Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020
30 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Adana’da ikamet eden ve çalışmayan ev hanımları, aile bütçelerine ufak da olsa katkı sağlamak amacı ile evden iş yaparak para kazanmak istiyor. Hal böyle olunca firmalar da maliyeti azaltmak amacı ile kadınlara evde iş imkanı sunuluyor. Adana İşkur üzerinden firmalar iş ilanları yayınlayabiliyor. Çukurova bölgesinde bu tarz da üretim yapan ve paketleme işi veren pek çok yer var. Adana’da evde nikah şekeri yaptıran, kına paketleten fason firmalar da var. İçeriğimizden Seyhan ve çevre ilçelerinde evlere iş veren yerlerin iletişim bilgilerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Adana Evde İş İmkanı

Adana ülkemizin en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Çalışma hayatında herhangi bir sebepten dolayı rol alamayan kadınlarımız evden iş yaparak para kazanmak istiyor. Genel olarak kadınlarımı el işi yaparak para kazanıyor. Dantel, yelek, başörtüsü gibi ürünler örüp satıyorlar. Ancak kadınların yapacakları işler bunlarla sınırlı değil. Evlerde yapılabilecek işler son zamanların trendi. Kadınlar fiziki olarak bir işte 8 saat ve haftanın 5-6 günü çalışmak zorunda kalmadan evlerinde günün istedikleri saatlerince iş yapabiliyorlar. Böylece az da olsa aile bütçesine katkı sağlamak mümkün. Özellikle Adana’da ikamet eden kadınlarımızın yapabilecekleri pek çok iş var.

Adana sürekli olarak göç alan bir ilimiz. Tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra bölgede üretimi meşhur olan maddeler ve var. Özellikle Çukurova’da pamuk üretimi oldukça yaygın. Akdeniz bölgesinde olmasından dolayı da turunçgil yetiştirmek için elverişli bir ilimiz. Bölge özellikle mevsimsel işçiler tarafından göç alıyor. Pamuk toplama mevsiminde farklı şehirlerden vatandaşlarımız giderek hasat işlemlerine katılarak gelir elde ediyorlar.

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Adana Evde İş İmkanı

Kışın kadınlarımızın yapabilecekleri pek iş yokmuş gibi görünüyor ancak durum böyle değil. Adana merkezde, Seyhan, Ceyhan, Kozan gibi ilçelerde evlere iş veren fason firmalar var. Adana sanayi bakımından da gelişmiş bir ülke olduğundan dolayı fabrikalar evlere iş gönderiyor. Fabrikaların evlere iş vermesinin asıl sebebi personel maliyetini en aza indirmek. Çünkü verilen işler üretim değil, genel olarak paketleme işleri oluyor. Hal böyle olunca da personel maaşları, sigorta gibi ekstra maliyetlerle uğraşmak istemeyen firmalar, kadınlarımızın da gelir elde edebilmesi amacı ile evlere iş veriyor.

Evlere verilen işler hemen hemen belli. Yapılan temel işlerin yanı sıra bölgelere göre değişen işler de bulunmakta. Örneğin kına paketleme işi ülkemizin her yerinde yapılabilir. Fakat İzmir ilimizde kadınlarımız yöresel ve meşhur tatlar üzerinden sipariş olarak satış yapabilir. Doğallığın vurgulandığı ilçelerimizde ise yöresel ve ev yapımı ürünler satılıyor. Artık süpermarketlerin bir reyonu da bu organik ürünlere ayrılmış durumda. Hal böyle olunca yöre kadınları ürünleri üreterek fabrikalara satıyor. Fabrikalar ne kadarlık ürün üretilmesi gerekiyorsa kadınlara görev dağılımı yapıyor. Onlar da belirlenen süre zarfında işi bitirerek teslimat gerçekleştiriyor.

Adana Çukurova Evde Ek İş İmkanları

365.735 nüfusu ile Seyhan’dan ayrılarak il olan Çukurova özellikle pamuk üretimi konusunda ülkemizin ilk sıralarında yerini alıyor. 240 metre karelik yüz ölçümü ile pamuk üretimine elverişli olan ilçe yaz aylarında mevsimlik işçileri bağrına basıyor. Adana deyince akla uçsuz bucaksız pamuk tarlaları geliyor. Kadınlarımızın sadece yaz aylarında değil, tüm mevsimlerde yapabilecekleri işler bulunuyor. Özellikle Adana’nın hangi ilçesinde olursanız olun sosyal medya sayfaları üzerinden yapacağınız araştırmalar ile evde iş veren firmalara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Çukurova evlere iş veren firmalardan iş alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Çukurova bölgesinde kadınlarımızın, öğrencilerin ve ek iş yapmak isteyenlerin yapacakları ilk iş şüphesiz pamuk paketleme olacaktır. Hasat zamanı geldiğinde işçiler tarafında bu pamuklar toplanarak buralarda fabrikalara gönderilir. Fabrikalarda bu ürünler iplik olur ya da pamuk maddesi halinde işlenmeden paketlenir. Paketleme kolay bir iştir. Özellikle hazırlanan ve çuvallanan pamuklar kadınlarımızın adreslerine gönderilir.

Adana Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

Özellikle Organize Sanayi Bölgesi’nde pamuk ve iplik üretimi yapan pek çok fabrika vardır. Bu fabrikalarla iletişime geçebilir ve eve iş alabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Adana Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

ADANA PAMUK FABRİKALARI iletişim adreslerini de inceleyerek iletişim numaraları hakkında bilgi alabilir ve bu firmalar ile iletişime geçerek pamuk paketleme işi yapabilirsiniz.Adana Evde Pamuk Paketleme İşi

Adana bölgesinde pek çok kişiye iş kapısı açan yöresel pek çok ürün vardır. Özellikle pamuk işi yukarıda bahsettiğimiz gibi üretilen ürünlerin başında gelmektedir. Pamuk sadece bildiğimiz pamuk maddesi olarak değil, şekil verilmiş olarak da kullanılmaktadır. Kulak çubuğu ve makyaj temizleme pamuğu olarak da üretilmektedir. Firmanın talepleri doğrultusunda sizden bu ürünleri paketlemenizi isterler. Örneğin bir kulak çubuğu kutusunda 50 adet pamuk bulunduğunu farz edelim. Size gönderilen kutulara 50 tane sayarak yerleştirir ve daha sonra bandını yapıştırırsınız. Yine makyaj temizleme pamuğu gönderilir ise, ambalajlara istenilen sayıda pamuk yerleştirerek paketi kapatmanız istenir.

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Pamuk paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Özellikle facebook üzerinden “pamuk paketleme” işi olarak arama yaptığınızda karşınıza pek çok ilan çıkacaktır. Bu ilanlarda aylık kazanç da yazmaktadır. Tabi kazanacağınız tutar ne kadar paketleme yaptığınıza göre değişecektir. Şayet işinizi temiz ve zamanında yaparsanız firmalar sürekli olarak sizinle çalışabilir. Bunların yanı sıra yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de dikiş ipliği paketleme işi olacaktır. Bizim ulaştığımız bilgiler sonucunda bu işlerden Adana bölgesinde kadınlarımız aylık 1000 TL civarında kazanmaktadır.

Seyhan Evde İplik Paketleme İşi

Adana’da üretilen pamuk fabrikalarda işlenerek ip oluyor. Adana ve Seyhan bölgesinde pek çok iplik fabrikası bulunuyor. Bu fabrikalar da paketleme işleri için evlere iş veriyor. Tek renk dantel ve oya iplerine marka yapıştırarak ambalaj sarmanız istenirken de bazen renkli ipleri gruplar halinde paketlemeniz istenebilir. Hepimizin bildiği pratik dikiş kutuları vardır. İçlerinde renk renk ipler, meziro, makine ipliği, düğme ve iğne setleri bulunur. Gönderilen ürünlere göre sizden bu tarz işler de yapmanız talep edilebilir.

Organize sanayi bölgesi ve OSB’ye bağlı fabrikalardan detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinde de bu tarz ilanlara rastlamanız mümkün olacaktır. Ancak herkese itimat etmemeniz hususunda sizleri uyarmak istiyoruz. Çünkü özellikle son zamanlarda evlere iş veren firma olduğunu iddia eden kimseler dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunuyor. Sizden para, kapora ya da kart bilgisi talep eden kişilerden uzak durunuz. Önlem olarak da ilk etapta az iş alarak ödemenizi aldıktan sonra yaptığınız iş sayısını artırabilirsiniz.

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

İplik paketleme ya da dikiş seti hazırlama işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Adana’da Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Nikah şekeri ülkemizin her noktasında en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Nikah şekerlerinin çok farklı versiyonları bulunuyor. Sadece şeker değil, kına, çerez paketleme ya da nişan hatırası gibi ürünler de özellikle düğün sezonlarında çok gidiyor. Nikah şekerlerinin içlerinde genel olarak badem oluyor. Firma, gelin ve damattan aldığı siparişe göre size iş gönderiyor. Belirlenen tarihler arasında üretim yaparak işi firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Şayet teslimatta herhangi bir sıkıntı yaşanırsa firma iş vermek istemeyecektir. Bu sebeple itina ile çalışmanız gerekiyor.

Nikah şekeri için gerekli malzeme ve ekipmanların hepsi firma tarafından size gönderilecektir. Nikah şekerlerini koyacağınız tüller, kutular, yapıştıracağınız aksesuarlar, silikon, silikon tabancası vb. tüm gerekli  malzemeler firmaya vereceğiniz iletişim adresine kargo yolu gönderilir. Size kalan tek şey işi firma tarafından belirtilen yapılan şekillerde yaparak teslimat gerçekleştirmek olacaktır. Özellikle çeyizciler bu şekilde ürünleri çok yaptırmaktadır. Bölgenizde bulunan esnafla da birebir iletişim kurabilirsiniz.

Adana Evde Paketleme İş İlanları

Evde yapılacak işlerin başında paketleme işi gelmektedir. Özellikle kına, çerez, plastik bardak, toka, pipet, çikolata, kozmetik ürünleri, servis ürünleri, çorap, anahtarlık, pil, tükenmez kalem vb. paketleme işleri oldukça sık yapılmaktadır. Yine facebook üzerinden bu tarz ilanlara ulaşmak mümkündür. Sadece pamuk ve iplik paketlemenin yanı sıra bölgesel değil de ülke genelinde yaygın olarak yapılan işlerden de alabilirsiniz. Yine organize sanayi bölgesinde fabrikalar ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanan iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Hangi işi yaparsanız yapın cebinizden herhangi bir masraf yapmazsınız. Ürünlerin size ulaştırılması vb. tüm masraflar firmaya aittir. Kazandığınız paranın tümü cebinize kalır.

Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Yeni İş Fikirleri

Adana Evde Paketleme İş İlanları

Bu firmalar ile görüşerek iş alabilir ve evinizden para kazanabilirsiniz. Sadece ev hanımları değil, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işleri yapabilir. Ayrıca Adana’nın farklı ilçeleri olan Pozantı, Yumurtalık, Sarıçam, Feke, Aladağ, İmamoğlu gibi ilçelerde de bu tarz işleri yapan fason firmaları bulmak oldukça kolay olacaktır.

Adana’da lokal olarak evden yapılabilecek pek çok iş olduğu gibi , evden yapılan paketleme işlerini de yaparak para kazanabilirsiniz. Bu firmalarla iletişime geçerken güven arz etmelerine dikkat ediniz ve kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. Sitemiz üzerinden verdiğimiz bilgiler sadece bilgi amaçlı olup, herhangi bir ek iş verilmesi söz konusu değildir. Bilgilerinize.Oy ver!
[Total: 6 Average: 4.3]
Adana Seyhan Evlere İş Veren Firmalar 2019-2020 Konusuna 67 Yorum Yapıldı
 1. Zeynep çulcu dedi ki:

  Pamuk paketleme veya yapabileceğimiz bi iş istiyorum cevap verin oyalamayın lütfen

 2. Tülay Dağ dedi ki:

  Adana seyhan da yaşıyorum. Evde paketleme işi yapıp aile bütçesine katkı sağlamak istiyorum.Üniversite mezunuyum.Okuyan 3 tane kızım var.Dönüş yapılırsa sevinirim.

 3. Merve dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim.

 4. züleyha dedi ki:

  adanada yasıyorum her turlu paketleme işi yaparımm
  ıkı oglum var ıs bulamıyorumm

 5. Cemile dedi ki:

  3 çocuğum var borç ödüyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var bana ulaşırsanız çok sevinirim.

 6. Guldana dedi ki:

  ADANA SARIÇAM evde paketleme işin yapabilirim

 7. Merve dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.İşe çok ihtiyacım var. Evde paketleme işini yapabilirim.

 8. songül dedi ki:

  adana yüreğirde oturmaktayım 1 çocugum var onun ihtiyaçlarını karşılamak için ek iş istiyorum

 9. Merve Kaya dedi ki:

  Adana Sarıçam’da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İşe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 10. Selen dedi ki:

  Adanada oturuyorum.Evde paketleme işi titizlikle yapabilirim.Gerçekten buna ihtiyacım var,kızımı okutmaya çalısıyorum.Teşekkürler

 11. serpil dedi ki:

  Annem için iş arıyorum çok ihitiyacı var Adana/Seyhan da oturuyor evde paketleme boncuk dizme gibi işleri rahatlıkla yapabilir numarası

 12. Zozan dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum paketleme işi istiyorum

 13. Ebru Kandemir dedi ki:

  Merhaba. adana/yüreğirde oturuyorum. Evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum iki çocuğum var (6)-(3) dışarıda çalışamadığım için evde işe ihtiyacım var.Bu iş için geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

 14. Gülden dedi ki:

  Adana da oturuyorum işten çıkarıldım iş bulamıyorum evli değilim 2 çocuğum var lisede okuyorlar evde ek işe ihtiyacım var çocuklarıma bakmam lazım

 15. Seval dedi ki:

  Adana yüreğir de oturuyorum evde çalışabileceğim işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 16. Zeynep dedi ki:

  ADANA SEYHAN DA YAŞIYORUM daha önce de paketleme işi yaptim yardimci olursaniz sevinirim

 17. Ebru dedi ki:

  Adana yuregir de oturuyom evde paketleme işi arıyorum cevap verirseniz sevinirim

 18. Hamdiye dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapabilirim adana seyhanda oturuyorum

 19. Buket dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 20. Naime dedi ki:

  Merhaba ben adana seyhanda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuğum yok en küçüğü 15 yasında bu işi güzel yapacağımdan emin olabilirsiniz 4 kişilik bir ekibimiz var çocuklarımın hepsi okuyor ek gelire ihtiyacımız var yardiminizi bekliyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 21. Erkan Erdoğan dedi ki:

  Merhaba öğreci olduğum için işe ihtiyacım var ve dışarıda ki işyerleri öğrenci olduğum için kısa vadeli kabul etmiyor sizlerin sunduğu bu fırsat benim için altın bilezik hareketli ve pratik birisiyim verilen işleri zamanında yetiştireceğimden eminim ve bütün gün evde olup geceleri geç saate kadar ayaktayım uğraşacağım tek iş bu olacak verilen işi özenli ve zamanında yapacağımdan eminim Çukurova/Adana

 22. Fadıme dedi ki:

  Adana sarıcamda oturuyorum paketleme ısı yapmak ıstıyorum

 23. Esin dedi ki:

  Merhaba Adana Çukurovada ikamet ediyorum.Bu iş için yeterli zamanım var ve titizlikle calisacagimdan emin olabilirsiniz .Küçük çocuğum fln yok .Gayet rahatca bu işi yapabilirim .Dönüş yaparsanız sevinirim .Teşekkür ederim

 24. Şükran dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum evde ek iş yapabilirim

 25. Halil ince dedi ki:

  5 kişilik aileyiz kimse çalışmıyor babam kalp yetmezliği var annemde tansiyon şeker var kardeşim var okuyor oda lise3 te ben ve abim issiz’iz bu ise çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım yeterki iş olsun yeter bana çok istiyorum adana seyhanda oturuyoruz

 26. Fatma dedi ki:

  Adana yüreğirde oturuyorum paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var

 27. Aynur dedi ki:

  Adana yuregirde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum, 6 kisilik grumuz var yardimci olursaniz sevinirim

 28. Cemile dedi ki:

  Adana sarıçam da oturuyorum acil işe ihtiyacım var ev de paketleme yapabilirim lütfen yardımcı olun

 29. Fatma akşit dedi ki:

  Adama Seyhan’da ikamet ediyorum evde paketleme yapabilirim evde 3 kızım birde ben varım hızlı temiz titiz çalışırım dönerseniz sevinirim

 30. aynur dedi ki:

  adana seyhanda oturuyorm elim pratiktir evde yapabileceğim iş aryorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 31. Hülya dedi ki:

  Adana yuregirde oturuyorum ek gelire çok ihtiyacim var deneyimim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 32. Aida dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim

 33. Ebru dedi ki:

  Adana seyhan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 34. Deniz dedi ki:

  Paketleme montaj işlerinde tecrübeliyim istenilen miktar yaparım

 35. eda uçar dedi ki:

  adana çukurova da ikamet ediyorum. evde yapabileceğim iiş imkanı istiyorum.dönüş sağlanırsa sevinirim.

 36. Seher dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 37. Emine dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var. Ceyhanda oturuyorum.

 38. ayhan dedi ki:

  ben adana seyhan oturmaktayım lütfen geri dönüş yaparsanız seviınırım

 39. Ebru dedi ki:

  Osmaniye merkezde yaşıyorum evde ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

 40. büşra melisa dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde ek iş yapabilirim

 41. figen dedi ki:

  adana seyhanda ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 42. Lamia dedi ki:

  Adana yüreğirde ikamet ediyorum 3 kişilik ekibim var lütfen yardımcı olurmusunuz

 43. Ümmü solak dedi ki:

  Adana Seyhan da ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yaparım elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim

 44. Gönül dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım evde iş arıyorum 3 kişilik ekibimiz var adana Çukurovadayız

 45. Gizem dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacım var 3 kişi calısacaz. Geridönüs olumlu olursa cok seviniriz, simdiden tesekkur ederiz

  1. Gülay DİNLER dedi ki:

   Adana Seyhanda yaşıyorum ünivetsite mezunuyum iş deneyimim var ortopedik engelliyim işe çok ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden çokk teşekkür ederim iyi günler

 46. Handan Yavşan dedi ki:

  Adana da ikamet ediyorum gündüz çok fazla boş vaktim var değerlendirmek istiyorum

 47. Kıymet Polat dedi ki:

  Adana Seyhan tepebağ da ikamet edıyorum. Evde paketleme işini yapabilirim

 48. EMİRHAN dedi ki:

  Adana da oturuyorum öğrenciyim paketleme işi için başvurmak istiyorum evde boş boş oturmaktansa verdiğiniz işi en kısa sürede tamamlayıp teslim etmek benim ilk görevim olacak dönmeniz dileğiyle

 49. emine dedi ki:

  bende evde paketleme yaparim acil is ariom

 50. fadime dedi ki:

  bende evde paketleme yaparim acil is ariom

 51. Fatma Erdal dedi ki:

  iyi günler, Adana Seyhan da oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum , bilgisayar programcılığı ve iktisat mezunuyum bebeğim olduğu için şu an çalışamıyorum bu yüzden evde birşeyler yaparak para kazanmam gerekli bebek sorun olmaz

 52. Meryem dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum evde iş istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 53. zeynep dedi ki:

  adanada yaşıyorum ve 5 kişilik ekibimiz var tecrübeliyiz bize yardımcı olursanız seviniriz

 54. Emine dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum işe ihtiyacım var ameliyat olduğum için çalışamıyorum kirada oturuyorum eve destek olmak zorundayım yardımcı olun lütfen.

  1. Rabia dedi ki:

   Evde ek iş istiyoruistiyorum

 55. Burcu görür dedi ki:

  Adana seyhanda yasiyorum.
  Ev hanimiyim.
  Hizli ve temiz calirim.

 56. nelihan dedi ki:

  adana cukurovada oturuyorum evde yapa bilecegim paketleme isi istiyorum acilllllll

 57. Sevda Demir dedi ki:

  Adanada yaşıyorum.Çok çok açip işe ihtiyacım var dönersEnis çok sevinirim.

 58. Rabia dedi ki:

  Adanada ikamet ediyorum ek gelir e ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

 59. sumeyye dedi ki:

  adana seyhanda ikamek ediyorum cevremiz cok genis bu etramizda bu isi yapanlarda var bizde yapmak istoyoruz yardimci olursaniz seviniriz tessekurler

 60. Aysel dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum bende evde paketleme işi yapabilirim

 61. Şirincan dedi ki:

  Adana Seyhan’da ikamet ediyorum bende bu işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler..

 62. Yıldız dedi ki:

  Ben adana seyhanda ikamet ediyorum terzıyım eve dikis yapabilirim sanayi makınam var

 63. Betül aslı dedi ki:

  Adanada ikamet ediyorum bende bu işi yapmak istiyorum ek gelir e ihtiyacım var tekrar dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

 64. Hüseyin dedi ki:

  Adana Seyhanda oturuyorum evde ek iş yapabilirim

  1. Fatma dedi ki:

   Adana Seyhan da oturuyorum evde ek iş paketleme yapabilirim elim pratik

Sayfa başına git