Dükkan Açmak

Uşak evlere iş veren firmalar 2017

Uşak evlere iş veren firmalar 2017

Uşak ili için 2017 yılı evde ek iş imkanları başladı. Uşak Türkiye’nin en çok evlere iş veren illerinden biridir. Uşak merkezde ve Eşme,  Banaz, Sivaslı, Karahallı, Ulubey’ de ilçelerinde ikamet edip evde iş yapmak isterseniz, sizde kına paketleme, kutu katlama ve davetiye hazırlama işlerinden faydalanabilir, sitemizden bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz. 2017 yılında yapılacak yeni iş fikirlerini ve ev hanımları için kârlı sektörleri sizler için paylaştık.

Uşak evlere iş veren firmalar ve ek işler ise Evde kına paketleme işi yaparak, Uşak, Eşme, Sivaslı ve Banaz ilçelerinde günlük 200 TL. civarında para kazanabilirsiniz. Tabi bunun için en az 3 kişi çalışmanız ve günlük 1.000 adet kına paketlemeniz şarttır. Günlük paketleme miktarınıza ve sayıya göre kazanacağınız para artış veya azalma gösterecektir.

Uşak’ta evlere boncuk işi veren firmalar

Hediyelik eşyaların kenarlarında bulunan süslü boncukların renk renk ve desen desen dizilmesi en çok ev hanımlarının evde yapabildiği işlerden biridir. Uşakta ikamet eden ve ek iş yapmak isteyenler için boncuk dizme işi en az kına paketleme kadar popüler bir iştir. Sadece, firmalara zamanında ulaşım sağlayarak güven oluşturmak önemlidir. Evde boncuk dizme işi sizlere ayda 1.000 TL. ile 2500 TL. arasında para kazandırabilir. Uşakta boncuk dizerek para kazanmak için sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Bazı firmalar Uşak ve ilçelerinde boncuk işlerini nakliye aracı olan kişilere vermeyi tercih ederler. Bu kişiler tarafından evlere gönderilen işler teslim alınır ve paketlenen boncuklar firmalarca her ay ödemeleri yapılarak yeni işler gönderilir.

Uşak’ta havlu kenarı dikiş işi

Bu iş günümüzde makinelerle de yapılabilse de, elde yapılan süsleme biçiminde süsler vazgeçilmezdir. Havlu kenarlarına yapılan işleme işi, en çok tercih edilen işlerden biridir. Bu işi her ev hanımı yapamaz. Uşak ve ilçelerinde bu işi yapmak isterseniz, daha önce oya ve dikiş nakış işi yapmış olmanız ve bu durumu firmalara ispatlamanız gerekmektedir. Firmalar, havlu kenarı işi için, size aylık 2.000 TL. civarında ödeme yapabilirler. Uşak’ta daha çok düğünlerde tercih edilen meşhur havlular, ev hanımlarının usta ellerinde dikilmektedir. Sizde bu konuda yetenekli iseniz, hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uşak’ ta ev hanımlarına verilen ek işler

Uşak Merkezde, namaz takkesi dikiş işi, Sivaslı beldesinde kına paketleme işi, eşme de, bebek mevlit şekeri paketleme, süsleme ve hazırlama işi popüler işlerdendir. Uşak ilimizi ziyaret eden ve dünyanın birçok yöresinden gelen turistlere Uşak merkez’de satılan hediyelik eşyaların bir çoğu, özellikle de el yapımı olan ürünlerin bir çoğu Uşak’ta ikamet eden ve evde iş konusunda yetenekli ellerde üretilmektedir. Sizde Uşak ve ilçelerinde ek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uşak evlere iş veren firmalar 2016

Uşak evlere iş veren firmalar 2016

Uşak Firmalar ve fabrikalarla iletişim; Uşak ve ilçelerinde firmalara ulaşmak için 2 seçeneğiniz mevcuttur. İlk seçenek yazımızın alt bölümüne yorum yazarak sesinizi Uşak firmalarına duyurabilir veya hazır evde ek iş imkanlarına hemen başvuru yapabilirsiniz. Firma tercihi konusunda seçici olmanız, ilerleyen zamanda işinizin sürekliliği açısından önem arz etmektedir. 2017 yılı için sizde hemen başvuru formunu doldurabilir veya hali hazırda ki iş ilanlarına hemen başvurabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 220 YORUM
 1. Uşak merkez dik mıilitaş mah dedi ki:

  Lütfen yardımcı olursanız sevinirim lütfen ALLAH rızası için paketleme boncuk dizme kına paketleme davetiye katlama nikah şekeri vb gibi işler yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 2. Uşak merkez dedi ki:

  El işlerinde yetenekliyim düğün şekeri paketleme bi çok işi yapabilirim

 3. merkez dedi ki:

  oncelikle iyi aksamlar beyaz esya tamiri becerim verecegeniz isleri yapabilirim el becerim var

 4. Merkez dedi ki:

  Havlu kenarı dikiş dantel yapabilirim

 5. Merkez dedi ki:

  Havlu kenarı dikişi yapabilirim Ekim n yatkın

 6. Uşak(Banaz) dedi ki:

  Benim el becerim Çok iyidir bende ne iş olursa Yapyapabilirim

 7. MERKEZ dedi ki:

  kasnak, lif , igne oyası , havlu kenarı , işlemeler ,boncuk dızme yazma katlama davetıye katlama vb.

 8. merkez dedi ki:

  tekstil işleri dıkım üzerine uzmanlıgım var el becerim yüksektir

 9. merkez dedi ki:

  el işi ve tekstıl işi yaptım dikiş nakış uzmanıyım evde yapılabılecek işlerı yappabılecegıme ınanıyorum

 10. Uşak Merkez dedi ki:

  Daha önce şal kenarı bağlama ve yazma kenarına boncuk yapma işinde çalıştım ama diğer paketleme ve boncuk işlerini de yapabilirim.

 11. Usak dedi ki:

  Paketleme, boncuk ve pul isleme abiye mendil buna benzer hersey , nakis isleme etamin isleme dantel

  1. merkez dedi ki:

   beyazesya tamiri ve el becerilerim var kina paketleme karton katlama daha bir siru is

1 9 10 11
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)