Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Para, maalesef ki hayatımızın en önemli parçalarından biri. Bu önemli etken ise çalışılmadığı sürece havadan gelmiyor. Zengin değilseniz çalışmak ve hayat koşuşturmasına ayak uydurmak zorundasınız demektir. Dışarıda çalışmak için imkanım yok diyenlere de iş fırsatları sunuluyor. Hemen hemen her ilçede evlere iş gönderen firmalar olduğunu görmekteyiz. Bu yazımızda da sizlere Adapazarı Sakarya ilindeki evlere dosya işi, paketleme işi, çeyiz evleri gibi ilanları anlatacağız. Sakarya’da ikamet ediyorsanız ve evde çalışmaya ihtiyacınız var ise yazımızı dikkatlice inceleyebilir siz de gelir kaynağınızı bu işlerden sağlayabilirsiniz.

Adapazarında Evde Ek İş Fırsatı

Fason ürünler; üretimde belirli bir devamlılık söz konusu olmayan bir tek seferlik üretilen ürünlerdir. Genel anlamda daha küçük boyuttaki  atölye veya işletmeler kanadından alınan siparişlerin ıherhangi bir sebepten dolayı meydana gelen ürün topluluğudur. Fason ürünlerin genelini tekstil olarak bilinen; gömlek, etek, pantolon ve etek gibi mallar oluşturmaktadır. Bu işlemler için firmalar bünyesinde çalıştırdıkları elemanların haricinde bir de evlere iş göndermektedir. Bu firmalardan iş talep ederek evinizin ekonomisine kısa süreli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde işsizlik sıkıntısı ileri derecede yükselmesi sebebi ile vatandaşlar ekonomik sıkıntılar çekmeye başladılar. Bu sebeple de sabit işlerinin dışında evlerinde de ek iş yapmaya başladılar. Sakarya ilinde evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Çeyiz evleri, kına paketleme, nikah şekeri, kürdan paketleme, davetiye katlama, çorap ve poşet katlama gibi birçok iş verilmektedir. Firmalar bünyesinde çalıştırmak zorunda olduğu personellere sigorta, yol, yemek gibi ücretler ödemek zorunda kalmasından dolayı evlere iş vererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışma yoluna gitmeye çalışmaktadır.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş gönderimi yapılmasının işleyişi; firmalar iş verecekleri kişiler ile görüşme sağlarlar, görüşmenin olumlu sonuçlanması neticesinde kişilere verilecek olan malzemeler belirlenir. Daha sonra malzemeler ya kişilerin adresine gönderilir ya da onların gelip almaları istenir. Firmalar ya adet başına ya da sabit bir miktar maaş bağlarlar. Adet başına fiyat verilirse kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok ürün yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Fason ürünlerden para kazanmak istiyorsanız elinizde bulunan ürünleri tekstil fabrikalarına satabilirsiniz. Bu işlem için giyim mağazalarını da önerileriniz arasında tutabilirsiniz. Bu tarz mağazalara ürün satışı yapmak sizin sandığınızdan daha kolay bir işlem olacaktır. Çünkü hemen hemen her işletme sahibi fason mal alımı yapmaktadır. Fason işçiliği için satış değil de işveren arıyorsanız küçük tekstil atölyeleri ile görüşmenizi öneririz. Çünkü bu tarz işyerleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlere iş göndererek iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeye çalışırlar. Bölgenizde bulunan evlere iş gönderen tekstil firmalarına ulaşmak için yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Tekstil Fabrikaları

Sakarya İplik Temizleme İşi

Bu tarz firmalarda genelde 250 kişiye yakın personel çalışmaktadır. Firmalar evlere iş göndereceği kişilere haftalık olarak malzeme gönderirler. Kişilere aylık ya da yapılan iş karşılığı bir ücret ödemesi yapılmaktadır. Gönderilen ürünler için tahmini bir haftalık bir süreç verilmektedir. Adet başına fiyata anlaşmış iseniz elinizin hızlı ve pratik olması gerekiyor. Ancak bu şekilde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Firma bir haftalık sürecin sonunda ürünleri teslim almaktadır. Bu işten yaklaşık 1.000 TL ile 1.500 TL kazancınız olabilir. Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve evde ek gelir sağlamak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve fason firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya İplik Temizleme İşi

Sakarya Elbise Paketleme İşi

Elbise paketleme işi bir nevi tekstil işi ile aynı olmaktadır. Bu işlem için firmalardan evlere iki çeşit iş gönderilmektedir. Bir elbiseleri yalnızca paketleme vardır bir de etiketlerinin takılması işlemi bulunmaktadır. İşverenler bu işlem için malzemeleri kişilere koliler ile göndermektedir. Kişiler yaptıkları iş kadar para kazanabilirler. Belirlenen zamanda 100 paketleme veya etiketleme yapan kişi ile 2500 ürün yapan kişiye verilecek olan ücret aynı olmayacaktır. Bu sektör için kalabalık çalışmak daha mantıklı olacaktır. Sizin yaptığınız ürünler firmalar tarafından teslim alınacaktır.

Sakarya ilinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum bölümüne yazabilir ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında da mevcut firmaların ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işten kazancınız 1500 TL ile 2000 TL arasında değişecektir.

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Evlere iş gönderen bir firma da oyuncak montaj firmasıdır. Oyuncak montajı hem zevkli hem de bir o kadar kazanç elde edebileceğiniz işlerden biridir. Oyuncak montaj işini evde oturan ve maddi katkı sağlamak isteyen ev hanımları, aylık harçlığına  destek olmak isteyen öğrenciler, emekliler ve hali hazırda işi olan ve ek iş yapmak isteyen herkes yapabilir. Bu iş için Ankara, İstanbul, İzmir, Sakarya gibi büyükşehirler de iş bulmanız daha kolay olacaktır.

Firmalar oyuncakların montajlarını kendileri yapmakta olup paketlemek ve kutulamak adına evlere iş göndermektedir. Maaşlara gelen zamlar neticesinde işverenler de ekonomik krizden etkilenmemek adına evlere iş göndererek maliyeti düşürmeye çalışmaktadır. Oyuncalar hazırlanmış bir şekilde size gönderilir ve kutulamak için size belirli bir süre verilir. Bu sürede ya paketlediğiniz ürün kadar ya da firmanın inisiyatifine bağlı olarak aylık bir ücret alabilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Oyuncak Montaj Firması

Oyuncak kutulama ve paketleme işi için Sakarya’da bulunan oyuncak fabrikalarının ilan sayfalarını takip ederek internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise bu tarz sitelerin yorum bölümlerine iletişim bilgilerinizi ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça beyan edebilirsiniz.

Sakarya Toka Paketleme

Toka paketleme işi çok vakit kaybına uğratmayan, zevkli ve kalabalık bir grup ile yapıldığında kazancı yüksek bir iş olacaktır. Aylık 1500 TL‘ye kadar gelir sağlayabilirsiniz. Bu iş için yapılması gereken tek şey rengarenk gelen tokaları aynı renkte ve istenilen sayıda birleştirmeniz ya da her renkten birer tane olmak üzere hazırlayarak firmanın istediği zaman diliminde geri göndermek olacaktır. Gayet kolay olan bu işten kazanç sağlamak için evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Yeni İş Fikirleri

Sakarya Toka Paketleme

Firmalara ulaşmak için ilanları takip edebilir veya yorum bölümüne bu işi istediğinizi beyan ederek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Kına Paketleme

Kına, düğünlerimizin vazgeçilmeyen en nadide parçasıdır. Bu sebeple de kına paketleme işine girmek sizlere özellikle yaz mevsimlerinde oldukça yüksek kazançlar sağlayacaktır. Kına paketleme için evlere iş gönderen firmalar kına paketlerini ve paketlerin içine konulacak olan kınaları gönderirler. Paketlerin içine konulacak olan kınaların miktarları ölçülü olmaktadır. Kişiler firmaların belirlediği miktarlardaki kınaları, belirlenen zamanda yetiştirerek firmalara göndermeleri gereklidir.

Bu işte de gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Paketlediğiniz kına adeti kadar para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paketleme yaparsanız doğru orantılı olarak o kadar para kazanabilirsiniz. Kına paketleme için evlere iş gönderen birçok firma bulunacağını bilmenizi isteriz. Bu işi kendi çapınızda da yapabilirsiniz. Kınayı ve süsleme malzemelerini tuhafiye tarzı yerlerden temin ederek kendi işletmenizi evinizde kurabilirsiniz. Sakarya ilinde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir ve bu işi yapmak istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz. Bu işten 1500-2000 hatta 2500 TL bile kazanmanız mümkün olabilir.

Evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir ve gelirinize ek gelir katabilir ya da sabit gelirinizi bu işler sayesinde sağlayabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 13 Average: 4.4]
Adapazarı Sakarya 2019 Evlere İş Veren Fason Firmalar Konusuna 459 Yorum Yapıldı
 1. DUYGU dedi ki:

  Merhaba Sakarya merkezde evde çalışabileceğim bir iş imkanı istiyorum

 2. Tuba dedi ki:

  Sakarya sapancada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var

 3. Sevda dedi ki:

  Sakarya kent park yanında oturuyorum paketleme ve etiket işlerini yapabilirim grup kurabilir o şekilde de çalışabilirim geri dönüş yapana teşekkür ederim

 4. Ceyhun dedi ki:

  Merhaba Sadece tanıdıklarınıza ve çevrenize ürün satarak extra gelir elde edebilirsiniz. Not : Katalog avon vs değildir.

 5. Nergis dedi ki:

  Korucukta oturuyorum herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Burak dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturan annem için paketleme işi istiyorum.Dönüşünüzü bekliyorum…

 7. sevil dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum ev de iplik temizleme yada paketleme isii almak istiyorum

 8. Serap dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum.Erenlerde oturuyorum.

 9. Ay@e dedi ki:

  Merhaba 8 kisilik ev hanimiyiz. Erenlerde oturuyoruz. El becerilerimiz vardir. Evimize is istiyoruz.

 10. Gizem dedi ki:

  Sakarya erenler evde iş yapmak istiyorum daha önce magnet işi yapmıştım ve bu konularda el yatkınlığın var ıyi çalışacağıma inanıyorum en yakın zamanda herhangi her işten dönüş bekliyorum. Teşekkürler.

 11. Güzide Kopal dedi ki:

  Sakarya Karaman’da ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 12. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba sakarya serdivanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 13. dilan öztürk dedi ki:

  sakarya arifiye herhangı bi iş istıyorum evde yapabileceğim

 14. Arzu dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 15. Furkan dedi ki:

  Ne is olursa yaparim

 16. ATİLLA KESKİN dedi ki:

  Ben söğütlüden kına paketleme işi yapmak istiyorum mallari kendim gelip alicağım

 17. erdal dedi ki:

  10 kişilik ekibim var çok iyi işler yapıyoruz dönüş yaparmisiniz

 18. merve dedi ki:

  erenlerde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme isi yapmak istiyoruz .daha once bereket kuşları yapmıştık evde çalışmak istiyoruz.

 19. Gizem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 20. Gizem dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum evde iş imkanı istiyorum.

 21. Tuğrul yetim dedi ki:

  Erenlerde oturuyorum paketleme yada montaj işi istiyorum.

 22. Merve Kaya dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Semih dedi ki:

  Sakarya arifiye Hanlı da oturuyorum Evde ek iş yapmak istiyorum

 24. Ayşenur kenaroğlu dedi ki:

  Merhaba,Sakarya hendekte ikamet ediyorum evimde overlok ve reçme makinem var.tekstil işi yapmak istiyorum

 25. gülsüm dedi ki:

  sakarya da oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 26. MELISA dedi ki:

  Sakarya adapazari SERDIVANDA oturuyorum evde yapilabilecek her turlu isi yapmak istiyorum daha once yapmişligim vardir bana ulasmanizi rica ediyorum.

 27. Erva dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum.Oyuncak ve toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 28. Tolga dedi ki:

  Sakarya korucukta evde iş imkanı ariyoruz

 29. Eda ciftci dedi ki:

  Sakarya yagcilar da oturuyorum ek is yapmak ıstıyroum

 30. Rumeysa Akyürek dedi ki:

  sakarya beşköprü Bu iş tam benlik en hızlı şekilde ayapacagıma ve sizi memnun edecegime inanıyorum hizmetim güzeldir.. bana ulaşmanızı tavsiye ederim .. size destek ve hizmete bulunmak isterim hayırlı bayramlar

 31. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Erenler’ de oturuyorum. Evde boş zamanımı değerlendirebileceğim ek işe ihtiyacım var.

 32. Suat Bıçaj dedi ki:

  Merhaba
  Aracım var, iş bulamadığım için evde iş yapmak istiyorum
  140 m2 kare evim var ve boş duruyor,
  Benim çok vaktim var,
  Her tür kapsamlı iş yapabilirim,

 33. Hünkar dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır

 34. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar evde ek is yapmak istiyorum ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 35. BEYZA dedi ki:

  Sakarya Hendek’ te oturuyorum tecrübem var. Evde iş yapmak istiyorum.

 36. Özge dedi ki:

  Merhaba,Sakarya Serdivan da oturuyorum.Evden paketleme işi yapmak istiyorum.Seri ve titiz çalışırım.Dönüşünüzü bekliyorum,teşekkürler.

 37. Hilal dedi ki:

  Sakarya karasuda oturuyorum tekstilden anliyorum utu pakette calistim kart takma paket ip temizleme kontrol yapabilirim baska mandal toka vs. paketleme isleride yapabilirim

 38. SEMA dedi ki:

  SAKARYA HENDEKTE OTURUYORUM.EVDE TOKA PAKETLEME İŞİ YAPMAK ISTIYORUM ..DAHA ONCE KENDIM TOKA YAPIP SATMIŞTIM.

 39. Sukran dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum
  Paketleme toka ip temizleme işi yapmak istiyorum
  Daha önce de bu tür işler yapmıştık
  3 kişilik grubuz

 40. Tuncay dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum evde evde paketleme işi yapmak istiyorum

 41. Özlem dedi ki:

  Merhaba ismim özlem öztürk yeni evliyim eşim çalışmadığı için geçim sıkıntısı yaşıyoruz bu işe gerçekten çok ihtiyacım var 3 kişilik ekibim var sakaryanin söğütlü ilçesinde yaşıyorum

 42. Ferda dedi ki:

  Sakarya maltepede ikamet ediyorum evde iplik temizleme pakeleme ne is olursa yapa bilirim el becerim var cok ihtiyacim var lutfen.bana.yardimci olun hasta.cocugum oldugu icin.disarda calisma imkanim yok

 43. Mine dedi ki:

  Sakarya Adapazarı’nda ikamet ediyorum
  Bu işlerden hepsine kabiliyetim var.
  İlgililerin dönüşünü bekliyorum..

 44. Fatma kalkat dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum. Evde yapılacak her türlü iş için el becerim mevcut.

 45. Seda dedi ki:

  Sakarya serdivan agora avm nin orada oturuyorum. Paketleme işi davetiye katlama nikah şekeri yapımı olabilir. Kına olabilir. Hepsini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 46. Gülseren dedi ki:

  Kina paket isi istiyorum

 47. pinar dedi ki:

  sakarya guneslerde oturuyorum evliyim cocugum yok elim cok pratiktir iplik temizleme yada diger isler farketmez hepsini yaparim duzenli temiz calisirim acil dönüş bekliyorum tsk.ederim

 48. Hatice dedi ki:

  Sakarya taraklida otuyorum. Evde paketleme, nikah sekeri vs. Yapmak istiyorum.

 49. Selma dedi ki:

  Sakarya Adapazarı Camilide ikamet etmekteyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 50. Melike dedi ki:

  Sakarya Adapazarı
  Paketleme ve ip temizleme işi yapmak istiyorum

 51. Tugce dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum eve dikim veya paketleme isi alabilirim is verenlerden is bekliyorum

 52. Şengül dedi ki:

  Sakarya sapancada oturuyorum evde 5 kişiyiz hepimiz evde iş yapmak istiyoruz ne olursa farketmez elim dikişedr yatkın daha öncede 7 yıl tekstil fabrikasında çalıştım şuan evliyim çocuklarım olduğu için evde çalışmak istiyorum lütfen dönüş yapın

 53. Müşerref Ardalı dedi ki:

  Sakarya serdivanda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Yıldız dedi ki:

   Sakarya serdivan paketleme işi istiyorum el becerim var

  2. Ümran Yıldız dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar buradan talep ettiğiniz paketleme işlerine olumlu cevap veren firma varmı acaba. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  3. Gizem dedi ki:

   Bi donus oluyor mu acaba
   Dönüş yaşayan oldu mu

 54. Zeynep dedi ki:

  Sakarya Erenler’de yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum

  1. Nurten Hanım dedi ki:

   Sakarya serdivanda yaşıyorum evde yapılabilecek her türlü işleri yapabilirim

  2. Merve dedi ki:

   Sakarya güneşlerde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim.

  3. Saycan perçin dedi ki:

   Merhaba ben sakarya erenlerde oturuyorum 2 kisiyiz paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var yardimci olun lutfen

 55. Şebnem dedi ki:

  emekliyim ek gelir için evde iş yapmak istiyorum

 56. Seda çakır dedi ki:

  Sakarya/Erenler de ikamet ediyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

  1. İnci sümer dedi ki:

   Merhabalar Beşköprüde yaşıyorum evde iş arıyorum

 57. Dilan dedi ki:

  Merhaba
  Sakarya Serdivan’da oturuyorum ve evde paketleme işine başlamak istiyorum.

 58. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ben sakarya korucukta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 8 aylık bi kızım var işe çok ihtiyacım var allah rızası için bi dönüş yapın kızımı bırakabileceğim kimse yok o yuzden evde çalışmak zorundayım

 59. Ülviye Günay dedi ki:

  Adapazarı yağcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 60. Burcu dedi ki:

  Merhabalar kına paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz sakarya yazlikta ikamet ediyoruz

  1. Enes dedi ki:

   Sakaryada yaşıyorum paketleme yapabilirim

  2. Ecrin dedi ki:

   Lutfen yardimci olun bizde iki kisiyiz ve her isi yapariz geri donus yapmenizi bekliyorum

 61. Zeynep bulut dedi ki:

  Zeynep bulut Sakarya Söğütlü Yeniköy köyünde oturuyorum ev hanimiyim.evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 62. Ayşegül dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 63. Merve dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Recep doğan dedi ki:

   Sakarya Erenler’de üyü paketleme dükkanım var ve yaklaşık 8 yıldır çok büyük bir firma ile çalışmaktayım işimi büyütüp başka bir iş daha yapmak istiyorum iş yerim 320 metrekareliktir.
   11 tane bayan personel ve eşim ile iş yapıyorum…

 64. ceyda dedi ki:

  Serdivan’da ikamet ediyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 65. Gulay dedi ki:

  Merhaba Sakarya Karaman’da ikamet ediyorum toka paketleme işi yapabilirim

 66. Serpil Dülger dedi ki:

  sakaryada karaosman mah oturuyorum evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum

 67. Zeynep bulut dedi ki:

  Zeynep bulut.Sakarya Söğütlü Yeniköy de oturuyorum ev hanimiyim.evime maddi anlamda destek olmak amacı ile paketleme işi yapmak istiyorum ..

 68. zeynepp dedi ki:

  Sakarya sapanca da oturuyorum herturlu paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 69. Merve dedi ki:

  acil ise ihtiyacımız var el işçiliğini iyidir belirlenen miktarda ve sayıda istenilen ürünü paketleme yapabiiriz sizden cevap bekliyor olacağım.

 70. DİLAN dedi ki:

  SAKARYA SERDİVAN DA İKAMET EDİYORUM ÇALIŞIYORUM AMA EK İŞE İHTİYACIM VAR.PAKETLEME İŞ YAPMAK İSTİYORUM.DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 71. gülcan dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 72. Aycan dedi ki:

  Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 73. Kubra dedi ki:

  Evde toka paketleme isi yapa bilirim sakarya geyvede oturuyorum cevap verirseniz sevinirim ihtiyacım var

 74. Sema taskin dedi ki:

  Sakarya geyvede oturuyorum fasonis alabilirim dikis biliyorum veya paketleme isi yapabilirim

 75. Ümran dedi ki:

  Evde iş alabilirim Adapazarı merkezde oturuyorum

 76. Beyza dedi ki:

  Sakarya arifiye de oturuyorm paketleme isi yapmak istiyorm yardmci olursanz sevinirim

 77. Yasemin dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim

 78. Gülsüm dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim sakarya korucukta oturuyorum

  1. İlknur dedi ki:

   Sakarya Korucukta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 79. Nurten dedi ki:

  Sakarya / Sapanca
  8 kişilik grubuz her türlü paketleme işi yapılır

 80. Gülseren dedi ki:

  Sakarya Hendek’te oturuyorum daha önceden evde hamak yapıyordum şimdide yine evde yapabileceğim bir iş arıyorum paketleme işleri gibi

 81. Büşra dedi ki:

  Sakarya merkez her türlü paketleme yapabiliriz

 82. Gülsüm dedi ki:

  Sakarya kuzuluk ta oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 83. Esra gözcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim

 84. Büşra dedi ki:

  Merhaba ben büşra bende evde çalışmak istiyorum3 kişiyiz yardimci olursaniz sevinirim

 85. Beyza dedi ki:

  Sakarya geyve de oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 86. Dilara dedi ki:

  Adapazarı merkez şimdilik 2 kişiyiz kına paketleme toka paketleme elbise paketleme. her iş olur hiç fark etmez.cevap bekliyoruz

  1. Dilara dedi ki:

   Adapazarı merkez şimdilik 2 kişiyiz kına paketleme toka paketleme elbise paketleme. her iş olur hiç fark etmez.cevap bekliyoruz

  2. Nejla dedi ki:

   Adapazarı merkezde oturuyoruz.Daha önce ip kesme,paket işi yaptık.Elimiz hızlıdır.Her tür iş olur farketmez.Cevabınızı bekliyoruz.

 87. Aylin dedi ki:

  Merhabalar ben sakaryadan evlere ek işarıyorum ve bu işleri yapmak istiyorum vereceğiniz işleri yerinden alir yerine teslim ederim saygılarımla

 88. Ayşe dedi ki:

  Sakarya karaman da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 89. Ebru dedi ki:

  Merhaba Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 90. Tuğba dedi ki:

  Sakarya Karasu

 91. Busra ay dedi ki:

  Sakarya merkez ikamet ediyoruz iki ev aile olarak bu islerden birini yapmak istioruz elimiz yatkın her isi yapariz sizden haber bekioruz lütven geri dönüş yapın

  1. Zeynep dedi ki:

   Sakarya / Serdivan evde 2 kişiyiz , her türlü işi yapabiliriz

  2. Yeşim dedi ki:

   Sakarya Arifiye de oturuyorum evde toka paketleme güpür kesme vs işler yapabilirim

 92. Tuğçe dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum elim yatkın kuzenlerimle yapılan ihtiyacım var ikiz bebeklerimden dolayı

 93. Buket dedi ki:

  Sakarya karaçam köyünde oturuyorum evde ek iş arıyorum
  El beceriğime güveniyorum 6 yıl boyunca dikiş işinde çalıştım

 94. Melek Önkibar dedi ki:

  Sakarya merkezdeyim el becerim var uzun yıllar el becerisi gerektiren bir çok iş yaptım. Ayrıca dikiş biliyorum makinelerim var.

 95. saniye dedi ki:

  Merhaba,her türlü paketleme işleri olabilir,4 kişiyiz,Sakarya Yazlıkta ikamet ediyoruz,ilgilenirseniz çok memnun oluruz.

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba ben büşra bende burda oturuyorum çalışmak istiyorum her türlü is yaparım becerikli ve hizliyim siz is buldunuzmu bulduysaniz banada verirseniz çok sevinirim

 96. saniye dedi ki:

  Merhaba,her türlü paketleme işleri olabilir,4 kişiyiz,Sakarya Yazlıkta ikamet ediyoruz,ilgnirseniz çok memnun oluruz.

 97. büşra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 98. Sevilay dedi ki:

  4 kişilik grubuz her türlü iş olur tecrübe vardır sakarya hendekte ikamet ediyoruz cevap bekliyoruz acil

 99. Kubra dedi ki:

  Merhaba camilide oturuyorum evde iplik temizleme kına paketleme toka paketleme yapabilirim elim yatkındır daha onceden de tecrubem vardır geri dönüş olursa sevinirim

 100. Kubra dedi ki:

  Evde iplik temizleme kına paketleme ve toka paketleme yapabilirim elim yatkındır ve hizlidir daha öncede yaptım

 101. ECE dedi ki:

  Mrb sakarya erenler de oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

 102. Elif dedi ki:

  Meraba evde paketleme işi yapmak istiyorum .. erenlerde oturuyorum dönüş yaparsaniz cok memnun olurum… teşekkurler

 103. Esra dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 104. Büşra Bora dedi ki:

  Serdivanda öğrenciyim bütün el işlerini yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 105. Serra dedi ki:

  Yirmi yaşında üniversite öğrencisiyim, evde annemle paketleme işi yapmak istiyoruz. Geyvede oturuyoruz

 106. sevda dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum paketleme vs herşeyi yaparım ekibim 10 kişiden fazla ulaşmanız rica olunur

 107. Şenay dedi ki:

  Karasuda oturuyom evden çalışmak istiyorum evde paketleme işi yapabilirim kına felan yardımcı olursanız sevinirim

 108. Ayşenur Özbalık dedi ki:

  19 yaşındayım. Sakarya/Adapazarında ikamet ediyorum. Bütün gün evde boşum. Evde yapabileceğim her türlü iş arıyorum. Her işin üstesinden gelebilirim.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba evde tesbih dizimi yapacak takim arkadaslari ariyoruz iletisim

   1. Fidan dedi ki:

    Merhaba ben tesbih yapmıştım daha önce istanbulda ulasirsanz sevinirim

   2. Seda dedi ki:

    Sakarya altinovadayim iletisime gecerseniz cok sewinirim uniwersite mezunuyum 2 yasinda kizim oldugundan disarda calismiyorum kendim ilgileniyorum ewde calismak benim icin daha iyi olucak

   3. Sedef dedi ki:

    Ben yaparım isterseniz ekip bile oluşturabilirim zamanla iletişime gecebilirmiyiz

   4. Dilay dedi ki:

    Merhaba sakaryadan yazyorum tespih dizimi için görüşebilirmyz

 109. Şeyma Pökün dedi ki:

  21 yaşındayım.Sakarya/Adapazarında yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Pratik ve hızlı biriyim. evde yapabileceğim ek bir işe ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.

 110. Neriman dedi ki:

  Merhabalar , Sakarya Güneşlerde oturuyorum , 2 kişiyiz , evde paketleme işi yapmak istiyoruz , elimiz hızlıdırr , bu işe ihtiyacımızz var, geri dönüş yaparsanız çok sevinirizz , şimdiden Allah sizden razı olsun , teşekkür ederiz.

 111. hatice dedi ki:

  sakarya patates halinde oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi olur

 112. Sümeyye dedi ki:

  Merhabalar adapazarı merkezde oturuyorum eski garajlarda iş farketmez ne olursa olsun aile bütçeme katkida bulunmak istiyorum donerseniz sevinirim

 113. Sibel kara dedi ki:

  Sakarya arifiye hanli koy de oturuyorum evde toka paketleme isi istiyorum ihtiyacım var gori dönüş yaparsanız sevinirim

 114. Nilay dedi ki:

  Serdivanda ikamet ediyorum sıkışık olduğum için ek gelir olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var çünkü geri dönüş sağlamanızı bekliyorum

 115. Aynur dedi ki:

  Evden çalışmak zorundayım. Bütün paketleme, kına , davetiye, vs. Hepsini yaparım ve elim hızlıdır.

 116. Burcu dedi ki:

  Mrb sakarya akyazida oturuyorum evde yapılabilecek ıs istiyorum 2 kişilik grubuz.

 117. Burcu dedi ki:

  2 kişilik grubuz akyazida ikamet ediyoruz.evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 118. betül dedi ki:

  evde iplik temizle kına nikah sekeri paketleme isi yapabilirim evden calismak istiyorum cok ihtiyacim var

 119. Nejla dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum.Evde paketleme,iplik temizleme işi istiyorum.Elim yatkındır.

 120. Jumagözel dedi ki:

  Merhaba sakaryada serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lutfen

 121. Büşra dedi ki:

  Meraba sakarya merkezde ikamet ediyoruz daha evde küpür kesme dosya paketleme işini yaptık bu konuda elimiz yatkın annem ve ben birlikte yapmayı düşünüyoruz bize dönüş yaparsanız cok seviniriz.

 122. Cemre dedi ki:

  Sakarya merkez de oturuyorum. Evde her türlü paketleme ve süsleme işi yapabilirim

 123. Ayse dedi ki:

  Merhaba adapazari merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ler

 124. Arzu dedi ki:

  Evde kına elbise oyuncak vb paketleme işi yapmak istiyorum Adapazarı merkezde oturuyorum

 125. Emine dedi ki:

  Sakarya korucukda oturuyorum evde paketleme işiyle gelir sağlamak istiyorum dönüş olursa ai sevinrim

 126. Aslı dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuhorum 2 kişiyiz her işi yapabilirim paketleme işiyapmak istiyoruz lütfen yardımcı olur musunuz

 127. Duygu Ş. dedi ki:

  Merhaba Erenler de oturuyorum. Evde iş istiyorum. Ulaşırsanız çok sevinirim

 128. Duygu dedi ki:

  Merhaba Erenler de oturuyorum. Evde iş istiyorum

 129. Seda dedi ki:

  Pakatleme isi yapmak istiyorum Sakarya guneslerde oturuyorum.

 130. Merve dedi ki:

  Merhaba sakarya maltepde oturuyorum temizlik isi ariyrum daha önce yaptım gurubumuz var evlere iplik temilzeme işi verenler bana ulassin lutfen

 131. Neslişah gönül dedi ki:

  Adapazarında evde paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüşünüzü arz ederim.

 132. Zekiye dedi ki:

  Paketleme ip temizleme isi ypabilirz isleri zamaninda teslim ederiz isi ihtiyacimiz var

 133. Fatma Sırmalı dedi ki:

  paketleme yapmak istiyorum adapazarı merkezde oturuyorum.

 134. Enes dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum Sakarya / Serdivan

 135. Aydan serhos dedi ki:

  Sakarya korucukta oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 136. ece emirler dedi ki:

  İyi günler. Sakaryanın Erenler ilçesinde ikamet etmekteyim. 3 kişilik grubumuz var paketleme işi istiyoruz. Teşekkür ederiz.

 137. Ali dedi ki:

  Merhaba Ek Kazanç Sağlamak İstiyorum mailden Ulaşabilirsiniz

 138. Aysenur yıldirim dedi ki:

  Sakarya adapazarinda oturuyorum evde iplik temizleme paketleme isleri yapmak istiyorum elim hizlidir verilen isi tam vaktinde yetistiririm

 139. Özlem yılmaz dedi ki:

  Merhaba Adapazarı /sakaryada eremlerde oturuyorum
  İşe cok ihtiyacım var kına toka kıyafet her işi yaparım tecrübem de var acil cevap bekliyorum

 140. Serife dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum serdivanda oturuyorum

 141. Sevgi çetinadam dedi ki:

  Evde her turlu is yapabilirim.sanayi tipi singer makinemde mevcut.geyvede ikamet etmekteyim.elim seri ve temizdir

 142. Mevlüde dedi ki:

  Merhaba sakarya erenlerdeikamet ediyorum evde elbise paketleme işi istiyorum gurup olarak değil kendim yaomak istiyorum yeni taşındım ve kimseyi tanımıyorum buyüzden kendim yapa bilirim bu iş

 143. Nilay Uyan dedi ki:

  Sakarya erenler de oturuyorum acil paketleme işi almakmistiyorum 4 kişilik grup halinde yapıcaz ve deneyimimiz var.

 144. Pınar dedi ki:

  Evd2 yapabileceğim bi işe ihtiyacım var

 145. Esra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş sağlarmısınız

 146. Şeyda dedi ki:

  Küçük coçuğum olduğu için çalışamıyorum Evde ek iş yapıp evime katkıda bulunmak istiyorum karasuda oturuyorum

 147. Duygu dedi ki:

  sakarya kaynarca da oturuyorum ogrenciyim bos vaktim var paketleme isi istiyorum geri donerseniz sevinirim

 148. Duygu Mimdere dedi ki:

  Sakarya Geyve de oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum..

 149. kubra dedi ki:

  Merhaba. Sakarya Hendek te yasiyorum. Evde yapabilecegim ekbis istiyorum. Paketleme isi olabilir . Cok ihtiyacm var .

 150. Selen ceylan dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum elim hızlıdır benimle birlikte iki arkadaşım daha evde yapılacak bütün işlere hazırız

 151. Berna genc dedi ki:

  Evde iki kisiyiz paketleme oyuncak montaj vs fark etmez calismak istiyoruz

 152. elike dedi ki:

  Iyi gunler adapazari merkezde oturuyorum agustosta sunnet yapacagm cocuklarimin sunnet kiyafetlerini almak icin evde paketleme isi yapmak istiyorum cok acil

  1. ŞADİYE GÖK dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorum.Geyve-SAKARYA

 153. Sakine Avcı dedi ki:

  Sakaya korucuk ta oturuyorum işe çok ihtiyacım var daha önce yaptım elim yatkın

 154. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi arıyorum serdivanda oturuyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

 155. ilhan akkuş dedi ki:

  evde yapılacak her türlü iş yapılabilir ek işe acil ihtiyacım var yer geyve

 156. Elif dedi ki:

  Sakarya/ karasu da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 157. Güllü dedi ki:

  Evde kina,corap, davetiye gibi paketleme isi yapmak istiyorum . Baska paketleme isleride olabilir. Sakarya akyazida oturuyorum .

 158. Husamettin dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum evde.paketleme isi ariyo4um

 159. Sema dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya erenlerde oturuyorum

  1. Mehmet dedi ki:

   Sakarya erenlerde ikamet ediyorum evde ek is yapabilirim

 160. Ayse dedi ki:

  Mrb. Fason iş arıyoruz. Evde yapılacak isde olabilir

 161. Necla dedi ki:

  Merhaba Sakarya Erenler’de oturuyorum evde 3 kişilik grubumuz var elimiz cok hızlı her işi yapabılırız acil bişeler yapmak istiyoruz

 162. Tuğba dedi ki:

  Evde iş imkanı arıyorum.Her türlü iş olabilir.elim çok hızlıdır dönüşlerinizi bekliyorm

 163. büşra dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum

 164. Sena turkoglu dedi ki:

  Merhaba paketleme isi konusunda sizlere yardimci olmak isterim sevgiler.

 165. Zehra dedi ki:

  Merhaba Pamukova da oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum

 166. Fatmanur dedi ki:

  Sakarya maltepede ikamet etmekteyim paketleme isi yapmak istiyorum

 167. İsmail dedi ki:

  Endüstriyel Elektrik-Elektronik olarak Eğitici Belgem var. Emekliyim. Evde elektrik yada elektronik kart tamir bakım ve montaj işi yapmak istiyorum.

  Erenler / SAKARYA

 168. Melike dedi ki:

  Merhaba evden yapılabilicek işlere acıgım daha önce 2 işletmem vardı iş ve sorumluluk konusında titizimdir

 169. rabia dedi ki:

  sakarya geyvede oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 170. Selin Bayır dedi ki:

  Merhabalar , paketleme veya süs eşyaları gibi ürünleri hazırlayabilirim . Serdivanda oturuyorum.

 171. BURÇİN MAFİZER dedi ki:

  merhaba sapancada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.mail adresimden ulaşmanızı rica ederim.

 172. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı merkezde yasıyorum evde yapabilecegjm iş arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

 173. Seda dedi ki:

  Merhaba Serdivan da ikamet ediyorum. Çalışıyorum. Ayrı olarak ek gelire ihtiyacım var. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 174. Şükran dedi ki:

  Ozanlarda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 175. Maide Tok dedi ki:

  Evhanımıyım, evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 176. Dilek Dilek dedi ki:

  Karaman mahallesinde oturuyorum evde yapılabilecek her türlü ise ihtiyaç duyuyorum

 177. Çağlar dedi ki:

  Merhaba sapanca da oturuyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum hertürlü ip temizleme işi yapabilirim ovarlok singerden anlarım

  1. Melike dedi ki:

   Merhaba evde yapabileceğim iş istiyorum…
   Kına olur nikah sekeri olur oyuncak olur yapabileceğim herseye acıgım

 178. Duygu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 179. Dilek Dilek dedi ki:

  Adapazarı karaman da ikamet ediyorum.Evde yapılabilecek paketleme her türlü iş için uygunum

 180. Kadir dedi ki:

  Sakarya arifiye de ikametgah ediyorum 2 kişilik evde iş arıtorum

 181. Yasemin durmuş dedi ki:

  Sakarya serdivanda ikamet ediyorum her türlü paketleme işi ve iplik temizleme işi yapabilirim hızlı ve pıratiğim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 182. Betül dedi ki:

  Sakarya Erenler’ de oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 183. Meral dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ozanlar da oturuyorum

 184. Maide dedi ki:

  Adapazarı /Akyazı da oturuyorum, evde yapılabilecek ek işlerden,( iplik temizleme dışında,) istiyorum birsürü msj attım ama dönüş yapmıyor, lütfen msj dikkate alıp değerlendirme yaparsanız, sevinirim, saygılar

 185. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba. Sakarya / Serdivanda ikamet ediyorum. Her türlü el işine yatkınım. Şimdiden teşekkür ederim

 186. Ebrar dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum iplik temizleme işi, toka paketleme işi ve oyuncak paketleme işi elimden iyi gelir. Acil olarak işe başlamak istiyorum. Geri dönmeniz durumunda çok memnun olurum.

  1. Hilal dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum evimde vakit geçirmek için her türlü paketleme işi yapabilirim

 187. Pelin dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum acil olarak lutfen donus yaparmisiniz acil bi sekilde

 188. caglar hallaçlar dedi ki:

  sakarya adapazarında oturuyorum her branşı yapabilirim

 189. Pakize Balci dedi ki:

  Adapazarı merkezde oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum

 190. gizli dedi ki:

  daha önce 3 yıl tekstil fabrikasında çalıştım ve hemen hemen hepsini biliyorum ek iş olarak da yapmak istiyorum sakarya karasu da ikamet etmekteyim bu kadar kişi yazmış fakat cevap alan da varmı pek emin değilim verilen işleri temiz ve zamanında yapılacaktır cevap bekliyorum

  1. Erdal dedi ki:

   Mrb lar Sakarya merkezde ikamet ediyorum paketleme işleri kına kürdan toka gibi paket işleri zamanında teslim olur

 191. Sevda dedi ki:

  Merhaba sakarya merkezde oturuyorum. İplik temizleme ve paketleme işi istiyorum

 192. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı çökekler tarafında oturuyorum evde paketleme iplik temizleme işleri yapmak istiyoruz

 193. Nurcan dedi ki:

  Adapazarı’nda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyoruz.

 194. Nurcihan dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum iplik temizleme mandal takma toka işleri yapmak istiyorum

 195. Eda aleyna dedi ki:

  3 kişilik grubuz evde paketleme işi yapmak istiyoruz Erenler

 196. Rukiye dedi ki:

  Adapazarında oturuyorum evde yapma imkanı olan her iş ile ilgileniyorum

  1. Zulay dedi ki:

   Cooook coook cesit is yaptim cok sayida is tecrubem var geri donus yaparsaniz cok ihtiyacim var ……

 197. Sevda dedi ki:

  Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum Sakarya / Geyve

 198. Safiye dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz

  1. Sezgin akdeniz dedi ki:

   Sezgin akdeniz evde pakatleme işı yapmak istiyirum

 199. GAMZE dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum öğrenciyim.Evde yapılacak her işi yapabilirim.Ulaşırsanız çok sevinirim:)

 200. Selma dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum eve ek iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 201. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya serdivan

 202. Beyza Uçar dedi ki:

  Sakarya hendekte öğrenciyim. Verdiğiniz işleri arkadaşlarımla en kısa zamanda yapacağımızdan şüphem yok. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 203. Duygu Düzgören dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz arkadaşımla beraber. Her türlü türlü paketleme vs iş için ulaşabilirsiniz.

 204. Okyanus dedi ki:

  Evde çalışarak ek gelir sağlamak istiyorum öncelik kına paketleme işinde sonrada diğer işlerde çalışmak istiyorum

 205. Is bizim isimiz dedi ki:

  Sakarya eren ler baglar mahallesin de bulunuyoruz yaklasi 7 kisiyiz evde paketleme ve sayire butun isleri yapabiliriz
  05432

 206. Kudret dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum ürünü kendimde gelip alabilirim

 207. Ayşegül dedi ki:

  Ek iş arıyorum sakarya karasudayım

 208. Ünzile dedi ki:

  Evde iş arıyorum elim hızlıdır. Adapazarı camilide oturuyorum

 209. Fatma dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum her is olur.

 210. Ayse dedi ki:

  Sa bende sakarya hendekte oturuyorum.kina paketleme istiorum.Donerseniz sevinirim simdiden tsk ederim.

 211. Selma türkcan dedi ki:

  30 bayaniz grub olarak çalışacağız 0506 bize ulaşın cok temiz çalışırız

 212. Şerife dedi ki:

  Sakarya Serdivan da oturuyorum. Paketleme ya da ip temizleme işi yapabilirim .

 213. Serpil yasemin dedi ki:

  Merhabalar sakarya/hendek te oturuyorum evde yapılabilecek el becerisi isteyen hertürlü işi yaparım dönüş yaparsanız memnun olurum

 214. Merve dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var ne iş olursa fark etmez evde çok iş yaptım yardımcı olursanız sevinirim

 215. Tuğçe Alkan dedi ki:

  Acil 2 arkadaş toka paketleme işini almak istiyoruz adapazarinda oturuyoruz

 216. Büşra DEMİRER dedi ki:

  Sakarya karasuda ikamet etmekteyim teslim de sıkıntı olmaz aracla alıp teslim de edebilirim,lütfen dönüş yapiniz

  1. Duygu dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum .Adapazarı nda oturuyorum .geri dönüş yaparsanız çok sevinirim .çok ihtiyacım var

  2. Ali Paşa keleş dedi ki:

   Merhaba lar evde paketleme işi yapmak istiyorum

 217. Hülya dedi ki:

  İplik temizleme veya paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya merkezde oturuyorum.

 218. Zamiret kuş dedi ki:

  çorap katlama.toka paketleme/05

 219. Sevil keskin dedi ki:

  Merhaba Sakarya Adapazarı da oturuyorum çok ihtiyacım var çocuğum olduğu için dışarıda calisamiyorum evden paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 220. Elif büşra dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum

 221. Emrah karakus dedi ki:

  Sakaryada yasiyorum evde paketleme isi ariyorum 5 kisilik bi grubumuz var

 222. Yeşim saat dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum el geçerim yüksektir çeviğimdjr hızıyımdır her türlü işi yaparım adapazarı sakarya

 223. Duygu Demir dedi ki:

  Evde paketleme temizlik işi yapabilirim Sapanca da oturuyorum elim hızlıdır

  1. Zulay dedi ki:

   Adapapazari merkrz

 224. Yildiz dedi ki:

  Selm ben Sakarya /Sapancada oturuyorum evde ip temizleme ve paketleme isi yapabilirim ..donus yaparsaniz sevinirim

 225. Servinç tanık dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum serdivan 32 evler

 226. Serap dedi ki:

  Sakarya / Karasuda oturuyorum.evde paketleme + montaj gibi isler yaparak cslismak istiyorum..Seri is cikartabilirim .Saygilar…Hemen donus yapabilirseniz sevinirim..

 227. Ece dedi ki:

  Sakarya karasu da ikamet ediyorum. Paketleme veya iplik temizleme işi yapabilirim. İsterseniz 4 kişilik bir grubumuz var acil iş arıyoruz.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Sakarya merkezde oturuyorum boş zamanım var evde paketleme işi yapmak istiyorum iplik temizleme veya başka bir şey olabilir şimdiden teşekkür ederim Mutlu Geceler…

 228. gülsüm dedi ki:

  evren köyde oturuyorum kına paketleme işi istiyorum

 229. gülsüm dedi ki:

  ben sakarya/evren köyde oturuyorum kına paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim

 230. Havva dedi ki:

  Sakarya / Ferizli’de oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 231. Hülya dedi ki:

  Bize Kına Paketleme İşi Uygun Evde 4 Kişilik Grubuz Var Her Türlü İş Olabilir Cwvap Yazmanızı Arz Ederim

 232. İlkgül köseoğlu dedi ki:

  Sapancada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum paketleme temizleme olabilir grup bile oluştura bilirim kendim donanımlıyım .

  1. Meryem Ertürk dedi ki:

   Bu tarz iş istiyorum evde paketleme acil ihtiyacım var

 233. zerife dedi ki:

  mrb Sakarya merkezden oturuyorum ayrıca overlokcuyum hamile olduğum için dışarda calisamiyorum evde temizleme işi varsa yaparım elim çok seridir iletişime geçersiniz sevinirim

 234. burhan dedi ki:

  sakarya erenlerdeyim paketleme işi istiyorum

 235. Hülya dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum inşaallah

 236. zehra dedi ki:

  sakarya merkede oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum

 237. Kaan dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum ..

  1. Nursever Ak dedi ki:

   Sakarya Erenler de oturuyorum evde paketleme işi yaparım iplik temizlerim çok ihtiyacım var bana dünerseniz sevinirim

 238. Meryem dedi ki:

  Sakarya’da oturuyorum çok ihtiyacım var donerseniz sevinirim

 239. Buse dedi ki:

  Serdivan/Sakarya’da oturuyorum öğrenciyiz paketleme işi arıyoruz boş zamanımız var 5 kişiyiz

 240. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba ben de öğrenciyim eve ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 241. Pelin dedi ki:

  Merhaba Sakarya Korucukta ikamet ediyorum, evde paketleme iş imkanı için dönüşlerinizi bekliyorum..

 242. Makbule kaya dedi ki:

  Bn de ewde paketleme ypblirm ama hiç tecrübem yok nasıl ulaşabliriz bu işlere

 243. Ömür adıguzel dedi ki:

  Üç cocuk annesiyim dısarda calışamıyorum evde iş arıyorum paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var geri dönüs yaparsanız sevinirim

 244. Ayşe dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum
  Evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim
  Dönüş yaparsanız sevinirim

 245. tugba dedi ki:

  evde paketleme ısı

 246. Ebru dedi ki:

  Sakarya karasu bende evde yzpmak istiyorum

 247. Ece dedi ki:

  Sakarya Serdivan’da oturuyorum. Ek iş istiyorum.evde paketleme veya zarf katlama gibi.

 248. emel dedi ki:

  Merhabalar adapazari camili de oturuyoruz eve ek iş istiyoruz 4 kişiyiz iş olursa sayımız cogalabilir paketleme ip temizleme işi her türlü iş olur hızlı ve özenle iş yaparz

  1. İlknur şekercan dedi ki:

   İyi akşamlar evde paketleme işi yapmak istiyorum Sakarya Adapazarı ilçesinde merkezde oturuyorum

 249. Büşra dedi ki:

  Merhabalar sakarya serdivanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum gerekirse grupta kurabilirim 8 yıl tekstil fabrikasında çalıştım lütfen dönüş yaparmısınız

 250. Handan dedi ki:

  Merhaba lar Sakarya Karapürçek te duruyor um ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 251. Sumru Ceren Kahraman dedi ki:

  Bizde öğrenciyiz daha öncede yaptık boş zamanınız var ve bu sene bu işi yapmak istiyoruz Serdivan/Sakarya da ikamet ediyoru

 252. Ebru Demiröz dedi ki:

  Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Paketleme, iplik temizleme, nikah şekeri, davetiye katlama, boncuk işleme iş fark etmez. Daha önceden perdeler için boncuk diktim, İstanbul’un bir firmasına dansöz kıyafeti ve shakira kemerine pul ve boncuk işlemesi yaptım. Geri dönüş bekliyorum

 253. Melike dedi ki:

  Sakarya adapazarı merkez de oturuyorum kürdan paketleme, toka paketleme işi istiyorum bütün gün evdeyim yapabilirim

 254. Şeyma dedi ki:

  Evde her türlü iş yapılır.Ev hanımıyım dönüş yaparsanız sevinirim.Sakarya Arifiye

 255. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabilirim cvp beklıyorum

 256. Derya dedi ki:

  Merhabalar Sakarya karaman da oturuyorum elım hızlı ve azımlıyımdır her turlu paketleme ısı yapabılırım

 257. Nejla dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyoruz. 3 kişilik grubuz daha önce ip temizleme boncuk işleme yaptık. 3 çoçuğum var okuyorlar.Bu işe çok ihyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 258. Eren dedi ki:

  Sakarya adapazarı her türlü paketleme işi olur.

 259. Fatma sözer dedi ki:

  Adım Fatma sözer sakarya maltepe de oturuyorum.Fason iş yapabilirim.

 260. ilknur dedi ki:

  adapazarinda oturuyorum eve is istiyorum her is olabilir

 261. Aysel Hatipoğlu dedi ki:

  Sakarya merkez sokakta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum..

 262. Pınar dedi ki:

  Merhabalar çaybaşıyeniköyde ikametkah ediyoruz eve iş istiyoruz

 263. Pınar dedi ki:

  Merhaba Sakarya Merkezde ikamet ediyorum, evde paketleme iş imkanı için dönüşlerinizi bekliyorum..

 264. Nurselin dedi ki:

  Sakarya Erenler paketle më işi istiyorum

 265. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Serdivan Beşköprü de ikamet ediyorum,evde yapabileceğim paketleme veya her hangi bir iş istiyorum.

 266. Muhammed dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum.İşe ihtiyacımız var evde 2 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz.dönüş yaparsanız sevinirim.

 267. Nadir PEKER dedi ki:

  Sakarya Erenler’de oturuyorum. Şu an işsizim. Eşim ve ben birlikte çalışmak istiyoruz. Acil işe ihtiyacım var. Toka paketleme, iplik paketleme işini yapabiliriz. Acil dönüş bekliyoruz.

 268. gülcan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 269. Handan dedi ki:

  Sakaryada ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum ,14 yıllık tekstil tecrübem .4 kişilik ekibimiz var gerektiğinde 4 kişi paketleme yapabiliriz

 270. Arzu dedi ki:

  Sakarya karaman mh 15 kişilik gurubu la suan bosuz

 271. Sezer akar dedi ki:

  5 kişilik bir aileyiz küçük bir atölyenin var.
  Değerlendirmek isteyenler arasin

 272. dilek dedi ki:

  evde yapabileceğim iş herhangi is olabilir sakarya merkezde otuyorum geri dönüşüm yaparsanız sevinirim gerekirse 5 kişi de bulabirim

 273. Zeynep dedi ki:

  Bende Sakarya Adapazarı merkezde oturuyorum. Evde yapacağım bir iş istiyorum. Elim çok hızlı ve temizimdir verilen herşeyi zamanında yaparım lütfen geri dönüş yapın

 274. Busra dedi ki:

  Merhaba
  Suan calismiyorum ve esime destek olmak istiyorum.sakaryada yasiyorum her türlü paketleme isini yapabilirim yardimci olursanız cok sevinirim

 275. Cahide dedi ki:

  Biz dar gelirli bir aileyiz eşime destek amaçlı iş talep ediyorum lütfen bana ulasin

 276. Gamze dedi ki:

  Sakarya Erenlerde paketleme isi yapmak istiyorum .

 277. Güler dedi ki:

  Bende sakaryada yaşıyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var

 278. Güler dedi ki:

  5 çocuk annesiyim tek böbrekliyim dışarda çalışamıyorum evde bu tarz işler yapabilirim lütfen bana geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var.

 279. Songül dedi ki:

  Sakarya Hendek te oturuyorum evde paketleme veya iplik temizleme işi farketmez iş yapmak istiyorum 26 yaşında ev hanımıyım mail adresinden ulaşırsanız sevinirim

 280. Songül dedi ki:

  Karasuda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyoruz hangisine ihtiyaç varsa hiç farketmez biz işimizi itinayla ve özenle yaparız memnun kalacağınızdan eminiz dönüş yaparsanız seviniriz

 281. Betul dedi ki:

  Benim bu ise ihtiyacım var sakaryada oturuyorum geri dönüş yaparsanız.sevinirim

 282. Büşra dedi ki:

  İş ne olursa olsun çalışmak istiyorum elinizde mevcut iş var ise lütfen dönüş yapın sakarya hendek teşekkür ederim

 283. ebru dedi ki:

  dukkanim var fason is ariyorum hher isi yapabilirim istenilen sayida kadro bulabilirim donus yaparsaniz sevinirim

 284. Duygu Demir dedi ki:

  Merhaba, Sakarya Sapanca da oturuyorum,
  Hamile olduğum İçin evde çalışmak istiyorum.
  Elim hızlıdır.

 285. Güzide dedi ki:

  Sakarya serdivanda 7 kişilik bir grubum var evlere iş alıyorum

 286. Kader dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum evde iş istiyorum hiç farketmez paketleme boncuk

 287. Büşra dedi ki:

  Adapazari merkezde oturuyorum elim cok hızlı ve temizdir zamanında elimdeki işi bitirmeyi severim daha önceden tecrübeliyim paketleme ip temizleme kesme her türlü iş elimden gelir küçük çocuğum olduğu için evde iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinir.

 288. gönül dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum emekli devlet memuruyum

 289. Nurdanşimşek dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum 3 çocuk annesiyim her şey yaparım lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Burcu dedi ki:

   Mrb elim yatkındır bu tarz işlere bende evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 290. Fikriye dedi ki:

  Sakarya adapazarında maltepedeyim daha önce toka ve bonibon paketlediğimiz oldu iş arıyorum çabuk ve hızlı hallediyorum 3 kişiden oluşuyoruz bazen yardım etmeye 4. Kişide oluyor

 291. Dilara dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum geri dönerseniz sevinirim Sakarya Hendek

  1. Yıldız dedi ki:

   Sakarya/Hendek te oturuyorum grubumuz var iş alıp yapmak istiyoruz mail adresimden ulaşabilirsiniz

 292. Sinem Çagatay dedi ki:

  Evde yapılabilecek her turlu işe talibim.

  1. Özlem nur dedi ki:

   Merhaba bende verdiğiniz paketleme ilanları inceledim banada ulaşırsanız calışmak istıyorum adapazarı kuzey terminal civarında oturuyorum site içerisindeyim dilerseniz grup oluşturabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 293. Fatma yoğurtçu dedi ki:

  Acilişe ihtiyacım var evde oğlumla birlikte yapmak için çok acil

 294. Esra dedi ki:

  Merhaba Serdivan’da oturuyorum toka paketleme kına paketleme ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 295. Firdevs dedi ki:

  Evlere paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 296. Deniz dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum paketleme boncuk makinem var vs iş arıyorum

 297. Müzeyyen dedi ki:

  Sakaryada yaşıyorum 3 kişiyiz evde ek gelir elde edebilceğimiz bir iş yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır kendimize güveniyoruz

 298. Gülsüm dedi ki:

  Sakarya / söğütlü de ikamet ediyorum. Evde çalışmak istiyorum.

 299. Arzu dedi ki:

  Paket temizleme veya montaj farketmez donus yaparsanız sevinirim

 300. tugba dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum işin ne olduğu hiç fark etmez hepsini yaparım

 301. Ayşen dedi ki:

  4 kişilik grubumuz var.sapancada ikamet ediyoruz.her türlü paketleme işinde çalışabiliriz.

 302. filiz dedi ki:

  sakarya merkezde oturuyorum eve iş istiyorum çok ihtiyacım var ip temizleme paketme v.s işler istiyorum nolur çok ihtiyacım var

 303. didem dedi ki:

  kına paketleme hakkında bilgi alabilir miyim? öğrenciyim serdivanda oturuyorum işe ihtiyacım var.

  1. Mukaddes dedi ki:

   Merhaba Sakarya merkezdeyim evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum Saygılarımla

 304. merve durgut dedi ki:

  sakarya da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 305. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben arifiye yukari kirazcada oturuyorum evde paket isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var 2 tane cocugum var onlara bakiyorum nolur bana yardim edin lutfen cok zor durumdayim..

 306. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Adapazarı Serdivan da oturuyorum kına paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve çok titiz çalışırım bana dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 307. Merve dedi ki:

  Toka paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız şimdiden tskler

 308. AYÇA dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum annem ve kendim için.

 309. nurten dedi ki:

  ev hanımıyım,kocaeli körfezde yasıyorum calışmak istiyorum evimde

 310. Gönül dedi ki:

  Gönül Akdemir
  Sakarya/Arifiye
  Çocuğum olduğu için evde iş isitiyorum

 311. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya’da yaşıyorum aileme katkıda bulunmak amacıyla evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve titiz çalışırım ama yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 312. Özcan dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM ozcan

 313. Besra ASLAN dedi ki:

  Sakarya serdivan da yaşıyorum
  Tecrübeliyim geri dönüşünüzü bekliyorum bes

 314. Sümeyye dedi ki:

  Ev hanımıyım. Sakarya merkezde oturuyorum paketleme işine elim yatkın geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 315. Zehra dedi ki:

  Sakarya da evde yapabileceğim iş istiyorum

 316. harun dedi ki:

  ek gelir elde etmek istiyorum.sakarya / arifiye

 317. Seda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz.3 kişiyiz.

 318. Havva dedi ki:

  Bos dükkanım var yerim mevcut ekibimde var paketleme isi istiyorum

 319. Miraç Önlütürk dedi ki:

  Tekstil teknolojisi mezunuyum eve is ariyorum ip temizleme köprü temizleme etiket takma paket yapma hic farketmez ne is olursa yaparim.Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 320. bahar dedi ki:

  Evde paketleme ise ihtiyacim var 5 kisilik gurubuz. adapazari sakarya merkezdeyiz. donus yapmanizi bekliyoruz.

 321. Esra dedi ki:

  2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz öğrenciyiz yardımcı olursanız sevinirim.

 322. neslihan dedi ki:

  evde ip temizleme paketleme ne olursa çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun 3 kişiyiz

 323. Aslı Şahin dedi ki:

  Eve iş istiyorum sakarya merkezdeyim

 324. Aslı kızmaz dedi ki:

  Evde ip temizleme paketme fark etmez calismak istiyoruz 2 kisiyiz bilgi verirseniz sevinirim

 325. Aşkın Acar dedi ki:

  sakarya serdivanda kampüsün orda yaşıyorum. acil evde işe ihtiyacım var.

 326. Belgüzar Saldız dedi ki:

  Sakarya hendekte ikamet ediyorum.

  Acil evde ek işe ihtiyacim var.

 327. Meryrm atılgan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketlemeiplik temizleme yapabilirim camilide oturuyorum

 328. Nilüfer dedi ki:

  Serdivan ek iş için detay verirmisiniz

 329. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum toka paketleme veya kına paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden yapmıştım elim hızlı ve titiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 330. Özlem dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyorum daha önceden paketleme işi yapmıştım elim çok hızlıdır ve temiz çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

 331. Sevil dedi ki:

  Arifiye de oturuyorum toka paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönerseniz sevinirim

 332. leyla dedi ki:

  Arifiyede oturuyorum 4 kisilik ekibimiz var lutfen is istiyoruz geri donerseniz sevinirim

 333. Elfide dedi ki:

  SAKARYA serdivanda oturuyorum paketleme iplik temizleme diğer ek işler olabilir.

 334. Neslihan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sakarya’da yaşıyorum. Mail adresimden iletişime geçebilirsiniz.

  1. Deniz dedi ki:

   Sakarya serdivan da oturuyorum evde ek iş istiyorum hızlı ve temiz iş yaparım

 335. Gokhan dedi ki:

  Slm irtibat nasıl kuracak

 336. Kübra dedi ki:

  Merhaba, sakarya şeker mahallesinde oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Kız kardeşim var, onunla birlikte yaparız iş imkanı olursa. hızlı ve pratiğizdir. Çabuk bitiririz fazlasıyla. İletişime geçmeniz rica olunur. Teşekkürler hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

 337. şeyma çabaş dedi ki:

  sakarya adapazrında oturuyorum evde bi iş fark etmez parketleme boncuk farkı yok geri dönüş yapılırsa sevinirim

 338. ÖZLem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte oturuyorum. Yaklaşık 10 kişilik bir ekibiz ve evde ek iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz

  1. Fatmanur dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum iki tane çocuğum var eşime yardım ve evime katkı sağlamak istiyorum.donus yaparsanız sevinirim

 339. Tuğçe dedi ki:

  Sakarya serdivanda oturuyrm paketleme işi istiyorum iş farketmez elimden her iş gelir.

 340. Beyhan dedi ki:

  Çorap paketleme,perde ucu boncuk,tekstil kenar temizlik v.s bir çok iş yaptık zamanında teslim sözüyle acil işe ihtiyacımız var grup olarak dönüş bekliyoruz

 341. Elif dedi ki:

  Karasu da evde iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 342. Şuheda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır. Dönüş yapar mısınız lütfen..

 343. hatice koral dedi ki:

  evde yapabilecegim iş istiyorum

 344. Argun öznur dedi ki:

  Hendekte oturuyorum gurup kurabiliriz her işe talibiz

 345. pınar dedi ki:

  Merhaba adapazari Karaman mah oturuyorum evde kına veya toka paketleme işi yapmak istiyorum.

 346. oguzhan dedi ki:

  Evde paketleme veya ip temizleme isi yapmak istyorum donus yaparsaniz sevinirin adapazari merkezde otryorum

 347. özlem dedi ki:

  EVE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM GERİ DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM

 348. Yunus emre dedi ki:

  Sakarya serdivanda evde paketleme vs gibi iş istiyorum eve ek kazanç sağlamak istiyorum annem adına yazıyorum bu yorumu yakın zamanda cvb bekliyorum

 349. Esra çil dedi ki:

  Evde toka paketleme isi istiyorum sakarya serdivanda oturuyorum.

 350. Fadile dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi istiyorum

 351. Demet dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum. Elim hızlıdır. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 352. Emel dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 353. nurten dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum,paketleme işi yapabilirim.Saygılar

 354. Sema dedi ki:

  Iyi günler paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

 355. Belgüzar Saldız dedi ki:

  İp temizleme paketleme v.s.
  Sakarya hendek

 356. Özlem dedi ki:

  Merhaba sakarya hendekte yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 357. Ümmügül dedi ki:

  Evde paketleme ip temizleme vs.işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 358. duygu dedi ki:

  bende evde ek is yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 359. Elif dedi ki:

  Sakarya Geyve de oturuyorum . dönüş yapılırsa sevinirim

 360. Gökcan dedi ki:

  Sakarya kuzey terminalde oturuyorum bende iş yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 361. Beyza dedi ki:

  Sakarya erenlerde oturuyorum ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var kına toka vs paketleme işlerini yapabilirim cevabınızı bekliyorum

 362. Sühendan Bayraktaroglu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız memnun olurum

 363. Selcuk dedi ki:

  Sakarya hizirtepede oturuyorum evde iş istiyorum toka paketleme yada kına paketleme istiyorum elim hızlıdır titiz çalışırım ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iletişim 0548

 364. Burcu dedi ki:

  Paketleme iş istiyorum serdivan

 365. Halime dedi ki:

  Evde ise ihtiyacım var paketleme olur

 366. Halime dedi ki:

  Adapazari arifiyede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım da var sizden haber bekliyorum

 367. Semanur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var paketleme veya ip temizleme isi istiyorum fark etmez sakarya serdivanda oturuyorum

 368. burhan dedi ki:

  erenler yenimalledeyim 4 kişiyim ek iş evde yaıpabılcek her ne olursa

 369. Nalan dedi ki:

  Sakarya söğütlüde yaşıyoruz üç kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz en kısa zamanda.

 370. burçin dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 371. Hanife dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 372. büşra dedi ki:

  sakarya serdivanda oturuyorum evde yapılabilecegim iş arıyorum elim hızlı ve pratiktir. yardımcı olursanız sevinirim grupta hulabilirim kendime

 373. nazım dedi ki:

  sakarya tekeler mh. ek iş arıyoruz dönüs yaparsanız sevirim

 374. Zehra dedi ki:

  Sakarya kara abtilerde oturuyorum işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 375. Nalan dedi ki:

  Sakarya Söğütlüde oturuyoruz 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz acil yardımcı olabilir misiniz.

 376. Nilüfer aygün dedi ki:

  Evde iş imkanına ihtiyacım var .paketleme olabilir ip temizleme vs.elim hızlıdır dönüş bekliyorum… korucuk sakarya

 377. Gürpınar dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum el becerim iyidir daha öncede yaptm paketlems işi istiyorum

 378. Ş. M dedi ki:

  Sakarya şeker mah. deyim evde yapılabilecek işlerden birine talibim, elim pratik ve hızlıdır, seri parti teslim edebilirim.

 379. emelkısaoglu dedi ki:

  sakarya yunus emrede oturuyorum yıllarca terzılık yaptım artık evde ek ıs arıyorum

 380. seyda dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum adapazari maltepe mah. Oturuyorum onceden tekstilde calismistim elim hizlidir donus bekliyorum

 381. Nevin dedi ki:

  Adapazari merkezden yazıyorum el becerisi yüksek biriyim ve daha önceleri de evde işler yaptım is istiyorum

 382. özlem dedi ki:

  sakarya akyazıda oturuyorum evde kına paketleme yada toka paketleme işi yapmak istiyorum

 383. Filiz dedi ki:

  Evde paketlemeisi yapmak istiyorum nolursa farketmez

 384. Yağmur dedi ki:

  Sakarya akyazıda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz.

 385. ilknur kelis dedi ki:

  sakarya erenlerde oturuyorum evde ek is istiyorum

 386. Busra dedi ki:

  Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum bilgi alabilir miyim lütfen bu konuda cevap verirseniz sevinirim

 387. Nurcan Karabacak dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacım var geri dönüş bekliyorum teşekkür ler.

 388. Nurdan dedi ki:

  Merhaba Sakarya ozanlarda oturuyorum evde ekise ihtiyaçim var gerekirse ekipde kurabilirim geri donuslerinizi bekliyorum

 389. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme istiyorum.elim hizli ve titizimdir bu ise cok ihtiyacim var.donus yaparsaniz sevinirim.

 390. Emine dedi ki:

  Sakarya karamanda oturuyorum.kina ya da toka paketleme yapabilirim bu ise cok ihtiyacim var elim hizlidir titizlikle yaparim geri donus yaparsaniz sevinirim.

 391. Fatma dedi ki:

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba. Paketleme işi istiyorum. Adapazarı

 392. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 393. Serap dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum

 394. Gülseren dedi ki:

  Merhaba
  Sakarya Beşköprüde oturuyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

 395. Berna camoglu dedi ki:

  Elbise paketleme etiketlemek istiyorum Sakarya arifiye geri dinlerseniz sevınırım

 396. hanife dedi ki:

  Evde ip temizliği yada paketleme işi yapmak istiyorum.

 397. Kübra dilsiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum Sakarya serdıvan da oturuyorum.

 398. Selin dedi ki:

  Evdepaketleme iplik te temizlme işi arıyorum 2 kişiyiz arıfıye

  1. Muhammed dedi ki:

   Sakaryada yazlık bölgesinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. işin duruma göre kişi sayısı artabilir
   Geri dönüs yaparsanız sevinirim.

  2. Hatice dedi ki:

   Sakarya Sedivan (beşköprü) de oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum ilginiz için tesekkürler kolay gelsin

 399. Gülsüm Günay Mavili dedi ki:

  Sakarya da evde herhangi bir iş yapmak istiyoruz grubumuz 15 kişiliktir. Bizlerden güzel performans alacagınıza inanıyoruz biran önce dönüş saglamanızı bekliyoruz.

 400. Hava yalçın dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum acil

 401. Semanur dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum sakarya merkez

 402. Hüdanur Bektaş dedi ki:

  Evde kına paketleme işi Sakarya karasu

 403. Burak dedi ki:

  Sakarya Serdivan her branşı yapabiliriz

 404. Aysun dedi ki:

  Sakarya serdivan paketleme işi arıyorum

 405. Hazal dedi ki:

  Eğer ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim Sakarya güneşler

   1. Mustafa dedi ki:

    Cevap alan varmı acaba okar yazmış insanlar bi umutt ama cevap alıp iş yapan varmı yapan varsa yazabilirmii

  2. Elif dedi ki:

   sakarya adapazarı merkezde ikamet ediyorum 4 kişilik grubum var elbise paketleme,iplik temizleme,toka paketleme işi yapmak istiyoruz hangisi olursa fark etmez hemen iş alınır ramazanda da yaparız cevap bekliyoruz acil..

 406. Muhammet dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum sakarya erenler

  1. Melek dedi ki:

   Her iş olur tecrübem var . Çalışmadığım için evde işe ihtiyacım var .

   1. Mevlüde dedi ki:

    Ben mevlüde sakarya erenlerde oturuyorum evde toka paketleme işi istiyorum şuanlık 2 kişiyim ben ve komşum var

 407. Meryem dedi ki:

  Evde ip temizleme paketleme hiç fark etmez çalşımak istiyoruz 7 kişilik gurubumuz var

  1. Sermin dedi ki:

   2 kişilik grubuz sakarya merkez de ikamet ediyoruz.evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

   1. Yağmur dedi ki:

    Sakarya korucuk her işe elim yatkın ayrıca dikiş yapabiliyorum.

  2. Melike dedi ki:

   Sakarya serdivan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

Sayfa başına git