Dükkan Açmak

Torku şeker süt ürünleri bayiliği almak

Torku şeker süt ürünleri bayiliği almak

Torku Konya Şeker süt ürünleri, şeker ve döner bayiliği

Torku  bayiliği alarak torku markasına ait her türlü ürünleri satabilirsiniz.

Torku firması tanıtımı

Konya Torku ürünleri son günlerde reklamlarda ve mağazalarda gördüğümüz, kalitesinden sürekli bahsedilen, organik ve kaliteli ürünleri ile mutfağımızdaki yerini alan torku ürünleri, nerede üretiliyor, bayilik veriyor mu, gelin firmayı birlikte tanıyalım.

Konya şeker torku firması Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize, sofralarınıza geliyoruz.

Üreticimizin emeğini tarladan sofranıza getiriyoruz.

Tohumumuzu kendimiz üretiyoruz, gübremizi yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini, emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Torku, geniş bir ürün yelpazesini tohumdan çatala Konya Şeker güvencesiyle sunuyor.

Bugün geniş bir ürün yelpazesini Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye sunan Torku markası, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten aldı. Kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam” olan Torku, 2007 yılında çikolata ürünleriyle tüketiciye merhaba dedi ve kısa sürede Torku markası altında unlu mamullerden şekerlemeye, dondurulmuş gıdadan süt ürünlerine geniş bir yelpaze oluştu. Bu yelpaze her geçen gün büyümeye, ürün çeşitliliği artmaya devam edecek. Örneğin çok yakında; 2014 yılında, et ürünleri de bu gruba katıldı.

Torku bayilik şartları

Tüm Torku ürünleri, Konya Şeker güvencesiyle sizlere geliyor. Torku markasıyla Konya Şeker, tohumdan sofranıza, çatalınıza kadar her aşamada bizzat üretimin içinde var olduğu güvenilir bir gıda zinciri sunuyor. Zira Torku markası altında yer alan şekerden çikolataya, bisküviden gofrete, sütten et ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar her üründe neredeyse tüm hammaddelerini Konya Şeker kendisi üretiyor. Torku markası altındaki tüm ürünler yüzde yüz doğallıkta ve yüksek kalite standartlarında Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye ulaşıyor. Bu güvence et ve süt ürünlerinde, özel olarak oluşturulan ve “Torku Güvenilir Gıda Zinciri” adı verilen bir sistemle kontrol altında tutuluyor.

Şekerin en safı ve doğalı, kaliteli kakao yağıyla buluşuyor

Torku, doğal şeker pancarının en tatlı halini Konya Şeker güvencesiyle sunuyor. Güvence, Konya Şeker tarafından üretilen GDO’suz şeker pancarı tohumlarıyla başlıyor ve pancarın yetişmesi süresince çiftçiye verdiği eğitimlerle ve desteklerle devam ediyor. En önemlisi bu süreç, yüksek teknolojinin hâkim olduğu üretim tesislerinde tamamlanıyor. Türkiye’de mevcut şeker üretiminin dörtte birini, yüksek teknolojiye sahip iki fabrikasıyla Konya Şeker gerçekleştiriyor. Şekerin en saf ve kalitelisi, özenle yetiştirilmiş doğal şeker pancarından bu tesislerde üretiliyor, el değmeden paketleniyor ve Torku markasıyla raflara, sizlere ulaşıyor. Torku bayilik şartları.

Torku markası, bu güvenceyi sadece şekerde değil bu şekeri hammadde olarak kullandığı ve şekerlemeden çikolataya, bisküviden gofrete geniş bir yelpazede sunduğu tüm ürünlerde de sağlıyor. Şeker dışındaki diğer hammaddelerde de yüksek kalite standartlarından asla ödün vermiyor. Örneğin; gerçek çikolata kakao yağından üretilir, böylece ağızda hemen erir ve muhteşem bir tat bırakır. Konya Şeker, ürettiği tüm çikolatalarda kakao yağı kullanıyor; çünkü çikolatanın en mükemmel tada ancak bu şekilde ulaştığına inanıyor. Torku markalı ürünler, kaliteli hammaddenin ve üretim tesislerinde yüksek teknolojinin yanı sıra dünyanın önde gelen İsviçreli çikolata uzmanları tarafından geliştirilen çok özel tariflerle üretiliyor. Torku bayilik şartları.

Dondurulmuş gıda ürünlerinde de Konya Şeker güvencesi

Üretici ortaklarının her türlü ürününe katma değer sağlamayı ve bunu yaparken de tüketiciye sağlıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmayı amaçlayan Konya Şeker, patates başta olmak üzere dondurarak yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. Şeker pancarı gibi tohumundan itibaren her aşaması Konya Şeker’in kontrolünde olan bu ürünler, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan çok hızlı bir biçimde dondurularak tarladaki tazeliğini koruması sağlanıyor. Konya Şeker’in Torku markasıyla tüketiciye sunduğu bu ürünler, aralarında uluslararası markaların da bulunduğu önemli restoran zincirlerinin menülerinde yer alıyor. Torku bayilik şartları.

Et ve süt ürünlerinde Torku Güvenilir Gıda Zinciri

Arkasında 900 bin çiftçi ortağıyla Konya Şeker’in bulunduğu “Torku güvenilir gıda zinciri”, iki temel üzerinde yükseliyor; eğitimli, sertifikalı çiftçilerden oluşan hammadde tedarik modeli ve yüksek teknolojinin kullanıldığı, en üst düzeyde hijyenin sağlandığı akıllı üretim tesisi. Torku bayilik şartları.

Öncelikle Konya Şeker, özel eğitimlerden geçmiş “sertifikalı çiftçilerinden” güvenilir hammadde tedarik ediyor. Özellikle Torku markalı süt ve et ürünlerinde sektördeki tüm rakiplerinden farklı bir modelle çalışılıyor.

Zincirin en sağlam halkası “lisanslı, sertifikalı çiftçiler”

Konya Şeker, “Torku Çiftçi Eğitim Merkezi” adı verilen bir eğitim merkezi kurdu ve bölgede çiğ süt sağlama potansiyeli olan tüm çiftçileri bu merkezde eğitime alıyor. Bu eğitim sonrasında çiftçiler bir “Sertifika” alıyor. Konya Şeker, sadece bununla yetinmiyor ve yüksek kalite ve hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan “sertifikalı çiftçilere”, kendi yem fabrikasında ürettiği süt ve et hayvancılığı için özel formüle edilmiş yüzde yüz doğal yemler veriyor.

Sütte “ Onaylı Torku Süt Tedarikçisi”, ette ise “Torku Uygunluk Belgesi”

Sertifikalı çiftçilerden alınan sütler düzenli olarak analiz edilerek kontrolden geçiriliyor, ayrıca Konya Şeker’in veteriner hekimleri de hayvan sağlığı ve refahı açısından düzenli kontrollerde bulunuyor. Bu kontrollerde belirli standartları sağlayan çiftçiler “lisanslı” hale geliyor ve “Onaylı Torku Süt Tedarikçisi” oluyor.

2014 yılında piyasada olan Torku et ürünleri için eğitim almış sertifikalı çiftçilerin hayvanları Konya Şeker veterinerleri tarafından detaylı kontrollerden geçirilip “Torku Uygunluk Belgesi” veriliyor. Panagro Entegre Tesisleri’nde üretime yönlendirilen hayvanların menşei ve geçmişi kayıt altına alınarak elektronik ortamda hepsine birer “kimlik” oluşturuluyor.

Yüksek teknoloji ve hijyen standartlarıyla Akıllı Üretim Tesisi

Torku güvenilir gıda zincirinde, hammadde tedarik sürecindeki özen ve hassasiyet üretim tesislerinde artarak devam ediyor. Üretim tesisi içinde, akıllı havalandırma sistemi ve hepa filtreler sayesinde bir ameliyathane ortamı kadar temiz hava bulunuyor. Tesise giriş ancak kontrollü hijyen alanlarından yapılabiliyor. Ayrıca Türkiye’de bir ilk bu tesiste uygulandı. El değmeden yapılacak geleneksel beyaz peynir üretim teknolojisi burada kullanıldı. Ette ise ekolojik dezenfeksiyon adı verilen sistemle karkas et hiçbir kimyasal kullanmadan sadece su ve tuz ile sağlanan özel bir yöntemle dezenfekte ediliyor.

Sizlerin sağlığı için üretim sürecinde gösterilen hassasiyet çevreye karşı da gösteriliyor ve atık sular değerlendirilerek tarım arazilerinin sulanmasında kullanılıyor.

Sizler ve sevdikleriniz “Torku güvenilir gıda zinciri” ile güvende.

Tüketici için doğal ve sağlıklı ürünler, üretici için de hasadına talep garantisi

Üreticinin tarımsal faaliyetlerini tohumdan sofraya kadar bir zincir olarak gören Konya Şeker, öncelikli olarak bu zincirin tamamının gelişmesini sağladı. Torku markasıyla nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırmayı hedeflerken üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başardı.

Torku bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Torku şeker ve süt ürünleri bayilik veriyor. Konya torku şeker ve süt ürünleri için internet sitesinden bayilik başvurusu yapılabiliyor.

Konya şeker torku firması bayilik talebinde bulunan firmalardan şu bilgilerin bildirilmesini talep ediyor.

 • Firma adı
 • Firma sahibi ve ortaklarının adı soyadı
 • Telefon faks eposta gibi iletişim bilgileri
 • Firmanızın kuruluş tarihi
 • Vergi numarası
 • Satış hedeflenen bölge ve ilçe
 • Şube mevcut ise adresi
 • Mağaza alanı metrekaresi ve referanslar

Konya şeker torku bayilik iletişim bilgileri

Konya şeker torku bayiliği almak için firmaya ait iletişim bilgileri aşağıdadır.

Torku iletişim merkezi : 444 75 50    Eposta: torku@torku.com.tr
Çumra Şeker Entegre Tesisleri  Adres:42500 , Çumra / KONYA
E-mail:cumraseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 221 73 00 Fax:+90 (332) 221 73 04 – 221 73 94

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres:Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
E-mail:konyaseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 324 03 53 Fax:+90 (332) 324 03 45 – 46

Konya şeker torku firması bayilik başvuru formu

Konya torku şeker bayilik başvuru formuna internet sitesinden doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Torku bayilik başvuru formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Torku şeker, süt ve döner bayiliği

Konya Şeker firmasının sunmuş olduğu Torku ürünleri kalitesi nedeniyle, müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında girmeyi başarmıştır. Sizde Torku ürünleri satarak işletmenizi zenginleştirebilir, Torku firmasının sunduğu bayilik, şube, franchise ve francihising fırsatlarına internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 40 YORUM
 1. Denizli merkez dedi ki:

  Ben sultan suvay. 1984 doğumluyum , ev hanımıyım. 2 tane evladım var ve ikiside okuyor.Denizli merkezde ikamet ediyorum.ilk etapta orta ölçekli bir market açıp bu markette sadece torku ürünleri satmak istiyorum. Kendi evimdede sadece torku ürünleri kullanıyorum.çünkü artık torku dışında hiçbir ürüne güvenmiyorum.( Hedefim )sadece helal gıda sertifikalı ürünler bulunan başta torku olmak üzere büyük bir market sahibi olmak ve insanlara sağlıklı ürünlere de ulaşabilmenin zor olmadığını ve özellikle sağlıklı bir nesil istiyorsak sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu insanlara anlatabilmek ve bu sağlıklı ürünleri insanlara ulaştırabilmek. GÜÇLÜ BİR ÜLKE İÇİN GÜÇLÜ BİR NESİL GEREK, GÜÇLÜ BİR NESİL İÇİN DE ÖNCE SAĞLIK GEREK. En kısa zamanda sizden haber bekliyorum. İNŞEALLAH bana dönersiniz.

 2. ankara dedi ki:

  ankaradan bayılık almak ıcın cvp beklıycem

 3. oktay oğuz dedi ki:

  Büfe dönerciliği asker kantinciliği yaptım ve genellikle torku ürünlerini içeren market açmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Solhan dedi ki:

  Bingöl un Solhan ilçesinde büyük market adı altında bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusun

 5. Ankara dedi ki:

  Meraba ankarada bayilik açmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Eskisehir dedi ki:

  Selaminaleykum Torku helal gida sertifikali urunlerle alakali bir market acmak istiyorum misyonum ileride helal marketler zinciri olusturmak niyetimiz boyle muvaffak etmek Allah’a ait.

 7. Karakoçan/elağız dedi ki:

  Yöresel bir süt ürünleri firmasının bayiligini yapmaktayım bayilik almak istiyorum ilatilime gecerseniz sevinirim

 8. Ş.URFA dedi ki:

  Ş.URFA bayilik hakinda bilgi almak istiyorum .

 9. Merkez dedi ki:

  Daha önce şoförlük yaptım kasa imalatiyla uğraştım. Çiftçilik yaptım.

 10. Manisa salihli dedi ki:

  İnşallah bende bayilik açmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 11. Bayraklı dedi ki:

  1975 yılında izmir bayraklı ya geldik babam bir bakkal dükkanı açtı babamın mesleğini ben devam ettim.supermarket barkodlu sistem haline getirip şubeler açtım.uzun sure devam ettim,bu süreç içerisinde belli markalı piliç dağıtım bayiliği yaptım.izmir piyasasını çok iyi bilirim.piyasada kurumsal marketler turemeye başlayınca haliyle eski işimizi arar olduk.önümüzdeki yıllarda devlerin çarpışma dönemi olacağını görüp birirkimimide kaybetmemek için piyasadan çekildim.mülkü benim olan dükkânlarında kurumsallara verdim.su anda arayış içerisindeyim.bana bir fırsat verirseniz sizinle bayilik düzeyinde çalışmak isterim.saygı ve hürmetle

 12. Serbest dedi ki:

  Mrb, yurt disi bayilik veriyormusunuz, sartlar ne, once bulgaristana dusunuyorum

 13. fabrika satış mağazası dedi ki:

  kardeş ben açmayı düşünüyorum 1 senedir inşaallah da açacam

 14. ebubekir dedi ki:

  erzurumda kosgeb destekli bayilik alma imkanım varmı?

 15. ebubekir ural dedi ki:

  erzurumda kosgeb destekli torku bayiliği alabilir miyim?

 16. süt ve süt ürünleri dedi ki:

  Çorumda Torku ürünleri satış pazarlama ve bayilik almak istiyorum.
  şartlarınız nelerdir .lütfen bilgi verirseniz sevinirim
  Teşekürler.

 17. Torku bayilik dedi ki:

  Antalya Kumluca bayilik istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 18. SAMSUN DA SÜPERMARKET AÇMAK İSTİYORUM dedi ki:

  Merhaba. Hayırlı bol ve bereketli çalışmalar. Samsun da TORKU market adı ile süpermarket açmak düşüncesindeyim. Bu konuda kimlerle görüşmem getekiyor. Saygılarımla

  1. fabrika satış mağazası dedi ki:

   boşuna uğraşıyorsun ben yakın zaman da açacam 1 senedir bu iş içn uğraşıyorum

 19. Bayiilik dedi ki:

  Kahvaltı şarküteri v.b. 1966 dogumluyum esnafım bayiliğinizi almak istiyorum. şartlarınız nelerdie öğrenmek isiyorum.sayğılarımla…

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)