Dükkan Açmak

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2020

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2020

Adana’da ikamet eden ve çalışmayan ev hanımları, aile bütçelerine ufak da olsa katkı sağlamak amacı ile evden iş yaparak para kazanmak istiyor. Hal böyle olunca firmalar da maliyeti azaltmak amacı ile kadınlara evde iş imkanı sunuluyor. Adana İşkur üzerinden firmalar iş ilanları yayınlayabiliyor. Çukurova bölgesinde bu tarz da üretim yapan ve paketleme işi veren pek çok yer var. Adana’da evde nikah şekeri yaptıran, kına paketleten fason firmalar da var. İçeriğimizden Seyhan ve çevre ilçelerinde evlere iş veren yerlerin iletişim bilgilerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Adana Evde İş İmkanı

Adana ülkemizin en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Çalışma hayatında herhangi bir sebepten dolayı rol alamayan kadınlarımız evden iş yaparak para kazanmak istiyor. Genel olarak kadınlarımı el işi yaparak para kazanıyor. Dantel, yelek, başörtüsü gibi ürünler örüp satıyorlar. Ancak kadınların yapacakları işler bunlarla sınırlı değil. Evlerde yapılabilecek işler son zamanların trendi. Kadınlar fiziki olarak bir işte 8 saat ve haftanın 5-6 günü çalışmak zorunda kalmadan evlerinde günün istedikleri saatlerince iş yapabiliyorlar. Böylece az da olsa aile bütçesine katkı sağlamak mümkün. Özellikle Adana’da ikamet eden kadınlarımızın yapabilecekleri pek çok iş var.

Adana sürekli olarak göç alan bir ilimiz. Tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra bölgede üretimi meşhur olan maddeler ve var. Özellikle Çukurova’da pamuk üretimi oldukça yaygın. Akdeniz bölgesinde olmasından dolayı da turunçgil yetiştirmek için elverişli bir ilimiz. Bölge özellikle mevsimsel işçiler tarafından göç alıyor. Pamuk toplama mevsiminde farklı şehirlerden vatandaşlarımız giderek hasat işlemlerine katılarak gelir elde ediyorlar.

Adana Evde İş İmkanı

Adana Evde İş İmkanı

Kışın kadınlarımızın yapabilecekleri pek iş yokmuş gibi görünüyor ancak durum böyle değil. Adana merkezde, Seyhan, Ceyhan, Kozan gibi ilçelerde evlere iş veren fason firmalar var. Adana sanayi bakımından da gelişmiş bir ülke olduğundan dolayı fabrikalar evlere iş gönderiyor. Fabrikaların evlere iş vermesinin asıl sebebi personel maliyetini en aza indirmek. Çünkü verilen işler üretim değil, genel olarak paketleme işleri oluyor. Hal böyle olunca da personel maaşları, sigorta gibi ekstra maliyetlerle uğraşmak istemeyen firmalar, kadınlarımızın da gelir elde edebilmesi amacı ile evlere iş veriyor.

Evlere verilen işler hemen hemen belli. Yapılan temel işlerin yanı sıra bölgelere göre değişen işler de bulunmakta. Örneğin kına paketleme işi ülkemizin her yerinde yapılabilir. Fakat İzmir ilimizde kadınlarımız yöresel ve meşhur tatlar üzerinden sipariş olarak satış yapabilir. Doğallığın vurgulandığı ilçelerimizde ise yöresel ve ev yapımı ürünler satılıyor. Artık süpermarketlerin bir reyonu da bu organik ürünlere ayrılmış durumda. Hal böyle olunca yöre kadınları ürünleri üreterek fabrikalara satıyor. Fabrikalar ne kadarlık ürün üretilmesi gerekiyorsa kadınlara görev dağılımı yapıyor. Onlar da belirlenen süre zarfında işi bitirerek teslimat gerçekleştiriyor.

Adana Çukurova Evde Ek İş İmkanları

365.735 nüfusu ile Seyhan’dan ayrılarak il olan Çukurova özellikle pamuk üretimi konusunda ülkemizin ilk sıralarında yerini alıyor. 240 metre karelik yüz ölçümü ile pamuk üretimine elverişli olan ilçe yaz aylarında mevsimlik işçileri bağrına basıyor. Adana deyince akla uçsuz bucaksız pamuk tarlaları geliyor. Kadınlarımızın sadece yaz aylarında değil, tüm mevsimlerde yapabilecekleri işler bulunuyor. Özellikle Adana’nın hangi ilçesinde olursanız olun sosyal medya sayfaları üzerinden yapacağınız araştırmalar ile evde iş veren firmalara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Adana çukurova ek iş

Çukurova evlere iş veren firmalardan iş alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Çukurova bölgesinde kadınlarımızın, öğrencilerin ve ek iş yapmak isteyenlerin yapacakları ilk iş şüphesiz pamuk paketleme olacaktır. Hasat zamanı geldiğinde işçiler tarafında bu pamuklar toplanarak buralarda fabrikalara gönderilir. Fabrikalarda bu ürünler iplik olur ya da pamuk maddesi halinde işlenmeden paketlenir. Paketleme kolay bir iştir. Özellikle hazırlanan ve çuvallanan pamuklar kadınlarımızın adreslerine gönderilir.

Adana Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

Özellikle Organize Sanayi Bölgesi’nde pamuk ve iplik üretimi yapan pek çok fabrika vardır. Bu fabrikalarla iletişime geçebilir ve eve iş alabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adana Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

Adana Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

ADANA PAMUK FABRİKALARI iletişim adreslerini de inceleyerek iletişim numaraları hakkında bilgi alabilir ve bu firmalar ile iletişime geçerek pamuk paketleme işi yapabilirsiniz.

Adana Evde Pamuk Paketleme İşi

Adana bölgesinde pek çok kişiye iş kapısı açan yöresel pek çok ürün vardır. Özellikle pamuk işi yukarıda bahsettiğimiz gibi üretilen ürünlerin başında gelmektedir. Pamuk sadece bildiğimiz pamuk maddesi olarak değil, şekil verilmiş olarak da kullanılmaktadır. Kulak çubuğu ve makyaj temizleme pamuğu olarak da üretilmektedir. Firmanın talepleri doğrultusunda sizden bu ürünleri paketlemenizi isterler. Örneğin bir kulak çubuğu kutusunda 50 adet pamuk bulunduğunu farz edelim. Size gönderilen kutulara 50 tane sayarak yerleştirir ve daha sonra bandını yapıştırırsınız. Yine makyaj temizleme pamuğu gönderilir ise, ambalajlara istenilen sayıda pamuk yerleştirerek paketi kapatmanız istenir.

Pamuk Paketleme İşi

Pamuk paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Özellikle facebook üzerinden “pamuk paketleme” işi olarak arama yaptığınızda karşınıza pek çok ilan çıkacaktır. Bu ilanlarda aylık kazanç da yazmaktadır. Tabi kazanacağınız tutar ne kadar paketleme yaptığınıza göre değişecektir. Şayet işinizi temiz ve zamanında yaparsanız firmalar sürekli olarak sizinle çalışabilir. Bunların yanı sıra yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de dikiş ipliği paketleme işi olacaktır. Bizim ulaştığımız bilgiler sonucunda bu işlerden Adana bölgesinde kadınlarımız aylık 1000 TL civarında kazanmaktadır.

Seyhan Evde İplik Paketleme İşi

Adana’da üretilen pamuk fabrikalarda işlenerek ip oluyor. Adana ve Seyhan bölgesinde pek çok iplik fabrikası bulunuyor. Bu fabrikalar da paketleme işleri için evlere iş veriyor. Tek renk dantel ve oya iplerine marka yapıştırarak ambalaj sarmanız istenirken de bazen renkli ipleri gruplar halinde paketlemeniz istenebilir. Hepimizin bildiği pratik dikiş kutuları vardır. İçlerinde renk renk ipler, meziro, makine ipliği, düğme ve iğne setleri bulunur. Gönderilen ürünlere göre sizden bu tarz işler de yapmanız talep edilebilir.

Organize sanayi bölgesi ve OSB’ye bağlı fabrikalardan detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinde de bu tarz ilanlara rastlamanız mümkün olacaktır. Ancak herkese itimat etmemeniz hususunda sizleri uyarmak istiyoruz. Çünkü özellikle son zamanlarda evlere iş veren firma olduğunu iddia eden kimseler dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunuyor. Sizden para, kapora ya da kart bilgisi talep eden kişilerden uzak durunuz. Önlem olarak da ilk etapta az iş alarak ödemenizi aldıktan sonra yaptığınız iş sayısını artırabilirsiniz.

Evde İplik Paketleme İşi

İplik paketleme ya da dikiş seti hazırlama işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Adana’da Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Nikah şekeri ülkemizin her noktasında en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Nikah şekerlerinin çok farklı versiyonları bulunuyor. Sadece şeker değil, kına, çerez paketleme ya da nişan hatırası gibi ürünler de özellikle düğün sezonlarında çok gidiyor. Nikah şekerlerinin içlerinde genel olarak badem oluyor. Firma, gelin ve damattan aldığı siparişe göre size iş gönderiyor. Belirlenen tarihler arasında üretim yaparak işi firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet teslimatta herhangi bir sıkıntı yaşanırsa firma iş vermek istemeyecektir. Bu sebeple itina ile çalışmanız gerekiyor.

Nikah şekeri için gerekli malzeme ve ekipmanların hepsi firma tarafından size gönderilecektir. Nikah şekerlerini koyacağınız tüller, kutular, yapıştıracağınız aksesuarlar, silikon, silikon tabancası vb. tüm gerekli  malzemeler firmaya vereceğiniz iletişim adresine kargo yolu gönderilir. Size kalan tek şey işi firma tarafından belirtilen yapılan şekillerde yaparak teslimat gerçekleştirmek olacaktır. Özellikle çeyizciler bu şekilde ürünleri çok yaptırmaktadır. Bölgenizde bulunan esnafla da birebir iletişim kurabilirsiniz.

Adana Evde Paketleme İş İlanları

Evde yapılacak işlerin başında paketleme işi gelmektedir. Özellikle kına, çerez, plastik bardak, toka, pipet, çikolata, kozmetik ürünleri, servis ürünleri, çorap, anahtarlık, pil, tükenmez kalem vb. paketleme işleri oldukça sık yapılmaktadır. Yine facebook üzerinden bu tarz ilanlara ulaşmak mümkündür. Sadece pamuk ve iplik paketlemenin yanı sıra bölgesel değil de ülke genelinde yaygın olarak yapılan işlerden de alabilirsiniz. Yine organize sanayi bölgesinde fabrikalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanan iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Hangi işi yaparsanız yapın cebinizden herhangi bir masraf yapmazsınız. Ürünlerin size ulaştırılması vb. tüm masraflar firmaya aittir. Kazandığınız paranın tümü cebinize kalır.

Adana Evde Paketleme İş İlanları

Adana Evde Paketleme İş İlanları

Bu firmalar ile görüşerek iş alabilir ve evinizden para kazanabilirsiniz. Sadece ev hanımları değil, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işleri yapabilir. Ayrıca Adana’nın farklı ilçeleri olan Pozantı, Yumurtalık, Sarıçam, Feke, Aladağ, İmamoğlu gibi ilçelerde de bu tarz işleri yapan fason firmaları bulmak oldukça kolay olacaktır.

Adana’da lokal olarak evden yapılabilecek pek çok iş olduğu gibi , evden yapılan paketleme işlerini de yaparak para kazanabilirsiniz. Bu firmalarla iletişime geçerken güven arz etmelerine dikkat ediniz ve kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. Sitemiz üzerinden verdiğimiz bilgiler sadece bilgi amaçlı olup, herhangi bir ek iş verilmesi söz konusu değildir. Bilgilerinize.

Yorumlar
 1. Aslihan dedi ki:

  Adana seyhan fatih mahallesinde oturuyorum evde yapabilecegim paketleme isine ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 2. Dilek dedi ki:

  Dönüş yapıldı mı size

 3. Gonca dedi ki:

  Adanada yasıyorum. Cok ihtiyacım var .paketleme işi istiyorum.lutfen yardımcı olun🙏

 4. Ahsen dedi ki:

  Adanada yaşıyorumevde.evde ek iş yapmakistiyorum istiyorum.umarım geri dönüş yaparsınız.

 5. Bedriye ümran öztürk dedi ki:

  Adana seyhanda yaşıyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var evde paketleme işi yapabikirim

 6. Hasret dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum evde ek iş paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım da var bana da bu imkanı sunar mısınız

 7. Çağla dedi ki:

  Adana çukurova da yaşıyorum,evden yapabıleceğim paketleme vs işi arıyorum.

 8. berat yılmaz dedi ki:

  adana seyhan oturuyorum grubumda var paketleme işi yapabilirim

 9. Esma dedi ki:

  Merhabalar adana sayhanda Oturyorum ewde ek iş paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. Büşra Bozkurt dedi ki:

  Merhaba, Adana’da yaşıyorum evde iş ilanınızı gördüm bu işe talibim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Şükran dedi ki:

  Bir sürü iş var evde yapılacak göründüğü kadar acaba yapan varmı yada dönen varmı bilemedim bende iş istiyorum

 12. Leyla dedi ki:

  Adana sarıçam da oturuyorum evde ek iş paketleme vs yapabilirim

 13. Nermin dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen vaktim var yapabilirim

 14. Zehra dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyoruz. Adana Merkez de evlere iş veren güvenilir firmalar varsa birebir görüşme sağlamak istiyoruz. Adreslerini yazmaları yeterli olacaktır 🙂

 15. Zekiye yeniyapan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben adana yuregirde oturuyorum evde ek iş paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim daha önceden paketleme işi tecrübem var elim bu konuda hizlidir cok ihtiyacım var bu işe yardimci olursaniz sevinirm şimdiden tşk ederim iyi günler

 16. Pakize gönültaş dedi ki:

  Merhaba adana yuregirde oturuyorum bende evde paketleme isi yapmak istiyorum elim hızlıdır bu konuda daha önce deneyimim var cok ihtiyacim var bu işe yardimci olursaniz sevinirim tşk ederim

 17. müjde dedi ki:

  merhaba adana da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum saglam ve deneyimli bi ekipim var

 18. Mediha ayyıldız dedi ki:

  Adana Yüreğir de ikamet ediyorum çocuklarım için şimdiden teşekkür ederiz

 19. Bahar dedi ki:

  Bnde adana yuregrde oturuyom bnde ewdn ek ıs ypmk ıstıyorum acıll

 20. Songül dedi ki:

  Merhabalar
  Adana / Çukurova da oturuyorum. Paketleme işi için gayet çalışkan bi ekibim var. Verilen işi en iyi şekilde yapılıp teslim edileceğine dair şüpheniz olmasın. Iletişim için beklemedeyim. Iyi günler.

 21. Gülchan dedi ki:

  Adana seyhan oturuyom evde ek iş paketleme yapmak istiyorum.Aninda zamaanlama ve garnti kaliteli yaparim.

 22. Ayse Kara dedi ki:

  adana seyhanda oturuyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 23. Iffet Atik dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum üniversite öğrencisi oğlum var esim vefat etti oglumun eğitimi icin çalışmak zorundayim tüm gün evde olduğum için seri calisirim bu ise çok ihtiyacım var

 24. Kübra Gültekin dedi ki:

  Adana Seyhan’da oturuyorum evde her Türlü ek iş yapabilirim elim hızlıdır

 25. Zeynep özkaya dedi ki:

  Adana çukurova oturuyorum evde daha önceleri düyme seçme işi yaptım evde yapa bileceğim iş istiyorum işimi temiz yapar zamanında teslim ederim elim hızlıdır

 26. okan dedi ki:

  adana seyhanda ikamet ediyorum evde erkegin yapabilecegi her türlü ek işi yapabilirim işsizim

  1. Gülcan Gül dedi ki:

   Adana seyhanda yaşıyorum öğrenciyim. El işlerinde becerikliyim ulaşırsanız sevinirim

 27. Aynur dedi ki:

  Elim çok hızlıdır bu paketleme işine ihtiyacım var iki oğlum var okuyorar esim den ariyim çocuklarıma bakıyorum lütfen donus yapn

 28. DİLAN dedi ki:

  ADANA’NIN SEYHAN İLÇESİNDE OTURUYORUM.PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

 29. Büşra dedi ki:

  Adana Sarıçam da oturuyorum hamşle olduğum için masrafımız arttı eşim işten çıkarıldı bu işe ihtiyacım var dönüş yapar mısınız lütfen

 30. Cemile dedi ki:

  Ev de paketleme işi için bilgi alabilirmiyim.

  1. Rabia Celebi dedi ki:

   İşe ihtiyacım var her türlü paketleme. İşi yapabilirim

 31. Fatma dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim kalabalık ve pratiğiz dönüş yaparsanız seviniriz

 32. Gizem dedi ki:

  Mrb karataşta oturuyorum çok geçim sıkıntısı yaşıyoruz eşim rahatsız çalışamıyor 2 çocuğum var lütfen bize yardımcı olun lütfen

  1. Ahsen dedi ki:

   Adanada yaşıyoruz lisans mezunuyuz.zamanında veprensipli iş yaparız.en kısa sürede dönüş yapmanızı umut edlıyoruz.

 33. Arif dedi ki:

  Hatay’da yaklaşık olarak 200 kişilik bir ekip var ve her türlü paketleme dizme montajlama için hazırız.İletişime geçerseniz detayları konuşabiliriz.Hem sizin firmanız için işlerin tek noktadan kontrolü oldukça kolay ve tasarruflu olur.

 34. Makbule dedi ki:

  Merhabalar ben adana İncirlikte oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok sevinirim teşekkürler

 35. Özgül Ölmez bahar dedi ki:

  Lütfen acil işe ihtiyacım var 2cocugum var zor durumdayım lütfen destek olun bizlere eşimin dükkanı kapandı çok mağdur olduk nolur haber bekliyoruz

 36. Elif Can dedi ki:

  Merhaba iyi günler adım ELİF CAN ADANA yüreğir mahallesinde ikamet ediyorum ufak çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum o yüzden evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim acele dönüşünüzü bekliyorum iyi çalışmalar

  1. Mediha ayyıldız dedi ki:

   Merhabalar ben Adana Yüreğir de ikamet ediyorum çocuklarım için şimdiden teşekkür ederiz

 37. Fatma dedi ki:

  Lutfen yardimci olurmusunuz ben cok mağdurum adanada oturuyorum paketleme isi istiyorum

 38. Filiz dedi ki:

  Merhabalar ben filiz bende eve iş ıstiyorum ne zaman geri dönersiniz çok ihtiyacım var ne şimdiden ilginiz için teşekkür ederim iyi günler

 39. Beyza dedi ki:

  Adana’da oturuyom lise mezunuyum 21 yasindayim evimde paketleme işi arıyorum lütfen mesaj atınız

  1. Gul dedi ki:

   Merhaba.ben ceyhanda oturiyorum .calısmak istiyorum .her iş elimden gelir.bana keri dönüş yapar mısınız.saygılarla.

 40. Sevda dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum evde yapabileceğim is aryorum cok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız sevinirim

 41. Sude dedi ki:

  Adana Sarıçam da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

 42. Kemal dedi ki:

  Ben Kemal gerçekten var ise firmanız çalışabiliriz Adana Seyhan da oturuyorum

 43. SONGÜL dedi ki:

  MERHABA ADANA SEYHAN DA OTURUYORUM ACİL EVDE EK İŞ PAKETLEME SÜSLEME DİKİŞ YAPARIM.

  1. Mehmet dedi ki:

   Evde iş arıyorum

 44. Songül dedi ki:

  Osmaniye merkez de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır annem hasta olduğu için dışarıda çalışamıyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 45. Özlem dedi ki:

  Evde is alabilirim arkadaşlarım da var temiz ve düzenli şekilde çalışırız ise ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

 46. Gonca dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum.hasta bir çocuğum var çalışamıyorum.evde iş yapmak istiyorum.donuş yaparsanız sevinirim..

 47. zeynep dedi ki:

  Merhaba. Adana Seyhan’da yaşamaktayım. El becerisi gereken işlerde iyiyim. Tecrubem var. Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler…

 48. Hanife şener dedi ki:

  Merhaba adana yüteğirde oturuyorum paketleme işi yapacak ekip arkadaşlarım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Meraba bende yapmak istiyorum

 49. Şehmus dedi ki:

  Batmana yolluyormusunuz

  1. Eser dedi ki:

   Adana böyle bir işe ihtiyacım var

   1. Yasemin dedi ki:

    Slm 4 çocuğum var madurum. Hıc bı gelırım yok küçük 2cocugum var evde calılmak zorundayım gurup olarak 3kısıyız.
    Lütfen acıl işe ihtiyacım var?

   2. Busenur dedi ki:

    Öğrenciyim universiteye hazırlanıyorum paraya ihtiyacım var her türlü işi yaparım elim yatkındır

 50. Filiz dedi ki:

  Merhaba adana da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var bu işe lütfen yardımcı olur musunuz

  1. Yasemin dedi ki:

   4 cocuğum var 2sı kucuk oldugu için dısarda calışamıyorum gurup olarak 3 kışıyız lutfen duyun sesımı acıl işe ihtıyacım var😔

 51. Rayan dedi ki:

  Merhabalar.. Adana Çukurova da oturuyorum.. evde paketleme isi yapabilirim.. dikkatli titiz ve hızlı çalışırım.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Iyi günler

 52. Kübra Kaltan dedi ki:

  Iyiakşamlar. Adım Kübra adana yüreğir de oturuyorum. 3 yaşında bir oğlum olduğu için çalışamıyorum ve evde yapacağım bir iş arıyorum. Elim hızlıdır ve beceriklidir.lütfen en kısa zamanda iş için güzel haberlerinizi bekliyorum. Rica ediyorum ve gerçekten işe ihtiyacım var.

 53. Zūleyha dedi ki:

  Adana şeytanda yaşıyorum 5kisilik grubum var evde paketleme işi istiyorum

 54. Meryem dedi ki:

  Merhaba Adana Çukurovada yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 55. Ümran beyazgül dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum daha önce bir çok paketleme işi yaptım şehir değişikliği yaptığım için ara verdim imoş.byzgl01@gmail.com adresinden ulaşırsanız sevinirim.

 56. Berra dedi ki:

  Adim berra adana cukurovada oturuyorum uzun zamandir issizim evde paketleme yapabilirim cokk acilll lutfenn

 57. fatih dedi ki:

  işsizim işe ihtiyacım var evde iş yapabilirim eşimle beraber

 58. pelin dedi ki:

  adana seyhan da oturuyorum 23 yasındayım önlisans mezunuyum kaç yıldır işsizim yardımcı olursanız sevinirim

 59. Fatma Türk dedi ki:

  Merhaba, ben Adana Seyhan’da ikamet ediyorum üniversite mezunuyum ve iş bulamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 60. Hatice dedi ki:

  Adana seyhan oturuyorum evde ise ihtiyacım var

 61. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 62. Fatima sadiq dedi ki:

  3 çocuğum var, ek iş paketleme yapabilirim.iş çok ihtiyacım var, allım yatkım ve hızlidır.

 63. Svitlana dedi ki:

  Mersin eve paketleme işi ariyorum

 64. Sinem dedi ki:

  Merhabalar, 6 kişilik ekibimiz hazır , şimdiden teşekkürler

 65. Hülya dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 10 kişilik ekibim var ek gelire ihtiyacımız var dönerseniz seviniriz

 66. İmran dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum dikiş nakış ve el işleri kursuna gittim elim bu tür işlere yatkındır titizlikle ve özenle yaparım günlük 5 saatimi ayirabilirim işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapınız

  1. Hediye dedi ki:

   Cok ıhtıyacım var ıse Seyhan adana oturuyorum

 67. NURAY dedi ki:

  İşşizim eşimde iş bulamıyor acil işe ihtiyacımız var acil dönüş yaparsanız çok seviniriz.Teşekkürler

 68. nazlı dedi ki:

  adanadayım terzıyım dıkıs ısı olursa yaparım

 69. nazlı dedi ki:

  adanada ıkamet edıyorum terzıyım dıkıs ısı olursa yaparım donus yaparsanız sevınırım sımdıden tesekkurler

 70. Vilda dedi ki:

  Adana kozanda oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 71. şerife baz dedi ki:

  adana da evlere ek gelir için iş veren firmalarda paketleme buna benzer iş istiyoruz

 72. Yasemin dedi ki:

  Mrb ben Urfa’da yaşıyorum paketleme işi arıyorum

 73. çigdem fırat dedi ki:

  çukurova bölgesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 74. Sibel dedi ki:

  Merhaba evde iş istiyorum çok ihtiyacım var geri dönerseniz çok mutlu olurum

 75. Nebahat dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyprum evimi geçindirebilmek için evde iş yapmak istiyorum

 76. songül dedi ki:

  evde paketleme olarka her türlü işi yapabilirim evde 6 kişiyiz hepimiz yaparız.

 77. Sunay dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum evde paketleme yapabilirim elim pratiktir dönüş yaparsanız sevinirim

 78. Melek dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde pamuk paketleme işi yapmak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 79. Saliha Akbolat dedi ki:

  Adana ceyhan da yaşıyorum paraya ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 80. Sümeyye kansık dedi ki:

  Adana Pozantı’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 81. Perihan dedi ki:

  Yüreğirde oturuyorum kiracıyım ek işeihtiyacımvar çocuklarımın hepsi büyük manim yok nolur dönün bana

 82. Esma dedi ki:

  Adana Sarıçam da oturuyorum evde ek iş yapabilirim acil çok ihtiyacım var

 83. aynur dedi ki:

  adana yuregirde oturuyorum kina paketleme, kurdan paketleme boncuk dizme, perde boncugu, bileklik., tig isi yapabilirim

 84. Ferda dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim..İlgilenirseniz sevinirim..Teşekkürler

 85. Rahile dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum Evden iş yapmak istiyorum kına,nikah şekeri paketleme ve pamuk paketleme

 86. Binnaz özoglu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim rahmetli 2 çocuk okutuyorum yaşları küçük bir işe ihtiyacım var evim kira yardım edin

 87. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorsun yardımcı olun

 88. Zeynep çulcu dedi ki:

  Pamuk paketleme veya yapabileceğimiz bi iş istiyorum cevap verin oyalamayın lütfen

 89. Tülay Dağ dedi ki:

  Adana seyhan da yaşıyorum. Evde paketleme işi yapıp aile bütçesine katkı sağlamak istiyorum.Üniversite mezunuyum.Okuyan 3 tane kızım var.Dönüş yapılırsa sevinirim.

 90. Merve dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim.

 91. züleyha dedi ki:

  adanada yasıyorum her turlu paketleme işi yaparımm
  ıkı oglum var ıs bulamıyorumm

 92. Cemile dedi ki:

  3 çocuğum var borç ödüyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var bana ulaşırsanız çok sevinirim.

 93. Guldana dedi ki:

  ADANA SARIÇAM evde paketleme işin yapabilirim

 94. Merve dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.İşe çok ihtiyacım var. Evde paketleme işini yapabilirim.

 95. songül dedi ki:

  adana yüreğirde oturmaktayım 1 çocugum var onun ihtiyaçlarını karşılamak için ek iş istiyorum

 96. Merve Kaya dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İşe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 97. Selen dedi ki:

  Adanada oturuyorum.Evde paketleme işi titizlikle yapabilirim.Gerçekten buna ihtiyacım var,kızımı okutmaya çalısıyorum.Teşekkürler

 98. serpil dedi ki:

  Annem için iş arıyorum çok ihitiyacı var Adana/Seyhan da oturuyor evde paketleme boncuk dizme gibi işleri rahatlıkla yapabilir numarası

 99. Zozan dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum paketleme işi istiyorum

 100. Ebru Kandemir dedi ki:

  Merhaba. adana/yüreğirde oturuyorum. Evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum iki çocuğum var (6)-(3) dışarıda çalışamadığım için evde işe ihtiyacım var.Bu iş için geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

 101. Gülden dedi ki:

  Adana da oturuyorum işten çıkarıldım iş bulamıyorum evli değilim 2 çocuğum var lisede okuyorlar evde ek işe ihtiyacım var çocuklarıma bakmam lazım

 102. Seval dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde çalışabileceğim işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 103. Zeynep dedi ki:

  ADANA SEYHAN DA YAŞIYORUM daha önce de paketleme işi yaptim yardimci olursaniz sevinirim

 104. Ebru dedi ki:

  Adana yuregir de oturuyom evde paketleme işi arıyorum cevap verirseniz sevinirim

 105. Hamdiye dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapabilirim adana seyhanda oturuyorum

 106. Buket dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 107. Naime dedi ki:

  Merhaba ben adana seyhanda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuğum yok en küçüğü 15 yasında bu işi güzel yapacağımdan emin olabilirsiniz 4 kişilik bir ekibimiz var çocuklarımın hepsi okuyor ek gelire ihtiyacımız var yardiminizi bekliyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 108. Erkan Erdoğan dedi ki:

  Merhaba öğreci olduğum için işe ihtiyacım var ve dışarıda ki işyerleri öğrenci olduğum için kısa vadeli kabul etmiyor sizlerin sunduğu bu fırsat benim için altın bilezik hareketli ve pratik birisiyim verilen işleri zamanında yetiştireceğimden eminim ve bütün gün evde olup geceleri geç saate kadar ayaktayım uğraşacağım tek iş bu olacak verilen işi özenli ve zamanında yapacağımdan eminim Çukurova/Adana

 109. Fadıme dedi ki:

  Adana sarıcamda oturuyorum paketleme ısı yapmak ıstıyorum

 110. Esin dedi ki:

  Merhaba Adana Çukurovada ikamet ediyorum.Bu iş için yeterli zamanım var ve titizlikle calisacagimdan emin olabilirsiniz .Küçük çocuğum fln yok .Gayet rahatca bu işi yapabilirim .Dönüş yaparsanız sevinirim .Teşekkür ederim

 111. Şükran dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum evde ek iş yapabilirim

 112. Halil ince dedi ki:

  5 kişilik aileyiz kimse çalışmıyor babam kalp yetmezliği var annemde tansiyon şeker var kardeşim var okuyor oda lise3 te ben ve abim issiz’iz bu ise çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım yeterki iş olsun yeter bana çok istiyorum adana seyhanda oturuyoruz

 113. Fatma dedi ki:

  Adana yüreğirde oturuyorum paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var

 114. Aynur dedi ki:

  Adana yuregirde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum, 6 kisilik grumuz var yardimci olursaniz sevinirim

 115. Cemile dedi ki:

  Adana sarıçam da oturuyorum acil işe ihtiyacım var ev de paketleme yapabilirim lütfen yardımcı olun

 116. Fatma akşit dedi ki:

  Adama Seyhan’da ikamet ediyorum evde paketleme yapabilirim evde 3 kızım birde ben varım hızlı temiz titiz çalışırım dönerseniz sevinirim

 117. aynur dedi ki:

  adana seyhanda oturuyorm elim pratiktir evde yapabileceğim iş aryorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 118. Hülya dedi ki:

  Adana yuregirde oturuyorum ek gelire çok ihtiyacim var deneyimim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 119. Aida dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 120. Ebru dedi ki:

  Adana seyhan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 121. Deniz dedi ki:

  Paketleme montaj işlerinde tecrübeliyim istenilen miktar yaparım

 122. eda uçar dedi ki:

  adana çukurova da ikamet ediyorum. evde yapabileceğim iiş imkanı istiyorum.dönüş sağlanırsa sevinirim.

 123. Seher dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 124. Emine dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var. Ceyhanda oturuyorum.

 125. ayhan dedi ki:

  ben adana seyhan oturmaktayım lütfen geri dönüş yaparsanız seviınırım

 126. Ebru dedi ki:

  Osmaniye merkezde yaşıyorum evde ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 127. büşra melisa dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde ek iş yapabilirim

 128. figen dedi ki:

  adana seyhanda ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 129. Lamia dedi ki:

  Adana yüreğirde ikamet ediyorum 3 kişilik ekibim var lütfen yardımcı olurmusunuz

 130. Ümmü solak dedi ki:

  Adana Seyhan da ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yaparım elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim

 131. Gönül dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım evde iş arıyorum 3 kişilik ekibimiz var adana Çukurovadayız

 132. Gizem dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacım var 3 kişi calısacaz. Geridönüs olumlu olursa cok seviniriz, simdiden tesekkur ederiz

  1. Gülay DİNLER dedi ki:

   Adana Seyhanda yaşıyorum ünivetsite mezunuyum iş deneyimim var ortopedik engelliyim işe çok ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden çokk teşekkür ederim iyi günler

 133. Handan Yavşan dedi ki:

  Adana da ikamet ediyorum gündüz çok fazla boş vaktim var değerlendirmek istiyorum

 134. Kıymet Polat dedi ki:

  Adana Seyhan tepebağ da ikamet edıyorum. Evde paketleme işini yapabilirim

 135. EMİRHAN dedi ki:

  Adana da oturuyorum öğrenciyim paketleme işi için başvurmak istiyorum evde boş boş oturmaktansa verdiğiniz işi en kısa sürede tamamlayıp teslim etmek benim ilk görevim olacak dönmeniz dileğiyle

 136. emine dedi ki:

  bende evde paketleme yaparim acil is ariom

 137. fadime dedi ki:

  bende evde paketleme yaparim acil is ariom

 138. Fatma Erdal dedi ki:

  iyi günler, Adana Seyhan da oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum , bilgisayar programcılığı ve iktisat mezunuyum bebeğim olduğu için şu an çalışamıyorum bu yüzden evde birşeyler yaparak para kazanmam gerekli bebek sorun olmaz

 139. Meryem dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum evde iş istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 140. zeynep dedi ki:

  adanada yaşıyorum ve 5 kişilik ekibimiz var tecrübeliyiz bize yardımcı olursanız seviniriz

 141. Emine dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum işe ihtiyacım var ameliyat olduğum için çalışamıyorum kirada oturuyorum eve destek olmak zorundayım yardımcı olun lütfen.

  1. Rabia dedi ki:

   Evde ek iş istiyoruistiyorum

 142. Burcu görür dedi ki:

  Adana seyhanda yasiyorum.
  Ev hanimiyim.
  Hizli ve temiz calirim.

 143. nelihan dedi ki:

  adana cukurovada oturuyorum evde yapa bilecegim paketleme isi istiyorum acilllllll

 144. Sevda Demir dedi ki:

  Adanada yaşıyorum.Çok çok açip işe ihtiyacım var dönersEnis çok sevinirim.

 145. Rabia dedi ki:

  Adanada ikamet ediyorum ek gelir e ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

 146. sumeyye dedi ki:

  adana seyhanda ikamek ediyorum cevremiz cok genis bu etramizda bu isi yapanlarda var bizde yapmak istoyoruz yardimci olursaniz seviniriz tessekurler

 147. Aysel dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum bende evde paketleme işi yapabilirim

 148. Şirincan dedi ki:

  Adana Seyhan’da ikamet ediyorum bende bu işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler..

 149. Yıldız dedi ki:

  Ben adana seyhanda ikamet ediyorum terzıyım eve dikis yapabilirim sanayi makınam var

 150. Betül aslı dedi ki:

  Adanada ikamet ediyorum bende bu işi yapmak istiyorum ek gelir e ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Ilgın dedi ki:

   Adana şeytanda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim. Elim hızlıdır.

 151. Hüseyin dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde ek iş yapabilirim

  1. Fatma dedi ki:

   Adana Seyhan da oturuyorum evde ek iş paketleme yapabilirim elim pratik