ikamet ediyorum bende eve güzel bir iş istiyorum almancamda var ama cocuğumdan sebep dışarda calışamıyorum

 61. Fason Eleman Aranıyor dedi ki:

  Adapazarı ve çevresinde evinde paketleme ve parça hazırlama vb. işlerde calışabilecek ve ürün başına ücret alacak personel aranıyor. İletişim için
  Eli yatkın, ve kaliteli calışan personel tercihimizdir.

  Telefon numarası bırakılmıyor,

  1. SEVİNÇ dedi ki:

   Sakarya Adapazarı güneşlerde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Canan dedi ki:

   Merhaba Adapazarı merkezde oturuyorum daha öncede ceşitli isler yaptim ilgilenirseniz sevinirim

  3. Filiz dedi ki:

   Bilgi verebılırmısınız tarafıma paketleme işi için

  4. Sümeyye dedi ki:

   Evde her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum hoşçakalın.

  5. Şeyma batman dedi ki:

   Sakarya feeislide otryrm elim yatkindir bu islere donus yaparsanz sevinirim

  6. Tuğba dedi ki:

   Korucukta oturuyorum Bilgi verirmşsiniz

  7. Meltem dedi ki:

   3 sene tekstil firmasında çalıştım rustemlerde oturuyorum paketleme ve iplik temizleme biliyorum paketlemede elim oldukça hızlıdır 10 dakkada 150 tane katlama paketleme yapabiliyorum etiket takmadada elim oldukça hızlı günde 3500 tane etiket yapabiliyorum işe ihtiyacım küçük bebeğim olduğundan kimseye bırakıp çalışamıyorum eğer iş verirseniz çok memnun olurum 🙏

  8. İnci akçe dedi ki:

   Karapürçek ilçesinde ikamet ediyoruz
   Evde yapılıp gelir getirebilecek herhangi bir ek iş
   Aramaktayım 3 kişi ile elimizden geleni yaparız
   Mail ile ulaşamayabilir siniz

   1. Yeliz dedi ki:

    Adapazarı şeker Mahallesi’nde oturuyorum titiz ve pratik çalışırım iş sorumlulugama guveniyorum ekip kurma kapasitemde var daha önce edinmiş olduğum tecrübelere dayanarak iş imkanından faydalanmak istiyorum tşkler

  9. Kubra dedi ki:

   Bende paketleme isi yapmak istiyorum geri donuz yaparsaniz sevinirim

  10. hanife altıner dedi ki:

   merhaba paketleme işi içine evden yapabilceğim iş arıyorum ben yapabilirim kızım ve eşim ile birlikte çalışabilriz . Mail oğlumun maili

 62. Aslı karabacak dedi ki:

  Sakarya mithatpaşada yaşıyorum daha önceden tekstil isi yaptim evde elbise paketleme isi veya tekstil isi yapabilirim geri dönüsünüzü bekliyorum

  1. Nida solak dedi ki:

   Mrb ben adapazarının içinde oturuyorum. Kına paketleme işini almak itiyorum. Her türlü yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Gülsüm dedi ki:

   Sakarya Serdivan da oturuyorum acil ek ise ihtiyacım var örgüden dikisten nakıştan anlarım panc işi battaniye havlu işlemesi kurdele nakışı puffy iplerle battaniye tığ işi örgü yaparım. Paketleme işi gibi evde yapabileceğim işlere talibim….. Elimden gelenin en güzelini yaparım inşallah

  3. Rukiye dedi ki:

   Sakarya Geyve de oturuyorum toka veya oyuncak paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Nahide dedi ki:

   Sakarya Arifiye’de oturuyorum. Daha önceden evlere iş yaptım. Kina paketleme,toka paketleme,elbise paketleme,iplik temizleme,oyuncak,tekstil yaparım. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  5. Zeynep imir dedi ki:

   Annem bu işi yapmak istiyor kına veya çorap paketleme. Geri dönüş yapılırsa sevinirim.

  6. Zeliha dedi ki:

   Merhabalar bende mithatpaşada oturmaktayım herhangi bir iş alabildiniz mi?

  7. Ertuğrul dedi ki:

   Kumaş sipersiz şapka üretimi yapıyoruz ekibimize evden dahil olabilirsiniz.

 63. Sümeyye dedi ki:

  Sakarya Korucuk ta ikamet ediyorum , önceliğim dikiş işleri veya evde yapabileceğim herhangi çalışmalar

 64. Muazzez dedi ki:

  Sakarya adapazarinda yasiyorum yeni ayrildim cok ihtiyacim var kina paketle olsun baska paketleme isi olsun esime katkim olsun ve oglum icin cok ihtiyacim var oglum hasta onun hastane masraflari icin bana geri donus yaparsaniz sevinirim

 65. Seda dedi ki:

  Merhaba iyi günler akyazida oturuyorum 25 yasindayim elim hizlidr ve pratiktir evde toka paketlmeyi istiyorum lütfen dönüş yaparsaniz sevnrm

 66. Melike Akkan dedi ki:

  Sakarya Erenler de oturuyorum evde ek iş istiyorum

  1. Nida solak dedi ki:

   Acaba geri dönüş yaptılarmı

 67. Kadriye dedi ki:

  Daha önceden yaptığım işlerden dolayı tecrübem var ve hızıyım bu işede çok ihtiyacım var lütfen olumlu bir geri dönüş yapın

 68. Aysel dedi ki:

  Adapazari yagcilarda oturuyorum 9 aylik bir bebeğim var ve kiradayim virusten dolayı işe giremiyorum elimde lif kese yapıyorum ama geliri yeter li gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 69. Saliha aydın dedi ki:

  Merhaba önceden tecrübemde var o yüzden bütün paketleme işlerini yapabilirim sizden geri dönüş bekliyorum

 70. Merve Şimşek dedi ki:

  Merhaba ihtiyacım olduğu için her türlü paketleme işi yapabilirim önceden yaptığım ev işlerindende tecrübem var bu yüzden memnun kalıcağınızdan eminim ve sizden olumlu bir geri dönüş almayı umuyorum kolay gelsin

 71. Ayşe pınar dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Nurten dedi ki:

   Sakarya erenlerde oturuyorum iplik temizleme isi yapmak istiyorum

 72. Ferdi dedi ki:

  Onceden tekstilde calistik esimle iplik temizleme veya paketleme isi istiyoruz

 73. BÜŞRA MAYAKAN dedi ki:

  sakarya adapazarı her türlü paketleme işi yapılır

  1. zeynep dedi ki:

   evlere iş katılmak istiyorum nasıl iletişim kurabilim

  2. Nurcan dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yapabilirim hasırcılar mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 74. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya şeker mahallesinde oturuyorum her türlü işi titiz temiz hızlı ve dikkatli yapabilirim güvenebilirsiniz

  1. Gamze demirci dedi ki:

   Bend sakarya sapancada oturuyorum evde yapabilecegim ek is ariyorum 3 kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim

 75. Gamze dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum küçük bebeğim bar evde yapabileceğim fason iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 76. Ilknur dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum 25 yaşında kirada oturuyorum
  esimden ayrildim is arıyorum ama hst lıktan dolayı bulamıyorum kiramı 3 aydır ödeyemiyorum çok zor durumda yim nolur bana hasbi iş olursa olsun yaparım el geçerim var teksitilde çalıştım cv binizi bekliyorum

 77. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Maltepe mahallesi evde iş istiyorum yardımcı olun lütfen ihtiyacı m var bir engelli kızım var lütfen

 78. Melike Kerçin dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum. Evim kira ve şuan işyerleri kapatıldığı için çok zordayım evde ek iş daha önce de yaptım elim yaktın ve hızlıdır eksiksiz kusursuz bir şekilde teslim ederim

  1. Meral yılmaz dedi ki:

   Sakarya adapazarında yaşıyorum eşim yok ayrıyım evim kira oğlumla beraber yaşıyorum bu işe ihtiyacım var elim pratikdir her işede yakındır istediğiniz zamanda istediğiniz kadar iş yetiştiririm dönüş yaparsanız sevinirim Saygılar

   1. Fatih iskender dedi ki:

    Annem için evde iş imkanı arıyorum

  2. Hakan dedi ki:

   Tecrübeniz varmı?

  3. Gül dedi ki:

   Kına paketleme işi almak istiyorum

  4. Meral dedi ki:

   Merhaba yeni evliyim virüsten dolayı iş bulamıyoruz hiçbir gelirimiz yok evde iş yapabiliriz en azından market ve kira masraflarımız karşılanır ihtiyacımız var elimiz pratiktir zamanında teslim ederiz lütfen acil geri dönüş sağlayın

 79. Oltan dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Özge dedi ki:

   Özge Filizfidanoğlu Sakarya karasu da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   1. Özge Filizfidanoğlu dedi ki:

    Kına ve toka paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim Sakarya karasuda oturuyorm

 80. NERMİN ORTAK dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim elim oldukça seridir bilginize

  1. Ayşenur dedi ki:

   Sakarya Erenler tarafında oturuyorum üniversite mezunuyum evde toka paketleme işi yapmak istiyorum

 81. Melisa dedi ki:

  Sakarya yazlıkta oturuyorum, kına paketleme ve toka işi yapmak istiyorum.

 82. DUYGU dedi ki:

  Sakarya Çark caddesinde oturuyorum evde hertürlü paket iplik temizleme boncuk işleri yapabilirim

 83. Rabia dedi ki:

  Sakarya/Serdivan da oturuyorum evde 4 kişiyiz iş hiç farketmez yeterki iş verin işe ihtiyacımız var… bir hafta denersiniz olmadı.. lütfen işe ihiyacımız var….

 84. Asuman kızılkaya dedi ki:

  Adapazarı camili 1. de otururuyorum iplik temizleme ve hertürlü paketleme işini titizlikle ve seri bir şekilde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 85. Kerime dedi ki:

  Sakaryada oturuyom evde paketleme işi yaparım dönerseniz sevinirim

 86. Nurşen Keleş dedi ki:

  Sakarya Söğütlü de oturuyorum kızımla paketleme işi yapmak istiyoruz

 87. Nurşen Keleş dedi ki:

  Kına paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz

 88. TEKSTİL BONCUK İSLEME dedi ki:

  SAKARYA VE CEVRESİNE EL İSİ MAKROME VE BONCUK İŞLEME TAKİ İSİ VERİYORUZ. İLGİLENENLER İCİN yilmazdkts @ mail . com

  1. Yıldız dedi ki:

   Benim işe ihtiyacım var Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz her türlü iş yaparız

  2. Yıldız dedi ki:

   Merhaba ben Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el işi yapmak istiyorum el becerim var 3 kişiyiz her türlü iş yaparız şu an çok ihtiyacım var

  3. Binnur dedi ki:

   Merhaba
   Ben evde çalışmak istiyorum
   Tel

  4. Nimet dedi ki:

   Hala geçerli mi acaba kıyafetlere çok boncuk işledim. Yeriniz nerede

  5. Gamze dedi ki:

   Merhaba Sakarya serdivanda oturuyorum küçük bebeğim var evde bende yapabilirim MSN adresinden ulaşılamıyor size lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

  6. Ayşe Nur Tam dedi ki:

   Merhaba Serdivan da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim daha önceden de böyle bir iş yaptım

  7. Betül dedi ki:

   İşle ilgili bilgi alabilir miyim

  8. Meltem dedi ki:

   İşe ihtiyacim var elim işe yatkındır verirseniz çok sevinirim

  9. Seda dedi ki:

   Ise gerçekten ıhtıyacım var bır çok yelerde çalıştım küçük bebegım olduğu ıcın evde yapabılecegım bır arıyorum daha önce elbıse ısleme ısı yapmıştım yıne yaparım lutfen olumlu yada olumsuz gerı dönüş sağlayın gecekten çok ıhtıyacım var

  10. Nurgul dedi ki:

   Akyazida oturuyoruz. Evde el isleri yapmak istiyoruz

  11. Nazan dedi ki:

   Ben yapabilirim dışarı işler yaptım

 89. TEKSTİL BONCUK İSLEME dedi ki:

  SAKARYADA DEVAMLİ OLARAK CALİSACAGİMİZ BONCUK İSLEMEDE EKİPLER ARİYORUZ.
  (telefon numaranızı sildim. mailden ulaşsınlar. yilazdkts @ mail . com)

  1. Fatma dedi ki:

   Merhaba sakarya ferizliide oturuyorum evde iş yama imkanım var eşime destek olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Mrv dedi ki:

   Merhaba hala geçerli mi?
   Ve nakinada değil elde degil mi.

  3. Gamze dedi ki:

   Günaydın bnde evde boncuk işi yapabilirim çok ihtiyacım var

  4. SENA dedi ki:

   4 KİŞİYİZ EVDE EK İŞ YAPABİLİRİZ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  5. Nazan dedi ki:

   Ben yapabilirim

 90. BAYRAM ALİ KAL dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var 4 kişiyiz verilen tarihte teslim ederiz daha önceden evde iş yaptık

 91. Nurcan dedi ki:

  Sakarya Akyazida yim.Ev hanimi isi ariyorum.

  1. fatih dedi ki:

   Merhaba Adapazarı’nda oturuyorum gündüz çalışıyorum akşamlara ek olarak başka bir iş yapmak istiyorum herhangi bir iş olur

 92. Ayşe Hümeyra Yel dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum.24 yaşindayım.Üniversite öğrencisiyim.Paketleme işi yapmak istiyorum.

 93. Yaren mayatun dedi ki:

  Merhaba sakarya geyvede oturuyorum yeni evliyim bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  1. Hakan dedi ki:

   Daha önceden yaptığınız iş varmı?

 94. Binnur dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Hızlı ve zamanında teslim ayrıca birkaç kişiyiz grup olarak yapabiliriz

 95. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba sakarya serdivanda oturuyorum bütün paketleme islerini yapabilirim hızlı bir biçimde teslim ederim.ogrenciyim ihtiyacim var

  1. Hakan dedi ki:

   Tecrübeniz varmı?

   1. Elif dedi ki:

    Sakarya adapazarında oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim.İlgilenen olursa sevinirim.Çeşitli paketleme işleri yaptım nargile borusu,güpür,kalem montajı vb.

 96. Mücahit egyar dedi ki:

  Sakaryada ikame ediyoruz.Biz evde 4 kişiyiz ve genciz her türlü paketleme işini hızlıca yaparız siz gönderin biz hallederiz.

 97. Seyma dedi ki:

  İyi gunler sakarya akyazida ikametgah ediyorum . Daha oncede bu tarz is evde yapmistim duzenli olarak teslim ederim urunlerinizi ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 98. Ahsen toy dedi ki:

  Adapazarı camili de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 99. İlayda dedi ki:

  Adapazarı/Korucukta ikamet ediyorum annemle birlikte yapacağız bütün gün evdeyiz fazlasıyla bol vaktimiz var ve işlerin yetişeceğini düşünüyorum. Kına paketleme vs işleri olabilir

  1. Ibrahim dedi ki:

   Sakarya patates halinin orada oturuyorum mesleğim elektrik elektronik montaj işi arıyorum evde yapabileceğim yardımcı olursanız sevinirim saygilar

  2. Mustafa dedi ki:

   Adapazari Serdivanda oturuyorum. Esimle birlikte evde yapilacak islerden is almak istiyoruz.

  3. Hakan dedi ki:

   Daha önceden tecrübeniz varmı?

 100. Ahmet dedi ki:

  Montaj ve paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 101. İrem dedi ki:

  Merhaba sakarya/erenlerde oturuyorum evde paketleme isine ihtiyacım var

 102. melek dedi ki:

  merhaa arifiye oturyorum paketleme işi istiyorum lütfen

  1. Eda dedi ki:

   Serdivan da ikamet ediyorum 2yıl önce evde boncuk ve ve makrome bileklik işi yaptım. Hızlı ve becerikliyimdir. Üniversite mezunu genç işsiz olduğum için eve iş arıyorum. Temel geçim sağlamak için işe ihtiyacım var.

 103. Serap dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Montaj paketleme yapabilirim. Ek iş olarak istiyorum.

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba arifiyede oturuyorum 5 kişilik ekibimiz var herhangi bir paketleme veya montaj işini yapabiliriz

 104. Aysel dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var dönüş bekliyorum. Teşekkür ederım

  1. Aysel dedi ki:

   Toka paketlemek istiyorum acil işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim elim yatkındır işe

   1. Hakan dedi ki:

    Daha önce yaptınız mı böyle işler

    1. Betül dedi ki:

     İşle ilgili bilgi alabilir miyim

 105. Yonca dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme, iplik kesme farketmez acil işe ihtiyacım var normalde ön muhasebeciyim ama iş imkanları çok az olduğundan iş bulamadım.

  1. Özge dedi ki:

   Merhaba öğrenciyim çok fazla boş vaktim var daha önce bu tarz işler de yaptım deneyimliyim toka paketleme ve kına paketleme işleri yapabilirim

 106. Burcuu dedi ki:

  Sakaryada 150 kişilik deneyimli ekibim vardır. Penye üzerine boncuk dikimi yapıyoruz. İlgilenenler dönüş yapabilr mi

  1. Yilmaz dedi ki:

   Büyük el işi grubu olan ekipler iletişime geçebilir yılmaz isleme 0530

  2. merve dedi ki:

   SAKARYA maltepe mahallesi de oturuyorum evde paketleme isi yada montaj isi ariyorum

 107. Beyza Nur dedi ki:

  Iyi günler Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Kına ve paketleme işleri yapabilirim zamanindada teslim ederim. Dönüş yaparsanız memnun olurum.

 108. Hasret dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda oturuyorum. Engelliyim….evde paketleme işi, iplik temizleme vs gibi iş istiyorum. İletişime geçersiniz sevinirim?

 109. Semih dedi ki:

  Sakarya Sapanca’da oturuyorum evde pakerleme işi yapmak istiyorum (FADİME)

 110. hasan Ata dedi ki:

  Merhabalar.
  Ferizlide bulunan atölyem için fason dikim işi arıyorum. İlginize teşekkür ederim.

 111. Funda dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya adapazarı merkez ilçesinde yaşıyorum iş almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Yaş 23 Ne paketlenmesi gerekse paketlerim ??

 112. Mine dedi ki:

  Merhaba ben alifuatpaşa da oturuyorum paketleme işi yapmak istoyorum dönüş yaparsaniz memnun olurum

 113. Serpil dedi ki:

  Ben Sakarya Serdivan da yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 114. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba sakarya erenler de oturuyorum ben de evde paketleme, iplik temizleme VS evde iş istiyorum

  1. Sultan dedi ki:

   Mrblar ben sakarya ferizli sinanoglu koyunde oturuorm eve is is istiorum lutfen yardimci olun cok ihtiyacim var donerseniz sevinirim bilginizeee

 115. Sezer Bahadır dedi ki:

  Sakarya hendekte yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 116. Nur dedi ki:

  Sakarya Karapürçek de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 117. Gülşah dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 118. Burcu dedi ki:

  Evlere penye boncuk işleme işi verilir. Adapazarı /Arifiye ve yakın ilçeler
  Bu işi yapmak isteyenler trend_moda_giyim_aksesuar instagram hesabından ulaşabilirsiniz

 119. Buse Türker dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyoruz. 4 kişilik ekibiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz.

 120. Zevcan sezer dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 121. Sümeyye Temizel dedi ki:

  Sakarya/Adapazarında oturuyorum üniversite öğrencisiyim harçlığımı çıkarabilmek için ek iş istiyorum kına veya toka paketleme işi yapabilirim

 122. Ayşe dedi ki:

  tarih öğretmeni ve aşçıyım fakat çocuğum ufak olduğu için çalışamıyorum. Evden paketleme vb. iş yapmak istiyorum. Serdivandayım.dönüş yaparsaniz sevinirim

 123. Sibel dedi ki:

  Sakarya Adapazarı evimde paketleme , etiketleme , montaj ve katlama işleri yapabilirim ayrıca dikiş makinem var ve dikiş işleride yapabiliyorum sorumluluğunu alabileceğim bir işe ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yapılırsa memnun olurum teşekkürler…

 124. Ece dedi ki:

  Serdivanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 125. Pinar dedi ki:

  Merhaba lar ev hanimiyim evde yapılacak is istiyorum paketleme montaj vs sakarya serdivan ikamet ediyorum acil is istiyorum 2 kisiyiz

 126. Dilara dedi ki:

  Merhaba Sakarya ozanlarda oturuyorum. Evde iş yapabilirim

 127. Melike Karagüzel dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum bu işe çok ihtiyaç var lütfen dönüş yapın

 128. Melike karagüzel dedi ki:

  Bende sakaryadayım 2cocugum var ve bu işe çok ihtıyacım var lütfen dönüş yapın

 129. Tutku Ebru dedi ki:

  Sakarya Erenler de ikamet ediyorum evde her türlü paketleme .kalite kontrol tarzı işler yapabilirim 4 yıla aşkın mağazacılık deneyimim mevcut çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum dönüş sağlarsanız çok sevinirim .

 130. Esra dedi ki:

  Merhaba Sakarya Hendek evde paketleme iş yapmak istiyorum. Daha önce istanbulda paketleme ve tesbih işi yaptım.

 131. Nafiye dedi ki:

  Merhaba;
  Adapazarı Tuzla mahallesinde ikamet ediyorum,küçük yaşlardan beri her türlü el işine yatkınlığım vardır.

 132. Birgül Karakaş dedi ki:

  Sakaryadayım çocuklarda büyüdü evde paketleme işi yapabilirim

  1. Gul dedi ki:

   Evde yapılabilecek tüm paketleme vs islere talibim.6kisiyiz.hayirli bol kazanclar herkese

  2. Merve akal dedi ki:

   Sakarya Arifiye de oturuyorum paketleme işi istiyorum istenilen sayıda yaparım işe ihtiyacım var

  3. Didar dedi ki:

   Toka ve kına paketleme işi yapabilirim Sakarya serdivanda oturuyorum

  4. Seher dedi ki:

   Sakarya da oturuyorum evde toka paketleme işi istiyorum

 133. Züleyha dedi ki:

  Sakarya ferizlide oturuyorum evde işe ihtiyacım var önceden tekstilde çalışıyordum elimden her türlü is gelir tesbih yaptım boncuk yaptım yardimci olursaniz sevinirim acil

 134. Aslı dedi ki:

  Sakarya Adapazari paketleme işi yapabilirim.lutfen dönüş yapiniz.

  1. Seher dedi ki:

   Sakaryada oturuyorum paketleme işi istiyorum evde üç kişiyiz

 135. Zeynep dedi ki:

  Sakarya/Setdiva da yaşıyorum
  her türlü paketleme yaparım
  7 kişilik grubum var
  acil ihtiyacım var bu işe
  dönerseniz sevinirim

 136. Munevver dedi ki:

  Evde is yapmak istyorum paketleme vs hizirtepede oturyom is olursa sevinirim

 137. Irem dedi ki:

  Yeni evliyim paketleme işi yapmak istiyorum nikah şekeri, kürdan paketleme, toka paketleme gibi şeyler yapabilirim serdivanda oturuyorum

  1. Sümeyye dedi ki:

   Adapazarı merkez ve geyvede oturan annem için paketleme işi istiyorum

 138. Kader akan dedi ki:

  Sakarya Hendek de ikamet ediyorum evde yapılabilecek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ümran dedi ki:

   Sakaryada yaşıyorum evde kina mum kurdan gibi paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Seda atagün dedi ki:

   Evlere penye işleme işleri verılır…sakarya nuaveramoda hasırcılar camii yanı

   1. Mrv dedi ki:

    Merhaba hala geçerli mi?

   2. Gamze dedi ki:

    Merhaba Sakarya serdivanda oturuyorum ilan geçerli mi hala

 139. Ayşe Nur dedi ki:

  Merhaba Sakarya serdivan da ikamet ediyorum, 27 yaşındayım, evimden çalışarak para kazanmak istiyorum.

  1. Sudenur dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum toka paketleme ve elbise paketleme yapabilirim ek iş olarak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 140. Fatma dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum bu işlerden çok iyi anlıyorum daha önce kalite kottolxuydum etiket paketleme her türlüsünü yaparım lütfen dönüş yaoarmsisn

 141. Büşra dedi ki:

  Adapazarı Erenler de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım ulaşırsanız çok sevinirim.

 142. Serap dedi ki:

  Sakarya karasu da oturuyorum küçük çocuğum olduğu için evde iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 3 kişiyiz

 143. Eldanur dedi ki:

  Merhabalar sakarya akyazı tarafında oturuyorum eve ek iş arıyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin

 144. Ömer dedi ki:

  Serdivan’da oturuyoruz. Evde ek iş yapmak istiyoruz. Öğrenciyiz çok acil ihtiyacımız var.

 145. Sibel tekin dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyotum. Ev hanımıyım evimde ya toka işi ya da elibse paketleme etiket işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba. Sakarya serdivan da oturuyorum her türlü evde paketleme işi vs. yapabilirim. İşlerinizi çabucak halletmek istiyorsanız dönüşlerinizi bekliyorum. Hoşçakalın

  2. Gözde dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum aile bütçesine katkı acil iletişime geçer misin elim Hızlıdır

 146. Bahar dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum evde her tür paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Ebru Mavi dedi ki:

  Sakarya Karasuda ikamet ediyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim hatta grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun saygılarımla

 148. Deniz dedi ki:

  Sakarya Serdivan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olacaklar lütfen dönüş bekliyorum çok ihtiyacım var ?

 149. Sena dedi ki:

  Ek iş arıyorum Sakarya yazlıkta oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 150. Sevda dedi ki:

  Sakarya/Erenlerde oturuyorum evlere verilecek paketleme işi süleme işi temizleme işi kesm işi her hangi bir ek iş istiyorum

  1. Tutku dedi ki:

   Sakarya erenlerde oturuyorum evde ek iş paketleme vs gibi iş istiyorum

 151. Nergül dedi ki:

  Adapazarında oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 152. İrem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 153. Neslihan Kurt dedi ki:

  Sakarya Kaynarca da oturuyorum elim hızlıdır eve iş almak istiyorum

 154. Tuğba dedi ki:

  Sakarya geyve de oturuyorum evimde yaoabilceğim bir is istiyorum

 155. Öznur topçu dedi ki:

  Sakarya Akyazı eve hertürlü iş olabilir dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler

 156. Hatice dedi ki:

  Merhaba Adapazarı korucuk ta oturuyorum evde yapılabilecek iş arıyorum paketleme,iplik temizleme farketmez hepsini yapabilirim .

 157. Serdar dedi ki:

  Sakarya/Adapazarı 15 Temmuz Camili mahallesin de oturuyorum. Paketleme işi yapabiliriz İki kişiyiz

 158. Dilruba dedi ki:

  Evde hangı iş olursa olsun yaparım sorun yok 🙂 elim gayet hızlı yaklaşık 10 kişiyiz :)) lütfen iletişime geçebilirmisiniz

 159. Gamze dedi ki:

  Sakarya Erenler de oturuyorum . Üç öğrenciyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz . Okuldan dolayı çalışmıyoruz ama evde üç kişi iş yapabiliriz

 160. Vildan dedi ki:

  Merhaba Sakarya erenlerde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 161. Gül Filiz dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum evde toka paketleme, kına paketleme, eşya paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 162. Şule dedi ki:

  Sakarya Serdivan’da oturuyorum ev hanımıyım. 3 kişiyiz Evde iplik temizleme, toka,kına paketleme işi istiyoruz.

  1. Elif Kılınç dedi ki:

   Selamünaleyküm Sakarya şeker mahallesinde oturuyorum evde yapılacak her işe Talibim

 163. Gülcan dedi ki:

  Merhaba sakarya karaman da oturuyorum 2 cocugum var çalışamıyor m evde iplik temizleme paketleme yapabilirim Lutfen geri dönüş yapin elim hızlıdır eşimle beraber yapmak istiyoruz

 164. Enise dedi ki:

  Sakarya/Karasu da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 165. DERYA A. dedi ki:

  Merhaba,
  evde yapılabilecek alternatif bir iş arıyorum.Aracım var gelir alır tekrar teslim edebilirim.

 166. Ayşe dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum
  Ev paketleme işi yapmak istiyorum

 167. Beyza Aydogan dedi ki:

  Sakarya adapazarında yaşıyorum daha önce tekstilde paketleme bölümünde çalıştım eve iş almak istiyorum

 168. ilhan akkul dedi ki:

  iş farketmez işe ihtiyacım var sakarya geyvede yaşıyorum

 169. Nurcan dedi ki:

  Adapazarında yaşıyorum. Eve iş almak istiyorum iş fark etmez. İhtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 170. meloçe dedi ki:

  sakarya arifiye çorap paketleme işi istiyorum

 171. Asiye aygın dedi ki:

  Sakarya Akyazı da ikamet ediyorum birçok dalda el işi amaçlı deneyimim var verilen işi gün saat içerisinde yetiştireceğimden eminim

 172. gulseren celik dedi ki:

  sakarya karasuda ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum

 173. Serap dedi ki:

  Merhaba sakarya karasuda yaşıyorum 3 çocuk sahibiyim eşim çalışmıyor evde ek is istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 174. İsmail dedi ki:

  Adapazarı Erenler dilmende oturuyoruz. Evde, dükkanda Dosya föy paketleme ve elektronik devre montaj işi yapabiliriz.

 175. Hacer yaman dedi ki:

  Sakarya Adapazarı yagcılar mah. Oturuyorum. Güpur keserim makınam var. Takı toka montaj ve paketleme yaparım. Evde yapabileceğim iş istıyorum. İlgilenenler ulasabılir.

  1. Fatma dedi ki:

   Sakarya Serdivan altinovada ikamet ediyorum toka paketlemek icin bas vuruyorum evde 5 kisiyiz bize donerseniz cok minetar oluruz

 176. Ayşegül Koç dedi ki:

  Serdivan da ikamet ediyoruz 5 kişiyiz kıyafet katlama tecrübemiz var

 177. Zeynur Fıray dedi ki:

  Bu işi yapabilcegime ianıyorum sakarya çokeklerde oturuyorum elim hızlıdır kına paketleme işini yapabiliceğimi duşünüyorum iletişime geçmenizi bekliyorum

  1. Sena kaya dedi ki:

   Balıkesir edremite yasıyorum daha önce paketleme işinde çalıştım 10 arkadaşız şimdide teşekkürler

 178. Derya dedi ki:

  Sakarya Serdivan paketleme işi yapmak istiyorum

 179. Zümrüt atik dedi ki:

  Sakarya serdivan kazımpaşa çubukluda otruyorum ve bu işe ihtiyacım var

 180. Hatice Dımaoğlu dedi ki:

  Merhaba sakarya erenlerde oturuyorum ailece yapabileceğimiz evde paketleme işi yapmak istiyorum şimdi den teşekküler

 181. Fatma Nisa dedi ki:

  Sakarya Akyazida oturuyorum dikiş mefruşat bilgilerim var süslemelere elim yatkın grup olarak iş vermeyi düşündüğünüzde 8 ,10 kişilik grup kurma imkanın. Var ,donuslerinizi bekliyorum

 182. Fikret dedi ki:

  Adapazarı nda ikamet ediyorm kendi ekibimi kurabilirim paketleme işi almak istiyorum

 183. Şengül dedi ki:

  15 kisilik bir ekibiz paketleme iplik temizleme boncuk elimizden geldigince yapariz lutfen donus yaparsaniz sevinirim

 184. Esra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum sakarya hendek te yaşıyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var. Teşekkürler.

 185. dilara dedi ki:

  merhaba sakarya ozanlarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Emine dedi ki:

   Sakarya Tekeler de oturyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe cok ihtiyacım war

 186. Eda dedi ki:

  Merhaba Karasuda oturuyorum. Evden iş yapmak istitorum. Elim hızlı bu gibi işlerde becerim iyidir. Hangi iş olduğu önemli değil acil olarak iş istiyorum teşekkürler

 187. Büşra dedi ki:

  Merhaba erenler bağlarda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 188. Burcu yaman dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum 5 kişilik bi grub var.herturlu is yapılabilir evde.

 189. Gamze dedi ki:

  Hayırlı aksamlar sakarya arifiye de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum her türlü isi yapabilirim..

 190. Esmanur dedi ki:

  Merhaba sakarya – Hendekte oturuyom evde her işi yaparız çok kalabalık bir grubumuzda var

 191. Eyup Inan dedi ki:

  Marhaba Sakarya Hendek te ikamet ediyorum ek olarak iş imkanı arıyorum ev de 2.3 kişi bostayiz

 192. Fatoş dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum paketleme iplik temizleme vs. Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

 193. Elif çam dedi ki:

  Sakarya geyvede yaşıyorum. Ben bu işi yapmak istiyorum kendime güveniyorum temiz ve hızılıyımdır yapacağıma inanıyorum ve sizden haber bekliyorum inşllah. İlginize teşekkür ederim

 194. Nihal dedi ki:

  Merhaba tekstil ve paketleme tecrübem var evimde is yapmak istiyorum ev hanimi olan arkadaslarim ile grup olabiliriz.Tesekkurler görüşmek üzere.

 195. Feyza dedi ki:

  Merhaba iyi günler sakarya adapazarında oturuyorum yeni evliyim kına paketleme işi yapmak istiyorum geriye dönüş sağlarsanız sevinirim.

 196. Ece dedi ki:

  Sakarya Serdivanda 3 kişiyiz eve her turlu iş alabiliriz

 197. Büşra bayraktar dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum ve evde yapabileceğim bi iş istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 198. Sümeyye Özcan dedi ki:

  Sakarya/Karapürçek te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 199. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya Karapürçek evde paketleme işi yapmak istiyorum

 200. çiğdem dedi ki:

  toka paketleme işi için ne yapmam lazım

 201. Hacer aydın dedi ki:

  Sakarya adapazarı donatımda oturuyorum her türlü iş evde yapabilirim

 202. Onur dedi ki:

  Serdivan’da yaşıyoruz 3 kişiyiz evde iş istiyoruz

 203. İlhan dedi ki:

  Her türlü ek iş yapmak istiyorum… Evde 2 kişiyiz. Ek işe ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 204. Dilara şafak dedi ki:

  Sakarya camili de oturuyoruz 6 kişiyiz kına paketleme isi
  istiyorum

 205. Evşen A dedi ki:

  Sakarya/Karasu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 206. Tugba batu dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde is yapmak istiyorum elim.her ise yatkindir en kisa.zamanda donus bekliyorum sizlerden

 207. Zeynep dedi ki:

  Serdivanda oturuyoruz öğrenciyiz işe çok ihtiyacımız var arkadaşımla beraber hangisi olursa yapabiliriz.

  1. Emine dedi ki:

   Sakarya serdivanda ikamet ediyorum. Paketleme el işi yapmak isterim. Elime herşeye yatkındır teşekkür ederim.

 208. Zahide aslı dedi ki:

  Bende akyazida oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 209. Merve dedi ki:

  İşe ihtiyacım var, ciddi anlamda..
  Teşekkürler

 210. Cansu dedi ki:

  Adapazari maltpede oturyoru.m haber bekliyorum evde yapacak is ariyorum

 211. Ayşenur dedi ki:

  Sakarya Adapazari Yağcılar da oturuyorum. Evde işe ihtiyacım var, geri dönerseniz sevinirim.

 212. Ömer dedi ki:

  Sakarya Serdivan paketleme işi istiyoruz. 2 kişiyiz

 213. Süeda Turhan dedi ki:

  Sakarya Adapazarı evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

 214. esra karagöz dedi ki:

  apazari karamanda oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim

 215. Aysun dedi ki:

  Sakarya hizirtepede oturuyorum paketleme iplik hiç fark etmez ihtiyacım çok var bu işe lütfen yardımcı olun

 216. Derya dedi ki:

  Çark cad. Oturuyorum kürdan, kına paketleme işi yapmak istiyorum dikkate alırsanız çok sevinirim.

 217. Emine dedi ki:

  Sakarya erenler de ikamet ediyorum evde iş arıyorum 3 kişiyiz

  1. Zümrüt atik dedi ki:

   0sakarya da yasıyorum eşim çalışmama izin vermiyorum lise mezunuyum elim hızlıdır evde iş yapmak istiyorum 5 kişilik çalışma ortamım olcak hızlı kaliteli iş çıkarabliriz geri dönmenizi bana ulaşmanızı bekliyorum

 218. Seyhan dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum.evde işyapmak istiyorum.

 219. Hayriye dedi ki:

  Kuzey terminal de oturuyorum paketleme iplik temizleme işinde yapmak istiyorum 2 kişiyi

  1. Bülent Özkan dedi ki:

   Adapazarı merkezde ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 220. Sarah dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum erenlerde .. bu iş ihtyacım var lütfen

 221. Sumeyye salman dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum adapazari serdivan da oturuyorum donus yaparsaniz cok sevinirim

 222. Nursena dedi ki:

  Sakarya erenler de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 223. Özlem dedi ki:

  Selam adapazarı güneşlerde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum ararsanız sevinirim

 224. Merve Kartal dedi ki:

  Merhaba evde iplik temizleme,elbise paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya-Erenlerde oturuyorum.

 225. Kader Durak dedi ki:

  Serdivan yazlikta oturuyom paket isi ne iş olursa yaparim teşekkürler

 226. Bülent dedi ki:

  Sakarya geyvede oturuyorum paketleme işi istiyorum

 227. Derya Demirtaş dedi ki:

  Akyazı evde yapabileceğim bir iş istiyorum

 228. Hilal dedi ki:

  Sakarya merkez de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 229. Nurselin dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum paketleme işi istiyorum

 230. aslı dedi ki:

  toka paketleme işi istiyorum .akyazida oturuyorum geri dönerseniz sevinirim

 231. Serap dedi ki:

  Merhaba sakarya kazımpasada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 232. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacımız var. Eşim ben komşum kızları olmak üzere 4 -5 kişi halinde seri bir çalışma sağlayabiliriz. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Iyi çalışmalar.

 233. Reyhan dedi ki:

  Merhabalar sakarya serdivan yazlık tarafında ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.
  İlginize teş. Ed.

 234. SENA dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi uygundur. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 235. Kevser balballı dedi ki:

  Evde is yapmak evime katkıda bulunmak için iş istiyorum sakarya merkezde oturuyorum

 236. Elif dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 237. Yasir dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum okul masrafları ı çıkarmak için arta kalan zamanlarımda evde çalışmak istiyorum. İlgilenirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim bu işe çok ihtiyacım var.

 238. Güler dedi ki:

  Merhaba kutrucukta ikamet ediyorum evde tülbent oyalama, paketleme işi yapabilirim

 239. Ünzile Kellam dedi ki:

  Adapazarı camilide oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim.geri donus yaparsaniz sevinirim

 240. Ayşe dedi ki:

  Adapazarı Hızırtepe de ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 241. Melisa dedi ki:

  Sakarya guneslerde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 242. Sümeyye Ş. dedi ki:

  Sakarya üniversitesi mezunuyum 22 yaşındayım. Evde oldukça fazla zamanım var bedensel-ortopedik engelim bulunduğu için evden çalışarak para kazanmak istiyorum 🙂 Korucukta ikamet ediyorum. Dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.

 243. Sümeyye Şener dedi ki:

  Sakarya üniversitesi mezunuyum 22 yaşındayım. Evde oldukça fazla zamanım var bedensel-ortopedik engelim bulunduğu için evden çalışarak para kazanmak istiyorum 🙂 Dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.

 244. Sıdıka dedi ki:

  Sakarya/ serdivanda oturuyorum. 4 5 kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Evde her türlü paketleme vs işi yapabiliriz. Geri dönüşünüzü bekliyoruz

 245. Didem dedi ki:

  Merhaba ismim Didem Solaka altı senelik evliyim ev hanımıyım evde ek işe ihtiyacım var beş yaşında kızım var ama bana engel olmaz okula gidecek benim böyle işe çok ihtiyacım var Sakarya Arifiye acmalarda ikametgah ediyorum

 246. Mualla dedi ki:

  Dikiş, paketleme, boncuk işi yapılır. 4 kişilik grubum var itinayla gününde teslim edilir. Ovarlok ve düz dikiş makinam var. Acil işe ihtiyacım var

 247. Ayşe şengün dedi ki:

  Sakarya tekelerde oturuyorum is ariyorum paketleme makina işi oladilir

 248. yeşim dedi ki:

  sakarya karamanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 249. Gülay dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum ev de iş yapmak istiyorum normal de de tekstil işçisiyim ihtiyacım var paketleme ip temizleme her işi yaparım dönüş bekliyorum

 250. Cennet dedi ki:

  Sakarya ozanlarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 251. Yazgül Topçu dedi ki:

  Sakarya Akyazıda oturmaktayım.
  Paketleme ve ya iplik temizleme işi yapabilirim.
  Yardımcı olursanız sevinirim.

 252. Fatma dedi ki:

  Sakarya Adapazarinda evde paketleme isi yapmak.istiyorum

 253. Sevinç dedi ki:

  Maltepe mah.oturuyorum evde iş imkanı istiyorum

 254. Sevinç dedi ki:

  Maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 255. Medine dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Karaman mahallesinde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 256. Selma dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum mümkünmüdür sakaryanın söğütlü ilçesinde yaşıyorum

 257. Canan dedi ki:

  Sakarya Serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 258. Rabia dedi ki:

  Sakarya serdivan yazlıkta oturuyorum el becerisi ve hızlıyız paketleme işi istiyorum verilen zamanın yarısında teslim ederim asla ürünler gecikmez sevgiler

 259. Fatma dedi ki:

  Adapazarinda oturuyorum cocuklarimim gelecegi icin cabalamam lazim lutfen herturlu paketleme isi yapabilirim allah rizasi icin cok ihtiyacim var lutfen

 260. Buğse karaca dedi ki:

  Sakarya/akyazı da ikamet ediyorum toka paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var iki tane çocuğum var küçük evde çalışacak iş arıyorum toka paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 261. Sevda dedi ki:

  Merhaba evde ip temizleme paketleme ne iş olsa yaparım çok ihtiyacım var.Sakarya Erenler’de oturuyorum.

 262. DUYGU dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde evde çalışabileceğim bir iş imkanı istiyorum

 263. Tuba dedi ki:

  Sakarya sapancada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var

 264. Nesrin dedi ki:

  Serdivan Bahçelievler’de oturuyorum daha öncede evde paketleme işi yaptım tekrar yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 265. Busra dedi ki:

  Merhaba Sakarya Korucuk ta oturuyorum elim çok hızlı evde ek iş yapmak istiyorum

 266. Tuğba dedi ki:

  Sakarya Adapazarın da oturuyorum evde paketleme işi
  yapmak istıyorum

 267. sinan esra dedi ki:

  acaba geri dönüş yapan varmi

 268. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Merkez her türlü paketleme işi yapabilirim

 269. Ayse dedi ki:

  Sakarya yeni camide oturuyorum evde paketleme işi yada herhangi bi istee olabilir

 270. Ayfer dedi ki:

  Sakarya arifiye de oturuyorum paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 271. Merve dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde ikamet ediyorum
  Evde paketleme, iplik temizleme vs. İşler alabilirim
  Teşekkürler

 272. Esra dedi ki:

  Merhaba Sakaryada oturuyorum kına işi varsa yapmak istiyorum bi 20 kişilik iş alabilirim

 273. Züleyha dedi ki:

  Sakarya da öğrenciyim Üniversite harçlığımı çıkarmak istiyorum..Paketleme işi yapabilirim.

 274. Sevda dedi ki:

  Sakarya kent park yanında oturuyorum paketleme ve etiket işlerini yapabilirim grup kurabilir o şekilde de çalışabilirim geri dönüş yapana teşekkür ederim

 275. Ceyhun dedi ki:

  Merhaba Sadece tanıdıklarınıza ve çevrenize ürün satarak extra gelir elde edebilirsiniz. Not : Katalog avon vs değildir.

 276. Nergis dedi ki:

  Korucukta oturuyorum herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum

 277. Burak dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturan annem için paketleme işi istiyorum.Dönüşünüzü bekliyorum…

 278. sevil dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum ev de iplik temizleme yada paketleme isii almak istiyorum

 279. Serap dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum.Erenlerde oturuyorum.

 280. Ay@e dedi ki:

  Merhaba 8 kisilik ev hanimiyiz. Erenlerde oturuyoruz. El becerilerimiz vardir. Evimize is istiyoruz.

 281. Gizem dedi ki:

  Sakarya erenler evde iş yapmak istiyorum daha önce magnet işi yapmıştım ve bu konularda el yatkınlığın var ıyi çalışacağıma inanıyorum en yakın zamanda herhangi her işten dönüş bekliyorum. Teşekkürler.

 282. Güzide Kopal dedi ki:

  Sakarya Karaman’da ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 283. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba sakarya serdivanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 284. dilan öztürk dedi ki:

  sakarya arifiye herhangı bi iş istıyorum evde yapabileceğim

 285. Arzu dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 286. Furkan dedi ki:

  Ne is olursa yaparim

 287. ATİLLA KESKİN dedi ki:

  Ben söğütlüden kına paketleme işi yapmak istiyorum mallari kendim gelip alicağım

 288. erdal dedi ki:

  10 kişilik ekibim var çok iyi işler yapıyoruz dönüş yaparmisiniz

  1. Miray Akgül dedi ki:

   Adapazarı Erenler de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 289. merve dedi ki:

  erenlerde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme isi yapmak istiyoruz .daha once bereket kuşları yapmıştık evde çalışmak istiyoruz.

 290. Gizem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 291. Gizem dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum evde iş imkanı istiyorum.

  1. Semra inanç dedi ki:

   Güneşler cevreyolunda oturuyorum Acil ise ihtiyacım var paketleme, temizleme, yada ne is varsa yaparim yeterki is olsun

 292. Tuğrul yetim dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme yada montaj işi istiyorum.

 293. Merve Kaya dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Buket ozcan dedi ki:

   Merhaba erenlerde oturuyorum evde iş istiyorum iki kişiyiz dönüş yaparmisiniz

 294. Semih dedi ki:

  Sakarya arifiye Hanlı da oturuyorum Evde ek iş yapmak istiyorum

 295. Ayşenur kenaroğlu dedi ki:

  Merhaba,Sakarya hendekte ikamet ediyorum evimde overlok ve reçme makinem var.tekstil işi yapmak istiyorum

 296. gülsüm dedi ki:

  sakarya da oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 297. MELISA dedi ki:

  Sakarya adapazari SERDIVANDA oturuyorum evde yapilabilecek her turlu isi yapmak istiyorum daha once yapmişligim vardir bana ulasmanizi rica ediyorum.

 298. Erva dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum.Oyuncak ve toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 299. Tolga dedi ki:

  Sakarya korucukta evde iş imkanı ariyoruz

 300. Eda ciftci dedi ki:

  Sakarya yagcilar da oturuyorum ek is yapmak ıstıyroum

  1. Meliha Koç dedi ki:

   Sakarya Sapanca da yaşıyorum.Kendi aracımla alım ve teslimat yapabilirim.Ek iş olarak paketleme veya montaj işi yapmak istiyorum.Geçmişte boncuk işleme işi yapmıştım.Titiz ve hızlı iş yapabilirim.Dönüşlerinizi beklerim

 301. Rumeysa Akyürek dedi ki:

  sakarya beşköprü Bu iş tam benlik en hızlı şekilde ayapacagıma ve sizi memnun edecegime inanıyorum hizmetim güzeldir.. bana ulaşmanızı tavsiye ederim .. size destek ve hizmete bulunmak isterim hayırlı bayramlar

 302. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Erenler’ de oturuyorum. Evde boş zamanımı değerlendirebileceğim ek işe ihtiyacım var.

 303. Suat Bıçaj dedi ki:

  Merhaba
  Aracım var, iş bulamadığım için evde iş yapmak istiyorum
  140 m2 kare evim var ve boş duruyor,
  Benim çok vaktim var,
  Her tür kapsamlı iş yapabilirim,

 304. Hünkar dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır

 305. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar evde ek is yapmak istiyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 306. BEYZA dedi ki:

  Sakarya Hendek’ te oturuyorum tecrübem var. Evde iş yapmak istiyorum.

  1. Selin dedi ki:

   Sakarya Toka Paketleme işi yapmak istiyoruz sakarya da oturuyoruz 4 kişiyiz dönerseniz sevinirimmm.
   Lutfen bu işe cok ihtiyacimiz var donus yaparsanız sevinirim

 307. Özge dedi ki:

  Merhaba,Sakarya Serdivan da oturuyorum.Evden paketleme işi yapmak istiyorum.Seri ve titiz çalışırım.Dönüşünüzü bekliyorum,teşekkürler.

 308. Hilal dedi ki:

  Sakarya karasuda oturuyorum tekstilden anliyorum utu pakette calistim kart takma paket ip temizleme kontrol yapabilirim baska mandal toka vs. paketleme isleride yapabilirim

  1. Tuba Karakuş dedi ki:

   Tuba Karakuş, Sakarya/ Karasu ilçesinde ikamet etmekteyim. Evde kına,toka vs. Paketleme, etiket veya elbise paketleme iş ilanları için müracaat ediyorum.

 309. SEMA dedi ki:

  SAKARYA HENDEKTE OTURUYORUM.EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ YAPMAK ISTIYORUM ..DAHA ONCE KENDIM TOKA YAPIP SATMIŞTIM.

 310. Sukran dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum
  Paketleme toka ip temizleme işi yapmak istiyorum
  Daha önce de bu tür işler yapmıştık
  3 kişilik grubuz

 311. Tuncay dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum evde evde paketleme işi yapmak istiyorum

 312. Özlem dedi ki:

  Merhaba ismim özlem öztürk yeni evliyim eşim çalışmadığı için geçim sıkıntısı yaşıyoruz bu işe gerçekten çok ihtiyacım var 3 kişilik ekibim var sakaryanin söğütlü ilçesinde yaşıyorum

 313. Ferda dedi ki:

  Sakarya maltepede ikamet ediyorum evde iplik temizleme pakeleme ne is olursa yapa bilirim el becerim var cok ihtiyacim var lutfen.bana.yardimci olun hasta.cocugum oldugu icin.disarda calisma imkanim yok

 314. Mine dedi ki:

  Sakarya Adapazarı’nda ikamet ediyorum
  Bu işlerden hepsine kabiliyetim var.
  İlgililerin dönüşünü bekliyorum..

 315. Fatma kalkat dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum. Evde yapılacak her türlü iş için el becerim mevcut.

 316. Seda dedi ki:

  Sakarya serdivan agora avm nin orada oturuyorum. Paketleme işi davetiye katlama nikah şekeri yapımı olabilir. Kına olabilir. Hepsini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 317. Gülseren dedi ki:

  Kina paket isi istiyorum

 318. pinar dedi ki:

  sakarya guneslerde oturuyorum evliyim cocugum yok elim cok pratiktir iplik temizleme yada diger isler farketmez hepsini yaparim duzenli temiz calisirim acil dönüş bekliyorum tsk.ederim

 319. Hatice dedi ki:

  Sakarya taraklida otuyorum. Evde paketleme, nikah sekeri vs. Yapmak istiyorum.

 320. Selma dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Camilide ikamet etmekteyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 321. Melike dedi ki:

  Sakarya Adapazarı
  Paketleme ve ip temizleme işi yapmak istiyorum

 322. Tugce dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum eve dikim veya paketleme isi alabilirim is verenlerden is bekliyorum

 323. Şengül dedi ki:

  Sakarya sapancada oturuyorum evde 5 kişiyiz hepimiz evde iş yapmak istiyoruz ne olursa farketmez elim dikişedr yatkın daha öncede 7 yıl tekstil fabrikasında çalıştım şuan evliyim çocuklarım olduğu için evde çalışmak istiyorum lütfen dönüş yapın

 324. Müşerref Ardalı dedi ki:

  Sakarya serdivanda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Yıldız dedi ki:

   Sakarya serdivan paketleme işi istiyorum el becerim var

  2. Ümran Yıldız dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar buradan talep ettiğiniz paketleme işlerine olumlu cevap veren firma varmı acaba. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  3. Gizem dedi ki:

   Bi donus oluyor mu acaba
   Dönüş yaşayan oldu mu

   1. Yasemin dedi ki:

    Sakarya geyvede oturuyorum paketleme işi istiyorum

  4. Saliha dedi ki:

   Ev hanımıyın sizinle çalışmak istiyorum. Bana dönüş yapabir misiniz

 325. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Erenler’de yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum

  1. Nurten Hanım dedi ki:

   Sakarya serdivanda yaşıyorum evde yapılabilecek her türlü işleri yapabilirim

  2. Merve dedi ki:

   Sakarya güneşlerde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim.

  3. Saycan perçin dedi ki:

   Merhaba ben sakarya erenlerde oturuyorum 2 kisiyiz paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var yardimci olun lutfen

 326. Şebnem dedi ki:

  emekliyim ek gelir için evde iş yapmak istiyorum

 327. Seda çakır dedi ki:

  Sakarya/Erenler de ikamet ediyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

  1. İnci sümer dedi ki:

   Merhabalar Beşköprüde yaşıyorum evde iş arıyorum

 328. Dilan dedi ki:

  Merhaba
  Sakarya Serdivan’da oturuyorum ve evde paketleme işine başlamak istiyorum.

 329. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ben sakarya korucukta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 8 aylık bi kızım var işe çok ihtiyacım var allah rızası için bi dönüş yapın kızımı bırakabileceğim kimse yok o yuzden evde çalışmak zorundayım

 330. Ülviye Günay dedi ki:

  Adapazarı yağcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 331. Burcu dedi ki:

  Merhabalar kına paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz sakarya yazlikta ikamet ediyoruz

  1. Enes dedi ki:

   Sakaryada yaşıyorum paketleme yapabilirim

  2. Ecrin dedi ki:

   Lutfen yardimci olun bizde iki kisiyiz ve her isi yapariz geri donus yapmenizi bekliyorum

 332. Zeynep bulut dedi ki:

  Zeynep bulut Sakarya Söğütlü Yeniköy köyünde oturuyorum ev hanimiyim.evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 333. Ayşegül dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 334. Merve dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Recep doğan dedi ki:

   Sakarya Erenler’de üyü paketleme dükkanım var ve yaklaşık 8 yıldır çok büyük bir firma ile çalışmaktayım işimi büyütüp başka bir iş daha yapmak istiyorum iş yerim 320 metrekareliktir.
   11 tane bayan personel ve eşim ile iş yapıyorum…

 335. ceyda dedi ki:

  Serdivan’da ikamet ediyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 336. Gulay dedi ki:

  Merhaba Sakarya Karaman’da ikamet ediyorum toka paketleme işi yapabilirim

 337. Serpil Dülger dedi ki:

  sakaryada karaosman mah oturuyorum evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum

 338. Zeynep bulut dedi ki:

  Zeynep bulut.Sakarya Söğütlü Yeniköy de oturuyorum ev hanimiyim.evime maddi anlamda destek olmak amacı ile paketleme işi yapmak istiyorum ..

 339. zeynepp dedi ki:

  Sakarya sapanca da oturuyorum herturlu paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 340. Merve dedi ki:

  acil ise ihtiyacımız var el işçiliğini iyidir belirlenen miktarda ve sayıda istenilen ürünü paketleme yapabiiriz sizden cevap bekliyor olacağım.

 341. DİLAN dedi ki:

  SAKARYA SERDİVAN DA İKAMET EDİYORUM ÇALIŞIYORUM AMA EK İŞE İHTİYACIM VAR.PAKETLEME İŞ YAPMAK İSTİYORUM.DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 342. gülcan dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Öznur dedi ki:

   Merhabalar çalışan biriyim. Hafta içi akşamları ve hafta sonları ek gelir sağlayacağım oyuncak paketleme, kına paketleme vs. Tarzında paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya Adapazarında ikamet ediyorum. Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.

 343. Aycan dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 344. Kubra dedi ki:

  Evde toka paketleme isi yapa bilirim sakarya geyvede oturuyorum cevap verirseniz sevinirim ihtiyacım var

 345. Sema taskin dedi ki:

  Sakarya geyvede oturuyorum fasonis alabilirim dikis biliyorum veya paketleme isi yapabilirim

 346. Ümran dedi ki:

  Evde iş alabilirim Adapazarı merkezde oturuyorum

 347. Beyza dedi ki:

  Sakarya arifiye de oturuyorm paketleme isi yapmak istiyorm yardmci olursanz sevinirim

 348. Yasemin dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim

 349. Gülsüm dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim sakarya korucukta oturuyorum

  1. İlknur dedi ki:

   Sakarya Korucukta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 350. Nurten dedi ki:

  Sakarya / Sapanca
  8 kişilik grubuz her türlü paketleme işi yapılır

  1. Yıldız dedi ki:

   Merhaba Sakarya serdivan dan yazıyorum el işine çok ihtiyacım var 3 kişiyiz her türlü iş yaparız

 351. Gülseren dedi ki:

  Sakarya Hendek’te oturuyorum daha önceden evde hamak yapıyordum şimdide yine evde yapabileceğim bir iş arıyorum paketleme işleri gibi

 352. Büşra dedi ki:

  Sakarya merkez her türlü paketleme yapabiliriz

 353. Gülsüm dedi ki:

  Sakarya kuzuluk ta oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 354. Esra gözcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim

 355. Büşra dedi ki:

  Merhaba ben büşra bende evde çalışmak istiyorum3 kişiyiz yardimci olursaniz sevinirim

 356. Beyza dedi ki:

  Sakarya geyve de oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 357. Dilara dedi ki:

  Adapazarı merkez şimdilik 2 kişiyiz kına paketleme toka paketleme elbise paketleme. her iş olur hiç fark etmez.cevap bekliyoruz

  1. Dilara dedi ki:

   Adapazarı merkez şimdilik 2 kişiyiz kına paketleme toka paketleme elbise paketleme. her iş olur hiç fark etmez.cevap bekliyoruz

   1. Sevcan dedi ki:

    Sakarya arifiyede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapılsın

  2. Nejla dedi ki:

   Adapazarı merkezde oturuyoruz.Daha önce ip kesme,paket işi yaptık.Elimiz hızlıdır.Her tür iş olur farketmez.Cevabınızı bekliyoruz.

 358. Aylin dedi ki:

  Merhabalar ben sakaryadan evlere ek işarıyorum ve bu işleri yapmak istiyorum vereceğiniz işleri yerinden alir yerine teslim ederim saygılarımla

 359. Ayşe dedi ki:

  Sakarya karaman da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 360. Ebru dedi ki:

  Merhaba Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 361. Tuğba dedi ki:

  Sakarya Karasu

 362. Busra ay dedi ki:

  Sakarya merkez ikamet ediyoruz iki ev aile olarak bu islerden birini yapmak istioruz elimiz yatkın her isi yapariz sizden haber bekioruz lütven geri dönüş yapın

  1. Zeynep dedi ki:

   Sakarya / Serdivan evde 2 kişiyiz , her türlü işi yapabiliriz

  2. Yeşim dedi ki:

   Sakarya Arifiye de oturuyorum evde toka paketleme güpür kesme vs işler yapabilirim

   1. Sevcan dedi ki:

    Yesim hanım merhaba bende arifiye acmalar da oturuyorum iş verilirse size banada ulaşabilirmişsiniz ekip halindede çalışabiliriz isterseniz

 363. Tuğçe dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum elim yatkın kuzenlerimle yapılan ihtiyacım var ikiz bebeklerimden dolayı

 364. Buket dedi ki:

  Sakarya karaçam köyünde oturuyorum evde ek iş arıyorum
  El beceriğime güveniyorum 6 yıl boyunca dikiş işinde çalıştım

 365. Melek Önkibar dedi ki:

  Sakarya merkezdeyim el becerim var uzun yıllar el becerisi gerektiren bir çok iş yaptım. Ayrıca dikiş biliyorum makinelerim var.

 366. saniye dedi ki:

  Merhaba,her türlü paketleme işleri olabilir,4 kişiyiz,Sakarya Yazlıkta ikamet ediyoruz,ilgilenirseniz çok memnun oluruz.

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba ben büşra bende burda oturuyorum çalışmak istiyorum her türlü is yaparım becerikli ve hizliyim siz is buldunuzmu bulduysaniz banada verirseniz çok sevinirim

 367. saniye dedi ki:

  Merhaba,her türlü paketleme işleri olabilir,4 kişiyiz,Sakarya Yazlıkta ikamet ediyoruz,ilgnirseniz çok memnun oluruz.

 368. büşra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 369. Sevilay dedi ki:

  4 kişilik grubuz her türlü iş olur tecrübe vardır sakarya hendekte ikamet ediyoruz cevap bekliyoruz acil

 370. Kubra dedi ki:

  Merhaba camilide oturuyorum evde iplik temizleme kına paketleme toka paketleme yapabilirim elim yatkındır daha onceden de tecrubem vardır geri dönüş olursa sevinirim

 371. Kubra dedi ki:

  Evde iplik temizleme kına paketleme ve toka paketleme yapabilirim elim yatkındır ve hizlidir daha öncede yaptım

 372. ECE dedi ki:

  Mrb sakarya erenler de oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

 373. Elif dedi ki:

  Meraba evde paketleme işi yapmak istiyorum .. erenlerde oturuyorum dönüş yaparsaniz cok memnun olurum… teşekkurler

 374. Esra dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 375. Büşra Bora dedi ki:

  Serdivanda öğrenciyim bütün el işlerini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Fulya dedi ki:

   Sakarya karasuda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 376. Serra dedi ki:

  Yirmi yaşında üniversite öğrencisiyim, evde annemle paketleme işi yapmak istiyoruz. Geyvede oturuyoruz

 377. sevda dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum paketleme vs herşeyi yaparım ekibim 10 kişiden fazla ulaşmanız rica olunur

 378. Şenay dedi ki:

  Karasuda oturuyom evden çalışmak istiyorum evde paketleme işi yapabilirim kına felan yardımcı olursanız sevinirim

 379. Ayşenur Özbalık dedi ki:

  19 yaşındayım. Sakarya/Adapazarında ikamet ediyorum. Bütün gün evde boşum. Evde yapabileceğim her türlü iş arıyorum. Her işin üstesinden gelebilirim.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba evde tesbih dizimi yapacak takim arkadaslari ariyoruz iletisim

   1. Fidan dedi ki:

    Merhaba ben tesbih yapmıştım daha önce istanbulda ulasirsanz sevinirim

    1. Aysel dedi ki:

     Sakarya Merkezde oturuyorum evde paketleme vs iş istiyorum

     1. Sibel dedi ki:

      Adapazarı’nda ikamet ediyorum 15 yıl bursada tekstilde çalıştım şimdi evde oturuyorum kendime uygun iş arıyorum evde yapabileceğim geri dönüşlerini bekliyorum

   2. Seda dedi ki:

    Sakarya altinovadayim iletisime gecerseniz cok sewinirim uniwersite mezunuyum 2 yasinda kizim oldugundan disarda calismiyorum kendim ilgileniyorum ewde calismak benim icin daha iyi olucak

   3. Sedef dedi ki:

    Ben yaparım isterseniz ekip bile oluşturabilirim zamanla iletişime gecebilirmiyiz

   4. Dilay dedi ki:

    Merhaba sakaryadan yazyorum tespih dizimi için görüşebilirmyz

   5. Tulay dedi ki:

    Merhaba tesbih dizimi icin hala ariyormusunuz bayan eleman

   6. Gamze dedi ki:

    Merhaba hala teşbih işi veriyormusunuz işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 380. Şeyma Pökün dedi ki:

  21 yaşındayım.Sakarya/Adapazarında yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Pratik ve hızlı biriyim. evde yapabileceğim ek bir işe ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.

 381. Neriman dedi ki:

  Merhabalar , Sakarya Güneşlerde oturuyorum , 2 kişiyiz , evde paketleme işi yapmak istiyoruz , elimiz hızlıdırr , bu işe ihtiyacımızz var, geri dönüş yaparsanız çok sevinirizz , şimdiden Allah sizden razı olsun , teşekkür ederiz.

 382. hatice dedi ki:

  sakarya patates halinde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi olur

 383. Sümeyye dedi ki:

  Merhabalar adapazarı merkezde oturuyorum eski garajlarda iş farketmez ne olursa olsun aile bütçeme katkida bulunmak istiyorum donerseniz sevinirim

 384. Sibel kara dedi ki:

  Sakarya arifiye hanli koy de oturuyorum evde toka paketleme isi istiyorum ihtiyacım var gori dönüş yaparsanız sevinirim

 385. Nilay dedi ki:

  Serdivanda ikamet ediyorum sıkışık olduğum için ek gelir olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var çünkü geri dönüş sağlamanızı bekliyorum

 386. Aynur dedi ki:

  Evden çalışmak zorundayım. Bütün paketleme, kına , davetiye, vs. Hepsini yaparım ve elim hızlıdır.

 387. Burcu dedi ki:

  Mrb sakarya akyazida oturuyorum evde yapılabilecek ıs istiyorum 2 kişilik grubuz.

 388. Burcu dedi ki:

  2 kişilik grubuz akyazida ikamet ediyoruz.evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 389. betül dedi ki:

  evde iplik temizle kına nikah sekeri paketleme isi yapabilirim evden calismak istiyorum cok ihtiyacim var

 390. Nejla dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum.Evde paketleme,iplik temizleme işi istiyorum.Elim yatkındır.

 391. Jumagözel dedi ki:

  Merhaba sakaryada serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lutfen

 392. Büşra dedi ki:

  Meraba sakarya merkezde ikamet ediyoruz daha evde küpür kesme dosya paketleme işini yaptık bu konuda elimiz yatkın annem ve ben birlikte yapmayı düşünüyoruz bize dönüş yaparsanız cok seviniriz.

 393. Cemre dedi ki:

  Sakarya merkez de oturuyorum. Evde her türlü paketleme ve süsleme işi yapabilirim

 394. Ayse dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ler

 395. Arzu dedi ki:

  Evde kına elbise oyuncak vb paketleme işi yapmak istiyorum Adapazarı merkezde oturuyorum

 396. Emine dedi ki:

  Sakarya korucukda oturuyorum evde paketleme işiyle gelir sağlamak istiyorum dönüş olursa ai sevinrim

 397. Aslı dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuhorum 2 kişiyiz her işi yapabilirim paketleme işiyapmak istiyoruz lütfen yardımcı olur musunuz

 398. Duygu Ş. dedi ki:

  Merhaba Erenler de oturuyorum. Evde iş istiyorum. Ulaşırsanız çok sevinirim

 399. Duygu dedi ki:

  Merhaba Erenler de oturuyorum. Evde iş istiyorum

 400. Seda dedi ki:

  Pakatleme isi yapmak istiyorum Sakarya guneslerde oturuyorum.

 401. Merve dedi ki:

  Merhaba sakarya maltepde oturuyorum temizlik isi ariyrum daha önce yaptım gurubumuz var evlere iplik temilzeme işi verenler bana ulassin lutfen

 402. Neslişah gönül dedi ki:

  Adapazarında evde paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüşünüzü arz ederim.

 403. Zekiye dedi ki:

  Paketleme ip temizleme isi ypabilirz isleri zamaninda teslim ederiz isi ihtiyacimiz var

 404. Fatma Sırmalı dedi ki:

  paketleme yapmak istiyorum adapazarı merkezde oturuyorum.

 405. Enes dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum Sakarya / Serdivan

 406. Aydan serhos dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 407. ece emirler dedi ki:

  İyi günler. Sakaryanın Erenler ilçesinde ikamet etmekteyim. 3 kişilik grubumuz var paketleme işi istiyoruz. Teşekkür ederiz.

 408. Ali dedi ki:

  Merhaba Ek Kazanç Sağlamak İstiyorum mailden Ulaşabilirsiniz

 409. Aysenur yıldirim dedi ki:

  Sakarya adapazarinda oturuyorum evde iplik temizleme paketleme isleri yapmak istiyorum elim hizlidir verilen isi tam vaktinde yetistiririm

 410. Özlem yılmaz dedi ki:

  Merhaba Adapazarı /sakaryada eremlerde oturuyorum
  İşe cok ihtiyacım var kına toka kıyafet her işi yaparım tecrübem de var acil cevap bekliyorum

 411. Serife dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum serdivanda oturuyorum

 412. Sevgi çetinadam dedi ki:

  Evde her turlu is yapabilirim.sanayi tipi singer makinemde mevcut.geyvede ikamet etmekteyim.elim seri ve temizdir

 413. Mevlüde dedi ki:

  Merhaba sakarya erenlerdeikamet ediyorum evde elbise paketleme işi istiyorum gurup olarak değil kendim yaomak istiyorum yeni taşındım ve kimseyi tanımıyorum buyüzden kendim yapa bilirim bu iş

 414. Nilay Uyan dedi ki:

  Sakarya erenler de oturuyorum acil paketleme işi almakmistiyorum 4 kişilik grup halinde yapıcaz ve deneyimimiz var.

 415. Pınar dedi ki:

  Evd2 yapabileceğim bi işe ihtiyacım var

 416. Esra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş sağlarmısınız

 417. Şeyda dedi ki:

  Küçük coçuğum olduğu için çalışamıyorum Evde ek iş yapıp evime katkıda bulunmak istiyorum karasuda oturuyorum

 418. Duygu dedi ki:

  sakarya kaynarca da oturuyorum ogrenciyim bos vaktim var paketleme isi istiyorum geri donerseniz sevinirim

 419. Duygu Mimdere dedi ki:

  Sakarya Geyve de oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum..

 420. kubra dedi ki:

  Merhaba. Sakarya Hendek te yasiyorum. Evde yapabilecegim ekbis istiyorum. Paketleme isi olabilir . Cok ihtiyacm var .

 421. Selen ceylan dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum elim hızlıdır benimle birlikte iki arkadaşım daha evde yapılacak bütün işlere hazırız

 422. Berna genc dedi ki:

  Evde iki kisiyiz paketleme oyuncak montaj vs fark etmez calismak istiyoruz

 423. elike dedi ki:

  Iyi gunler adapazari merkezde oturuyorum agustosta sunnet yapacagm cocuklarimin sunnet kiyafetlerini almak icin evde paketleme isi yapmak istiyorum cok acil

  1. ŞADİYE GÖK dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorum.Geyve-SAKARYA

 424. Sakine Avcı dedi ki:

  Sakaya korucuk ta oturuyorum işe çok ihtiyacım var daha önce yaptım elim yatkın

 425. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum serdivanda oturuyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

 426. ilhan akkuş dedi ki:

  evde yapılacak her türlü iş yapılabilir ek işe acil ihtiyacım var yer geyve

 427. Elif dedi ki:

  Sakarya/ karasu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 428. Güllü dedi ki:

  Evde kina,corap, davetiye gibi paketleme isi yapmak istiyorum . Baska paketleme isleride olabilir. Sakarya akyazida oturuyorum .

 429. Husamettin dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde.paketleme isi ariyo4um

 430. Sema dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya erenlerde oturuyorum

  1. Mehmet dedi ki:

   Sakarya erenlerde ikamet ediyorum evde ek is yapabilirim

 431. Ayse dedi ki:

  Mrb. Fason iş arıyoruz. Evde yapılacak isde olabilir

 432. Necla dedi ki:

  Merhaba Sakarya Erenler’de oturuyorum evde 3 kişilik grubumuz var elimiz cok hızlı her işi yapabılırız acil bişeler yapmak istiyoruz

 433. Tuğba dedi ki:

  Evde iş imkanı arıyorum.Her türlü iş olabilir.elim çok hızlıdır dönüşlerinizi bekliyorm

 434. büşra dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum

 435. Sena turkoglu dedi ki:

  Merhaba paketleme isi konusunda sizlere yardimci olmak isterim sevgiler.

 436. Zehra dedi ki:

  Merhaba Pamukova da oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum

 437. Fatmanur dedi ki:

  Sakarya maltepede ikamet etmekteyim paketleme isi yapmak istiyorum

 438. İsmail dedi ki:

  Endüstriyel Elektrik-Elektronik olarak Eğitici Belgem var. Emekliyim. Evde elektrik yada elektronik kart tamir bakım ve montaj işi yapmak istiyorum.

  Erenler / SAKARYA

 439. Melike dedi ki:

  Merhaba evden yapılabilicek işlere acıgım daha önce 2 işletmem vardı iş ve sorumluluk konusında titizimdir

 440. rabia dedi ki:

  sakarya geyvede oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 441. Selin Bayır dedi ki:

  Merhabalar , paketleme veya süs eşyaları gibi ürünleri hazırlayabilirim . Serdivanda oturuyorum.

 442. BURÇİN MAFİZER dedi ki:

  merhaba sapancada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.mail adresimden ulaşmanızı rica ederim.

 443. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı merkezde yasıyorum evde yapabilecegjm iş arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

 444. Seda dedi ki:

  Merhaba Serdivan da ikamet ediyorum. Çalışıyorum. Ayrı olarak ek gelire ihtiyacım var. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 445. Şükran dedi ki:

  Ozanlarda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 446. Maide Tok dedi ki:

  Evhanımıyım, evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 447. Dilek Dilek dedi ki:

  Karaman mahallesinde oturuyorum evde yapılabilecek her türlü ise ihtiyaç duyuyorum

 448. Çağlar dedi ki:

  Merhaba sapanca da oturuyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum hertürlü ip temizleme işi yapabilirim ovarlok singerden anlarım

  1. Melike dedi ki:

   Merhaba evde yapabileceğim iş istiyorum…
   Kına olur nikah sekeri olur oyuncak olur yapabileceğim herseye acıgım

 449. Duygu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 450. Dilek Dilek dedi ki:

  Adapazarı karaman da ikamet ediyorum.Evde yapılabilecek paketleme her türlü iş için uygunum

 451. Kadir dedi ki:

  Sakarya arifiye de ikametgah ediyorum 2 kişilik evde iş arıtorum

 452. Yasemin durmuş dedi ki:

  Sakarya serdivanda ikamet ediyorum her türlü paketleme işi ve iplik temizleme işi yapabilirim hızlı ve pıratiğim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 453. Betül dedi ki:

  Sakarya Erenler’ de oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 454. Meral dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ozanlar da oturuyorum

 455. Maide dedi ki:

  Adapazarı /Akyazı da oturuyorum, evde yapılabilecek ek işlerden,( iplik temizleme dışında,) istiyorum birsürü msj attım ama dönüş yapmıyor, lütfen msj dikkate alıp değerlendirme yaparsanız, sevinirim, saygılar

 456. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba. Sakarya / Serdivanda ikamet ediyorum. Her türlü el işine yatkınım. Şimdiden teşekkür ederim

 457. Ebrar dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum iplik temizleme işi, toka paketleme işi ve oyuncak paketleme işi elimden iyi gelir. Acil olarak işe başlamak istiyorum. Geri dönmeniz durumunda çok memnun olurum.

  1. Hilal dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum evimde vakit geçirmek için her türlü paketleme işi yapabilirim

 458. Pelin dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum acil olarak lutfen donus yaparmisiniz acil bi sekilde

 459. caglar hallaçlar dedi ki:

  sakarya adapazarında oturuyorum her branşı yapabilirim

 460. Pakize Balci dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum

 461. gizli dedi ki:

  daha önce 3 yıl tekstil fabrikasında çalıştım ve hemen hemen hepsini biliyorum ek iş olarak da yapmak istiyorum sakarya karasu da ikamet etmekteyim bu kadar kişi yazmış fakat cevap alan da varmı pek emin değilim verilen işleri temiz ve zamanında yapılacaktır cevap bekliyorum

  1. Erdal dedi ki:

   Mrb lar Sakarya merkezde ikamet ediyorum paketleme işleri kına kürdan toka gibi paket işleri zamanında teslim olur

 462. Sevda dedi ki:

  Merhaba sakarya merkezde oturuyorum. İplik temizleme ve paketleme işi istiyorum

 463. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı çökekler tarafında oturuyorum evde paketleme iplik temizleme işleri yapmak istiyoruz

 464. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı’nda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyoruz.

 465. Nurcihan dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum iplik temizleme mandal takma toka işleri yapmak istiyorum

 466. Eda aleyna dedi ki:

  3 kişilik grubuz evde paketleme işi yapmak istiyoruz Erenler

 467. Rukiye dedi ki:

  Adapazarında oturuyorum evde yapma imkanı olan her iş ile ilgileniyorum

  1. Zulay dedi ki:

   Cooook coook cesit is yaptim cok sayida is tecrubem var geri donus yaparsaniz cok ihtiyacim var ……

 468. Sevda dedi ki:

  Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum Sakarya / Geyve

 469. Safiye dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz

  1. Sezgin akdeniz dedi ki:

   Sezgin akdeniz evde pakatleme işı yapmak istiyirum

   1. Zeynep dedi ki:

    Merhaba ben sakarya adapazarında oturıyorum öğrenciyim lütfen yardımcı olun 🤗

 470. GAMZE dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum öğrenciyim.Evde yapılacak her işi yapabilirim.Ulaşırsanız çok sevinirim:)

 471. Selma dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum eve ek iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 472. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 473. Beyza Uçar dedi ki:

  Sakarya hendekte öğrenciyim. Verdiğiniz işleri arkadaşlarımla en kısa zamanda yapacağımızdan şüphem yok. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 474. Duygu Düzgören dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz arkadaşımla beraber. Her türlü türlü paketleme vs iş için ulaşabilirsiniz.

 475. Okyanus dedi ki:

  Evde çalışarak ek gelir sağlamak istiyorum öncelik kına paketleme işinde sonrada diğer işlerde çalışmak istiyorum

 476. Is bizim isimiz dedi ki:

  Sakarya eren ler baglar mahallesin de bulunuyoruz yaklasi 7 kisiyiz evde paketleme ve sayire butun isleri yapabiliriz
  05432

 477. Kudret dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum ürünü kendimde gelip alabilirim

 478. Ayşegül dedi ki:

  Ek iş arıyorum sakarya karasudayım

 479. Ünzile dedi ki:

  Evde iş arıyorum elim hızlıdır. Adapazarı camilide oturuyorum

 480. Fatma dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum her is olur.

 481. Ayse dedi ki:

  Sa bende sakarya hendekte oturuyorum.kina paketleme istiorum.Donerseniz sevinirim simdiden tsk ederim.

 482. Selma türkcan dedi ki:

  30 bayaniz grub olarak çalışacağız 0506 bize ulaşın cok temiz çalışırız

 483. Şerife dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum. Paketleme ya da ip temizleme işi yapabilirim .

 484. Serpil yasemin dedi ki:

  Merhabalar sakarya/hendek te oturuyorum evde yapılabilecek el becerisi isteyen hertürlü işi yaparım dönüş yaparsanız memnun olurum

 485. Merve dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var ne iş olursa fark etmez evde çok iş yaptım yardımcı olursanız sevinirim

 486. Tuğçe Alkan dedi ki:

  Acil 2 arkadaş toka paketleme işini almak istiyoruz adapazarinda oturuyoruz

 487. Büşra DEMİRER dedi ki:

  Sakarya karasuda ikamet etmekteyim teslim de sıkıntı olmaz aracla alıp teslim de edebilirim,lütfen dönüş yapiniz

  1. Duygu dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum .Adapazarı nda oturuyorum .geri dönüş yaparsanız çok sevinirim .çok ihtiyacım var

  2. Ali Paşa keleş dedi ki:

   Merhaba lar evde paketleme işi yapmak istiyorum

   1. Esengül dedi ki:

    Sakarya adapazarinda yasıyorum evde paketleme veya iplik temizleme isi yapmak istiyorum tecrubem var elimde hizlidir cocugum ufak oldugu icin calisamiyorum bu ise cok acil ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 488. Hülya dedi ki:

  İplik temizleme veya paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya merkezde oturuyorum.

 489. Zamiret kuş dedi ki:

  çorap katlama.toka paketleme/05

 490. Sevil keskin dedi ki:

  Merhaba Sakarya Adapazarı da oturuyorum çok ihtiyacım var çocuğum olduğu için dışarıda calisamiyorum evden paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 491. Elif büşra dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 492. Emrah karakus dedi ki:

  Sakaryada yasiyorum evde paketleme isi ariyorum 5 kisilik bi grubumuz var

 493. Yeşim saat dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum el geçerim yüksektir çeviğimdjr hızıyımdır her türlü işi yaparım adapazarı sakarya

 494. Duygu Demir dedi ki:

  Evde paketleme temizlik işi yapabilirim Sapanca da oturuyorum elim hızlıdır

  1. Zulay dedi ki:

   Adapapazari merkrz

 495. Yildiz dedi ki:

  Selm ben Sakarya /Sapancada oturuyorum evde ip temizleme ve paketleme isi yapabilirim ..donus yaparsaniz sevinirim

 496. Servinç tanık dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum serdivan 32 evler

 497. Serap dedi ki:

  Sakarya / Karasuda oturuyorum.evde paketleme + montaj gibi isler yaparak cslismak istiyorum..Seri is cikartabilirim .Saygilar…Hemen donus yapabilirseniz sevinirim..

 498. Ece dedi ki:

  Sakarya karasu da ikamet ediyorum. Paketleme veya iplik temizleme işi yapabilirim. İsterseniz 4 kişilik bir grubumuz var acil iş arıyoruz.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum boş zamanım var evde paketleme işi yapmak istiyorum iplik temizleme veya başka bir şey olabilir şimdiden teşekkür ederim Mutlu Geceler…

 499. gülsüm dedi ki:

  evren köyde oturuyorum kına paketleme işi istiyorum

 500. gülsüm dedi ki:

  ben sakarya/evren köyde oturuyorum kına paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim

 501. Havva dedi ki:

  Sakarya / Ferizli’de oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 502. Hülya dedi ki:

  Bize Kına Paketleme İşi Uygun Evde 4 Kişilik Grubuz Var Her Türlü İş Olabilir Cwvap Yazmanızı Arz Ederim

 503. İlkgül köseoğlu dedi ki:

  Sapancada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum paketleme temizleme olabilir grup bile oluştura bilirim kendim donanımlıyım .

  1. Meryem Ertürk dedi ki:

   Bu tarz iş istiyorum evde paketleme acil ihtiyacım var

 504. zerife dedi ki:

  mrb Sakarya merkezden oturuyorum ayrıca overlokcuyum hamile olduğum için dışarda calisamiyorum evde temizleme işi varsa yaparım elim çok seridir iletişime geçersiniz sevinirim

 505. burhan dedi ki:

  sakarya erenlerdeyim paketleme işi istiyorum

 506. Hülya dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum inşaallah

 507. zehra dedi ki:

  sakarya merkede oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum

 508. Kaan dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum ..

  1. Nursever Ak dedi ki:

   Sakarya Erenler de oturuyorum evde paketleme işi yaparım iplik temizlerim çok ihtiyacım var bana dünerseniz sevinirim

 509. Meryem dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum çok ihtiyacım var donerseniz sevinirim

 510. Buse dedi ki:

  Serdivan/Sakarya’da oturuyorum öğrenciyiz paketleme işi arıyoruz boş zamanımız var 5 kişiyiz

 511. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba ben de öğrenciyim eve ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 512. Pelin dedi ki:

  Merhaba Sakarya Korucukta ikamet ediyorum, evde paketleme iş imkanı için dönüşlerinizi bekliyorum..

 513. Makbule kaya dedi ki:

  Bn de ewde paketleme ypblirm ama hiç tecrübem yok nasıl ulaşabliriz bu işlere

 514. Ömür adıguzel dedi ki:

  Üç cocuk annesiyim dısarda calışamıyorum evde iş arıyorum paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var geri dönüs yaparsanız sevinirim

 515. Ayşe dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum
  Evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim
  Dönüş yaparsanız sevinirim

 516. tugba dedi ki:

  evde paketleme ısı

 517. Ebru dedi ki:

  Sakarya karasu bende evde yzpmak istiyorum

 518. Ece dedi ki:

  Sakarya Serdivan’da oturuyorum. Ek iş istiyorum.evde paketleme veya zarf katlama gibi.

 519. emel dedi ki:

  Merhabalar adapazari camili de oturuyoruz eve ek iş istiyoruz 4 kişiyiz iş olursa sayımız cogalabilir paketleme ip temizleme işi her türlü iş olur hızlı ve özenle iş yaparz

  1. İlknur şekercan dedi ki:

   İyi akşamlar evde paketleme işi yapmak istiyorum Sakarya Adapazarı ilçesinde merkezde oturuyorum

 520. Büşra dedi ki:

  Merhabalar sakarya serdivanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum gerekirse grupta kurabilirim 8 yıl tekstil fabrikasında çalıştım lütfen dönüş yaparmısınız

 521. Handan dedi ki:

  Merhaba lar Sakarya Karapürçek te duruyor um ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 522. Sumru Ceren Kahraman dedi ki:

  Bizde öğrenciyiz daha öncede yaptık boş zamanınız var ve bu sene bu işi yapmak istiyoruz Serdivan/Sakarya da ikamet ediyoru

 523. Ebru Demiröz dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Paketleme, iplik temizleme, nikah şekeri, davetiye katlama, boncuk işleme iş fark etmez. Daha önceden perdeler için boncuk diktim, İstanbul’un bir firmasına dansöz kıyafeti ve shakira kemerine pul ve boncuk işlemesi yaptım. Geri dönüş bekliyorum

 524. Melike dedi ki:

  Sakarya adapazarı merkez de oturuyorum kürdan paketleme, toka paketleme işi istiyorum bütün gün evdeyim yapabilirim

 525. Şeyma dedi ki:

  Evde her türlü iş yapılır.Ev hanımıyım dönüş yaparsanız sevinirim.Sakarya Arifiye

 526. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabilirim cvp beklıyorum

 527. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabılırım

 528. Nejla dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyoruz. 3 kişilik grubuz daha önce ip temizleme boncuk işleme yaptık. 3 çoçuğum var okuyorlar.Bu işe çok ihyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 529. Eren dedi ki:

  Sakarya adapazarı her türlü paketleme işi olur.

 530. Fatma sözer dedi ki:

  Adım Fatma sözer sakarya maltepe de oturuyorum.Fason iş yapabilirim.

 531. ilknur dedi ki:

  adapazarinda oturuyorum eve is istiyorum her is olabilir

 532. Aysel Hatipoğlu dedi ki:

  Sakarya merkez sokakta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum..

 533. Pınar dedi ki:

  Merhabalar çaybaşıyeniköyde ikametkah ediyoruz eve iş istiyoruz

 534. Pınar dedi ki:

  Merhaba Sakarya Merkezde ikamet ediyorum, evde paketleme iş imkanı için dönüşlerinizi bekliyorum..

 535. Nurselin dedi ki:

  Sakarya Erenler paketle më işi istiyorum

 536. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Serdivan Beşköprü de ikamet ediyorum,evde yapabileceğim paketleme veya her hangi bir iş istiyorum.

 537. Muhammed dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum.İşe ihtiyacımız var evde 2 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz.dönüş yaparsanız sevinirim.

 538. Nadir PEKER dedi ki:

  Sakarya Erenler’de oturuyorum. Şu an işsizim. Eşim ve ben birlikte çalışmak istiyoruz. Acil işe ihtiyacım var. Toka paketleme, iplik paketleme işini yapabiliriz. Acil dönüş bekliyoruz.

 539. gülcan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 540. Handan dedi ki:

  Sakaryada ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum ,14 yıllık tekstil tecrübem .4 kişilik ekibimiz var gerektiğinde 4 kişi paketleme yapabiliriz

 541. Arzu dedi ki:

  Sakarya karaman mh 15 kişilik gurubu la suan bosuz

 542. Sezer akar dedi ki:

  5 kişilik bir aileyiz küçük bir atölyenin var.
  Değerlendirmek isteyenler arasin

 543. dilek dedi ki:

  evde yapabileceğim iş herhangi is olabilir sakarya merkezde otuyorum geri dönüşüm yaparsanız sevinirim gerekirse 5 kişi de bulabirim

 544. Zeynep dedi ki:

  Bende Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Evde yapacağım bir iş istiyorum. Elim çok hızlı ve temizimdir verilen herşeyi zamanında yaparım lütfen geri dönüş yapın

  1. Yeşim dedi ki:

   Sakarya Adapazarı
   Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var

 545. Busra dedi ki:

  Merhaba
  Suan calismiyorum ve esime destek olmak istiyorum.sakaryada yasiyorum her türlü paketleme isini yapabilirim yardimci olursanız cok sevinirim

 546. Cahide dedi ki:

  Biz dar gelirli bir aileyiz eşime destek amaçlı iş talep ediyorum lütfen bana ulasin

 547. Gamze dedi ki:

  Sakarya Erenlerde paketleme isi yapmak istiyorum .

 548. Güler dedi ki:

  Bende sakaryada yaşıyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var

 549. Güler dedi ki:

  5 çocuk annesiyim tek böbrekliyim dışarda çalışamıyorum evde bu tarz işler yapabilirim lütfen bana geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var.

 550. Songül dedi ki:

  Sakarya Hendek te oturuyorum evde paketleme veya iplik temizleme işi farketmez iş yapmak istiyorum 26 yaşında ev hanımıyım mail adresinden ulaşırsanız sevinirim

 551. Songül dedi ki:

  Karasuda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyoruz hangisine ihtiyaç varsa hiç farketmez biz işimizi itinayla ve özenle yaparız memnun kalacağınızdan eminiz dönüş yaparsanız seviniriz

 552. Betul dedi ki:

  Benim bu ise ihtiyacım var sakaryada oturuyorum geri dönüş yaparsanız.sevinirim

 553. Büşra dedi ki:

  İş ne olursa olsun çalışmak istiyorum elinizde mevcut iş var ise lütfen dönüş yapın sakarya hendek teşekkür ederim

 554. ebru dedi ki:

  dukkanim var fason is ariyorum hher isi yapabilirim istenilen sayida kadro bulabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 555. Duygu Demir dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Sapanca da oturuyorum,
  Hamile olduğum İçin evde çalışmak istiyorum.
  Elim hızlıdır.

 556. Güzide dedi ki:

  Sakarya serdivanda 7 kişilik bir grubum var evlere iş alıyorum

 557. Kader dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum evde iş istiyorum hiç farketmez paketleme boncuk

 558. Büşra dedi ki:

  Adapazari merkezde oturuyorum elim cok hızlı ve temizdir zamanında elimdeki işi bitirmeyi severim daha önceden tecrübeliyim paketleme ip temizleme kesme her türlü iş elimden gelir küçük çocuğum olduğu için evde iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinir.

 559. gönül dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum emekli devlet memuruyum

 560. Nurdanşimşek dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum 3 çocuk annesiyim her şey yaparım lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Burcu dedi ki:

   Mrb elim yatkındır bu tarz işlere bende evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 561. Fikriye dedi ki:

  Sakarya adapazarında maltepedeyim daha önce toka ve bonibon paketlediğimiz oldu iş arıyorum çabuk ve hızlı hallediyorum 3 kişiden oluşuyoruz bazen yardım etmeye 4. Kişide oluyor

 562. Dilara dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum geri dönerseniz sevinirim Sakarya Hendek

  1. Yıldız dedi ki:

   Sakarya/Hendek te oturuyorum grubumuz var iş alıp yapmak istiyoruz mail adresimden ulaşabilirsiniz

 563. Sinem Çagatay dedi ki:

  Evde yapılabilecek her turlu işe talibim.

  1. Özlem nur dedi ki:

   Merhaba bende verdiğiniz paketleme ilanları inceledim banada ulaşırsanız calışmak istıyorum adapazarı kuzey terminal civarında oturuyorum site içerisindeyim dilerseniz grup oluşturabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 564. Fatma yoğurtçu dedi ki:

  Acilişe ihtiyacım var evde oğlumla birlikte yapmak için çok acil

 565. Esra dedi ki:

  Merhaba Serdivan’da oturuyorum toka paketleme kına paketleme ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 566. Firdevs dedi ki:

  Evlere paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 567. Deniz dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum paketleme boncuk makinem var vs iş arıyorum

 568. Müzeyyen dedi ki:

  Sakaryada yaşıyorum 3 kişiyiz evde ek gelir elde edebilceğimiz bir iş yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır kendimize güveniyoruz

 569. Gülsüm dedi ki:

  Sakarya / söğütlü de ikamet ediyorum. Evde çalışmak istiyorum.

 570. Arzu dedi ki:

  Paket temizleme veya montaj farketmez donus yaparsanız sevinirim

 571. tugba dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum işin ne olduğu hiç fark etmez hepsini yaparım

 572. Ayşen dedi ki:

  4 kişilik grubumuz var.sapancada ikamet ediyoruz.her türlü paketleme işinde çalışabiliriz.

 573. filiz dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum eve iş istiyorum çok ihtiyacım var ip temizleme paketme v.s işler istiyorum nolur çok ihtiyacım var

 574. didem dedi ki:

  kına paketleme hakkında bilgi alabilir miyim? öğrenciyim serdivanda oturuyorum işe ihtiyacım var.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Merhaba Sakarya merkezdeyim evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum Saygılarımla

 575. merve durgut dedi ki:

  sakarya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 576. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben arifiye yukari kirazcada oturuyorum evde paket isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var 2 tane cocugum var onlara bakiyorum nolur bana yardim edin lutfen cok zor durumdayim..

 577. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Adapazarı Serdivan da oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve çok titiz çalışırım bana dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 578. Merve dedi ki:

  Toka paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız şimdiden tskler

 579. AYÇA dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum annem ve kendim için.

 580. nurten dedi ki:

  ev hanımıyım,kocaeli körfezde yasıyorum calışmak istiyorum evimde

 581. Gönül dedi ki:

  Gönül Akdemir
  Sakarya/Arifiye
  Çocuğum olduğu için evde iş isitiyorum

 582. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya’da yaşıyorum aileme katkıda bulunmak amacıyla evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve titiz çalışırım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 583. Özcan dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM ozcan

 584. Besra ASLAN dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum
  Tecrübeliyim geri dönüşünüzü bekliyorum bes

 585. Sümeyye dedi ki:

  Ev hanımıyım. Sakarya merkezde oturuyorum paketleme işine elim yatkın geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 586. Zehra dedi ki:

  Sakarya da evde yapabileceğim iş istiyorum

 587. harun dedi ki:

  ek gelir elde etmek istiyorum.sakarya / arifiye

 588. Seda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz.3 kişiyiz.

 589. Havva dedi ki:

  Bos dükkanım var yerim mevcut ekibimde var paketleme isi istiyorum

 590. Miraç Önlütürk dedi ki:

  Tekstil teknolojisi mezunuyum eve is ariyorum ip temizleme köprü temizleme etiket takma paket yapma hic farketmez ne is olursa yaparim.Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 591. bahar dedi ki:

  Evde paketleme ise ihtiyacim var 5 kisilik gurubuz. adapazari sakarya merkezdeyiz. donus yapmanizi bekliyoruz.

 592. Esra dedi ki:

  2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz öğrenciyiz yardımcı olursanız sevinirim.

 593. neslihan dedi ki:

  evde ip temizleme paketleme ne olursa çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun 3 kişiyiz

 594. Aslı Şahin dedi ki:

  Eve iş istiyorum sakarya merkezdeyim

 595. Aslı kızmaz dedi ki:

  Evde ip temizleme paketme fark etmez calismak istiyoruz 2 kisiyiz bilgi verirseniz sevinirim

 596. Aşkın Acar dedi ki:

  sakarya serdivanda kampüsün orda yaşıyorum. acil evde işe ihtiyacım var.

 597. Belgüzar Saldız dedi ki:

  Sakarya hendekte ikamet ediyorum.

  Acil evde ek işe ihtiyacim var.

 598. Meryrm atılgan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketlemeiplik temizleme yapabilirim camilide oturuyorum

 599. Nilüfer dedi ki:

  Serdivan ek iş için detay verirmisiniz

 600. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum toka paketleme veya kına paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden yapmıştım elim hızlı ve titiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 601. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum daha önceden paketleme işi yapmıştım elim çok hızlıdır ve temiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 602. Sevil dedi ki:

  Arifiye de oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönerseniz sevinirim

 603. leyla dedi ki:

  Arifiyede oturuyorum 4 kisilik ekibimiz var lutfen is istiyoruz geri donerseniz sevinirim

 604. Elfide dedi ki:

  SAKARYA serdivanda oturuyorum paketleme iplik temizleme diğer ek işler olabilir.

 605. Neslihan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya’da yaşıyorum. Mail adresimden iletişime geçebilirsiniz.

  1. Deniz dedi ki:

   Sakarya serdivan da oturuyorum evde ek iş istiyorum hızlı ve temiz iş yaparım

 606. Gokhan dedi ki:

  Slm irtibat nasıl kuracak

 607. Kübra dedi ki:

  Merhaba, sakarya şeker mahallesinde oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Kız kardeşim var, onunla birlikte yaparız iş imkanı olursa. hızlı ve pratiğizdir. Çabuk bitiririz fazlasıyla. İletişime geçmeniz rica olunur. Teşekkürler hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

 608. şeyma çabaş dedi ki:

  sakarya adapazrında oturuyorum evde bi iş fark etmez parketleme boncuk farkı yok geri dönüş yapılırsa sevinirim

 609. ÖZLem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte oturuyorum. Yaklaşık 10 kişilik bir ekibiz ve evde ek iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz

  1. Fatmanur dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum iki tane çocuğum var eşime yardım ve evime katkı sağlamak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

 610. Tuğçe dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyrm paketleme işi istiyorum iş farketmez elimden her iş gelir.

 611. Beyhan dedi ki:

  Çorap paketleme,perde ucu boncuk,tekstil kenar temizlik v.s bir çok iş yaptık zamanında teslim sözüyle acil işe ihtiyacımız var grup olarak dönüş bekliyoruz

 612. Elif dedi ki:

  Karasu da evde iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 613. Şuheda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır. Dönüş yapar mısınız lütfen..

 614. hatice koral dedi ki:

  evde yapabilecegim iş istiyorum

 615. Argun öznur dedi ki:

  Hendekte oturuyorum gurup kurabiliriz her işe talibiz

 616. pınar dedi ki:

  Merhaba adapazari Karaman mah oturuyorum evde kına veya toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 617. oguzhan dedi ki:

  Evde paketleme veya ip temizleme isi yapmak istyorum donus yaparsaniz sevinirin adapazari merkezde otryorum

 618. özlem dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM

 619. Yunus emre dedi ki:

  Sakarya serdivanda evde paketleme vs gibi iş istiyorum eve ek kazanç sağlamak istiyorum annem adına yazıyorum bu yorumu yakın zamanda cvb bekliyorum

 620. Esra çil dedi ki:

  Evde toka paketleme isi istiyorum sakarya serdivanda oturuyorum.

 621. Fadile dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi istiyorum

 622. Demet dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum. Elim hızlıdır. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 623. Emel dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 624. nurten dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum,paketleme işi yapabilirim.Saygılar

  1. Safiye dedi ki:

   İyi günler ben 10 yıllık tesktilde çalışıyorum makinaciyim duz, ovarlok, recme makinalarini biliyorum bebeğim çok küçük o yüzden dışarıda çalışamıyorum o yüzden evde is istiyorum makina isi olmasa da uygun görülen ne is olsa yaparım elim her ise yatkındır sakarya sogutlude oturuyorum sizden olumlu veya olumsuz bir cevap bekliyorum

 625. Sema dedi ki:

  Iyi günler paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

 626. Belgüzar Saldız dedi ki:

  İp temizleme paketleme v.s.
  Sakarya hendek

 627. Özlem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 628. Ümmügül dedi ki:

  Evde paketleme ip temizleme vs.işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 629. duygu dedi ki:

  bende evde ek is yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 630. Elif dedi ki:

  Sakarya Geyve de oturuyorum . dönüş yapılırsa sevinirim

 631. Gökcan dedi ki:

  Sakarya kuzey terminalde oturuyorum bende iş yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 632. Beyza dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var kına toka vs paketleme işlerini yapabilirim cevabınızı bekliyorum

 633. Sühendan Bayraktaroglu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız memnun olurum

 634. Selcuk dedi ki:

  Sakarya hizirtepede oturuyorum evde iş istiyorum toka paketleme yada kına paketleme istiyorum elim hızlıdır titiz çalışırım ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim 0548

 635. Burcu dedi ki:

  Paketleme iş istiyorum serdivan

 636. Halime dedi ki:

  Evde ise ihtiyacım var paketleme olur

 637. Halime dedi ki:

  Adapazari arifiyede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım da var sizden haber bekliyorum

 638. Semanur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var paketleme veya ip temizleme isi istiyorum fark etmez sakarya serdivanda oturuyorum

 639. burhan dedi ki:

  erenler yenimalledeyim 4 kişiyim ek iş evde yaıpabılcek her ne olursa

 640. Nalan dedi ki:

  Sakarya söğütlüde yaşıyoruz üç kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz en kısa zamanda.

 641. burçin dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 642. Hanife dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 643. büşra dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde yapılabilecegim iş arıyorum elim hızlı ve pratiktir. yardımcı olursanız sevinirim grupta hulabilirim kendime

 644. nazım dedi ki:

  sakarya tekeler mh. ek iş arıyoruz dönüs yaparsanız sevirim

 645. Zehra dedi ki:

  Sakarya kara abtilerde oturuyorum işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 646. Nalan dedi ki:

  Sakarya Söğütlüde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz acil yardımcı olabilir misiniz.

 647. Nilüfer aygün dedi ki:

  Evde iş imkanına ihtiyacım var .paketleme olabilir ip temizleme vs.elim hızlıdır dönüş bekliyorum… korucuk sakarya

 648. Gürpınar dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum el becerim iyidir daha öncede yaptm paketlems işi istiyorum

 649. Ş. M dedi ki:

  Sakarya şeker mah. deyim evde yapılabilecek işlerden birine talibim, elim pratik ve hızlıdır, seri parti teslim edebilirim.

 650. emelkısaoglu dedi ki:

  sakarya yunus emrede oturuyorum yıllarca terzılık yaptım artık evde ek ıs arıyorum

 651. seyda dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum adapazari maltepe mah. Oturuyorum onceden tekstilde calismistim elim hizlidir donus bekliyorum

 652. Nevin dedi ki:

  Adapazari merkezden yazıyorum el becerisi yüksek biriyim ve daha önceleri de evde işler yaptım is istiyorum

 653. özlem dedi ki:

  sakarya akyazıda oturuyorum evde kına paketleme yada toka paketleme işi yapmak istiyorum

 654. Filiz dedi ki:

  Evde paketlemeisi yapmak istiyorum nolursa farketmez

 655. Yağmur dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz.

 656. ilknur kelis dedi ki:

  sakarya erenlerde oturuyorum evde ek is istiyorum

 657. Busra dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum bilgi alabilir miyim lütfen bu konuda cevap verirseniz sevinirim

 658. Nurcan Karabacak dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacım var geri dönüş bekliyorum teşekkür ler.

 659. Nurdan dedi ki:

  Merhaba Sakarya ozanlarda oturuyorum evde ekise ihtiyaçim var gerekirse ekipde kurabilirim geri donuslerinizi bekliyorum

 660. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme istiyorum.elim hizli ve titizimdir bu ise cok ihtiyacim var.donus yaparsaniz sevinirim.

 661. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme yapabilirim bu ise cok ihtiyacim var elim hizlidir titizlikle yaparim geri donus yaparsaniz sevinirim.

 662. Fatma dedi ki:

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba. Paketleme işi istiyorum. Adapazarı

 663. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 664. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum

 665. Gülseren dedi ki:

  Merhaba
  Sakarya Beşköprüde oturuyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

 666. Berna camoglu dedi ki:

  Elbise paketleme etiketlemek istiyorum Sakarya arifiye geri dinlerseniz sevınırım

 667. hanife dedi ki:

  Evde ip temizliği yada paketleme işi yapmak istiyorum.

 668. Kübra dilsiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum Sakarya serdıvan da oturuyorum.

 669. Selin dedi ki:

  Evdepaketleme iplik te temizlme işi arıyorum 2 kişiyiz arıfıye

  1. Muhammed dedi ki:

   Sakaryada yazlık bölgesinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. işin duruma göre kişi sayısı artabilir
   Geri dönüs yaparsanız sevinirim.

  2. Hatice dedi ki:

   Sakarya Sedivan (beşköprü) de oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum ilginiz için tesekkürler kolay gelsin

 670. Gülsüm Günay Mavili dedi ki:

  Sakarya da evde herhangi bir iş yapmak istiyoruz grubumuz 15 kişiliktir. Bizlerden güzel performans alacagınıza inanıyoruz biran önce dönüş saglamanızı bekliyoruz.

 671. Hava yalçın dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum acil

  1. Aleyna Uludağ dedi ki:

   Paketleme işi istiyorum Kapora vermem.

 672. Semanur dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 673. Hüdanur Bektaş dedi ki:

  Evde kına paketleme işi Sakarya karasu

 674. Burak dedi ki:

  Sakarya Serdivan her branşı yapabiliriz

 675. Aysun dedi ki:

  Sakarya serdivan paketleme işi arıyorum

 676. Hazal dedi ki:

  Eğer ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim Sakarya güneşler

   1. Mustafa dedi ki:

    Cevap alan varmı acaba okar yazmış insanlar bi umutt ama cevap alıp iş yapan varmı yapan varsa yazabilirmii

  2. Elif dedi ki:

   sakarya adapazarı merkezde ikamet ediyorum 4 kişilik grubum var elbise paketleme,iplik temizleme,toka paketleme işi yapmak istiyoruz hangisi olursa fark etmez hemen iş alınır ramazanda da yaparız cevap bekliyoruz acil..

   1. Aysel dedi ki:

    Acil işe ihtiyacım var 4 kişiyiz ben anneyim 3 kızım var. İşleri zamanında yetiştiriz.

 677. Muhammet dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum sakarya erenler

  1. Melek dedi ki:

   Her iş olur tecrübem var . Çalışmadığım için evde işe ihtiyacım var .

   1. Mevlüde dedi ki:

    Ben mevlüde sakarya erenlerde oturuyorum evde toka paketleme işi istiyorum şuanlık 2 kişiyim ben ve komşum var

   2. Betül dedi ki:

    Hendekte oturuyorum 3 kişiyiz işlerden herhangi biri olabilir dönüş yaparsanız sevinirim

 678. Meryem dedi ki:

  Evde ip temizleme paketleme hiç fark etmez çalşımak istiyoruz 7 kişilik gurubumuz var

  1. Sermin dedi ki:

   2 kişilik grubuz sakarya merkez de ikamet ediyoruz.evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

   1. Yağmur dedi ki:

    Sakarya korucuk her işe elim yatkın ayrıca dikiş yapabiliyorum.

   2. Ceren dedi ki:

    Kına malzemeleri evde paketleme işi istiyorum yağcılar mah.

   3. Ercan dedi ki:

    Sakarya erenlerde evde paketleme isi yada iplik kesme isi olarak ek is yapmak istiyorum

  2. Melike dedi ki:

   Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

   1. Evşen A dedi ki:

    Sakarya/Karasu’da oturuyorum. normalde anaokul öğretmeniyim.çocuğum olduğu için bu sene çalışma fırsatım olmadı.O yüzden evimde paketleme işi yapmak istiyorum.